PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تست آنتی ویروس شما با این ویروس !!!!

ardalan_zapata
23-02-2010, 14:54
با سلام
بنده یک فایل دارم خیلی مایل هستم که بدونم این کسپر اسکای خنگ چرا اینو به عنوان ویروس نمیگیره :
یک فایل Bat هست که وقتی احراش میکنی ویندوز رو خراب میکنه و به طوری که دیگه بالا نمیاد ویندوز
آخرین نسخه Kis استفاده میکنم در ویندوز 7
دوستان اگر میشه هر انتی ویروسی که دارن این فایل رو بگیرن و چک کنن ببینن کدوم آنتی ویروس به عنوان ویروس میشناسش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یکی از رفقا Avast داشت که اونو به عنوان ویروس شناخت

واقعا متاسف شدم از KIS
به هیچ عنوان فایل رو اجرا نکنید که ویندوزتون میپره مثل من بدبخت :19:

ممنون میشم همگی امتحان کنن

nw_nk
23-02-2010, 16:13
با سلام
بنده یک فایل دارم خیلی مایل هستم که بدونم این کسپر اسکای خنگ چرا اینو به عنوان ویروس نمیگیره :
یک فایل Bat هست که وقتی احراش میکنی ویندوز رو خراب میکنه و به طوری که دیگه بالا نمیاد ویندوز
آخرین نسخه Kis استفاده میکنم در ویندوز 7
دوستان اگر میشه هر انتی ویروسی که دارن این فایل رو بگیرن و چک کنن ببینن کدوم آنتی ویروس به عنوان ویروس میشناسش :

یکی از رفقا Avast داشت که اونو به عنوان ویروس شناخت

واقعا متاسف شدم از KIS
به هیچ عنوان فایل رو اجرا نکنید که ویندوزتون میپره مثل من بدبخت :19:

ممنون میشم همگی امتحان کنن

سلام

ESET Smart Security v4.0.474
آپدیت 23 02 2010 - 4889

Nothing

Avast Home Edition Free Antivirus v4.8.1367
آپدیت 30 12 2009

Nothing

Avira AntiVir Professional v9.0.0.703
آپدیت 5 3 2009

Nothing

اما آنلاین:

VirusTotal - Free Online Virus and Malware Scan
23 02 2010

از معروف ها:

AntiVir ورژن 8.2.1.172 آپدیت 2010.02.23
Avast4.8.1351.02010.02.23
Avast ورژن 4.8.1351.0 آپدیت 2010.02.23
AVG ورژن 9.0.0.730 آپدیت 2010.02.23
BitDefender ورژن 7.2 آپدیت 2010.02.23
F-Secure ورژن 9.0.15370.0 آپدیت 2010.02.23
GData ورژن 19 آپدیت 2010.02.23
McAfee-GW-Edition ورژن 6.8.5 آپدیت 2010.02.23
Panda ورژن 10.0.2.2 آپدیت 2010.02.22
Symantec ورژن 20091.2.0.41 آپدیت 2010.02.23
...

مخرب یا حداقل مشکوک تشخیص دادن.

DrWeb ورژن 5.0.1.12222 آپدیت 2010.02.23
Kaspersky ورژن 7.0.0.125 آپدیت 2010.02.23
McAfee ورژن 5900 آپدیت 2010.02.22
McAfee+Artemis ورژن 5900 آپدیت 2010.02.22
Microsoft ورژن 1.5406 آپدیت 2010.02.23
NOD32 ورژن 4889 آپدیت 2010.02.23
Sophos ورژن 4.50.0 آپدیت 2010.02.23
TrendMicro ورژن 9.120.0.1004 آپدیت 2010.02.23
...

موردی تشخیص ندادن.

تست های جامع:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ava UK
23-02-2010, 16:59
دوست عزیز با یک ویروس نمیشه خوب یا بد بودن یک نرم افزار امنیتی رو محک زد و تصمیم گیری کرد. هر روز ده ها هزار ویروس جدید نوشته میشه و آنتی ویروسهایی که فقط از طریق دیتابیس و لیست سیاه و سفید میتونند آلودگی ها رو تشخیص بدند از تشخیص دادن تعداد زیادی از اونها عاجزند.

این تروجانی که شما برای تست قرار دادی رو کسپرسکی اینترنت سکوریتی راحت میتونه از طریق Behavior Blocker و Application Control تشخیص بده و خرابکاریهاش رو بلاک کنه. این دو قسمت هیچ ربطی به آپدیت بودن و نبودن دیتابیس کسپرسکی نداره. بلکه شما بعد از نصب KIS باید برید و تنظیمات این دو قسمت را در بهترین حالت ممکن قرار بدید و از حالت اتوماتیک در بیارید.

اگر قرار باشه که با 1 ویروس بشه آنتی ویروس رو تست کرد من هم میتونم هر روز نزدیک به 100 ویروس و تروجان جدید رو به شما معرفی کنم که کمتر آنتی ویروسی قادر به تشخیص اونها باشه. بیشتر از 100 هم میتونم اما وقتش رو ندارم. شما میتونی تروجانها و ویروسا زیر رو تست کنی.

مثلا این تروجان توسط Avast هنوز شناسایی نشده و بعضی دیگر از آنتی ویروسهایی که میتونند این رو شناسایی کنند از طریق هوش مصنوی شناسایی کردند نه دیتابیس.

Trojan-Spy.Win32.Zbot.gen

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدگزارش تست تروجان بالا توسط آنتی ویروسها.

و یا این یکی.. این رو هم Avast تا الان شناسایی نکرده. فقط 3 آنتی ویروس قادر به شناسایی این تروجان بودند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدگزارش اسکن تروجان بالا توسط آنتی ویروسهای مختلف.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم یکی دیگه که Avast قادر به شناساییش نیست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدگزارش

و یکی دیگه ... Avast این را هم نمیتونه تشخیص بده.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدگزارش.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو 20 تا نمونه دیگه با هم. :10:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددیتابیس آنتی ویروسها هر لحضه امکان داره آپدیت بشه این ویروسها و تروجانهایی رو که قرار دادم رو ممکنه شناسایی بکنند. اما نکته مهم اینه که چطوری بتونیم بدون دیتابیس آپدیت شده آنتی ویروسمون از سیستم محافظت بکنیم؟

جواب بطور خلاصه...

1. داشتن HIPS
2. داشتن هوش مصنوعی مناسب در آنتی ویروس.
3. داشتن Behavior Blocker
4. داشتن یک محیط ایزوله و محافظت شده برای باز کردن و اجرا کردن فایل های مشکوک. مانند نمونه ای که شما آپلود کردی و کسپرسکی از روی دیتابیس نمیتونست تشخیص بده. اما تغییراتی رو که قراره بده و یا پروسه هایی که توسط فایل open me.exe اجرا میشن رو کاملا گزارش میده. :46:

این نکته رو هم اشاره کنم که من SandBoxie را که SafeRun شناخته میشه بر روی ویندوز های 64 بیتی بطور کامل کار نمیکنه و دارای محدودیت هایی است چون هسته ویندوز های 64 بیتی با 32 بیتی فرق میکنه. اما در سیستم های 32 بیتی کامل کار میکنه.

موفق باشید.

ardalan_zapata
23-02-2010, 17:33
ببينيد من حرف شما رو قبول دارم
ولي حرف من در باره اين ويروس هست و کاري به بقيه تروجان ها هم ندارم
ولي اين ويروس کاملا ويندوز رو خراب ميکنه حالا ما که ويندوز کرک شده استفاده ميکنيم ولي اون بدبختي که 200 دلار پول ويندوز داده وقتي اين فايلو اجرا کنه ديگه ....
بنده کاربر به عنوان کسي که مثلا دارم پول ميدم که امنيت سيستمم تامين بشه نبايد همچين اتفاقي براي سيستم من بيوفته چون اتفاق کوچيکي نيست
حالا اگر تروجان بود يه چيزي ولي نه يک فايل Bat کم حجم!!

Ava UK
23-02-2010, 17:40
ببينيد من حرف شما رو قبول دارم
ولي حرف من در باره اين ويروس هست و کاري به بقيه تروجان ها هم ندارم
ولي اين ويروس کاملا ويندوز رو خراب ميکنه حالا ما که ويندوز کرک شده استفاده ميکنيم ولي اون بدبختي که 200 دلار پول ويندوز داده وقتي اين فايلو اجرا کنه ديگه ....
بنده کاربر به عنوان کسي که مثلا دارم پول ميدم که امنيت سيستمم تامين بشه نبايد همچين اتفاقي براي سيستم من بيوفته چون اتفاق کوچيکي نيست
حالا اگر تروجان بود يه چيزي ولي نه يک فايل Bat کم حجم!!

دوست عزیز فکر کنم شما متوجه نشدی که من همین فایل شما رو در سیستم خودم اجرا کردم و الان هم ویندوزم سالمه و دارم این پست رو برای شما میدم. عکسی رو که در پست قبلی قرار دادم نگاه کن. :46:

کاري به بقيه تروجان ها هم ندارمیعنی چی؟ یعنی تروجانها و ویروسهایی که من گذاشتم کشکن :31: خب برو یکیشو اجرا کن ببین چه اتفاقی میوفته. نه دوست عزیز پست قبلی من رو دقیق تر بخون. تروجان تروجانه... هیچ فرقی نمیکنه که از چه نوعی باشه و با چه فرمتی باشه. نکته ای که اینجا من اشاره کردم اعتماد نکردن به دیتابیس آنتی ویروسها و همچنین ایجاد کردن صد دفاعی در مقابل تمام تروجانها و ویروسهای ناشناخته از روشهایی غیر از لیست سیاه و سفید است.

ardalan_zapata
23-02-2010, 17:45
دوست عزیز فکر کنم شما متوجه نشدی که من همین فایل شما رو در سیستم خودم اجرا کردم و الان هم ویندوزم سالمه و دارم این پست رو برای شما میدم. عکسی رو که در پست قبلی قرار دادم نگاه کن. :46:

یعنی چی؟ یعنی تروجانها و ویروسهایی که من گذاشتم کشکن :31: خب برو یکیشو اجرا کن ببین چه اتفاقی میوفته. نه دوست عزیز پست قبلی من رو دقیق تر بخون. تروجان تروجانه... هیچ فرقی نمیکنه که از چه نوعی باشه و با چه فرمتی باشه. نکته ای که اینجا من اشاره کردم اعتماد نکردن به دیتابیس آنتی ویروسها و همچنین ایجاد کردن صد دفاعی در مقابل تمام تروجانها و ویروسهای ناشناخته از روشهایی غیر از لیست سیاه و سفید است.

بله
من Saferun رو دیدم استفاده کردید ولی چون ویندوز 64 بیت دارم میترسم خودم استفاده کنم :31:

در مورد اینکه بقیه تروجان ها منظور در حال حاضر بود روی این ویروس تمرکز کنیم

خوب یک نرم افزار انتی ویروس به قول شما باید هوش مصنوعی خوبی داشته باشه تا فایل هایی رو هم که توی دیتابیسش نیست بتونی تشخیص بده

Ava UK
23-02-2010, 17:55
بله
من Saferun رو دیدم استفاده کردید ولی چون ویندوز 64 بیت دارم میترسم خودم استفاده کنم :31:

در مورد اینکه بقیه تروجان ها منظور در حال حاضر بود روی این ویروس تمرکز کنیم

خوب یک نرم افزار انتی ویروس به قول شما باید هوش مصنوعی خوبی داشته باشه تا فایل هایی رو هم که توی دیتابیسش نیست بتونی تشخیص بده

بله ویندوز من هم 64 بیتی است و در همین ویندوز هم تست کردم. :46:

وقتی گفته میشه SandBoxie در کسپرسکی بر روی ویندوز های 64 بیتی محدودیت داره منظور این نیست که اصلا کار نمیکنه بلکه منظور این است که تمام قابلیت ها فعال نیستند چون نمیتونند فعال بشند و دلیلش هم کرنل ویندوز های 64 بیتی است.

در ضمن حتی اگر شما فایل های مشکوک رو بخوای در SandBoxie اجرا بکنی باید اولش تنظیمات Application Control رو شخصی کرده باشی و تغییراتی رو که دوست داری بهت گزارش داده بشند رو فعال کرده باشی. تما این تنظمات رو باید انجام داده باشی و بعد با خیال راحت میتونی در SafeRun اون رو اجرا کنی. این طوری 2 صد دفاعی ایجاد کردید و اگر ویروس تونست از یکیش بگذره اونیکی جلوش رو خواهد گرفت.

خوب یک نرم افزار انتی ویروس به قول شما باید هوش مصنوعی خوبی داشته باشه تا فایل هایی رو هم که توی دیتابیسش نیست بتونی تشخیص بدهنه منظور من فقط هوش مصنوعی نیست. بلکه این 4 مواردی است که قبلا هم اشاره کردم.

1. داشتن HIPS
2. داشتن هوش مصنوعی مناسب در آنتی ویروس.
3. داشتن Behavior Blocker
4. داشتن یک محیط ایزوله و محافظت شده برای باز کردن و اجرا کردن فایل های مشکوک. به اصظلاح کامپیوتری میشه Sandbox

Milad_spyware
23-02-2010, 20:11
سلام دوست عزیز من فایل شما رو دانلود کردم و با آنتی ویروس BitDefender total Security 2009 اسکن کردم ویروس شناخت به نظر من شما قید Kaspesky رو بزن و از آنتی ویروس من استفاده کن من از سال 1383 از این آنتی ویروس استفاده می کنم و کاملا ازش راضیم در سال بهترین آنتی ویروسه من عکس اسکن آنتی ویروسم رو میذارم باور کنی

ferble
23-02-2010, 20:22
تست با آنتی ویروسهای مختلف:

siavashjal
23-02-2010, 22:20
نسخه رایگان آنتی ویروس avast شناسایی و پاکش کرد.

Ava UK
23-02-2010, 22:30
نسخه رایگان آنتی ویروس avast شناسایی و پاکش کرد.

نسخه رایگان آنتی ویروس Avast تونست بقیه رو هم شناسایی و پاک کنه؟ :31: سوالی بود جمله ای نخونی دوباره بگم.

سلام دوست عزیز من فایل شما رو دانلود کردم و با آنتی ویروس BitDefender total Security 2009 اسکن کردم ویروس شناخت به نظر من شما قید Kaspesky رو بزن و از آنتی ویروس من استفاده کن من از سال 1383 از این آنتی ویروس استفاده می کنم و کاملا ازش راضیم در سال بهترین آنتی ویروسه من عکس اسکن آنتی ویروسم رو میذارم باور کنی

شما یک کاری کن. این ویروسها و تروجانها رو فقط برای گل روی شما گذاشتم اینجا. اینها رو هم با بیت دفندر اسسکن کن. اگر پیدا نکرد قید بیت دفندر 2009 رو بزن :16:

نتیجه اسکن.

موفق باشی. :10:

kases
24-02-2010, 01:38
به نظر من انتی ویروس کسپرسکی برای افراد حرفه ای طراحی شده که واقعا بهترین انتی ویروسه که سطح ایمنی چند لایه داره

Milad_spyware
24-02-2010, 09:20
سلام Ava uk عزیز فایل های ویروسی رو یک جای دیگه آپلود کن سایت HotFile فیلتره با آنتی فیلتر هم بخوام برم سرعت اینترنتم میاد پایین

ardalan_zapata
24-02-2010, 12:05
نسخه رایگان آنتی ویروس Avast تونست بقیه رو هم شناسایی و پاک کنه؟ :31: سوالی بود جمله ای نخونی دوباره بگم.

شما یک کاری کن. این ویروسها و تروجانها رو فقط برای گل روی شما گذاشتم اینجا. اینها رو هم با بیت دفندر اسسکن کن. اگر پیدا نکرد قید بیت دفندر 2009 رو بزن :16:

نتیجه اسکن.

موفق باشی. :10:

هیچکدومشون رو Bitdefender آخرین ورژن نتونست بگیره

Ava UK
24-02-2010, 20:45
سلام Ava uk عزیز فایل های ویروسی رو یک جای دیگه آپلود کن سایت HotFile فیلتره با آنتی فیلتر هم بخوام برم سرعت اینترنتم میاد پایین

ف یلتر نبود که از کی شده؟

اون قبلی ها رو دوست عزیز ardalan_zapata تست کردند. اما چون درخواست کرده بودی 2 تا دیگه براتون آپلود کردم. :31:

اجراشون نکنی بعد بیای یقه منو بگیری. فقط توسط آنتی ویروسط اگر خواستی اسکن کن. :10:

wordship
26-02-2010, 10:59
یکی به ما هم تنظیمات عالی Behavior Blocker
و هوش مصنوعی کاسپر رو یاد بده.
مرسی.

kortol
27-02-2010, 22:32
یه سوال نتیجه این تاپیک چی می خواد بشه ................این ویروس ها کارشون چیه و چه تخریبی به سیستم وارد می کنند و آیا در ایران رواج دارن یا نه از اینترنت پیداشون کردید..........

LΩRD
27-02-2010, 22:55
به نظر من انتی ویروس کسپرسکی برای افراد حرفه ای طراحی شده که واقعا بهترین انتی ویروسه که سطح ایمنی چند لایه داره

با سلام خدمت تمامی دوستان
حرف این دوست عزیزمون کاملا درسته و بنده کاملا با ایشون موافق ام . Kaspersky بیشتر برای کسانی طراحی شده که سر و کار بیشتری با اینترنت دارند و آنتی ویروس قدرتمندیه . من حدود 2 ساله که از Kaspersky استفاده می کنم و انصافا توی این دو سال خوب کار کرده . کلا آنتی ویروس ها باید روزانه آپدیت بشن . چه Kaspersky باشه چه NOD32 چه Avast و ... . هر آنتی ویروسی که روزانه آپدیت بشه مطمئنا ویروس های جدید رو بهتر کشف می کنه .
شما اگه روزانه آپدیت کنی اولا حجم آپدیت کمتر از آپدیت اولیه هست حتی گاهی آپدیت 200 Kb هست ثانیا ویروس های جدید رو سریع تر کشف می کنه.
موفق باشید :40:

wordship
14-03-2010, 18:14
نود 32 هم تقريبا خوب ميشناسه

younesramzi
17-03-2010, 21:36
یک نظریه دیگه
چطور با گفته دوستان که نباید به دیتابیس انتی ویروس ها اعتماد داشت
به سراغ انتی ویروسی برویم که دارای هوش مصنوعی بالایی باشد البته طبیعتا باید مشکلات کاهش سرعت را تحمل کنیم

Dr Hannibal
17-03-2010, 21:48
ببین دوست عزیز

یکی از معروف ترین انتی ویروس هایی که روی هوش مصنوعی داره کار میکنه نود32 هست که البته هیچ هم سرعت رو کاهش نمیده اما یکمی در انجمن گشت بزنید نارضایتی زیادی رو میبینید که اعلام شده چرا نود32 ما با وجود اپدیت روزانه این مشکل بوجود اورده !

شخصا هم ضعف این انتی ویروس رو دیده ام و کار کردم.

پس هوش مصنوعی به تنهایی نمیتونه موثر باشه.

اکثر انتی ویروس هایی که معروف هستند دارای هوش مصنوعی هستند ولی بالاش میشه همون نود32 که ضعیف عمل میکنه.

یکی از بهترین روش ها جستجو بر اساس سورس فایل هست که نود خیلی کم این رو داره حتی میبید نودلوگین که یک کرک برای انتی ویروس نود32 محسوب میشه رو به عنوان ویروس پاک نمیکنه !

هوش مصنوعی همیشه موثر نمیتونه باشه به تنهایی.

موفق باشید

saviss
17-03-2010, 22:20
تست شد
نوع آنتی ویروس:Avira
تاریخ بروز رسانی: ...10/03/10
نتیجه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Royce
17-03-2010, 23:10
کسپر بدیش اینه که بهت آپدیت روزانه نمیده و این واسه ما که با اینترنت ذغالی کانکت میشیم یه جورایی سخنه.آپدیت ها جمع میشه رو هم هر چند وقت یه بار باید یه فایل خدا مگابایتی دان کنیم

M E H R A N
19-03-2010, 14:13
کسپر بدیش اینه که بهت آپدیت روزانه نمیده و این واسه ما که با اینترنت ذغالی کانکت میشیم یه جورایی سخنه.آپدیت ها جمع میشه رو هم هر چند وقت یه بار باید یه فایل خدا مگابایتی دان کنیم

دوست عزیز در تنظمیات آپدیت کسپرسکی تنظیماتی وجود داره که شما میتونید با تغییر دادن اون به Manuel اون رو طوری تنظیم کنید که هر 1 ساعت و یا هر 2 ساعت آپدیت بشه. اگر هم دوست داشتنید میتونید اون رو هر طوری که دوست دارید تنظیم کنید.

پس کسپرسکی نه تنها آپدیت روزانه رو در اختیار کاربران قرار میده بلکه هر ساعت هم میشه آپدیت ها را گرفت تا روی هم جمع نشند. :20:

Royce
24-03-2010, 10:29
دوست عزیز در تنظمیات آپدیت کسپرسکی تنظیماتی وجود داره که شما میتونید با تغییر دادن اون به Manuel اون رو طوری تنظیم کنید که هر 1 ساعت و یا هر 2 ساعت آپدیت بشه. اگر هم دوست داشتنید میتونید اون رو هر طوری که دوست دارید تنظیم کنید.

پس کسپرسکی نه تنها آپدیت روزانه رو در اختیار کاربران قرار میده بلکه هر ساعت هم میشه آپدیت ها را گرفت تا روی هم جمع نشند. :20:

پس این یارو چی میگه؟ :31:

M E H R A N
24-03-2010, 13:24
پس این یارو چی میگه؟ :31:

در این سایت در مورد طرز آپدیت آفلاین آنتی ویروس کسپرسکی بحث شده. من مطلبی در مورد پاسخی که من دادم با آپدیت آفلاین که به هم ربط داشته باشند پیدا نکردم.

بحث ما بر سر این جمله بود که شما گفتید "کسپر بدیش اینه که بهت آپدیت روزانه نمیده" در این صورت براتون در پست قبلیم توضیح دادم. عکس زیر رو که نگاه کنید متوجه میشید که کسپرسکی را میشه هر دقیقه هم آپدیت کرد. البته در صورتی که آپدیت های جدید در سرور آپدیت کسپرسکی قرار گرفته باشند.