PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اعتراض به پارس آنلاین- 1389

Turk Oghlan
25-04-2010, 11:35
سلام
از اول امسال ،سرعت سرویس های پارس آنلاین شدید افت کرده،هم سرعت دانلود هم آپلود. پینگ هم که تا 3265 (!!!!!) مشاهده شده.(تبریز 89/2/3)مرتب هم قطع و وصل میشه.قطع سرویس شبانه هم داشتیم.
دیگه نمی دونم یه اکانت تا چه اندازه می تونه رو اعصاب راه بره.
زنگ هم میزنی به پشتیبانی(چه تهران ،چه تبریز)یه سری اطلاعات ازت می خواد و دیگه هیچی.(البته همراه با ابراز تعجب که :"این مشکل باید تا حالا حل شده باشه")
از طرف مرکز مخابراتی هم مشکلی نیس،چون یوزر های سایر شرکت ها راضی اند.
پس لطفا هر کی اعتراض داره ،تو این تاپیک اعلام کنه تا یه فکری به حال این وضعیت بکنیم.چون اگه قرار باشه هر چند وقت یه بار یه شرکت فیلم دربیاره،تا دو سه ماه دیگه از دایل آپ هم خبری نیس!
همان طور که کسی اقدامی علیه فیلترینگ نکرد و الان برا دانلود فلش پلیر هم باید کلی بدبختی بکشیم
:grrr::grrr::grrr::grrr:
89/03/04
دوستانی که تو این تاپیک تا حالا پست دادن توجه کنن :
جمع بندی بحث های تاپیک تا حالا اینه.اگه نظر حدیدی ندارین ، لطفا پست ندین تا دوستان جدید الورود الکی وقتشون تلف نشه.

1- همه سرویس ها کم و بیش نوسان دارن از لحاظ سرعت و قطع و وصلی،اما پارس آفلاین شاکی اش بعد عید زیادتر از بقیه بوده.
2-پشتیبانی در ایران در عالی ترین و مودبانه ترین حدش معادل سر دووندنه و پشتیبانیِ پارس هم از این جریان مستثنی نیس
3-ما به یک غده پیچیده و چندش آور به نام مخابرات مواجهیم که از عالم و آدم می تونه باج بگیره یا به عالم و آدم میتونه باج بده و هیچ چیز هم براش ارزش نیس
اما یه موضوع جدید:
من فکر می کنم مشکل اصلی از اینجا ناشی میشه که وقتی یه شرکتی اسم در می کنه و همه حمله می کنن ازش اکانت بگیرن ،خوب طبیعیه که یهو تقاضا میره بالا و شرکت هم نمی تونه به همه یوزر هاش سرویس درست درمون بده و نتیجه اش میشه اینی که می بینیم؛یه روز یه شهر سرعتش نرماله ، اون یکی قطعه ،روز دیگه برعکس...البته بماند که یک مدیر،هر چند هم بهره ی کمی هم از هوش و حواس دارشته باشه،هیچوقت نمیاد آینده شرکتش رو با طمع کاری احمقانه و ارائه سرویس به این افتضاحی به خطر بندازه؛ اما ظاهرا مدیران شرکت های اینترنتی این مملکت مغز فندقی تر از این حرف ها هستن!
نتیجه : بهترین راه تحت فشار گذاشتن از طریق همین فروم ها و وبلاگ ها و ،با توجه به مطلب بالا،امتحان کردن شرکت های مختلف هست.
یا علی

mmiladd
25-04-2010, 11:38
با همه مطالب فوق موافقم..!

زیاد اهل دی اِل نیستم ، ولی سرعت دانلود بالاتر 40 نمیره..!

پشتبانی هم در حد زیر صفر ِ ؛ خودشنون جواب نمیدن وصل می کنن تهران باید 15 مین پشت خط بمونی..!

در کل افتضاح..!

Exir
25-04-2010, 12:12
با سرعت متغییرش با توجه به قیمتش میشه تا حدودی کنار اومد ولی این ارور tcp منو کشته صبح ها که نصف سایتا نمیاد با این ارور روبرو میشم عصرها هم بعضی سایتا شبانم 1 تا 2.5 این مشکلو داره پشتیبانی هم اصلاً جواب شهرستانی هارو نمیده ! یا قطع میکنه ! یا کارای بی ربط میگه انجام بدیم آخرم کاری نمیتونه بکنه قطع میکنه حالم از پشتیبانیش به هم می خوره :2:.

mohsen_gh1991
25-04-2010, 12:13
مال من اینقد افتضاح نیست ولی بعضی وقتا با دانلود رایگان مشکل پیدا میکنم.

mmiladd
25-04-2010, 12:14
سه روز دیگه شارژ تموم میشه و میرم از جایی دیگه می گیریم..!

shahedi
25-04-2010, 13:38
با سرعت متغییرش با توجه به قیمتش میشه تا حدودی کنار اومد ولی این ارور tcp منو کشته صبح ها که نصف سایتا نمیاد با این ارور روبرو میشم عصرها هم بعضی سایتا شبانم 1 تا 2.5 این مشکلو داره پشتیبانی هم اصلاً جواب شهرستانی هارو نمیده ! یا قطع میکنه ! یا کارای بی ربط میگه انجام بدیم آخرم کاری نمیتونه بکنه قطع میکنه حالم از پشتیبانیش به هم می خوره :2:.
سلام همین با عرض پوزش مرده شورشونو ببرن یک اکانت 15 تومنی داشتم الکترونیکی میگرفتم پوله رفت و این ارور لعنتی اود بی اکانتی یه طرف پول بی زبونم که رفت طرف دیگه

من تا حالا یه بارم به پشتیبانی زنگ نزدم چون به معنای واقعی پشتیبانی وجود نداره سرعت دیشب من 14 بود بسیار جالب در حدود 300 مگ دانلود کردم شبانه هم واسه من برعکس دوستان 2-6 هست دو روز اول 89 هم کامل قطع بودم.

بالاخره هر ISPمعایبی داره که با زدن تاپیک و اعتراض و اینا کاری درست نمیشه فقط بی خود دلمونو خوش می کنیم

هشت بهشت
25-04-2010, 15:20
این ارور tcp منو کشته

من را هم . برای این فروم از این ارور ها زیاد میده . برای سایت های دیگه کمتر . یه ده دقیقه ای باید رفرش بزنم تا درست بشه .

=== این اعتراض ها اینجا فکر نکنم به جایی برسه ===

توی تاپیک صبانت این اواخر یه نفر اومد که ادعا میکرد نماینده صبانته . پنج شش تا پست داد و دیگه ازش خبری نشد . / این ISP ها فقط به فکر جیب خودشون هستند . این که مشتری راضی باشه اصلا براشون تعریف نشده .

Turk Oghlan
25-04-2010, 17:17
آقا فقط هر کس این تاپیک رو باز میکنه و موافقه با مطالب،حتما پست بذاره تا آمار دستمون بیاد؛به بقیه هم اطلاع بدین. من راه برخورد با این شرکت هارو خوب بلدم،تجربه اش رو دارم ، هم از نوع دادگاهی و حقوقی،هم از نوع - ببخشید - شارلاتانی.(فقط راهش رو بلدم ها،وگرنه من هم با بی شخصیت بازی مخالفم.به نظرمن اگه راه شارلاتانی رو بلد باشی،میتونی راه طرف مقابلت رو ببندی و این مفیده)
فقط یه ذره باید از وقتم بگذرم که اونم در مقابل صفای برو بچ با مرام فروم چیز قابل داری نیس!یا علی

mmiladd
25-04-2010, 18:38
همین الان که خواستم وصل بشم ؛ نشد...

خواستم زنگ بزنم پشتیبانی ؛ دیدم باید یک ساعت پشت خط بمونم..!

B3HZ@D
25-04-2010, 18:46
من همین دیروز اشتراکم فعال شد ولی سرعت دانلود خیلی پایینه!
رفتیم یک اشتراک 256 گرفتیم ولی سرعت دانلود از 30 بالاتر نمیره...
الان هم که هی قطع و وصل میشد

V i r u s e r
25-04-2010, 18:50
سلام برو بچ
نت من همین الان بعد از 2.5 ساعت قطعی وصل شد :26:
منو بگو تازه 128 نامحدود شارژ کردم:puke:

mmiladd
25-04-2010, 18:57
سلام برو بچ

بله ؛ درکتون می کنم...!

باید کات کرد رفت یه جای دیگه..!

mohsen_gh1991
25-04-2010, 19:01
نمیدونم ولی مال من فقط پینگش فاجعه شده و یه ذره هم شارژخوره داره.ولی اینجوری نمیشه به جایی رسید باید یه راهی پیدا کنیم تا توی خود سایت پارس انلاین اعتراضاتمون رو ثبت کنیم.

Exir
25-04-2010, 19:30
:41:
من یه جایی برا شکایت پیدا کرذم.
طبق گفته سایت مخابرات تهران:

همچنين روابط عمومي سازمان اعلام نمود كليه مشتريان در صورت داشتن هرگونه شكايت درخصوص تعرفه‌هاي خارج چارچوب مصوب و يا عدم رعايت كيفيت خدمات مراتب را به سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي و مناطق هفت‌گانه گزارش نمايند.

بنابراین:
:20:اینجا مخصوص همین کاره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پیشنهاد میکنم روزی یه شکایت:19: با یه اسم جدید که می دونید از این شرکت تو منطقتون یا هر جای دیگه اشتراک داره بنویسید تا یواش یواش حالشون جا بیاد.
اولین شکایتم به اسم خودتون بنویسید.
اگرم کس دیگه ای نمیشناسید یه اسم الکی بزنید.:27:
شماره تلفن هم داده هر دو سه روزی یه بار تماس بگیرید مراتب رو شدیداً اعلام کنید !
(مشکلاتتون رو با نهایت غلظت بیان کنید ! ... نه سطحی و آبکی)
اینا تا فشار بهشون نیاد آدم نمیشن ...
شکایت های ما زیاد که بشه امکان داره شرکت مجبور بشه آدم بشه ! :27:

پس از همین امروز شکایت خودتونو ثبت کنید فردا دیره !

mmiladd
25-04-2010, 19:33

همچنين روابط عمومي سازمان اعلام نمود كليه مشتريان در صورت داشتن هرگونه شكايت درخصوص تعرفه‌هاي خارج چارچوب مصوب و يا عدم رعايت كيفيت خدمات مراتب را به سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي و مناطق هفت‌گانه گزارش نمايند.

بنابراین:

پیشنهاد میکنم روزی یه شکایت:19: با یه اسم جدید که می دونید از این شرکت تو منطقتون یا هر جای دیگه اشتراک داره بنویسید تا یواش یواش حالشون جا بیاد.
شماره تلفن هم داده هر دو سه روزی یه بار تماس بگیرید مراتب رو شدیداً اعلام کنید !

فک نکنم به جایی برسه... چون همه اینا زیر مجموعه خودشونن....

باید رییس پارسو گیر آورد.. من شنیدم یزدی..!

matarsaak
25-04-2010, 19:39
اینجا زاهدان
سرعت افتضا
قیمت بالا
اگه نگیریم که باید با دیال آپ بسازیم که اونم حال نمیده
مجبوریم بسوزیم و بسازیم

shahedi
25-04-2010, 19:53
سلام برو بچ
آقا من یه یه ساعنی قطع بودم بله یه مدت خوب سرویس میدن جذب مشتری می کنن بعد گند میزنن به همه چیز

ویرایش

سرعت من!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

_ermia
25-04-2010, 21:13
مزخرف شده واقعا، امروز هم که یه ساعتی قطع بود

Ghasem.M
25-04-2010, 22:41
من امروز بعد از ظهر 2 ساعت مشکل داشتم! جالب اینجا بود که برای من قطع نبود! به نت وصل میشود ولی سایتی بالا نمی آورد! گفتم یک امتحان کنم! تو صفحه آدرس بار نوشتم FarsNews.com! اینتر زدم کل صفحه لود شد!! درحالی که به Google کانت نمی شد! از سایت IRAN.ir هم یه فایل رو با سرعت ثابت 199 دانلود می کردم در حالی که باقیه سایت ها رو اصلا نمی شناخت مرورگر! :31::31::31: چه داستانی داریم ما با این Adsl و این مخابرات!:13:
من که دیگه عادت کردم! :8::5:

Exir
25-04-2010, 23:11

بنابراین:

شکایت نکنید یعنی راضی هستید پس دیگه پست اسپم الکی ندید.

Turk Oghlan
26-04-2010, 01:31
دوستان ببینید ، قرار نیس شکایت کنیم و دستمون رو بشه(نام و آدرس و...).من همون دیروز که پست اول رو گذاشتم،هدفم یه چیز دیگه بود(یه چیزی تو مایه های حمله گاز انبری! جدی می گم ها).
فقط من دوباره از همه کسانی که این تاپیک رو میبینن و با ما موافقن،خواهش می کنم حتما پست بذارن ، به حول و قوه الهی یک حالی از این پارس آنلاین خواهیم گرفت که درس عبرتی بشه برای کل بشریت ! فعلا صبور باشید

Turk Oghlan
26-04-2010, 03:04
جالبه !
الان بار سومه تست می کنم،پینگ از 1470 پایین نمیاد،دانلود هم از 0/08 بالاتر نمیره!آپلود هم که اصلا ارور میده و لینک رو نمی تونه بیاره:2:
اینو حتما خوندین:

"متوسط سرعت اینترنت در کشور فرانسه با بیش از ۳۰ میلیون کاربر اینترنت ۴۴ مگابیت بر ثانیه است درحالی که حداکثر سرعت اینترنت در ایران با ۱۸ میلیون کاربر تنها ۵۱۲ کیلوبیت برثانیه است.
فرانسه کشوری در اروپای غربی است. جمعیت این کشور براساس تازه ترین آمارهای مربوط به سال ۲۰۰۷ برابر با ۶۱ میلیون و ۳۵۰ هزار و ۹ نفر است که از این تعداد ۳۲ میلیون و ۹۲۵ هزار و ۹۵۳ نفر کاربر اینترنت هستند. ۹۴ درصد از کاربران اینترنت در فرانسه به اینترنت پرسرعت با پهنای باند دسترسی دارند.
درحال حاضر متوسط سرعت اینترنت در این کشور در حدود ۴۴ مگابیت برثانیه است که این سرعت برای اکثر کاربران خانگی ۶/۴ مگابیت برثانیه است.
این درحالی است که اکثریت کاربران خانگی در ایران هنوز به اینترنت با پهنای باند دسترسی ندارند و از خطوط قدیمی دایل آپ با سرعت حداکثر ۵۶ کیلوبیت برثانیه برای اتصال به اینترنت استفاده می کنند. تعداد محدودی از کاربران خانگی که از اینترنت با خطوط ADSL برخوردارند تنها می توانند به سرعت حداکثر ۱۲۸ کیلوبیت برثانیه دسترسی داشته باشند.در فرانسه خطوط برپایه فناوری ADSL2+ با حداکثر سرعت ۲۸ مگابیت برثانیه عرضه می شوند...
منبع : خبرگزاری مهر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])"
اینم دارن از ما میگیرن:grrr:

KING_DESIGNER
26-04-2010, 04:07
نیست تاپیک شکایت قطعی از کم فروشان پرسرعت به جایی رسید شما هم به جایی میرسین :31:

دوستان خودتون رو به خواب خرگوشی نزنین.
توی این مملکت هر کسی کاره ای شد پشتش به یه جایی گرم بود
حوصله توضیحات اضافه ندارم ولی واقعا حرفاتون خنده داره.
شکایت از دزد ؟ به شاه دزد ؟ :31:
نه عزیزان فایده ای نداره باید بیی محل کنید و بزارید بگندند. و ناخون خودشون رو بجوند.
بهترین کار استفاده از سرویسهای وایمکس هستش و خرید اکانتهای ایزی اسکای ( رجوع به امضای بنده )

هزاربار هم گفتم تا 3 سال دیگه - یقیین میدونم تا 3 سال دیگه خبری نیمشه - هیچ اتفاقی درپیشبرد اینرتنت پرسرعت نخواهد افتاد
حتی همین رو هم که داریم ازمون میگیرند به گفته داش مهردااد عزیز صا ایران برنده مناقصه اینرتنت ملی شده و دیگه از این به بعد با گوگل برای هیمشه باید خداحافظی کرد
ظاهرا سیستم عامل ملی هم میخوان رواج بدهند که من یکی نیمدونم فتوشاپ ملی چه شکلی میشه ؟؟؟ :31:
به هرحال این بار میرود و چه خوش میرود
از من گفتن بود با این داد و هوارها خودتون رو خسته نکنید
خدا برای باعث و بانیش نسازه که ملت رو غذاب داده .
از من میشنوین به جای وقت حروم کردن به فکر راههای بهرتی باشید
هروقت دیدی بیل زدی و بیلت به سنگ خورد بیل رو عوض نکن طرز فکرت رو عوض کن و برو یه زمین دیگه پیدا کن :31:
البته اینم بگم با این وجود از مخابرات تهران خیلی بهتره ولی بازم پارس افلاینه اسمش عوض نمیشه !

ttsoft
26-04-2010, 05:29
100 رحمت به دیروز امروز به معنای واقعی افتضاح سرویس 256سرعت دانلود از 20 بالاتر نمیره پینگ هم با یاهو 800 نشون میده ماهی 51 تومان هم دارم میدم واقعا ظلمه

rahnemoun
26-04-2010, 07:20
در مورد قطع شدن‌های روزانه خط و همچنین پشتیبانی مزخرفش کاملا حق با شماست ولی من الان در ماهشهر با 128 نامحدود سرعت دانلودم بالای 100 هست البته همیشه ثابت نیست و در طول روز کم و زیاد میشه ولی هیچوقت به کمتر از 40-50 نمیرسه.

در پایین عکس از دانلود منیجر هم گذاشتم که ببینید.

رامین :11:

gameselect
26-04-2010, 07:35
برای من دیروز سرعت دانلودم شده بود 2 کیلو بایت 3 کیلوبایت حتی برای نیم ساعت رفته بود زیر 1 کیلوبایت شده بود 300 بایت

یعنی 1 آهنگ رو 60 ساعت طول می کشید دانلود کنم.دیروز قطعی هم داشتم که کلافه شدم و خاموش کردم کامپیوتر رو.

ولی دوباره امروز درست شد و سرعت دانلود برگشت رو سرعت معمولش همون 100 کیلوبایت.

عکس :

jivara
26-04-2010, 10:05
بچه ها ولی توی شهر ما یا حداقل منطقه ما هیچ مشکلی وجود نداره (شیراز) !
صفحه ها خوب لود میشن سرعت دانلود 200 هست شبانه هم خوبه مشکلی نداره قطعی هم به هیچ عنوان نیست !

mmiladd
26-04-2010, 10:09
دیشب واسه یه فایل 60 مگ زده بود 17 ساعت..!!!

آخر سر هم به نیمه نکشید و خود به خود قطع شد..!

esnforce
26-04-2010, 11:44
من هم یه هفته هست که گرفتم و اصلا هم راضی نیستم
از نظر قطعی مشکل ندارم فقط سرعتم پایینه

Exir
26-04-2010, 12:48
دوستان ببینید ، قرار نیس شکایت کنیم و دستمون رو بشه(نام و آدرس و...).من همون دیروز که پست اول رو گذاشتم،هدفم یه چیز دیگه بود(یه چیزی تو مایه های حمله گاز انبری! جدی می گم ها).
فقط من دوباره از همه کسانی که این تاپیک رو میبینن و با ما موافقن،خواهش می کنم حتما پست بذارن ، به حول و قوه الهی یک حالی از این پارس آنلاین خواهیم گرفت که درس عبرتی بشه برای کل بشریت ! فعلا صبور باشید

می ترسی سرویسمونو قطع کنن یا بیان ببرنمون. قرار نیست که اسم و آدرس ما رو بدن پارس آنلاین که ..
تازه اگرم بدن پارس آنلاین که نمیاد 50 تا یوزرشو فراری بده !

من که خودم شکایت رو نوشتم به علت قطعی و ارور tcp و عدم پاسخگویی پشتیبانی...
حالا شما هر کار می خواید بکنید.

reb
26-04-2010, 13:02
منهم شدیدا اعتراض دارم اصلا بنظر شما به قیافه این تست میخوره که 256 پنجاه هزارتومنی باشه؟

shahedi
26-04-2010, 13:10
سلام عزیزان چرا اینقده حرص به خود می دید من به این نتیجه رسیدم این مشکلات از ISP بدبخت نیست و در پی پاکسازی سایت های نامشروع(به تشخیص برادران) است شما کافیه به سایت زیر سری بزنید و سرعت باز شدن صفحه را ببینید
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری :

برای تست سرعت دانلود خود هم به این بخش تشریف ببرید :

مگر شما چیزی جر موارد بالا دانلود می کنید؟

Turk Oghlan
26-04-2010, 15:32
نیست تاپیک شکایت قطعی از کم فروشان پرسرعت به جایی رسید شما هم به جایی میرسین :31:

دوستان خودتون رو به خواب خرگوشی نزنین.
توی این مملکت هر کسی کاره ای شد پشتش به یه جایی گرم بود
حوصله توضیحات اضافه ندارم ولی واقعا حرفاتون خنده داره.
شکایت از دزد ؟ به شاه دزد ؟ :31:
نه عزیزان فایده ای نداره باید بیی محل کنید و بزارید بگندند. و ناخون خودشون رو بجوند.
بهترین کار استفاده از سرویسهای وایمکس هستش و خرید اکانتهای ایزی اسکای ( رجوع به امضای بنده )

هزاربار هم گفتم تا 3 سال دیگه - یقیین میدونم تا 3 سال دیگه خبری نیمشه - هیچ اتفاقی درپیشبرد اینرتنت پرسرعت نخواهد افتاد
حتی همین رو هم که داریم ازمون میگیرند به گفته داش مهردااد عزیز صا ایران برنده مناقصه اینرتنت ملی شده و دیگه از این به بعد با گوگل برای هیمشه باید خداحافظی کرد
ظاهرا سیستم عامل ملی هم میخوان رواج بدهند که من یکی نیمدونم فتوشاپ ملی چه شکلی میشه ؟؟؟ :31:
به هرحال این بار میرود و چه خوش میرود
از من گفتن بود با این داد و هوارها خودتون رو خسته نکنید
خدا برای باعث و بانیش نسازه که ملت رو غذاب داده .
از من میشنوین به جای وقت حروم کردن به فکر راههای بهرتی باشید
هروقت دیدی بیل زدی و بیلت به سنگ خورد بیل رو عوض نکن طرز فکرت رو عوض کن و برو یه زمین دیگه پیدا کن :31:
البته اینم بگم با این وجود از مخابرات تهران خیلی بهتره ولی بازم پارس افلاینه اسمش عوض نمیشه !

من توضیح دادم ، قرار نیس به خاطر روزی 300 تومن ضرر،کار به شکایت و ... بکشه(پایین توضیح بیشتر میدم)
در ضمن ،چه بخواهیم چه نخواهیم،زمین ما همینه.ولی درمورد تعویض جای بیل باهات موافقم:میزنمش تو سر پارس آفلاین!

می ترسی سرویسمونو قطع کنن یا بیان ببرنمون. قرار نیست که اسم و آدرس ما رو بدن پارس آنلاین که ..
تازه اگرم بدن پارس آنلاین که نمیاد 50 تا یوزرشو فراری بده !

من که خودم شکایت رو نوشتم به علت قطعی و ارور tcp و عدم پاسخگویی پشتیبانی...
حالا شما هر کار می خواید بکنید.
نه عزیز دل ، موضوع این نیس.
شما الان میری شکایت می کنی،خوب ، برفرض که پارس آفلاین تو مخابرات نفوذی نداشته باشه و مخابراتی ها هم حال اینو داشته باشن که شکایت شما رو پیگیری کنن و کارشناس بفرستن و ... بعد سه سال شما تازه نوبت دادرسی ات می رسه و روبروی وکیل پارس آفلاین می شینی و بر فرض که -بلانسبت بلانسبت- توانایی مقابله با نطفه خرابی ِ وکیل جماعت رو داشته باشی ، جلسه اول و دوم و... تجدید نظر اول و دوم و... هیئت کارشناسی سه نفره و پنج نفره و ... :

روز- خارجی - مقابل کاخ دادگستری
Exir(عصا به دست با صدایی لرزان با نوه خود گفتگو می کند)-پسرم،اینو از من به یاد داشته باش: "آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است ... با...با...
ان شاء الله که 120 سال عمر کنی !
در مورد پاسخ حمله احتمالی پارس آفلاین بعد از شناسایی ما هم(!)،میتونی به آواتارم مراجعه کنی!

reb
26-04-2010, 17:37
با توجه به مدرک فوق که نشاندهنده جرایم انکار ناپذیر پارس میباشد لهذا از کلیه مشترکین شرکت فوق اذکر استدعا میشود که هرچه زودتر نسبت به فسخ قرارداد اقدام نموده وتقاضای اشتراک از فخر دوران یگانه عالم IT یعنی مخابرات بسیار معظم نمایند.
امبد است که واقعه نقطه عطفی در گوشمالی معاندان و دشمنان قسم خورده باشد.
ومن الله توفیق و علیه التکلان

mohsen_gh1991
26-04-2010, 18:03
خیلی بد بود .با این قیمت 30 هزار تومن چه شرکتای دیگه ای سرویس میدن که خوب باشه؟

هشت بهشت
26-04-2010, 19:42
این تست امروز من .

اینم تست یک ماه قبل

===============
پارس آنلاین هرروز بدتر از دیروز

mmiladd
26-04-2010, 19:48
شاهکار جدید بچه های پارس این بود که امروز از ظهر تا 5 عصر به کل نت قطع بود...!

Exir
26-04-2010, 19:50
من توضیح دادم ، قرار نیس به خاطر روزی 300 تومن ضرر،کار به شکایت و ... بکشه(پایین توضیح بیشتر میدم)
در ضمن ،چه بخواهیم چه نخواهیم،زمین ما همینه.ولی درمورد تعویض جای بیل باهات موافقم:میزنمش تو سر پارس آفلاین!

نه عزیز دل ، موضوع این نیس.
شما الان میری شکایت می کنی،خوب ، برفرض که پارس آفلاین تو مخابرات نفوذی نداشته باشه و مخابراتی ها هم حال اینو داشته باشن که شکایت شما رو پیگیری کنن و کارشناس بفرستن و ... بعد سه سال شما تازه نوبت دادرسی ات می رسه و روبروی وکیل پارس آفلاین می شینی و بر فرض که -بلانسبت بلانسبت- توانایی مقابله با نطفه خرابی ِ وکیل جماعت رو داشته باشی ، جلسه اول و دوم و... تجدید نظر اول و دوم و... هیئت کارشناسی سه نفره و پنج نفره و ... :

روز- خارجی - مقابل کاخ دادگستری
Exir(عصا به دست با صدایی لرزان با نوه خود گفتگو می کند)-پسرم،اینو از من به یاد داشته باش: "آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است ... با...با...
ان شاء الله که 120 سال عمر کنی !
در مورد پاسخ حمله احتمالی پارس آفلاین بعد از شناسایی ما هم(!)،میتونی به آواتارم مراجعه کنی!

سازمان تنظیم مقررات این امکان و تو سایتش گذاشته که از کیفیت یا عدم کیفیت سرویس دهی شرکتهای خصوصی با خبر بشه نه برای دادخواهی و دادگاه و فلان عزیز من شما مثل اینکه زیادی احساستی شدی (جوگیر شدی) یه نگاه تو اون سایت بنداز اگرم حوصله داشتی یه شکایت بنویس یا زنگ بزن بگو دارن کم فروشی می کنن.

وقتی تعداد زیادی زنگ بزنن شاکی باشن مخابراتم به او شرکت لامسب حداقل تذکر میده.
مهم اینه که ما جلوه واقعی شرکت رو به سازمان تنظیم مقررات نشون بدیم. وقتی خودشون این امکان رو گذاشتن خودشونم پیگیری می کنن. مخابرات با شرکت های خصوصی خوب نیست آتو می خواد که حالشونو بگیره این امکاناتم برا همین گذاشته. امیدوارم فهمیده باشی قضیه رو.

Turk Oghlan
26-04-2010, 20:41
سازمان تنظیم مقررات این امکان و تو سایتش گذاشته که از کیفیت یا عدم کیفیت سرویس دهی شرکتهای خصوصی با خبر بشه نه برای دادخواهی و دادگاه و فلان عزیز من شما مثل اینکه زیادی احساستی شدی (جوگیر شدی) یه نگاه تو اون سایت بنداز اگرم حوصله داشتی یه شکایت بنویس یا زنگ بزن بگو دارن کم فروشی می کنن.

وقتی تعداد زیادی زنگ بزنن شاکی باشن مخابراتم به او شرکت لامسب حداقل تذکر میده.
مهم اینه که ما جلوه واقعی شرکت رو به سازمان تنظیم مقررات نشون بدیم. وقتی خودشون این امکان رو گذاشتن خودشونم پیگیری می کنن. مخابرات با شرکت های خصوصی خوب نیست آتو می خواد که حالشونو بگیره این امکاناتم برا همین گذاشته. امیدوارم فهمیده باشی قضیه رو.

آقاجون بالای همین سایت "سازمان تنظیم مقررات"رو خوب نیگاه کنی ،اسم وزارت ارتباطات اومده نه قوه قضاییه!حرف آخر رو سیستم قضایی میزنه(دادسراها،سازمان بازرسی،دیوان عدالت) نه مخابرات.
بنابراین توهمات رو بزاریم کنار و واقعیت روببینیم:با شکایت، دوستان قبل از ما به کجا رسیدن که ما برسیم؟
برا پارس آفلاینی هم که پول اکانتا رو رو زده به جیب،دیگه تذکر نمنه دی؟!
مطمئن هم باش همچین شرکت با سابقه ای تو جاهای مختلف اونقد نفوذی داره ، که با شکایت من و تو ککشم نمی گزه.
پس به جای شکایت ، نیرو ات رو بذار (با PM گذاشتن و وبلاگ و...)شاکی جمع کن تا طرح اصلی رو به موقع انجام بدیم.یا علی:46:

s_paliz
27-04-2010, 00:29
برای من توی عید شبانه خیلی مشکل داشت ولی بعد عید درست شد.

ولی یکی دو روزه که سرعت یک سوم شده. افتضاحه

s_paliz
27-04-2010, 01:04
یه چیزی هم هست اگه زنگ بزنید پارس، اون زنه که توی نواره میگه به علت مشکلات مخابرات و... پهنای باند به فنا رفته.

الان رفتم تست گرفتم دو ساعت طول کشید تا جوابش بیاد!

سرعت که بماند در ضمن رایگان شبانه هم هست! یه ربع پیش یهو سرعت عادی شد دوباره خراب شد
این پینگ من پایینه، نه؟

خاکستر بر سر ما که واسه یک فایل MP3 پنج دقیقه باید صبر کنیم

الحق که اینجا ایرانه، دنبال یه راه فرار باشید. خدا کنه دولت کریمه بعدی یه پخی باشه. یه بالاترین نمیشه باز کرد ببینیم این خراب شده چه خبره

B3HZ@D
27-04-2010, 04:55
ما خیر سرمون اشتراک 256 گرفتیم ولی سرعت دانلود که افتضاحه...یک فایل 1 مگی رو 4 بار رستارت کردم تا تونستم بالاخره دانلودش کنم...بعضی مواقع سرعت دانلود به 2 یا 3 کیلوبایت کاهش پیدا میکرد...کلا از 29 تا حالا بالاتر نرفته.

الحق که اینجا ایرانه، دنبال یه راه فرار باشید. خدا کنه دولت کریمه بعدی یه پخی باشه. یه بالاترین نمیشه باز کرد ببینیم این خراب شده چه خبره

مطمئن باش دولت بعدی هم هیچ گلی به سر این مملکت نمیزنه

mohsen_gh1991
27-04-2010, 11:43
البته میگن کابلا پاره شده اینم برگی درگر از افتخاراتمون.

mmiladd
27-04-2010, 12:28
سرعت وحشتناک پایینه... تا جایی که پیج های فوروم به سختی باز میشه...!

mohsen_gh1991
27-04-2010, 12:31
وضعیتش بحرانی شده.:41:خداییش قبل عید خیلی بحال بود ولی الان تر زده.

s_paliz
27-04-2010, 12:46
4shared برای من باز نمیشه!!

s_paliz
27-04-2010, 13:53
روزنامه روزنامه:19:

تمامي كشورهاي خارميانه با كندي سرعت اينترنت مواجهند :2:

به گزارش روابط عمومي شركت ارتباطات زيرساخت بنا بر اعلام رسمي DU اپراتور كابل مخابراتي SMW4 از آنجائيكه قطعي اخير اين كابل در مسيري حدود 20 هزار كيلومتر رخ داده ، كار تعمير اين قطعي با تاخير يك هفته اي مواجه شده است .

اين اپراتور اعلام كرده است طولاني بودن مسير قطعي سبب شده زمان پيش بيني شده براي تعمير اين كابل از پيش بيني 5 روزه ي اوليه به يك هفته تا ده روز افزايش يابد كه در اين ده روز كليه كشورهاي خاورميانه به واسطه اين قطعي دچار افت كيفيت شبكه اينترنت خواهند شد و ميزان اين قطعي از قطعي هاي كلي در كشورهائي مثل پاكستان تا كندي سرعت در كشورهائي مثل ايران ، متفاوت خواهد بود .

اين گزارش مي افزايد بيست شركت بزرگ مخابراتي اروپا و خاورميانه در تلاش هستند تا هر چه زودتر قطعي اين كابل بزرگ مخابراتي را رفع نمايند.

كابل زيردريائي مخابراتي SMW4 كه دربردارنده ارتباطات اصلي مخابراتي اروپا و خاورميانه است از مارسي فرانسه در جنوب غربي اروپا تا سنگاپور در شرق آسيا را پوشش مي دهد كه قطعي اخير آن در جنوب ايتاليا و منطقه پارلمو رخ داده است .

براي ديدن مسير SMW4 به آدرس زیر بروید:

منبع:

mmiladd
27-04-2010, 13:56
یه فایل 40 مگی تو یک ساعت دی ال شد..!

SASAN_MC
30-04-2010, 00:44
سرعت من که بالاتر از 5 نمیره

Turk Oghlan
02-05-2010, 23:36
روزنامه روزنامه:19:

تمامي كشورهاي خارميانه با كندي سرعت اينترنت مواجهند :2:

به گزارش روابط عمومي شركت ارتباطات زيرساخت بنا بر اعلام رسمي DU اپراتور كابل مخابراتي SMW4 از آنجائيكه قطعي اخير اين كابل در مسيري حدود 20 هزار كيلومتر رخ داده ، كار تعمير اين قطعي با تاخير يك هفته اي مواجه شده است .

اين اپراتور اعلام كرده است طولاني بودن مسير قطعي سبب شده زمان پيش بيني شده براي تعمير اين كابل از پيش بيني 5 روزه ي اوليه به يك هفته تا ده روز افزايش يابد كه در اين ده روز كليه كشورهاي خاورميانه به واسطه اين قطعي دچار افت كيفيت شبكه اينترنت خواهند شد و ميزان اين قطعي از قطعي هاي كلي در كشورهائي مثل پاكستان تا كندي سرعت در كشورهائي مثل ايران ، متفاوت خواهد بود .

اين گزارش مي افزايد بيست شركت بزرگ مخابراتي اروپا و خاورميانه در تلاش هستند تا هر چه زودتر قطعي اين كابل بزرگ مخابراتي را رفع نمايند.

كابل زيردريائي مخابراتي SMW4 كه دربردارنده ارتباطات اصلي مخابراتي اروپا و خاورميانه است از مارسي فرانسه در جنوب غربي اروپا تا سنگاپور در شرق آسيا را پوشش مي دهد كه قطعي اخير آن در جنوب ايتاليا و منطقه پارلمو رخ داده است .

براي ديدن مسير SMW4 به آدرس زیر بروید:

منبع:

صبانت و ... که سرعت عالی دارن از این کابلا استفاده نمیکنن؟!:18:

smnb36302
03-05-2010, 23:55
سلام به همه
من سرویس 128 پارس آنلاین دارم(تهران)
تقریبا 3 هفته میشه که سرعت دانلودم شدیدا افت کرده!!!شاید یک پنجم قبل!
اگر بخوام 5 مگ دانلود کنم دیگه هیچ سایتی نمیتونم باز کنم!!!!
زنگ زدم پشتیبانی تا دیروز میگفتن مشکل مخابراته و کل ایران اینجوریه!!!!اما الان میگن مشکلی نیست!!!ولی من هیچ تغییری حس نمی کنم و همچنان مشکل دارم.
قبلا تو 6 ساعت 2 گیگ دانلود میکردم اما الان تو 6 ساعت 300 مگ به زور!!!

smnb36302
04-05-2010, 00:55

این هم تست من!!!
128پارس آنلاین(تهران)
نظرتون چیه؟؟؟
نمیدونم این مشکل منه فقط یا همه مشکل دارن!!!
اونم امروز که دیگه مشکل کابل ایتالیااااا و... حل شده!!!ممنون میشم اگه دوستانی که 128 پارس دارن تستشونو بزارن.

reb
04-05-2010, 10:05
این هم تست من!!!
128پارس آنلاین(تهران)
نظرتون چیه؟؟؟
نمیدونم این مشکل منه فقط یا همه مشکل دارن!!!
اونم امروز که دیگه مشکل کابل ایتالیااااا و... حل شده!!!ممنون میشم اگه دوستانی که 128 پارس دارن تستشونو بزارن.
برادر تست درست نشون نمیده ضمن این که محدود کردن همه شرکتها رو فرقی نمیکنه کابل و امثال ذلک هم خالی بندیه حالا 2 حالت داره یا میتونی دور یزنی کابل هوایی رو یا نمیتونی اگه نتونستی میای گله و شکایت بجایی هم نمیرسی ولی اگه تونستی صداشو در نمیاری.
حالا با تمام این تفاصیل اگه مقایسه کنی با جای دیگه میبینی که وضع خودت خیلی بهتره مثالش داتک اگه یسر بزنی تاپیکش میبینی که کامیوتر 5 روز روشن بوده و بعد از 5 روز دانلود حجم دانلود شده 2 و خورده ایی گیگه پولی که بابت این سرویس داده شده معادل نزدیک به 3 برابر پولیه که من به پارس میدم اینم حاصل 2 روز حجم مصرفیم:

mmiladd
04-05-2010, 12:07
هم چنان سرعت پایینه.... این لنگر اوکی نشد..؟

!!!

mohsen_gh1991
04-05-2010, 12:15
مال من دیروز قطع بود به مدت حداقل 8 ساعت.

mmiladd
04-05-2010, 12:27
سرعت باز یکم بهتر شده.... ول این روزا اینقدر پایین و اسفناک شده بود که اینو غنیمت می دونیم..!

smnb36302
04-05-2010, 12:43
برادر تست درست نشون نمیده ضمن این که محدود کردن همه شرکتها رو فرقی نمیکنه کابل و امثال ذلک هم خالی بندیه حالا 2 حالت داره یا میتونی دور یزنی کابل هوایی رو یا نمیتونی اگه نتونستی میای گله و شکایت بجایی هم نمیرسی ولی اگه تونستی صداشو در نمیاری.
حالا با تمام این تفاصیل اگه مقایسه کنی با جای دیگه میبینی که وضع خودت خیلی بهتره مثالش داتک اگه یسر بزنی تاپیکش میبینی که کامیوتر 5 روز روشن بوده و بعد از 5 روز دانلود حجم دانلود شده 2 و خورده ایی گیگه پولی که بابت این سرویس داده شده معادل نزدیک به 3 برابر پولیه که من به پارس میدم اینم حاصل 2 روز حجم مصرفیم:

ممنون از جوابتون...من زیاد به تست کاری ندارم اما من قبلا مثل شما شبا که رایگان بود نزدیک 2 گیگ دانلود میکردم اما الان خیلی خوب باشه 300 مگ میتونم دانلود کنم!!!!
شما 128 دارین؟؟

amir_fatal
09-05-2010, 18:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
128پارس آنلاین

smnb36302
10-05-2010, 00:07
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
128پارس آنلاین

شما کدوم شهرین؟؟
من هنوز هم مشکل افت سرعت دارم!

reb
10-05-2010, 07:57
ممنون از جوابتون...من زیاد به تست کاری ندارم اما من قبلا مثل شما شبا که رایگان بود نزدیک 2 گیگ دانلود میکردم اما الان خیلی خوب باشه 300 مگ میتونم دانلود کنم!!!!
شما 128 دارین؟؟
برادر 256 دارم ولی 256 بودن مهم نیست مهم اینه که یخورده بلت باشی وگرنه نمیشه :31:

mmiladd
10-05-2010, 11:07
پارس بهتر شده .. خیلی...........

porya_spy
10-05-2010, 11:25
تایید میشه . پارس مثل اینکه به خودش اومده . سرعت دانلود شبانه خیلی بهتر شده دیشب دوباره 1 GB گرفتم . خدا کنه همین طوری بمونه .

mohsen_gh1991
10-05-2010, 11:32
ولی هنوز با دانلود سنتر ها مشکل دارم.

mortaza2006
10-05-2010, 13:56
سلام دوستان
این تست هم ماله منه

چطوره؟

سرویس من 128 هستش!

من از عید تا حالا دارمش و در اوایل عید (حدود 2هفته ) سرعتش حدود 150 بود و حتی تا 1 مگ هم میرفت ولی الان سرعت زیر 60 و با نوسان هم 15 میشه و شبه باسرعت 10 تا 30 هم تا 400 مگ تونستم دانلود کنم و الان هم کمی خوبه ولی ابتدا میره روی 80 و بعد با نوسان شدید و ضعیف می ره می رسه به 15

jamy_khoshtip
10-05-2010, 18:56
سلام . من که سپنتا دارم هیچ !! مدرسه ما در جمهوری است . پارس آنلاین داره .

1 سایت . مدیر . کتابخانه استفاده می کنند باور کنید از دایلاپ کمتر هست.

هه هه

mmiladd
10-05-2010, 19:00
در کل نسبت به چند هفته پیش بهتر شده........

reb
10-05-2010, 19:36
سلام . من که سپنتا دارم هیچ !! مدرسه ما در جمهوری است . پارس آنلاین داره .

1 سایت . مدیر . کتابخانه استفاده می کنند باور کنید از دایلاپ کمتر هست.

هه هه
من باور میکنم ودر تایید فرمایشات حضرت جنابعالی اقرار میکنم که این مقدار مصرفی که ملاحظه میفرمایید توسط دایال آپ ببخشید ADSL سپنتا نماینده دایمی و غیر قابل تعویض کویر یزد بدست آمده.
ایضا این جمله شمس تبریزی مصداق حال سپنتا و پیشگامان کویر یزدی هست که میفرماید: دیو خود چه باشد که خیال دیو.

mali.sh
10-05-2010, 19:46
متاسفا من که حسابی ازخدمات پارسانلاین راضی بودم و حتی راه نفوذ به شبکه پارس انلاین برای تغییر پهنای باند رو بلدم بایدبگم ازدو - سه هفته پیش دچار مشکلات زیادی با پارس شدم که ممکنه دیگه اشتراک نگیرم.................
شاید خدا حافظ پارس............:41:

jamy_khoshtip
10-05-2010, 21:00
من باور میکنم ودر تایید فرمایشات حضرت جنابعالی اقرار میکنم که این مقدار مصرفی که ملاحظه میفرمایید توسط دایال آپ ببخشید ADSL سپنتا نماینده دایمی و غیر قابل تعویض کویر یزد بدست آمده.
ایضا این جمله شمس تبریزی مصداق حال سپنتا و پیشگامان کویر یزدی هست که میفرماید: دیو خود چه باشد که خیال دیو.
اصلا متوجه منظور و صحبت های شما نشدم . :41:

reb
10-05-2010, 21:13
اصلا متوجه منظور و صحبت های شما نشدم . :41:
منظور نظرم این بود که چیکار داری به این پارس آنلاینی های بیچاره که دایال دارن فکر میکنن ADSL هست همه که نمیتونن مثل شما و من سپنتای کویر یزد داشته باشن بذار دلشون خوش باشه:31:

piroooz
10-05-2010, 21:22
از قدیم گفتن دندونی که درد میکنه را باید کند و انداخت دور ...:31:
ما هم کندیم و از دستش راحت شدیم...
حدود یک سال هست که پارس را ترک کردم...
درکتون میکنم بچه ها حق دارین

reb
10-05-2010, 21:25
از قدیم گفتن دندونی که درد میکنه را باید کند و انداخت دور ...:31:
ما هم کندیم و از دستش راحت شدیم...
حدود یک سال هست که پارس را ترک کردم...
درکتون میکنم بچه ها حق دارین
بهمین دلیل من از تهران پاشدم رفتم کویر یزد چون دندونم بدجوری درد میکرد :31:

jivara
11-05-2010, 07:31

mmiladd
11-05-2010, 09:02
دیشب قطع بودیم ما... ولی الان وصل شد و سرعت هم خوبه......

Turk Oghlan
16-05-2010, 11:08
قطع و وصل ،سرعت افتضاح و از همه بدتر مسخره بازی های پشتیبانی:"یه فایل از سایت ما دانلود ببینین چقدر سرعت خوبه!!!" یا " run این دستورات رو تایپ کنین :ping..."
قبول دارم مشکل بیکاری تو مملکت هست ،ولی دیگه برا اینکه رضایت بالادستی هات رو جلب کنی 24 ساعته هر دروغی خواستی بگی و رو اعصاب مردم راه بری ،واقعا یه پررویی و وقاحت منحصر بفردی میخواد که ظاهرا پارس آفلاینی ها تو این یه مورد قرار نیس کم بیارن:2:

ttsoft
16-05-2010, 11:49
دوستانی که پارس آنلاین هستن امروز شما هم مشکل افت سرعت و بالا بودن پینگ دارید؟ یا یا ماله من فقط اینطوره؟از بعد عید واقعا اعصاب خورد کن شده پارس آنلاین همش یا قطعی یا افت شدید سرعت

ar.behnam
16-05-2010, 13:28
بچه های ما اصفهان سرعت خوبی دارن !با 256 سرعت دانلود شبها 160 پایین ت نمیاد

mmiladd
16-05-2010, 13:29
فک کنم خوب شده باشه..

سرعت اوکیه..

A.M.D.D.E.V.I.L
16-05-2010, 13:37
نگران نباشید ما اینجا داریم میمیریم با صبانت
یکی از اونیکی بد تره
توی ایران سرویس های اینترنت رقابت دارن که بدترین بشن

saeed.agha
16-05-2010, 14:02

s_paliz
16-05-2010, 14:23
از نظرات پربار شما سپاسگذاریم..! :دی

+++++++++

بابا جمع کنید اعتراض کدومه !
پارس داره عین هلو سرویس میده دیگه مشکل شما چیه؟:27:

porya_spy
16-05-2010, 14:33
دوستان حق با شماست پارس خیلی خوب شده . اینم مصرف دیشب من . البته هر شب همین طوری :31:

در کل فعلا پارس بهتر از بقیه ISP هاست .

pouyacapitan
16-05-2010, 15:09
قطع و وصل ،سرعت افتضاح و از همه بدتر مسخره بازی های پشتیبانی:"یه فایل از سایت ما دانلود ببینین چقدر سرعت خوبه!!!" یا " run این دستورات رو تایپ کنین :ping..."
قبول دارم مشکل بیکاری تو مملکت هست ،ولی دیگه برا اینکه رضایت بالادستی هات رو جلب کنی 24 ساعته هر دروغی خواستی بگی و رو اعصاب مردم راه بری ،واقعا یه پررویی و وقاحت منحصر بفردی میخواد که ظاهرا پارس آفلاینی ها تو این یه مورد قرار نیس کم بیارن:2:
من خودم از دی پارس انلاینم.در کل راضیم. ولی این چند روزه سرعت بد جور اومده پایین!
درضمن تبریزم

reza41
16-05-2010, 16:52
از اول امسال افتضاحه افتضاحه. یعنی اصلا مفت گرون شده صد رحمت به دیال آپ
شب ساعت یک که میشه دیگه سرعت من زیر 2 میشه یعنی حتی صفحه رو هم نمیتونم باز کنم چه برسه به دانلود کردن. هر چقدر هم زنگ به پشتیبانی می زنم هیچ هیچ هیچ
یعنی اگه مرکز مخابراتی ما غیر از پارس و صبا جایی دیگه داشت حتما عوضش میکردم.

mmiladd
16-05-2010, 16:58
دوستان ای نوسانا تو همه isp ها وجود داره.... خلاصه اینجا ایرانه دیگه...!

reza41
17-05-2010, 12:07
دمت گرم به این میگی نوسان؟!!!!!!!!

sinaamini
17-05-2010, 16:21
واقعا پارس انلاین از بعد از عید افتضاح شده!!!
پینگ تایم واقعا بالاست!!!
Microsoft Windows [Version 6.0.6002]
Copyright (c) 2006 Microsoft Corporation. All rights reserved.
C:\Users\SINA>ping [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Pinging [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [72.14.204.103] with 32 bytes of data:
Reply from 72.14.204.103: bytes=32 time=1176ms TTL=45
Reply from 72.14.204.103: bytes=32 time=1191ms TTL=45
Reply from 72.14.204.103: bytes=32 time=1251ms TTL=45
Reply from 72.14.204.103: bytes=32 time=1250ms TTL=45
Ping statistics for 72.14.204.103:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 1176ms, Maximum = 1251ms, Average = 1217ms
C:\Users\SINA>
C:\Users\SINA>

reb
17-05-2010, 19:18
برادران گرامی (البته همگان بجز کویر پیشگام اصفهان) بنده هیچ طرفداری از جایی نمیکنم ولی اینو بدونید مسیله دوطرفست یعنی اگه استفاده کننده بدونه راه و چاه رو البته سرویس دهنده نمیتونه منگنش کنه ولی اگه ندونه 3 سوت منگنه میشه اینو روش فکر کنید ایضا واقعا خسته شدین خوب جای دیگه رو انتخاب کنید ماشا الله چیزی که زیاده ISP جدیدا هم که چشمان ما بجمال مخابرات منور گریده مفت میده تازه نامحدود.

Exir
17-05-2010, 19:42
برادران گرامی (البته همگان بجز کویر پیشگام اصفهان) بنده هیچ طرفداری از جایی نمیکنم ولی اینو بدونید مسیله دوطرفست یعنی اگه استفاده کننده بدونه راه و چاه رو البته سرویس دهنده نمیتونه منگنش کنه ولی اگه ندونه 3 سوت منگنه میشه اینو روش فکر کنید ایضا واقعا خسته شدین خوب جای دیگه رو انتخاب کنید ماشا الله چیزی که زیاده ISP جدیدا هم که چشمان ما بجمال مخابرات منور گریده مفت میده تازه نامحدود.

مال منم اگه به جای 128 روی 3 4 مگ بسته بودن شاید همین حرفو میزدم :13:.

فعلاً اینترنت تو ایران به معنای واقعی وجود نداره. بیشتر ف- ی- ل- تر نته تا اینترنت.

hassan_sia
17-05-2010, 20:50
دوستانی که از پارس آنلاین سرویس 512 دارید شبی چقدر دانلود رایگان دارین ؟؟

reza41
18-05-2010, 15:01

دوست عزیز صدات از جای گرم میاد بیرون. تو مرکز ما فقط پارس و صبا سرویس میدن که یکی از یکی بدتره.

A.M.D.D.E.V.I.L
18-05-2010, 15:04
نتیجه گیری کلی:
بی خیال اینترنت

hassan_sia
18-05-2010, 18:16
الو صدا نمییاد ؟ :31:

سوالمو دوباره میگم :

دوستانی که از پارس آنلاین سرویس 512 دارید شبی چقدر دانلود رایگان دارین ؟؟

ramin5749
21-05-2010, 21:31
سلام من هم پارس انلاین 256 دارم و تو تهرانم فقط پارس آنلاین مشکل نداره بقیه سرویس دهنده ها هم مشکل دارند.

Turk Oghlan
25-05-2010, 02:00
دوستانی که تو این تاپیک تا حالا پست دادن توجه کنن :
جمع بندی بحث های تاپیک تا حالا اینه،اگه نظر حدیدی ندارین ، لطفا پست ندین تا دوستان جدید الورود الکی وقتشون تلف نشه.

1- همه سرویس ها کم و بیش نوسان دارن از لحاظ سرعت و قطع و وصلی،اما پارس آفلاین شاکی اش بعد عید زیادتر از بقیه بوده.
2-پشتیبانی در ایران در عالی ترین و مودبانه ترین حدش معادل سر دووندنه و پشتیبانیِ پارس هم از این جریان مستثنی نیس
3-ما به یک غده پیچیده و چندش آور به نام مخابرات مواجهیم که از عالم و آدم می تونه باج بگیره یا به عالم و آدم میتونه باج بده و هیچ چیز هم براش ارزش نیس
اما یه موضوع جدید:
من فکر می کنم مشکل اصلی از اینجا ناشی میشه که وقتی یه شرکتی اسم در می کنه و همه حمله می کنن ازش اکانت بگیرن ،خوب طبیعیه که یهو تقاضا میره بالا و شرکت هم نمی تونه به همه یوزر هاش سرویس درست درمون بده و نتیجه اش میشه اینی که می بینیم؛یه روز یه شهر سرعتش نرماله ، اون یکی قطعه ،روز دیگه برعکس...البته بماند که یک مدیر،هر چند هم بهره ی کمی هم از هوش و حواس دارشته باشه،هیچوقت نمیاد آینده شرکتش رو با طمع کاری احمقانه و ارائه سرویس به این افتضاحی به خطر بندازه؛ اما ظاهرا مدیران شرکت های اینترنتی این مملکت مغز فندقی تر از این حرف ها هستن!
نتیجه : بهترین راه تحت فشار گذاشتن از طریق همین فروم ها و وبلاگ ها و ،با توجه به مطالب بالا،امتحان کردن شرکت های مختلف هست.
یا علی
(در ضمن من داشتم این مطالب رو تو ویرایش پست اول می ذاشتم که بعد از ذخیره ، کل پست حذف شد :18: علتش چیه؟)

SASAN_CNE
25-05-2010, 14:04

AF021
25-05-2010, 17:22
من شبی 2.4gig دانلود میکنم(البته با لینک مستقیم)

reza41
26-05-2010, 14:54
دوستان گفتم گزارشی از پیگیری دو ماهه خودم رو بذارم شاید به درد دوستان بخوره
بعد از دو ماه پیگری از طریق تلفن و ایمیل و نمایندگی و ...
کلی دستورات الکی و اینو تست کن نتیجه رو به ما بگو و ساعت دو شب زنگ بزن و ... همه اینها
نتیجه این شد که بی خیال بابا
از این بهتر نمیشه
از این به بعد شبا بی خیال دانلود که هیچ بی خیال استفاده از نت و صفحه باز کردن روزها هم همین سرعت 20 که بهتون میدیم از سرتون هم زیادتر و تعهد ما به شما 16 است.
خلاصه اینجا ایران است...
نه اینکه قصد توهین به مملکت رو داشته باشم ولی در بخش خصوصی تا وقتی رقابت و نظارت صحیح و درست نباشه همینه و هیچ تغییری هم نمیکنه
مثلا من الان به کی شکایت کنم؟
کجا حقوقم رو پیگیری کنم؟
اگه از پارس نگیرم برم از صبا بگیرم که اگه بدتر نباشه بهتر نیست؟
من که خسته شدم. شاید توی این دو ماه دویست باز بیشتر به تهران زنگ زدم یا میل زدم ولی کوچکترین فایده ای نداشته و هیچ جوابی نگرفتم.
جالب اینجا ست در همین حالی که من شب که میشه سرعتم میاد زیر یک کیلو بعضی از دوستان هستن با سرعت 60 دانلود میکنن
ولی خوب همینه دیگه

reza41
29-05-2010, 22:30
توجه توجه
دوستان رکورد پارس آفلاین شکسته شد
دیشب تا ساعت 1:45 دقیقه پینگ من به 3564 رسید
جالب تر از همه این که بعد از این همه پیگیری امروز از پارس آفلاین با من تماس گرفتند و گفتند
مشکل شما دست ما نیست دست مخابرات هست و اینکه کی حل میشه هم معلوم نیست
پس دیگه نه تماس با ما بگیرید نه ایمیل بزنید
ممکن دو روز دیگه مشکل حل بشه و ممکنه دو سال دیگه مشکل حل بشه به ما هم ربطی نداره
جالبه نه؟
میخوام بدونم مشکل مخابرات رو من باید برم حل کنم؟
اینم از جواب

sunrise_withu
01-06-2010, 01:58
من 512 دارم اون همه گرونتر خریدم با لینک مستقیم با سرعت 7 دانلود میکنم (تبریز) واقعا افتضاحه :2:
نمیدونم چیکار کنم 3 ماهه خریدم بیش از 2 ماهم مونده نمیدونم میشه پولم را پس بگیرم برم یه شرکت دیگه یا نه!

Turk Oghlan
11-06-2010, 13:10
توجه توجه
دوستان رکورد پارس آفلاین شکسته شد
دیشب تا ساعت 1:45 دقیقه پینگ من به 3564 رسید
جالب تر از همه این که بعد از این همه پیگیری امروز از پارس آفلاین با من تماس گرفتند و گفتند
مشکل شما دست ما نیست دست مخابرات هست و اینکه کی حل میشه هم معلوم نیست
پس دیگه نه تماس با ما بگیرید نه ایمیل بزنید
ممکن دو روز دیگه مشکل حل بشه و ممکنه دو سال دیگه مشکل حل بشه به ما هم ربطی نداره
جالبه نه؟
میخوام بدونم مشکل مخابرات رو من باید برم حل کنم؟
اینم از جواب
بالاخره این اکانت لعنتی رو عوض کردم،الان نه قطع و وصلی دارم نه افت سرعت!

sei_pm
11-06-2010, 13:41
بالاخره این اکانت لعنتی رو عوض کردم،الان نه قطع و وصلی دارم نه افت سرعت!

به سلامتی چی گرفتی؟

EngineeR EhsaN
12-06-2010, 20:37
آفرين بر پارس آنلاين ساعت 5 فرم پر كردم ساعت 8 adsl رو نصب كردن!

hoomi20022002
13-06-2010, 10:18
سلام دوستان خوبم .من از تبریز سرویس پارس آفلاین دارم اویل سرعت شبانه حدود 100 بود الان 2 هفته است که سرعت زیر 20 شده البته فقط شبانه و هر شب حدود 10 بار قطعی دارم !!!!
سرویس شما هم همینطوره ؟؟؟ چی کار باید بکنیم ؟؟؟

sei_pm
13-06-2010, 10:33
سلام دوستان خوبم .من از تبریز سرویس پارس آفلاین دارم اویل سرعت شبانه حدود 100 بود الان 2 هفته است که سرعت زیر 20 شده البته فقط شبانه و هر شب حدود 10 بار قطعی دارم !!!!
سرویس شما هم همینطوره ؟؟؟ چی کار باید بکنیم ؟؟؟

فکر کنم همارا بهتر از پارس باشه . حالا چرا از پارس گرفتی؟

hoomi20022002
13-06-2010, 11:01
فکر کنم همارا بهتر از پارس باشه . حالا چرا از پارس گرفتی؟

یکی از دوستام تعریفشو کرد . انصافا اوایل خیلی خوب بود اما روز به روز بدتر شد البته شبانشو می گم روزانه سرعت بین 100 و 150 هست اما شبانه ......

sunrise_withu
13-06-2010, 17:14
یکی از دوستام تعریفشو کرد . انصافا اوایل خیلی خوب بود اما روز به روز بدتر شد البته شبانشو می گم روزانه سرعت بین 100 و 150 هست اما شبانه ......

من 1 سال از همارا استفاده کردم راضی بودم هر شب میانگین 700 مگ دان میکردم تا اینکه از زمستان پارسال گند زد به سرعتش الان از پارس استفاده میکنم اوایل سرعت شبانه با 100 دانلود می کرد ولی بعدها اومد به 20 الان سرویس 512 گرفتم که وقتی با پولش مقایسه میکنی تعریفی نداره 40-60 سرعت دانلود شبانش هست ولی شنیدم همارا جدیدن بازم خوب شده

hoomi20022002
14-06-2010, 11:27
من 1 سال از همارا استفاده کردم راضی بودم هر شب میانگین 700 مگ دان میکردم تا اینکه از زمستان پارسال گند زد به سرعتش الان از پارس استفاده میکنم اوایل سرعت شبانه با 100 دانلود می کرد ولی بعدها اومد به 20 الان سرویس 512 گرفتم که وقتی با پولش مقایسه میکنی تعریفی نداره 40-60 سرعت دانلود شبانش هست ولی شنیدم همارا جدیدن بازم خوب شده

خوبه شما باز سرعتتون 40 -60 .منم 512 پارس آنلاین دارم ولی بالاتر از16 شبانه ندارم . شما در کدام منطقه هستید . چرا مال منو شما اینقدر تفاوت داره؟؟؟؟

sei_pm
14-06-2010, 14:54
خوبه شما باز سرعتتون 40 -60 .منم 512 پارس آنلاین دارم ولی بالاتر از16 شبانه ندارم . شما در کدام منطقه هستید . چرا مال منو شما اینقدر تفاوت داره؟؟؟؟

همارا شبی حداقل می تونی با سرویس کلاسیک 1 گیگ دانلود کنی . از 30 روز ممکنه 4 روزش شبانه 400 مگ دانلود کنی. اگر تبریز هستی از همارا سرویس بگیر.

babak_eivazi
14-06-2010, 19:12
منم از کرد آفلاین نا راضی هستم شبانش افتضاحه اکثرا شبا قطعه وقتی هم وصل باشه بیشتر از 200 مگ دانلود ندارم واسه من 256 هست و تبریز هستم

sunrise_withu
15-06-2010, 12:36

من مرکز یاغچیانم

mmiladd
15-06-2010, 12:38
سرعت پارس خوبه... به 150 هم میرسه...!

sei_pm
15-06-2010, 13:40

میگم اون موقع که مال اندیشه خوب بود مال شما خراب بود مثل اینکه حالا برعکس شده.

B U L U T
15-06-2010, 13:46
این داستان ادامه دارد ...

sei_pm
15-06-2010, 13:57
این داستان ادامه دارد ...

صفحه چند بودیم؟

hoomi20022002
15-06-2010, 16:40

شبانه رو که نمی گید؟؟

B U L U T
15-06-2010, 18:15
صفحه چند بودیم؟ صفحه نه. سیزن دوم- قسمت 12

mmiladd
15-06-2010, 18:17
شبانه رو که نمی گید؟؟

شبانه میاد طرف 80.. الان با سرعت 140 دارم DL میکنم..

t2download
15-06-2010, 18:17
صبانت اول خوب بود الان سرعتش کم شده و توی دانلود 2 برابر شارژ کم میکنه :41:

artara74
15-06-2010, 18:31
جالبه. من خیلی از پارس آنلاین راضی هستم. امروز بعد از 5 6 ماه قطع شد که با پیگیری وصل شد!

---------- Post added at 07:31 PM ---------- Previous post was at 07:29 PM ----------

در ضمن من با این که سرویس 256 دارم سرعت دانلودم تا حالا از 120 کمتر نشده و تا حالا تا 270 بالا رفته و نرمال 190 ه. یکی از دوست های دیگم هم توی این منطقه گرفته همین طوریه!

Exir
15-06-2010, 19:02
پارس آنلاین به همین دلیل burst پینگ بالایی داره سایتارو دیر پیدا و باز میکنه صبح ها که اصلا نگو افتضاح !!!

Turk Oghlan
15-06-2010, 23:30
جالبه. من خیلی از پارس آنلاین راضی هستم. امروز بعد از 5 6 ماه قطع شد که با پیگیری وصل شد!

---------- Post added at 07:31 PM ---------- Previous post was at 07:29 PM ----------

در ضمن من با این که سرویس 256 دارم سرعت دانلودم تا حالا از 120 کمتر نشده و تا حالا تا 270 بالا رفته و نرمال 190 ه. یکی از دوست های دیگم هم توی این منطقه گرفته همین طوریه!

شما از کدوم شهری دوست عزیز؟پارس آفلاین پیر ما رو درآورد این دو سه ماهه.(فکر کنم هوای بعضی مناطق معدود رو داشتن ،از تاکتیک های تجاری کثیف شرکت های اینترنتی ایران شده. چقدر این مملکت بی صاحبه...:2:)

hoomi20022002
16-06-2010, 07:35

سلام دوست من . شما در کدام شهر و منطقه هستید ؟؟ سرعت شبانه نون چنده؟؟

artara74
16-06-2010, 09:05
تهران، شهرک غرب

شبانه 200 اینا هست اما روز 180 190

Ghasem.M
16-06-2010, 09:41
تهران، شهرک غرب

شبانه 200 اینا هست اما روز 180 190

عزیز لطف کن کد سرویست رو هم بهمون بگو. :11:
ممنون

Turk Oghlan
18-06-2010, 13:23
بوی پارس آفلاینی ها میاد ... ! دارن دست به کار میشن مث اینکه.
حرفشون رو باور نکنین.من اکانتم رو که عوض کردم ،همه مشکلاتی که می گفتن از مخابراته حل شد!یادمه تو یه تاپیک مربوط به شاتل هم دوستان می گفتن یه نفر اومده بود میگفت نماینده شاتله،چند تا پست داده بود بعد دیگه خبری ازش نشده بود!

rasoul3300
19-06-2010, 21:12
سلام من پارس سری g دارم روزا 189 دان میکنم ولی شبا افتضاحه نمیدونمم چیکار کنم

koorosh2500
08-01-2011, 15:19
حذف شد ...

silent mj
08-01-2011, 17:16
سرويس من SR320-1G0 سه ماهه هست و تا الان فقط دو هفته اول تنها سرعت بالاي 150kb رو ديدم و حدود دو ماهه كه سرعتم شديد افت كرده

سرعتم تو روز با آي دي ام به زور به 25 ميرسه و شبانه هم كه 10 تا 16 متغيره

كلا اصلا راضي نيستم

A.M.D.D.E.V.I.L
08-01-2011, 17:30
سلام یه زمانی هم صبانت اینطوری شده بود و تا همین الان هم همینجوری مونده
این تاپیک ها همه سرکوب میشن - کسی که بیشتر از همه پست میده یا دوباره این تاپیکو ایجاد کنه بن میشه
سرویس ها هم دیگه هیچوقت درست نمیشن
بیخودی وقتتون رو تلف نکنید - اینترنت رو من یکی که کلا بیخیال شدم هر چی آکونت داشتم بستم جز همین فروم ها- دیگه تو فیس و تویت و یاهو نیستم (AOL رو بلد نیستم چجوری ببندم اگه بلدید بگید اونم ببندم برگردیم به همون قرون وسطایی که سعی دارن بسازن

jomong666
09-01-2011, 14:52
همه تون این مشکل رو دارین .

یا فقط چند نفر این مشکل رو دارن

maziarb
09-01-2011, 16:46
......................................

A.M.D.D.E.V.I.L
10-01-2011, 20:40
هه هه هه هه =))
سرویسی که خریدم 256 EP1 )20 gige هست 1 ماهه
ولی سرعت دانلودم از 14 تا 35 متغییره
پینگم بالای 500 تاست
به نزدیک ترین سرور پینگم 200 تاست
هر 5 دقیقه یه بار نویز میگیرم (پینگ بالا میره سرعت کم میشه از خود اون سرور DC میشم
چیکار کنم؟

0027
13-01-2011, 20:13
سلام خیلی دلم پره:41:
از وقتی پارس انلاین گرفتم اب خوش از گلوم پایین نرفته
از همه جا گرون تره
پینگم توی بازی افتضاحه . سرویس 512 دارم 9گیگ سه ماهه دارم سرعت دانلودم شبا از 12 به بعد میشه 8 کیلوبایت . یه روز درمیون افت پهنای باند دارم . همین الان که دارم این پست رو مینویسم افت پهنای باند دارم .اون پرت 2 مگ توسرشون بخوره همون 64 استاندارد دانلود بدن ولی اینقدر اذیت نکنن .زنگ میزنم پشتیبانی 30 دقیقه تو صف میمونم بعد یارو میاد میگه قربان پینگ شما تا 500 اوکی هست . فکر کردن مشتری گیجه .دیگه تمدید نمیکنم . میگم جمعش کنن برم از جایدیگه بگیرم .ببخشید اینقدر حرف زدم ولی به خدا حقیقته.

maziarb
13-01-2011, 22:05
..............................

jomong666
14-01-2011, 18:03
پارس آنلاین تو زرد از آب در اومد.

من می خواستم دور بعد ازش سرویس بگیرم .

m_sport
17-01-2011, 02:21
سلام
سرویس 3 ماهه 512 گرفتم ........سرعت افتضاحه و خیلی متغیر ....
میانگین سرعت دانلود تقریبا رو 30-20 هست .........خیلی هم تغییر میکنه .. تا 2kb/sec میاد پایین (که فکر کنم دایل اپ هم اینقدر پایین نیاد!) و تا 130 هم میرسه ولی دو سه ثانیه بیشتر تو اون 130 نمیمونه و سریع برمیگرده همون 30-20!!

m_sport
20-01-2011, 19:25
سلام
حجم ترافیک رو واقعا درست کم میکنن؟!؟!؟
اخه دانلودم رو که فقط گذاشتم برای شب !! ولی تو 4-3 ساعتی که وصل هستم و دانلود هم ندارم 60-50 مگ از حجمم کم میکنه!!! مگه هر صفحه وب مثلا چقدر کم میکنه؟؟؟

1234567mm
20-01-2011, 23:07
من از لحاظ سرعت مشکلی ندارم روزا بالای 200 و شب ها از ساعت 1-3 متغییر اما از سعت 3-4 تا 100 بالا میاد 4 به بعد تا آخر دقیقه رایگان روی 150-189 از 5 روی 189 قفل میشه :27:
اما ترافیک رو فکر کنم دوبله سوبله توی روز کم میکنه یه سایت باز میکنم 10 مگابایت میبره بابا!:18:

Ship Storm
21-01-2011, 06:19
من سرویس پارس آنلاین 256 دارم و مشکلات شما رو خداروشک ندارم
سرعت خیلی خوبه و طی روز که 60 تا 180 متغیره و شب ها از 1 تا 5 با 60 میگیرم و از 5 تا 6 با سرعت 180 و جدیدا هم که انگار تا 7 شده دانلود رایگان پس دوساعت آخر رو با سرعت 180 طی میکنه و فقط تو همین دوساعت1200 مگابایت میشه دانلود کرد