PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سلام من کامپیوترم 2 3 هفته ای است روی فایلهای تصویری ویا سایت یوتیوب میروم ومیخواهم ببینم معمولا هنگ میکنه ایا این از کارت گرافیک هست وکارت

kisiya
22-11-2009, 11:03
سلام من کامپیوترم 2 3 هفته ای است روی فایلهای تصویری ویا سایت یوتیوب میروم ومیخواهم ببینم معمولا هنگ میکنه ایا این از کارت گرافیک هست وکارت گرافیک نیمسوز شده ویندوزم عوض کرد نصب میشد وگویا کارت گرافیکم گیگا هست وسیستمم مال 3 سال پیش هست وبعضی اوقات رو تصویرها یک خط افقی هم میزنه چه کار کنم مشخصاتشو از کجا ببینم وکارت گرافیکم فن نداره وفن سی پی یو اینتل هست وبعضی دوستان گفتند شاید از رم باشه چه کار کنم ومن برای دیدن فایلهای داخل هارد هم همین مشکلو دارم ومن مونیتورم فلترون ال جی هست از کدوم قسمتش دقیقا میتونم رزولوشن تصویر رو ببرم بالا وفرکانسشو عوض کنم ومطلب دیگه اینکه بعضی میگویند از رم هست ولی یکی از دوستهای دیگم میگه کارت گرافیکش اینطوری شده بود منتظر جوابم الان

saeedn70
22-11-2009, 11:15
سلام احتمال 2 به 10 از کارت گرافیکتونه.

شما گر مادر بردتون vga onboard ست فعلا از اون استفاده کنید.

ولی من بیشتر فکر می کنم دمای کارت گرافیک بالا رفته باشه یا دمای cpu یکی از علل هنگ دمای بالای cpu یا gpu

هست که میتونی با تهویا مناسب برای کیس و گزاشتن کولر خوب برای cpu مشکلت رو حل کنی.

الان که هوا سرد شده مواظب باشید دمای اتاقی که pc اونجا هست بالا نباشه زیاد و بخاری یا شوفاژ یا چیلیر یا اسپلیت یا هر چیزی

که گرما ایجاد میکنه با کیس حداقل 2 متر فاصله داشته باشه.

kisiya
22-11-2009, 11:57
سلام احتمال 2 به 10 از کارت گرافیکتونه.

شما گر مادر بردتون vga onboard ست فعلا از اون استفاده کنید.

ولی من بیشتر فکر می کنم دمای کارت گرافیک بالا رفته باشه یا دمای cpu یکی از علل هنگ دمای بالای cpu یا gpu

هست که میتونی با تهویا مناسب برای کیس و گزاشتن کولر خوب برای cpu مشکلت رو حل کنی.

الان که هوا سرد شده مواظب باشید دمای اتاقی که pc اونجا هست بالا نباشه زیاد و بخاری یا شوفاژ یا چیلیر یا اسپلیت یا هر چیزی

که گرما ایجاد میکنه با کیس حداقل 2 متر فاصله داشته باشه.
من روی سایتها هم میرم مثلا همین سایت یک لرزش خفیف با خطی افقی میزنه ومیره از رم باشه من مادربوردم گیگابایت مال 3 سال پی وکارت گرافیکم فن نداره

amd>intel
22-11-2009, 12:00
درایور کارت گرافیک رو اپ کنید .

kisiya
22-11-2009, 13:28
درایور کارت گرافیک رو اپ کنید .

چه جوری درایو پیدا کنم واپ کنم