PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار مدیریت دوربینهای مدار بسته

zeus7610
30-11-2009, 10:44
سلام و خسته نباشید. من یه نرم افزار مدیریت دوربینهای مدار بسته می خوام . 30 تا دوربین دارم و می خوام تا حد امکان نرم افزارم قابل منیج باشه. تعداد افراد رو بشماره و ...... همه کار بکنه دیگه
نرم افزار Nuoo الان نصبه و خوبه ولی ورژن تریال 30 روزه است. شبیه این یا خود این فول باشه توپه. کسی داره یه کمکی به ما بکنه؟ دوربینهام هم axis هست و حدود 30 تا دوربین داریم

zeus7610
01-12-2009, 16:23
یعنی کسی یه نرم افزار مدیریت دوربین توپ نداره ما برداریم؟؟؟

saeedn70
01-12-2009, 17:02
دوست عزیز مگه دستگاه dvr شما یا اگه کارت dvr استفاده میکنید خودش نرم افزار مدیریت نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خودش تو جعبش داره و نرم افزار client هم برای انتقال تصویر به محل دیگه از طریق اینترنت هم داره.

والا من که یک پکیج 800 تومنی با 4 تا دوربین برای سکوییتی مطب پدرم بستم نرم افزارش 16 تا دوربین هم همزمان ساپورت میکرد
ولی خود کارت 4 دوربین همزمان بود..

شما تو اینترنت نمیتونی برای 30 تا دوربین تصویر همزمان نرم افزار پیدا کنی..اگه تهرانید برید پاساژ امجد اونجا نرم افزار مثل
مور و ملخ ریخته اونجا همه اینکارن.

zeus7610
05-12-2009, 08:26
دوست عزیز مگه دستگاه dvr شما یا اگه کارت dvr استفاده میکنید خودش نرم افزار مدیریت نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خودش تو جعبش داره و نرم افزار client هم برای انتقال تصویر به محل دیگه از طریق اینترنت هم داره.

والا من که یک پکیج 800 تومنی با 4 تا دوربین برای سکوییتی مطب پدرم بستم نرم افزارش 16 تا دوربین هم همزمان ساپورت میکرد
ولی خود کارت 4 دوربین همزمان بود..

شما تو اینترنت نمیتونی برای 30 تا دوربین تصویر همزمان نرم افزار پیدا کنی..اگه تهرانید برید پاساژ امجد اونجا نرم افزار مثل
مور و ملخ ریخته اونجا همه اینکارن.میشه یه جا آپلود کنید من بردارم؟
ممنون از زاهنمائیت. اولاً نرم افزاریهایی که شما می گین فقط از طریق explorer کار می کنند و در ضمن هیچ مدیریتی نیز وجود ندارد فقط نمایش است. امکانات ضبط همزمان- درتایم خاص و یا شمارش افراد عبور کرده را ندارد. نرم افزار مدیریت دوربینهای axis حدود 2500000قیمت داره و همه جا هم هست. من نسخه کرک می خوام. یا یه نرم افزار مشابه با تشکر
یعتی اینجا یه متخصص دوربین مدار بسته نیست که حرفه ای کار کنه؟

zeus7610
07-12-2009, 13:44
از همکاران این گروه- از کسانی که توی این کار هستند کسی نمیتونه کار مارو راه بندازه.نمی خواین بگین که وجود نداره؟ البته می دونم کمه. کمککککککککککککککککککک