PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات روحی پسر داییم

Переклад не
04-12-2009, 18:00
سلام
پسر داییم اسمش علی هستش و فکر میکنه قیافش زشته
یعنی به نظر من که زشت نیست .فقط یکمی جوش و آکنه تو صورتش و پیشونیش داره و فقط همین
این قبل از دوسال واقعا آدم شوخ و باحالی بود و هیچ مجلسی بدون اون به دل نمیچسبید.هر مراسمی که بود اعم از دیدوبازدید و یا دور هم بودن تو شب یلدا و از این چیزا (دور هم بودن فامیلها )، ایشون هم تاکید میکردیم و میکردن که حضور داشته باشه(19 سال داره) تا موجب شادی مجلس بشه
اما بعد از این یه سال و دوسال به کل عوض شده.همیشه فکرش یه جامتمرکز هستش.اخلاق خشکی پیدا کرده
یعنی حالی نداره که بره یه جایی یا اصلا دیگه نمیخواد تو این دید و بازدیدهایی که قبلا داشتیم باشه و خجالت میکشه
ازشم وقتی میپرسی هیچچی نمیگه و مثله اینکه یه ذره افسردس
یه بار که تونستم از زیر زبونش بکشم ، گفت که تو دانشگاهشون یه پسر هست از نظر قیافه خیلی زیباست و اینا که روش تاثیر گذاشته و میگه چرا من مثل اون نشدم؟
چی میشد منم قیافم خوشگل بود و از این حرفا که باید درکش کرد تا فهمید احساسشو و گفت که دلش فقط داره مثل سیر و سرکه میجوشه و ناراحته اصلا عاشقهم نیست و خیلی حسرت میکشه

به نظرتون چیکار باید کرد؟
واقعا دیگه داره گریم میگیره از بس این زیر رو رو شده که دیگه هیچ کس میل به زندگی هم نداره
من از وضعیتش یکم اطلاعات دارم که اگه دوستان لطف کردن راهکاری ارائه دادن و اگه سوالی داشتن، من برطرف کنم
ممنون

saeedn70
04-12-2009, 18:11
من به عنوان کسی که 3 سال پیش روانپزشک ویزیت میشم.

و با دوستان زیادی معاشرت دارم و .....

احتمال میدم پسر داییتون دچار افسردگی خفیف شده باشند ..

که با مراجعه به روانپزشک و تجویز دارو های ضد افسردگی امید است که بهبود پیدا کننند..

Переклад не
04-12-2009, 18:40
ولی به نظرم افسردگی نداره.
چون پیش دوستاش که میبینمش داره میگه و میخنده ولی وقتی یادش میوفته حالت افسردگی به خودش میگیره
من تا اونجایی که تونستم بهش گفتم که به اون پسره و این چیزا فکر نکنه .اما این حرفا براش تکراریه مثله اینکه
به نظر میاد رفتن پیش دکتر و استفده از دارو (که حتما عوارض خواهد داشت،شاید عوارض بدی داشت) راه آخر باشه
یعنی الان مثلا نمیشه با یه حرفایی بهش روحیه داد و از این چیزا؟؟
چه بدونم یه حرفایی که بهش اعتماد به نفسی بده و زندگی شو خراب نکنه

Переклад не
05-12-2009, 13:02
دوستان خواهش میکنم هرچی میدونین بگین لطفا

milad_badboy
07-12-2009, 21:15
اون بايد قبول كنه كه قيافه ملاك نيست و هر كسي يه جوري آفريده شده و اگه قيافش به دل بعضي ها نميشينه اين دليل بر بد بودنش نيست

Переклад не
07-12-2009, 22:01
ممنون دوست عزیز
این قیافه که راندمی هستش دیگه پدر آدمای حساسو در آوورده

اون بايد قبول كنه كه قيافه ملاك نيست و هر كسي يه جوري آفريده شده و اگه قيافش به دل بعضي ها نميشينه اين دليل بر بد بودنش نيست
درسته
نمیدونم من خودم اینطوری فکر میکنم ولی بعضیا (یعنی اصلا خیلیا) خیلی حساسن نسبت به این قضیه
کاش میشد به این مسائل بیشتر پرداخته بشه.همین باعث افسردگی تعداد قابل توجهی انسان چه مذکر و چه مونث میشه و به نظر میاد خیلی طاقت فرساست.
کاش یکی بود که در این زمینه اطلاعات بسیار زیادی داشت تا بتونه این جوونا رو از این مخمصه هولناک توجیهشون کنه و برطرفشون کنه
ای کاش

Переклад не
08-12-2009, 20:04
دوستان عزیز هرچی به نظرتون منطقی میاد و مناسب این بحثه ، دریغ نکنین

kam2000
08-12-2009, 20:20
بنظرم یه سفر بره شاید به امید خدا بهتر بشه
این داروها هم بنظرمن همش جنبه تلقینی داره وموثر نیست

mehdi_360
08-12-2009, 20:52
تو این دنیا هر کس زیبایی خودش رو داره ...

نزارید تا دورش خلوت بشه و بره تو فکر و اینا ...

پسر دایی من صورتش پره جوش و از این چیزاست تازه روی گونه سمت راستش اینقدر جوش میزد و این دست بهشون میزد که الان اون جا رفته داخل و سیاه شد...
ولی اینقد بچه باحالیه ،به روی خودش هم نمیاره ،تازه جی اف هم داره:دی

farredsky
11-12-2009, 22:17
بیماری روانپزشکی با این خصوصیات وجود داره (dysmorphophobia) ( ترس از بد شکلی )که حتی گاه فرد جراحی های زیبایی زیادی هم انجام می ده ممکنه با علایم وسواس هم همراه باشه .نیاز به روانپزشک داره چون بیماری باعث اختلال در عملکرد هاش شده .