PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خريد ويندوز موبايل

msh_p30
17-05-2010, 13:22
سلام
مي خوام يك گوشي بخرم كه ويندوز موبايله 6.5 باشه چي پيشنهاد مي كنيد عزيزان .
1-مي خوام نرم افزار منشي روش بريزم
2-گوشي بيزنس باشه
3-مشكلات نداشته باشه مثلا مي خواستم امنيا 2 بگيرم كه مي گن حافظش مي پره
4-زير 500 تومن
5-...

ممنون:11:

~ARDESHIR~
17-05-2010, 13:38
سلام
مي خوام يك گوشي بخرم كه ويندوز موبايله 6.5 باشه چي پيشنهاد مي كنيد عزيزان .
1-مي خوام نرم افزار منشي روش بريزم
2-گوشي بيزنس باشه
3-مشكلات نداشته باشه مثلا مي خواستم امنيا 2 بگيرم كه مي گن حافظش مي پره
4-زير 500 تومن
5-...

ممنون:11:

بهترین انتخاب برای شما امنیا 2 هست
مموری همشون نمیپره بعدشم با گارانتی بگیری 1 ساعته درستش میکنن و بدون گارانتی هم فقط 15 تومن میگیرن درست میکنن تازه این دور صورتیه که بپره ... مال همه که نمیپره ... من خودم دارم همه بلاییم سرش اوردم خداروشکر نپریده
بعدشم اصلاً فرض کن مموری داخلی نداره تازه میشه مثله htc و سونی اریکسون پس چیزی از دست ندادی و فوقش براش یه مموری جدا میخری
با این قیمت هیچی بهتر از امنیا 2 گیرت نمیاد حتا اگه مموری داخلی نداشته باشه

merikh_merikh
17-05-2010, 15:21
تعید میشه اومنیا2 گزینه ی بسیار خوبیه.
البته اچ تی سی یه چیزه دیگست و گوشی های اچ تی سی از نظر اپدیت ساپرت بالاتری دارن.

msh_p30
17-05-2010, 22:30
htc touch 2 خوبه ؟
چه اشكالاتي داره ؟

~ARDESHIR~
17-05-2010, 23:39
htc touch 2 خوبه ؟
چه اشكالاتي داره ؟

تاچ 2 ؟!
اون که قیمتش 300 تومنه !
شاید منظورت hd2 هست !

farshad9
18-05-2010, 00:20
htc touch 2 خوبه ؟
چه اشكالاتي داره ؟

نداشتن شتاب سنج - دوربین بی کیفیت (عکس و فیلم)

پیشنهاد میکنم دیاموند 2 رو انتخاب کنید در صورتی که ساپورت گوشی براتون مهمه و اولویت اولتون نرم افزار باشه

در غیر این صورت امنیا 2 هم کاملا راضی نگهتون میداره

Arashdn
18-05-2010, 06:57
پیشنهاد میکنم دیاموند 2 رو انتخاب کنید در صورتی که ساپورت گوشی براتون مهمه و اولویت اولتون نرم افزار باشه
من نرم افزاری ندیدم که رو دایاموند 2 کار کنه ولی رو امنیا 2 جواب نده
امنیا از هر نظر بهتره

merikh_merikh
18-05-2010, 13:34
از نظره برنامه مشکلی نیست ولی یه سری برنامه ها هستن که خیلی کم هستن ولی سامسونگ باشون مشکل داره(من این را فقط شنیدم و خودم تجربه نکردم)

ولی از نظره اپدیت اچ تی سی بهتر از سامسونگ عمل میکنه

farshad9
18-05-2010, 16:48
من نرم افزاری ندیدم که رو دایاموند 2 کار کنه ولی رو امنیا 2 جواب نده
امنیا از هر نظر بهتره
حرف شما درسته
منتها در پاکت پی سی ساپورتی که از گوشی به عمل میاد اهمیتش کمتر از سخت افزار نیست که در این مورد دیاموند یکی از بهترین ساپورت ها رو داره
ولی از نظر سخت افزار و مالتی مدیا امنیا سرتر هست
انتخاب بین این دو به انتظارات هر شخص از خرید پاکت بستگی داره

~ARDESHIR~
18-05-2010, 17:10
از نظره برنامه مشکلی نیست ولی یه سری برنامه ها هستن که خیلی کم هستن ولی سامسونگ باشون مشکل داره(من این را فقط شنیدم و خودم تجربه نکردم)

ولی از نظره اپدیت اچ تی سی بهتر از سامسونگ عمل میکنه

ببین دوست عزیز من ازت یه خاهش دارم
اگه میخای مشاوره بدی لطفاً اول به تاپیک گوشیهای مختلف یه سر بزن و اطلاعات کسب کن بعد بیا اینجا و مشاوره بده
من قبلاً هم گفتم که امنیا 2 پشتیبای خیلی خوبی داره و تعداد راماشو هیچ کدوم از گوشی های htc ندارن

نمیدونم چرا درباره x2 اینو نمیگی که اینهمه باگ داره و براش یه آپدیت نمیاد بعد هی به امنیا بیچاره گیر دادی که هیچ باگی نداره و تا دلت بخاد آپدیت براش اومده !

merikh_merikh
18-05-2010, 17:54
ادیت:
اشتباه شد.
لطفن توسط مدیران پاک شود.
ممنون

merikh_merikh
18-05-2010, 18:03
ببین دوست عزیز من ازت یه خاهش دارم
اگه میخای مشاوره بدی لطفاً اول به تاپیک گوشیهای مختلف یه سر بزن و اطلاعات کسب کن بعد بیا اینجا و مشاوره بده
من قبلاً هم گفتم که امنیا 2 پشتیبای خیلی خوبی داره و تعداد راماشو هیچ کدوم از گوشی های htc ندارن

نمیدونم چرا درباره x2 اینو نمیگی که اینهمه باگ داره و براش یه آپدیت نمیاد بعد هی به امنیا بیچاره گیر دادی که هیچ باگی نداره و تا دلت بخاد آپدیت براش اومده !
دوست عزیز این برای هزارمین بار:
اومنیا2 گوشیه خوبیه.

منم اگه حرفی میزنم از روی اطلاعات میزنم مثلن فروم xda (اگه اشتباه نگفته باشم اسمشو) این فروم برای پاکت پی سی ها خیلی مهمه چون اکثر برنامه ها و -- کردن ها در این فروم وجود داره و این فروم بیشتر گوشی های اچ تی سی را ساپرت میکنه...البته با توجه به این که سامسونگ هم داره تعداد پاکت پی سی هاش میره بالا این فروم به پاکت پی سی های سامسونگ نیز داره رو میاره....

در کل اگه اهل پاکت پی سی باشید(من که زیاد نیستم و اطلاعاتی جزعی دارم) باید فروم xda را بشناسید و بدونید که برای پاکت پیسی ها خیلی کارا انجام میده و بیشتر برای اچ تی سی در این فروم مطلب و برنامه.....وجود داره و جدیدن در این فروم داره گوشی های سامسونگ هم مورد توجه قرار میگیره....

در ادامه تکرار میکنم اومنیا2 گوشیه خوبیه ولی کسی که بتونه اچ تی سی بخره بهتره چون اچ تی سی تمام انرژی را روی زدن پاکت پی سی هاش میزاره

DJ Fred
21-05-2010, 11:41
من به عنوان کسی که از ویندوز موبایل با امنیا 2 ، 2 ماه تجربه داشتم توصیه می کنم سمتش نری ، گوشی امکانات خیلی خوبی داره از همه نظر اما سرعت ویندوز موبایل کلا خیلی کمه نسبت به سیستم عامل های دیگه

Arashdn
21-05-2010, 12:29
حالا شما امنیا 2 رو گرفتی که یکی از قوی ترین هاست
در کل ذاته ویندوز موبایل کنده
ولی رو همین امنیا 2 اگه رام های کوک شده و لایت نصب کنید سرعتش تا حد قابل توجهی میره بالا