PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در استفاده از پارسی فلش

sam.sum
16-09-2009, 14:10
دوستان من متن رو خیلی راحت در پارسی فلش وارد می کنم اما وقتی Crtl + Enter رو میزنم متن رو توی swf خروجی نشون نمیده

iman129080
19-09-2009, 17:57
سلام دوست من

مشکل شما این هست که شما باید از همون سایت پارسی فلش فونت های مخصوص اون رو دانلود کنی بعد از دانلود وارد نرم افزار فلش می شی و در قسمت library کلیک راست میکنی و گزینه New Font رو انتخاب می کنی بعد از کامبو باکس موجود یکی از فونتهایی رو که متعلق به نرم افزار پارسی فلش است رو انتخاب و تایید می کنی وقتی فنت شما به library اضافه شد روی اون کلیک راست می کنی و گزینه Linkage رو انتخاب می کنی و تیک گزینه Export for Action Script رو میزنی و بعد کار تموم میشه در ضمن توجه کنید که باید فونت کامپاننت پارسی فلش رو هماننید اون فونتی که توی library اضافه کردید انتخاب کنید.Iman129080

sam.sum
20-09-2009, 12:12
سلام دوست من

مشکل شما این هست که شما باید از همون سایت پارسی فلش فونت های مخصوص اون رو دانلود کنی بعد از دانلود وارد نرم افزار فلش می شی و در قسمت library کلیک راست میکنی و گزینه New Font رو انتخاب می کنی بعد از کامبو باکس موجود یکی از فونتهایی رو که متعلق به نرم افزار پارسی فلش است رو انتخاب و تایید می کنی وقتی فنت شما به library اضافه شد روی اون کلیک راست می کنی و گزینه Linkage رو انتخاب می کنی و تیک گزینه Export for Action Script رو میزنی و بعد کار تموم میشه در ضمن توجه کنید که باید فونت کامپاننت پارسی فلش رو هماننید اون فونتی که توی library اضافه کردید انتخاب کنید.Iman129080

آقا دستت درد نکنه خیلی عالی بود راستی شما با farsistyle هم کار کردی من با farsistyle یه مشکل کوچیک دارم وقتی متن فارسی یه خورده طولانی میشه و بیشتر از یک خط میشه وقتی روی پنل RTL کلیک می کنم برنامه یه جورایی هنگ می کنه و راست چین نمیشه و حتماً باید متنمو توی یک خط بنویسم

iman129080
21-09-2009, 00:28
با سلام

نه متاسفانه

MahmoodZN
10-10-2009, 10:19
سلام دوست من

موردي كه شما ذكر كرديد در Action script 3.0 به درستي عمل مي كند اما در action script 2.0 وقتي تيك Export for action script رو مي زنم به جاي فعال شدن گزينه هاي Class و base class گزينه identifier فعال مي شود در نتيجه حروف فارسي جداجدا و برعكس نشان داده خواهند شد. لطفا راهنمايي كنيد ،ممنونم.

ahmadmo
24-10-2009, 15:30
سلام من یک مشکل با Parsi Flash داشتم تو فلش CS4 کامپوننت تو فلش نمیاد یعنی اصلا تو کامپوننت ها Standarfd Camponentوجود نداره میشه لطفا کمکم کنید؟؟