ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : wirless usb adapter

tichismor
21-05-2010, 02:54
سلام دوستان من رفتم یدونه از این دستگاه ها خریدم حالا می خوام با گوشیم کانکت شم تنظیماتش خوب فک کنم اونایی که دارن بدونن که سخته حالا مشکل من اینجاس توی توضیحات و راهنمایی های که صورت گرفته برای ایجاد ارتباط این بخش هست که من پیداش نمی کنم

... سپس در قسمت Advenced تیک قسمت قرمز را بزنید و سپس در Home network connection گزینه wireless network connectin را انتخاب کنید ... این بخش Home network connection رو من ندارم ببینید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بقیه مراحل رو کامل رفتم الان هم کانکت هم از توی پی سی برقراره هم از توی گوشی کانکشن رو پیدا می کنه و وصل میشه ظاهرا ولی هیچ سایتی و باز نمی کنه و آپدیت و اینا که نمی تونه دیگه خوب گویا ظاهرا کانکته ولی باطنا ً . . .

تصویر باید در اصل این شکلی باشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی خوب نیست
باز یه چاره ای باید داشته باشه دیگه نمیشه گفت هیج راهی نیست این تنظیمات و کجا باید انجام بدم ؟

استاتید این بخش اگه می شه یه کمکی به بنده بکنن

پیشاپیش تشکر می کنم :11:

در ضمن می خوام لپ تاپم هم بتونه از این وایرلس استفاده کنه سیستمش هم 7 هستش در این مورد هم اگه میشه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم
کانکتمم اتوماتیکه یعنی سیستم رو که روشن می کنم خودش خودکار وصل میشه به اینترنت ممنون از لطف شما

foroughsh
21-05-2010, 23:19
فقط در صورتی دروپ دان مورد نظرت نمایش داده میشه که بیش از 1 کارت شبکه روی دستگاهت نصب شده باشه. در صورتی که فقط یک کارت شبکه نصب شده باشه دروپ داون نشون داده نمیشه

tichismor
22-05-2010, 04:45
فقط در صورتی دروپ دان مورد نظرت نمایش داده میشه که بیش از 1 کارت شبکه روی دستگاهت نصب شده باشه. در صورتی که فقط یک کارت شبکه نصب شده باشه دروپ داون نشون داده نمیشه

خوب الان من باید چی کار کنم ؟

foroughsh
22-05-2010, 13:32
چك كن، اگه در سخت افزارهاي دستگاهت درست شناخته نشده، نصبش كن. اول نصب درايور نبايد usb adapter wireless به دستگاه وصل باشه

tichismor
22-05-2010, 15:24
device اضافه شده هیچ مشکلی نداره ، الان هم لپ تاپ و هم گوشی امواج connection وایرلس رو میشناسن

اون کسی که بهم کمک کرد تا دستگاه رو راه بندازم بهم گفت که اینترنت شیر نیست دلیلش هم همین عکسی هستش که بالا گذاشتمش از شواهد هم اینجوری بر میاد که دلیل همین باشه چون هم گوشی و هم لپ تاپ کانکشن رو میشناسن ولی ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این فایلی که باهاش دستگاه رو راه انداختم یعنی راهنمایی همون دوستم که الان دیگه اونم نمی دونه باید چی کار کنم برای همین اینجا مطرح کردم

این هم دستگاهی که خریدم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید