PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : F.3.A.R. -> F.E.A.R 3

صفحه ها : [1] 2

hosseincode2008
22-05-2010, 19:34
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
F.E.A.R. 3 با حروف چيني رسمي F.3.A.R

سازنده : Day 1 Studios
ناشر : Warner Bros. Interactive Entertainment
پلتفرم : 360 ، PS3 و PC
تاريخ عرضه : سه ماهه ي سوم 2010
سبك : اول شخص ترسناك
مدها : تك نفره ي داستاني ، Co Op

از راست به چپ ! Point Man و Alma Wade و Paxton Fettel
كاور رسمي بازي

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Mother's expecting again [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چند هفته پيش با منتشر شدن تصويري از آلما كه گفته ميشد جلد كاور يكي از مجلات اسپانيايي است زمزمه هاي F.E.A.R 3 كم كم به گوش رسيد و همه ي طرفداران آلما و سرنوشت وحشتناكش را خوشحال كرد . مدتي بعد با تاييد رسمي بازي از طرف Warner Bros. IE نسخه ي سوم با نام كامل F.E.A.R. 3 رسما پا به عرصه ي بزرگ بازيهاي رايانه اي گذاشت .

اولين چيزي كه توجه را به خود جلب ميكند تغيير سازنده ي بازي از Monolith به Day 1 Studios است . البته اين به آن معني نيست Monolith در ساخت بازي تاثيري ندارد بلكه بر عكس اعظاي مصمم Day 1 Studios رابطه ي بسيار نزديكي در ساخت و تصميم هاي مهم اين نسخه با Monolith دارند . پس نميتوان از اينكه امكان تغيير در اتمسفر و حال و هواي بازي وجود دارد ، نگران شد .

اما Monolith تنها منبعي نيست كه Day 1 Studios را كمك خواهد كرد . نويسنده ي “30 Days of Night” آقاي Steve Niles نوشتن داستان بازي را برعهده گرفته و كارگردان مشهور فيلم هايي نظير “The Thing” و “Hellrasier” آقاي John Carpenter نيز كارگرداني صحنه هاي سينمايي بازي را انجام خواهد داد . نكته ي قابل توجه اينجاست كه اين دو نفر قبلا در چندين مورد با هم مشاركت داشته اند و اين هماهنگ بودن اين دو نفر بيش از همه به نفع F.E.A.R 3 تمام خواهد شد .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Brother is killing again [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Day 1 Studios همان شركتي است كه وظيفه ي پورت F.E.A.R به كنسول ها را بر عهده داشت و وظيفه ي خود را نيز به خوبي انجام داد . بازيهاي ديگري كه اين شركت در كارنامه دارد MechAssault و نسخه ي دوم آن در سالهاي 2002 و 2004 هستند كه بازيهاي خوبي بودند اما مسئله ي مهمتر بازي به نسبت جديد تر اين شركت Fracture ميباشد كه در سال 2008 براي كنسول ها عرضه شد و عنوان چندان خوبي نبود و از طرف منتقدان نيز نمرات متوسط رو به پاييني گرفت . از جمله ي اين امتيازات ميتوان به امتياز ضعيف 4 يوروگيمر و 5.9 IGN و يا 7.2 گيم تريلرز اشاره كرد .

كساني كه با فرانچايز F.E.A.R آشنايي ندارند قبل از همه چيز بهتر است بدانند كه اين سري داستان دختركي مرموز را روايت ميكند كه قدرت هاي رواني فوق العاده اي دارد و نيز دو پسر او Paxton Fettel ( كه او نيز داراي قدرت هاي رواني است ) و سرباز مرموز با عنون Point Man . در نسخه ي اول بازي بازيكنان نقش Point Man را بر عهده ميگيرند و نهايتا Paxton Fettel را به قتل ميرسانند . در نسخه ي دوم بازيكنان فرد ديگري با نام Michael Becket را كنترل ميكنند كه بعد از حملات آلما در طول بازي به وي در پايان به طور پر رمز و رازي آلما از وي حامله ميشود . نه ماه بعد و در نسخه ي سوم Point Man به همراه روح Paxton Fettel برميگردند تا دو نفره مادر خود را از تولد موجود وحشتناك و كابوس مانند سوم باز دارند .

با همكاري دو نفره ي Point Man ( شخصيت اول F.E.A.R 1 ) و Paxton Fettel ( ضدقهرمان و دشمن اصلي F.E.A.R 1 ) گيم پلي مشاركتي و يا ‍Co Op نيز به بازي اضافه شده است . البته شايد هم سازندگان به اين خاطر كه ميخواستند اين بخش را وارد بازي كنند داستان را اينگونه پيش برده اند . اين Co Op كمي متفاوت است و Day 1 از آن به عنوان " Co Op واگرا " ياد ميكند . بازيكنان قادر خواهند يا Paxton Fettel را كنترل كنند يا Point Man را ولي Fettel دشمن Point Man است ؛ او ميتواند Point Man را ياري كند ولي هدفي كه دنبال ميكند براي ما نامشخص است . به همين دليل بازيكنان ميتوانند ديگري را ناديده گرفته و بدون كمك كردن به آن و يا كمك گرفتن از آن كل داستان را ادامه دهند . به نظر ميرسد مسير هاي متفاوتي در اين حالت براي ادامه وجود داشته باشد .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] All I want for us is to be... together[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Paxton Fettel به چندين قدرت ماوراالطبيعه دسترسي خواهد داشت . از جمله ي اين قابليتها Stun Blast كه ميتواند دشمنان را در جاي خودشان فريز كند و كنترل مجازي هر يك از دشمنان است ؛ وقتي Fettel يكي از دشمنان را تسخير ميكند ، به طور مستقيم به قابليت هاي آنان دسترسي پيدا ميكند و ميتواند از اين قدرت ها در جهت از بين بردن دشمنان ديگر استفاده كند . در طرف ديگر Point Man ، هنوز هم سرباز قدرتمند عادي خواهد بود با اين تفاوت نسبت به نسخه هاي قبل كه قابليت كاورگيري در نماي اول شخص را خواهد داشت كه ميتوان نقطه ي برتري او در نبرد هاي سخت تر باشد .

سازندگان همچنين سيستم Director بازي Left 4 Dead را كه باعث ميشود هر بار بازي كاملا جديد و غير تكراري شود را مورد ستايش قرار دادند و اعلام كردند كه از سيستمي مشابه ان در F.E.A.R 3 استفاده خواهند كرد . همچنين سيستم امتياز دهي با اعمال بازيكن نيز اضافه خواهد شد تا بازي ارزش تكرار بيشتري به خود بگيرد .

اما همه ي بازي در Co Op خلاصه نخواهد شد و بخش تك نفره مانند هر دو نسخه ي قبل در نسخه ي سوم نيز وجود خواهد داشت . در اين صورت بازيكنان شخصيت Point Man را كنترل خواهند كرد و Fettel فقط در ميان پرده هاي بازي حضور خواهد داشت .

اطلاعات منتشر شده در همين حد است و هنوز بسياري از مسائل و جزئيات مربوط به داستان و گيم پلي و Co Op به صورت مبهم هستند . انتظار ميرود در E3 2010 بازي به طور رسمي و با اطلاعات بيشتر معرفي شود .

Point Man بدون ماسك

سومين فرزند آلما در حال شكل گيري

آلما در F.3.A.R

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Its not every day that we get to meet new member of the family [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در اولين تريلري كه به نمايش در امد بيشتر شاهد فيلم بوديم تا گيم پلي . در اين تريلر كه درست زمان تولد سومين فرزند آلما را نشان ميدهد ميبينيم كه آلما كه حالا بالغ شده و لباس نيز بر تن دارد در حال وضع حمل در بيمارستان Fairport است و دكترهاي زيادي در اطراف وي قرار دارند . همزمان Point Man نيز سعي ميكند وارد بيمارستان شده و از اين تولد جلوگيري كند اما در لحظه اي كه وارد ميشود با برادرش Fettel مواجه ميشود كه قبل از او رسيده است . در اين لحظه صحنه دوباره به سمت آلما برميگردد و او در حالي كه به خاطر درد حاصل از زايمان قدرت فكريش از كنترل خارج شده و دكتر ها را به اطراف پرتاب ميكند با چشمان نارنجي و برق زنانش مستقيم به دوربين خيره ميشود و در اين لحظه ميتوان صداي Fettel را شنيد : " ما هر روز كه نميتونيم عضو جديد خانوادمون رو ببينيم "
همچنين در اين تريلر براي اولين بار چهره ي Point Man و Fettel نشان داده ميشود . Point Man با ريش و موهاي بلند و اسلحه به دست و Fettel نيز با گلوله اي در پيشانيش و هاله ي نوراني اطرافش .
مشاهده ي اين تريلر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

چند روز پيش تريلر جديدي نيز از بازي منتشر شد :

منابع :

منتظر اطلاعات جديد تر در صورت انتشار در همين تاپيك باشيد .

mosolim
22-05-2010, 19:42
ممنون تاپیک خوشحال کننده ای برای طرفداران بازیه. امیدوارم فقط وحشت به همون اندازه قبل و حتی بیشتر توی بازی باشه . (که البته هست فیر یعنی همین.)

Spaniuly
22-05-2010, 20:38
حسین تو فوق العاده ای پسر فوق العاده... دستت طلا بابت تاپیک

باکس شات های بازی برای هر سه پلتفورم

PC

لینک بزرگ نمایی

X360

لینک بزرگ نمایی

PS3

لینک بزرگ نمایی

m_kasaeei
22-05-2010, 22:49
یکی این آلما رو جمعش کنه اینقدر حامله نشه :دی

E Z I O
23-05-2010, 10:12
مرسی حسین جون بابت اطلاعات خوبت!

نمیدونم چرا سازندگان یه فکری واسه پیشرفت گرافیک این سری نمیکنند؟!

Mostafa NBA
23-05-2010, 10:35
ناشر و سازنده ی سری Fear مدام عوض میشه. اصلا حالت ثابتی نداره یعنی هر نسخه از Fear یا ناشر یا سازندش با نسخه ی قبلش فرق داشته ! حتی تفاوت بین سازنده در بین نسخه های کنسول و پی سی هم وجود داشت مثلا در نسخه یک این بازی بین کنسول و پی سی فرق داشت.

Hessam_7800gtx
23-05-2010, 11:13
انسافا نسخه ی 1 زمان خودش شاخ گرافیک بود!!! نمیدونم چرا همه ضعف 2 رو فقط یادشونه
من یادمه که با همین 7800 خدا بیامرز هم نمیتونستم رو very high بازی کنم

Mostafa NBA
23-05-2010, 13:22
انسافا نسخه ی 1 زمان خودش شاخ گرافیک بود!!! نمیدونم چرا همه ضعف 2 رو فقط یادشونه
من یادمه که با همین 7800 خدا بیامرز هم نمیتونستم رو very high بازی کنم

به نظر من نسخه ی 2 به نسبت 1 خیلی خیلی بهتر بود ولی ظاهراً اکثریت خوششون نیومد :19:

tonypb
23-05-2010, 14:18
امیدی بهش ندارم.
ولی با نسخه یکش حال کردم:8:
احتمالا برای PC یه 4 تا بلوری هست.

R.P.G
23-05-2010, 18:22
به نظر من نسخه ی 2 به نسبت 1 خیلی خیلی بهتر بود ولی ظاهراً اکثریت خوششون نیومد :19:
من هم هر دو نسخه ی قبل رو بازی کردم گیم پلی نسخه ی 2 خیلی خیلی بهتر شده بود نسبت به 1، جذابیتش هم همینطور.

Electronic-Arts
23-05-2010, 18:28
من که یکش رو بازی نکردم ولی 2 رو بازی کردم و به نظرم عالی بود

Hessam_7800gtx
23-05-2010, 21:06
یکش ترسناکتر بود از نظر من ولی از لحاظ گیم پلی دوش سرتر بود به همین دلیل من یکش رو بیشتر دوست دارم چون تنها بازی بود که ترس رو حس کردم :دی غیر از همون فیر تا حالا هیچ بازی یا فیلمی نتونسته من بترسونه!!!(البته تو 10 سالگی اویل 3 بازی کردم شب خوابم نبرد lol)

hosseincode2008
23-05-2010, 21:31
یکش ترسناکتر بود از نظر من ولی از لحاظ گیم پلی دوش سرتر بود

اينو دقيقا قبول دارم . مخصوصا اينكه چون نسخه ي اول رو اون موقع انجام نداده بودم نسخه ي 2 رو به فاصله ي كمي از نسخه ي 1 تموم كردم !

غیر از همون فیر تا حالا هیچ بازی یا فیلمی نتونسته من بترسونه

حتما بازيهايي مثل Dead Space و يا فيلم هايي مثلي Paranormal Activity ( كه البته به خاطر تعريف هايي كه ازش شنيدم جرات نكردم خودم هم فيلم رو ببينم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif ) رو نكردي !
راستي ربطي نداره ولي شيموس هم آخه شد كشتي كج كار ؟ :دی

Hessam_7800gtx
24-05-2010, 08:46
اينو دقيقا قبول دارم . مخصوصا اينكه چون نسخه ي اول رو اون موقع انجام نداده بودم نسخه ي 2 رو به فاصله ي كمي از نسخه ي 1 تموم كردم !

حتما بازيهايي مثل Dead Space و يا فيلم هايي مثلي Paranormal Activity ( كه البته به خاطر تعريف هايي كه ازش شنيدم جرات نكردم خودم هم فيلم رو ببينم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) رو نكردي !
راستي ربطي نداره ولي شيموس هم آخه شد كشتي كج كار ؟ :دی
پاناروما رو ندیدم ولی deadspace انصافا کجاش ترسناکه؟؟؟ من کلا از جونو مونور نمیترسم واسه همین بود که فیر منو به خودش جذب کرد.
یه بار دیگه به شیموس بدو بیراه بگی چاک اسلمو خوردی :دی

hosseincode2008
28-05-2010, 10:22
تريلر جديد

Day 1 و Warner Bros. تريلر جديدي از بازي منتشر كردن كه باز هم مخلوطي از Real Time و گيم پلي هست . تريلر قبلي فقط روي Point Man تمركز داشت و در عوض اين تريلر جديد كلا در مورد Fettel هست .
مشاهده ي تريلر در گيم اسپات :

m_kasaeei
28-05-2010, 11:10
اسپم بدم :دی

فيلم هايي مثلي Paranormal Activity
حسین چرت ترین فیلمی یا بهتر بگم مستند ساختگی که تو عمرم دیدم همین فیلم بود ! :دی تعریفاتش الکی بود ( ترسو :دی )
محمد

joey jordison
28-05-2010, 16:59
پاناروما رو ندیدم ولی deadspace انصافا کجاش ترسناکه؟؟؟
احتمالا Easy رفتی!رو imposible یا Hard میرفتید ساعت 12 شب میدیدید بازی ترسناک میشه یا نمیشه با صدای بلند............

m_kasaeei
28-05-2010, 17:02
احتمالا Easy رفتی!رو imposible یا Hard میرفتید ساعت 12 شب میدیدید بازی ترسناک میشه یا نمیشه با صدای بلند............

کی ساعت 12 شب با صدای بلند بازی می کنه ؟ :27:

joe_satriani
28-05-2010, 17:08
مشخصات سيستمي كه ميخواد چي هست حالا تا ببينيم ميشه تهيه كرد يا نه؟ :31:
لطفا نسخه ي 2 رو هم بگيد :31::11:

joey jordison
28-05-2010, 20:12
کی ساعت 12 شب با صدای بلند بازی می کنه ؟
خود اینجانب حالا اونم مقدور نبود هدفون هست:5:

hosseincode2008
28-05-2010, 22:40
تجديد ديدار خانوادگي

اولين تصاوير از گيم پلي بازي منتشر شد :

سايز بزرگ در آدرس زير :

{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{} {}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}{} {}{}{}{}{}

کی ساعت 12 شب با صدای بلند بازی می کنه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

نيمه شب باز هم داريم :دی

مشخصات سيستمي كه ميخواد چي هست حالا تا ببينيم ميشه تهيه كرد يا نه؟ :دی
لطفا نسخه ي 2 رو هم بگيد :دی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

بازي خودش تازه معرفي شده و هنوز براي سيستم مورد نياز خيلي زوده .

Minimum specs
CPU: P4 2.8GHz (3.2GHz Vista)/Athlon 64 3000+ (3200+ Vista)
GPU: Fully DX9-compliant graphics card with 256MB (SM 2.0b). NVidia 6800 or ATI X700.
Memory: 1GB (1.5GB Vista)
HDD: 12GB
DirectX: 9.0c
Sound: DX9.0c compliant
Optical drive: DVD (boxed only)
Internet: Broadband
Recommended Specs
CPU: Core 2 Duo 2.2GHz processor family/Athlon 64 X2 4400+ (required for MP host)
GPU: Fully DX9-compliant graphics card with 512MB (SM 3.0). NVidia 8600 GTS or ATI HD 2900 XT.
Memory: 1.5GB
HDD: 12GB
DirectX: 9.0c
Sound: DX9.0c compliant
Optical drive: DVD (boxed only)
Internet: Broadband (768kbit/sec upstream required to host 16 players)

havas_1980
28-05-2010, 23:12
تصاویر اصلا دلچسب و راضی کننده نیست. با این وضع فکر هم نمی کنم گیم پلی در خور نام F.E.A.R داشته باشه. کارنامه Day 1 Studios هم که مشخصه... یه سقوط آزاد حسابی میشه این بازی اگه واقعا اینطوری باشه.

Electronic-Arts
29-05-2010, 08:56
در نظر اول دو تا مشکل داره:
1-گرافیک معمولی(که به نظر من نسبت به نسخه قبلش هم کمتر شده)
2-گیم پلی نه چندان مناسب و خوب
ولی برای اظهار نظر نهایی باید تا اومدن اطلاعات کامل تر صبر کرد

Hessam_7800gtx
29-05-2010, 12:38
کلا بازی داره از سمت ترس زیر پوستی به سمت ترس جانوری(الکی :دی) پیش میره دقیقا همون چیزی که فیر بازها جذبش شدن رو دارن از بین میبرند!!!

shahabprince
29-05-2010, 13:52
وقتی عکس های بازی رو دیدم یاد کنسول ps1 افتادم(مخصوصا عکس اولی):31: گرافیکش خیلی افت کرده معلوم نیست این سازنده ها چیکار میکنن.

R.P.G
29-05-2010, 14:20
کلا بازی داره از سمت ترس زیر پوستی به سمت ترس جانوری(الکی :دی) پیش میره دقیقا همون چیزی که فیر بازها جذبش شدن رو دارن از بین میبرند!!!
کاملاً موافقم. آخه اصلاً این موجودات ترس به وجود نمیارن به نظرم.

گرافیکش خیلی داغون بود خداییش :دی
بهتر میشه انشالا : دی

shahabprince
29-05-2010, 14:23
کاملاً موافقم. آخه اصلاً این موجودات - - - - - ترس به وجود نمیارن به نظرم.

گرافیکش خیلی داغون بود خداییش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمیخوای که بن بشی پس سریع ویرایشش کن.

bleu2u4u
24-07-2010, 03:18
خدا کنه مثل 2 چند تا مرحله ی روباتی هم داشته باشه

B.3.S.T
25-07-2010, 10:12
یه سوال:
این آلما کی بچه دار شد ما بی خبریم؟اونم 3تا!!!!یکی به ما بگه قضیه چیه؟:31:و اینکه قراره دموهای داخل بازی هم به صورت فیلم باشه؟

bleu2u4u
25-07-2010, 21:01
یه سوال:
این آلما کی بچه دار شد ما بی خبریم؟اونم 3تا!!!!یکی به ما بگه قضیه چیه؟و اینکه قراره دموهای داخل بازی هم به صورت فیلم باشه؟ 2 تاش رو که از قبل داشت
یکی اش هم اخر شماره ی دو وقتی با شخصیت اول بازی ســ ک س میکنی بدنیا میاد
اخر بازی همه چیز نشون داده میشه
البته نه خیلی واضح :21:

B.3.S.T
26-07-2010, 10:35
2 تاش رو که از قبل داشت
یکی اش هم اخر شماره ی دو وقتی با شخصیت اول بازی ســ ک س میکنی بدنیا میاد
اخر بازی همه چیز نشون داده میشه
البته نه خیلی واضح :21:

آهااا یه چیزایی یادم اومد ولی خیلی سر بسته میشد فهمید که دارن از چه راه کثیفی بچه دار میشن:31:
حالا یه چیزی...این بچه هاشم باید مثل خودش نیروهای شیطانی داشته باشن دیگه!!! کو پس ؟؟؟ نکنه اینم قضیه داره !:20:
سوال دومم هم این بود که قراره دموهای بازی همه به صورت فیلم باشه ؟؟؟

R.P.G
03-02-2011, 02:45
Cough Cough Cough
خاک زیاد داشت :دي

اخطار تاپیک های قدیمی
خرین پست این تاپیک مربوط به 192 روز قبل است و جزو تاپیک های قدیمی انجمن محسوب میشود!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Layken
15-02-2011, 15:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hessam_7800gtx
15-02-2011, 16:15
از اسکرین شاتاش که به نظر چیز جالبی نمیاد حیف اون فیر با اون پتانسیل بالاش نبود که دادنش به day1???

vegas
15-02-2011, 16:37
گرافیک این شات های چدید که افتضاحه بیشتر شبیه بازی های سال 2004 هست ....

iCe m@n
23-02-2011, 16:58
دوستان تاریخ ریلیز این بازی کی هست؟

ممنون:11:

Layken
23-02-2011, 17:37
اینجا که وارنر بروس گفته
March 22, 2011 for PC, 360 and PS3. برای هر سه پلتفرم.

hosseincode2008
23-02-2011, 18:20
بعد از این تاخیر خورد رفت May یعنی یه چیزی حدود سه ماه دیگه
ولی کاش اصلا کنسل بشه !

resident_evil
24-02-2011, 01:56
یه آمار بگیرن ببینن چند نفر تو دنیا منتظر این بازی هستن و به جان خودم به 1000 نمیرسه : دی
اونم امسال که فوق العاده شلوغ هستش و به مقدار بسیار زیادی FPS درجه 1 داریم

B.3.S.T
24-02-2011, 14:32
منم کاملآ موافقم...
این چیزی که از تصاویر پیداست با یک بازیه کاملآ بی روح رو به رو هستیم.
fear 1 کجا و این کجا...
زدن کل عنوان بازی رو خراب کردن...به قول دوستمون همون بهتر که کنسل شه

iCe m@n
25-02-2011, 14:30
fear که خیلی خوب بود چرا اینجوری شده یعنی واقعا بازی همینجوری هست که توی این تصاویر نشون داده شده اگه اینجوری باشه که اون 1000 نفری هم که resident-evil میگه نمیشه
خیلی چرته:13:

IRAN_KING
01-03-2011, 12:44
ظاهر ول کن باطن و بچسب ...!

عالی من که خیلی خوشم اومد .... FEAR.3.

Steps-Rap
01-03-2011, 20:03
چرا این fear همیشه داستانش گنگ بوده واسه من...
اصلا نمیفهمم توش چه خبره..واسه همین ازش بدم میاد:13:

Layken
14-03-2011, 00:33
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 11 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینجا هم یه نقدی از بازی گذاشته و اطلاعاتی از قسمت مولتی پلیر بازی قرار داده...
که راحت و سریع توصیف کرده.

Erfan.
14-03-2011, 09:12
در تمام بازی 2 نفر با هم هستیم؟

این طوری که اصلا ترسی به وجود نمیاد:jealous:

معمولا بر اثر تنهایی به آدم شوک وارد میشه...

گرافیکش هم که:2: از نسخه قبلی پیشرفت نداشته که هیچ پسرفت هم داشته...

mahyarSAMSUNG
19-03-2011, 22:47
ببخشید تاریخ انتشار بازی رو زده 2010 آیا این بازی رلیز شده ؟ اگه آره چقدر بی سروصدا ؟ من اینو بازی نکردم .... آخریش همون بود که فکر کنم onborn بود که اون زن که اسمش آلما بود حامله بود ... این جدیدتر از اونه ؟

hosseincode2008
20-03-2011, 00:10
نه اون تاريخ اشتباهه
زننده تاپيك حال نداشته آپديت كنه مثل خيلي ها

بازي قرار بود تو همين ماه ميلادي يعني مارچ بياد كه تاخير خورد و رفت واسه مي 2011

در ضمن اين جواب پي سي ورلد كه فقط به شما نيست، همه ي كاربراي غير مدير و ناظم و اينا اينطوري هستن به جز چند مورد كه محدوديت ها رو دور ميزنن مثل خودم

Arsham.room
20-03-2011, 00:14
من واقعاً شماره 2 رو بدون هیچ لذتی تموم کردم.
بهیچ عنوان جالب نبود و به نظر من یکی از بدترین بازی های سال میتونست باشه.
شماره 3 هم که از بهارش پیداست.
فراموش می کنیم F.E.A.R را.

taghdirrr
20-03-2011, 21:18
حیف از این بازی که یه زمانی شاخ بود واسه خودش.
اما گرافیک بازی و حرکت کاراکترها مخصوصا اونی که همیشه همراهمونه خیلی ضایع هست.
من به احترام اسم fear این بازیو میکنم :31:

Hessam_7800gtx
20-03-2011, 22:08
من واقعاً شماره 2 رو بدون هیچ لذتی تموم کردم.
بهیچ عنوان جالب نبود و به نظر من یکی از بدترین بازی های سال میتونست باشه.
شماره 3 هم که از بهارش پیداست.
فراموش می کنیم F.E.A.R را.
دلیل نداره چون شما ازش خوشت نیومده بازی بدی باشه!! من خودم و خیلی ها رو میشناسم که واقعا از انجام این بازی لذت بردن تاپیکشو برید ببینید چه شور و هیایی داشت!
البته این نسخه 3 تا الن که واقعا مزخرفه و حتی توی ایران با این قیمتا هم ارزش خرید نداره چه برسه به اونور

Arsham.room
20-03-2011, 23:38
دلیل نداره چون شما ازش خوشت نیومده بازی بدی باشه!! من خودم و خیلی ها رو میشناسم که واقعا از انجام این بازی لذت بردن تاپیکشو برید ببینید چه شور و هیایی داشت!
البته این نسخه 3 تا الن که واقعا مزخرفه و حتی توی ایران با این قیمتا هم ارزش خرید نداره چه برسه به اونور

عزیز من، ملاک هر کسی برای بازی می تونه متفاوت باشه.منظورم ملاک سلیقه نیست، بلکه دلیله.
در مورد اینکه شما می فرمایید خیلی ها رو میشناسی که از انجام این بازی لذت بردن هم دلیل بر خوب بودن بازی نیست.
شما دوست داشتی و من دوست نداشتم.حالا به هر دلیلی.

FOURTH RETURN
23-03-2011, 14:25
من نسخه 2 دو رو تازه گیها تموم کردم و الان اولای اکسپنشن نسخه 2 یا همون reborn هستم یه چندتا سوال دارم اول اینکه آخر نسخه دوم چی میشه اصلا جریانش چیه؟ اونجا که میشینی روی صندلی و میری یه جایی مثل برزخ بعد آخرش آلما رو میبینی که وسط آتیش داره ناله میکنه بعد میاد دستت رو میگیره میذاره روی شکمش که ظاهرا بارداره جریانش چیه چرا میری اونجا اصلا جریان این دخترک چیه چرا حاملس خیلی دلم براش سوخت یاد فیلم حلقه افتادم و سرگذست غم انگیز اون دخترک و یه سوال دیگه:F.E.A.R. 3 اومده یا نه؟

B.3.S.T
23-03-2011, 22:54
F.E.A.R. 3 اومده یا نه؟
هنوز نه دوست من...چند ماه دیگه
در کل زیاد دل به این شماره نبند که گند زده به شماره های قبلی...از همین الان باید لقب بدترین شوتر اول شخص سال رو بهش داد!

Erfan.
23-03-2011, 23:40
هنوز نه دوست من...چند ماه دیگه
در کل زیاد دل به این شماره نبند که گند زده به شماره های قبلی...از همین الان باید لقب بدترین شوتر اول شخص سال رو بهش داد!

باهاتون موافقم... اون از اتمسفر مزخرف که 2 نفره باید رفت!! اصلا خنده داره بازی ترسناک 2 نفره:31: توی شماره 2 هم تا با یکی همراه میشدیم بعد از جنگ ها و جاهایی که ترسناک میشد از هم جدا میشدیم... و تنها میرفتیم.

گرافیک که هیچی نمیگم:2:

دبگه همین دیگه... شاید بشه به عنوان یک شوتر معمولی یه نیم نگاهی بهش انداخت...

راستی Monolith هم که کاره ای نیست درسته؟!

Reza Azimy_RW
24-03-2011, 00:01
من نسخه 2 دو رو تازه گیها تموم کردم و الان اولای اکسپنشن نسخه 2 یا همون reborn هستم یه چندتا سوال دارم اول اینکه آخر نسخه دوم چی میشه اصلا جریانش چیه؟ اونجا که میشینی روی صندلی و میری یه جایی مثل برزخ بعد آخرش آلما رو میبینی که وسط آتیش داره ناله میکنه بعد میاد دستت رو میگیره میذاره روی شکمش که ظاهرا بارداره جریانش چیه چرا میری اونجا اصلا جریان این دخترک چیه چرا حاملس خیلی دلم براش سوخت یاد فیلم حلقه افتادم و سرگذست غم انگیز اون دخترک و یه سوال دیگهاونجا که میری تو برزخ توهمه . اون صدایه ناله هم از واقعیت داره میاد ! یه کارایی بینتون صورت میگیره الما حامله میشه ! :27:

Hessam_7800gtx
24-03-2011, 13:46
راستی Monolith هم که کاره ای نیست درسته؟!
نه دیگه مونولیت عمرا همچین گندی به این بازی نمیزد!!! بازیی که روزگاری از بهترین بازی های تاریخ بود (نسخه ی 1) و البته هنوزم به نظر من هست

FOURTH RETURN
24-03-2011, 14:00
منم موافقم نسخه 2 رو من فقط برای تمام کردن و خلاص شدن از شرش بازی کردم

---------- Post added at 03:00 PM ---------- Previous post was at 02:59 PM ----------

اونجا که میری تو برزخ توهمه . اون صدایه ناله هم از واقعیت داره میاد ! یه کارایی بینتون صورت میگیره الما حامله میشه ! :27:
میشه بیشتر توضیح بدی؟

Hunter lord
27-03-2011, 08:11
منم موافقم نسخه 2 رو من فقط برای تمام کردن و خلاص شدن از شرش بازی کردم

---------- Post added at 03:00 PM ---------- Previous post was at 02:59 PM ----------

میشه بیشتر توضیح بدی؟

می خوای برات عکسشو بندازه :31:

sima_6600
27-03-2011, 08:45
سلام خدایش بازی خوبیه اما شاید یکم پیچیده شده باشه اما من میگن بازی خوبیه و جای پیشرفت داره خوب حالا شاید این بار بترکونه همه رو خدا رو چه دیدی

hosseincode2008
27-04-2011, 18:19
خوشبختانه این بازی حدود یه ماه دیگه هم تاخیر خورد
یعنی از 27 May به June 24 تغییر پیدا کرد

B.3.S.T
27-04-2011, 23:09
باز هم تاخیر در عرضه‌ی بازی

قسمت سوم F.E.A.R. تا ماه ژوئن تاخیر خورد

طبق گزارش سایت ویدیوگیمز سومین قسمت از مجموعه‌ی F.E.A.R. بار دیگر تاخیر خورده، این بازی که قرار بود در تاریخ 27 می (6 خرداد) برای سه پلتفرم ایکس‌باکس360، پلی‌استیشن3 و رایانه‌های شخصی عرضه شود تا 24 ژوئن (3 تیر) تاخیر خورد.

طبق گفته‌ی آقای "نیل کَسٍل" به سایت مجله‌ی رسمی ایکس‌باکس دلیل تاخیر در عرضه‌ی بازی "کار بیش‌تر بر روی بازی برای دست دادن بهترین تجربه‌ی ممکن به مخاطب" است.

قسمت سوم از سری بازی‌های F.E.A.R. که مراحل ساخت و تولید خود را زیر نظر استودیو بازی‌سازی Day1 پشت‌سر می‌گذارد نخست قرار بود در روز بیست‌ودوم مارس در اختیار بازی‌کننده‌های منطقه‌ی آمریکا شمالی و به دنبال آن در روز بیست‌وپنجم مارس در اختیار بازی‌کننده‌های منطقه‌ی اروپا قرار بگیرد که با دومین تاخیر خود تاریخ انتشار بازی از ماه مارس به می موکول شد. با این تاخیری که به تازگی خبرش منتشر شده طرفداران این بازی باید یک ماه دیگر هم برای تجربه‌ی قسمت سوم از این بازی منتظر بمانند.

این سومین بار است که این بازی با تاخیر مواجه شده است و اگر همه‌چیز طبق برنامه پیش می‌رفت سومین قسمت از مجموعه بازی‌های F.E.A.R در روز بیست‌وهشتم مهر ماه منتشر می‌شد. در سومین قسمت از مجموعه بازی‌های ترسناک F.E.A.R که سهم بسزایی در پرورش و گسترش این سبک و ادغام آن با سبک اکشن اول‌شخص داشته، بخش بازی گروهی دونفره در نظر گرفته شده است. همچنین بازی‌کننده‌ها شاهد رشد چشم‌گیر مباحث جدید در این قسمت از سری بازی‌های F.E.A.R خواهند بود.

سازنده: Day 1 Studios
ناشر: Warner Bros
سبک: اکشن اول‌شخص ترسناک
پلت‌فرم: PC - Xbox360 - PS3
تاریخ انتشار: تیر 1390

منبع:

B.3.S.T
27-05-2011, 14:32
تریلر مولتی پلیر (مد زامبی) بازی

Alireza.M67
18-06-2011, 11:11
این بازی هم لیک شد برای XBOX 360 :

shabnam1986
18-06-2011, 22:17
این بازی بالاخره کی میخواد بیاد؟

B.3.S.T
18-06-2011, 23:11
این بازی بالاخره کی میخواد بیاد؟

فعلآ برای 360 اومده!برای pc هم معمولآ 2-3 روز دیرتر

MILAD2799
19-06-2011, 19:22
F.3.A.R. 3 – CLONE DVD – CRACK – MP – WORKiNG

Developer: Day Studios
Publisher: Warner Bros Interactive Entertainment
Genre: action / FPS
Platform: PC / Windows
Play modes: single / multiplayer
Multiplayer: unknown
Game language: Multi 5 English+Geman+French+Spanish+Japanese
Age requirements: 18+ | media: 1 DVD
Suggested system requirements:Core 2 Duo 2.9 GHz, 4 GB RAM, graphic card 512 MB (GeForce 9800 GTX or better), 10 GB HDD, Windows XP/Vista/7.

DOWNLOAD

CRACK MP

resident_evil
19-06-2011, 20:18
کسی بازی نکرده بیاد بگه بازی تا چه اندازه افتضاح مبیاشد ؟ : دی

B.3.S.T
19-06-2011, 23:10
جالبه هیچکس نظری نداره!همه نظرهاشونو از لحظه دیدن اولین تریلر گفتن: دی
دیگه حداقل از دوک که بدتر نشده...

MobinS
20-06-2011, 00:19
نباید این جا فعل مضخرف شدن رو استفاده کرد ، باید از فعل بودن کمک گرفت ....

gap
20-06-2011, 09:38
خب....نمیدونم چرا 2 تا بازی افتضاح...با 2 هفته فاصله منتشر شدن.....واقعا کی این بازیهارو میخره؟ما کپی هستیم 3 هزار میدیم میخریم....این خارجی ها که چشم دارن:دی میبینن بازی افتضاحه....80 دلار نمیدن....عجیبه.....بازی رو شروع کردیم....حدود 30-40 مین رفتم جلو....خوشم نیومد....شاید...شاید ادامش بدم یا حتی تمومش کنم به خاطر اینکه نسخه های قبلش رو واقعا دوست داشتم....ببینیم تقدیر چی میخواد:دی:دی:دی:دی:دی

mehdi30nema
20-06-2011, 19:25
منم نسخه 360 را گرفتم .
اول از همه چیز بگم که اگه به بازی به عنوان یک بازی ترسناک نگاه نکنید و بهش به عنوان یه اکشن اول شخص نگاه کنید خیلی دلچسب میشه .
من حدوده 30 دقیقه بازی کردم و خیلی هم حال کردم ، اصلا به اون بدی که میگن نیست ، اتفاقا اکشن بازی هم خیلی پرهیجان و جذابه .
کلا به نظر من که بازی قابل قبولی هست و حتما ارزش بازی کردن را دارد .

Leon-117
21-06-2011, 13:43
امتیازهای بازی:

Gaming Nexus 8.5/10
IGN 8/10
GamePro 8/10
GamerLimit 8/10
GameInformer 7.8/10
Cheat Code Central 7.8/10
Gamespot 7.5/10
GamesRadar 7/10

B.3.S.T
21-06-2011, 16:00
امتیازهای بازی:

IGN 8/10
GamePro 8/10
GamerLimit 8/10

ign به این بازی 8 داده!!!
از عجایب سال 2011 میباشدییییه : دی

mehdi30nema
21-06-2011, 18:38
من نمیدونم چرا همه دوست دارند بازی افتضاح از آب در بیاد .
امروز تا آخره مرحله سوم بازی کردم . گیم پلی بازی خیلی عالی و به شدت درگیر کننده هست . فیزیک بازی هم خوبه به طوری که بعد از چند بار شلیک میتونی حتی کاورهای سنگی را هم از بین ببری .
من که واقعا دارم با بازی حال میکنم .
فقط یه چیز که بازی اصلا ترسناک نیست بلکه کاملا اکشنه .

shabnam1986
21-06-2011, 19:12
این بازی کی در اومده؟

من کل شاهرود رو گشتم همه میگن هنوز نیومده

Steps-Rap
21-06-2011, 20:00
کسای که بازی کردن , بازی مثل ددو نسخه قبلش گنگ و نا مفهومه؟ من اصلا با دو نسخه قبل حال نکردم..

vegas
21-06-2011, 21:21
Review تصویری IGN رو دیدم باید بگم که گرافیک بازی برای زمان Ps2 هست ...
فکر کنم با این گرافیک روی سخت افزار ps2 هم جواب بده !
واقعا سازندگان بازی چه فکری کردند بازی سال 2011 رو با این گرافیک ساختند ؟!
بازی هم که بیشتر مثل COD شوتر هست تا ترسناک !

resident_evil
21-06-2011, 21:37
کاش این عنوان تاپیک رو میکردین F.3.A.R کلاس بیشتری داره : دی
حیف که دلم لک زده برای یه FPS این مدلی وگرنه بازی رو نمیگرفتم : دی چون کلا با شوتینگ این بازی حال میکنم

havas_1980
21-06-2011, 22:44
کاش این عنوان تاپیک رو میکردین F.3.A.R کلاس بیشتری داره : دی
ممنون نوید! اصلش هم همینه که گفتی...
نمیدونم چرا این همه مدت حواسم به این مورد نبودش!

mehdi30nema
22-06-2011, 07:47
Review تصویری IGN رو دیدم باید بگم که گرافیک بازی برای زمان Ps2 هست ...
فکر کنم با این گرافیک روی سخت افزار ps2 هم جواب بده !
واقعا سازندگان بازی چه فکری کردند بازی سال 2011 رو با این گرافیک ساختند ؟!
بازی هم که بیشتر مثل COD شوتر هست تا ترسناک !

چه تعریف هایی از بازی آدم میشنوه . احتمالا کمپانی به این بزرگی حواسش نبوده یا تقویمشون را گم کرده بودند فکر کردند هنوز سال 2004 هست .

vegas
22-06-2011, 09:49
سیستم کاورش هم که از Gears کپی کرده !

shahabprince
22-06-2011, 10:10
بابا بسه دیگه
من میخواستم برم بازی رو بگیرم
حالا اینقدر ازش بد تعریف کردید که پشیمون شدم.
ولی سایتهای معتبر نمره ی قابل قبولی بهش دادن
پس چرا شما بد تعریف میکنید؟

Mool Tee
22-06-2011, 10:16
بابا بسه دیگه
من میخواستم برم بازی رو بگیرم
حالا اینقدر ازش بد تعریف کردید که پشیمون شدم.
ولی سایتهای معتبر نمره ی قابل قبولی بهش دادن
پس چرا شما بد تعریف میکنید؟

آخه می دونی چیه هر بازی که نمره خوب بگیره ممکنه خوب نباشه البته ممکنه من خوشم نیومده باشه ولی شما خوشت بیاد به نظرات نگاه نکن به نظر خودت اگه بازیه قشنگیه برو بخر
عزیز بازی ترسناک اگه می خوای برو Sillent Hill بخر(همینطوری پیشنهاد کردما)

GAMELAIN
22-06-2011, 10:18
بازی بسیار زیبایی است

marmolak kocholo
22-06-2011, 10:43
گیم اسپات به نسخه ی 360 نمره ی 7.5 داده!

The Good
Core shooting action is satisfying
Complementary powers make co-op a blast
F***ing Run is an unusual and exciting multiplayer mode.

The Bad
Unimpressive visuals
Story lacks scares or surprises

vegas
22-06-2011, 11:08
گیم اسپات به نسخه ی 360 نمره ی 7.5 داده!

The Good
Core shooting action is satisfying
Complementary powers make co-op a blast
F***ing Run is an unusual and exciting multiplayer mode.

The Bad
Unimpressive visuals
Story lacks scares or surprises
امتیاز 7.5 واقعا برای این بازی عادلانه هست ....
همان طور که انتظار میرفت گیم اسپات هم از گرافیک بازی شاکی هست !:31:

Erfan.
22-06-2011, 11:14
امتیاز 7.5 واقعا برای این بازی عادلانه هست ....
همان طور که انتظار میرفت گیم اسپات هم از گرافیک بازی شاکی هست !

گیم اسات هم از گرافیک بازی شاکیه... ولی نکات مثبت رو هم لطفا بخونید و فقط یه خاطر گرافیک یک بازی رو زیر سوال نبرید.

من خودم از این گیم خوشم نمیومد ولی این همه امتیاز های خوب نشون میده که تا حدودی اشتباه میکردم...

موفق باشید.

vegas
22-06-2011, 11:18
گیم اسات هم از گرافیک بازی شاکیه... ولی نکات مثبت رو هم لطفا بخونید و فقط یه خاطر گرافیک یک بازی رو زیر سوال نبرید.

من خودم از این گیم خوشم نمیومد ولی این همه امتیاز های خوب نشون میده که تا حدودی اشتباه میکردم...

موفق باشید.
بله از نکات مثبتش قسمت انلاین بازی هست که اونم با نسخه کرک شده نمیشه بازی کرد ....!!!

halflife g
22-06-2011, 12:07
بله از نکات مثبتش قسمت انلاین بازی هست که اونم با نسخه کرک شده نمیشه بازی کرد ....!!!

اولا این نقد نقد نسخه x360 هستش که در اونم همه میتونن خدا رو شکر انلاینشو بازی کنن

دوما یه ویژگی خیلی خوبی هم که نوشته شوتینگ و گیم پلی کاملا راضی کنندشه.......... .coop هم که واسه کنسولیها در دسترسه...چه آفلاین چه انلاین..... .

سوما واسه pc هم واسه کشور من و شما که نقد نشده واسه جاهایی که کپی و اینجور مسایل هس نقد نوشته میشه......... .

+

بنده خودم هم بازی رو تا حدی انجام دادم........... .بازی اصلادر حد و اندازه های fear1 نیس و در مقابل اون شبیه جک میمونه:31:ولی بهتر از fear2هس...... .

نکته عالی که این بازی داره coop کاملا مفرح و زیبای بازی هستش که ارزش fun بازی رو شدیدا بالا می بره و واسه همه تجربه coop اش توصیه میشه....... .در کله مین 7.5 تا 8 واسش خوبه......

.
.
.

vegas
22-06-2011, 13:42
اولا این نقد نقد نسخه x360 هستش که در اونم همه میتونن خدا رو شکر انلاینشو بازی کنن

دوما یه ویژگی خیلی خوبی هم که نوشته شوتینگ و گیم پلی کاملا راضی کنندشه.......... .coop هم که واسه کنسولیها در دسترسه...چه آفلاین چه انلاین..... .

سوما واسه pc هم واسه کشور من و شما که نقد نشده واسه جاهایی که کپی و اینجور مسایل هس نقد نوشته میشه......... .

+

بنده خودم هم بازی رو تا حدی انجام دادم........... .بازی اصلادر حد و اندازه های fear1 نیس و در مقابل اون شبیه جک میمونه:31:ولی بهتر از fear2هس...... .

نکته عالی که این بازی داره coop کاملا مفرح و زیبای بازی هستش که ارزش fun بازی رو شدیدا بالا می بره و واسه همه تجربه coop اش توصیه میشه....... .در کله مین 7.5 تا 8 واسش خوبه......

.
.
.
اولا تا اونجایی که میدونم ماکروسافت با Update جدید جلوگیری کرده از وصل شدن Xbox 360 های ه ک شده به شبکه Live پس در حال حاظر وضع 360 هم با PC چندان فرقی نداره !
دوما فکر کنم قسمت single بازی 4 ساعت بیشتر نیست پس Gameplay و shooting خوب یازی هم انچنان مهم نیست !
سوما! خوب برای اون ها نکته مثبت محسوب میشه برای ما که نکته مثبت نیست !
ضمنا نسخه 360 و pc هم در اکثر بازی ها قسمت انلاین و سینگل یکسانی دارند ...

halflife g
22-06-2011, 15:48
اولا تا اونجایی که میدونم ماکروسافت با Update جدید جلوگیری کرده از وصل شدن Xbox 360 های ه ک شده به شبکه Live پس در حال حاظر وضع 360 هم با PC چندان فرقی نداره !
دوما فکر کنم قسمت single بازی 4 ساعت بیشتر نیست پس Gameplay و shooting خوب یازی هم انچنان مهم نیست !
سوما! خوب برای اون ها نکته مثبت محسوب میشه برای ما که نکته مثبت نیست !
ضمنا نسخه 360 و pc هم در اکثر بازی ها قسمت انلاین و سینگل یکسانی دارند ...

اولا واسش فریمور جدید اومده(1.9) واون فعلا حله......... این ازاین.... .

دوما شوتینگ خوب نه فقط واسه آفلاین بلکه واسه انلاینشم تاثیر داره.............شما عشق گرافیی و اینا رو "انچنان مهم نمیدونی" به من ربطی نداره......... .

یعنی چی شوتینگش "انچنان مهم نیس" ؟؟بازی چند عنصر داره ...گرافیک و داستان این بازی ضعیفه ولی بقیه عنصرها خوبن(حداقل از نظر سایتای منتقد که اینجوری بوده)

+

راستی من 4 بخشو بازی کردم........بازی شدیدا واسه من از چش افتاد بخوام نمره بدم ....6.5 میدم.....شدیدا بی مزه و بی هدف ....ترسی نیس...اکشن سطحی...یه مرحله که کلا از cod mw2 تقلید شده بود....... .

راستی گرافیکم بعضی جاها خوب میشه اتفاقا ...ولی مشکل کلی در افکت وایناس (افکت خون و .....)

در کل واسه هیشکی توصیه نمیشه حتی coop اش.....:2:(تو پستقبلی کمی تعریف کردم از بازی ..علت این بود که اولاش بودم ولی الان نظرم عوض شد)

.
.
.

amir_k2m
22-06-2011, 17:09
واقعا در حد و اندازه هایه Fear 1و2 نبود گرافیک مضخرف اولشو بازی کردم حالم گرفته شد بازیه بیخود و لوسیه چرا اینطوری شده خدا میدونه نه هیجانی نه ترسی.ناسلامتی اسمه خودش ترسه آخه اینم شد ترس؟!!!!!!من که نسخه 1و2 رو ترجیح میدم به 3

amirpers
22-06-2011, 17:12
حالا واقعا اینقدر بده که همه دارن میگند ؟

B.3.S.T
22-06-2011, 22:24
حالا واقعا اینقدر بده که همه دارن میگند ؟

البته همه نگفتن بده!یه سری از دوستان پسندیدن و راضین یه سری هم نه که این بستگی به سلیقه و انتظاری که شما از بازی تو ذهنت داری ربط داره.به نظرم خودتون بازی رو امتحان کنید خیلی بهتره

Hojjat07
22-06-2011, 23:44
این بازی نیز توسط SKIDROW برای PC کرک شد...

دانلود نسخه PC با کرک SKIDROW :

INSTALL NOTES:
1. Unpack the release
2. Mount or burn image
3. Install
4. Copy all files from the SKIDROW folder to the game installation
5. Play the game
6. Support the companies, which software you actually enjoy!

Download

or

mInI_ClockEr
23-06-2011, 05:21
دانلود نسخه PC با کرک SKIDROW :

INSTALL NOTES:
1. Unpack the release
2. Mount or burn image
3. Install
4. Copy all files from the SKIDROW folder to the game installation
5. Play the game
6. Support the companies, which software you actually enjoy!

Download

or

این اصلی هست یا بتا
دوست گرامی

gap
23-06-2011, 11:06
بنده حرف های پست قبلیمو تا حدودی پس میگیرم:دی
+
بازی جالبه....اما به قول دوستمون در سطح یک بازی اکشن...هیچگونه ترسی در بازی نیست..CutScene های بازی مثل همیشه خیلی جالبه... داستان بازی تقریبا بی معنی هست...البته شاید به درکی بالاتر از من نیاز داره...(!)(؟)
صداگذاری بازی هم میشه گقت متوسط کار شده....گرافیک رو هم....بهتره با نمره بگم....7/10
بازی بد نیست...خیلی هم خوب نیست...دوستان خیال نکنن وقتی همه میگفتن Duke Nukem بازیش بدرد نخوره،این رو هم که میگیم،مثل اونه...خیلی خیلی از اون بهتره:دی گیم پلی رو هم....نمره باز هم بهتره...8/10
بازی Lvl و لول آپ داره....کلی چلنج داره که با انجام دادن هر کدوم در هر چپتر میتونید لول آپ کنید....مولتی پلیرش حدود 8 مد داره....یکیش که دقیقا کپی از روی مد Zombie ، بازی های COD : BO ,WAW هستش....
بقیه مد ها هم جالب هستش...در کل 8 چپتر هست بازی که به نظر من چپتر آخر از همه زیباتر بود....
گاهی،در جاهایی که فکر نمیکنید،یه دفعه Alma ظاهر میشه که واقعا من خودم که میترسیدم...یا مثلا داری مثل آدم راه میری،از توی وان ،یه زامبی (یا هر چیزی که اسمشو میزارید) میپره بیرون....
Fetter خیلی جالب هست در این نسخه....کارهایی که میکنه و ..... البته یه نکته ضعف این بازی این هست که تمامی Cut Scene های بازی،با توجه با شخصیت Point Man ساخته شده،حتی اگر Fetter باشید،دست و پای P.M رو نشون میده.
بازی فوق العاده آسون هست،حتی روی Insane که بعد از تموم کردن 1 بار بازی،آنلاک میشه این درجه سختی.
اچیومنت/تروفی سخت میده...مثلا حدود 1سیلور،بقیه هم برنز....حدود 10-12 تا شاید....اچیومنت هم من خودم تونستم تا حالا 630 تا رو باز کنم،با کلی زحمت و سختی....حتی به نظر من اچیومنت هاش ،بعضیاش وقت گیر تر از Hardcore تموم کردن Dead Space2 هستش....بازی سیستم کاورگیری هم که داره همونطور که ذکر شد،اما ضعیف هست این قسمت....
درکل،بازی رو تهیه کنید و امتحانش کنید.....شاید خوشتون بیاد...

Hojjat07
23-06-2011, 12:14
این اصلی هست یا بتا
دوست گرامی

اصل هست دوست عزیز

---------- Post added at 01:14 PM ---------- Previous post was at 01:13 PM ----------

اینم فایل کرک SKIDROW به صورت جدا

Leon-117
23-06-2011, 15:19
امتیازهای جدید:
PSU 8.5/10
Playstation Universe 8.5/10
PSX Extreme 8.3/10
Eurogamer(.net) 8/10
Digitalchumps 8/10
1UP 8/10
Official Xbox Magazine 8/10
Gamespot(PC-X360-PS3) 7.5/10
Worthplaying 7/10

امتیازات قبلی:

Gaming Nexus 8.5/10
IGN 8/10
GamePro 8/10
GamerLimit 8/10
GameInformer 7.75/10
GamesRadar 7/10

mehdy.z
23-06-2011, 23:38
این تاپیک زیادی خلوت نیست؟!!:whistle:
....نا سلامتی FEAR_ها!!

havas_1980
24-06-2011, 00:09
این تاپیک زیادی خلوت نیست؟!!:whistle:
....نا سلامتی FEAR_ها!!اخه مهدی جان بازی اصلی به خاطر اتمسفر منحصر به فردش مشهور بود ولی این چی؟ فقط اسمشو یدک داره...
اگه این بازی با اسمی دیگر میومد رو کار, میشد یه چیزی. بازی قبلی که پسرفت داشت ولی این یکی دیگه سوپر پسرفته!

FOURTH RETURN
24-06-2011, 20:44
fear 3 اومده؟

resident_evil
24-06-2011, 20:51
fear 3 اومده؟

MobinS
24-06-2011, 22:03
fear 3 اومده؟

نه ، رفته...

B.3.S.T
24-06-2011, 23:55
fear 3 اومده؟

بلی آمده!

+
2تا پست بالا رو!: دی

ArashNAM
25-06-2011, 10:22
حتما بازی کنید باحاله

ArashNAM
25-06-2011, 15:00
راستی بچه ها میشه یه خلاصه ای از داستان بازی بزارید هم 1 هم 2 می خوام بدونم چیزی نفهمیدم از بازی

worldclass
26-06-2011, 23:30
سلام
کرک مولتی پلیر من کار نمیکنه.
برای شما چطور؟

mInI_ClockEr
27-06-2011, 06:29
دوستان با سلام
ببخشید سیستم مورد نیاز FEAR3 رو میخوام
این سیستم من هست ولی انگار سیستم تو آخرین حد گرافیکی تو ویندوز7 کم میاره حدود 20-29 فریم بیشتر نمیده چیکار کنم
راستی یدفعه در حین بازی ALT+TAB رو گرفتم اومدم دمای گرافیک رو دیدم شده 90 درجه ولی دور فن روی 35 درصد مونده بود وتغییری نمیکرد مشکلی پیش نمیاد که ؟؟؟؟

یعنی اینقدر این بازی سنگینه ؟؟؟
CPU AMD Phenom II X4 Black Edition B55,3817MHz+ 2xFAN BUFALLO
MAINBOARD ASUS M4A88TD-V EVO/USB3
RAM Corsair XMS 4GIG 1600 DDR3 XMP ACTIVE
VGA SAPPHAIRE 6870 1GIG DDR5
MONITOR SAMSUNG P22700 LCD
CASE MAGNUME2+4FAN 120mm
ODD SAMSUNG 24X SATA
POWER GREEN 535A
HDD SAMSUNG 320 SATAII + 80 MAXTOR IDE
ویه چیز دیگه این که من یه پچ گرفتم براش 73 مگ هست نصبی نیست یه فایل هست با این نام Boot.dsPack چیکارش کنم تو فایل HELP اش گفته
F.E.A.R.3.Uncut.Patch

Version: 1.0
Titel: F.E.A.R. 3
Release-Date: 06/2011
Protection: Steam
by RAiNER

Copy Boot.dsPack to "%FEAR 3%\resources\"

ATA FARZADI
27-06-2011, 07:37
دوستان این بازی ارزش دانلود رو داره

بازی خورا یه آماری از این بازی بهم بدین

گرافیک و گیم پلی

Erfan.
27-06-2011, 09:40
دوستان با سلام
ببخشید سیستم مورد نیاز FEAR3 رو میخوام
این سیستم من هست ولی انگار سیستم تو آخرین حد گرافیکی تو ویندوز7 کم میاره حدود 20-29 فریم بیشتر نمیده چیکار کنم
راستی یدفعه در حین بازی ALT+TAB رو گرفتم اومدم دمای گرافیک رو دیدم شده 90 درجه ولی دور فن روی 35 درصد مونده بود وتغییری نمیکرد مشکلی پیش نمیاد که ؟؟؟؟

سلام.

اصلا Fear 3 بازی سنگینی نیست که شما نتونی Ultra بازی کنی...

جدیدترین آپدیت گرافیک + پچ بازی رو دانلود کن...

90 درجه هم برای 6870 خیلی زیاده.

موفق باشی/

Abolfazl3007
27-06-2011, 10:06
دوستان این بازی ارزش دانلود رو داره

بازی خورا یه آماری از این بازی بهم بدین

گرافیک و گیم پلی

چرا نداره

امتیازهای خیلی خوبی هم گرفته
4.5 گیگ هم چیزی نیست که

saeedblack
27-06-2011, 12:40
ببخشید من نسخه Skidrow بازی رو گرفتم بازی بالا میاره ولی نمیشه resoulition بازی رو عوض کرد خیلی حال گیره 640در480 وقتی هم میخوای عوضش کنی ارور میده لطفا کمکم کنید.

worldclass
27-06-2011, 13:07
سلام
کرک مولتی پلیر من کار نمیکنه.
برای شما چطور؟
کسی تونسته آنلاین بازی کنه؟

tranceyou
27-06-2011, 15:00
سلام اقا من مرحله یک خیلی رفتم جلو بعد اینکه توی اون سالن که همه رو می کشم و از طبقات میرم بالا بقیه رو هم میکشم

یهو دمو نشون میده و همه چیز تار میشه و بعد نوشته های بازی میاد و انگار تموم میشه بعد یه دمو نشون میده که دونفر توی

اتاق هستن بعد دختر میاد یکشون جنی میشه و وقتی پلیسا میان تو کله هاشون می ترکه بعد یعنی چی؟؟؟ بازی تموم میشه؟

همش یه مرحله داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟ من 2 دیودیشو خریدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

shabnam1986
27-06-2011, 23:25
من تازه بازی رو امشب خریدم تنها چیزی که میتونم بگم اینه که یه قدم نسبت به fear2 عقب گرد داشته گرافیک مسخرش در حد پی اس تو هست
و همینطور موضوع بازیش...

B.3.S.T
28-06-2011, 00:19
من تازه بازی رو امشب خریدم تنها چیزی که میتونم بگم اینه که یه قدم نسبت به fear2 عقب گرد داشته گرافیک مسخرش در حد پی اس تو هست
و همینطور موضوع بازیش...
اتفاقآ نسبت به شماره قبل پیشرفت هم داشته!شماره ی قبل که افتضاح بود..

بازی تمومید..فقط چند نکته:
گرافیک بازی به نسبت خوب بود در حد متوسط یه جورایی همون گرافیک شماره ی قبل بود فقط نکته های ریز تازه داشت8/10
گیم پلی افتضاح اصلآ خوشم نیومد خیلی ضعیف بود...تعداد اسلحه ها بسیار کم و نوع سلاح ها هم دیگه هم هیچی نگیم بهتره(شاید 6 مدل سلاح تو بازی من دیدم کلآ)!حرکات تکراری از cod هم بسیار دیدم!6/10
صدا و موزیکهای بازی هم معمولی بود تقریبآ اگر موسیقی متن شماره ی 1 رو میذاشتن عالی بود ولی نذاشتن7/10
داستان بازی بسیار عالی و خیلی خیلی بهتر از شماره ی قبل بود.صحنه های سینماتیک بازی خیلی عالی بود.شماره ی قبل که فقط بکش و برو جلو بود.همون منوی بازی خودش یه داستانه!تو آخرین دمو هم یه جاش میگه بازی هنوز ادامه داره یا یه همچین چیزی!9/10
در کل همون 7.5 واسه بازی کافیه ولی بازی نسبت به اون تریلرهایی که قبل منتشر شدنش دیدم خیلی بهتر بود.حتمآ این بازی رو تجربه کنید.

worldclass
28-06-2011, 15:18
پچ برای برطرف کردن باگ ها اومده ؟

tranceyou
29-06-2011, 17:05
اقا جان من یکی بگه مال من چرا 1 مرحله که میرم وسط بازی یهو دمو نشون میده و بازی تموم میشه و نوشته میاد بعد
یه دمو از دیونه خونه نشون میده یعنی چی باید چیکار کنم که بتونم برم مرحله دیگه؟؟؟

hasanmotori
29-06-2011, 22:46
من بازیو نصب کردم کلاً باگ داشت دشمنا به سختی میمردن گزاشتم رو آسون آسونش فرقی نکرد یه بار که میمردم دوباره لود میشد دفه بعد با 1 تیر میمردم ... بعد کرکشو عوض کردم درست شد و رفتم جلو تا رسیدم یه جا بعد دمو شد و صفحه سبز شد و بعد یه لودینگ اومد بعد از 1 ساعت همینطور لودینگ بود اومدم بیرون دوباره رفتم تو بازی دیدم رفته از اول ولی اینبار با اون که یه چیز قرمزی دورشه
با اونم رفتم جلو دوباره رسیدم همونجا دمو شد و دوباره مثله قبل بازی رفت از اول بازم با همون که دورش قرمزه

کسی کرک سالم سراغ نداره ؟

tranceyou
30-06-2011, 00:13
من بازیو نصب کردم کلاً باگ داشت دشمنا به سختی میمردن گزاشتم رو آسون آسونش فرقی نکرد یه بار که میمردم دوباره لود میشد دفه بعد با 1 تیر میمردم ... بعد کرکشو عوض کردم درست شد و رفتم جلو تا رسیدم یه جا بعد دمو شد و صفحه سبز شد و بعد یه لودینگ اومد بعد از 1 ساعت همینطور لودینگ بود اومدم بیرون دوباره رفتم تو بازی دیدم رفته از اول ولی اینبار با اون که یه چیز قرمزی دورشه
با اونم رفتم جلو دوباره رسیدم همونجا دمو شد و دوباره مثله قبل بازی رفت از اول بازم با همون که دورش قرمزه

منم مشکل مشابه همین مشکل رو دارم کلافه شدم!!!!!!!!!!!!!!!!!:19:

FOURTH RETURN
01-07-2011, 15:42
چرا اسم تاپیک بازی ورژنش مشخص نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!

Leon-117
01-07-2011, 16:02
چرا اسم تاپیک بازی ورژنش مشخص نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
معلومه دیگه.....
F.3.A.R.

mehdy.z
02-07-2011, 16:24
میگم این که گرافیکش رو کار ندارم چون از پایین بودنش خبر دارم ولی حداقل یه اکشن و داستان درست و حسابی داره بتونه لا اقل کندش در حد یه متادون برای ما کار کنه:31:؟؟....بد خمار بازیم:31:
ممنون...

saeedblack
02-07-2011, 21:28
ببخشید من نسخه Skidrow بازی رو گرفتم بازی بالا میاره ولی نمیشه resoulition بازی رو عوض کرد خیلی حال گیره 640در480 وقتی هم میخوای عوضش کنی ارور میده لطفا کمکم کنید.
تو رو خدا یکی جواب ما رو بده

Sam Fisher 11
02-07-2011, 21:53
اسم رسمیه بازی F.E.A.R 3 هستش نه F.3.A.R
حالا رو باکس شات بازی اینجور زده دلیل نمیشه اسم تاپیکم اینجوری بذارین.
توی سرچ هم چون همه فیر سه مینویسن پیدا نمیشه...
اصلاح بشه.

Erfan.
02-07-2011, 22:03
میگم این که گرافیکش رو کار ندارم چون از پایین بودنش خبر دارم ولی حداقل یه اکشن و داستان درست و حسابی داره بتونه لا اقل کندش در حد یه متادون برای ما کار کنه:31:؟؟....بد خمار بازیم:31:
ممنون...

بله اکشن و گیم پلی بازی جالب کار شدن. 100 درصد ارزش یک بار بازی کردن رو داره:46:

Abolfazl3007
02-07-2011, 22:39
گرافیک دیگه اون قدر هم پایین نیست - معمولیه

tranceyou
03-07-2011, 12:40
بالاخره نسخه کامل بازی رو گیر اوردم ولی وقتی نصب کردم و پچ رو ریختم زبون بازی روسی شد چه کنم حالا؟؟!!!

B.3.S.T
03-07-2011, 13:17
بالاخره نسخه کامل بازی رو گیر اوردم ولی وقتی نصب کردم و پچ رو ریختم زبون بازی روسی شد چه کنم حالا؟؟!!!

روسی!
این زبان میخیه: دی

شـیـفــو
03-07-2011, 20:07
سلام دوستان
من بازی رو از راه زیر اجرا میکنم و به تنظیمات دیگش هم دست نمیزنم ( به غیر از گرافیکش )
campaign > Single Player > Lunch
اولش وقتی بازی شروع میشه یه شیطون آتیشی میاد کنارم و بهم تعارف میزنه که راه بوفتم ، وقتی میرسم به آخر همون مرحله ( فکر کنم آخرش میشه ) یهو بازی تموم میشه و تیتراژ پایانی میاد ؟!!! بعد هم از یک تا 5 میشمره و نشون میده دوتا دیوونه تو یه اتاق با هم دارند دعوا میکنند و بعد اون دختره میاد و مامورا کله هاشون میترکه .....
بعد از بازی میاد بیرون و میره تو همون منوی اول ، وقتی دوباره از راه بالا اجرا میکنم دوباره میره از همونجا که تعریف کردم ( شیطون میاد کنارم و ... )
ببینم بازیش اینقدر مسخرس که یک مرحله باشه ؟؟؟ یعنی مثل بازی ایرانی هاست تو یک ربع تموم میشن ؟؟؟
تازه بازی ای که تو اینترنت برای دانلود گذاشتن 4.3 گیگ هست اما اینی که من دارم 8.57گیگ هست
چیکار کنم ؟ مشکل از کرک هست ؟ از بازی منه ؟ یا باید از یه جای دیگه وارد مرحله بشم ؟؟؟
چون وقتی میرسم به آخر زندان یهو بازی تموم میشه .
بتا هم نیست ورژن 15.20.992 هست
راستی
گزینه های زیر فعال هستند
campaign : Resume game
diffusivity: federal
اینا هم غیرفعال هستند
mission
character

Squall Leonhart
03-07-2011, 22:00
دوستان بهترین نسخه ماله اسکیدرو هست یا نسخه بهتری هم هست؟!

Hojjat07
03-07-2011, 23:30
save های بازی کجا ذخیره میشه ...

شـیـفــو
03-07-2011, 23:39
save های بازی کجا ذخیره میشه ...
چجوری سیو میکنی ؟ من سومین نفریم که میگم این بازی یک مرحله داره ، خیلی مزخرفه ، خدالعنتت کنه Warner Bros :19:
حیفه پولی که بابت بازی دادم 3000 تومن کوفتت بشه ، خرج دوا درمونت بشه ، ان شاالله خیر نبینی ، مادرت به عزات بشینه .... :37::37:

شـیـفــو
03-07-2011, 23:45
منم مشکل مشابه همین مشکل رو دارم کلافه شدم!!!!!!!!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اقا جان من یکی بگه مال من چرا 1 مرحله که میرم وسط بازی یهو دمو نشون میده و بازی تموم میشه و نوشته میاد بعد
یه دمو از دیونه خونه نشون میده یعنی چی باید چیکار کنم که بتونم برم مرحله دیگه؟؟؟

سلام اقا من مرحله یک خیلی رفتم جلو بعد اینکه توی اون سالن که همه رو می کشم و از طبقات میرم بالا بقیه رو هم میکشم

یهو دمو نشون میده و همه چیز تار میشه و بعد نوشته های بازی میاد و انگار تموم میشه بعد یه دمو نشون میده که دونفر توی

اتاق هستن بعد دختر میاد یکشون جنی میشه و وقتی پلیسا میان تو کله هاشون می ترکه بعد یعنی چی؟؟؟ بازی تموم میشه؟

همش یه مرحله داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟ من 2 دیودیشو خریدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام دوستان
من بازی رو از راه زیر اجرا میکنم و به تنظیمات دیگش هم دست نمیزنم ( به غیر از گرافیکش )
campaign > Single Player > Lunch
اولش وقتی بازی شروع میشه یه شیطون آتیشی میاد کنارم و بهم تعارف میزنه که راه بوفتم ، وقتی میرسم به آخر همون مرحله ( فکر کنم آخرش میشه ) یهو بازی تموم میشه و تیتراژ پایانی میاد ؟!!! بعد هم از یک تا 5 میشمره و نشون میده دوتا دیوونه تو یه اتاق با هم دارند دعوا میکنند و بعد اون دختره میاد و مامورا کله هاشون میترکه .....
بعد از بازی میاد بیرون و میره تو همون منوی اول ، وقتی دوباره از راه بالا اجرا میکنم دوباره میره از همونجا که تعریف کردم ( شیطون میاد کنارم و ... )
ببینم بازیش اینقدر مسخرس که یک مرحله باشه ؟؟؟ یعنی مثل بازی ایرانی هاست تو یک ربع تموم میشن ؟؟؟
تازه بازی ای که تو اینترنت برای دانلود گذاشتن 4.3 گیگ هست اما اینی که من دارم 8.57گیگ هست
چیکار کنم ؟ مشکل از کرک هست ؟ از بازی منه ؟ یا باید از یه جای دیگه وارد مرحله بشم ؟؟؟
چون وقتی میرسم به آخر زندان یهو بازی تموم میشه .
بتا هم نیست ورژن 15.20.992 هست
راستی
گزینه های زیر فعال هستند
campaign : Resume game
diffusivity: federal
اینا هم غیرفعال هستند
mission
character

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کـــــF1ـــمــــــF1ــــــک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hojjat07
04-07-2011, 09:04
چجوری سیو میکنی ؟ من سومین نفریم که میگم این بازی یک مرحله داره ، خیلی مزخرفه ، خدالعنتت کنه Warner Bros :19:
حیفه پولی که بابت بازی دادم 3000 تومن کوفتت بشه ، خرج دوا درمونت بشه ، ان شاالله خیر نبینی ، مادرت به عزات بشینه .... :37::37:
یه مرحله ...؟ -نه .... فکر نمیکنم ...
من Interval 2- Slums هستم (همون Cchapter 2 میشه)
فکر کنم شما نسخه Beta بازی رو دارین چون یه هفته زودتر از عرضه بازی اومده بود...
امان از دست این فروشنده های سودجو ...

bayern
04-07-2011, 09:06
سلام
برا من تو همون اول بازی که دمو هستش گیر میکنه
کرک سالم براش پیدا میشه؟؟؟

Hojjat07
04-07-2011, 09:50
سلام
برا من تو همون اول بازی که دمو هستش گیر میکنه
کرک سالم براش پیدا میشه؟؟؟

این آپدیت بازی هست با کرک SKIDROW :

حجمش 28.18MB هست
دانلود کنین احتمالا درست میشه

شـیـفــو
04-07-2011, 13:35
بتا نیست ورژن 15.20.992 هست

Hojjat07
04-07-2011, 13:56
بتا نیست ورژن 15.20.992 هست

ورژن من v16.0.20.1035 هست ...
V15.X.XX.XXXX همون Beta محسوب میشه ...
در ضمن حجم بازی هم رو هاردم 9.49 گیگه ...

شـیـفــو
04-07-2011, 16:12
حجم مال منم همون 9.50 هست ، 3تا دی وی دی هم هست .
اون موقع از یه کرک دیگه استفاده کرده بودم شده بود 15 اما الان بازی رو کامل آنستال کردم و دوباره بدون هیچ دستکاری ای نصب کردم ، شد : 16.00.20.1035
بازم همون مشکل برقرار بود .
بعد از اون پچ 27مگی استفاده کردم شد : 16.00.20.1060

فیلم هاش هم کامله چون فکر نمی کنم برای ورژن بتا 1.7 گیگ فیلم بذارن ، چون خودم مثلا بتمن رو دموش رو دانلود کردم 2.6 گیگ هست و فقط 3 تا فیلم کامل داره و 4 تا هم ناقص که کلا حجمشون 460 مگ هست .
اینم پوشه فیلم هامه که همه باز میشن و سالم هستند .

اما من و دو دوست دیگه ای که در پست بالا نقل کردم ، مشکلمون یکجور هست یعنی یه مرحله داریم و بعد یه دمو نشون میده و دوباره میره از اول ، حتی با اینکه 2 تا کرک عوض کردم و یک پچ ریختم .
فکر کنم باید غید این بازی رو بزنم ،
F.E.A.R 3 :19: یک مرحله :37:

bayern
04-07-2011, 18:28
این آپدیت بازی هست با کرک SKIDROW :

حجمش 28.18MB هست
دانلود کنین احتمالا درست میشه

اینم کار نکرد
میپره بیرون
.......

khorh
06-07-2011, 13:57
بچه ها واسه من موقع اجرا همچین اروری میده؟؟؟

mehdy.z
06-07-2011, 14:11
بچه ها واسه من موقع اجرا همچین اروری میده؟؟؟

این ایراد میتونه از کرک باشه ولی گاهی به علت نصب نبودن آخرین ورژن DX یا nvidia phsyx بوجود میاد...

hts1369
06-07-2011, 14:40
من تو اون مرحله که سوار اون ادم اهنی میشه گیر کردم رفتم یه جایی مثل نیروگاه نمیتونم جلو برم عقبم هم خبری نیست

gta6767
06-07-2011, 15:17
سلام دوستان من وقتی میخوام بازی را اجرا کنم این ارور را میده:
unable tolaunch executable,are you sure you placed this file at the right directory?

offlineinternet
06-07-2011, 17:41
کسی رمز یا ترینر بازی رو داره

ATA FARZADI
06-07-2011, 17:48
کسی رمز یا ترینر بازی رو داره

جاش که اینجا نبود

ولی بفرما:

bayern
06-07-2011, 19:00
سلام
عجیب این تاپیک اینقدر خلوته
اگه کسی به این تاپیک سر زد خوشحال میشیم یه کرک سالم برامون بزاره
ممنونم

reza_v66
06-07-2011, 21:35
حجم مال منم همون 9.50 هست ، 3تا دی وی دی هم هست .
اون موقع از یه کرک دیگه استفاده کرده بودم شده بود 15 اما الان بازی رو کامل آنستال کردم و دوباره بدون هیچ دستکاری ای نصب کردم ، شد : 16.00.20.1035
بازم همون مشکل برقرار بود .
بعد از اون پچ 27مگی استفاده کردم شد : 16.00.20.1060

فیلم هاش هم کامله چون فکر نمی کنم برای ورژن بتا 1.7 گیگ فیلم بذارن ، چون خودم مثلا بتمن رو دموش رو دانلود کردم 2.6 گیگ هست و فقط 3 تا فیلم کامل داره و 4 تا هم ناقص که کلا حجمشون 460 مگ هست .
اینم پوشه فیلم هامه که همه باز میشن و سالم هستند .

اما من و دو دوست دیگه ای که در پست بالا نقل کردم ، مشکلمون یکجور هست یعنی یه مرحله داریم و بعد یه دمو نشون میده و دوباره میره از اول ، حتی با اینکه 2 تا کرک عوض کردم و یک پچ ریختم .
فکر کنم باید غید این بازی رو بزنم ،
F.E.A.R 3 :19: یک مرحله :37:

دقیقا منم همین مشکلو دارم جالبه که فروشنده گفت که همه بازی کردنو هیچ مشکلی نداشتن

shabnam1986
07-07-2011, 00:38
اینم دو تا ترینر ناب!!!

gta6767
07-07-2011, 08:50
سلام دوستان من وقتی میخوام بازی را اجرا کنم این ارور را میده:
unable tolaunch executable,are you sure you placed this file at the right directory?
کسی نمیدونه این چیه؟

شـیـفــو
07-07-2011, 13:55
اینم دو تا ترینر ناب!!!
ترینر هر ورژن با هم فرق دارند ، مثلا ترینر 16.20.1035 روی 16.20.1060 کار نمیکنه .

hts1369
07-07-2011, 19:14
من تو اون مرحله که سوار اون ادم اهنی میشه گیر کردم رفتم یه جایی مثل نیروگاه نمیتونم جلو برم عقبم هم خبری نیست
اقا کسی نمیدونه چیکار بکنم.

ATA FARZADI
07-07-2011, 19:31
اقا کسی نمیدونه چیکار بکنم.

خوب باید پیاده شی از توش ادامه بدی

shabnam1986
08-07-2011, 18:58
ترینر هر ورژن با هم فرق دارند ، مثلا ترینر 16.20.1035 روی 16.20.1060 کار نمیکنه .

خوب نازم من که نوشتم نوع ورژنش رو...

---------- Post added at 08:58 PM ---------- Previous post was at 08:55 PM ----------

کسی این بازی رو تا آخر رفت؟

baloteli
08-07-2011, 19:00
من که هنوز نگرفتمش ولی یک سوال فیر3 گرافیکی تره یا کرایسیس 2 البته برای pc

shabnam1986
08-07-2011, 20:11

فییر 3 با این که گرافیکش از کریسیس بالاتره اما به سخت افزار کمتری احتیاج داره و در کل بازی سبکیه

Layken
08-07-2011, 21:03

شما مطمئن باش كرايسيس 2 كه سهله كرايسيس 1 هم گرافيك بالاتري نسبت به اين فير 3 داره

vegas
08-07-2011, 21:14
شما مطمئن باش كرايسيس 2 كه سهله كرايسيس 1 هم گرافيك بالاتري نسبت به اين فير 3 داره
اصلا مقایسه این دو بازی هم از لحاظ گرافیک اشتباهه
Crysis 1 هنوز هم بهترین گرافیک رو در بین تمام بازی ها داره ...
Crysis 2 هم با وجودی که گرافیکش به دلیل سخت افزار ضعیف کنسول ها خیلی ضعیف تر و محدودتر از Crysis 1 هست بازم از Fear 3 خیلی بهتره .....

B.3.S.T
08-07-2011, 23:06
فییر 3 با این که گرافیکش از کریسیس بالاتره اما به سخت افزار کمتری احتیاج داره و در کل بازی سبکیه
عجب!اینم از اون حرفها بود...
واقعآ رو چه منطقی گرافیک معمولیه این بازی رو با گرافیک نایس crysis 2 مقایسه می کنید!!!
تا جایی که والا من میدونم cry engine 3 اگر بهترین موتور گرافیکی در جهان نباشه کمتر هم نیست و هر بازی که با این موتور ساخته و پرداخته شده باشه شاهکار میشه.

CRYSIS 2

FEAR3

مقایسه ی کاملآ اشتباه!

resident_evil
09-07-2011, 23:21
گرافیک این بازی با بازی های نسل قبل رقابت میکنه البته من پیاز داغشون زیاد کردم : دی
تموم کردیم اصلا خوشم نیمد یعنی معمولی بود بدون هیجان همه چی تکراری اسلحه ها دشمن ها . هِی یکی هم ظاهر میشد که مثلا شُک وارد کنه که عمرا نمیتونست فقط فحش میدادم میگفتم گمشو اونور بابا : دی کلا انتظار همچین چیزی رو داشتم برای من در حد همون 7 بود . یه شوتر نسبتا خوب

Erfan.
10-07-2011, 08:03
دوستمون یه حرف طنزی گفت چرا این قدر ادامه ش میدید؟:31: آخه Fear 3 گرافیکش رو با MW هم نمیشه مقایسه کرد...!!!

shahramcat
10-07-2011, 15:42
سلام

دوستان بازی کلا چندتا interval هست ؟

ممنون

Soap
11-07-2011, 08:09
من تمام صفحات قبلو خوندم ولی کسی چیزی نگفته که بازی من که فقط یه مرحله داره باید چیکار کنم ؟

کرک میخواد:20: ؟ بازی خرابه:41: ؟ برم پسش بدم :13:؟ هیچکدام :19:.

robert
12-07-2011, 18:58
سلام

عجب هوش مصنوعی خفنی داره این بازی ... من همون اوایلش به بدبختی تونستم پیش برم...

قضیه این memory full که بعد از چند بار لود شدن مجدد ظاهر میشه چیه..؟؟

shabnam1986
12-07-2011, 19:10
آخر داستان چی میشه؟

من الان اونجایی هستم که چند تا کانکس برای مداوا ساختن

sajadbj
14-07-2011, 11:11
سلام یه سوال داشتم تو مرحله 08 اونجا که میره تو خیال و اون غوله بزرگ میاد باید چه کنم غوله بعد از شلیک ثابت میمونه و راه رفت یا بازگشتی هم دیگه نیست

Davood_titan
14-07-2011, 14:31
fear 2 خیلی بهتر این fear 3 هست

mohammadaliarmin
14-07-2011, 14:40
fear 2 خیلی بهتر این fear 3 هست
این حرفو به شدت قبول دارم
آخه این چه بازیه که از زمین و آسمون دشمن رو سرت خراب میشه

SA.JJ.AD
14-07-2011, 15:12
من که به شخصه نصب کردم .. تقریبآ 1 ساعت که بازی کردم . حالم بد شد :31: و کلا بازیو انیستال کردم :20:

B.3.S.T
14-07-2011, 17:48
من که به شخصه نصب کردم .. تقریبآ 1 ساعت که بازی کردم . حالم بد شد :31: و کلا بازیو انیستال کردم :20:

مطمئنی حالت بد شد یا تلقین کردی به خودت!:دی
حداقل تا وسطاش میرفتی بازی اونقدر ها هم که فکر می کنی بد نیست...اوایلش درسته کمی چرته ولی بعدش خوب میشه.نا سلامتی میانگین نمراتش 7-8 هست دیگه ارزش 1 بار تا آخر رفتنو داره.باز هم هر جور صلاحه...

ess_1362
14-07-2011, 18:14
سلام
بازی را خریدم 1500
داستان بازی خوبه تقریبا همون چیزی هست که دوست دارم
ولی خیلی سخته
اصلا نمیشه بازی کرد!!!
الان هنوز در داخل آسایشگاه(دارالمجانین:31:) هستم و در یک قسمت باید با چند تا گار که یکیش یک سلاح قوی داره بجنگم که یکیش را که میزنم بازی خیلی سخت میشه
واقعا پلیر بازی اینقدر سخته؟

robert
14-07-2011, 18:17
سلام
بازی را خریدم 1500
داستان بازی خوبه تقریبا همون چیزی هست که دوست دارم
ولی خیلی سخته
اصلا نمیشه بازی کرد!!!
الان هنوز در داخل آسایشگاه(دارالمجانین:31:) هستم و در یک قسمت باید با چند تا گار که یکیش یک سلاح قوی داره بجنگم که یکیش را که میزنم بازی خیلی سخت میشه
واقعا پلیر بازی اینقدر سخته؟

آره بازیش واقعا سخته... من رو درجه Recruit بازی میکنم ولی پدرم در میاد تا به یه quick save برسم...

بازیش هم سخته هم جذاب....!!

Erfan.
14-07-2011, 18:34
اتفاقا بازی مشکلی نیست... شاید نسخه بازیتون مشکل داره؟:13: بازی از COD ها هم آسون تره...

ess_1362
14-07-2011, 18:51
عذفان جان غیر ممکن هست
از زمین و آسمون دشمن روی سر آدم خراب میشه
تقریبا مثل دنیای واقعی هست
بعنوان مثال من دو نسخه homefront و این را با هم خریدم و نصب کردم(البته چند تا گیم دیگه هم خریدم که هنوز نصب نکردم)
اون homefront را تا وسط هاش پیش رفتم ولی این یکی همون مرحله اول متوقف شدم!!

Erfan.
14-07-2011, 19:12
عذفان جان غیر ممکن هست
بعنوان مثال من دو نسخه homefront و این را با هم خریدم و نصب کردم(البته چند تا گیم دیگه هم خریدم که هنوز نصب نکردم)

والا نمیدونم... با قابلیت اسلوموشن(Ctrl) که دارید جنگ ها خیلی آسون میشن... آخرین کرکش رو نصب کنید...:13:

Erfan.
14-07-2011, 19:13
عذفان جان غیر ممکن هست

والا نمیدونم... با قابلیت اسلوموشن(Ctrl) که دارید جنگ ها خیلی آسون میشن... آخرین کرکش رو نصب کنید...:13:

ess_1362
14-07-2011, 19:26
بازم سخته
کلا حرکت دشمنان فوق العاده بالاست و هوش مصنوعی بالایی هم دارند
به نظرم چاره ای جز نصب ترینر نیست

پ.ن : اگر کسی به سایت cheathapens دسترسی داره یک ترینر برای من آپلود کنه برای نسخه 15.00 اجرش اول با خدا بعدش هم با خودم:31:

SA.JJ.AD
14-07-2011, 19:37
مطمئنی حالت بد شد یا تلقین کردی به خودت!:دی
حداقل تا وسطاش میرفتی بازی اونقدر ها هم که فکر می کنی بد نیست...اوایلش درسته کمی چرته ولی بعدش خوب میشه.نا سلامتی میانگین نمراتش 7-8 هست دیگه ارزش 1 بار تا آخر رفتنو داره.باز هم هر جور صلاحه...

کلا پیشینه ی بدی داشتم ازین بازی :31: و میدونستم خوشم نمیاد اما دیدم کمبود بازیه این روزا و 2000تومان این حرفارو نداره :31:
.
واقعا نمیدونم چه توضیحی بدم :31:فقط میتونم بگم حالمو بد کرد بازی :2:
+
از محیطش گرفته تا اهنگو گیم پلی بازی ‍‍!!:2:اما چرا یخورده هم به خودم تلقین کردم :27:
.
100 رحمت به اون دوک :31:

robert
14-07-2011, 19:53
سلام

آقا این چه جوریه... همین الان تو اون مرحله interval 01 بودم ... تو زندان... یه جایی بود پر از لوله های گاز که ازشون آتش بیرون میزد... چند نفر رو کشتم که یهو تیتراژ پایانی ظاهر شد...!!

چرا اینقدر زود تموم شد...؟؟ تو عکسهایی که قبل از خرید این بازی تو سایت gamespot دیده بودم مراحلی وجود داشت که نشون میده بازی بعد از خروج از زندان ادامه داره... عکسهای زیر رو نگاه کنید:

تو این مراحل بر خلاف زندان فضای آزاد و خیابون و اینجور چیز ها هست..

پس چرا برای من تو همون زندان تموم شد...؟؟

یکی یه کمکی بکنه توروخدا...!! این بازی بدجوری منو آچمز کرده...!!

AlirezaLamLam
14-07-2011, 20:31
سلام به همتون
اقا من مرحله ی 1رو رفتم ولی بعدش یه صفحه سبز میاد. همینجوری میمونه نمیره. چیکار کنم؟ اعصابم داغون شده. یکی بم کمک کنه. خدایی اینروزا یه بازیه درستو حسابی پیدا نمی شه. همشون یجاشون میلنگه. اون از Brink که هزار جور مشکل داره(Open GLو کوفتو مسخره بازی داره) اینم از F3ar. دمتون گرم یکی مارو کمک کنه بگه چیکار کنم. ممنون

robert
14-07-2011, 21:18
سلام به همتون
اقا من مرحله ی 1رو رفتم ولی بعدش یه صفحه سبز میاد. همینجوری میمونه نمیره. چیکار کنم؟ اعصابم داغون شده. یکی بم کمک کنه. خدایی اینروزا یه بازیه درستو حسابی پیدا نمی شه. همشون یجاشون میلنگه. اون از Brink که هزار جور مشکل داره(Open GLو کوفتو مسخره بازی داره) اینم از F3ar. دمتون گرم یکی مارو کمک کنه بگه چیکار کنم. ممنون

آره آره... همین مشکل رو منم دارم... یه صفحه پر از خطوط افقی سبز رنگ که ارتعاشات نسبتا سریعی هم دارن....

(( این مشکل زمانی به وجود اومد که یه کرک به اسم skidrow دانلود کردم و بازی رو با اون اجرا کردم و تا آخر مرحله اول رفتم.... همونجایی که میفته تو کانال آب و یه یارویی میاد دستشو میگیره و میکشه بالا...

حالا چیکار باید بکنم...؟؟

B.3.S.T
15-07-2011, 13:59

شما این مورد رو بهش توجه کن مطمئن باش از راحتترین fps های حال حاضر هست:

با قابلیت اسلوموشن(Ctrl) که دارید جنگ ها خیلی آسون میشن.

Ctrl رو که زدی برو سمتشون معطلش نکن سریع همرو بزن البته کمی زود تموم میشه ولی به مراتب هر چی مراحل بالاتر میرسین تایمش بیشتر میشه...واقعآ حیفه از ترینر استفاده کنی این سبک بازیها که مد اسلوموشن دارن و یک کمک عالی به گیمر هست.

+
robert و alireza عزیز کرکتون مشکل داره تعویضش کنید درست میشه.بعضی از نسخه های بازی معمولآ یک سری مشکلات رو دارن دیگه..
اگر با کرک هم درست نشد نیاز به آخرین پچ بازی دارید

AlirezaLamLam
15-07-2011, 15:39
b3st1 ازت مر30، منظورم اینه تشکر. فقط خودت کرک سالمشو داری یا از کجا می تونم کرکه واقعا سالمشو دانلود کنم؟
دمت گرم با مرام:46:

kkain-blood
15-07-2011, 19:31
سلام من تموم کردم بازی رو اما تو دمو هایی که دیدم میشد با برادر Point man هم باری کرد امکانش هست؟؟؟؟ اگه هست چه طوری میشه؟

ess_1362
15-07-2011, 19:55
با یک ترینر تا یکجا هایی رفتم
اولش گفت قبل از اینکه اثر دارو تمام بشه باید ساختمان را ترک کنی
در یک مرحله که از در و دیوار شعله بیرون می آمد حین نبرد با ملت طرف سر درد گرفت و بازی تمام شد
فکر نمی کنم بازی تمام شده باشه به نظرم گیم اور شدم!!

kkain-blood
16-07-2011, 10:48
با یک ترینر تا یکجا هایی رفتم
اولش گفت قبل از اینکه اثر دارو تمام بشه باید ساختمان را ترک کنی
در یک مرحله که از در و دیوار شعله بیرون می آمد حین نبرد با ملت طرف سر درد گرفت و بازی تمام شد
فکر نمی کنم بازی تمام شده باشه به نظرم گیم اور شدم!!

دارو؟؟؟سردرد؟؟ شما مطمئنی FEAR 3 رو بازی میکنی؟

robert
16-07-2011, 11:09
دارو؟؟؟سردرد؟؟ شما مطمئنی FEAR 3 رو بازی میکنی؟

آره درسته... آخرین سکانس مرحله اول رو میگن که بعد از کشتن اون مامورها کاراکتر بازی یهو داد میکشه و دست هاش رو میگیره روی سرش وداد میزنه و بازی در همینجا (( البته نسخه ی بتا )) تموم میشه و تیتراژ پایانی ظاهر میشه...

امروز رفته بودم بازار کامپیوتر ولیعصر... یا F.3.A.R رو نداشتند یا همین نسخه 3 دی وی دی که اصلی هم نیست رو میفروختن...

ess_1362
16-07-2011, 12:38
مال من 2 تا dvd داره
ولی دقیقا همین مشکل بوجود آمد
یعنی این هم بتاست!!
کاریش نمیشه کرد؟
یا حتما باید نسخه اصلی را خریداری کنم!

mehdy.z
16-07-2011, 13:18
مال من 2 تا dvd داره
ولی دقیقا همین مشکل بوجود آمد
یعنی این هم بتاست!!
کاریش نمیشه کرد؟
یا حتما باید نسخه اصلی را خریداری کنم!
کجای کاری به خود من هم نسخه_ی بتا رو قالب کردند!:31::41:
البته مطمئن نیستم و فقط روی ورژن بازی وباگی که توی سیستم سلامتی بود چنین حدسی زدم!!..بدبختی هم اینجاست که که تا بازی رو نصب نکنی معلوم نمیشه!!
حالا بد بختی اینجاست که بعد 10 روز برم به فروشنده بگم که چی؟:31:بازیی که 10 روز پیش من گرفتم حالا مشکل داره!!
تا اونجا که میدونم راه حلی برای نسخه های بتا وجود نداره و تنها راه حلش خرید نسخه_ِی نهایی بازی هست!!!

Khan gholi
16-07-2011, 13:18
اگر سرعت دانلود ADSL تون خوبه برید برید از اینجا با حجم 2.5 گیگ دانلود کنید
اپدیت کرک اسکیدرو رو هم می تونید از اینجا دانلود کنید

من خودم یک دو مرحله رو رفتم.کاملا سالمه فقط ویدو ها کاهش کیفیت داره

robert
16-07-2011, 13:30
اگر سرعت دانلود ADSL تون خوبه برید برید از اینجا با حجم 2.5 گیگ دانلود کنید
اپدیت کرک اسکیدرو رو هم می تونید از اینجا دانلود کنید

من خودم یک دو مرحله رو رفتم.کاملا سالمه فقط ویدو ها کاهش کیفیت داره

ممنون...

من از سایت p30day دانلود کردم ولی بازهم خراب بود....

یه شب تا صبح هم براش وقت گذاشتم ولی هیچی...

تو فروم بازی سنتر خوندم که نسخه اصلی یک DVD بیشتر نیست... منم رفتم تو فروشگاه همین p30world و یکی خریدم...

حالا ببینیم اینی که خریدیم و چند روز دیگه دستمون میرسه چجوریه...

mahyarSAMSUNG
16-07-2011, 19:41
تاریخ ورود این بازی رو اول تاپیک زده سه ماه آخر 2010 . یعنی تا الان هنوز نسخه درستش نیومده ؟ من هنوز نخریدم آیا به نظرتون بخرم یا نه ؟ آیا این بازی سه بعدی هم میشه ؟

mehdy.z
16-07-2011, 20:45
تاریخ ورود این بازی رو اول تاپیک زده سه ماه آخر 2010 . یعنی تا الان هنوز نسخه درستش نیومده ؟ من هنوز نخریدم آیا به نظرتون بخرم یا نه ؟ آیا این بازی سه بعدی هم میشه ؟
چرا عزیز اومده فقط باید حواستون باشه که نسخه_ی بتا(آزمایشی)بازی نباشه!!
متاسفانه تا بازی رو هم نگیرید و نصب نکنید به طور قطعی نمیشه فهمید!!

+++++
خوب ثابت شد...مال من هم بتا هست:41:
حالا موندم اصلا ارزش داره دوباره برم 3000هزار تومن بدم نسخه_ی اصلی رو بگیرم یا نه؟!!!

kkain-blood
17-07-2011, 11:21
پس من شانس آوردم ....راحت نصب شد تا آخرش هم بدون هیچ مشکلی رفتم ...فقطمشکلم اینه که تو دموهاش دیدم میشه با برادر pint man هم بازی کرد اما نمیدونم چه طور؟؟؟!!!

Erfan.
17-07-2011, 15:17
حالا موندم اصلا ارزش داره دوباره برم 3000هزار تومن بدم نسخه_ی اصلی رو بگیرم یا نه؟!!!

مهدی جان اگه بازی دیگه ای دم دستتون نیست بله ارزش داره:31:

پس من شانس آوردم ....راحت نصب شد تا آخرش هم بدون هیچ مشکلی رفتم ...فقطمشکلم اینه که تو دموهاش دیدم میشه با برادر pint man هم بازی کرد اما نمیدونم چه طور؟؟؟!!!

Replay Mission کنید ، از اون جا میتونید کاراکترتون رو مشخص کنید.

Khan gholi
17-07-2011, 16:16
دوستان کسی عکسی یا مصاحبه با دوبلر نقش برادر شخصیت اصلی نداره؟
خداییش قشنگ دوبله میکنه؟تا اینجا سه تا کار که Joker , شخصیت شیطونیه تو DarkSider و حالا هم این باشه قشنگ دوبله کرده.اگر کسی چیزی ازش داشت بزاره ممنون میشم

mahyarSAMSUNG
19-07-2011, 15:26
کسی نگفت که آیا به غیر از کرایسس 2 این بازی و بازی های دیگه سه بعدی میشن یا نه ؟ و آیا برای بازی کردن بازی های سه بعدی باید لپ تاپ صفحه سه بعدی داشته باشیم یا با صفحه معمولی هم میشه ؟

Abolfazl3007
19-07-2011, 16:45
آقا این بازی ادامه DLC بازی fear 2 هست یا اینکه اون رو قبول نداره ؟ (fear 2 reborn)

robert
22-07-2011, 20:35
دوستانی که بازی رو نصب کردند و همون مرحله اول تموم شد اگر خواستند بخرند از فروشگاه همین فروم تهیه کنند. من خریدم و الان تا interval 05 هم رفتم.

انصافا خیلی بازیش عالیه... من که واقعا خوشم اومد.

Abolfazl3007
24-07-2011, 22:08
الان من interval 06 هستم
عجب بازیه مشتیه
کفم برید !

واقعا انتظار نداشتم اینقدر باحال دربیاد
اکشن ها بی نظیره - ایمپکت اسلحه ها و رفلکس حرف نداره ...

رد پای کارپنتر هم همه جای بازی دیده میشه ...
این دشمن های جدید ( جفرسون استارشیپ !!! ) هم خیلی مشتی هستند
بازی واقعا یه سر و گردن حرفه ای تر از فیر 2 هست

soltan_reza
25-07-2011, 04:23
سلام

من یه مشکل تو interval 07 دارم

آخر مرحله هست

همانجا که طرف وارد یه ماشین جنگی می‌شه و باید یه ماشین جنگی از خودش قوی تر رو از بین ببره

من که هر چی‌ زدم از بین نرفت

آیا راه از بین بردنش همینه یا کار دیگی‌ باید انجام بدم یا شاید هم از ماشین جنگی خودم بیام بیرون و با آرپیچی که اطراف است از بین ببرمش؟

امیدوارم متوجه شده باشین که منظورم کجاست.

robert
25-07-2011, 11:17
سلام

آخر مرحله هست

همانجا که طرف وارد یه ماشین جنگی می‌شه و باید یه ماشین جنگی از خودش قوی تر رو از بین ببره

آیا راه از بین بردنش همینه یا کار دیگی‌ باید انجام بدم یا شاید هم از ماشین جنگی خودم بیام بیرون و با آرپیچی که اطراف است از بین ببرمش؟

از اون قسمت یه عکس بگیر و بذار اینجا لطفا..

a.salireza
25-07-2011, 13:33
سلام

آخر مرحله هست

از هر دو طریق میشه .. اگه بعد از چند ثانیه تیر زدن از دیدش خارج بشین ، عمره روبات خود به خود پر میشه . همین روند رو چند بار امتحان کنید ، نابود میشه ..
اگه هم روبات خراب شد ، میتونید صبر کنید و چند دقیقه بعد دوباره ازش استفاده کنید ، یا از رویه سکو از موشک ها استفاده کنید ..

shabnam1986
25-07-2011, 16:41
خوب بالاخره بازی رو تموم کردم منتها دو تا سوال داشتم

آخر سر روح بد یعنی داداش سربازه سر چه مساله ای درگیر میشه
بعدش میمیره یا نه؟

سر آلما چه بلایی میاد؟
مگه قرار نبود از تولد یه نوزاد دیگه جلوگیری کنن؟

robert
25-07-2011, 17:22
خوب بالاخره بازی رو تموم کردم منتها دو تا سوال داشتم

آخر سر روح بد یعنی داداش سربازه سر چه مساله ای درگیر میشه
بعدش میمیره یا نه؟

سر آلما چه بلایی میاد؟
مگه قرار نبود از تولد یه نوزاد دیگه جلوگیری کنن؟

همین الان این بازی رو تموم کردم... واقعا عالی بود... یه اکشن دلچسب... خیلی حال داد... پایان جالبی هم داشت.

روح برادره که شعله های آتش دورو برش هست سر این درگیر میشه که داداشه میخواست آلما زنده بمونه (( شاید هم خاطره ی اون )) ولی کاراکتر بازی نمیخواست...!!

shabnam1986
26-07-2011, 09:38
غیر از گرافیک همه چیزش عالی بود

به نظرتون نسخه 4 هم میاد؟
من دلم واسه آلمل تنگ میشه...:31:

a.salireza
26-07-2011, 12:06
البته اگه بعد از تموم کردن بازی با Point Man ، بازی رو با Fettle هم تموم کنید و جمع امتیازاتتون از دوره اول ( که با Point man تموم شده ) بیشتر بشه ، دمویه آخر بازی تغییر میکنه و Fettle برنده میشه و ... اما در کل بازی با Fettle به جز یه سری تغییرات تو گیم پلی و سکانس آخر چیزه خاصه دیگه ای نداره ...

soltan_reza
26-07-2011, 19:44
از هر دو طریق میشه .. اگه بعد از چند ثانیه تیر زدن از دیدش خارج بشین ، عمره روبات خود به خود پر میشه . همین روند رو چند بار امتحان کنید ، نابود میشه ..
اگه هم روبات خراب شد ، میتونید صبر کنید و چند دقیقه بعد دوباره ازش استفاده کنید ، یا از رویه سکو از موشک ها استفاده کنید ..

مجبور شدم کاری که دوست نداشتم رو انجام بدم، از ترینر استفاده کردم

ممنون

شـیـفــو
26-07-2011, 19:53
نسخه اصلی چندتا دی وی دی هست ؟؟؟

robert
26-07-2011, 20:40

یک عدد بیشتر نیست

silent-assassin
26-07-2011, 22:26
سلام
میگم یکی لطف میکنه داستان کامل این چند سری فیر را بگذاره؟

یه کم گشتم چیزی پیدا نکردم

Abolfazl3007
27-07-2011, 10:56
سلام
دوستان بازی رو تموم کردم - نظر من در مورد بازی :

بازی واقعا حرف نداشت

گیم پلی : نوع اسلحه ها - ایمپکت اسلحه ها و کلا مکانیک تیر اندازی درجه 1 بود - از اون بازی ها که وقعا احساس میکنی اسلحه دستت هست و حس تیر اندازی رو کامل منتقل میکنه ( مثل مافیا 2 )
سیستم کاور اول شخص عالی و هم چنین رفلکس های POINT MAN هم هیجان بازی رو بالا میبرد و ...
challenge های بازی هم ترفند خوبی بودند برای اینکه بازی تکراری نشه
سیستم HEALTH هم که متحول شد
در کل گیم پلی کاملا درجه 1 بود

داستان : به نظر من خیلی جالب بود - بالاخره point man رو دیدیم و سرگذشت دو برادر کاملا تو این شماره توضیح داده شد - همچنین becket هم پروندش بسته شد - پایان بازی هم خیلی خوب بود و کاملا طوری طراحی شده بود که دستشون برای ساخت ادامه بازی باز باشه .
در ضمن بازی DLC فیر 2 به نام REBORN و حوادث مربوط foxtrot 813 رو قبول نداشت ! و داستان ادامه فیر 2 بود .

گرافیک : انصافا نامردی بگیم گرافیک بازی پایین بود - گرافیک معمولی بود و در بعضی جاها افکت های جالبی میدیدیم در کل من که از گرافیک راضی بودم - در ضمن نسخه pc خیلی روان اجرا میشد و من باگ خاصی تو بازی ندیدم

ترس : بازی در بعضی مراحل اتمسفر بی نظیری داشت که کاملا حس فیلمهای کارپنتر رو منتقل میکرد
همچنین افکت های صدا ترسناک و موزیک کلاسیک مانند ترسناکی داشت
دشمن های جدید طراحی عالی داشتند و مخصوصا با مکانیک تیر اندازی خوب بازی - کشتن اونا خیلی حال میداد !
در کل سازنده ها کاری که برای ترسناک شدن بازی میکردند رو درست انجام دادند و نمیشه ازشون ایراد گرفت
حالا اگه ما نترسیدیم به خاطر بازیهایی مثل AMNESIA هست !

موزیک و صداگذاری : فقط صدای فتل برای دادن امتیاز کامل به این بخش کافیه !

در کل بازی نسبت به فیر 2 خیلی پیشرفت داشت و من که واقعا باهاش حال کردم

robert
27-07-2011, 11:16
سلام
دوستان بازی رو تموم کردم - نظر من در مورد بازی :

بازی واقعا حرف نداشت

گیم پلی : نوع اسلحه ها - ایمپکت اسلحه ها و کلا مکانیک تیر اندازی درجه 1 بود - از اون بازی ها که وقعا احساس میکنی اسلحه دستت هست و حس تیر اندازی رو کامل منتقل میکنه ( مثل مافیا 2 )
سیستم کاور اول شخص عالی و هم چنین رفلکس های POINT MAN هم هیجان بازی رو بالا میبرد و ...
challenge های بازی هم ترفند خوبی بودند برای اینکه بازی تکراری نشه
سیستم HEALTH هم که متحول شد
در کل گیم پلی کاملا درجه 1 بود

داستان : به نظر من خیلی جالب بود - بالاخره point man رو دیدیم و سرگذشت دو برادر کاملا تو این شماره توضیح داده شد - همچنین becket هم پروندش بسته شد - پایان بازی هم خیلی خوب بود و کاملا طوری طراحی شده بود که دستشون برای ساخت ادامه بازی باز باشه .
در ضمن بازی DLC فیر 2 به نام REBORN و حوادث مربوط foxtrot 813 رو قبول نداشت ! و داستان ادامه فیر 2 بود .

گرافیک : انصافا نامردی بگیم گرافیک بازی پایین بود - گرافیک معمولی بود و در بعضی جاها افکت های جالبی میدیدیم در کل من که از گرافیک راضی بودم - در ضمن نسخه pc خیلی روان اجرا میشد و من باگ خاصی تو بازی ندیدم

ترس : بازی در بعضی مراحل اتمسفر بی نظیری داشت که کاملا حس فیلمهای کارپنتر رو منتقل میکرد
همچنین افکت های صدا ترسناک و موزیک کلاسیک مانند ترسناکی داشت
دشمن های جدید طراحی عالی داشتند و مخصوصا با مکانیک تیر اندازی خوب بازی - کشتن اونا خیلی حال میداد !
در کل سازنده ها کاری که برای ترسناک شدن بازی میکردند رو درست انجام دادند و نمیشه ازشون ایراد گرفت
حالا اگه ما نترسیدیم به خاطر بازیهایی مثل AMNESIA هست !

موزیک و صداگذاری : فقط صدای فتل برای دادن امتیاز کامل به این بخش کافیه !

در کل بازی نسبت به فیر 2 خیلی پیشرفت داشت و من که واقعا باهاش حال کردم

آفرین... نقد خوبی بود... استعداد نقادی ات هم بد نیست..!!:31:

underworld
27-07-2011, 14:16
ولی به نظرم مبارزات و نبردهای بازی خسته کننده هست
هر دری رو که باز میکنی باید 20 نفر آدم رو بکشی!

hasanmotori
27-07-2011, 22:44
بازم سخته

پ.ن : اگر کسی به سایت cheathapens دسترسی داره یک ترینر برای من آپلود کنه برای نسخه 15.00 اجرش اول با خدا بعدش هم با خودم:31:

مشکل از کرکه
منم اول که بازی کردم رو درجه سختی متوسط رفتم اصلاً نمیشد بازی کرد با 1 تیر میمرد بعد گزاشتم رو درجه سختی اولی بازم خیلی سخت بود بعد کرکو عوض کردم و دیدم اتفاقاً خیلیم آسونه ولی آخر مرحله 1 یه صفحه سبز میاد و دیگه نمیشه کاری کرد هر کرکیم امتحان کردم همونجوریه
حالا مشکل از کرکه یا نسخه بتاست ؟

shahabprince
27-07-2011, 23:08
کلا مبارزاتش تکراریه....:41:
گرافیکم که نداره.....:13:
فقط داستان داره:10:

gta6767
28-07-2011, 00:12
سلام من یه مشکل تو interval 03 دارم همون اولاش یکجا هست یک هلی ک.پتر میاد بعد از اون دونفر که به خودشون بمب متسل کردند میان من اونرا میگشم و بعدش دیگه نمیدونم باید چیکار کنم

CAPITAN MAC
28-07-2011, 14:06
سلام
سیو این بازی نو وینوز 7 کجاست؟

ess_1362
28-07-2011, 19:20
مشکل از کرکه
منم اول که بازی کردم رو درجه سختی متوسط رفتم اصلاً نمیشد بازی کرد با 1 تیر میمرد بعد گزاشتم رو درجه سختی اولی بازم خیلی سخت بود بعد کرکو عوض کردم و دیدم اتفاقاً خیلیم آسونه ولی آخر مرحله 1 یه صفحه سبز میاد و دیگه نمیشه کاری کرد هر کرکیم امتحان کردم همونجوریه

سلام
به نظرم سی دی شما هم مثل سی دی من نسخه بتا باشه:31:
بدجوری غالب کردن
سی دی نهایی این بازی کی دی وی دی بیشتر نیست

shabnam1986
28-07-2011, 20:30

وا...
چرا مال من 3 تا دی وی دی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! !

Erfan.
28-07-2011, 20:47
برای من 2DVD بود، بتا هم نبود:31: کلا این گیم رو روش حساب نکنید...:دی

robert
28-07-2011, 21:32
وا...
چرا مال من 3 تا دی وی دی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! !

چون تقلبی بود...!!:31:

uones4u
29-07-2011, 16:54
سلام

دوستان کسی که بازی رو تموم کرده یه کمکی به من کنه من تو این مرحله گیر کردم هرچه این غول رو می زنم نمیمیره .

robert
29-07-2011, 18:06
سلام

دوستان کسی که بازی رو تموم کرده یه کمکی به من کنه من تو این مرحله گیر کردم هرچه این غول رو می زنم نمیمیره .

بزن به اون نقطه ای که ازش نور سفید رنگ بیرون میاد...!! حتما هم باید پشت اون سنگها کمین کنی...

اون نقطه ای که نور سفید میده زیر گلوش هست...

Khan gholi
29-07-2011, 21:57
سلام
میگم یکی لطف میکنه داستان کامل این چند سری فیر را بگذاره؟

یه کم گشتم چیزی پیدا نکردم

داستان شماره یک رو میتونید اینجا بخونید

و داستان شماره 2 رو اینجا بخونید

هر چند دو تا باگ داستانی تو این دو سری بازی وجود داره که چجوری تو قسمت اول پوینت من از انفجار اتمی جون سالم به در میبره و تو قسمت دوم چجوری یک روح میتونه حامله باشه؟:18:اگر کسی تونست این معما رو حل کنه

shabnam1986
30-07-2011, 11:45
چون تقلبی بود...!!:31:

اتفاقا کرک نداشت بدون کرک اجرا میشه

---------- Post added at 01:45 PM ---------- Previous post was at 01:44 PM ----------

داستان شماره یک رو میتونید اینجا بخونید

و داستان شماره 2 رو اینجا بخونید

هر چند دو تا باگ داستانی تو این دو سری بازی وجود داره که چجوری تو قسمت اول پوینت من از انفجار اتمی جون سالم به در میبره و تو قسمت دوم چجوری یک روح میتونه حامله باشه؟:18:اگر کسی تونست این معما رو حل کنه

منم سوال داشتم ددی این دو تا برادرا کیه؟

Abolfazl3007
30-07-2011, 13:24
اتفاقا کرک نداشت بدون کرک اجرا میشه

---------- Post added at 01:45 PM ---------- Previous post was at 01:44 PM ----------

منم سوال داشتم ددی این دو تا برادرا کیه؟

harlan wade

its complicated !:31:

Khan gholi
30-07-2011, 17:29
منم سوال داشتم ددی این دو تا برادرا کیه؟[/QUOTE]

این دو برادر به توسط لقاح مصنوعی بوجود می ایند هر چند من خودم نمی دونم اهدا کننده کی بوده؟ :27: بگرد دنبال پرتقال فروش

---------- Post added at 05:29 PM ---------- Previous post was at 05:27 PM ----------

harlan wade

its complicated !:31:

شما مطمئنی؟فکر نکنم چون تو همین فیئر 3 میگه او به بچه های دخترش (نه به بچه های خودش) مثل حیوانات عجیب رفتار کرد

شـیـفــو
04-08-2011, 22:38
بازم سخته

پ.ن : اگر کسی به سایت cheathapens دسترسی داره یک ترینر برای من آپلود کنه برای نسخه 15.00 اجرش اول با خدا بعدش هم با خودم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشکل از کرکه
کلا اون نسخـه 15. بـتـا هست و سروتـه نداره ، نـه کرک درست و حسابی و ترینر و مرحله .
شما وقتی مرحله 01-Prion رو رد میکنید ، یه اتاقه که توش 2تا دیونه هستند و بعد با هم بازی میکنند یهو مامورا میریزن محاصرشون میکنند و بعد کله هاشون میترکـه و بعد لـودیـنـگــ...... کـه یهو اون صفحه سـبـز میاد .

mehdi_vsgh
05-08-2011, 10:38
تو بازی این جنازه هایی که اطرافشون یه هاله ای هست چی کار میکنن؟ میریم کنارشون E روفشار میدیم چه اتفاقی میوفته؟؟

shabnam1986
05-08-2011, 10:55
رنکینگت میره بالا

یه سری قدرت پیدا میکنی
مثلا زمان اسلوموشن بیشتر

mehdi_vsgh
05-08-2011, 11:05
یه جای مرحله سوم گیر کردم الان میخوام عکس بگیرم ازش بزارم اینجا که راهنماییم کنید (ویندوز7) ولی عکس رو که میگریم میخوام تو فتوشاپ ذخیرش کنم یه صفحه سیاه فقط ظاهرمیشه چطوری اینکارو بکنم؟؟

sirchicco
05-08-2011, 11:52
شما باید با برنامه هایی مثل Fraps از محیط بازی ها عکس بگیرید

mehdi_vsgh
05-08-2011, 15:58

مرحله سوم هست همینجایی که دو نفر ادمک انفجاریا میان سراغمون با یه تیر منفجر میشن.....
کل محوطه رو گشتم هیچ جایی برای ادامه راه ندارم همه جا بستس....

robert
05-08-2011, 16:37

مرحله سوم هست همینجایی که دو نفر ادمک انفجاریا میان سراغمون با یه تیر منفجر میشن.....

دنبال یه نردبان بگرد...

mehdi_vsgh
05-08-2011, 16:40
اتفاقا به فکر نردبان افتادم ولی هرچی گشتم پیداش نکردم حتی پشت اون پرده هارو هم نگاه انداختم خبری نبود

B.3.S.T
05-08-2011, 17:33
چرا رنگ قرمز رو آبی نشون میده!گرافیکت یه مشکلی داره فکر کنم!

ATA FARZADI
05-08-2011, 17:40

اه منم دیدم گفتم چرااین مرحله رو نرفتم

Khan gholi
05-08-2011, 21:34

جلو تر سمت راست اگر اشتباه نکنم یک راه هست بین قفسه هاش به همین حالتی که عکس گرفتید سمت چپ یک نردبون هست

mehdi_vsgh
05-08-2011, 22:30
نه داخل بازی خوب و درست نشون میده نمیدونم چرا ازش عکس گرفتم این رنگی شده؟؟؟
تو بازی مشکل رنگ ندارم

A.N.A.P
06-08-2011, 01:29
یکی از بهترین بازی های عمرم هست ! راستی چند تا مرحله داره ؟ من 6 هستم !

mehdi30nema
06-08-2011, 21:54
بچه ها من یه جا تو مرحله پنجم گیر کردم .
اونجا که روی یه پل در حالیکه سوار یه ربات هستیم و یه هلیکوپتر هم دنبالمون هست ، بعد از اینکه از ربات پیاده میشیم و توی واگن ها میریم ، ربات های دیگه به سمتمون هجوم میارن و اونارو میشه یه جوری رد کرد .
اما همین که یه مقدار دیگه پیشروی کردیم اینقدر به سمتمون شلیک میکنن که هیچ کاری نمیشه کرد . کسی اینجا رو رد کرده ؟

Khan gholi
07-08-2011, 03:23
بچه ها من یه جا تو مرحله پنجم گیر کردم .
اونجا که روی یه پل در حالیکه سوار یه ربات هستیم و یه هلیکوپتر هم دنبالمون هست ، بعد از اینکه از ربات پیاده میشیم و توی واگن ها میریم ، ربات های دیگه به سمتمون هجوم میارن و اونارو میشه یه جوری رد کرد .
اما همین که یه مقدار دیگه پیشروی کردیم اینقدر به سمتمون شلیک میکنن که هیچ کاری نمیشه کرد . کسی اینجا رو رد کرده ؟

یک عکسی میشه بزاری.چون دقیقا مشخص نیست شما کجا رو میگی

shabnam1986
08-08-2011, 13:14
من بازی رو تموم کردم اما با فتل نمیتونم بازی کنم چرا؟؟؟؟

Malware
08-08-2011, 15:07
من مرحله 6 هستم این بازی کلا چند مرحله داره؟

Khan gholi
08-08-2011, 19:31
من بازی رو تموم کردم اما با فتل نمیتونم بازی کنم چرا؟؟؟؟

برای منم هر وقت هر مرحله رو تموم می کردم میشد دوباهر همون مرحله رو با فتل برم.کلا چیز خاصی هم نداره

shabnam1986
08-08-2011, 22:25
برای منم هر وقت هر مرحله رو تموم می کردم میشد دوباهر همون مرحله رو با فتل برم.کلا چیز خاصی هم نداره

تو رو خدا منو راهنمایی کنین

به خدا برام عقده شده....

ess_1362
09-08-2011, 10:35
سلام
آقا بازی را گرفتم و بازی کردم
تنها نقطه قوت بازی هوش مصنوعی بالاش هست و بس
به عنوان یک گیم که عنوان ترس را یدک میکشه اصلا عناصر ترس در اون بکار نرفته

این از انتقاد من
حالا بریم سر بازی
بازی گیم پلی روونی داره البته بجز اینتروال 7
راستش من در اینتروال 7 موقع کشتن هارلین وید دچار مشکل شدم