PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی

ALI16437
15-09-2009, 21:03
با سلام.

دوستان من چند تا سئوال دارم که نمیدونم مربوط به اینجا میشه یانه.

من معمولا بیشتر سایتهای که سر میزنم فیلتر شدند.بخاطر همین از همه نوع فیلتر شکن هم استفاده میکنم تا قابل
ردیابی نباشم.( یکجا خوندم که سرورها با مشاهده پورت استفاده شده برای فیلتر شکن بعداز مدتی
متوجه میشوند که از چه نرمافزاری استفاده میشود برای رد کردن فیلتر.بهمین خاطر بهتره از یک
نرم افزار بصورت مستمر استفاده نشه.)
من از Kaspersky Internet Security 2010 بصورت اپدیت شده و Spyware Doctor بصورت Disble استفاده میکنم
لازم به ذکر که تمام تنظیمات کاسپر رو هم روی حداکثر امنیت قرار میدم.

اما مشکل اینه که بعضی وقتها سیستم بطور عجیبی هنگ میکنه صفحات firefox ,هر برنامه دیگر بعد از حداقل
شدن در کنار start منوی . دیگه باز نمی شند یا تمام صفحه نمیشند همون پایین میممونند.
کیبورد قفل میشه .mananger task باز نمیشه و یک سری ایردا مشابه دیگه با ریست سیستم.
مشکل حل میشه و کاسپر چیزی پیدا نمیکنه دکتر هم فقط چند تا کوکی آلوده .

حالا من میخوام راهنماییم کنید چطور میتونم تشخیص بدم مشکل از ویروس یا هر نوع جک و جونور دیگ است
یا چیزه دیگه ای .

فریدون شریفی
15-09-2009, 21:08
تصویر وبکم را در هنگام تست دیده میشودولی در هنگام چت تصویری تصویر را ارسال نمیکند وزیر پنجره بازشده وبکم no connect میزند وتصویر نداردوبجای تصویر یک صفحه وب باز می شود

saeed774
16-09-2009, 12:54
با سلام.

دوستان من چند تا سئوال دارم که نمیدونم مربوط به اینجا میشه یانه.

من معمولا بیشتر سایتهای که سر میزنم فیلتر شدند.بخاطر همین از همه نوع فیلتر شکن هم استفاده میکنم تا قابل
ردیابی نباشم.( یکجا خوندم که سرورها با مشاهده پورت استفاده شده برای فیلتر شکن بعداز مدتی
متوجه میشوند که از چه نرمافزاری استفاده میشود برای رد کردن فیلتر.بهمین خاطر بهتره از یک
نرم افزار بصورت مستمر استفاده نشه.)
من از Kaspersky Internet Security 2010 بصورت اپدیت شده و Spyware Doctor بصورت Disble استفاده میکنم
لازم به ذکر که تمام تنظیمات کاسپر رو هم روی حداکثر امنیت قرار میدم.

اما مشکل اینه که بعضی وقتها سیستم بطور عجیبی هنگ میکنه صفحات firefox ,هر برنامه دیگر بعد از حداقل
شدن در کنار start منوی . دیگه باز نمی شند یا تمام صفحه نمیشند همون پایین میممونند.
کیبورد قفل میشه .mananger task باز نمیشه و یک سری ایردا مشابه دیگه با ریست سیستم.
مشکل حل میشه و کاسپر چیزی پیدا نمیکنه دکتر هم فقط چند تا کوکی آلوده .

حالا من میخوام راهنماییم کنید چطور میتونم تشخیص بدم مشکل از ویروس یا هر نوع جک و جونور دیگ است
یا چیزه دیگه ای .

شما وضع کامپیوترتون از لحاظ سخت افزاری در چه حدیه ؟ وقتی که کسپر رو با نهایت تنظیمات تنظیم کنید از منابع سیستمی زیادی برای اینکار استفاده میکنه . شما ببین کدوم پروسس بیشترین درصد cpu رو اشغال میکنه .

saeed774
16-09-2009, 12:55
تصویر وبکم را در هنگام تست دیده میشودولی در هنگام چت تصویری تصویر را ارسال نمیکند وزیر پنجره بازشده وبکم no connect میزند وتصویر نداردوبجای تصویر یک صفحه وب باز می شود

شما درایور وبکم رو آپدیت کنین . تنظیمات مسنیجر هم باید کنترل بشه .

ALI16437
18-09-2009, 01:24
با تشکر از دوستان .
من از مسنجر استفاده نمیکنم و وب کم هم ندارم.

intel2.4 -512k کش
1g ram ddr
gforce6200 le xfx

البته سیستم از نظر سخت افزاری یکم قدیمی .

من بیشتر پروسه های فعال غیر سیستمی رو از msconfig تیکشو بر میدارم تا بی دلیل سر سیستم شلوغ نشه.
ولی در برنامه ProcessExplorer که نگاه میکنم درصد اشغال cpu روی صد درصد است .
قبلا هم درصد میرفت روی صد درصد ولی هیچ کدوم این مشکلات پیش نمییومد.

saeed774
18-09-2009, 02:24
با تشکر از دوستان .
من از مسنجر استفاده نمیکنم و وب کم هم ندارم.

intel2.4 -512k کش
1g ram ddr
gforce6200 le xfx

البته سیستم از نظر سخت افزاری یکم قدیمی .

من بیشتر پروسه های فعال غیر سیستمی رو از msconfig تیکشو بر میدارم تا بی دلیل سر سیستم شلوغ نشه.
ولی در برنامه ProcessExplorer که نگاه میکنم درصد اشغال cpu روی صد درصد است .
قبلا هم درصد میرفت روی صد درصد ولی هیچ کدوم این مشکلات پیش نمییومد.

شما سیستمتون برای کسپر ضعیفه نود 32 یا نورتون نصب کنین.

فریدون شریفی
19-09-2009, 22:57
سلام من درایور وبکم را نصب کردم ولی در هنگام چت نه تصویر ارسال میشودونه دریافت در قسمت preferencesاگر ازپنجره چت برم گذینه های camera setingوcamera sourceغیرفعال هستندواماهنگامی که از پنجره وبکم که ازگذینه وبکم از پنجره وبکم باز میکنم ودر قسمتpreferencesمیروم هردوگذینه camera setingوcamera sourceفعال هستنداز شما خواهشمندم در این زمینه مرا راهنمایی کنید

saeed774
20-09-2009, 11:29
سلام من درایور وبکم را نصب کردم ولی در هنگام چت نه تصویر ارسال میشودونه دریافت در قسمت preferencesاگر ازپنجره چت برم گذینه های camera setingوcamera sourceغیرفعال هستندواماهنگامی که از پنجره وبکم که ازگذینه وبکم از پنجره وبکم باز میکنم ودر قسمتpreferencesمیروم هردوگذینه camera setingوcamera sourceفعال هستنداز شما خواهشمندم در این زمینه مرا راهنمایی کنید

مشکلتون رو در بخش مشکلات ویندوز xp یا سخت افزاری مطرح کنین .