PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین گوشی تا 500 هزار تومن

hadi_vazi
12-10-2009, 18:26
با سلام یه گوشی می خوام بخرم حداکثر تا 500هزار تومن که سیمبین باشه و دوربین خوب پخش موزیک خوب و نرم افزار وبازی هم برای دانلود به اندازه کافی داشته باشه.
چند سالیه فقط نوکیا دارم خیلی هم باهاش راحتم حالا به نظرتون چی بگیرم از چه برندی nokia-lg-samsung?

merikh_merikh
12-10-2009, 20:32
به نظره من ان86 میتونه گزینه ی خوبی برای شما باشه.

Vamp!r3
12-10-2009, 21:14
البته 8510 هم هست...سیمبان....مثه ن86...صدای عالی...هم در اسپیکر و هم در هدفون...بازی هم که انگیج ساپورت میکنه...نرم افزارم که سیمبیانه...+...دوربین 8 عالی...از همه لحاظی عالیه...البته تازگی ها کمیاب شده...قیمتش حدود 400 تومنه...

هوشنگ خان
12-10-2009, 22:49
ان86 خوبه!
البته شما میتونی مدلهای خوبی هم از بین سری E انتخاب کنی!
با توجه به بودجتون... e-75 رو توصیه میکنم.
البته خواسته های شما چیز دیگه ای است....

S@nti@go_s&k
12-10-2009, 23:18
n86 عالیه اما یه مقدار بزاری رو پولت 8910 8 گیگ میتونی بخری

mr_rayan
12-10-2009, 23:36
یه 70 80 تومن بذار رو پولت یه امنیا اچ دی بگیر خیال خودت و مارو راحت کن.

hadi_vazi
13-10-2009, 20:32
از ان 86 بدم نمیاد ولی به نظرتون ان96 از اون بهتر نیست؟
من خیلی هوس کردم یه مدل ازسامسونگ بگیرم با اینکه بازی های ان گیج نوکیا و خوش دستیش و راحت بودن باهاش خیلی وسوسه برانگیزه ولی سامسونگ گوشی های خیلی شیکی میزنه.
نظرتون درباره ان 96 چیه خوبه یا ال جی و سامسونگ بگیرم به نظرتون سامسونگ بگیرم بعدا پشیمون نمی شم؟
مثلا همین مدل امینا اچ دی 8910 i که تو سایت جی اس ام مقایسش کردم خیلی از ان 96 نوکیا سرتره صفحه نمایش بزرگتر پردازنده قویتر و ماندگاری بیشتر باطری البته می دونم قیمت 200 تا بالاتر از چیزیه که گفتم ولی اگه فکر می کنید ارزش خریدش رو داره خوب می خرم فقط بی زحمت یکی یه اطلاعات دقیق تر از این مدل بهم بگه مثلا از نظر ساپورت نرم افزاری و گیم و چیزهای دیگه.

hadi_vazi
13-10-2009, 20:37
راستی گوشی های سامسونگ نمی تونه بازی های ان گیج رو ساپورت کنه مثلا همین مدل 8910 . خیلی شیفته این مدل سامسونگ شدم مشکل خاصی کس ازش شنیده؟
در مورد سامسونگ 8000 جت یا 8300 ultra tuch چی بین این سه مدل سامسونگ کدوم رو بهتر میبینید؟ البته این دو مدل دوم هیچکدوم سیستم عامل نداره حالا که سیستم عامل نداره چه تاثیری رو کارائی گوشی می ذاره؟این سرعت پردازنده ای که سامسونگ می زنه واقعیه؟
مثلا مدل8000جت رو زده 800 در حالی که نوکیا ان 85 436 چه جوریه واقعا اگه اینجوریه چرا هنوز نوکیا اینقدر طرفدار داره؟

pulp_152
13-10-2009, 23:26
از ان 86 بدم نمیاد ولی به نظرتون ان96 از اون بهتر نیست؟
من خیلی هوس کردم یه مدل ازسامسونگ بگیرم با اینکه بازی های ان گیج نوکیا و خوش دستیش و راحت بودن باهاش خیلی وسوسه برانگیزه ولی سامسونگ گوشی های خیلی شیکی میزنه.
نظرتون درباره ان 96 چیه خوبه یا ال جی و سامسونگ بگیرم به نظرتون سامسونگ بگیرم بعدا پشیمون نمی شم؟
مثلا همین مدل امینا اچ دی 8910 i که تو سایت جی اس ام مقایسش کردم خیلی از ان 96 نوکیا سرتره صفحه نمایش بزرگتر پردازنده قویتر و ماندگاری بیشتر باطری البته می دونم قیمت 200 تا بالاتر از چیزیه که گفتم ولی اگه فکر می کنید ارزش خریدش رو داره خوب می خرم فقط بی زحمت یکی یه اطلاعات دقیق تر از این مدل بهم بگه مثلا از نظر ساپورت نرم افزاری و گیم و چیزهای دیگه.

کلا ان 96 پیشنهاد نمیشه با توجه به سر و صدایی که کرد طرفدار نداره و خیلیا بر این عقیده اند که مدل قبلی یعنی n95 8 گیگ بهتر از n96 هستش ...

8910 هم از لحاظ ساپورت نرم افزاری که تو سیمبینها حرف اولو میزنه ... فقط ممکنه یک سری نرم افزارهای مخصوص n97 هم بعضی از نرم افزارهای 8910 رو نمیخونه به گفته دوستانی که دارن ...

از لحاظ بازی هم که دارن بازیهای ایفون رو روش پورت میکنن که دیگه میشه خدای بازی ...

pulp_152
13-10-2009, 23:30
راستی گوشی های سامسونگ نمی تونه بازی های ان گیج رو ساپورت کنه مثلا همین مدل 8910 . خیلی شیفته این مدل سامسونگ شدم مشکل خاصی کس ازش شنیده؟
در مورد سامسونگ 8000 جت یا 8300 ultra tuch چی بین این سه مدل سامسونگ کدوم رو بهتر میبینید؟ البته این دو مدل دوم هیچکدوم سیستم عامل نداره حالا که سیستم عامل نداره چه تاثیری رو کارائی گوشی می ذاره؟این سرعت پردازنده ای که سامسونگ می زنه واقعیه؟
مثلا مدل8000جت رو زده 800 در حالی که نوکیا ان 85 436 چه جوریه واقعا اگه اینجوریه چرا هنوز نوکیا اینقدر طرفدار داره؟

خوب s 8000 تمام لمسیه و پردازنده خیلی خوبی داره ... اینترفیس عالی صدای بسیار خوب باتری خوب .. همه چی درحد تیم ملی فقط سیستم عامل نداره ...

s 8300 هم برای دوستانی خوبه که دوربین بهتر و تاچ بعلاوه صفحه کلید میخوان ... وگرنه 8000 بهتره

فعلا که نوکیا و ایفونو برندهای دیگه دارن cpu سامسونگ رو رو گوشساشون میزارن

دلیل پر طرفدار بودن نوکیا بر میگرده به ذهنیت مردم ..

hadi_vazi
14-10-2009, 08:38
کلا ان 96 پیشنهاد نمیشه با توجه به سر و صدایی که کرد طرفدار نداره و خیلیا بر این عقیده اند که مدل قبلی یعنی n95 8 گیگ بهتر از n96 هستش ...

8910 هم از لحاظ ساپورت نرم افزاری که تو سیمبینها حرف اولو میزنه ... فقط ممکنه یک سری نرم افزارهای مخصوص n97 هم بعضی از نرم افزارهای 8910 رو نمیخونه به گفته دوستانی که دارن ...

از لحاظ بازی هم که دارن بازیهای ایفون رو روش پورت میکنن که دیگه میشه خدای بازی ...

واقعا از راهنمائیت ممنون داداش خیلی استفاده بردم.
پس بنا به توصیه شما ان 96 نمی گیرم اصلا قاطی کردم و نمی خوام مثل این چند سال اخیر فقط نوکیا بگیرم یه مدل از همین سامسونگ می گیرم.
نرم افزار زیاد برام مهم نیست بیشتر بازی برام مهمه این مدل هم که می گی از نظر بازی عالیه.

hadi_vazi
14-10-2009, 08:42
خوب s 8000 تمام لمسیه و پردازنده خیلی خوبی داره ... اینترفیس عالی صدای بسیار خوب باتری خوب .. همه چی درحد تیم ملی فقط سیستم عامل نداره ...

s 8300 هم برای دوستانی خوبه که دوربین بهتر و تاچ بعلاوه صفحه کلید میخوان ... وگرنه 8000 بهتره

فعلا که نوکیا و ایفونو برندهای دیگه دارن cpu سامسونگ رو رو گوشساشون میزارن

دلیل پر طرفدار بودن نوکیا بر میگرده به ذهنیت مردم ..

در مورد یه سوال جواب ندادی اگه 8000 بگیرم که سیستم عامل نداره چه مشکلی پیش میاد یعنی اگه سیستم عامل نداشته باشه چه دردسرهائی داره مگه؟

hadi_vazi
14-10-2009, 08:47
انقدر شیفته مدل های سامسونگ شدم دیگه می خوام پول بیشتری خرج کنم و بهترین گوشی سامسونگی که تو بازاره رو بگیرم.
به خاطر همین می خوام یه تایپیک جدید تو همین قسمت گوشی های ساسمونگ باز کنم که تو خرید بهترین گوشی راهنمائیم کنید.

pulp_152
14-10-2009, 12:46
در مورد یه سوال جواب ندادی اگه 8000 بگیرم که سیستم عامل نداره چه مشکلی پیش میاد یعنی اگه سیستم عامل نداشته باشه چه دردسرهائی داره مگه؟

s 8000 یک گوشی جاوا هستش و طبیعتا جاوا ضعیفتر از سیمبین هستش ... شاید براش برنامه زیاد باشه ولی یک مزیتی که سیمبین داره اینه که جاوا رو میخونه ولی جاوا فقط jar رو جواب میده و فایلهای سیمبین رو جواب نمیده ... یعنی شما با داشتن سیمبین هم جاوا داری هم سیمبین ... پس برتری هستش ..این از این لحاظ

اما جاوا چون معمولا برای گوشیهای ضعیفتر به کار برده میشد برنامه نویسهای قدرتمندی نداره و بیشتر برنا مه هاش کار راه اندازی هستش ... شاید در اینده برنامه های خوبی برای جت بیاد یا 8000 بیاد ولی فعلا برنامه هاش کار راه اندازیه .. بازیهاشم همینطور