PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا گوگل دسکتاپ همه ی فایل هام رو ایندکس نمیکنه؟

EhsanEricsson
19-03-2010, 16:42
من یه مشکلی با گوگل دسکتاپ دارم اون هم اینه که کل فایلهای منو ایندکس گذاری نمی کنه فقط قسمت کوچکی از فایل هامو ایندکس گذاری می کنه . چند بار هم کاملا پاک کردم از اول نصب کردم یا حتی فایل های دیگش رو دانلود کردم . اما نشد

من نسخه ی 5.9.0911.03589 از گوگل دسکتاپ رو دارم . با windows xp sp2 و آنتی ویروس kaspersky 2010
آنتی ویروس هم غیر فعال کردم نشد .

یه بار حدود 60000 فایل ایندکس میکنه ، یه بار 80000 و کلا همین حدودا . اما قبلا نزدیک به 200000 تا ایندکس کرده بود .
الان وقتی سرچ میکنم مثل قبل همه فایلهامو پیدا نمیکنه و هرچی سیستم رو بیکار میزارم بیشتر از این ایندکس نمیکنه .
درایو C هم کاملا جا داره .
با عوض کردن ویندوز هم نشد . مشکل از کجاست؟!!!! :41:

EhsanEricsson
20-03-2010, 19:27
با نصب نسخه ی 5.8.0809.08522 مشکلم حل شد . ممنون از این همه راهنمایی!!!!!!!!!!!

zed2
20-03-2010, 22:47
با نصب نسخه ی 5.8.0809.08522 مشکلم حل شد . ممنون از این همه راهنمایی!!!!!!!!!!!

من دیشب خواستم دو تا پشنهاد بهت بدم ولی بعد از ساعت دو شد و خورد به بک اپ سرور و نشد.:41:
یکیش رو خودت انجام دادی ولی پشنهاد دیگر من قبلا نصب کرده بودم هم همین مشکل رو داشتم ولی بجای نصب یک نسخه دیگر رفتم بخش تنظیمات و درایو هارو دستی انتخاب کردم و بعد درست ایندکس کرد قبلش 27 فایل رو ایندکس می کرد ولی با این کار درست شد.( البته یکی از درایو هامو هم زدم ندیده بگیره چون فقط ویدیو توش بود و باسه سرچ نخواسته بودم)

می زارم شاید بدرد کسی بعدا بخوره

EhsanEricsson
21-03-2010, 01:25
من دیشب خواستم دو تا پشنهاد بهت بدم ولی بعد از ساعت دو شد و خورد به بک اپ سرور و نشد.:41:
یکیش رو خودت انجام دادی ولی پشنهاد دیگر من قبلا نصب کرده بودم هم همین مشکل رو داشتم ولی بجای نصب یک نسخه دیگر رفتم بخش تنظیمات و درایو هارو دستی انتخاب کردم و بعد درست ایندکس کرد قبلش 27 فایل رو ایندکس می کرد ولی با این کار درست شد.( البته یکی از درایو هامو هم زدم ندیده بگیره چون فقط ویدیو توش بود و باسه سرچ نخواسته بودم)

می زارم شاید بدرد کسی بعدا بخوره
دمت گرم ، بازم خیلی مردی که جواب دادی