PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل hibernate نشدن در windows xp 64bit و همچنین روشن شدن دوباره ویندوز بعد از خاموش کردن

sajadali
25-03-2010, 14:13
دوستان عزیز اگه ممکنه تمام راه هایی که ممکنه به من کمک کنه رو بگید حتی ساده ترین روشو.ما یه سیستم خریدیم مادر برد x58 ud7 gigabyte با 6 گیگ رم بعد یه ویندوز 64 بیتی نصب کردم تا از 6 گیگ رمش استفاده کنم تزئینی نباشه این ویندوز ما hibernate نمیشه بعدشم تو cmd میرم powercfg -h on میزنم میگه PAE فعاله بعد تو startup recovery قسمت edit میزنم NOPAE انگار نه انگار کاری کردیم رستارت کردم نشد فکر کردم bios طوریش شده رفتم load default کردم هیچی خر تو خر شد حالت توربو فعال شد overclock شد اونو درست کردم حالا hibernate نمیشه هیچ shut down میکنیم خاموش میشه دوباره روشن میشه منم چند ثانیه power رو نگه میدارم بعد خاموش میمونه حالا بی خیال 6 گیگ رم شدم ویندوز 32 بیتی نصب کردم حالا hibernate میشه ولی باز روشن میشه بعد از خاموش شدن بعضی موقعم تو بازی هستم hibernate میزنم standby میشه قبلا خوب بودا بعد از نصب ویندوز 64 بیتی اینطوری شد حلا هر کی هر چی به ذهنش میرسه بگه.

sajadali
25-03-2010, 23:53
قضیه ی ما شده مثل اون جوکه یارو میره دکتر میگه آقا هیشکی مارو محل نمیزاره دکتره میگه نفر بعد. چرا کسی اینجا مارو محل نمیزاره؟ اگه کسی به این مشکلی یا مشکل مشابه حتی در ویندوز 32 بیتی برخورده به ما بگه.

sajadali
26-03-2010, 11:22
ما همچنان منتظر پاسخ شما هستیم.

*Batman*
26-03-2010, 12:33
متاسفانه PAE تو ویندوزهای 64 بیتی پشتیبانی نمیشه.چون برای Hibernate فضای زیادی روی دیسک لازمه.
بنابراین در مورد سیستم شما خواندن 6 گیگابایت اطلاعات از هارد کارایی رو کم میکنه.
شما سوئیچ زیر را امتحان کنید.هر چند اینم حافظه مصرفی ویندوز رو کاهش میده.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sajadali
26-03-2010, 23:09
اگه این کارو میخوستم انجام بدم32 بیتی بود دیگه البته چون سی پی یو 64 بیتی هست کارایی تو 32 بیتی کم میشه اینطور نیست این روش از هیچی بهتره.
من چون همه ی نرم افزارام 32 بیتی بود و همچنین تو سون 64 بیتی جواب نمی داد و همچنین بعضی نرم افزار برای سون هنوز جواب نمی داد به خاطر همین از xp 64 بیتی استفاده کردم که این مشکلاتو داشتم.