PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اگه بیمه رو نریزیم چی میشه جریمه داره

بهنازی
12-04-2010, 09:59
با سلام
یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
اگه بیمه رو نریزیم چی میشه جریمه داره چقدره ؟

mb2006
12-04-2010, 12:30
اولاً بنظر من اگه با قرض و قوله هم که شده سعی کنید بموقع ماشین رو بیمه کنی چون اگه خدای ناکرده اتفاقی بی افته واقعاً ارزشش رو نداره .
دوماً برای پرادخت حق بیمه معمولاً 24 ساعت پس از اتمام بیمه فرصت دارید که مجدداً ماشینت رو بیمه کنی و پس از آن اگه بخواهی بیمه کنی تخفیف شامل نمی شه ضمن اینکه در مدتی که ماشینت بیمه نیست اگه گیر پلیس بی افتی بایت بیمه نبودن جریمه ات میکنند و حتی ممکنه ماشین رو بخوابونند .
سوماً حالا دیگه خود دانی :31:

بهنازی
12-04-2010, 12:35
ممنون
ولی از طرف خود بیمه چی بعد از یه سال برم بیمه کنم این مدتی که بیمش نکرم هم پولشو میگره؟

Ezel
12-04-2010, 12:40
با سلام
یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
اگه بیمه رو نریزیم چی میشه جریمه داره چقدره ؟
رانندگی با اتومبیل فاقد بیمه نامه جریمه نداره بلکه در جا اعمال قانونتون میکنند :دی
حداقل یک هفته ماشین به پارکینگ منقل میشه و شاید هم گواهینامه بصورت موقت ضبط بشه که البته بستگی به افسری داده که جلوتون رو میگیره چون ماشین ما رو 10 روز خوابوندن و البته میخواست گواهینامه هم 1 ماه ضبط کنه که با یک صحبت دوستانه اینکارو نکرد .

---------- Post added at 01:40 PM ---------- Previous post was at 01:36 PM ----------

ممنون
ولی از طرف خود بیمه چی بعد از یه سال برم بیمه کنم این مدتی که بیمش نکرم هم پولشو میگره؟
یکسال تاخیر 50% مبلغ کل بیمه نامه جریمه ( البته بیمه البرز اینجوریه بقیش رو نمیدونم )

D r i v e r
12-04-2010, 12:41
ممنون
مبلغ کامل بیمه رو بدون تخفیف ازتون میگیرن

Guts
12-04-2010, 16:48
خطرناک بیمه کن خدایی ناکرده اتفاقی بیفته پشیمون میشی. بگیرن هم بدون شک ماشین رو می‌خوابونن.

mmiladd
12-04-2010, 18:05
شما بیمه کن.. جریمه داره...

ess_1362
12-04-2010, 18:24
جریمه که داره ولی ....

همه دوستان به شما توصیه کردند که ماشین را بیمه کنید من هم با تاکید بیشتر همین توصیه را می کنم

از این اتفاقات غیر مترقبه بسیار می افته که جبرانش حتی با وجود بیمه خیلی سخته چه برسه به اینکه بیمه نداشته باشین

کوچکترین اتفاق هم اینکه ماشین خودبه خود آتیش بگیره و دود بشه بره هوا که در ایران هم متاسفانه به لطف خودروسازان داخلی بسیار زیاد اتفاق می افته

mmiladd
12-04-2010, 18:28
حالا یه سوال انحرافی ..! ما بگو ماشینت چی هست...؟

شاید شاسیش اینقد بلند باشه که نیاز به بیمه نباشه..!!!!!!!!!!

بهنازی
12-04-2010, 20:34
مبلغ کامل بیمه رو بدون تخفیف ازتون میگیرن
اینو جدی میگین ؟!!

Scrat
13-04-2010, 16:58
سلام
یه سوال دیگه در مورد بیمه :
من قبلاً میخواستم گارد بذارم روی ماشینم . یکی بهم گفت اگه روی ماشین گارد بذاریم اون وقت تصادف کنیم بیمه شخص ثالث به دلیل وجود گارد روی ماشین و بیشتر صدمه دیدن ماشینی که بهش میزنیم هزینه ی تصادف رو نمیده . درسته ؟

iranch
13-04-2010, 19:21
ماشین بدون بیمه = بدبخت شدن اسنان

piremard
14-04-2010, 03:26
ببخشید من یه سووالی برام پیش اومده: "بیمه رو نریزیم" یعنی چی ؟
مگه بیمه رو می ریزن ؟! تو چی می ریزن ؟
ای کاش ایرانیان محترم که اینقدر نسبت به واژه ی "خلیج عربی" واکنش نشون می دادن نسبت به این ادبیات فارسی هم نیم نگاهی می نداختن.
چند روز قبل تو یک مغازه شنیدم طرف می گفت : دیدی که 206 چه "فرمون تیزی" داره ؟
هر چی فکر کردم کی شعاع گردش رو به تیزی فرمون ترجمه کرده نفهمیدم
ــــــــــ
پاورقی : بدلیل افزایش دیه قیمت بیمه نامه ها تغییر کرده :38:

rami_hemi
14-04-2010, 07:37
بله تاخیر هم همونطور که گفتن جریمه داره .

ms368
18-04-2010, 13:14
من قبلاً میخواستم گارد بذارم روی ماشینم . یکی بهم گفت اگه روی ماشین گارد بذاریم اون وقت تصادف کنیم بیمه شخص ثالث به دلیل وجود گارد روی ماشین و بیشتر صدمه دیدن ماشینی که بهش میزنیم هزینه ی تصادف رو نمیده . درسته ؟

سلام
اگه گارد استاندارد بگیرید مشکلی نداره ( مثه پاترول که گارد مخصوص خودش رو داره )
گاردهای غیر استاندار هم نمونش روی نیسان سایپا هاست که گارد جلو از چراغ ها بیرون زده ( البته استانداردش همون پاترولیه )
درضمن این گاردها جلوی تصادف رو نمیگیره و خسارت بیشتری وارد میکنه

ماشینتون چیه مگه میخوای گارد بزاری ؟ ( شاسی بلنده یا سواری معمولیه ) آخه یه پژو پارس رو دیدم که جلو و عقبش گارد نصب کرده بود .

ماشینتون احیانا تانک ذوالفقار نیست ؟

Scrat
21-04-2010, 22:16
سلام
اگه گارد استاندارد بگیرید مشکلی نداره ( مثه پاترول که گارد مخصوص خودش رو داره )
گاردهای غیر استاندار هم نمونش روی نیسان سایپا هاست که گارد جلو از چراغ ها بیرون زده ( البته استانداردش همون پاترولیه )
درضمن این گاردها جلوی تصادف رو نمیگیره و خسارت بیشتری وارد میکنه

این مسئله گارد استاندارد که میگید روی بیمه تاثیری نداره به نظر من اشتباه میکنید . چون پاجرو ( مدل های زیر 95 ) هم گارد استاندارد دارند که از چراغ بیرون میان و کلاً به دلیل وجود گارد ، بیمه اگر پرداخت کنه با کلی ناز و ادا هستش .

ماشینتون چیه مگه میخوای گارد بزاری ؟ ( شاسی بلنده یا سواری معمولیه ) آخه یه پژو پارس رو دیدم که جلو و عقبش گارد نصب کرده بود .

ماشینتون احیانا تانک ذوالفقار نیست ؟
من اولین بار هست که دارم از شما میشنوم کسی روی ماشین سواری گارد گذاشته !!! مطمئنید ؟

ماشین من تانک ذولفقار نیست . اسپورتیج هست که همون 2 سال پیش میخواستم برای عملیات ذوالفقار با رمز "یا تو یا هیچ کس دیگه " گارد بذارم که کلآً دیگه بیخیال گارد شدم .

حالا در کل کسی میتونه بگه گارد با بیمه همخوانی داره یا نه ؟

behzad_zn
24-04-2010, 22:59
ببخشید من یه سووالی برام پیش اومده: "بیمه رو نریزیم" یعنی چی ؟
مگه بیمه رو می ریزن ؟! تو چی می ریزن ؟
ای کاش ایرانیان محترم که اینقدر نسبت به واژه ی "خلیج عربی" واکنش نشون می دادن نسبت به این ادبیات فارسی هم نیم نگاهی می نداختن.
چند روز قبل تو یک مغازه شنیدم طرف می گفت : دیدی که 206 چه "فرمون تیزی" داره ؟
هر چی فکر کردم کی شعاع گردش رو به تیزی فرمون ترجمه کرده نفهمیدم
ــــــــــ
پاورقی : بدلیل افزایش دیه قیمت بیمه نامه ها تغییر کرده :38:

خوب عزیزان حالا بعد این همه نصیحت این جانب متنبه شده و میخوام برم ماشینمو بیمه کنم:20:
دوستان کسی اشنا داره ارزون در بیاید و با چک هم قبول بفرماید؟
آقا راست میگن ایشون بد حرف میزنیداااااااااا بگم
از من یاد بگیرید:santa:

mortezaon
21-05-2010, 22:52
سلام من پارسال اين اشتباه كردم ماشين تو تعمير گاه بود براي 2 ماه چون داشتم تعمير كلي موتور مي كردم بعد از اينكه ماشينم رو تعمي ركردم رفتم براي تمديد بيمه
روزي 800 تومن برام جريمه زدن پول بيمه ماشين من 220000 بود بارم حدودا 80 هزار تومن جريمه زدن كلا بيمه ماشينم 300 شد