PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پروژه انیمیشنی <ذوالقرنین>

SevenART
29-03-2010, 15:25
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و عزیزان 3 بعدی کار و فعال انجمن گرافیک سه بعدی و انیمیشن .
خوب بسه دیگه .... باید به خدمتتان عرض کنم که ما (یعنی من) ازاینکه در طی دوسال با بچه های باحالی مثل شما آشنا شدم واقعا خوشحالم ... حالا می خواستم که اولین پروسه انیمیشنی حرفه ای خودم را با کمک شما دوستان عزیز شروع بنمایم ... اِ هِم ...

این پروسه حدود ده دقیقه است و همانطور که در عنوان تاپیک مشاهده نمودید در مورد <<ذوالقرنین>> یکی از بندگان خدا ( سوره کهف آیات 83 تا 99 ) می باشد ... این بنده خدا را انیمیشنش را خودم تنهایی دوسال پیش در شهریور 1386 به طول یک ماه ساختم ... کیفیت وحشتناک بود ولی به هرکسی که نشون دادیم می گفت پروسه ای است بسی سنگین ... خوب حالا بعد از دوسال که در خدمت شما عزیزان بودم و بسیار چیزها فراگرفتم می خوام که با کمک شما این پروسه را شروع بنمایم . الان جواب بسیاری از شما اینه که نه نمیشه اینترنتی اوه بابا صباش پوکید که اینا ... این حرفها به قول پاچره ... من دیگه این حرفها حالیم نی :دی ...
تا به حال داستانش ساخته شده ... فیلمنامش را هم می نویسم ...
حالا هرکس واقعا دلش می خواد که انیمیشن بسازه و موافقه ( که هستید همتون نمی تونید نباشید :دی) اینجا اعلام آمادگی کنه .....
بزارید برا اینکه بچه ها خجالت نکشند خودم یه چندتایی را که مد نظرمه دعوت کنم :
هادی (مدیر بزرگ ) ، شهاب (جان) ، سروش ( مکس ) ، برهان (هفتاد و دو) ، فرهاد (واردن) ، فرزاد(که نیست اصلا یه مدته ) ، بهزاد (نت) ،حمید ( اچ آر) مهام (ام بی) ، امین (زیکزاک ، که می دونم نمیاد ولی اگر بیاد منت گذاشته ) .... جون خودتون نگید نه .... و چند نفر دوستان که تازهگیها اومدن : سجاد(پی سی لورد) ، سمپل ( که اسمشم نمیگه به ما)...
تمام دوستان بعد از اعلام آمادگی و طرح سوالات به گروه دعوت می شن سپس مراحل کار در همین انجمن قرار داده می شه ...:5:

SevenART
30-03-2010, 10:36
نبود.......

SevenART
30-03-2010, 19:28
خوب بچه ها میدونم مشکلتون چیه ... مشکلتون وقته ... درسته ؟ ... آخه بگو مرد بیکار (خودم و میگم ) همه که مثل تو بیکاروالدوله نیستن که شب تاصبح تو پی سی بگردن ... عزیزان دلبندان ... وقت هیچ موردی نداره این پروژه می تونه حتی یکسال به طول بیانجامه ... چه عحله ایه ... واقعا حیفه که مدلسازهایی مثل شما از این هنر والاشون استفاده نکنن .....
مورد بعدی که به یکی از بچه ها هم گفتم ....
مورد اینجاس که باید گفت شرکت فرهنگی هنری صبا تنها شرکت منسجم انیمیشن سازی ایران به باد فنا رفت همین دو ماه پیش ... بعد از اون هم هرچی انیمیشن سازه تو ایران تنها تو بخش تبلیغاتی کار می کنن اونهم با کیفیت بسیار پایین و قیمت خودا تومن ... بعد از اون الانه انیمیشن در حال تبدیل شدن به هنر اول جهانه ... در حال جا افتادن که با ساخت فیلم اره هفت که کلا انیمیشنیه مطمئن باشید دنیا رو به ساخت انیمیشن میاره ....
بیایید در این مورد از آمریکایی ها و غربی ها عقب نیفتیم که اگر بیافتیم تا دویست سال دیگه هم بشون نمی رسیم ...
ما می توانیم .........
این شعار نیست یک گره است ... یک گره محکم و تو دهنی به هالیوود ...

tatuy
30-03-2010, 21:59
سلام دوست عزیز
میگم ببینید الان همونطور که شما هم اطلاع دارین چندین تن مثل شما میخواستند که یه انیمیشن گروهی بسازن ولی نشده
آخه امکانش نیست .
ولی میگم حالا موضوع نبود ما ایرانیارم که ول میکنن میرن سراغ قران واسه فیلم و انیمیشن
موفق باشید.

Borhan72
30-03-2010, 22:25
خوب اگه بقيه هم باشن منم هستم....:46:

SevenART
30-03-2010, 23:01
ولی میگم حالا موضوع نبود ما ایرانیارم که ول میکنن میرن سراغ قران واسه فیلم و انیمیشنعزیزم ذوالقرنین همون کوروش کبیر می باشد ... این فیلم این را ثابت می کنه .... موضوع از این ایرانی تر ...

---------- Post added 31-03-2010 at 12:00 AM ---------- Previous post was 30-03-2010 at 11:59 PM ----------

خوب اگه بقيه هم باشن منم هستم....:46:

هستی بقیه هم میان مطمئن ...

---------- Post added at 12:01 AM ---------- Previous post was at 12:00 AM ----------

آخه امکانش نیست

نشد موج منفی بدینا ... موج منفی ممنوع ...

Sorosh MAX
31-03-2010, 11:17
رضا جون ممنون از دعوتت ، ببین با توجه به اینکه میگی وقت مهم نیست من هم واقعآ امسال ، سال ارزشمندی رو دارم و کلآ سرنوشت من همین امسال هست ، من میتونم بخش کوچکی از این پروژه رو در سطح مدل سازی در آخر خرداد ماه بر عده بگیرم ، اگه پارسال این پیشنهاد رو میدادی مطمئنا من در وضعیت بهتری بودم ...

پس من به هر جهت در آخر خرداد ماه میتونم همکاری کنم آن هم تا اواسط تیر ماه ... :20:

SevenART
31-03-2010, 11:21
پس من به هر جهت در آخر خرداد ماه میتونم همکاری کنم آن هم تا اواسط تیر ماه ...

خوبه تا همین حد ... بعد نگفتم تا آخر امسال گفتم تا هر موقع شد یعنی تا نود و اندی ... بعد تازه خیلی چیزها را شاید قبلا ساخته باشین ... تا همین حد هم ممنون ...

MB3d
31-03-2010, 18:16
ذوالقرنین ؟! التماس دعا ما نیستیم ....اگه موضوع دیگه ای هم بود من نیستم ... البته شدنی بودنش شدنیه ... اینم واسه اینکه اینقدر کلید کردی :10:

SevenART
31-03-2010, 19:53
البته شدنی بودنش شدنیه ... اینم واسه اینکه اینقدر کلید کردی

حداقل اینو نمی گفتي که تا حد گریه ناراحت نشم ...

b3dnet
31-03-2010, 23:17
سلام رفیق
خوبی
ممنون که منو دعوت کردی
راستش موضوع از این قراره که این سالی که من میخوام پشت سر بزارم یه جورایی خیلی حیاتیه...
طی برنامه ریزی ای که داشتم وقتم حسابی پر شده..
ببخشید که نمیتونم کمکی بکنم...
ولی میدونم که با همت بچه ها هر کاری میشه انجام داد.
انشاالله که این انیمیشن جدی گرفته بشه و با دوستان خوبم ساخته بشه..
به امید موفقیت ( یا علی)

SevenART
01-04-2010, 00:08
چه سال بدی را انتخاب کردم من ... همه کار دارن ... نمی گم که ندارنا ولی انگار همه کار دارن و من بی کار ... هیچ موردی نداره بچه ها در واقع خودم هم یه جوری برنامه ریزی کرده بودم که امسال ( بعد عید ) وقت سر خاروندن هم نداشته باشم ولی نمی دونم چرا یهو دیونه شدم و گفتم بیام این انیمیشن را شروع کنم ... در واقع تقصیر بابام شد ... ولش کگن بابا ... تا سال دیگه ...
امیدوارم تا سال آینده زنده باشیم همگی و بتونیم این انیمیشن یا هر چیز دیگه ای بالاخره انیمیشن بسازیم ....
ممنون از بچه ها ( به جز مهام :دی) که روحیه دادن ... ( مهام شوخی کردما نارحت نشی یهو :دی)

ehsan_wwe
01-04-2010, 17:08
دولت حاظر اگه بفهمه در باري كورش داره بحث ميشه شاكي ميشه :31: اونوقت ............

بگذريم ادامش نده يا اگرم ساختي هيچ جايي پخشش نكن :10: يه پيش نهاد تجربه اي بود كه دادم
مگه اينكه كورش توش يه آدم كودن گناه كار و مضر براي جامعه نشون داده بشه (‌ اين چيزي بود كه ارشاد به من گفت )

hadi665
01-04-2010, 17:38
سلام

خوب تو حوضه ی استحفاضیه ی من : دی خیلی ها پیشنهاد ساخت انیمیشنو دادن
میشه ساخت ، اما خیلی سختهو خیلی زمان میخواد !

که خیلی از ماها نداریم
شاید این ایده اگه 4 سال پیش مطرح میشد من شدید پیگیرش میشدم
اما نه الآن که مدام دنبال وقتم

pclord
01-04-2010, 19:37
دولت حاظر اگه بفهمه در باري كورش داره بحث ميشه شاكي ميشه :31: اونوقت ............

بگذريم ادامش نده يا اگرم ساختي هيچ جايي پخشش نكن :10: يه پيش نهاد تجربه اي بود كه دادم
مگه اينكه كورش توش يه آدم كودن گناه كار و مضر براي جامعه نشون داده بشه (‌ اين چيزي بود كه ارشاد به من گفت )

چه مشکلی داره،من برای خودم برنامه ریزی کرده بودم،بعدا یه انیمیشن از کوروش کبیر بسازم،یعنی نمیتونم پخشش کنم؟

SevenART
02-04-2010, 05:12

برای ساخت این انیمیشن بله .... همینطوره ... اما گفتم ذوالقرنین ... و توی این فیلم اسمی از کوروش برده نمی شه ... اما به شکلیه که یکی از سفرهای ذوالقرنین که توی قرآن آورده شده و اون هم سفر آخرشه با سفر کوروش کبیر در بعضی از کتابها مغایرت داشته این داستان بر اساس تاریخ و تحقیق چندین ساله مشخص می کنه که اون سفر آخر هم مطابقت داره ... البته بحث سیاسی ممنوع ! ....

سلام

خوب تو حوضه ی استحفاضیه ی من : دی خیلی ها پیشنهاد ساخت انیمیشنو دادن
میشه ساخت ، اما خیلی سختهو خیلی زمان میخواد !

که خیلی از ماها نداریم
شاید این ایده اگه 4 سال پیش مطرح میشد من شدید پیگیرش میشدم
اما نه الآن که مدام دنبال وقتم

به مدیر هم تشریف آوردن ..... خیلی ممنون هادی جان .. پروژه را گذاشتم برا سال دیگه ... سال دیگه قضیه خیلی فرق می کنه ... چند میلیاردی بودجه لازم دارم .......

چه مشکلی داره،من برای خودم برنامه ریزی کرده بودم،بعدا یه انیمیشن از کوروش کبیر بسازم،یعنی نمیتونم پخشش کنم؟
بله مشکل داره اساسی ... برای ساخت این انیمیشن به گردن کلفتهایی نیاز شدید دارید ... بحث سیاسی ممنوع ! ....

SevenART
02-04-2010, 14:28
هادی جون این تاپیک را قفلش کن ای ول ...

ehsan_wwe
02-04-2010, 23:14
اونيم كه سون آرت ميگه شدنش ممكنه در سورتي كه خمس و زكات به يه حاج آقا عزماه داده بشه و وي صحت كار رو تاييد كنه

خمس و زكات كار ما تا 180 مليون تومن جولو رفت اما كم بود :31: مجوز نگرفت هيچ داشت ............. ميكرد