PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل خیلی بد در IDM حیاتیه

DANTEH2010
09-05-2010, 21:33
سلام
دوستان لطفا یکی به من کمک کنه !!:11:
من دیشب با اینترنت دانلود منیجر داشتم یک فیلم دانلود میکردم (IRON MAN2) با حجم حدودا 700 مگ ولی تا حدود608 مگ ان دان شده بود که اینترنت قطع شد و وقتی دوباره وصل شدم و دکمه ریزام رو زدم دیگه تا الان ادامشو دان نکرد :41: (البته سرور ایرانی بود و باقابلیت ریزام)(منم که سرویس ADSL ام نا محدود نیست از حجم خودم استفاده کردم) تا الان هم ویلانم لطفا یکی کمکم کنه ! چی کنم ؟ ایا راهی هست که بشه تا همین اندازه که دان کرده رو سیو کرد و نگاه کرد؟ من خودم که گشتم نه تو My Documents بود نه تو My Computer نمیشه کاریش کرد
خیلی ممنون فقط سریع بهم پاسخ بدین :11::11::11:

ardalan_zapata
09-05-2010, 21:47
سلام
دوستان لطفا یکی به من کمک کنه !!:11:
من دیشب با اینترنت دانلود منیجر داشتم یک فیلم دانلود میکردم (IRON MAN2) با حجم حدودا 700 مگ ولی تا حدود608 مگ ان دان شده بود که اینترنت قطع شد و وقتی دوباره وصل شدم و دکمه ریزام رو زدم دیگه تا الان ادامشو دان نکرد :41: (البته سرور ایرانی بود و باقابلیت ریزام)(منم که سرویس ADSL ام نا محدود نیست از حجم خودم استفاده کردم) تا الان هم ویلانم لطفا یکی کمکم کنه ! چی کنم ؟ ایا راهی هست که بشه تا همین اندازه که دان کرده رو سیو کرد و نگاه کرد؟ من خودم که گشتم نه تو My Documents بود نه تو My Computer نمیشه کاریش کرد
خیلی ممنون فقط سریع بهم پاسخ بدین :11::11::11:

یک بار دیگه برو توی اون سایت و لینک فیلم رو دوباره کلیک کن تا یک بار دیگه از اول دانلود استارت بخوره وقتی که دانلود استارت خورد برو روی فایل جدید تو IDM رایت کلیک کن بعد گزینه Proprtties رو بزن و address رو کپی کن
بعد بیا روی اون فایلی که 608 مگش رو گرفتی رایت کلیک کن و دوباره Properties رو بزن و جای آدرس خودش اون آدرسی که کپی کردی رو قرار بده و بعد اوکی کن
بعد همونی که 608 مگش رو گرفتی رو ادامه بده.

DANTEH2010
10-05-2010, 14:41
خیلی ممنون مشکلم حل شد!