PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كرك webroot spy sweeper 3.5.0.194

Avris
10-02-2005, 16:03
8) :roll: [/u]

M.e.h.r.a.n_Swe
10-02-2005, 20:41
حجم 1.2 مگ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nardin
11-02-2005, 00:42
Webroot Spy Sweeper v3.5.0.194
Code: SSDC-OPEN-AAAA-KJEA-PZAK

ali-r55
11-02-2005, 12:17
بعد از نصب این برنامه با این سریال وبقیه سریال نامبر هایی که برای این برنامه موجوده پس ازاتصال به اینترنت شرکت سازنده برنامه سریالهای نامعتبر رو شناسایی وبرنامه رو غیر فعال میکنه
ضمنا بااستفاده ازکرک پیشنهادی دوستمون در پست قبلی ویکی دو تا کرکی که خودم هم تست گزینه Subscribe
که درحالت عادی در داخل برنامه فعال نیست فعال میشه و برنامه قابلیت اپدیت نخواهد داشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M.e.h.r.a.n_Swe
11-02-2005, 21:13
توسط سریالی که ناردین داده اول برنامه رو اینستال میکنید و بعد کرکی که در بالا ادرسش هست رو محتویاتشو کپی میکنید به جایی که برنامه اینستال شده و در اخر برنامه رو باز میکنید و Update و بعدشم Scan .

ali-r55
12-02-2005, 08:07
بله! اینارو که خودم هم میدونم اصلا مگه قرار بود کار دیگه ای انجام بدم!!!
این برنامه تاورژن 3.0 خیلی راحت با سریال مربوط به خودش نصب واپدیت میشد ولی الان حدود یکی دو ماهی میشه که شرکت سازنده برنامه (webroot) از اپدیت برنامه با سریال نا معتبر وکرک جلوگیری مکنه

در ضمن اگه لینکی از برنامه Steganos AntiSpyware که در اصل همین برنامه است پیدا بشه فکر میکنم مشکل حل شه
من Steganos AntiSpyware 7.3 رو ازسایت TTDown.com گرفتم ولی با توجه به اینکه برنامه کرک شده بود اون هم مشکل داشت.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M.e.h.r.a.n_Swe
12-02-2005, 08:56
دوست عزیزاول هر چیزی رو امتحان کن بعد بگو نمیشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راه کرک کردنشم در بالا توضیح دادم و کرک هم که برای دانلود قرار دادم

تمام .

ali-r55
14-02-2005, 09:31
دوست عزیز مطمئن باش امتحان کردم ولی باز نتونستم جواب بگیرم وازبرنامه استفاده کنم.بعد سوالم اینه اگر بوسیله این کرک برنامه رجیسترمیشه چرا گزینه Subscribe به معنی خریدن وابونه شدن که از ابتدا تو منوی اصلی برنامه نیست تو این منو فعال میشه

در هر حال شما کرک برنامه رو معرفی کردی منم در پایین روش گرفتن برنامه بصورت کامل رو قرار میدم با این روش بعد از انجام مراحل پایین یه ایمیل از طرف شرکت Webroot به ادرس ایمیلی که خودتون اعلام میکنید میاد که توی اون ادرس دریافت نسخه کامل به همراه سریال برای نصب برنامه اومده این برنامه یکسال اعتبار داره و فعلا بدون هیچ مشکلی اپدیت میشه

afsorde
14-02-2005, 13:26
سلام عزيز.
احتمالا شما اول برنامه مشكل دار رو نصب كردين و داخل ريجستري مونده حالا هم با روش مهران نميتونيد ازش استفاده كنيد.اول ار ريجستري كامل پاكش كنيد.خوش باشيد.

ali-r55
15-02-2005, 08:33
دوست من با روشی که تو پست قبلی اعلام کردم از خود شرکت سازنده برنامه یه سریال نامبر معتبر و اختصاصی با اعتبار یکساله گرفتم پس فعلا نیازی به استفاده از روشهای دیگه نیست

M.e.h.r.a.n_Swe
15-02-2005, 09:06
علی جان دستت درد نکنه عزیز

روش جالبی بود و خیلی هم عالی جواب داد

زنده باشی

mahyar60
15-02-2005, 14:57
آقا دستت درد نكنه
اين روش عالي بود

Avris
16-02-2005, 00:59
ميشه روش دريافت spy sweeper رو به فارسي بنويسيد :roll: :lol:

ali-r55
16-02-2005, 09:53
دوست خوبم اقا مهران ومهیار عزیز خواهش میکنم قابلتون نداشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد توضیح این روش به فارسی باید بگم این روش خیلی ساده ست واحتیاج به توضیح خاصی نداره ولی بصورت خلاصه اینه:
اول میری به این ادرس

تو صفحه ای که باز میشه از بین گزینه هایی که بصورت کشویی باز میشه Spy sweeper رو انتخاب میکنی
تو گزینه دو تایپ میکنی none
گزینه سه رو خالی میذاری
تو گزینه چهار ایمل ادرستو وارد میکنی
گزینه 5 رو خالی باقی میذاری
ودر اخر روی گزینه submit کلیک میکنی تا اطلاعاتت ارسال شه
بعد از چند لحظه یه ایمیل از شرکت سازنده برنامه بدستت میرسه که حاوی ادرس دانلودبرنامه ویه سریال نامبر معتبر واختصصای برای مدت یکساله که به وسیله اونبرنامه رو نصب میکنی
توضیحات بعدی هم در مورد دستکاری نکردن فایل INSTALL.DAt در داخل برنامه ست چون قبلا با دستکاری این فایل تو نت پد میشد اعتبار برنامه رو بیست سی سال افزایش داد ولی گویا دیگه امکانش نیست

خوش باشید

Harry Potter
16-02-2005, 19:23
آقا اين روش جديد جواب نميده .... چيكار كنم !!!!!!!

لطفا كمك كنيد.

اين صفحه مياد

Thanks for your interest in

Sorry!

We can not locate your purchase in our database. Please submit a trouble ticket at our Support Center.

Thanks for using Webroot Software

Avris
17-02-2005, 12:26
براي من هم جواب نداد :cry:

nardin
18-02-2005, 15:27
spy sweeper 3.5.0.194

S/N : SSDC-ONLN-AAAA-NIXW-GGDX

NRR
07-04-2005, 15:13
سلام با اين كرك ميشه اپديت كرد

NRR
07-04-2005, 20:55
تو رو خدا يه كرك سالم بگين

NRR
11-04-2005, 13:58
عزيزان پس كرك چي شد؟ :cry: :cry:

W9
12-04-2005, 16:12
براي من هم جواب نداد
:arrow:

hamilton
13-04-2005, 11:01
در خصوص اين تاپيك 2 مطلب هست:
1) از ali-r55 خبري نشد.راهي كه فرموديد همان error را ميده كه دوست عزيزمون فرمودند يعني اين راه جواب نميده اگر راه ديگري وجود داره يا نه حداقل انتظار پاسخ وجود داره.

2) انتظار از nardin عزيز كه واقعا زحمات زيادي را در خصوص رفع مشكلات دوستان ميكشند بيشتره.اين ادرسي كه شما مرقوم فرموديد اين برنامه قابل رجيستر نيست يعني كدي كه نوشتيد عملا كارايي نداره چون محلي براي وارد كردن ان نيست.كركي را كه معرفي كرديد هيچ كارايي نداشت و برنامه را نميتوان با ان update كرد.

خواهش من از دوستان اينه كه مطالبي را قبلا كارايي انها تست شده جهت استفاده دوستان قرار بدن.

ali-r55
15-04-2005, 10:27
سلام
اولا من با توجه به برنامه کاری که دارم کمتر میتونم اینجا سر بزنم و ازاین نظر شرمنده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو روشی که تو پستهای قبلی به اون اشاره کردم شما با استفاده از اشتباه شرکت سازنده برنامه میتونستی یه سریال بوسیله ایمیل ازخود سازنده برنامه بگیری واز برنامه استفاده کنی(روشی که گفتم مال حدود دوماه پیش بود و خیلی از بچه ها همونطور که از پستاشون مشخصه تونستند از این روش استفاده کنن)
خب مشخصه بعد از یه مدت سازنده برنامه متوجه اشتباش شده وجلواین روشو گرفته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد مشکل دوم هم خیلی ساده ست شما وقتی ورژن تریال برنامه رو دانلود میکنی مسلما جایی برای وارد کردن سریال برنامه وجود نداره !!!
برای دانلود ورژن کامل وقابل رجیستر برنامه میتونی از این ادرس استفاده کنی

hamilton
15-04-2005, 19:52
ممنون .
اين چه ورژني هست؟
و register code چيه كه بشه اپديت كرد؟

ali-r55
16-04-2005, 16:29
اين چه ورژني هست؟

Webroot Spy Sweeper Version 3.5.0 Build 198

register code چيه كه بشه اپديت كرد؟

S/N: SSDC-ONLN-AAAA-NNNL-NINC

البته به احتمال خیلی زیاد این سریال موقع اپدیت بی اعتبار شناخته میشه وفقط برای نصب برنامه این سریال مورد استفاده قرار میگیره

ضمنا برای این برنامه یه پچ جدید اومده به ادرس زیر که احتمالا بشه برنامه رو باهاش اپدیت کرد (چون خودم این پچ رو امتحان نکردم خواهشا اگه کسی اونو تست کرد نتیجش رو همینجا اعلام کنه)

W9
17-04-2005, 13:25
سلامali-r55جان
مطمني اين پچ جديده تو تاريخش امده 04-04-2004

ali-r55
18-04-2005, 08:29
سلام
توسایتی که توپست قبلی بهش اشاره کردم تاریخ قرار دادن پچ تو سایت رو 04/04/2005 اعلام کرده
ضمنا فکر نمیکنی تو تاریخی که گفتی اصلا این ورژن برنامه بیرون نیومده بوده که بخوان براش پچ درست کنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن تو سایت andr.netکه این پچ توقسمت Top ten cracksفعلا رتبه سوم رو داره هم تاریخ پچ رو هم همون تاریخ اعلام کردن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

W9
18-04-2005, 14:40
سلام
اولا من با توجه به برنامه کاری که دارم کمتر میتونم اینجا سر بزنم و ازاین نظر شرمنده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو روشی که تو پستهای قبلی به اون اشاره کردم شما با استفاده از اشتباه شرکت سازنده برنامه میتونستی یه سریال بوسیله ایمیل ازخود سازنده برنامه بگیری واز برنامه استفاده کنی(روشی که گفتم مال حدود دوماه پیش بود و خیلی از بچه ها همونطور که از پستاشون مشخصه تونستند از این روش استفاده کنن)
خب مشخصه بعد از یه مدت سازنده برنامه متوجه اشتباش شده وجلواین روشو گرفته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد مشکل دوم هم خیلی ساده ست شما وقتی ورژن تریال برنامه رو دانلود میکنی مسلما جایی برای وارد کردن سریال برنامه وجود نداره !!!
برای دانلود ورژن کامل وقابل رجیستر برنامه میتونی از این ادرس استفاده کنی

((علي جان اين لينكي كه بهش اشاره كردي كدوم ورژن است ؟ ايا همين ورژن v3.5.0.198 است ؟ )))

ممنون

ali-r55
18-04-2005, 17:59
اره بابا همونه دیگههههه !!!!

W9
21-04-2005, 14:17
با تشكر از علي جان كه در اين مدت زحمت كشيدند و به تمامي سوالات پاسخ دادند ولي متاسفانه كركي كه بود به هيچ وجه كار نكرد و نمي تونه قابليت اپديت رو بيش بده .
من اين كرك رو رو ورژن(Spy Sweeper Version 3.5.0 Build 198 ) امتحان كردم اما جواب نداد همچنين رو ورژن (Spy Sweeper Version 3.5.0 Build 189 ) نيز جواب نداد .
از دوستاني كه كرك سالمي براي اين نرم افزار دارند كه كار ميكند تقاضا دارم در اين بخش قرار دهند.

W9
24-04-2005, 23:23
كجايي علي جان؟