PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دست خط ام خیلی ضایع ست!!!

rambo_1386
13-03-2010, 20:20
سلام دوستان دست خط من خیلی ضایع ست حالا اسمشو هرچی دوست دارید بزارید نمیدونم خرچنگ قورباغه و .... یعنی اصلا ناجور ضایع ست نمیدونم چیکار کنم بخاطر همین متنفرم جایی فرمی چیزی پر کنم یا مدرسه بودنی هم حالم از رو تخته نوشتن بهم میخور چند سال پیش یه دوستی داشتم یه کتابی داشت که آموزش خوبی داده بود حتی نوع گرفتن خودکار هم توضیح داده بود الان اسمش یادم نیست ولی دوستم خط اش خیلی بهتر شد یعنی عالی شد متاسفانه اونم اسم کتاب نمیدونه چندجا هم رفتم یه سری کتاب هست که متن کتاب های ابتدایی نوشته بعد باید از روی اون بنویسم که اصلا از این روش خوشم نمیاد کسی روشی یا کتاب خوبی واسه این مشکل میشناسه ؟ اصلا کسی مثل من هست ؟ (پیش دانشگاهی !) نمیدونم با این مشکل چیکار کنم:41:
پیشاپیش از راهنماییتون تشکر میکنم.
از مدیران محترم هم خواهش میکنم تاپیک قفل نکنن خودم میدونم اینجا انجمن کتاب هست ولی اونجا اکثرا دوستان دنبال کتابهای آموزشی کنکور میرن و اینجور کتابا نیست
shifter
14-03-2010, 08:03
سلام دوستان دست خط من خیلی ضایع ست حالا اسمشو هرچی دوست دارید بزارید نمیدونم خرچنگ قورباغه و .... یعنی اصلا ناجور ضایع ست نمیدونم چیکار کنم بخاطر همین متنفرم جایی فرمی چیزی پر کنم یا مدرسه بودنی هم حالم از رو تخته نوشتن بهم میخور چند سال پیش یه دوستی داشتم یه کتابی داشت که آموزش خوبی داده بود حتی نوع گرفتن خودکار هم توضیح داده بود الان اسمش یادم نیست ولی دوستم خط اش خیلی بهتر شد یعنی عالی شد متاسفانه اونم اسم کتاب نمیدونه چندجا هم رفتم یه سری کتاب هست که متن کتاب های ابتدایی نوشته بعد باید از روی اون بنویسم که اصلا از این روش خوشم نمیاد کسی روشی یا کتاب خوبی واسه این مشکل میشناسه ؟ اصلا کسی مثل من هست ؟ (پیش دانشگاهی !) نمیدونم با این مشکل چیکار کنم:41:
از مدیران محترم هم خواهش میکنم تاپیک قفل نکنن خودم میدونم اینجا انجمن کتاب هست ولی اونجا اکثرا دوستان دنبال کتابهای آموزشی کنکور میرن و اینجور کتابا نیست
امیر جان منو چی میگی که حتی خودکارو هم درست دستم نمیگیرم؟؟!:31:
به منم همچین کتابی پیشنهاد دادن چند وقت پیش که متاسفتانه منم اسمش یادم رفته:31:
ولی برات پیداش میکنم!

GodFatherAmin
14-03-2010, 09:36
من خودم کلاساشو میرفتم.و عالی جواب داد.
اموزش از راه دور هم دارن که با cd هستش و کامل توضیح میده که 3 دوره داره قیمت هر دوره 15000 تومنه.

aaaammmm87
14-03-2010, 09:45
:31::31:یاد خودم افتادم خخخ :31: من هم دست خطم افتضاست هیچکی بجز خودم نمیتونه دست خطم و بخونه بعضی وقت ها هم که جزوم رو میارم خونه که بخونمش نمیدونم چی نوشتم میریم واسه رمز گشایی کل خانواده رو جمع میکنم و رو میزنم ببینن چی چی نوشتم :31: زیاد خودتو نارحت نکن دنیا دنیایی الکترونیکه :31:

sourena
14-03-2010, 10:00
آقا ناراحت نباش.....بذار یه چیزی برات تعریف کنم!

پدر من چپ دست بوده! یه معلم داشتن....خیلی الاغ بوده!

نمیذاشته کسی با دست چپ بنویسه.....مداد رو میگرفته میداده دست راست!

دست خط بابی منو ببینی فکر میکنی با میخ چکش نوشته.... =))))

خود من هم دست خطم مثل غولکان میمونه :31:

بیخیال.....مهم نیست.

skhammari
14-03-2010, 10:35
سلام
امیر به چه چیزا فکر میکنی ها :31:
دست خط منم همینجوریه ، تو آب بندازین راه میره:31: ، ولی به دست خطم افتخار میکنم با این وجود ، با وجود غلط های املاییش :31:

zahra.1363
14-03-2010, 10:35
به نظر من اتفاقا داشتن خط خوب از داشتن یه روح لطیف حکایت میکنه.البته خدای نکرده قصد جسارت به شمارو ندارم فقط منظورم اینه که حتما برای بهتر شدن دست خطتون مصمم باشید.موفق باشید

Amirdb
14-03-2010, 10:43
امیرجون دوست دارم دست خط رتبه اولای کنکور رو ببینی اون موقع به دست خط خودت به قول سعید افتخار هم می کنی
یکی از مجله آزمون های قلم چی که نوشته بود رتبه اولا چه کتابایی رو خونده بودند دقیقا خود فرمی رو که پر کرده بودند رو چاپ کرده بود دست خط همشون خیلی خیلی ضایع بود جز یکی دو نفرشون!
تازه این جور دست خط واسه پزشکا کلی ابهت داره:31:

rambo_1386
14-03-2010, 11:11
از همه دوستان به خاطر همدردی تشکر میکنم:31:

به منم همچین کتابی پیشنهاد دادن چند وقت پیش که متاسفتانه منم اسمش یادم رفته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی برات پیداش میکنم!
ایول پس منتظرم:46:

کلاس های خوشنویسی با خودکار هست.
اینو 100% باید تابستون امتحان کنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یاد خودم افتادم خخخ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من هم دست خطم افتضاست هیچکی بجز خودم نمیتونه دست خطم و بخونه بعضی وقت ها هم که جزوم رو میارم خونه که بخونمش
امیدوار شدیم خخخخخخخخخخ:31:

بیخیال.....مهم نیست.
میدونم شاید خیلی ها اینجوری باشن ولی وقتی میخوام یه فرمی پر کنم انگار میخوام کوه بکنم!!!

امیر به چه چیزا فکر میکنی ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سعید واقعا فکر میکنی مشکل کوچیکیه بابا خیلی ضایع ست درکم کن:31:
سال بعد هم که انشاءالله دانشگاه قبولیم حالا شروع سختی ها اونجاست:31:

دقیقا خود فرمی رو که پر کرده بودند رو چاپ کرده بود دست خط همشون خیلی خیلی ضایع بود جز یکی دو نفرشون!
تازه این جور دست خط واسه پزشکا کلی ابهت داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دستت درد نکنه امیر جون کلی انرژی گرفتم شاید منم رتبه اولم خودم خبر ندارم:31: ای کاش تجربی میخوندم از اونجا هم پزشکی میزدم:31:
اینجا کسی هست که این مشکل حل کرده باشه؟ اگه میشه بگید چیکار کردید.

shifter
14-03-2010, 12:00
امیر به این یه نیگا بنداز...
من تا حدودی شبیه اییین اوباما مداد و خودکار دستم میگیرم!!:31: البته نه به این افتضاحی اما بازم....:31:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

NaKhoda BiBaK
14-03-2010, 12:14
پدر من چپ دست بوده! یه معلم داشتن....خیلی الاغ بوده!

نمیذاشته کسی با دست چپ بنویسه.....مداد رو میگرفته میداده دست راست!

دقیقا عموی من هم همین مشکل رو داره !
الان خودش میگه نه میتونم با دست راست خوب بنویسم نه دست چپ !

ضمنا من که مشکل بدخطی رو ندارم خدا رو شکر و دست خطم خوبه ! ( یعنی خوراک نامه عاشقونه نوشتنه :31: همه رفقا میدن من واسشون مینویسم ) :31::31::31:
فکر بد نکنید ها ....

اما خوشحال میشم اسم این کتاب رو بدونم ! شاید تونست یک کمکی هم به ما بکنه و دست خطمون قشنگ تر بشه !

NaKhoda BiBaK
14-03-2010, 12:28
یک چیزایی هم دارم که فکر کنم اینجا خیلی بدرد بخوره !
دست خط هایی از بزرگ ترین افراد تاریخ ایران دارم که واستون میذارم !

خودتون ببینید !

دست خط خرچنگ غورباقه میرزا تقی خان امیر کبیر ( ارادت زیادی دارم به ایشون خودم ) در نامه ای به ناصرالدین شاه

چند متن با دست خط زیبای دکتر شریعتی

یکی از زیباترین دست خط هایی که در عمرم دیدم !
دست خط دکتر خاتمی ...
فقط دست خطه ! حذفش نکنید بابا ... :31:

دست خط آیت الله عظمی منتظری ...

اما خدایی هیچکدوم به زیبایی دست خط دکتر خاتمی نمیشه !
مخصوصا اون امضای زیبا و اسمش که نوشته !!!

S@nti@go_s&k
14-03-2010, 12:48
شما ها که دست خطاتون خوبه .......راستی چرا دست خطتتون شبیه هم هستش؟ :دی

ااااااااا دست خط منم شبیه شماست :دی

Life24
18-03-2010, 19:48
کلا دست خط ها افتضاح هست
دلیلیش نمیدونم
قدیمی ها این طور نیستند.

sara_8021
06-04-2010, 08:39
آره ولی تمرین اگه بکنین دیگه فکر کنم بهتر بشه

mmiladd
06-04-2010, 09:38
شما الان دست خطتون بده....؟

saeid333
06-04-2010, 09:45
كلاس خط بالاخره جواب ميده يا نه

معروفم داره آدرس بدين

MrGee
06-04-2010, 09:58
دوستان شما استعداد وافری برای اسپم دادن دارید =))

من هم دست خطم بده اگه کتابی چیزی هست بگید تا
استفاده کنیم.

sara_8021
06-04-2010, 10:16
شما الان دست خطتون بده....؟

نمیدونم :دی
شاید :دی

avator20002000
07-04-2010, 10:47
خط زياد اونقدرا هم كه فكر مي كني مهم نيست ولي از روي دست خط يه ادم كه خوب مي نيويسه تمرين كني دست خطت خوب مي شه تغير گرفتن قلم تو دستم زمان بره فايده زيادي نداره

starpars
07-04-2010, 11:50
رئیس ما هم دستخطش وحشتناکه یه چیزی که مینویسه آدم میمونه چیکار کنه اگه بهش بگی اینجا چی نوشتی هم که ضایعست کلا مکافاتی داریم باهاش :20:
توصیه خودش برای بهتر شدن خط اینه که میگه من همیشه دستخط های خوب که میبینم سعی میکنم طرز نوشتن یکی دو حرف رو از توش یاد بگیرم حالا نمیدونم تا چه حد توفیق داشته که الان خطش اینجوریه:31:

MusicManiac
07-04-2010, 12:03
من که از بس صبح تا شب در حال کار با کیبوردم کم کم داره خودکار دست گرفتن هم یادم میره.

officer
07-04-2010, 12:11
هیچکی اسم کتاب رو نمیدونست بلاخره ؟ : دی
هرچند دست خط من افتضاح نیست ولی همچین چنگی به دل نمیزنه : دی

Makan_noor
07-04-2010, 19:26
هیچکی اسم کتاب رو نمیدونست بلاخره ؟ : دی
هرچند دست خط من افتضاح نیست ولی همچین چنگی به دل نمیزنه : دی
چرا هست.مادر من هم خطش خیلی بده.یادمه 5 سال پیش یه کتاب سه جلدی خرید به نام آموزش خوشنویسی با خودکار و دو سال پیش هم یه کتاب دیگه خریده بود به نام آموزش خوشنویسی بوستان قلم.ولی هیچ کدوم روی مادر بنده جواب نداد شاید رو شما جواب بده.الان تو گوگل سرچ کنی پره از این کتابا و سی دی ها.حالا نمیدونم جواب میده یا نه.ولی خود من باشم میگم هیچ چیز جای همون خطاطی های درس هنر تو دوران راهنمایی رو نمیگیره.رو من که خیلی تاثیر داشت.

ALt3rnA
07-04-2010, 19:35
خوش به حال شما !
من حتی خودم هم دست خط خودم رو نمیتونم بخونم ! جدی میگم !
مثلا دارم یه مساله ی ریاضی حل میکنم یهو میبینم این عدده که نوشتم نمیدونم 2 هست یا 3 یا 4 یا9 !!
بعد مجبور میشم دوباره از اول حل کنم
تو جزوه ها هم همین مشکل رو دارم ! این همه مثلا میام جزوه مینویسم بعد هر کار میکنم نمیتونم بخونم مجبور میشم از کتاب استفاده کنم !

mmiladd
07-04-2010, 19:44
فک کنم با تمرین کردن دست خط هم اوکی بشه... اگه زیاد می تونه مهم باشه ؛ کلاس هم میشه رفت..

Mahdi/s
07-04-2010, 19:46
دست خط با تمرین کردن حل میشه.....کلات و cdآموزشی هم زیاده....اسم کتاب ها هم همون آموزش خوشنویسی هست....حالا هم با خودکار هم مداد..کلا خط ریز.......کلاس هم زیاد هست اگه بخوایین میتونم آدرس رو براتون بزارم..فقط باید بگردم..برگه تبلیغاتش رو پیدا کنم....اگه کسی خواست بگه که بگرد...

alidata2010
07-04-2010, 19:54
تو مایه ها ی فونت tahoma بنویسی فکر کنم خوب باشه :31:

MMM52
23-04-2010, 09:57
یه موسسه هایی هست به اسم (آموزش خوشنویسی با خودکار) میتونی بری اونجا!!

mmiladd
23-04-2010, 10:03
دوست من شما اگه بری کلاس و خودت تمرین داشته باشی خیلی راحت می تونی دست خودتونو خوب کنی

و یه چیزه دیگه این دست خط شما رو وایت برد چه طوریه..؟ خوبه..؟

rambo_1386
23-04-2010, 10:42
دوست من شما اگه بری کلاس و خودت تمرین داشته باشی خیلی راحت می تونی دست خودتونو خوب کنی

و یه چیزه دیگه این دست خط شما رو وایت برد چه طوریه..؟ خوبه..؟
رو وایت برد که خیلی بیش از حد ضایع میشه من خیلی بزرگ مینویسم به خاطر همین رو وایت برد بدتر میشه:41:
به احتمال زیاد تابستون میرم کلاس :5: دوستان بالاخره نگفتیدا اسم اون کتابا چیه؟؟؟

mmiladd
23-04-2010, 10:49
رو وایت برد که خیلی بیش از حد ضایع میشه من خیلی بزرگ مینویسم به خاطر همین رو وایت برد بدتر میشه:41:
به احتمال زیاد تابستون میرم کلاس :5: دوستان بالاخره نگفتیدا اسم اون کتابا چیه؟؟؟

سعی کن یه وایت برد کوچیک بخری تست کنی... خیلی تاثیر اره..

اینو من چندین بار از چند نفر شنیدم....

mohsen_gh1991
23-04-2010, 10:57
سعی کن یه وایت برد کوچیک بخری تست کنی... خیلی تاثیر اره..

اینو من چندین بار از چند نفر شنیدم....
منم روی وایتبرد نمیتونم درست بنویسم البته روی کاغذ هم دستمو از بالای صفحه میگیرم و مینویسم ولی خطم بد نیست.
میتونی از کتاب خط نوشته سید مرتضی موسوی گرمارودی استفاده کنی؟(البته نمیدونم اسم کوچیکش علی هست یا مرتضی) به هر حال کتاب خوبیه.4 جلد هم داره.

mmiladd
23-04-2010, 11:00
منم روی وایتبرد نمیتونم درست بنویسم البته روی کاغذ هم دستمو از بالای صفحه میگیرم و مینویسم ولی خطم بد نیست.
میتونی از کتاب خط نوشته سید مرتضی موسوی گرمارودی استفاده کنی؟(البته نمیدونم اسم کوچیکش علی هست یا مرتضی) به هر حال کتاب خوبیه.4 جلد هم داره.

معمولا هر کس نتونه رو کاغد خوب بنویسه... رو وایت برد هم مشکل داره...

Dr.FANOOS
15-05-2010, 22:00
دوستا کسی کلاس خوب سراغ نداره؟
من اگر بخواهم انگلیسی فانتزی هم یاد بگیرم کلاس هاش هست؟

---------- Post added at 11:00 PM ---------- Previous post was at 10:58 PM ----------

این رو یادم رفت بگم.دست خط بسیار بسیار تاثیر دارد در برخورد افراد مختلف با شما.من صنایع می خونم و از وقتی با چند تا از ترم بالایی ها می پرم همین رو گفتن.دست خط خیلی مهمتر از اونی هست که فکرش رو می کنید مثل تیپ ظاهری.

fm992
16-05-2010, 14:52

سلام. احتمال اینکه کتاب تاثیر داشته باشه خیلی کمه. من خودم یه عالمه کتاب خط رو تمرین کردم بازم همونم که بودم!!! تازه وضع من بدتره!!! یعنی وقتی خودکار میگیرم دستم می خوام بنویسم نمی تونم پیش بینی کنم چطوری میشه!!! هر دفعه یه مدل که هیچ مدلیش هم خونده نمیشه!! دفتر کتابای من از روی خط قابل تشخیص نیستن چون همش با هم متفاوته.///

ولی 14 سالم که بود یه دوست داشتم خطش افتضاح بود... تابستون رفت کلاس خط عالی شد!!! اصلا باور نمی کردیم!!! خلاصه چند روزی با منم کار کرد منم خوب شدم اما ادامه ندادم یادم رفت! یادمه مدل نشستن هم خیلی مهمه! پس توصیه می کنم کلاس بری اونجا استاد دستت رو میگیره، بهت میگه چطوری بشینی و اینا... و آخر هم امیدوارم خوب بشی. گرچه به نظر من اصلا مهم نیست. الان همه چی الکترونیکیه. :13:

behnam_roli
19-07-2010, 09:33
وقتی تند تند مینویسم خودم هم خطمو نمیتونم بخونم!

خیر سرم میخوام برم دانشگاه... اون جا هم باید سریع جزوه نوشت

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!

Mahdi/s
19-07-2010, 10:58

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم! تاپیک رو که ورق بزنی بچه ها مطلبای خوب زیاد گفتن..اما بهترینش همون کتاب هست که معرفی شد.......توی پست های قبل هست..

Crawling In MySkin
19-07-2010, 11:01
قتی تند تند مینویسم خودم هم خطمو نمیتونم بخونم!

seyyedi
19-07-2010, 17:16

دوستان سلام
به نظر من یه کار دیگه بکن که با یه تیر دو نشون بزنی
برو جزوه استاد رو از ترم بالایی ها بگیر
اینجوری مجبور نیستی خرچنگ بنویسی که بعدا مشکل پیدا کنی
سر کلاس هم تمام توجهت به استاد هست و اگه جزوه چیزی کم داشت فقط همون رو اضاف میکنی
علی علی

mohsen.ghasemi
19-07-2010, 17:33
معمولا هر کس نتونه رو کاغد خوب بنویسه... رو وایت برد هم مشکل داره...
مشکل من نوشتن از بالای خطه به همین خاطر روی سطوح عمودی مثل تخته سیاه و وایت برد نمیتونم بنویسم.

hoha881
19-07-2010, 17:44
اتفاقا رو وایت بورد راحت تره.چون بهونه میاری من با تخته گچی بلدم.
بهتره زیاد روش حساس نشی و روی تند نویسی تمرین کنی.واسه نوشتن جزوه خیلی ضروریه.البته یک راه دیگه هم داری که دو روز قبل میانترم و یک هفته قبل پایان ترم جزوه یک خوشخط رو کپی کنی.ولی هیچ چیزی جزوه خود ادم نمیشه.من تا حالا درسی که خودم جزوه نوشتم رو نیفتادم.

pourya.3232
19-07-2010, 17:45
مشکل من نوشتن از بالای خطه به همین خاطر روی سطوح عمودی مثل تخته سیاه و وایت برد نمیتونم بنویسم.

خوشبختم
فکر میکردم هیچکی عینه من نمینویسه :20:
هر کی نوشتنمو میبینه اینجوری میشه :18:
سریع مینویسم خطمم خوبه :27: ولی با مداد یا روان نویس نمیتونم بنویسم چون مچم میره رو خط های بالایی

Sharim
25-07-2010, 15:07
برو کلاس خوشنویسی با خودکار .
مطمئن باش تاثیر داره .

---------- Post added at 04:07 PM ---------- Previous post was at 04:03 PM ----------

اتفاقا رو وایت بورد راحت تره.چون بهونه میاری من با تخته گچی بلدم.
بهتره زیاد روش حساس نشی و روی تند نویسی تمرین کنی.واسه نوشتن جزوه خیلی ضروریه.البته یک راه دیگه هم داری که دو روز قبل میانترم و یک هفته قبل پایان ترم جزوه یک خوشخط رو کپی کنی.ولی هیچ چیزی جزوه خود ادم نمیشه.من تا حالا درسی که خودم جزوه نوشتم رو نیفتادم.

زدی تو خال !
من هیچوقت جزوه نمی نوشتم ولی این ترم دو تا درسامو جزوه نوشتم ، یکی رو 18.5 گرفتم ، یکی رو 17 ! (بقیه نمره هام نهایت 13 !)

متاسفانه این دانشگاه ها دست خط آدم رو خراب میکنه ! منم واسه همین نمی نوشتم !

vahid_crab708
10-09-2010, 00:38
می توانی از کتب گاج که در سایتش موجود است استفاده کنید

landscape
10-09-2010, 09:03
دستخط خوب ، خيلي خيلي تاثير مثبت رو مخاطب ميذاره، من خودم وقتي يه فرد به اصطلاح داراي موقعيت بالايي رو ميبينم(فرض كن مثلا يه استاد دانشگاه) كه خطش بده، خيلي روم تاثير منفي ميذاره، ولي عوضش اگه همون فرد خطشم عالي باشه ديگه فوق العادس، انگار احترام افراد هم بيشتر ميشه ، يهو وقتي ميبينن كه چقدر خطت خوبه...
كلا تو روانشناسي هم بحث خط شناسي هست، كه شخصيت افراد رو از خط ميفهمن،‌

turokpooria
10-09-2010, 09:45
میتونی یه دست خط از خودت بزاری؟ همه اگه می تونن بزارن

---------- Post added at 10:45 AM ---------- Previous post was at 10:42 AM ----------

بابا رو چه چیزایی چت میکنینا

Tenacious
10-09-2010, 20:03
ایول این همه بد خط!
چی فکر کردی؟ بد خطی یه جور نعمته!!!

خداوندا کمی بد خطی به تمام خوش خط ها عطا بفرما!
الهی عامین

printemps
10-09-2010, 22:21
تشکرمیشه بگی این کتاب روش اموزشش چه طوری بوده؟

nits
11-09-2010, 00:45
خدا رو شکر دست خط من خیلی قشنگه. من خودم تمرین کردم . از روی فیلمها و کتابها بعضی کلمات که قشنگ نوشته شده بودن رو اونقدر تمرین میکردم که یاد بگیرم .
دست خط خوب داشتن هم خوبه دیگه. تمرین کنی خودت یاد میگیری

م.ا

M . Sayid
11-09-2010, 08:53
خدا رو شکر دست خط من خیلی قشنگه. من خودم تمرین کردم . از روی فیلمها و کتابها بعضی کلمات که قشنگ نوشته شده بودن رو اونقدر تمرین میکردم که یاد بگیرم .
دست خط خوب داشتن هم خوبه دیگه. تمرین کنی خودت یاد میگیری

م.ا

از بس تایپ کردی خیال می کنی این دست خط خودته :31:

من مثل اکثر چپ دست ها بد خطم

.:2M:.
11-09-2010, 08:58
اتفاقا من چپ دستم و تو مسابقات خوشنویسی مقام هم داشتم ! :دی
شمام عزیز من به خدا توکل کن ! :دی توصیه میکنم به سبک همون کتاب هنر دوران راهنمائی تمرین کنی بهتر میشه ... وگرنه تو دوران دانشگاه خیط میشیااااا ! :دی

M . Sayid
11-09-2010, 11:00
شمام عزیز من به خدا توکل کن ! :دی توصیه میکنم به سبک همون کتاب هنر دوران راهنمائی تمرین کنی بهتر میشه ... وگرنه تو دوران دانشگاه خیط میشیااااا ! :دی

خیط برا چی ؟؟؟

Ninjai
11-09-2010, 13:18

خیط برا چی ؟؟؟
محض اطلاع ::: خیت نه خیط !!! :31:

nits
11-09-2010, 13:41
از بس تایپ کردی خیال می کنی این دست خط خودته :31:

جدی گفتم . الان که به نوشته های دوران راهنمایی نگاه میکنم ( با اینکه اون دوران فکر میکردم خیلی خطم قشنگ بود ) خندم میگیره . در دوران دانشگاه هم بهتر هم میشه . :5:

تازه من اگه زیاد تایپ کنم سرعت تایپم میره بالا . چرا تو اینقدر اسپم میدی ؟

سعید جون تو برو یه فکری بکن واسه خودت اگه دست خطت ضایعه . :31:

maryam2m_68
13-09-2010, 15:24
به نظر من دست خط خيلي مهم نيست ولي اگر ميخواي خطت بشه ميتوني حروف الفبا رو تمرين كني

t.sunami
13-09-2010, 20:08
کتاب اقای گرمارودی هم هست!به نظرم خیلی خوبه.این کتاب رو ما در دوره راهنمایی کار میکردیم:31:

S.M.B
13-09-2010, 22:33
دوستای عزیز همه شما شبکه آموزش سیما رو که میشناسید . یه برنامه داره مخصوص آموزش انواع خط .

با تمرین سرمشق خیلی بهتر میشه خطمون ! 

ebicross
14-09-2010, 09:54
من 7 -8 صفحه رو خوندم هیچی نفهمیدم. آخر چیکار کنیم خطمون خوب بشه.
من دیروز یه فرمی پر کردم. وقتی داشتم میرفتم طرف صدام زد آقا بیا اینایی که نوشتی رو ترجمه کن. همه کلی خندیدن.
جالبه نصفش رو هم خودم نتونستم بخونم.
کلا من با خودکارهای روون مثل Zebra مشکل دارم. باید خودکار بیک باشه و جوهرش هم سفت باشه تا یکم خطم خوانا تر بشه.

راستی اینم فکر خوبیه ها که همیشه با خودکارهای سفت بنویسید تا روونها. اینطوری خط بهتر میشه.
من ولی پای تخته خوب مینویسم. اما روی کاغذ یه چیزی تو مایه های خط اسرائیلی ها مینویسم.

امین.
14-09-2010, 10:08
به نظر من الان کسی که تند تایپ کنه موفق نه کسی که خطش خوبه.

anahita2002_anahita2002
14-09-2010, 10:24
من 3 جا كلاس خط رفتم اونم تضميني-

2تا از موسسه ها توي آخرين جلسه استاده يه نامه داد كه بدم مالي اموزشگاه كه كل شهريه مو پس بدن!!!

مشگل من هم بد گرفتن خودكار و مداد تو دستمه كه باعث شده سرعتمم هم تو نوشتم يايين بياد . تو اين دبستان هم كسي نبود راهنمايي كنه تا حالت دستم اين طوري عادت نكنه.
اگه هم بخواهم خوش خط بنويسم و حالت دستمو به حالت دست افراد ديگه قرار بدم كل مچ دستم درد ميگيره؟؟؟

fm992
16-09-2010, 18:14
من 7 -8 صفحه رو خوندم هیچی نفهمیدم. آخر چیکار کنیم خطمون خوب بشه.
من دیروز یه فرمی پر کردم. وقتی داشتم میرفتم طرف صدام زد آقا بیا اینایی که نوشتی رو ترجمه کن. همه کلی خندیدن.
جالبه نصفش رو هم خودم نتونستم بخونم.
کلا من با خودکارهای روون مثل Zebra مشکل دارم. باید خودکار بیک باشه و جوهرش هم سفت باشه تا یکم خطم خوانا تر بشه.

راستی اینم فکر خوبیه ها که همیشه با خودکارهای سفت بنویسید تا روونها. اینطوری خط بهتر میشه.
من ولی پای تخته خوب مینویسم. اما روی کاغذ یه چیزی تو مایه های خط اسرائیلی ها مینویسم.

منم به طرز فجیعی با خودکار های روون مخصوصا Zebra بد و ناخوانا می نویسم و خودمم نمی تونم بخونم. اما با خودکار استدلر خیلی بهتر می نویسم و یه 6 - 7 ماهی هست که فقط و فقط با روان نویس فابر کاست ( Faber Castle) می نویسم. روون نیست . خیلی باهاش خوب می نویسم. تمیز و خوشگل!!! شما هم امتحان کنید! :27:

Perpetual
16-09-2010, 19:09
من دست خطم فقط با مداد و اتود عالیه ولی با خودکار مخصوصا lexi افتضاح میشه.

masud-000000
16-09-2010, 20:18
منم به طرز فجیعی با خودکار های روون مخصوصا Zebra بد و ناخوانا می نویسم و خودمم نمی تونم بخونم. اما با خودکار استدلر خیلی بهتر می نویسم و یه 6 - 7 ماهی هست که فقط و فقط با روان نویس فابر کاست ( Faber Castle) می نویسم. روون نیست . خیلی باهاش خوب می نویسم. تمیز و خوشگل!!! شما هم امتحان کنید! :27:
کل این پست رو تایید می کنم... ! منم فقط با فابر کاستل خیلی خوب می نویسم!!!!:31:

farzaneh*f
20-09-2010, 15:47

khodkaraye LYRA modele oriow-techno ham kheyli khoobe vali mese inke nayab shode jadidan:5:

alidata2010
20-09-2010, 15:53
به جای کتاب و اینجور چیزا میتونین از فونت نستعلیق استفاده کنین . هر حرفی یا کلمه ای رو که میخواین خوشنویسیش رو یاد بگیرین با اون فونت بنویسین بعد از روش تمرین کنین:31:

anahita2002_anahita2002
21-09-2010, 10:40
من يه اموزشگاه ميشناسم تو چهاراه وليعصر هست بغل موسسه ملي زبان .

يكي از دوستان 3 سال پيش اوجا ميرفت - اموزش خط ريز با خودكار بود.
ميگفت استاد تكاليف همه رو هر جلسه جمع ميكنه و روي يك ميز ميزاره كه كه بالاش يك دوربين متصل به ويديو پرژكتور هستش.و تصوير بزرگ تكليف شما رو رو پرده نمايش به همه نشون ميده وشروع به نقد كردن و اعلان رضايت يا نارضايتي خودش رو از پيشرفت شما نشون ميده.

M . Sayid
22-09-2010, 00:18

یادش بخیر این سال که برا کنکور خوندم 10 ، 12 تا ازین خودکارا رو تموم کردم یکی دوتا دیگه هم دارم:31:

hermione
22-09-2010, 12:49
اول سعی کنید خودکار به طرز صحیح دستتون بگیرید اولش ممکنه یکی مچ درد بگیره ..
دوم از دستخط یه نفر که خوشتون میاد شروع کنید به تقلید کردن و زیاد بنویسید (من نوشتن شعر خیلی دوست دارم:40:)
البته بگم کلاَ افراد خیلی خوشخط از کسی تقلید نکردن و یه زمینه ارثی و ژنتیکی داره ولی تقلید کردن خیلی خط بهتر میکنه ( میشه به راحتی فهمید که دستخطتون چقدر شباهتش با خط پدر و مادر زیاده )
آموزشگاه هم می تونید برید
از خودکارای خیلی روان استفاده نکنید

niki2934
22-09-2010, 13:06
ولی! من ! به نظرم خطم خوبه!!!!!!!!!!!!! ولی دوست دارم عالی بشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]،هرچند آدمای باهوش و درس خون معمولا خط افتضاحی دارن ولی بگما منم شاگرد زرنگی بودما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amirdb
23-09-2010, 15:45
حالا که بحث سر نوع خودکار هست یکی لطف کنه بگه بهترین نوع اتود(مداد نوکی)چیه؟
من یه Rotring داشتم.از سوم راهنمایی تا پیش دانشگاهی دستم بود اما متاسفانه گم شد :13:
حالا میخوام یه اتود مادام العمر بگیرم :31:
بهترین نوعش چیه؟؟که نوک داخلش نشکنه و خوب بنویسه(چه توقع هایی!!!!)
در کل خوب باشه دیگه!! خوب عمر کنه!!

hermione
23-09-2010, 15:48
من یه Rotring داشتم.از سوم راهنمایی تا پیش دانشگاهی دستم بود اما متاسفانه گم شد :13:

من یه owner دارم 4ساله ازش استفاده میکنم نوک داخلش خیلی کم میشکنه امیدوارم گم نشه .

farzaneh*f
23-09-2010, 22:51

zebra modele color flight:46:
ba inke 0.5 has vali moghe neveshtan kheyli hal mide aslan aziat nemikone nemishkane dastkhatam vahshatnak khoob miofte bahash zaheresham kheyli khoobe ghashange (albate ye kam dokhtaroone mizane vali rangaye tirash be dardet mikhore) kollan age betooni gir biari aalie! alan kheyli az doostaye man donbaleshan peyda nemikonan man yeki faghat shans avordam :31:
d

M . Sayid
24-09-2010, 09:58
اینو میگی فرزانه خانوم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ebicross
24-09-2010, 10:14
،هرچند آدمای باهوش و درس خون معمولا خط افتضاحی دارن ولی بگما منم شاگرد زرنگی بودما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با این حساب میتونید منو صدا کنید انیشتین: :27:

farzaneh*f
24-09-2010, 10:35
اینو میگی فرزانه خانوم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bale zaheresh daghighan hamin shekllie vali in 0.3 has (:18:) male man 0.5 motma'een nistam 0.3 sham be andazeye 0.5 rahat bashe :46:
albate male man sooratie :40::31:
d:

Reza31001
24-09-2010, 12:47

zebra drafix

دقيقا همون چيزيه كه مي خواي تو اين يك سالي كه دارمش اصلا نوكش نشكسته
البته براي اتود نوك خوب هم فوق العاده مهمه كه در اين زمينه مارك know حرف اول رو ميزنه
كلا من ميگم: zebra drafix + know جايگزين هرگونه خودكار :31:

niki2934
25-09-2010, 11:50
با این حساب میتونید منو صدا کنید انیشتین: :27:

حتما دست چپین آره؟خب آقای انیشتین میبینم که آواتارتونو عوض کردین آدم غریبگی میکنه باهاش:46:

tiyam 01
25-09-2010, 12:44
تو مایه ها ی فونت tahoma بنویسی فکر کنم خوب باشه :31:

دستخط من تا حدودی اینطوریه :31:. کتابیه

ebicross
25-09-2010, 21:19
حتما دست چپین آره؟خب آقای انیشتین میبینم که آواتارتونو عوض کردین آدم غریبگی میکنه باهاش:46:
نه دست راستم.
از قبلی خسته شدم. یه چیز بهتر گذاشتم. البته هنوز خودم هم نمیدونم چرا اینو گذاشتم. توی گوگل دنبال چیزی میگشتم یهو اینو دیدم خوشم اومد.

alone one
27-01-2013, 02:51
اول اینکه یه انتقاد کنم از دوستانی که پست زدن
8صفحه مطلب اومده جلو،دریغ از یه پست درست حسابی که یه راهنمایی واقعی برای ایجاد کننده تاپیک یا هم شرایطی های ایشون باشه،مثلا معرفی موسسه و یا کتابی با ذکر دلیل و ...،همه اسپم!(البته دو سه تا پست خوب بود اما کامل نه)
دوم در مورد این موسسه ها،انجمن خوشنویسان هم کلاس خوشنویسی با خودکار داره؟(به جز کلاس خوشنویسی با قلم)
سوم میگن خودکارای زبرا روونه،من امروز سه تاشو خریدم،اصلا پیوسته نمینویسه،قضیه چیه؟اولشه یا جدیدا جنسش خراب شده یا کلا فیک خریدن؟
چهارم دوستان جاییو میشناسن که اتودای خوب داشته باشه،اتودی که واقعا عمری باشه و نه مثه این اتودای بی کیفیت که بازارو گرفته.