PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / شهر اهواز

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17

mojtaba-civil
03-08-2010, 23:24
من با اینکه امانیه هستم و یک سال هم کاربر شاتل هستم ولی ازش راضیم کارم رو هیچوقت لنگ نزاشته

خدایی سرعتش خوبه بعضی اوقات تر میزنند ولی در کل خیلی خوبه
باهات موافقم.
البته سرعت روزانه پارس و صبا از شاتل بهتره ولی به نظر من ثبات سرعت شاتل خودش یه حسنه.
سرعت شاتل تو روز و شب یکسانه و تغییر زیادی نداره. ولی بقیه شرکتها تو روز خیلی خوب ولی تو شب افتضاحن.

البته پینگ شاتل تو کل کشور خیلی بالاست، مخصوصا شبها خیلی اذیت میکنه، در حالیکه خوب دانلود میکنه، سخت صفحات رو باز میکنه.

mojtaba-civil
03-08-2010, 23:41
اگه سرعت بالاتر از 128 بخوایم باید چیکار کنیم
جواز کسب و اینجور چیزا نتونستم تهیه کنم
راهه دیگه ای نیست؟؟ نمیشه دورشون زد؟
جواز کسب برای اینه که اسمت به عنوان مشترک حقوقی ثبت بشه.
برای اینکه به مشترک حقیقی سرعت بالای 128 بدن این راهها هست:
1. برای دانشجوها، کارت دانشجویی و ارائه نامه از دانشگاه.
2. عضویت هیئت علمی دانشگاه: ارائه کارت هیئت علمی + کپی کارت.
3.عضویت نظام مهندسی: ارائه کارت نظام+ کپی از کارت.
حتما لازم نیست خودت یکی از این مشخصات رو داشته باشی، اگه دوستی یا آشنایی هم داشته باشی که یکی از این خصوصیات رو داره میتونی قرارداد رو به اسم اون ثبت کنی. لازم هم نیست که اون بره واسه ثبت قرارداد، خودت همه کارها رو انجام میدی و برای تماس تلفن وایمیل خودتو میدی.

در مورد اینکه میشه شرکتها رو دور زد یا نه اطلاع دقیق ندارم. فقط در مورد ایرسا نت نماینده شاتل فکر نکنم بشه، واسه من که یه مقدار گیر دادن و تا مدارک کامل رو بهشون ندادم بهم 512 ندادن.

---------- Post added at 12:38 AM ---------- Previous post was at 12:34 AM ----------

دمت گرم داداش
پس از کدوم بگیرم؟؟
خبرهای خوبی از سمت صبا نمیاد.
بچه هایی که اینجا از پارس آنلاین دارن باید راهنمایی کنن که سرعت روزانه و پینگ پارس چه جوریه.

---------- Post added at 12:41 AM ---------- Previous post was at 12:38 AM ----------

کدوم منطقه ای دوست عزیز ...

منم صبا دارم

یه یه هفته ایه توی کل کشور صبا پوکیده ....

خدا کنه بعد از این مشکلات سرعت شبانشم خوب شه ...
واسه شاتل از جمعه تا یکشنبه خراب بود ولی دیشب خیلی خوب دانلود کردم، سرعت روزانه خوب بود ولی شبها به هم میریخت.
فکر کنم مشکل شاتل برطرف شده باشه.
البته شاتل از قبل اطلاع داده بود که جمعه از ساعت 00:00 تا 8:00 صبح اینترنت با اختلال مواجه میشه، که این اختلال 2 روز بیشتر طول کشید.

lucky_luke
03-08-2010, 23:44
به دانشجوها میدن؟؟؟
شاتل گفت دیگه به دانشجوها نمیدن!!!
تازه الان وسط تابستونه دانشگاه باز نیست که

mojtaba-civil
03-08-2010, 23:57
نمیدونم. من با هیئت علمی دانشگاه گرفتم.
اگه به دانشجوها سرعت بالا بدن مشکلی واسه تعطیلی دانشگاه نداری، چون قسمت اداری دانشگاه تو تابستون هم مشغولن.

newahwaz
04-08-2010, 00:23
سرعت روزانه پارس (که من 128 دارم ) فوق العاده است ، من روزانه سرعتم بین 140 تا 170 هست
ولی شبانه تو منطقه ما سرعتش خوب نیست و این فقط تو کمپلو به این شکله ...
پینگش هم برای من بین 325 تا 340 هست
البته شایان ذکره که این خدمات شرکتها ( پارس و غیره ) همیشه ثابت نیست،یعنی وضعیت مشخصی نداره
هر چیز که در مورد پارس میدونستم در اختیارت گذاشتم دوست من (موفق باشید):10::40:

mojtaba-civil
04-08-2010, 00:38
راستی من در مورد پینگ شاتل باید بگم که 400-500 هستش.

Gladiator King
04-08-2010, 12:54
پارس آنلاین هم برای من روزا طرفای 90 هست و شبها از 30 بیشتر نمیشه
پینگش هم بین 300 تا 350 هست

yuseph
04-08-2010, 17:21
راستی مشکل ترافیک کم شدنم حل شد.......:13:
باورنمیکنید فقط پسوردم روعوض کردم!!!:18:
+
سرعت من روزها100وشبهاطرفهای40-50

newahwaz
04-08-2010, 17:23
+

آفرین کار بسیار خوبی کردی ...
منم قبلاً این کار رو کرده بودم و نتیجه اش رو هم به عینه دیدم...:5::5::5::5:

yuseph
04-08-2010, 17:36
آفرین کار بسیار خوبی کردی ...
منم قبلاً این کار رو کرده بودم و نتیجه اش رو هم به عینه دیدم...:5::5::5::5:
لامصب نمیشه به کسی اعتمادکرد؟
خب بخاطر خداماتی که گرفتیم پول دادیم دزدی برای چی؟
راستی رمز قبلیم12345بود شما هم همینطور؟
یکی از دوستام هم همین شماره بود:18:
ملت رو مسخره کردن.
البته رفتم دفترشون خیابان طالقانی ویه گردوخاکی راه انداختم که نگو....(:31:دلم خنک شد)
دختره توپله مسئول فروش رنگ صورتش مثل گچ سفید شده بود...بدبخت..:27:

newahwaz
04-08-2010, 18:48
لامصب نمیشه به کسی اعتمادکرد؟
خب بخاطر خداماتی که گرفتیم پول دادیم دزدی برای چی؟
راستی رمز قبلیم12345بود شما هم همینطور؟
یکی از دوستام هم همین شماره بود:18:
ملت رو مسخره کردن.
البته رفتم دفترشون خیابان طالقانی ویه گردوخاکی راه انداختم که نگو....(:31:دلم خنک شد)
دختره توپله مسئول فروش رنگ صورتش مثل گچ سفید شده بود...بدبخت..:27:

نه یوسف جان رمزم این نبود ولی خوب طرف دیده بودش
البته الانم فکر نکنی خود شرکت از پسوردت خبر نداره که سخت در اشتباهی ...
ولی اون طرفی که برای نصب اومد دیگه دستش از رمز شما کوتاهه
ضمناً شرکت پارس تنها شرکتیه که شما میتونید تو هر خونه ای که به پارس وصل هستند فقط با وارد کردن یوزر و پسورد خودتون راحت متصل بشید ...:18::18::18::18::18::18:

---------- Post added at 07:48 PM ---------- Previous post was at 07:44 PM ----------

راستی بچه ها یک سوال خارج از بحث تاپیک ( معذرت میخوام ) :

فروشگاهی تو اهواز می شناسید که گوشی اصلی و فول پک بیاره ( به غیر از پاتریس موبایل )
لطفاً هرکدومتون که میدونید بنده رو راهنمایی کنید و آدرس بدید ...
مر 15+15 :40::11:

esnforce
05-08-2010, 14:46
سرعت روزانه پارس (که من 128 دارم ) فوق العاده است ، من روزانه سرعتم بین 140 تا 170 هست
ولی شبانه تو منطقه ما سرعتش خوب نیست و این فقط تو کمپلو به این شکله ...
پینگش هم برای من بین 325 تا 340 هست
البته شایان ذکره که این خدمات شرکتها ( پارس و غیره ) همیشه ثابت نیست،یعنی وضعیت مشخصی نداره
هر چیز که در مورد پارس میدونستم در اختیارت گذاشتم دوست من (موفق باشید):10::40:
خوشبحالت مهدی جون
من که صبح و شب با 30 دانلود میکنم:41:

jojonice
05-08-2010, 16:05
سلام
لطفا راهنمائی کنید اگر کسی یوزرنیم و پسورد اکانت را داشته باشه و از شرکت شاتل گرفته باشیم میتونه از خونه خودش از اکانت ما استفاده کنه یعنی اینقدر راحته مگر این فقط روی خط ما رانژه نشده است پس چرا میشود کسی دیگری هم از اکانت ما استفاده کنه
راستی کسانی که از شاتل گرفتن سرعتشون چند یکی از دوستام سرعت 256 گرفته و سرعت دانلودش حدودا 50 کیلوبایت است ولی بعضی ها میگن 128 گرفتیم و سرعتشون میگن بالا 100 کیلوبایت است یعنی سرعت 128 از لحاظ دانلود کردن قوی تر است

mojtaba-civil
05-08-2010, 16:28
سلام
لطفا راهنمائی کنید اگر کسی یوزرنیم و پسورد اکانت را داشته باشه و از شرکت شاتل گرفته باشیم میتونه از خونه خودش از اکانت ما استفاده کنه یعنی اینقدر راحته مگر این فقط روی خط ما رانژه نشده است پس چرا میشود کسی دیگری هم از اکانت ما استفاده کنه
راستی کسانی که از شاتل گرفتن سرعتشون چند یکی از دوستام سرعت 256 گرفته و سرعت دانلودش حدودا 50 کیلوبایت است ولی بعضی ها میگن 128 گرفتیم و سرعتشون میگن بالا 100 کیلوبایت است یعنی سرعت 128 از لحاظ دانلود کردن قوی تر است
مطمئن نیستم ولی فکر کنم که شاتل اینجوری نیست و اشتراکی که از شاتل میگیری فقط مخصوص خط تلفنی هست که بهشون معرفی کردی.
اینجوری هم نیست که 128 از لحاظ دانلود قویتر باشه.
جواب ادامه سوالت رو هم تو تاپیک کاربرای شاتل دادم.

راستی چه کردی با ایرسا نت؟
سرویست وصل شد؟

Gladiator King
05-08-2010, 20:03
+

یعنی شما تا الان اون رمزی که شرکت براتون گذاشته بود رو عوض نکرده بودی!:18::18:

من که اینترنتم وصل شد اولین سایتی که رفتم پارس آنلاین بود و رمزم رو عوض کردم:31:

Gladiator King
05-08-2010, 20:09
ضمناً شرکت پارس تنها شرکتیه که شما میتونید تو هر خونه ای که به پارس وصل هستند فقط با وارد کردن یوزر و پسورد خودتون راحت متصل بشید ...:18::18::18::18::18::18:

نه مهدی جون شاتل و اکثر شرکتها اینطوریه!:31:
فقط صبا نت اینطوری نیست چون مک آدرس مودم شما رو ذخیره میکنه

سلام

100% میشه! من خودم وقتی شاتل داشتم رمزم رو میدادم دوستام که از شاتل اشتراک داشتن استفاده کنن!
چکار کنم دیگه خراب رفیقم ، نمیتونم بشون نه بگم:10:

mojtaba-civil
05-08-2010, 23:18
سلام

نه مهدی جون شاتل و اکثر شرکتها اینطوریه!:31:
فقط صبا نت اینطوری نیست چون مک آدرس مودم شما رو ذخیره میکنه
100% میشه! من خودم وقتی شاتل داشتم رمزم رو میدادم دوستام که از شاتل اشتراک داشتن استفاده کنن!
چکار کنم دیگه خراب رفیقم ، نمیتونم بشون نه بگم:10:
جناب jojonice ، با این تفاسیر حتما باید پسورد رو عوض کنی. خود منم بعد از خوندن این موارد رفتم پسورد رو عوض کردم.
برای این کار توی اکانت شاتلت که میری گزینه تغییر رمز رو انتخاب میکنی. فقط قبل از اینکه پسورد رو عوض کنی یادت باشه که راهنمای تغییر رمز رو بخونی.
در ضمن اگه بلد نیستی که چطور تو تنظیمات مودمت بری و رمز سرویست رو اونجا هم عوض کنی بگو تا برات توضیح بدم، اول اینو یاد بگیر و بعد رمز رو عوض کن. وگرنه مودمت اگه روی pppoe تنظیم باشه ارور میده، چون موقع نصب سرویست تو تنظیمات مودم رمز اولیه اشتراکت که همون همون شماره تلفنت هست ثبت شده.

sadegh56
06-08-2010, 03:05
سلام
من ساکن زیتونم و تا حالا از دیال اپ استفاده میکردم و حالا میخوام پرسرعتش کنم. میخوام نامحدود بگیرم برای دانلود کردن. تا الان بر اساس توصیه دوستان میخواستم از طلوع رایانه (فن اوا) بگیرم که با خوندن اینجا پشیمون شدم ولی خب به نظرتون از کی بگیرم که سرعت دانلودش بالا باشه؟

esnforce
06-08-2010, 14:22
سلام

اکانت شاتل روی هر خطی که توسط شاتل رانژه شده باشه میتونید متصل بشد و مشکلی نداره (پارس آنلاین هم همینطوره )

بستگی به شانس طرف داره که بتونه با 128 با این سرعت دانلود کنه ولی سرعت 128 شاتل (اکو) معمولا روی 60 کیلوبایته

Gladiator King
06-08-2010, 16:34
سلام
من ساکن زیتونم و تا حالا از دیال اپ استفاده میکردم و حالا میخوام پرسرعتش کنم. میخوام نامحدود بگیرم برای دانلود کردن. تا الان بر اساس توصیه دوستان میخواستم از طلوع رایانه (فن اوا) بگیرم که با خوندن اینجا پشیمون شدم ولی خب به نظرتون از کی بگیرم که سرعت دانلودش بالا باشه؟

این سرعتها که میبینید از سرویس بیشتره به خاطره اینه که محدود هستن مثلا من با سرویس 128 پارس آنلاین روزها 90k دانلود مینکم در صورتی که اگه بخوان طبق سرویس اعمال کنن سرعتم 16k میشه.

شما که میخای نامحدود بگیری نباید انتظاری بیشتر از سرعت واقعی سرویست داشته باشی مثلا با سررویس 512 نهایتا میتونی 64k دانلود کنی

موفق باشی

sadegh56
06-08-2010, 20:18
نظرتون راجع به وایمکس چیه؟ سرعت دانلودش از ADSL بهتر نیست؟

newahwaz
07-08-2010, 11:51
نظرتون راجع به وایمکس چیه؟ سرعت دانلودش از ADSL بهتر نیست؟

یک ضرب المثلی هست که میگه :
هر چقدر پول بدی به همون مقدار آش نوش جون میکنید...
هر کدوم از سرویسهای موجود دارای کمی وکاستی هایی هستند ، قبل از اینکه بخوای طرفشون بری باید ته و توی قضیه رو در بیاری...:27::27::27:

yuseph
07-08-2010, 14:29
یعنی شما تا الان اون رمزی که شرکت براتون گذاشته بود رو عوض نکرده بودی!:18::18:

من که اینترنتم وصل شد اولین سایتی که رفتم پارس آنلاین بود و رمزم رو عوض کردم:31:
خودم معترفم که سادگی کردم...:13:
دیگه فکر نمی کردم بالای پولی که دادم بخوان دزدی هم بکنن!:18:
شماهم یا تجربه داشتید یا دوستی کسی بتون گفته این کار رابکنید..مگه نه:31:

esnforce
08-08-2010, 12:49
خودم معترفم که سادگی کردم...:13:
دیگه فکر نمی کردم بالای پولی که دادم بخوان دزدی هم بکنن!:18:
شماهم یا تجربه داشتید یا دوستی کسی بتون گفته این کار رابکنید..مگه نه:31:
من هم همون روز اول رمزم رو عوض کردم
خود شرکت توصیه کرده که رمز رو عوض کنید ...

mojtaba-civil
09-08-2010, 13:56
شاتل دیشب تو سراسر کشور قطعی داشت و گند زد به دانلود شبانه.
گذاشتم دانلود منیجر دانلود کنه و خوابیدم صبح که پا شدم دیدم که اینترنت قطعه.
کلا 4-5 مگ دانلود شده و قطع شده.:41:

newahwaz
11-08-2010, 16:13
سلام
چه خبر کجایید؟؟؟
سرعتتون چطوره ؟بهتر شده یا بدتر ...!:31:

mojtaba-civil
11-08-2010, 21:48
سلام
چه خبر کجایید؟؟؟
سرعتتون چطوره ؟بهتر شده یا بدتر ...!:31:
سلام
فرق خاصی نکرده. ولی این چند روز، شبانه یه وقتا قطع میشه. دانلود شبانه م یه وقتا 1 گیگ و یه وقتا 800-900 مگه.

mojtaba-civil
12-08-2010, 09:26
Oh my god
دیشب ترکوندم، رکورد دانلودم رو شکستم:8:
بعد از چند شب که دانلود شبانه بگیر نگیر داشت دیشب خیلی خوب دانلود کردم.
خودتون ببینید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arman405
12-08-2010, 11:56
سلام دوستان

من حدود 2 ماه اهواز نبودم و اشتراک شاتل رو تمدید نکردم حالا زنگ زدم میگن کلا خط رو جمع کردن.

به نظرتون از صبا بگیرم یا همون شاتل رو برم بگیرم؟ من شاتل 512 داشتم مدارک هم از شرکت داده بودم ولی الان میگن نامه شرکت دیگه قبول نیست و باید جواز کسب بیارین.

واسه همین مجبورم 128 بگیرم.

ولی ظاهرا 128 صبا خیلی پر سرعت تر از شاتل هست.نظر شما چیه؟

ممنون

mojtaba-civil
12-08-2010, 15:54
سلام دوستان

من حدود 2 ماه اهواز نبودم و اشتراک شاتل رو تمدید نکردم حالا زنگ زدم میگن کلا خط رو جمع کردن.

به نظرتون از صبا بگیرم یا همون شاتل رو برم بگیرم؟ من شاتل 512 داشتم مدارک هم از شرکت داده بودم ولی الان میگن نامه شرکت دیگه قبول نیست و باید جواز کسب بیارین.

واسه همین مجبورم 128 بگیرم.

ولی ظاهرا 128 صبا خیلی پر سرعت تر از شاتل هست.نظر شما چیه؟

ممنون
واسه روزانه حرفت درسته، ولی تو اهواز فقط شاتل دانلود رایگان با سرعت بالا داره.
اگه میخوای شاتل نگیری فکر کنم پارس بهتر از صبا باشه.
شبانه پارس هم از صبا بهتره.

nima2112
12-08-2010, 16:22
سلام منم از صبا دارم این 2 هفته اینترنت اهواز مشکل داشت کلا صبا هم چون اینترنتشو داره مستقیم از دیتا خوزستان میگیره بهم ریخته و پینگ تایم ها بالا رفته.......
ولی من در کل راضییم ازش!
خبر جدیدو خوندین؟ ISP های برتر مشخص شدند

لیست 10 شرکت برتر کشور تو تیر ماه رو معرفی کرده که صبانت اول شده پارس دوم ......شاتل چهارم شده:31:
اینم لینک خبرش تو سایت تابناک

3mej
12-08-2010, 16:38
سلام
من ساکن کوی نفتم وبه دلیل pcm بودن خط ها adsl ارایه نمیشه,ولی شرکت جم نت ادعا کرده میتونه
برای کوی نفت adsl راه اندازی کنه ,کسی از این شرکت سرویس گرفته??

3mej
12-08-2010, 17:27
سلام
من ساکن کوی نفتم وبه خاطر pcm بودن خطها adsl نمیشه گرفت,
ولی شرکت جم نت ادعا کرده adsl در کوی نفت ارایه میده
کسی اطلاعی از این شرکت نداره؟؟

newahwaz
12-08-2010, 20:06
سلام
من ساکن کوی نفتم وبه خاطر pcm بودن خطها adsl نمیشه گرفت,
ولی شرکت جم نت ادعا کرده adsl در کوی نفت ارایه میده
کسی اطلاعی از این شرکت نداره؟؟

من که برای اولین باره اسمش رو شنیدم
جل الخالق:31:

mojtaba-civil
12-08-2010, 21:02
خرسندیم به اطلاع شما برسانیم، بر اساس ارزیابی انجام شده میان کلیه ­ی شرکت­ ها و سازمان ­های کشور، شرکت شاتل موفق به دریافت تندیس دیموند و کسب رتبه برتر در بین تمامی شرکت­ های فناوری ارتباطات شده است. هیات داوران این انتخاب متشکل از نمایندگان زیر بوده است:

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
وزارت صنایع و معادن
وازرت بازرگانی
وزارت اقتصاد و دارایی
وزارت تعاون
وزارت نفت
وزارت جهاد کشاورزی
اتاق بازرگانی تهران
شورای هماهنگی مدیران عامل بانک ­های دولتی
موسسه مطالعات و پژوهش­ های بازرگانی
شهردای تهران

گفتنی ­ست، نفت ایرنول، یک و یک، کاله، بهروز، داروگر، لوازم خانگی پارس، بانک ملی ایران، بیمه ایران، روزنامه همشهری، بارز، گلبافت، پادیسان، باتری نیرو، زر ماکارون، انتشارات گاج و فیلتر سرکان برگزیدگان دیگر صنایع در ارزیابی انجام شده بوده ­اند.
این دستاورد در شرایطی حاصل گشته است که با مشکلات و موانع زیادی از جمله فراهم نبودن زیرساخت ­های مورد نیاز برای توسعه­ ی فعالیت­­ ها، عدم همکاری شرکت­ های مخابراتی و … مواجه بوده­ایم. بی­ گمان، فراهم آوردن رضایت مشتریان و ارایه­ ی خدمات با بهترین کیفیت ممکن، همواره یکی از اصلی ­ترین اهداف شرکت شاتل محسوب می ­شود و تمام تلاش این مجموعه بر این است که به زودی بتواند خدماتی منطبق با استانداردهای جهانی در سراسر کشور ارایه کند.
بر این اساس و به پاس همراهی خوب و همیشگی شما مشتریان عزیز، 3 گیگ ترافیک رایگان در تاریخ 1 شهریور ماه به سرویس شما اضافه خواهد شد که مشتریان سرویس ­های ویژه (آرت) می ­توانند در شهریور ماه و مشتریان سرویس ­های اقتصادی (اکو) می ­توانند از آن در دوره­ ی جاری سرویس* خویش بهره گیرند.
با امید و آرزوی موفقیت­ های روزافزون
گروه شرکت­ های شاتل
*: منظور از دوره جاری سرویس، دوره ­ای است که آغاز آن قبل از 1/6/1389 و پایان آن پس از تاریخ 1/6/1389 باشد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

:8::8::8::21:

mojtaba-civil
12-08-2010, 21:09
سلام
من ساکن کوی نفتم وبه دلیل pcm بودن خط ها adsl ارایه نمیشه,ولی شرکت جم نت ادعا کرده میتونه
برای کوی نفت adsl راه اندازی کنه ,کسی از این شرکت سرویس گرفته??

جم نت نمایندگی کدوم شرکته؟ از این شرکتهای در پیت نباشه و بعد پشیمون بشی.
دوست عزیز عجله نکن. تا یکی دو ماه دیگه وایمکس مبین نت اهواز هم راه اندازی میشه. ببین اگه خوب بود سمت شرکتهای غیر معروف نرو.
وایمکس ایرانسل که ظاهرا خیلی جالب نیست، اگه کمی صبور باشی بهترین انتخاب رو میکنی.
اگه با این شرکت جم نت قرارداد ببندی و بعدا پشیمون بشی و بخوای بری سمت وایمکس باید مجددا مودم خریداری کنی که ارزونترین مودم وایمکس مبین نت 80 تومنه.

mojtaba-civil
12-08-2010, 21:44
سلام منم از صبا دارم این 2 هفته اینترنت اهواز مشکل داشت کلا صبا هم چون اینترنتشو داره مستقیم از دیتا خوزستان میگیره بهم ریخته و پینگ تایم ها بالا رفته.......
ولی من در کل راضییم ازش!
خبر جدیدو خوندین؟ ISP های برتر مشخص شدند

لیست 10 شرکت برتر کشور تو تیر ماه رو معرفی کرده که صبانت اول شده پارس دوم ......شاتل چهارم شده:31:
اینم لینک خبرش تو سایت تابناک

این خبر رو خوندم ولی تستها اونقدر زیاد نبودن که بشه خیلی به نتیجه اون اعتماد کرد.
ندا رایانه با 8 تست رتبه سوم شده.
وقتی میشه به جواب این آزمایش اتکا کرد که تعدادشون از 1000 بیشتر باشه. در ضمن ذکر هم نشده که تست برای چه سرعتهایی بوده، معلوم نیست که سرعتها برای مشترکایی که تست دادن یکسان بودن یا نه،مثلا مسلمه که سرعت سند و ریسیو 512 ندا رایانه از 128 شاتل بیشتره.:31:
این سوم شدن ندا رایانه خیلی عجیبه. اصلا اسمشو نشنیده بودم.
جالبه که داتک فقط و فقط با یک تست پنجم شده.

porya_spy
13-08-2010, 11:20
مجتبی جان وایمکس مبین نت تو همه شهر ها راه اندازی شده. خبر هم تو تلویزیون دیشب دیدم هم تو وبلاگش .
فقط فعلا تو اهواز نمایندگی نداره ولی اینترنتی میشه ثبت نام کرد. فقط یکی از دوستان لطف کنه بشون زنگ بزنه ببینه این پوشش داخلی و بیرونی به چه صورت .

mojtaba-civil
14-08-2010, 00:31
پسر خوب، وقتی که تو اهواز نمایندگی نداره، چه طور میخواد مودم رو تهیه کنه؟ در ضمن اگه دوستمون خودش نتونه سرویس رو راه اندازی کنه،باید شرکت یکی رو بفرسته که براش راه اندازی کنن دیگه...
پس باید اول منتظر نمایندگیش بود.

porya_spy
14-08-2010, 12:03
خوب دوستان به شرکت مبین نت زنگ زدم . اهواز هم نمایندگی داره !! ولی فعلا چون سایت آپدیت نکردن تو سایت آدرس نزده . ولی من آدرس و شماره تلفن نمایندگی هارو گرفتم .

رضا کلاهدوز

موبایل : 09161114090

تلفن : 2220540

آدرس : خ فیلی - بین طالقانی و وکیلی - نبش حافظ - پلاک 22

---------------------------------------------------------------------------------
این یکی نمایندگی اسمش سینا ولی فامیلش نفهمیدم !!

موبایل : 09161187282

تلفن : 4447319 الی 20

آدرس : بلوار پاسداران - جنب شهرک صنعتی اهواز 1 - برج خدمات نرم افزاری IT - طبقه 7 - واحد 2 و 3.

راجع به پوشش داخلی و بیرونی هم گفت به نمایندگی بگید دقیق روی نقشه بهتون میگن که پوشش داخلی هستید یا بیرونی .

mojtaba-civil
14-08-2010, 13:02
خوب دوستان به شرکت مبین نت زنگ زدم . اهواز هم نمایندگی داره !! ولی فعلا چون سایت آپدیت نکردن تو سایت آدرس نزده . ولی من آدرس و شماره تلفن نمایندگی هارو گرفتم .

رضا کلاهدوز

موبایل : 09161114090

تلفن : 2220540

آدرس : خ فیلی - بین طالقانی و وکیلی - نبش حافظ - پلاک 22

---------------------------------------------------------------------------------
این یکی نمایندگی اسمش سینا ولی فامیلش نفهمیدم !!

موبایل : 09161187282

تلفن : 4447319 الی 20

آدرس : بلوار پاسداران - جنب شهرک صنعتی اهواز 1 - برج خدمات نرم افزاری IT - طبقه 7 - واحد 2 و 3.

راجع به پوشش داخلی و بیرونی هم گفت به نمایندگی بگید دقیق روی نقشه بهتون میگن که پوشش داخلی هستید یا بیرونی .

دستت درد نکنه.
این برج خدمات نرم افزاری IT ، همون برج IT دیگه... آره؟؟؟ یعنی همون برج امپراتور.
پوشش داخلی و بیرونی جریانش چیه؟

porya_spy
14-08-2010, 13:29
مجتبی جان والا من نرفتم این برج IT . ولی فکر کنم همون باشه . :31: پوشش داخلی و بیرونی هم جریانش اینه که اگه تو پوشش داخلی بودی باید مودم indoor بگیری . اگه پوشش بیرونی بودی باید مودم outdoor بگیری . اگه میخوای متوجه بشی که پوشش داخلی هستی یا بیرونی زنگ بزن نمایندگی منطقتون بگو اونا دقیق بهت میگن .

دوستان دیگه هم یه کم خرج کنید :31: و زنگ بزنید چند تا سول بکنید . مثلا بگید مثل ایرانسل سرویس های نامحدود اگه زیاد استفاده کنی حجمی میشن یا به خانگی بالا 128 میدن یا نه !

ممنون . :40:

سوالی بود در خدمتم .

mojtaba-civil
14-08-2010, 14:39
اینم از حکایت ما و شاتل:

newahwaz
14-08-2010, 15:06
اینم از حکایت ما و شاتل:

مجتبی جدیداً شاتل اینطوری شده؟؟؟؟
خیلی بده :18:

saeed2013
14-08-2010, 15:07
کسی از دوستان هست که از پارس آنلاین توی ماهشهر سرویس گرفته باشه؟
اگر کسی هست لطفا منو راهنمای کنه که آیا از این شرکت سرویس بگیرم یا نه

Gladiator King
14-08-2010, 15:24
این پوشش داخلی و خارجی اهواز که توی سایتش زده

داخلی :

بیرونی :

newahwaz
14-08-2010, 15:36
میگم حالا بیرونی یا داخلی چه توفیقی داره؟؟؟؟
کدومشون بهتره؟:20:

mojtaba-civil
14-08-2010, 15:39
مجتبی جدیداً شاتل اینطوری شده؟؟؟؟
خیلی بده :18:
یکی دو هفته ای هست که بگیر نگیر داره،میبینی که... چند شب پیش 1.24 گیگ دانلود شبانه داشتم، دیشب 640 مگ. پریشب هم 500 مگ.
قبلا هر شب 1 تا 1.1 گیگ دانلود میکردم.
یعنی دانلودم دیشب و پریشب نصف مقدار معمول بوده.
حواست هست که باید ستون دریافت رایگانو بخونی دیگه....
آخه به نسبت شرکتهای دیگه خیلیییییییی هم بد نیست.

porya_spy
14-08-2010, 17:03
میگم حالا بیرونی یا داخلی چه توفیقی داره؟؟؟؟
کدومشون بهتره؟:20:

داداش مودم داخلی 80 تومان و 110 تومان . ولی مودم بیرونی 200 تومان :31: :46: .

در ضمن اینم از آدرس تمام نمایندگی ها در سایت مبین نت : اهواز 3 تا نمایندگی داره !

سوالی بود در خدمتم . :40:

arman405
14-08-2010, 17:58
سلام

دوستان من رفتم شاتل قرار داد بستم واسه 128.

گفت 7 تا 10 روز طول میکشه توی مرکز چمران.

دفعه قبل هم که داشتم قبل از اینکه خطم رو جمع کنن 2 هفته طول کشید.

یعنی واقعا این همه زمان واسه چی هست؟ من فکر کردم مشکل از نیماد هست ولی این یکی هم مثل نیماد هست.

یکی از دوستام از فارا گرفته بود( صبا نت ) 2 روزه وصل شد.

حکایت ما هم جالب شد اگر دو ماه شارژ کرده بودم ماهی 19 تومان الان سرویس 512 رو داشتم.

ولی الان رفتم 30 تومان دادم که تقریبا پول همون 2 ماه شد و سرویسم به 128 تبدیل شد...

الان 128 سرعت روزانه و شبانه 20 کیلو بایت هست درسته؟

عجب اشتباهی کردم....

mojtaba-civil
14-08-2010, 18:56
سلام

دوستان من رفتم شاتل قرار داد بستم واسه 128.

گفت 7 تا 10 روز طول میکشه توی مرکز چمران.

دفعه قبل هم که داشتم قبل از اینکه خطم رو جمع کنن 2 هفته طول کشید.

یعنی واقعا این همه زمان واسه چی هست؟ من فکر کردم مشکل از نیماد هست ولی این یکی هم مثل نیماد هست.

یکی از دوستام از فارا گرفته بود( صبا نت ) 2 روزه وصل شد.

حکایت ما هم جالب شد اگر دو ماه شارژ کرده بودم ماهی 19 تومان الان سرویس 512 رو داشتم.

ولی الان رفتم 30 تومان دادم که تقریبا پول همون 2 ماه شد و سرویسم به 128 تبدیل شد...

الان 128 سرعت روزانه و شبانه 20 کیلو بایت هست درسته؟

عجب اشتباهی کردم....
منم 2 ماه پیش که از شاتل سرویس گرفتم بهم گفتن که 1 هفته طول میکشه ولی 3 روزه وصل شد.
خیلی حرفشونو جدی نگیر. هر روز برو تو اکانتت تو سایت شاتل و چک کن. وقتی که سرویست آماده نصب باشه توی اکانتت مینویسه. وقتی تو اکانتت نوشت آماده نصبه زنگ بزن که بیان نصب کنن. اگه منتظر خودشون بخوای بشینی احتمالا همون 1 هفته طولش میدن.
فکر کنم سرعت اکو 128 تا 512 روی70-60 باشه. چون اکو 128 تا 512 رو روی 512 میبندن. فقط چند شبی هست که شبانه شاتل بگیر نگیر داره. قبلا شبی 1-1.2 گیگ دانلود میکردم.
سرعت دانلود توی روز 60-70 و در شبهایی که سرعت خوب بود هم همین حدود بود.

3mej
14-08-2010, 20:52
از تصویر این طور پیداست که کوی نفت نه داخلی پوشش میده نه بیرونی

Gladiator King
14-08-2010, 23:49
یکی دو هفته ای هست که بگیر نگیر داره،میبینی که... چند شب پیش 1.24 گیگ دانلود شبانه داشتم، دیشب 640 مگ. پریشب هم 500 مگ.
قبلا هر شب 1 تا 1.1 گیگ دانلود میکردم.
یعنی دانلودم دیشب و پریشب نصف مقدار معمول بوده.
حواست هست که باید ستون دریافت رایگانو بخونی دیگه....
آخه به نسبت شرکتهای دیگه خیلیییییییی هم بد نیست.

این که خوبه! تا چند ماه پیش که من داشتم بعضی از شبها 30 - 40 مگ دانلود میکرد!:18:
البته اینم بگم حدود 3 - 4 ماه اولش 1.2 گیگ دانلود میکردم که از سال 89 به اینور سرعتش خیلی کم شد و از خرداد به بعد دیگه تمدید نکردم.

الان هم با پارس شبی بیشتر از 600 مگ دانلود ندارم

mojtaba-civil
15-08-2010, 04:52
این که خوبه! تا چند ماه پیش که من داشتم بعضی از شبها 30 - 40 مگ دانلود میکرد!:18:
البته اینم بگم حدود 3 - 4 ماه اولش 1.2 گیگ دانلود میکردم که از سال 89 به اینور سرعتش خیلی کم شد و از خرداد به بعد دیگه تمدید نکردم.

الان هم با پارس شبی بیشتر از 600 مگ دانلود ندارم
تا جمعه دو هفته پیش سرعت شبانه عالی بود، بعد از اون به خاطر عملیاتی که شاتل میخواست انجام بده یکی دو روز سیستمشون اختلال داشت که خودشون از چند روز قبل اعلام کرده بودن، بعد از اون دوباره شبانه خوب شد، ولی این اواخر بعضی شبا خوب و بعضی شبا متوسطه و بعضی شبا بده.
:41:

alitalker
15-08-2010, 10:52
سلام دوستان من الان از سرویس صبانت استفاده میکنم جدیدا سرعت دانلود با سرویس 128 بین شصت تا هفتاد هست البته با دانلودمنیجر و بدون دانلود منیجر بین6تا7 کلو بایت هست

الان می خوام برم پارس انلاین خواستم ببینم کیفیت سرویس ها در منطقه زیتون کارمندی مر کز ولی عصر چطور هست سرعت دانلود شبانه و روزانی ایا در ساعات رایگان تایم اوت داره ?

porya_spy
15-08-2010, 11:26
دوستان من زنگ زدم این نمایندگی مبین نت که توی طالقانی هر منطقه ای میگفتم . میگفتم مودم outdoor میخواد . انگار یه جوری میخواست این مودم 200 تومنی هارو بچپونه . :31: اخرش هم گفت اکثر جاها فعلا سیگنال ضعیف باید از outdoor استفاده کنید . بعد زنگ زدم به نیماد نت . اونم نمایندگی مبین نت گرفته . اون با صبر و حوصله جواب میداد و دقیق آدرس گرفت و گفت میتونی indoor استفاده کنی . :46::10::20: .

پیشنهاد میکنم به این طالقانی زنگ نزنید . همس کارش پیچوندن . یا به نیماد نت زنگ بزنید یا به اون که توی برج امپراطور .

سوالی بود در خدمتم . :40:

shahramsmz
16-08-2010, 07:13
سلام دوستان
من تازه واردم و ساکن گلستان
1-تو اون منطقه از کدوم شرکت میتونم ADSL بگیرم؟
2-آیا مودمی که خروجیش WIFI باشه هست؟
3-اگه هست مارک و قیمتش چیه؟
4-برای مصرف خونگی بدون دانلود زیاد چه سرعتی مناسبه ؟(فقط میخوام سایت هارو سریع و کامل باز کنه)
ممنون

arman405
16-08-2010, 17:57
سلام مجدد

دوستان من تو سایت شاتل چک کردم سرویسم آماده نصب هست ولی چراغ status خاموش هست.

زنگ زدم ایرسا میگه کارشناسمون 12 شب میاد!!!!!

به نظر شما مشکل از چیه به تنظیمات مودم که ربطی نداره؟ کانفیگ شاتل هم که بوده مودم

مرسی

mojtaba-civil
16-08-2010, 18:23
زنگ زدم ایرسا میگه کارشناسمون 12 شب میاد!!!!!

به منم گفت که کارشناس ساعت 10 شب میاد ولی 7-7:30 عصر اومد.

راستی دفتر دوم ایرسا نت افتتاح شد.
امروز از طرف ایرسا نت برام یه اس ام اس اومد که نوشته بود دفتر دوم ایرسا نت افتتاح شده ، آدرس ننوشته بود.
شماره تلفن: 3924000

Gladiator King
16-08-2010, 23:53
راستی دفتر دوم ایرسا نت افتتاح شد.
امروز از طرف ایرسا نت برام یه اس ام اس اومد که نوشته بود دفتر دوم ایرسا نت افتتاح شده ، آدرس ننوشته بود.

ای ول! این ایرسانت چقدر فعاله

من قبلا که مشترک شاتل بودم سرویسم رو از نیماد گرفته بودم. یه دفتر ضایعی توی کیانپارس داشتن:41:
بعد که میخاستم با شاتل فسخ قرارداد کنم رفتم ایرسانت. خداییش کفم برید. یه دفتر شیک و با کلاس:20:
ماشالا چقدر منشی داشت:31: فکر کنم 4 تا بودن:11:
الانم که دفتر دومش راه افتاده.

این پیش شماره 392 مال کدوم منطقه هست؟

imanparsa
17-08-2010, 00:02

سلام دوست من

من از مركز انقلاب هستم.
واسه من پيغام ندادن.
راستي ادرس اين نماينده جديد(منظورم شعبه ي 2 است) كجاست؟؟؟
اخه شعبه 1 شهرك صنعتيه برج امپراتور است. به ما خيلي دوره. ما لشكر هستيم.
بچه ها يه سوال. نميشه به يه ترفندي سرعت 256 ايكو از شاتل بگيريم؟

mojtaba-civil
17-08-2010, 01:53
سلام دوست من

من از مركز انقلاب هستم.
واسه من پيغام ندادن.
راستي ادرس اين نماينده جديد(منظورم شعبه ي 2 است) كجاست؟؟؟
اخه شعبه 1 شهرك صنعتيه برج امپراتور است. به ما خيلي دوره. ما لشكر هستيم.
بچه ها يه سوال. نميشه به يه ترفندي سرعت 256 ايكو از شاتل بگيريم؟
واسه منم دوره، من گلستان هستم. اگه شماره موبایلتو ثبت کردن بهت اس ام اس میدن، من تو فرم ثبت نام شماره موبایل نوشته بودم که برام تو سایت ثبت نشده بود، چند روز پیش زنگ زدن خونمون و شماره موبایل رو گرفتن.
آدرسش رو هم نمیدونم کجاست.
این ایرسا یه مقدار سخت میگیره برای اشتراک بالاتر از 128 دادن.

shahramsmz
17-08-2010, 11:33
کسی نمیخواد به من جواب بده؟

سلام دوستان
4-برای مصرف خونگی بدون دانلود زیاد چه سرعتی مناسبه ؟(فقط میخوام سایت هارو سریع و کامل باز کنه)
ممنون

imanparsa
17-08-2010, 15:20
راستي بچه ها ديشب كه ميشد شب سه شنبه سرعت اينترنت توپ بود / من با 60 كيلو در ثانيه از مركز انقلاب دانلود ميكردم از ساعت 1 شب تا 7 صبح.
شما چطور دانلود ميكرديد؟؟؟؟؟؟

mojtaba-civil
17-08-2010, 16:47
من با نصف سرعت تو دانلود میکردم، البته یه وقتا تا 60-70 هم رسید، ولی معمولا پایین بود.
:41:
من یکی دو ماه شبها با 60 -70 دانلود کردم ولی بعد از تعمیراتشون گند زدن به هیکل دانلود شبانه شاتلیها.

mojtaba-civil
17-08-2010, 17:00
سلام دوستان
ممنون
سلام
1.تو گلستان از بیشتر شرکتها میتونی سرویس بگیری.
2. بله ، همون مودم وایرلسه.
3.مودم ارزون و خوب: tp-link 8901 قیمتش حدود 40-50 تومن.
4. تو اگه شرایط گرفتن سرعت بالاتر از 128 رو داری و مبلغش هم برات مناسبه، بگیر.
اگه سرعت بالاتر از 128 نمیخوای، کمترشو نگیر.
مسلما هر چی سرعت بالاتر باشه بهتره.
البته چیزی که برای بازکردن صفحات مهمه، پینگ هستش که مثلا واسه شاتل بالاست.
پینگ هر چی کمتر باشه بهتره.
شما تو آفی که برام گذاشته بودی گفتی که ظاهرا فقط از شاتل میتونی سرویس بگیری، میشه بپرسم پیش شمارتون چنده؟ واسه من که 332 هستش تقریبا از همه شرکتها میتونم بگیرم.

imanparsa
17-08-2010, 18:54
من با نصف سرعت تو دانلود میکردم، البته یه وقتا تا 60-70 هم رسید، ولی معمولا پایین بود.
:41:.

دوست من / بنده هميشه لينك هاي دانلودم را ريموت ميكنم روي هاست هاي قويه خارجي . و بعد از اون هاست ها با سرعتي بالا دانلود ميكنم.
خوب طبيعيه كه اگر منم بخوام شب از سرور هاي ايران دانلود كنم سرعتم حسابي پايين مياد. شايد همون 30 كيلو رو هم بهم نده. نهايتا 15 -20 كيلو ميده.
ولي با اين روش چنان دانلودي دارم (توي شب ) كه نگو و نپرس:10:.

mojtaba-civil
17-08-2010, 19:02
دوست من / بنده هميشه لينك هاي دانلودم را ريموت ميكنم روي هاست هاي قويه خارجي . و بعد از اون هاست ها با سرعتي بالا دانلود ميكنم.
خوب طبيعيه كه اگر منم بخوام شب از سرور هاي ايران دانلود كنم سرعتم حسابي پايين مياد. شايد همون 30 كيلو رو هم بهم نده. نهايتا 15 -20 كيلو ميده.
ولي با اين روش چنان دانلودي دارم (توي شب ) كه نگو و نپرس:10:.

من تا یکی دو هفته پیش با همین سرورهای ایرانی هر شب 60-70 دانلود میکردم تا اینکه بعد از تعمیراتی که انجام دادن دانلود همه شاتلیها تو سراسر کشور خراب شد و شبی نهایتا 600-700 مگ دانلود میکنم.
چه جور لینکها رو روی هاست خارجی ریموت میکنی؟ میشه توضیح بدی؟

imanparsa
17-08-2010, 19:17
چه جور لینکها رو روی هاست خارجی ریموت میکنی؟ میشه توضیح بدی؟
من ناظم اولين انجمن رپيد ليچ فارسي هستم.به هر حال ميتونيد به اينجا سر بزنيد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته عضو انجمن بشيد و معرفتون رو ايمان پارسا معرفي كنيد.

..::ما تمام شگرد هاي سريع تر دانلود كردن رو به شما آموزش ميديم::..

ريموت آپلود يه امكان خيلي خوب واسه سرعت بيشتر دانلوده.

راستي ايميل ياهوتون رو بعد از ديدن اين پست واسم پيغام خصوصي كنيد تا بهتون بگم امشب چطوري ميتوني با 64 تا دانلود كنيد.:11:

newahwaz
17-08-2010, 23:00

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته عضو انجمن بشيد و معرفتون رو ايمان پارسا معرفي كنيد.

راستي ايميل ياهوتون رو بعد از ديدن اين پست واسم پيغام خصوصي كنيد تا بهتون بگم امشب چطوري ميتوني با 64 تا دانلود كنيد.:11:

به ما هم آموزش بدید لطفاً ...

imanparsa
17-08-2010, 23:44
به ما هم آموزش بدید لطفاً ...

دوست من اي دي تو واسم پيام خصوصي كن :10:

imanparsa
18-08-2010, 09:12

دوستان اين نمايندگي دوم ايرسانت نت است.
و ادرس « كيانپارس - نبش 10 شرقي مجتمع امام علي »

اگر ادرس دقيق رو ميخوايد بايد بانمايندگي تماس بگيريد.

sasanxxx
18-08-2010, 13:21

به ما هم آموزش میدی؟:11:

arman405
18-08-2010, 15:28

سلام

دوست عزیز وضعیت دانلود شبانه از رپیدشر چطور هست؟ سرعت خوبه یا خرابه؟

میشه ترفتدت رو به من هم بگی برای دانلود؟

arman2961@yahoo.com

البته از بدشانسی من روز دوشنبه سرویسم آماده نصب شده اما چراغ dsl مودم خاموشه هر چی هم زنگ میزنم فایده نداره مرتب میپیچونن.

من یه اکانت 6 ماهه رپیدشر خریدم میخوام بدونم رو این هم بد شانسی آوردم یا نه!!!

ممنون

mojtaba-civil
18-08-2010, 17:35
شما شاتل داری دیگه...؟؟؟
فکر کنم شاتل رپید شیر رو محدود کرده. تو تاپیک شاتل بچه ها میگن نمیتونن شبها از رپید شیر دانلود کنن.

mojtaba-civil
18-08-2010, 19:16
بچه ها میخواستم یه فایل رو از مدیا فایر دانلود کنم، منتها نمیتونم.
میخواستم ازتون خواهش کنم که اگه میتونید اونو دانلود کنین و رو یه جای دیگه که همه بتونن ازش دانلود کنن قرار بدین، مثلا 4shared یا یه جای دیگه که برای دانلود کردن نیازی به عضویت نباشه.
نیاز فوری دارم.
حجم زیادی نداره(6.57 مگ)
اینم از لینک فایل:

imanparsa
18-08-2010, 19:29
سلام

سلام

دوست عزیز وضعیت دانلود شبانه از رپیدشر چطور هست؟ سرعت خوبه یا خرابه؟

ولا واسه من مشكلي نداره. شما ميتونيد با ليچر سايت رپيدشير رو دور بزنيد و با سرعتي بالا ازش دانلود كنيد
میشه ترفتدت رو به من هم بگی برای دانلود؟

حتما ولي ديروز به يكي از بچه هاي پارس انلاين گفتم اما جواب نداد. شايد واسه شما كه شاتل هستي جواب بده
arman2961@yahoo.com

البته از بدشانسی من روز دوشنبه سرویسم آماده نصب شده اما چراغ dsl مودم خاموشه هر چی هم زنگ میزنم فایده نداره مرتب میپیچونن.

شما خودت سرويستو نصب كن. اگر از مخابرات پرت رو بستن مشكلي نداري. امشب بيا ياهو تا واست بگم چيكار كني/ راستي اسم مودمت چيه ؟ اگر زاكسل است مشكلي نداري

من یه اکانت 6 ماهه رپیدشر خریدم میخوام بدونم رو این هم بد شانسی آوردم یا نه!!!

نه / بدشانسي چرا؟ اگر ميتوني با اكانتت بري بالا مشكلي نيست/ خيلي ها دارند از رپيد دانلود ميكنند.:10:

ممنون

راستي دوست عزيز اسم مودم يادت نره

mojtaba-civil
18-08-2010, 19:42
اون فایل مدیا فایر رو که تو پست قبلیم نوشته بودم، دیگه احتیاجی بهش ندارم. یکی برام یه جا دیگه آپلود کرد و منم دانلودش کردم.

imanparsa
18-08-2010, 20:31
بچه ها شاتل 3گيگ هديه داده/
كسي هست كه دريافتش كرده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mojtaba-civil
18-08-2010, 23:19
به من که هنوز نداده، قراره 1 شهریور اضافه بشه.
واسه تو اضافه شد؟

boozzai
19-08-2010, 01:19
سلام به همه ی همشهریا!:31:
بنده یه سرویس 128 اکو شاتل دارم!
تو روز سرعت خوبه!واسه دانلود بین 50 تا 60 کیلوبایت در ثانیس!
اما تو شب...!
دیوونم میکنه!
دانلودم نمیکنم!فقط میخوام که راحت صفحه باز کنه!
بعد ساعت 1،اینقدر سرعت میاد پایین که به سختی میشه یه صفحه باز کرد!
از هیچ برنامه ی جانبی هم استفاده نمی کنم!
ممنون میشم راهنمایی کنید!
چطور میشه سرعت رو برد بالا؟؟؟

mojtaba-civil
19-08-2010, 02:22
اما تو شب...!
دیوونم میکنه!
سلام
مشکلی که میگی مربوط به پینگ بالای شاتله که شبها زیادتر هم میشه.
واسه همه کاربرای شاتل تو کل ایران همین جوریه.
حالا اینکه راهی هست که سرعت لود صفحات بهتر بشه یا نه من بی اطلاعم.

imanparsa
19-08-2010, 03:02
سلام دوست من
بهترين رو انتخاب كردي
توي روز كه هيشه سرعت خوبه
اما تو شب...!
مياد پايين ميدونيم
دیوونم میکنه!
خوب ديگه شب همينه
واسه صفحه راهي ندارم جز اينكه از مرورگر موزيلا يا اوپرا استفاده كني تا كمي بهتر شه
بله همه در جريانش هستيم
از موزيلا استفاده كنيد
خواهش ميكنم
واسه پيج باز كردن فقط مرورگر رو بايد تغيير بدي

...............................

mojtaba-civil
19-08-2010, 04:34
تا وقتی که پینگ به این وضع باشه، وضع لود صفحات هم همینه.
با فایرفاکس کمی بهتر میشه. ولی بازم پایینه، من خودم همیشه از فایرفاکس استفاده میکنم.

imanparsa
19-08-2010, 09:34
من ديشب 1گيگ كشيدم.مجتبي برادر ديشب چطور دانلود كردي؟؟؟؟
اون روش رو انجام دادي؟؟؟؟؟؟؟

arman405
19-08-2010, 10:43
راستي دوست عزيز اسم مودم يادت نره

ممنون از شما

مودم من asus هست.

مشکل پورت های شاتل هست/ الان چند روزه دارم زنگ میزنم دیروز هم از تهران اومده بودن واسه درست کردنشون که هنوز نشده

کلا dsl خاموش هست در واقع انگار سرویس نداشته باشی.

من خودم شاتل داشتم مودم کانفیگ کردم آماده هست ولی مشکل از پورت هست که وصل نشده.

آخر بدشانسی هست از 2 شنبه آماده نصبه ولی مرکز چمران مشکل پیدا کرده.

اگر تا شنبه درست نشد فسخ میکنم.

تو این فکرم برم وایمکس مبین نت بگیرم.قیمتش خیلی خوبه....

نظر شما چیه؟

newahwaz
19-08-2010, 11:45
ممنون از شما

مودم من asus هست.

مشکل پورت های شاتل هست/ الان چند روزه دارم زنگ میزنم دیروز هم از تهران اومده بودن واسه درست کردنشون که هنوز نشده

نظر شما چیه؟

فکر نکنم مبین نت الان چون تازه وارد گود شده جواب مثبتی ازش بگیری ...
بهتره یکم صبر کنی ، عجله جایز نیست...

porya_spy
19-08-2010, 12:38
دوستان گلم . این حرف هایی که میزنم از تجربیات یکی از دوستام توی تهران که بردادرش توی مبین نت کار میکنه . این دوستم سرویس 512 نامحدود داره . من چند تا سوال کردم که از برادرش بپرسه و جواب بده .

گفت سرویس 128 با سرعت 50-60 دانلود میکنه . و حتی اگه یوزر هاشونم زیاد بشه باز هم همین سرعت میمونه ! چون به گفته خود مبین نت از یه سیستم جدید داره استفاده میکنه که با یکی از شرکت های بزرگ جهان به نام Zte همکاری میکنه !! اسم این سیستم هم E1 هست . یعنی از خطوط E1 استفاده میکنه !!
برای اثبات حرفم یک ویدیو دوستم از سرعت دانلودش گرفته که براتون میزارم ببینید : این سرعت سرویس 512

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسوالی بود در خدمتم . :40::40:

newahwaz
19-08-2010, 13:16
دوستان گلم . این حرف هایی که میزنم از تجربیات یکی از دوستام توی تهران که بردادرش توی مبین نت کار میکنه . این دوستم سرویس 512 نامحدود داره . من چند تا سوال کردم که از برادرش بپرسه و جواب بده .

گفت سرویس 128 با سرعت 50-60 دانلود میکنه . و حتی اگه یوزر هاشونم زیاد بشه باز هم همین سرعت میمونه ! چون به گفته خود مبین نت از یه سیستم جدید داره استفاده میکنه که با یکی از شرکت های بزرگ جهان به نام Zte همکاری میکنه !! اسم این سیستم هم E1 هست . یعنی از خطوط E1 استفاده میکنه !!
برای اثبات حرفم یک ویدیو دوستم از سرعت دانلودش گرفته که براتون میزارم ببینید : این سرعت سرویس 512

پوریا جان ویدئو اجرا نمیشه
منم نمیگم بده میگم چون تازه وارد اهواز شده باید کمی صبر کنیم تا ببینیم جواب میده یا نه ، نه اینکه ما قربانی بشیم...(موش آزمایشگاهی) :27::27::27:

porya_spy
19-08-2010, 14:05
داداش حالا یک بار هم موش آزمایشگاهی بشی بد نیستا :31::27: . بفرما این هم لینک جدید ویدیو . فقط حواست به خودت باشه :31:

arman405
19-08-2010, 16:06
من زنگ زدم نیماد گفت وایمکس از 1 مهر میدن الان ندارن!!!

porya_spy
19-08-2010, 19:28

داداش آرمان مگه میشه ؟ !! زنگ بزن تهران به مبین نت بگو . یعنی چی که الان نداریم ! مگه سیب زمینی :31:

imanparsa
19-08-2010, 19:30
ممنون از شما
خواهش ميكنم
مودم من asus هست.

اگر پرت شما بسته شده باشه فقط بايد چراغ dsl روشن بشه. و با كانفيگ كردن مودم چراغ كانكشن هم روشن ميشه

پس همون از پورت است

درسته

فقط پورت شما مشكل داره؟ يا كل مركز رفته رو هوا؟؟؟

نظر شما چیه؟
من تا حالا با ايني كه گفتيد كار نكردم. ولي بزاريد امتحانشو پس بده بعدا بگيريد

..........

arman405
19-08-2010, 22:56
داداش آرمان مگه میشه ؟ !! زنگ بزن تهران به مبین نت بگو . یعنی چی که الان نداریم ! مگه سیب زمینی :31:

من ظهر یکبار تماس گرفتم یه پسر جونه بود گفت داریم بهش گفتم کیانپارس خیابان 8 مودم داخلی هست یا بیرونی گفت که داخلی هست.

سوال کردم چند روزه میدین و از این سوالات گفت یه ربع ساعت دیگه زنگ بزن...

آقا هرچی زدیم هیچکس ور نداشت تا عصر...

ایندفعه یه مردی ورداشت تا گفتم وایمکس قاطی کرد گفت نداریم تا 1 مهر!!!! مثل اینکه حالش خوش نبود

شنبه دوباره زنگ میزنم

arman405
19-08-2010, 23:01
..........

کلا مرکز چمران حدود 16 تا پورت مشکل داشت از 2 شنبه نتونستن درست کنن تا اینکه از تهران اومدن گفت 10 تاش درست شده.

من 1000 باز زنگ زدم شمارم رو دادم بهشون آخر میدونی چی بهم گفتن؟ اینم در نظر داشته باش امروز هر 1 ساعت زنگ میزدم شمارم رو میدادم...

گفت ماله شما مشکل داره اگر یک ساعت زودتر زنگ زده بودی درستش میکردیم!!!! حالا رفت واسه شنبه!!!

خدایی نیماد خیلی بهتر بود این ایرسا فاجعس.

شنبه میرم دفتر حال این دلفی رو میگیرم که ملت رو اینجوری مسخره نکنن.

Gladiator King
19-08-2010, 23:21

جالب بود.
ولی احتمالا به این خاطره که مشترکین مبین نت خیلی کم هستن
تعداد مشترکین شاتل و پارس صدها برابره مبین نته! و اگه مشترکین مبین هم زیاد بشن ، میشه لنگه ی شاتل و... ...

porya_spy
20-08-2010, 00:36
جالب بود.
ولی احتمالا به این خاطره که مشترکین مبین نت خیلی کم هستن
تعداد مشترکین شاتل و پارس صدها برابره مبین نته! و اگه مشترکین مبین هم زیاد بشن ، میشه لنگه ی شاتل و... ...

داداش اون قسمتی که نوشتم از یه سیستم جدید استفاده میکنه خوندی ؟ این حرفا به گفته داداش دوستم که توی مبین نت کار میکنه :46:

mojtaba-civil
20-08-2010, 02:13
من ديشب 1گيگ كشيدم.مجتبي برادر ديشب چطور دانلود كردي؟؟؟؟
اون روش رو انجام دادي؟؟؟؟؟؟؟

دیشب خودم خیلی سعی در کشیدن دانلود نکردم:31:
مدتی سرعتش خوب بود. ولی دائمی نبود.
البته گفتم که همه 6 ساعت ممکن رو دانلود نگذاشته بودم.
نه هنوز. من رفتم تو اون سایتی که گفتی عضو شدم ولی باید راهنماییم کنی که متاسفانه هنوز که هنوزه نتونستم در حالی که تو مسنجر آن هستی گیرت بیارم.
:46:

Gladiator King
20-08-2010, 04:55
داداش اون قسمتی که نوشتم از یه سیستم جدید استفاده میکنه خوندی ؟ این حرفا به گفته داداش دوستم که توی مبین نت کار میکنه :46:

آره داداش خوندم، ماست فروش که نمیگه ماستم ترشه:31:

کاشکی اینطور باشه، من که از خدامه

ایشالا شما که گرفتی اگه خوب بود یه ندا بده منم از شر پارس آفلاین راحت بشم:11:

adcomputer
20-08-2010, 13:21

زنگ بزن نمایندگی های اهواز من گرفتم برام هم نصب کردن فقط مونده وصلش که شنبه میان. البته منطقه ما مشکل سیگنال دهی داره. گفت مودم بیرونی هم میارم تست میکنم برات. به هر حال دارن میدن.

اهواز رایانه گستر فرزانگان رضا کلاهدوز 0611-2220540 خ فیلی- بین طالقانی و وکیلی - نبش حافظ - پلاک 22
اهواز نیماد نت فیروز صادقی 0611-3384871 کیانپارس - بین خ 1 و 2 شرقی - پلاک 163 - ط 3
اهواز مبنا پردازشگر آسیا سینا پورمنصور 0611-4447319 بلوار پاسداران - برج IT - ط هفتم - واحد 2و3

arman405
20-08-2010, 14:38
زنگ بزن نمایندگی های اهواز من گرفتم برام هم نصب کردن فقط مونده وصلش که شنبه میان. البته منطقه ما مشکل سیگنال دهی داره. گفت مودم بیرونی هم میارم تست میکنم برات. به هر حال دارن میدن.

اهواز رایانه گستر فرزانگان رضا کلاهدوز 0611-2220540 خ فیلی- بین طالقانی و وکیلی - نبش حافظ - پلاک 22
اهواز نیماد نت فیروز صادقی 0611-3384871 کیانپارس - بین خ 1 و 2 شرقی - پلاک 163 - ط 3
اهواز مبنا پردازشگر آسیا سینا پورمنصور 0611-4447319 بلوار پاسداران - برج IT - ط هفتم - واحد 2و3

دوست عزیز شما از رفاتک گرفتی همون که نمایندگی پارس آنلاین بود؟

نیماد که گفت نداریم تا 1 مهر!!!

درسته که از ساعت 2 تا 8 صبح رایگانه؟

مودم و هزینه نصب کلا چقدر شد با هزینه 1 ماه اشتراک؟

چند روزه تحویل میدن و آماده استفاده میشه؟

ممنون

adcomputer
20-08-2010, 20:55

ممنون

1- بله
2- توی سایتش که نوشته 2-8 صبح و جمعه ها رایگان. اگه وصل شد امتحان میکنم بیا توی این تاپیک و برو صفحه های جلو تر بیشتر توضیح دادم

3- 52000 البته هزینه یک ماه رو 22000 حساب کردن!

4- تو قرار داد نوشته حداکثر 2 روزه به جز روز های تعطیل

adcomputer
20-08-2010, 22:28

ممنون

بیا توی تاپیک بحث و بررسی سرویس دهنده وایمکس / مبین نت توضیحات بیشتری دادم
- بله از رفاتک گرفتم
- توی سایتش نوشته 2-8 و جمعه ها رایگانه اما هنوز وصل نشده تست کنم(شاید هم چون مشکل آنتن دهی دارم وصل نشه اما حتماً هست که نوشتن)
152/000
البته اشتراک 1 ماه 6 گیگ رو با مالیات 22/000 حساب کردن ( یه کم از 3% بیشتره!)
توی قرارداد نوشته دو روزه. برای منم روز دوم وصل کردن اما گفتن چون نفر اولی یک سری مشکلات بود که شنبه میایم وصل میکنیم

imanparsa
20-08-2010, 23:06
بچه هاي شاتل/ ــــــــــ
ايا شما 3گيگ هديه رو دريافت كرديد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mojtaba-civil
20-08-2010, 23:32
بچه هاي شاتل/ ــــــــــ
ايا شما 3گيگ هديه رو دريافت كرديد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هنوز ندادن.
چه عجله ای داری تو.
گفتن که 1 شهریور میدن.

imanparsa
20-08-2010, 23:34
گفتن که 1 اردیبهشت میدن.
1ارديبهشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mojtaba-civil
20-08-2010, 23:46
1ارديبهشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1 شهریور.
از من سوتی میگیری؟:46:

moj63
21-08-2010, 12:16
سلام
من میخوام ADSL بگیرم ، از کدوم شرکت بگیرم

mojtaba-civil
21-08-2010, 18:49
سلام
من میخوام ADSL بگیرم ، از کدوم شرکت بگیرم
دقیقا بگو کدو اینا برات مهمتره؟
دانلود شبانه یا وبگردی.
دانلود شبانه(رایگان) برات مهمه یا اینکه فقط میخوای وبگردی کنی و خیلی دانلود شبانه برات مهم نیست؟

plsboy
21-08-2010, 21:38
دقیقا بگو کدو اینا برات مهمتره؟
دانلود شبانه یا وبگردی.
دانلود شبانه(رایگان) برات مهمه یا اینکه فقط میخوای وبگردی کنی و خیلی دانلود شبانه برات مهم نیست؟

سرعت کدوم به نظرت بهتره؟
البته منظورم اینه که dc نداشته باشه حالا دانلود شبانه وقتی بحثش میاد وسط که یه سرعتی هم باشه!!! نه؟؟
من الان ParsOffline دارم ولی با اینکه شبها ترافیک آزاد داره ولی بخاطر اینکه سرعت به 8-7 kb میرسه اصلا نمیزارم واسه دانلود....

mojtaba-civil
21-08-2010, 23:50
سرعت کدوم به نظرت بهتره؟
البته منظورم اینه که dc نداشته باشه حالا دانلود شبانه وقتی بحثش میاد وسط که یه سرعتی هم باشه!!! نه؟؟
من الان ParsOffline دارم ولی با اینکه شبها ترافیک آزاد داره ولی بخاطر اینکه سرعت به 8-7 kb میرسه اصلا نمیزارم واسه دانلود....
من از شاتل سرویس گرفتم.
تا دو هفته پیش شبی 1-1.2 گیگ دانلود میکردم که این شبا بین 600-900 مگ دانلود میکنم.
نمیدونم، ممکنه سایتهایی که ازشون دانلود میکردم رو شاتل محدود کرده باشه، شایدم سرعت شبانه شاتل افت کرده.
من شبها سرعتم مدتی رو 60 میاد ولی بعد از مدتی پایین میاد و حتی یه مقدار متوقف میشه، اما مشخصه که سرعتم بازم از شما بهتره.
البته با راهی که آقا ایمان پیشنهاد داده سرعت دانلود بهتر هم میشه.
کلا شاتل روزانش خوبه و مشکلی واسه قطعی ندارم، به ندرت قطعی داره و خیلی کم پیش میاد که قطعی بلند مدت باشه، همیشه زود وصل میشه. شبانش هم توی اهواز از بقیه شرکتها بهتره.
روزانه پارس و صبا از شاتل بهتره ولی شبانشون خیلی کمتره. واسه همین برای من شاتل مناسبتره.
در مورد قطعی پارس و صبا اطلاعی ندارم، بقیه دوستان باید نظر بدن.

راستی کدوم منطقه ای؟؟؟

plsboy
22-08-2010, 00:11
من از شاتل سرویس گرفتم.
تا دو هفته پیش شبی 1-1.2 گیگ دانلود میکردم که این شبا بین 600-900 مگ دانلود میکنم.
نمیدونم، ممکنه سایتهایی که ازشون دانلود میکردم رو شاتل محدود کرده باشه، شایدم سرعت شبانه شاتل افت کرده.
من شبها سرعتم مدتی رو 60 میاد ولی بعد از مدتی پایین میاد و حتی یه مقدار متوقف میشه، اما مشخصه که سرعتم بازم از شما بهتره.
البته با راهی که آقا ایمان پیشنهاد داده سرعت دانلود بهتر هم میشه.
کلا شاتل روزانش خوبه و مشکلی واسه قطعی ندارم، به ندرت قطعی داره و خیلی کم پیش میاد که قطعی بلند مدت باشه، همیشه زود وصل میشه. شبانش هم توی اهواز از بقیه شرکتها بهتره.
روزانه پارس و صبا از شاتل بهتره ولی شبانشون خیلی کمتره. واسه همین برای من شاتل مناسبتره.
در مورد قطعی پارس و صبا اطلاعی ندارم، بقیه دوستان باید نظر بدن.

راستی کدوم منطقه ای؟؟؟

مرسی من طرف گلستانم...:10::10:
در مورد کدوم پست صحبت میکنید؟ پست آقا ایمان کدوم هستش؟:20::20:
پارس در طول روز 32-30 هستش تا بعضی ساعات خلوت سرعت به 120 هم میرسه که معمولا همون اول صبح هستش...
ولی واسه من میخوام Multi بزنم پینگش بالاست و همیشه همچی بهم میریزه...:18::18:
من یه 256 دارم...
واسه شبها هم خیلی از سایتها نمیشه ازشون دان داشت و حتی تورنت ها هم از کار میوفته....:18:

mojtaba-civil
22-08-2010, 01:11
مرسی من طرف گلستانم...:10::10:
در مورد کدوم پست صحبت میکنید؟ پست آقا ایمان کدوم هستش؟:20::20:
پارس در طول روز 32-30 هستش تا بعضی ساعات خلوت سرعت به 120 هم میرسه که معمولا همون اول صبح هستش...
ولی واسه من میخوام Multi بزنم پینگش بالاست و همیشه همچی بهم میریزه...:18::18:
من یه 256 دارم...
واسه شبها هم خیلی از سایتها نمیشه ازشون دان داشت و حتی تورنت ها هم از کار میوفته....:18:
منم گلستان هستم و سرویس اکو 512 دارم.
پارس رو نمیدونم ولی شاتل 128 تا 512 رو روی 512 میبنده و ظاهرا سرعت دانلود 128 تا 512 فرقی نداره.

ظاهرا پارس تو مناطق مختلف زمین تا آسمون فرق داره، بچه های این تاپیک که تو مناطق دیگه هستن و از پارس استفاده میکنن، سرعت روزانشون خیلی بالاتره.
من که شاتل دارم سرعتم تو روز 60-70 هستش، کلا تو روز ازش راضیم، قبلا تو شب هم همین حدود بود ولی مدتیه که کمتر شده.
این مدت که شبانه افت کرده سرعت تا همون 60-70 بالا میره ولی خیلی نوسان داره، نزدیکای صبح (حدود 4 صبح) سرعت بهتر میشه.
این تصویر مصرف 20 روز اخیر منه:

تو قسمت دانلود شبانه رو که نگاه کنی متوجه میشی که من هر شب چقدر دانلود داشتم، تا اوایل مرداد شبی 1 گیگ رو راحت دانلود میکردم ولی بعد از اون میبینی که دانلود شبانه 1 گیگ خیلی کم داشتم.
البته امشب(31 مرداد) تازه اول کار دانلودمه. حدود ساعت 2 این عکس رو گرفتم،امشب رو 112 حساب نکن:46:، قبلا که سرعت عالی بود تا ساعت 2 حداقل 200 مگ دانلود کرده بودم.
این بالا بودن پینگ مشکل شاتل هم هست.
محدودیت تورنت هم مربوط به همه شرکتهاست.
واسه دانلود شبانه باید بگردی و سایتهایی پیدا کنی که سرعتشون بالا باشه و هنوز محدود نشده باشه.
تو روز سایتهای دانلود مشکلی ندارن ولی شرکتها واسه شب محدودشون میکنن.

پست آقا ایمان هم در مورد رپیدلیچ بود که همین 2-3 صفحه قبل بود. اگه میخوای از آپلود سنترها دانلود کنی به دردت میخوره.

imanparsa
22-08-2010, 02:06
سلام دوستان عزيزان و برادران

من از اكانت كاربري خودم يه عكس گرفتم واستون ميزارم نگاه كنيد ببينيد من چقدر دانلود ميكنم.

در ضمن اين رو هم بگم بعضي جاها 600 يا 500 تا دان داشتم اين واسه اين بود كه فايلي نداشتم كه بخوام دانلود كنم.
و گرنه به راحتي 1گيگ رو ميكشم.
مركز انقلاب هم هستم (شاتل):

Gladiator King
22-08-2010, 02:56
پس کو عکس؟

imanparsa
22-08-2010, 03:30
پس کو عکس؟
احتمالا تو پست قبل عكس ناقص اپلود شد.

لينك عكس:

نظر بديد...:20:

mojtaba-civil
22-08-2010, 04:50
احتمالا تو پست قبل عكس ناقص اپلود شد.

لينك عكس:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نظر بديد...:20:

منم تا قبل از اینکه شاتل سرعتها رو خراب کنه راحت شبی این مقدار رو دانلود میکردم.
چند شب پیش منم 1.24 گیگ دانلود داشتم، از روز بعدش دانلود شبانم اومد پایین و بعد از اون نتونستم دوباره 1 گیگ رو تجربه کنم.
امشب که به دلیل اینکه از آپلود سنترها لینکی واسه دانلود آماده نکرده بودم، از سایتهای لیچ استفاده نکردم، حالا از شبهای بعدی ببینم چه جوری میشه و چه فرقی میکنه.:11:

plsboy
22-08-2010, 11:55
منم تا قبل از اینکه شاتل سرعتها رو خراب کنه راحت شبی این مقدار رو دانلود میکردم.
چند شب پیش منم 1.24 گیگ دانلود داشتم، از روز بعدش دانلود شبانم اومد پایین و بعد از اون نتونستم دوباره 1 گیگ رو تجربه کنم.
امشب که به دلیل اینکه از آپلود سنترها لینکی واسه دانلود آماده نکرده بودم، از سایتهای لیچ استفاده نکردم، حالا از شبهای بعدی ببینم چه جوری میشه و چه فرقی میکنه.:11:

پارس هم 1 ماهی هست که این کار رو کرده و دان شب رو عملا تعطیل کرده...
حالا پارس از 6-1 صبح برنامش شاتل از چه ساعتی تا چه ساعتیه؟

mojtaba-civil
22-08-2010, 12:36
پارس هم 1 ماهی هست که این کار رو کرده و دان شب رو عملا تعطیل کرده...
حالا پارس از 6-1 صبح برنامش شاتل از چه ساعتی تا چه ساعتیه؟
واسه شاتل از 1 تا 7.

e30punisher
22-08-2010, 13:25
سلام چند تا سوال دارم خیلی فوریه اینم آیدی منه [e30punisher@yahoo.com

arman405
22-08-2010, 15:03
مثل اینکه بدشانسی بیخیال ما نمبشه....

بعد از یک هفته که سرویسم آماده نصب شده هنوز که هنوزه پورتم خرابه و وصل نشده...

امروز خانم دلفی خودش اومد پای تلفن گفت اگر دوست داری بیا قرار دادتو فسخ کن اگر هم که میتونی صبر کن مشکل سخت افزاریش حل شده و ....

منم گفتم صبر میکنم ولی واسه اینکه 3 گیگ هدیه از دستم نپره امروز فرم نصب تلفنی رو تایید کردم تو صفحه کاربریم که دوره ام قبل 1 شهریور باشه... مطمئنم چون خیلی خوش شانسم این 3 گیگ هم بهم نمیدن!!!

خلاصه داستانی شد این adsl ما...

هنوز منتظریم...

imanparsa
22-08-2010, 16:02

امروز خانم دلفی خودش اومد پای تلفن گفت اگر دوست داری بیا قرار دادتو فسخ کن اگر هم که میتونی صبر کن مشکل سخت افزاریش حل شده و ....

منم گفتم صبر میکنم ولی واسه اینکه 3 گیگ هدیه از دستم نپره امروز فرم نصب تلفنی رو تایید کردم تو صفحه کاربریم که دوره ام قبل 1 شهریور باشه... مطمئنم چون خیلی خوش شانسم این 3 گیگ هم بهم نمیدن!!!

هنوز منتظریم...

دوست من درست میشه نگران نباش:10:

e30punisher
22-08-2010, 16:42
سلام من موندم که از کدوم شرکت اشتراک بگیرم لطفا راهنماییم کنید e30punisher@yahoo.com

mojtaba-civil
22-08-2010, 23:34

هنوز منتظریم...
خوب کاری کردی. 3 گیگ رو حفظ کردی. اگه تاریخ شروع سرویست 1 شهریور میشد بهت هدیه تعلق نمیگرفت. چون باید دوره قبل از 1 شهریور شروع شده باشه و بعد از اون به پایان برسه.
بدبخت کسایی که دورشون از 1 شهریور شروع میشه یا اون روز به پایان میرسه.

mojtaba-civil
22-08-2010, 23:53
سلام من موندم که از کدوم شرکت اشتراک بگیرم لطفا راهنماییم کنید e30punisher@yahoo.com
همه سرویسها تو روز خوب هستن و تو شب(ساعات رایگان) افت میکنن.
تو روز (ساعات غیر رایگان) سرعت شاتل خوبه ولی به خوبی پارس آنلاین و صبا نیست.
تو اهواز شبانه شاتل از بقیه شرکتها سرعتش بهتره. در ضمن مدت ساعات رایگان شاتل 1 ساعت از بقیه شرکتها بیشتره. سرعت شبانه شاتل قبلا مثل روزانش بود ولی چند وقتیه که افت کرده، اما بازم از بقیه شرکتها بهتره.
یه نگاهی به یکی دو صفحه قبل بنداز من عکس ترافیک مصرفیمو گذاشتم، مقدار دانلود رایگان چند وقت اخیر من رو ببین.
قبلا هر شب 1 گیگ دانلود میکردم. که بعد از خراب شدن دانلود شبانه کمتر میتونم دانلود کنم.

حالا تصمیم با خودته...

yuseph
23-08-2010, 08:23
بچه ها چرا سایت پارس انلاین باز نمیشه؟
عجب!!!
میخوام حسابم رو چک کنم...چیزی تهش نمونده اخه...ببینم کی تمدیدش کنم..
هرکاریش میکنم باز نمیشه..

A.J
23-08-2010, 12:08
خوب دوستان من بعد از وقفه ای نسبتاً طولانی دوباره برگشتم ...

چه خبر از سرعتها ؟

کم شدن زیاد شدن ؟

راستی اونجایی که بودم با اینکه یه شهر کوچیک بود ولی سرعت جی پی آر اس ایرانسلش از اهواز بیشتر بود ..

خاک تو سر اهواز که همیشه آخره !

arman405
23-08-2010, 12:46

چه خبر از سرعتها ؟

کم شدن زیاد شدن ؟

راستی اونجایی که بودم با اینکه یه شهر کوچیک بود ولی سرعت جی پی آر اس ایرانسلش از اهواز بیشتر بود ..

خوش آمدی دوست من

پا قدمت خوب بود بالاخره اینترنتم بعد از 1 هفته خرابی وصل شد.

رو 541 واسم بستن سرویس 128 اکو

سرعت دانلود هم مثل 512 بود که داشتم میانگینش 60 هست در هر دقیقه 3.4 مگ دانلود میکنه.

شبانه هم که هنوز امتحان نکردم

mojtaba-civil
23-08-2010, 13:30
من دیشب شک کردم نکنه شاتل سایتهای دانلود فیلم رو محدود کرده باشه واسه همین جند تا سایت دانلود فیلم رو امتحان کردم و دیدم یکیشون سرعتش 50-70 بود.
ساعت 1-3 حدود 230-240 مگ دانلود کرده بودم،حدود 3 اون سایت رو پیدا کردم، تا صبح دانلودم حدود 930 مگ شد که اگه از اول با اون دانلود کرده بودم فکر کنم 1.1 گیگ رو دانلود میکردم.

---------- Post added at 02:30 PM ---------- Previous post was at 02:27 PM ----------

خوش آمدی دوست من

پا قدمت خوب بود بالاخره اینترنتم بعد از 1 هفته خرابی وصل شد.

رو 541 واسم بستن سرویس 128 اکو

سرعت دانلود هم مثل 512 بود که داشتم میانگینش 60 هست در هر دقیقه 3.4 مگ دانلود میکنه.

شبانه هم که هنوز امتحان نکردم
کوفتت بشه:31:
واسه من که اکو 512 دارم روی 544 بستن.
راستی 3 گیگ به حسابت اضافه شد؟
به حساب من که هنوز اضافه نشده.
من که مودم رو هم از خودشون خریدم هر وقت ترافیک هدیه دادن به من دو برابر دادن، نمیدونم الانم بهم 6 گیگ میدن یا نه...
واسه دانلود باید بگردی سایت با سرعت بالا پیدا کنی، اگه پیدا کنی میتونی راحت شبی 1 گیگ رو دانلود کنی.

mojtaba-civil
23-08-2010, 13:39

چه خبر از سرعتها ؟

کم شدن زیاد شدن ؟

به به آقا امین...
زنده ای هنوز؟
چه عجب بالاخره برگشتی.
خوش گذشت؟

arman405
23-08-2010, 14:15
من دیشب شک کردم نکنه شاتل سایتهای دانلود فیلم رو محدود کرده باشه واسه همین جند تا سایت دانلود فیلم رو امتحان کردم و دیدم یکیشون سرعتش 50-70 بود.
ساعت 1-3 حدود 230-240 مگ دانلود کرده بودم،حدود 3 اون سایت رو پیدا کردم، تا صبح دانلودم حدود 930 مگ شد که اگه از اول با اون دانلود کرده بودم فکر کنم 1.1 گیگ رو دانلود میکردم.

---------- Post added at 02:30 PM ---------- Previous post was at 02:27 PM ----------

من که مودم رو هم از خودشون خریدم هر وقت ترافیک هدیه دادن به من دو برابر دادن، نمیدونم الانم بهم 6 گیگ میدن یا نه...
واسه دانلود باید بگردی سایت با سرعت بالا پیدا کنی، اگه پیدا کنی میتونی راحت شبی 1 گیگ رو دانلود کنی.

کوفتمون که شد بک هفته سرویس شدیم از بس زنگ زدیم...منم 512 داشتم چقدر مسخره هست 1 سال پول مفت میدادم همون 128 هست...

3 گیگ رو هم که ندادن توی تاپیک شاتل هم دیدم هنوز ندادن...

اینجور که میگی 2 برابر خیلی خوبه میارزه...من از پارس آنلاین که سرویس داشتم مودم ازشون گرفته بودم...

اسم سایت فیلمها رو پی ام کن بی زحمت...

یعنی امشب از رپیدشر سرعت میاد پایین؟ اینجوری که خیلی بده...

اون دوستمون هم گفت واسه رپیدلیچ راهنمایی میکنم اما خبری نشد شما نمیدونی چه جوری هست؟

mojtaba-civil
23-08-2010, 14:27
کوفتمون که شد بک هفته سرویس شدیم از بس زنگ زدیم...منم 512 داشتم چقدر مسخره هست 1 سال پول مفت میدادم همون 128 هست...

3 گیگ رو هم که ندادن توی تاپیک شاتل هم دیدم هنوز ندادن...

اینجور که میگی 2 برابر خیلی خوبه میارزه...من از پارس آنلاین که سرویس داشتم مودم ازشون گرفته بودم...

اسم سایت فیلمها رو پی ام کن بی زحمت...

یعنی امشب از رپیدشر سرعت میاد پایین؟ اینجوری که خیلی بده...

اون دوستمون هم گفت واسه رپیدلیچ راهنمایی میکنم اما خبری نشد شما نمیدونی چه جوری هست؟

واسه شهرهای دیگه شروع کردن به دادن.
واسه اهواز هنوز ندادن.
ایمان منو راهنمایی کرد.تا چند دقیقه دیگه تو پیغام خصوصی بهت میگم.

plsboy
23-08-2010, 14:38

قضیه این روی 541 و 544 بستن چیه؟
یه سوال هم داشتم که میخواستم بدونم مودم wireless ببندیم آنچنان فرقی داره یا نه؟ من بیشتر مشکل پینگ دارم...

mojtaba-civil
23-08-2010, 14:44
قضیه این روی 541 و 544 بستن چیه؟
یه سوال هم داشتم که میخواستم بدونم مودم wireless ببندیم آنچنان فرقی داره یا نه؟ من بیشتر مشکل پینگ دارم...

این 544 آپ استریمه.
اگه میخوای با چند تا کامپیوتر کانکت بشی و نمیخوای کابل کشی کنی حتما مودم وایرلس بخر، مخصوصا اگه لپ تاپ هم داری یا موبایلت میتونه با وایرلس کانکت بشه.
با 50-60 تومن میتونی مودم وایرلس خوب بخری.
TP-link 8901.
اگه میخوای بیشتر خرج کنی linksys و asus و zyxel میتونی بخری.
من خودم مودم وایرلس zyxel دارم و ازش راضیم.

imanparsa
23-08-2010, 17:08
سلام دوستان عزیزان و برادران
من که 3 گیگ رو گرفتم// شما رو نمیدونم!

:20:

mojtaba-civil
23-08-2010, 18:08
هنوز 3 گیگ رو به من ندادن.:41:

plsboy
23-08-2010, 18:40
این 544 آپ استریمه.
اگه میخوای با چند تا کامپیوتر کانکت بشی و نمیخوای کابل کشی کنی حتما مودم وایرلس بخر، مخصوصا اگه لپ تاپ هم داری یا موبایلت میتونه با وایرلس کانکت بشه.
با 50-60 تومن میتونی مودم وایرلس خوب بخری.
TP-link 8901.
اگه میخوای بیشتر خرج کنی linksys و asus و zyxel میتونی بخری.
من خودم مودم وایرلس zyxel دارم و ازش راضیم.

مرسی عزیز ولی هنوز دوهزاری نیوفتاده؟؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:20::20::20:

arman405
23-08-2010, 18:59

دان استریم سرعت دانلود هست...که 544 تقسیم بر 8 میشه سرعت دانلود بدست میاد.

آپ استریم سرعت آپلود هست...که 154 تقسیم بر 8 میشه سرعت آپلود بدست میاد.

3 گیگ هم که بهمون ندادن...زنگ بزنیم پشتبانی اعتراض کنیم یا نه؟

Gladiator King
23-08-2010, 19:05

آپ استریم (Upstream) ماکزیمم سرعت آپلود شماست که برحسب بیت گفته میشه! مثلا 544 میشه 68 کیلوبایت.
یعنی سرعت آپلود شما 68 کیلوبایت است.
داون استریم(downstream) هم ماکزیمم سرعت دانلود شما بر حسب بیت میباشد.

برای اینکه بدونی آپ استریم و داوا استریمت چنده این رو بزن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای یوزر و پسورد هم admin بزن

mojtaba-civil
23-08-2010, 19:07
3 گیگ هم که بهمون ندادن...زنگ بزنیم پشتبانی اعتراض کنیم یا نه؟
من که اگه امشب اضافه نکردن فردا زنگ میزنم.

arman405
23-08-2010, 19:08
دوستان زنگ زدم دفتر گفتن تا آخر امشب واریز میشه.

هم دفتر کیانپارس هم برج آی تی

تو همه چیز بدشانسیم...

plsboy
23-08-2010, 20:17
آپ استریم (Upstream) ماکزیمم سرعت آپلود شماست که برحسب بیت گفته میشه! مثلا 544 میشه 68 کیلوبایت.
یعنی سرعت آپلود شما 68 کیلوبایت است.
داون استریم(downstream) هم ماکزیمم سرعت دانلود شما بر حسب بیت میباشد.

برای اینکه بدونی آپ استریم و داوا استریمت چنده این رو بزن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای یوزر و پسورد هم admin بزن

ای بابا دیگه مطمئن شدم تا الان هی pingtest.net رو باز میکردم و وقتی تست رو میزدم میگفت بخاطر وجود یک firewall یا خراب بودن سرور نمیتونست جواب بده ولی وقتی این ip وارد کردم و هیچ کار نکرد مطمئن شدم که هر چی میکشم از این parsoffline هستش......:angry::angry::angry::angry:
ای بابا ping بالا مارو کشت.....:41::41::41:
آقا خواهشا کسی که شاتل داره میره به این سایت و یه تست بکنه جوابشو بگه که ما ببینیم باید شرکت رو عوض کنیم یا نه؟

arman405
23-08-2010, 20:20
3 گیگ من اضافه شد

mojtaba-civil
23-08-2010, 23:02
واسه من چرا اضافه نشد؟
کاش منم زنگ زده بودم.

mojtaba-civil
23-08-2010, 23:12
ای بابا دیگه مطمئن شدم تا الان هی pingtest.net رو باز میکردم و وقتی تست رو میزدم میگفت بخاطر وجود یک firewall یا خراب بودن سرور نمیتونست جواب بده ولی وقتی این ip وارد کردم و هیچ کار نکرد مطمئن شدم که هر چی میکشم از این parsoffline هستش......:angry::angry::angry::angry:
آقا خواهشا کسی که شاتل داره میره به این سایت و یه تست بکنه جوابشو بگه که ما ببینیم باید شرکت رو عوض کنیم یا نه؟

پینگ شاتل اگه از پارس آنلاین بدتر نباشه بهتر نیست.

mojtaba-civil
23-08-2010, 23:33
ساعت 12:20 دقیقه 3 گیگ برام اضافه شد.

imanparsa
23-08-2010, 23:45
دوستان برای مشاهده ی حد اکثر میزان دریافت و ارسال از مودم خود به این شکل عمل کنید:

192.168.1.1 این ای*پی رو درون کادر url وارد کنید . صفحه ی زیر نمایش داده میشود :

بعد از این کار تیک گزینه ی دوم را فعال کنید و گزینه ی اپلای را بزنید.
مانند عکس زیر:

بعد از apply کردن کادر زیر ظاهر میشود که شما میتوانید سرعت کنسول مودم خود را در ان مشاهده کنید.
اینو هم بگم : سرعت دریافت شاتل : 128 با 512 هیچگونه فرقی نداره. ولی سرعت ارسال فرق میکنه سرعت ارسال به 256 افزایش پیدا میکنه. واین باعث میشه تو ساعات پر مصرف دریافت و ارسال خیلی بهتری داشته باشید خیلی بهتر .

راهنما مربوط به زاکسل بود/اما اکثرا شبیه هم هستن:40:
موفق باشید
بعد از پست من هر کسی پست مربوط به این موضوع را میده دریافت و ارسال مودم خودش رو هم ذکر کنه حتما.مال منو که همه دیدید
نظر یادتون نره

imanparsa
24-08-2010, 00:20
راستی دوستان الان بامداد 3شنبه هستیم و ساعت از 1 گزشته. سقف دانلود=رایگان

همین الان یه عکس از دسکتاپ کامپیوترم گرفتم که واستون بزارم سرعت من را نگاه کنید.
باید بگم این سرعت ثابت میمونه

من از شاتل سرویس 128 اکو میگیرم و مرکز انقلاب هستم

راجب هر دو پست نظر بدید (همه ی دوستان)

newahwaz
24-08-2010, 01:07
سلام بچه ها ......

plsboy
24-08-2010, 10:12
دوستان برای مشاهده ی حد اکثر میزان دریافت و ارسال از مودم خود به این شکل عمل کنید:

192.168.1.1 این ای*پی رو درون کادر url وارد کنید . صفحه ی زیر نمایش داده میشود :

بعد از این کار تیک گزینه ی دوم را فعال کنید و گزینه ی اپلای را بزنید.
مانند عکس زیر:

بعد از apply کردن کادر زیر ظاهر میشود که شما میتوانید سرعت کنسول مودم خود را در ان مشاهده کنید.
اینو هم بگم : سرعت دریافت شاتل : 128 با 512 هیچگونه فرقی نداره. ولی سرعت ارسال فرق میکنه سرعت ارسال به 256 افزایش پیدا میکنه. واین باعث میشه تو ساعات پر مصرف دریافت و ارسال خیلی بهتری داشته باشید خیلی بهتر .

راهنما مربوط به زاکسل بود/اما اکثرا شبیه هم هستن:40:
موفق باشید
بعد از پست من هر کسی پست مربوط به این موضوع را میده دریافت و ارسال مودم خودش رو هم ذکر کنه حتما.مال منو که همه دیدید
نظر یادتون نره
[/CENTER]

[/CENTER]

[/CENTER]

دمت گرم من تازه فهمیدم منظورت از 192.168.1.1 چی بود...
مودم من فرق داره و 192.168.1.254 هستش...
حالا جالبه که الان اصلا باز نمیشه و میزنه invalid address!!!
میترسم مودم رو با پین پشتش reset کنم و دیگه نتونم تنظیمش کنم...

arman405
24-08-2010, 10:17
من دیشب 1.1 گیگ دانلود داشتم رایگان...کاشکی مثل قبل نباشه 1 روز خوب بود 1 هفته خراب

دوستان فیلم salt رو دانلود کردم خیلی باحال هست اگه نگرفتین حتما بگیریدش

arman405
24-08-2010, 10:20

پینگ من توی تست های مختلف بین 350 تا 400 هست.

خیلی بالاست

plsboy
24-08-2010, 11:33
دوستان کسی هست که تنظیمات مودم رو واسه پارس آنلاین بلد باشه؟
آقا من مودم رو reset کردم و الان هم نمیتونم تنظیمش کنم....
یک سری ip هارو بلد نیستم؟؟؟؟؟
خواهش میکنم یکی کمک کنه...

arman405
24-08-2010, 11:57
دوستان کسی هست که تنظیمات مودم رو واسه پارس آنلاین بلد باشه؟
آقا من مودم رو reset کردم و الان هم نمیتونم تنظیمش کنم....
یک سری ip هارو بلد نیستم؟؟؟؟؟
خواهش میکنم یکی کمک کنه...

مودمت مگه سیمفونی نیست؟

کلا یه vpi , vci لازم داری.

زنگ بزن پشتیبانی بپرس

کانفیگش کاری نداره.

---------- Post added at 12:57 PM ---------- Previous post was at 12:55 PM ----------

arman405
24-08-2010, 12:05
دوست عزیز برو تو این صفحه پارس آنلاین راهنمای همه چیز رو گذاشته.

هم کانفیگ همه مودمها هم مشخصات vci , vpi

plsboy
24-08-2010, 12:05
مودمت مگه سیمفونی نیست؟

کلا یه vpi , vci لازم داری.

زنگ بزن پشتیبانی بپرس

کانفیگش کاری نداره.

رو حالت bridge میزاری یا pppoe ؟

---------- Post added at 12:57 PM ---------- Previous post was at 12:55 PM ----------

ایمیلت رو بده تا pdf کانفیگ رو واست بفرستم

فقط به جای 0 و 35 که مربوط به vpi , vci شاتل هست مشخصات پارس آنلاین رو بزن

مرسی عزیز لطف میکنی...
plsboys@hotmail.com
مودم من billion هستش...
تنظیمات مودم من توی سایت نیست!!!!
vci رو واسه شهرستان 59 گفته ولی vpi رو ننوشته؟
اصلا نمیدونم کجا باید واردشون کنم...:20::20::20:

arman405
24-08-2010, 12:28
مرسی عزیز لطف میکنی...
plsboys@hotmail.com
مودم من billion هستش...

شرمنده تنظیمات billion رو نمیدونم

تو سایت پارس هم اسم مودمت نیست ولی اگر بلدی خودت vci 59 هست vpi هم که 0 هست.

یه سری به سایت پارس که لینکش رو گذاشتم بزن

plsboy
24-08-2010, 12:38
حالا من میدونم که قبل nat بوده ولی nat و bridge چه فرقی با هم دارند؟:20:
دمت گرم مشکلم همون vci بود که خودکار روی 35 بود و عوضش کردم و خود به خود کانکت شد!!!!!!!:10::10::10:

arman405
24-08-2010, 13:10
حالا من میدونم که قبل nat بوده ولی nat و bridge چه فرقی با هم دارند؟:20:
دمت گرم مشکلم همون vci بود که خودکار روی 35 بود و عوضش کردم و خود به خود کانکت شد!!!!!!!:10::10::10:

حدس میزدم چون کانفیگش آمادس

همین vci مهم هست.

خدا رو شکر

plsboy
24-08-2010, 13:20
حدس میزدم چون کانفیگش آمادس

همین vci مهم هست.

خدا رو شکر

حالا فرق nat با bridge چیه؟
چون من call of duty 6 رو که online بازی میکردم میزد که nat من open هستش و الان میگه برای open کردنش برو به فلان سایت!!!!!

sei_pm
24-08-2010, 13:24
حالا فرق nat با bridge چیه؟
چون من call of duty 6 رو که online بازی میکردم میزد که nat من open هستش و الان میگه برای open کردنش برو به فلان سایت!!!!!

وقتی مودم رو رو یPPPoe میگذاری یعنی اینکه داری از Nat استفاده میکنی.
آقا رو Nat بگذاری باید پورت مربوطه رو فوروارد کنی ولی رو بریج نمی خواب پورت باز کنی.ندونی بهتره چون بدتر گیج میشی:

plsboy
24-08-2010, 14:05
آقا upstream و downstream من این شکلیه:

حالا کسی میتونه بگه چنده؟

arman405
24-08-2010, 14:39
آقا upstream و downstream من این شکلیه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا کسی میتونه بگه چنده؟

نرخ شما میشه خط data rate

دانلود 1 مگ تقسیم بر 8

آپلود 512 تقسیم بر 8

سرعت دانلودت چنده؟ باید حدودا با 120 کیلو دانلود کنی درسته؟

plsboy
24-08-2010, 15:01
فقط ساعاتی که خلوته!!!!!!
و گر نه همیشه دور و بر 32 kb هستش...
میگم که من 256 kb دارم اگه بالفرض بیام 512 k بگیرم احتمال پایین اومدن ping من هست؟:31:

arman405
24-08-2010, 15:07
فقط ساعاتی که خلوته!!!!!!
و گر نه همیشه دور و بر 32 kb هستش...
میگم که من 256 kb دارم اگه بالفرض بیام 512 k بگیرم احتمال پایین اومدن ping من هست؟:31:

من شنیدم از دوستم که پارس واسش 2 مگ بسته بود با 200 دانلود میکرد...

فکر نکنم فرقی بکنه الان سرویس 128 شما رو 1 مگ بستن 256 و 512 هم همینه مثل شاتل که همه رو 512 میبنده.

پینگت چنده؟

فکر کنم باید بری آمار صبا نت رو بگیری شاید بهتر باشه...شاتل که خوب نیست

imanparsa
24-08-2010, 15:22
دوستان شکی درش نکنید اگر سرعت کنسول من 1مگ بود شک نکنید من حتی شب هم 120 کیلو رو میکشیدم

موفق باشید.

plsboy
24-08-2010, 15:29
من شنیدم از دوستم که پارس واسش 2 مگ بسته بود با 200 دانلود میکرد...

فکر نکنم فرقی بکنه الان سرویس 128 شما رو 1 مگ بستن 256 و 512 هم همینه مثل شاتل که همه رو 512 میبنده.

پینگت چنده؟

فکر کنم باید بری آمار صبا نت رو بگیری شاید بهتر باشه...شاتل که خوب نیست

بابا پینگ من عادی روی 260 تا 290 هستش ولی یهویی میپره روی 900 و همچی رو بهم میریزه...
مگه تو اهواز هم صبا نت شرکت داره؟

ip ثابت چی کمکی میکنه؟

arman405
24-08-2010, 15:33
دوستان شکی درش نکنید اگر سرعت کنسول من 1مگ بود شک نکنید من حتی شب هم 120 کیلو رو میکشیدم

موفق باشید.

دوست عزیز من متوجه نشدم

به سرعت 1 مگ شما شک نکنیم یا اینکه سرعتتون تو شب 120 کیلو بوده شک نکنیم؟

سرویس شما چیه مگه؟

---------- Post added at 04:33 PM ---------- Previous post was at 04:29 PM ----------

بابا پینگ من عادی روی 260 تا 290 هستش ولی یهویی میپره روی 900 و همچی رو بهم میریزه...
مگه تو اهواز هم صبا نت شرکت داره؟

ip ثابت چی کمکی میکنه؟

آره توی کیانپارس هست فارا ISP

شمارش اینه 3384456

اینم سایتش

plsboy
24-08-2010, 15:55
دوست عزیز من متوجه نشدم

سرویس شما چیه مگه؟

---------- Post added at 04:33 PM ---------- Previous post was at 04:29 PM ----------

شمارش اینه 3384456

اینم سایتش

بابا این که گفته بالاتر از 128 رو فقط به user های اداری میده...
تا ببینیم پارتی پیدا میشه...

imanparsa
24-08-2010, 16:04
دوست عزیز من متوجه نشدم

سرویس شما چیه مگه؟

شمارش اینه 3384456

اینم سایتش

سرعت کنسول مودم من الان 544 است . عکسشو هم تو صفحه ی قبل میتونی ببینی.

دریافت من هم تو شب و هم روز////کلا هر ساعتی از شبانه روز 64 62کیلو تو این مایه ها است.

arman405
24-08-2010, 16:27
سرعت کنسول مودم من الان 544 است . عکسشو هم تو صفحه ی قبل میتونی ببینی.

دریافت من هم تو شب و هم روز////کلا هر ساعتی از شبانه روز 64 62کیلو تو این مایه ها است.

درسته الان متوجه شدم.

اگر 1 مگ بود با 120 میگرفتین.

mojtaba-civil
24-08-2010, 16:33

موفق باشید.

ایمان جان کدوم سایت رپیدلیچ رو پیشنهاد میکنی؟
من دیشب امتحان کردم، لینک رپید شیر رو تو یکی از سایتها وارد کردم و transload رو زدم، اتفاق خاصی نیفتاد، میشه عکس مراحل انجام کار دانلود با رپیدلیچ بگذاری؟
:11:

imanparsa
24-08-2010, 16:41
ایمان جان کدوم سایت رپیدلیچ رو پیشنهاد میکنی؟
من دیشب امتحان کردم، لینک رپید شیر رو تو یکی از سایتها وارد کردم و transload رو زدم، اتفاق خاصی نیفتاد، میشه عکس مراحل انجام کار دانلود با رپیدلیچ بگذاری؟

سلا مجتبی
اکثر لیچر ها خراب هستند/
اخه لیچر فشار بسیار زیادی به هاست میاره. و جونه هاست رو میگیره.واسه همین لیچر های رایگان سوسپند میشن
توی همون تاپیکی که مخصوص معرفی لیچ است بگرد پیدا مینی.

mojtaba-civil
24-08-2010, 17:16
سلا مجتبی
اکثر لیچر ها خراب هستند/
اخه لیچر فشار بسیار زیادی به هاست میاره. و جونه هاست رو میگیره.واسه همین لیچر های رایگان سوسپند میشن
توی همون تاپیکی که مخصوص معرفی لیچ است بگرد پیدا مینی.
ممنونم.
بازم چند تا سایت لیچر دیگه رو امتحان کردم و بازم چیزی نشد، بعد رفتم اون لینک رپیدشیر دیدم اصلا اون فایل رو از رپیدشیر پاک کردن.
دیشب تا حالا سر کار بودم :31:

Gladiator King
25-08-2010, 01:28
سلام
از بچه ها کسی خونشون پردیس نیست؟
اونجا adsl ارائه میشه؟

یه مغازه توی پردیس گرفتم بعد امروز رفتم خدمات پستی یه خط تلفن بگیرم یارو گفت تلفن ماهواره ای میدیم!

کسی میدونه قضیه تلفن ماهواره ای چیه؟ میشه رو adsl راه انداخت؟

rezaomido
25-08-2010, 11:20
سه شبه که اینترنت شبانه پارس انلاین قطع شده با اشتراک 512 فقط 30 مگ دانلود دارم رفتم نمایندگی بهم گفتن کم کم اینترنت مجانی شبانه حذف میشه!!

Gladiator King
25-08-2010, 11:58
اون یارو بیسواد بود. منظورش تلفن بی سیم بود میگفت تلفن ماهواره ای:31:

روی تلفن بی سیم هم نمیشه adsl راه انداخت:41:

کسی تعرفه اینترنت وایرلس رو نداره؟ توی سایت شاتل و پارس انلاین گشتم نبود

اگه کسی داره لطفا اینجا بزاره

imanparsa
25-08-2010, 23:00
:19::19::19: دیگه تحمل شب بیدار بودن رو ندارم:18:

A.J
26-08-2010, 00:06
من نمیدونم این صبانت کی میخواد سرعت شبانه رو دست کنه ........................ :41:

mojtaba-civil
26-08-2010, 00:14
سه شبه که اینترنت شبانه پارس انلاین قطع شده با اشتراک 512 فقط 30 مگ دانلود دارم رفتم نمایندگی بهم گفتن کم کم اینترنت مجانی شبانه حذف میشه!!
فقط پارس یا همه شرکتها؟

Gladiator King
26-08-2010, 02:05
بچه ها یعنی هیچکدومتون پردیس نیستین؟:41:

بابا یکی از بچه های پردیس رو بکشونید اینجا جواب مارو بده:31:

rezaomido
26-08-2010, 02:17
فقط پارس یا همه شرکتها؟
رفاتک گفته بزودی سرویس شبانه مجانی پارس برداشته میشه و الان هم سرعت تورنت 0 و سرعت لینک مستقیم 22 کیلوبایته با امشب شب چهارم که اینطوریه فکر کنم پارس از تورنت شروع به قطع کردن کرده چون تا قبل از ساعت 1 شب سرعت تورنت 70 بود ولی یکدفه قطع شد.
دوستانی که از پارس و بقیه شرکتها دارن نظرشون بگن

newahwaz
26-08-2010, 05:09
کی میگه اینترنت رایگان شبانه پارس میخواد قطع بشه ...!!!!!!!!!!!!
بنظر من اصلاً این خبر صحت نداره ، پارس میدونه با این کار گور خودش رو دستی دستی میکنه پس نمیاد اینکار رو بکنه:13::46:

mojtaba-civil
26-08-2010, 05:09
بچه ها یعنی هیچکدومتون پردیس نیستین؟:41:

نه والا :11:

Gladiator King
26-08-2010, 05:22
بنظر من اصلاً این خبر صحت نداره ، پارس میدونه با این کار گور خودش رو دستی دستی میکنه پس نمیاد اینکار رو بکنه:13::46:

کی گفته؟ کجا گفتن؟ من که نشنیدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mojtaba-civil
26-08-2010, 06:10
کی گفته؟ کجا گفتن؟ من که نشنیدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
صفحه قبل تاپیک رو بخون.
ایشالا که اشتباه باشه و گرنه لابد همتون میخواین خراب شین سر شاتل، سرعت ما رو خراب کنین. :31::31::31:
:21:

imanparsa
26-08-2010, 08:01
دوستان راجب پارس باید بگم امکان نداره این کارو بکنه. یکیم که فکر کنید خودتون میفهمید.
الان ادرس سایت رپید لیچ شخصی خودمو بهتون میدم. که میتونید توی کادرش لینک هات فایل یا رپیدشیر یا مگا اپلود بدید. و واستون مستقیمش کنه.
دوستان توجه داشته باشن حتما بعد از دانلود فایل را پاک کنن آخه فضا محدوده.

اینم اموزش تصویری
ادرس سایت:

بعد از وارد کردن ادرس صفحه ی زیر نمایش داده میشود:

در صفحه ی بالا یوزر نام و پسورد از شما میخواهند.
یوزرنام : imanparsa
پسورد: imanparsa
وارد کنید و دکمه ی تایید را بزنید.

سپس صفحه ی زیر نمایش داده میشود:

به نوشته های درون عکس دقت کنید.توجه داشته باشید که در 2 کادر باید 1 آدرس وارد کنید.

مانند عکس زیر:

بعد از واد کردن لینک غیر مستقیم خود دکمه ی تایید پایین لینک را بزنید / و بعد از گزشت زمان داده شده کد کپچا از شما خواسته میشود مانند عکس زیر:

بعد از وارد کردن کد دکمه ی تایید را بزنید. و بعد از تمام شدنه لود فایل از 1 تا 100 درصد لینک دانلود مستقیم به شما داده میشود/
توجه داشته باشید سایت های لیچ فقط قادرند لینک های غیر مستقیم را مستقیم کنند.
مانند رپیدشیر و هات فایل و مگااپلود و ...

توجه داشته باشید بعد از دانلود فایل خود ان را از روی سرور پاک کنید تا همه ی دوستان بتونن استفاده کنن

حتما پاک کنید چون فضا محدود است.
نکته مهم:
دقت کنید اگر لیچر این پیام را داد :
You are currently downloading. Only one connection with server allow for free users
بدین معنی است که کسی در حال لیچ کردن است.
و باید بعدا امتحان کنید

با تشکر.

ایمان پارسا

rezaomido
26-08-2010, 09:40
دوست من برای چهار شب متوالی هست که سرعت دانلود از تورنت من با اشتراک 512 دقیفآ بین 0 الی 1 کیلو بایت هست در صورتی که قبل از این چهار شب بین 50 الی 70 بود و به خاطر همین هم رفتم رفاتک گفتن که پارس داره کم کم اینترنت شبانه رایگانش رو حذف میکنه و فکر میکنم تا حدودی صحت داشته باشه چون من الان فقط با لینک مستقیم سرعت دانلودم 10 الی 27 هست و همچنین پینگ که قبلا بالای 500 بود شده زیر 400 از این پستهایی که زدم فقط جهت مشورت با شما بوده تا تکلیفمون روشن بشه که آیا اینترنت شبانه بدون محدودیت دانلود پارس منظورش این بوده یا فقط برای من اینطوریه پس لطفآ دوستان نظرشون رو بگن

samangolriz
26-08-2010, 11:39
سرعت کدوم به نظرت بهتره؟

کدوم منطقه ای که اینقدر سرعتت پایین و چه اکانتی داری ( اسم دقیقی که تو فاکتور واست زدن)

samangolriz
26-08-2010, 11:57
رفاتک گفته بزودی سرویس شبانه مجانی پارس برداشته میشه و الان هم سرعت تورنت 0 و سرعت لینک مستقیم 22 کیلوبایته با امشب شب چهارم که اینطوریه فکر کنم پارس از تورنت شروع به قطع کردن کرده چون تا قبل از ساعت 1 شب سرعت تورنت 70 بود ولی یکدفه قطع شد.
دوستانی که از پارس و بقیه شرکتها دارن نظرشون بگن

من به پارس آنلاین تهران زنگ زدم پرسیدم (وصلم کردن به مدیر فروش) گفت ما هرگز چنین کاره اشتباهی رو نمیکنیم . ( منظورش حماقت بود ) :5::10:

گفت : پارس پهنای باندشو از مخابرات نامحدود می خره چه ملت استفاده کنن:8: چه نکنن ما پول پهنای باند و داریم میدیم.

پس واسه ما فرقی نمیکنه چه بهتر یوزرا راضی باشن:10:

در ضمن فکر کنم رفاتک حرسش درآمده که چرا پارس خودش تو اهواز دفتر زده:27: و جلوی دزدیهای رفاتک و که دولا پهنا حساب میکرد و مشتری هاشو به اونجاشم( با عرض پوزش) نمیگرفت عصبانی شدن و میخوان سنگ اندازی کنن. واسه همین گفته میخواد شبانشو ورداره .

ملت ببینین چقدر الان که رفاتک:2: کل یوزرای پارسشو داره از دست میده :27:( منظورم پورسانتش) چقدر مهربون شدن و با احترام باهامون حرف میزنن.:10:

قدر خودتونو بدونین:40: و به خودتون احترام بزارید تا بهتون احترام بزارن:5:

سامان:40::11:

mojtaba-civil
26-08-2010, 13:33
دوست من برای چهار شب متوالی هست که سرعت دانلود از تورنت من با اشتراک 512 دقیفآ بین 0 الی 1 کیلو بایت هست در صورتی که قبل از این چهار شب بین 50 الی 70 بود و به خاطر همین هم رفتم رفاتک گفتن که پارس داره کم کم اینترنت شبانه رایگانش رو حذف میکنه و فکر میکنم تا حدودی صحت داشته باشه چون من الان فقط با لینک مستقیم سرعت دانلودم 10 الی 27 هست و همچنین پینگ که قبلا بالای 500 بود شده زیر 400 از این پستهایی که زدم فقط جهت مشورت با شما بوده تا تکلیفمون روشن بشه که آیا اینترنت شبانه بدون محدودیت دانلود پارس منظورش این بوده یا فقط برای من اینطوریه پس لطفآ دوستان نظرشون رو بگن
همه شرکتها واسه شبانه تورنت رو محدود میکنن. چیز تازه ای نیست. حالا اینکه شما چطور تا حالا شبها از تورنت با 50-70 دانلود میکردی عجیبه، نه اینکه شب نتونی ار تورنت دانلود کنی.

Gladiator King
26-08-2010, 13:44
من به پارس آنلاین تهران زنگ زدم پرسیدم (وصلم کردن به مدیر فروش) گفت ما هرگز چنین کاره اشتباهی رو نمیکنیم . ( منظورش حماقت بود ) :5::10:

خدار شکر که ختم به خیر شد. وگرنه میخاستیم با بچه ها بریم دفتر پارس رو ویرون کنیم!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم رفیقام : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

newahwaz
26-08-2010, 13:48

درسته سرعت شبانه پارس خوب نیست ولی اصلاً این حرفی که شما میزنید برای من اتفاق نیفتاده ، من هرشب دارم با سرعت 16 الی 22 دانلود میکنم ...
من از اون وقتی که یادم میاد پارس کشیدم سرعتم به این شکل بوده :31::31::31::19::19::19:
و خیلی کم شده که سرعت بالای 50 رو در شب تجربه کنم :13::10:

Gladiator King
26-08-2010, 13:48
الان ادرس سایت رپید لیچ شخصی خودمو بهتون میدم. که میتونید توی کادرش لینک هات فایل یا رپیدشیر یا مگا اپلود بدید. و واستون مستقیمش کنه.

دمت گرم. فقط یه سوال محدودیت حجمی داره؟
یعنی بعد از چند ساعت فایلها اتومات پاک نمیشن؟

گفتی لیچ شخصی؛ چطور میشه منم واسه خودم یکی راه بندارم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هزینه داره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rezaomido
26-08-2010, 13:50
پس معلوم شد که رفاتک غیر از کارهای دیگه ای که دوستان میگن دروغ هم میگه!!
ولی چرا سرعت اینترنت شبانه من یکباره اینقدر پایین امده برای شما هم تغییر محسوسی داشته یا نه؟

rezaomido
26-08-2010, 13:56
درسته سرعت شبانه پارس خوب نیست ولی اصلاً این حرفی که شما میزنید برای من اتفاق نیفتاده ، من هرشب دارم با سرعت 16 الی 22 دانلود میکنم ...
من از اون وقتی که یادم میاد پارس کشیدم سرعتم به این شکل بوده :31::31::31::19::19::19:
و خیلی کم شده که سرعت بالای 50 رو در شب تجربه کنم :13::10:
دوست من عرض کردم که اشتراک من 512 هست واین سرعت واقعی این اشتراک است و نباید کمتر از این باشه مشکلم این که چرا توی این مدت زیادی که دارم استفاده میکنم این اتفاق نیفتاده و جالب که قبلا پیج باز کردنش معادل دیال آپ بود ولی تورنت عالی و الان دقیقآ برعکس!

A.J
26-08-2010, 16:23
دمت گرم. فقط یه سوال محدودیت حجمی داره؟
یعنی بعد از چند ساعت فایلها اتومات پاک نمیشن؟

گفتی لیچ شخصی؛ چطور میشه منم واسه خودم یکی راه بندارم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هزینه داره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باید یه سرور ویندوز بخری که فضایی رو مخصوص دانلود در اختیارت میزاره بعد میتونی رپیدلیچ روش نصب کنی و حالشو ببری ...

البته شاید ایشون خودشون میزبانی هاست داشته باشند.

.........

اگه پارس شبانه رو برداره 95 درصد مشترکین کل کشورشو از دست میده پس به هیچ وجه و هیچ وقت اینکار رو نمیکنه !

rezaomido
27-08-2010, 00:15
کسی اشتراک 1 مگ از پارس داره؟ سرعت دانلودش چطوره؟

mojtaba-civil
27-08-2010, 18:08

اینم اموزش تصویری
ادرس سایت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از وارد کردن ادرس صفحه ی زیر نمایش داده میشود:

در صفحه ی بالا یوزر نام و پسورد از شما میخواهند.
یوزرنام : imanparsa
پسورد: imanparsa
وارد کنید و دکمه ی تایید را بزنید.

سپس صفحه ی زیر نمایش داده میشود:

به نوشته های درون عکس دقت کنید.توجه داشته باشید که در 2 کادر باید 1 آدرس وارد کنید.

مانند عکس زیر:

بعد از واد کردن لینک غیر مستقیم خود دکمه ی تایید پایین لینک را بزنید / و بعد از گزشت زمان داده شده کد کپچا از شما خواسته میشود مانند عکس زیر:

بعد از وارد کردن کد دکمه ی تایید را بزنید. و بعد از تمام شدنه لود فایل از 1 تا 100 درصد لینک دانلود مستقیم به شما داده میشود/
توجه داشته باشید سایت های لیچ فقط قادرند لینک های غیر مستقیم را مستقیم کنند.
مانند رپیدشیر و هات فایل و مگااپلود و ...

توجه داشته باشید بعد از دانلود فایل خود ان را از روی سرور پاک کنید تا همه ی دوستان بتونن استفاده کنن

حتما پاک کنید چون فضا محدود است.
نکته مهم:
دقت کنید اگر لیچر این پیام را داد :
You are currently downloading. Only one connection with server allow for free users
بدین معنی است که کسی در حال لیچ کردن است.
و باید بعدا امتحان کنید

با تشکر.

ایمان پارسا

ممنون ایمان جان.
فقط یه سوال. بعدا چه جوری باید فایل رو از روی سرور پاک کنیم؟

mojtaba-civil
27-08-2010, 18:22
بچه های شاتلی دیشب چطور دانلود کردین؟
واسه من که سرعت خیلی خوب بود.
من از سایتهای دانلود فیلم ایرانی دانلود کردم، با اینکه حدودا 1 ساعتو نیم از وقت دانلود شبانه رو از دست دادم تا ساعت 7 صبح حدود 870 مگ دانلود کردم. یعنی اگه اون 1 ساعت و نیم رو از دست نداده بودم حدود 1.1 گیگ میتونستم دانلود بکنم.
تا حدود ساعت 3 سرعت خوب بود ولی نوسان داشت، اما بعد از 3 سرعت خیلی عالی شد.

plsboy
27-08-2010, 18:47
کدوم منطقه ای که اینقدر سرعتت پایین و چه اکانتی داری ( اسم دقیقی که تو فاکتور واست زدن)

من طرف گلستانم و این وضعیت تمام شب نیست...
من 256 kb دارم...:41::41::41:
جهت اطلاعت الان نزدیک 2 ماه هستش که وضعیت پیش اومده...
و گرنه قبل از اون اینجوری نبود...
شبها هم که تورنت تعطیله...

rezaomido
27-08-2010, 20:17
شبها هم که تورنت تعطیله...[/QUOTE]
این خیلی بی انصافی که ما پول شارژ سرسام آور بدیم فیلتتتتر هم از درو دیوار میباره اون چند تا سایت مجاز هم یک روز هستن چهار روز فییییلتتتتتتتر حالا ما میمونیم و تورنت که اونم از فیییلتتتتتتتر خدارو شکر رده ولی از دست این ای اس پی های نامرد رد نیست!!
خودتون قضاوت کنید آخه کی میاد شب رو بیدار بمونه فقط سرچ کن پس این چه اینترنت رایگانی.
اگه رایگان آخه بی انصاف بزار فییییلتتتتتترش مثل روز باشه مگه اونهایی که شب دانلود میکنن یه چیزی دارن که روز اون رو ندارن؟؟؟؟؟؟

plsboy
27-08-2010, 23:45
شبها هم که تورنت تعطیله...
این خیلی بی انصافی که ما پول شارژ سرسام آور بدیم فیلتتتتر هم از درو دیوار میباره اون چند تا سایت مجاز هم یک روز هستن چهار روز فییییلتتتتتتتر حالا ما میمونیم و تورنت که اونم از فیییلتتتتتتتر خدارو شکر رده ولی از دست این ای اس پی های نامرد رد نیست!!
خودتون قضاوت کنید آخه کی میاد شب رو بیدار بمونه فقط سرچ کن پس این چه اینترنت رایگانی.
اگه رایگان آخه بی انصاف بزار فییییلتتتتتترش مثل روز باشه [B]مگه اونهایی که شب دانلود میکنن یه چیزی دارن که روز اون رو ندارن؟؟؟؟؟؟[/QUOTE]

خوب عزیزم تمام قضیه همینه!!!!:21::21::21:
ایرانی جماعت خیرش به کسی نمیرسه!!!!:31::31::31::21:
میخوان تورو بیخواب نکنند:27::27::27:
ای بابا میخوان تو شب نشینی دان کنی دیگه...

Gladiator King
27-08-2010, 23:51
ممنون ایمان جان.
فقط یه سوال. بعدا چه جوری باید فایل رو از روی سرور پاک کنیم؟

1 - اول server file رو بزن
2 - فایلی که میخای پاک بشه انتخاب کن. حواست باشه فایلهای دیگران رو پاک نکنی:31:
3 - روی منوی action کلیک کن
4 - حالا delete رو بزن

به همین سادگی، به همین خوشمزگی:11:

mojtaba-civil
28-08-2010, 00:04
چه میکنه این شاتل..... :31:
ساعت 1:3 دقیقه. دارم با 60 دانلود میکنم.

Gladiator King
28-08-2010, 00:31

امشب چه خبره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پارس آفلاین غیرتی شده! الان ساعت 1.30 دقیقه. نیم ساعتع دارم با سرعته 80 تا 110 دانلود میکنم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rezaomido
28-08-2010, 00:41
شاتل همیشه برای شما اینجوری؟
اشتراک شما چیه؟
اگه ممکنه میشه بگید کدوم منطقه هستین؟
سرعت من با پارس، خیر سرشون 16 هست

rezaomido
28-08-2010, 00:53
امشب چه خبره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پارس آفلاین غیرتی شده! الان ساعت 1.30 دقیقه. نیم ساعتع دارم با سرعته 80 تا 110 دانلود میکنم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوش بحالت برای ما که روزه گرفته کی میخواد افطار کن نمی دونم حیف اون 200 هزار تومنی که پول این اشتراک کذایی رو دادم کوفتشون بشه

mojtaba-civil
28-08-2010, 02:04
ایول.
صبح بگو چقدر دانلود داشتی.
من که از ساعت 1 تا 3 حدود 390 مگ دانلود داشتم.

yasi1356
28-08-2010, 04:50
با سلام به همه بعد از یک مبارزه سخت با یک کمردرد ناشی از پشت میز کامپیوتر نشستن بالاخره وبعد چندین جلسه فیزیوتراپی رفتن و بوسیدن کامپیوتر وبیخیال شدن از اشتراک گرفتن adsl بنا به دلایل فوق×× الان برگشتم هر چند که فکر کنم همه من رو فراموش کردند.

عرض ارادت به همه:3:

newahwaz
28-08-2010, 05:05
با سلام به همه بعد از یک مبارزه سخت با یک کمردرد ناشی از پشت میز کامپیوتر نشستن بالاخره وبعد چندین جلسه فیزیوتراپی رفتن و بوسیدن کامپیوتر وبیخیال شدن از اشتراک گرفتن adsl بنا به دلایل فوق×× الان برگشتم هر چند که فکر کنم همه من رو فراموش کردند.

سلام خوش اومدی دوست من
خوشحالم که سلامتیت رو بدست اوردی...:10:
اشتراک رو کنسل کردی؟ :20::20::20:

yasi1356
28-08-2010, 05:52
سلام خوش اومدی دوست من
خوشحالم که سلامتیت رو بدست اوردی...:10:
اشتراک رو کنسل کردی؟ :20::20::20:

متاسفانه:2: بله .راستی دوست من از اشتراکت(پارس انلاین)راضی هستی؟شبانه و روزانت دانلودت چنده؟

---------- Post added at 06:52 AM ---------- Previous post was at 06:49 AM ----------

بچه های مسیر گلستان کدوم اشتراک بهتره؟:8:

mojtaba-civil
28-08-2010, 13:58
شاتل همیشه برای شما اینجوری؟
اشتراک شما چیه؟
اگه ممکنه میشه بگید کدوم منطقه هستین؟
سرعت من با پارس، خیر سرشون 16 هست
معمولا اینجوریه. منتها باید حتما یا از رپید لیچ استفاده کرد یا اینکه گشت و سایتهایی که هنوز سرعتشون رو شرکتها واسه شبانه محدود نکردن رو پیدا کرد.
من یه مدت بود که دانلودم خیلی جالب نبود و شبی فقط 500-600 مگ یا یه مقدار بیشتر دانلود داشتم، ولی چند شبی هست که دوباره دانلودم خوب شده.
دیشب بیشتر از 1.1 گیگ دانلود داشتم.

---------- Post added at 02:54 PM ---------- Previous post was at 02:51 PM ----------

سلام
خدا بد نده. مگه میشه تو رو فراموش کرد. :11:
اتفاقا چند روز پیش که تو تاپیک میچرخیدم یادت افتادم که یهو غیبت زد و نفهمیدیم چه کار کردی. فکر کردم که اشتراک رو گرفتی وبیخیال تاپیک شدی. :46:
خدا رو شکر که برگشتی. :40:

---------- Post added at 02:58 PM ---------- Previous post was at 02:54 PM ----------

متاسفانه:2: بله .راستی دوست من از اشتراکت(پارس انلاین)راضی هستی؟شبانه و روزانت دانلودت چنده؟

---------- Post added at 06:52 AM ---------- Previous post was at 06:49 AM ----------

من همچنان از شبانه شاتل عمیقا و شدیدا راضی هستم. :8:
روزانه شاتل هم خوبه، اما به خوبی پارس و صبا نیست، ولی شبانش حرف نداره.
شاتل شب و روز سرعتش 50-70 ، ولی شبها پینگ بالا میره، در حالیکه داری با سرعت 60 دانلود میکنی، عذاب میکشی تا یک صفحه باز بشه.
استفاده از رپیدلیچ یا چیز پی ان رو برای بهره بردن از حداکثر سرعت شبانه توصیه میکنم.
من خودم از چیز پی ان استفاده نمیکنم، ولی کسایی که دارن خیلی راضین.
خلاصه اگه دانلود شبانه میخوای بیا سمت شاتل.

Gladiator King
28-08-2010, 14:43
ایول.
صبح بگو چقدر دانلود داشتی.
من که از ساعت 1 تا 3 حدود 390 مگ دانلود داشتم.

ای بابا ده دقیقه بعد از اینکه گفتم سرعتم بالاست یدفعه سرعت کم شد!

تا صبح 500 مگ دانلود کرد:41:

سرعت روی 30 فیکس شد ولی چون میخاستم وبگردی کنم خودم روی 20 محدودش کردم!

newahwaz
28-08-2010, 14:47

راستش رو بخوای نه از پارس راضی نیستم...
هی میخوام برم سمت شاتل ولی میترسم اون هم تو منطقه ما جواب نده(مثلاً بدتر از پارس باشه...)
سرعت روزانه از 70 تا 144
........ شبانه از 15 تا 24 ( بعضی اوقات هم عشقشون میکشه سرعت به بالای 50 میرسه):41::13:

rezaomido
28-08-2010, 21:02
مای بیچاره دربدر دنبال یه سرعت نفتی تا کی میتونیم از این ISP به اون یکی بریم حالا اون یکی هم دو روز خوب چهار روز...
بابا از این زورم میاد که بابت این اشتراک کذایی 200 هزارتومن از گلومون گرفتیم دو دستی ریختیم تو جیب گشاد و مبارک پارس ولی تایم کاریم جوریه که شب می خوام بزارم تورنت برام دانلود کنه بی دردسر اشتراک و غیره کاش عشق فیلم و بازی بودیم مثل خیلیای دیگه
آخه کی میاد تا صبح بشین MP3 چند مگی دانلود کنه؟
کوفتشون بشه که زهرمار ما شد

plsboy
29-08-2010, 09:50
برو بچ کسایی که پارس دارند واسه من که از دیروز وحشتناک پینگ بالا رفته و سرعت پایین اومده....:41::41::41:
واسه شما هم همینجوریه؟

newahwaz
29-08-2010, 13:04
برو بچ کسایی که پارس دارند واسه من که از دیروز وحشتناک پینگ بالا رفته و سرعت پایین اومده....:41::41::41:
واسه شما هم همینجوریه؟

بله دوست عزیز پارس یک هفته ای میشه که قاط زده...
اون هفته با دفتر تهران تماس داشتیم که گفتن بزودی مشکل حل میشه ، هنوز که هنوزه رگه هایی از اون مشکلشون باقی مونده و پینگ رو در بعضی از ساعات روز خراب میکنه( مخصوصاً ظهر ها ):13::13::13:

multiman
29-08-2010, 14:03
پچه ها كسي از شركت طپش خبري داره 128 نامحدود 20 تومن
البته وايرلس
كسي ميدونه خوب يا بده

Iran.pars
30-08-2010, 12:31
راستش رو بخوای نه از پارس راضی نیستم...
هی میخوام برم سمت شاتل ولی میترسم اون هم تو منطقه ما جواب نده(مثلاً بدتر از پارس باشه...)
سرعت روزانه از 70 تا 144
........ شبانه از 15 تا 24 ( بعضی اوقات هم عشقشون میکشه سرعت به بالای 50 میرسه):41::13:

مگه چی سرعتی گرفتی؟256؟

newahwaz
30-08-2010, 12:47
مگه چی سرعتی گرفتی؟256؟

نه دوست من
سرویس من 128 هست...
من به این خاطر از سرعتم راضی نیستم که خواهرزاده ام در شهرستان با همین سرویس من داره شبی 1.5 گیگ دانلود میکنه:13::41:
البته این رو هم باید بدونیم که افت سرعت همش تقصیر ISP نیست ،ازدحام مشترک های ADSL در منطقه شخص هم بی تاثیر نیستند(چیزی که تو منطقه ما فوران می کنه ) :46:

A.J
30-08-2010, 16:05
چند روزیست سرعت بشدت کاهش پیدا کرده ...

معلوم نیست دلیلش چیه ..

من صبا دارم سرعت اومده پایین

چندتا از بچه ها هم پارس دارند میگند سرعت اومده پایین (منظورم پارس آنلاین بودا نه پژو پارس :31:)

rezaomido
30-08-2010, 16:23
خوب از شانس بد من که یک هفته پیش که داد و فریاد میزدم که تو مسله افت سرعت پارس خر ما رو بد جوری گرفته و معلوم هم نیست کی رضایت میده، شما مشکلی نداشتید ولی در کل حالا به جمع معترضان همیشگی وضعیت نا بسامان اینترنت پرپرپرپرپر سرعت اهواز خوش آمدید.

mojtaba-civil
30-08-2010, 16:42
واسه شما هم همینجوریه؟

بله دوست عزیز پارس یک هفته ای میشه که قاط زده...
اون هفته با دفتر تهران تماس داشتیم که گفتن بزودی مشکل حل میشه ، هنوز که هنوزه رگه هایی از اون مشکلشون باقی مونده و پینگ رو در بعضی از ساعات روز خراب میکنه( مخصوصاً ظهر ها ):13::13::13:

جالبه. واسه شاتل این روزها پینگ بهتر شده.

---------- Post added at 05:42 PM ---------- Previous post was at 05:41 PM ----------

مگه چی سرعتی گرفتی؟256؟
دوست عزیز...
سرعت از 128 تا 512 معمولا یکسانه. همه رو روی 512 میبندن.

plsboy
30-08-2010, 16:43
خوب از شانس بد من که یک هفته پیش که داد و فریاد میزدم که تو مسله افت سرعت پارس خر ما رو بد جوری گرفته و معلوم هم نیست کی رضایت میده، شما مشکلی نداشتید ولی در کل حالا به جمع معترضان همیشگی وضعیت نا بسامان اینترنت پرپرپرپرپر سرعت اهواز خوش آمدید.

عزیز دروغ چرا بگم تا قبر آ آ آ آ سرعت دانلود فقط دیروز و روز قبلش یک کمی پایین اومده بود ولی تو روزهای چند هفته گذشته-به غیر از شبها- تغییری نکرده بود و تنها مشکل بالا رفتن وحشتناک پینگ هستش...:41::41::41::18::18::18::2::2::2:

alahwazi
30-08-2010, 16:56
سلام به همگی دوستان،
من میخام از صبا اشتراکم رو قطع کنم البته ترافیکم هم تموم شد. فکر کنم خوره به جون ترافیک خورده بود. چون زود تموم میشه. بعد که تحقیق کردم متوجه شدم که همه مشترکین صبا این مشکل رو دارند.
خلاصه میخام برم طرف شاتل. بنظرتون کدوم سرویس رو بگیرم ؟
باتشکر

mojtaba-civil
30-08-2010, 17:25
سلام به همگی دوستان،
من میخام از صبا اشتراکم رو قطع کنم البته ترافیکم هم تموم شد. فکر کنم خوره به جون ترافیک خورده بود. چون زود تموم میشه. بعد که تحقیق کردم متوجه شدم که همه مشترکین صبا این مشکل رو دارند.
خلاصه میخام برم طرف شاتل. بنظرتون کدوم سرویس رو بگیرم ؟
باتشکر
به نظر من اکو بگیر. اگه میتونی سرعت بالاتر از 128 بگیری، 512 بگیر.
بیخیال 1 مگ و 2 مگ بشو. چون احتمالا دانلود شبانه رایگانشون تا آخر تابستون باشه.
اگه هم که بالاتر از 128 نمیتونی بگیری همون 128 رو بیر. فعلا که سرعتهای 128 تا 512 برابره.
البته شاتل چند وقت پیش سرعت art home رو که 64 هستش و قبلا فکر کنم رو 1 مگ میبست رو آورد پایین و روی سرعت واقعیش بست. اما فکر نکنم که با 128 و 256 بخواد این کار رو بکنه.

newahwaz
30-08-2010, 18:24
به نظر من اکو بگیر. اگه میتونی سرعت بالاتر از 128 بگیری، 512 بگیر.
بیخیال 1 مگ و 2 مگ بشو. چون احتمالا دانلود شبانه رایگانشون تا آخر تابستون باشه.
اگه هم که بالاتر از 128 نمیتونی بگیری همون 128 رو بیر. فعلا که سرعتهای 128 تا 512 برابره.
البته شاتل چند وقت پیش سرعت art home رو که 64 هستش و قبلا فکر کنم رو 1 مگ میبست رو آورد پایین و روی سرعت واقعیش بست. اما فکر نکنم که با 128 و 256 بخواد این کار رو بکنه.

مجتبی منظورت رو متوجه نشدم { یعنی میگی شاتل برای این سرویسش می خواد دانلود رایگان شبانه رو تعطیل کنه؟}:18::18::18::18::18::18::9::9::9::9:

mojtaba-civil
30-08-2010, 20:06
مجتبی منظورت رو متوجه نشدم { یعنی میگی شاتل برای این سرویسش می خواد دانلود رایگان شبانه رو تعطیل کنه؟}:18::18::18::18::18::18::9::9::9::9:
من خودم سوال نکردم، تو تاپیک شاتل چند تا از بچه ها زنگ زدن سوال کردن، بهشون گفتن که 1 مگ و 2مگ تا آخر تابستون دانلود رایگان دارن.
یعنی احتمالش هست که واسه این سرویسها بعد از تابستون دانلود شبانه رایگان رو بردارن.
البته 1مگ و 2مگ رو روی 2 مگ میبندن و سرعتش 4 برابر بقیه سرویسهاست و اگه دانلود شبانه رو برندارن خودم دوره بعد 2 مگ میگیرم، چون قیمتش هم فکر کنم فقط 10-12 تومن از 512 بیشتره، ولی اگه دانلود شبانه رو بردارن که دیگه ارزش نداره.

newahwaz
31-08-2010, 14:47
امروز صبح فیبر نوری خلیج فارس قطع شده و پینگ اسپید به شدت بالا رفته ...( به گفته مسئولان پارس آنلاین در تهران )
صبح که اصلاً صفحه لود نمی کرد ، الان خیلی بهتر شده و معلوم نیست کی به روال عادی خودش بر میگرده:41:

mojtaba-civil
31-08-2010, 17:47
امروز صبح فیبر نوری خلیج فارس قطع شده و پینگ اسپید به شدت بالا رفته ...( به گفته مسئولان پارس آنلاین در تهران )
صبح که اصلاً صفحه لود نمی کرد ، الان خیلی بهتر شده و معلوم نیست کی به روال عادی خودش بر میگرده:41:

منظورت از پینگ اسپید، پینگ تایمه دیگه؟؟؟!!!!:31: :46:
واسه شاتل هم صبح پینگ سر به فلک کشیده بود و به زحمت صفحه لود میکرد. الان بهتر شده.

newahwaz
31-08-2010, 17:54
منظورت از پینگ اسپید، پینگ تایمه دیگه؟؟؟!!!!:31: :46:
واسه شاتل هم صبح پینگ سر به فلک کشیده بود و به زحمت صفحه لود میکرد. الان بهتر شده.

منم که گفتم مجتبی جون ( به گفته مسئولان پارس آنلاین در تهران )
ضمناً کندی سرعت اینترنت مربوط به کل کشور میشه...

mojtaba-civil
31-08-2010, 18:03
ظاهرا شاتل کم کم داره سرعتها رو به میزان واقعی خودش برمیگردونه.
همونطور که میدونین تا حالا آپ استریم 128 تا 512 رو روی 544 میبستن که این مقدار واسه سرعت 512 هستش. یکی از بچه های تاپیک شاتل گفته که اکو 128 داره، داون استریمش تغییر نکرده بود اما آپ استریمش که قبلا 600 بود، شده 160.
بچه های شاتلی این تاپیک که اکو 128 دارن چک کنن ببینن اون مورد استثنا بوده یا واسه همه همینجوریه...؟؟؟

اینو میگم که اگه کسی به خاطر حرفهای من میخواد سمت شاتل بیاد جریان رو بدونه که بعد نگه مجتبی واسه چند درصد جزئی تخفیف که از کارت طلایی گیرش میاد ما رو تو چاه انداخت.
باور کنین تخفیفی که شاتل واسه کارت طلایی به من میده خیلی کمتر از مقداریه که به شما میده.
تازه چند روز پیش یکی از بچه ها از من شماره سریال کارت طلایی گرفته بود و رفته بود دفتر برج امپراتور واسه ثبت قرارداد و اونا گفتن که فعلا کارت طلایی قبول نمیکنیم. گفتن که فعلا جمعش کردیم. :41:
البته فکر نکنم بخوان کارت طلایی رو جمع کنن، چون من 5 شنبه رفتم نمایندگی کیانپارسش که کارت طلایی بگیرم، کارت نداشت ولی چیزی هم از این که بخوان کارت طلایی رو بردارن نگفت.
یکی از بچه های همین تاپیک هم هفته پیش از دفتر کیانپارس سرویس گرفته بود و اونا خودشون کارت طلایی بهش داده بودن.

منم که گفتم مجتبی جون ( به گفته مسئولان پارس آنلاین در تهران )
ضمناً کندی سرعت اینترنت مربوط به کل کشور میشه...

آره. حق با توئه. من متوجه نشدم که منظورت نقل قول حرف اوناست.
:40:

alahwazi
31-08-2010, 19:02
تازه چند روز پیش یکی از بچه ها از من شماره سریال کارت طلایی گرفته بود و رفته بود دفتر برج امپراتور واسه ثبت قرارداد و اونا گفتن که فعلا کارت طلایی قبول نمیکنیم. گفتن که فعلا جمعش کردیم. :41:
البته فکر نکنم بخوان کارت طلایی رو جمع کنن، چون من 5 شنبه رفتم نمایندگی کیانپارسش که کارت طلایی بگیرم، کارت نداشت ولی چیزی هم از این که بخوان کارت طلایی رو بردارن نگفت.
یکی از بچه های همین تاپیک هم هفته پیش از دفتر کیانپارس سرویس گرفته بود و اونا خودشون کارت طلایی بهش داده بود
با تشکر از راهنماییتون، دیروز زنگ زدم نمایندگی شاتل (برج) گفتن که قضیه کارت تخفیف جمع شده ولی در عوض تا آخر ماه رمضان بابت هزینه راه اندازی تخفیف 50 درصد میدن. گفتند که 12500 تومن تخفیف راه اندازی می دیم.

imanparsa
01-09-2010, 10:28
بچه ها//دوستان و عزیزان:
امروز سرعت درست شده.
احتمالا فیبر رو درست کردن

kave206
01-09-2010, 11:27
سلام
کوی نفت کی adsl داره؟شنیدم امکانش نیست.

newahwaz
01-09-2010, 12:08
دوستان اخبار جدید....................................
شنیده میشود که کندی سرعت دیروز مربوط به اضافه کردن 9 خط و مسیر جدید به فیبرنوری بوده و مربوط به پروژه پهنای باند می باشد
دیروز بخاطر اینکه این 9 خط رو وارد جریان کنن مجبور بودند که ترافیک و حجم سرعت چند مسیر از فیبر نوری را به 1 یا 2 خط کاهش دهند ، احتمالاً کندی سرعت مربوط به این جریان بوده ( این خبر رو از یک منبع موثق شنیدم )
گوش و چشم شیطون کر دارن پهنای باند رو افزایش میدن....:31::27:

plsboy
01-09-2010, 14:36
دوستان اخبار جدید....................................
شنیده میشود که کندی سرعت دیروز مربوط به اضافه کردن 9 خط و مسیر جدید به فیبرنوری بوده و مربوط به پروژه پهنای باند می باشد
دیروز بخاطر اینکه این 9 خط رو وارد جریان کنن مجبور بودند که ترافیک و حجم سرعت چند مسیر از فیبر نوری را به 1 یا 2 خط کاهش دهند ، احتمالاً کندی سرعت مربوط به این جریان بوده ( این خبر رو از یک منبع موثق شنیدم )
گوش و چشم شیطون کر دارن پهنای باند رو افزایش میدن....:31::27:

زیاد به شکمت صابون نزن...:46::46:
کمتر میشه ولی بیشتر نمیشه!!!!:31::31::31::27::27::27:

plsboy
01-09-2010, 17:40
آقا من نمیدونم قضیه چیه ولی الان هم سرعت خیلی پایینه و همچنین پینگ خیلی بالاست...
حتی نسبت به روزهای قبلی.....

alahwazi
01-09-2010, 20:42
سلام به همه دوستان،
برنامه BitMeter رو استفاده میکنم. در این برنامه کل ترافیک رد وبدل شده(دانلود و آپلود) رو 1گیگ و 850 مگ نشون میده اما وقتی وارد سایت صبا میشم حجم استفاده شده رو 2045817 نشون میده. نمی دونم اون بقیه کجا رفته. در ضمن وقتی فایلی رو دانلود میکنم اگر حجمش 100 مگ باشه برنامه 125 مگ نشون میده. برای امتحان تمام برنامه ها رو هم بستم تا هیچ برنامه ای حجم رو نگیره. فکر کنم شرکت صبانت 25 مگ رو داره بالا میکشه. حالا این نسبت رو برای فایلهای حجیم در نظر بگیرید ببینید چی میشه !!
کسی از دوستان تا حالا به این مشکل هم برخورد کرده؟ راهنمایی فرمایید.

mmkashavarz
01-09-2010, 21:22
سلام دوستان
کسی تو منطقه اراضی پاداد شهر adsl گرفته ؟
می خوام بدونم کدو م شرکت بهتر جواب میده؟

mojtaba-civil
01-09-2010, 21:44
سلام به همه دوستان،
برنامه BitMeter رو استفاده میکنم. در این برنامه کل ترافیک رد وبدل شده(دانلود و آپلود) رو 1گیگ و 850 مگ نشون میده اما وقتی وارد سایت صبا میشم حجم استفاده شده رو 2045817 نشون میده. نمی دونم اون بقیه کجا رفته. در ضمن وقتی فایلی رو دانلود میکنم اگر حجمش 100 مگ باشه برنامه 125 مگ نشون میده. برای امتحان تمام برنامه ها رو هم بستم تا هیچ برنامه ای حجم رو نگیره. فکر کنم شرکت صبانت 25 مگ رو داره بالا میکشه. حالا این نسبت رو برای فایلهای حجیم در نظر بگیرید ببینید چی میشه !!
قبلا مشابه این رو از بچه های صبا نت شنیده بودم. :41:

A.J
01-09-2010, 21:47
یکی از دوستان از نمایندگی صبانت شیراز سرویس گرفته در مورد سرعتها بهش گفته یه ابلاغیه جدید اومده که بر اون اساس از ای به بعد به کاربران خانگی همون سرعت استاندارد خواسته شده توسط کاربر داده شه .

یعنی کاربران خانگی که سرعت 128 درخواست میکنند سرعت دانلود 16 براشون تعریف بشه .

کذب یا حقیقت داشتن این خبر رو دیگه خدا داند .

ولی اگه اینطوری باشه که وضع از اینی هم که هست بدتر خواهد شد .

plsboy
01-09-2010, 22:15
سلام به همه دوستان،

ببین عزیز من دوتا چیز به شما میگم:
فایلی که شما دانلود میکنید اگر حجمش 100 مگا بایت باشه شما 106-105 مگا بیت دانلود میکنید-که کلا اینترنت رو اینجوری حجمشو اندازه میگیرند-و دوم شما وقتی فایلی رو دانلود میکنید تمام حجم recieve شما برابر حجم دانلودتون نیست... هیچوقت... و همیشه یک سری داده صرف چیزهایی مثل اتصال به سروری که ازش دانلود میکنید وغیره میشه...
حالا اون صبا و دزد بازی چیز جدیدی توی ایران نیست...
یه چیز دیگه هم تا اونجایی که من میدونم صبا ترافیک send و recieve شمارو بطور کل در نظر میگیره...

mojtaba-civil
01-09-2010, 22:31
یکی از دوستان از نمایندگی صبانت شیراز سرویس گرفته در مورد سرعتها بهش گفته یه ابلاغیه جدید اومده که بر اون اساس از ای به بعد به کاربران خانگی همون سرعت استاندارد خواسته شده توسط کاربر داده شه .

یعنی کاربران خانگی که سرعت 128 درخواست میکنند سرعت دانلود 16 براشون تعریف بشه .

کذب یا حقیقت داشتن این خبر رو دیگه خدا داند .

ولی اگه اینطوری باشه که وضع از اینی هم که هست بدتر خواهد شد .
اینجوری که بوش میاد شاتل هم همچین برنامه ای رو داره.
واسه بعضیا آپ استریم اکو 128 رو آورده 160.

alahwazi
01-09-2010, 22:40
یه چیز دیگه هم تا اونجایی که من میدونم صبا ترافیک send و recieve شمارو بطور کل در نظر میگیره...
ولی برنامهBM هم کل ترافیک اعم از send و recieve و مخلفات رو نشون میده .

Gladiator King
01-09-2010, 23:29
اینجوری که بوش میاد شاتل هم همچین برنامه ای رو داره.
واسه بعضیا آپ استریم اکو 128 رو آورده 160.

اینطوری که خیلی بد میشه!

شاید چون میخان محدودیت خانگی رو به 512 افزایش بدن این کارها رو میکنن!

تا همه برن 512 بگیرن وپول بیشتری بدن! چون الان هم معمولا 128 رو روی 512 میبدن!

mojtaba-civil
01-09-2010, 23:52
بچه های شاتلی که اکو 128 دارن، چک کنن ببینن داون استریمشون روی چنده.
تو تاپیک شاتل تعداد کسایی که اکو 128 دارن و دان استریمشون اومده رو 160 داره زیاد میشه.

Gladiator King
02-09-2010, 00:01
مجتبی جان منظورت داون استریمه دیگه؟

آخه آپ استریم سرعته آپلوده نه دانلود!

---------- Post added at 01:01 AM ---------- Previous post was at 12:59 AM ----------

من که پارسی هستم و خدا رو شکر هنوز داون استریمم 1024 هستش!

mojtaba-civil
02-09-2010, 00:17
مجتبی جان منظورت داون استریمه دیگه؟

آخه آپ استریم سرعته آپلوده نه دانلود!

---------- Post added at 01:01 AM ---------- Previous post was at 12:59 AM ----------

من که پارسی هستم و خدا رو شکر هنوز داون استریمم 1024 هستش!
آره جیگر.
همون... :31: