PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / شهر اهواز

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17

mojtaba-civil
03-06-2010, 00:43
یه مطلب رو فراموش کردم که اضافه کنم اونم این هستش کهاینترنتی که پارس میده اوایل شیر کمتر (یا یوزر کمتر ) داشت اما الان که از خودشونم پرسیدم میگفتن که سرویس هایی که در حال حاضر هست شیر شون زیاده و قراره سرویسهایه جدیدی اضافه بشه با قیمت کمتر و البته مقدار شیر کمتر البته اینم فکر کنم از اون وعده هایه سرخرمن شاتل باشه:2:

در مورد پارس آنلاین صحبت کردی یا شاتل؟؟؟؟؟
اولش گفتی که پارس اینجوری گفته و آخرش گفتی که احتمالا وعده سر خرمن شاتله.
:46:

A.J
03-06-2010, 02:50
من برای منطقه ای که میگی رو خبر ندارم، من از کافی نت سر کوچمون(منطقه گلستان) که سوال کردم گفت پارس کیفیتش افت کرده. قبلا خودش پارس داشته و چند وقتیه که فن آوا گرفته.
چند تا پیشنهاد بهم داد: صبانت ، شاتل و فن آوا.
من از بین اینا اول صبانت رو انتخاب کرده بودم ، بعدا دیدم که میگن باید mac adress سیستمتون اعلام کنید که فقط با همون سیستم بتونید کانکت بشین. من چون میخواستم مودم وایرلس خریداری کنم و علاوه بر کامپیوتر با لپ تاپ و موبایل کانکت بشم، این سرویس رو انتخاب نکردم و از بین فن آوا و شاتل، شاتل رو مناسب تر دیدم.

:10:

mac adress رو که با یه فرم پر کردن میشه برداشت .....

ولی کاملاً چیز مضخرفیه ............

منو که حقیقتاً خیلی اذیت کرده ....

ولی جالبه که اکانت شبانش نداره :8:

بنظرتئن فرم رو ایمیل کنم بر میدارن واسم ؟

mojtaba-civil
03-06-2010, 11:24
mac adress رو که با یه فرم پر کردن میشه برداشت .....

ولی کاملاً چیز مضخرفیه ............

منو که حقیقتاً خیلی اذیت کرده ....

ولی جالبه که اکانت شبانش نداره :8:

بنظرتئن فرم رو ایمیل کنم بر میدارن واسم ؟

واقعا با پر کردن فرم میشه ورداشت؟ تو سایت صبا که رفته بودم گفته بود که اینجوری شده ولی چیزی از برداشتنش ننوشته بود. حالا که به این راحتی برداشته میشه پس چرا اصلا گذاشتنش؟ نکنه برای برداشتنش پولی چیزی ازتون بگیرن؟:41:
حتما فرم رو بفرست، اگه برداشته بشه خیلی راحت میشی.

porya_spy
03-06-2010, 13:13
دوستان من پدرم توی شرکت توزیع برق منطقه 3 اهواز کار میکنه . چند روز پیش یک نفر ار شرکت مبین نت که وایمکس ارائه میده اومده بود اونجا و درخواست 4 تا کنتور 3 فاز برای دکل های وایمکس داد . یکیش توی 30 متری بود اون 3 تا رو نمیدونم !! مثل اینکه قراره مبین نت وایمکسشو راه بندازه .

اینم سایت مبین نت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیدوارم اطلاع رسانی خوبی کرده باشم .

موفق باشید .

mojtaba-civil
03-06-2010, 14:24
دوستان من پدرم توی شرکت توزیع برق منطقه 3 اهواز کار میکنه . چند روز پیش یک نفر ار شرکت مبین نت که وایمکس ارائه میده اومده بود اونجا و درخواست 4 تا کنتور 3 فاز برای دکل های وایمکس داد . یکیش توی 30 متری بود اون 3 تا رو نمیدونم !! مثل اینکه قراره مبین نت وایمکسشو راه بندازه .

اینم سایت مبین نت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیدوارم اطلاع رسانی خوبی کرده باشم .

موفق باشید .

ممنون از اطلاع رسانیت. ولی این تاپیک فقط در مورد ADSL هستش.

yasi1356
03-06-2010, 16:47
با سلام !کسی هست که بگه اشتراک پارس انلاین 128کیلو همراه با ارایه مودم از شرکت چند پامون در می آد وقراردادش چند ماهست؟درضمن اگر خودمون مودمشو تهیه کنیم چطور آیا قبول مکنند؟در مورد نیماد هم اگه کسی اطلاعات بده ممنون میشم.:20:

A.J
03-06-2010, 20:21
واقعا با پر کردن فرم میشه ورداشت؟ تو سایت صبا که رفته بودم گفته بود که اینجوری شده ولی چیزی از برداشتنش ننوشته بود. حالا که به این راحتی برداشته میشه پس چرا اصلا گذاشتنش؟ نکنه برای برداشتنش پولی چیزی ازتون بگیرن؟:41:
حتما فرم رو بفرست، اگه برداشته بشه خیلی راحت میشی.

اینطوری کهتو سایت نوشته بر میدارن ... رایگانم هست
یکی تو تاپیک صبا نوشته بود زنگ زده تهران واسش برداشتن ..
منم چندبار زنگ زدم یا جواب نمیدن یا اشغاله ...

فرم MAC Address

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون از اطلاع رسانیت. ولی این تاپیک فقط در مورد ADSL هستش.

درسته که اسماً این تاپیک ماله adsl شهر اهواز ولی چون جاهای دیگه ای واسه این جور اطلاع رسانی ها نیست یه جورایی این تاپیک شده یه تابلو اعلانات واسه اهواز ...

porya_spy جان ممنون بابت اطلاع رسانیت

djmilad_mrb
03-06-2010, 21:27
در مورد پارس آنلاین صحبت کردی یا شاتل؟؟؟؟؟
اولش گفتی که پارس اینجوری گفته و آخرش گفتی که احتمالا وعده سر خرمن شاتله.
:46:

منظورم فکر کنم واضح بود نه:31:
آخه یه مدت مشترک شاتل بودم و وضعیت سرویسا بدجور خراب بود:2: اون موقع که باشون صحبت میکردی همش وعده سرخرمن میدادند که سرویس تا 1 هفته دیگه یا 1 ماه دیگه یا 1 سال دیگه:31: درست میشه :2: آخرشم که نمایندگی رو ازشون گرفتن !!

گفتم صحبتایه مسئولان پارس هم شبیه صحبتایه مسئولان شاتل بود:2:

mojtaba-civil
03-06-2010, 22:00
منظورم فکر کنم واضح بود نه:31:
آخه یه مدت مشترک شاتل بودم و وضعیت سرویسا بدجور خراب بود:2: اون موقع که باشون صحبت میکردی همش وعده سرخرمن میدادند که سرویس تا 1 هفته دیگه یا 1 ماه دیگه یا 1 سال دیگه:31: درست میشه :2: آخرشم که نمایندگی رو ازشون گرفتن !!

گفتم صحبتایه مسئولان پارس هم شبیه صحبتایه مسئولان شاتل بود:2:

خیلی هم واضح نبود. الان که توضیح دادی واضح شد...:46:

yasi1356
04-06-2010, 03:46
با سلام !کسی هست که بگه اشتراک پارس انلاین 128کیلو همراه با ارایه مودم از شرکت چند پامون در می آد وقراردادش چند ماهست؟درضمن اگر خودمون مودمشو تهیه کنیم چطور آیا قبول مکنند؟در مورد نیماد هم اگه کسی اطلاعات بده ممنون میشم.:20:

کسی هست جواب بده لطفا.درضمن منطقه ما گلستان -معین زاده ست.می خواستم بدونم پارس آنلاین تو این منطقه خوب جواب می ده.

mojtaba-civil
04-06-2010, 08:27
بچه ها کسی میدونه که شاتل چند روزه ADSL رو وصل میکنن؟
با توجه به اینکه من دفعه اولمه که دارم ADSL میگذارم و قبلا از شرکت دیگه ای سرویس نگرفته بودم...:11:

mojtaba-civil
04-06-2010, 08:42

سلام

من قبلا تو این تاپیک جواب این سوالتون رو دادم ولی دوباره اینجا میگذارم.
قیمت اشتراک 128 پارس آنلاین بسته به اینکه از چه نوع سرویسی بخواین استفاده کنین متفاوته، احتمالا شما هم از سرویس حجمی میخواین استفاده کنین، خود سرویس حجمی با سرعت 128 یه تعرفه داره با 10-12 تا آیتم، من لینک تعرفه پارس آنلاین رو زیر پست گذاشتم. قیمت مودم وایرلس و معمولی هم توی تعرفه هست.
قراردادش هم مثل همه شرکتهای به صورت 1 ، 3 ، 6 ماهه و 1 ساله هست.
مسلما به صرفه تره که آدم خودش مودمو تهیه کنه ولی باید توجه کنین که حتما مودمی تهیه کنین که با سرویس پارس آنلاین سازگاری داشته باشه. فکر نمیکنم اگه خودتون مودمو تهیه کنین شرکت ایرادی بگیره ولی معمولا میگن که اگه مشکلی پیش اومد به عهده خودتونه. واسه این مورد بچه هایی که از پارس آنلاین سرویس میگیرن بهتر میتونن کمک کنن.مخصوصا این که کدوم نوع مودم با پارس سازگاری داره.

باید اضافه کنم که نیماد دیگه نماینده شاتل نیست و نمایندگی جدید شاتل، ایرسا نت هستش.
آدرس: برج IT (رستوران گردون امپراتور) ، طبقه 3 ، واحد 5. تلفن:4440007 .
راستش من اینجور شنیدم که کیفیت سرویس پارس آنلاین افت کرده.منم تازه میخوام ADSL بگیرم. خیلی پرس و جو کردم و به نظرم طرح اکو شاتل مناسبتر از بقیه اومد. خود من که از شاتل قراره اکو 512 بگیرم.
بهتون پیشنهاد میکنم که تعرفه شاتل رو هم یه نگاه بندازین.
طرح اکو(اقتصادی) برای کسایی که دانلود کم دارن خیلی به صرفه هست، حتی برای من که میخوام نسبتا زیاد دانلود کنم هم مناسبه.
شاتل یه طرح دیگه هم داره برای کسایی که ترافیک زیاد میخوان که مسلما قیمتش هم گرونتره و اگه زیاد نمیخواین دانلود کنین به صرفه نیست.
خود من چون میخوام 512 بگیرم به هیچ وجه طرح آرت برام مناسب نیست و دیدم که طرح اکو برام خوبه.
خوبی ای که اکو داره اینه که شما اشتراک رو به همراه حجم ترافیک نسبتا کمی که شرکت ارائه میده با قیمت 10-20 تومن میخرین و اگه ترافیک بیشتری احتیاج داشتین، ترافیک مازاد رو خریداری میکنین، تو تعرفه اکو، تعرفه ترافیک مازاد هم هست.

در هر حال من لینک تعرفه ها رو گذاشتم تا خودتون مقایسه بکنین و ببینید کدوم بیشتر براتون میصرفه.

راستی شما از کدوم منطقه اهواز هستین؟

اینم از لینک تعرفه قیمتها:

1. پارس آنلاین:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2. شاتل(ایرسا نت):

طرح اکو:

طرح آرت:

worldpcgame
04-06-2010, 09:54
با سلام ، اتفاق فوری وای نه !!!!!!!!!!!!
دوستان ، وزیر سازمان اطلاعات و ارتباطات گفته که مردم ایران دیگه نمی توانند از ADSL 256 , 512 kbps استفاده کنند چون به گفته وزیر ارتباطات که طبق روزنامه جام جم ( کلیک ) گفته که همه کسانی که در خانه از ADSL استفاده می کنند بیشتر از ADSL 128 kbps
نمی توانند ثبت نام کنند . ( بیچاره شدیم )

منبع : کلیک روزنامه جام جم ، شماره 283 ، یکشنبه 9 خرداد 1389

Gladiator King
04-06-2010, 11:16
با توجه به اینکه من دفعه اولمه که دارم ADSL میگذارم و قبلا از شرکت دیگه ای سرویس نگرفته بودم...:11:

معلوم نیست. برای من شاتل 3 روزه وصل شد برای یکی از بچه های اینجا ( فکر کنم AJ) یه ماهه وصل شد:18:
بستگی به مرکز مخابراتی شما و اینکه پورت خالی باشه داره.

---------- Post added at 12:16 PM ---------- Previous post was at 12:14 PM ----------

دوستان ، وزیر سازمان اطلاعات و ارتباطات گفته که مردم ایران دیگه نمی توانند از ADSL 256 , 512 kbps استفاده کنند چون به گفته وزیر ارتباطات که طبق روزنامه جام جم ( کلیک ) گفته که همه کسانی که در خانه از ADSL استفاده می کنند بیشتر از ADSL 128 kbps

این که چیزه جدیدی نیست. قبل از این هم کسی نمیتونست بیشتر 128 بگیره مگر اینکه دانشجو یا هیئت علمی دانشگاه باشه(و فکر کنم شرکت های ثبت شده).

justarm2006
04-06-2010, 13:35
سلام. دوستانی که از پارس آنلاین سرویس گرفتن ازش راضی هستن؟ پینگش چطور هست؟ نوسان داره یا نه؟ سرعت دانلود و آپلود چطوره؟

من خودم مرکز آزادی هستم. از صبانت می گیرم. افتضاحه

justarm2006
04-06-2010, 14:05
...............

andyan
04-06-2010, 19:18
دوستم ساعت 11:30 صبح قرارداد بست .
ساعت 15:30 خطش رانژه شد.
و فرداش اومدن براش راهش انداختن.
:18:

پارس آنلاین

justarm2006
04-06-2010, 19:32

پارس آنلاین

ممنون میشم اگه ازش بپرسین وضعیت پینگ و سرعت دانلودش چطوره؟

کدوم مرکزه؟

A.J
04-06-2010, 19:33

معلوم نیست. برای من شاتل 3 روزه وصل شد برای یکی از بچه های اینجا ( فکر کنم AJ) یه ماهه وصل شد:18:
بستگی به مرکز مخابراتی شما و اینکه پورت خالی باشه داره.[COLOR=Silver]
.

آره خودم بودم ...

34 روز طول کشید تا وصلش کردن ...

46 روز هم بطول انجامید تا جمعش کردن ...

ولی اون موقع شرکت بی در و پیکر نیمادنت نمایندگیش بود ولی الان که ایرسانت زودتر از اینا باید راه بندازه ... :27:

از اونجایی هم که خطتون توسط شرکت دیگه ای اشغال نشده سریع کارتون رو انجام میدن
البته بستگی به مرکز مخابراتیتونم داره

آخه مرکز ما (چمران) باید نامه رو دستی ببری ولی اکثر جاها نامه ها رو فکس میکنن ...

mojtaba-civil
04-06-2010, 22:27

این که چیزه جدیدی نیست. قبل از این هم کسی نمیتونست بیشتر 128 بگیره مگر اینکه دانشجو یا هیئت علمی دانشگاه باشه(و فکر کنم شرکت های ثبت شده).

آره خوب. قبلا هم همینجوری بوده. فکر نمیکنم وضع سرعت تو ایران از این بدتر بشه. بهتر نشه، بدتر نمیشه.
البته از اینا هر چیزی برمیاد. یهو دیدی بعد از روزهای پیش رو که خودتون میدونین چه خبره، یهو لج کردن و ADSL رو واسه خونگی ممنوع کردن. :31:

---------- Post added at 11:26 PM ---------- Previous post was at 11:22 PM ----------

آره خودم بودم ...

34 روز طول کشید تا وصلش کردن ...

46 روز هم بطول انجامید تا جمعش کردن ...

ولی اون موقع شرکت بی در و پیکر نیمادنت نمایندگیش بود ولی الان که ایرسانت زودتر از اینا باید راه بندازه ... :27:

از اونجایی هم که خطتون توسط شرکت دیگه ای اشغال نشده سریع کارتون رو انجام میدن
البته بستگی به مرکز مخابراتیتونم داره

آخه مرکز ما (چمران) باید نامه رو دستی ببری ولی اکثر جاها نامه ها رو فکس میکنن ...

یعنی تو خودت نامه رو بردی مخابرات؟ من اصلا نمیدونم مخابرات مرکز گلستان کجاست... ولی تا جایی که میدونم گلستان اینجوری نیست، چون یکی از دوستام که خونشون فرهنگ شهره(مرکز مخابرات گلستان) و چند وقت پیش ADSL گرفت، نگفت که مخابرات رفته باشه.

پارس آنلاین

چه باحال... :8:
کدوم مرکز مخابراتیه؟

A.J
04-06-2010, 22:45
یعنی تو خودت نامه رو بردی مخابرات؟ من اصلا نمیدونم مخابرات مرکز گلستان کجاست... ولی تا جایی که میدونم گلستان اینجوری نیست، چون یکی از دوستام که خونشون فرهنگ شهره(مرکز مخابرات گلستان) و چند وقت پیش ADSL گرفت، نگفت که مخابرات رفته باشه.[COLOR=Silver]

منظورم اینه که شرکت باید نامه رو دستی ببره ..

ولی من یه بارم رفتم مخابرات ... (البته واسه زمانیکه خواستن واسم جمع کنن)

تا شلوغتر نشده برو قراردادو پر کن تا سریع واست راه بندازن ...

داریم یواش یواش میریم تو تابستون همه میخوان adsl بگیرن ....

mojtaba-civil
04-06-2010, 23:44
منظورم اینه که شرکت باید نامه رو دستی ببره ..

ولی من یه بارم رفتم مخابرات ... (البته واسه زمانیکه خواستن واسم جمع کنن)

تا شلوغتر نشده برو قراردادو پر کن تا سریع واست راه بندازن ...

داریم یواش یواش میریم تو تابستون همه میخوان adsl بگیرن ....

آها...
من خطم رو داده بودم استعلام کنن که 3شنبه جوابش اومد. 4شنبه و 5شنبه نتونستم برم قرارداد ببندم. شنبه هم که تعطیل رسمیه(15 خرداد). دیگه 1شنبه حتما میرم.

mojtaba-civil
04-06-2010, 23:54
راستی بچه ها. شما به بلاگفا دسترسی دارین؟
من هر چی جون کندم نتونستم برم تو بلاگفا. حتی با ...شکن هم امتحان کردم نشد.

A.J
04-06-2010, 23:55
آها...
من خطم رو داده بودم استعلام کنن که 3شنبه جوابش اومد. 4شنبه و 5شنبه نتونستم برم قرارداد ببندم. شنبه هم که تعطیل رسمیه(15 خرداد). دیگه 1شنبه حتما میرم.

اکثر شرکتها مسئول فروششون تا 4 5 عصر بیشتر نیست ...

ولی اکثراً پشتیبانی 24 ساعته دارند ...

فارا هم تا 3 مسئول فروشش هست ولی تا 8 باز هستند .... پشتیبانی تلفنی 24 ساعته هم دارند ...

در ضمن مخابراتم بخش مربوط به ای دی اس الش (یه اسمی داه اون دفعه که رفتم مخابرات بهم گفت یارو یادم رفت) 24 ساعته و تمامی روزها کشیک دارن ...

من تا حالا چند بار روزای تعطیل و یا حتی عصرها خطم رانژه یا جمع آوری شده ...

yasi1356
05-06-2010, 00:37
سلام

من قبلا تو این تاپیک جواب این سوالتون رو دادم ولی دوباره اینجا میگذارم.
قیمت اشتراک 128 پارس آنلاین بسته به اینکه از چه نوع سرویسی بخواین استفاده کنین متفاوته، احتمالا شما هم از سرویس حجمی میخواین استفاده کنین، خود سرویس حجمی با سرعت 128 یه تعرفه داره با 10-12 تا آیتم، من لینک تعرفه پارس آنلاین رو زیر پست گذاشتم. قیمت مودم وایرلس و معمولی هم توی تعرفه هست.
قراردادش هم مثل همه شرکتهای به صورت 1 ، 3 ، 6 ماهه و 1 ساله هست.
مسلما به صرفه تره که آدم خودش مودمو تهیه کنه ولی باید توجه کنین که حتما مودمی تهیه کنین که با سرویس پارس آنلاین سازگاری داشته باشه. فکر نمیکنم اگه خودتون مودمو تهیه کنین شرکت ایرادی بگیره ولی معمولا میگن که اگه مشکلی پیش اومد به عهده خودتونه. واسه این مورد بچه هایی که از پارس آنلاین سرویس میگیرن بهتر میتونن کمک کنن.مخصوصا این که کدوم نوع مودم با پارس سازگاری داره.

باید اضافه کنم که نیماد دیگه نماینده شاتل نیست و نمایندگی جدید شاتل، ایرسا نت هستش.
آدرس: برج IT (رستوران گردون امپراتور) ، طبقه 3 ، واحد 5. تلفن:4440007 .
راستش من اینجور شنیدم که کیفیت سرویس پارس آنلاین افت کرده.منم تازه میخوام ADSL بگیرم. خیلی پرس و جو کردم و به نظرم طرح اکو شاتل مناسبتر از بقیه اومد. خود من که از شاتل قراره اکو 512 بگیرم.
بهتون پیشنهاد میکنم که تعرفه شاتل رو هم یه نگاه بندازین.
طرح اکو(اقتصادی) برای کسایی که دانلود کم دارن خیلی به صرفه هست، حتی برای من که میخوام نسبتا زیاد دانلود کنم هم مناسبه.
شاتل یه طرح دیگه هم داره برای کسایی که ترافیک زیاد میخوان که مسلما قیمتش هم گرونتره و اگه زیاد نمیخواین دانلود کنین به صرفه نیست.
خود من چون میخوام 512 بگیرم به هیچ وجه طرح آرت برام مناسب نیست و دیدم که طرح اکو برام خوبه.
خوبی ای که اکو داره اینه که شما اشتراک رو به همراه حجم ترافیک نسبتا کمی که شرکت ارائه میده با قیمت 10-20 تومن میخرین و اگه ترافیک بیشتری احتیاج داشتین، ترافیک مازاد رو خریداری میکنین، تو تعرفه اکو، تعرفه ترافیک مازاد هم هست.

در هر حال من لینک تعرفه ها رو گذاشتم تا خودتون مقایسه بکنین و ببینید کدوم بیشتر براتون میصرفه.

راستی شما از کدوم منطقه اهواز هستین؟

اینم از لینک تعرفه قیمتها:

1. پارس آنلاین:

2. شاتل(ایرسا نت):

طرح اکو:

طرح آرت:

با تشکر فراوان .:11::11:من از منطقه گلستان-دقیقا معین زاده با پیش شماره 372 اسمم مهدی است سو ء تفاهم نشه.

dvd2010
05-06-2010, 07:58
من پکیج ep1-3یک ماهه را گرفتم همراه بامودم ونصب هزینش شد125تومن البته مودمم وایرلس داره-اوایل ظهر ها نتم قطع میشد اما بعد ازچند بار تماس تا الان دیگه قطع نشده در ضمن سرعتم روزا60تا65 هست و شبا هم 30تا40هست.البته خطم فیبرنوری بود مرکز آزادی:20:

HardWare Professor
05-06-2010, 11:32
شاتل تهران اینطور نیست

A.J
05-06-2010, 14:02
یکی از بچه ها توی کیانپارس از نیماد گرفته ....

yasi1356
05-06-2010, 14:49
با سلام !کسی هست که بگه اشتراک پارس انلاین 128کیلو همراه با ارایه مودم از شرکت چند پامون در می آد وقراردادش چند ماهست؟درضمن اگر خودمون مودمشو تهیه کنیم چطور آیا قبول میکنند؟درضمن منطقه ما گلستان -معین زاده ست با پیش شماره 372 با توجه به اینکه من تقریبا تمام صفحات این بخش رو خوندم(adslاهواز) و از تجربیات تمام اساتید عزیز استفاده کردم به این نتیجه رسیدم که شاتل سرویس شبانش افتضاحه آیا سرویس روزانش هم به این شکله در ضمن کسانی که توی منطقه گلستانند تجربه خودشون رو ارایه بدن ممنون میشم. همچنین می خواستم بدونم پارس آنلاین تو این منطقه خوب جواب می ده.مخلص شما مهدی هستم.ارسال:15/3/89

HardWare Professor
05-06-2010, 14:58
شاتل تهران اینطور نیست

andyan
05-06-2010, 17:59
ممنون میشم اگه ازش بپرسین وضعیت پینگ و سرعت دانلودش چطوره؟

کدوم مرکزه؟

چه باحال... :8:
کدوم مرکز مخابراتیه؟

فعلا بهش دسترسی ندارم

مرکز گلستان
شهرک دانشگاه

mojtaba-civil
05-06-2010, 23:56
با تشکر فراوان .:11::11:من از منطقه گلستان-دقیقا معین زاده با پیش شماره 372 اسمم مهدی است سو ء تفاهم نشه.

ببین من هم از گلستان هستم. پیش شماره 332. از کافی نت سر کوچمون پرسیدم گفت که پارس آنلاین افت کرده. قبلا خودش از پارس سرویس میگرفت که الان از فن آوا میگیره.
منم شنیدم که دانلود شبانه شاتل خوب نیست ولی در مجموع بهتر از پارسه.
حالا اگه میخوای یه سر به سایت فن آوا هم بزن. نمایندگیش تو خیابون طالقانیه(طلوع رایانه). پاساژه بهپوری، طبقه دوم. البته من که یه بار رفتم 3-4 طبقه رفتم بالا. نمیدونم چرا میگن طبقه دوم. فکر کنم طبقه چهارم میشد.
تلفنشم ندارم.

یه تحقیق هم در مورد صبا نت بکن. AJ صبانت داره.

HardWare Professor
06-06-2010, 09:48
شاتل تهران اینطور نیست

newahwaz
06-06-2010, 11:39
دیگه انقدرها هم که میگید ، پارس بد نیست
نسبت به شاتل خیلی سرتره دوستان ، بیشتر دوستان که شاتل دارن میگن آمار d.c خیلی بالاست وقطعی زیادی داره...
البته هر شخصی یک نظری داره

mojtaba-civil
06-06-2010, 22:13
دیگه انقدرها هم که میگید ، پارس بد نیست
نسبت به شاتل خیلی سرتره دوستان ، بیشتر دوستان که شاتل دارن میگن آمار d.c خیلی بالاست وقطعی زیادی داره...
البته هر شخصی یک نظری داره

البته منطقه تا منطقه هم فرق میکنه. تو گلستان شاتل بهتر جواب داده. حالا منطقه شما رو نمیدونم.

newahwaz
06-06-2010, 23:54
البته منطقه تا منطقه هم فرق میکنه. تو گلستان شاتل بهتر جواب داده. حالا منطقه شما رو نمیدونم.
اینو که من میگم فقط مختص اهواز نیست ، بلکه تو دزفول هم آشنا هست که دارن از شاتل می نالند
بعد شاتل جدیدا اونقدر تبلیغاتش رو زیاد کرده که از این راه ضعفش رو بپوشونه ، اگه بجای اینهمه تبلیغات کیفیت اینترنتشو درست می کرد میشد ازش دفاع کرد...

yasi1356
07-06-2010, 01:40
ببین من هم از گلستان هستم. پیش شماره 332. از کافی نت سر کوچمون پرسیدم گفت که پارس آنلاین افت کرده. قبلا خودش از پارس سرویس میگرفت که الان از فن آوا میگیره.
منم شنیدم که دانلود شبانه شاتل خوب نیست ولی در مجموع بهتر از پارسه.
حالا اگه میخوای یه سر به سایت فن آوا هم بزن. نمایندگیش تو خیابون طالقانیه(طلوع رایانه). پاساژه بهپوری، طبقه دوم. البته من که یه بار رفتم 3-4 طبقه رفتم بالا. نمیدونم چرا میگن طبقه دوم. فکر کنم طبقه چهارم میشد.
تلفنشم ندارم.

یه تحقیق هم در مورد صبا نت بکن. AJ صبانت داره.

ایول به بچه های با معرفت اهواز خصوصا گلستان:10::10:

yasi1356
07-06-2010, 02:23

با عرض معذرت شما تحقیقات کافی در خصوص شاتل در منطقه گلستان انجام دادید.وتا آنجایی که من یادمه شما در حال ثبت نام برای شاتل هستید اگه درست حدس زدم سرویستون رو هم قید کنید :20::20:

yasi1356
07-06-2010, 03:25
کسی نیست جوابی بده؟

yasi1356
07-06-2010, 03:27
مرکز گلستان بهترین اشتراک؟؟؟؟؟؟؟؟؟

djmilad_mrb
07-06-2010, 10:29

A.J
07-06-2010, 15:47

کدوم مرکزی ؟؟

چرا زیر نام کاربریت نوشته تعلیق عضویت ؟

Dj-Armin
07-06-2010, 17:03
خوب بچه ها شما هم یه تست بگیرید تا مشخص بشه که این مشکل برا همه است یا فقط من این مشکل رو دارم :41:

mojtaba-civil
07-06-2010, 19:17
با عرض معذرت شما تحقیقات کافی در خصوص شاتل در منطقه گلستان انجام دادید.وتا آنجایی که من یادمه شما در حال ثبت نام برای شاتل هستید اگه درست حدس زدم سرویستون رو هم قید کنید :20::20:
آره. من دارم اکو 512 میگیرم.دیروز فرم قرارداد رو امضا کردم و امروز هم فیش بانکی رو تحویل شرکت دادم.
حالا ببین نظر بقیه هم چیه. بالاخره بقیه تجربشون از من بیشتره. ولی میگن تا وقتی نیماد نماینده شاتل بود خیلی سرویسش افتضاح بود. ظاهرا الان وضع بهتر شده. امروز هم که ایرسا نت بودم بعضیا زنگ میزدن و میگفتن اگه سرویستون میخواد مثل نیماد باشه اشتراکمون رو با شاتل تمدید نمیکنیم. اونا هم وعده میدادن که وضع اونجور نخواهد بود. حالا راست و دروغش با خودشون.
به هر حال من امیدوارم که شرایط خوب باشه. پول رو دادم و کاریش نمیشه کرد. ولی من دوباره میگم برای گلستان تعریف شاتل،فن آوا و صبا نت رو شنیدم.
خودت هم تحقیق کن ببین کدوم برات بهتره.

newahwaz
07-06-2010, 19:54
امروز از صبح سرعت اینترنتم به شکل محسوسی پایین اومد ، تو این چند ماه سابقه این رو نداشته ، پارس آنلاینه
کسی امروز سرعتش افت داشته یا نه ؟؟؟--- وب گردیش افتضاح بود ، طوری شده بود که حوصله کار با اینترنت رو نداشتم

HardWare Professor
07-06-2010, 20:55
شاتل تهران اینطور نیست.

justarm2006
07-06-2010, 21:34
برای بر دهم :تو اهواز روی فیبر نوری adsl میدن یت نه؟

فکر نمی کنم. چون من صبانت که رفتم پرسید خطتتون فیبر نوری هست یا نه؟ گفتم چطور مگه؟ گفت که روی فیبر نوری ADSL نمیدیم

Gladiator King
07-06-2010, 22:44

خوب بچه ها شما هم یه تست بگیرید تا مشخص بشه که این مشکل برا همه است یا فقط من این مشکل رو دارم :41:

امروز از صبح سرعت اینترنتم به شکل محسوسی پایین اومد ، تو این چند ماه سابقه این رو نداشته ، پارس آنلاینه
کسی امروز سرعتش افت داشته یا نه ؟؟؟--- وب گردیش افتضاح بود ، طوری شده بود که حوصله کار با اینترنت رو نداشتم

:18::18::18:
پینگ اینها رو نیگاه کن!!!
شما سرویستون چه سرعتیه؟؟

newahwaz
07-06-2010, 23:00
:18::18::18:
پینگ اینها رو نیگاه کن!!!
شما سرویستون چه سرعتیه؟؟

من 128 دریافت و 128 ارساله
امروز اینطوری شده ، نمی دونم چیکار کنم - کلافه شدم

Dj-Armin
07-06-2010, 23:55
بابا خودمم فعلا بن شدم:31: امین جون دلیلشو بعدا بت میگم:46:
اینطور که متوجه شدم این مشکل مربوط به تهران میشه:41:

فکر کنم به دلایل س ی ا س ی این کار رو کردن :41:

yasi1356
08-06-2010, 00:03
[QUOTE=mr0000611;5032079]برای بر دهم :تو اهواز روی فیبر نوری adsl میدن یت نه؟
عزیز برادر اگه وسع ت میرسه ونزدیکای محلتون دکل ایرانسل هست وایمکس بگیر
مودم:100تا110هزار
اشتراک:سه تا چهار هزار تومان با سرعت512kb

SANA.F
08-06-2010, 10:15
آره. من دارم اکو 512 میگیرم.دیروز فرم قرارداد رو امضا کردم و امروز هم فیش بانکی رو تحویل شرکت دادم.
حالا ببین نظر بقیه هم چیه. بالاخره بقیه تجربشون از من بیشتره. ولی میگن تا وقتی نیماد نماینده شاتل بود خیلی سرویسش افتضاح بود. ظاهرا الان وضع بهتر شده. امروز هم که ایرسا نت بودم بعضیا زنگ میزدن و میگفتن اگه سرویستون میخواد مثل نیماد باشه اشتراکمون رو با شاتل تمدید نمیکنیم. اونا هم وعده میدادن که وضع اونجور نخواهد بود. حالا راست و دروغش با خودشون.
به هر حال من امیدوارم که شرایط خوب باشه. پول رو دادم و کاریش نمیشه کرد. ولی من دوباره میگم برای گلستان تعریف شاتل،فن آوا و صبا نت رو شنیدم.

سلام
بیشتر از 128 چطور میدن نامه ای چیزی میخواد یا نه
مودم از خودشون گرفتی یاخودت خریدی
مودمت چیه
هزینه اولیه چقدره
ببخشید زیاد سوال میکنم

yasi1356
08-06-2010, 11:27
سلام
مودمت چیه
هزینه اولیه چقدره
ببخشید زیاد سوال میکنم

با سلام . با تسکر از سوال به موقع من همین سوال تو ذهنم بود.

yasi1356
08-06-2010, 11:35

راستی مجتبی جان اگه کارت طلایی بهت دادن یه ندایی هم بهم بده.ش موبایل:09352621236
با تشکر فراوان

newahwaz
08-06-2010, 11:38
امروز صبح زنگ زدم پشتیبانی پارس ، میگن شاید مشکل از مخابرات باشه ... - باید بررسی بشه!!!!!!!!!
والا آدم دیگه هنگ میکنه نمی دونه چیکاری درسته چی غلطه؟
برای کمپلو چه شرکتی رو برای کانکت پیشنهاد می دید...؟

yasi1356
08-06-2010, 11:44
من 128 دریافت و 128 ارساله
امروز اینطوری شده ، نمی دونم چیکار کنم - کلافه شدم

تا اونجایی که من متوجه شدم شما از پارس آنلاین استفاده میکنید.لطفا سرویس تان را قید کنید .و بفرمایید که کدام منطقه هستید.ا تشکر .ببخشید که زیاد سوال کردم

mojtaba-civil
08-06-2010, 12:28
سلام
مودمت چیه
هزینه اولیه چقدره
ببخشید زیاد سوال میکنم

سلام.
سرعت بالاتر از 128 رو من با هیئت علمی دانشگاه گرفتم. همین طوری فکر نکنم به کسی سرعت بالای 128 بدن. چون بعدا ممکنه به خودشون گیر بدن.
شما اگه تو خونوادتون کسی عضو هیئت علمی دانشگاه باشه با ارائه اصل و کپی کارت هیئت علمی کارت خیلی راحت راه میفته.
اگه دانشجو هستی میتونی از دانشگاه نامه ببری. البته هیچ اطلاعی در مورد این که از کجای دانشگاه باید نامه بگیری ندارم.
اگه عضو نظام مهندسی باشی هم با کارت نظام مهندسی کارت راه میفته.(نمیدونم مهر نظام مهندسی رو میخوان یا نه)
اینا برای اشخاص حقیقی بود.
برای اشخاص حقوقی: یکی از فامیلهامون که مغازه داره با جواز کسب مغازه واسه هم مغازه و هم منزلش سرعت بالا گرفت. ظاهرا جواز کسب و مهر مغازه رو خواسته بودن ازش.

اگه هر کدوم از اینا رو بتونی ردیف کنی بهت راحت سرعت بالا میدن.

در مورد مودم هم باید بهت بگم که من مودم رو از خودشون خریدم. اینو هم اضافه کنم که خودشون مودمی که من گرفتم رو 10-15 هزار تومن گرونتر از بازار میدن ولی تا 18 خرداد هر کی از خودشون اشتراک رو به همراه مودم بگیره 1 ماه شارژ رایگان بهش میدن، منم به همین دلیل از خودشون گرفتم و مشمول طرح بهاری شدم. یعنی چیزی ضرر نکردم.

البته باید اضافه کنم که بعد از اتمام این دوره 1 ماه رایگان بهم میدن، یعنی من الان پول دوره 3 ماهه رو کامل دادم.
یک دوره 3 ماهه اکو 512 به علاوه پول نصب 66700 در اومد.
پول مودم رو هم بر حسب اینکه چه مودمی بخوای بگیری و از کجا بگیری بهش اضافه میشه. من از خودشون مودم وایرلس زایکسل گرفتم که 95 تومن میدادن. تو بازار بزرگ فکر کنم 85000 تومن باشه. شما اگه بخوای از شاتل بگیری با توجه به اینکه مشمول طرح بهاری نیستی تصمیم بگیر که مودمو از کجا میخوای بگیری. از شرکت یا بازار.
اینو هم بگم که من خودم نمیتونم مودم رو نصب کنم واسه همین هم 25000 تومن پول نصب دادم. شما اگه خودت بتونی نصب کنی و مودم رو هم از بازار بگیری خیلی به نفعت میشه.
چون پول اشتراک 3 ماهه اکو 512، 41-42 هزار تومنه.
نمیدونم تعرفه های جدید شاتل رو خوندی یا نه. اگه نخوندی باید بگم که برای اکو به حجم ترافیک 1 گیگ اضافه کرده. یعنی الان برای اشتراک 3 ماهه(هر سرعتی که باشه) 6 گیگ ترافیک میدن و بعد از اتمام اون 6 گیگ شما باید بری و ترافیک از شرکت بخری وگرنه حتی دانلود شبانه(رایگان) هم نمیتونی بکنی.

newahwaz
08-06-2010, 14:11
امروز بعد از تماس با پارس یه نمه سرعت بهتر شد

اینم ماله دیروزه

mojtaba-civil
08-06-2010, 14:12
ایول مخابرات گلستان. 1 روزه خط رو رانژه کرد.
تلفنمون یه نیم ساعت قطع شد، بعد از مخابرات زنگ زدن گفتن خط رانژه شد...

A.J
08-06-2010, 15:50

ایول .....
مبارکه .

آره هروقت دیدی تل قطع شد بدون یه کارای دارن رو خطت میکنن (یا جمع میکنن یا وصل میکنن) :31:

اگرم خونه نبودی که متوجه بشی که قطع شده تلفن ، هر وقت دیدی id caller حافظش رسیت شده بدون باز یه کارایی کردن رو خطت ...

A.J
08-06-2010, 18:18
دوستان سرعت شما امروز کم نشده ؟

ماله من خیلی کم شده امروز ......

گوگلم زوری باز میکنه .

newahwaz
08-06-2010, 18:32
دوستان سرعت شما امروز کم نشده ؟

ماله من خیلی کم شده امروز ......

گوگلم زوری باز میکنه .

دوست عزیز من ما از دیروز داریم اینو میگیم ...:19:
حالا اشتراکت چی بود؟

yasi1356
08-06-2010, 20:54

بی زحمت سرعت روزانه و شبانه ات رو برام بذار :20:

t2download
08-06-2010, 21:45
کدوم منطقه ای دوست عزیز ؟

چه سرویسی ؟

من |ل پنجم هستم و از فارا نمایندگی صبا نت سرعت 128
فقط تو گشتن تو نت از شارژم کم میکنه:41:

A.J
08-06-2010, 22:17
دوست عزیز من ما از دیروز داریم اینو میگیم ...:19:
حالا اشتراکت چی بود؟

امروز واسه من اینطوری شده ...
مخصوصاً عصری.

الان یه نمور بهتر شده سرعت ...

128 میگیرم از صبانت ...

t2download
08-06-2010, 22:53
دوستان کسی میدونه سرعت 128 صبانت چقدره؟(مثل شاتل رو 64ه)
شبانه چطور؟
شبانه7-3 هست؟؟

من 128 دارم و با اینترنت دانلود منیجر سرعت دانلود تا 80 هست و سرعت دانلود شب ها رایگانه افتضاحه و 5...7 هست و میشه گفت یه جور تبلیغ هست برای جلب مشتری و روزی که گرفتم گفت سرعتش تو روز ئ شب یکی هست ؟:19:

t2download
08-06-2010, 23:00
کسی هست اینجا 64 از رفاتک داشته باشه ؟ میخوام بدونم سرعت دانش چقدره ؟

عزیز 64 ارزش نداره بگیری اختلاف قیمتش با 128 کم هست ؟

mojtaba-civil
08-06-2010, 23:04
بی زحمت سرعت روزانه و شبانه ات رو برام بذار :20:

من تازه خط تلفنم رانژه شده. چند روز دیگه زمان میبره تا ADSL وصل بشه.

mojtaba-civil
08-06-2010, 23:10
راستی مجتبی جان اگه کارت طلایی بهت دادن یه ندایی هم بهم بده.
با تشکر فراوان

هنوز که کارت طلایی ندادن، به محض اینکه کارت به دستم رسید خبرت میکنم.
راستش خبر ندارم کی میدن بهم.روزی که رفتم واسه تحویل فیش بانکی اصلا یادم نبود ازشون بپرسم.
حالا یه آمار میگیرم ببینم چی میگن.

A.J
08-06-2010, 23:13
من تازه خط تلفنم رانژه شده. 3-4 روز دیگه زمان میبره تا ADSL وصل بشه.
احتمالا تا آخر هفته یا اوایل هفته آینده.

بابا اصل کار رانژه خطه ... چیز دیگه ای نداره که آماده شه ...

برو سراغشون بگو من که خطم رانژه شده برای چی واسم اوکی نمیکنید استفاده کنم ...

mojtaba-civil
08-06-2010, 23:25
بابا اصل کار رانژه خطه ... چیز دیگه ای نداره که آماده شه ...

برو سراغشون بگو من که خطم رانژه شده برای چی واسم اوکی نمیکنید استفاده کنم ...

ok
نمیدونستم. میخواستم فردا تماس بگیرم ولی فکر میکردم که چند روزی طول میکشه.
ممنون

---------- Post added at 12:25 AM ---------- Previous post was at 12:24 AM ----------

بچه ها کسی خبر داره کارت طلایی رو چه جوری باید بگیرم؟
باید از خود ایرسا بگیرم یا از تو اکانتم تو سایت شاتل درخواست بدم؟

rezaete
08-06-2010, 23:45
ok
نمیدونستم. میخواستم فردا تماس بگیرم ولی فکر میکردم که چند روزی طول میکشه.
ممنون

---------- Post added at 12:25 AM ---------- Previous post was at 12:24 AM ----------

بچه ها کسی خبر داره کارت طلایی رو چه جوری باید بگیرم؟
باید از خود ایرسا بگیرم یا از تو اکانتم تو سایت شاتل درخواست بدم؟
عزیز دل . خودم بهت میدم . پی ام بده : reza_ete2000

mojtaba-civil
08-06-2010, 23:56
عزیز دل . خودم بهت میدم . پی ام بده : reza_ete2000

من سرویس رو گرفتم. دیگه کار از کارت طلایی دادن گذشته. میخوام بدونم چه جور باید کارت طلایی رو از شاتل بگیرم که بدم به دیگران؟

t2download
09-06-2010, 00:45
دوستان کمک من الان شارژم تمام از صبا نت اشتراک دارم و الان 128 با 3 گیگ دانلود گرفتم 13260 من 40 مگابایت آهنگ دانلود کردم ولی توی ریز مصرف امروزم رفتم تو سایت صبانت زده بود من 80 مگابایت دانلود کردم دوستان کمکم کنید مشکل از کجاست داره شرکت الکی کسر میکنه یا گشتن 2 ساعت تو نت 40 مگابایت شارژ کم میکنه با عقل جور در نمیاد .
دلیل ارزان بودن سرویس هاش اینه به نظر شما دو برابر حجم دانلود کم میکنن و قبلش من 3 ماهه با حجم دانلود 5 گیگ داشتم که 25 روزه شارژم تمام شد با دانلود 2.5 گیگ بایت و خواستم کمکم کنید .اگه این شرکت این طوره فقط برم با شرکتی دیگه قرارداد ببندم ؟:18::18:

t2download
09-06-2010, 00:59
من خودم میخوام از شاتل سرویس بگیرم.فردا میرم که قرارداد ببندم.
نمیدونم تو کوی نبوت چطور جواب میده. ولی چک کردم پیش شماره 227 رو شاتل پوشش میده. کلا طرح اکوی شاتل طرح مناسبیه. لینک تعرفه طرح "اکو و آرت شاتل" و تعرفه پارس آنلاین و همچنین آدرس و شماره تلفن نمایندگی شاتل رو من تو صفحه 199 قبلا گذاشتم.برو از اونجا بخون.

---------- Post added at 06:02 PM ---------- Previous post was at 05:57 PM ----------

چرا پستهای من بعضیاشون سریع به تاپیک اضافه میشه ولی بعضیاشون رو مدیر اول باید تایید کنه؟

مثلا دارم خودمونی میشم هااااا:46:
عزیز شما فعلآ آزمایشی هستین که پیام هاتون باید تآیید بشه ؟

A.J
09-06-2010, 01:30
دوستان کمک من الان شارژم تمام از صبا نت اشتراک دارم و الان 128 با 3 گیگ دانلود گرفتم 13260 من 40 مگابایت آهنگ دانلود کردم ولی توی ریز مصرف امروزم رفتم تو سایت صبانت زده بود من 80 مگابایت دانلود کردم دوستان کمکم کنید مشکل از کجاست داره شرکت الکی کسر میکنه یا گشتن 2 ساعت تو نت 40 مگابایت شارژ کم میکنه با عقل جور در نمیاد .
دلیل ارزان بودن سرویس هاش اینه به نظر شما دو برابر حجم دانلود کم میکنن و قبلش من 3 ماهه با حجم دانلود 5 گیگ داشتم که 25 روزه شارژم تمام شد با دانلود 2.5 گیگ بایت و خواستم کمکم کنید .اگه این شرکت این طوره فقط برم با شرکتی دیگه قرارداد ببندم ؟:18::18:

دوست عزیز ممکنه تو اون 2 ساعت وبگردی سایته های سنگینی رو باز کرده باشید یا اینکه سایتهایی که عکس دار بودن رو باز کردید که حجمشون بالا بوده ..

بعد یه چیز دیگه ای که باید بدونید اینه که وقتی شما یه فایل 40 مگابایتی رو دانلود میکنید بابت اون فایل دقیقاً 40 مگابایت مصرف نمیشه که معمولاً یه خورده بیشتر مصرف میشه ..

چون یه سری اطلاعات سند میشه تا اون اطلاعات مربوط به فایل شما رسیو شه ..

ممکنه واسه فایل 40 مگابایتی شما یه چیزی حدود 46 7 مگابایت مصرف شده باشه ..

اینو میتونید از روی سند و رسیوی که موقع کانکت بودن به نت بر روی اطلاعات کانکشنتون میزنه متوجه شید ...

بعدم حالا این 10 یا 20 مگابایت ارزشش رو نداره چونکه اینجا .......

من وقتی از پارس سرویس میگرفتم یه چیزی حول و حوش 500 مگابایت ازم خورده شد که با کلی پیگیری به جایی هم نرسیدم.

mojtaba-civil
09-06-2010, 11:57
عزیز شما فعلآ آزمایشی هستین که پیام هاتون باید تآیید بشه ؟
الان دیگه آزمایشی نیستم.
وقتی اون پست رو گذاشتم هم آزمایشی نبودم. پستهام دیگه احتیاجی به تایید نداشت.
منتها دفعه اول بود که لینک میگذاشتم تو پست، نوشت باید تایید بشه. منم لجم گرفت:31:

newahwaz
09-06-2010, 15:17
سلام امروز من ویندوز xp s.p3 رو نصب کردم سرعت عجیب بالا رفته....
اگه شما هم از s.p 2 استفاده می کنید اون رو عوض کنید ، البته باید ویندوزتون قانونی باشه.
من ویندوزم رو از سرزمین رایانه خریدم،الانم مایکروسافت میشناستم-البته با ------ ایالات متحده آپدیتش میکنم،می دونید که ایران رو به رسمیت نمی شناسن

newahwaz
09-06-2010, 15:18
اینم مال امروزه

yasi1356
09-06-2010, 15:41
امروز بازاز بزرگ بودم.قیمت مودم زایکسل 45000و وایرلسش 87000ت بود .سرویسی هست که این مودم رو بده؟با چه قیمت؟

yasi1356
09-06-2010, 15:55

دوست من لطفا منطقه را هم بنویس .
:10::10:

t2download
09-06-2010, 16:03
الان دیگه آزمایشی نیستم.
وقتی اون پست رو گذاشتم هم آزمایشی نبودم. پستهام دیگه احتیاجی به تایید نداشت.
منتها دفعه اول بود که لینک میگذاشتم تو پست، نوشت باید تایید بشه. منم لجم گرفت:31:
پش شرمنده دوست عزیز فدات بشم
باز معذرت می خوام

---------- Post added at 05:03 PM ---------- Previous post was at 05:02 PM ----------

دوست من لطفا منطقه را هم بنویس .
:10::10:

من منطقه اتوبان پل پنجم هستم زیر نظر مخابرات مرکز آزادی

newahwaz
09-06-2010, 16:16
امروز بازاز بزرگ بودم.قیمت مودم زایکسل 45000و وایرلسش 87000ت بود .سرویسی هست که این مودم رو بده؟با چه قیمت؟

من مودم زایکسلم رو از شرکت پارس گرفتم 49000 تومان

H @ di
09-06-2010, 22:20
سلام به همه دوستان
من توي اتوبوس واحد تبليغ يه شركت جديد رو ديدم به اسم دماوند
كسي از دوستان از اين شركت و اوضاع اينترنتش اطلاعي داره به ويژه اوضاع شبانه ش ؟

A.J
09-06-2010, 22:35
سلام امروز من ویندوز xp s.p3 رو نصب کردم سرعت عجیب بالا رفته....
اگه شما هم از s.p 2 استفاده می کنید اون رو عوض کنید ، البته باید ویندوزتون قانونی باشه.
من ویندوزم رو از سرزمین رایانه خریدم،الانم مایکروسافت میشناستم-البته با ------ ایالات متحده آپدیتش میکنم،می دونید که ایران رو به رسمیت نمی شناسن

منم اون اوایل که سرویس پک 3 اومده بود یکیشو از همین سرزمین گرفتم
از این کرک داراست

یعنی الان اونو نصب کنم سرعت بهتر میشه ؟

e ! پس چطور من ندیدمت تو بازار بزرگ :31:

mojtaba-civil
09-06-2010, 22:38

من مودم وایرلس زایکسل رو از شاتل 95000 تومن خریدم.

---------- Post added at 11:38 PM ---------- Previous post was at 11:36 PM ----------

سلام به همه دوستان

اگه منظورت از دماوند، نت شاپ دماونده که نمایندگی صبا نت هستش. خیابون نادری، خیابون سعدی.
اگه اینطور باشه باید آمار صبا نت رو از AJ و بقیه کسایی که صبا دارن بگیری.

Gladiator King
09-06-2010, 23:31
من مودم وایرلس زایکسل رو از شاتل 95000 تومن خریدم.[COLOR="Silver"].

مبارکه. :11: اینترنتت راه افتاد یا نه؟
بین چندتا کامپیوتر شیر کردی؟

newahwaz
09-06-2010, 23:48
منم اون اوایل که سرویس پک 3 اومده بود یکیشو از همین سرزمین گرفتم
از این کرک داراست

یعنی الان اونو نصب کنم سرعت بهتر میشه ؟

مگه الان چه سیستم عاملی نصب کردی؟
ورژنش رو هم قید کن...
ممنون

newahwaz
09-06-2010, 23:54
میگم دوستان ، یک سوال داشتم (البته خارج از موضوع تاپیک،منوببخشید...)
لطفا همه دوستان گلم نظرشون رو بدن تا هم بنده وهم شما به یک نتیجه ای برسیم :
عزیزان شما از چه آنتی ویروس یا سیستم امنیتی بر روی کامپیوتر خود استفاده می کنید؟و آیا از آن راضی هستید؟
من از آخرین ورژن سیستم امنیتی نود 32 استفاده میکنم ...
بی صبرانه منتظر نظرات شما هستم.
شایان ذکر است که باز هم از حضور شما عزیزان عذر خواهی می کنم بابت مطرح کردن این موضوع .

mojtaba-civil
09-06-2010, 23:58
مبارکه. :11: اینترنتت راه افتاد یا نه؟
بین چندتا کامپیوتر شیر کردی؟

ممنون. فعلا هنوز راه نیفتاده. تازه الان تو سایت دیدم نوشته که سرویستون آماده نصبه :12:
نیست خودم نمیتونم وصلش کنم باید وایسم تا شرکت یکیو بفرسته نصبش کنه

:9:

yasi1356
10-06-2010, 00:57
e ! پس چطور من ندیدمت تو بازار بزرگ :31:[/QUOTE]

امیدوارم بزودی همدیگه رو ببینیم:27:

yasi1356
10-06-2010, 01:08
میگم دوستان ، یک سوال داشتم (البته خارج از موضوع تاپیک،منوببخشید...)
لطفا همه دوستان گلم نظرشون رو بدن تا هم بنده وهم شما به یک نتیجه ای برسیم :
عزیزان شما از چه آنتی ویروس یا سیستم امنیتی بر روی کامپیوتر خود استفاده می کنید؟و آیا از آن راضی هستید؟
من از آخرین ورژن سیستم امنیتی نود 32 استفاده میکنم ...
بی صبرانه منتظر نظرات شما هستم.
شایان ذکر است که باز هم از حضور شما عزیزان عذر خواهی می کنم بابت مطرح کردن این موضوع .

با سلام من ازkaspersky internet security 2010 استفاده میکنم .کاملا هم ازش راضیم.الان هم تو اهواز نسخه اصلیش زیر 40 تومان هست.ولی من با استفاده از مجموعه نرم افزار kingتونستم کلکشو بکنم(crack) و با سایت خود مجموعه تا سال 2011 اکتیوش کردم.این آنتی ویروس به ویروسها وتروجانهاوکرمها مجال نفس کشیدن نمی ده.:27::27:

A.J
10-06-2010, 02:09
مگه الان چه سیستم عاملی نصب کردی؟
ورژنش رو هم قید کن...
ممنون

ویندوز xp sp2 مال سرزمین رایانه ...

از اینا که کرک توشونه ....

منم در حال حاضر از kasperskye pure 2010 استفاده میکنم..
قبلاً هم از quieck heal استفاده میکردم که اونم واقعاً عالی بود ...

t2download
10-06-2010, 15:47
سلام به همه دوستان

با سلام دماوند شرکت نیست یک فروشگاه اینترنتی هست که می تونید کتاب و نرم افزار و کارت شارژ و اینترنت رو ازش با تلفن بگیرید و 3 روز بعد پیک موتوری میاد پول رو از شما میگیره و adsl هم داره ولی نمایندگی صبانت هست .

djmilad_mrb
10-06-2010, 16:00
با سلام خدمت همگی بالاخره از بنی دراومدیم:31:

دوست من میبینی سرعتت زیاد شده برایه این بود که من از بس زنگ زدم و حتی حضوری رفتم شرکت تا دیروز ساعت 3 درستش کردن :31:

پس نتیجه اخلاقی این میشه که اگه ویندوزت رو هم عوض نمیکردی باز سرعتت همین بود :46:

خلاصه بعد از کلی دردسر و شکایت درستش کردن :13:

پینگ من حتی به 2000 هم رسیده بود :18:

djmilad_mrb
10-06-2010, 16:10
خوب دوستان برایه اطلاع رسانی بهتر و دونستن کیفیت بقیه شرکتها بهتره به سایت زیر برید

و در قسمت setting واحد سنجش سرعت رو، رو کیلو بایت بر ثانیه
و سرور رو منامه انتخاب کنید بعد از گرفتن تست روی copy direct link کلید کنید و اینجا قرار بدید

در آخر ساعت گرفتن تست رو هم قرار بدید
به عنوان مثال:
ساعت 5:10

newahwaz
10-06-2010, 16:52
میلاد جان اینم مال من
راستی تو خودت مبنای سرعتت رو روی مگا بایت گذاشتی درستش کن ...

ساعت 5:47 ب . ظ

A.J
10-06-2010, 17:22
18:12

H @ di
10-06-2010, 18:03
اگه منظورت از دماوند، نت شاپ دماونده که نمایندگی صبا نت هستش. خیابون نادری، خیابون سعدی.
اگه اینطور باشه باید آمار صبا نت رو از AJ و بقیه کسایی که صبا دارن بگیری.

آره دقيقا همين نت شاپ دماوند بود كه من فقط دماوندش يادم مونده بود ولي حالا يادم اومد
توي تبليغ 2 مگ هم زده بود
متشكر

mojtaba-civil
10-06-2010, 19:25
سلام
ADSL منم بالاخره وصل شد.

21:01

djmilad_mrb
10-06-2010, 19:39
بچه هاممنون:10:

من که همه رو کیلو بایت بر ثانیه میبینیم..........

امین جان شما دفعه آخری که تست گرفتی پینگت خیلی بوده

معولا پینگت چقدره؟

mojtaba-civil
10-06-2010, 20:04
بچه هاممنون:10:

من که همه رو کیلو بایت بر ثانیه میبینیم..........

الان فهمیدم. هر جوری که تو سایت تنظیم کنیم، عکسها رو تو اینجا به همون صورت میبینیم.
دفعه اولم بود دیگه:31:

mojtaba-civil
10-06-2010, 20:09
راستی مجتبی جان اگه کارت طلایی بهت دادن یه ندایی هم به من بده

مهدی جان، زنگ زدم ایرسا گفتن الان کارت طلایی نداریم، سفارش دادیم از تهران برامون بیاد.

t2download
10-06-2010, 22:23
آره دقيقا همين نت شاپ دماوند بود كه من فقط دماوندش يادم مونده بود ولي حالا يادم اومد
توي تبليغ 2 مگ هم زده بود
متشكر

2MB هم داره صبا نت ولی فقط واسه ادارات و دانشگاه ها هست و بیشتر 128 واسه خانگی نمیده و 2 مگابایتش با ترافیک 2 گیگ میشه ماهی 17000 تومان

---------- Post added at 11:22 PM ---------- Previous post was at 11:19 PM ----------

دوستان هر کسی از صبا نت اشتراک adsl داره چک کنه من این رو کشف کردم و تهران و اهواز زیر بار نمیرن و میگه امکان نداره چون کسی تا الان نگفته این موضوع رو دوستان چک کنید من وقتی به طور مثال 40 مگابایت یا 100 مگابایت یا هر چه دانلود کنم و تو سایت صبانت چک میکنم و اونجا 2 برابر از شارژ من کم میکنه واقعآ مسخره هست عدالت کجاست .:13:

---------- Post added at 11:23 PM ---------- Previous post was at 11:22 PM ----------

دوستان هر کسی از صبا نت اشتراک adsl داره چک کنه من این رو کشف کردم و تهران و اهواز زیر بار نمیرن و میگه امکان نداره چون کسی تا الان نگفته این موضوع رو دوستان چک کنید من وقتی به طور مثال 40 مگابایت یا 100 مگابایت یا هر چه دانلود کنم و تو سایت صبانت چک میکنم و اونجا 2 برابر از شارژ من کم میکنه واقعآ مسخره هست عدالت کجاست .

yasi1356
11-06-2010, 07:05
2MB هم داره صبا نت ولی فقط واسه ادارات و دانشگاه ها هست و بیشتر 128 واسه خانگی نمیده و 2 مگابایتش با ترافیک 2 گیگ میشه ماهی 17000 تومان

---------- Post added at 11:22 PM ---------- Previous post was at 11:19 PM ----------

دوستان هر کسی از صبا نت اشتراک adsl داره چک کنه من این رو کشف کردم و تهران و اهواز زیر بار نمیرن و میگه امکان نداره چون کسی تا الان نگفته این موضوع رو دوستان چک کنید من وقتی به طور مثال 40 مگابایت یا 100 مگابایت یا هر چه دانلود کنم و تو سایت صبانت چک میکنم و اونجا 2 برابر از شارژ من کم میکنه واقعآ مسخره هست عدالت کجاست .:13:

---------- Post added at 11:23 PM ---------- Previous post was at 11:22 PM ----------

دوستان هر کسی از صبا نت اشتراک adsl داره چک کنه من این رو کشف کردم و تهران و اهواز زیر بار نمیرن و میگه امکان نداره چون کسی تا الان نگفته این موضوع رو دوستان چک کنید من وقتی به طور مثال 40 مگابایت یا 100 مگابایت یا هر چه دانلود کنم و تو سایت صبانت چک میکنم و اونجا 2 برابر از شارژ من کم میکنه واقعآ مسخره هست عدالت کجاست .

سلام.کدوم مرکزی ؟سرعت روزانه وشبانه سرویس رو هم بنویس بیزحمت.

---------- Post added at 08:05 AM ---------- Previous post was at 08:01 AM ----------

دوستان عزیز لطفا سرعت روزانه و شبانه خود را قید کنند .باتشکر. :20:

t2download
11-06-2010, 09:27
سلام.کدوم مرکزی ؟سرعت روزانه وشبانه سرویس رو هم بنویس بیزحمت.

---------- Post added at 08:05 AM ---------- Previous post was at 08:01 AM ----------

دوستان عزیز لطفا سرعت روزانه و شبانه خود را قید کنند .باتشکر. :20:
مرکز آزادی هستم منظورت سرعت دانلود هست گاهی 7 گاهی 280 باور کردنی نیست با اینترنت دانلود منیجر میشه سرعت 80 تا 280 ولی باید تنظیمش کنی و آهنگ یا برنامه مثلآ 5 یا 7 مگ رو در عرض چند ثانیه دانلود میکنه .

mojtaba-civil
11-06-2010, 10:24
با اینترنت دانلود منیجر میشه سرعت 80 تا 280 ولی باید تنظیمش کنی و آهنگ یا برنامه مثلآ 5 یا 7 مگ رو در عرض چند ثانیه دانلود میکنه .

چه جور تنظیم میکنی؟ اگه میشه توضیح بده.

t2download
11-06-2010, 11:22
این نرم افزار زبان فارسی رو ساپورت میکنه وی تنظیمات برو و قسمت محدود کننده سرعت دانلود برو و 10 کیلوبایت رو به مثلآ 5000 تغییر بده .

mojtaba-civil
11-06-2010, 12:44
این نرم افزار زبان فارسی رو ساپورت میکنه وی تنظیمات برو و قسمت محدود کننده سرعت دانلود برو و 10 کیلوبایت رو به مثلآ 5000 تغییر بده .

ممنون
مال من فارسی نداره ولی میدونم کجا رو میگی.
تو قسمت speed limiter باید برم.
من همینطوری speed limiter رو turn off کرده بودم ، یعنی الان باید turn on کنم؟
قبلا خاموش بود و سرعتش رو 10 بود. وقتی خاموش باشه هم تاثیر میگذاره؟؟؟
به هر حال من speed limiter رو turn on کردم و سرعت رو روی عدد بزرگی گذاشتم.

newahwaz
11-06-2010, 12:57
دوستان در مورد اینترنت دانلود منیجر یکم بیشتر توضیح بدید ...
مثلا من این اینها رو که گفتید پیدا نکردم!

mojtaba-civil
11-06-2010, 13:46

وقتی download manager رو باز کردی، از آیتمهای بالای صفحه، downloads رو انتخاب کن. بعد Speed limiter.
speed limiter رو turn on کن.
مجددا speed limiter رو باز کن و این بار setting رو انتخاب کن. اونجا ماکزیمم سرعت دانلود رو که روی 10 کیلوبایته رو بگذار روی یه عدد بزرگ(مثلا 5000).

mojtaba-civil
11-06-2010, 14:15
من نمیدونم چرا نمیتونم بعضی چیزها رو دانلود کنم. بعضی چیزها رو که میخوام دانلود کنم ارور میده و مینویسه:

cannot download this file

Details:
connection has been closed by server

چشه؟ دیشب که خوب دانلود میکرد. از امروز صبح اینو میزنه.

t2download
11-06-2010, 14:21

یک نرم افزار هست واسه افزایش سرعت دانلود حتی تا 280 هم رسید واسه من به نت وصل بشو و زبانش رو هم فارسی انتخاب کن و توی تنظیماتش سرعت دانلود رو زیاد من .

---------- Post added at 03:21 PM ---------- Previous post was at 03:19 PM ----------

من نمیدونم چرا نمیتونم دانلود کنم. هر چی رو که میخوام دانلود کنم ارور میده و مینویسه:

Details:

دوست من چه اروری میده و آیا به نت وصل شدی آپدیتش کردی ورژن چندش رو داری .
اگه میخوای لینک دانلود آخرین ورژن رو بدم .

mojtaba-civil
11-06-2010, 14:28

من این چیزی رو که گفتی امتحان کردم و سرعت دانلود خیلی فرق نکرد. در هر دو حالت دانلودم حدود 60 بود.
به جز این تنظیمات دیگه ای هم میکنی؟

yasi1356
11-06-2010, 14:34
دوستان عزیز اگر پارس آنلاین(رفاتک) هستید لطفا نظرت را در مورد این اشتراک اعلام کنید(سرعت دانلود شبانه و روزانه) وبنویسید که کدوم منطقه ای هستید.ممنون میشم. از آقامهدی(newahvaz) به خاطرجوابهای سریعشان متشکرم.:10:

mojtaba-civil
11-06-2010, 14:42
دوست من چه اروری میده و آیا به نت وصل شدی آپدیتش کردی ورژن چندش رو داری .
اگه میخوای لینک دانلود آخرین ورژن رو بدم .

اروری که میده همونیه که تو اون پست نوشتم.
البته واسه همه فایلها که نه.
بعضی فایلها رو نمیگذاره دانلود کنم. نه فقط با دانلود منیجر، بدون دانلود منیجر هم نمیتونم بعضی چیزا رو دانلود کنم.

برنامه رو هم آپدیت نکردم. اگه میشه لینک آخرین ورژن رو بگذار.

newahwaz
11-06-2010, 14:57
من نمیدونم چرا نمیتونم بعضی چیزها رو دانلود کنم. بعضی چیزها رو که میخوام دانلود کنم ارور میده و مینویسه:

Details:

دوست عزیز ورژن جدیدش رو بگیر (5.19)

---------- Post added at 03:57 PM ---------- Previous post was at 03:54 PM ----------

یک نرم افزار هست واسه افزایش سرعت دانلود حتی تا 280 هم رسید واسه من به نت وصل بشو و زبانش رو هم فارسی انتخاب کن و توی تنظیماتش سرعت دانلود رو زیاد من .

---------- Post added at 03:21 PM ---------- Previous post was at 03:19 PM ----------

.

دوست عزیز من خودم 5ماهه از این برنامه دارم برای دانلود استفاده میکنم ، ولی تا حالا این قابلیتش رو نمی دونستم
در هر صورت ممنون...

yasi1356
11-06-2010, 15:07
دوست عزیز ورژن جدیدش رو بگیر (5.19)

---------- Post added at 03:57 PM ---------- Previous post was at 03:54 PM ----------

دوست عزیز من خودم 5ماهه از این برنامه دارم برای دانلود استفاده میکنم ، ولی تا حالا این قابلیتش رو نمی دونستم
در هر صورت ممنون...

دوست عزیز اگر پارس آنلاین(رفاتک) هستی لطفا نظرت را در مورد این اشتراک اعلام کن(سرعت دانلود شبانه و روزانه) وبگو کدوم منطقه ای.ممنون میشم.

HardWare Professor
11-06-2010, 15:10
پاک شود...

newahwaz
11-06-2010, 15:41
دوست عزیز اگر پارس آنلاین(رفاتک) هستی لطفا نظرت را در مورد این اشتراک اعلام کن(سرعت دانلود شبانه و روزانه) وبگو کدوم منطقه ای.ممنون میشم.

جونم برات بگه من از پارس آنلاین تو برج کیانپارس اشتراک می گیرم
سرعت روزش خیلی خوبه ، به 180کیلو بایت میرسه
سرعت شبانش اکثراُ بین 15 تا 30 کیلو بایت میرسه
در کل خوبه بد نیست من ازش راضی هستم...:27:

---------- Post added at 04:41 PM ---------- Previous post was at 04:39 PM ----------

به نظرتون تو اهواز روی فیبر ADSL میدن ؟
من گلستانم
هر شرکتی زدم میگن نمیدیم

دوست عزیز باید به تمام شرکتها حضوری سر بزنید تا جواب قانع کننده ای بگیرید
چون از پشت خط درست راهنمایی نمی کنند.:11:

yasi1356
11-06-2010, 15:48
[QUOTE=newahwaz;5047902]جونم برات بگه من از پارس آنلاین تو برج کیانپارس اشتراک می گیرم
در کل خوبه بد نیست من ازش راضی هستم...:27:[COLOR="Silver"]

آقا مهدی لطفا منطقه رو هم بنویس.درصورت امکان پیش شماره؟:10:

newahwaz
12-06-2010, 00:01
[QUOTE=newahwaz;5047902]جونم برات بگه من از پارس آنلاین تو برج کیانپارس اشتراک می گیرم
در کل خوبه بد نیست من ازش راضی هستم...:27:[COLOR="Silver"]

آقا مهدی لطفا منطقه رو هم بنویس.درصورت امکان پیش شماره؟:10:

من در منطقه کمپلو ساکن هستم (379):20::11:

yasi1356
12-06-2010, 00:32
Only England

منتظر آرژانتین باش.

Farshid72
12-06-2010, 12:26
سلام دوستان
من تو گچساران زندگی می کنم و می خواستم بدونم که آیا می تونم از شرکت هایی که در اهواز سرویس اینترنت می دن استفاده کنم ؟؟؟ اگه می شه کمکم کنید.
با تشکر

newahwaz
12-06-2010, 12:42
سلام دوستان
من تو گچساران زندگی می کنم و می خواستم بدونم که آیا می تونم از شرکت هایی که در اهواز سرویس اینترنت می دن استفاده کنم ؟؟؟ اگه می شه کمکم کنید.
با تشکر

فرشید جان چرا با شرکتهای اهوازی تماس نمی گیرید؟؟؟؟
یا میگن آره یا میگن نه...:46:
این شماره فروش پارس آنلاین: 06113383830
اینم شماره پشتیبانی: 06113379270
-------------------------------------------------
موفق باشی دوست من...:11:

mojtaba-civil
12-06-2010, 12:55
سلام دوستان
با تشکر

فرشید جان چرا با شرکتهای اهوازی تماس نمی گیرید؟؟؟؟
یا میگن آره یا میگن نه...:46:
این شماره فروش پارس آنلاین: 06113383830
اینم شماره پشتیبانی: 06113379270
-------------------------------------------------
موفق باشی دوست من...:11:

اینم از شماره ایرسا نت نمایندگی شاتل تو اهواز : 06114440007

t2download
12-06-2010, 23:33
کسی جواب پست های قبلی هام رد نداد در مورد دو برابر کم شده حجم دانلود ؟:18:

A.J
13-06-2010, 02:06

تا حالا من که با این مشکل بر نخوردم ....

حالا دقیقاً دو برابر کم میکنه موقع دانلود ؟؟

newahwaz
13-06-2010, 11:09

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:13::41::questio n:

mojtaba-civil
13-06-2010, 11:42
تو برو تو سایت مشترکای صبا نت اینو بپرس. کسایی که این روزا تو این صفحه به صورت فعال پست میگذارن کلا 7-8 نفر بیشتر نیستن. که فکر کنم از این جمع تو و امین(AJ) صبانت دارین.
:11:

newahwaz
14-06-2010, 11:55
سلام دوستان چه خبر..................:40:
چند روز کم به تاپیک سر میزنید؟؟؟
اشتراکاتون چطوراُ:21:

A.J
15-06-2010, 02:21
بابا من یکی که گیر افتادم با این امتحانا زیاد نمیام نت ....

اشتراکا هم زندن فعلاً :31:

همه چی امن و امانه .

mojtaba-civil
15-06-2010, 09:56
امین من دیروز دانشگاه شوشتر اومدم واسه اینکه مدرکم رو بگیرم. تو دانشکده مهندسی سابق خبری از وایرلس نبود. با گوشی سرچ کردم چیزی پیدا نکرد. ساعت حدود 10-10:30 بود که سرچ کردم. بعدش هم که دیگه رفتم سراغ کارام.

چه عجب اون مهمانسرای اساتید رو بالاخره ساختن. 3-4 سال نیمه کاره مونده بود.

A.J
15-06-2010, 12:15
امین من دیروز دانشگاه شوشتر اومدم واسه اینکه مدرکم رو بگیرم. تو دانشکده مهندسی سابق خبری از وایرلس نبود. با گوشی سرچ کردم چیزی پیدا نکرد. ساعت حدود 10-10:30 بود که سرچ کردم. بعدش هم که دیگه رفتم سراغ کارام.

چه عجب اون مهمانسرای اساتید رو بالاخره ساختن. 3-4 سال نیمه کاره مونده بود.

من چند روزه تست نکردم ...

شاید چون تو امتحانات بستنش ....

آره با داره پیشرفت میکنه ... :27:

دیگه هرچی نباشه پولای ماست دیگه :13:

الکس رو هم دیدی یا نه ؟ :31:

t2download
15-06-2010, 14:22
دوستان اهوازی در مورد سوالم در مورد صبانت بررسی کردید یا در مورد دیگر شرکت های adsl:8:

mojtaba-civil
15-06-2010, 14:42
من چند روزه تست نکردم ...
شاید چون تو امتحانات بستنش ....

چیز غیرطبیعی نیست. فهمیدن من دارم میام قطعش کردن.

آره با داره پیشرفت میکنه ... :27:
دیگه هرچی نباشه پولای ماست دیگه :13:
مگه ما بهشون پول نمیدادیم؟

الکس رو هم دیدی یا نه ؟ :31:

نه خدا رو شکر الکس رو دیگه ندیدم. وگرنه روز نحسی میشد. زیاد تو دانشگاه معطل نشدم. یه مقدار تو فارغ التحصیلان یه مقدار هم تو بایگانی آموزش مهندسی. این الکس هم که دم امتحاناته، سرش شلوغه. قبلا که دم امتحانا میپرید دم در ساختمون امام صادق می ایستاد و به بچه ها گیر میداد و کسی رو راه نمیداد تو. دم در تکمیلی که نبود، حتما دانشکده امام صادق بوده.:31:

A.J
15-06-2010, 20:02

چرا بابا ....

از موقعی که اومده همه داریم پول میدیم بهش .

نه خدا رو شکر الکس رو دیگه ندیدم. وگرنه روز نحسی میشد. زیاد تو دانشگاه معطل نشدم. یه مقدار تو فارغ التحصیلان یه مقدار هم تو بایگانی آموزش مهندسی. این الکس هم که دم امتحاناته، سرش شلوغه. قبلا که دم امتحانا میپرید دم در ساختمون امام صادق می ایستاد و به بچه ها گیر میداد و کسی رو راه نمیداد تو. دم در تکمیلی که نبود، حتما دانشکده امام صادق بوده.:31:

آره اتفاقاً هنوزم دم در دانشکده امام صادق وای می ایسته ....
البته اون رفیقشم هرجا میره باهاشه :31:

سرعت اینترنتت خوبه ؟
راضی ایی ازش

شبا کا فری سرعت دانلود چنده ؟
روزا ؟

mojtaba-civil
15-06-2010, 23:55
سرعت اینترنتت خوبه ؟
راضی ایی ازش

شبا کا فری سرعت دانلود چنده ؟
روزا ؟

سرعت اینترنتم تو روز خوبه. دانلود حدود 60 . ولی تو ساعات رایگان افتضاحه. سرعت دانلود خیلی پایین میاد.
راستش بچه ها میگن که با تنظیم دانلود منیجر میشه سرعت رو 5 برابر کرد که من تنظیم رو انجام دادم ولی سرعتم فرقی نکرد.
در ضمن این اواخر برای شاتل پینگ شدیدا بالا رفته.

14:38

t2download
16-06-2010, 09:09
چه جور تنظیم میکنی؟ اگه میشه توضیح بده.

با سلام تا چند ساعت آینده توضیحات کامل و تکمیلی رو میدم با عرض پوزش بخاطر تآخیر پیش آمده .:13:

newahwaz
16-06-2010, 21:58
سرعت خیلی خوبه جای شما خالیه ( بدانلوووووود )
:8:

mojtaba-civil
16-06-2010, 22:01
واسه همزمانی با فوتبال؟

newahwaz
16-06-2010, 22:07
واسه همزمانی با فوتبال؟

نمی دونم والا ....:46:

yasi1356
17-06-2010, 06:55

با سلام به دوست گرامی.سرعت دانلود شبانه چطوره؟1 تا 6؟

H @ di
17-06-2010, 20:52

كدوم شركت ؟

دوستان كسي از طلوع رايانه لقمان خبر داره كه اوضاعش چجوره ؟ به خصوص شبانه

چرا پارس يهو افت سرعت داشته و به نظر شما تا كي به حالت سابقش برمي گرده ؟

pny8gb
17-06-2010, 22:40
ooooooooooooooooooooooooooooooook

mojtaba-civil
17-06-2010, 22:50
بچه ها خبری نیست ازتون.

Gladiator King
18-06-2010, 12:30
بچه ها خبری نیست ازتون.

فصل امتحاناته دیگه:19:
همه سرشون تو کتاباس:27:

mojtaba-civil
18-06-2010, 12:40
فصل امتحاناته دیگه:19:
همه سرشون تو کتاباس:27:
آها راست میگیا...
نیست من خودم دانشگاهم تموم شده و الان منتظر رسیدن وقت سربازی هستم، وقت زیاد دارم بیام.

bxit
18-06-2010, 18:27
سلام من چند روز از شاتل میگنم
سرعت اینترنتم تو روز خوبه. دانلود حدود 60 . ولی تو ساعات رایگان افتضاحه. سرعت دانلود خیلی پایین میاد.
سرعتم تو شب به 2 کیلو میرسه
به پشتیبانی گفتم گفت مشکل از مخابرات
من از کیانپارس هستم
کسی این مشکل داره؟
راه حلی هست؟
به مخابارت مراجعه کنیم ممکن درست بشه؟

mojtaba-civil
18-06-2010, 19:58
من از کیانپارس هستم
کسی این مشکل داره؟
راه حلی هست؟

سلام
به جمع ما خوش اومدی.
منم از شاتل سرویس میگیرم. اکو 512. واسه منم شرایط مثل توئه.
من از منطقه گلستان هستم.
مشکل شاتل فقط مربوط به اهواز نیست، تو تاپیک شاتل همه کسایی که اکو دارن، همین مشکلو دارن.
کلا شاتل چند وقتیه که ریده.
شبها(ساعات رایگان) سرعت رو محدود میکنن. واسه من تو شب سرعت دانلود حدود 7-8.

طرف پیچوندتت. با مخابرات رفتن مشکلی حل نمیشه. اشکال از خود نامردشونه.
راستی سرویست چیه؟

حدودا ساعت 9 شب این تست رو گرفتم:

H @ di
18-06-2010, 23:07
كدوم شركت ؟

دوستان كسي از طلوع رايانه لقمان خبر داره كه اوضاعش چجوره ؟ به خصوص شبانه

چرا پارس يهو افت سرعت داشته و به نظر شما تا كي به حالت سابقش برمي گرده ؟

دوستان كسي جواب سئوالات منو ميدونه

mojtaba-civil
19-06-2010, 00:34

نمیدونم والا...
من فقط اینقدر میدونم که همه طرحهاش سرویس شبانه ندارن. اصلا نمیدونم کیفیتش چه جوریه.
در مورد پارس آنلاین هم خبر ندارم، من خودم از شاتل سرویس میگیرم. newahwaz از پارس سرویس میگیره.

yasi1356
19-06-2010, 01:40
سلام
به جمع ما خوش اومدی.
منم از شاتل سرویس میگیرم. اکو 512. واسه منم شرایط مثل توئه.
من از منطقه گلستان هستم.
مشکل شاتل فقط مربوط به اهواز نیست، تو تاپیک شاتل همه کسایی که اکو دارن، همین مشکلو دارن.
کلا شاتل چند وقتیه که ریده.
شبها(ساعات رایگان) سرعت رو محدود میکنن. واسه من تو شب سرعت دانلود حدود 7-8.

طرف پیچوندتت. با مخابرات رفتن مشکلی حل نمیشه. اشکال از خود نامردشونه.
راستی سرویست چیه؟

حدودا ساعت 9 شب این تست رو گرفتم:

دوست من چقدر بهت تاکید کردم که که خوب تحقیق کن به خرجت نرفت که نرفت الانم که از سرعت شبانه اش مینالی.من به این نتیجه رسیدم که پارس انلاین باثبات تر از همه است اشتراک 128روزانش از100 بالاتر و شبانه رایگانشم از 50 بالاتره. درضمن هزینه اشتراک ونصب مودم و... از شاتل به صرفه تره.:27:

t2download
19-06-2010, 03:04
اين شركت با فريب عضو و مشتري ميگيره 1 هفته اول سرعت خوبه الان من 40 مگ دانلود كنم 80 مگ كم ميكنه
شار‍ ز
1 ساعت وب گردي 39 مگ كم ميشه
و شبانه به اسطلاح رايگان هست 3 شب تا 7 صبح سرعت دانلود 1 يا 2 و 0
واسه اين شركت متآسفم از ما سو استفاده كرد.‍

A.J
19-06-2010, 12:17
صبا چند روزه قطعی پیدا کرده ....

قبلنا از این مشکلا نداشت .....

این مشکلی هم که این دوستمون میگه رو من ندارم ... (نمیدونم جریانش چیه)

mojtaba-civil
19-06-2010, 12:39
دوست من چقدر بهت تاکید کردم که که خوب تحقیق کن به خرجت نرفت که نرفت الانم که از سرعت شبانه اش مینالی.من به این نتیجه رسیدم که پارس انلاین باثبات تر از همه است اشتراک 128روزانش از100 بالاتر و شبانه رایگانشم از 50 بالاتره. درضمن هزینه اشتراک ونصب مودم و... از شاتل به صرفه تره.:27:
برو بابا. کی گفتی؟ :27: تو که هی میگفتی کارت طلایی گرفتی بده به من.:31:

newahwaz
19-06-2010, 12:52
با سلام به دوست گرامی.سرعت دانلود شبانه چطوره؟1 تا 6؟

سلام دوست عزیز
ببخشید من چند روز مسافرت بودم .
سرعت شبانه بین 16 تا 30 نوسان داره :11::40:

---------- Post added at 01:50 PM ---------- Previous post was at 01:48 PM ----------

آها راست میگیا...
نیست من خودم دانشگاهم تموم شده و الان منتظر رسیدن وقت سربازی هستم، وقت زیاد دارم بیام.

به سلامتی انشاءالله ، بری خدمتو برگردی
ولی نمیدونم تا برگشتن از خدمت جای خالی شما رو چطور پر کنیم ( نمیشه :40: )

---------- Post added at 01:52 PM ---------- Previous post was at 01:50 PM ----------

من از کیانپارس هستم
کسی این مشکل داره؟
راه حلی هست؟

دوست عزیزم ، شما نباید به مخابرات برید بلکه این پشتیبانیه شرکته که باید پیگیری کنه - البته به شرطی که دنبالش رو بگیره...

newahwaz
19-06-2010, 13:01

دوست من سلام
ببخشید دیر شد
من از پارس سرویس میگیرم سرعت خوبه بد نیست خدارو شکر
البته دوستان دیگر هم می دونن که بعضی اوقات با نوسان شدید مواجه میشه...
:11::11::11::11:

---------- Post added at 02:01 PM ---------- Previous post was at 01:56 PM ----------

:31::31::31::31:

mojtaba-civil
19-06-2010, 13:25
سلام دوست عزیز
ببخشید من چند روز مسافرت بودم .
به سلامتی انشاءالله ، بری خدمتو برگردی
ولی نمیدونم تا برگشتن از خدمت جای خالی شما رو چطور پر کنیم ( نمیشه :40: )
.

سلام
مسافرت خوش گذشت ایشالا؟
اعزامم 01/08/89 هستش، حالا حالاها باید تحملم کنین.

mojtaba-civil
19-06-2010, 13:32

سرعت دانلودش 100 هستش یا سرعت اینترنت؟
:20:

canor
19-06-2010, 17:58
سلام دوستان

من 4 ماهه که دارم از آسیاتک (دنیانت) سرویس میگیرم
اولش خوب بود، یعنی سرویس 512 با سرعت 70 دانلود میکرد

ولی جدیدا سرعتش دقیقا نصف شده، و خیلی از اوقات بیشتر از 30 نمیشه

دائما قطعی داره و از هفته ی گذشته هم یک مشکل جدید اضافه شده
جدیدا موقع کانکت شدن ارور TCP/IP میده (اگر اشتباه نکنم 738) و گاهی اوقات حدود 5 تا 10 دقیقه باید redial بزنم تا یک آی پی به من اختصاص بده و کانکت بشم
این یعنی علنا داره Over Sell میکنه، کلاه برداری از این واضح تر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
ساپورتشم جدیدا عشقی بر میداره
یا جواب نمیده یا میپیچونه
خلاصه کلافه ام کرده

3 روز دیگه اشتراکم تموم میشه
میخوام از یک شرکت دیگه سرویس بگیرم

پارس آنلاین شعبه کیانپارس چطوره؟
شاتل چطور؟
پستهای قبلی رو خوندم ولی همه بد میگن

H @ di
19-06-2010, 18:12
سلام دوستان

من 4 ماهه که دارم از آسیاتک (دنیانت) سرویس میگیرم
اولش خوب بود، یعنی سرویس 512 با سرعت 70 دانلود میکرد

ولی جدیدا سرعتش دقیقا نصف شده، و خیلی از اوقات بیشتر از 30 نمیشه

دائما قطعی داره و از هفته ی گذشته هم یک مشکل جدید اضافه شده
جدیدا موقع کانکت شدن ارور TCP/IP میده (اگر اشتباه نکنم 738) و گاهی اوقات حدود 5 تا 10 دقیقه باید redial بزنم تا یک آی پی به من اختصاص بده و کانکت بشم
این یعنی علنا داره Over Sell میکنه، کلاه برداری از این واضح تر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
ساپورتشم جدیدا عشقی بر میداره
یا جواب نمیده یا میپیچونه
خلاصه کلافه ام کرده

3 روز دیگه اشتراکم تموم میشه
میخوام از یک شرکت دیگه سرویس بگیرم

پارس آنلاین شعبه کیانپارس چطوره؟
شاتل چطور؟
پستهای قبلی رو خوندم ولی همه بد میگن

من مشترك سابق شاتل و مشترك فعلي پارس آنلاين هستم
دور شاتل نرو پير ميشي ( به شرطي كه دانلود شبانه نداشته باشي برات خوبه )
پارس هم الان روي 17 تا 50 در نوسانه ( البته شبانه ش )
پارس هزينه راه اندازي اوليه ش نزديك پنج هزار تومنه در حالي كه شاتل بيست هزار تومنه
مي ارزه كه اول پارس رو امتحان كني بعد اگه ناراضي بودي بري شاتل
موفق باشي

H @ di
19-06-2010, 18:18
دوست من سلام
ببخشید دیر شد
من از پارس سرویس میگیرم سرعت خوبه بد نیست خدارو شکر
البته دوستان دیگر هم می دونن که بعضی اوقات با نوسان شدید مواجه میشه...
:11::11::11::11:

---------- Post added at 02:01 PM ---------- Previous post was at 01:56 PM ----------

:31::31::31::31:

با تشكر از پاسخگويي تون
منم الان مشترك پارس آنلاين هستم
به نظر شما اين دوره ي افت سرعت پارس تا كي برقراره
آيا سرعت به حالت سابق كه شبانه روي صد به بالا بسته مي شد برميگرده يا به خاطر
مشترك زياد ديگه بايد با اين حالت سر كنيم ( داستان شاتل و تور پهن كردنش رو پارس
دوباره تكرار كرده )
خوشحال ميشم نظرتون رو بدونم

newahwaz
19-06-2010, 19:00
با تشكر از پاسخگويي تون
منم الان مشترك پارس آنلاين هستم
به نظر شما اين دوره ي افت سرعت پارس تا كي برقراره
آيا سرعت به حالت سابق كه شبانه روي صد به بالا بسته مي شد برميگرده يا به خاطر
مشترك زياد ديگه بايد با اين حالت سر كنيم ( داستان شاتل و تور پهن كردنش رو پارس
دوباره تكرار كرده )
خوشحال ميشم نظرتون رو بدونم

به نظر من ، فکر نکنم سرعت شبانه به حالت سابق برگرده - البته باید بگم که چند مدتی میشه که 1 هفته خوبه 1 هفته بده ....

canor
19-06-2010, 21:46
من مشترك سابق شاتل و مشترك فعلي پارس آنلاين هستم
دور شاتل نرو پير ميشي ( به شرطي كه دانلود شبانه نداشته باشي برات خوبه )
پارس هم الان روي 17 تا 50 در نوسانه ( البته شبانه ش )
پارس هزينه راه اندازي اوليه ش نزديك پنج هزار تومنه در حالي كه شاتل بيست هزار تومنه
مي ارزه كه اول پارس رو امتحان كني بعد اگه ناراضي بودي بري شاتل
موفق باشي
ممنون از پاسخت هادی جان

اتفاقا من از اون آدمایی هستم که روزا میخوابم و شب تا صبح توی نت هستم

شبا مجبوریم از سرویس رایگانش استفاده کنیم؟ راهی نداره از همون سرویس خودمون استفاده کنیم ولی سرعتمون مثل روز باشه؟
راستی سرعتش توی روز چطوره؟
شما چه سرویسی رو گرفتی؟

mojtaba-civil
20-06-2010, 00:07
شبا مجبوریم از سرویس رایگانش استفاده کنیم؟ راهی نداره از همون سرویس خودمون استفاده کنیم ولی سرعتمون مثل روز باشه؟

نه بابا. نمیشه...

newahwaz
20-06-2010, 14:05
سلام دوستان گلم
میگم کسی میدونه چطور adsl رو به موبایل متصل کنیم؟
ضمناُ گوشی من p990
ممنون میشم راهنماییم کنید!

mojtaba-civil
20-06-2010, 14:15
سلام دوستان گلم
میگم کسی میدونه چطور adsl رو به موبایل متصل کنیم؟
ضمناُ گوشی من p990
ممنون میشم راهنماییم کنید!

گوشیت میتونه به اینترنت وایرلس وصل بشه؟
اگه میتونه و مودم وایرلس داشته باشی کافیه سرچ بکنی و رمز وایرلس مودمت رو که ازت میخواد وارد کنی، ولی در غیر اینصورت نمیدونم.
خود من اینجوری که گفتم با گوشیم به اینترنت وصل میشم. گوشیم N79 هستش، مودم وایرلس دارم.
اگه اشتباه نکنم تو گفته بودی که مودم وایرلس داری. حالا نمیدونم p990 میتونه به وایرلس وصل بشه یا نه.

newahwaz
20-06-2010, 14:36
گوشیت میتونه به اینترنت وایرلس وصل بشه؟
اگه میتونه و مودم وایرلس داشته باشی کافیه سرچ بکنی و رمز وایرلس مودمت رو که ازت میخواد وارد کنی، ولی در غیر اینصورت نمیدونم.
خود من اینجوری که گفتم با گوشیم به اینترنت وصل میشم. گوشیم N79 هستش، مودم وایرلس دارم.
اگه اشتباه نکنم تو گفته بودی که مودم وایرلس داری. حالا نمیدونم p990 میتونه به وایرلس وصل بشه یا نه.

نه مجتبی جون من مودمم وایرلس نیست...
در هر صورت ممنون:11::40:

mojtaba-civil
20-06-2010, 15:18
نه مجتبی جون من مودمم وایرلس نیست...
در هر صورت ممنون:11::40:
آها، پس یکی دیگه بود که گفت مودم وایرلس داره. پیر شدم دیگه، حافظه یاری نمیکنه.

yasi1356
21-06-2010, 03:35

بیا بابا من چندین بار بهت تاکید اگه یادت نرفته باسه و تو هی اصرار میکردی که شاتل تو گلستان بهترینه حالا بکش:10::11:

mojtaba-civil
21-06-2010, 05:08
بیا بابا من چندین بار بهت تاکید اگه یادت نرفته باسه و تو هی اصرار میکردی که شاتل تو گلستان بهترینه حالا بکش:10::11:

آفرین به تو
حالا دیگه من گرفتم، به منم آمار غلط داده بودن. همون قصه رفیق ناباب بود.
حالا چه گیریه که تو دادی.
دیشب که سرعت دانلود رو 60-70 بود. صفا کردم. من اونوقتا خیلی برام دانلود شبانه مهم نبود، سرعت روزانه مهم بود، الانم خیلی دانلود نمیکنم. البته سرعت شبانه هم موثر هست ، اگه بالاتر بود بیشتر دانلود میکردم.

H @ di
21-06-2010, 08:43
ممنون از پاسخت هادی جان

اتفاقا من از اون آدمایی هستم که روزا میخوابم و شب تا صبح توی نت هستم

راستی سرعتش توی روز چطوره؟
شما چه سرویسی رو گرفتی؟

با سلام به شما
ببخشيد جوابتون رو دير ميدم الان خوندمش
گرفتاري كاريه ديگه

بله شما تنها يه اكانت ميسازي و با همون در هر ساعت شبانه روز وصل ميشي
مثل صبانت نيست كه دوتا اكانت بسازي
سرعت توي روز زماني كه مشتركش بودم خدايي خوب بود ولي شبها از بس اذيت مي كرد
قيدشو زدم . مثلا سرعت ميومد روي 10 بعد دي سي ميكردم دوباره وصل ميشدم سرعت
برميگشت روي 60 تا ده دقيقه بعد همين طور بود دوباره افت سرعت و دي سي ( داستان
تا صبح ادامه داشت )
من هم سرويس آرت داشتم هم اكو هردو هم 128
سئوالي بود در خدمتم

amrikan
21-06-2010, 14:04
سلام..اقا این نیماد نت چیه؟؟؟ همون شاتله؟؟؟؟
من میخوام adsl بگیرم..بهترین شرکت کدومه؟؟؟؟؟؟؟
مودم tp-link دارم..
لطفا کمک.............................

---------- Post added at 04:04 PM ---------- Previous post was at 04:03 PM ----------

در ضمن ما کورشیم....

mojtaba-civil
21-06-2010, 14:11
سلام..اقا این نیماد نت چیه؟؟؟ همون شاتله؟؟؟؟
من میخوام adsl بگیرم..بهترین شرکت کدومه؟؟؟؟؟؟؟
مودم tp-link دارم..
لطفا کمک.............................

---------- Post added at 04:04 PM ---------- Previous post was at 04:03 PM ----------

در ضمن ما کورشیم....
سلام
نیماد که دیگه نماینده شاتل نیست. نماینده جدیدش ایرسا نت تو برج امپراتوره.
دوست من بهت توصیه میکنم که سمت شاتل نری.
من خودم از شاتل گرفتم، تو روز سرعتش خوبه، ولی سرعت شبانه(رایگان) خوب نیست. دیشب واسه من استثنائا سرعت خوب بود. کمتر پیش میاد که سرعت شبانه خوب باشه.
نمیدونم بقیه شرکتها چه جور هستن.
الان شما برو تو تاپیک شاتل ببین چقدر راضی هستن و چقدر ناراضی.
در مورد بقیه شرکتها سایر دوستان باید کمکت کنن.

t2download
21-06-2010, 19:19
امروز پیش دوستم بودم.اوضاع طلوع رایانه کماکان رویاییه!
مشکل رو در جای دیگه ای جستجو کن (با یه نمه داد و فریاد تو شرکت مشکلت برطرف میشه:27:)
سایت شرکت رو میدین چون صبانت دارم افتضاحه

t2download
21-06-2010, 19:31
دوستان شرکت طلوع لقمان سایتش چیه و مودم نت گر رو ساپورت میکنه و لیست تعرفه هاش کجاست و اگه هزینه شارژ ندم دیگه مخابزات مودم من رو هم جمع میکنه یا نه ؟

mojtaba-civil
21-06-2010, 19:40
دوستان شرکت طلوع لقمان سایتش چیه و مودم نت گر رو ساپورت میکنه و لیست تعرفه هاش کجاست و اگه هزینه شارژ ندم دیگه مخابزات مودم من رو هم جمع میکنه یا نه ؟
آدرس سایت طلوع رایانه رو که ندارم، ولی نماینده فن آواست.
لینک سایت فن آوا:

تو سایتش بگردی لیست تعرفه ها رو پیدا میکنی.
جواب بقیه سوالاتتو هم نمیدونم.:11:

mojtaba-civil
21-06-2010, 19:50
راستی من قبلا لیست تعرفه فن آوا رو دیدم، بعضی از حالتهاش سرویس شبانه رایگان نداره.
حالا خودت برو تو سایتش ببین چه جوریه.

H @ di
21-06-2010, 22:09
چرا مودمت رو :18:
خطت رو بعد از يه مدت از رانژه خارج مي كنن كه بسته به مدت زماني آي اس پي داره
مثلا مرحوم نيماد 7 روز مهلت ميداد ( هرچند تا 7 سال هم از رانژه خارج نمي كرد به خصوص اين اواخر:31: )

H @ di
21-06-2010, 22:18
كسي از دوستان از راصد مارال (نماينده داتك) اشتراك داره يا از خبري از اوضاعش داره ؟

mojtaba-civil
22-06-2010, 00:00
كسي از دوستان از راصد مارال (نماينده داتك) اشتراك داره يا از خبري از اوضاعش داره ؟
یکی از فامیلهامون قبلا از راصد سرویس گرفته بود، خیلی ناراضی بود. بعد از اون رفته بود سمت شاتل. میگفت شاتل خیلی بهتر از راصده. خودت حساب کن راصد چیه دیگه.

nima_ir
22-06-2010, 10:36

دوست عزیز من نزدیک 1.5 سال هستش که مشترک راصد هستم.

کاملآ هم راضی هستم.

البته خیلی از دوستان هم بودن که ناراضی بودن دلیلشو نمی دونم.

ولی من چون نزدیک دکل شون هستم(برج 14) همیشه اکانتم آپ بودن و افت سرعت مسایل این چنینی نداشتم.

mojtaba-civil
22-06-2010, 11:20
دوست عزیز من نزدیک 1.5 سال هستش که مشترک راصد هستم.

کاملآ هم راضی هستم.

البته خیلی از دوستان هم بودن که ناراضی بودن دلیلشو نمی دونم.

ولی من چون نزدیک دکل شون هستم(برج 14) همیشه اکانتم آپ بودن و افت سرعت مسایل این چنینی نداشتم.
کسی که من میگم میگفت وقتی مشترک راصد بود، خیلی قطعی داشت. ظاهرا افت سرعت هم یه وقتا داشت.
طرف به من گفت به هیچ وجه سمت راصد نرو.

amrikan
22-06-2010, 14:39
اقا اینجور که بوش میاد باید بریم سراغ پارس؟؟؟؟؟؟؟

yasi1356
22-06-2010, 15:11
آفرین به تو
حالا دیگه من گرفتم، به منم آمار غلط داده بودن. همون قصه رفیق ناباب بود.
حالا چه گیریه که تو دادی.
دیشب که سرعت دانلود رو 60-70 بود. صفا کردم. من اونوقتا خیلی برام دانلود شبانه مهم نبود، سرعت روزانه مهم بود، الانم خیلی دانلود نمیکنم. البته سرعت شبانه هم موثر هست ، اگه بالاتر بود بیشتر دانلود میکردم.

ما چاکریم داش :3::3:

newahwaz
23-06-2010, 11:33
اقا اینجور که بوش میاد باید بریم سراغ پارس؟؟؟؟؟؟؟

به نظر منم بری سمت پارس بهتره.....:8:

djmilad_mrb
23-06-2010, 11:42
همه شرکتا مثل همن :2: زیاد جوش نزن بعد یه مدت به این نتیجه میرسی:41:

newahwaz
23-06-2010, 21:24
امروز پارس برای اولین بار برای من دوبار d.c شد....
نمی دونم چه خبر بود بار اولش 1 ساعتی طول کشید تا وصل شد ، ولی بار دوم سریع متصل شد!!!

SANA.F
24-06-2010, 10:23
سلام
بالاخره يكي به ما بگه از کجا اشتراک بگیریم
من هم دانلود میخوام هم سرعت

newahwaz
24-06-2010, 12:14
سلام

الان از کدوم شرکت اشتراک د اری ؟
پکیجش رو هم ذکر کن...

mojtaba-civil
24-06-2010, 14:24
سلام

اگه دانلود رایگان میخوای اصلا به شاتل نزدیک نشو.

A.J
24-06-2010, 16:39

و همچنین صبانت ......

کدوم منطقه ای ؟

A.J
26-06-2010, 01:58
دوستان یکی از بچه ها میخواد سرویس بگیره همین مرکز چمران خودمونه بیشتر واسه دانلود میخواد چه شرکتی رو پیشنهاد میدید ؟

yasi1356
26-06-2010, 03:34
با سلام به همگی .من مدت دو ماه از اینترنت دیال آپ استتفاده کردم .هر روز بین 4 تا 6 ساعت شاید هم بیشترواز شماره های مخابرات:9723100و...قبض تلفن برام اومد104000 تومان.به نظرم وقتش شده که adsl بگیرم!!!!!!!!!!!!:18:

SANA.F
26-06-2010, 08:54
پکیجش رو هم ذکر کن...

سلام
ببخشید دیر جوابتون رو میدم
من هنوز ازجایی اشتراک ندارم
میخواستم از شاتل بگیرم که یکی از دوستام گفت یه چند روزیه که خیلی داغون شده
الانم که میخوام از پارس آنلاین بگیرم میگه منطقه شما ظرفیتش پره
ممنون میشم راهنمایی کنید

---------- Post added at 09:54 AM ---------- Previous post was at 09:52 AM ----------

سلام
شما مگه خودت از شاتل نگرفتی

SANA.F
26-06-2010, 09:01
پکیجش رو هم ذکر کن...

سلام
هنوز از جایی اشتراک نگرفتم
میخواستم از شاتل بگیرم که یکی از دوستام گفت که چند وقته خیلی داغون شده
حالا هم پارس آنلاین میگه ظرفیت منطقتون پر شده
ما سلطان منش هستیم چهارشیر
ممنون میشم راهنمایی کنید

SANA.F
26-06-2010, 09:09

سلام
شما که خودت از شاتل گرفته بودی

newahwaz
26-06-2010, 11:34
با سلام به همگی .من مدت دو ماه از اینترنت دیال آپ استتفاده کردم .هر روز بین 4 تا 6 ساعت شاید هم بیشترواز شماره های مخابرات:9723100و...قبض تلفن برام اومد104000 تومان.به نظرم وقتش شده که adsl بگیرم!!!!!!!!!!!!:18:

Oh my god:24::24::24:

mojtaba-civil
26-06-2010, 11:40

این مخابرات هم که واقعا دزده، منم پارسال خیلی از مخابرات استفاده میکردم، قبض تلفن حدود 120 هزار تومن اومد، دیگه زیاد ازش استفاده نکردم. هر وقت هم که مجبور میشدم از اون شماره های مخابرات استفاده کنم، پشیمون میشدم، شاید تو مدت 2 ماهه قبض یکی دو ساعت بیشتر استفاده نمیکردیم ولی وقتی قبض میومد میدیدم چند برابر حساب کرده.
زودتر تصمیمتو بگیر و از یه شرکت سرویس بگیر، من با اینکه از دانلود رایگان شاتل ناراضیم، ولی تو این دو هفته که سرویسم وصل شده، از شر دیال آپ به کلی خلاص شدم. فکر میکنم تو هم دیگه به نتیجه رسیده باشی که از کجا سرویس بگیری.

newahwaz
26-06-2010, 11:40
سلام
هنوز از جایی اشتراک نگرفتم
حالا هم پارس آنلاین میگه ظرفیت منطقتون پر شده
ممنون میشم راهنمایی کنید

دوست عزیز من :
والا من اطلاعاتم فقط در حد پارس آنلاین هست ، حالا هم که پارس میگه ....!
دیگه اینجا باید دوستان دیگرمون که اشتراک شرکتهای دیگری رو دارن جواب بــــــــدن%
:blush:

SANA.F
26-06-2010, 13:16
سلام
یعنی صرف نظر از این مشکل در کل پارس آنلاین بهتر از شاتله؟

mojtaba-civil
26-06-2010, 16:16
سلام
شما که خودت از شاتل گرفته بودی
سلام
آره من از شاتل سرویس گرفتم، واسه همین دارم بهت میگم اگه دانلود شبانه تو ساعت رایگان(1شب تا 7صبح) برات مهمه بیخیال شاتل بشو.

سلام
من در مورد پارس آنلاین چند جور چیز شنیدم، قبل از اینکه از شاتل سرویس بگیرم، سوال کرده بودم که پارس چطوره. میگفتن که پارس آنلاین افت کرده و بهم توصیه کردن که از پارس نگیرم و تعریف شاتل رو دادن. چند وقتی که میام اینجا میبینم که همه از شاتل بد میگن و تعریف پارس رو میدن. البته در مورد شاتل هر چی میگن درسته، حالا بچه هایی که پارس دارن بهتر میدونن که سرویس پارس اینقدر تعریفی هست یا نه.

ممنون میشم راهنمایی کنید

چند روزی هست که شاتل کمی بهتر شده، سرعت دانلود شبانه قبلا به زور از 10 بالا میومد ولی چند روزی هست که تا 60 هم میرسه ولی متوسط سرعت دانلود رو اگه از ساعت 1 تا 7 حساب کنی یه چیزی حدود 30 هستش. بقیه شرکتها رو نمیدونم چه جوریه.
البته چند وقتیه که پینگ شاتل حدود 400 شده. این مشکل فقط واسه اهواز هم نیست، همه کسایی که شاتل دارن(تو همه شهرها) از پینگ بالا مینالن. برای ایران در یک اتصال خوب، پینگ زیر 100 هست.

یاد سلطان منش به خیر.
کلی خاطره دارم تو محلتون.

mojtaba-civil
26-06-2010, 16:33
سلام
من باید این رو هم اضافه کنم که سرویس شاتل دو طرح داره:
طرح اکو (اقتصادی) و طرح آرت(مناسب برای دانلود زیاد).
طرح آرت گرونتر در میاد، ولی من شنیدم که سرعتش خیلی از اکو بهتره.
به خاطر قیمت مناسبتر طرح اکو، اکثرا میرن از طرح اکو استفاده میکنن، خود منم چون سرعت 512 میخواستم بگیرم دیدم که اگه بخوام آرت بگیرم باید ماهی 220هزار تومن به شرکت پول بدم، در عوض مقدار ترافیکش نامحدوده، به هیچ وجه برام به صرفه نیست که اینقدر پول بدم، قیمت سرویس آرت 128 مناسبتره و بر حسب میزان حجم ترافیک متغیره.
از ماهی28 هزار تومن تا 43 هزار تومنه، تو تاپیک کاربرای شاتل کسایی که آرت دارن میگن که سرعت دانلود شبانه آرت خوبه، الان یادم نیست که میگن سرعت دانلود رایگان چنده، ولی وضعشون از اکو بهتره.

در یک جمله بگم که سرویس آرت و اکوی شاتل خیلی با هم فرق دارن.

بچه هایی که اینجا پست میگذارن هم فکر کنم همه قبلا از اکو استفاده کرده باشن.

mojtaba-civil
26-06-2010, 20:04
داش امین ( AJ )، این قانون محدودیت مک آدرس صبا نت رو چه کار کردی؟
ایمیل رو که میگفتی فرستادی؟ تونستی لغوش کنی؟

خبرشو بگذار...

A.J
26-06-2010, 20:12
داش امین ( AJ )، این قانون محدودیت مک آدرس صبا نت رو چه کار کردی؟
ایمیل رو که میگفتی فرستادی؟ تونستی لغوش کنی؟

خبرشو بگذار...

نه کاریش نکردم ولی خیلی عشقیه ....

یه موقع هایی از یه کامپیوتر دیگه هم کانکت میشه ولی یه موقع هایی ارور 691 میده معلوم نیست چی به چیه

البته چیز بدیم نیستا .

چون یادمه قبلنا دوستان میگفتن صبانت سرویساش جوریه که مثلاً من میتونم با یه اکانت دیگه مثلاً ماله رفیقم کانکت شم
ولی الان که نمیشه .

در کل چیز عشقی ایه .

mehrdad_joon
26-06-2010, 21:55
سلام

بکس کدوم شرکت ها به غیر از راصد به مناطق سارمانی صنایع فولاد(200 دستگاه) خط ADSL میدن؟! :10:

mojtaba-civil
26-06-2010, 22:54
سلام

بکس کدوم شرکت ها به غیر از راصد به مناطق سارمانی صنایع فولاد(200 دستگاه) خط ADSL میدن؟! :10:
پیش شمارتون چنده؟
البته بهتره خودت بری تو سایت شرکتهای ADSL و چک کنی ببینی برای منطقه مخابراتیتون سرویس ارائه میدن یا نه.

mojtaba-civil
26-06-2010, 23:02
نه کاریش نکردم ولی خیلی عشقیه ....

یه موقع هایی از یه کامپیوتر دیگه هم کانکت میشه ولی یه موقع هایی ارور 691 میده معلوم نیست چی به چیه

البته چیز بدیم نیستا .

چون یادمه قبلنا دوستان میگفتن صبانت سرویساش جوریه که مثلاً من میتونم با یه اکانت دیگه مثلاً ماله رفیقم کانکت شم
ولی الان که نمیشه .

در کل چیز عشقی ایه .
به نظر من در کل چیز مزخرفیه. چون من به جز کامپیوتر با لپ تاپ و موبایل هم کانکت میشم، پس واسه من قانون مزخرفیه.

A.J
27-06-2010, 01:45
دوستان یکی از بچه ها میخواد سرویس بگیره همین مرکز چمران خودمونه بیشتر واسه دانلود میخواد چه شرکتی رو پیشنهاد میدید ؟

جواب ما رو کسی ندادا .... :41:

mohsen250
27-06-2010, 09:45
من میخوام ADSL بگیریم. منطقه مخابراتی شهید رجایی هستم.
وضعیت پارس و شاتل الان چطوری است و دانلود شب هم برام مهم است. خود شما کدام رو پیشنهاد میدین.

mojtaba-civil
27-06-2010, 10:54
من میخوام ADSL بگیریم. منطقه مخابراتی شهید رجایی هستم.
وضعیت پارس و شاتل الان چطوری است و دانلود شب هم برام مهم است. خود شما کدام رو پیشنهاد میدین.
اگه صفحه های قبل رو نگاه انداخته باشی متوجه میشی که شاتل دانلود شبانه خوب نداره. شبها سرعتش پایین میاد.

newahwaz
27-06-2010, 11:38
پیش شمارتون چنده؟
البته بهتره خودت بری تو سایت شرکتهای ADSL و چک کنی ببینی برای منطقه مخابراتیتون سرویس ارائه میدن یا نه.

نه جانم باید تماس بگیره باهاشون سایتهاشون عمدتاً آپدیت نشدن ...
تماس بـــگـــیـــر........

mojtaba-civil
27-06-2010, 14:04
نه جانم باید تماس بگیره باهاشون سایتهاشون عمدتاً آپدیت نشدن ...
تماس بـــگـــیـــر........

فرقی نداره، اونوقتی که من هنوز ADSL نگرفته بودم، تو سایت تک تک شرکتها رفتم و چک کردم، به هیچ جا زنگ نزدم.
دوستمون میتونه تو سایتها چک کنه یا زنگ بزنه نمایندگی اهواز شرکتها سوال کنه، فرقی نداره.

دوست عزیز، تماس بگیر... که new ahwaz ناراحت نشه. :46: :11:

newahwaz
28-06-2010, 11:00
فرقی نداره، اونوقتی که من هنوز ADSL نگرفته بودم، تو سایت تک تک شرکتها رفتم و چک کردم، به هیچ جا زنگ نزدم.
دوستمون میتونه تو سایتها چک کنه یا زنگ بزنه نمایندگی اهواز شرکتها سوال کنه، فرقی نداره.

دوست عزیز، تماس بگیر... که new ahwaz ناراحت نشه. :46: :11:

سلام
مجتبی جان :
من که از پارس کشیدم ، رفتم تو سایتش منطقه مارا پوشش نمی داد بعد تماس گرفتم با شرکت گفت :
نه شما می تونید بکشید ، این قسمت سایت از تهران آپدیت نشده...

مجتبی جان این حرفها چیه من از دست رفقا (البته اگه قبول داشته باشی) ناراحت نمی شم:40::11:

mehrdad_joon
28-06-2010, 11:26
پیش شمارتون چنده؟

2294...

هست؟! :11: زنگ زدم نیماد گفت پوشش نمیده :41:

اگه شرکت دیگه هست ذکر کنید وگرنه دیگه مجبورم راصد بگیرم........(حالا همین راصد خویه؟!)

Gladiator King
28-06-2010, 11:30
سلام
بالاخره امتحانم تموم شد و یه راست از راه دانشگاه رفتم پاس آنلاین اشتراک گرفتم.( از ماهشهر برگشتم)
من قبلا از شاتل داشتم و یک ماه پیش رفتم ایرسانت گفتم خط رو تخلیه کنن.ولی الان پارس آنلاین که چک کردن دیدن هنوز تخلیه نشده. این شاتلی ها چقدر بی مسولیت هستن.

mojtaba-civil
28-06-2010, 12:51
سلام
مجتبی جان :
من که از پارس کشیدم ، رفتم تو سایتش منطقه مارا پوشش نمی داد بعد تماس گرفتم با شرکت گفت :
نه شما می تونید بکشید ، این قسمت سایت از تهران آپدیت نشده...

مجتبی جان این حرفها چیه من از دست رفقا (البته اگه قبول داشته باشی) ناراحت نمی شم:40::11:
ممنون عزیزم
من شوخی کردم. من فقط واسه منطقه خودمون تو سایتها چک کرده بودم که دیدم همه شرکتها پوشش میدن.

2294...

اگه شرکت دیگه هست ذکر کنید وگرنه دیگه مجبورم راصد بگیرم........(حالا همین راصد خویه؟!)

مگه نیماد هنوز هم adsl ارائه میده؟ قبلا نمایندگی شاتل رو داشت. حالا نمایندگی کجاست؟
الان که نمایندگی شاتل رو ایرسا نت داره.
اینم از آدرس و شماره تلفن بعضی از شرکتها:

شرکت رفاتک (نماینده پارس آنلاین)
آدرس:خیابان حافظ(موسوی) بین طالقانی و وکیلی نبش فیلی(معمارزاده) پلاک110
تلفن:2212933-2212837-2220540
شماره نمایندگی پارس تو برج کیانپارس رو ندارم.
. شرکت طلوع رایانه لقمان (نماینده فن آوا)
آدرس:خیابان طالقانی بین نظامی و خوانساری پاساژ بهپوری طبقه 2 واحد 8
تلفن:2230040-2230041-2230042

شركت رهياب نوين ايرسا (ايرسا نت)

آدرس: اهواز، بلوار پاسداران، شهرک صنعتی شماره یک، برج آی تی (رستوران گردان امپراطور)، طبقه سوم، واحد پنج
تلفن و نمابر: 4440007 – 0611

شرکت میکال اکسین تک (نماینده آسیاتک)
آدرس:کیانپارس خیابان 14 غربی مجتمع برج طبقه 10 واحد 4
تلفن:3372070-3381470

. شرکت پژوهشگران جنوب
آدرس:چهار راه نادری جنب انتقال خون مجتمع آرین طبقه 1
تلفن:2237000-2237001

صبا نت هم هست که شماره نمایندگیش رو ندارم

mojtaba-civil
28-06-2010, 13:00
2294...

یکی از دوستان تو این تاپیک میگفت که راصد داره و ازش راضیه. البته خونه اونا نزدیک دکل راصد تو کیانپارس هستش. من از یکی دیگه که داشت شنیدم راضی نبوده.
من خودم شاتل دارم(ایرسا نت) شبها تو ساعت رایگان سرعت پایین میاد.
ترجیحا از پژوهشگران و آسیا تک نگیر، چون ظاهرا سرویسشون تعریفی نداره.

حق با new ahwaz بود، تماس بگیری بهتره.
با این شماره ها تماس بگیر و ببین کدوم برای منطقتون سرویس ارئه میده.

mehrdad_joon
28-06-2010, 17:52
ممنون عزیزم
من شوخی کردم. من فقط واسه منطقه خودمون تو سایتها چک کرده بودم که دیدم همه شرکتها پوشش میدن.

مگه نیماد هنوز هم adsl ارائه میده؟ قبلا نمایندگی شاتل رو داشت. حالا نمایندگی کجاست؟
الان که نمایندگی شاتل رو ایرسا نت داره.
اینم از آدرس و شماره تلفن بعضی از شرکتها:

شرکت رفاتک (نماینده پارس آنلاین)
آدرس:خیابان حافظ(موسوی) بین طالقانی و وکیلی نبش فیلی(معمارزاده) پلاک110
تلفن:2212933-2212837-2220540
شماره نمایندگی پارس تو برج کیانپارس رو ندارم.
. شرکت طلوع رایانه لقمان (نماینده فن آوا)
آدرس:خیابان طالقانی بین نظامی و خوانساری پاساژ بهپوری طبقه 2 واحد 8
تلفن:2230040-2230041-2230042

شركت رهياب نوين ايرسا (ايرسا نت)

آدرس: اهواز، بلوار پاسداران، شهرک صنعتی شماره یک، برج آی تی (رستوران گردان امپراطور)، طبقه سوم، واحد پنج
تلفن و نمابر: 4440007 – 0611

شرکت میکال اکسین تک (نماینده آسیاتک)
آدرس:کیانپارس خیابان 14 غربی مجتمع برج طبقه 10 واحد 4
تلفن:3372070-3381470

. شرکت پژوهشگران جنوب
آدرس:چهار راه نادری جنب انتقال خون مجتمع آرین طبقه 1
تلفن:2237000-2237001

صبا نت هم هست که شماره نمایندگیش رو ندارم

کدوم بهتره؟!

راستی قیمت 256 نامحدود راصد 60 تومانه.........نیماد چنده؟

mojtaba-civil
29-06-2010, 00:18
کدوم بهتره؟!

راستی قیمت 256 نامحدود راصد 60 تومانه.........نیماد چنده؟

نیماد رو که نمیدونم. اگه منظورت از نیماد همون شاتله، به لینکهای زیر یه سر بزن تا قیمت سرویسهای مختلف شاتل رو ببینی:
سرویس اکو:
سرویس آرت:

الان نگاه کردم سرویس آرت3 که سرعتش 256 هست، با 22 گیگ ترافیک ماهیانه، ماهی 43000 تومنه، سرویس اکو ارزونتره و در عوض دانلود رایگانش افتضاحه.
حالا شما فعلا ببین واسه منطقتون کدوم شرکتها خدمات ارائه میدن.
به تک تک شرکتها زنگ بزن و سوال کن.
من الان تو سایت شاتل چک کردم، برای پیش شماره 229 سرویس ارائه میده.

mehrdad_joon
29-06-2010, 08:39
نیماد رو که نمیدونم. اگه منظورت از نیماد همون شاتله، به لینکهای زیر یه سر بزن تا قیمت سرویسهای مختلف شاتل رو ببینی:
سرویس اکو:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسرویس آرت:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالان نگاه کردم سرویس آرت3 که سرعتش 256 هست، با 22 گیگ ترافیک ماهیانه، ماهی 43000 تومنه، سرویس اکو ارزونتره و در عوض دانلود رایگانش افتضاحه.
حالا شما فعلا ببین واسه منطقتون کدوم شرکتها خدمات ارائه میدن.
به تک تک شرکتها زنگ بزن و سوال کن.
من الان تو سایت شاتل چک کردم، برای پیش شماره 229 سرویس ارائه میده.

سر زدم.......نامحدود نداره؟

256k به خونه هم میدن؟

کیفیت خطاش نسبت به بقیه چطوره؟!

ArT3 سرعت دانلودش چنده؟!(راصد اینجا 128 نامحدودش 14 !!)

mohsen250
29-06-2010, 11:32
دوستان منطقه شهید رجایی در مورد سرویسشون توضیحی می دن
در ضمن برای قرار داد با پارس چه مدارکی لازم است و چقدر طول می کشه تا وصل بشه چون من الان اهواز نیستم تا یک هفته دیگه امتحانا تمام بشه بیام اهواز.
برای مودم چکار کنم. مودم از بیرون بگیرم یا از خودشون و این مودم های که توی سایت پارس است می شود استفاده کرد یا نه

A.J
29-06-2010, 16:33
256k به خونه هم میدن؟

واسه سرعتهای بالای 128 برای خانگی باید یا از دانشگاه نامه ببرید که واسه کارای تحقیقاتی میخواهید
یا اینکه جواز کسب مغازه داشته باشید یا اینکه کارت عضویت نظام مهندسی.

در ضمن برای قرار داد با پارس چه مدارکی لازم است و چقدر طول می کشه تا وصل بشه چون من الان اهواز نیستم تا یک هفته دیگه امتحانا تمام بشه بیام اهواز.
برای مودم چکار کنم. مودم از بیرون بگیرم یا از خودشون و این مودم های که توی سایت پارس است می شود استفاده کرد یا نه

تا جایی که میدونم پارس مدرک چیزی نمیخواتس (البت هاون موقع که من از رراتک میگرفتم هیچی نمیخواتس الانو نمیدونم)

مودمم میتونی واسه اینکه ارزونتر در بیاد بری توی بازار بخری
الته باید اول ببینی چه مودمهایی ساپورت میکنن بعد بری بخری

من که سال 86 یه مودم سمفونی از خود رفاتک گرفتم 49تومن انصافاً هم ازش راضی هستم.

djmilad_mrb
29-06-2010, 16:49

mojtaba-civil
29-06-2010, 17:03
سر زدم.......نامحدود نداره؟

256k به خونه هم میدن؟

کیفیت خطاش نسبت به بقیه چطوره؟!

ArT3 سرعت دانلودش چنده؟!(راصد اینجا 128 نامحدودش 14 !!)

مگه چقدر میخوای دانلود کنی؟ 22 گیگ تو ماه برات کمه؟:46: تازه دانلود شبانه رایگانه، پنج شنبه ها و جمعه ها شایدم فقط یکی از این دو روز هم رایگانه. یعنی جز ترافیک ماهیانه حساب نمیشه.

فکر کنم نامحدود واسه سرعت 512 آرت باشه، که قیمتش خیلی زیاده، 220هزار تومن.
اگه واسه 128 هم نامحدود داشته باشه، قیمتش زیاد میشه.

برای سرعت بالاتر از 128 یا باید از دانشگاه نامه ببری یا جواز کسب مغازه ای شرکتی چیزی ببری یا عضو نظام مهندسی یا هیئت علمی دانشگاه باشی. البته حتما لازم نیست که خودت یکی از اینا رو داشته باشی. اگه یکی از اعضای خونوادتون هم یکی از این خصوصیات رو داشته باشه میتونی به اسم اون بگیری.
خود من اکو 512 دارم، با کارت هیئت علمی دانشگاه گرفتم، مال خودم هم نبود. الان هم اشتراک به اسم خودم نیست. هیچ مشکلی هم ندارم.
من در مورد بقیه شرکتها خیلی اطلاعات ندارم.
تو روز من واقعا از سرویس اکو راضی هستم، ولی شبها سرعت پایین میاد که ظاهرا واسه آرت سرعت ساعات رایگان(1-7) خوبه. کلا آرت از اکو بهتره.

من که اکو 512 دارم سرعت دانلودم تو روز حدود 60-70 هستش. از سرعت آرت اطلاع دقیق ندارم ، فکر کنم سرعتهای آرت بهتر از اکو باشه( اگه بهتر نباشه، بدتر نیست)، تو ساعت رایگان(1-7) واسه آرت اطلاع دقیقی ندارم که افت سرعت داره یا نه، اونجوری که من از بچه هایی که آرت استفاده میکنن تو تاپیک کاربرای شاتل شنیدم، سرعت واسه آرت تو شب پایین نمیاد و خیلی راضی هستن.
کلا تو اون تاپیک بچه ها از دو چیز شاتل خیلی مینالن: 1. سرعت پایین دانلود شبانه: که واسه اکو هست و آرت این مشکل رو نداره.
2. پینگ بالا(پینگ حدود 400 هستش)، فکر کنم واسه آرت هم پینگ بالا باشه. اگه بازی آنلاین بخوای بکنی پینگ بالا برات دردسر ساز میشه. وقتی پینگ 400 باشه، یعنی توی بازی همه چیز رو 0.4 ثانیه با تاخیر میبینی و این برات مشکل ساز میشه. پینگ بالا تو بازکردن صفحات هم مشکل ساز میشه.

تست سرعتم رو هم اینجا میگذارم:
ساعت 18:30 (اکو 512):

ساعت 18:33

اگه تصمیم گرفتی که از شاتل سرویس بگیری، بهم پیغام خصوصی بده تا کارت طلایی بهت بدم که 10هزار تومن هم بهت تخفیف بدن.

mojtaba-civil
29-06-2010, 17:38

این همه گفتین پارس خیلی خوبه، پارس که از شاتل داغونتره.
این روزا همش همینجوریه یا اینکه اون وقت سرعت اینقدر افتضاح بود.
چه پینگ خفنی.

mojtaba-civil
30-06-2010, 00:09
دوستان منطقه شهید رجایی در مورد سرویسشون توضیحی می دن
مدارکی که لازم داری:
1. کپی از آخرین قبض تلفن.
2. کپی کارت ملی.
3.برای سرعت بالاتر از 128:
برای مشترکین حقیقی: ارائه یک نامه از دانشگاه برای دانشجویان، ارائه کپی کارت نظام مهندسی یا هیئت علمی برای اعضای نظام مهندسی و هیئت علمی دانشگاه.
برای مشترکین حقوقی: جواز کسب مغازه یا شرکت به علاوه مهر مغازه یا شرکت.

اینکه چند روزه وصل میشه تا حدودی به مرکز مخابراتی بستگی داره، واسه من که گلستان هستم خط 1 روزه رانژه شد 2 روز بعدش هم سرویس رو وصل کردن، یعنی از زمان تکمیل ثبت نام تو نمایندگی شاتل، 3 روز طول کشید تا سرویس رو وصل کردن.
مرکز گلستان همیشه زود خط رو رانژه میکنه.
شما روی 1 هفته حساب کن، ممکنه کمتر یا بیشتر طول بکشه.

واسه مودم هم به خودت بستگی داره، اگه از بازار بخری برات ارزونتر در میاد.در اینصورت اول بپرس پارس چه مودمهایی رو ساپورت میکنه، بعد تصمیم بگیر که چی بخری.

Gladiator King
30-06-2010, 00:10

من دیروز اشتراک گرفتن. کپی شناسنامه میخوان!!!
بستگی به مرکزتون داره که چقدر طول بکشه. اونها یک روزه تقاضای رانژه رو برای مخابرات میفرستن.

djmilad_mrb
30-06-2010, 09:18
این همه گفتین پارس خیلی خوبه، پارس که از شاتل داغونتره.
این روزا همش همینجوریه یا اینکه اون وقت سرعت اینقدر افتضاح بود.
چه پینگ خفنی.

اون زمان که مشترکشون بودم سرعت فضایی شده بود :18: کمتر از 120 نمیومد شبی 2 گیگ رو شاخش بود :18:

اما الان از دایل آپ هم بدتره :2:

در نهایت وظیفه من و شما و تمام یوزرایی که در این تاپیک فعالن اینه که هرزگاهی یه تست از اشتراکشون بزارن تا دیگران در جریان کیفیت شرکت مورد نظر قرار بگیرن:11: به این میگن اطلاع رسانی:31:

من که حسابی تو این دو 3 ماه اذیت شدم طوری که حتی اشتراکمو به 512 ارتقا دادم :13:

اما در عمل تفاوتی رو با 128 مشاهده نکردم بدتر شد که بهتر نشد :2:

مشکل من پینگ بالایه این شرکته که در بهترین حالت 380 :18:

شیطونه میگه برگردم شاتل:31::27:

t2download
30-06-2010, 11:03
دوستان من 3 هفته پیش به شرکت ایمیل دادم که من مشکلم این هست با دانلود مثلآ 40 مگ 80 مگ شارژ کم میشه و واسه گشتن تو نت 10 مین بگردم 30 مگ شارژ کم میشه و شرکت جوابی نداد و نماینده اهواز میگه عادیه و واسه دانلود رایگان ساعت 3 تا 7 هست اون هم سرعت 0 یا 2 هست و منو داغون کرده و میخوام با شرکت شاتل قرار داد ببندم چون به هر اشتراکش 1 گیگ اضافه کرده و هر گیگ فروشش هم کمتر از صبانت هست دوستان نظرتون راجب به شاتل چیه و گفت مودم من رو هم ساپورت میکنه شرکت و آیا هزینه راه اندازی میگیره یا تنها قرارداد میبندم و شارز رو تنها پولش رو میدم ؟

newahwaz
30-06-2010, 11:13
سلام
دوستان در هر ماه اشتراکی که از تمام مراکز تهیه میکنید،یک چند روزی رو افت سرعت شدید براتون پیش میاد
اینو تجربه به من میگه ، فرقی نمیکنه کدوم شرکت باشید کلا ایران اینطوریه...
مثلاً ساعت 12:00 ظهر امروز

ولی پینگم نسبت به دوستان دیگه تغییر نمیکنه...:46:

djmilad_mrb
30-06-2010, 13:32
سلام
دوستان در هر ماه اشتراکی که از تمام مراکز تهیه میکنید،یک چند روزی رو افت سرعت شدید براتون پیش میاد
اینو تجربه به من میگه ، فرقی نمیکنه کدوم شرکت باشید کلا ایران اینطوریه...
مثلاً ساعت 12:00 ظهر امروز

ولی پینگم نسبت به دوستان دیگه تغییر نمیکنه...:46:

وای چه پینگی داری شما :18:

کدوم مرکزی ؟؟

من تو بهترین شرایط پینگم 360 هست:2:

اینم تست الان من ساعت 2:30 بعد از ظهر 512 :2:kb/s

شما شبا برا دانلود شبانه سرعتتون چنده؟

اینم 5 دقیقه بعد:2:

A.J
30-06-2010, 16:19
دوستان الان مودم خوب توی بازار چی هست ؟

مودمی میخوام که دو تا پورت داشته باشه

واسه adsl

mojtaba-civil
30-06-2010, 16:43
دوستان من 3 هفته پیش به شرکت ایمیل دادم که من مشکلم این هست با دانلود مثلآ 40 مگ 80 مگ شارژ کم میشه و واسه گشتن تو نت 10 مین بگردم 30 مگ شارژ کم میشه و شرکت جوابی نداد و نماینده اهواز میگه عادیه و واسه دانلود رایگان ساعت 3 تا 7 هست اون هم سرعت 0 یا 2 هست و منو داغون کرده و میخوام با شرکت شاتل قرار داد ببندم چون به هر اشتراکش 1 گیگ اضافه کرده و هر گیگ فروشش هم کمتر از صبانت هست دوستان نظرتون راجب به شاتل چیه و گفت مودم من رو هم ساپورت میکنه شرکت و آیا هزینه راه اندازی میگیره یا تنها قرارداد میبندم و شارز رو تنها پولش رو میدم ؟
فکر میکنم که هزینه راه اندازی هم میگیره.
باید اشاره کنم که یه هفته ای میشه که دانلود شبانه شاتل کمی بهتر شده ولی پینگ بالای 400 هستش.
البته یه وقتا تو ساعت رایگان سرعت خیلی پایین میاد ولی بعد از مدتی سرعت بالا میره و خوب میشه، کلا بهتر از قبل شده.
امیدوارم که دوباره قاط نزنه.

---------- Post added at 05:43 PM ---------- Previous post was at 05:41 PM ----------

اون زمان که مشترکشون بودم سرعت فضایی شده بود :18: کمتر از 120 نمیومد شبی 2 گیگ رو شاخش بود :18:

اما الان از دایل آپ هم بدتره :2:

در نهایت وظیفه من و شما و تمام یوزرایی که در این تاپیک فعالن اینه که هرزگاهی یه تست از اشتراکشون بزارن تا دیگران در جریان کیفیت شرکت مورد نظر قرار بگیرن:11: به این میگن اطلاع رسانی:31:

من که حسابی تو این دو 3 ماه اذیت شدم طوری که حتی اشتراکمو به 512 ارتقا دادم :13:

اما در عمل تفاوتی رو با 128 مشاهده نکردم بدتر شد که بهتر نشد :2:

مشکل من پینگ بالایه این شرکته که در بهترین حالت 380 :18:

شیطونه میگه برگردم شاتل:31::27:

یعنی در این حد خراب شده؟
آقا مهدی (yasi1356) تحویل بگیر.:31::46:

newahwaz
30-06-2010, 17:12
وای چه پینگی داری شما :18:

کدوم مرکزی ؟؟

من تو بهترین شرایط پینگم 360 هست:2:

اینم تست الان من ساعت 2:30 بعد از ظهر 512 :2:kb/s

شما شبا برا دانلود شبانه سرعتتون چنده؟

اینم 5 دقیقه بعد:2:

سرویس من 128 kb
منطقه کمپلو(انقلاب) هستم
سرعت دانلود شبانه از 20 پایین تر نمیاد...
سابق بهتر بود یه چند ماهیه بد شده.
--------------------------------------------------
ساعت 6:00 بعداظهر

A.J
30-06-2010, 17:14
مثینکه اینجا کسی پست های ما رو نمیبینه

تا حالا چندتا پست دادم و سوال کردم ولی متاسفانه پاسخی ندیدیم .....

---------- Post added at 05:14 PM ---------- Previous post was at 05:13 PM ----------

پارس آنلاین سرعت دانلود شبانش توی ساعات رایگان چنده ؟

newahwaz
30-06-2010, 17:17

واسه adsl

چرا مودم وایرلس نمی گیری؟؟؟

---------- Post added at 06:17 PM ---------- Previous post was at 06:15 PM ----------

---------- Post added at 05:14 PM ---------- Previous post was at 05:13 PM ----------

سلام
من تا اونجایی که اطلاعات داشته باشم درخدمتم ، وقتی هم ندونسته باشم هم دیگه شرمنده نمیتونم جواب بدم...
سرعت شبانه پارس برایمن ما بین 17 تا 25 kb
از دوستان دیگه خبر ندارم :11::40:

newahwaz
30-06-2010, 18:14

سلام
سرعت دانلود شبانه من ما بین 16 تا 20 kb

t2download
30-06-2010, 19:45
باید اشاره کنم که یه هفته ای میشه که دانلود شبانه شاتل کمی بهتر شده ولی پینگ بالای 400 هستش.
البته یه وقتا تو ساعت رایگان سرعت خیلی پایین میاد ولی بعد از مدتی سرعت بالا میره و خوب میشه، کلا بهتر از قبل شده.

---------- Post added at 05:43 PM ---------- Previous post was at 05:41 PM ----------

یعنی در این حد خراب شده؟
منظورت 15 هزار هزینه راه اندازی هست یعنی چی خودم نصب هست مودم ؟

A.J
30-06-2010, 20:05
چرا مودم وایرلس نمی گیری؟؟؟

---------- Post added at 06:17 PM ---------- Previous post was at 06:15 PM ----------

سلام
من تا اونجایی که اطلاعات داشته باشم درخدمتم ، وقتی هم ندونسته باشم هم دیگه شرمنده نمیتونم جواب بدم...
سرعت شبانه پارس برایمن ما بین 17 تا 25 kb
از دوستان دیگه خبر ندارم :11::40:

یعنی به تنهایی با مودم وایرلس میشه به adsl وصل شد ؟

تجهیزات دیگه ای نمیخواد ؟

آخه میخوام از دو دستگاه استفاده کنم ..

newahwaz
30-06-2010, 20:33

خوب شما اول باید یک اشتراک adsl از شرکت مربوطه داشته باشید .
بعد من یه مودم Dlink-DSL 5640u پیدا کردم تو نت 4 تا پورت داره ، حالا دیگه نمی دونم کارش چطوره ...
اگر دوستان دیگر اطلاعاتی که به درد دوستمون بخوره دارن لطفا دریغ نکنن....

djmilad_mrb
30-06-2010, 23:29
امین جان مودم وایرلس بگیر بیشتر به کارت میاد، یه جور آینده نگریه ! یه سر برو جوان سیسیتم اونجا همه نوعش رو داره:31:

فکر کنم از 55 تومن شروع میشه به بالا:20:

سرویس من 128 kb
منطقه کمپلو(انقلاب) هستم
سرعت دانلود شبانه از 20 پایین تر نمیاد...
سابق بهتر بود یه چند ماهیه بد شده.
--------------------------------------------------
ساعت 6:00 بعداظهر

چه جالب هم محله ایی شدیم (یا هم منطقه ایی:31:)

اموز هرچی از دهنم دراومد بشون گفتم سکه یه پولشون کردم :10:

شما هم اگه از سرویس راضی نبودی اعتراض کن. کاش تعدادمون بیشتر بود حداقل اینطوری تحت فشار قرار می گرفتن که هر جور شده درستش کنن:10:

Gladiator King
30-06-2010, 23:37

واسه adsl

مودم از 20 به بالا هست. چقدر میخای خرج کنی؟
دوستان tplink 8811 گرفت به قیمت 27 تومن راضی هستن. 2 پورت هم داره LAN+USB
نری 8817 بخری که کلاه سرت رفته!!

---------- Post added at 12:37 AM ---------- Previous post was at 12:32 AM ----------

مودم وایرلس 4 پورت داره.
برای استفاده تو سیستم که با کابل وصل میکنی (تا 4 تا میتونی وصل کنی)
برای سیستم دیگر هم باید یا کارت وایرلس داشته باشی یا آداپتور وایرلس به usb
مودم وایرلس tplink 8901 قیمت تقریبا 57 تومن
آداپتور تقریبا 25 تومن
کارت وایرلس 10 تومن به بالا

H @ di
01-07-2010, 00:44
دوستان شاتلی الان شبانه چند مگ دانلود دارید

بچه ها این وضعش نیست . از شاتل به پارس از پارس به شاتل از رفاتک به برج از برج به لقمان از لقمان به راصد
از اینجا به اونجا از اونجا به اینجا همینجوری دارن مارو پاس میدن
شما فکر نمیکنید که این بازی ها رو شرکت ها عمدا درمیارن تا هی مارو کوچ بدن هی پول رانژه و کوفت و زهرمار
بگیرن ؟ یعنی واقعا این حق استانیه که داره بیش از هشتاد درصد بودجه کشور رو میده ؟ این باید اینترنتش باشه ؟

mojtaba-civil
01-07-2010, 00:54
خوب شما اول باید یک اشتراک adsl از شرکت مربوطه داشته باشید .
بعد من یه مودم Dlink-DSL 5640u پیدا کردم تو نت 4 تا پورت داره ، حالا دیگه نمی دونم کارش چطوره ...
اگر دوستان دیگر اطلاعاتی که به درد دوستمون بخوره دارن لطفا دریغ نکنن....
dlink نگیر، tp link خیلی بهتره.

مودم از 20 به بالا هست. چقدر میخای خرج کنی؟
دوستان tplink 8811 گرفت به قیمت 27 تومن راضی هستن. 2 پورت هم داره LAN+USB
نری 8817 بخری که کلاه سرت رفته!!

---------- Post added at 12:37 AM ---------- Previous post was at 12:32 AM ----------

مودم وایرلس 4 پورت داره.
برای استفاده تو سیستم که با کابل وصل میکنی (تا 4 تا میتونی وصل کنی)
برای سیستم دیگر هم باید یا کارت وایرلس داشته باشی یا آداپتور وایرلس به usb
مودم وایرلس tplink 8901 قیمت تقریبا 57 تومن
آداپتور تقریبا 25 تومن
کارت وایرلس 10 تومن به بالا

این چیزی که gladiator king نوشته خیلی چیز خوبیه. من تعریفشو شنیدم.
من خودم مودم وایرلس زایکسل دارم که قیمتش گرونتره تو بازار بزرگ حدود 87 تومنه. چیز خیلی خوبیه.
همون tp link چیز خوب و به صرفه ایه.
برای اون یکی سیستم فکر کنم اگه آداپتور بگذاری بهتر باشه، چون وقتی سیستم اول که مودم بهش وصله رو خاموش کنی اگه آداپتور داشته باشی با سیستم دوم میتونی کانکت بشی ولی اگه کارت وایرلس باشه فقط در صورت روشن بودن سیستم اول میتونی کانکت بشی.
البته اگه سیستم دومت لپ تاپ باشه که دیگه احتیاجی به آداپتور یا کارت وایرلس نیست، چون خودش گیرنده وایرلس داره.

mojtaba-civil
01-07-2010, 01:04
دوستان شاتلی الان شبانه چند مگ دانلود دارید

بچه ها این وضعش نیست . از شاتل به پارس از پارس به شاتل از رفاتک به برج از برج به لقمان از لقمان به راصد
از اینجا به اونجا از اونجا به اینجا همینجوری دارن مارو پاس میدن
شما فکر نمیکنید که این بازی ها رو شرکت ها عمدا درمیارن تا هی مارو کوچ بدن هی پول رانژه و کوفت و زهرمار
بگیرن ؟ یعنی واقعا این حق استانیه که داره بیش از هشتاد درصد بودجه کشور رو میده ؟ این باید اینترنتش باشه ؟

ظاهرا دوباره سرعت دانلود شبانه شاتل بد شده. امشب خیلی سرعت کمه. سرعت دانلودم بین 2 تا 30 در نوسانه که به ندرت از 10 بالاتر میره. اولش سرعت دانلود 20-30 بود ولی بعدش پایین اومد.

الان که این تست رو گرفتم، سرعت دانلودم حدود 2 هستش. چرا الکی واسه خودش زده 53.5؟

yasi1356
01-07-2010, 01:24

یعنی در این حد خراب شده؟

کرتم داش:10::7::7:

samangolriz
01-07-2010, 10:38

سلام

اگه کسی از دوستان چنین مشکلی داشته یا می خواین بدونین چکار کنید تا الکی الکی مخابرات پولتونو نخوره به این تاپیک سر بزنید.

سامان:11:

samangolriz
01-07-2010, 10:46

سلام

اگه کسی از دوستان چنین مشکلی داشته یا می خواین بدونین چکار کنید تا الکی الکی مخابرات پولتونو نخوره به این تاپیک سر بزنید.

سامان:11: