PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانشگاه نجف آباد اصفهان

miladng
12-09-2009, 00:14
من مکانیک دانشگاه نجف آباد رو قبول شدم. میخوام بدونم این دانشگاه از نظر امکانات چطوره(اینترنت-کتابخانه-
ورزشی- و...)

اصلا هر کی اطلاعات درباره ی این سایت دار یه کمک به ما بکنه...................!

با تشکر از همه

asroma08
12-09-2009, 01:30
شک نکن اگه سراسری یه رشته ی خوب توی دانشگاههای معتبر نیاوردی بهترین گزینه نجف اباد هست

به جرات میشه گفت که یکی از مجهزترین و مدرن ترین دانشگاههای ایران هست . دانشکده های مختلف و بسیار مجللی ایجاد کرده . فضای کلی دانشگاه هم بسیار وسیع و دلنشینه
توی رشته های عمران , میکانیک و الکترونیک و .. اکثرآ از استادهای دانشگاه صنعتی و اصفهان استفاده میکنه
با اصفهان نیم ساعت فاصله داره .
کتابخونش طبق گفته رئیس این دانشگاه از نظر تعداد جلد کتاب و امکانات توی کل دانشگاههای ایران تکه

این عکسه کتابخونش هست :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم یه عکس از فضای کلی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

معمولآ اصفهانیها اگه صنعتی و اصفهان یه رشته ی خوب قبول نشده باشن نجف اباد رو ترجیح میدن .
من خودمم اونجا مهندسی شهرسازی اوردم :31:

در یک کلام باید بگم از معدود دانشگاههای ازاد هست که پولی که میگیره واقعا به حقه ! این پول خرج حقوق استادهای خوبش میشه و بخصوص خرج توسعه و گشترش دانشگاه
البته بیشتر کسایی که اونجا میرن هدف اصلیشون درس خوندن نیست:31:!

miladng
12-09-2009, 20:29
البته بیشتر کسایی که اونجا میرن هدف اصلیشون درس خوندن نیست:31:![/quote]

از این حرفت رو خیلی قبول دارم.............

آقا دستت درد نکنه اطلاعاتت خیلی مفید وعالی بود.........:18:

miladng
12-09-2009, 20:32
asroma08 خودت اصفهان زندگی می کنی . کجا درس می خونی.؟

Hamid-Net
12-09-2009, 20:34
دیگه اکثرا تو همه دانشگاهها هدفشون درس خوندن نیست ....
ولی در کل نجف آباد دانشگاه خیلی خوبیه ، میشه گفت تو آزادا جز چند دانشگاه اوله

asroma08
13-09-2009, 03:46
asroma08 خودت اصفهان زندگی می کنی . کجا درس می خونی.؟
من خودم اونجا مهندسی شهرسازی ثبت نام کردم:27:

salieri
13-09-2009, 09:52
دانشگاه njf یکی از شناخته شده ترین دانشگاههای ایران و حتی دنیاست
استاداشم اکثرا استادای دانشگاه صنعتی و اصفهانن
کلآ دانشگاه خوبیه و دانشجوهای زیادی هم بومی اصفهان هم غیر بومی دوران دانشجوییشونو مدیون این دانشگاه بزرگند!!

miladng
13-09-2009, 12:04
بازم نبود.........

MAJ€€D
15-09-2009, 00:38
فکر کنم دوستان ترمهای پایین هستند که اینطوری دارن از دانشگاه تعریف میکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sha2ow
16-09-2009, 15:01
فکر کنم دوستان ترمهای پایین هستند که اینطوری دارن از دانشگاه تعریف میکنن

خیلی مشتاقم نظر شما را بدونم.ترم چندید؟چی می خونید؟
من هم ثبت نام کردم فقط به خاطر سطحش و اینکه میگند استاداش از صنعتی اند.ولی حالا دارم چیزای دیگه می شنوم.

miladng
16-09-2009, 23:01
چرا کسی تو بحث شرکت نمی کنه

MAJ€€D
17-09-2009, 16:34
خیلی مشتاقم نظر شما را بدونم.ترم چندید؟چی می خونید؟
من هم ثبت نام کردم فقط به خاطر سطحش و اینکه میگند استاداش از صنعتی اند.ولی حالا دارم چیزای دیگه می شنوم.

من این ترم ترم آخر هستم عمران میخونم
والا خوب هرکسی روی دانشگاهی که میره تعصب داره اما خوب این تعصب بیشتر واسه افرادیه که تازه میرن . من منکر این نیستم که دانشگاه نجف آباد از نظر سطح علمی پایینه نه اتفاقا توی دانشگاههای آزاد ایران جز بهترین هاست .

اما خوب اینکه میگن " یکی از مجهزترین و مدرن ترین دانشگاههای ایران هست " اصلا همچین چیزی نیست فقط 2 تا دانشکده داره که تازه تاسیس شده ، بقیه اون ها همه مال چندین سال پیش هست . من که به شخصه هیچ چیز مدرنی ندیدم

وضعیت سرویس دهی توی زمستون ، ساعت 4 و 5 عصر و صبح نزدیک 7 بسیار بده .

اون کتاب خونه ای که عکسش رو میبینید اونقدر دوره که اصلا کسی حالشو نداره بره تا اونجا ( به غیر از رشته های برق و کامپیوتر )

استاداش هم در کل بد هاش بیشتر خوب هاش هستند . توی رشته ی خود ما سر جمع 5 تا استاد خوب پیدا میشه که 2 یا 3 تاشون صنعتی هستند.

در کل نجف آباد بیشتر به خاطر فضای دانشجوهاش معروفه که زیادی آزادن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته به دوستانی که مکانیک ، عمران ، صنایع و متالوژی قبول شدن تسلیت میگم چون دیگه از اون فضا خبری نیست . چون دوستانی که این فضا رو ساپورت میکردن ( برق و کامپیوتر ) به اون سر دانشگاه منتقل شدن. و الان دانشکده های عمران و مکانیک و صنایع و متالوژی به نرکده معروف شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sha2ow
17-09-2009, 19:39
ای بابا!یعنی تمام امکانات را پاس دادید به ما دیگه!مخصوصا فضا را.(نرم افزارم)

میشه شما یکم در مورد درس خوندن تو این دانشگاه بیشتر توضیح بدید؟ چه جوری باید خوند؟از اون دانشگاه هاس که صبح تا شب باید تو کتاب باشی تا بتونی نمره بگیری یا اینکه نه معمولی هم بخونیم میشه پاسش کرد؟(استادا راه میاند؟)

شانس گند ما ترم اول تا تونستند به من ریاضی و فیزیک انداختند (من واقعا می میرم برا این درسا)

راستی ترم اول به ما اجازه حذف و اضافه می دند یا اینکه ما تو دیکتاتوری و شکنجه گاه این دانشگاه اسیریم.

با تشکر

miladng
17-09-2009, 19:42
باتشکر از majeed عزیز .دمت گرم بابا . شما که از باتجربه ها هستی یه کم از اطلاعاتت به ما بده.

من رشته مکانیک قبول شدم .مگه نباید تو دانشکده ی برق - کامپیوتر برم.

MAJ€€D
18-09-2009, 01:14
ای بابا!یعنی تمام امکانات را پاس دادید به ما دیگه!مخصوصا فضا را.(نرم افزارم)

میشه شما یکم در مورد درس خوندن تو این دانشگاه بیشتر توضیح بدید؟ چه جوری باید خوند؟از اون دانشگاه هاس که صبح تا شب باید تو کتاب باشی تا بتونی نمره بگیری یا اینکه نه معمولی هم بخونیم میشه پاسش کرد؟(استادا راه میاند؟)

شانس گند ما ترم اول تا تونستند به من ریاضی و فیزیک انداختند (من واقعا می میرم برا این درسا)

راستی ترم اول به ما اجازه حذف و اضافه می دند یا اینکه ما تو دیکتاتوری و شکنجه گاه این دانشگاه اسیریم.

با تشکر

آره بابا شما که نونت تو روغنه ، ساختمان نو ، درو داف در حد تیم ملی :دي
نه نیازی نیست کلا زیاد سخت نیست . استاداشم بستگی داره بعضی هاشون گلابی ، بعضی هاشون سخت گیر اما در حد معمولی بخونی حله

فقط ریاضی 1 و 2 و معادلات رو یه ضرب پاس کن که بعد کارت گیر نکنه
نه ترم اول اجازه حذف و اضافه نمیدن . یعنی به ما که ندادن الانم فکر کنم همینطور باشه

باتشکر از majeed عزیز .دمت گرم بابا . شما که از باتجربه ها هستی یه کم از اطلاعاتت به ما بده.

من رشته مکانیک قبول شدم .مگه نباید تو دانشکده ی برق - کامپیوتر برم.

چه اطلاعاتی ؟ بپرس بگم

نه شما توی فنی 1 هستی همه پسرن تا شعاع 1 کیلومتری :دي

MORINIO
18-09-2009, 01:48
در کل نجف آباد بیشتر به خاطر فضای دانشجوهاش معروفه که زیادی آزادن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته به دوستانی که مکانیک ، عمران ، صنایع و متالوژی قبول شدن تسلیت میگم چون دیگه از اون فضا خبری نیست . چون دوستانی که این فضا رو ساپورت میکردن ( برق و کامپیوتر ) به اون سر دانشگاه منتقل شدن. و الان دانشکده های عمران و مکانیک و صنایع و متالوژی به نرکده معروف شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عجب! پس همون بهتر قبول نشدم نجف آباد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sha2ow
18-09-2009, 12:37
ممنون که جواب میدی مجید جان.
آقا شرمنده من این همه سوال می کنما!سعی می کنم کلی سوال کنم تا جواب بقیه هم باشه.
برای رفت و آمد باید چیکار کرد؟این سرویسی که ما داریم تازه ساعت 8 راه میافته،ولی من 8 کلاس دارم.کلا این سرویس هاش از کی شروع به کار می کنند و تا کی هستند؟
مثلا روزی که من کلاسم ساعت 5:10 تموم میشه باید با خط 11 برم خونه؟
لطفا پختون را پچکونید.
با تشکر

miladng
18-09-2009, 14:20

استادای مکانیک چه طوره. سخت می گرن یا همه گلابیند.

بابا تا شعاع 1 کیلومتری که خوبه . ما حاضریم تا 10 کیلومتری هم بریم

Vallio
18-09-2009, 21:46
ممنون ،

چیزایی خیلی جالبی شنیدم ... : د ی

MAJ€€D
21-09-2009, 14:00
ممنون که جواب میدی مجید جان.
آقا شرمنده من این همه سوال می کنما!سعی می کنم کلی سوال کنم تا جواب بقیه هم باشه.
برای رفت و آمد باید چیکار کرد؟این سرویسی که ما داریم تازه ساعت 8 راه میافته،ولی من 8 کلاس دارم.کلا این سرویس هاش از کی شروع به کار می کنند و تا کی هستند؟
مثلا روزی که من کلاسم ساعت 5:10 تموم میشه باید با خط 11 برم خونه؟
لطفا پختون را پچکونید.
با تشکر

خواهش میکنم

والا از رفت آمد از محل شما خبر ندارم نمیدونم اما ایستگاههایی که توی 4راه تختی و فرایبورگ و خانه اصفهان هست از یه ربع به 7 سرویس میدن .
نه تا آخرین وقت کلاسها سرویس هست . مشکلی نیست

استادای مکانیک چه طوره. سخت می گرن یا همه گلابیند.

بابا تا شعاع 1 کیلومتری که خوبه . ما حاضریم تا 10 کیلومتری هم بریم

استادای مکانیک رو خبر ندارم

asroma08
21-09-2009, 21:58
خواهش میکنم

والا از رفت آمد از محل شما خبر ندارم نمیدونم اما ایستگاههایی که توی 4راه تختی و فرایبورگ و خانه اصفهان هست از یه ربع به 7 سرویس میدن .
نه تا آخرین وقت کلاسها سرویس هست . مشکلی نیست

سرویس که تا ساعت 6 عصر هم برای تختی هست اما یه مشکل اساسی داره !
این مینی بوسا اینقدر تند میرن که ادم توی مسیر 200 بار عزرائیل رو ملاقات میکنه!
من که دیگه عمرا توی این مینی بوسا نمی شینم . از تختی تا نجف اباد 20 دقیقه رفت :18:
منم اونجا مهندسی شهرسازی میرم
کلاساش مشترک توی دانشکده هنر - معماری و علوم انسانی هست . وضعیت اونجاها چطوره ؟ :31:

sha2ow
21-09-2009, 22:46
با سلام
آقا ما امروز رفتیم جلسه توجیهی.(همون روز اول کلاس اولی ها)
این رئیس دانشگاه (دکتر امیری)یه چیزایی می گفت کف کردیم.دانشجو ها نجف آباد را با شریف مقایسه می کرد.می گفت فارغ التحصیلای اینجا الان دارند یا تو دانشگاه های دولتی یا خارج کشور درس می خونند.
راستی می گفت مدرک این دانشگاه را اگر به هر کدوم از دانشگاه های اروپایی یا امریکایی ببریم اونجا مورد تاییده.
حالا چقدر از این حرف ها پیاز داغ بو د و چقدرش درست بود؟

MAJ€€D
21-09-2009, 22:49
سرویس که تا ساعت 6 عصر هم برای تختی هست اما یه مشکل اساسی داره !
این مینی بوسا اینقدر تند میرن که ادم توی مسیر 200 بار عزرائیل رو ملاقات میکنه!
من که دیگه عمرا توی این مینی بوسا نمی شینم . از تختی تا نجف اباد 20 دقیقه رفت :18:
منم اونجا مهندسی شهرسازی میرم
کلاساش مشترک توی دانشکده هنر - معماری و علوم انسانی هست . وضعیت اونجاها چطوره ؟ :31:

از ترم پیش به قبل کلیه سرویس ها اتوبوس واحد بود . خیلی خوب بود اما از ترم پیش به بعد به خاطر یه سری مسائلی برداشتن و یه سری اتوبوس بنز و مینی بوس آوردن

دانشکده هنر که به به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

معماری هم اون کله دانشگاهه اونم به به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

علوم انسانی هم نزدیکه خبری هم نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MAJ€€D
21-09-2009, 22:54
با سلام
آقا ما امروز رفتیم جلسه توجیهی.(همون روز اول کلاس اولی ها)
این رئیس دانشگاه (دکتر امیری)یه چیزایی می گفت کف کردیم.دانشجو ها نجف آباد را با شریف مقایسه می کرد.می گفت فارغ التحصیلای اینجا الان دارند یا تو دانشگاه های دولتی یا خارج کشور درس می خونند.
راستی می گفت مدرک این دانشگاه را اگر به هر کدوم از دانشگاه های اروپایی یا امریکایی ببریم اونجا مورد تاییده.
حالا چقدر از این حرف ها پیاز داغ بو د و چقدرش درست بود؟

اون مقایسش که چرته ، اما خوب اون فارغ التحصیلا رو راست میگه . بالاخره تو 8-27 هزار تا دانشجو کلی هاشون میرن دولتی یا خارج دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره خوب مدرکشو خیلی جاها قبول دارن

miladng
22-09-2009, 15:43
باسلام آقا MAJ€€D

ما که امسال قبول شدیم (جدیدالورود)کسی می دونه کی باید بریم دانشگاه .
من شنیدم که باید از هفتم بریم .
اگه میشه سریع جواب بدید .

باتشکر................

miladng
22-09-2009, 15:57
بازم سلام .
امروز من رفتم برای ثبت نام .جاهای مختلف دانشگاه رو هم دیدم.
از انجا هایی که راضی بودم یکی سلفش بود .دیگه نمی دونم .............

اما دانشکده هاش خیلی دوراز هم بود.
دیگه ان ساخت وساز هاش هم که نور الا نور .(تو زمستون می فهمی من چی می گم)

در کل سر ما که کلا رفت .ما همش باید تو دانشکده های مواد,عمران.فنی مهندسی ,علوم وانسانی سیر کنیم
که دوستان می گن هیچ موجود دوستاشتنی وجود نداره....

sha2ow
22-09-2009, 16:10
کلاس ها به طور رسمی از شنبه شروع میشه.
شما مکانیک بودی دیگه؟ 5 شنبه ساعت 1 تا 4 برا شما جلسه توجیهی دارند.یه سر بزنی بدک نیست.بعضی سوال هات جواب داده میشه.ولی در کل الافی بود.

این مساله موجودات هم بیخیال شما بیشتر بچسب به درست اونا خودشون میاند.اکثر درس های عمومی همه با هم یه جاند.
ما هم درس هایی مثل این نمیدونم چیه اسلامی و ادبیاتمون تو دانشکده علوم انسانیه.

-----------------

راستی مجید جان شما گفتید این کتابخونش خیلی دوره برا همین کسی نمیره اونجا.ما که پیاده 2 دقیقه ای بهش رسیدیم.شما دیگه خیلی خسته ای ها!
اگر دانشگاه صنعتی اصفهان را ببینی چی میگی؟

MAJ€€D
22-09-2009, 16:27
راستی مجید جان شما گفتید این کتابخونش خیلی دوره برا همین کسی نمیره اونجا.ما که پیاده 2 دقیقه ای بهش رسیدیم.شما دیگه خیلی خسته ای ها!
اگر دانشگاه صنعتی اصفهان را ببینی چی میگی؟

گفتم که واسه نرم افزار و برق و اینا نزدیکه

sha2ow
22-09-2009, 17:43
من از پارکینگ گفتما! از همون دری وارد شدم که زیر گذره.مگه دانشکده شما همون دم نیست؟(نزدیک پارکینگ)

Amir_Ans
23-09-2009, 00:40
بچها شمام این قضیه وای فای دانشگاه رو شنیدین ؟؟ یکی از ترم اولی ها امروز می گفت امیری گفته دانگشاه امسال وای فای داره

MAJ€€D
23-09-2009, 01:49
من از پارکینگ گفتما! از همون دری وارد شدم که زیر گذره.مگه دانشکده شما همون دم نیست؟(نزدیک پارکینگ)

یعتی شما میگی از دم پارکینگ اون پایین تا کتابخونه مرکزی چیزی راه نیست ؟ عجب :دي
نه دانشکده ما چسبیده به فنی 1 ، نزدیک هنر

sha2ow
23-09-2009, 10:44
یعتی شما میگی از دم پارکینگ اون پایین تا کتابخونه مرکزی چیزی راه نیست ؟ عجب :دي

نمیدونم والا شاید من جو داشتم به جای راه رفتن دویدم!

بچها شمام این قضیه وای فای دانشگاه رو شنیدین ؟؟ یکی از ترم اولی ها امروز می گفت امیری گفته دانگشاه امسال وای فای داره

نه بابا تازه تو یکی جلسه هاش گفته وای فای هم باید داشته باشیم.فکر میکنم تا میاند راش بندازند اونم با این مساحت،موقع فارغ التحصیلی ما باشه(اگر مثل بقیه پروژه های ایرانی باشه) و اگر هم اراده ی قوی داشته باشند یکی دو هفته ی دیگه آمادس!
این خبر را تو خبرنامه ی دانشگاه چاپ کرده بودند.

miladng
23-09-2009, 15:11
کلاس ها به طور رسمی از شنبه شروع میشه.

تو همه ی دانشگاها آزاد گفتن که از 7 مهر بیایید :2:

ehsaaaan
23-09-2009, 15:18
تو همه ی دانشگاها آزاد گفتن که از 7 مهر بیایید :2:
به شدت تکذیب میشه!!!!:18:
به ما گفتن از 4 مهر:46:
دانشگاه ازاد گرمسار

soheiltaker
23-09-2009, 17:04
سلام دوستان ،‌يه سوال فوري!!
من با اينكه رتبم خوب شده بود شهرهاي ديگه انتخاب رشته نكردم و رفتم آزاد!
مكانيك نجف آباد
براي من انتخاب واحد كردن ولي خيلي مزخرفه و براي من خيلي سخته
هر روز كلاس دارم و 3 روز در هفته به خاطر 1 ساعت كلاس بايد برم نجف آباد و بيام
يا مثلا يه روز از ساعت 10 تا 12 كلاس دارم بعدش ديگه كلاس ندارم تا 4
خلاصه ميخواستم بپرسم ميشه ترم اول اين انتخاب واحد رو كاري كرد؟ بعضي درس هارو عوض كرد؟؟
ممنون

rasoul2005
23-09-2009, 17:12
نجف اباد ساعت کلاساش تعریفی ندارد دوستی دارم که مثلا درس 3 واحدی که باید 3 ساعت برد 1.5 ساعتش تو یه روز 1.5 بقیه اشم تو یه روز دیگس باید یرد

موفق باشید

asroma08
23-09-2009, 19:16
سلام دوستان ،‌يه سوال فوري!!
من با اينكه رتبم خوب شده بود شهرهاي ديگه انتخاب رشته نكردم و رفتم آزاد!
مكانيك نجف آباد
براي من انتخاب واحد كردن ولي خيلي مزخرفه و براي من خيلي سخته
هر روز كلاس دارم و 3 روز در هفته به خاطر 1 ساعت كلاس بايد برم نجف آباد و بيام
يا مثلا يه روز از ساعت 10 تا 12 كلاس دارم بعدش ديگه كلاس ندارم تا 4
خلاصه ميخواستم بپرسم ميشه ترم اول اين انتخاب واحد رو كاري كرد؟ بعضي درس هارو عوض كرد؟؟
ممنون
اره
برنامه ی میکانیکش رو دیدم . 6روز هفته کلاس هست و بعضی وقتها بخاطر 1.10 دقیقه باید این همه راه رو بری و برگردی
البته بهترین کار در این موارد در رفتن هست:31: که البته 2-3 بار جواب میده
ترم دوم که دست خودت هست راحت میتونی هرساعتی که دوست داری انتخاب کنی

اما برای من خدا رو شکر 19 واحد ترم اول رو خوب برنامه ریزی کردن
شنبه -1شنبه و دوشنبه از صبح تا ساعت 4 عصر باید برم نجف اباد و برگردم :46:

sha2ow
23-09-2009, 20:19
آره منم دنبالشم.فقط کاشکی می شد عوضش کرد.ترم اول نامردا 15 واحد بیشتر به من ندادند.حتی یه نیم واحد زبان هم از من دریغ کردند.
جالبیش اینجاس که من برا این 15 واحد هر روز باید برم و بیام.بیشترش 1 ساعتیه،به جز 2 شنبه که واقعا نفس گیره از ساعت 8:15 تا 12 با فاصله ی 5 دقیقه ای 3 تا کلاس ریاضی و فیزیک دارم. 1 ساعت هم 1 تا 2 (فکرشا که می کنم از خستگی خوابم می بره)

یا مثلا 4شنبه ریاضی پیش دارم از 8 تا 8:30 . باورتون میشه این 2 واحد باشه؟بعد بیکارم تا ساعت 1 که فارسی دارم.
خلاصه برنامشون خیلی افتضاحه.مجبورم برم کتابخونه لنگر بندازم(خدا را چه دیدی شاید همین باعث شد خودما قوی کنم تو درسام)

miladng
23-09-2009, 20:25
انتخاب واحد برای من هم زیاد جالب نبود .من برای 1.30 باید هم یه روز رو خراب کنم هم این راه رو برم. تازه یه چیز جالب تر من ریاضی پیش خوردم ولی هم ریاضی 1 رو بهم دادن و ریاضی پیش رو بهم ندادن .
مشکلی که پیش نمی آد.

سایت دانشگاه که اصلا خوب نیست . همه چیز رو هی مشکل میگیره.

Amir_Ans
25-09-2009, 22:55
بچه های ترم اولی می تونن تو حذف و اضافه کلاس ها رو دروست کنن البته اگه جای خالی مونده باشه:21::27:
اگه نشد برای هر دانشکده یه قسمت هست که اسمش یه چیزی مثل قسمت کامپیوتر یا یه هم چین چیزی است که اگه سمج بشین و برین اونجا بهشون پیله کنین میشه تو انتخاب واحد دست برد فقط باید مسئولشو پیدا کنین :20:

sha2ow
26-09-2009, 17:25
وای وای.کلا تصورم از دانشگاه عوض شد.اینم شد دانشگاه.من اگه می دونستم وضعش اینه صبح کفشاما واکس نمیزدم.دم دانشکدمون پام تا زانو رفت تو سیمان.(حالا نه در این حد).
من از صبح رفتم اونجا برای یه کلاس یک ساعته اونم ساعت 3 بعد از ظهر،بعد که بهش رسیدیم میگند که این هفته تشکیل نمیشه.دیگه داشتم آتیش می گرفتم.
تنها کار مثبتی که تونستم انجام بدم این بود که یه 3 واحدی زبان عمومی اضافه کردم.

آقا این ساعت کلاس ها واقعا اذیت میکنه. من باید کیا ببینم تا همین کلاسا با همین استادا یه روز دیگه ولی صبح بگیرم.من نمیتونم تو ظهر برم دانشگاه مجبورم صبح برم و اکثر کلاس هام بعد از ظهره.یعنی روزی 6 7 ساعت الافی.ماشالا اینقدر هم سایه داره و جا برای نشستن که حرفی برا گفتن نمیمونه.(لطفا راهنمایی کنید)

کتابخونش هم رفتم نظاره کردم.همچین زیاد مالی نبود.کتابخونه به این بزرگی و سالن مطالعه به این کوچیکی.
دیجیتالش هم نشد استفاده کنی چون اکانت می خواست من هم فعلا نداشتم.

حالا همه این ها به کنار،یعنی یه جوری میشه باهاش کنار اومد،من این ساعت کلاس ها را چیکار کنم؟یعنی با خود استاد حرف بزنم حله؟

sha2ow
26-09-2009, 17:26
حذف----------------------------

MAJ€€D
26-09-2009, 21:28
وای وای.کلا تصورم از دانشگاه عوض شد.اینم شد دانشگاه.من اگه می دونستم وضعش اینه صبح کفشاما واکس نمیزدم.دم دانشکدمون پام تا زانو رفت تو سیمان.(حالا نه در این حد).
من از صبح رفتم اونجا برای یه کلاس یک ساعته اونم ساعت 3 بعد از ظهر،بعد که بهش رسیدیم میگند که این هفته تشکیل نمیشه.دیگه داشتم آتیش می گرفتم.
تنها کار مثبتی که تونستم انجام بدم این بود که یه 3 واحدی زبان عمومی اضافه کردم.

آقا این ساعت کلاس ها واقعا اذیت میکنه. من باید کیا ببینم تا همین کلاسا با همین استادا یه روز دیگه ولی صبح بگیرم.من نمیتونم تو ظهر برم دانشگاه مجبورم صبح برم و اکثر کلاس هام بعد از ظهره.یعنی روزی 6 7 ساعت الافی.ماشالا اینقدر هم سایه داره و جا برای نشستن که حرفی برا گفتن نمیمونه.(لطفا راهنمایی کنید)

کتابخونش هم رفتم نظاره کردم.همچین زیاد مالی نبود.کتابخونه به این بزرگی و سالن مطالعه به این کوچیکی.
دیجیتالش هم نشد استفاده کنی چون اکانت می خواست من هم فعلا نداشتم.

حالا همه این ها به کنار،یعنی یه جوری میشه باهاش کنار اومد،من این ساعت کلاس ها را چیکار کنم؟یعنی با خود استاد حرف بزنم حله؟

اینا 4-5 ساله دارن این 20 متر فضا رو میسازن !

یه ترم صبر کن بچه. ترم 1 همینه هر برنامه ای بدن همونه . کاریش نمیشه کرد.

اما در مورد سایه و جای نشستن که بابا نصف کل دانشگاه که فضای سبز و چمن و درخت و ایناس ، دیگه اینکه دانشکده شما وسط بیابونه مشکل خودتونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

asroma08
27-09-2009, 19:03
دانشکده ما که پشت کتابخونه هست . دانشکده تحصیلات تکمیلی
عجب جایه توپیه ! 1 دونه حراست و مسول اونجا پیدا نمیشه . کل دانشکده به اون عظمت هم دست ماست و البته تعداد انبوهی دختر:31:
فقط کلآ این 2روزه هر جا میریم دست خالی برمیگردیم
یه گواهی اشتغال میخواستم 5 تا دانشکده رو دور زدم اخر توی علوم انسانی با کلی مکافات گرفتم ! بعدش رفتیم کتابخونه مسولش تایید کنه باهاش حرفمون شد ! مرتیکه 2ساعته ما رو نگه داشته داره پشه میپرونه بعدش میگیم کار ما رو راه بنداز اعصابش خورد میشه میگه پیداست ترم اولی هستی و ما اینجا از این حرفها نداریم!
توی سلف میریم غذا بگیریم بعد 2ساعت تو صف بودن کارت رو میزنیم میگه رزو نشده ! حالا من شنبه تایید کردما !!! جالب اینجاست که از موجودی توی کارت هم کم میشه :18: فکر کنم شلوغ بود دستگاه قاطی کرد چون از هر 2تا یکی رو رد میکردن!!!

sha2ow
27-09-2009, 20:32
منم امروز رفتم سلف صف را که دیدم سیر شدم.گفتم با این صف دو تا کلاس 3 واحدی میشه رد کرد.یعنی این همه گشنه تو این دانشگاه هست!خلاصه دیدم به کلاسم نمیرسم بیخیالش شدم.امروز هم رزرو ها قاطی کرده بود نتونستم رزرو کنم برا فردا.(فردا را نون و پنیر افتادیم)

میگم مجید جان به نظر شما بهتر نیست این دانشگاه را بیخیال بشم و تا دیر نشده و هنوز میشه یه کاریش کرد برم نرم افزار غیر انتفاعی شیخ بهایی بنویسم.البته این که گفتم اصلا جدی نیست و امکانش هم نیست.فقط میخوام بدونم نظر شما چیه؟

MAJ€€D
28-09-2009, 00:59
منم امروز رفتم سلف صف را که دیدم سیر شدم.گفتم با این صف دو تا کلاس 3 واحدی میشه رد کرد.یعنی این همه گشنه تو این دانشگاه هست!خلاصه دیدم به کلاسم نمیرسم بیخیالش شدم.امروز هم رزرو ها قاطی کرده بود نتونستم رزرو کنم برا فردا.(فردا را نون و پنیر افتادیم)

میگم مجید جان به نظر شما بهتر نیست این دانشگاه را بیخیال بشم و تا دیر نشده و هنوز میشه یه کاریش کرد برم نرم افزار غیر انتفاعی شیخ بهایی بنویسم.البته این که گفتم اصلا جدی نیست و امکانش هم نیست.فقط میخوام بدونم نظر شما چیه؟

اون صف رو اونطوری نبین . خییلی توش بمونی 7-8 دقیقس . عمرا بیشتر نشه . تند تند راه میندازن

نه بابا این چه حرفیه میزنی !! 20 واحد اینجا می ارزه به 100 واحد غیر انتفاعی !!

2 تا از دوستام همین امسال با مردک لیسانس همین جا یکیشون رفت هلند و یکیشون هم رفت سوئد . اونم چه دانشگاه های معتبری

javadmankan
12-11-2009, 01:13
salam azizan manam shahrsazi mikhonam to daneshkade tahsilat takmili khali khobe

sha2ow
26-11-2009, 10:59
سلام
خوش اومدی جواد جان.الان دیگه شده دانشکده هنر معماری و شهرسازی.
بچه ها جاتون خالی یه سری امتحان های میان ترمی دادم که نپرس!!! چرا نامردا اینطوری سوال طرح می کنند؟
راستی یه نکته دیگه.چرا این دانشگاه با این همه دبدبه و کبکبه برای الکامپ برنامه نداشت؟ما رفتیم به مدیر گروه گفتیم،گفت برید سراغ رئیس دانشکده.رفتیم این بابا شوت بود اصلا می گفت الکامپ چیه؟گفت برید سراغ معاونت پژوهشی.کلا بی خیالش شدیم.

arealsin
07-12-2009, 15:24
من مهندسی نرم افزار هستم ورودی سال 84 اصلا از این دانشگاه راضی نیستم.به نظر من اساتید گروه کامپیوترش افتضاحند.غیر یکی دوتاشون بقیشون کاملا بیسوادن!!ضمنا هیچ استادیم از اصفهان یا صنعتی نداره!

MORINIO
07-12-2009, 18:22
کسی نمیدونه مهندسی کامپیوتر نرم افزار این دانشگاه چه تراز یا درصدهایی برای قبولی میخواد؟

MAJ€€D
07-12-2009, 18:40
من مهندسی نرم افزار هستم ورودی سال 84 اصلا از این دانشگاه راضی نیستم.به نظر من اساتید گروه کامپیوترش افتضاحند.غیر یکی دوتاشون بقیشون کاملا بیسوادن!!ضمنا هیچ استادیم از اصفهان یا صنعتی نداره!

توی عمران که 2-3 تا داره

Amir_Ans
07-12-2009, 19:32
توی عمران که 2-3 تا داره

مواد خیلی از صنعتی داره ... ارشد که دیگه همه :20:

arealsin
07-12-2009, 23:44
نرم افزار امسال ترازش حدودای 4300 بوده شنیدم.سخت افزار 4000 بوده!!!
گروه کامپیوترش هیچ استادی از اصفهان یا صنعتی نداره.تازه یه 2تا استاداش رفتن دکترا گرفتن که یکیشونم دانشجو هنوز بقیشون همشون فوقن!!

sha2ow
26-12-2009, 13:53
دستت درد نکنه.الان باید بگی عزیز؟!!!!!!!!!!!!!!!
ما که کلی اومدیم پرسیدم اینجا نرم افزارش خوبه یا نه همه گفتند خوبه.حالا که یه ترم ما تموم شده دارید میگید!!!
مطمئنید که 4300 بوده؟؟ آخه من با نزدیک 6000 وارد این رشته شدم.
دیگه چه میشه کرد.از سر ما که رد شده.
حالا میشه بگید برا ترم 2 چه درس هایی با چه استادایی بگیرم بهتره؟
با تشکر

mohammad.ef
26-12-2009, 14:53
سلام
من ترم 7 ساخت وتولید میخونم .13 واحد برام مونده که گذاشتم برای ترم آخر .
در مورد دانشگاه نجف اباد باید بگم که مشکل مدیریتی داره . یعنی رئیس دانشگاه مدرکش نامعلومه و اصلا به فکر مجهز کردن کارگاه ها و آزمایشگاه ها نیست .تنها دلیلی که نگهش داشتند اینه که از لحاظ مالی خیلی دقیقه و مولادرزش نمیره :..دی
کارمندهای دانشگاه هم که اخلاقشون افتضاحه . مراقب باشید باهاشون کل کل نکنید .
بچه های مکانیک اگه سوالی دارند درخدمتم

PLAΨMID
20-01-2010, 19:24
منم 11 ترمه كه اينجام . در كل بدك نيست . اگه بخواي درس بخوني ميشه ، اگه بخواي كار ديگه اي هم بكني ، بازم ميشه !!!!

genius_islamic
13-09-2010, 14:02
سلام یک سوال خیلی خیلی مهم دارم خواهش میکنم سریعا جوابم را بیدن ما امسال یک دانشجو اونجا داریم میخوایم بدونیم تا کجا میذارن ماشین توی دانشگاه بره؟اخه این بابا به افتاب حساسیت شدیدی داره نمیتونه توی افتاب بره میخوایم بدونیم چقدر راه تا کلاس ها هست یعنی از درب ورودی راهی هست ؟میشه ماشین تو برد؟تاکسی میشه رفت تو؟

dani1370
14-09-2010, 09:15
ثبت نام در نجف اباد زمان بندی داره؟؟
من که عمران اوردم کی باید برم؟؟

BossX
14-09-2010, 09:45
سلام
ببخشید پریدم وسط بحث ، سوالی مختصر داشتم:
اگه کسی اینجا در مورد دانشگاه اصفهان (سراسری) اطلاعات جامعی داره به اینجانب پیام بده که سخت نیازمند یاری شما هستیم!

genius_islamic
14-09-2010, 10:11
سلام اره شنبه باید اخرین فرصتش باشه اگه تا اون موقع نرفتی دیگه باید ببیند جا دارن یا نه ممکنه بیفتی بهمن

---------- Post added at 11:11 AM ---------- Previous post was at 11:11 AM ----------

سلام
ببخشید پریدم وسط بحث ، سوالی مختصر داشتم:
اگه کسی اینجا در مورد دانشگاه اصفهان (سراسری) اطلاعات جامعی داره به اینجانب پیام بده که سخت نیازمند یاری شما هستیم!
سلام چه حور اطلاعاتی میخوای؟

genius_islamic
20-09-2010, 23:18
سلام کسی میدونه خوابگاه توی دانشگاست یا بیرون دانشگاه؟؟؟؟

Mr. M.S.R
21-09-2010, 00:00
داخل دانشگاه است.
چی قبول شدین؟؟

genius_islamic
22-09-2010, 14:46
نرم افزار شما هم دانش هستین دانشجو چی هستین؟

---------- Post added at 03:46 PM ---------- Previous post was at 03:45 PM ----------

یک سوال من یک واحد دیفرانسیل را پاس نکردم میگن باید بهمن بیای راست میگن ممکنه دیگه راهم ندن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟راهی هست کسی میتونه راهنمایی کنه؟

fahime69
07-12-2010, 23:58
میشه گفت دانشگاه آزاد نجف آباد بهترین دانشگاه آزاد توی ایرانه . امکاناتش که عالیه ... یعنی در کل دانشگاهه ها !!!! از خیلی از دانشگاه های تهران هم بهتره !:31:

visual
17-12-2010, 17:35
اون طور که من شنیدم این دانشگاه تو چند ساله اخیر مرتبا داره رتبه ی اول دانشگاه های آزاده کل کشور را میگیره ...
اول که میخواستم برم فکر کردم توش از درس خوندن خبری نیست ... ولی حالا فهمیدم که نه ! باید درس بخونی ...

visual
17-12-2010, 17:37
نرم افزار شما هم دانش هستین دانشجو چی هستین؟

---------- Post added at 03:46 PM ---------- Previous post was at 03:45 PM ----------

یک سوال من یک واحد دیفرانسیل را پاس نکردم میگن باید بهمن بیای راست میگن ممکنه دیگه راهم ندن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟راهی هست کسی میتونه راهنمایی کنه؟

میشه واضح تر بگین ... من خودم اونجا نرم افزار میخونم . دیفرانسیل که 3 واحده ، مگه چند ساله دانشگاهی ؟

frnsh
04-01-2011, 17:29
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
:11:

bobow67
07-01-2011, 01:48
دانشگاه خیلی خوبی هستش توی ایران،نه توی دنیا دوستمون مثل اینکه از بهترین دانشگاههای دنیا اطلاع نداره

13712000
01-05-2012, 09:20
من که ترم یک این دانشگاه میرم افتضاحه .
دوره کاردانی دولتی تو اصفهان درس خوندم . چیزایی که اینجا درس میدن حتی کمتر از دوره کاردانی اونجاست . هیچ استاد خوبی هم تو برق نداره . به نوعی همشون تازه کار هستن .
فقط از نظر ساختمان و فضا خوبه .
کسایی که میگن داف و اینا که والا حتی مسیر پیاده روی پسر و دخترا جداست چه برسه به ...........
یه سوال داشتم به نظرتون دانشگاه خمینی شهر از نظر استاد بهتره یا نجف آباد ؟

peyman.sh
21-05-2012, 19:26
به نظر من وکلی از بچه های دیگه فقط اون افرادی که ترم اول هستن واسه اینکه دهن خودشون رو شیرین کنند از این دانشگاه تعریف میکنند

من ترم 3 نرم افزار هستم مدتی هم رفتم دانشگاه رشت

بزارین خوب براتون توضیح بدم تا بقه بخونند و نرند به این دانگاه و ترمی 1 تومن بریزند تو حلق اینا و دست اخرم منت بزارن رو سرشون
:4:
این دانشگاه یکی از مزخرف ترین سلف هارو داره و بدترین غذاهارو سرو میکنه فقط ظهر ها غذا میده اونم یه غذا در صورتی که در دانشگاه رشت (دولتی )صبح و ظهر شب غذا میدن اونم دو نمونه غذا در روز سرو میشه روی میز ها صفره پلاستیکی در زیر و سفره نخی در رو و خیلی تمیز وشیک و صندلی های خیلی تمیز ولی صندلی هیا دانشگاه نجف اباد یک متر چرک نشسته بهشون عکس میزام تا باورتون بشه
:18:
واسه ثبت نام تو دانشگاه رشت روز اول از تمامی پدر و مادرهایی که از راه دور اومده بودن غذا دادن و کلی بهشون رسیدن ولی توی دانشگاه نجف اباد توی گرما بیچاره شدیم کوفت هم گیر نمی یومد بخوریم تازه تا رفتیم دانشگاه چند روزی بهمون غذا ندادند
:42:
تو دانشگاه رشت یه کافه داره ادم حال میکنه بره توش ولی دانشگاه نجف اباد یه بوفه نه یا اسطبل گاو داره مال 30 سال پیشه خیلی شخمی ادم اصلا دلش نمیاد بره اونجا غذا بخوره

و در رابطه با دخترا توی دانشگاه رشت دخترا روسری رنگی می نداختن و مانتوی تقریبا کوتا می پوشیدن ولی توی دانشگاه همه سیاه پوش و مانتو تا سر زانو البته بیرون دانشگاه از اون خبرا هست ولی چه فایده

واسه اینترنت 30 کیلوبایت بر ثانیه کلی پول میگیرند واسه اب خوردن از تون پول میگیرن تا پول ندی شخم هم دستت نمیدم

و در کل این تعریفایی که می کنن همش واسه اینکه ترم اولا و جو گیرن و تاحالا دانشگاه ندیدن که مقایسه کنن

رضا جنگنده
12-08-2014, 13:21
سلام
آقا من می خوام عمران نجف آباد بیام.
رتبه کشوریم شده 25 هزار و رتبه منطقم شده 11 هزار و 600.
با این شرایط عمران نجف آباد قبولم؟ هرجا پرسیدم کسی نمی دونست، گفتم شاید اینجا کسی بدونه....