PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Fallout: New Vegas

صفحه ها : [1] 2 3 4

{sahand}
19-02-2010, 15:59
FALLOUT: NEW VEGAS
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده: Obsidian Entertainment
ناشران: Bethesda Softworks (آمریکا و انگلستان)
Namco Bandai (اروپا، استرالیا و نیوزلند)
تاریخ انتشار: پاییز 2010 (سپتامبر تا اکتبر)
موتور: Gamebryo
سبک: اکشن نقش آفرینی
پلتفرم ها: کامپیوتر شخصی، XBOX 360، پلی استیشن 3

مقدمه:

Fallout New Vegas یک بازی نقش آفرینی ست که توسط Obsidian Entertainment ساخته و به وسیله ی Bethesda Softworks در پاییز سال 2010 منتشر خواهد شد. این بازی دنباله ی مستقیم فال آوت 3 نیست اما از همان موتور گرافیکی و همان سبک بهره خواهد برد. تیمی که مشغول ساخت این بازی هستند، عمدتا همان افرادی هستند که شماره های قبلی این سری را در استودیوی Black Isle ساخته بودند.

داستان بازی در شهر لاس وگاس، و در سال 2280 (سه سال پس از فال آوت 3 و 203 سال پس از جنگ اتمی آمریکا و چین) اتفاق می افتد.

در سال 2077 و پس از درگیری اروپا و خاورمیانه بر سر منابع باقی مانده (که به نابودی منابع، انحلال سازمان ملل، الحاق کانادا به آمریکا و حمله ی چین به آلاسکا انجامید،) جنگی اتمی میان آمریکا و چین در می گیرد. جنگ تنها دو ساعت طول کشید و در طول همان مدت کم تقریبا همه چیز از بین رفت و چیزی از شهرها به جز خرابه باقی نماند. اما شهر لاس وگاس نسبت به بقیه ی مناطق آمریکا صدمه ی کمتری دید و بیشتر ساختمان ها دست نخورد باقی ماندند.

داستان:
داستان بازی به نوعی ادامه ی فال آوت 1 و 2 است اما ارتباطی به شماره ی 3 ندارد. جمهوری جدید کالیفرنیا نقش بسزایی در داستان بازی خواهد داشت. به طور کلی داستان بازی حول محور درگیری این جمهوری با هنگ سزار، برده داران و مردم شهر وگاس نو خواهد چرخید.

بازیکن نقش یک پیک را دارد که پس از رها شدن در گور، توسط رباتی به نام ویکتور نجات داده شده و به دست دکتر میچل درمان می شود.

گیم پلی:
گیم پلی بازی مشابه فال آوت 3 خواهد بود، البته تغییراتی هم وجود خواهند داشت.
علاوه بر وجود حالت نرمال برای بازی (که مانند فال آوت 3 است)، حالت سخت هم به صورت اختیاری وجود دارد که در آن بازیکن باید آب بنوشد، مهمات دارای وزن هستند، جراحات به سرعت درمان نمی شوند و ...

سیستم S.P.E.C.I.A.L همانند سابق وجود دارد و مستقیما رو دیالوگ های شما تاثیر می گذارد. مانند فال آوت 3، Perkها پس از هر دستیابی به سطح بالاتر انتخاب می شوند.

سیستم مبارزه هم مانند فال آوت 3 به وسیله ی V.A.T.S است. یعنی زمان متوقف شده و بازی کن درباره ی نحوه ی حمله تصمیم می گیرد، هم چنین پس از استفاده از این سیستم صحنه ی درگیری به صورت آهسته و با جزئیات بالا نشان داده می شود. بر خلاف فال آوت 3، سلاح های سرد دارای شیوه های منحصر به فرد حمله هستند.

همچنین مانند شماره های پیشین بازی و بر خلاف شماره ی سوم، سیستم شهرت نیز در بازی حضور دارد.

منبع: ترجمه از The Vault, The Fallout wiki

تنها اسکرین شات های موجود از بازی تصاویری اسکن شده از مجله ی PC Gamer هستند:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
همچنین اولین تریلر منتشر شده را می توانید از لینک زیر تماشا کنید:

.................................................. ..................................................

اطلاعات دیگری از بازی:

دستوراتی که می توانید به همراهان خود بدهید شامل: استفاده از سلاح سرد یا گرم، نمایش فهرست وسایل، فاصله، پشتیبانی، رفتار، درمان جراحات، صبر کردن و بازگشت به وضعیت عادی هستند.
به دلیل اینکه نوادا کمتر مورد اصابت بمب ها قرار گرفته، نسبت به فال آوت 3 آسمان آبی تر و رنگ ها زنده تر هستند.
در ابتدای بازی شخصی شبیه مویرا براون به شما آموزش هایی می دهد، البته به صورت اختیاری.
داستان بازی درباره ی عقاید و افکار گروه های موجود در بازی و نکات مثبت و منفی هر یک از آن هاست.
هنگامی که از گروه سازنده درباره ی ضعف های فال آوت 3 روی کنسول پلی استیشن 3 و رفع مشکلات آن در این شماره سوال شد، پاسخ دادند که قولی نمی دهند اما به طور همزمان مشغول کار بر روی هر 3 پلتفرم هستند.
علی رغم اینکه وگاس نو هنوز در دست ساخت است در آن شو، کنسرت و قمـار وجود دارد. (:8:)

نیروی برق نقش کلیدی در درگیری ها دارد.
رادیو اکتیویته هنوزز به عنوان مشکل وجود دارد، همچنین یه منطقه ی هسته ای آزمایشی در شمال وگاس قرار دارد.
این بازی دیگر یک بازی open-world با داستان اصلی به صورت خطی نیست تصمیمات شما به طور گسترده ای روی محیط تاثیر می گذارد.
تفاوت فال آوت 3 با این شماره، مانند تفاوت GTA III با Vice City است.

منبع: ترجمه از The Vault, The Fallout wiki

پ.ن: برای ایجاد دوباره ی تاپیک با جناب Masoud King هماهنگی شده است.

سایر پست های حاوی اخبار در مورد بازی:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پچ های آپدیت برای PC:

هرکدوم از آپدیت ها یه کارو انجام می دن، پس جفتشو نصب کنید.
آپدیت برای 360:

aghamajid1369
19-02-2010, 16:17
ممنون بابت تاپیک

من چون عاشق Fall out هستم خیلی منتظر این بازی بودم.
یه مقدار مطلب هر از گاهی دربارش میخوندم:
بازی در حالی شروع میشه که شما داخل یه بیابون هستید و به هوش میاید و زخمی هستید. یه ربات به طور اتفاقی شما رو پیدا میکنه و پیش یه نفر میبره تا شما رو مداوا کنه.شما نقش یک پیک رو دارید. در حال جا به جا کردن نامه (شایدم بسته بود) برای کسی هستید که وسط راه یه عده شما رو گیر میندازن میزننتون و بسته رو هم میبرن.
جالبه که مثل Fall out 3 شما توی یه دنیا نیستین که همش waste land ه و به زور کسی رو داخلش میبینید. توی این قسمت شهر بسیار پر رونقه و آدم های فراوانی توی بازی هستن.
این بازی هیچ ربطی از لحاظ داستانی به Fall out 3 نداره و داستانش بعضی ازقسمت های داستان Fall out و Fall out 2 رو ادامه میده.

یادم نمیاد این مطالب رو کجا خوندم !! ولی بیشتر از این توضیحاتی بود که من دادم.درباره داستان اصلی بازی بیشتر توضیح داده بود. اگه پیداش کردم پست رو ویرایش میکنم . . .

{sahand}
19-02-2010, 16:29
J. E. Sawyer طراح ارشد بازی، مصاحبه ای در شبکه ی XBOX live انجام داده و به نکات جدیدی اشاره کرده:

مناطق جدید براساس شهرت شما، برای شما قابل دسترسی می شن.
همه ی سلاح ها قابل ارتقا نیستن.
آپگرید ها رو از فروشگاه ها خریداری می کنین، اول اونا رو می خرین، بعد اسلحه ای که می خواین آپگرید روش انجام بشه رو انتخاب می کنین.
پول بسیاری رو برای آپگرید ها خرج خواهید کرد!
کم آبی و عطش و همچنین نشان دهنده هاشون در بازی وجود داره. تشنگی روی کاراکتر شما تاثیر می ذاره.
نیاز به آب و غذا در شب و روز فرق می کنه.

منبع: nma-fallout.com

در بازی بخش hardcore mode وجود دارد که به صورت اختیاری است. در این بخش کاراکتر محبور است که اب بنوشد. تسلیحات دارای وزن هستند و جان بازیکن سریع پر نمی شود. بخش Normal mode شبیه به Fallout 3 است.
داستان بازی به رویارویی سه بخش New California Republic ( از Fallout 2 ) , ه Caesar's Legion و مقیمان New Vegas متمرکز است.

بازیکن شما مقیم vault نیست اما Pip-Boy توسط یک نفر به شما داده می شود.
عکس هایی از لباس vault در مجله وجود دارد
مسلسل هایی همچون M4 و اسلحه های بزرگی شبیه به میشین گان در بازی وجود دارد.
یک سری حرکات ویزه برای melee weapon در VATS وجود دارد.

Hoover Dam در بازی وجود دارد که برق شهر را تامین می کند. ( این وسیله قرار بود در Van Buren قرار گیرد. )
ماموریتی در بازی وجود دارد که شما باید یک غول را از دست یک Super mutant نجات دهید. اگر شما این کار را انجام دهید غول به شما می پیوندد.
gecko ها ( همچون Fallout 2 ) در بازی حضور دارند.
در بازی Super mutant باهوش مثل Fallout 1 و Super mutant خنگ همچون Fallout 2 وجود دارد.
بعضی Super mutant شبیه به Fallout 3 هستند اما بعضی دیگر شباهتی ندارند. به طور مثال یک Super mutant زن در بازی وجود دارد که دارای مو های مدل 50 است و یکی از رهبران بازی است.

عکسی از خود New Vegas در مجله نیست و فقط یک کانسپت ارت از ان موجود است.

مقر New California Republic در McCarran Airport هست. Caesar's Legion هم در Vegas $trip هست. Super mutant در مکانی به نام کوهستان سیاه اقامت دارند. محله هایی به نام Fremont و Primm در بازی وجود دارد. Area 51 همچنین در بازی حضور دارد.
قدرت ها نقش بزرگی در دیالوگ های بازی ایفا می کند. به طور مثال کسی با قدرت انفجاری زیاد می تواند درباره مکان مناسب برای انفجار صحبت کند.
علاوه بر سیستم Karma سیستم Reputation ( مثل Fallout 2 ) وجود دارد.
گیم پلی بازی همانند F3 یک اول شخص RPG است.
بازی در wastelandبزرگ سپری می شود. در Vegas انفجار های زیادی رخ نداده است. بسیاری از ساختمان های دست نخورده و پوشش های گیاهی در بیابان وجود دارد.
تمام دیالوگ ها برای همه بازیکنان قابل نمایش هست. هیچ تنبیه و کار اشتباهی بر روی این بخش اثر نمی گذارد.
کسانی که شما را همراهی می کنند را می توان با دستوراتی همچون حمله , ایستادن و دنبال امدن هدایت کرد.

منبع: بازی سنتر

{sahand}
19-02-2010, 17:09
Brotherhood of Steel تو بازی حضور داره ولی از جناح های اصلی نیست. (مثل جمهوری جدید کالیفرنیا ویا هنگ سزار)
تو ایکس باکس VATS با کلید Y فعال می شه.
Pipboy شما همون Pipboy 3000 فال آوت 3 هست.
ماموریت شما در Wasteland شامل اینه که بفهمید چه کسی سعی کرده شما رو بکشه و چی توی اون بسته ای که حمل می کردید بوده.
تو Goodsprings شما این انتخاب رو دارید که به Powder Gangers بپیوندید و شهر رو ویران کنید.
در بخش سفارشی سازی می تونید مثلا دوربین به هفت تیرتون اضافه کنید، یا ظرفیتش رو افزایش بدید.
میزان شهرت شما در نوع پایان بازی تاثیر خواهد گذاشت.
Nightkin ها در اثر استفاده ی زیاد از Stealth boy دچار اسکیزوفرنی شدن. اونا استتار خودشون رو قبل از حمله به شما با یک چماق(!) غبر فعال می کنن و شما فقط وقتی می تونید تو VATS اونا رو هدف بگیرید که مریی باشن. (مطمئن نیستم این قسمتو درست ترجمه کرده باشم!)
دکتری که شما رو درمان می کنه به شما یه Vault 21 jumpsuit، یه هفت تیر و یه بیپ بوی 3000 می ده.
شما می تونین سن کاراکتر اصلی را تعیین کنین.

شما می تونید تابیتا رو متقاعد کنین که Super mutant های کند ذهن می خوان علیه هوشمندها شورش کنن، این کار باعث درگیری بن دو جناح می شه. بعد از این می تونید برید و رائول (یک غول) رو با خودتون همراه کنید.
Poseidon Energy (یه کمپانی) داشته یه اسلحه ی خورشیدی به نام Archimedes II درست می کرده. کارخونش الان توسط جمهوری جدید کنترل می شه و مردی به نام فانتاستیک مسئول اونجاست که هنوز نفهمیده چطوری از کارخونه و اسلحه استفاده کنه. اما اگه شما به اندازه ی کافی خوب باشید، می تونید یا از نیروی خورشیدی برای wasteland استفاده کنید، یا این که اسلحه رو برای خودتون به کار بگیرین.

منبع: Official XBOX Magazine

halflife g
19-02-2010, 20:58
به به.......... .

فقط بچه ها اينكه موضوع ادامه 3 نيس و ادامه 1و 2 هستش يعني چي؟؟؟؟؟يعني بمباران اتمي شده و در سال چنديم؟؟

aghamajid1369
19-02-2010, 21:29
به به.......... .

فقط بچه ها اينكه موضوع ادامه 3 نيس و ادامه 1و 2 هستش يعني چي؟؟؟؟؟يعني بمباران اتمي شده و در سال چنديم؟؟

فقط بچه ها اينكه موضوع ادامه 3 نيس و ادامه 1و 2 هستش يعني چي؟؟؟؟؟
نگفته بود که کاملا ادامه اون دو تا هست. نوشته بود بعضی از قسمت های داستانش به اونا ربط داره.

يعني بمباران اتمي شده و در سال چنديم؟؟

داستان بازی در شهر لاس وگاس، و در سال 2280 (سه سال پس از فال آوت 3 و 203 سال پس از جنگ اتمی آمریکا و چین) اتفاق می افتد.

halflife g
19-02-2010, 21:30
نگفته بود که کاملا ادامه اون دو تا هست. نوشته بود بعضی از قسمت های داستانش به اونا ربط داره.

خوب پس اين ادامه 3 نميشه؟؟؟:31::31::31:حداقا از لحاظ زماني و پيوستگي داستاني اينطوريه ديگه..:31:

Masoud King
19-02-2010, 21:56
اونطور که گفته شده هیچ کاراکتری از قسمت سوم تو این بازی نیستش و در ضمن خودشون گفتن:
It's not a sequel to Fallout 3, but will be set in the Fallout universe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یه جا خوندم نوشته بود که این بازی 100 ها اساعت برای گردش و جست و جو داره !!!

aghamajid1369
19-02-2010, 22:08
خوب پس اين ادامه 3 نميشه؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حداقا از لحاظ زماني و پيوستگي داستاني اينطوريه ديگه..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من ادبیاتم ضعیفه این چیزا حالیم نمیشه :دی

The story will continue some parts of the Fallout ,Fallout 2 stories, but will not be related in any way to the one inFallout 3.

779
19-02-2010, 22:10
امیدوارم مثل نسخه ی 3 قشنگ باشه + اینقدر گیم پلی سخت نباشه :دی
من که یک هفته بازی کردم تازه فهمیدم چی به چیه!
یکی از بدی های بازی هم مکالماتش بود که زیاد جذاب نبود !:13:
در ضمن :

گیم پلی بازی همانند F3 یک اول شخص RPG است.
بازی هم اول شخص بود هم سوم شخص :دی

halflife g
19-02-2010, 22:27
من ادبیاتم ضعیفه این چیزا حالیم نمیشه :دی

:31::31:باحال بود........ .

ولي اينكه گفته some parts of the fallout 1 and 2 واسم جاي سوال....منتظر ميشيم تا بازي كنيم ببينيم چطور ربط پيدا كرده

ولي خداييش من با هيچ بازي نقش آفريني به اندازه اين بازي حال نكردم...عاشق اينم كه راديو رو رو موج اون آهنگ قديمي بذارم و تو خرابه هاي مترو واسه خودم وسايل جمع كنم و آدم بكشم.......:5:

779
19-02-2010, 23:48
:31::31:باحال بود........ .

ولي اينكه گفته some parts of the fallout 1 and 2 واسم جاي سوال....منتظر ميشيم تا بازي كنيم ببينيم چطور ربط پيدا كرده

ولي خداييش من با هيچ بازي نقش آفريني به اندازه اين بازي حال نكردم...عاشق اينم كه راديو رو رو موج اون آهنگ قديمي بذارم و تو خرابه هاي مترو واسه خودم وسايل جمع كنم و آدم بكشم.......:5:

آره اونم چه آدم هایی!!
ماشالله هر کدوم یک تیر بار گرفتن دستشون :دی
یک مشکل دیگه ی این بازی اینکه Range لولی نداره!
من اوایل بازی یک Quest گرفتم که توش میرفتی یک آدمایی بودن که ... :31:
در جا میدیدن تک میشدی :دی

halflife g
21-02-2010, 10:40
آره اونم چه آدم هایی!!
ماشالله هر کدوم یک تیر بار گرفتن دستشون :دی
یک مشکل دیگه ی این بازی اینکه Range لولی نداره!
من اوایل بازی یک Quest گرفتم که توش میرفتی یک آدمایی بودن که ... :31:
در جا میدیدن تک میشدی :دی

خوب عوضش ايرادي نبود كه بازي رو بهم بريزه ...ميتونستيم بعدا انجامشون بديم.با اين كار بازي طبيعي تر هم شده بود ديگه.

فقط به نظر خودم من برگترين ايرادي كه اين بازي داشت همين dlc هاي مزخرفش بودن......همشون باfallout3 اصلي خيلي فرق داشتن و اكثرا هم ضعيف تر از اون بودن...ولي مثه اينكه اين يكي قرار مثه همون fallout 3 اصلي باشه:40:

shiapics
21-02-2010, 13:43
دوستان فال اوت زیاد بازی جالبی نیست ها!

یه نسخه‌ش رو خریدم (یادم نیست شماره چند بود) ، اصلا طبیعی نبود!

کال آف خیلی بهتره

sinak3
21-02-2010, 13:48
دوستان فال اوت زیاد بازی جالبی نیست ها!

یه نسخه‌ش رو خریدم (یادم نیست شماره چند بود) ، اصلا طبیعی نبود!

کال آف خیلی بهتره

دوست من اینا کلا سبکشون فرق داره fall out یه بازیه rpg هست.وبرای بازی کردن باید زبانتون خوب باشه که البته این سبک تو ایران طرفدارش کمه.
همه تو ایران یه call of میخوان هی ادم بکشن بعد بگن تمومش کردیم.

Fatman 37
22-02-2010, 16:11
از اون لحظه ای که Fallout 3 رو رو دستگام نصب کردم تا حالا پنج بار این بازی رو تموم کردم و همه روهم با یه پایان جدید!!!راستش من از بازیهای مثل Fallout و S.T.A.L.K.E.R خیلی خیلی خوشم میاد.محیط داغون،Mutant ها،آدم هایی که برای ادامه زندگیشون هر کاری حاضرن انجام بدن و..... آدم رو به ادامه دادن بازی و به پایان رسوندنش وادار میکنه!!!!امیدوارم از نسخه Fallout 4 هم لذت ببریم!!

halflife g
22-02-2010, 17:04
از اون لحظه ای که Fallout 3 رو رو دستگام نصب کردم تا حالا پنج بار این بازی رو تموم کردم و همه روهم با یه پایان جدید!!!راستش من از بازیهای مثل Fallout و S.T.A.L.K.E.R خیلی خیلی خوشم میاد.محیط داغون،Mutant ها،آدم هایی که برای ادامه زندگیشون هر کاری حاضرن انجام بدن و..... آدم رو به ادامه دادن بازی و به پایان رسوندنش وادار میکنه!!!!امیدوارم از نسخه Fallout 4 هم لذت ببریم!!

يعني شما پنج تا پايان مختلف رو ديدي؟؟؟:18::18:

779
22-02-2010, 21:55
يعني شما پنج تا پايان مختلف رو ديدي؟؟؟:18::18:

تا اونجایی که من میدونم چیزه عجیبی نیست!
این بازی اگه با Side Quest هاش بری حدود 80 تا 90 ساعت بازی میشه!
پس حتمی هم باید چندین پایان داشته باشه!
من که خودم شخصا یک بار تموم کردم دیوانه شدم رفت :دی
فکر کنم اون اوایل توویه تاپیکش زده بودن بازی چندین پایان داره...

halflife g
22-02-2010, 23:04

نه امكان نداره پاپاني كه مربوط به داستان باشه دوتاس فقط ...كه تو يكيش فك كنم شهر از آب تميز برخوردار ميشد و تو ميمردي و تو اون يكي هم شهر تميز نميشد......(فك كنم همين)

حالا ممكنه مثلا تو جزييات فرق بكنه..مثلا يه دفعه همراه سگت بازي رو تموم كني ...يكدفعه همراه اون موتانت وفادار كه نجاتش ميدادي و.......... .

Leon-117
23-02-2010, 18:20
سلام.به نظر من بازي تو اين حالت شروع ميشه كه توي يه بيابون بهوش ميايم مثل شروع فال آوت 3 خوب نيست.فال آوت 3 خيلي شروع خوبي داشت.

Alireza.M67
23-02-2010, 22:05

خداییش خوب حساب کردی شد 80 - 90 ساعت .
من 1 سال تمام این بازی رو کامپیوترم نصب بود آخرشم تموم نشد .
فقط 4 تا DLC داره که 20 ساعت اونا وقت میگیرن ...

Fatman 37
25-02-2010, 16:11
بله دوست عزیز من تا حالا این بازی رو با پنج پایان مختلف به پایان رسوندم:31:!!!اگه اشتپ نکنم خود شرکت هم قول چندین پایان مختلف برای این بازی رو داده بود.البته دوستمون 779 کاملا درست میگن برای تموم کردن این بازی باید یکی دو سال از زندگیتو بزاری پاش:46:!!!!

{sahand}
26-02-2010, 13:48
G.O.A.T با یه آزمون تجزیه و تحلیل روانی جایگزین شده. (G.O.A.T تو فال 3 یه امتحان تو مدرسه ی والت 101 بود.)
آپگرید هایی که می تونید رو تفنگ شکاری و هفت تیر 9 میلی متری نصب کنید ایناست: دوربین، خشاب بزرگ تر و یه چیز دیگه ست که سرعت تعویض خشاب رو بیشتر می کنه. همزمان هم می تونین همه رو با هم داشته باشید.
یه طپانچه ی منحصر به فرد تو بازی هست که اسکین خاص خودشو داره، روش حکاکی شده و تصویر مریم مقدس هم روی گریپش (کجاش می شه؟) هست.
بین تصاویر، تصویر مردی هست که مینی گانی مثل فال 3 دستشه، البته یه ذره کوچیک تر.
بعضی انتخاب هایی که شما می کنید ممکنه مدت ها بعد اثرشو ببینید.
اعضای گروهتون کوئست های مخصوص خودشونو دارن. (احتمالا مثل مس افکت)
روی رادار نقطه های زرد رنگی محل اعضای گروهتون رو مشخص می کنن.
واحد پول همون در بطری نوشابه ست!
احتمالا آپگرید اسلحه ها رو تو Wasteland هم می تونید پیدا کنید.
بزرگی منطقه مثل فال 3 هست.

اولین سکانس بازی: پیک (شما) با یه هدشات کشته می شه.
تعیین چهره به این شکله که دکتر میچل یه آینه جلوتون می گیره و می گه: امیدوارم بتونم جوری بازسازیت کنم که خودتو بشناسی!
اگه شما کوئست Powder Ganger رو حل نشده باقی بذارید، بعدا وقتی بهشون برخورد میکنید اونا قوی تر شدن.
در صورتی که توانایی مخفی کاریتون بالا باشه، تو گوداسپرینگز می تونید شهردار ترودی رو راضی کنید که برای Powder Ganger دام بذاره.

این هم لینک تصاویر اسکن شده ی جدید، البته حجم ها بالاست، کوچیکشون می کنم بعدا می ذارم.

منبع: PC GAMER آلمانی

{sahand}
08-03-2010, 12:28
خب بالاخره یه سری شات درست حسابی (یعنی اسکن نیست!) از بازی منتشر شد:

Guts
08-03-2010, 13:19
خیلی خیلی به نظر شبیه Fallout 3 میاد خیلی انگار یه بسته الحاقی برای Fallout 3 هست!
تو این عکس‌ها هم گرافیک بازی اصلاً جالب نیست یه چیز تو مایه‌های افتضاحه حالا ممکنه عکس‌های خوبی نباشه!

779
08-03-2010, 19:53
خیلی خیلی به نظر شبیه Fallout 3 میاد خیلی انگار یه بسته الحاقی برای Fallout 3 هست!
تو این عکس‌ها هم گرافیک بازی اصلاً جالب نیست یه چیز تو مایه‌های افتضاحه حالا ممکنه عکس‌های خوبی نباشه!

اگه از من باشه همون Fallout 3 شم باشه با محیط جدید من براش جون میدم!
اگه میخواستن Fallout جدیدی که درست میکنن تغییرات زیادی داشته باشه که دیگه New Vegas نمیزاشتن! میزاشتن Fallout 4 !!!
+
محیط این بازی اینقدر عظیم هستش که گرافیک خیلی بالا رو جواب نمیده من خودم اون زمان با Ultra که بازی میکردم در بعضی جاها لگ میداد!
گرافیک همون نسخه ی پیشرفته شده ی 3 هم باشه ما راضی ایم :دی
وای که میمیرم برایه بازی!:40:
فکرشو بکن... Las Vegas ! وایییییییی :31:

halflife g
08-03-2010, 20:20
اگه از من باشه همون Fallout 3 شم باشه با محیط جدید من براش جون میدم!
اگه میخواستن Fallout جدیدی که درست میکنن تغییرات زیادی داشته باشه که دیگه New Vegas نمیزاشتن! میزاشتن Fallout 4 !!!
+
محیط این بازی اینقدر عظیم هستش که گرافیک خیلی بالا رو جواب نمیده من خودم اون زمان با Ultra که بازی میکردم در بعضی جاها لگ میداد!
گرافیک همون نسخه ی پیشرفته شده ی 3 هم باشه ما راضی ایم :دی
وای که میمیرم برایه بازی!:40:
فکرشو بکن... Las Vegas ! وایییییییی :31:

تاييد ميشه.....درسته گفتن اين بازي چيزي فراتر از يه بازي الحاقي هست و عظيم و اين حرفا..:31:ولي به هر حال همون fallout3 هستش ......يعني گرافيك تقريبا شبيه نسخه اصليه و انتظار هم نميره سازندگان باز بشينن از اول كلي روي بافتا و كلا گرافيك كار كنن.....اونوقت به قول شايان جان بايد اسم بازي رو fallout4 گذاشت...... .

q4 2010 از اون تايمهاي خفن براي هر بازيبازي هستش

:40:natal:40:halo:40:crysis 2:40:fallout vegas

و هزاران بازي خوف ديگه..... .:5:

RAMB0o0
10-03-2010, 15:09
حالا تاریخ ریلیز چند منم میخوام اینو امتحان کنم ببینم چگن مگنیه:31:

saeid_constantin
15-03-2010, 23:13
امیدوارم مثل 1و2 باشه ... گرافیک اصلا مهم نیست
ولی درست بشو نخواهد بود! بدون خالق اصلی یعنی Brian fargo این غیر ممکنه!

Fatman 37
19-03-2010, 12:39
به نظرم باید رو موتور بازی یه تغییراتی بدن.تو GTA SA هم از موتور جدیدی استفاده نشد بلکه همون موتور GTA VC رو یکم دستکاری کردن که گرافیک به نظر جالبتر میومد.اگه تو Fallout:NV هم یه همچین کاری بکنن عالی میشه(یکم گرافیک رو قویتر کنن)

Leon-117
19-03-2010, 16:55
راست ميگين ها!چقد شبيه فال آوت 3 هست.اميدوارم يه حيووني چيزي مل فال آوت 3 داشته باشه كه بياد دنبالت و اينا.

Fatman 37
21-03-2010, 15:50
تو بازی از این حیوون ها پره!!البته این دفعه قراره Las Vegas رو بترکونیم با کازینو هاش!!

vahidgame
30-03-2010, 19:47
یک عکس کمیک از این بازی:

منبع:

sinak3
22-04-2010, 20:49
تصاویر بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بزرگنمایی:

titanium_zarin
01-05-2010, 10:52
مصاحبه با سازندگان واولین ویدئو های in-game بازی:

نميدونم اينو گذاشته بودين يا نه...اگه بوده معذرت ميخوام ...

Guts
01-05-2010, 11:20
من که از همون اول گفتم این عین Fallout3 هست. من نمیدونم Obsidian چیکار بیشتری نسبت به Bethesda انجام داده ولی این بازی که به نظر من همونه.

779
01-05-2010, 22:30
Fallout: New Vegas First Look

در اولین بازدیدی که ما از این بازی داشتیم چیزی جز شباهت بسیار زیاد آن به Fallout 3 ندیدیم. طبیعی هم هست ، هر دوی آن ها از یک Engine ساخته شده اند و هسته ی گیم پلی در واقع همان Fallout 3 هست ، بنابراین شباهت بسیار زیادی به عمویش دارد. اما وقتی که بار دوم بازدید از بازی رسید ، دریافتیم که Obisidan Entertainment کاری خالی از اشتباه رو برای این Franchise کرده است. مود جدید Hardcore ، سیستم درگیری ای هوشمندانه ، مود های جدید اسلحه ها ، قمار بازی و جهانی به بزرگی Fallout 3 فقط چیز های کمی است که دوباره Fan ها را از این بازی خوشحال کند. Obsidian استودیو ای که توسط کسانی تاسیس شد که نسخه ی اول Fallout را ساخته اند ، رویه صحنه برگشته با بازیه بزرگ خودش.
در اول یک اطلاعات ضمیمه ای برای کسانی که شاید به اندازه ی ماها اخبار رو دنبال نکرده اند میگزاریم. اتفاقات بازی در جایی اتفاق می افتد که زمین بر اثر جنگ های هسته ای رو به نابودی است و بازمانده های این جنگ در تلاش اند که سرزمین های خودشان را از موجوداتی عجیب و غریب پس بگیرند و در ین راه با هم رقابت کنند.

Customiziation هوشمندانه ی دیگری برای توانایی های کاراکتر بازی

New Vegas 3 سال بعد از اتفاقات Fallout 3 را نشان می دهد ، اما انتظار نداشته باشید که داستان بازی ادامه ی داستان قبل باشد. این یک داستان جدا با کاراکتر هایه جداست در واقع این جدا از نسخه های دیگر است.
این بار شما در باقی مانده ی Las Vegas هستید یا بهتر است بگوییم New Vegas .
جنگ هسته ای تمام چیز ها را در این صحرا نبود نکرده است ، با این وجود باز هم چیزی نیست که بتوان شروعی دوباره با آن کرد. چیز ها باهوش بسیار در کنار هم قرار گرفته اند تا شما آن ها را کشف کنین از مرکز شهر گرفته تا بیرون شهر در بیابان هایی خشک! بله شما توس Majave Wastland احاطه شده اید.
Fallout: New Vegas با یک شلیک از یک اسلحه شروع می شود. به سره شما!! مثل اینکه بعضی از مردم نمی خواهند شما آن جا باشید! شما در حال مرگ هستید که روبات قوی ای با یک مرده گاوچران به نام Victor شما را نجات می دهند و به دکتر Mitchel می آورند تا شما را خود کند.
اینبار شما با Doc Mitchell وارد داستان کاراکتر ها و Customizition بازی می شوید.
آن هایی که Fallout 3 بازی کرده اند دقیقا در خانه هستند. همه ی آپشن ها برای شناخت خود و محیط وجود دارد همینطور شما در این مکان کاراکتر خود را می سازید ولی اینبار چیز ها سریع تر از آن که قبلا در کودکی بودید پیش می رود. اولین سنت شکنی این بازی آن است که ، شما دیگر یک ساکن Valut نیستید که در پناهگاه محیفظتی بزرگ شده باشد و پس از فرار وارد جنگ شود ، این باعث می شود که شما مستقیما وارد محیطی اکشن و خشن شوید و مانند سرباز های کهنه کار کار کنید. بعد از سوال هایی که در مورد شخصیت و هویت شما پرسیده می شود شما وارد SPECIAL می شوید. Skill هایتان را علامت زده و Pip-Boy 3000 خود را دریافت می کنید از اینجا به بعد شما آزادید که به هرجایی که میخواهید بروید ، سفر کنید.

چرا همه ی روبات ها نمی توانند مهربان باشند؟

تنظیمات برای همه آزاد است چه برای حرفه ای ها چه برایه تازه کارها. تازه کار ها می توانند وارد Tuturial بازی شوند و تست Rorschach بدهند ، همچنین دکتر Mitchell آن جا هست تا به سوالات شما جواب دهد.
حرفه ای ها هم می توانند آماده شوند و قسمت تمرینی را رد کنند. آن ها حتی می توانند مود کاملا جدید Hardcore را انتخاب کنند برای اینکه بازی سخت تر شود.
هشدار : مود Hardcore از آن چه که پیداست سختر است. گرفتن این آپشن باعث می شود که بازی خیلی به واقعیت نزدیک شود. اضافه شدن وزن به حتی کوچکترین چیز ها ، مجبود بودن بازی کن برای خوردن غذا و نوشیدن آب برای زنده ماندن ، ویزیت کردن دکتر هرچند وقت یک بار و استفاده کردن از Stimpaks در اکثر اوقات فقط کمی از خصوصیات این مود است.
نظیر بیشتر بازی های R.P.G ، در اول بازی شما درباره ی خودتان تحقیق می کنید که بفهمید چه کسی شما را در بیابان تنها گزاشته تا بمیرید! در پی این راه شما به گروه ها و فرقه های گوناگونی برخورد می کنید که برای کنترل منطقه هاشان با هم رقابت می کنند و طولی نمی کشد که شما یکی از بزرگترین رقیب های آن ها می شوید!
ماجراجویی شما اول در شهری به نام Goodsprings شروع میشود.

Companion Wheel جدید باعث می شود که دوستی ها صمیمی تر شوند!

New Vegas همچنان یک بازی R.P.G ای که Open World است مانده و درگیری ها و سیستم VATS تغییرات زیادی نکرده است.
چیز ها جدیدی که اضافه شده توانایی پیدا کردن و مجهز کردن اسلحه به انواع چیز ها است. اگر Grenade Machin Gun به اندازه ی کافی خوب نیست ، شما همیشه می توانید مود های اضافی بر روی آن نصب کنید که بعث هرچه سریع تر شدن آن در تیراندازی شود.
تیر های زیاد ، خشاب های بیشتر ؛ تیر های مخصوص همه و همه را می توانید برای بیشتر اسلحه ها پیدا کنید.
بعضی از امکاناتی که به بازی اضافه شده سیستم درگیری را واقعی تر از قبل کرده است. در طی درگیری Real-Time ، آپشن جدیدی برای روربین اضافه شده و مکانیزم آن تنظیم شده است.
شما میتوانید حالا همانند بازی های FPS هدف گیری کنید ، آپشن جدیدی که اضافه شده باعث هرچه روان شدن سیستم کنترل و سینمایی ت شدن بازی می شود.
اگر شما سیستم VATS را افزایش دهید ، می توانید آپشن جدیدی برای هدف های نزدیک پیدا کنید چیزی مثل حرکاتی مخصوص!

نگاهی از داخل Dinky the Dinosaur

یکی دیگر از تغییرات جدید در بازی Companion Wheel جدید است. این یک بازی تک نفره ی R.P.G است و شما مستقیما فقط یک کاراکتر را کنترل می کنید اما در طی راه شما ممکن است به بسیاری از همراهان بر بخورید که بخواهند به شما کمک کنند.به وسیله ی Companion Wheel شما می توانید به سرعت به همراهانتان دستور بدهید که بچنگند یا خیر. شما همچنین می توانید بسیار راحت تر جون و تجهیزات آن ها را کنترل کنید. همچنین اگر اشتباهی بکنید آن ها شما را در جریان می گزارند.
همچنین یک عالمه Fire Power جدید اضافه شده است. اما شما آن ها را در زمانی احتیاج دارید که در مقابل موجوداتی که پیرامون New Vegas ساکن هستند استفاده کنیدو همچنین Obsidian طرفداران بازی را تنها نگذاشته است. بله موجودات جدیدی از جمله Big Horner که از خانواده ی Mutant ها میباشند و توسط دشمنان قدیمی اضافه شده اند.The Gecko و Elite Super Mutant Nightkin برگشته اند. زمانی که Nightkin ها invisble هستند شما نمی توانید با VATS آن ها را بکشید.
کارها خیلی سخت تر می شود زمانی که ببینید بعضی از Elite ها زره دفاعی جدیدی گرفته اند. زمانی که به سوی Unit های قوی تر هدف گیری میکنید شما می بینید که زره ای قرمز رنگ در روی صفحه ظاهر می شود. این نشانه ی آن است که باید اسلحه ی خود را به اسلحه ای موثر تر تغییر دهید. شاید Plasma Caster گزینه ی خوبی باشد.
اضافه بر شهر Goodsprings ، همچنین جاهای دیگری مانند Black Mountain ، Novak ، Primm و Helios 1 Power Plant هم وجود دارند.
در طی راه به کوئست های مختلفی بر میخورید که از شکار کردن یک Gecko گرفته تا دفاع کردن در دهان مجسمه Dinky the Dinosaur .
بار دیگر شما آزادید که شخصیت خوبی داشته باشید یا بد که همهی آن ها دوباره توسط Karma نشان داده می شود.
هر فرقه یا شهری که شما وارد آن می شوید به اعتبار ( یا Reputation ) شما مردم واکنش نشان می دهند. با این سیستم جدید شما می توانید تا یکی از Good ها یا Evil ها باشید.

فعال شدن یک Super Weapen در Helios 1

مثل اینکه Obsidian کارش را خوب انجام داده است و به آن چه که انجام داده است فکر کرده تا بتواند چیزی بسیازد که هم خصوصیات سریه Fallout رو حذف نکند و هم بازیه کاملا جدیدی را ادامه دهد.
اگر می خواهید چیز های بزرگتری از Fallout 3 ببینید که بتواند خاطرات شما را تازه کند ، New Vegas به خوبی می تواند این کار را انجام دهد.
بازی در پاییز امسال برای X360 ، PS3 و PC عرضه خواهد شد.

Guts
01-05-2010, 22:56
نامردا نکردن حتی قیافه این آدمکه‌رو عوض کنن دقیقاً همونیه که تو Fallout 3 بود:

{sahand}
02-05-2010, 20:28
نامردا نکردن حتی قیافه این آدمکه‌رو عوض کنن دقیقاً همونیه که تو Fallout 3 بود:

این آدمکه از فال آوت 1 تا حالا بوده، تو کمیک ها بوده، تو کتاب ها بوده...
نشونه ی فال آوته، آرم فال آوته، چرا عوضش کنن آخه!!؟؟؟

{sahand}
03-05-2010, 11:32
این هم دوتا اسکرین شات جدید که تو پست جناب 779 نبودند:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن عاشق سلاح رفیق خاکستریمونم!! میلگرد تو بتون!! D:

Guts
03-05-2010, 17:35
این آدمکه از فال آوت 1 تا حالا بوده، تو کمیک ها بوده، تو کتاب ها بوده...
نشونه ی فال آوته، آرم فال آوته، چرا عوضش کنن آخه!!؟؟؟
نمیدونستم فکر کردم کپی/پیست کردن :31:.

vahidgame
11-05-2010, 19:12
Fallout: New Vegas Collector’s Edition آنونس شدش.اینم عکسش:

اینم یه سری اطلاعات در مورد اون:

واقعا این با لبای آدم بازی می کنه:31: حیف که ما نمی تونیم Collector’s Edition بازی هارو بخریم و به جاش باید Copy Edition رو بخریم:31: اگه بخوایم بخریم هم درآمدمون نمی رسه:13:
الان خیلی بازی ها Collector’s Edition دارن که مزایای زیادی داره.کلا باید گفت این خارجی با بازی ها زندگی می کنن.

halflife g
13-05-2010, 10:22
تصاویر جدید :

{sahand}
15-05-2010, 19:45
تصاویر جدید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و باکس آرت:

Leon-117
16-05-2010, 14:04
باكس آرت بازي خوبه ولي به نظر من براي شماره سوم خيلي بهتر بود.

{sahand}
24-05-2010, 18:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اطلاعات جدیدی هم درباره ی بازی منتشر شده که همگی اسپویلر هستند ، به جز این:
-big weapons skill و small weapons skill ادغام شدن.

bache pooldar
01-06-2010, 00:11
من که با Fallout3 خیلی حال کردم. دوست داشتم شماره دوشو بگیریم اما پیدا نکردم. من که بی صبرانه منتظرم . این تاپیک

هم بعد از انتشار حسابی سرش شلوغ میشه! نه؟!

Leon-117
01-06-2010, 10:39
من که با Fallout3 خیلی حال کردم. دوست داشتم شماره دوشو بگیریم اما پیدا نکردم. من که بی صبرانه منتظرم . این تاپیک

هم بعد از انتشار حسابی سرش شلوغ میشه! نه؟!
راستش خيلي نه!!!درسته كمي شلوغ ميشه ولي به اندازه بقيه بازي هاي بزرگ نه!
دليلشم اينه اين سبك بازي زياد توي ايران طرفدار نداره.

{sahand}
11-06-2010, 12:20
اولین ویدئو از گیم پلی بازی منتشر شد:

چند روز دیگه تو E3 چیزای بیشتری از بازی منتشر می شه، منتظریم!!
در ضمن بتسدا برای کسایی که بازی رو پیش خرید کردن چیزای خاضی رو در نظر گرفته ( مثلا لباسو اسلحه و ...) و جالب اینه که برای هر فروشگاه متفاوته. مثلا اگه از آمازون پیش خرید کنید یه سری چیزا دریافت می کنید، اگه از گیم استاپ پیش خرید کنید چیزای دیگه...

{sahand}
13-06-2010, 14:42
FALLOUT: NEW VEGAS E3 2010 HD TRAILER
لینک نیمه مستقیم

دوستان دایل آپی می تونن تصاویری از این تریلر رو اینجا ببینن.

{sahand}
15-06-2010, 00:30
تاریخ عرضه ی بازی مشخص شد:
19 اکتبر در آمریکا و 22 اکتبر در اروپا

منبع: یوروگیمر

{sahand}
16-06-2010, 10:51
دو اسکرین شات:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و ویدئوی معرفی بازی در E3:

sherlock_Holmes
07-08-2010, 14:53
آقا اکتبر یعنی دقیقا چقدر دیگه؟ حدود دو ماه میشه نه؟

من که خیلی تو ذوقم میخوره وقتی یه بازی مثل فال آوت شماره جدیدش دنباله ی قبلی نیست!
خب دنبالشو بسازین دیگه..

من با اینکه بازی رو تمام کردم و خیلی از ماموریتهای فرعی رو هم رفتم اما هنوز یه سری چیزهاشو درست یاد نگرفتم.. کجا میتونم آموزش تمام امکانات رو بخونم؟

bache pooldar
07-08-2010, 15:00
سلام...19 اكتبر ميشه اواخر مهرماه . اين شماره جديد دنباله شماره قبلي نيست و بازي كلا متحول شده.موفق باشيد..

Alireza.M67
07-08-2010, 21:25
دو ماهه که بازی درست و حسابی نیومده .
حالا نگاه کن ، همه ی بازیها میخواد تو اکتبر بیاد .
تو این دو ماهی که در پیشه کاملا ترافیک بازی داریم.

Khashayar King
16-08-2010, 10:05
خداییش ! هیچ بازی RPG (به غیر از mass effect 2 , 1 ) بهم قد Fallout نچسبید ! :27: بی صبرانه منتظرشم ! مخصوصا الان که تو لاس وگاسه ! دقت کردین چقدر بار هاشون باحاله ؟! هه تو خرابه بار دارن !

{sahand}
16-08-2010, 10:44
شات های جدید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید- برای بازی 65000 خط، 1800 صفحه دیالوگ نوشته شده. خیلی از دیالوگ ها بر اساس انتخاب های بازیکن در طول بازی چند شکل دارن.
- اینم متنی که ابتدای بازی خونده می شه:

sherlock_Holmes
17-08-2010, 00:13
زنده باد!

دیشب میخواستم بپرسم کسی متن اول بازی رو نداره یا ترجمشو..

ایول! همه Fallout بازها روحیشون مثل همه! فکر نمیکردم برای کسی جالب باشه..

البته متن آخر فکر میکنم متفاوت باشه اما کسی اگر داشت بده بخونیم..

ممنون SƏHƏND..

ویرایش دوم:

خوندمش! من فکر کردم مال fallout 3 هست! :31: چون اولش مثل اون بود..!
مال فال اوت 3 رو ندارید؟

{sahand}
24-08-2010, 12:30
Obsidian Entertainment توی یه مصاحبه اعلام کرده که بازی بعد از اتمام داستان اصلی به پایان می رسه و شما نمی تونید بعد از آخرین کوئست اصلی به Wasteland برگردید. دلیلش اینه که تصمیماتی که شما آخر بازی می گیرید تصمیم های بزرگی هستند و برای سازنده ها خیلی سخته که بتونن با ماست مالی (!) شما رو به محیط برگردونن.
این طور که گفته شده، قبل از ورود به آخرین کوئست، بازی به شما هشدار می ده که اگه جلوتر برید دیگه راه برگشتی نیست و بازی رو همونجا سیو می کنه. بعد از پایان بازی دو گزینه جلوتون می ذاره، یکی رفتن به منو یکی لود همون سیو آخر.
البته هممون یادمونه آخر فال آوت 3:
کاراکتر جان رو به جان آفرین تسلیم کرد و حتی توی عکس های تیتراژ پایانی پودر شدن کاراکتر رو دیدیم، ولی با نصب Broken Steel دوهفته بعد از مرگ، کاراکتر تو سیتادل بهوش میومد!
و همون طور که اعلام شده، نیو وگاس هم DLC خواهد داشت.

{sahand}
31-08-2010, 13:11
لیست اچیومنت های بازی منتشر شد (در واقع لو رفت!):

اینطور که معلومه:
- بازی 20 تا کوئست داره. (اینجوری که خیلی کمه، شاید فقط سر کوئست های اصلی اچیومنت می ده. ویرایش: آها آره پیدا کردم، تو مصاحبه ها از یه سری ساید کوئست اسم برده بودن که اسمشون تو این لیست نیست. پس بازی 20 تا کوئست اصلی داره ، چه شود!)
- همه ی اچیومنت ها رو می شه به راحتی به دست آورد.
- برخلاف فال آوت 2 و 3 و مثل نسخه ی اول احتمالا محدودیتی تو تعداد اعضای گروهتون نیست.

amirpers
02-09-2010, 11:36
فال آوت 3 بازي خوبي بود.در واقع نسخه مدرن آبليويون بود يه جورايي.
اين هم حتما ادامه خوبيه برا شماره 3.

{sahand}
18-09-2010, 11:05
یه سری شات جدید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمشخصات و تصویر تمام همراه های ممکن هم اینجا هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچون خیلی اسپویلر بود اینجا نداشتم.
فقط اینو بگم که تو وگاس، فقط می تونید یه آدم و یه غیر آدم همراه خودتون داشته باشید. البته تو فال 3 هم ازین محدودیتا بود، ولی راحت می شد دورش زد! من همیشه 5 نفر همراهم بودن!

پ.ن: یه ماه به عرضه ی بازی مونده، یادتونه فال 3 20 روز مونده به عرضه لینکاش اومد؟!

Amir Hossein
01-10-2010, 01:36
از روزی که 3 شو خریدم همش دارم بازی میکنم
همش هم چیزای جدید پیدا میکنم
فقط خدا کنه این یکی زود تموم نشه

Real Madrid C.F
09-10-2010, 13:06
منم از طرفداراشم ولی نمیدونم چرا نتونستم 3 رو تموم کنم اصلا حسش نبود (با اینکه اینقد دوسش داشتم 3 تا از بازیو خریدم و 5 بار از اول شروع کردم ولی نمیدونم چرا دلم نمیخواست به جاهایه ترسناکش برم با اینکه خودم استاکر بازی کردم و بنظرم اون از فال اوت ترسناک تر بود!!! کاش زودتر بیاد اینقدر استالکر کال آف پریپیات بازی کردم و از اول رفتم خسته شدم)

MobinS
09-10-2010, 14:46
چرا گرافیکش اینقدر ضعیفه؟

Milad4171
10-10-2010, 01:15
من با Fallout3 زندگی کردم واقعا!
امیدوارم اینم مثل اون یه شاهکار از آب در بیاد.
بچه ها راست میگن
خیلی این سبک طرفدار نداره. هم زبون میخواد هم چون Open World هست باید از اینور به اونور بری .
ولی با این حال از خیلی بازی ها بهتره!! الان حسش نیست یه سری عکس از 3 حین بازی گرفتم شاید بگذارم توی تاپیکی که داریم واسه عکس واقعا شاهکاری بدون رقیب هست!:46:

sepehr_x50
10-10-2010, 01:24
شاهکار بود نسخه ی 3 بازی.
ولی یادمه اون موقع میگفتند 4 ش سال 2019 میاد!!

چه زود گذشت : دی

halflife g
10-10-2010, 10:25
بچه ها راست میگن
خیلی این سبک طرفدار نداره. هم زبون میخواد هم چون Open World هست باید از اینور به اونور بری .
ولی با این حال از خیلی بازی ها بهتره!!!

تو ایران طرفدار نداره ولی تو بقیه دنیا طرفدارای بسیاری داره....... .

شاهکار بود نسخه ی 3 بازی.
ولی یادمه اون موقع میگفتند 4 ش سال 2019 میاد!!

چه زود گذشت : دی

این شماره 4 نیست دوست من........ .و البته بسته الحاقی نسخه سوم هم نیست ...بلکه یه نسخه دیگه از نسخه 3 هست که شهر دیگه ای (وگاس) رو مد نظر قرار داده برای بازی(البته با موضوعی متفاوت)....... .

sinaset
10-10-2010, 15:26
امیدوارم اینم مثل اون یه شاهکار از آب در بیاد.

سلام دوست من
من فکر نمی کنم نسخه جدید بهتر از نسخه 3 باشه .

تجربه نشون داده بازی ها که در نسخه بعدی خودشون به سراغه ک . مراکز ج . و صحنه ها ل خ رفتن خوب از اب در نیاامدن ( این در حالی که این چنین مراکزی اصلآ رابطی به موضوع و داستان بازی ندارد ،من نمی دونم هدف سازندگان از رخنه کردن این چنین مسائل در درون بازی چیست !!!!؟)

شرکت فال اوت اشتباه کرده که به سراغ اینچنین مسائلی رفته ، اگر تمرکز خودش رو موضاعت دیگه (غیر از موار ج . ن و مسائلی از این دست) جلب می کرد و بیشتر به موضوع بازی و فضا و امکانات و داستان و... می پرداخت به نظر من بهتر از اب در می امد

به دوستان توصیه می کنم به سراغ این چنین مراکزی نروند، و اگر نیاز به پول داشتن از رمز و کد استفاده کنند

halflife g
10-10-2010, 18:04
سلام دوست من
من فکر نمی کنم نسخه جدید بهتر از نسخه 3 باشه .

تجربه نشون داده بازی ها که در نسخه بعدی خودشون به سراغه ک . مراکز ج . و صحنه ها ل خ رفتن خوب از اب در نیاامدن ( این در حالی که این چنین مراکزی اصلآ رابطی به موضوع و داستان بازی ندارد ،من نمی دونم هدف سازندگان از رخنه کردن این چنین مسائل در درون بازی چیست !!!!؟)

شرکت فال اوت اشتباه کرده که به سراغ اینچنین مسائلی رفته ، اگر تمرکز خودش رو موضاعت دیگه (غیر از موار ج . ن و مسائلی از این دست) جلب می کرد و بیشتر به موضوع بازی و فضا و امکانات و داستان و... می پرداخت به نظر من بهتر از اب در می امد

به دوستان توصیه می کنم به سراغ این چنین مراکزی نروند، و اگر نیاز به پول داشتن از رمز و کد استفاده کنند

اولا اسپم ندین لطفا........ .یعنی چی کلا روند تاپیک رو منهدم می کنید؟؟

این بازی برای ماها(خاورمیانه)ساخته نشده....دوما برای بالای 18 سال ساخته شده.........سوما بازی در لاس وگاس هست انتظار ندارین که همه برن کلیسا؟؟.........چهارما همچین چیز خاصی هم نداره اگه تریلر ها رو دیده باشین متوجه میشین.

در نهایت این موارد اصلا مواردی نیستن که دنیای عظیم fallout رو از پیشرفت باز نگهداره....این بازی با همین گرافیک بهینه شده 2 سال قبل فروش فوق العاده ای خواهد کرد(اگه به پیش فروش بازی توجه کنید می بینید که این بازی جقدر در پیش فروش فوق العاده ظاهر شده...)چه برسد به فروش ...... .

MobinS
10-10-2010, 19:09
ایول ! من قدیم دیده بودم نسخه 2007 بهترین بازی سال شده ، ولی بازی نکردمش ، دربارش خوندم خیلی کیف کردم.
چقدر خوبه این جور بازیا وجود داره ، وگرنه دیگه چیزی از این سبکا باقی نمیمونه.

sepehr_x50
10-10-2010, 23:14
بهترین تریلرش کدومه بگیرم؟

ممنون

sinaset
11-10-2010, 12:28
اولا اسپم ندین لطفا........ .یعنی چی کلا روند تاپیک رو منهدم می کنید؟؟

این بازی برای ماها(خاورمیانه)ساخته نشده....دوما برای بالای 18 سال ساخته شده.........سوما بازی در لاس وگاس هست انتظار ندارین که همه برن کلیسا؟؟.........چهارما همچین چیز خاصی هم نداره اگه تریلر ها رو دیده باشین متوجه میشین.

در نهایت این موارد اصلا مواردی نیستن که دنیای عظیم fallout رو از پیشرفت باز نگهداره....این بازی با همین گرافیک بهینه شده 2 سال قبل فروش فوق العاده ای خواهد کرد(اگه به پیش فروش بازی توجه کنید می بینید که این بازی جقدر در پیش فروش فوق العاده ظاهر شده...)چه برسد به فروش ...... .
سلام

ببیند این مسائل برهنگی و کازینو که در نسخه (new vegas ) وارد شده سابقه حضور در 3 fallout رو نداره
من فکر می کنیم این سری مسال زشت و زننده با موضوع بازی ، که بر اساس روند داستان یعنی خرابی شهرها به دلیل جنگ های اتمی سنخیت ندارد ، من نمی دونم این وسط چرا شهر new vegas سالم موند و از قضا موارد ... هست
من چهار دمو رسمی که خود شرکت داده بیرون رو دیدم ، بیشتر این مسائل هم در شهر new vegas است وگرنه خارج از شهر وگاس چیزی در دمو ندیدم

نکته بعدی دوست من گناه (مثبت 18 نداره )

بنده اسپام ندادم ، فقط نقدی زدم به مسائل نااشنا و جدیدی که وارد بازی شده ، که قطعا در فضا بازی تاثیر گذار خواهد بود

باتشکر:11:

Milad4171
11-10-2010, 12:52
سلام

ببیند این مسائل برهنگی و کازینو که در نسخه (new vegas ) وارد شده سابقه حضور در 3 fallout رو نداره
من فکر می کنیم این سری مسال زشت و زننده با موضوع بازی ، که بر اساس روند داستان یعنی خرابی شهرها به دلیل جنگ های اتمی سنخیت ندارد ، من نمی دونم این وسط چرا شهر new vegas سالم موند و از قضا موارد ... هست
من چهار دمو رسمی که خود شرکت داده بیرون رو دیدم ، بیشتر این مسائل هم در شهر new vegas است وگرنه خارج از شهر وگاس چیزی در دمو ندیدم

بنده اسپام ندادم ، فقط نقدی زدم به مسائل نااشنا و جدیدی که وارد بازی شده ، که قطعا در فضا بازی تاثیر گذار خواهد بود

ببخشید من توی جواب شما فضولی میکنم . میخواستم یه جواب به نقد شما بدم! البته دوستانه :10:

کلا این مسائل یه جور ترفند هست واسه ی فروش بالا
درضمن

این بازی رو بچه 12 ساله بازی نمیکنه. مطمعن باشین کسایی که واقعا اهل این جور بازی ها باشن حد اقل بالای 19 20 سال سن دارن ! و دیگه رسما بزرگ شدن و این چیزا دیگه نباید در دید این قشر سنی زشت یا زننده یا هر چیز دیگه ای باشه!!
البته برای تقسم بندی سندی شک نکنین این بازی واسه ی افراد بالای 18 سال ساخته شده!!
البته الان هنوز PR هست. یعنی هنوز مشخص نشده! ولی مطمعن باشین M هست و کلا ملت باید هواسشون باشه که چی میخرن
دیگه طرف که نمیاد گیر بده اینو بخری دستت رو قلم میکنم.
اون منتشر کرده ریخته تو بازار!
بقیه باید به این مسائل دقت کنن!
مثل فیلم ها
بیچاره داره میگه بالای 18 سال باز طرف میره میگیره!!
:31::18:

vegas
11-10-2010, 12:53
سلام

عزیز کسی شما رو مجبور نکرده که این بازی رو انجام بدی اگه خیلی دوست داری بازیت مورد نداشته باشه میتونی بری بازی هایی که زیر نظر بنیاد ملی بازی های رایانه ای ساخته میشه رو انجام بدی که 100 درصد اسلامی هستند !:31::27:

sinaset
11-10-2010, 13:36
با عرض پوزش لطفا این پست حذف شود.

{sahand}
11-10-2010, 18:47
یه مسئله دیگه ای هم هست، شاید چند تا از این صحنه ها می ذارن که بازی +18 بشه و دست بچه مچه ها نیفته. مثلا Red Dead Redemption اون یه صحنه رو برای چی داشت، یه صحنه ی چند ثانیه ای چه تاثیری تو فروش داره.
ثانیا شماها کجا خودندید که همچی چیزی تو بازی هست؟ (البته من تریلرها رو ندیدم که اسپویل نشه)
ویرایش: @اون دوستی که گفته بود این چیزا تو این شماره اضافه شده، در واقع این چیزا تو نسخه ی 3 برداشته شده بود و تو شماره ی 2 و شماره 3ای که اینترپلی داشت می ساخت و کنسل شد (Van Buren) به وفور وجود داشت!!
----------------------------------------------------------------
اینم توصیه می کنم نبینید!
Fallout : New-Vegas - Beyond the Beef Quest Walkthrough

sinaset
11-10-2010, 21:35
ثانیا شماها کجا خودندید که همچی چیزی تو بازی هست؟ (البته من تریلرها رو ندیدم که اسپویل نشه)

سلام بر شما
تریلری به نام "Fallout New Vegas Developer Diary 3 Art Direction" رو دانلود کنید و ببیند تا متوجه منظور من بشید .
اینطور که از تریلر پیداست ، در شهر new vegas و دور اطراف ان از اینجور مسائل موجود می باشد.(دور اطراف رو زیاد متوجه نشده ام ، ولی به طوری 100 درصدی چنین صحنه های ل .خ در شهر وگاست بر اساس تصاویر موجود در این دمو موجود می باشد)

باتشکر

halflife g
11-10-2010, 22:27
بهترین تریلرش کدومه بگیرم؟

ممنون

اینجا اون تریلر های مهم بازی رو میتونین پیدا کنین.:

اگر گزینه lo رو بزنین میتوین تریلر رو حتی با جم 5 مگ هم ببینین.. .

سلام بر شما
تریلری به نام "Fallout New Vegas Developer Diary 3 Art Direction" رو دانلود کنید و ببیند تا متوجه منظور من بشید .
اینطور که از تریلر پیداست ، در شهر new vegas و دور اطراف ان از اینجور مسائل موجود می باشد.(دور اطراف رو زیاد متوجه نشده ام ، ولی به طوری 100 درصدی چنین صحنه های ل .خ در شهر وگاست بر اساس تصاویر موجود در این دمو موجود می باشد)

باتشکر

تو اون تریلر که چیزی نیس...فقط ساختمون رو نشون میده که ......... شما تووش زن برهنه ای رو میبینن؟؟اصلا توی ساختمون میره؟؟

لااقل بزارین بازی بیاد بعد........... .اگر هم همچین چیزی داشت شما آزادین که نخرین...... .

halflife g
12-10-2010, 19:01
PERK های جدیدی که تو این شماره اضافه شدن:

COWBOY
Level لازم جهت گرفتن : 8
مهارت های لازم جهت گرفتن آن : Gun 45 , Melee 45
با این پرک شما 25% بیشتر صدمه میزنین اگه تفنگ روالور یا lever-action firearm یا دینامیت یا چاغو یا تبر hatchet بجنگین .

Jury Rigging
Level لازم جهت گرفتن : 14
مهارت های لازم جهت گرفتن آن : Repair 90
شما با این پرک توانایی پیدا میکنین که اسلحه های مشابه رو با هم تعمیر کنین مثلا plasma defender رو با laser pistol تمیر کنین !

Rad Child
Level لازم جهت گرفتن : 4
مهارت های لازم جهت گرفتن آن : Survival 70
شما قابلیت یک بچه ی رادیواکتیو پیدا میکنین ! بسیار کمتر توسط رادیو اکتیو مریض میشین و جون سریعتر افزایش پیدا میکنه !

Laser Commander
Level لازم جهت گرفتن : 22
مهارت های لازم جهت گرفتن آن : Energy Weapons 90
از هر نوع اسلحه لیزری شما 15% بیشتر صدمه میزنین + 10% امکان Ciritical Hit شما بالا میرود .

Shotgun Surgeon

Level لازم جهت گرفتن : 6
مهارت های لازم جهت گرفتن آن : Gun 45
دقت شما با این جور اسلحه ها ( ائم از شاتگان و .... ) بسیار افزایش پیدا میکنه درضمن 10 پوینت از زره اون بابا که بهش شلیک میکنین کم میشه

Long Haul
Level لازم جهت گرفتن : 12
مهارت های لازم جهت گرفتن آن : Endurance 6 , Barter 70
تو شماره قبلی این بازی آرزو داشتین بتونین خیلی وسیله حمل کنین دیگه ؟ خب با این پرک میتونین !

Math Wrath
Level لازم جهت گرفتن : 10
مهارت های لازم جهت گرفتن آن : Science 70
شما میتوانید Pip-boy خود رو و VATS اون رو بصورت منطقی ارتقاع دهید به صورتی که 10% کمتر به AP نیازمند شید

Pack Rat
Level لازم جهت گرفتن : 8
مهارت های لازم جهت گرفتن آن : Intelligence 5 , Barter 70
با این پرک وزن وسایل شما نصف میشود !

The Professional
Level لازم جهت گرفتن : 6
مهارت های لازم جهت گرفتن آن : Sneak 70
با داشتن این پرک وقتی در حالت مخفی باشید با هر اسلحه ای 20% بیشتر صدمه میزنین !

Purifier
Level لازم جهت گرفتن : 14
50% با Melee یا دست خالی بهcentaurs, nightstalkers, spore plants, spore carriers , deathclaws, super mutants و feral ghouls صدمه میزنین .

منبع:بازینما

{sahand}
12-10-2010, 20:05
PERK های جدیدی که تو این شماره اضافه شدن:

با احازه من این دوتا رو اصلاح کنم:

Long Haul : با این، وقتی که وزنتون از حداکثر مجاز بیشتر بشه هم می تونید از Fast Travel استفاده کنید.

Rad Child : با این، رادیواکتیویته باعث افزایش سلامتیتون می شه، البته نه این که مضراتش از بین بره ها، فقط هر بار که با مواد رادیو اکتیو تماس پیدا می کنید مقداری به جونتون اضافه می شه.

Milad4171
12-10-2010, 22:36
یه سوال. نمیدونم قبلا پرسیده شده یا نه!
کلا این بازی یه شروع جدید رو داره؟ یا در ادامه همون هست در منطقه ی دیگه ای؟

Leon-117
13-10-2010, 14:39
یه سوال. نمیدونم قبلا پرسیده شده یا نه!
کلا این بازی یه شروع جدید رو داره؟ یا در ادامه همون هست در منطقه ی دیگه ای؟
بازي شروع جديدي داره و اصلا ربطي به نسخه 3 نداره.

MobinS
13-10-2010, 17:33
بازیش دقیقا کی میاد؟

Killzone2
13-10-2010, 18:37
بازیش دقیقا کی میاد؟
22 اکتبر برای PS3, 360 و PC منتشر میشود.

{sahand}
14-10-2010, 11:35
کارکنان BestBuy اجازه پیدا کردن تا راهنمای بازی رو زودتر بخرن،اونا هم خریدن و یه سری چیزا از بازی رو لو دادن، البته داستان لو نرفته ولی خب میل خودتونه...

42 تا hollowed out rocks تو بازی هست. (یادتونه پشت مگاتون یه سنگ بود که توش تفنگ اسنایپر و مهمات بود؟)
51 Skill books تو بازی هست، از فال 3 کمتره ولی در عوض هر کدوم 3 امتیاز اضافه می کنه.
213 تا Skill magazines هست که هرکدوم برای مدت مشخصی 10 امتیاز اضافه می کنه.
42 تا اسلحه ی منحضر به فرد تو بازی هست، که یه سریشون با ویژگی Wıld Wasteland در دسترسن و یه سری بدون اون.

برای خیلی از نژاد ها چند شکل وجود داره. مثلا 4 نوع براهمین، 6 نوع سوپرمیوتنت و...
درسته که در آن واحد فقط می تونید یه همراه انسان و یه غیر انسان داشته باشید، اما وقتی تو جمهوری کالیفرنیا شهرت کافی به دست میارید می تونید یه نفر از نیروهاشون همراهتون داشته باشید، به جز این یه بادی گارد هم می تونید اسنخدام کنید.
تو حالت نرمال همراهاتون نمی میرند! فقط بیهوش می شن تا وقتی مبارزه تموم شه.
تو بازی 10 تا trait و 86 تا perk وجود داره.

5 روز به انتشار بازی مونده هنوز نیومده، اه اه اه...

MobinS
14-10-2010, 13:22
5 روز یا 8 روز؟

Leon-117
14-10-2010, 14:31
کارکنان BestBuy اجازه پیدا کردن تا راهنمای بازی رو زودتر بخرن،اونا هم خریدن و یه سری چیزا از بازی رو لو دادن، البته داستان لو نرفته ولی خب میل خودتونه...

42 تا hollowed out rocks تو بازی هست. (یادتونه پشت مگاتون یه سنگ بود که توش تفنگ اسنایپر و مهمات بود؟)
51 Skill books تو بازی هست، از فال 3 کمتره ولی در عوض هر کدوم 3 امتیاز اضافه می کنه.
213 تا Skill magazines هست که هرکدوم برای مدت مشخصی 10 امتیاز اضافه می کنه.
42 تا اسلحه ی منحضر به فرد تو بازی هست، که یه سریشون با ویژگی Wıld Wasteland در دسترسن و یه سری بدون اون.

برای خیلی از نژاد ها چند شکل وجود داره. مثلا 4 نوع براهمین، 6 نوع سوپرمیوتنت و...
درسته که در آن واحد فقط می تونید یه همراه انسان و یه غیر انسان داشته باشید، اما وقتی تو جمهوری کالیفرنیا شهرت کافی به دست میارید می تونید یه نفر از نیروهاشون همراهتون داشته باشید، به جز این یه بادی گارد هم می تونید اسنخدام کنید.
تو حالت نرمال همراهاتون نمی میرند! فقط بیهوش می شن تا وقتی مبارزه تموم شه.
تو بازی 10 تا trait و 86 تا perk وجود داره.

5 روز به انتشار بازی مونده هنوز نیومده، اه اه اه...
خيلي ممنون.كشته ي اون شعار بازيم!:31:(كه توي امضاي شما هم هست هر وقت ميبينم كلي كيفور ميشم:31:)

{sahand}
14-10-2010, 15:22
5 روز یا 8 روز؟
19 اکتبر آمریکا، 22 اروپا.

Alireza.M67
15-10-2010, 22:36
بلاخره لینکهای بازی هم اومد :
از فردا بعد از ظهر هم فکر کنم بتونید از مغازه ها بخریدش .

Milad4171
16-10-2010, 00:03
امروز تازه 16 اکتبره . مگه نمیگن 19 ؟؟
یعنی چی باز؟
شده مثل Pes؟ لو رفته بازی؟
من که نمیخوام باز ریسک کنم. زود بخرم بعد با کلی DLC و پچ بازی رو درست کنم!!
فکر کنم همون روز رلیز شدنش فرداش بخریم بهتره!!!
فعلا که خبری نیست!!

d_a_n_t_e
16-10-2010, 00:28
بلاخره لینکهای بازی هم اومد :
از فردا بعد از ظهر هم فکر کنم بتونید از مغازه ها بخریدش .

خواهشا ذکر کنید مربوط به چه کنسولیه تا دوستان گیج نشن

این لینکی که دوستمون گذاشتن مربوط به نسخه 360 بازی هست

اینجا هم لینک های بیشتر از این نسخه

Leon-117
16-10-2010, 14:13
دوستان انشاا... هميشه خوش خبر باشيد!:11::10::40:
راستي سازنده ها نگفتند بازي چند ساعت طول ميكشه؟!

{sahand}
16-10-2010, 14:36
والا فکر کنم حرف حدود 100 ساعت بود.
فال 3 بدون DLC رو اگه ماس مالی هم می رفتی 50-60 ساعت بود. این از اون بزرگتره احتمالا 70-80 رو شاخشه.

Leon-117
16-10-2010, 14:39
والا فکر کنم حرف حدود 100 ساعت بود.
فال 3 بدون DLC رو اگه ماس مالی هم می رفتی 50-60 ساعت بود. این از اون بزرگتره احتمالا 70-80 رو شاخشه.
كاشكي تو تابستون ميومد.با اين وضع مدرسه ها.تازه كلي بازي ديگه هم مياد.:31:

MobinS
16-10-2010, 16:49
الان بازی از تاریخ ریلیزش زودتر اومده مشکلی نداره؟ کسی گرفته ببینه درسته؟

Leon-117
16-10-2010, 17:27
الان بازی از تاریخ ریلیزش زودتر اومده مشکلی نداره؟ کسی گرفته ببینه درسته؟
فكر نكنم مشكلي داشته باشه.خيلي بازي ها بودند(و خواهند بود!)كه زودتر ليك ميشن.:10:

Amir Hossein
16-10-2010, 19:15
کسی منبع برای خرید اینترنتی نداره

Alireza.M67
16-10-2010, 19:48
خواهشا ذکر کنید مربوط به چه کنسولیه تا دوستان گیج نشن

این لینکی که دوستمون گذاشتن مربوط به نسخه 360 بازی هست

اینجا هم لینک های بیشتر از این نسخه

آقا شرمنده ، یادم رفت .

والا ما 3ش رو بازی کردیم ، خیلی طول کشید .:31:
این خیلی که گفتم یعنی یه چیزی نزدیک 100 ساعت ( البته با تمام DLC ها و ماموریتهای فرعی و گشت و گذار و ...)
یعنی تقریبا 1 سال رو سیستمم نصب بود .

امروز تازه 16 اکتبره . مگه نمیگن 19 ؟؟
یعنی چی باز؟
شده مثل Pes؟ لو رفته بازی؟
من که نمیخوام باز ریسک کنم. زود بخرم بعد با کلی DLC و پچ بازی رو درست کنم!!
فکر کنم همون روز رلیز شدنش فرداش بخریم بهتره!!!
فعلا که خبری نیست!!

دوست عزیز این لینک ها همون لینک نسخه ی اصلی بازی هستن که لیک شدن .
مگه نمیدونی بازی ها همیشه اول تو ایران میان بعد از چند روز در بقیه نقاط کره خاکی ریلیز میشن .:31:

Leon-117
16-10-2010, 20:31
والا ما 3ش رو بازی کردیم ، خیلی طول کشید .:31:
این خیلی که گفتم یعنی یه چیزی نزدیک 100 ساعت ( البته با تمام DLC ها و ماموریتهای فرعی و گشت و گذار و ...)
یعنی تقریبا 1 سال رو سیستمم نصب بود .

برادر ما هم كلي با شماره 3 زندگي كرديم!:31:
لامصب خيلي بهش معتاد شده بودم.حدود 2-3 ماه به جز فال آوت چيزي بازي نكردم!:20:

Mostafa NBA
16-10-2010, 20:46
فروشگاه محل ما آورده :31:

من چون Fallout 3 رو بازی نکردم از این بازی اطلاعات زیادی ندارم. فقط اینو بهم بگید که برای این بازی باید مثل Mass Effect انگلیسیمون خوب باشه تا از بازی چیزی بفهمیم ؟

halflife g
16-10-2010, 20:49

من چون Fallout 3 رو بازی نکردم از این بازی اطلاعات زیادی ندارم. فقط اینو بهم بگید که برای این بازی باید مثل Mass Effect انگلیسیمون خوب باشه تا از بازی چیزی بفهمیم ؟

برای بازی کردن این شاهکار نیاز به زبان خوبی دارین.........قشنگی این بازی به همین دیالوگاشه.......

بازی واقعا شاهکار یکی از بهترین های این نسل

Leon-117
16-10-2010, 21:33

(هرچند آقا مراد جواب دادن ولي:)در اينكه بازي فوقلعاده هست شكي نيست ولي براي لذت بردن از بازي لازمه انگليسيمون خوب باشه ولي نه در حد مسلط بودن.همين فال آوت 3 من انگليسيم كاملا معمولي و حتي پايين تر بود بازي ميكردم كلي هم بهم انگليسي ياد داد!:10:

behrad66
17-10-2010, 00:10
شدیدا منتظر این بازی بودم. با قبلیش که کلی حال کردم ولی میترسم الان بخرم بعدا مجبور شم کلی دنبال پچ و کرک بگردم.

Milad4171
17-10-2010, 00:17
هر کس خرید بیاد بگه. چند چند تا دیسک داره؟
ورژنش بازی هم بگه!!! مطمعن بشیم که اصل هست!!

Real Madrid C.F
17-10-2010, 11:14
این آقا داره میگه فروشگاه محل ما آورده که!! بچه ی مشهد هم که هستش!! من گفتم شما زیاد توجه نکردین حتما بچه ی واشینگتونه!! پس اومده نه!؟ ولی این بازی رو کنسول خیلی مضخرف هستش نه؟؟! آخه اصلا رو PC فقط مزه میده و اصلانمیتونم تصورشو بکنم رو کنسول اینو بازی کنن!

Mostafa NBA
17-10-2010, 12:52
این آقا داره میگه فروشگاه محل ما آورده که!! بچه ی مشهد هم که هستش!! من گفتم شما زیاد توجه نکردین حتما بچه ی واشینگتونه!! پس اومده نه!؟ ولی این بازی رو کنسول خیلی مضخرف هستش نه؟؟! آخه اصلا رو PC فقط مزه میده و اصلانمیتونم تصورشو بکنم رو کنسول اینو بازی کنن!

آدرس فروشگاه هم اگه خواستی بگو تا بهت بدم این فروشگاه, هم حضوری میفروشه هم آنلاین. البته اینو باید اضافه کنم که من نسخه ی کنسول رو میگم. اگه بچه ی واشنگتن بودم که 2 روز دیگه بازی میمومد IQ

mohammad_twe
17-10-2010, 13:00
ولی این بازی رو کنسول خیلی مضخرف هستش نه؟؟! آخه اصلا رو PC فقط مزه میده و اصلانمیتونم تصورشو بکنم رو کنسول اینو بازی کنن!
شاخترین پست سال 1389 :دی :18:

{sahand}
17-10-2010, 14:56
بازی رو گرفتم، تا این جا که خوب بوده، (و مطمئنا بقیه اش هم خواهد بود.)
ورژن بازی 1.0.0.210 هست، تنها باگی که (فعلا) دیدم، البته باگ که نه، گلیچ، این بود که موقع پریدن دست کاراکتر گاهی وقتا حرکتای ناجور می کنه.
می رم بقیه شو بازی کنم ببینم چجوریاست...
پ.ن. چند روز دیگه فیبل 3 هم میاد می مونیم کدومشو بازی کنیم!!

MobinS
17-10-2010, 15:21
ولی این بازی رو کنسول خیلی مضخرف هستش نه؟؟! آخه اصلا رو PC فقط مزه میده و اصلانمیتونم تصورشو بکنم رو کنسول اینو بازی کنن!

جانم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18: چرا اونوقت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!

یک سوال فنی: این بازیو هم مگه تا آخرش میرن؟ آخه من کسی از دور و بری هام ندیدم که این جور بازیو رو تا آخرش بره! آدم اینقدر بازی می کنه که حال بده دیگه.

Amir Hossein
17-10-2010, 15:27
سلام خونه ما تو روستا هستش:31:
اگه یه بازی امروز بیاد 6 ماه دیگه میاد محله ما:41:
در هر صورت کسی اگر منبع برای خرید اینترنتی سراغ داشت مارو بی نصیب نذاره:46:

CATALONIA
17-10-2010, 18:10
Fallout New Vegas: First  Review

اولين Review بازي از سايت نه چندان مشهور Attack of the Fanboy منتشر شده و به بازي درجه ي متوسط رو داده .براي خواندن نقد روي عكس زير كليك كنيد : 
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

halflife g
17-10-2010, 18:18
خوب این امتیازا طبیعیه....... .

شماره 3 این بازی بهترین بازی سال 2007 شد و میانگین امتیازاشم حدود 93 اینا بود (البته نسخه goty ش هم میانگین 95 گرفت)

ولی این شماره حدود 85 تا 90 و شایدم کمتر باشه.......چون بعد از سه سال تقریبا دارن همون بازی قبلی رو با رنگ و لعاب دیگه ای به خرد مشتری میدن و نبایدم انتظار چیز خیلی فراتری از شماره 3 رو داشته باشیم............. .

MobinS
17-10-2010, 19:20
اونجور که از خبر ها معلومه سایتای نقد بازی از گرافیک نچندان خوب بازی ناراضیند. همه سایتا از این که بازی تغییر گرافیکی زیاد نکرده ناراضی هستن. احتمالابه خاطر همین مسئله نمره خوبی از سایتا نگیره.

Alireza.M67
17-10-2010, 21:44
من معمولا خیلی کم تو زندگی از یه مساله خوشحال میشم ولی امروز که این بازی رو شروع کردم یه حس خوبی بهم دست داد .
شروع بازی مثل شماره 3 یه تعیین چهره و یه تست روانپزشکی داره .
خیلی جلو نرفتم ولی بازی خیلی شبیه 3 هست و من که لذت بردم .

Dark Soul
17-10-2010, 22:28
سلام خونه ما تو روستا هستش:31:
اگه یه بازی امروز بیاد 6 ماه دیگه میاد محله ما:41:
در هر صورت کسی اگر منبع برای خرید اینترنتی سراغ داشت مارو بی نصیب نذاره:46:
اسم یک سایت عالی را برات می فرستم بیشتر از یک ساله که دارم ازش خرید می کنم اما هنوز این بازی را نیورده.

mosolim
17-10-2010, 22:59
سلام
عالیه. ولی فکرکنم اینو باید بزارم برا بعدا. چون این بازی وقت و دقت و انرژی خاصه خودشو میخواد الحساب این بازی های اکشن اول و سوم شخص رو تموم کنیم تا برسیم به این نقش افرینی. اصولا بازی های نقش افرینی رو نمیشه همینطوری و با عجله و سر سری رفت.

JUSTIN11
18-10-2010, 01:14
من زیاد از سبک نقش آفرینی خوشم نمیاد ولی بین این بازیها فقط از مس افکت خیلی خوشم اومد و باعث شد حدود 60 ساعت برای این بازی وقت بذارم واقعا عالی بود.

شماره قبلی فال آوت و همینطور fable رو امتحان نکردم.یه توضیحی در مورد این دوتا بازی میدید؟ چه تفاوتهایی با مس افکت دارن؟

mosolim
18-10-2010, 09:57
من زیاد از سبک نقش آفرینی خوشم نمیاد ولی بین این بازیها فقط از مس افکت خیلی خوشم اومد و باعث شد حدود 60 ساعت برای این بازی وقت بذارم واقعا عالی بود.

شماره قبلی فال آوت و همینطور fable رو امتحان نکردم.یه توضیحی در مورد این دوتا بازی میدید؟ چه تفاوتهایی با مس افکت دارن؟

سلام
فال اوت هم دقیقا یک نقش افرینی تو مایه های همون مس افکته. فقط از لحاظ گیم پلی کمی کتفاوته و محیط بازی دیگه فضا نیست بلکه مطروکه های شهر های باقی مانده از انفجار های اتمیه. در این بازی هم شما در نقش شخصی هستید که باید ماموریت هایی رو که دیگران بهش محول میکنند انجام بده و همچنین شخصیت خودتونو بسازید که میتونه خوب یا بد باشه. به نظر من اینم قشنگه. بد نیست امتحانش کنی. راستش منم نقش افرینی بازی نمی کنم اما استثنا این و همون مس افکت رو بازی کردم.

behrad66
18-10-2010, 10:17

برعکس من عاشق سبک نقش آفرینی هستم. تقریبا تمام بازیهای این سبک رو چه RPG و چه Action RPG بازی کردم.

تو RPG بیشتر دیالوگ و از اینور برو اونور و کمی جنگ هست و معمولا زاویه دید از بالا هست که زیاد منو جذب نکرد. بازیهایی مثل Diablo و NWN از این سبک بازیها هستن که اتفاقا خیلی هم طرفدار دارن.

ولی تو Action RPG بیشتر جنگ هست و دیالوگ ها کمتره و معمولا هم مربوط به ماموریتها میشه. یعنی لازم نیست هی بری با این حرف بزنی بعد بری پیش یکی دیگه بگی فلانی اینجوری گفت و تو رو خدا تو هم اینجوری بگو و ... زاویه دید دوربین هم معمولا تو این سبک از پشت سره مثل Mass Effect و Fallout و Oblivion

البته Dragon Age اومد این دو تا رو با هم مخلوط کرد و یه بازی نقش آفرینی فوق العاده داد بیرون که من یکی تقریبا پنج بار از اول تا آخرش رفتم.

حالا فالات رو اگه بخوای با مس افکت مقایسه کنی تقریبا شبیه هم هستن. هم توی شخصیت سازی که میتونی بد باشی یا خوب. هم توی دیالوگا که باید تعیین کنی به کی چی بگی. هم توی نحوه گرفتن ماموریت ها.

ولی فرق اصلی فالات با مس افکت اینه که کاملا Open World ـه. یعنی بجای اینکه توی فضا سفر کنی و فقط توی یه سری سیاره ها و ایستگاه های فضایی بشینی اینجا توی یه دنیای بزرگ هستی که شهر و فروشگاه و خرابه و مترو و خلاصه همه چی داره و میتونی توش راه بری. اصلا هم مهم نیست چی کار میکنی. تصمیم با خودته. حتی فیبل هم اینطوری نیست و محدودیت داره حرکتت توی جهان بازی.

خلاصه خیالت راحت باشه اگه مس افکت رو بازی کردی و خوشت اومد از فالات هم خوشت میاد. چون مهمترین چیز تو نقش آفرینی زبانه که بفهمی جریان چیه وگرنه خستت میکنه.

راستی یه چیز دیگه هم هست که خیلی مهمه. توی فالات هر چی بیشتر بجنگی لول میگیری و اونوقت میتونی بخودت Perk بدی و اتریب هات رو بالا ببری. اگه بخوام به زبون مس افکت بهت بگم Perk ها تقریبا شبیه پاورهای مس افکت هست (البته نه به اون شکل فانتزی و ماورایی) و اتریب ها هم شبیه آپگریدهای مس افکت که جون و دمیج و آرمور و اینا رو بالا میبرد.

برو بگیر حالشو ببر. انصافا تو نقش آفرینی من Mass Effect و Dragon Age و Fallout رو از همه بیشتر پسندیدم. با بقیه هم حال کردم ولی نه به این اندازه.

آخ دهنم کف کرد... :31:

MobinS
18-10-2010, 14:44
بازی نقش آفرینی یک چیز یادت شد:
The Elder Scrolls IV: Oblivion

اگه بازی نکردی یک عمر در فنایی ! به همه باز یهای نقش آفرینی حاضر می ارزه

Leon-117
18-10-2010, 14:57
منم بازي رو گرفتم.بر خلاف انتظارم شروع اين نسخه هم خيلي خوب كار شده.گرافيك بازي هم براي من خيلي زيباست.گيم پلي هم كه همون گيم پلي فوقلعاده 3 هستش.در كل بدو شك بهترين بازي من توي امسال هستش:20:
دوستان يه سري از كامنت ها در مورد اين بازي كه توي فروم BC بود رو ميزارم:
1.من ديشب 1 ساعت فقط داشتم طراحي كاراكترم رو باش انجام ميدادم واقعا معلومه كه شاهكاريه
2.بازی دقیقا مثل نسخه قبلیشه خوب قابل قبول و موفق
3.من تا همین الان(4-5 ساعت) داشتم بازیش میکردم و همه چی عالی بود! و جو بازی کاملا شبیه Fallou 3 هستش مخصوصا گرافیک ولی یه سری چیزها اضافه شده که بازی رو بهتر کرده! در کل همه چی Perfect بود!
4.عجب شاهکاریه این بازی.
کلا fallout گرافیک عجیبی داره بخصوص وقتی که از جای تاریکی وارد روشنایی می شین عجیب تغییرات رو حس می کنین.
گرافیکش با نسخه قبل تفاوت زیادی نداره ولی از لحاظ سلاح و لباس خیلی متفاوت و بهتره.

Milad4171
18-10-2010, 15:03
بازم خوبهه. دوستان نظرات خوبی داشتن نسبت به بازی. فردا میرم بخرم!!!:8:
قبلیه که کلی به زبانم کمک کرد. کلی چیز یاد گرفتم.
فقط تنها نکته اش این بود که باید همش از تو کانال مترو میرفتی.:13:
اینجا هم که لاس وگاس هستش. سرشار از مترو....نه؟:31:

Dark Soul
18-10-2010, 18:25
ما که باید بزاریم برای بعد امتحانامون که با خیال راحت بشینیم بازی کنیم:19:
حالا یک سوال : اینم لال هست یا نه؟
(از کارکتر های لال بدم میاد:2:)

{sahand}
18-10-2010, 18:30
به دوستانی که فال 3 رو بازی نکردن توصیه می کنم قبل از وگاس برن اونو بازی کنن. احساس می کنم کسی که اونو بازی نکرده باشه گیج می شه.
مثلا:
برای درست تموم کردن یکی از کوئستا باید جیب یکی رو بزنی. ولی تو بازی جیب زدن رو آموزش نمی ده.
(البته یادم نمیاد تو فال 3 هم جایی یاد داده باشه!!)

اینجا هم که لاس وگاس هستش. سرشار از مترو....نه؟:31:
والا یه بخشی از محیط لاس وگاسه. بقیه ش بیابونه. تا این جا هم که من مترویی ندیدم...
.................................
یه چیز جالبی که تو نسخه های فبلی نبود و تو این هست اینه که لباس هر گروهی رو بپوشید، اون گروه فکر می کنن که از اعضاشونی و بهت حمله نمی کنن.

The Rover
18-10-2010, 19:15
برای درست تموم کردن یکی از کوئستا باید جیب یکی رو بزنی. ولی تو بازی جیب زدن رو آموزش نمی ده.
(البته یادم نمیاد تو فال 3 هم جایی یاد داده باشه!!)

فکر نکنم حتما لازم باشه چون راه های زیادی برای کوئستا هست در ضمن شاید یکی اصلا شخصیتش این مهارتو نداشته باشه چه برسه به گیمر

Milad4171
18-10-2010, 19:32
یه چیز جالبی که تو نسخه های فبلی نبود و تو این هست اینه که لباس هر گروهی رو بپوشید، اون گروه فکر می کنن که از اعضاشونی و بهت حمله نمی کنن.

خدایی نکته ی ظریفی رو گفتی.
به نظر من خیلی جالب میشد اگه توی نسخه قبل این مورد وجود داشت. من اوایل فکر میکردم واقعا اینطوری هست که لباس یه گروهی رو بپوشی دیر بهت شک میکنن.
ولی خوب فرقی نداره واست که بپوشی یا نپوشی!!
دوربین هم مثل 3 هست. من فردا میرم میخرم میخوام سوالا رو فعال جواباشو داشته باشم!!!:31:

behrad66
18-10-2010, 19:36
آخ که عجب چیز مهمی رو اضافه کردن. خیلی دلم میخواست یه همچین موردی رو تو بازیا ببینم.

حالا که بحثش پیش اومد یه چیز جالب تو آبلیویون بود که هر دفعه بازی میکردم میرفتم همین کار رو میکردم. کسایی که اون بازی رو رفتن میدونن Necromancy تو سیرودیل ممنوعه. حالا جالب اینجا بود که اگه یه اسپل مربوط به این شاخه از مجیک رو میزدی میگرفتن چوب...... :31: ولی وقتی لباس این فرقه رو میپوشیدی عین خیالشون نبود یا بدتر از اون لباس Mythic Dawn.
تا یه لباس نکرومنسر ها رو گیر میاوردم میاوردم میفروختم به یه فروشنده و دفعه بعد که میرفتم تو مغازش میدیدم همون لباس رو پوشیده. غروب هم که میشد میومد بره خونه ـش با همون لباس میرفت!! :31:

فکرشو بکن اگه قرار بود لباس مهم باشه چی میشد...

فقط یه چیزی... اگه مثلا لباس Talon Company رو بپوشی با این که Good باشی بازم سراغت نمیان؟؟!؟ :18:

Alireza.M67
18-10-2010, 20:16
کلا بازیها به 5 دسته تقسیم میشن :
ضعیف : بازی کنی وقت تلف کردی . مثل Quantim theory
متوسط : اگه خیلی دیگه بی بازی بودی بزن بازی کن . مثل Bad company
خوب : بخر بازی کن چون ارزششو داره . مثل Crysis
عالی : بازی نکنی از کفت رفته : مثل God of war , alan wake
دسته ی آخر : بازی نکنی اصلا بیهوده زنگی کردی و این بازی ها به هر قشری با هر سلیقه و طرز تفکری توصیه میشن ، کلا اگه مشکل کمبود وقت هم داری به هیچ وجه اینا رو از دست نده : مثل Fallout , heavy-rain , resident evil ,...

Mostafa NBA
18-10-2010, 20:24
کلا بازیها به 5 دسته تقسیم میشن :
ضعیف : بازی کنی وقت تلف کردی . مثل Quantim theory
متوسط : اگه خیلی دیگه بی بازی بودی بزن بازی کن . مثل Bad company
خوب : بخر بازی کن چون ارزششو داره . مثل Crysis
عالی : بازی نکنی از کفت رفته : مثل God of war , alan wake
دسته ی آخر : بازی نکنی اصلا بیهوده زنگی کردی و این بازی ها به هر قشری با هر سلیقه و طرز تفکری توصیه میشن ، کلا اگه مشکل کمبود وقت هم داری به هیچ وجه اینا رو از دست نده : مثل Fallout , heavy-rain , resident evil ,...

کاش کلمه ی " به نظر من" هم داخل جملات بالا قرار میدادی !

در مورد دسته ی آخر اتفاقاً به هر قشری توصیه نمیشه بازی های RPG چون لازمه اش یاد داشتن خوب ه انگلیسیه.بقیه دسته ها هم که کاملاً سلیقه ای هستش .

Arrowtic
18-10-2010, 20:37
سيستم چي ميخواد؟

The Rover
18-10-2010, 21:11
کاش کلمه ی " به نظر من" هم داخل جملات بالا قرار میدادی !

در مورد دسته ی آخر اتفاقاً به هر قشری توصیه نمیشه بازی های RPG چون لازمه اش یاد داشتن خوب ه انگلیسیه.بقیه دسته ها هم که کاملاً سلیقه ای هستش .
نه اتفاقا راست گفت به نظر من اگه سواد هم نداشته باشی باید بازیشون کنی :20:

{sahand}
18-10-2010, 21:34
یه چیز جالب دیگه این که اگه همراهاتون هم کسی رو بکشن، شما XP می گیرید. اگه یادتون باشه تو فال 3 فقط درصورتی XP می گرفتید که حداقل 30 درصد جون مقتول رو شما می پروندید. که یه ذره تو لول گرفتن مشکل ایجاد می کرد.

فقط یه چیزی... اگه مثلا لباس Talon Company رو بپوشی با این که Good باشی بازم سراغت نمیان؟؟!؟ :18:
Talon Company که تو وگاس نیست.کلا بیشتر Reputation مهمه تا Karma.
-----------------------------------------------------------------
پ.ن. اگه فال 1 و 2 رو بازی کردید نیو وگاس می تونه براتون جالب تر باشه.

Arrowtic
18-10-2010, 21:54
آقا تو بازي جايي نوشته خوب هستيد يا بد؟عدد گذاشته براش؟(يعني خوبي يا بديتون مقدار داره؟)
اگه خوب باشي و لباس بدا رو بپوشي نميشناسنت؟
ديگه مثل 3 از بچگي شروع نميشه و تست مدرسه نداره؟

{sahand}
18-10-2010, 22:02
آقا تو بازي جايي نوشته خوب هستيد يا بد؟عدد گذاشته براش؟(يعني خوبي يا بديتون مقدار داره؟)
اگه خوب باشي و لباس بدا رو بپوشي نميشناسنت؟
ديگه مثل 3 از بچگي شروع نميشه و تست مدرسه نداره؟
نه، وضعیت شهرتتون تو هر شهر رو می نویسه، ممکنه یه شهر شما رو دوست داشته باشن، تو یه شهر دیگه ممکنه سایه تون رو با تیر بزنن.
دیگه بیشتر از این بگم داستان لو می ره.
کلا سیستم Reputation این شماره در مقایسه با سیستم کارمای نسخه ی قبل کامل و بهتره.
نه از بچگی شروع می شه، و نه از تو والت. یه چیزی شبیه اون تست در حد 1 دقیقه داره.

Arrowtic
18-10-2010, 22:03
منظورم اينه از كجا ميشه فهميد بد هستيد يا خوب؟

Milad4171
18-10-2010, 22:21
من بازی رو گرفتم باید کمک کنین!! سر قبلی حسابی گیج شدم!!

Alireza.M67
18-10-2010, 22:56
سوال :

دوستان تو این بازی فقط 100 بار میشه سیو کرد یا 100 تا جای سیو داره که میشه هرچقدر دلت بخواد سیو کنی ؟

{sahand}
18-10-2010, 22:57
منظورم اينه از كجا ميشه فهميد بد هستيد يا خوب؟
والا هنوز اونقدری جلو نرفتم که انتخاب بین بد و خوب داشته باشم، اما طبق چیزایی که قبل از بازی گفته بودن، هر کدوم از گروه ها یه سری چیزای خوب داره و یه سری چیزای بد، هیچ کس مطلق سفید یا سیاه نیست.
شما در طول داستان با یکیشون همراه می شید.
اگه هم منظورتون نمایشگر مقدار کارما هست، که من چیزی ندیدم. اون قسمتی تو فال 3 تو پیپ بوی وضعیت کارما رو می نوشت حالا شهرت یا همون محبوبیتتون تو مناطق مختلف رو می نویسه.

دوستان تو این بازی فقط 100 بار میشه سیو کرد یا 100 تا جای سیو داره که میشه هرچقدر دلت بخواد سیو کنی ؟
100 تا اسلات سیو داره، ولی خب آدم معمولا Overwrite می کنه.

Mostafa NBA
18-10-2010, 23:09
نه اتفاقا راست گفت به نظر من اگه سواد هم نداشته باشی باید بازیشون کنی :20:
اینم سلیقه ای هست ! خود ه من چون احساس میکنم نمیتونم لذت کافی رو از بازی های RPG به دلیل زبان انگلیسی ببرم مخصوصاً Fallout به هیچ وجه سمتش نمیرم.

behrad66
18-10-2010, 23:23
یه چیز جالب دیگه این که اگه همراهاتون هم کسی رو بکشن، شما XP می گیرید. اگه یادتون باشه تو فال 3 فقط درصورتی XP می گرفتید که حداقل 30 درصد جون مقتول رو شما می پروندید. که یه ذره تو لول گرفتن مشکل ایجاد می کرد.
میدونم خیلی پیش نرفتی تو بازی ولی گفتم شاید بدونی...

محدودیت 20 تایی لول هنوزم هست؟

مثل 3 هنوز نصف بازی رو رد نکردی به max level میرسی؟ آخه اینش یه کم حالگیری بود. کلا وقتی دیگه نمیتونستی لول بگیری هیجانش کم میشد.

The Rover
19-10-2010, 01:34
میدونم خیلی پیش نرفتی تو بازی ولی گفتم شاید بدونی...

محدودیت 20 تایی لول هنوزم هست؟

مثل 3 هنوز نصف بازی رو رد نکردی به max level میرسی؟ آخه اینش یه کم حالگیری بود. کلا وقتی دیگه نمیتونستی لول بگیری هیجانش کم میشد.
اگه اشتباه نکنم شماره 3 با DLC هاش تا لول 30 هم میرفت.

mInI_ClockEr
19-10-2010, 02:52
افایون این بازی امومده اگه نیومده کی برای کامپیوتر میاد؟؟؟؟
من قبلی رو تا آخراش رفتم ولی نتونستم تمومش کنم

halflife g
19-10-2010, 09:48
نمرات جدید بازی:

Game Informer : 8.5/10
GamePro : 4.5/5
Giant Bomb : 4/5
RPGFan : 85/100
Joystiq : 3.5/5
PlanetX360 : 8.8/10
JPS : 4.5/5

Real Madrid C.F
19-10-2010, 12:23
دوستان لطفا یکی میاد پست میده قبل از اینکه پست سال رو از تو حرفاش در بیارین!!! دلیل نظرش رو بپرسین بعد شروع به مسخره کردن بکنین!! همین یکی مثل شما میاد تاپیک موبایل میگه به نظر من آندروید از وین موبایل بهتره خوبه ما هم بکنیمش تخم هویج! مثلا نمونش یکی از دوستان تازه کار اومده بود در مورد وین فون 7 نظر میداد:

يعني من نفهميدم، کپي پيست نميشه کرد توي گوشي؟ Multitasking نداره، با بلوتوث نميشه فايل انتقال بدي، تِمِش هم فقط ميشه رنگش رو عوض کني و اين يعني تنوع کم.
تازه من نميخوام اوپن سورس نبودنش رو حساب کنم.
بعد اين قراره با اندرويد رقابت کنه؟!

ولی من اینجوری جوابشو دادم:
البته اینجور که شما میگین هم نیست ....آخه جناب شما باورتون میشه که مایکروسافت از قبل حساب کاری رو نکرده باشه و مثل بچه ها بدون در نظر گرفتن بازار این پروژه ی عظیم رو بده بیرون!!؟؟ مگه یادتون نمیاد اول که اپل اومد همه چی میگفتن!!!
و....
(کلا خواستم بگم درست نیست با یکی که تازه میاد تو تاپیک پست میده اینجوری رفتار بشه! ...تازه خوبه من خودم گیمر هستم و تازه کار نیستم ولی اکثرا تو بحث فروم بازی شرکت نمیکنم چون اکثرا بچه سن هستن و جنبه حرف زدن ندارن...خلاصه از بزرگترای تاپیک و مدیرا انتظار برخورد با اینجور افراد رو داشتم!) من وقتی میگم این بازی از نظر من رو کنسول جالب نیست چون من بیشتر دیدم که بازیای اکتیو و اکشن رو کنسول ها طرفدار داره و فال اوت با اینکه بهش علاقه ی زیادی دارم ولی بازی با روند آهسته هست و سر هر مکالمه باید کلی استپ بزنین و متن بخونین و رو کنسول زیاد مناسب به نظر نمیرسه و مناسب pC هستش حالا شما بجای بحث و دادن نظرتون در این مورد میای مسخره میکنین.واقعا که!!

Mostafa NBA
19-10-2010, 12:24
افایون این بازی امومده اگه نیومده کی برای کامپیوتر میاد؟؟؟؟
من قبلی رو تا آخراش رفتم ولی نتونستم تمومش کنم

تا اونجا که من میدونم این بازی اولین نسخه ی اونه.

امتیازات بازی حاکی از عالی بودن بازیه :8:

vahidgame
19-10-2010, 12:36
من اصلا حواسم نبود که بازی اومده! چه قدر سریع بازی ها میان :31:
خوبه. بالاخره یه RPG خوب بعد از مدت ها منتشر شد :8:

تا اونجا که من میدونم این بازی اولین نسخه ی اونه.

نه اولین نسخه نیست!
جزو بازی های باسابقه حساب میشه . قبل از این 3 شماره از بازی منتشر شده که اولین شماره اونم برای سال 1997 هستش!
البته این شماره 4 بازی حساب نمیشه...

behrad66
19-10-2010, 13:19
اگه اشتباه نکنم شماره 3 با DLC هاش تا لول 30 هم میرفت.
من واسه 3 اصلا DLC دانلود نکردم ولی با اینکه سوالم چیز دیگه ای بود ممنون. :20:

کلا بنظر من نقطه ضعف دو بازی bethesda همین سیستم لول گرفتنش بود. تو آبلیویون که یا هی بپر بپر میکردیم و از کوه سقوط آزاد میکردیم یا میرفتیم مزرعه Odil بدبخت رو غارت میکردیم و alchemy میزدیم تو رگ یا هی موقع راه رفتن بشکن میزدیم و healing و light و detect life میزدیم تا زرت و زرت لول بگیریم. :31:

توی فالات 3 هم که تا میومدیم بازی رو شروع کنیم میدیدیم لول 20 شدیم و هنوز نصف بازی نرسیده دیگه قابلیت جدید نمیگیرفتیم. مزه بازی که گرفتن ویژگیهای جدیده. مثلا توی Dragon Age خودتو پاره هم میکردی و همه قسمتای بازی و ماموریتها رو رد میکردی بازم نمیتونستی همه تلنت ها و اسپل ها رو بدی. واسه همین هوس میکردی دوباره از اول بری. حتی آخر بازی هم که میشد دوست داشتی لول بگیری تا یه چیز جدید رو آنلاک کنی.

امیدوارم تو این ورژن اون محدودیت لول و نحوه لول گرفتن رو درست کرده باشن.

راستی یه چیزی...

مهمترین و باحالترین قابلیت بازی VATS ـه. تو این ورژن تغییری کرده یا نه؟ کلا عیب و ایراد نداشت ولی میخوام ببینم چیزی بهش اضافه کردن یا نه. البته یه ایراد کوچولو داشت و اونم این بود که وقتی با اسنایپر VATS میزدی بیشتر miss میشد تا وقتی معمولی میزدی!!

The Rover
19-10-2010, 15:38
من واسه 3 اصلا DLC دانلود نکردم ولی با اینکه سوالم چیز دیگه ای بود ممنون.
منم هنوز new vegas رو نگرفتم فقط گفتم که وقتی بازی قبلی بیشتر از 20 لول میگرفت لابد این یکی هم بیشتر از 20 تا داره

behrad66
19-10-2010, 16:47
منم هنوز new vegas رو نگرفتم فقط گفتم که وقتی بازی قبلی بیشتر از 20 لول میگرفت لابد این یکی هم بیشتر از 20 تا داره
حالا من که تجربه نکردم 30 لول رو ولی امیدوارم حداقل به این زودیا به لول 30 نرسیم یا حداقل بیشتر از 30 لول داشته باشه.

halflife g
19-10-2010, 16:52
حالا من که تجربه نکردم 30 لول رو ولی امیدوارم حداقل به این زودیا به لول 30 نرسیم یا حداقل بیشتر از 30 لول داشته باشه.

این نسخه 30 لول داره......... .

من یکم بازی کردم ولی نظراتمو نمیگم...چون واسه سنجش بازی مثه fallout بایید یه چند ساعتی بازی کنی بعد:31:

راستی IGN UK هم به بازی امتیاز 9 رو داده.کلا امتیازات بازی خیلی خوبه..... .

Amin.P30
19-10-2010, 17:38
بازی برای PC منتشر شد.

Leon-117
19-10-2010, 19:20
سلام.تا 1 ساعت پيش داشتم بازي ميكردم.بازي هيچ كم و كسري نداره.مثل شماره قبل فوقلعاده هست.اسلحه ها هم تنوع خوبي دارن.ديالوگ ها هم مثل شماره قبل خيلي خوب هستند.در كل يكي از بهترين هاي امساله.

Alireza.M67
19-10-2010, 20:16
سلام.تا 1 ساعت پيش داشتم بازي ميكردم .مثلا شماره قليفوقلعاده هست..

ترجمه : " مثل شماره ی قبلی فوق العادست ":31:
نتیجه : " بازی کردن بیش از حد بازی های کامپیوتری روی مغز تاثیر منفی می گذارد و ممکن است این اثر تا 1 ساعت بعد هم از بین نرود ":31:

Leon-117
19-10-2010, 21:21
ترجمه : " مثل شماره ی قبلی فوق العادست ":31:
نتیجه : " بازی کردن بیش از حد بازی های کامپیوتری روی مغز تاثیر منفی می گذارد و ممکن است این اثر تا 1 ساعت بعد هم از بین نرود ":31:
(ويرايش شد):31:نه بابا اثرات بازي هاي رايا نه اي چيه؟!:31:اومديم خير سرمون سريع بتايپيم بريم پي درس و مشق اونجوري شد!:31:
ويرايش:دوستان من الان نميدونم چم شده همه چي رو اشتباهي تايپ ميكنم!:31:(+اشتباهي ميخونم و اشتباهي منظورو ميگيرم:31:+چقد اين{:31:}توي اين پست زياد شد:31:)اون قسمت ويرايش هم يه سوتي داديم در حد فال آوت:31:

Amir Hossein
19-10-2010, 22:56
سلام
بازی چند تا dvd هستش

d_a_n_t_e
19-10-2010, 23:10
لینکای دانلود نسخه pc بازی توسط گروه SKIDROW

Fallout.New.Vegas-SKIDROW - 6.23 GB

CRACK by SKIDROW

لینکارو نادیده بگیرید ، شتر دیدی ... ندیدی :31:

sherlock_Holmes
20-10-2010, 00:21
مبارکه دوستان!
کی اومد بازی که ما نفهمیدیم..

گرافیکش چطوریه؟ مثل 3 هست؟

بریم سراغش...

Real Madrid C.F
20-10-2010, 00:46
دوستان نمیدونین از کجا میشه اینترنتی سفارش داد ؟؟؟ هنوز جایی نیاورده؟؟

Amin.P30
20-10-2010, 09:17
EDITED..........................................

hobgoblin
20-10-2010, 10:27
دوستان من با 3 اصلا ارتباط برقرار نكردم البته خيلي هم وقت نذاشتم روش

ولي به خاطر تعريف هايي كه از اين بازي شنيدم تصميم گرفتم هر جوري هست با اين يكي حال كنم

سوالم اينه كه از نظر داستاني و غيره با هم ارتباطي دارن يا نه؟

يعني كسي كه براي اولين بار اين ورژنو بازي مي كنه كمبود اطلاعات نداره؟

vahidgame
20-10-2010, 11:32
دوستان من با 3 اصلا ارتباط برقرار نكردم البته خيلي هم وقت نذاشتم روش

ولي به خاطر تعريف هايي كه از اين بازي شنيدم تصميم گرفتم هر جوري هست با اين يكي حال كنم

سوالم اينه كه از نظر داستاني و غيره با هم ارتباطي دارن يا نه؟

يعني كسي كه براي اولين بار اين ورژنو بازي مي كنه كمبود اطلاعات نداره؟

نه مشکلی پیش نمیاد. داستان این جدائه.

eimanpaladin
20-10-2010, 12:07
ببخشید سیستمش با 3 یکی هست
و هنوز باید پرسش و پاسخ جواب داد

vahidgame
20-10-2010, 12:14
ببخشید سیستمش با 3 یکی هست
و هنوز باید پرسش و پاسخ جواب داد

بله به همین صورته
کلا بازی های سبک RPG یکی از چیزهای مهم در اونا همین دیالوگ ها و قدرت انتخاب در اوناست...

soltanarash
20-10-2010, 12:30
گیم پلی بازی تغییر کرده؟

Arrowtic
20-10-2010, 13:48
شما داريد PC رو بازي ميكنيد ديگه؟

Leon-117
20-10-2010, 14:50
شما داريد PC رو بازي ميكنيد ديگه؟
ما كه فعلا روي X360 بازي ميكنيم ولي نسخه PC هم اومده.
ويرايش:يكي از دوستاي بنده بازي رو براي PC گرفته و بازي درسته....

Khashayar King
20-10-2010, 19:11
ایول !!!!!!!!!!!!!!!! رسما شاد شدم ! :31: نمراتش که معلوم بود بالا میشه ! فردا میرم بگیرمش مردم بس این MW مولتی زدم !

هووو ! فک کنین بعد از Mass Effect 2 یه RPG توپ دیگه رو فردا میگیرم انقد شادم که تو PC خودم نمیگنجم ! :thumbsup:

d_a_n_t_e
20-10-2010, 20:49
الان بازی رو از همون لینکایی که گذاشتم دانلود کردم

بدون هیچ مشکلی اجرا شد من که خیلی از بازی خوشم اومد و به قول دوستمون بعد از ME2 یه RPG درست حسابیه و واقعا بازی لذت بخشیه

{sahand}
21-10-2010, 09:37
تو این دو روزی که بازی منتشر شده، ملت 57 عدد Side Quest تو بازی پیدا کردن، احتمالا بیشتر هم بشه. چه شود!

halflife g
21-10-2010, 12:04
خوب گیم اسپات هم به بازی نمره 7.5 رو داده و از نکات مثبت بازی به محیط بسیار بزرگ و ماموریتهای جانبی جالب و تاثیر انتخابها و .........اشاره کرده و نکات منفی بازی رو باگهای بسیار زیاد بازی دونسته........ .

Leon-117
21-10-2010, 14:42
خوب گیم اسپات هم به بازی نمره 7.5 رو داده و از نکات مثبت بازی به محیط بسیار بزرگ و ماموریتهای جانبی جالب و تاثیر انتخابها و .........اشاره کرده و نکات منفی بازی رو باگهای بسیار زیاد بازی دونسته........ .
لعنت به گيم اسپات!:31::27:
تا اينجايي كه ما بازي كرديم بازي لايق 9 به بالا هستش!:10:

Alireza.M67
21-10-2010, 16:00
لعنت به گيم اسپات!:31::27:
تا اينجايي كه ما بازي كرديم بازي لايق 9 به بالا هستش!:10:

در اینکه بازی عالیه و به شدت اعتیاد آوره شکی نیست .
ولی اینکه بازی خیلی باگ داره رو موافقم .

Leon-117
21-10-2010, 16:02
در اینکه بازی عالیه و به شدت اعتیاد آوره شکی نیست .
ولی اینکه بازی خیلی باگ داره رو موافقم .
خوب باگ كه عضوي از فال آوته!يعني بايد باشه!(توي دنياي به اين بزرگي)

ELSIN
21-10-2010, 16:34
شما تا اینجای که بازی کردید به چند تا باگ خوردید اهمیتشون چقدر بوده

:40:

Alireza.M67
21-10-2010, 16:46
شما تا اینجای که بازی کردید به چند تا باگ خوردید اهمیتشون چقدر بوده

من به لول 7 رسیدم و 3 تا ماموریت اصلی رو تموم کردم . (همون یعنی 3 تا اچیومنت)
یه جا عقربه که داشت میومد طرفم گیر کرد و من راحت با تیر کشتمش .
یه جا هم یکی رو زدم خونش که با آخر رسید شروع کرد به فرار کردن منم با ساتور افتادم دنبالش و وقتی زدمش خونش یهو پر شد و بعد هر چی میزدمش دیگه خونش خالی نمیشد و یارو هی فرار می کرد .

sepehr_x50
21-10-2010, 18:44
Fallout.New.Vegas.Update.1-SKIDROW

اطلاعات و راهنمای استفاده

Group SKIDROW brings you first update for Fallout New Vegas, which fixes quest and scripting issues. Don’t forget to read NFO for more details about this update, enjoy.

Description: Experience all the sights and sounds of fabulous New Vegas, brought to you by Vault-Tec, America’s First Choice in Post Nuclear Simulation. Explore the treacherous wastes of the Great Southwest from the safety and comfort of your very own vault: Meet new people, confront terrifying creatures, and arm yourself with the latest high-tech weaponry as you make a name for yourself on a thrilling new journey across the Mojave wasteland. From Bethesda Softworks and the veteran RPG designers at Obsidian Entertainment (a team which includes members of the original Fallout and 2 teams) comes Fallout: New Vegas, a thrilling and chilling episode in the Fallout saga.

xlife
21-10-2010, 19:32
نمرات بازی از سایتها و نشریات معتبر
Ps3
1-ing Cheat Code Central
4 out of 5
2-GameSpot
7.5 out of 10
3-IGN
8.5 out of 10
4-VideoGamer
9 out of 10
5- GameZone
6.5 out of 10
6-AtomicGamer
9 out of 10
7-PSM3 Magazine UK
81 out of 100

نمرات بازی از سایتها و نشریات معتبر
xbox360
Cheat Code Central
Review 4 out of 5
Official Xbox Magazine
9.5 out of 10
GameSpot
7.5 out of 10
PALGN
8.5 out of 10
IGN
8.5 out of 10
GamingTrend
86 out of 100
Gametrailers
8.6 out of 10
VideoGamer
9 out of 10
gamesTM
9 out of 10
Official Xbox Magazine
9 out of 10

نمرات سایتها و نشریات معتبر
Pc
Cheat Code Central
4 out of 5
Gameplanet
8.5 out of 10
IGN
9 out of 10
VideoGamer
9 out of 10
PC Gamer
84 out of 100
GameZone
6.5 out of 10
Hooked Gamers
9 out of 10
AtomicGamer
9 out of 10
GameSpot
n/a

xlife
21-10-2010, 22:47
جنگ جنگ هرگز تغییر بوجود نمی آورد

دیدم این تایپیک خلوته و هیچ رمقی نداره گفتم دو کلوم حرف بزنم شاید سر ذوق بیاد
خوب بازی fallout new vegasبا تمام کمی و کاستیش اومد و عطش افسار گسیخته مارو نسبت به یک نقش افرینی ناب و پر رنگ و لعاب فروکش کرد پیش از عرضه شدن بازی از گوشه و کنار دنیای گیم پچ پچ ها و نجواهایی به گوش می رسید که پیش از آمدن بازی خیلی ها اونرو شکست خورده سال و افتضاح و بسیاری القاب دیگه به این اثر قابل ستایش می دادند و با وجود جو عجیب تبلیغات وکمپانی پشت پرده آنObsidian Entertainment که با ساخت بازی Alpha Protocol تبحر و توانایی خود را درساخت بازیهای غیر قابل بازی نشان داد اما نمی توان به کار این کمپانی درساخت آثار دیگر و قدیمی از جمله Star Wars Knights of the Old RepublicوNeverwinter Nights‏ که الحق الانصاف درنوع خود بی نظیر بوداند خورده ای گرفت هرچند آخرین kotorسکانس پایانیش یکی از ضعیف ترین سکانسهای تاریخی این سری بحساب می آید اما بعد از گشت و گذار طرفداران متعصب آن در پوشه ها و شاخه های بازی با خیل عظیمی ازسکانسهای حذف شده رو برو شداند که درنوع خود رکوردار بود وباعث شد خود بازیبازها برای بازی یک صحنه پایانی درشأن نامش بسازند این امر موجب شد که خیلی هاObsidianراناجی نابودی دنیای falloutبدانند و باعث دلنگرانی طرفداران و بازیبازان این سبک شد اما با وجود اولین خالقان این دنیای سوخته از سازنده اصلیش استودیو Black isle تا حدودی خیالمان راحت شد و خود را دلداری دادیم واز همه مهمتر پدری مهربان و حامی دوست داشتنیی همچون Bethside Softwork‏ که نمیدونیم چرا بعد از شهرت یک اثر شهیر هوس سود و پول کرد و درپایان اوج اقتدار آن را با سر افکندگی به پایین می اندازد همانند Dlcهای مزخرف عمو جان عزیز Fallout3اما برای من Bethsideقابل احترام است زیرا کارهایش را بیشتر دوست دارم تا خودش بازیهای این شرکت من را از درون منقلب می کند چیزی که هرچه در دنیای فرا واقعی Mass Efectو دنیای سحر وجنبل Dragon originنیافتم و آن حس به من تلقین نشد این شور وصف برانگیز آزادی عمل بی حد و حصر و بدون قید و بند بازیهای پرازباگ وکامل Bethside ‎است و شخص از بدو ورود به westrlandخود را از آن می یابد و به هنگام گمشدن درجنگل Oblivionدیگر چند ساعت طول می کشد تا بیاد آورد که در یکبازی زندگی می کند نه واقعیت
من با دنیای Falloutنا آشنا بودم اما بعد از دیدن چند صحنه و اسکرین شات دنیای گمشده خودم رو در Fallout3دیدم و بگونه ای در جو حماسی آن فرو رفته بودم که از دنیای اطراف بی خبر مونده بودم Fallout3همانند تمام برادران تنی اش (منظور سری قبلی آن نیست دیگر بازیهای سبک RPGاز Bethsideاست)بدون اشکال نبود و باگهای ریزو درشت که خود را در گیم پلی پنهان کرده بوداند گاهی به شیرینی می گراییدند هر چند بعدها تو ذوق میزداند (بلفرض مثال بنده از اول تا آخر بازی تو دلم موند یک NPCرو با شلیک یک تیر به مغز شریفش به درک حاصل کنم حتی SNIPERهای مونتانت کش هم در مقابل کله آهنی های ‏Fallout3کم آورده بوداند)بعد از فروش و غوغای Fallout3بازیبازان و منتقدان بسیاری همه سایتها و نشریات معتبر را متهم به اغوا گری کردند و نمرات بالای آنرا با وجود باگهای فراوان از شوق و ذوق منتقدان نسبت به یک بازی با درجه آزادی فراوان دانستند هر چند حرف این عده عدید و کثیر درست بود اما بنده حق را به طرفداران اولیه دنیای ویرانه میدهم زیرا Fallout3ناخوانده این سری بود و آلمانهایش با تمام اعضای خانواده فرق می کرد اما دسته دوم که با دنیای falloutتازه آشنا بوداند از اختلاف سلیقه هایشان هست وگرنه فال اوت 3 واقعا یکتا و در یک کلام بی نظیر بود من بی هیچ وجه انتظار قسمت بعدی آن را نمی کشیدم زیرا خود به تنهایی چند FallOutبود اما New Vegasموجب شد تا من جریکو انا و داگمنت استار و آن غول بی شاخ و دمب را دوباره دورخود جمع بکنم و در دانالهای تنگ و تاریک و ساختمانهای مخوف به ماجراجویی بپردازیم و وقتی از پیش خوشحال شدم که شرکت سازنده سعی خودرا در بهتر ساختن نسخه Pcبکار بسته چیزی که درنمرات بالای ان مشهود است و این پیرسالار دنیای گیم نوین را خوشحال ساخت و می توان گفت ‏Bethside softworkوObsidianبقول خود عمل کرده وروح تازه ای در آن دمیده اند و new vegasبا عمو زاده اش فرق می کند ودرکل به اصالت اصلی این سری بازگشته است ازشما می خوام از بدگمانی ها و شک و تردیدها دست بردارید زیرا این فال اوت جوابش را بخوبی داد و جای هیچ شک و شبهه ای باقی نگذاشته هر چند بنده وقتی به این نمرات نگاه می کنم احساس می کنم کیلوی هستند اما میگم مرد توی این صنعت کدوم بازی ضعیفی بوده که نمره 9 گرفته پس حقشه کدوم بازی متوسط بوده که نمره 9 گرفته پس حقشه
اره این همه خوبی حقشه
باتشکر:Xlife

MobinS
21-10-2010, 22:49
نمراتش که خیلی درخشان نیست!:13:

ELSIN
21-10-2010, 22:51

Group SKIDROW brings you first update for Fallout New Vegas, which fixes quest and scripting issues. Don’t forget to read NFO for more details about this update, enjoy.

Description: Experience all the sights and sounds of fabulous New Vegas, brought to you by Vault-Tec, America’s First Choice in Post Nuclear Simulation. Explore the treacherous wastes of the Great Southwest from the safety and comfort of your very own vault: Meet new people, confront terrifying creatures, and arm yourself with the latest high-tech weaponry as you make a name for yourself on a thrilling new journey across the Mojave wasteland. From Bethesda Softworks and the veteran RPG designers at Obsidian Entertainment (a team which includes members of the original Fallout and 2 teams) comes Fallout: New Vegas, a thrilling and chilling episode in the Fallout saga.

با تشکر از سپهر خان :10:
این غیر رسمیه ؟؟؟
Group SKIDROW اینو دادن بیرون

halflife g
21-10-2010, 23:00
هر چند بنده وقتی به این نمرات نگاه می کنم احساس می کنم کیلوی هستند اما میگم مرد توی این صنعت کدوم بازی ضعیفی بوده که نمره 9 گرفته پس حقشه کدوم بازی متوسط بوده که نمره 9 گرفته پس حقشه
باتشکر:Xlife

عجب...پس نمرات کیلویی هسن؟؟؟؟چرا وقتی نسخه 3 این بازی میانگین 92 گرفت کیلویی نبود ولی حالا که این نمراتو گرفته کیلویی شده؟؟؟؟

اولا لطفا پستای پشت سر هم از خاطراتتون رو اینجا نذارید صفحات رو گم می کنیم.......پستای شما اسپم محسوب میشه..چون نه نقدی از بازی هست نه امتیازی نه چیزی.....بلکه دارین خاطره تعریف می کنین.

دوما باگ این نسخه بسیار فراوانه.......یه باگ دیدم در حد تیم ملی: داشتم به یارو شلیک میکردم...یهو غیب شد ..100 متر اونطرفتر دیدمش به طوریکه نصف بدنش بیرون از خاک بود بقیش تو خاک.
به علت باگ زیاد از همین اول کار سازنده ها واسه بازی patch بیرون خواهند داد که مشکل باگ رو حل خواهد کرد..البته این فعلا واسه pc هست...این هم منبع خبر:

در این که این بازی فوق العادس شکی درش نیس.............. ولی نباید سایتها و امتیازات رو کیلویی دونست....... .علتشم با دلیل و مدرک یک سطر بالا می بینید

.

The Rover
22-10-2010, 01:48
باگ این نسخه بسیار فراوانه.......یه باگ دیدم در حد تیم ملی
تایید میشه
منم یه چند جفت باگ دیدم در سطوح لا لیگا و لیگ برتر

Amir Hossein
22-10-2010, 02:46
به علت باگ زیاد از همین اول کار سازنده ها واسه بازی patch بیرون خواهند داد که مشکل باگ رو حل خواهد کرد..البته این فعلا واسه pc هست...این هم منبع خبر:

.

سلام:20:
ببخشید من هرچی گشتم نتونستم لینک patch رو که گذاشتی دانلود کنم:41:
یه خورده راهنمایی میکنی:31:

{sahand}
22-10-2010, 05:00
تعداد ساید کوئست های کشف شده به 74 رسیده!!
بازی RPG باز کُشه ها!!
اگه کوئست جدیدی کشف کردید به این لیست اضافه کتید: (سه تاشو خودم پیدا کردم!)

xlife
22-10-2010, 08:24
عجب...پس نمرات کیلویی هسن؟؟؟؟چرا وقتی نسخه 3 این بازی میانگین 92 گرفت کیلویی نبود ولی حالا که این نمراتو گرفته کیلویی شده؟؟؟؟

.
گفتم که خیلی ها گفتن این نمرات زیادی اند اما من میگم حقشه زیرا به این زیباین نمیشد دنیای فال اوت رو به تصویر کشید

اولا لطفا پستای پشت سر هم از خاطراتتون رو اینجا نذارید صفحات رو گم می کنیم.......پستای شما اسپم محسوب میشه..چون نه نقدی از بازی هست نه امتیازی نه چیزی.....بلکه دارین خاطره تعریف می کنین.

.
کجای حرفهای من بوی تجدید خاطره میداد من با یک بحث خودمونی در مورد اتفاقات و سطح توقعات افراد قبل از اومدن بازی می گفتم و حالا که بازی عرضه شده چند جایی هم طبق حرف شما خاطره گفتم ولی اونا جزء بحث من بوداند تا زیباسازی بشه

باید اعضا بدونند که این بازی چگونه ساخته شده و به این راحتی نمیشه از اون گذشت

دوما باگ این نسخه بسیار فراوانه.......یه باگ دیدم در حد تیم ملی: داشتم به یارو شلیک میکردم...یهو غیب شد ..100 متر اونطرفتر دیدمش به طوریکه نصف بدنش بیرون از خاک بود بقیش تو خاک.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.
باگ که بقول دوست قبلیمون جزءی از دنیای بزرگ فال اوته و از نظرمن همراه همیشگی بازیهای ‏Bethside محسوب میشه اما این فال اوت باگهای آشکاری داشت که واقعا درمعنای واقعی باگ بوداند اما بنده به شخصا خودم درفال اوت ‏3‏ از این دست باگ ندیدم اما باگهای گیم پلی دیدم

در این که این بازی فوق العادس شکی درش نیس.............. ولی نباید سایتها و امتیازات رو کیلویی دونست....... .علتشم با دلیل و مدرک یک سطر بالا می بینید

.

بله درسته بنده حرفم رو پس میگیرم ‏
تایید میشه
این خط
/
این نشون
%
اما منظور من این بود که بعدها اشخاصی ناخواسته و یا از روی شناخت به این نظر میرسند اما بقول گفتنی فعلا بازی رو بچسب

Leon-117
22-10-2010, 08:45
منم يكم از باگ هاي كشف شده بگم با هم كيف كنيم!:31:
يه بار يدونه از اين سوپر ميوتنت گنده ها(معمولي نه ها!) انداخت دنبالم بعد من داشتم ميمردم يهم رفت تو ديوار بعد يهو ظاهر شد جلوم مٌرد!
يه بار هم توي يكي از سايد كوئست ها رفتم نزديك منطقه يهو رفتم تو هوا سقوط كردم مٌردم!:31:
ولي براي فال آوت عاديه.:46:

xlife
22-10-2010, 09:32
سلام:20:
ببخشید من هرچی گشتم نتونستم لینک patch رو که گذاشتی دانلود کنم:41:
یه خورده راهنمایی میکنی:31:

نه عزیزم اینpatchهنوز ارائه نشده اما خبر اومدنش تأیید شده واسه دانلود از سایت مرجع و سازنده بازی استفاده بکن هرچند پچ هنوز نیومده

The Rover
22-10-2010, 09:34
باگ هاش به نظر من آزار دهنده نیست
عوض مزایایی داره مثلا لودینگ هاش ثانیه ای هستن

xlife
22-10-2010, 10:20
[/COLOR]بتسدا در صبح21اکتبر رسما
خبر ساخت Dlcبرای Fallout new vegas ‎را تأیید کرد
هنوز چند روزی از عرضه بازی نگذشته که ساخت Dlc‏ آن برای کنسول Xbox360اعلام شد و هنوز تاریخ عرضه برای PS3نامشخص است قرار است این Dlc ‎برروی Xbox live‏ قرار بگیرد طبق شنیده اولین بسته افزایش دهنده برای کنسول مایکروسافت دراوایل تعطیلات میلادی عرضه خواهد شد و بقیه برای خرید اینترنتی قرار خواهند گرفت اما هنوز معلوم نیست انحصاری بودن این بسته ها برای ‏ ‏xbox360است یا فقط کنسول و یا درکل پی سی بازان از آن محروم می شوند اما سخنگو بتسدا فعلا خبر اولین Dlcرا برای Xbox360تأیید کرده است و گفته است چند هفته آینده اطلاعات جدیدی ارائه خواهد شد
بازاریاب و روابط عمومی بتسدا بتی هانس گفته است
ما همکاری خوبی با مایکروسافت داریم و هیجان زده ایم و امیدواریم در اینکار موفق باشیم
ما بدنبال طرح جدیدی برای عرضه Dlcها بودیم و قرارنیست بصورت اینترنتی بفروش برسانیم ایشان گفتند که قرار است هرچند ماه یک دی ال سی بر روی شبکه های xbox liveو پلی استیشن نتورک قرار بگیرد و سر آخر همانند fallout3دریک بسته ویژه همه دی ال سی ها برای فروش قرار داده شوند
بتسدا فعلا درمورد جزئیات اولینDlcچیزی نگفته و روند محافظه کارانه پیش می گیرد
نوشته شده و ترجمه توسط:xlife ‎
منابع:

Alireza.M67
22-10-2010, 11:18
قبل از اینکه وارد New Vegas بشم یکی از همراها رو پیدا کردم که اسمش ورونیکا ست و عضو Brotherhood steel بوده .
یدونه از اون دستکش آهنیا که تو شماره 3 هم بود داره که یه ضربه میزنه طرفو منفجر می کنه .:27:
الآن به لول 10 و شهر New Vegas رسیدم ، باید بگم بازی به شدت زیبا و اعتیاد آوره ، میشینی بازی کنی یهو میبینی 4 ساعت گذشت .:31:
پ.ن : بریم تا Fable نیومده بازیو یه جایی برسونیم چون اون که بیاد همه بازیا به صورت تعلیق در میان:31: . (لعنتی 4 روز تا انتشار مونده و هنوز لینکی نیومده)

xlife
22-10-2010, 11:31
بلاخره بعد از دو روز انتظار گیم اسپات نسخه رایانه ای بازی رو پری ویو کرد و به آن امتیاز ذیل را داد
8.5
great
امتیاز منتقد : 8.46 reviews
امتیازکاربران :9.0467 votes

sepehr_x50
22-10-2010, 14:36
تعداد ساید کوئست های کشف شده به 74 رسیده!!
بازی RPG باز کُشه ها!!
اگه کوئست جدیدی کشف کردید به این لیست اضافه کتید: (سه تاشو خودم پیدا کردم!)

سلام.

اینا سایت کوئست دقیقا چیه؟!

اینو کسی دانلود و نصب کرد؟! چطوره؟

Leon-117
22-10-2010, 15:07
مثل اينكه patch براي X360 هم ريليز شد....

halflife g
22-10-2010, 18:38
باگ که بقول دوست قبلیمون جزءی از دنیای بزرگ فال اوته و از نظرمن همراه همیشگی بازیهای ‏

Bethside
محسوب میشه اما این فال اوت باگهای آشکاری داشت که واقعا درمعنای واقعی باگ بوداند اما بنده به شخصا خودم درفال اوت ‏3‏ از این دست باگ ندیدم اما باگهای گیم پلی دیدم

حالا بحثای قبلی که هیچ ...ولی این بحث باگ رو یکم روشنگری کنم:31:...این بازی از طرف خیلی از سایتها لقب BUGGY رو گرفته ..یعنی آنقدر باگ داره........خود fallout3 که 2 سال پیش عرضه شده بود اینقدر باگ نداره...برین سایت گیم تریلرز خودش ویدیوهای باگ بازی رو گذاشته که با دیدن هر کدومشون واقعا شاخ درمیارید....خود fallout3 کجا اینهمه باگ داشت؟؟

ولی در کل هر کی از جو بازی خوشش میاد باید بازی رو انجام بده چون خیلی عالیه...البته درسته تقریبا شماره 3 هستش ولی ارزش بازی خیلی خیلی بالاس.

vahidgame
22-10-2010, 19:31
یعنی نسخه پی سی با کنسول این قدر فرق داره؟!
عجیبه! شماره قبلی اونم ظاهرا توی کنسول باگ کم نداشت ولی امتیاز اون توی کنسول و پی سی یکی بود ولی الان سایتی مثل گیم اسپات به نسخه پی سی نسبت به کنسول یه امتیاز بیشتر داده!
پس واجب شد حتما نسخه پی سی اونو بگیرم :31:

halflife g
22-10-2010, 20:09
دوستان یک نکته مهم:

وقتی از خونه دکتر میرین بیرون ازتون یه سوال میشه که میخواهید hadcore mode بازی رو شروع کنید یا نه.....در مورد جواب این سوال خوب فکر کنید...... .

hardcore mode یعنی اینکه بازی براتون خیلی سختتر و واقعیتر خواهدشد....زخمهاتون فقط توسط دکتر خوب میشه...فشنگها و دیگر اجسام وزن بیشتر و واقعیتری خواهند داشت...لول کمتر خواهید گرفت...باید هی هی آب بخورید و...........
کلا بازی طبیعی گرا میشه و مخصوص خوره های این بازیه نه بازیکنهای عادی....... .

اگر yes بزنید قبول کردین که وارد این شرایط بشین..........آگاه باشین

.

sepehr_x50
22-10-2010, 20:36
Fallout New Vegas Update 2-SKIDROW

Another day, another update for Fallout New Vegas, of course brought to us by top scene group SKIDROW. This update solve the autosave/preference problem… Anyway, you have the NFO for full informations. Enjoy.

xlife
22-10-2010, 21:43
یخ زدم چقدر این تایپیک سرده صحرای نوادا کجا اینجا کجا واقعا اینجا تایپیک fallout new vegasهستش بابا بجای باگ از گیم پلی و مکان های جدید و اعجاب آور وشخصیتها و کاراکترها منطقه فال اوت اونقدر بزرگه که نقدهای ما در مقابلش کوچیکه

Alireza.M67
22-10-2010, 21:45
دوستان یک نکته مهم:

وقتی از خونه دکتر میرین بیرون ازتون یه سوال میشه که میخواهید hadcore mode بازی رو شروع کنید یا نه.....در مورد جواب این سوال خوب فکر کنید...... .

hardcore mode یعنی اینکه بازی براتون خیلی سختتر و واقعیتر خواهدشد....زخمهاتون فقط توسط دکتر خوب میشه...فشنگها و دیگر اجسام وزن بیشتر و واقعیتری خواهند داشت...لول کمتر خواهید گرفت...باید هی هی آب بخورید و...........
کلا بازی طبیعی گرا میشه و مخصوص خوره های این بازیه نه بازیکنهای عادی....... .

اگر yes بزنید قبول کردین که وارد این شرایط بشین..........آگاه باشین

.

همونجا نوشته که اگه تا اخر بازی همون hadcore mode بازی کنی اونوقت یه جایزه ی بزرگ میده .
البته من نمیدونم به جز 100 امتیاز اچیومنت دیگه چی میده ...
( من که hadcore mode نمیرم چون این بازی به اندازه کافی سوژه واسه وقت تلف کردن داره دیگه چه برسه بخوای همش آب و غذا بخوری و دنبال جا بگردی که بگیری بخوابی )

{sahand}
22-10-2010, 21:49
سلام.

اینا سایت کوئست دقیقا چیه؟!

سایت نه، ساید!
یه سری ماموریت داریم که مربوط به داستان اصلی بازیه که می شه Main Quest.
یه سری هم هستن که ربطی به اصل ماجرا ندارن و مستقلن، که می شن Side Quest. که تعدادشون فعلا به 77 رسیده!!
خدایی تو بازی به این عظمت و وسعت وجود باگهای زیاد طبیعیه. Mass Effect و Dragon Age و Fable و... هم که وسعتشون نصف این هم نبود کلی باگ داشتن.

mInI_ClockEr
23-10-2010, 00:45
آفایون بابا ما اول بازی اونجا که باید بری پای دستگاه گیر کردیم چیکار کنم هر کاری میکنم رد نمیشه ؟؟؟؟؟

{sahand}
23-10-2010, 10:16
آفایون بابا ما اول بازی اونجا که باید بری پای دستگاه گیر کردیم چیکار کنم هر کاری میکنم رد نمیشه ؟؟؟؟؟
تو اون دستگاه هر صفحه رو که روی مقدار دلخواه گذاشتین RT رو بزنید بره صفحه ی بعد (رو PC نمی دونم کدوم دکمه ست)، همه رو که تنظیم کردید خودش میاد بیرون.

Real Madrid C.F
23-10-2010, 12:30
این بازی چقدر طرفدار داره رفته بودم بخرم طرف میگفت سری اول Xbox و PC فروش رفته بزار سری دوم برسه .... تمام مغازه ها همینو میگفتنا!! من امروز میرم بخرم سعی میکم از بازی چند تا بنچمارک بزارم.

Leon-117
23-10-2010, 14:15
خوب ما هم بيشتر تر(يعني خيلي زيادتر!از قبل) بازي كريدم.
بازي خيلي سرگرم كننده اي هست.الان من رسيدم لول ده.
يه سوال:يه جا خوندم توي يه شهر اگه محبوبيت و .... بره بالا ميتونيم يه سري بادي گارد يا يه گروه(يا هرچي چون درست يادم نيست:31:)بندازيم دنبال خودمون.كدوم بودش؟

xzero
23-10-2010, 14:26
برای این بازی چه کرکی رو باید دانلود کرد؟!! من این کرک رو که تو این لینک هست رو پیدا کردم!! همین خوبه ؟!! این dlc که تو همین لینک هست چیه؟!!

mInI_ClockEr
23-10-2010, 15:18
تو اون دستگاه هر صفحه رو که روی مقدار دلخواه گذاشتین RT رو بزنید بره صفحه ی بعد (رو PC نمی دونم کدوم دکمه ست)، همه رو که تنظیم کردید خودش میاد بیرون.
من همه کلیدهای صفحه کیبورد رو امتحان کردم هیچکدوم کار نمیکنه :21::21:

hobgoblin
23-10-2010, 15:51
برای این بازی چه کرکی رو باید دانلود کرد؟!! من این کرک رو که تو این لینک هست رو پیدا کردم!! همین خوبه ؟!! این dlc که تو همین لینک هست چیه؟!!

شما هميشه عادت داري قبل از تهيه بازي ها توي تمام تاپيك ها بري اول از كركش بپرسي؟

xzero
23-10-2010, 16:15
شما هميشه عادت داري قبل از تهيه بازي ها توي تمام تاپيك ها بري اول از كركش بپرسي؟

عزیز من !! دلیلش اینه که هیچوقت توی نسخه ای که تو بازار هست کرک مناسب وجود نداره و از اونجایی که من اینترنت دیال اپ دارم اینو پرسیدم تا زمانی که دارم از اونجایی که بازی رو خریدم برمیگردم از همون طرف هم یه سر به کافی نت بزنم و کرکش رو هم دانلود کنم !!!

شما هم اگه مشکلی داری میتونی پاسخ ندی!!

{sahand}
23-10-2010, 18:03
خوب ما هم بيشتر تر(يعني خيلي زيادتر!از قبل) بازي كريدم.
بازي خيلي سرگرم كننده اي هست.الان من رسيدم لول ده.
يه سوال:يه جا خوندم توي يه شهر اگه محبوبيت و .... بره بالا ميتونيم يه سري بادي گارد يا يه گروه(يا هرچي چون درست يادم نيست:31:)بندازيم دنبال خودمون.كدوم بودش؟
از هر طرف که وارد Free Side بشید یه چند تا الاف دم ورودی آماده ی جان فشانی هستند! البته فقط تو فری ساید. (نیازی بهشون نیست ولی)

mInI_ClockEr
23-10-2010, 19:07
هیچکی نیست یه راهنمایی درست به ما بده یا بازی رو پاک کنم

ELSIN
23-10-2010, 22:16
دانلود آپدیت شماره یک Update 1 به همراه چندین DLC
لینک مستقیم 201mb

منبع

xero.1992
24-10-2010, 00:21
خب منم به زودی به دوستان می پیوندم، فردا میدم برادر دانلود کنه، هـــوی وایسید لول آپ نکینید، بزارید منم بیام :31:

mInI_ClockEr
24-10-2010, 02:57
انگار کسی نیست یه کمکی به ما بده
بابا هیچ جوره رد نمیشه هیچ کلیدی کار نمیکنه نکنه از کراکش هست
چیکارکنم

Alireza.M67
24-10-2010, 10:39
انگار کسی نیست یه کمکی به ما بده
بابا هیچ جوره رد نمیشه هیچ کلیدی کار نمیکنه نکنه از کراکش هست
چیکارکنم

خب شما ببین اگه کرک دیگه ای توی نت پیدا میشه بریز شاید درست شد .

xero.1992
24-10-2010, 10:52
من فکر کنم مشکل شما توی انتخاب Talent اینا باشه که فکر نکنم چیزی نباشه که آدم گیر کنه، بازم امتحان کنید فیلدی چیزی هست پر کنید بعد به قول دوستمون برید صفحه بعد به هر حال این هم کرک :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید کرک Skidrow هست .

من خودم نصب کنم فردا پس فردا باز بیشتر می تونم کمک کنم

ArashNAM
24-10-2010, 13:29
برای pc اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تاپیکش کدومه؟

MobinS
24-10-2010, 15:12
تاپیکش همینه ، واسه پیسی هم اومده.

shahramcat
24-10-2010, 20:55
دانلود آپدیت شماره یک Update 1 به همراه چندین DLC
لینک مستقیم 201mb

منبع

سلام

این آپدیت رو نصب کنیم کرک فعلی میپره ؟

ممنون

Arrowtic
24-10-2010, 21:06
بازيش قشنگه پريروز برا PC گرفتمش.

ELSIN
24-10-2010, 22:54
سلام

ممنون

من نمی دونم
خودم هنوز بازی رو ندارم اما تو منبع باید دربارش گفته باشه

xero.1992
24-10-2010, 22:57
سلام

ممنونتوضیحات منبع :
بازی دارای چندین باگ می باشد که حتما باید آپدیت شماره ۱ رو نصب کنین تا این باگ ها برطرف شود. این آپدیت شامل چندین DLC برای بازی بوده و همچنین بازی را آپدیت می نماید و باگ ها برطرف می شوند. روش نصب نکته ی خاصی نداشته و فقط باید در محل نصب بازی نصب شود. در مورد فعال کردن DLC ها ، باید دقته داشته باشید که باید بازی را اجرا نموده ، سپس بر روی DATA FILES کلیک کنید. پنجره ای باز می شود که از طریق آن می توانید DLC های دلخواه خود را به بازی بیفزایید.

بازی احتمالا پس فردا میرسه دستم، بشینم بازی کنم حالشو ببرم :5:

B.3.S.T
25-10-2010, 00:49
انصافآ هدف از ساخت چنین بازیی چی بوده ...؟!
من بازی رو گرفتم با چه ذوق و شوقی نصبش کردم گفتم الان یک بازی اول شخص ردیف بازی می کنم ولی ... به قدری بی سر و ته و مبتدیانه ساخته شده که ... هیچی اصلآ.:31:

soltanarash
25-10-2010, 01:00
من بازی رو گرفتم با چه ذوق و شوقی نصبش کردم گفتم الان یک بازی اول شخص ردیف بازی می کنم ولی ... به قدری بی سر و ته و مبتدیانه ساخته شده که ... هیچی اصلآ.:31:

این حرف شما احتمالا بخاطر اینه که یا انگلیسی بلد نیستی یا نمی دونی بازی نقش آفرینی چیه.من بازی رو گرفتم و دارم بازی می کنم و بنظرم با اینکه با قبلی فرق انچنانی نداره ولی از یک سال قبل تا الان این بازی برام بهترین بازی بوده. fallout بازیه که ارزش داره وقتتو روش بزاری نه مثل بازی های جدید که واقعا هیچی برای گفتن ندارن.

یه نقشه کمکی(faq) می خواستم اگه کسی داره لطفا برام بذاره.

Angel Of Darkness
25-10-2010, 01:14
دانلود در پارت های ۱گیگابایتی مستقیم:

پسورد :

xero.1992
25-10-2010, 01:51

خب احتمالا این اولین باره که دارید Fallout یا کلن این نوع سبک رو بازی میکنید... خب بستگی داره باز چی دوست داشته باشی... من خودم اولین بار که این بازی رو نصب کردم نمیدونستم که نقش آفرینی با چه ش ایه ؟! وقتی کم کم بازی کردم و همین صحنه پیچیده بازی برام شد ساده و دستم باهاش راه افتاد، دیگه پیچیدم به بازی، کلا اینجور بازی ها که یک مثال خوبش می تونه Dragon Age باشه یه نوعیه که اول باید حداقل انگلیسیت در حد خوب باشه که کلا داستان رو متوجه شیو لذت ببری دوم این که این بازی بهت میگه برو جستجو کن، برو Explore کن، یاد بگیر...

کلا 50% درصد قشنگی این بازی به صحبتاشه، که می تونه داستان بازی رو شکل بده، و حتی تصمیمات شما می تونه روی تصمیمات که در آینده پیش روتون هست تاثیر بزاره، می تونه براتون پول یا جنگ یا یار به همراه بیاره..

یه نمونه از 1000 نمونه، مثلا من توی Fall out 3 هنوز وسطای بازی رو رد کرده بودم بعد از یه نفر یه ماموریت Quest گرفتم که باید برم 4 نفر از آدمای خاصی رو بکشم و کلیدای تو جیبش رو براش بیارم Reward بگیرم، که البته من هیچکدومشون رو نکشتم اما کلیدها رو ازشون گرفتم (داستان داره) ، چون این کاملا دست خودم بود که بخوام چی کار کنم، بعد کلید هارو برگردوندم پیش یارو بعد اولش بهش ندادم و گفتم باید دو برابر Reward بدی وگرنه از کلید خبری نیست :31: بعد قبول کرد کلیدهارو دادم، Reward رو گرفتم ، کشتمش :31: ، کلیدهارو از تو جیبش برداشتم! چرا ؟!! زیرا برای اینکه! من روز پیشش با چند نفر صحبت کرده بودم و همچنین با اونایی که کلید هارو ازشون گرفتم و از زیر زبونشون کشیدم بیرون که این کلیدا برا کجاس و فهمیدم که این کلیدا برای یه آزمایشگاه زیر زمین، توی دورترین نقطه شمال غربی نقشست ( من کلا تا اون جای بازی غیر از جنوب شرقی جایی نرفته بودم) بعد بلند شدیم رفتیم اونجا ( که باز توی راهت با کیا روبرو میشو و کلی چیزه دیگه که داستان داره ) رفتیم تو آزمایشگاهه، وقتی که داشتم آزمایشگاهرو میگشتم به یه در رسیدم، وقتی بازش کردم دیدم یه اتاق با استایل آبی سفید، با سرورهای با رنگ آبی ( کلا توی بازی همه سرورهای اطلاعاتی که می بینی رنگ چراغاشون قرمزه ) همین طوری از بغل دیوار چیده شده تا اون ته، رفتم رسیدم آخرش دیدم یه محفظه شیشه ایه که توش ی زره ای ( لباس ) بود که تا اونجای بازی ندیده بودم، گرخیدم :31: وقتی به آخر بازی رسیدم تازه یه نوع زره بهت میدن که قدرتش تقریبا هم اندازه اونه، و فهمیدم اون زره ای که اونجا گرفتم تنها زره ای بوده که بالاترین Armor یعنی 999 رو داشت... که آخرش چون خیلی ضربه دیده بود ضعیف شده بود انداختم به یارم :31: (البته میشه تعمیرش کرد )

تمام این نوع تصمیم ها به Skill شما هم ربط داره که بتونن عملی بشن یا نه + کلی گزینه های دیگه

فکر کنم دیگه متوجه شده باشی بازی RPG اونم از نوع Fallout چه جوریه :happy:

#############################

ببخشید یکم طولانی شد، گقتم برای کسایی هم که احتمالا آشنا نباشن یه توضیحاتی باشه ، peace :40:

B.3.S.T
25-10-2010, 02:01
این حرف شما احتمالا بخاطر اینه که یا انگلیسی بلد نیستی یا نمی دونی بازی نقش آفرینی چیه.من بازی رو گرفتم و دارم بازی می کنم و بنظرم با اینکه با قبلی فرق انچنانی نداره ولی از یک سال قبل تا الان این بازی برام بهترین بازی بوده. fallout بازیه که ارزش داره وقتتو روش بزاری نه مثل بازی های جدید که واقعا هیچی برای گفتن ندارن.

یه نقشه کمکی(faq) می خواستم اگه کسی داره لطفا برام بذاره.

!!!: دی
منم همچنین بازی رو گرفتم و بازی کردم 1 ساعتی کلآ گرافیکش در حد بوق و گیم پلی هم فکر کنم واسه قارچخور از این جذابتر بود!: دی
خب اینم نظر شخصی شماست (سلایق متفاوته)

البته به نظر من بازی هر سبک و سیاقی می خواد باشه باید گیم پلی قوی و گرافیک خوبی داشته باشه...(متاسفانه من تو این بازی هیچ کدومش رو ندیدم انصافآ)

ببخشید یکم طولانی شد، گقتم برای کسایی هم که احتمالا آشنا نباشن یه توضیحاتی باشه ، peace [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

آقا ممنون واسه توضیحات...
مشکل همینجاست که کسی که با گیم پلی بازی اول شخصی مثل cod,moh,bc2 تا به امروز عادت کرده بخواد حالا یه همچین سبکی رو بازی کنه کلآ پشیمون میشه همون اول بازی

xero.1992
25-10-2010, 02:22
آقا ممنون واسه توضیحات...
مشکل همینجاست که کسی که با گیم پلی بازی اول شخصی مثل cod,moh,bc2 تا به امروز عادت کرده بخواد حالا یه همچین سبکی رو بازی کنه کلآ پشیمون میشه همون اول بازیکاملا درست می گی، چون تا حالا بازی نکرده، براش سخته و از اونجایی هم که اصولا ما انسانها آدم های ...... هستیم :31: کلا بیخیال بازی میشیم...، منم اولین بار که شروع کردم چیزی که باهاش راحت نبودم گیم پلی بود چون تا حالا باهاش مواجه نشده بودم، به اصطلاح اولش می گفتم خیلی چیزی بود :31:

The Rover
25-10-2010, 10:42
البته به نظر من بازی هر سبک و سیاقی می خواد باشه باید گیم پلی قوی و گرافیک خوبی داشته باشه...(متاسفانه من تو این بازی هیچ کدومش رو ندیدم انصافآ)
مشکل همینجاست که کسی که با گیم پلی بازی اول شخصی مثل cod,moh,bc2 تا به امروز عادت کرده بخواد حالا یه همچین سبکی رو بازی کنه کلآ پشیمون میشه همون اول بازی
گرافیک پایین رو قبول دارم ولی گیم پلیش اگه عالی نباشه بدهم نیست
این بازی اول یه نقش آفرینیه بعدش یه شوتر اول شخص. اگه با هدف بازی کردن یه شوتر محض و هدشات کردن بخوای اینو بری خب به این نتیجه هم میرسی
اگه کسی به چیزی علاقه نداره دلیل نمیشه بد باشه مثلا من از سبک ریسینگ خوشم نمیاد ولی نمیگم بده و همیشه به عنوان یه سبک مهیج ازش یاد میکنم

Milad4171
25-10-2010, 14:13
کلا این بازی ، بازی هست که هم حوصله میخواد هم باید واقعا علاقه به این سبک بازی ها داشته باشین.
خودم به شخصه قبلا از این نوع بازی خوشم نمیومد ولی الان غیر از فوتبال ؛ فقط این سبک رو بازی میکنم . قبلا هم Mass Effect 1 .2 رو بازی کرده بودم!!
و خدایی این جور بازیها بازیهای زیبایی هست. به نظر من !! بازی های دیگه تقریبا مثل بازی های دو بعدی میمونه .فقط یه مسیری رو میری تا آخر.فقط در قالب 3 بعدی!!

Alex merccer
25-10-2010, 14:13
سلام
من یه جا موندم اگه کسی می تونه راهنمایی کنه.
اونجایی که platinium cheap رو از اون یارو میگیریم می گه برو تو والت یک کاری بکن.
اول اینکه یک رادیواکتیو بر ثانیه میده چیکار کنم؟
دوم اینکه یک اتاقی هست بهش که میرسم 4 تا تورت هست توش دری هم که داره باز نمیشه تا میام کاری بکنم میمیرم باید چیکار کنم حالا؟

aha2012
25-10-2010, 15:00
این بازی قشنگه؟ارزش داره؟
آخه من نسخه ی قبلیشو یه ذره رفتم حالم بد شد و ازش خوشم نیومد.

xero.1992
25-10-2010, 15:15
ین بازی قشنگه؟ارزش داره؟
آخه من نسخه ی قبلیشو یه ذره رفتم حالم بد شد و ازش خوشم نیومد.

خب، من فکر کنم شما کلا از این سبک خوشتون نیاد، اگر پست صفحه قبل من رو بخونید یه چیزایی از بازی دستتون میاد... اگرم که علاقه ندارید که کلا ول کنید، پولتونو خرج یه بازی دیگه کنید

B.3.S.T
25-10-2010, 16:24
اگه کسی به چیزی علاقه نداره دلیل نمیشه بد باشه
به هر حال هر کسی نظر شخصی خودشو داره عزیز...شاید از نظر من این بازی فول چرت باشه و از نظر شما عالی!
سبک بازی سلیقه ای هست و به هر حال اینجا هر کسی هر دیدی از بازی داره میاد بیان می کنه...

این بازی قشنگه؟ارزش داره؟
آخه من نسخه ی قبلیشو یه ذره رفتم حالم بد شد و ازش خوشم نیومد
قشنگه واسه کسانی که این سبک رو دوست دارن...(من که اصلآ خوشم نیومد..)
راستی اگر از نسخه قبلیش خوشت نیومده پس بهتره اینم فراموش کنی

The Rover
25-10-2010, 17:19
به هر حال هر کسی نظر شخصی خودشو داره عزیز...شاید از نظر من این بازی فول چرت باشه و از نظر شما عالی!
سبک بازی سلیقه ای هست و به هر حال اینجا هر کسی هر دیدی از بازی داره میاد بیان می کنه...

قشنگه واسه کسانی که این سبک رو دوست دارن...(من که اصلآ خوشم نیومد..)
راستی اگر از نسخه قبلیش خوشت نیومده پس بهتره اینم فراموش کنی
نظر شما محترمه . منم دقیقا منظورم همینه اگه کسی RPG باز باشه به احتمال 99% از این بازی خوشش میاد
ولی اگه نباشه خب دیگه فرقی نداره کیفیت بازی چی باشه

soltanarash
25-10-2010, 21:10
کسی نقشه ی کمکی(faq) داره لطفا برام بذاره. راستی new vegas مثل نسخه ی قبلی سگ یا حیوون دست آموز نداره که بفرستیمش تیر پیدا کنه؟

Leon-117
25-10-2010, 21:25
کسی نقشه ی کمکی(faq) داره لطفا برام بذاره. راستی new vegas مثل نسخه ی قبلی سگ یا حیوون دست آموز نداره که بفرستیمش تیر پیدا کنه؟
اين سگ مكانيكيه هستش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولي من از سگ واقعي بيشتر خوشم مياد.مثل شماره 3.:20:

mInI_ClockEr
25-10-2010, 23:20
خیلی بازی آشغالیه تا 10 دقیق بازی کردم فهمیدم که ... هست بعد پاکش کردم

bache pooldar
25-10-2010, 23:56
بازی فوق العادست .:8: مثله شماره 3 . به نظرم تمام انتظارات RPG بازها رو برآورده میکنه.
رفتار جک و جانورا تغییرات جالبی پیدا کرده . مثلا مورچه ها و عقرب ها نسبت به قبل آروم تر شدن.
باگ هم کم نداره اما برای بازی به وسعت فال آوت طبیعیه. راستی دوستان من وقتی از level 2 اومدم به 3 صفحه انتخاب perk برام نیومد :18:این طبیعیه یا باگ محسوب میشه؟
و سوال آخر اینکه عضو کدوم گروه بشیم بهتره؟

ممنونم:11:

xero.1992
26-10-2010, 00:07
بازی فوق العادست .:8: مثله شماره 3 . به نظرم تمام انتظارات RPG بازها رو برآورده میکنه.
رفتار جک و جانورا تغییرات جالبی پیدا کرده . مثلا مورچه ها و عقرب ها نسبت به قبل آروم تر شدن.
باگ هم کم نداره اما برای بازی به وسعت فال آوت طبیعیه. راستی دوستان من وقتی از level 2 اومدم به 3 صفحه انتخاب perk برام نیومد :18:این طبیعیه یا باگ محسوب میشه؟

آره، بازی RPG اونم Fallout، به به . شما حتما لینک آپدیت که تو 3 4 صفحه قبله دانلود کن و نصب کن، هم باگا برطرف میشه هم چند تا DLC باهاشه آیتم و چیزهای دیگه احتمالا اضافه می کنه

سوال بعدی رو هم نمیدونم، هنوز نصب نکردم... به زودی :46:

{sahand}
26-10-2010, 09:05

سر Level های زوج Perk می ده. فال 3 هم همینجور بود اگه درست یادم باشه.
فعلا طرف انتخاب گروه ها نرو. داستان اصلی رو تا جایی جلو ببر که:
هر چهار تا گروه یعنی Yes Man, Legion, NCR و Mr. House بهت پیشنهاد می دن.
بعد برو سراغ ساید کوئست ها، اونا که تموم شد ادامه ی داستان اصلی رو برو.

babak2002
26-10-2010, 12:13
سلام من بلاخره دیشب وقت کردم یک ساعت بازی کنم Fallout NV رو
من قسمت های قبلی Fallout رو بازی نکردم چند تا سوال داشتم راجع به داستان بازی
سوال ها رو هم اگه مربوط به قسمت های قبل بازی می شه جواب بدید اگه جوابش بعداً تو خود بازی پیدا می شه نگید که هیجانش از دست نره :31:
اول بازی اون سه نفری که به من شلیک می کنن کی هستند ؟
من قبلاً براشون کاری انجام دادم اگه اره چه کاری ؟
اصلاً من خودم کی هستم ؟

یه چندتا سوال هم از خود بازی :31:
این تست های اول بازی واقعاً اون نمراتی که اخرش می ده بستگی به جواب های ما داره یا برای همه یکیه ؟
بعد اینکه چون من باره اولمه این بازی رو انجام می دم وقت لول اپ کدوم موارد بهتره جهت افزایش ؟
از بین چیز های که بلدی چطور ؟ من دانش و قفل باز کنی و پنهانی حرکت کردن (Sneak) رو انتخاب کردم توی ادامه فقط همین 3 تا پیشرفت می کنن یا بقیه چیز ها هم می شه بالا برد ؟

ELSIN
26-10-2010, 13:43
Fallout New Vegas Update2 SKIDROW:

با لینک مستقیم از رپیدباز.
فقط یه مطلب مهم اینکه بعد از دانلود Fallout New Vegas Update2 SKIDROW پسوند فایل رو از .rar به .exe تغییر بدین:) من برای اینکه برای دانلود خودم از سرور دانشگاه مشکل نداشته باشم عوضش کردم:دی
و توضیح اینکه آپدیت۲ نیازی به نصب آپدیت۱ نداره و تمامی موارد اون رو داره.
موفق باشید.

با تشکر از بابک عزیز

پسوند فایل رو از .rar به .exe تغییر بدین

--------------------------
یا

یا

یا

soltanarash
26-10-2010, 14:32
اين سگ مكانيكيه هستش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولي من از سگ واقعي بيشتر خوشم مياد.مثل شماره 3.:20:

خوب من این سگو تو کدوم منطقه پیدا کنم؟

{sahand}
26-10-2010, 14:49
خوب من این سگو تو کدوم منطقه پیدا کنم؟
Freeside -> King

سلام من بلاخره دیشب وقت کردم یک ساعت بازی کنم Fallout NV رو
من قسمت های قبلی Fallout رو بازی نکردم چند تا سوال داشتم راجع به داستان بازی
سوال ها رو هم اگه مربوط به قسمت های قبل بازی می شه جواب بدید اگه جوابش بعداً تو خود بازی پیدا می شه نگید که هیجانش از دست نره :31:
اول بازی اون سه نفری که به من شلیک می کنن کی هستند ؟
من قبلاً براشون کاری انجام دادم اگه اره چه کاری ؟
اصلاً من خودم کی هستم ؟

یه چندتا سوال هم از خود بازی :31:
این تست های اول بازی واقعاً اون نمراتی که اخرش می ده بستگی به جواب های ما داره یا برای همه یکیه ؟
بعد اینکه چون من باره اولمه این بازی رو انجام می دم وقت لول اپ کدوم موارد بهتره جهت افزایش ؟
از بین چیز های که بلدی چطور ؟ من دانش و قفل باز کنی و پنهانی حرکت کردن (Sneak) رو انتخاب کردم توی ادامه فقط همین 3 تا پیشرفت می کنن یا بقیه چیز ها هم می شه بالا برد ؟
-سوالی راجع به قسمت های قبل نمی شه. اصلا شخصیت بازی تو هر قسمت عوض می شه و پیشینه ای نداره که بخواد سوال بشه.
-اینکه اون سه تا کین و دو تا سوال بعدی داستان بازیه دیگه!!
-نمراتی که می ده هم بستگی به جواب شما داره، البته خودتون می تونید تغییرش بدید. یه بار همونجا یه بار هم وقتی از گوداسپرینگز خارج می شید.
-بقیه شون هم پیشرفت می کنن.

اگه هم می خوای با گروه ها بیشتر آشنا شی برو تو Fallout.wikia.com دریاره شون مفصل بخون. (بخونی بهتره، چون قبلی ها رو بازی نکردی و گروه ها رو نمیشناسی می گم.)

Leon-117
26-10-2010, 15:30
Freeside -> King

آقا سهند شما اين سگه رو گرفتيد؟توي Fallout wiki گفته بود بايد يه كوmsت رو بريم براي گرفتنش.

{sahand}
26-10-2010, 16:20
آقا سهند شما اين سگه رو گرفتيد؟توي Fallout wiki گفته بود بايد يه كوسئت رو بريم براي گرفتنش.
بله...
باید یه مغز براش تهیه کنید!
.................................................. ..........
یه چیزی هم بگم برای کسایی که بار اولشونه فال آوت بازی می کنن.
من دفعه ی اولی که فال 3 رو بازی کردم حالم بهم خورد، گفتم اه پولم حروم شد...
بعد یه جا تو یه تاپیکی خوندم که داستان اصلی فال 3 رو می شه دو روزه رفت. منم گفتم برای این که اون 3 تومنه حروم نشه دو رو بازی رو تحمل کنم، اول سخت بود، محیط بزرگ بود و گیج شده بودم، از V.A.T.S بلد نبودم استفاده کنم، یه Mole rat می دیدم پدرم در میومد بکشمش. سیستم آپگریدش برام گنگ بود...
اما بعد کم کم خوشم اومد و اون دو روز دو سه ماه طول کشید. دیگه به جایی رسیده بود که کنسول رو که روشن می کردم می گفت: فال آوت دیگه؟:10:

ELSIN
26-10-2010, 17:16
یه چیزی هم بگم برای کسایی که بار اولشونه فال آوت بازی می کنن.
من دفعه ی اولی که فال 3 رو بازی کردم حالم بهم خورد، گفتم اه پولم حروم شد...
بعد یه جا تو یه تاپیکی خوندم که داستان اصلی فال 3 رو می شه دو روزه رفت. منم گفتم برای این که اون 3 تومنه حروم نشه دو رو بازی رو تحمل کنم، اول سخت بود، محیط بزرگ بود و گیج شده بودم، از V.A.T.S بلد نبودم استفاده کنم، یه Mole rat می دیدم پدرم در میومد بکشمش. سیستم آپگریدش برام گنگ بود...
اما بعد کم کم خوشم اومد و اون دو روز دو سه ماه طول کشید. دیگه به جایی رسیده بود که کنسول رو که روشن می کردم می گفت: فال آوت دیگه؟:10:

اره منم همین جوری بودم اما بعد معتادش شدم
دوستان از دستش ندید :46:

Arrowtic
26-10-2010, 17:30
خوده كنسول ميگفت فال آوت ديگه؟!:31:(شوخي)
________
آقا تازه دارم به زيباييش پي ميبرم!!فقط مشكلم با Perk ها هستش.هيچ كدوم به درد نميخورن!:31:

{sahand}
26-10-2010, 17:55
خوده كنسول ميگفت فال آوت ديگه؟!:31:(شوخي)
________
آقا تازه دارم به زيباييش پي ميبرم!!فقط مشكلم با Perk ها هستش.هيچ كدوم به درد نميخورن!:31:
آره دیگه!
Perk ها خیلی به درد می خورن، مهم تریناشون به نظر من: Grim Reaper's Sprint ، Explorer، Concentrated Fire، Better Criticals، Sniper ، Educated و Comprehension هستن.
البته حواستون باشه که یه سریشون پیشنیازهایی دارن، پس از اول تصمیم بگیرید که کدوماشون رو می خواین و با توجه به اونا آپگرید کنید.
نکته ی دیگه اینکه به جز Lock Pıck و Science بقیه ی اسکیل ها رو لازم نیست تا 100 ببرید و امتیازاتون رو حروم کنید، 80-90 کافیه.