PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیازمند گروه ترجمه ( مهم ) + درآمد

.: محمد :.
27-03-2010, 12:49
سلام ,
من نیازمند یک سری مترجم باحال و با حوصله برای ترجمه یک CMS می خوام .

اگر نمی دونید CMS چی هست دو تا متن زیر رو ببینید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

هدف :
هدف این هست که اول یک CMS رو ترجمه و ارائه بدیم . CMS ای که سه سال در جهان اول شده و در ایران دو گروه مزخرف داره . من خودم یکی از رئسای این گروه ها بودم . متاسفانه اینقدر این گروه ها ضعیف بودن به فکر گروهی جدید افتادم . توی این گروه تا دلتون بخواد $$$$ هست :دی

روش کار چیه ؟
روش کار این هست که من یک فایل PDF آموزشی برای شما می گذارم . بعد شما این PDF رو که خوندید می تونید کار رو آغاز کنید . من یک فایل PO به یکی از دوستان می دم مثلا شما که قصد پیوستن دارید . بعد شما توی نرم افزار ترجمه این فایل رو باز می کنید و با همون نرم افزار ترجمه می کنید . این ترجمه ها سنگین هست و شما نیاز دارید که خیلی کار کنید تا این رو انجام بدید پس زبانتون هم در تخصص رایانه قوی ++ می شه . همین طور ...

حالا چه کسی موافق هست ؟

Cleeev
27-03-2010, 12:56
اسم CMS ـش چیه...؟؟؟ از CMS ـهای مجانی که احتمالاً نیست... فقط سیستم فورومیه یا مدیریت کلی محتواس...؟

اصلاً ارزش کارو داره...؟؟؟

.: محمد :.
27-03-2010, 15:07
اسم سیستم دروپال هست . رایگان , کامل و برای محتوا . 3 سال اول جهان شده . از جوملا و وردپرس هم جلو زده . ولی چون ساپورت درستی نداره میگم . دو تا تیم هستن که خیلی ضعیفن !

---------- Post added at 04:07 PM ---------- Previous post was at 04:05 PM ----------

من خودم هم مترجم و هم برنامه نویس هستم و با این سیستم آشنایی و تسلط 100% دارم .

seymour
27-03-2010, 20:40
با اجازه، درآمد این قضیه قراره چقدر باشه؟ .. من 1-2 نفر می شناسم که شاید علاقه مند باشن...

Kurosh
04-04-2010, 19:56
ضمن تایید پست بالا ، یه قسمت کژتابی داره! : دی

بعد شما توی نرم افزار ترجمه این فایل رو باز می کنی
توی نرم افزار ، ترجمه ی این فایل رو باز می کنیم؟
یا توی نرم افزارِ ترجمه ، این فایل رو باز می کنیم؟ : دی

siiina2
05-04-2010, 01:37
شرایط رو اعلام کنید لطفا. پایه ایم!

mr6768
05-04-2010, 14:23
اون فایل pdf رو بزار و خواهشا یه چند تا سایت خارجی یا ایرانی که از این CMS استفاده می کنن رو به ما بده.
راجع به درآمدش هم یه کم بیشتر توضیح بده و بگو چند وقت چند وقت و چه طور واس کار کنیم ؟

ali gamma
08-04-2010, 18:10
من دانشجوی مترجمی هستم و انگلیسیم هم خیلی خوبه . اگه پولش خوبه بفرست بیاد pm رو:31: