PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دعوت به همکاری برای ساخت سایت فروشگاه ساز

chaparman
12-08-2009, 22:18
من به همکاری یکی از اساتید حاظر در این بخش برای ساخت سایت فروشگاه ساز نیاز دارم . یعنی می خوام سایتی بسازم که برای ساخت فروشگاه اسکریپتی را آماده عرضه به عموم بکنه ( نسخه رایگان و غیر رایگان ) هاست و دومین این پروژه رو خودم تامین می کنم . هاستش بدون محدودیت فضا و بدون محدودیت پهنای باند و کلا نامحدود خواهد بود پس از این نظر مشکلی نیست .
از اساتیدی که دانش کافی در برنامه نویسی هستند دعوت به همکاری می شود . هرکی دانش این کار رو داشت و حاظر به همکاری بود همین جا جواب بده .

soooot
13-08-2009, 01:24
سلام
چند سوال:
1- این کار چه سودی برای اون شخصی که با شما همکاری میکنه داره؟
2- شما شخصی رو میخواید که تخصصش رو برای انجام این کار بزاره وسط، و شما چی وسط میگذارید؟ اگر سهم شما از این اشتراک، هاست و دومین هست که با مبلغ کمی میشه تهیه اش کرد، در واقع سوال دومم اینه، مزایای مشارکت با شما چیه؟

chaparman
13-08-2009, 01:53
جواب :
1 - با هم شراکت می کنیم .
2 - قیمت هاست و دومین چندان هم کم نیست مخصوصا اینکه دومین خوب گرونه و هاست خوب هم همین طور ( هاستی که آپتایم بالا دارد - سرعت بالایی دارد - بک آپ روزانه واقعی دارد : چنین هاستی قیمت بالایی دارد )
3 - من سورس اسکریپت فروشگاه ساز رو دارم که مطمئنا یه تغییراتی باید بکنه !
4 - ما اسکریپت ساخته شده را به رایگان در سرور بنده برای مشتری ها نصب خواهیم کرد در واقع مشتری هاستش رو هم از ما میخره به قیمتی که برای بقیه قابل رقابت نباشه ( قیمت هاست ما خیلی کم خواهد بود ) یعنی ما می خواهیم کمر رقبا را با این کار بشکنیم ! پس ما به فضای بالایی نیاز داریم که من این فضا رو تامین می کنم .
5 - دموی اسکریپت فروشگاه ساز را در هاست بنده با یوزر و پسورد هر دو demo نصب خواهیم کرد که مشخصه روزانه صدها هزار نفر از این دمو بازدید خواهند کرد پس پهنای باند بالایی نیاز هست که این پهنای باند بالا را من تامین خواهم کرد .
6 - نسخه رایگان فروشگاه ساز قابل دانلود از سرور بنده خواهد بود پس باز پهنای باند بالایی نیاز هست که این پهنای باند رو من تامین می کنم .

سلام
چند سوال:
1- این کار چه سودی برای اون شخصی که با شما همکاری میکنه داره؟
2- شما شخصی رو میخواید که تخصصش رو برای انجام این کار بزاره وسط، و شما چی وسط میگذارید؟ اگر سهم شما از این اشتراک، هاست و دومین هست که با مبلغ کمی میشه تهیه اش کرد، در واقع سوال دومم اینه، مزایای مشارکت با شما چیه؟

cdcenter
13-08-2009, 14:13
فکر نمیکنم کسی که دانش برنامه نویسی حرفه ای داشته باشه به خاطر فقط هاست و دومین چنین شراکتی رو قبول کنه !!!!!

الان شرکت های بزرگی در ایران هستند که برنامه نویس استخدام میکنند . تمامشون از غولهای ارایه دهنده هاست و دامین هستند . اما برنامه نویسان را با حقوق و در آمد بسیار بالا استخدام میکنند .

من یکی از دوستانم برای یک شرکت هاست و دومین یک سایت ساز اختصاصی نوشت و سورس را در اختیارشون قرار داد و 5 میلیون گرفت . و الان اون شرکت این سایت ساز را برای هر مشتری به قیمت 300 هزار الی 1200 میلیون در 3 نسخه نصب میکنه .

پس میشه نتیجه گرفت یکم خنده داره یک برنامه نویس حرفه ای بیاد به خاطر هاست و دومین با کسی شراکت کنه !!!!!!!

soooot
13-08-2009, 15:11
جواب :
1 - با هم شراکت می کنیم .
2 - قیمت هاست و دومین چندان هم کم نیست مخصوصا اینکه دومین خوب گرونه و هاست خوب هم همین طور ( هاستی که آپتایم بالا دارد - سرعت بالایی دارد - بک آپ روزانه واقعی دارد : چنین هاستی قیمت بالایی دارد )
3 - من سورس اسکریپت فروشگاه ساز رو دارم که مطمئنا یه تغییراتی باید بکنه !
4 - ما اسکریپت ساخته شده را به رایگان در سرور بنده برای مشتری ها نصب خواهیم کرد در واقع مشتری هاستش رو هم از ما میخره به قیمتی که برای بقیه قابل رقابت نباشه ( قیمت هاست ما خیلی کم خواهد بود ) یعنی ما می خواهیم کمر رقبا را با این کار بشکنیم ! پس ما به فضای بالایی نیاز داریم که من این فضا رو تامین می کنم .
5 - دموی اسکریپت فروشگاه ساز را در هاست بنده با یوزر و پسورد هر دو demo نصب خواهیم کرد که مشخصه روزانه صدها هزار نفر از این دمو بازدید خواهند کرد پس پهنای باند بالایی نیاز هست که این پهنای باند بالا را من تامین خواهم کرد .
6 - نسخه رایگان فروشگاه ساز قابل دانلود از سرور بنده خواهد بود پس باز پهنای باند بالایی نیاز هست که این پهنای باند رو من تامین می کنم .

دوست عزیز، نمیدونم چند سالت هست، ولی همونطور که cdcenter هم گفت این چیزایی که شما میگید خیلی رویایی هست، تقریبا دارید کار اون یاروهه رو میکنید که یه تخم مرغ داشته و چشماش رو بسته بوده و پیش خودش فکر میکرده که اگر این تخم مرغ جوجه بشه و بعد مرغ بشه و بعد تخم بگذاره و بعد تخم هاش جوجه بشن و...
فکرهاتون به هیچ عنوان با بازار و شرایط کار واقعی مطابقت نداره.
نه تنها هاست و دامین خوب هزینه زیادی نداره و به راحتی قابل تهیه هست ( حتی بعضی جاها در قبال تبلیغ و... هاست رو رایگان هم میدن ) بلکه سورس فروشگاه ساز ( چه اوپن سورس و چه کلوز سورس ) مثل نقل و نبات توی اینترنت ریخته، مثلا فروشگاه ساز فوق العاده شرکت توسعه سامان که با قیمت خیلی پائین ( فکر کنم صد یا صد و پنجاه تومن بود ) با هاست و پشتیبانی خیلی خوب و... براتون نصبش میکنن و ارتباط با بانک و... رو هم بدون دردسر با خودش داره ( البته قبلش باید حساب باز کنید ) و یا فروشگاه ساز های اوپن سورس که با صرف چند دقیقه وقت نصب میشن و اینقدر امکانات عجیب و غریب دارن که شش ماه طول میکشه تا بتونید همه چیزش رو یاد بگیرید!
صد ها هزار بازدید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! شما اگر بتونید صد ها هزار بازدید کننده رو جذب سایتتون بکنید دیگه لازم نیست برای ساخت فروشگاه ساز و... به خودتون درد سر بدید میتونید فقط از طریق تبلیغات توی سایتتون خیلی بیشتر از این چیز ها درآمد داشته باشید.
دوست عزیز من سالهاست که شرکت دارم و دارم کار طراحی سایت و فروشگاه و برنامه نویسی و... میکنم، از روی حرف هاتون معلومه که خیلی کم تجربه هستید و برای پول درآوردن عجله دارید، این چیزیه که خیلی ها مثل خودم در ابتدا گرفتارش میشن و براتون فایده ای جز تلف شدن وقتتون نداره، بهتره قبل از هر چیز سعی کنید به علم و تجربه خودتون در زمینه ای که میخواید کار کنید اضافه کنید چون بعد از ورود به بازار کار فرصتش رو نخواهید داشت.
گرون ترین چیز در زمینه کاری که شما میخواید انجام بدید نیروی برنامه نویس خوب هست، که اگر واقعا خوب باشه به این صورت باهاتون کار نمیکنه و اول شماره حساب و یه مبلغ بالا بهتون میده و وقتی مبلغ به حسابش ریخته شد باهاتون همکاری میکنه اون هم نه به عنوان شریک و... بلکه به عنوان انجام یک پروژه که همون اول پولش رو تمام و کمال میگیره چون میدونه که شما برای فروش هر نسخه از یه فروشگاه ساز توی این بازار کار خیلی سختی در پیش دارید و درصد موفقییتتون خیلی خیلی پائینه.

امیدوارم نوشته هام به جای اینکه ناراحتت کرده باشه باعث بشه تحقیق بیشتری در رابطه با کاری که میخوای بکنی انجام بدی.

موفق باشی.

chaparman
13-08-2009, 18:22
البته من خدمت شما و بقیه دوستان عرض کردم من سورس اسکریپت فروشگاه ساز مربوطه را دارم پس زیاد هم دستم خالی نیست !:31:
دوما من این بحث رو اینجا راه انداختم تا یه شریک پیدا کنم
سوما من برگ برنده های بیشتری هم دارم . مثلا من الان بیشتر از 7 ساله کارم فروش هست یعنی با کار بازاریابی اشنا هستم پس فروش بالایی خواهیم داشت و هر دو طرف سهم خواهند برد .
نمی خوام اینجا همه برگ برنده های خودم را رو کنم برای همین توضیحات بیشتر رو می زارم توی پست های بعدی.:31:

فکر نمیکنم کسی که دانش برنامه نویسی حرفه ای داشته باشه به خاطر فقط هاست و دومین چنین شراکتی رو قبول کنه !!!!!

الان شرکت های بزرگی در ایران هستند که برنامه نویس استخدام میکنند . تمامشون از غولهای ارایه دهنده هاست و دامین هستند . اما برنامه نویسان را با حقوق و در آمد بسیار بالا استخدام میکنند .

من یکی از دوستانم برای یک شرکت هاست و دومین یک سایت ساز اختصاصی نوشت و سورس را در اختیارشون قرار داد و 5 میلیون گرفت . و الان اون شرکت این سایت ساز را برای هر مشتری به قیمت 300 هزار الی 1200 میلیون در 3 نسخه نصب میکنه .

پس میشه نتیجه گرفت یکم خنده داره یک برنامه نویس حرفه ای بیاد به خاطر هاست و دومین با کسی شراکت کنه !!!!!!!

chaparman
13-08-2009, 18:25
نه چرا ناراحت بشم :31:
من توی پست قبلی توضیحاتی که شامل شما هم میشه ارسال کردم پس نیازی به تکرار مکررات نیست .:21:

دوست عزیز، نمیدونم چند سالت هست، ولی همونطور که cdcenter هم گفت این چیزایی که شما میگید خیلی رویایی هست، تقریبا دارید کار اون یاروهه رو میکنید که یه تخم مرغ داشته و چشماش رو بسته بوده و پیش خودش فکر میکرده که اگر این تخم مرغ جوجه بشه و بعد مرغ بشه و بعد تخم بگذاره و بعد تخم هاش جوجه بشن و...
فکرهاتون به هیچ عنوان با بازار و شرایط کار واقعی مطابقت نداره.
نه تنها هاست و دامین خوب هزینه زیادی نداره و به راحتی قابل تهیه هست ( حتی بعضی جاها در قبال تبلیغ و... هاست رو رایگان هم میدن ) بلکه سورس فروشگاه ساز ( چه اوپن سورس و چه کلوز سورس ) مثل نقل و نبات توی اینترنت ریخته، مثلا فروشگاه ساز فوق العاده شرکت توسعه سامان که با قیمت خیلی پائین ( فکر کنم صد یا صد و پنجاه تومن بود ) با هاست و پشتیبانی خیلی خوب و... براتون نصبش میکنن و ارتباط با بانک و... رو هم بدون دردسر با خودش داره ( البته قبلش باید حساب باز کنید ) و یا فروشگاه ساز های اوپن سورس که با صرف چند دقیقه وقت نصب میشن و اینقدر امکانات عجیب و غریب دارن که شش ماه طول میکشه تا بتونید همه چیزش رو یاد بگیرید!
صد ها هزار بازدید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! شما اگر بتونید صد ها هزار بازدید کننده رو جذب سایتتون بکنید دیگه لازم نیست برای ساخت فروشگاه ساز و... به خودتون درد سر بدید میتونید فقط از طریق تبلیغات توی سایتتون خیلی بیشتر از این چیز ها درآمد داشته باشید.
دوست عزیز من سالهاست که شرکت دارم و دارم کار طراحی سایت و فروشگاه و برنامه نویسی و... میکنم، از روی حرف هاتون معلومه که خیلی کم تجربه هستید و برای پول درآوردن عجله دارید، این چیزیه که خیلی ها مثل خودم در ابتدا گرفتارش میشن و براتون فایده ای جز تلف شدن وقتتون نداره، بهتره قبل از هر چیز سعی کنید به علم و تجربه خودتون در زمینه ای که میخواید کار کنید اضافه کنید چون بعد از ورود به بازار کار فرصتش رو نخواهید داشت.
گرون ترین چیز در زمینه کاری که شما میخواید انجام بدید نیروی برنامه نویس خوب هست، که اگر واقعا خوب باشه به این صورت باهاتون کار نمیکنه و اول شماره حساب و یه مبلغ بالا بهتون میده و وقتی مبلغ به حسابش ریخته شد باهاتون همکاری میکنه اون هم نه به عنوان شریک و... بلکه به عنوان انجام یک پروژه که همون اول پولش رو تمام و کمال میگیره چون میدونه که شما برای فروش هر نسخه از یه فروشگاه ساز توی این بازار کار خیلی سختی در پیش دارید و درصد موفقییتتون خیلی خیلی پائینه.

امیدوارم نوشته هام به جای اینکه ناراحتت کرده باشه باعث بشه تحقیق بیشتری در رابطه با کاری که میخوای بکنی انجام بدی.

موفق باشی.

soooot
14-08-2009, 00:49
خب خدا رو شکر که حرفهام باعث نارحتیت نشد :)
مگه چند سالته که هفت ساله تو کار فروشی؟
در مورد سورس که گفتم، ارزشی نداره میتونی به سایت p30vel.com یه سر بزنی، سورس همه چیز توش هست، یه چیز دیگه هم اینکه این روزها با اوپن سورس کی میره دنبال سورس ( مگر اینکه اون نرم افزار کلوز سورس چیز خارق العاده ای باشه )
هاست هم که دوستان همه استادش هستند و داشتنش ارزشی نداره ( معمولا کسانی که به سطح قابل قبولی از برنامه نویسی وب رسیده باشند دوستانی هم دارن که خیلی راحت و رایگان چندین گیگ هاست رو تقدیمشون کنن )
پس هاست و سورس ارزشی نداره ( مگر اینکه سورس یه چیز خارق العاده رو داشته باشید و مگر اینکه مثلا یه سرور خیلی خفن اختصاصی داشته باشید )
اینکه گفتید نمیتونید تمام برگ های برنده خودتون رو رو کنید که نمیشه! وقتی کسی قابلیت ها و مزایای شراکت با شما رو ندونه که پا پیش نمیگذاره، اگر قصدتون برای شراکت جدی هست باید یه رزومه کامل از خودتون بدید تا جدیتون بگیرن و باهاتون وارد مذاکره بشن.
فروش یکی از مهم ترین بخش ها هست، به شخصه این صحنه رو دیدم که شرکتی بوسیله بازار یاب های قدرتمندش ورود اطلاعات کاربر در یک سایت تبلیغاتی رو به عنوان یک سایت به ملت میفروخت و در یک سال از این طریق 20000 ( بیست هزار ) مشتری رو به دام انداخته بود!!!
اینکه قدرت فروش و شبکه بازار یابی قویی داشته باشید خیلی مهمه و دیگه مهم نیست که سایت میفروشید یا شیر مرغ، مهم اینه که به واسه بازاریابی خوب مشتری اون رو میخره. خب حالا سوابق و قالبیت های بازاریابیتون چیه؟
اگر واقعا چنین قالبیتی برای فروش دارید لازم نیست زحمتی در رابطه با هاست و فروشگاه و... به خودتون بدید، ما همه چیز در اختیارتون میگذاریم شما فقط بفروشید، چند درصد میخواید؟ 50 درصد خوبه؟

chaparman
17-08-2009, 14:06
ببخشید دیر جواب میدمیه مدتی نبودم
دوستان من دنیال یه شریک برای همکاری هستم فقط و فقط همین!
اسکریپتی هم که من دارم پی سی ول که سهله هیچ جا نمیشه گیر آورد قیمت بلایی هم داره .
سن و سالم هم ای بدک نیست:31: داریم کم کم پیر میشیم :31:
سرور هم اره یکی دارم خفن می تونم به هرکی خواست نامحدود بدم ( از هر لحاظ چک کنه ) فضا / پهنا و کلا همه چی نامحدود:20:
نه حالا که من برگ برنده ها رو رو نکردم وضع اینجا اینطوری یه طرفه هست وای به روزی که من دیگه هیچی نداشته باشم . نه اینجوری رو نمی کنم !:13:
نه من کار به کار بقیه ندارم من فقط دنبال چند دونه :11: دوست هستم که اومدم از بین شما پیدا کنم اگر پیدا شد که خدا رو شکر اگر هم نه مشکلی نیست فراوونه فروم !:21:

Mohsen6558
27-08-2009, 16:26
بیا یه کاری کنیم
من به شما هاست نا محدود مثل اونی که گفتی با دومین و سورس فروشگاه گرون بدم شما این کارو بکن
در واقع شرایط رو برعکس کنیم
اوکی؟

chaparman
27-08-2009, 18:31
ممنون از پاسخ شما .
خوب چه کاریه ؟:31:
من اسکریپت کار نیستم برای همین دنبال یه دوست خوب می گردم که باهام کار کنه . خودم سرور اختصاصی با فضای نامحدود و پهنای نامحدود و کلی دومین ثبت شده به نام خودم و سورس اسکریپت فروشگاه ساز به قیمت نجومی دارم ! پس دنبال یه دوست خوب هستم که حاظر باشه با هم کار کنیم .

بیا یه کاری کنیم
من به شما هاست نا محدود مثل اونی که گفتی با دومین و سورس فروشگاه گرون بدم شما این کارو بکن
در واقع شرایط رو برعکس کنیم
اوکی؟

Elendil1
01-09-2009, 17:34
ممنون از پاسخ شما .
خوب چه کاریه ؟:31:
من اسکریپت کار نیستم برای همین دنبال یه دوست خوب می گردم که باهام کار کنه . خودم سرور اختصاصی با فضای نامحدود و پهنای نامحدود و کلی دومین ثبت شده به نام خودم و سورس اسکریپت فروشگاه ساز به قیمت نجومی دارم ! پس دنبال یه دوست خوب هستم که حاظر باشه با هم کار کنیم .

برو با اعضای سایت P30vel.ir مشورت کن !

chaparman
01-09-2009, 19:31
مشورت کردم اسکریپت فوق در سایت مربوطه موجود نبود :31:

برو با اعضای سایت P30vel.ir مشورت کن !

evanescence722
01-09-2009, 20:03
به نام حق..
من حودم فروشگاه دارم..فقط كسي رو ميخوام واسه تبليغات اونا رو بذاره تو سايتش..
حاضرم قرار داد هم ببندم...

chaparman
01-09-2009, 20:37
lمتوجه منظور شما نشدم ! یعنی مایلید تبلیغات شما در سایت بنده یا دیگران قرار داده بشه ؟

به نام حق..
من حودم فروشگاه دارم..فقط كسي رو ميخوام واسه تبليغات اونا رو بذاره تو سايتش..
حاضرم قرار داد هم ببندم...

Benygh
01-09-2009, 22:41
خوب دوست عزیز هاست و ... رو میشه با پول بدست اورد ولی اطلاعات رو نه !

chaparman
02-09-2009, 00:14
نمی دونم چرا دوستان حاظر در این تاپیک متوجه منظور من نمی شوند !:41:
من نمی خوام کسی به رایگان دانشش رو در اختیار من قرار بده !
من دانبال یه شریک کاری هستم تا با هم یک سایت فروشگاه ساز راه بندازیم !
من از طریق منابع دیگه دارم کم کم به نتیجه می رسم ولی در عجبم که اینها هنوزم که هنوزه توی " ب " بسم ا... هش موندم !:41:
اگر کسی شکی در توانایی من داره دومینی معرفی کنه یک هفته تست رایگان از سرورم تقدیم کنم . هاست مقاضی فضای نامحدود / پهنای باند ماهانه نامحدود و کلا بقیه تمکاناتش نامحدود خواهد بود . یک هفته می تونید هرکاری با هاست بکنید فقط قوانین سرور رو رعایت کنید کفایت می کند :31:
از طریق یه دوستی که از یک فروم دیگه پیدا کردم ( قابل توجه " اساتید فروم پی سی ورد " داریم نسخه بتای اسکریپت فروشگاه ساز رو می سازیم !
به زودی نسخه نمایشی اسکریپت رو اینجا می زارم تا ببینید دانش فقط دست دوستان حاظر در اینجا نیست :21:

خوب دوست عزیز هاست و ... رو میشه با پول بدست اورد ولی اطلاعات رو نه !

evanescence722
03-09-2009, 20:33
حال شما فکر کردم که من با شما شریک ..چقدر سود توشه....

chaparman
03-09-2009, 20:40
اسمش روشه " شریک " 50 به 50 در سود سهیم هستیم .:31:

حال شما فکر کردم که من با شما شریک ..چقدر سود توشه....

evanescence722
03-09-2009, 20:51
شما از کجا هستی؟
چه جوری با شریک ارتباط بر قرار میکنی..
اصلا چرا دنباله شریکی...؟

chaparman
04-09-2009, 11:52
من به هیچ شرکتی وابسته نیستم
از تریق تلفن - ایمیل - حضوری
چون خودم برنامه نویسی بلد نیستم . برنامه نویسی اسکریپت از شریک - هاست و دومین و کلا هزینه پروژه از من :31: البته گفته باشم سورس اسکریپت مربوطه را دارم فقط شریک بنده باید سورس این اسکریپت را دستکاری کند و اسکریپت جدیدی تحویل دهد :31:

شما از کجا هستی؟
چه جوری با شریک ارتباط بر قرار میکنی..
اصلا چرا دنباله شریکی...؟

eblis_boy1386
04-09-2009, 15:00
محل تجارت شده خبر نداشتيم :-t

chaparman
04-09-2009, 20:04
با سلام و تشکر از پست شما ولی لطفا پست های تاپیک رو دقیقا مطالعه کنید خرید یا فروشی در کار نیست نه کسی فروشنده هست و نه کسی خریدار . بنده دنبال یه دوست برای راه اندازی سایتم هستم ولاغیر
موفق باشی دوست من :31:

محل تجارت شده خبر نداشتيم :-t

evanescence722
04-09-2009, 20:06
عزیز الان توضیحات شما کامل شده ..خو زود تر میگفتی که یه شریک اسکریپ نویس ..حرفه ای میخوایی..
من که این کاره نیستم...

evanescence722
04-09-2009, 20:09
من الان خودم یه سری محصول دارم که میخوام هر کسی که ایت یا وبلاگ پر بازدید داره اونا رو بذاره تو سایتش...
به همین راحتی...
سیستم کلیک یا کلاه برداری نیست..
چون اجباری نیست..
میتونه تبلیغاتش رو تو وباگ خودم ببینه..
به ازای هر محجصولی که فروش میره..در صدی به صاحب سایت تلق میگیره..یعنی پورسانتی..
حالا بسم الله..
هرکی پایست...
بیاد همینجا بگه...
یه سر هم به وبلاگنم بزن تا ببینی محصولاتش رو..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

chaparman
04-09-2009, 20:37
لطفا پست های قبلی ارسالی بنده در این تاپیک رو دقیق مطالعه کنید من بارها و بارها گفتم که دنبال یه شریک برنامه نویس هستم . اصلا هدف من از ایجاد این تاپیک هم همین بوده که یه دوست برنامه نویس پیدا کنم و سایتم رو به کمکش راه بندازم . شما هم لطفا تاپیک رو به مسیر دیگه منحرف نکنید چون هدف از ایجاد این تاپیک پیدا کردن فروشنده برای محصولات شما نبوده !:13:شما برای این منظور می تونید یه تاپیک دیگه ایجاد کنید :46:

عزیز الان توضیحات شما کامل شده ..خو زود تر میگفتی که یه شریک اسکریپ نویس ..حرفه ای میخوایی..
من که این کاره نیستم...

mo_mohit1
04-09-2009, 21:30
چرا اینجا همه از پول حرف میزنن. یه کم کمک که اشکال نداره
من برنامه نویس خوبی نیستم یعنی خوب بلد نیستم ولی توی دستکاری اسکریپ ها مهارت دارم
آیدی یاهوم هم اینه MO_MOHIT1

evanescence722
05-09-2009, 16:58
باشه ما كه رفتيم موفق باشي..

chaparman
05-09-2009, 19:27
ممنون از لطف شما ولی من ازبس گرفتارم وقت نمی کنم چت کنم لطفا همینجا با هم بحث کنیم شاید به یه جایی رسیدیم :10:

من برنامه نویس خوبی نیستم یعنی خوب بلد نیستم ولی توی دستکاری اسکریپ ها مهارت دارم

eblis_boy1386
06-09-2009, 00:19

كسي براي پول حرفي نميزنه

اين جا تاپيك سيستم محتواس تاپيكي در اين زمينه باشه ما كمك ميكنيم نه واسه فروشگاه همكار ميخواد بياد تو سيستم محتوا دنبالش بگرده يا سي دي داره ميخواد اينجا بفروشه
برين حراجي ها بفروشين

chaparman
06-09-2009, 00:40
سلام
پست یکی از برو بچ اینجا رو پایین نقل کردم تا بگم بابا من نیستم که می خوام سی دی بفروشم این یکی دیگه هست به آی دیش نگاه کنید لطفا .

من الان خودم یه سری محصول دارم که میخوام هر کسی که ایت یا وبلاگ پر بازدید داره اونا رو بذاره تو سایتش...
به همین راحتی...
سیستم کلیک یا کلاه برداری نیست..
چون اجباری نیست..
میتونه تبلیغاتش رو تو وباگ خودم ببینه..
به ازای هر محجصولی که فروش میره..در صدی به صاحب سایت تلق میگیره..یعنی پورسانتی..
حالا بسم الله..
هرکی پایست...
بیاد همینجا بگه...
یه سر هم به وبلاگنم بزن تا ببینی محصولاتش رو..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من فکر می کنم سیستم فروشگاه ساز هم نوعی سيستم محتوا باشه برا همین اومدم اینجا . خلاصه من دنبال یه رفیقم . خلاصه ما چاکر همه برو بچ این تاپیک و بقیه تاپیک ها و کلا برو بچ فروم پی سی ورد هستیم .:11:

كسي براي پول حرفي نميزنه

اين جا تاپيك سيستم محتواس تاپيكي در اين زمينه باشه ما كمك ميكنيم نه واسه فروشگاه همكار ميخواد بياد تو سيستم محتوا دنبالش بگرده يا سي دي داره ميخواد اينجا بفروشه
برين حراجي ها بفروشين

soooot
13-09-2009, 06:17
بازم سلام
من شریک نمیشم چون خودم چند سال در این زمینه تجربه دارم و همونطور که قبلا برادرانه بهت گفتم این ره که تو میروی به ترکستان است و به جز هدر دادن پول و وقتت چیز دیگه ای برات نداره.
ولی میتونم در قبال دریافت هزینه اسکریپتت رو به اون چیزی که میخوای تبدیل کنم
اگر تمایل به این نوع همکاری داری مشخصات و زبانی که اسکریپتت به اون زبان برنامه نویسی نوشته شده رو بگو

chaparman
13-09-2009, 13:28
ممنون من هم می دونم شما نیت خوبی دارید این رو از ته دل گفتم و ممنونم از توصیه شما ولی من می دونم که هیچی از دست نخواهم داد چون الان هم فروش هاست دارم پس چه بهتر که کنارش این رو هم داشته باشم پس من چیزی از دست نخواهم داد .
نه ممنون من تمایلی به این شیوه شما ندارم
باز هم از پیشنهاد شما تشکر می کنم
موفق باشی دوست من

بازم سلام
من شریک نمیشم چون خودم چند سال در این زمینه تجربه دارم و همونطور که قبلا برادرانه بهت گفتم این ره که تو میروی به ترکستان است و به جز هدر دادن پول و وقتت چیز دیگه ای برات نداره.
ولی میتونم در قبال دریافت هزینه اسکریپتت رو به اون چیزی که میخوای تبدیل کنم
اگر تمایل به این نوع همکاری داری مشخصات و زبانی که اسکریپتت به اون زبان برنامه نویسی نوشته شده رو بگو

MR.Death
13-09-2009, 14:22
یه چیزی می خوای با چه قیمت به مشتری عرضه کنی???

delphidark
14-09-2009, 18:59
سلام به همه

من برنامه نویس php هستم ، به ajax هم تسلط دارم
پیشنهادت رو هم تقریبا قبول میکنم :10:اما چند تا سوال :

1-چرا سایت شخصی نداری ؟ یک فروشنده هاست بدون سایت عجیبه !!!:18:
2-این اسکریپتی که انقدر ازش حرف میزنی ایرانیه یا خارجی ؟ نال شده یا نسخه اصلیه ؟ تحت GNU نوشته شده یا ... ؟:13:
3-خودت بچه کجایی ؟ :20:

در ضمن بگم که برای ما برنامه نویسا هسته یه اسکریپت خیلی مهمه اما برای مردم عادی نه !
برای کسی که میخواد یه فرشگاه اینترنتی داشته باشه مهم نیست اسکریپت تو اصل یا دزدیه یا ... مهم براش اینه که کارش راه بیوفته پس انقدر با اون اسکریپتت ویراژ نده !!!

chaparman
15-09-2009, 19:04
دمت گرم دوست من ترجیح میدم در مورد اسکریپت توی پیغام خصوصی توضیح بدم.
من سایت دارم کی میگه ندارم:31:
خود اهل همین دور و برها:31:
برای شما پیغام خصوصی فرستادم

سلام به همه

من برنامه نویس php هستم ، به ajax هم تسلط دارم
پیشنهادت رو هم تقریبا قبول میکنم :10:اما چند تا سوال :

1-چرا سایت شخصی نداری ؟ یک فروشنده هاست بدون سایت عجیبه !!!:18:
2-این اسکریپتی که انقدر ازش حرف میزنی ایرانیه یا خارجی ؟ نال شده یا نسخه اصلیه ؟ تحت GNU نوشته شده یا ... ؟:13:
3-خودت بچه کجایی ؟ :20:

در ضمن بگم که برای ما برنامه نویسا هسته یه اسکریپت خیلی مهمه اما برای مردم عادی نه !
برای کسی که میخواد یه فرشگاه اینترنتی داشته باشه مهم نیست اسکریپت تو اصل یا دزدیه یا ... مهم براش اینه که کارش راه بیوفته پس انقدر با اون اسکریپتت ویراژ نده !!!