PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه ی کارت شارژ

Hamed-Beckham
21-07-2009, 15:23
با سلام .
نمی دونم اینجا جای درخواست هست یا نه !!! اگه نیست ببخشید چون هر چی گشتم درخواست برنامه ندیدم !
راستشو بخواین من به برنامه می خواستم که بتونه از سایت همراه اول کارت شارژ 0919 بگیره !
داده ها رو به برنامه بدیم که به صورت اتوماتیک به سایت بفرسته و کارت شارژ هارو سیو کنه !
اگه اون کد ها گیر می ده می تونم اون هارو دستی وارد کنم !!
--------------
اگه کسی می تونه این برنامه رو بنویسه به من یا پیغام خصوصی بده یا همین جا بگه !
مجانی هم این کارو انجام نمی دید !! حالا با هم حرف میزنیم !!
----------------
اگه نمی تونید انجام بدید خواهشا بگید که با چه زبان برنامه نویسی می تونم بنویسم که برم 1 ماه وقت بزارم و ...:27:
ممنون از لطف همه :11:

=======================
توضیحات اضافی :
من يه نرم افزاري مي خوام بدون دخالت من به سايت همراه اول بره و با توجه به اطلا عاتي که از من گرفته( که شامل شماره موبايل ,نوع بانک(سامان,اقتصاد نوين...),نوع کارت شارژ(2000توماني,5000توماني...)) به بانک مورد نظر رفته و اطلاعات خواسته شده که شامل شماره کارت بانکي ,رمز عبور,رمز دوم(cvv)وتاريخ انقضا کارت رو پر کنه و شماره رمز شارژ و شماره سريال,رسيد بانکي و اسم بانک دريافت در فايلي شبيه word يا هر فايلي که بشه پرينت کرد ذخيره کنه سپس شماره ي رمز و شماره سريال بصورت جداگانه در فايل ديگري که شبيه word يا هر فايلي که بشه پرينت کرد ذخيره کنه.البته اين کار رو به صورت اتوماتيک انجام بده و با يک دستور کلي, تعداد کارت شارژ رو که من مشخص کردم, ذخيره کنه و براي هر کارت شارژ از من دستور نخواد.