PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درایو H و I

davidjoker
16-01-2010, 16:13
سلام

یه اتفاق عجیب برای من رخ داده !

این دوتا درایو (دو تا دی وی دی رایترم) گم شده ! یعنی My computer را که باز می کنم تمام درایوها هستند به جز این دوتا حتی فلاپی هم هست ولی اینا نیستند.

Masоud
16-01-2010, 23:52
سلام

به لینک زیر برو و افزونه ی مورد نیاز رو نصب کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگر مؤثر واقع نشد که بعید میدونم ، کار های زیر رو انجام بده :

Click Start, and then click Run.
In the Open box, type regedit, and then click OK.
In the navigation pane, locate and then click the following registry subkey:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\Class\{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}
In the right pane, click UpperFilters.

Note You may also see an UpperFilters.bak registry entry. You do not have to remove that entry. Click UpperFilters only. If you do not see the UpperFilters registry entry, you still might have to remove the LowerFilters registry entry. To do this, go to step 7.
On the Edit menu, click Delete.
When you are prompted to confirm the deletion, click Yes.
In the right pane, click LowerFilters.

Note If you do not see the LowerFilters registry entry, unfortunately this content cannot help you any further. Go to the "Next Steps" section for information about how you can find more solutions or more help on the Microsoft Web site.
On the Edit menu, click Delete.
When you are prompted to confirm the deletion, click Yes.
Exit Registry Editor.
Restart the computer

موفق باشید :40:

joe_satriani
17-01-2010, 16:50
سلام

یه اتفاق عجیب برای من رخ داده !

این دوتا درایو (دو تا دی وی دی رایترم) گم شده ! یعنی My computer را که باز می کنم تمام درایوها هستند به جز این دوتا حتی فلاپی هم هست ولی اینا نیستند.

از قسمت device manager چك كردي كه آيا غير فعال نشده؟؟!!!

davidjoker
18-01-2010, 07:58
از قسمت device manager چك كردي كه آيا غير فعال نشده؟؟!!!
چک کردم !

غیرفعال شدن!

اپدیت درایو را انتخاب کردم که فرقی نکرد یه بار هم unistal کردم و دوباره نصب کردم که ان هم فرقی نکرد.

لینکی که گذاشتید رو وقتی میخوام اجرا کنم ( در اینترنت اکسپلور 8 ) با ارور مواجه میشه برای رفعش یه فایل دانلود میکنه که وقتی اون رو دانلود میکنم برای اجراش ارور میده.

باز هم ممنون

saeed774
18-01-2010, 14:25
لینکی که گذاشتید رو وقتی میخوام اجرا کنم ( در اینترنت اکسپلور 8 ) با ارور مواجه میشه برای رفعش یه فایل دانلود میکنه که وقتی اون رو دانلود میکنم برای اجراش ارور میده.

پشتيباني دانلود منيجر رو از IE موقتي غير فعال كن . براي نمونه اگر از IDM استفاده ميكني به تنظيمات برو و در تب General و داخل كادر تيك IE رو بردار .

joe_satriani
18-01-2010, 16:08
غير فعال يعني Disable شدن و يه علامت قرمز كنارشون هست؟؟؟؟؟ اگه آره هست خوب Enable كن !! و يه بار ريست كني درست ميشه!

davidjoker
18-01-2010, 19:47
نــه ! یه علامت تعجب پیششه ! Disable کردم ! و بعد Enable دقیقا برعکس گفته شما ! هیچی نشد !!!

joe_satriani
18-01-2010, 20:07
نــه ! یه علامت تعجب پیششه ! Disable کردم ! و بعد Enable دقیقا برعکس گفته شما ! هیچی نشد !!!

آها. پس علامت تعجب داره!!! از لحاظ سخت افزاري چك كرديش!! كابل Data ؟؟؟ ببيني حتما وصل هست!!! يا نه؟

edvard 1363
19-01-2010, 00:40
یه ویندوز عوض کنی حتمأ درست میشه واسه منم اتفاق افتاده بود بعد با یه آنتی ویروس قبل از اینکه وارد هیچ درایوی بشی سیستم رو اسکن کن

davidjoker
19-01-2010, 07:59
آها. پس علامت تعجب داره!!! از لحاظ سخت افزاري چك كرديش!! كابل Data ؟؟؟ ببيني حتما وصل هست!!! يا نه؟
سلام

من دوتا ویندوز دارم ! روی اون یکی اینا کار میکنند.پس مشکل از سخت افزار نیست.

یه ویندوز عوض کنی حتمأ درست میشه واسه منم اتفاق افتاده بود بعد با یه آنتی ویروس قبل از اینکه وارد هیچ درایوی بشی سیستم رو اسکن کن

ویندوز عوض کردن را میخوام برای اخرین راه بهش نگاه کنم ( راستش فکر اینکه باید 6 ساعت وقت بزارم و تمام برنامه های مورد نیازم را نصب کنم ، من را به سر کردن با همین ویندوز سوق میده !)

من روی این ویندوزم ناد اپدیت شده دارم و روی اون یکی کاسپر بروز شده با هر دوتا شم چک کردم. دریغ از یک ویروس که دلم خوش بشه :27: که مشکل از ویروسه

saeed774
19-01-2010, 11:38
نرم افزار Microsoft Fix it كه مسعود معرفي كرده ميتونه كمكت كنه .

davidjoker
19-01-2010, 20:45
نرم افزار Microsoft Fix it كه مسعود معرفي كرده ميتونه كمكت كنه .

دلم میخواد که ازش استفاده کنم اما هربار یه اشکالی میگیره!

saeed774
20-01-2010, 14:19
دلم میخواد که ازش استفاده کنم اما هربار یه اشکالی میگیره!

شما كاري رو كه گفتم انجام دادي يعني پشتيباني دانلود منيجر از IE رو غير فعال كردي ؟ من كه همين الان امتحان كردم مشكلي نداشت . در ابتدا يه پيغام مياد كه ميگه بايد يك Activx رو نصب كني و تو هم بايد اجازه نصب بدي بعد برنامه تاييديه نصب خواهد خواست كه اونم بايد تاييد كني و در حدود 1 دقيقه برنامه نصب و سيستم رو از لحاظ سخت افزاري تست خواد كرد . برنامه PowerShell هم نصب خواهد شد .

davidjoker
20-01-2010, 17:02
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Masоud
20-01-2010, 19:14
سلام

اینطور که پیداست باید مشکل از رجیستری باشه.

از نرم افزار زیر برای رفع مشکلات رجیستری کمک بگیر :

موفق باشید :40:

davidjoker
17-02-2010, 17:33
سلام

مشکل من با این نرم افزار هم حل نشد!

Diego
17-02-2010, 18:08
سلام

مشکل من با این نرم افزار هم حل نشد!

مطابق عکس زیر اول برو این قسمت:

بعد از قسمت زیر گزینه ی Roll back driver رو انتخاب کن.

پی نوشت:
البته شرمنده من اسکرین شاتی رو که گرفتم حواسم نبود روی پروپرتیز هارد دیسک اسکرین شات گرفتم.شما این کارو روی پروپرتیز رایتر انجام بده.

davidjoker
20-02-2010, 11:58
مشکل من مربوط میشه به قسمت ریجستری .

نرم افزاری که برای تعمیر این قسمت گذاشتید کارایی نداشت ، چون مشکل من هنوز پا بر جاست!

Diego
20-02-2010, 12:43
مشکل من مربوط میشه به قسمت ریجستری .

نرم افزاری که برای تعمیر این قسمت گذاشتید کارایی نداشت ، چون مشکل من هنوز پا بر جاست!

کاری رو که گفتم انجام دادی؟