PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / شهر اهواز

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

djmilad_mrb
07-02-2010, 13:52
تقریبا دو هفته پیش بود موقعی که رفتم که تغییر اشتراک بدم یه بنده خدایی بدجوری قاطی کرده بود ماجرا از این قرار بود که طرف یه ماه پیش تقاضا داده بود هنوز رو مرحله تخصیص پورت مونده بود:41: بعد وقتی که بشون میگفت که بالاخره کی میخواین وصل کنید بش گفتن که پورتمون تموم شده دیگه پورت خالی نداریم که به شما تخصیص بدیم بنده خدا یه ماه تمام الاف این شاتل شده بود بدون اینکه adsl رو براش وصل کنن واقعا که این شاتل ............

خودتون قضاوت کنید.....

moslem.b
07-02-2010, 15:04
سلام دوست عزیز فرکانس ها با دو مدلاسیون روی باند ku ارسال می شن که یک s1وs2است s1 قدیمی هستن یعنی درست همان سیستم --- که ما ایرانی ها به ان می گویم ماهواره دیجیتا هر ترنس پوندر توانای داشتن چند کانل رادیوی و تلوزیونی دارد وتوانای ارسال دیتا اما این محدودیتی هم داره که سطح گرافیکی کانال میزان پهنای باند ارسالی هر چه تعداد کانال زیاد شود پاین میاید اما s2 امدن به جای ارسال اواج به صورت qpsk ,انهارو به 8pskو 16 psk ارتقا دادن و این باعث می شود که کانال ها ی زیاد تر از فرکانس s1در هر ترنس پوندر قرارگیرد وهمچنین برای ارسال دیتا پهنای بیشتری ارسال شود
فرکانس های s1 به همین دلیل دارن جاشون بع s2 میدن این رون در ماهواره های نا اوایل 2011 خواهد بود وبعد همه s2 میشن اگر کارت --- می خواهی بخری skystar hd2 بخر که هم کانال hdببینی وهم از فرکانس s2 استفاده کنی فرکانس s2 برای دانلود زیاد است w3,w6,nss6وقیره ولی معروفه فرکانس 11449 v30000 s2 در w6 می باشد که می گن شب حداقل 3 فیلم روز دانلود میکنی اگر سوالی در این مورد داشتی بیان کن تا در سورت توان پاسخ دهم

محسن جان ممنون از راهنماییت

دی وی بی کارت دیگه ایی هم هست که فقط s2 ساپورت کنه ولی قیمتش پایین باشه ؟ آخه این skystar hd2 یکمی گرونه

fashion_boy
07-02-2010, 15:45
سلام به همگی
دوستان شما هم با دانلود کردن از تورنت مشکل دارید؟؟؟؟؟
آخه من بیشتر از 18 نمیتونم دانلود کنم:41:

یه مشکل دیگه هم دارم زمانی که از رپید باز دانلود میکنم ابتدا سرعتش خیلی خوبه اما زمانی که یکی از کانکشنایه idm کامپلت میشه سرعت یهو از 20 بیشتر نمیره و تا آخر با سرعت 20 دانلود میکنه یا اینکه دیسکانکت کنم و دوباره کانکت کنم :41:
میلاد جان کم پیدایی داداش؟!:10:
منم این مشکل رو دارم بعضی اوقات
در کل کیفیت خطوط اومده پایین:13:

تقریبا دو هفته پیش بود موقعی که رفتم که تغییر اشتراک بدم یه بنده خدایی بدجوری قاطی کرده بود ماجرا از این قرار بود که طرف یه ماه پیش تقاضا داده بود هنوز رو مرحله تخصیص پورت مونده بود:41: بعد وقتی که بشون میگفت که بالاخره کی میخواین وصل کنید بش گفتن که پورتمون تموم شده دیگه پورت خالی نداریم که به شما تخصیص بدیم بنده خدا یه ماه تمام الاف این شاتل شده بود بدون اینکه adsl رو براش وصل کنن واقعا که این شاتل ............

خودتون قضاوت کنید.....
همین داستان برای منم پیش اومد با میکال اکسین:17:
2 ماه الاف شدم تا شروع به کار کنند.بعدش قرارداد بستم و حتی پول راه اندازی و شارژ رو هم دادم و بعد از 1ماه انتظار گفتند مرکز شما رو پوشش نمیدیم!!:47::47:

nima_ir
07-02-2010, 15:50
اگه کارت S2 میخواهید.

کارت کیوباکس Qbox HD S2 8920 به قیمت 100 هزارتومان (با شش ماه گارانتی)
بهترین انتخاب هستش.
*کارتی قوی در زمینه انلاین و افلاین . داری ریموت کنترل دارای ورودی کپچر استفاده از اسکای نت بصورت مستقل تیونر قوی و حساس (تایید شده از کشور آلمان)*

اگه برند اسکای استار میخواهید کارت SKYSTAR S2 به قیمت 82 هزارتومان (با شش ماه گارانتی)
*فاقد ریموت کنترل*

isrobotic
07-02-2010, 19:35
من دیشب برای اولین بار با adsl شاتتل که از نیماد نت گرفتم حال کردم
سرعتش هم خوب بود
یعنی بین 30 تا 70 نوسان داشت ولی خوب بود
تقریبا 1گیگ مصرف داشتم :20:

یه سری هم به سایت ما بزنید خوشهال میشم:10:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

davidmti
07-02-2010, 22:24
سلام به همگی
دوستان شما هم با دانلود کردن از تورنت مشکل دارید؟؟؟؟؟
آخه من بیشتر از 18 نمیتونم دانلود کنم:41:

یه مشکل دیگه هم دارم زمانی که از رپید باز دانلود میکنم ابتدا سرعتش خیلی خوبه اما زمانی که یکی از کانکشنایه idm کامپلت میشه سرعت یهو از 20 بیشتر نمیره و تا آخر با سرعت 20 دانلود میکنه یا اینکه دیسکانکت کنم و دوباره کانکت کنم :41:
تورنت کلا چیز مزخرفیه همون موقع که سرعت اینترنت خوب بود هم تورنت عشقی بود چه برسه به الان.

MAXXX
08-02-2010, 04:49
امروز پسرخالم رفته بود اون دفتر ستی که برای اینترنت مخابراتی ثبت نام میکنه
بهش یه برگ تعرفه داده بودن بالاش نوشته بود شرکت طلوع رایانه لقمان !
نمیدونم جریان چیه

blae
08-02-2010, 05:38
سلام دوستان
دیروز یه access point tdlink خریدم,از پیش یکی از همین 3 فروشگاه شبکه که کنار بازاربزرگه. پشیمون شدم.فقط جعبش باز شده ولی خود دستگاه رو از پلاستیک هم در نیاوردم.
زیرقیمت میدمش فوری.
کسی میخواد با این شماره تماس بگیره:09381772845

blae
08-02-2010, 05:49
باسلام,
من دیروز یه access poin tdlink گرفتم از فروشگاه شبکه,کنار بازار بزرگ.پشیمون شدم میخام پسش بدم,نمیدونم بگیرش یا نه.فقط در جعبش باز شده و خود دستگاه هم از پلاستیک بیرون نیاوردم.
اگه کسی از دوستان اهوازی میخادش سریع تماس بگیره.
زیره قیمت میدمش.تظمینی که روشن هم نشده.
شماره تماس:09381772845

blae
08-02-2010, 05:56
باسلام,
من دیروز یه access poin tdlink گرفتم از فروشگاه شبکه,کنار بازار بزرگ.پشیمون شدم میخام پسش بدم,نمیدونم بگیرش یا نه.فقط در جعبش باز شده و خود دستگاه هم از پلاستیک بیرون نیاوردم.
اگه کسی از دوستان اهوازی میخادش سریع تماس بگیره.
زیره قیمت میدمش.تظمینی که روشن هم نشده.
شماره تماس:09381772845

davidmti
08-02-2010, 09:10
جد و آبادشون شارلاتانه مخابرات هنوز توی تهران کامل پوشش نمیده چه برسه به اینکه بیاد اهواز پوشش بده.:4:

fashion_boy
08-02-2010, 10:50
امروز پسرخالم رفته بود اون دفتر ستی که برای اینترنت مخابراتی ثبت نام میکنه
بهش یه برگ تعرفه داده بودن بالاش نوشته بود شرکت طلوع رایانه لقمان !
نمیدونم جریان چیه
حالا بزارید من یه خبر بهتون بدم در مورد طلوع رایانه لقمان:33:
یکی از دوستام که بازار بزرگ مغازه داره از این شرکت ADSL 256 نامحدود میگیره
خودم دیروز با همین چشمام دیدم سرعتش بطور متوسط 80KB بود!:25:

isrobotic
08-02-2010, 11:42
سرعت اینترنت من که از شاتل گرفتم امروز کند شده

tahaatjensen
08-02-2010, 14:12
سلام دوستان پینگ اینروزهای شما روی چنده؟
پینگ من چهار روز که روی 433 است. اکثر دانلود من از تورنت که سرعتم بالای 15 نمیره.
اروز که رفتم سایت speedtest.net پینگ بگیرم دیدم سرور شاتل از کویت به عربستان تغییر داده شده بود. که البته روی وضعیت سرعت دانلود نداشته.
شما فکر میکنید بعد از 22 بهمن وضعیت بهتر بشه یا مشکل اساسی تر از این حرفهاست؟

یک سوال دیگه کدام شرکت در اهواز وایرلس محدود با ساعات رایگان ارائه میده؟

porya_spy
08-02-2010, 18:07
دوستان ببخشید که این پست میدم .
من الان 2 هفته ای میشه که تاپیک ها رو دنبال میکنم . من الان اسم شرکت هارو میگم شما بگید کدوم رو دیگه دنبالش نرم و پیگیرش نباشم.
صبانت-شاتل-پارس آنلاین-اسیاتک-مخابرات-وایمکس ایرانسل
ممنون.

mohsensamand
08-02-2010, 20:59
سلام دوستان پینگ اینروزهای شما روی چنده؟
پینگ من چهار روز که روی 433 است. اکثر دانلود من از تورنت که سرعتم بالای 15 نمیره.
اروز که رفتم سایت speedtest.net پینگ بگیرم دیدم سرور شاتل از کویت به عربستان تغییر داده شده بود. که البته روی وضعیت سرعت دانلود نداشته.
شما فکر میکنید بعد از 22 بهمن وضعیت بهتر بشه یا مشکل اساسی تر از این حرفهاست؟

یک سوال دیگه کدام شرکت در اهواز وایرلس محدود با ساعات رایگان ارائه میده؟

سلام دوست عزیز اکثر شرکت ها هم محدود دارد و هم نا محدود و هم دریکت که به عنوان مثال می توان شرکت های نیماد -راصد -لوتوس - ابتکارنت - رانام بورد که ازهمه اینا فقط راصد محدودش دانلود شبانه ندارد یعنی در 24ساعت محدود .

borderlessboy
08-02-2010, 23:08
ُسلام دوستان

صبر کنید 23ام سرعت درست میشه!!!:46:

porya_spy
09-02-2010, 00:14
از دوستان کسی پیشنهاد میکنه از صبانت سرویس بگیرم ؟ اگه میشه یه توضیح کامل در مورد سرویس های صبانت بدید.

davidmti
09-02-2010, 00:25
دوستان ببخشید که این پست میدم .
من الان 2 هفته ای میشه که تاپیک ها رو دنبال میکنم . من الان اسم شرکت هارو میگم شما بگید کدوم رو دیگه دنبالش نرم و پیگیرش نباشم.
صبانت-شاتل-پارس آنلاین-اسیاتک-مخابرات-وایمکس ایرانسل
ممنون.
شما سروری اصلا تاپیک مال خودته:11:
هرچه تعداد بچه ها بیشتر صلح و صفا صمیمیت بیشتر:10::40:
شاتل که عشقیه - صبانت هم تا اونجا که من میدونم خوبه فقط مدت شبانش کمه - مخابرات هم که تا حالا نداده - وایمکس هم که زیادی گرونه - آسیا تک هم گویا شبانه نداره خودت هم تماس بگیری بپرسی بدک نیست - برای بقیش هم بقیه برو بچ نظر بدن بهتره.

---------- Post added at 12:25 AM ---------- Previous post was at 12:21 AM ----------

از دوستان کسی پیشنهاد میکنه از صبانت سرویس بگیرم ؟ اگه میشه یه توضیح کامل در مورد سرویس های صبانت بدید.
من خودم قبل از شاتل میخواستم صبانت بگیرم چون بچه های استان های دیگه خیلی تعریفش رو دادن ولی اون موقع تازه فارا نمایندگیش رو گرفته بود هنوز گلستان رو که ما هستیم ساپورت نمیکرد اما الان مشکلی نداره.

arman405
09-02-2010, 03:05
آسیا تک ساعت 2 تا 6 رایگان هست.

بهشون زنگ زدم گفتم هیچ جای ایران رایگان نداره! گفت اهواز داره واسه جلب مشتری!!!

ولی در عوض اهواز سرویس های نامحدود ارائه نمیده که کیفیت بیاد پایین.

من هنوز منتظرم این شاتل دزد خطم رو از رانژه خارج کنه.قرار داد هم که با آسیاتک بستم ولی فکر کنم بره تا بعد از تعطیلات وصل شدنش.

هر وقت وصل شد خبر میدم که رایگان داره یا نه و سرعت چطوره

isrobotic
09-02-2010, 11:21
آقایون ببخشید اینو اینجا میگم شاید هم جاش نباشه
از وقتی adsl گرفتم یاهو من قاتی میکنه حالا هم که اصلا لاگین نمیشه
میشه بگید مشکل از کجاست yahoo 10

djmilad_mrb
09-02-2010, 11:58
سعید مهدیون مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات در جلسه پرسش و پاسخ در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که آیا سرعت ۱۲۸ کیلو بیت بر ثانیه اینترنت برای کاربردهای دولت الکترونیک در کشور کافی است یا خیر به ایلنا گفت: کاربرد دولت الکترونیکی هیچ ربطی به سرعت اینترنت ندارد و محدودیت‌هایی برای اینترنت ملی برای کشور ندارد و ممکن است سرعت ۱۲۸ کیلو بیت محدودیت‌های فنی برای شرکت‌های ارائه خدمات اینترنتی داشته باشد ولی بنده معتقدم با همین سرعت می‌توان کاربردهای تجارت الکترونیکی را عملیاتی کرد.

وی در ادامه سخنان خود مبنی بر مشکلات به وجود آمده در شبکه اینترنت کشور بعد از قطعی کابل جاسک- فجیره اظهار داشت: این قطعی برای داخل کشور مشکلی ایجاد نکرده است ولی سرعت دسترسی کاربران اینترنت را با مشکل مواجه کرده ولی ما به دنبال آن هستیم با قطعی کابل‌های اینترنت خدمات کشور دچار مشکل نشود البته باید در نظر داشت که اگر در سرعت اینترنت مشکلاتی به وجود آمده است ممکن است از شرکت ارائه‌کننده آن باشد که ما درصددیم برای تشویق بیشتر شرکت‌ها ۱۰ ISP برتر در زمینه سرعت را معرفی و اسامی آن را در سایت شرکت قرار دهیم.

مهدیون در ادامه سخنان خود به بسته شدن جی میل اشاره کرد و گفت: در مورد بسته شدن این سرویس اگر هر کسی اعتراضی داشته باشد باید به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منتقل کند ولی از نظر بنده این یک فرصت حساب می‌شود و باید مردم کشور به سمت ایمیل ملی هدایت شوند به عبارتی تا زمانی که ما به خارجی‌ها اعتماد کنیم توسعه فناوری اطلاعات در داخل نخواهیم داشت و این یعنی اینکه باید به دولت و کشور اعتماد کنیم.

وی در پایان سخنان خود اظهار داشت: در حال حاضر ما از نظر شاخص ضریب نفوذ اینترنت در منطقه اول هستیم و از نظر بیشترین جهش فناوری اطلاعات از سال ۸۴ تا ۸۸ در منطقه دارای رتبه دوم هستیم که امیدواریم تا پایان سال برنامه پنجم در میانگین همه شاخص‌ها به مقام دوم حوزه IT دست پیدا کنیم.

djmilad_mrb
09-02-2010, 12:11
آقایون ببخشید اینو اینجا میگم شاید هم جاش نباشه
از وقتی adsl گرفتم یاهو من قاتی میکنه حالا هم که اصلا لاگین نمیشه
میشه بگید مشکل از کجاست yahoo 10

دوست من ربطی به yahoo messenger نداره دولت مهرپرور تمامیه سرویسهای اجتماعی و غیره رو تا اطلاع ثانوی بسته ..........

mohsensamand
09-02-2010, 12:52
سلام بردوستا ن من سرویس وایرلس استفاده میکنم می خواستم بدانم که ایا isp ها می توانند از طریق اینترنتی که به مامی دهند می توانند عکس فیلم و اطلاعات شخسی افراد که در کامپیوتر است را کش برند ممنون

canor
09-02-2010, 16:31
آسیا تک ساعت 2 تا 6 رایگان هست.

بهشون زنگ زدم گفتم هیچ جای ایران رایگان نداره! گفت اهواز داره واسه جلب مشتری!!!

ولی در عوض اهواز سرویس های نامحدود ارائه نمیده که کیفیت بیاد پایین.

من هنوز منتظرم این شاتل دزد خطم رو از رانژه خارج کنه.قرار داد هم که با آسیاتک بستم ولی فکر کنم بره تا بعد از تعطیلات وصل شدنش.

هر وقت وصل شد خبر میدم که رایگان داره یا نه و سرعت چطوره
سلام آرمان خان

مشکلت با نیماد چیه؟
من تازه میخوام برم از نیماد ADSL بگیرم
آسیاتک که استانهای دیگه ازش خیلی بد میگن
کجای اهوازی؟
چرا از صبا نمیگیری؟

davidmti
09-02-2010, 17:11
سلام بردوستا ن من سرویس وایرلس استفاده میکنم می خواستم بدانم که ایا isp ها می توانند از طریق اینترنتی که به مامی دهند می توانند عکس فیلم و اطلاعات شخسی افراد که در کامپیوتر است را کش برند ممنون
میتونن که چک کنن از چه سایت هایی استفاده میکنی منتقی هم به نظر میرسه چون من سر پایین بودن سرعت چت میکردم با شاتل بهم گفت از از سایت فایرفکس نرم افزار رو دانلود کن تا من از اینجا مونیتور کنم.
اما نمیتونن چیزهای تو کامپیوتر رو ببینن اگر درایو هاتو (share) به حالت allow نکرده باشی فقط هکر ها با تروجان هاو ... که روی کامپیوترت از روی اشتباه نصب میکنی میتونن اطلاعات دزدی کنن که یه فایروال خوب و بروز شده تا درصد بالایی جلوی این قضیه رو میگیره.:5:

davidmti
09-02-2010, 17:23
همه تو اینترنت نوشتن جیمیلشون باز نمیشه مال من که مشکلی نداره مال شما چی؟نه ر*ش -ک-ن دارم نه هیچی تو این مایه ها.

fashion_boy
09-02-2010, 17:26
همه تو اینترنت نوشتن جیمیلشون باز نمیشه مال من که مشکلی نداره مال شما چی؟نه ر*ش -ک-ن دارم نه هیچی تو این مایه ها.

برای منم باز میشه ولی مسنجر نه:19:

nima_ir
09-02-2010, 17:27
دوست عزیز کسانی که وایرلس دارن و از رادیو استفاده می کنند isp براحتی میتونه وارد سیستم کلاینت ها بشه.

ولی میشه با یک فایروال قوی و استفاده از این برنامه جلوشون رو گرفت یعنی تمام پورت های رو ببندید.

*برنامه رو اجرا کنید و تمام گزینه هایی که فعال هستش با کلیک رو دکمه غیرفعال کنید * سیستم ریستار خواهد شد و تمام پورت های دسترسی به شما بسته خواهد شد*

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MAXXX
09-02-2010, 17:34
فعلا ممکنه از آمریکا برامون جاسوس ایمیل کنن برا همین بستن
ماله من که باز نمیشه

EHSANRF
09-02-2010, 17:46
دوستان عزيز يكي از آشناها ميخواد از اهواز / منطقه گلستان Adsl بگيره. چه شركتي براي خونگي 128 پيشنهاد ميدين؟

هم كيفيتش خوب باشه / هم سرعت / هم پاسخگويي / هم قيمت

mohsensamand
09-02-2010, 19:41
نیما برنامه nd32 smart security4اخرین اپدیت که امروز انجام دادم نیما برنامه دیگه ای هم می خواهد یا کافیه وایا در ان باید تنضیماتی عمال کرد ممنون از پاسخ که به سوال های من و دیگر دوستان می دهی

nima_ir
09-02-2010, 20:03
خواهش می کنم دوست عزیز.

همون ناد 32 عالیه برای محکم کاری فایروال ویندوز رو روشن کن.

EHSANRF
09-02-2010, 20:44
دوستان عزيز يكي از آشناها ميخواد از اهواز / منطقه گلستان Adsl بگيره. چه شركتي براي خونگي 128 پيشنهاد ميدين؟

منتظر هستم./

canor
09-02-2010, 22:57
شرکتی هست که سرویس بالای 128 به کاربر خانگی بده؟
من نیماد رو رفتم پرسیدم، گفتن باید یا جزو جامعه علمی باشی(استاد، دانشجو،...) یا شرکت باشی
منم تازه ترم پیش از دانشگاه فارغ التحصیل شدم :|

mohsensamand
09-02-2010, 23:36
شرکتی هست که سرویس بالای 128 به کاربر خانگی بده؟
من نیماد رو رفتم پرسیدم، گفتن باید یا جزو جامعه علمی باشی(استاد، دانشجو،...) یا شرکت باشی
منم تازه ترم پیش از دانشگاه فارغ التحصیل شدم :|

سلام ببین اگر adsl بگیری همه همینو میگن ولی بضی هم سرویس میدن اما اگر وایرلس بگیری هرچقدر پول بدی همون قدر هم سرعت بهت میدن حتی اگر یک مگ نامحدود بخواهی .....

davidmti
09-02-2010, 23:54

من هم گلستانم نیماد بد نیست عشقیه ولی فعلا خوبه صبانت (فارا) هم خوبه.

---------- Post added at 11:54 PM ---------- Previous post was at 11:51 PM ----------

خواهش می کنم دوست عزیز.

همون ناد 32 عالیه برای محکم کاری فایروال ویندوز رو روشن کن.
آقا نیما من 2 م نیوفتاد فرق وایرلس با adsl از لحاظ امنیتی چیه که ISP میتونه فضولی کنه؟

nima_ir
10-02-2010, 14:55
دوست عزیز کسانی که وایرلس استفاده می کنند با رادیویی که دارند (کلاینت) وصل میشن به یک اکسس پوینت که روی دکل نصب هستش اکسس پوینت هم وصل هستش به مرکز ISP که نت میده

همیشه این 3تا باید در ارتباط باشند تا شما سرویس بگیرید. (کلاینت+ AP +ای اس پی)

مرکز ISP بوسیله ی اکسس پوینتی که کلاینت ها بهش وصل هستن میتونه وارد سیستم کلاینت ها بشه. براحتی میتونه رادیوی شما رو ریموت کنه و وتنظیمات رادیو ی شما و بعضی از مواقع سیستم شما در اختیار بگیره.

واسه جلوگیری از کار باید 2 کار انجام داد.

1 .نصب فایراول قوی (ناد32 یا کسپراسکای)
2. تیک Remote Assistance بردارید.
به قسمت کنترل پنل برید و روی آیکون SYSTEM کلیک کنید سر برگ Remote.

(بصورت دیفالت همیشه این گزینه فعال هستش )

خبر جدید برای کسانی که دنبال ADSL مخابرات هستن

تا اونجایی که بنده اطلاع دارم پینگ بالایی دارند (بدرد کسانی که آنلاین بازی می کنند نمی خوره) بیشتر از 128 به خونه ها هم نمیدن .
شیر هم 1به 6 و یا 1 به 10 هستش.

Cyber-Dude
10-02-2010, 16:00
خبر جدید برای کسانی که دنبال ADSL مخابرات هستن

تا اونجایی که بنده اطلاع دارم پینگ بالایی دارند (بدرد کسانی که آنلاین بازی می کنند نمی خوره) بیشتر از 128 به خونه ها هم نمیدن .
شیر هم 1به 6 و یا 1 به 10 هستش.

نكته جالب اينه كه با اين قيمتايي كه مخابرات داده با اون 20 درصدي كه اجازه داده شركتهاي PAP گرونتر بگيرن اينترنت 512 نامحدود در مياد حدود 25 تومن كه با يه مقايسه ميشه فهميد تو اين مملكت دزدي چقدر راحته

MAXXX
10-02-2010, 21:01
البته من نمیدونم تو این خرتوخر دارن چه غلطی میکنن
ولی فکر میکنم باید کم کم شاهد کاهش قیمت های ISP ها باشیم
نمیدونم مخابرات هزینه ها رو پایین اورده و ISP ها به خاطر طمع قیمت هارو پایین نیوردن که با اومدن اینترنت مخابرات مجبورن کم کنن
یا اینکه واقعا با هزینه های خودشون این قیمتی که الان میدن قیمتیه که براشون میصرفه که با اومدن اینترنت ارزون دولتی آینده عجیب غریبی در انتظارشونه

zedeh@le_b@h@l
12-02-2010, 02:41
اون دوستی که گلستانه واسه adsl ببین اول خطط فیبر نوری یا PCM نیست چون به اینها سرویس نمی دن.گلستان داغونه.
اون یکی دوستمونم که بالاتر از ۱۲۸ می خواست شرکت دنیانت ارایه می ده به خونگی.
در مورد وایرلسم اینو بگم که دم آقا نیما گرم خیلی توضیحاتشون کامله. ولی وایرلس اصلا امنیت نداره به درد کافی نت فقط می خوره.چند وقت پیش یکی از دوستان بهم گفت یه خط هست -- کنم. که به آسونی پسووردش بدست اومدو به فایلاشم نفوذ کردیم. یه فایروال نود قویم داشت که پدرمو درآورد ولی اونم توان نداشت راحت فایلاشو گرفتم.

pandev
12-02-2010, 16:31
سلام
قیمت 64 و 128 نامحدود که پایین ترین قیمت ها رو تو اهواز دارن رو می خواستم البته سرعتشون هم خوب باشه !
ممنون

isrobotic
13-02-2010, 01:38
سلام به همه
یک دفعه adsl من که از شاتل اشتراک گرفتم قطع شد
اقایون که از شاتل استفاده میکنن مشکلی دارن
یا فقط adsl من قطع شده
لطفا سریع جواب بدید
با تشکر فراوان

davidmti
13-02-2010, 12:27
سلام به همه
یک دفعه adsl من که از شاتل اشتراک گرفتم قطع شد
اقایون که از شاتل استفاده میکنن مشکلی دارن
یا فقط adsl من قطع شده
لطفا سریع جواب بدید
با تشکر فراوان

من گلستانم مشکلی ندارم دیشب 1 گیگ دانلود داشتم.:8:

H @ di
14-02-2010, 01:19
من گلستانم مشکلی ندارم دیشب 1 گیگ دانلود داشتم.:8:

خوش به حالت من الان دارم با سرعت 16 می گیرم تقریبا از دهم اینجوری شد یه فیلم 400 مگ رو توی دوشب می گیرم بچه های مرکز رجایی شما هم همین طورید ؟ الان برای اسباب کشی کدوم شرکت مناسبه ؟ صبا اومده ؟ خواهشا یکی جواب بده

moslem.b
14-02-2010, 01:32
مرکز رجایی ART1 روز سرعت دانلود 100 شب 20

nima2112
14-02-2010, 13:02
سلام آقا من از صبانت دارم(فارا) سرعتمم انصافا توپه 128 گرفتم ولی ریتم تا 130 رفت (خودم باورم نمیشد:5:) پینگمم معمولا بین 160 تا 230 متغییره:31:
راستی میدونستین دنیانت(آسیاتک)واسه اینکه اینترنت ارزونتر پاش بیوفته رفته پهنای باندشو از طلوع رایانه خریده؟حالا حساب کن چه شود این اینترنت!!!!
بچه هایی که از دنیانت دارن برن آی پی شونو چک کنن

arman405
14-02-2010, 13:23
سلام آقا من از صبانت دارم(فارا) سرعتمم انصافا توپه 128 گرفتم ولی ریتم تا 130 رفت (خودم باورم نمیشد:5:) پینگمم معمولا بین 160 تا 230 متغییره:31:
راستی میدونستین دنیانت(آسیاتک)واسه اینکه اینترنت ارزونتر پاش بیوفته رفته پهنای باندشو از طلوع رایانه خریده؟حالا حساب کن چه شود این اینترنت!!!!
بچه هایی که از دنیانت دارن برن آی پی شونو چک کنن

دوست عزیز سرعت شبانه چه طوره؟ افت سرعت و ریت دانلود چنده؟

والا من از دنیا نت گرفتم ولی هنوز وصل نشده چون این شاتل دزد الان 2 هفته سر کارم گذاشته واسه جمع آوری خط.

اگر صبا خوب باشه بیام بگیرم.

شبانه من شنیدم ماله صبا 5 تا 10 کیلوبایت هست.مثل شاتل!

مال شما چه طور هست؟

ممنون

nima2112
14-02-2010, 13:54
دوست عزیز دروغ چرا بخاطر اینکه من شاغلم وقت نمیکنم شبا بشینم پا دانلود اما یه شب جمعه که نشستم ریت دانلودم 25 بود بعد خسته شدم با اکانت خودم کانکت شدم.
خوبیی که صبانت داره اینه که اکانت رایگانش یوزر و پسوردش فرق میکنه یعنی الزام نیست نیست حتما با سرعت پایین کار کنی اگه کار خاصی داشتی میتونی با اکانت خودت کانکت شی و با سرعت واقعیت کار کنی.بقیه اینطور نیستن شبا پهنای واقعیتونو کم میکننو به بهانه اینکه شلوغه اینترنت واقعیتم ازت میگیرن...

win2k3
14-02-2010, 23:18
دوست عزیز دروغ چرا بخاطر اینکه من شاغلم وقت نمیکنم شبا بشینم پا دانلود اما یه شب جمعه که نشستم ریت دانلودم 25 بود بعد خسته شدم با اکانت خودم کانکت شدم.
خوبیی که صبانت داره اینه که اکانت رایگانش یوزر و پسوردش فرق میکنه یعنی الزام نیست نیست حتما با سرعت پایین کار کنی اگه کار خاصی داشتی میتونی با اکانت خودت کانکت شی و با سرعت واقعیت کار کنی.بقیه اینطور نیستن شبا پهنای واقعیتونو کم میکننو به بهانه اینکه شلوغه اینترنت واقعیتم ازت میگیرن...

تائید میشه :10:
اما شبانش رو من هر موقع رفتم بین 12 تا 18 متغیره یعنی 128 هستش یه جورایی ...
من 512 ازشون گرفتم .

tahaatjensen
14-02-2010, 23:25
من شاتل دارم مرکز مدرس 20 روزی مشکل داشتم ولی خدا رو شکر 4و5 روزه شبا یک گیگ دانلود رایگان دارم.
برای اون دوستانی که برای اسباب کشی سوال داشتن یکی از دوستام از پارس انلاین 128 گرفته ماهی13 تومن شبها از ساعت 1 تا 6 صبح رایگان سرعت دانلود روزها 20 ولی شبها باز میشه میرسه به 160 تا 180

canor
15-02-2010, 00:26
من از دنیانت گرفتم
البته هنوز وصل نشده، شانس من به تعطیلیها خورد
تنها شرکتی بود که بالای 128 رو به همه میداد
یدونه 1 گیگ گرفتم. خدا کنه خوب باشه
کسی از دنیانت استفاده میکنه؟
من مرکز چمران هستم

arman405
15-02-2010, 10:18
من از دنیانت گرفتم
البته هنوز وصل نشده، شانس من به تعطیلیها خورد
تنها شرکتی بود که بالای 128 رو به همه میداد
یدونه 1 گیگ گرفتم. خدا کنه خوب باشه
کسی از دنیانت استفاده میکنه؟
من مرکز چمران هستم

من گرفته بودم ولی دیروز مجبور شدم برم کنسل کنم.

شاتل دزد گفت 3 روزه خط رو از رانژه در میاره ولی بعد 2 هفته هیچ خبری نشد و گفت که باید تا 1 هفته تا 10 روز دیگه صبر کنی که جمع بشه!

واقعا مسخره هست.

منم به دلیل نیازی که به نت دارم بیش از این نمیتونم صبر کنم و قرار شد فردا همون سرویس خودم رو مجدد از شاتل بگیرم.

اینم روش جدیده واسه دزدی.

3 هفته طول میدن وصل کنن 1 ماه طول میدن جمع کنن.

جالبه که گفت باید این دو هفته ایی که قطع بوده از 1 ماه اشتراک کم کنیم.یعنی 19 تومان بدم برای 2 هفته!

خرابه این شاتل هستم.

مرگ بر شاتل

Gladiator King
15-02-2010, 11:52
مرگ بر شاتل

فکر نکنم کار شاتل باشه همش زیره سره نیماده
دیده همه مشتریاش دارن میپرن این کارها رو میکنه

T I M S A R
15-02-2010, 12:00
سلام دوستان
من 22 هر ماه باید سرویسم رو شارژ کنم ولی تا امروز سرویسم قطع نشده؟ خبریه ما نمیدونیم؟آخ که چقدر این شاتل مهربونه

fashion_boy
15-02-2010, 12:26
من گرفته بودم ولی دیروز مجبور شدم برم کنسل کنم.

شاتل دزد گفت 3 روزه خط رو از رانژه در میاره ولی بعد 2 هفته هیچ خبری نشد و گفت که باید تا 1 هفته تا 10 روز دیگه صبر کنی که جمع بشه!

واقعا مسخره هست.

منم به دلیل نیازی که به نت دارم بیش از این نمیتونم صبر کنم و قرار شد فردا همون سرویس خودم رو مجدد از شاتل بگیرم.

اینم روش جدیده واسه دزدی.

3 هفته طول میدن وصل کنن 1 ماه طول میدن جمع کنن.

جالبه که گفت باید این دو هفته ایی که قطع بوده از 1 ماه اشتراک کم کنیم.یعنی 19 تومان بدم برای 2 هفته!

خرابه این شاتل هستم.

مرگ بر شاتل
قبل از اینکه دوره جدید رو شارژ کنی برو شرکت درخواست بده تاریخ صورتحسابت رو اصلاح کنند

سلام دوستان
من 22 هر ماه باید سرویسم رو شارژ کنم ولی تا امروز سرویسم قطع نشده؟ خبریه ما نمیدونیم؟آخ که چقدر این شاتل مهربونه
سلام
این اتفاق برای من هم افتاده
دوره جدید ا ماهه با 3 گیگ ترافیک از امروز شروع شد بدون اینکه پولی بدم:27:

mositanha
15-02-2010, 13:01
سلام دوستان
من میخوام از دنیا نت سرویس بگیرم ولی مودمی که میدن خیلی گرونه. میخواستم بدونم چه مودمی بگیرم که قیمتش در حد 20 یا 30 هزار تومان باشه
با تشکر

mositanha
15-02-2010, 16:37
کسی نیست به ما جواب بده ؟؟؟؟؟؟؟؟

nima_ir
15-02-2010, 19:26
سلام دوستان
من میخوام از دنیا نت سرویس بگیرم ولی مودمی که میدن خیلی گرونه. میخواستم بدونم چه مودمی بگیرم که قیمتش در حد 20 یا 30 هزار تومان باشه
با تشکر

از شرکت بپرس چه مدم هایی ساپورت می کنید.

یه برند رو انتخاب کن تهیه کن.

ولی من مودم کمتر از 35 تومان تو بازار ندیدم.

ولی از مودم هایی توی این رنج نباید انتظار کیفیت آنچنانی داشته باشید

mositanha
15-02-2010, 19:36
از شرکت بپرس چه مدم هایی ساپورت می کنید.

یه برند رو انتخاب کن تهیه کن.

ولی من مودم کمتر از 35 تومان تو بازار ندیدم.

ولی از مودم هایی توی این رنج نباید انتظار کیفیت آنچنانی داشته باشید

ازشون پرسیدم گفتن فرقی نمیکنه چه برندی باشه...
قیمتی هم که بالا گفتم تقریبی بود.. :31:
حالا شما کدوم مارکو پیشنهاد میکیند... :20:

arman405
15-02-2010, 20:20
دوست عزیز 40 تومان بده یه asus 602 بگیر تا 10 سال آخ نمیگه.

d link و tp link هم خوبن اونها هم 35 تا 40 تومان هست.

esnforce
15-02-2010, 22:16
ازشون پرسیدم گفتن فرقی نمیکنه چه برندی باشه...
قیمتی هم که بالا گفتم تقریبی بود.. :31:
حالا شما کدوم مارکو پیشنهاد میکیند... :20:
مگانت (meganet)عالیه
من باش مشکلی نداشتم
قیمتش هم حدود 30 تومن(2تومن بالا پایین)

davidmti
16-02-2010, 11:55
سلام بچه ها دلم براتون تنگ شده بود 2 روز نبودم .:10:
این سه چهار شب اخیر 1.1 گیگ تا 1.2 گیگ در شب دانلود داشتم .:5:
مودم فقط TP-LINK باور کنید کارخونش مال بابام نیست، ولی خیلی باش حال میکنم توپه.:27:

mositanha
16-02-2010, 23:47
سلام دوستان
میگم توی اهواز جایی سراغ دارید که مودم adsl+2 بفروشه .....

mositanha
17-02-2010, 00:06
میگم بچه ها این مودم COMBO کارش خوبه یا نه ...
شرکت دنیا نت میگه که فقط همین مودم رو داره قیمتش هم 56 هزار تومانه ...

mositanha
17-02-2010, 19:19
میگم بچه ها این مودم COMBO کارش خوبه یا نه ...
شرکت دنیا نت میگه که فقط همین مودم رو داره قیمتش هم 56 هزار تومانه ...

کسی نیست جواب ما رو بده ....:19::19::19:

arman405
17-02-2010, 20:46
کسی نیست جواب ما رو بده ....:19::19::19:

آقا این برندها زیاد معروف نیست.

امروز tp link قیمتش 27 تومان بود بازار بزرگ.

انتخاب با خودته.

mositanha
17-02-2010, 21:04
آقا این برندها زیاد معروف نیست.

امروز tp link قیمتش 27 تومان بود بازار بزرگ.

انتخاب با خودته.

این مدل خوبه یا نه TP-Link 8611

davidmti
17-02-2010, 23:42
این مدل خوبه یا نه TP-Link 8611
TP-Link کلا خوبه اما اگه بتونی وایرلسش رو بگیری 95 تومن خیلی فاز میده
مدل 8960 خودم چند ماهه دارم هیچ مشکلی باهاش ندارم 24 ساعت روشنه.
با گوشی و لبتاب هم اگه WiFi داشته باشن میتونی بیسیم کانکت بشی.
گارانتیشون هم سه ساله ست.:20:

mositanha
17-02-2010, 23:56
TP-Link کلا خوبه اما اگه بتونی وایرلسش رو بگیری 95 تومن خیلی فاز میده
مدل 8960 خودم چند ماهه دارم هیچ مشکلی باهاش ندارم 24 ساعت روشنه.
با گوشی و لبتاب هم اگه WiFi داشته باشن میتونی بیسیم کانکت بشی.
گارانتیشون هم سه ساله ست.:20:

ممنون دوست خوبم ...
یعنی حالا tp-link بگیرم ...
اگه میشه یه مدل خوب رو از این برند معرفی کنید البته وایرلس نباشه چون نیاز ندارم...

davidmti
18-02-2010, 00:54
TP-Link برند خوب و معتبریه خیلی مهم نیست چه مدلی میگیری مهم اینه گارانتی 3 ساله فرادانش داشته باشه.
نمایندگیش هم تو اهواز جوان سیستمه تو خیابون کنار بازار بزرگ سر نبش.
بهش بگو یه مودم TP-Link معمولی ADSL میخوای که وایرلس نباشه هر مدلی داشت بگیر.خودش احتمالا سعی میکنه LEVEL-ONE بهت بفروشه که اونها هم خوبن فقط یکم گرونترن و همون TP-Link کارت رو راه میندازه. موقع خرید هم دقت کن اگه کامپیوترت پورت شبکه نداره که احتمالش خیلی ضعیفه مودمه یو اس بی رو ساپورت کنه وگرنه باید یه کارت شبکه 7 یا 8 هزار تومنی هم براش بگیری ولی تجربه ثابت کرده شبکه بهتر و بی دردسر تر و سریعتر از یو اس بی هست.:biggrin:

davidmti
18-02-2010, 00:57
ممنون دوست خوبم ...
یعنی حالا tp-link بگیرم ...
اگه میشه یه مدل خوب رو از این برند معرفی کنید البته وایرلس نباشه چون نیاز ندارم...
من یه توضیح کامل برات نوشتم چون طولانی بود نیاز به تایید مدیریت فروم داره و با تاخیر آپ میشه.

mositanha
18-02-2010, 12:13
من یه توضیح کامل برات نوشتم چون طولانی بود نیاز به تایید مدیریت فروم داره و با تاخیر آپ میشه.

آقا یه دنیا ممنون بابت تمام جوابهاتون .....
خیلی چاکریم:11:

djmilad_mrb
18-02-2010, 15:56
امروز رفتم و کلا با شاتل:2: قراردادمو فسخ کردم :19:
بعد از کلی دلیل و برهان ( حالا نه خیلی هم رسیدگی میکنن بعد از این که کلی اشتراک عوض کردم و اینهمه ازشون شکایت کردم آخرش همون آشو همون کاسه)
بیخیال بعد از فسخ قرار اد با شاتل از پارس اشتراک گرفتم سه ماهه با 9 گیگ ترافیک یعنی ماهی 3 گیگ شد 32700 تومن :46: پول نصب و راه اندازی هم ندادم
حالا که پروفایلمو چک کردم دیدم برام 256 بستن:18:
البته هنوز سرویسم راه اندازی نشده اما فکر کنم ارزون ترین اشتراک adsl باشه و البته باکیفیت
اطلاعات تکمیلی ان شالله بعد از گرفتن اشتراک در اختیار دوستان قرار میدم

davidmti
19-02-2010, 00:55
جات رو تو شاتل خالی میزاریم تا برگردی.:19::37::45:

fashion_boy
19-02-2010, 13:31
امروز رفتم و کلا با شاتل:2: قراردادمو فسخ کردم :19:
بعد از کلی دلیل و برهان ( حالا نه خیلی هم رسیدگی میکنن بعد از این که کلی اشتراک عوض کردم و اینهمه ازشون شکایت کردم آخرش همون آشو همون کاسه)
بیخیال بعد از فسخ قرار اد با شاتل از پارس اشتراک گرفتم سه ماهه با 9 گیگ ترافیک یعنی ماهی 3 گیگ شد 32700 تومن :46: پول نصب و راه اندازی هم ندادم
حالا که پروفایلمو چک کردم دیدم برام 256 بستن:18:
البته هنوز سرویسم راه اندازی نشده اما فکر کنم ارزون ترین اشتراک adsl باشه و البته باکیفیت
اطلاعات تکمیلی ان شالله بعد از گرفتن اشتراک در اختیار دوستان قرار میدم
میلاد مگه رفاتک هم جدیدآ سرویس محدود میده؟!
این قیمت که خیلی مناسبه
با چه سرعتی؟ساعات رایگان؟به مودم خودت گیر ندادن؟
چطور هزینه راه اندازی رو دور زدی؟!

djmilad_mrb
19-02-2010, 22:10
میلاد مگه رفاتک هم جدیدآ سرویس محدود میده؟!
این قیمت که خیلی مناسبه
با چه سرعتی؟ساعات رایگان؟به مودم خودت گیر ندادن؟
چطور هزینه راه اندازی رو دور زدی؟!
fashion boy جان ببخشید امروز اهوازم نبودم نشد جوابتو بدم:11:
ان شا لله که مانیتورتم هر چه زودتر درست کنی تا شما رو فعالتر از همیشه تو این تاپیک ببینیم:11:
اما در مورد اشتراک من از رفاتک نگرفتم از نمایندگی اصلی پارس آنلاین گرفتم مجتمع برج کیانپارس طبقه 3 واحد 6
خوب دیگه نمیدونم چه جور شد از ما نصب و راه اندازی نگرفت حقیقتش نخواستم یاداوریش کنم:27:
این مبلغ پایه هست حدودا 36700 تومن با آبونمان مخابرات به علاوه عوارض و مالیات و این جور چیزا برایه 3 ماه
بله شبانش رایگانه از ساعت 1 تا 6 صبح
هنوز اشتراکم راه اندازی نشده اما چیزی که برام جالب بود گفت که تا دوشنبه برات راه اندازی میکنم به شرطی که شاتل پورتتو روز شنبه تخلیه کنه
موقع فسخ قرارداد مجبور شدم پیش پشتیبانی برم تا صحت دلیلمو برایه فسخ قرار داد تایید کنه(دیگه اینجوریشو ندیده بودم)
به هر حال با خود پشتیبانی که صحبت کردم گفت اگه جات بودم زودتر اشتراکمو قطع میکردم اینجا اصلا مدیریت نداره کلی تجهیزات خریدیم هیچکی نیست اینا رو راه اندازی کنه کلی حساب کاربریه کاربرا قاطی پاتی شده یه سری کاربرا شکایت داشتن که صورت حساب رو پرداخت کردن اما اشتراکشون فعال نشده یه سری دیگه اشون هم بدون اینکه صورت حسابشون رو پرداخت کنن اشتراکشون فعال شده دانلود شبانه هم که بماند ... از وقتی هم خانم دلفی رفته وضعشون بدتر شده جالبش این بود خود پشتیبانی هم اشتراک اینترنت خونش رو از پارس گرفته بود
به محض اینکه سرویسم راه اندازی شد در مورد کیفیتش دوستان رو در جریان میزارم

djmilad_mrb
19-02-2010, 22:18
جات رو تو شاتل خالی میزاریم تا برگردی.:19::37::45:
امیدوارم به قول گفتنی چرخ شاتل همیشه برایه شما بچرخه:46: و تا زمانی که سرویسش برایه شما ایده آل بود بتونی نهایت استفاده تو از این شرکت ببری
از منظر اینکه چرا من با این شرکت فسخ کردم متاسفانه بحثش طولانی میشه واز حوصله شما خارج، اما همین رو بدون که برایه مرکز مخابراته منطقه ما(مرکز انقلاب) کلا شاتل مشکل داره و قصدم نداره که درستش کنه :2:

arman405
19-02-2010, 23:43
دوست عزیز شما 128 گرفتی تعرفه ویژه درسته؟

fashion_boy
20-02-2010, 00:46
مرسی میلاد جان:11:
سرعت قرارداد و مودم رو از قلم انداختی...

H @ di
20-02-2010, 05:16
سلام دوستان
از دست شاتل و مسخره بازی هاش می خوام برم یه آی اس پی دیگه
الان تو اهواز کدوم بهتره ؟
صبا چجوریاست ؟ دوستانی که صبا گرفتن خواهش می کنم بگید که راضی هستید یا نه ؟
دانلود توی ساعات رایگان خوبه یا نه ؟
آقا میلاد مارو بیخبر نذار اگه پارس خوبه بریم پارس

djmilad_mrb
20-02-2010, 10:54
دوست عزیز شما 128 گرفتی تعرفه ویژه درسته؟
فکر نکنم چون تو لیست تعرفه هاش همین سرعت (128) یه ماهه رو داشت اگه اشتباه نکنم قیمت تعرفه اش هم 15600 تومن بود البته مراکز منتخب مخابراتی هم داشت و مثلا قیمت اشتراک 256 برایه یکسال با ترافیک 12 گیگ میشد ما هانه 7700 تومن!!!!

مرسی میلاد جان:11:
سرعت قرارداد و مودم رو از قلم انداختی...
ببخشید یادم رفت مودم رو که هر مودمی داشته باشی ساپورت میکنه فقط مو قع ثبت نام نوع مودمو به صورت کتبی تو یه فرم مینویسی و بشون میدی
سرعت رو هم به طور اسمی 128، منتها الان تو پروفایلم 256 زده!!!!
حالا بازم مشخص نیست اما فکر نمیکنم کمتر از 30 باشه :8:

porya_spy
20-02-2010, 23:25
میلاد جان پارس آنلاین بابت رانژه چقدر ازت گرفت ؟ تو سایتش که زده 10 تومن.

arman405
21-02-2010, 00:36
سلام مجدد

دوستان امروز که 12/2 باشه دوره من تمام شده ولی 3 گیگ الان شارژ شده بدون اینکه آخرین پیش فاکتور مربوط به 12/2 تا 1/1 رو پرداخت کنم.

واسه شما هم شده؟

این به معنی یک دوره جدید هست یا ترافیک که باید تا آخر دوره مصرف بشه(البته دوره من 12/1 تمام شده) ؟

ممنون

----------------------

دوره بعد که اول فروردین میخواد شروع بشه مشکلی پیش نمیاد؟

چون پیش فاکتوری صادر نمیشه و بدهی اسفند ماه میمونه. دوستانی که این حالت واسشون پیش اومده آیا آخرین پیش فاکتورشون هم عوض شده یا همون قبلی که پرداخت نکردن باقی مونده؟

H @ di
21-02-2010, 01:23
سلام دوستان
از دست شاتل و مسخره بازی هاش می خوام برم یه آی اس پی دیگه
الان تو اهواز کدوم بهتره ؟
صبا چجوریاست ؟ دوستانی که صبا گرفتن خواهش می کنم بگید که راضی هستید یا نه ؟
دانلود توی ساعات رایگان خوبه یا نه ؟
آقا میلاد مارو بیخبر نذار اگه پارس خوبه بریم پارس

اگه دوستان اطلاع دارن از وضعیت الان آی اس پی ها خواهشا جواب بدن که می خوام تا دو روز
دیگه کلا از شاتل برم
با تشکر از شما

djmilad_mrb
21-02-2010, 19:40
دوستان باورتون نمیشه اما برایه من به سرعت نور:18::18: اشتراکم راه اندازی شد یعنی به مجرد اینکه اشتراکمو شاتل قطع کرد سرویسم بلافاصله راه اندازی شد حالا اینو ببینید که خودمم در عجبم:18:
توصیه من به دوستانی که میخوان تازه اشتراک بگیرن یا قصد عوض کردن شرکت رو دارن ،شرکت معظم پارس آنلاین هست تو ضیحات تکمیلی بعد از تست دانلود شبانه:27:

arman405
21-02-2010, 20:43
دوستان باورتون نمیشه اما برایه من به سرعت نور:18::18: اشتراکم راه اندازی شد یعنی به مجرد اینکه اشتراکمو شاتل قطع کرد سرویسم بلافاصله راه اندازی شد حالا اینو ببینید که خودمم در عجبم:18:
توصیه من به دوستانی که میخوان تازه اشتراک بگیرن یا قصد عوض کردن شرکت رو دارن ،شرکت معظم پارس آنلاین هست تو ضیحات تکمیلی بعد از تست دانلود شبانه:27:

دوست عزیز شما سرویست چند روزه جمع شد؟

من اینهمه الاف شده بعد 2 هفته گفت هنوز باید صبر کنی.

خوش به حالت :31:

djmilad_mrb
21-02-2010, 21:00
دوست عزیز شما سرویست چند روزه جمع شد؟

من اینهمه الاف شده بعد 2 هفته گفت هنوز باید صبر کنی.

خوش به حالت :31:

والا از 5 شنبه درخواست دادم اما مدام موی دماغشون شدم تا بالاخره امروز پورتو تخلیه کردن شما هم اگه تا به الان ترتیب اثر ندادن حضوری برو شرکت و پیگیری کن تا زودتر خطت جمع آوری بشه!!:10:

porya_spy
21-02-2010, 23:02
میلاد جان سوال منو جواب ندادی ؟!!!

پارس آنلاین بابت رانژه چقدر ازت گرفت ؟ تو سایتش که زده 10 تومن.

djmilad_mrb
22-02-2010, 01:23
میلاد جان سوال منو جواب ندادی ؟!!!

پارس آنلاین بابت رانژه چقدر ازت گرفت ؟ تو سایتش که زده 10 تومن.

دوست عزیز عرض کردم که بابت نصب و راه اندازی هیچ گونه وجهی رو به شرکت پرداخت نکردم

djmilad_mrb
22-02-2010, 08:44
خوب انگار زیادی از این شرکت تعریف کردم :2:
دیشب یکسری تورنت گذاشته بودم برایه دانلود سرعت از 45 بیشتر نمیشد حتی لینک مستقیم هم امتحان کردم اما بازم از 45 بیشتر نشد که نشد :19:
من موندم این پهنایه باند 2 مگ پس به چه دردی میخوره؟؟؟؟؟؟؟
امروز صبح پرو فایلمو چک کردم منتها هیچ مقداری رو نشون نمیده و تمام فیلد ها صفر هست انگاری سیستمش قاطی کرده:21:

به هر حال موفق نشدم ببینم دیشب چه مقدار دانلود داشتم اما طبق براوردی که خودم انجام دادم ،مقدار دانلودم از 600 مگ بیشتر بود

MAXXX
22-02-2010, 11:07
کسی تاحالا از این طلوع رایانه لقمان گرفته ؟
لیست تعرفه هاش رو یه نفر برام آورد
وایرلس به شدت ارزون بود
256 رو میداد 37 تومن در حالی که راصد که من میگیرم میده 60 تومن!
گفتم شاید شیر باشه ولی از اونجایی که قیمت 128 با راصد تقریبا یکسان (30-27)بود فکر نمیکنم شیر باشه
احتمالا تا دوره بعد اگه کسی اینجا نیاد بهشون فحش بده میرم ازشون میگیرم

pandev
22-02-2010, 13:36
کسی نبود جواب ما رو بده 128 نامحدود بهترین قیمت چطوره که سرعتشم راضی کننده باشه
مرسی

davidmti
22-02-2010, 21:05
کسی تاحالا از این طلوع رایانه لقمان گرفته ؟
لیست تعرفه هاش رو یه نفر برام آورد
وایرلس به شدت ارزون بود
256 رو میداد 37 تومن در حالی که راصد که من میگیرم میده 60 تومن!
گفتم شاید شیر باشه ولی از اونجایی که قیمت 128 با راصد تقریبا یکسان (30-27)بود فکر نمیکنم شیر باشه
احتمالا تا دوره بعد اگه کسی اینجا نیاد بهشون فحش بده میرم ازشون میگیرم
هیچ ارزونی بی علت نیست داداشم.
تا اونجا که من این تاپیک رو دنبال میکنم سرعتش افتضاحه.:41:

davidmti
22-02-2010, 21:10
کسی نبود جواب ما رو بده 128 نامحدود بهترین قیمت چطوره که سرعتشم راضی کننده باشه
مرسی
2 تا شرکت بیشتر نیست که 128 نامحدودش رو ارزش داشته باشه ازش گرفت. یکی پارس آنلاینه یکی نیماد (شاتل) .فارا هم که تو تعرفش نا محدود نداره. دیگه خود دانی.ولی از من به تو نصیحت 128 ارزشه نامحدود گرفتن رو نداره و پول تو جوب ریختنه.

Cyber-Dude
23-02-2010, 11:29
خوب انگار زیادی از این شرکت تعریف کردم :2:
دیشب یکسری تورنت گذاشته بودم برایه دانلود سرعت از 45 بیشتر نمیشد حتی لینک مستقیم هم امتحان کردم اما بازم از 45 بیشتر نشد که نشد :19:
من موندم این پهنایه باند 2 مگ پس به چه دردی میخوره؟؟؟؟؟؟؟
امروز صبح پرو فایلمو چک کردم منتها هیچ مقداری رو نشون نمیده و تمام فیلد ها صفر هست انگاری سیستمش قاطی کرده:21:

به هر حال موفق نشدم ببینم دیشب چه مقدار دانلود داشتم اما طبق براوردی که خودم انجام دادم ،مقدار دانلودم از 600 مگ بیشتر بود

تورنت ملاك نيست. از يك سرور پرسرعت امتحان كن دوست عزيز
توي روز سرعت دانلود روي چنده؟

djmilad_mrb
23-02-2010, 12:03
تورنت ملاك نيست. از يك سرور پرسرعت امتحان كن دوست عزيز
توي روز سرعت دانلود روي چنده؟
دوست عزیز تو پست قبلیمم عرض کردم سرعت با لینک مستقیم بیشتر از 45 نمیره البته نوسانش خیلی زیاده اما کمتر از 27 نمیاد
کلا برایه کسایی که قبلا مشترک شاتل بودن سرعتش تو روز زیاد چنگی به دل نمیزنه:2:
اینم میزان دانلود شبانه من که همگی از تورنت میباشد:31:

djmilad_mrb
23-02-2010, 12:09
2 تا شرکت بیشتر نیست که 128 نامحدودش رو ارزش داشته باشه ازش گرفت. یکی پارس آنلاینه یکی نیماد (شاتل) .فارا هم که تو تعرفش نا محدود نداره. دیگه خود دانی.ولی از من به تو نصیحت 128 ارزشه نامحدود گرفتن رو نداره و پول تو جوب ریختنه.

تا اونجایی که من میدونم شاتل اشتراک نامحدود 128 نداره و پارس آنلاین هم اشتراکش ماهانه 51000 تومن درمیاد

behnaam
23-02-2010, 12:13
سلام به همه دوستان.من دیشب از تورنت 50 kb/s دانلود داشتم.:31:
البته هر شب به این خوبی نیست.اگه شاتل مشکل دانلود رایگانش رو حل کنه ،هیچ مورد دیگه ای نداره فعلا.:20:

porya_spy
23-02-2010, 21:46
دوستان من چند روز دیگه خونمون جا به جا میشه ! تصمیم گرفتم تو خونه جدید برم از پارس آنلاین سرویس 128 5 گیگ بخرم به نظر شما خوبه ؟

davidmti
23-02-2010, 22:03
میگم تو این هوای خاکی وایرلس ها مشکل نداشتن؟

MAXXX
23-02-2010, 23:07
مشکلی نداشت فقط این آخر شبی 1 ساعتی قاط زده بود

nima2112
24-02-2010, 17:31
سلام بچه ها
من هر از چند گاهی میام تو فروم ! اینطور که میبینم ملت دارن میرن سمت پارس و دنیا نت بنظر من اشتباه نکنید پارس چون دیده یه مدته مشتریاش دارن میپرن اومده پهنا باز گذاشته اما بازم بعد یه مدت همونطور میشه حالا باید بزنی تو سر خودت تا واست جمع آوری کنه دنیانت هم که اصلا بحثی سرش نیست !
من فعلا دارم صبانت استفاده میکنم و حال میکنم چندتا از دوستامم که رفتن قسم میخوردن میگفتن صبح درخواست دادیم بعدظهر نصبش کردن(البته یکی از دوستامم تو کیانپارس ازشون گرفته بعد 7 روز راش انداختن)اونا چند تاشون تو زیتون بودنو ملی راه و گلستان و شهرک دانشگاه و پردیس و... که میگفتن یه روزه !!! اینا رفته بودن سمت فارا...انصافا قیمتاشم مناسبه.من همزمان دارم فیلم دانلود میکنم ریت دانلودمم با 128 فعلا 110 هست جاتون خالی:5:

djmilad_mrb
24-02-2010, 19:51
سلام بچه ها
من هر از چند گاهی میام تو فروم ! اینطور که میبینم ملت دارن میرن سمت پارس و دنیا نت بنظر من اشتباه نکنید پارس چون دیده یه مدته مشتریاش دارن میپرن اومده پهنا باز گذاشته اما بازم بعد یه مدت همونطور میشه حالا باید بزنی تو سر خودت تا واست جمع آوری کنه دنیانت هم که اصلا بحثی سرش نیست !
من فعلا دارم صبانت استفاده میکنم و حال میکنم چندتا از دوستامم که رفتن قسم میخوردن میگفتن صبح درخواست دادیم بعدظهر نصبش کردن(البته یکی از دوستامم تو کیانپارس ازشون گرفته بعد 7 روز راش انداختن)اونا چند تاشون تو زیتون بودنو ملی راه و گلستان و شهرک دانشگاه و پردیس و... که میگفتن یه روزه !!! اینا رفته بودن سمت فارا...انصافا قیمتاشم مناسبه.من همزمان دارم فیلم دانلود میکنم ریت دانلودمم با 128 فعلا 110 هست جاتون خالی:5:

دوست عزیز هدف از ایجاد این تاپیک، بحث و گفتگو پیرامون شرکتایست که اینترنت پرسرعت ارائه میدن
ضمن تشکر به علت شرکت در مباحث این تاپیک :11:
حقیقت بیشتر این شرکتا سیاست یکسانی دارن اما اون چیزی که یه شرکت رو نسبت به بقیه در اولویت بالاتری قرار میده ثبات هست، میزان سرعت در روز رو نمیتوان به عنوان یه شاخص برایه مقایسه بین شرکتا استفاده کرد چیزی که برایه خیلی از اعضا این تاپیک مهمه میزان سرعت در دانلود شبانس یا به عبارت دیگه مقدار دریافتی(دانلود) شما تو ساعات رایگان
حقیقت تو این مدت(6 ماه) که من مشترک شاتل بودم تقریبا در روز که اصلا مشکلی نداشتم و مشکلات بیشتر مربوط به ساعات رایگان بود :2: همون ساعات رایگان هم برایه یکسری از مراکز مخابراتی بسیار عالی بود و متاسفانه برایه یه سری دیگه:2:

شرکت شاتل اگه مشکل دانلود شبانه اش رو حل میکرد به مراتب خیلی بهتر از بقیه شرکتا بود:5:
پس شما هم اگه از سرویستون در شب راضی هستید عنوان کنید :11:

zedeh@le_b@h@l
25-02-2010, 00:29
سلام دوستان
با حمایت د و ل ت خدمتگذار که تلفن روستاها هم می گن وصل می کنن ۴۸ساعته (البته فقط می گن) تلفن ما بعد از ۵ماه وصل نشد که نشد.بعضی از همسایه ها ۳سال وصل نشده... قربون این مخابرات برم که کار مردومو چه زود راه می اندازه!
بگذریم... حالا خونه ما ۲طبقه و بین ۲تا ساختمون ۵طبقه است که وایرلسم چون باید مستقیم آنتن باشه نمی شه از شانس من. به نظرتون وایمکس خوبه؟ ۲تا مودم فضای محدودو فضای باز داره هر دو رو باید خرید یا یکی فقط؟ ستمه واسه ۱ماه سه گیگ داره شبانه نامحدود نداره؟ اونایی که دارن سرعت دانلود چطوره؟ هرکسی جواب بده سپاسگذارم...

skyboy
25-02-2010, 12:32
سلام دوستان
با حمایت د و ل ت خدمتگذار که تلفن روستاها هم می گن وصل می کنن ۴۸ساعته (البته فقط می گن) تلفن ما بعد از ۵ماه وصل نشد که نشد.بعضی از همسایه ها ۳سال وصل نشده... قربون این مخابرات برم که کار مردومو چه زود راه می اندازه!
بگذریم... حالا خونه ما ۲طبقه و بین ۲تا ساختمون ۵طبقه است که وایرلسم چون باید مستقیم آنتن باشه نمی شه از شانس من. به نظرتون وایمکس خوبه؟ ۲تا مودم فضای محدودو فضای باز داره هر دو رو باید خرید یا یکی فقط؟ ستمه واسه ۱ماه سه گیگ داره شبانه نامحدود نداره؟ اونایی که دارن سرعت دانلود چطوره؟ هرکسی جواب بده سپاسگذارم...

سلام
فقط میخاستم بگم منم یکی از دوستام ی همچین مشکلی داشت برا وایرلس رفت تجهیزاتو گذشت رو پشت بوم آپارتمان بغلشون !

zedeh@le_b@h@l
25-02-2010, 14:53
سلام
فقط میخاستم بگم منم یکی از دوستام ی همچین مشکلی داشت برا وایرلس رفت تجهیزاتو گذشت رو پشت بوم آپارتمان بغلشون !

ممنون از جوابت.شرمنده دوستان اگر دکمه تشکر نمی زنم. چون با موبایل زیاد نمی تونم. همینجا از همتون تشکر می کنم...
‎ ‎آخه یکی از دوستای منم اینکارو کرد سر یک ماه آنتنو دزدیدن.مدیر اون ساختمونم گفت که حتما درب ساختمون باز بوده بردنش؟!
یه چیز جالب!دیروز داشتم با دوستم مشهده حرف می زدم گفت ۱۲۸ با ترافیک ۱۵گیگ با شبانه نامحدود ز صبا گرفته ۵۴هزار تومان... بعد گفت سرعت دانلود بین ۱۵۰تا ۳۰۰متغیره بعضی موقع ها تا ۵۰۰هم می رسه... من گفتم اینجا بره بالا ۶۰میشه خندش گرفت... درود بر ای اس پی های اهواز...؟!

porya_spy
25-02-2010, 15:04
سلام بچه ها

سلام داداش. من آخر این ماه مخیوام برم تو خونه جدید . اونجا میخوام از پارس آنلاین 128 5 گیگ بخرم به نظرت خوبه یا منم بیام صبانت ؟ صبانت چجوریاست از نظر : قطعی - پشتیبانی-سرعت دانلود-سرعت دانلود شبانه ؟

ممنون. :40::40::40:

pandev
26-02-2010, 00:27
آقا خدا خیرت بده :31: بلاخره جواب ما رو دادی مرسی :20:
من دانلودام زیادن بیشتر آهنگ دانلود می کنم تا فیلم و اینجور چیزا ولی بعضی وقتها بعضی فیلما گیرت نمیات مجبور میشی بزنی دانلودش کنی :27: خوب نظرتون برای منی که ملی راهم کدوم سرویس بهتره چون من تازه اومدم اهواز و از این شرکتای adsl تو اهواز سر درنمیارم :10:اصلا منطقه ولی عصر کسی با adsl مشکل نداشته و اینجور چیزا من چندتا شرکت رفتم سر زدم تو بندرعباسی که بودم مخابرات 128 نامحدود زده 13-12500 سرعتش برای وب فوق العاده بالاتر از 128 میزد ولی برا دانلود از 64 هم ضعیفتر بود
من می خواستم بدونم با این تفاصیر پیشنهاد شما دوستان چیه من چه سرویسی رو انتخاب کنم :20:
با تشکر و عرض پوزش از این همه سوال :27:

mmkashavarz
26-02-2010, 15:27
سلام دوستان
کسی تا حالا از وایمکس ایرانسل تو منطقه اراضی پاداد (فاز 2) استفاده کرده ؟
اصلا وایکمس ارزش خرید داره ؟

davidmti
26-02-2010, 15:36
آقا خدا خیرت بده :31: بلاخره جواب ما رو دادی مرسی :20:
من دانلودام زیادن بیشتر آهنگ دانلود می کنم تا فیلم و اینجور چیزا ولی بعضی وقتها بعضی فیلما گیرت نمیات مجبور میشی بزنی دانلودش کنی :27: خوب نظرتون برای منی که ملی راهم کدوم سرویس بهتره چون من تازه اومدم اهواز و از این شرکتای adsl تو اهواز سر درنمیارم :10:اصلا منطقه ولی عصر کسی با adsl مشکل نداشته و اینجور چیزا من چندتا شرکت رفتم سر زدم تو بندرعباسی که بودم مخابرات 128 نامحدود زده 13-12500 سرعتش برای وب فوق العاده بالاتر از 128 میزد ولی برا دانلود از 64 هم ضعیفتر بود
من می خواستم بدونم با این تفاصیر پیشنهاد شما دوستان چیه من چه سرویسی رو انتخاب کنم :20:
با تشکر و عرض پوزش از این همه سوال :27:
اگه 12 و 13 تومن بود که همه میرفتن نامحدود میگرفتن داداشم.:31:
من خودم از شاتل 512 (که البته بچه های این تاپیک میگن سرعت دانلود 512 با 128 یکیه )با محدودیت 3 گیگ گرفتم در حد چند تا mp3 دانلود کردن و وب گردی هست. شب ها که حجم رایگانه (1 شب تا 7صبح) میزارم برای دانلود فیلم یا نرم افزار پر حجم. من مرکز گلستانم سرعت دانلود روز ها که 61 کیلوبایت در ثانیست که تقریبا ساعتی 200 مگ میتونه دانلود کنه.شب ها هم گاهی شب ها تا 1200 مگ هم دانلود داشتم اما بیشتر بین 800 مگ تا 1000 مگ دانلود دارم مگر بعضی مواقع مثل ماه پیش که 3 هفته پشت سر هم مشکل دانلود شبانه داشتیم.وگرنه تو این 4 ماه در کل راضی هستم ازش.این هم تعرفه های شاتل

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفارا هم بچه راضی هستن از روزانش اما مدت شبانش کمه سرعت شبانه هم بعضی ها راضین بعضی ها نه و برای استفاده رایگان شبانش (3صبح تا 7 صبح) باید یوزر پسوردت رو عوض کنی.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپارس آنلاین هم که یکی از بچه های تاپیک (اگه یکی 2 صفحه قبل رو بخونی) تازه گرفته زیاد راضی نیست(الان تو پایین صفحه زده راضیه).
بقیه شرکت ها هم که ول معطلن.این هم از طومار پاسخ ما :46:.

Gladiator King
27-02-2010, 13:49
سلام
از بچه های شاتلی کسی توی مرکز ولی عصر هست؟ یه مدته که سرعت دانلود شبانه افتضاح شده، قبلا شبی 1200mb دانلود داشتم ولی الان از 200mb بیشتر نمیشه
برای بقیه هم اینطوریه؟
بقیه مراکز چطوره؟ هنوزم دانلود شبانتون خوبه؟

MAXXX
27-02-2010, 14:13
پستای قبلی رو بخون همه دارن فحش میدن

Gladiator King
27-02-2010, 14:46
سلام
من یه ساعت پیش توی سایت شاتل توی قسمت گزارش مشکلات اعتراضم رو نوشتم و همین الان از تهران بام تماس گرفتن!! اصلا باورم نمیشه!!
بعد که بش گفتم ساعت یک شب ارتباطم قطع میشه یه شماره 5 رقمی داد گفت 24 ساعته است و همون یک شب زنگ بزن
حالا شب پیگیری میکنم بینم چی میشه

از بچه ها هر کی با دانلود شب مشکل داره به همون تهران اعتراض کنه شاید اگه همه اعتراض کنیم یه فرجی بشه

---------- Post added at 02:46 PM ---------- Previous post was at 02:42 PM ----------

راستی اینم شماره ای که داد 02123089

fashion_boy
27-02-2010, 16:29
سلام
من یه ساعت پیش توی سایت شاتل توی قسمت گزارش مشکلات اعتراضم رو نوشتم و همین الان از تهران بام تماس گرفتن!! اصلا باورم نمیشه!!
بعد که بش گفتم ساعت یک شب ارتباطم قطع میشه یه شماره 5 رقمی داد گفت 24 ساعته است و همون یک شب زنگ بزن
حالا شب پیگیری میکنم بینم چی میشه

از بچه ها هر کی با دانلود شب مشکل داره به همون تهران اعتراض کنه شاید اگه همه اعتراض کنیم یه فرجی بشه

---------- Post added at 02:46 PM ---------- Previous post was at 02:42 PM ----------

راستی اینم شماره ای که داد 02123089
اینکه بلافاصله تماس گرفتند هنر نیست
اگه مشکل رو حل کردند اون حسابه
کل کشور صداشون دراومده که شاتل دزده!
این شماره ای که دادند شماره شرکت تو تهرانه که البته مشکل هم از همونجاست
تنها راه حل تحریم و پر کردن فرم اعتراضنامه هست:

moslem.b
27-02-2010, 16:48
من یه ساعت پیش توی سایت شاتل توی قسمت گزارش مشکلات اعتراضم رو نوشتم و همین الان از تهران بام تماس گرفتن!! اصلا باورم نمیشه!!واسه قطعی زود باهات تماس میگیرن ولی وقتی گیر میکنن یه جایی عمرا" باهات تماس بگیرن :23:

یک ماه پیش مشکل قطعی داشتم و کلا" سرویسم قطع بود بعد از یک ماه تماس گرفتن که بنظر میاد مشکلتون حل شده !!! در صورتی که به من قول بررسی 48 ساعته رو داده بودن:13:

کل کشور صداشون دراومده که شاتل دزده!شاتل تنها دزد نیست همه شرکتا به یه نوعی دزدن یکی پهنای باند رو بین 10 نفر شر میکنه یکی هزینه ی بیشتری میگیره و . . . :9:

تنها راه حل تحریم و پر کردن فرم اعتراضنامه هستاینجا ایران است ! :10:

کسی جوابگو و حلال مشکلات شما نیست من نامه ریاست جمهوری داشتم کسی واسم تره هم خورد نکرد دیگه تا تهش رو بخون چه وضعیه :19:

zedeh@le_b@h@l
27-02-2010, 21:23
بابا ایول دمتون گرم...
یه سوال صفحه قبل راجع به وایمکس پرسیدم کسی که جواب منو نداد که نداد؟!...
والا اگر بریم تو تاپیک شهرای دیگه سوال بپرسیم چند ساعت نشده دوستان کمک می کنن. ولی متاسفانی این تاپیک...

djmilad_mrb
27-02-2010, 22:29
سلام دوستان
به نظرتون وایمکس خوبه؟ ۲تا مودم فضای محدودو فضای باز داره هر دو رو باید خرید یا یکی فقط؟ ستمه واسه ۱ماه سه گیگ داره شبانه نامحدود نداره؟ اونایی که دارن سرعت دانلود چطوره؟ هرکسی جواب بده سپاسگذارم...
دوست عزیز از بچه هایه این تاپیک تا اونجایی که من میدونم کسی تا به الان از وای مکس استفاده نکرده و بنابراین نمیتو نن راهنماییت کنن شما سوالاتو اینجا بپرس بیشتر میتونن راهنماییت کنن

djmilad_mrb
27-02-2010, 22:42
خوب بچه ها بعد از یه تست یه هفته ای از اشتراک با دس پر اومدم:31:

این میزان دانلود شبانه من همگی از تورنت
توضیح: برایه اینکه بتونم به صورت شماتیک اینو تو سایت قرار بدم مجبور شدم ابتدا یه فایل اکسل از کل مصرفم بگیرم (اونایی که پارس دارن میدنم منظور چیه) بعد از مرتب کردن اونو تو سایت گزاشتم
و دیگه اینکه زمان رایگان دانلود شبانه پارس یک ساعت کمتر از شاتل میباشد

واقعا الان به خودم فحش میدم چرا اینهمه مدت با شاتل همکاری کردم :2:

davidmti
27-02-2010, 22:52
من که مرکز گلستانم حد اقل این 3 شب گذشته مشکلی نداشتم.

fashion_boy
27-02-2010, 23:02
خوب بچه ها بعد از یه تست یه هفته ای از اشتراک با دس پر اومدم:31:

این میزان دانلود شبانه من همگی از تورنت
توضیح: برایه اینکه بتونم به صورت شماتیک اینو تو سایت قرار بدم مجبور شدم ابتدا یه فایل اکسل از کل مصرفم بگیرم (اونایی که پارس دارن میدنم منظور چیه) بعد از مرتب کردن اونو تو سایت گزاشتم
و دیگه اینکه زمان رایگان دانلود شبانه پارس یک ساعت کمتر از شاتل میباشد

واقعا الان به خودم فحش میدم چرا اینهمه مدت با شاتل همکاری کردم :2:
میلاد عزیزم ممنون بخاطر اطلاع رسانیت:11:
با این حساب اگه بجای تورنت از لینکهای مستقیم استفاده کنی حجم دریافتیت بالاتر از این هم میره:20:
فقط بگو در طول روز سرعت حدود چنده؟

nima2112
28-02-2010, 01:58
سلام داداش. من آخر این ماه مخیوام برم تو خونه جدید . اونجا میخوام از پارس آنلاین 128 5 گیگ بخرم به نظرت خوبه یا منم بیام صبانت ؟ صبانت چجوریاست از نظر : قطعی - پشتیبانی-سرعت دانلود-سرعت دانلود شبانه ؟

ممنون. :40::40::40:
سلام
از بین پارس و صبا نه تنها من بلکه بنظر من فکر میکنم هم صبا رو پیشنهاد میکن (صبا همه جارو نمیتونه بده ها) شمارتو از تو سایتش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] sabanet.ir چک کن .
ولی من انصافا 128 دارم راضییم در حد لالیگا :11:
پشتیبانیشونونم همون فاراس یعنی تو اهوازه
شبانشم (من خودم جدیدا تست نکرد)اما بچه ها میگن الان 50 60 تا رو میده (قبلا من یه بار تست زدم 25 بیشتر نداد) خدا رو شکر قطعی هم نداشتم.خوبیشونم اینه که بجز مرز مرانو حداثر 2 روزه راه اندازی میکنن.بهر حال فروم های بقیه شهرها و همین اهواز هم میتونه کمک خوبی تو انتخابت بکنه

nima2112
28-02-2010, 02:04
دوست عزیز هدف از ایجاد این تاپیک، بحث و گفتگو پیرامون شرکتایست که اینترنت پرسرعت ارائه میدن
ضمن تشکر به علت شرکت در مباحث این تاپیک :11:
حقیقت بیشتر این شرکتا سیاست یکسانی دارن اما اون چیزی که یه شرکت رو نسبت به بقیه در اولویت بالاتری قرار میده ثبات هست، میزان سرعت در روز رو نمیتوان به عنوان یه شاخص برایه مقایسه بین شرکتا استفاده کرد چیزی که برایه خیلی از اعضا این تاپیک مهمه میزان سرعت در دانلود شبانس یا به عبارت دیگه مقدار دریافتی(دانلود) شما تو ساعات رایگان
حقیقت تو این مدت(6 ماه) که من مشترک شاتل بودم تقریبا در روز که اصلا مشکلی نداشتم و مشکلات بیشتر مربوط به ساعات رایگان بود :2: همون ساعات رایگان هم برایه یکسری از مراکز مخابراتی بسیار عالی بود و متاسفانه برایه یه سری دیگه:2:

شرکت شاتل اگه مشکل دانلود شبانه اش رو حل میکرد به مراتب خیلی بهتر از بقیه شرکتا بود:5:
پس شما هم اگه از سرویستون در شب راضی هستید عنوان کنید :11:

در مورد سرویس صبانت اینطور که تو فروم بقیه شهرها مثلا مشهد یا اصفهان و یا تبریزو.... خوندم همه راضی بودن !شبانه هاشم چیزی که من جدیدا از بچه ها شنیدم میگن نسبت به قبل خیلی بالاتر رفته و اینکه یوزر و پسورد سرویس رایگانش فرق میکنه بنظر من یه مزییته

H @ di
28-02-2010, 07:01
دوستان این درسته که پارس الان سرعت دانلود شبانه رو برای 128 بالای 120 بسته ؟ به نظرتون این وضع پارس تا کی ادامه پیدا کنه ؟ آیا این هم یه تور پهن کردنه مثل اوایل شاتل ؟

djmilad_mrb
28-02-2010, 09:22
میلاد عزیزم ممنون بخاطر اطلاع رسانیت:11:
با این حساب اگه بجای تورنت از لینکهای مستقیم استفاده کنی حجم دریافتیت بالاتر از این هم میره:20:
فقط بگو در طول روز سرعت حدود چنده؟
fashion boy جان اوایل (یکی دو روز اول) سرعت بیشتر از 45 نمیرفت و نوسانش زیاد بود به طور متوسط رویه 30 بود اما یهو سرعت کشید بالا:31: الان کمتر از 150 نمیاد و به طور متوسط رویه 200 :27:
فقط بایس حواست باشه که یهو اشتراکتو تمومو نکنی :21: یه فایل 200 مگی رو تو 15 دقیقه دان کردم :18:

در مورد سرویس صبانت اینطور که تو فروم بقیه شهرها مثلا مشهد یا اصفهان و یا تبریزو.... خوندم همه راضی بودن !شبانه هاشم چیزی که من جدیدا از بچه ها شنیدم میگن نسبت به قبل خیلی بالاتر رفته و اینکه یوزر و پسورد سرویس رایگانش فرق میکنه بنظر من یه مزییته
شما اگه براتون زحمتی نیست به صورت شماتیک میزان دانلود شبانتون رو نشون بدید تا بتونیم مقایسه کنیم

دوستان این درسته که پارس الان سرعت دانلود شبانه رو برای 128 بالای 120 بسته ؟ به نظرتون این وضع پارس تا کی ادامه پیدا کنه ؟ آیا این هم یه تور پهن کردنه مثل اوایل شاتل ؟

بله درسته البته 120 نه ،200 :27:. شبانه و روزانه اش سرعت یکیه :20:نمیدونم فعلا که :31:
بیشتر شرکتا سرویسای حجمیشون رو سرعت بالا میبندن و این سیاست کلی همه شرکتاس:46:

pandev
28-02-2010, 11:19
من خودم از شاتل 512 (که البته بچه های این تاپیک میگن سرعت دانلود 512 با 128 یکیه )با محدودیت 3 گیگ گرفتم در حد چند تا mp3 دانلود کردن و وب گردی هست. شب ها که حجم رایگانه (1 شب تا 7صبح) میزارم برای دانلود فیلم یا نرم افزار پر حجم. من مرکز گلستانم سرعت دانلود روز ها که 61 کیلوبایت در ثانیست که تقریبا ساعتی 200 مگ میتونه دانلود کنه.شب ها هم گاهی شب ها تا 1200 مگ هم دانلود داشتم اما بیشتر بین 800 مگ تا 1000 مگ دانلود دارم مگر بعضی مواقع مثل ماه پیش که 3 هفته پشت سر هم مشکل دانلود شبانه داشتیم.وگرنه تو این 4 ماه در کل راضی هستم ازش.این هم تعرفه های شاتل

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفارا هم بچه راضی هستن از روزانش اما مدت شبانش کمه سرعت شبانه هم بعضی ها راضین بعضی ها نه و برای استفاده رایگان شبانش (3صبح تا 7 صبح) باید یوزر پسوردت رو عوض کنی.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپارس آنلاین هم که یکی از بچه های تاپیک (اگه یکی 2 صفحه قبل رو بخونی) تازه گرفته زیاد راضی نیست.

مرسی مرسی :11:
این دکمه تشکر برا من هنوز فعال نشده :31:
من متقاعد شدم برم از شاتل بگیرم اما یه موضوع مونده میلادdjmilad_mrb میگه پارس آنلاین بهتره ! ؟

porya_spy
28-02-2010, 15:20
سلام
از بین پارس و صبا نه تنها من بلکه بنظر من فکر میکنم هم صبا رو پیشنهاد میکن (صبا همه جارو نمیتونه بده ها) شمارتو از تو سایتش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] sabanet.ir چک کن .
ولی من انصافا 128 دارم راضییم در حد لالیگا :11:
پشتیبانیشونونم همون فاراس یعنی تو اهوازه
شبانشم (من خودم جدیدا تست نکرد)اما بچه ها میگن الان 50 60 تا رو میده (قبلا من یه بار تست زدم 25 بیشتر نداد) خدا رو شکر قطعی هم نداشتم.خوبیشونم اینه که بجز مرز مرانو حداثر 2 روزه راه اندازی میکنن.بهر حال فروم های بقیه شهرها و همین اهواز هم میتونه کمک خوبی تو انتخابت بکنه

دوست عزیز اگه ممکنه یه عکس از سرعت شبانت بذار :40: و هم به فرموده جناب میلاد خان رسیدگی کن :31::40::46:

ممنون.

davidmti
28-02-2010, 21:46
مرسی مرسی :11:
این دکمه تشکر برا من هنوز فعال نشده :31:
من متقاعد شدم برم از شاتل بگیرم اما یه موضوع مونده میلادdjmilad_mrb میگه پارس آنلاین بهتره ! ؟
آره همین بنده خدا (djmilad_mrb) روز های اول که گرفته بود میگفت سرعتش پایینه اما الان مثله اینکه کف من هم برونده.
اگه واقعا سرعت دانلودش شبانه اینجوری که زده باشه (سه برابر شاتل سرعتشه ):18::18::18::18::18:و همینجوری بمونه دنیا فقط پارس آنلاین . خودم هم مشتریش میشم البته بعد از عید چون نمیخوام تو عید خماری بمونم تا از رانژه خارج کنن خطم رو. شایدم روی اون یکی خطم انداختم.:46::46::46:

skyboy
28-02-2010, 21:59
من یکی از دوستم که وایرلس از فنا وا میگیره میگه سرعتش رفته رو ۳۰۰!
برای منم پارسان رفته رو ۱۵۰.شاتل هم اگه نجنبه بیشتر یوزر اش رو از دست میده.البته با پهنای باندی که شرکتی مثل پارسان داره ۱مگ هم میتونه به همه یوزر هاش بده.

porya_spy
01-03-2010, 21:08
دوستان تو خونه جدید ما تلفن نیست !!! میخواستم ببینم اگه مخابرات درخواست بدیم برای خط تلفن چند روز طول میکشه تا بیان برای سیم کشی ؟ کلا چقدر وقت میبره ؟

davidmti
01-03-2010, 23:01
دوستان تو خونه جدید ما تلفن نیست !!! میخواستم ببینم اگه مخابرات درخواست بدیم برای خط تلفن چند روز طول میکشه تا بیان برای سیم کشی ؟ کلا چقدر وقت میبره ؟
بین 1 روز تا 10 سال ممکنه طول بکشه و اصلا هم شوخی نمیکنم. بستگی به منطقه ای که هستید و داشتن زوج سیم خالی توی کافو یا باکس داره و اینکه تیغتون توی مخابرات چقدری ببره.:27:

Gladiator King
02-03-2010, 12:09
دقیقا، ما هم توی خونه جدید دوتا خط با هم درخواست دادیم که یکی رو 15 روزه و دومی رو تقریبا 30 روزه کشیدن:18:

porya_spy
02-03-2010, 14:38
دوستان مرکز مخابراتی خونه جدید رجایی . به نظر شما چقدر ممکنه طول بکشه ؟ این طوری که من میمیرم بی اینترنتی !!!!

canor
03-03-2010, 13:09
بچه ها من از آسیاتک اشتراک گرفتم
بالاخره خط من رانژه شد و مودم رو کانفیگ کردم
ولی چراغ لینک مودم روشن نمیشه!!!
با شرکت تماس گرفتم، گفت الان چند روزه مرکز چمران مشکل داره و به غیر از شما چند تا مشتری دیگه با مشکل مشابه داریم. گفت ممکنه تا هفته ی بعد طول بکشه !!!!!!!!

بچه های چمران یا هر کسی که از این شرکت ADSL داره لطفا بیاد بگه ببینم کسی غیر از من این مشکل رو داره؟

Badform
04-03-2010, 05:19
من از لقمان رایانه سرویس 56 بدون محدودیت دارم و مرکز چمران هستم
مشکلم هم عجیبه!
هفته گذشته با سرعت 100 کیلوبایت در ثانیه دانلود می کردم اما الان چند روزه که تمام ساعات شبانه روز از 14 بیشتر بالا نمی رود!
مشکل از کجاست؟
(دوستم که در همسایگی ماست مشکلی نداره و با سرعت 80 در حال دانلوده!)

mahsa_okay
04-03-2010, 13:54
بچه ها سلام من الا از پارس آنلاین اشتراک 128 دارم با محدودیت 3گیگ...این 3 گیگ اصلا کفاف نمیده حوصله هم ندارم شبا بیدار بمونم میخوام بیارمش رو 5 گیگ به نظرتون شرکتو عوض کنم؟چون میخوام سرعتشم بالاتر باشه 216 اگه باشه خیلی حال میده...ولی خب پارس آنلاین یکم گرونه کسی پیشنهادی داره؟ 24 متری هم هستم...

moslem.b
04-03-2010, 15:12
بچه ها سلام من الا از پارس آنلاین اشتراک 128 دارم با محدودیت 3گیگ...این 3 گیگ اصلا کفاف نمیده حوصله هم ندارم شبا بیدار بمونم میخوام بیارمش رو 5 گیگ به نظرتون شرکتو عوض کنم؟چون میخوام سرعتشم بالاتر باشه 216 اگه باشه خیلی حال میده...ولی خب پارس آنلاین یکم گرونه کسی پیشنهادی داره؟ 24 متری هم هستم...

همون پارس آنلاین بهتره اگه میخوای پول کمتر بدی بیا سمت شاتل ولی باید دردسر افت سرعتشم بکشی

امروز پیش یکی از دوستام بودم از پارس آنلاین 64 گرفته بود دانلودش از رپیدشر 45-50 بود :13:

مشکلم هم عجیبه!
هفته گذشته با سرعت 100 کیلوبایت در ثانیه دانلود می کردم اما الان چند روزه که تمام ساعات شبانه روز از 14 بیشتر بالا نمی رود!
مشکل از کجاست؟

از سایتای مختلف تست بگیر بعضی وقتا واسه ما هم که شاتلی هستیم از یه سایت سرعت دان 120 میشه از یه سایت مثل رپیدشر 18 میشه

Badform
04-03-2010, 17:55
lمسلم خان اینکار را کرده ام از یک سایت 15 و از سایت های آپلود سنتر 5 - 6 است!

moslem.b
04-03-2010, 18:39
lمسلم خان اینکار را کرده ام از یک سایت 15 و از سایت های آپلود سنتر 5 - 6 است!

سرعت متعارف شما همون 14 باید باشه ولی گاهی اوقات خود شرکت بعضی اکانت ها رو آزاد میزاره و سرعتشون بالا میره مثلا همین شاتل فقط سرویس 128 سرعت دانلودش بالا میره و اونم نه واسه همه واسه بعضیا

abbass65
04-03-2010, 21:39
سلام
من به کارت طلایی شاتل اهواز نیاز دارم
استفاده از این کارت چه جوریه؟ حتما باید کارت باشه یا شماره سریالش هم مهمه؟
اگه کمک کنید ممنون میشم

canor
04-03-2010, 22:26
بچه ها هیچ کس از مرکز چمران از آسیاتک سرویس نگرفته؟
من مشکوکم به اینا، نمیدونم اصلا خطم رانژه شده یا اینا دارن خالی میبندن
خواهشا کمک کنید

Badform
04-03-2010, 22:33
سرعت متعارف شما همون 14 باید باشه ولی گاهی اوقات خود شرکت بعضی اکانت ها رو آزاد میزاره و سرعتشون بالا میره مثلا همین شاتل فقط سرویس 128 سرعت دانلودش بالا میره و اونم نه واسه همه واسه بعضیا

عجب! یعنی به صورت رندوم این کار انجام می شه؟!

یک چیز دیگه وقتی چیزی را دانلود می کنم چند ثانیه اول با سرعت 80 الی 100 دانلود می کنه بعد سریع کم می شه روی 14-15 ثابت می شه ! !

abbass65
04-03-2010, 23:01
سلام
من به کارت طلایی شاتل اهواز نیاز دارم
استفاده از این کارت چه جوریه؟ حتما باید کارت باشه یا شماره سریالش هم مهمه؟
اگه کمک کنید ممنون میشم

MAXXX
04-03-2010, 23:29
مشکلم هم عجیبه!
مشکل از کجاست؟
سرویس 56 چیه و سرعتش چنده ؟ چند گرفتی ؟
من میخاستم از قمه بگیرم چون قیمتاش پایین بود انقد زدن تو سرش که پشیمون شدم

mahsa_okay
04-03-2010, 23:40

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپارس آنلاین هم که یکی از بچه های تاپیک (اگه یکی 2 صفحه قبل رو بخونی) تازه گرفته زیاد راضی نیست(الان تو پایین صفحه زده راضیه).
بچه ها من میخوام پارس آنلاینو عوض کنم (قبلا گفتم 128 دارم) ...گفتید عوض نکنم...ولی الان میبینم این صبانت برای 1M خیلی قیمتش عالیه...کسی هست گرفته باشه؟ میخوام ببینم کیفیتش چه جوریاس...
یه سوال دیگه...پار آنلاین شبا از ساعت چند تا چند سرویس دانلود رایگان میده؟

Badform
04-03-2010, 23:54
سرویس 56 چیه و سرعتش چنده ؟ چند گرفتی ؟
من میخاستم از قمه بگیرم چون قیمتاش پایین بود انقد زدن تو سرش که پشیمون شدم

اونجا اشتباه نوشتم همون 64 هستش.18.500

mahsa_okay
05-03-2010, 12:20
کسی نبود جواب منو بده؟! پارسانلاین رو با صبا عوض بکنم یا نه؟!

canor
05-03-2010, 14:08
بچه ها من از آسیاتک اشتراک گرفتم
بالاخره خط من رانژه شد و مودم رو کانفیگ کردم
ولی چراغ لینک مودم روشن نمیشه!!!
با شرکت تماس گرفتم، گفت الان چند روزه مرکز چمران مشکل داره و به غیر از شما چند تا مشتری دیگه با مشکل مشابه داریم. گفت ممکنه تا هفته ی بعد طول بکشه !!!!!!!!

بچه های چمران یا هر کسی که از این شرکت ADSL داره لطفا بیاد بگه ببینم کسی غیر از من این مشکل رو داره؟

بچه ها خواهشا جواب منو بدین. چیکار کنم؟
دیشب رفتم توی سایت آسیاتک دیدم فقط یک هفته تا پایان سرویسم مونده در حالیکه هنوز یک هفته نشده که خطم رانژه شده (البته به قول خودشون، چون من فکر میکنم اصلا رانژه نشده چون چراغ لینکم خاموشه)
خواهشا بچه های چمران بیان اینجا بگن چه خاکی باید توی سرم بریزم

MAXXX
05-03-2010, 16:31
اونجا اشتباه نوشتم همون 64 هستش.18.500

من 128 دارم حد اکثر با 16 دانلود میکنم شما باید کلاهتو بندازی هوا
سرعت معموا 64 حد اکثر 8-9 هستش

skyboy
05-03-2010, 18:05
بچه ها خواهشا جواب منو بدین. چیکار کنم؟
دیشب رفتم توی سایت آسیاتک دیدم فقط یک هفته تا پایان سرویسم مونده در حالیکه هنوز یک هفته نشده که خطم رانژه شده (البته به قول خودشون، چون من فکر میکنم اصلا رانژه نشده چون چراغ لینکم خاموشه)
خواهشا بچه های چمران بیان اینجا بگن چه خاکی باید توی سرم بریزم

سلام
کاری که در اینجور مواقع باید انجام بدی اینه:
میری شرکت اول با احترام مشکلتو بشون میگی اگه حل کردن که هیچ اما اگه دیدی دارن میپیچوننت و اینا یکم تن صدا رو میبری بالا قضیه حله! اگه اینطور هم حل نشد فسخ میکنی میری پارس انلاین یه اشتراک میگیری راحت. تو ایران معمولا کارا اینطور پیش میره حالا خوددانی!:46:

fashion_boy
05-03-2010, 18:29
دوستان مرکز مخابراتی خونه جدید رجایی . به نظر شما چقدر ممکنه طول بکشه ؟ این طوری که من میمیرم بی اینترنتی !!!!
این دیگه از اون سوالها بود:13:

مشکلم هم عجیبه!
مشکل از کجاست؟
بعضی دوستان فقط زمانی که به مشکل برمیخورند سر و کلشون پیدا میشه:44:

بچه ها سلام من الا از پارس آنلاین اشتراک 128دارم با محدودیت 3گیگ...این 3 گیگ اصلا کفاف نمیده حوصله هم ندارم شبا بیدار بمونم میخوام بیارمش رو 5 گیگ به نظرتون شرکتو عوض کنم؟چون میخوام سرعتشم بالاتر باشه 216 اگه باشه خیلی حال میده...ولی خب پارس آنلاین یکم گرونه کسی پیشنهادی داره؟ 24 متری هم هستم...

کسی نبود جواب منو بده؟! پارسانلاین رو با صبا عوض بکنم یا نه؟!

بچه ها من میخوام پارس آنلاینو عوض کنم (قبلا گفتم 128 دارم) ...گفتید عوض نکنم...ولی الان میبینم این صبانت برای 1M خیلی قیمتش عالیه...کسی هست گرفته باشه؟ میخوام ببینم کیفیتش چه جوریاس...
یه سوال دیگه...پار آنلاین شبا از ساعت چند تا چند سرویس دانلود رایگان میده؟
در مورد صبانت اطلاع ندارم چون تازه شروع کرده ولی سرویسش محدوده و بازم بازم باید شب بیداری داشته باشی...
اینطور که معلومه ترافیکت مورد نیازت بالاست
شما که اون منطقه هستی به نظر من سرویس نامحدود از طلوع رایانه بگیری فوق العادست:12:
ماهیانه چقدر میخوای هزینه کنی؟

mahsa_okay
05-03-2010, 19:26

در مورد صبانت اطلاع ندارم چون تازه شروع کرده ولی سرویسش محدوده و بازم بازم باید شب بیداری داشته باشی...
اینطور که معلومه ترافیکت مورد نیازت بالاست
شما که اون منطقه هستی به نظر من سرویس نامحدود از طلوع رایانه بگیری فوق العادست:12:
ماهیانه چقدر میخوای هزینه کنی؟
من 5 گیگ برام کافیه...دیگه تا حد 30-35 هزینه میکنم فوقش...اسم طلوع رایانه رو نشنیده بودم تا حالا..صبا رو واسه این گفتم که سرعت 1Mاش قیمت عالیی داره...فوقش آدم با یه پارتی بازی واسه اسفاده ی خانگی سرعت بالا میگیره...فقط از قطع و وصل شدنش میترسم

Badform
05-03-2010, 21:47

؟

والله من همیشه سر می زنم به تاپیک ولی فقط در مورد طلوع رایانه لقمان می تونم نظر بدم که معمولا کسی در موردش سوال نداره و خودمم راضی نیستم به کسی پیشنهاد نمی دم . نمونه اش همین مشکل اخیر که همسایمون داره گیگاباتی دانلود می کنه و من مگابایتی!

davidmti
05-03-2010, 21:52
سلام بچه ها شرمنده 2 - 3 روز سیستمم مشکل داشت نمیتونستم سر بزنم.
الان مرکز گلستان افضاح شده نوسان شدیدی داره بقیه گلستانی ها چطور وضعیتشون؟

fashion_boy
05-03-2010, 22:46
من 5 گیگ برام کافیه...دیگه تا حد 30-35 هزینه میکنم فوقش...اسم طلوع رایانه رو نشنیده بودم تا حالا..صبا رو واسه این گفتم که سرعت 1Mاش قیمت عالیی داره...فوقش آدم با یه پارتی بازی واسه اسفاده ی خانگی سرعت بالا میگیره...فقط از قطع و وصل شدنش میترسم
دختر خوب سرویس ا مگابیتی که شما در نظر دارید فقط 2 گیگ ترافیک داره و به سرعت تمام میشه
اگر واقعآ این ا مگ بودن سرعت چشم و گوشت رو بسته و تصمیمت رو گرفتی 2-3 گیگ ترافیک بخر تا به پولت هم بخوره (صبانت از 2-6 صبح ترافیک رایگان داره)
ولی از من میشنوی یا از طلوع رایانه بگیر یا از نماینده اصلی پارس آنلاین تو برج کیانپارس

والله من همیشه سر می زنم به تاپیک ولی فقط در مورد طلوع رایانه لقمان می تونم نظر بدم که معمولا کسی در موردش سوال نداره و خودمم راضی نیستم به کسی پیشنهاد نمی دم . نمونه اش همین مشکل اخیر که همسایمون داره گیگاباتی دانلود می کنه و من مگابایتی!
یکی از دوستانم از طلوع رایانه سرویس میگیره.ازش سوال میکنم ببینم اون وضعیتش چطوره بهت اطلاع میدم...
شما که داری از طلوع رایانه سرویس میگیری لطف کن قیمتهاش رو برای دوستان اینجا بزار

Badform
05-03-2010, 23:13
دستت درد نکنه.تو این هفته می رم کامل قیمت هاشو اسکن می کنم می زارم اینجا

mahsa_okay
05-03-2010, 23:14
دختر خوب سرویس ا مگابیتی که شما در نظر دارید فقط 2 گیگ ترافیک داره و به سرعت تمام میشه
اگر واقعآ این ا مگ بودن سرعت چشم و گوشت رو بسته و تصمیمت رو گرفتی 2-3 گیگ ترافیک بخر تا به پولت هم بخوره (صبانت از 2-6 صبح ترافیک رایگان داره)
ولی از من میشنوی یا از طلوع رایانه بگیر یا از نماینده اصلی پارس آنلاین تو برج کیانپارس

نه بابا 5 گیگشم هست که 29 تومنه!
پارس آنلاینم که مال خودمه قیمتش زیاد میشه واسه 1 مگ....

fashion_boy
05-03-2010, 23:46
جایی که شما ازش سرویس میگیرید شرکت رفاتک تو طالقانیه که تعرفه هاش بالاست
پارسال میخواستم کافی نت بزنم پهنای باند نداشتند 512 بدند و اصلآ 1مگ هم ندارند!(اونم برای کاربر خونگی)
خود دانی
موفق باشی...

fashion_boy
05-03-2010, 23:46
جایی که شما ازش سرویس میگیرید شرکت رفاتک تو طالقانیه که تعرفه هاش بالاست
پارسال میخواستم کافی نت بزنم پهنای باند نداشتند 512 بدند و اصلآ 1مگ هم ندارند!(اونم برای کاربر خونگی)
خود دانی
موفق باشی...

MAXXX
05-03-2010, 23:57
قیمت های رفاتک رو دیدم گرون بود
میگفت ما یه پهنای باند رو بین چند نفر شیر میکنیم ! برای همین معمولا بیشتر از اونی که قراره گیرشون میاد .
به نظر من که چندان کار جالبی نیست مخصوصا اگه همه خوره اینترنت و دست به دانلود باشن .

A.J
06-03-2010, 00:36
سلام دوستان ما بالاخره بعد از 3 ماه دوري از نت اومديم

اين 3ماه هم خاطره اي بود واسه خودش ..

آقا بعد از زدن ركورد واسه راه اندازي سرويس در شركت نميادنت ركورد جمع آوري در اين شركت رو هم زديم ..

بعد از 5 روز كه هزينه ي شارژ مجدد رو ندادم خطم قطع اشتراك شد و به قول خودشون فرم جمع آوري رو فرستادن مخابرات ..

حوصلتونو سر نبرم ، ما هر روز يا ميرفتيم نيماد يا زنگ ميزديم كه آقا جون مادر جمعش كن ..
هر روز هم يه جواب (اسمتون رو نوشتم فردا فرمتون ارسال ميشه)

خلاصه آقا ما دو تا ركورد توي اين شركت زديم
1. ركورد وصل كردن سرويس => از تاريخ عقد قرار داد تا روز دايري و استفاده : 35 روز
2. ركورد جمع آوري => از تاريخ قطع اشتراك تا روز جمع آوري و خاموش شدن چراغ لينك : 46 روز

در حاليكه من رفاتك توي 4 روز واسم وصل كرد و توي 7 روز هم جمع كرد

مركز چمران
البته نا گفته نماند كه بقيه مراكز فكسي هستند ولي چمران بايد دستي نامه ببري.

maziarb
06-03-2010, 01:03
من هر وقت به شمارشون زنگ ميزنم مشغوله يارو زنيكه نشسته فقط زر ميزنه با دوستاش

bab_a1983
06-03-2010, 10:17
سلام کسی راه حلی واسه دانلود مداوم نداره؟
من شبها بعد از 10 دقیقه دانلود سرعت افت میکنه و صفر میشه
سرویسمم شاتله.

canor
06-03-2010, 15:35
این آسیاتک هم دیگه شورشو درآورده
یک هفته است به بهونه ی اینکه مخابرات داره اسپلیتر عوض میکنه علافم کرده.
تاریخ شروع سرویسمم از روز عقد قرار داد زده نه روزی که رانژه شده. واقعا مسخره است. بدون اینکه حتی 1 ثانیه کانکت بشم 25 روز از قرار دادم رفته.
خلاصه نیاید سمت این آسیاتک که حسابی میچزونتتون.
من فقط به خاطر اینکه تنها شرکتی بود که بالای 128 به کاربر خانگی میداد ازش اشتراک گرفتم.
یدونه اسپلیتر رو به من فروختند 7500 تومن !!!! در حالی که من پارسال رفاتک (با وجود افتضاحیش) یدونه اسپلیتر بهم داد 2000 تومن

Gladiator King
06-03-2010, 15:48
اینا دیگه کی هستن! واقعا دزدی توی روزه روشنه!!!
در مورد سرعت هم الان تقریبا تمام شرکتها به کاربرای 128 سرعت 512 رو میدن، من خودم از شاتل گرفتم
شما هم بهتره دیگه باشون تمدید نکنی، فعلا رفاتک کولاکه!

Badform
06-03-2010, 17:23
تاریخ شروع سرویسمم از روز عقد قرار داد زده نه روزی که رانژه شده. واقعا مسخره است. بدون اینکه حتی 1 ثانیه کانکت بشم 25 روز از قرار دادم رفته.
من فقط به خاطر اینکه تنها شرکتی بود که بالای 128 به کاربر خانگی میداد ازش اشتراک گرفتم.
یدونه اسپلیتر رو به من فروختند 7500 تومن !!!! در حالی که من پارسال رفاتک (با وجود افتضاحیش) یدونه اسپلیتر بهم داد 2000 تومن

خب نمی گرفتی می رفتی دونه 2 تومن از بازار بزرگ می خریدی....

bab_a1983
06-03-2010, 18:37
شاتل هم که یه 2 و3 ماهی ترکوند از افتضاح بازی.
واقعآ سرویس دهنده ی افتضاحیه.
من شبها که میزارم واسه دانلود بعد از 10 دقیقه دیگه هیچگونه دیتایی نمید و بعد قطع میشه
کسی راه حلی واسش نداره

moslem.b
06-03-2010, 19:57

اسپلیترها با هم دیگه تفاوت دارن,یه دونه از پژوهشگران جنوب گرفته بودم 10 تومن نویز رو کامل برطرف کرد و کالر آی دی هم برقرار بود ولی دوستم یه دونه از این 1500 تومنیا از رفاتک گرفته بود نویز رو که کامل برطرف نکرده بود هیچ کالر آی دی رو هم غیر فعال کرده بود

fashion_boy
07-03-2010, 11:19
سرویسمم شاتله.

شاتل هم که یه 2 و3 ماهی ترکوند از افتضاح بازی.
واقعآ سرویس دهنده ی افتضاحیه.
من شبها که میزارم واسه دانلود بعد از 10 دقیقه دیگه هیچگونه دیتایی نمید و بعد قطع میشه
کسی راه حلی واسش نداره
متاسفانه کاری از دست کسی به جز مدیریت شاتل ساخته نیست
این وضعیت سراسریه مگر برای یه سری کاربر خوش شانس:21:

davidmti
07-03-2010, 15:23
از 4شنبه تا دیشب نوسان زیاد و سرعت افتضاح داشتم بین 1 کیلو بایت تا 10 کیلوبایت نوسان داشت اما از امروز صبح خوب شده برگَشته رو 61 کیلوبایت خدا کنه شبانش هم درست شده باشه.:27: تا قبل از 4 شنبه که خوب بود.
آقای fashion_boy پس ما نمردیم و توی یک ضمینه خوش شانسی هم اوردیم.:31:

canor
07-03-2010, 22:59
قضیه من داره جالبتر هم میشه
اینا حتی بلد نیستن دروغ بگن
امروز بالاخره خانم منشی لو داد که یادشون رفته خط منو بفرستن مرکز واسه رانژه شدن
من که اصلا عادت ندارم صدامو بلند کنم امروز پای تلفن هر چی از دهنم درومد به منشی گفتم.
اگر تا فردا اوکی نشد فسخش میکنم. ولی نمیدونم کجا برم

و این داستان ادامه دارد...

A.J
08-03-2010, 01:55
برو از رفاتك بگير خيال خودتو راحت كن ...

رفاتك درسته كه توي ترافيكت دزدي ميكنن و قيمتشم بالاست ولي لااقل كيفيت خوبي داره ...

طلوع رايانه هم ميگن جديداً خوب شده ...

مشكل از شاتل نيستا مشكل از اين نيمادنت كه مديريت نداره و بي صاحابه ...
هر كدومشون هركاري ميخوان ميكنن
از موقع اي هم كه خانم دلفي رفته وضع بدتر شده ...

canor
08-03-2010, 11:51
امروز باز تماس گرفتم، گفت مرکز چمران با کاربرای جدید مشکل داره و هیچ کدوم از اونایی که تازه میخوان رانژه بشن رو رانژه نمیکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
با شرکتهای دیگه تماس گرفتم گفتن اصلا همچین چیزی نیست و ما حداکثر یک هفته ای سرویستون رو راه اندازی میکنیم.
با این وضعی که پیش اومده چاره ای ندارم جز اینکه اسباب کشی به یه شرکت دیگه

به نظرتون از کدوم شرکت سرویس بگیرم؟
فارا (صبا نت) چطوره؟ قیمتاش که خیلی عالیه، کیفیت و سرعتش چطوره؟

mositanha
08-03-2010, 13:03
من هم رفتم از آسیا تک سرویس گرفتم ...
الان هجده روز که خط من رانژه نشده .....چ
بعد از کی دعوا و داد و بیداد قول دادند که امروز .....
قراره امروز رانژه بشه ولی هنوز نشده ....
دیگه خسته شدم از بس زنگ زدم بهشون .....

moslem.b
08-03-2010, 14:15
قضیه من داره جالبتر هم میشه
اینا حتی بلد نیستن دروغ بگن
امروز بالاخره خانم منشی لو داد که یادشون رفته خط منو بفرستن مرکز واسه رانژه شدن
من که اصلا عادت ندارم صدامو بلند کنم امروز پای تلفن هر چی از دهنم درومد به منشی گفتم.
اگر تا فردا اوکی نشد فسخش میکنم. ولی نمیدونم کجا برم

و این داستان ادامه دارد...

عزیز دل شما چرا با منشی جماعت گلاویز میشی ؟

اصولا یه منشی نمیزاره صدای ارباب رجوع به بالاتریا برسه شما برو اونجا بگو مسول فنیتون کیه برو یقه طرف رو بچسب تا کارت راه بیفته

davidmti
08-03-2010, 14:53
دیشب نیماد قطعیش خیلی زیاد بود:37: ولی با این حال صبح دیدم 940 مگ دانلود داشتم:20:

Gladiator King
08-03-2010, 15:19
سرویسمم شاتله.

برای من هم همینطوره؛ در ابتدا با سرعت 60 دان میکنه ولی بعد میاد روی 15 فیکس میشه:18:
ولی من تست کردم وقتی اینترنت رو قطع میکنم و دوباره کانکت میکنم دوباره سرعت میره روی 60:31: و تقریبا تا نیم ساعت ادامه داره و دوباره کم میشه:18:
با این کار چند شبه که حداقل 800 مگ دانلود دارم، قبلا 200 تا بیشتر نمیشد

شما هم میتونی تست کنی ببینی این ترفند برای شما هم جواب میده یا نه؟

اگه خواستی بگو آموزش اینکه چطور کاری کنی اتوماتیک هر نیم ساعت اینترنت قطع و وصل بشه برات بزارم

fashion_boy
08-03-2010, 15:30

آقا بعد از زدن ركورد واسه راه اندازي سرويس در شركت نميادنت ركورد جمع آوري در اين شركت رو هم زديم ..

بعد از 5 روز كه هزينه ي شارژ مجدد رو ندادم خطم قطع اشتراك شد و به قول خودشون فرم جمع آوري رو فرستادن مخابرات ..

حوصلتونو سر نبرم ، ما هر روز يا ميرفتيم نيماد يا زنگ ميزديم كه آقا جون مادر جمعش كن ..

1. ركورد وصل كردن سرويس => از تاريخ عقد قرار داد تا روز دايري و استفاده : 35 روز
2. ركورد جمع آوري => از تاريخ قطع اشتراك تا روز جمع آوري و خاموش شدن چراغ لينك : 46 روز

مركز چمران
امین جان جات خالی بود:10:
خوش آمدی:12:

برای من هم همینطوره؛ در ابتدا با سرعت 60 دان میکنه ولی بعد میاد روی 15 فیکس میشه:18:
ولی من تست کردم وقتی اینترنت رو قطع میکنم و دوباره کانکت میکنم دوباره سرعت میره روی 60:31: و تقریبا تا نیم ساعت ادامه داره و دوباره کم میشه:18:
با این کار چند شبه که حداقل 800 مگ دانلود دارم، قبلا 200 تا بیشتر نمیشد

شما هم میتونی تست کنی ببینی این ترفند برای شما هم جواب میده یا نه؟

اگه خواستی بگو آموزش اینکه چطور کاری کنی اتوماتیک هر نیم ساعت اینترنت قطع و وصل بشه برات بزارم
تایید میشه!برای من که جواب داده:21:
مشخصه این مسخره بازیها کار خودشونه:29:

canor
08-03-2010, 20:11
من هم رفتم از آسیا تک سرویس گرفتم ...
الان هجده روز که خط من رانژه نشده .....چ
بعد از کی دعوا و داد و بیداد قول دادند که امروز .....
قراره امروز رانژه بشه ولی هنوز نشده ....
دیگه خسته شدم از بس زنگ زدم بهشون .....
جدی ؟ شما هم پس به درد من دچار شدید
من با بلال خواه (آچار فرانسه ی این شرکت در پیته) صحبت کردم گفت مرکز چمران گفته باید نماینده ی خود شرکت پاشه بیاد رانژه کنه! گفت فردا خودش میره مرکز رانژه میکنه و تا ساعت 12 ظهر تحویل میده
تا فردا منتظر میمونم اگه بازم حرفاشون تو زرد از آب درومد مجبورم فسخ کنم

عزیز دل شما چرا با منشی جماعت گلاویز میشی ؟

اصولا یه منشی نمیزاره صدای ارباب رجوع به بالاتریا برسه شما برو اونجا بگو مسول فنیتون کیه برو یقه طرف رو بچسب تا کارت راه بیفته

آخه سیستم این شرکت با شرکتای دیگه فرق میکنه
خانم منشی علاوه بر اینکه منشیه، مدیر فروش هم هست و علاوه بر اون مسئولیت پیشتیبانی و فرستادن درخواستهای رانژه برای مرکز مخابرات هم هست.
کلا این شرکت ( تا اونجایی که من میدونم) 3 تا کارمند بیشتر نداره
آقا/خانم مدیر عامل ( که تا حالا چشمم به جمالش روشن نشده ) و 2 تا آچار فرانسه به اسم آقای بلال خواه و خانم مرادی. البته من در وجود اون آقای مدیر عامل هم شک دارم. چون اصلا هیچ موقع توی شرکت نیست.

بهر حال امیدوارم فردا وصل شه و این بدبختیا تموم بشه

mahsa_okay
08-03-2010, 20:53
برو از رفاتك بگير خيال خودتو راحت كن ...

رفاتك درسته كه توي ترافيكت دزدي ميكنن و قيمتشم بالاست ولي لااقل كيفيت خوبي داره ...

طلوع رايانه هم ميگن جديداً خوب شده ...

مشكل از شاتل نيستا مشكل از اين نيمادنت كه مديريت نداره و بي صاحابه ...
هر كدومشون هركاري ميخوان ميكنن
از موقع اي هم كه خانم دلفي رفته وضع بدتر شده ...
ایــــــــــــــــول منم از رفاتک دارم دیدم هی الکی الکی از اکانتم کم میشه..نگو دزدیه:31: سرعتش هم فوق العاده خوبه...حالت معمولی تا 130/s هم رفته ولی نصفه شب رو 60ه...

fashion_boy
09-03-2010, 00:16
مشکلم هم عجیبه!
مشکل از کجاست؟

نمونه اش همین مشکل اخیر که همسایمون داره گیگاباتی دانلود می کنه و من مگابایتی!

یکی از دوستانم از طلوع رایانه سرویس میگیره.ازش سوال میکنم ببینم اون وضعیتش چطوره بهت اطلاع میدم...

دستت درد نکنه.تو این هفته می رم کامل قیمت هاشو اسکن می کنم می زارم اینجا
امروز پیش دوستم بودم.اوضاع طلوع رایانه کماکان رویاییه!
مشکل رو در جای دیگه ای جستجو کن (با یه نمه داد و فریاد تو شرکت مشکلت برطرف میشه:27:)

ninabina
09-03-2010, 18:53
گرچه زیاد به این تاپیک مربوط نمیشه ولی از اونجاییکه همشهری هستیم امیدوارم به طور مفصل راهنماییم کنید:11: من از پژوهشگران اکانت گرفتم ،ازش راضی نیستم ولی کسی هم گزینه ی بهتری بهم معرفی نکرده و گویا همه مثل هستند. اما چون میخواهم شماره ip رو تغییر بدم تنها راهش تغییر شرکته میخواستم ببینم شما راه بهتری سراغ دارید؟ اگر نه از کدوم شرکت اکانت بگیرم-جهنم از ضررش

abmm
09-03-2010, 20:10
با سلام خدمت دوستان همشهری
من از طلوع رایانه اشتراک گرفتم سرعت دانلود تا یه ماه پیش بالا که تا 100 هم میرسید ما الان خیلی وقته که تمام ساعات شبانه روز از 12 بیشتر بالا نمی رود!
مشکل از کجاست؟
مرکز گلستان با سرعت 256

esnforce
09-03-2010, 20:43
گرچه زیاد به این تاپیک مربوط نمیشه ولی از اونجاییکه همشهری هستیم امیدوارم به طور مفصل راهنماییم کنید:11: من از پژوهشگران اکانت گرفتم ،ازش راضی نیستم ولی کسی هم گزینه ی بهتری بهم معرفی نکرده و گویا همه مثل هستند. اما چون میخواهم شماره ip رو تغییر بدم تنها راهش تغییر شرکته میخواستم ببینم شما راه بهتری سراغ دارید؟ اگر نه از کدوم شرکت اکانت بگیرم-جهنم از ضررش

شما تو کدوم منطقه هستی؟
به نظرم من فعلا شاتل خوبه

A.J
09-03-2010, 22:23
شاتل خوبه ولي نماينگيش تو اهواز افتضاحه ...

اگه رفتي مطمئن باش تا وصلت كنن كلي اذيت ميشي ....

ركورداي من هست تو صفحه 166 و قبلتر ميتوني ببيني .

davidmti
09-03-2010, 23:32
با سلام خدمت دوستان همشهری
من از طلوع رایانه اشتراک گرفتم سرعت دانلود تا یه ماه پیش بالا که تا 100 هم میرسید ما الان خیلی وقته که تمام ساعات شبانه روز از 12 بیشتر بالا نمی رود!
مشکل از کجاست؟
مرکز گلستان با سرعت 256
معلومه جانم مشکل از طلوع رایانه لقمانه دیگه
راه درست شدنشم دعواست و لاغیر:4:
اماقبلش یه چکی کن ببین نویز شدیدی چیزی روی خط تلفنت نیوفتاده باشه بعد دعوا کن:38:

canor
09-03-2010, 23:33
امروز بالاخره لینکم روشن شد و کانکت شدم
ولی سرعت افتضاحه.
سرویسم 1MB/s هست ولی سرعت دانلود به زور به 20 میرسه
اسپید تست چک کردم، اون سرعتم رو 81 زد

davidmti
09-03-2010, 23:40
امروز بالاخره لینکم روشن شد و کانکت شدم
ولی سرعت افتضاحه.
سرویسم 1MB/s هست ولی سرعت دانلود به زور به 20 میرسه
اسپید تست چک کردم، اون سرعتم رو 81 زد
ببخشید من پست های قبلیتون رو خوندم ولی نفهمیدم از کجا گرفتین چون 1 مگه باید فارا باشه؟

davidmti
09-03-2010, 23:51
منظور از اکانت ADSL یا دیال آپ؟:9:آخه گفتی به این تاپیک مربوط نمیشه.
میگم از موقعی که A.J برگشته از djmilad_mrb خبری نیست نکنه با هم قهرن.

zedeh@le_b@h@l
10-03-2010, 05:17

اگر از شرکت راضی هستید لازم نیست عوض کنید!فقط یه درخواست تغییر آی پی بدین فقط یکم هزینه داره...یا به روش های دیگه تغییر بدین... خیلی راه هست... حالا چرا آی پی رو می خواید تغییر بدید کسی ه ک ت و ن کرده؟!

H @ di
10-03-2010, 07:50
دوستان سلام
بچه های پارس آنلاین میشه محبت کنید به این دو تا سئوال جواب بدین
اول اینکه اتصالتون توی ساعات رایگان چطوره ؟ راحت کانکت میشید یا مثل شاتل باید نیم ساعت بلکه یک ساعت
هی بنشینید و زور بزنید تا وصل شید
دومین سئوال اینه که وضع دریافتتون چطوره مثل شاتل هر ده دقیقه میاد پایین یا یه دسته ؟
کلا الان سرعت دانلود شبانه تون رو چنده
دیگه باید اسباب کشی کنم از این شاتل
فقط این یه گیگ عیدیه رو به اضافه شارژ این ماه رو مصرف کنم میرم

djmilad_mrb
10-03-2010, 13:10

مركز چمران

امین جان خوش اومدی :11: از اول هم من و تو اشتباه کردیم رفتیم از شاتل اشتراک گرفتیم:2:
امین برایه من طی 2 روز خطمو جمع آوری کردن:27:البته مدام میرفتم شرکت و رو اعصابشون بودم:46:
چرا از نمایندگی اصلیش نگرفتی (برج کیانپارس طبقه 3 واحد 6)؟؟؟
دوست عزیز نمیدونم چرا تو این چند روز هر کاری میکردم نمیتونستم وارد سایت بشم و اصلا سایت برام باز نمیشد:2:
امین از دوستان خوب من و این تاپیکه چرا باید قهر باشیم :40: شما هم داری....:21:

دوستان سلام
بچه های پارس آنلاین میشه محبت کنید به این دو تا سئوال جواب بدین
اول اینکه اتصالتون توی ساعات رایگان چطوره ؟ راحت کانکت میشید یا مثل شاتل باید نیم ساعت بلکه یک ساعت
هی بنشینید و زور بزنید تا وصل شید
دومین سئوال اینه که وضع دریافتتون چطوره مثل شاتل هر ده دقیقه میاد پایین یا یه دسته ؟
کلا الان سرعت دانلود شبانه تون رو چنده
دیگه باید اسباب کشی کنم از این شاتل
فقط این یه گیگ عیدیه رو به اضافه شارژ این ماه رو مصرف کنم میرم
دوست عزیز چند وقتیه سرعت تو روز برایه من پایین اومده از 32 بالاتر نمیره:2: اما نمیدونم چرا سرعت دانلود تورنت به نسبت لینک مستقیم اینقدر زیاده من از تورنت کمتر از 100 تا نمیگیریم:27:
تو این مدت که مشترکشونم اصلا هنگام دانلودشبانه قطعی نداشتم اگه شد دوباره میزان دانلود شبانم رو تویه این چند روز میزارم :40:شاید تو انتخاب شرکت بتونه کمکت کنه:5:

davidmti
10-03-2010, 14:11
نه میلاد جان قصدی نداشتم:27: خواستم یه جورایی تحریکت کنم پیدات شه آخه خواستم آمار پارس آنلاین رو ازت بگیرم که هنوز خوبه یا نه که حالا جواب رو دادی.:10:

بچه های اهوازی لطفا عضو این گروه بشن که دوباره راه بیافته چون از 2009 توش پست نذاشتن.

canor
10-03-2010, 14:39
ببخشید من پست های قبلیتون رو خوندم ولی نفهمیدم از کجا گرفتین چون 1 مگه باید فارا باشه؟
توی پستهای قبلیم گفته بودم که
از دنیا نت (آسیاتک)
سرعت دانلود یک مگش به زور به 20 میرسه
دیشب که تا صبح بیدار بودم و داشتم دانلود میکردم سرعت دانلود حول و حوش 15 تا 20 بود

ninabina
10-03-2010, 21:51

اگر از شرکت راضی هستید لازم نیست عوض کنید!فقط یه درخواست تغییر آی پی بدین فقط یکم هزینه داره...یا به روش های دیگه تغییر بدین... خیلی راه هست... حالا چرا آی پی رو می خواید تغییر بدید کسی ه ک ت و ن کرده؟!
ADSL دارم ،از این جهت که قصدم از تغییر شرکت فقط برای عوض کردن IP هست گفتم که ربط نداره:31:
با این حساب میشه زنگ زد به شرکت فعلی و ای پی رو عوض کنم؟؟؟؟
چقدر هزینه داره؟
دوباره باید معطل بشم تا وصل بشم؟
ایراد نمیگیرن؟

djmilad_mrb
10-03-2010, 22:02
ADSL دارم ،از این جهت که قصدم از تغییر شرکت فقط برای عوض کردن IP هست گفتم که ربط نداره:31:
چقدر هزینه داره؟
ایراد نمیگیرن؟
من متوجه قصدتون برایه عوض کردن ip نشدم به هر حال هر شرکت یه رنج ip داره که به مشترکاش تخصیص میده و به احتمال بسیار زیاد ip شما هم از نوع داینامیک هست به این صورت که با هر بار اتصال یا طی مدت زمانی ip ایی که به شما تخصیص داده شده عوض میشه
و نیازی نیست که هزینه بپردازید اون دوستمونم هم احتمالا منظورش ip استاتیک بوده که شما با پرداخت مبلغی ip ثابت تخصیص داده میشه :5:

ninabina
10-03-2010, 22:33
در یک فروم انگلیس عضویت داشتم که خیلی بدردم میخورد. احتمالا چون 2 تا یوزر داشتیم که البته آن یکی مال من نبودولی چون خلاف قوانین بود مرا بن کردند:19: با استفاده از پ رک س ی هم سرعت خیلی کمه ضمن اینکه دائم هم ف ی ل میشوند. با عوض کردن ویندوز و حذف کوکی ها بازهم به نتیجه نرسیدم و پیدایم کردن:41: تنها راه همینه که ای پی رو عوض کنم. اگه بتونید هلپم کنید ممنون میشم. :11:

A.J
10-03-2010, 22:57

اين حرفا چيه ....

امین جان خوش اومدی :11: از اول هم من و تو اشتباه کردیم رفتیم از شاتل اشتراک گرفتیم:2:
امین برایه من طی 2 روز خطمو جمع آوری کردن:27:البته مدام میرفتم شرکت و رو اعصابشون بودم:46:
دوست عزیز نمیدونم چرا تو این چند روز هر کاری میکردم نمیتونستم وارد سایت بشم و اصلا سایت برام باز نمیشد:2:
امین از دوستان خوب من و این تاپیکه چرا باید قهر باشیم :40: شما هم داری....:21:

ما نوكريم .

چاكر بچه هاي گل اين تاپيكم هستيم .. :10:

كمكي و سوالي بود در خدمتيم . :8:

davidmti
11-03-2010, 00:33
در یک فروم انگلیس عضویت داشتم که خیلی بدردم میخورد. احتمالا چون 2 تا یوزر داشتیم که البته آن یکی مال من نبودولی چون خلاف قوانین بود مرا بن کردند:19: با استفاده از پ رک س ی هم سرعت خیلی کمه ضمن اینکه دائم هم ف ی ل میشوند. با عوض کردن ویندوز و حذف کوکی ها بازهم به نتیجه نرسیدم و پیدایم کردن:41: تنها راه همینه که ای پی رو عوض کنم. اگه بتونید هلپم کنید ممنون میشم. :11:
به هر حال تا اونجا من هم میدونم میلاد جان درست میگه و ip اتصال با هر بار اتصال عوض میشه. ولی سایت ها از روی ip کامپیوترت میشناسنت شما میتونی از روش قدیمی گذشتن از ف#ی*ل&ت^ر استفاده کنی که ف#ی*ل&ت^ر میشه یعنی مثلا از پورت های 8080 استفاده کنی که سرعتت پایین نیاد.اگه این هم جواب نداد از نرم افزار های م*خ*ف*ی کردن i.p استفاده کن که با یک سرچ ساده گیرت میاد.

. و اگر دیدی باز هم جواب نداد بدون که مشکل اتصال از ایرانه و تنها راهش همون کاریه که الان داری انجام میدی.:5:

davidmti
11-03-2010, 00:40
توی پستهای قبلیم گفته بودم که
از دنیا نت (آسیاتک)
سرعت دانلود یک مگش به زور به 20 میرسه
دیشب که تا صبح بیدار بودم و داشتم دانلود میکردم سرعت دانلود حول و حوش 15 تا 20 بود
1 درصد هم فکر نمیکردم بری از دنیا نت بگیری. آخه بچه ها گفته بودن خوب نیست اگه پست های قبلی رو خونده بودی.
3 تا شرکت بیشتر نیست که ارزش داره تو اهواز آدم ازش َADSL بگیره 1.پارس 2.صبانت(فارا) 3.شاتل
که اگر اینها هم خوب نبودن هیچ راهی نیست جز دیال آپ.:31:

zedeh@le_b@h@l
11-03-2010, 12:58
چقدر هزینه داره؟
ایراد نمیگیرن؟

من متوجه قصدتون برایه عوض کردن ip نشدم به هر حال هر شرکت یه رنج ip داره که به مشترکاش تخصیص میده و به احتمال بسیار زیاد ip شما هم از نوع داینامیک هست به این صورت که با هر بار اتصال یا طی مدت زمانی ip ایی که به شما تخصیص داده شده عوض میشه
و نیازی نیست که هزینه بپردازید اون دوستمونم هم احتمالا منظورش ip استاتیک بوده که شما با پرداخت مبلغی ip ثابت تخصیص داده میشه :5:

نمي دونم ماجرا چيه ولي تمام سرويس هاي پژوهش گران جوان با اي پي استاکيک ارائه مي شه...:18: فکر نکنم زياد مبلغي بخواهيد بديد براي عوض کردن اي پي ولي زمانشو اطلاع ندارم... :5:
راستي دوستان تلفن براي ما که وصل نکردن:19::2: منم رفتم وايمکس گرفتم سرعت دانلودش بين 15تا25 درسته سرعت 128 همين قدره ولي خيلي کمه:19::19::19::19::19: هرچند با 3گيگ ترافيک مگه چقدر دانلود دارم؟!!!!!....:19::19::19::31::31::31:

A.J
11-03-2010, 13:20
چند در اومد باهات وايمكس ؟

اگه اينطوريه كه خيلي ضايعست

اين 3 گيگ واسه يك ماهه ؟

دائمي گرفتي يا اعتباري‌؟

H @ di
11-03-2010, 13:22
این چند روز میزارم :40:شاید تو انتخاب شرکت بتونه کمکت کنه:5:

دست گلت درد نکنه
مگه اون ساختمون رفاتک نمایندش نیست ؟ توی طالقانی خ فیلی

به نظرم اگه خیلی برات مهمه از vp ان استفاده کن که سرعتت هم پایین نیاد

sina_67
12-03-2010, 19:42
سلام پارس آنلاین 512 رو بدون نامه اداری یا کارت دانشجویی به کاربرای خانگی میده؟

davidmti
12-03-2010, 21:08
v p هم که میگن سرعتش پایین اومده.

fashion_boy
12-03-2010, 21:27
دست گلت درد نکنه
مگه اون ساختمون رفاتک نمایندش نیست ؟ توی طالقانی خ فیلی

به نظرم اگه خیلی برات مهمه از vp ان استفاده کن که سرعتت هم پایین نیاد
این آدرس خود پارس آنلاینه که داره مستقیمآ سرویس میده...
کی گفته با v p n سرعت پایین نمیاد؟!

zedeh@le_b@h@l
12-03-2010, 21:51
چند در اومد باهات وايمكس ؟

اگه اينطوريه كه خيلي ضايعست

اين 3 گيگ واسه يك ماهه ؟

دائمي گرفتي يا اعتباري‌؟

حدود 140تومان با مودم وسيم...:19::19: اره فقط يک ماهه بعدش تمام مي شه دانلد شبانه رايگانم نداره...:41::41:مجبور بودم ديگه من بيشتر براي وبگردي احتياج داشتم که سرعت اون واقعا از adsl بيشتره.. پشيمون نيستم اگر دانلود شبانه رايگان بذاره خيلي بهتر مي شه...:42: ولي براي من که تلفن وصل نکردن اين چند سال و حتي وصل کنن فيبر نوريه که باز adsl نمي دن خوبه...:11:

BSD19
13-03-2010, 00:23
آقا میدونم کسی نیست که اهمیت بده ولی حداقل دیگه مالیات بر ارزش افزوده که نباید مشترک بده بعد ادعا میکنن که نرخ رو پائین آوردیم

davidmti
13-03-2010, 02:40
آقا میدونم کسی نیست که اهمیت بده ولی حداقل دیگه مالیات بر ارزش افزوده که نباید مشترک بده بعد ادعا میکنن که نرخ رو پائین آوردیم
خدا خیرت بده بحث اهمیت مبلغش نیست. بحث اینه که به جرات میتونم بگم 90 درصد کسایی که ADSL میگیرن حاضرن تا 10 هزار تومن در ماه بیشتر بدن ولی بدونن سرعتشون افت نمیکنه. قطعی ندارن . و پشتیبانیه خوبی بهشون ارائه میشه در هر ساعت از شبانه روز . اماااااااااااااااا دریغ.:13:
راستی A.J جان من هم امضام رو عوض کردم مثل مال تو ولی نمیدونم چرا برگشت مثل اول شد.هی می نویسه BB code size value is too big:19:

davidmti
13-03-2010, 02:54
راستی میلاد پارس چطوره دانلود دیشبت چطور بود؟:8:
میبخشی من زود پسرخاله میشم.:10:

H @ di
13-03-2010, 03:13
این آدرس خود پارس آنلاینه که داره مستقیمآ سرویس میده...
کی گفته با v p n سرعت پایین نمیاد؟!

من که قبلا میگرفتم خیلی خیلی کم سرعت رو کاهش میداد به طوریکه محسوس نبود فقط از روی خود آیکن های چشمک زن می فهمیدم که سرعت پایین اومده البته ناگفته نمونه اون سایت خدابیامرز کلا وی p ان هاش خوب بود

خدا خیرت بده بحث اهمیت مبلغش نیست. بحث اینه که به جرات میتونم بگم 90 درصد کسایی که ADSL میگیرن حاضرن تا 10 هزار تومن در ماه بیشتر بدن ولی بدونن سرعتشون افت نمیکنه. قطعی ندارن . و پشتیبانیه خوبی بهشون ارائه میشه در هر ساعت از شبانه روز . اماااااااااااااااا دریغ.:13:

اون بخش پشتیبانی رو کاملا موافقم
این شرکتها هر پاچه ورمالیده ای رو میزارن روابط عمومی طرف فرق گاو رو با مادرش نمیدونه میخواد کارگشای مردم باشه
دوستان نمیخواستم فحش بدم ولی اگه اینو نمی گفتم میمردم شما بی ادبی مو ببخشید:11:

راستی خواهشا:11: به آدرس توی امضای من برید و اگه دوست داشتید به گوگل نامه بدید:46:
شاید بتونیم به کوری چشم بعضیا امسال گوگل رو مجبور کنیم لوگوی چهارشنبه سوری رو بزاره:27:

---------- Post added at 05:13 AM ---------- Previous post was at 05:13 AM ----------

منم همین سئوالو داشتم ؟
منم پسرخاله :10:

mositanha
13-03-2010, 13:55
دیگه خسته شدم الان 22 روز شده ولی هنوز خطم رانژه نشده ...:41:
چهارشنبه هفته پیش رفتم با داد زدن سقف شرکت اوردم پایین:19:
حالا قول دادن که امروز و فردا درست بشه :13:
من از آسیا تک (دنیا نت ) گرفتم :20:
کسی از دنیا نت گرفته آیا همه رو اینقدر اذیت می کنند ...
خوبه یعنی آشنا هستن ...:18:
اگر غریبه بودند فکر کنم یه دو ماهی باید صبر می کردم :31:

djmilad_mrb
13-03-2010, 22:52

منم همین سئوالو داشتم ؟
منم پسرخاله :10:
ببینین دوستان از لطف تون ممنونم :11: ان شالله که پاسخ به شما دو عزیز بتونه راهگشایه کاربرایه دیگه سایت بشه تو این چند روز (البته میتونید از آقای skyboy :11: هم در این مورد سوال کنید) نوسانش خیلی زیاد بود بخوام واقعیتو بگم سرعت به طور متوسط رویه 60 بود :2:

اینم میزان دانلود شبانه همگی از تورنت:46:
دیگه فکر میکنم برایه نتیجه گرفتن کافی باشه

davidmti
13-03-2010, 23:27
اینجوری که معلومه سرعتت باید خیلی بیشتر از 60 باشه چون دریافت و ارسالت توی 5 ساعت 1400 بوده میانگین ولی نیماد توی 6 ساعت تا حالا بیشتر 1200 نشده.:41:

skyboy
14-03-2010, 00:26
ببینین دوستان از لطف تون ممنونم :11: ان شالله که پاسخ به شما دو عزیز بتونه راهگشایه کاربرایه دیگه سایت بشه تو این چند روز (البته میتونید از آقای skyboy :11: هم در این مورد سوال کنید) نوسانش خیلی زیاد بود بخوام واقعیتو بگم سرعت به طور متوسط رویه 60 بود :2:

اینم میزان دانلود شبانه همگی از تورنت:46:
دیگه فکر میکنم برایه نتیجه گرفتن کافی باشه

ممنون از شما دوست عزیز:11:

والا ترافیک من هرشب حدود 2000 مگ.سرعت هم از لینک های مستقیم معمولا روی 100 تا 120 نوسان داره.ولی کلا رندومه این پارسان ممکنه یهو برگرده رو همون 16.فعلا که 1 ماهیه رو همون 100 ه .مرکز چمران

davidmti
15-03-2010, 13:35
ممنون از شما دوست عزیز:11:

والا ترافیک من هرشب حدود 2000 مگ.سرعت هم از لینک های مستقیم معمولا روی 100 تا 120 نوسان داره.ولی کلا رندومه این پارسان ممکنه یهو برگرده رو همون 16.فعلا که 1 ماهیه رو همون 100 ه .مرکز چمران
راستی مگه نگفته بودین پارس ساعت رایگانش رو زیاد کرده یعنی 6 ساعت؟

skyboy
15-03-2010, 16:48
راستی مگه نگفته بودین پارس ساعت رایگانش رو زیاد کرده یعنی 6 ساعت؟

اره دیگه ساعات رایگان 1 تا 6 ه.ولی من تا 6:45 هم میذارم از ترافیکم کم نمیشه.البته بعضی وقت ها هم کم میشه!

mahsa_okay
16-03-2010, 00:48
اره دیگه ساعات رایگان 1 تا 6 ه.ولی من تا 6:45 هم میذارم از ترافیکم کم نمیشه.البته بعضی وقت ها هم کم میشه!
بنده شخصا 1 روز چند بار چند تا فایل 400 M دانلود کردم ولی از دانلودم کم نشد! مثل اینکه حواسشون نیست:31:

rezaete
16-03-2010, 15:00
بنده شخصا 1 روز چند بار چند تا فایل 400 M دانلود کردم ولی از دانلودم کم نشد! مثل اینکه حواسشون نیست:31:
اون يك روز پنج شنبه يا جمعه نبود ؟

Vahidking.75
16-03-2010, 18:36
کمک

درخواست برنامه ی نصب کننده مودم adsl برای windows 7 رو دارم

Vahidking.75
16-03-2010, 18:48
کمک

H @ di
16-03-2010, 19:06
با تشکر از دوست خوبم djmilad_mrb
بی زحمت اگه شماره تماس پارس آنلاین کیانپارس رو دارید بذارید
و دوستانی که از اونجا گرفتین واسه رانژه و وصل کردن چقدر زمان برد

davidmti
16-03-2010, 19:34
کمک

اولا مودمت چیه؟
دوما اگه با کارت شبکه کار میکنی اصلا نیاز به نصب نداره آماده استفادست.:20:

mositanha
16-03-2010, 19:43
سلام دوستان
لطفا یه مودم وایرلس بهم معرفی کنید ...
کارایش خوب باشه و قیمتش هم ارزون باشه ....:31:
مرسی

canor
16-03-2010, 21:00
با تشکر از دوست خوبم djmilad_mrb
بی زحمت اگه شماره تماس پارس آنلاین کیانپارس رو دارید بذارید
و دوستانی که از اونجا گرفتین واسه رانژه و وصل کردن چقدر زمان برد

تلفن :٣٣٨٣٨٣٠
آدرس : اهواز، کیانپارس، برج کیانپارس، طبقه ٣، واحد ۶

من سرویس ازش نگرفتم.
دوستانی که از این نمایندگی سرویس گرفتن لطفا نظر بدن
قیمتش ارزونتر از رفاتکه؟ کیفیتش چطوره؟

mahsa_okay
16-03-2010, 21:18
اون يك روز پنج شنبه يا جمعه نبود ؟
نه بابا شنبه بود...انقدر کیف داشت...تازه بعدشم ازشون زنگ زدم پرسیدم چرا کم نشده؟ یارو چک کرد گفت اصلا دانلودی نداشتی که بخواد کم شه! منم اصلا به روی مبارک نایوردم...

davidmti
16-03-2010, 21:55
سلام دوستان
لطفا یه مودم وایرلس بهم معرفی کنید ...
کارایش خوب باشه و قیمتش هم ارزون باشه ....:31:
مرسی
تو هنوز مودم نخریدی ؟:13:این همه صفحه 157 توضیح دادم.
تعجب کردی اینقدر حافظه ام خوبه؟!!!! اشکال نداره خودمم تعجب کردم.:39:
خطت رانژه شد بالاخره یا نه؟
کی به ما ستاره میدن بعد این همه مدت یه ستارم. تازه mahsa_okay صد تا از من بیشتر پست گذاشته 1 ستارست.:42:

mositanha
16-03-2010, 23:06
تو هنوز مودم نخریدی ؟:13:این همه صفحه 157 توضیح دادم.
تعجب کردی اینقدر حافظه ام خوبه؟!!!! اشکال نداره خودمم تعجب کردم.:39:
خطت رانژه شد بالاخره یا نه؟
کی به ما ستاره میدن بعد این همه مدت یه ستارم. تازه mahsa_okay صد تا از من بیشتر پست گذاشته 1 ستارست.:42:

عجب حافظه ای داری تو ......:18:
نه بابا بعد از 25 روز برگشتن گفتن خط شما فیبر نورییه نمی تونیم بهتون سرویس بدیم :41:
منم رفتم شرکت شیشه ها رو اوردم پایین :31:
حالا میخوام وایرلس بگیرم دنبال یه مودم خوب و ارزون میگردم ...:20:

Vahidking.75
17-03-2010, 00:05
اولا مودمت چیه؟
دوما اگه با کارت شبکه کار میکنی اصلا نیاز به نصب نداره آماده استفادست.:20:
siemens نوع مودمم هست

من با usb کار میکنم

H @ di
17-03-2010, 01:12
تلفن :٣٣٨٣٨٣٠
آدرس : اهواز، کیانپارس، برج کیانپارس، طبقه ٣، واحد ۶

من سرویس ازش نگرفتم.
دوستانی که از این نمایندگی سرویس گرفتن لطفا نظر بدن
قیمتش ارزونتر از رفاتکه؟ کیفیتش چطوره؟

درسته که هزینه رانژه و راه اندازی نمی گیرن ؟

nima_ir
17-03-2010, 10:29
نه بابا بعد از 25 روز برگشتن گفتن خط شما فیبر نورییه نمی تونیم بهتون سرویس بدیم :41:

با سلام
دوست عزیز وایرلس مودم نداره.

شما باید یک رادیو استفاده کنید

نانو استیشن5 قیمتش 115 هستش.

روتر وایرلس(برای پخش کردن نت توی ساختمان) قیمتش از 80 به بالاست.

davidmti
17-03-2010, 13:53
siemens نوع مودمم هست

من با usb کار میکنم
شما میتونی یه کابل کراس بگیری و بدون دردسر برای هر ویندوزی استفادی کنی.
ویا اگر میخوای حتما با USB کار کنی درایور windows 7 رو از سایت سازنده (زیمنس) دانلود کنی و استفاده کنی اگه هم توی سایت خودش نتونستی پیدا کنی یه سرچ بزن توی گوگل.

davidmti
17-03-2010, 14:03
اینترنت وایرلس راسته کار نیماست همون که نیما گفت.
ولی خرج راه اندازی و استفاده وایرلس نسبت به ADSL خیلی زیاده.

mositanha
17-03-2010, 17:12
اینترنت وایرلس راسته کار نیماست همون که نیما گفت.
ولی خرج راه اندازی و استفاده وایرلس نسبت به ADSL خیلی زیاده.

میدونم خرجش زیاده ولی خط تلفن ما فیبر نورییه :13: نمیتونم adsl بگیرم :41:
بچه ها واقعا راهی نداره که روی خط فیبر adsl گرفت ....

davidmti
17-03-2010, 18:04
میدونم خرجش زیاده ولی خط تلفن ما فیبر نورییه :13: نمیتونم adsl بگیرم :41:
بچه ها واقعا راهی نداره که روی خط فیبر adsl گرفت ....
آره گفتن بعضی مراکز بعضی از شرکت ها میتونن ساپورت کنن فیبر نوری رو ولی هر کی رو من دیدم فعلا که مشکل دارن نمیتونن به فیبر نوری بدن.

moslem.b
17-03-2010, 19:11
آره گفتن بعضی مراکز بعضی از شرکت ها میتونن ساپورت کنن فیبر نوری رو ولی هر کی رو من دیدم فعلا که مشکل دارن نمیتونن به فیبر نوری بدن.

فعلا تو اهواز هیچ شرکتی رو فیبر نوری اشتراک نمیده از یکی از مخابراتیا که پرسیدم میگفت حالا حالا ها شرکتی تو اهواز نمیتونه ای دی اس ال رو روی فیبر نوری بده چون تجهیزات خیلی زیادی میخواد

Vahidking.75
17-03-2010, 20:38
آقای davidmti ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ،

اگه میشه خودتون واسم پیدا کنین

من هــــــــــــــــــــــرچ ی گشتم پیدا نکردم

mositanha
17-03-2010, 20:41

یعنی نمیتونستند اول تجهیزات رو آماده کنند بعد فیبر نوری بزنند .... :19:

moslem.b
17-03-2010, 20:45
آقای davidmti ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ،

مدلش رو هم بگو شما فقط برند مودم رو گفتی siemens چندین نوع مودم داره

ولی من پیشنهاد میکنـــــــــــــــــــم بجای یو اس ابی از کابل شبکه استفاده کنی

A.J
18-03-2010, 00:37
من رفيقم تو مركز چمران با خط فيبر نوري از نــــيماد سرويس adsl گرفته و در حال استفادست .....

فقط زياد راضي نيست چون شركت نميادنته .....

davidmti
18-03-2010, 13:42
یعنی نمیتونستند اول تجهیزات رو آماده کنند بعد فیبر نوری بزنند .... :19:
بس که مخابرات شاسکوله

---------- Post added at 01:40 PM ---------- Previous post was at 01:39 PM ----------

من رفيقم تو مركز چمران با خط فيبر نوري از نــــيماد سرويس adsl گرفته و در حال استفادست .....

فقط زياد راضي نيست چون شركت نميادنته .....
چه عجب از یکی شنیدیم گرفته

---------- Post added at 01:42 PM ---------- Previous post was at 01:40 PM ----------

آره اگه لطف کنی مدل دقیق رو بگی siemens فقط برندشه

zedeh@le_b@h@l
18-03-2010, 16:52
این شرکتی نیماد عجب سر مردمو کلاه میذاره...:18::18::18::18::18: تا دیروز می گفت فیبر نوری گلستانو پشتیبانی می کنه بنده خدا دوستم رفت ثبت نام کرد بعد 20روز گفتن اصلا کی گفته فیبر نوری گلستانو پشتیبانی می کنیم؟؟؟؟!!!!!!!:18::18::18::18::18:

luckysadegh
19-03-2010, 00:25
با سلام به همه دوستان

من مودمم TP-LINK TD-8811 هست و هم کابل بهش می خوره هم یو اس بی(وایرلس نیست)

می خواستم ببیتم میشه دو تا کامپیوتر رو باهاش شبکه کرد یا میشه هر دو تاش به اینترنت وصل شد

لطفا کامل توضیح بدید

با تشکر

H @ di
19-03-2010, 07:12
این شرکتی نیماد عجب سر مردمو کلاه میذاره...:18::18::18::18::18: تا دیروز می گفت فیبر نوری گلستانو پشتیبانی می کنه بنده خدا دوستم رفت ثبت نام کرد بعد 20روز گفتن اصلا کی گفته فیبر نوری گلستانو پشتیبانی می کنیم؟؟؟؟!!!!!!!:18::18::18::18::18:

حیف که باید حرمت تایپیک رو نگه داشت وگرنه میگفتم این نمیاد چیه :19::2::19::2: صد رحمت به گردنه گیرها

دوستانی که از پارس آنلاین اشتراک گرفتین حواستون باشه اگه از ترافیکتون کم نشد خوشحال نشید
هی دانلود کنید . یکی از دوستان من هم که از ترافیکش کم نمی شد همین اشتباه رو کرد حالا یه مرتبه کل
ترافیکش رو خالی کردن یا خالی شد :18:

از هر چه بگذریم :
سال نو بر همه همشهریای گلم مبارک باشه . سال خوب و خوشی داشته باشید
خدا یه شرکت درست هم به ما مرحمت کنه به حق همه حاجتمندا:31:

davidmti
19-03-2010, 13:57
با سلام به همه دوستان

من مودمم TP-LINK TD-8811 هست و هم کابل بهش می خوره هم یو اس بی(وایرلس نیست)

می خواستم ببیتم میشه دو تا کامپیوتر رو باهاش شبکه کرد یا میشه هر دو تاش به اینترنت وصل شد

لطفا کامل توضیح بدید

با تشکر
این مدل که فقط یه پورت lan داره و یه پورت usb .
ولی فکر کنم مشکلی نداره که از دو تاش همزمان اینترنت استفاده کنی ولی شبکه کردن رو نمیدونم.
برای usb که driver ش رو نصب کن
و برای lan فقط کافی کارت شبکه (پورت lan) کامپیوترت رو با کابل کراس وصل کنی به مودم adsl (احتمالا توی جعبش هست)و نیاز به درایور برای مودم نداره ولی اگه کامپیوترت مثل مال من عتیقه باشه باید یه کارت شبکه براش بگیری و درایورش رو هم نصب کنی.

luckysadegh
19-03-2010, 16:17
این مدل که فقط یه پورت lan داره و یه پورت usb .
ولی فکر کنم مشکلی نداره که از دو تاش همزمان اینترنت استفاده کنی ولی شبکه کردن رو نمیدونم.
برای usb که driver ش رو نصب کن
و برای lan فقط کافی کارت شبکه (پورت lan) کامپیوترت رو با کابل کراس وصل کنی به مودم adsl (احتمالا توی جعبش هست)و نیاز به درایور برای مودم نداره ولی اگه کامپیوترت مثل مال من عتیقه باشه باید یه کارت شبکه براش بگیری و درایورش رو هم نصب کنی.

دوست عزیز ممنون

با راهنمایی یکی از دوستان تونستم به دوتاش اینترنت برسونم از نوع بدون کانکشنش

الان موندم چطور شبکه راه بندازم، اگه نظری دارید بفرمایید

davidmti
19-03-2010, 21:22
دوست عزیز ممنون

با راهنمایی یکی از دوستان تونستم به دوتاش اینترنت برسونم از نوع بدون کانکشنش

الان موندم چطور شبکه راه بندازم، اگه نظری دارید بفرمایید
اینجا یه سر بزن ببین کارت رو راه میندازه.

H @ di
20-03-2010, 07:01
این مشکل من به Adsl مربوط نیست ولی هر جا مطرحش کردم هیچکس جواب نداد
گفتم تیر آخر رو هم بزنم .
من میخوام ویندوزم رو عوض کنم ولی دانلودرم که Idm هست کلی فایل نیمه دانلودی داره
که فرصت ندارم تا قبل از تعویض ویندوز دانلودشون رو تمام کنم
حالا با این شرایط چطوری میتونم هم فایل ها رو نگه دارم هم ویندوز رو عوض کنم
قبلا دوستان گفته بودن میشه پرتابلش کرد اما چجوریشو نمی دونم

A.J
20-03-2010, 11:21

من دقيق نميدونم كه چطور ميشه حتي اون قسمتهايي كه تا نصفه دانود شده رو نگهداشت ولي خود idm اين قابليت رو داره كه لينكارو نگه داري كنه ..

اين مسير رو برو

امور => استخراج => به فايل تكست يا به فايل استخراجي idm

بعد واسه وارد كردنشونم اين مسير

امور => وارد كردن => .....

اين نسخه فارسيشه نسخه انگيليسيشم اينه

tasks => export => to text file 0r to idm export file
tasks => import

fashion_boy
20-03-2010, 14:31
سلام!:13:
اول یه لیست پشتیبان از لینک فایلهات بگیر
Tasks=>Export=>To IDM export file=>Export all files
یه جا ذخیره کن(غیر از درایوی که میخوای فرمت کنی!)
حالا طبق تصویر ببین در قسمت Temporary directory فایلهای موقت کجا ذخیره میشند:
از این پوشه DwnlData پشتیبان بگیر و بعد از نصب مجدد ویندوز و دانلود منیجر همینجا قرارش بده
در نهایت:
Tasks=>Import=>From IDM export file
و بعد هم راه اندازی مجدد سیستم