PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونگي ظهور سازي منوي مخفي در ال سي دي LG- LH700

FARIBORZ11
22-11-2009, 12:26
دوستان من ديروز وقتي كتابچه دستورالعمل انگليسي ال سي دي ال اچ 700 رو از سايت ال جي دانلود كردم ديدم بعضي از منوهاي من چه در حالت انتخاب زيان انگليسي و يا فارسي بصورت HIDEاست و نمي تونم دست بزنم ولي در كا تالوگ آن توضيحاتي در خصوص چگونگي تنظيم آن منوها را دارد كه من نمي توانم وارد آن بشم .
آيا دوستان ميدونن علت امر چيه ؟ يا اينكه مستر كدي براي ظاهر سازي اين منو ها وجود دارد؟ اگه ممكنه راهنمايي ام كنيد و اين در صورتي است كه من بصورت كمرنگ تر از پنجره هاي ديگه اين منوها ها را مي بينم منتهي بدون تغيير و با كليد جهتي از روي آن مي پرد.
دوستان ضمناً توضيح اينكه كد DIVX من در منو اشاره كرده به چه درد ميخوره و آيا بايد كار خاصي روش انجام بدم و چه طوري؟

ehs_soltany
22-11-2009, 13:08
اگه منظورت فعال نبودن بعضی از گزینه هاست:
بعضی از گزینه ها فقط توی مودهای خاصی فعال هستند. مثلا مود استاندارد

FARIBORZ11
22-11-2009, 14:56
اما دوست من منظور شما رو متوجه شدم منتهي اين دموي شما معمولاً در حالت تنظيم صداست كه با فعال كردن هر مد مي توان وارد تنظيمات ان شد ولي من مشگل ام چيزي ديگه است بعنوان مثال در منوي تصوير گزينه screen اصلاً فعال نيست تا به فرض رزوليشن ،پوزيشن،سايز،و.....تصوير رو تنظيم كنم. يا مثلاً در منوي usb دايوكس ريجستري كد من غير فعال است و حتي deactivation آن هم غير فعال است .نميدونم مال دوستان ديگه هم همينطوره يا فقط مال من اينطوره.دوستاني كه ال جي دارن مخصوصاً ال اچ 700،500،200 كه فكر كنم منوي مشابه دارن لطفاً كمكم كنن و پاسخ بدن.
اما من فكر كنم لم داره كه من نميدونم چون ظاهرش وجود داره ولي غير فعاله

Hamed_forum
22-11-2009, 17:33
بله ال جي منوي مخفي داره قبلان هم من گفتم اگه مدل شما مشابهه مدل 7000 باشه شما ميتوانيد فايلهاي hd mkv هم ببيند نميدونم شما الان امكان ديدن اين فايلها رو داريد يانه ؟
براي فعال سازي دكمه منو روي كنترل و پشت پنل رو نگه داريد يه صفحه مياد كه رمز ميخواد 0000 بزنيد در گزينه سوم كه اخرش 2 بايد باشه فكر كنم چون هر مدل فرق داره اونجا بريد ميتويد با صفر يك فعال كنيد و اگر hd بزاريد فايلهاي hd
متاسفانه نميدونم اين براي مدل شما هم به كار مياد يا نه اين براي مدلهاي كه از بانه مياد كار ميكنه البته رو مدلهاي ال جي ايران هم يه بار امتحان كردم جواب داد
در ضمن اين شامل گارانتي نميشه البته فكر نكنم خراب بشه من مال خودمون رو همين كار كار كردم ال جي 2000 بود حتي فايلهاي اپگريتش هم هست البته براي مدلهاي اروياپي

FARIBORZ11
23-11-2009, 08:14
حامد جان برام بيشتر توضيح مي دي كه منظور از فايل hd mkv چيه ؟ ويا نحوه رمز دهي به چه نحوي است چون يكبار گفتيد چهار صفر و يكبار هم گفتيد آخرش دو يا بستگي به مدل داره ؟ مي شه توضيح كامل بدهيد ممنونم

Hamed_forum
23-11-2009, 18:17
شما اول منو روي كنترل و منو روي پنل رو باهم فشار بده اگه يه صفحه اومد كه رمز خواست اون وقت 4تا صفر اگر هم نيامد ديگه هيچ كاري نميشه كرد همزمان فشار بده حدود 5 الي 10 ثانيه نگه دار
بدش شما بايد بري رو گزينه اي كه اخرش 2 option داره نميدونم سطر دوم يا سوم بستگي به مدل داره بدش كه رفتي داخل اون گزينه نوشته usb bloutosh ايا رو اگه يك كني فعال ميشه اگه lcd بلوتوس نداره بيخود فعال نكن فقط usb رو 1 كن البته با كنترل صداي كنترل ميشه مقدارش رو تفيير بدي بغيير 1 اگر hd داشت اون رو بزن بدش خارج شي ذخيره ميكنه و ريستارت ميشه ببينم چكارم يكني

Hamed_forum
23-11-2009, 23:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مثل اين البته divx اگه بشه hd فايلهاي mkv هم باز ميكنه

FARIBORZ11
24-11-2009, 08:07
حامد جان خيلي اذيتت كردم يك سوال دارم و اون اينه كه روي كنترل و پنل كدوم كليد رو همزمان بفشارم يعني فرقي نداره كدوم كليد باشه يا اينكه فرضاًً همزمان دو كليد صداها و يا كانالها و...... رو بفشارم .در ضمن عزيز جان در خصوص فايل mkv چه فايلهايي هست توضيح ندادي

Hamed_forum
24-11-2009, 10:28
دوتا دكمه menu بايد باشه فايلهاي mkv هم فايلهاي از dvd كيفيتش بالا حالا دوستان در موردش اين توضيح بدن بهتر

ramin1986
24-11-2009, 23:44
بچه ها من هم lh50 دارم اون گزینه ی HD را هم فعال کردم ولی پخش نکرد چرا؟ اصلا lh50 این امکان را داره؟

FARIBORZ11
25-11-2009, 07:48
حامد جان من ال اچ 70 دارم ولي اين منو اصلاً ظاهر نشد .درسته شايد بعضي از مدلها پشتيباني نمي كنند ولي بقول شما من اونو از بانه خريدم كه شما گفتيد مدلهايي كه از بانه تهيه بشه اين قابليت رو اكثراً دارن

reza1ta2
25-11-2009, 17:49
روی مدل LG M2794DP منوی مخفی جواب می دهد کد 0000

Hamed_forum
26-11-2009, 14:17
حامد جان من ال اچ 70 دارم ولي اين منو اصلاً ظاهر نشد .درسته شايد بعضي از مدلها پشتيباني نمي كنند ولي بقول شما من اونو از بانه خريدم كه شما گفتيد مدلهايي كه از بانه تهيه بشه اين قابليت رو اكثراً دارن

شما از بانه خريدي؟
چون بپس مدلت بايد lh70r باشه شما همين طوري هم مي توني فايل divx بببيني مشكل نداره تا بلوتوس هم كه داره اينا رو مدل شما پيش فرض البته اگه بتوني hd كني خوبه mkv هم باز ميكنه

ramin1986
26-11-2009, 15:46
بچه ها من هم lh50 دارم اون گزینه ی HD را هم فعال کردم ولی پخش نکرد چرا؟ اصلا lh50 این امکان را داره؟

Hamed_forum
26-11-2009, 18:29
نبايد مشكل داشته باشه mkv يا avi كه به صورت hd بايد بتونه اجرا كنته البته تو انجمنهاي خارجي براي تبديل دوتا فايل گذاشته كه متاسفانه مدلهاي كه شما داريد و من داشتم چون اسيايي بهش نميخوره

ramin1986
28-11-2009, 14:09
نبايد مشكل داشته باشه mkv يا avi كه به صورت hd بايد بتونه اجرا كنته البته تو انجمنهاي خارجي براي تبديل دوتا فايل گذاشته كه متاسفانه مدلهاي كه شما داريد و من داشتم چون اسيايي بهش نميخوره

از اول فایلهای avi را بخش می کرد ولی فایلهای mkv را پخش نمیکرد که بعد از فعال کردن گزینه ی HD باز هم فرقی نکرد.چرا؟

Hamed_forum
29-11-2009, 10:53
نميدونم بايد فرق كنه تلويزيون شما full hD?
شايد فايل mkv فول اچ دي بوده و تلويوزيون شما فول اچ دي نباشه

ramin1986
29-11-2009, 15:00
نميدونم بايد فرق كنه تلويزيون شما full hD?
شايد فايل mkv فول اچ دي بوده و تلويوزيون شما فول اچ دي نباشه

بله lcd بنده fullHD هستش .
مگه lh50 بدونه fullHD هم میشه ؟
کسی از بچه ها lh50 داره که این گزینه را تست کرده باشه و جواب گرفته باشه؟

Hamed_forum
29-11-2009, 17:05
بله lcd بنده fullHD هستش .
مگه lh50 بدونه fullHD هم میشه ؟
کسی از بچه ها lh50 داره که این گزینه را تست کرده باشه و جواب گرفته باشه؟

به خدمت دوست عزيز برسمونم راستش اون كاري كه ميگم شامل دو مرحله اول رسوندن به ورژن 314 بدش كه اينجا رسوندي ميتوني usb رو باز كني سپس ارتقا ورژن بالاتر متاسفانه اين فايلهاي كه من دارم وهرچي گشتم هم براي مدلهاي كه براي خاورميانه توليد ميشه نيست براي مدلهاي ارويايي اگه حالا نتونستي mkv باز كني شايد بهخاطر اينه
ابا فايل avi كه كيفيت hd يا full hd باشه رو تونستي باز كني يه تستي كن

ramin1986
29-11-2009, 17:24
به خدمت دوست عزيز برسمونم راستش اون كاري كه ميگم شامل دو مرحله اول رسوندن به ورژن 314 بدش كه اينجا رسوندي ميتوني usb رو باز كني سپس ارتقا ورژن بالاتر متاسفانه اين فايلهاي كه من دارم وهرچي گشتم هم براي مدلهاي كه براي خاورميانه توليد ميشه نيست براي مدلهاي ارويايي اگه حالا نتونستي mkv باز كني شايد بهخاطر اينه
ابا فايل avi كه كيفيت hd يا full hd باشه رو تونستي باز كني يه تستي كن

میشه این 2مرحله را توضیح بدی که چه طوری هستش و این فایلها چی هستند .
اگه میشه این فایلها را برای ما هم بزارید شاید بشه ارتقا بدیم .
مرسی

Hamed_forum
29-11-2009, 21:22
اين دومرحله كاري نداره اما متاسفانه فايلها رو براتون بزارم نميخوره به سري خاورميانه من خودم ميخواستم همين كار رو بكنم فايل رو هم قبول ميكنه اما بدش lcd را بايد بندازي گوشه خونه چون اين نتيجه كار ور در چند انجمن ديگر هم امتحان شده فايده نداره كنتراست سري خاورميانه با اروپا فرق داره حتي به همين ها كه ارتقا پيدا ميكنه توصيه ميككن يه دي وي دي پلير بخري
فايل avi كيفيت hd پخش ميكنه؟

ramin1986
29-11-2009, 23:39
از کجا باید فهمید که فایل avi کیفیتش HD هست؟

ehs_soltany
30-11-2009, 00:18
دوستان از اینکه میپرم وسط بحث معذرت میخوام
چند تا مساله رو خواستم بگم که شاید خودتون بدونید

اول اینکه LH500 ، LH700 و LH900 برای پخش فیلم از روی USB محدودیتهایی دارند.
مهمترین محدودیت توی فریم ریت هست که با بالا رفتن رزولوشن پایین میاد و حداکثرش هم 30 هست
رزولوشن 720 در 480 با حداکثر فریم ریت 30
رزولوشن 720 در 576 با حداکثر رزولوشن 25
به همین ترتیب برای HD و فول اچ دی فریم ریت پایینتر میاد که شاید چندان قابل استفاده نباشه

فرمتهای قابل پخش ایناست

ehs_soltany
30-11-2009, 00:23
از کجا باید فهمید که فایل avi کیفیتش HD هست؟

روی فایل راست کلیک کن
در قسمت properties به گزینه summary برو
در قسمت advanced مشخصات فایل از جمله width و height بر اساس پیکسل هست که اگر 1920 در 1080 بود فول اچ دی هست.

اگر این راه جواب نداد میتونید با اجرا روی کامپیوتر و با دونستن طول و عرض صفحه(رزولوشن ویندوز) این رو مشخص کنید

در نهایت با استفاده از نرم افزار bitrate viewer میتونید کل اطلاعات فایل رو بدست بیارید

ramin1986
30-11-2009, 13:10
من 1 فایل avi دارم که اندازش 720*1280 که نتونست پخش کنه.
فایل را میشناسه ولی هنگام پخش پیغام میده میگه :این فایل معتبر نیست.

ramin1986
30-11-2009, 13:46
من 1 فایل avi دارم که اندازش 720*1280 که نتونست پخش کنه.
فایل را میشناسه ولی هنگام پخش پیغام میده میگه :این فایل معتبر نیست.

ramin1986
02-12-2009, 23:28
اين دومرحله كاري نداره اما متاسفانه فايلها رو براتون بزارم نميخوره به سري خاورميانه من خودم ميخواستم همين كار رو بكنم فايل رو هم قبول ميكنه اما بدش lcd را بايد بندازي گوشه خونه چون اين نتيجه كار ور در چند انجمن ديگر هم امتحان شده فايده نداره كنتراست سري خاورميانه با اروپا فرق داره حتي به همين ها كه ارتقا پيدا ميكنه توصيه ميككن يه دي وي دي پلير بخري
فايل avi كيفيت hd پخش ميكنه؟

حامد جان به ما نگفتید که تلویزیون من مشکل داره یا نه گفتم که من 1 فایل( avi(1280*720 داشتم که میشناسه ولی پیغام میده که این فایل معتبر نیست. حالا فایل خرابه یا اینکه تلویزیون نمیکشه پخش کنه؟ یا مشکل از تلویزیون هستش؟

mormak
05-01-2010, 15:50
رامین ال سی دی شما مشکلی نداره. منم مدل LH70 دارم متاسفانه در این مدلها که مخصوص آسیا هستن محدودیت پخش DivX دارن و فایل شما که HD هست رو نمیتونه پخش کنه. منم توی منوی مخفی رفتم گزینه ها رو تغییر میدم اگه درست شد و تونست پخش کنه نتیجه رو بهتون میگم

mormak
05-01-2010, 23:34
گزینه های منو مخفی رو تغییر دادم بازم نتونست پخش کنه. یه مشکل دیگه که داره اینه که زیرنویس srt رو پشتیبانی میکنه و زبان فارسی رو ساپورت میکنه اما فقط یه کاراکتر رو نمیتونه پخش کنه اونم حرف "ک" هستش. دوستان دیگه این مشکل رو ندارن؟ اگه این مشکل فقط واسه منه که باید برم حتما آپدیتش کنم

Hamed_forum
06-01-2010, 09:40
خوب رفتي بالاخره تو منو مخفي اون گزينه usb كه 1 بود ميشد hd كرد فكر كنم اسم گزينه option 3 داخل اونجا usb 1 ببين ميشه كرد hd

Hamed_forum
06-01-2010, 09:46
اينم اون انجمن كه فايها داخلش اما بازم ميگم اپديت نكن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mormak
07-01-2010, 07:21
اگه فایل مخصوص خودشو پیدا کنم حتما آپدیت میکنم. منظروم فایل LH7000نیست. یا مدل LH700 یا LH70YR
چون مال من گارانتی هم نداره خطرش بیشتره! اگه ترکید دستم به جایی بند نیست :27:
کاش یه جایی آموزش آپگریتشم بود

mormak
07-01-2010, 20:14
من یه فایل با پسوند .djvu دانلود کردم برای آپگریت LH70YR. این به چه دردی میخوره؛ با همین فایل باید آپدیتش کنم؟ کسی اطلاع داره؟

وحيد استاد
26-02-2010, 21:04
بله ال جي منوي مخفي داره قبلان هم من گفتم اگه مدل شما مشابهه مدل 7000 باشه شما ميتوانيد فايلهاي hd mkv هم ببيند نميدونم شما الان امكان ديدن اين فايلها رو داريد يانه ؟
براي فعال سازي دكمه منو روي كنترل و پشت پنل رو نگه داريد يه صفحه مياد كه رمز ميخواد 0000 بزنيد در گزينه سوم كه اخرش 2 بايد باشه فكر كنم چون هر مدل فرق داره اونجا بريد ميتويد با صفر يك فعال كنيد و اگر hd بزاريد فايلهاي hd
متاسفانه نميدونم اين براي مدل شما هم به كار مياد يا نه اين براي مدلهاي كه از بانه مياد كار ميكنه البته رو مدلهاي ال جي ايران هم يه بار امتحان كردم جواب داد
در ضمن اين شامل گارانتي نميشه البته فكر نكنم خراب بشه من مال خودمون رو همين كار كار كردم ال جي 2000 بود حتي فايلهاي اپگريتش هم هست البته براي مدلهاي اروياپي
با سلام من هم همين مشكل را دارم چون تصوير كدر و بي روح است آيا اين منو مي تواند تاثيري بر روي تصوير خوب اين نوع تلويزيون ها داشته باشد لطفاٌ بنده را راهنمايي كنيد

وحيد استاد
27-02-2010, 08:18
راهنمايي در مورد تنظيم بهترين تصوير lh70yr

Hamed_forum
27-02-2010, 08:21
با سلام من هم همين مشكل را دارم چون تصوير كدر و بي روح است آيا اين منو مي تواند تاثيري بر روي تصوير خوب اين نوع تلويزيون ها داشته باشد لطفاٌ بنده را راهنمايي كنيد

راستش من خيلي وقت ديگه اين ال سي دي رو ندارم اما فكر نكنم اين منو بتونه در تصوير تاثير بزاره شايدهم بزاره نميدونم يه تستي كن چون گزينه هاي زيادي داره

best
27-02-2010, 18:30
برای منوی مخفی ال سی دی های LG منو روی کنترل و روی پنل را همزمان فشار دهید
پسورد: 0000

amin503
13-03-2010, 16:42
با سلام خدمت عزیزان من یه ال سی دی lh20 42 lg گرفتم . پورت یو اس بی هم داره ولی در منوی اصلی فعال نیست هر کاری میکنم به منوی مخفی هم نمیره... چیکار کنم راه دیگه ای هم داره ؟؟؟؟؟؟ اون دگمه های منوی کنترل و روی پنل تلویزیون رو با هم فشار میدم ولی نمیاد.. لطفا راهنماییم کنین.. یکی از دوستام اخیرا ال سی دی lf20 42 lg گرفته که منوی مخفی اون راحت باز میشه

mrm109
12-04-2010, 12:46
دوستان من ال سی دی ال جی LF20 دارم.میشه دقیق تر بگید منوی مخفی رو چطور باید بیارم؟
کسی هست که همین مدل ال سی دی رو تست کرده باشه؟

mrm109
12-04-2010, 12:47
با سلام خدمت عزیزان من یه ال سی دی lh20 42 lg گرفتم . پورت یو اس بی هم داره ولی در منوی اصلی فعال نیست هر کاری میکنم به منوی مخفی هم نمیره... چیکار کنم راه دیگه ای هم داره ؟؟؟؟؟؟ اون دگمه های منوی کنترل و روی پنل تلویزیون رو با هم فشار میدم ولی نمیاد.. لطفا راهنماییم کنین.. یکی از دوستام اخیرا ال سی دی lf20 42 lg گرفته که منوی مخفی اون راحت باز میشه

من هم ال سی دی Lf20 دارم میشه دقیقا بگید که باید چکار کنم تا منو ظاهر بشه؟

amin503
22-04-2010, 23:53
با سلام .. من در تلویزیون lf20 همزمان دکمه منو را هم از روی کنترل و هم از پانل بغل سمت راست تلویزیون فشار دادم . در این حالت منو برای 1 ثانیه ظاهر و بعد مخفی میشه اگه هر 2 دگمه منو را برای چند ثانیه نگهدارین منوی مخفی ظاهر میشه....... که از شما پسورد میخواد و شما 4 تا صفر وارد میکنین و وارد منو میشین و ................

mrm109
23-04-2010, 21:44
با سلام .. من در تلویزیون lf20 همزمان دکمه منو را هم از روی کنترل و هم از پانل بغل سمت راست تلویزیون فشار دادم . در این حالت منو برای 1 ثانیه ظاهر و بعد مخفی میشه اگه هر 2 دگمه منو را برای چند ثانیه نگهدارین منوی مخفی ظاهر میشه....... که از شما پسورد میخواد و شما 4 تا صفر وارد میکنین و وارد منو میشین و ................

من دقیقا همین کار رو انجام میدم ولی هیچ اتفاقی نمیفته
فکر میکنید علتش چیه؟
ال سی دیم 42 اینچه از بانه خریدم

tofanzanjan
12-05-2010, 13:23
من lg lh20دارم منوی مخفی آن بازنمی شود لطفاَ راهنمائی فرمائید

tofanzanjan
12-05-2010, 13:26
نمی دانم من هم کار mrm109 را انجام می دهم منو باز نمی شود لطفاَ ssssssooooossssss

FAR_FA
30-05-2010, 11:28
سلام

يكي از بستگانم LH700 داره ، ازش راضيه فقط تنها ايرادي كه ازش گرفته اينه كه موقع روشن كردن تلويزيون يه آهنگي
پخش ميكنه كه توي سكوت شب آزار دهنده هست .

گفت تمام منو رو زير و رو كرده و پيداش نكرده . بنظر شما ممكنه اين خصيصه رو از توي منوي مخفي غير فعال كرد .

ممنون

DAVOOD24
30-05-2010, 16:32
خیلی راحت غیر فعال میشه به این روش- اگه مثل مال من منو فارسی باشه :

منو _ گزینه _ نشانگر روشن بودن _ صدای آغاز به کار _
4 حالت کم . متوسط . زیاد . خاموش داره که میتونی هر کدومو خواستی انتخاب کنی .

FARIBORZ11
31-05-2010, 08:30
سلام

يكي از بستگانم LH700 داره ، ازش راضيه فقط تنها ايرادي كه ازش گرفته اينه كه موقع روشن كردن تلويزيون يه آهنگي
پخش ميكنه كه توي سكوت شب آزار دهنده هست .

گفت تمام منو رو زير و رو كرده و پيداش نكرده . بنظر شما ممكنه اين خصيصه رو از توي منوي مخفي غير فعال كرد .

ممنون

دوست خوبم غير از غير فعال كردن صداي اون كه يكي ديگه ازدوستان خوب توضيح داد خود نشانگر هم قابليت غير فعال شدن و كوچيك وبزرگ شدن داره لامپ نشانگرش

FAR_FA
31-05-2010, 17:30
خیلی راحت غیر فعال میشه به این روش- اگه مثل مال من منو فارسی باشه :

منو _ گزینه _ نشانگر روشن بودن _ صدای آغاز به کار _
4 حالت کم . متوسط . زیاد . خاموش داره که میتونی هر کدومو خواستی انتخاب کنی .

هم از طرف من و هم از طرف خانواده فاميلمون ، دستت درد نكنه . مشكل چند ماهه اونها حل شد .
ممنون

دوست خوبم غير از غير فعال كردن صداي اون كه يكي ديگه ازدوستان خوب توضيح داد خود نشانگر هم قابليت غير فعال شدن و كوچيك وبزرگ شدن داره لامپ نشانگرش

ممنون از راهنمايي شما دوست عزيز . حتما" اين موضوع رو هم بهشون ميگم .

تشكر .

sami6262
01-07-2010, 14:45
گزینه های منو مخفی رو تغییر دادم بازم نتونست پخش کنه. یه مشکل دیگه که داره اینه که زیرنویس srt رو پشتیبانی میکنه و زبان فارسی رو ساپورت میکنه اما فقط یه کاراکتر رو نمیتونه پخش کنه اونم حرف "ک" هستش. دوستان دیگه این مشکل رو ندارن؟ اگه این مشکل فقط واسه منه که باید برم حتما آپدیتش کنم

برای من زیرنویس srt رو باز نمیکنه و فقط انگلیسی رو نشون میده
sub/idx رو هم اصلا باز نمیکنه
ایراد از کجاست؟

Prince_Amin
01-07-2010, 17:53
دوستان منوی مخفی sl90 رو چطور بیارم!دو دکمه ی منو رو گرفتم نشد!در ضمن فایلهای mkv و hd رو الان باز نمیکنه!

sami6262
02-07-2010, 12:31
منوی مخفی در lh700 نمیاد ، روش خاصی داره؟

stmt
17-07-2010, 07:59
با سلام دوستان منوی مخفی sl90 رو چطوري بیارم

---------- Post added at 08:59 AM ---------- Previous post was at 08:58 AM ----------

با سلام دوستان خواهشمندم يك نفر راهنمايي كنه منوی مخفی sl90 رو چطوري بیارم ، از لطف شما سپاسگزارم

mohsenhamraz
23-10-2010, 13:50
با سلام دوستان
دوستان خواهشمندم راهنمايي كند که چرا در مدل الجی -LD-460 ساعت ال سیدی پس از خاموش کردن به حالت پیش فرض غیر فعال برمیگرده؟
در ضمن منوی مخفی هم با اموزشهای تو سایت باز نمیشه"""""

KAZEMLU
23-10-2010, 17:16
با سلام دوستان
دوستان خواهشمندم راهنمايي كند که چرا در مدل الجی -LD-460 ساعت ال سیدی پس از خاموش کردن به حالت پیش فرض غیر فعال برمیگرده؟
در ضمن منوی مخفی هم با اموزشهای تو سایت باز نمیشه"""""
من هم همین سوال رو دارم.ورود به منوی مخفی

djdaniyalq
27-10-2010, 07:47
من يك ال سي دي LG30 اينچ 47 دارم داخل منوي مخفي رفتم به تنظيم كارخانه ok كردم كليه منوها پاك شد وهيچ منويي روي صفحه ظاهر نميشود دوباره منوي مخفي را زدم هيچ منويي ظاهر نميشود و هيچ تصويري ندارم دستگاه وصل ميكنم فقط صدا ميايد و تصوير وجود ندارد لطفا كمك و راهنمايي نماييد

djdaniyalq
27-10-2010, 10:23
جواب را در كدام صفحه دريافت كنم و در كجا

Xordad
28-10-2010, 10:18
سلام،

کسی روش ورود به منوی مخفی روی سری های جدید LG رو می دونه؟ مثلاً سری LCD660؟

safa125
24-12-2010, 20:12
من يك ال سي دي LG30 اينچ 47 دارم داخل منوي مخفي رفتم به تنظيم كارخانه ok كردم كليه منوها پاك شد وهيچ منويي روي صفحه ظاهر نميشود دوباره منوي مخفي را زدم هيچ منويي ظاهر نميشود و هيچ تصويري ندارم دستگاه وصل ميكنم فقط صدا ميايد و تصوير وجود ندارد لطفا كمك و راهنمايي نماييد

فکر مبکنم شما کلا رسیتش کردی
اگه گارانتی داره ببر استفاده کن ولس بهشون بگو چیکار کردی که نیا ن دستگاتونو باز منن وتعویض برد انجام بدن
راحت فلشش میکنند وتحویل میدن یه 30 تومانی هم میگیرن

koh
25-12-2010, 11:45
سلام
به چه طریق می توان وارد منوی مخفی 47LED8600 شد و ساعت کارکرد تلویزیون را متوجه شد؟
ممنون

gfty
08-06-2011, 11:06
منوی مخفی lh4000 برند اروپایی چگونه فعال میشه با روشهای گفته شده باز نشد

آکیلیس
29-04-2013, 16:51
با سلام خدمت دوستان عزیز
اگر کسی راه و روش آپدیت firmware lh70yr رو بلده لطف کنه توضیح بده و اگر تونست به این آدرس پایین email کنه. با تشکر.
tanpashu@yahoo.com