PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : امنیت در شبکه وایرلس

mahfa2236
25-05-2010, 00:31
سلام برای بیشتر کردن امنیت مودم وایرلسم چی کار کنم آخه با یه بنده خدایی افتادم رو لج گفتم اگه تونستی که -- کن وایرلسمو البته keyبراش تعریف کردم و مک آدرس هم تعریف کردم اما حالا میترسم بتونه -- کنه اگه میشه کمکم کنید که کم نیارم

moosavi.sm89
25-05-2010, 08:48
دوست عزیز به نظر من از سکیوریتی x1. استفاده کن که کلی توضیحات و مواد لازم نیاز داره :31: از certificate استفاده میکنه.
اون کلیدی که شما تعریف کردی رو میشه در اورد(البته خودم بلد نیستم)ولی در کل با مجود ه ک ر های حرفه ای هیچ امنیت 100% وجود نداره:13:

mmiladd
25-05-2010, 08:56
سلام برای بیشتر کردن امنیت مودم وایرلسم چی کار کنم آخه با یه بنده خدایی افتادم رو لج گفتم اگه تونستی که -- کن وایرلسمو البته keyبراش تعریف کردم و مک آدرس هم تعریف کردم اما حالا میترسم بتونه -- کنه اگه میشه کمکم کنید که کم نیارم

براتون یه فایل pdf آپلود کردم که تو همین زمینه صحبت کرده..

موفق باشین...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahfa2236
25-05-2010, 10:55
دوست عزیز به نظر من از سکیوریتی x1. استفاده کن که کلی توضیحات و مواد لازم نیاز داره :31: از certificate استفاده میکنه.
اون کلیدی که شما تعریف کردی رو میشه در اورد(البته خودم بلد نیستم)ولی در کل با مجود ه ک ر های حرفه ای هیچ امنیت 100% وجود نداره:13:

اين موضوع كه شما فرموديد رو من اصلا متوجه نشدم

---------- Post added at 11:55 AM ---------- Previous post was at 11:53 AM ----------

براتون یه فایل pdf آپلود کردم که تو همین زمینه صحبت کرده..

موفق باشین...

از زحمتي كه كشيديد ممنون كه آپلود كرديد اما اين با چيزي كه من ميخواستم يه كمي متفاوت هست البته حالا برم خونه و كامل pdf رو بازش ميكنم و مطالعه مي كنم همين جوري يه نگاهي انداختم انگار به دردم نخوره اما ممنون كه آپلود كردي

moosavi.sm89
25-05-2010, 22:44
دوست عزیز برای استفاده از x1. ، نیاز به
ویندوز 2003
Radius
(certificate authority)CA
اکسس پوینتی که , radus authentication رو ساپورت کنه دارید!
با کلی کانفیگ!
بیخیال لجبازی شو:31:
بزار روی wpa-psk این خیلی بهتر از shared key میباشد

mahfa2236
27-05-2010, 22:55
خوب آخه گله این تنظیمات که گفتی wpa-psk که خودش هست البته این مودم روتر هم هست که احتمالا امنیت رو چند برابر میکنه اما واقعا باید تاسف خورد که این دوستان و ما نمیتونیم برا یه شبکه وایرلس امنیت قابل قبولی رو اجرا کنیم

moosavi.sm89
28-05-2010, 11:19
البته این مودم روتر هم هست که احتمالا امنیت رو چند برابر میکنهنه اینطور نیست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
فکر کردم shared-key ست کردید

این دوستان و ما نمیتونیم برا یه شبکه وایرلس امنیت قابل قبولی رو اجرا کنیم
x1. امنیت خوبی داره:5:
ولی گفتم دنگ و فنگش زیاده :11: