PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرق ویندوز 32 با 64

mmiladd
15-04-2010, 23:18
فرق ویتدوز 32 بیتی با 64 تو چیه....؟

abbasa
15-04-2010, 23:46
در سيستمهاي 64 بيتي براي دسترسي به كارايي بالاتر و پشتيباني از حجم بالاتر حافظه از ادرس دهي به صورت 64 بيتي استفاده مي شود كه با تكيه به ان حجم حافظه قابل ادرس دهي به 16 ترابايت ميرسد در حالي كه در 32 حجم حافظه قابل ادرس دهي فقط 4 گيگ مي باشد
پس اين به اين معنيه كه ما در 64 ميتونيم حتي از رم 8 گيگ حتي بالتر استفاده كنيم و يك سيستم با سرعت فوق العاده داشته باشيم در حالاي كه 32 خودش بكشه از 4 گيگ بيشتر نميتونه بالا بره
اما اين وسط چندتا مشكل است سيستم شما بايد فوق العاده خوب باشه كه بتونه به راحتي 64 را ساپورت كنه اما مشكل اصلي در نرم افزارهاي ارائه شده است بسياري از نرم افزارهاي فوق العاده لازم نسخه 64 ندارند ولي اگه كارت فقط مثلا با فتوشاپه ولا غير 64 فوق الهاده است اينا اطلاعات ناقصي بود كه من ميدونستم يا علي

mmiladd
15-04-2010, 23:49
در سيستمهاي 64 بيتي براي دسترسي به كارايي بالاتر و پشتيباني از حجم بالاتر حافظه از ادرس دهي به صورت 64 بيتي استفاده مي شود كه با تكيه به ان حجم حافظه قابل ادرس دهي به 16 ترابايت ميرسد در حالي كه در 32 حجم حافظه قابل ادرس دهي فقط 4 گيگ مي باشد
پس اين به اين معنيه كه ما در 64 ميتونيم حتي از رم 8 گيگ حتي بالتر استفاده كنيم و يك سيستم با سرعت فوق العاده داشته باشيم در حالاي كه 32 خودش بكشه از 4 گيگ بيشتر نميتونه بالا بره
اما اين وسط چندتا مشكل است سيستم شما بايد فوق العاده خوب باشه كه بتونه به راحتي 64 را ساپورت كنه اما مشكل اصلي در نرم افزارهاي ارائه شده است بسياري از نرم افزارهاي فوق العاده لازم نسخه 64 ندارند ولي اگه كارت فقط مثلا با فتوشاپه ولا غير 64 فوق الهاده است اينا اطلاعات ناقصي بود كه من ميدونستم يا علي

نه دوست من خوب بود...

خوب الان اگه بخوایم بفمیهم که وینه ما 64 یا 32 از کجا باید بفهمیم..؟

abbasa
16-04-2010, 08:43
نه دوست من خوب بود...

روي my computre راست كليك كن تو سربرگ جنرال اگه 64 باشه بعد از اسم ويندوز مينويسه البته اين رو هم بگم كه ايكس پي و 64 اصلا بهم نميان فوق العاده اكس پي در 64 ضعيفه حتي ماكروسافت هم ديگه اكس پي 64 را ديگه بيرون نداد اما تو ويستا و 7 64 خوب كار ميكنه

Masоud
16-04-2010, 08:48
نه دوست من خوب بود...

سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :40:

mmiladd
16-04-2010, 21:18
م رسی دوستان...

shhakeran48
18-04-2010, 16:01
سلام لپ تاپ dell 1557 با ویندوز 7 دارم به دلیل مشکلاتی که با نرم افزارهای مورد استفاده ام داشت خواستم xp بریزم ولی xp sp3 را نمیگیره حالا هم ویندوزم تا لوگو بالا میاد و متوقف میشه حتی در حالت safe mode هم بالا نمیاد در ضمن cd هم توش مونده که دیگه بیرون نمیاد چه کنم؟ مرا راهنمایی کنید

mmiladd
19-04-2010, 18:37
سلام لپ تاپ dell 1557 با ویندوز 7 دارم به دلیل مشکلاتی که با نرم افزارهای مورد استفاده ام داشت خواستم xp بریزم ولی xp sp3 را نمیگیره حالا هم ویندوزم تا لوگو بالا میاد و متوقف میشه حتی در حالت safe mode هم بالا نمیاد در ضمن cd هم توش مونده که دیگه بیرون نمیاد چه کنم؟ مرا راهنمایی کنید

دوست من شما برو تو تنظینان بایوست یه جا هست که میگه باید از طریق سی بوت بشه اونو اکتیو کن..

joe_satriani
20-04-2010, 19:37

دوست عزيز، سوال خودتون رو اينجا مطرح كنيد:

سوالات و اشکال های سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید