PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : perfect world international

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7

hadi_gamer
25-09-2009, 11:41
دیشب هر چی پول داشتم خرج کردم دیگه ته کشید.اولش که swiftwind crossbow رو خریدم 450k بعد داشتم کت شاپ ها رو نگاه میکردم تو plume city دیدم یکی سلاح لول 70 آرچر رو گذاشته 750k .دو بار refine شده بود و یه beautiful garnet shard هم لینک شده بود بهش کفم برید سریع خریدمش.الان دیگه تا 80 اسلحه توپ دارم.
همون سلاح توی AH بود به قیمت حداقل 1.5 میلیون تازه نه refine شده بود و نه جم لینک کرده بودن.اسمش wind and the clouds هست.

C0OPeR
25-09-2009, 22:02
عجب !! من اینجا پول ندارم اسکیل بگیرم 700.000 spirit دارم تو اونجا خریدای میلیونی میکنی ؟ :دی
یکم عجله کردی هادی ! آیتم های TT رو راحت میشه ساخت البته اگه BS رو 4 و 5 کنی .
من الان BS نزدیک 4 هستم ولی آیتما دو ستاره رو ندارم . 4 شم دیکه راحت پول در میارم . آیتم میسازم میفروشم .
تو هم اگه نخواستی آپ نکن . آیتماشو بده من میسازم واست برو بفروش . فقط 250.000 میگیرم :دی
در مورد این Cube چیزی نمیدونی ؟ همونی که ازش به جای TP به Archo استفاده میکنیم . باید جای خفنی باشه .

hadi_gamer
26-09-2009, 00:16
عجب !! من اینجا پول ندارم اسکیل بگیرم 700.000 spirit دارم تو اونجا خریدای میلیونی میکنی ؟ :دی
یکم عجله کردی هادی ! آیتم های TT رو راحت میشه ساخت البته اگه BS رو 4 و 5 کنی .
من الان BS نزدیک 4 هستم ولی آیتما دو ستاره رو ندارم . 4 شم دیکه راحت پول در میارم . آیتم میسازم میفروشم .
تو هم اگه نخواستی آپ نکن . آیتماشو بده من میسازم واست برو بفروش . فقط 250.000 میگیرم :دی
در مورد این Cube چیزی نمیدونی ؟ همونی که ازش به جای TP به Archo استفاده میکنیم . باید جای خفنی باشه .
البته عجله نکردم به هر حال باید اون سلاح رو میخریدم.اون TT نیست و legendary هست.برای این خریدم که همه تو فروم گفته بودن این از TT70 بهتره.
برای BS هم rough fur زیادی لازمه.از کجا میاری؟ خیلی گرونه.

C0OPeR
26-09-2009, 07:19
برای BS هم rough fur زیادی لازمه.از کجا میاری؟ خیلی گرونه
دلالی :دی
از یکی 7000 میخرم به یکی 8000 میفروشم آخرش همون پولی رو که دادم در میارم فقط 4-5 تا واسه خودم میمونه .
باید شب تا صبح بذاری cat باشه دیگه .

البته من از هر راهی پول در میارم هر چی که فکرشو بکنی ! مثلا :
دنبال لول بالاها افتادن و آیتماشونو جمع کردن (وقتی مب میزنن) .
بز خری از لول پایینی ها و گرون فروشی به لول بالاها .
دلالی در آرچو .
خرید متریال های ارزون و بعد ساختن آیتم و decompose و بعد فروش سنگ بدست آمده .
خرید و فروش سوکت های مورد استفاده در کوئست CS .
و یه سری موارد دیگه که نمیتونم بگم !

الان هم به خاطر اینکارا تحت تعقیبم :دی

hadi_gamer
26-09-2009, 20:06
دلالی :دی
از یکی 7000 میخرم به یکی 8000 میفروشم آخرش همون پولی رو که دادم در میارم فقط 4-5 تا واسه خودم میمونه .
باید شب تا صبح بذاری cat باشه دیگه .

البته من از هر راهی پول در میارم هر چی که فکرشو بکنی ! مثلا :
دنبال لول بالاها افتادن و آیتماشونو جمع کردن (وقتی مب میزنن) .
بز خری از لول پایینی ها و گرون فروشی به لول بالاها .
دلالی در آرچو .
خرید متریال های ارزون و بعد ساختن آیتم و decompose و بعد فروش سنگ بدست آمده .
خرید و فروش سوکت های مورد استفاده در کوئست CS .
و یه سری موارد دیگه که نمیتونم بگم !

الان هم به خاطر اینکارا تحت تعقیبم :دی
ای بابا اینا که همش خورده کاریه.
من فعلا زدم تو کار grind . تو یه ساعت حدود 80K درمیارم.با حدود 10% exp .

C0OPeR
26-09-2009, 23:49
قسمت مهمش اینه که تو با اون 80000 میتونی 8 تا rough fur بخری ولی من به جز اینکه 80000 در آوردم 8 تا هم rough fur دارم .
یدونه از آیتمای لول 4 بلک اسمیت رو ساختم :دی

hadi_gamer
27-09-2009, 00:19
خوب رکورد زدم.
حدود 200k توی یه ساعت.30 تا mystical mask و 20 تا mystical eye و یه چند تا آت و آشغال دیگه که همه رو فروختم به npc .

hadi_gamer
27-09-2009, 00:25
قسمت مهمش اینه که تو با اون 80000 میتونی 8 تا rough fur بخری ولی من به جز اینکه 80000 در آوردم 8 تا هم rough fur دارم .
یدونه از آیتمای لول 4 بلک اسمیت رو ساختم :دی
خوب هر کی روش خودشو داره...:10:

kh234
27-09-2009, 00:50
این dragon order ها رو هم خوب می خرن.امروز یک silver dragon order رو 400k فروختم. اینم تو لولهای بالا تر راه خوبی برای در امد هست چون احتمال اینکه silver بتونید بگیرید بیشتره.اما mount زیاد درامد نداره.اون Mount خرس رو که 900k بئد رو 1100k فروختم.60 k هم برای دلالی کم شد ازش.ولی بازم بد نیست.اما اینجا قیمت خرس و پلنگ همین حدود 1 میلیون هست.بالاتر خیلی سخت بشه فروخت.

hadi_gamer
27-09-2009, 12:54
dragon order دیگه چیه؟
چرا من تا حالا ندیدم؟ به چه دردی میخوره؟

kh234
27-09-2009, 18:00
dragon order دیگه چیه؟
چرا من تا حالا ندیدم؟ به چه دردی میخوره؟
همون جایزه ای که بعد از اتمام dragon quest می گیریم.ممکنه gold یا silver یا copper باشه.اگه اینا رو جمع کنیم و به اون npc که بغل دست dragon quest director هست بدیم، بجاش بهمون جایزه میده.مثلا با 20 تا silver و 50 copper یک اسب میده.ولی اگه بفروشیم با پولش ایتمهای خیلی بهتری میشه خرید.copper هاش رو 15 تا 20 هزار می خرن.این silver هم نمی دونم قیمتش همینه یا من شانس اوردم اینقدر فروش رفت.
در کل هرچه لول اون dragon quest که انجام میدین بالاتر باشه احتمال بهتر بودن نوع اون dragon order که میگیرین بیشتر هست.

C0OPeR
27-09-2009, 21:05
نه بابا 400.000 نیستش !! اگه اینقدر بود که الان همه در حال دراگون کوئست زدن بودن . یا شایدم اون سرور اینطوریه :دی

kh234
27-09-2009, 23:10
نه بابا 400.000 نیستش !! اگه اینقدر بود که الان همه در حال دراگون کوئست زدن بودن . یا شایدم اون سرور اینطوریه :دی
اخه احتمال گرفتنش زیاد نیست.از dq41 به بعد میشه silver گرفت که در 41 احتمالش 20% هست ،در 51 30% و در 61 40% و همینجوری میره بالا.
راستی امروز یک پلنگ گرفتم 900k بعد یک خرس دیدم 700k حیفم اومد از دستش بدم، رفتم یک مقدار ایتم فروختم پولش جور شد bid گذاشتم . اینو از دیشب در نظر داشتمش.شانس اوردم کسی نخریدش .لولش هم 11 هست.از این به بعد همینجوری در کمین این ایتم های ارزون می شینم و یک مقدار پول دستم نگه می دارم که تا ایتم خوبی دیدم بخرم.

hadi_gamer
29-09-2009, 18:33
امروز یه مولد دیگه گیرم اومد.چه حالی میده پسر.گذاشتم تو AH برای فروش.

C0OPeR
30-09-2009, 00:31
اولا که مبارکه :)
دوما : نگو نگو نگو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شب تا صبح آیتم میخرم و میفروشم تا تهش یه 100K پول بمونه واسه خودم بعد چه راحت 1 میلیون گیرت میاد ! تا الان 3 تا مولد پیدا کردی .
البته مشکل از بد شانسی منه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی دیگه این پولا پول نیست چون لول 70 به بعد باید 250-500 K پول فقط واسه یه اسکیل بدی :دی

hadi_gamer
30-09-2009, 01:18
اولا که مبارکه :)
دوما : نگو نگو نگو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شب تا صبح آیتم میخرم و میفروشم تا تهش یه 100K پول بمونه واسه خودم بعد چه راحت 1 میلیون گیرت میاد ! تا الان 3 تا مولد پیدا کردی .
البته مشکل از بد شانسی منه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی دیگه این پولا پول نیست چون لول 70 به بعد باید 250-500 K پول فقط واسه یه اسکیل بدی :دی
عوضش تو هم هی میری TT آیتمای خفن گیرت میاد.
ما رو که کسی TT نمیبره.

C0OPeR
30-09-2009, 02:39
من اینهمه رفتم TT تازه تونستم اسلحه خودم رو بسازم ! یدونه هم شارد دارم که 500K میخرن ولی واسه لول 70 لازمه !
از الان دیگه باید جمع کنم بسازم و بفروشم تا یه چیزی تهش بمونه :دی

اگه آنلاین باشی که نیستی کلی آدم میره TT ! مثلا صبح با لول 55-58 رفتیم ! از بچه های گیلد .
باز خوبه با اینکه کم آنلاین میشی پول خوب در میاری من که تو پول اسکیلها موندم هر دو سه روز هم یه لول میگیرم :(

C0OPeR
01-10-2009, 10:33
387 MB آپدیت !
یکی تو فروم نوشته بود به جای اینکه هر روز بازی رو پولی تر کنید بگیرید بازی رو جذاب تر و قابل بازی کردن بکنید !
مطمئنم که از لول 70 به بعد نمیتونیم بازی کنیم . مگه اینکه هر چی در میاریم فقط و فقط پول اسکیل بدیم .
هر کاری میکنم پول نگه دارم یه لباس بخرم باز میبینم نمیشه ! آخه کلریک باید اکثر اسکیل ها رو بگیره و کلا نیاز پارتی رو تامین کنه .

hadi_gamer
01-10-2009, 11:21
ای بابا این آپدیت دیگه داره میره رو اعصاب.هر هفته کلی باید دانلود کنیم.

hadi_gamer
01-10-2009, 11:25
زمستان قراره دو تا کلاس جدید بدن به اسم psychic و assassin .

C0OPeR
01-10-2009, 13:15
امیدوارم این کلاسا دیگه بلا استفاده نباشن !
از 6 تا کلاسی که الان هست 3 تاش کاملا بلا استفاده هست و فقط برای جذابیت بیشتر طراحی شده و اصلا کاربرد بخصوصی ندارن !
wizzard - archer - blade master !! منظورم اینه , بود و نبودشون تو بازی تاثیر نداره و این دقیقا بر عکس اون چیزیه که باید باشه .

مثلا تو بازی های مشابه ویزارد مغمولا مجیک دمیج خیلی بالایی میزنه و اسپل های خاصی داره که روی پارتی تاثیر میذاره .
یا آرچر که باید به عنوان دمیج زن تو پارتی ها باشه به جاش veno میارن چون همون پتش تقریبا انداره آرچر دیمج میزنه تازه تانک هم میتونه بشه .
BM هم که کلاس pvp ه . تو این بازی هم ماشالا چقدر pvp قوی طراحی شده .

امروز هم یه آموزش درمورد کلریک damage dealer خوندم که حتی میتونه از ویزارد هم بیشتر دمیج بزنه !
در کل با 1 تانک و 5 تا کلریک میشه هر باسی رو تو این بازی زد و بقیه کلاس ها در نقشن :دی
اگه از اول اینا رو میدونستم یه Veno میساختم (هم کوئست راحت میزنی - هم میتونی تنهایی باس بزنی پول در بیاری - هم تو پارتی راحت اینوایت میشی)

kh234
01-10-2009, 14:40
زمستان قراره دو تا کلاس جدید بدن به اسم psychic و assassin .
این مثل اینکه قسمتی از یک expansion جدید به نام rising tide هست که قرار هست زمستان release بشه.ظاهرا قراره محیطهای جدیدی هم اضافه بشه که در حال اماده سازی هست. اون پچ 350mb ماه پیش هم مثل اینکه قسمتی از همین expansion بوده و ظاهرا هر ماه یک اپدیت بزرگ مثل این خواهیم داشت تا expansion کامل دانلود بشه.
محتویات این expansion هم بیشتر به اب مربوط میشه.هم نژادهای جدید موجوداتی هستند که در زیر اب زندگی می کردند و بر طبق داستان بازی بعد از سالها دو باره ظاهر شدند و هم محیطهای جدید بیشتر ابی هستند.مثل مردابهایی که با قارچهای بزرگ پوشیده شده یا ابشارهای بزرگ.

hadi_gamer
01-10-2009, 14:50
امیدوارم این کلاسا دیگه بلا استفاده نباشن !
از 6 تا کلاسی که الان هست 3 تاش کاملا بلا استفاده هست و فقط برای جذابیت بیشتر طراحی شده و اصلا کاربرد بخصوصی ندارن !
wizzard - archer - blade master !! منظورم اینه , بود و نبودشون تو بازی تاثیر نداره و این دقیقا بر عکس اون چیزیه که باید باشه .

مثلا تو بازی های مشابه ویزارد مغمولا مجیک دمیج خیلی بالایی میزنه و اسپل های خاصی داره که روی پارتی تاثیر میذاره .
یا آرچر که باید به عنوان دمیج زن تو پارتی ها باشه به جاش veno میارن چون همون پتش تقریبا انداره آرچر دیمج میزنه تازه تانک هم میتونه بشه .
BM هم که کلاس pvp ه . تو این بازی هم ماشالا چقدر pvp قوی طراحی شده .

امروز هم یه آموزش درمورد کلریک damage dealer خوندم که حتی میتونه از ویزارد هم بیشتر دمیج بزنه !
در کل با 1 تانک و 5 تا کلریک میشه هر باسی رو تو این بازی زد و بقیه کلاس ها در نقشن :دی
اگه از اول اینا رو میدونستم یه Veno میساختم (هم کوئست راحت میزنی - هم میتونی تنهایی باس بزنی پول در بیاری - هم تو پارتی راحت اینوایت میشی)
نه دیگه اینجوریا هم نیست.با این تحلیلت ریدی تو بازی :46:
تو بازیهایی که من دیدم بعضی کلاسا مخصوص پارتی هستن و بعضی دیگه مخصوص solo و pvp .
راستی قیمت گلد داره میاد پایین بعد از اینکه anniversary pack ها از بوتیک برداشته شدن.
امروز هم اینترنت من به ** رفته هنوز 50 مگ هم نتونستم دانلود کنم.

hadi_gamer
01-10-2009, 17:20
این تاپیک رو هم نگاه کنید خیلی جالبه.خاطرات بازیکنا از dungeon های مختلف.خیلی خاطرات جالب و قشنگی توش هست.من کل تاپیک رو خوندم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

C0OPeR
02-10-2009, 00:50
نه دیگه اینجوریا هم نیست.با این تحلیلت ریدی تو بازی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دستت درد نکنه :دی

تو بازیهایی که من دیدم بعضی کلاسا مخصوص پارتی هستن و بعضی دیگه مخصوص solo و pvp .
ولی تا اونجایی که من دیدم هر کلاسی قابلیت این رو باید داشته باشه تا خودش بتونه انتخاب کنه که PVP باشه یا PVE و این به build که انتخاب میکنه بستگی داره . مثلا همینجا یه کلیریک اگه پوینت هاشو روی dex و mag و یه مقدار روی str بذاره و همچنین فقط اسکیل های دمیج زن رو بگیره میتونه دمیج خیلی بالایی بزنه حتی بیشتر از یه ویزارد یا آرچر البته در اینصورت میتونه light armor هم بپوشه که phy defence رو هم زیاد میکنه و کمتر دمیج میخوره . این میشه حالت PVP کلریک که البته بسیار مزخرف میشه .

در کل منظور من این بود که چون این بازی تقریبا PVE هستش باید بیشتر روی اسکیل های اون 3 تا کلاس کار میکردن تا حداقل یه خاصیتی تو پارتی داشته باشن به جز damage dealer بودن که اینو هر کلاسی هم میتونه انجام بده . تازه جاهایی هم که veno میتونه تانک بشه کلریک رو نمیبرن و به جاش همون barb میره ولی تو حالت humanoid که DD خوبی میشه .

من دیگه عمرا از خودم تحلیل در کنم :دی

hadi_gamer
05-10-2009, 13:29
از mirage celestone ها به جز جینی میشه برای refine کردن gear ها هم استفاده کرد.

kh234
05-10-2009, 18:00
از mirage celestone ها به جز جینی میشه برای refine کردن gear ها هم استفاده کرد.
البته توی لولهای بالا تاثیرش بیشتره.ضمن اینکه امکان fail شدنش هم هست که در این صورت mirage از بین میره

C0OPeR
06-10-2009, 13:01
عکس دسته جمعی رو داشته باش (بانوان محترمه را اغفال کردیم) :27:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hadi_gamer
06-10-2009, 15:35
عکس دسته جمعی رو داشته باش (بانوان محترمه را اغفال کردیم) :27:

بابا با کلاس.بابا دختر کش.بابا تیریپ.لباساشو ببین.اون تیریپت منو کشته.:31:
باز تنهایی رفتی TT ؟
یاد فیلم charlie's angels افتادم.منم باید چند تا از این محافظا استخدام کنم.

C0OPeR
06-10-2009, 15:52
بابا با کلاس.بابا دختر کش.بابا تیریپ.لباساشو ببین.اون تیریپت منو کشته.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باز تنهایی رفتی TT ؟
یاد فیلم charlie's angels افتادم.منم باید چند تا از این محافظا استخدام کنم.
چاکرم . نوکرم :دی
نه بابا اینجا BH zimo ! دهنم سرویس شد حالیشون کردم مثل آدم وایسن یه عکس یادگاری بگیریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینا تا حالا از اینکارا نکرده بودن ! تو wow ما برای اولین بار به هر باسی که میرسیدیم یکی قبلش یکی هم بعد از کشتنش یه عکس میگرفتیم که یادگاری بمونه . خیلی با عکس گرفتن از بازی حال میکنم . یه مدت هم اون عکسی که سوار خرست بودی بک گراند گذاشته بودم :دی

hadi_gamer
11-10-2009, 16:21
خوب چه خبرا.
میبینم تاپیک خوابیده.علی لول 70 شدی یا نه ؟

C0OPeR
13-10-2009, 12:22
اسلحه TT70 رو ساختم . از اون سری که باید اسلحه 60 رو decompose کنی بعد با آیتمی که میده TT70 رو بسازی . خیلی خفنه .
یه مولد Leg هم داشتم اونم ساختم . فعلا باید دنبال یه chest باشم . هر لول هم که بالای 1.5 میلیون exp میخواد . خدا بخیر کنه .

C0OPeR
13-10-2009, 13:32
نه به اون پچ های 400 مگی نه به این 28 کیلوبایتی !!

hadi_gamer
13-10-2009, 14:41
اسلحه TT70 رو ساختم . از اون سری که باید اسلحه 60 رو decompose کنی بعد با آیتمی که میده TT70 رو بسازی . خیلی خفنه .
یه مولد Leg هم داشتم اونم ساختم . فعلا باید دنبال یه chest باشم . هر لول هم که بالای 1.5 میلیون exp میخواد . خدا بخیر کنه .
مگه متریال TT70 رو داشتی؟از کجا آوردی؟

C0OPeR
13-10-2009, 18:14
مگه متریال TT70 رو داشتی؟از کجا آوردی؟
خوب از همون TT دیگه ! Broken Shard of Gold Armor لازم بود با آیتمی که از decompose اسلحه TT60 بدست میاد .

راستی الان token اومده رو 12-13 K اگه پول داشتی تو همین رنج بخر .
گلد هم باز دوباره کشید بالا حتی بیشتر از قبل . الان 500 شده .

hadi_gamer
13-10-2009, 20:10
خوب از همون TT دیگه ! Broken Shard of Gold Armor لازم بود با آیتمی که از decompose اسلحه TT60 بدست میاد .

راستی الان token اومده رو 12-13 K اگه پول داشتی تو همین رنج بخر .
گلد هم باز دوباره کشید بالا حتی بیشتر از قبل . الان 500 شده .
آها من فکر کردم اونیکی سلاح رو ساختی.حالا برای chest چی کار میکنی؟اونم 5 تا لازم داره.
اون token که برای افزایش سرعت مونت لازمه token of best ludk هست که دونه ای 2-3 میلیون قیمتشه.
گولد بالاتر هم فکر کنم بره.چون یکی دو هفته دیگه باز آیتم جدید به boutique اضافه میشه.از همون pack هایی که ماه پیش گذاشته بودن.

C0OPeR
13-10-2009, 21:39
اون token که برای افزایش سرعت مونت لازمه token of best ludk هست که دونه ای 2-3 میلیون قیمتشه.
آره . اینو بعدا متوجه شدم .
فکر کنم تا لول 72-73 بتونم 5 تا gold armor بدست بیارم .
TT واسه cleric , barb خیلی خرج داره ! من کلی pot مصرف میکنم تانک هم بین 50-100 K باید پول تعمیر بده .

نامردیه گلد اینقدر گرونه ! طرف میاد 2 دلار میده 1 میلون پول میاد دستش . paypal هم که اطمینانی نیستش میترسم استفاده کنم اکانت بسته شه .

hadi_gamer
16-10-2009, 22:26
علی این گیلد equinox عجب سایت خفنی داره.بد جوری وسوسه شدم بریم اونجا.ولی از طرفی دلم نمیاد اینجا رو ترک کنم هر چی باشه 2-3 ماهه اینجا هستیم و با بچه ها رفیق شدیم.
این هم سایت equinox :

C0OPeR
16-10-2009, 22:48
چه خفنه !! منم وسوسه کردی :دی راستی opsmerlin برگشت گیلد !

این TT امروز باس باگ شده بود ! یارو رفت دو تا کلریک دیگه هم آورد یکی 84 یکی 82 ! 3 نفری داشتیم هیل میکردیم نمیشد !
باس 4800 aoe زد باورت میشه . همه کلریکا درجا مردن . خلاصه سه چار بار دیگه زدیم آخرش مرد . باس آخر هم 4 تا گلد آرمر داد نبودی جات خالی !

با اون دختره هم که تو پارتی بود حرکات ناشایستی انجام دادیم از جمله ...

بقیشو نمیذارم (یه 7-8 تا دیگه هم هست) ... :دی

hadi_gamer
16-10-2009, 22:56
بابا اعصابم دیگه تخمی شد اومدم بیرون.بعدشم باید میرفتم کار داشتم.اگه هم بودم gold armor به من نمیرسید.1 تانک و 3 تا کلریک دیگه برا من چی میمونه؟اصلا TT رفتن برای DD بیخوده چون چیز درست حسابی هیچ وقت به آدم نمیرسه.

C0OPeR
16-10-2009, 23:13
اونا که آیتم نگرفتن فقط اومده بودن کمک کنن . که اتفاقا کلی هم ضایع شدن :دی
طرف دو تا کلریک لول بالا آورد میخواست نشون بده مشکل از منه وقتی که باس aoe زد همه مردن کلی حال کردم .

من نمیدونم تو چرا تا میمیری یا یکم مشکل پیش میاد سری leave میدی .
بازی همینه دیگه . تازه بعضی وقتا اینهمه میمیری و کلی هم پول خرج میکنی آخرش طرف دزد از آب میاد .

اصلا TT رفتن برای DD بیخوده چون چیز درست حسابی هیچ وقت به آدم نمیرسه.
اینو راست میگی :دی

hadi_gamer
17-10-2009, 01:54
خوب یه چیز هم واسه ما نگه میداشتی.:31:
gold armor نخواستی بدی حداقل یه mirage هم به ما میدادی.

C0OPeR
18-10-2009, 15:58
بابا این venomancer رو خیلی نامردی خفن ساختن !
من یدونه ساختم (خییییلی خشکله ببینی عاشقش میشی :دی) دو ساعته لول 13 شدم مثل چیز مب میزنه . کوئست نذاشتم تو مپ :)
راستی بیا یکم منو اینور اونور ببر . نمیتونم پرواز کنم خیلی ضد حاله :(

hadi_gamer
19-10-2009, 21:02
من که فعلا سرم خیلی شوغه اصلا نمیتونم آنلاین بشم.داریم حسابای شرکت رو میبندیم هر شب تا 7 و 8 تو شرکتم.معلوم نیست کی وقتم آزاد بشه.ولی شبا سعی میکنم بیام

hadi_gamer
21-10-2009, 22:18
وای علی دهنم سرویس شده.امشبم فکر نکنم بتونم بازی کنم.از خستگی دارم میمیرم.
چه خبر از بازی؟ چه کارا میکنی؟ TT میری هنوز؟لول چند شدی؟ فکر کنم 80 رو رد کردی دیگه.

C0OPeR
22-10-2009, 10:44
lol نه بابا منم بدتر از تو شدم :دی
از شنبه تا پنجشنبه هر روز باید برم سر کار قرارداد جدید بستیم ! بعضی از روزها که جتی تا غروب باید باشم .
اون کلریکم که هنوز 71 ه این veno هم 30 مونده . دیگه زیاد عجله ای ندارم که سریع لول آپ کنم . real world مهمتره .:دی

C0OPeR
22-10-2009, 18:01
منو بگو آخه تو که چیزی نمیدونی واسه چی بیخودی Veno میسازی !
فکر میکردم Herc رو از بوتیک میشه خرید نهایتش یکی دو میلیون ! حالا نگو باید 9999 تا SoF جمع کنم که حداقل دونه ای 5000 قیمتشه
که میشه به عبارتی 50.000.000 نا قابل :دی (تقریبا بین 110 تا 125 هزارتومان در میاد اگه بخوای از بوتیک بخری)
جالبش اینجاست که فکر میکردم لول 60 به بعد میشه از این استفاده که یه veno لول 31 دیدم herc داشت .
یه دیوار بیار سرم بکوبم بهش :(

C0OPeR
23-10-2009, 22:43
کجایی هادی ! :(
مثل اینکه خیلی سرت شلوغه .

hadi_gamer
23-10-2009, 22:47
کجایی هادی ! :(
مثل اینکه خیلی سرت شلوغه .
آخ آخ نگو.سرم خیلی شلوغه.جمعه ها هم دارم میرم سر کار.دهنم سرویس شده.
خدا کنه زودتر کارا روال شه بتونم بیام بازی دوباره.

C0OPeR
23-10-2009, 22:59
آخ آخ نگو.سرم خیلی شلوغه.جمعه ها هم دارم میرم سر کار.دهنم سرویس شده.
خدا کنه زودتر کارا روال شه بتونم بیام بازی دوباره.
aaaa جمعه ها ! :18:
کار مهمتره بازی رو بعدا هم میشه انجام داد . به هر حال امیدوارم کارت درست شه :46:

hadi_gamer
23-10-2009, 23:05
ممنون علی جان.
چه خبر از بازی؟ گیلد چه خبر؟
تو این مدت آپدیت نداده دیگه ؟

C0OPeR
24-10-2009, 00:51
آپدیت داشته . فکر کنم یه فایل 7-8 مگی بود .
گیلد که خیلی وضعیت بده . اضلا هیچیش شبیه گیلد نیست دیگه سلام مارو علیک هم نمیگن ! نمیدونم چرا اینطوری میکنن .
نکنه تازه یادشون اومده ما ایرانی (تروریست) هستیم :دی

کوئست هم که عمرا بتونم بزنم . هر کوئست 80 تا مب باید بزنم که معمولا هر 6-7 تایی میزنم مانا خالی میشه .
همون BH رو برسم برم خیلی کار کردم .

hadi_gamer
26-10-2009, 22:37
اینا هم بادی گاردهای من.تیریپ رو حال میکنی؟ :31:

C0OPeR
26-10-2009, 22:57
خدا لعنتت کنه عجب عکس باحالی گرفتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینا رو دیگه چجوری اغفال کردی . اون دو تا پشت سری هم آرچرن قشنگ ست شده .
میبینم که منتظر برادر Fushma هستین :دی
dont rush plz ~~~>> lol

C0OPeR
26-10-2009, 23:03
حالا اینا رو داشته باش .

این فکر کنم سرطان سینه داره :دی

اینم اسلحه یه GM . البته از بقیه آیتماش هم عکس دارم همه تقریبا مثل این یکی هستن .

hadi_gamer
26-10-2009, 23:21
اوه اوه این دیگه چه سلاحیه؟ از کجا پیدا کردی؟GM رو تو بازی پیداکردی یا عکس رو از جایی برداشتی؟

C0OPeR
26-10-2009, 23:59
آره بابا از اون GM اسکل ها بود اومده بود وسط شهر با ملت حرف میزد ! خواستی عکسشو میذارم . یه 4-5 تا عکس ازش گرفتم در مواقع ضروری بدرد میخوره :دی

hadi_gamer
27-10-2009, 00:06
آره عکسش رو بذار.
راستی من هم کلی عکس از دخترای خوشگل تو بازی دارم فردا میذارم الام حسش نیست.هر کی ببینم باحاله ازش عکس میگیرم.:46:

C0OPeR
27-10-2009, 19:59
اینم GM

C0OPeR
27-10-2009, 20:56
تریپ عوض کردم :دی

kh234
27-10-2009, 21:35
من دو روزه دارم این ایتمهای دو ستاره مال quest مربوط به tailor لول 4 رو میسازم.به نظر میرسه میشه روزی یکی از این ایتمهی دو ستاره ساخت.چون این wraith robe رو من 3 بار ساختم هر سه بار دو ستاره از کار در اومد نمی دونم شانسیه یا نه.ولی اون bazuband رو چندین بار ساختم تا دو ستاره شد.
این ایتمها رو هم دو بار 250K خریدن ازم.البته ملت بالای 500k گذاشته بودن ولی فروش نمی ره معمولا.
به هر حال اگه هر روز بشه اینکارو کرد در امد خوبیه.
مثل اینکه هرچی گیر اوردن متریالهاش سختتر باشه احتمال دو ستاره شدنش بیشتره.
ماله black smith رو هنوز امتحان نکردم.برای هر کدوم باید دو روز متریال جمع کنم.

hadi_gamer
27-10-2009, 21:51
اوه این لباسا رو از کجا آوردی؟
راستی پی پال رو شارژ کردی؟

C0OPeR
28-10-2009, 04:25
من دو روزه دارم این ایتمهای دو ستاره مال quest مربوط به tailor لول 4 رو میسازم.به نظر میرسه میشه روزی یکی از این ایتمهی دو ستاره ساخت.چون این wraith robe رو من 3 بار ساختم هر سه بار دو ستاره از کار در اومد نمی دونم شانسیه یا نه.ولی اون bazuband رو چندین بار ساختم تا دو ستاره شد.
این ایتمها رو هم دو بار 250K خریدن ازم.البته ملت بالای 500k گذاشته بودن ولی فروش نمی ره معمولا.
به هر حال اگه هر روز بشه اینکارو کرد در امد خوبیه.
مثل اینکه هرچی گیر اوردن متریالهاش سختتر باشه احتمال دو ستاره شدنش بیشتره.
ماله black smith رو هنوز امتحان نکردم.برای هر کدوم باید دو روز متریال جمع کنم.

شما اینقدر میسازی تا آیتم دو ستاره بده . حالا اگه شما لول 3 و 70 درصد باشی و کوئست رو داشته باشی اون سه تا آیتم آخری که میسازی هر 3 تا دو ستاره و آیتم کوئست در میاد و لول 3 هم 100صد در صد میشه .
این اتفاق برای من توی تیلور 4 افتاد اون موقع من متوجه نشدم ولی زمانی که BS رو داشتم 4 میکردم از همون اول شروع کردم به ساخت آیتمها . تا 50 درصد دوتا رو داد ولی از اون به بعد هر چی میساختم نمیداد تا اینکه 90 درصد شدم و آخرین آیتمی که ساختم دو ستاره شد و BS لول 3 هم 100 شد .

اوه این لباسا رو از کجا آوردی؟
راستی پی پال رو شارژ کردی؟
این ست Priate هستش . تازه از جیب پشتم هم یه لیوان آویزونه :27:
durability داره تا 10 روز دیگه تموم میشه . یکی از friend هام (بچه مایه دار) خریده بود دیگه لازمش نداشت فروخت به من . کل ست رو ازش 20.000 تا خریدم . اینو هم همینطوری گفت بده .

نه هنوز شارژ نکردم . احتمالا آخر ماه (البته اگه پشیمون نشم) :20:

kh234
28-10-2009, 11:50
شما اینقدر میسازی تا آیتم دو ستاره بده . حالا اگه شما لول 3 و 70 درصد باشی و کوئست رو داشته باشی اون سه تا آیتم آخری که میسازی هر 3 تا دو ستاره و آیتم کوئست در میاد و لول 3 هم 100صد در صد میشه .
این اتفاق برای من توی تیلور 4 افتاد اون موقع من متوجه نشدم ولی زمانی که BS رو داشتم 4 میکردم از همون اول شروع کردم به ساخت آیتمها . تا 50 درصد دوتا رو داد ولی از اون به بعد هر چی میساختم نمیداد تا اینکه 90 درصد شدم و آخرین آیتمی که ساختم دو ستاره شد و BS لول 3 هم 100 شد .

نکته جالبی بود.
البته این دو تا اخری رو بعد از quest ساختم .
برای black smith با این حساب باید یک عمر متریال جمع کنم.البته میشه 7 تای اول رو ایتمهایی بسازم که متریال کمتر می خواد و بعد اون 3 تا ایتم quest رو بسازم.

kh234
28-10-2009, 12:03
این ست pirate مثل اینکه ماله halloween هست.سه تا quest جدید هم به همین مناسبت به بازی اضافه شده.که همین ست pirate هم جایزه یکی از quest هاشه.البته یک هفته دووم داره.ولی دائمیش تو بوتیک هست.
quest ها هم تا 2 نوامبر میشه انجام داد

C0OPeR
28-10-2009, 16:44
حالا این کوئست ها رو از کی باید بگیریم ؟

البته یک هفته دووم داره.
راستی فکر میکنم دو هفته یا بیشتر durability داشته باشه . چون من که خریدم 10 روز و چند ساعت مونده بود ازش ! الان هم 8 روز مونده .

kh234
28-10-2009, 17:31
حالا این کوئست ها رو از کی باید بگیریم ؟

راستی فکر میکنم دو هفته یا بیشتر durability داشته باشه . چون من که خریدم 10 روز و چند ساعت مونده بود ازش ! الان هم 8 روز مونده .

طرف سرتو کلاه گذاشته.
اینا مجانی هست.quest رو از jolly old jones میشه گرفت. مکانش همونجایی هست که برای اولین بار بازی رو شروع می کنیم،نزدیک dragon quest director .
در اصل quest نیست باهاش حرف میزنی و ایتم میگیری. یکیش همون ست pirate هست یکی هم یک چیزیه که قدرته حمله رو افزایش میده.شبیه همونایی که تو dungeon ها میگیریم.
یکی از ایتمهاش رو هم باید بجاش 100k پول بدی.که معمولا چیز بدربخوری نمیده.اما یک احتمال کمی وجود داره که یک ایتم خیلی خوب بده مثل شمشیر پرنده یا پرنده های گرون قسمت.من 5 بار به همین امید 100k مصرف کردم ولی چیزی گیرم نیومد.

C0OPeR
29-10-2009, 14:36
همین ست رو 300K فروختم ! اتفاقا خیلی ها هم میخریدن .
ست Priate مجانی که فکر نمیکنم باشه یعنی تقریبا مطمئنم نیست چون همینطوری آیتمهاش رو به NPC بفروشی نزدیک 40.000 پول گیرت میاد . مگر اینکه اون یکی سرور اینطوری باشه .
بالاخره من توش 250.000 خوردم (دلالی) :دی

kh234
29-10-2009, 17:15
همین ست رو 300K فروختم ! اتفاقا خیلی ها هم میخریدن .
ست Priate مجانی که فکر نمیکنم باشه یعنی تقریبا مطمئنم نیست چون همینطوری آیتمهاش رو به NPC بفروشی نزدیک 40.000 پول گیرت میاد . مگر اینکه اون یکی سرور اینطوری باشه .
بالاخره من توش 250.000 خوردم (دلالی) :دی
عجب
اگه اینجوره برو چند تا کاراکتر بساز از طریق اون quest هی از اینا بگیر بفروش به ملت.
البته ست دائمش هم هست که تو بوتیک هست ولی این 10 روزه ها رو از همون یارو jolly old jones می تونی بگیری.منم دو تا برای دو تا کاراکتر گرفتم.در ضمن برای همه سرورها همین quest هست.اینجا توضیح داده.
البته ممکنه یک عده برای رنگش خریده باشن که همه لباسهاشون یک رنگ بشه.یا اینکه کلا در جریان نبودن.

C0OPeR
30-10-2009, 14:14
ممنون بابت اطلاعات . دستت درد نکنه :)

C0OPeR
31-10-2009, 22:41
3 روزه بازی نکردم ! چه خبر از بازی ؟ خرست چی کار میکنه حالش خوبه ؟ :دی
هادی تو هم هنوز مشغولی یا وقت میکنی بازی کنی ؟
من که اینقدر سرم شلوغه حتی وست رو هم نمیتونم سر بزنم چه برسه به این .

hadi_gamer
01-11-2009, 01:25
تازه شدی عین من :31:
وقت کجا بود پسر خوب.امیدوارم زودتر اوضاع ردیف شه.:46:

hadi_gamer
01-11-2009, 23:58
خوب امروز تونستم یه خورده بازی کنم.
این هم تیریپ جدید من.چطوره ؟

C0OPeR
02-11-2009, 02:18
به به اولین سوپر استار ایرانی :40::27:
ایول خیلی بهت میاد . مبارکه :46:

من که فکر نمیکنم تا آخر هفته بتونم بیام . 70 شدی ؟ کوئست ها culti 69 رو رفتی ؟
برای fb69 هم wine باید بسازی Ancient Well .

hadi_gamer
02-11-2009, 20:59
مرسی.گفتم یه خورده پول خرج کنم دیگه.این لباسا 1.7 میل دراومد.تازه دستکشش مونده دیگه پول ندارم بخرم.به جای اینکه برم یه خورده اسکیل بگیرم ببین رفتم الکی خرج کردم.جوگیر شدم دیگه دیدم همه لباس دارن من هم گفتم بگیرم.
نه بابا 70 کجا بود هنوز لول 68 هستم.

kh234
02-11-2009, 23:57
امروز رفته بودیم qingzi یدفه دیدم یکنفر می خواد trade کنه.بعد یک لباس گذاشت.گفتم چی می خوای گفت هیچی فقط یک ذره پول بده.منم 50k دادم.بعد که auction house رو دیدم،فهمیدم قیمتش حدود 800-700 هزار هست.فقط بدیش اینه که این ست pirate که مدتش تموم شه دیگه شلوارو کفش ندارم.
راستی این سلاحهای زرد و قرمز و صورتی رو می دونید چجوری می سازن.سبز که مال TT هست.ابی هم که میشه از quest گرفت ولی زرد وقرمز رو نمی دونم چجوریه.در مرحله بعد باید یک سلاح رنگی بسازم.

C0OPeR
03-11-2009, 15:20
چه خبر هادی جون . خوش میگذره ؟ :دی
شیطونه میگه برم adsl رو قطع کنم ! صبح تا شب اداره هستم ! این سیستم مزخرف اداره هم همه چیش onboard ه گرافیک onboard ش هم 32 ه نمیشه باهاش قارچ خور اجرا کرد چه برسه با PWI !

hadi_gamer
03-11-2009, 21:32
چه خبر هادی جون . خوش میگذره ؟ :دی
شیطونه میگه برم adsl رو قطع کنم ! صبح تا شب اداره هستم ! این سیستم مزخرف اداره هم همه چیش onboard ه گرافیک onboard ش هم 32 ه نمیشه باهاش قارچ خور اجرا کرد چه برسه با PWI !
ای بابا حاجی گذشت اون دوران خوشی و جوونی که مفت خوری میکردیم و صبح تا شب علاف بودیم و پیش رفیقا یا بازی میکردیم.دیگه پیر شدیم افتادیم تو کار و زندگی دیگه وقت سر خاروندن نداریم.ولی من نمیتونم بازی رو بیخیال شم هر جور شده روزی یه ساعت بازی میکنم.ولی خوب خیلی خسته میشم تازه ساعت 8 و 9 میرسم خونه.
تو هم نا امید نشو و ادامه بده :46:

C0OPeR
04-11-2009, 15:57
امروز رفته بودیم qingzi یدفه دیدم یکنفر می خواد trade کنه.بعد یک لباس گذاشت.گفتم چی می خوای گفت هیچی فقط یک ذره پول بده.منم 50k دادم.بعد که auction house رو دیدم،فهمیدم قیمتش حدود 800-700 هزار هست.فقط بدیش اینه که این ست pirate که مدتش تموم شه دیگه شلوارو کفش ندارم.
راستی این سلاحهای زرد و قرمز و صورتی رو می دونید چجوری می سازن.سبز که مال TT هست.ابی هم که میشه از quest گرفت ولی زرد وقرمز رو نمی دونم چجوریه.در مرحله بعد باید یک سلاح رنگی بسازم.

خدا شانس یده (مبارکه) :27:

آیتم های زرد legendary هستن و برای ساختن mold لازم دارن که معمولا از TT بهترن .
هادی کلی آیتم legendary ساخته - تخصص داره :31:

نارنجی و صورتی و ... رو هم میتونی بسازی البته متریال های TT میخواد . فقط مشکل اینجاست که متریال های TT به تنهایی برای ساخت اونها کافی نیست بلکه آیتمی که از decompose اسلحه یالباس قبلی بدست میاد رو هم لازم داره .
مثلا شما یه اسلحه نارنجی لول 90 میخوای بسازی باید سری همون اسلحه رو از TT60 بسازی به عبارتی :
TT60 > Dec > TT70 > Dec TT80 > Dec >TT90

البته این سلاح ها خیلی سخت درست میشن چون که همون TT60 - TT70 ش به سختی ساخته میشه و از کمیاب ترین متریال ها و اینجاست که پووووول باید داشت :27:

====
هادی 70 رو رد کردی بگو خودمو هر جور شده میرسونم که با هم بریم :10:

Zende
04-11-2009, 19:28
ممکنه این رو ندیده باشید اگه دیدید خوب ببخشید
پک perfect world :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید World International: The Age of Spirits
Release Date: May 19, 2009

عکس سایز کوچک:

انتخاب عکس که میشه سایز بزرگ:

kh234
05-11-2009, 12:01
خدا شانس یده (مبارکه) :27:

آیتم های زرد legendary هستن و برای ساختن mold لازم دارن که معمولا از TT بهترن .
هادی کلی آیتم legendary ساخته - تخصص داره :31:

نارنجی و صورتی و ... رو هم میتونی بسازی البته متریال های TT میخواد . فقط مشکل اینجاست که متریال های TT به تنهایی برای ساخت اونها کافی نیست بلکه آیتمی که از decompose اسلحه یالباس قبلی بدست میاد رو هم لازم داره .
مثلا شما یه اسلحه نارنجی لول 90 میخوای بسازی باید سری همون اسلحه رو از TT60 بسازی به عبارتی :
TT60 > Dec > TT70 > Dec TT80 > Dec >TT90

البته این سلاح ها خیلی سخت درست میشن چون که همون TT60 - TT70 ش به سختی ساخته میشه و از کمیاب ترین متریال ها و اینجاست که پووووول باید داشت :27:

====
هادی 70 رو رد کردی بگو خودمو هر جور شده میرسونم که با هم بریم :10:
ممنون بابت اطلاعات
من فکر می کردم با اتصال دو تا gem هم میشه درسلاح درخشش ایجاد کرد.
بعد فهمیدم فقط در مورد ارمور میشه اینکار رو انجام داد.
اینم از تو فروم پیدا کردم.
2 grade 5 hp stones = purple glow
2 grade 5 phys def stones = orange/reddish glow
2 grade 5 mag def stones = white glow
2 grade 5 mp stones = blue glow
2 grade 5 evasion stones = yellow glow
2 grade 5 elemental stones = green glow
2 grade 5 stones, not the same = sparkles
4 grade 8 hp stones = lightning effect
4 grade 8 mp stones = blue crystal effect
4 grade 8 elemental stones = Strong green glow with sparkles
4 grade 8 phys def stones = Burning fire
4 grade 8 mag def stones = Strong white mist
4 grade 8 evasion stones = Bigger/stronger yellow glow with sparkles.

ممکنه این رو ندیده باشید اگه دیدید خوب ببخشید
پک perfect world :

ما بعد از اومدن این expansion بازی رو شروع کردیم. ورژن اولیه رو اصلا ندیدیم.راستی شما هم بازی می کنید؟

hadi_gamer
06-11-2009, 19:10
ولی انصافا ما خوب بازی کردیم.بدون اینکه یه سنت برای بازی خرج کنیم تقریبا آیتمای خوبی داریم.من که مونت و ست لباس دارم و تقریبا سلاح و gear هام legend هستش.علی هم که gear خفن و ست لباس داره.درسته خیلی آیتمای توپ نداریم ولی برای کسی که مجانی بازی میکنه خیلی خوبه.

C0OPeR
06-11-2009, 19:24
اونایی هم که پول دارن دو نوع هستن :
1- یه سری فقط پول بابت خشگلی میدن
2-یه سری هم بابت گیرز

حالا ما پول نمیدیم هر دو رو هم داریم :دی من که آخرین روزی که بازی کردم برای آیتمام شارد خریدم و هر چی اسکیل داشتم گرفتم
نزدیک 1.2 میلیون شد ولی خیلی بهتر شدم . هم دمیج اسکیلام زیاد شد هم هیلینگ

درسته خیلی آیتمای توپ نداریم ولی برای کسی که مجانی بازی میکنه خیلی خوبه.
بابا آیتمای من و تو که خیلی خوبه ! نصف بیشتر لباسا که TT ه بقیه هم 3 ستاره شارد خورده ! یه سری رو میبینی گریت میگیره :دی
تازه تو legendary هم داری .
چی شد هادی الان لول چندی ؟ شیطونه میگه امشب بیام یه ساعت بازی کنما !

hadi_gamer
06-11-2009, 20:44
من لول 69 هستم.امشب میام تو هم بیا.

kh234
11-11-2009, 23:42
شما چیزی در باره این مکانهای old می دونید؟
مثل old heavens tear
می گن مکانهای old گذشته مکانهای فعلی هست و یک نقشه جدا داره.شما اونجا بودید؟

hadi_gamer
13-11-2009, 00:20
شما چیزی در باره این مکانهای old می دونید؟
مثل old heavens tear
می گن مکانهای old گذشته مکانهای فعلی هست و یک نقشه جدا داره.شما اونجا بودید؟
نه من چیزی نشنیدم.تو از کجا دیدی همچین مطلبی رو ؟

kh234
13-11-2009, 11:36
نه من چیزی نشنیدم.تو از کجا دیدی همچین مطلبی رو ؟
توی فرومها دیدم.
مثل اینکه از لول 70 به بعد میشه وارد اون مکانها شد.
در لول 70 یک ماموریتی میگیرید و بعد می تونید وارد بشید.با ماموریتهای بعدی هم مکانهای جدید باز میشن.

hadi_gamer
15-11-2009, 20:40
بچه ها کجایید پس تاپیک حسابی خوابیده.مثل اینکه پچ rising tide رو دادن درسته؟کسی دانلود کرده؟حجمش چقدره؟ بازی چه تغییراتی کرده؟
علی کجایی؟اگه وقت بازی نداری حداقل به این تاپیک سر بزن مثل من :41:

C0OPeR
15-11-2009, 20:50
سلام هادی جون :40::10:
من هر روز سر میزنم ولی نمیتونم بازی کنم . فکر هم نکنم به این زودیا بتونم شروع کنم . اگه میخوای یوزر پسورد رو بدم حوصلت سر رفت با کلریک بازی کنی :دی

hadi_gamer
15-11-2009, 21:00
من خودم 10 روزه بازی نکردم.پسر اصلا وقتش نیست.چی کار کنیم؟ من دوست دارم بازی کنم :41:

C0OPeR
15-11-2009, 21:15
من که وقتشو دارم (تو اداره) ولی سیستمشو ندارم :دی
ای بابا درست میشه بالاخره ! این بازی خوبیش اینه بازی نکنی عقب نمیفتی یا صبح تا شب هم که بازی کنی بازم نسبت به بقیه همچین فرقی نداری .
من اگه وقت کنم همون veno رو لول آپ میکنم خیلی دوست دارم لول 60 ش کنم تنهایی برم TT :21:
یه بازی Browser Base درست حسابی سراغ نداری هادی ؟ آخه به جز اینترنت اکسپلورر سیستم اداره چیز دیگه بالا نمیاره :27:

hadi_gamer
15-11-2009, 21:21
همون west خوبه دیگه.داری بازی میکنی.

C0OPeR
15-11-2009, 21:39
آخه وست همش 4 تا کلیکه و هیچ هیجانی هم نداره دیگه یعنی جایی واسه پیشرفت نداره یه جورایی تموم شده :41:
به هر حال اگه یه چیز جدید و خوب پیدا کردی حالا مثل همین PWI یا Conan هم بود مشکلی نیست دیگه روزی یه ساعت رو میشه بازی کرد . فقط یه کم زده شدم از بازی های روتین مخصوصا این PWI که هر روز BH و CS ولی چیزی از خوبی های بازی کم نمیکنه فقط اگه یه veno با herc داشتم دیگه اداره رو هم بیخیال میشدم :31::8:

hadi_gamer
15-11-2009, 22:23
من اگه تو اداره امکان اینترنت داشتم خان وارز رو شروع میکردم.به نظر بازی براوزر بیس قشنگی میاد.تریبال هم خوبه ولی یه خورده قدیمی شده.

kh234
16-11-2009, 14:34
بچه ها کجایید پس تاپیک حسابی خوابیده.مثل اینکه پچ rising tide رو دادن درسته؟کسی دانلود کرده؟حجمش چقدره؟ بازی چه تغییراتی کرده؟

نه هنوز ندادن.تاریخ دقیقش هم اعلام نشده فقط میگن نزدیکه،ولی فکر میکنم نزدیک کریسمس release بشه.
در مورد حجمش هم که اون پچهای بالای 300mb قسمتی از همین expansion بودن احتمالا یکی دو تا دیگه از این پچها اضافه بشه ، کامل میشه.

kh234
17-11-2009, 11:21
این دو سه روز اخیر double drop , exp بود.mold زیاد drop میشد.منم تنهایی رفتم fb19 یک mirge sword:Mold گرفتم.البته سلاحش برای این لول یک مقدار ضعیفه ولی میشه با قیمت خوب فروخت.معمولا mold برای سلاح magic خیلی کم پیدا میشه و اکثرمولدها مال سلاحهای فیزیکی هستند.
purified oil و silk thread هم خوب drop میشد.

hadi_gamer
17-11-2009, 20:06
این دو سه روز اخیر double drop , exp بود.mold زیاد drop میشد.منم تنهایی رفتم fb19 یک mirge sword:Mold گرفتم.البته سلاحش برای این لول یک مقدار ضعیفه ولی میشه با قیمت خوب فروخت.معمولا mold برای سلاح magic خیلی کم پیدا میشه و اکثرمولدها مال سلاحهای فیزیکی هستند.
purified oil و silk thread هم خوب drop میشد.
ای بابا خیلی حیف شد.کاش بازی میکردم.

kh234
20-11-2009, 01:24
جمعه هم باز double xp هست.برای TT رفتن وقت مناسبیه.

kh234
22-11-2009, 00:51
امروز یکی بهم گفت بیا بریم Zhen .منم فکر کردم اسم یک باسه.خلاصه رفتیم تو اون جزیره نزدیک dream weaver بعد کلریک یک bb درست کرد و تانکها هم هر چی جک و جونور اون اطراف بود اورد طرف ما. به منم گفتن dragon breath بزن .خلاصه توی یک مدت کوتاه کلی جونور کشتیم و ایتم گرفتیم.من حدود 120k تونستم exp بگیرم.توی روزهای double exp خیلی کار خوبیه برای exp گرفتن فقط mana pot زیاد مصرف میشه.من 80-90 تا مصرف کردم بازم کفاف نداد.

C0OPeR
23-11-2009, 13:09
سلام بچه ها :40: :10:
چه خبر از بازی ؟ قیمت گلد الان چند بید ؟ :دی
من هر چند وقت یه بار آپیدیت ها رو میگیرم ولی نمیتونم بازی کنم :20:
====
هادی تو بازی میکنی یا مثل من هنوزم وقت نکردی ؟
نامردا هنوز حقوق این ماه رو نریختن :41:

hadi_gamer
23-11-2009, 18:06
سلام علی...نه من هم هنوز وقت نکردم.شاید امشب یه سر برم BH . دلم تنگ شده.

kh234
16-12-2009, 15:23
expansion فردا صبح release میشه.

hadi_gamer
16-12-2009, 18:15
ئه نمیدونی حجمش چقدره؟

kh234
17-12-2009, 11:51
ئه نمیدونی حجمش چقدره؟
تسلیت میگم
834mb

kh234
18-12-2009, 15:00
بالاخره دانلود تموم شد و وارد بازی شدم.
اول اینکه یک سرور PVE جدید اضافه شده که طبیعتا تو این سرور همه لول پایین هستن و بازی کردن در اون می تونه جالب باشه.
دوم اینکه سه تا جزیره در قسمت جنوب شرقی نقشه اضافه شده.که توی یکی از اونها شهر tideborn ها قرار داره و از نظر زیبایی از همه شهرها بالاتر هست.
ضمن اینکه یک نوع quest جدید اضافه شده که public quest هست و هر فرد به نسبت سهمی که که در انجام اون ماموریت داره exp میگیره.البته هنوز اون quest dispatcher مربوطه در محل قرار نداره و من موفق نشدم اون ماموریت رو بگیرم.
در مورد کلاسها هم دو تا کلاس جدید هست که یکی magic هست و یکی melee که هر دو می تونند مذکر یا مونث باشند.من اون کلاس magic رو انتخاب کردم و یک کاراکتر تو سرور جدید ساختم.با اینکه سرور جدید هست ولی جمعیت زیادی توش هست.

hadi_gamer
18-12-2009, 17:06
فکر کنم تو این سرور جدید همه tidebprn بردارن و از کلاسای دیگه خبری نیست :)

kh234
19-12-2009, 00:52
این ماموریتهای public رو هم امتحان کردم.
وقتی ماموریت رو میگیریم یک سری اهداف هست که باید انجام بشه.مثلا میگه 50 تا از فلان mob باید کشته بشه.البته mob ها قویتر از mob های عادی هستند.همه افراد حاضر در اون منطقه می تونند در ماموریت شرکت کنند و بعضی هم ممکنه مدتی بعد از شروع ماموریت،وارد بشن.وقتی اهداف ماموریت انجام بشه ماموریت به پایان میرسه و هر کس به نسبت damage وارده مدالهایی دریافت میکنه و هر مدال رو با مقداری exp تعویض می کنه.البته کلریکها هم با heal کردن می تونن امتیاز بگیرنو هم با حمله کردن.من نیم ساعت بازی کردم و دو تا مدال گرفتم که در مجموع حدود 26k بهم exp داد.نکته جذابش اینه که خیلی اونجا شلوغ هست و یک دفعه 20 نفر تو یک منطقه میریزن سر یک boss ولی همین باعث میشه که گاهی بازی کند بشه.

A.Fire
19-01-2010, 08:25
با سلام.
من امروز این بازیو شروع کردم. از Shaiya کوچ کردم:31:
اگه هر نکته یا چیز مهمی هست ممنون میشم بگین.

در ضمن تو Shaiya شنیدم اگه پول خرج نکنی نمیتونی پیشرفت کنی PWI هم اینطوریه؟

C0OPeR
19-01-2010, 08:34
در ضمن تو Shaiya شنیدم اگه پول خرج نکنی نمیتونی پیشرفت کنی PWI هم اینطوریه؟
والا من و هادي كه پولي خرج نكرديم و تا نزديك 80 هم رفتيم و خيلي از چيزهايي كه پولدار ها هم ندارن رو داشتيم !
ولي اينو بگم كه دهنمون سرويس شد :27:

A.Fire
19-01-2010, 10:04
من الان کدوم سرور برم بهتره. میخوام Barbarian بردارم.(الان تو سرور .....Dream ام)
اگه میشه یه توضیحی هم در مورد فرق Skill تانک با اون یکی که Damage زیاد میزنه بدید(کدوم بهتره):20:
ممنون

C0OPeR
19-01-2010, 10:59
همون dream خوبه .
در مورد اسكيل ها هادي بهتر ميتونه راهنمايي كنه !
تا اونجايي كه من ميدونم براي اينكه تانك hp بالا بشي بايد روي vit زياد كار كني و اگه ديمج زن ميخواي بشي بايد روي str كار كني .
در هر دو حالت در مقابل boss هاي مجيك بربرين خوب كار نميكنه . در كلاس كلاس خيلي خوبيه و هميشه بهش نياز دارن .

راستي سعي كن از همين شروع كار هر چي متريال ميده نگه داري وگرنه تو لول هاي بالاتر نميتوني فارم كني و كلي بايد هزينه كني كه همونايي رو كه مينداختي دور بخري !! :27:

A.Fire
19-01-2010, 12:24
همون dream خوبه .
در مورد اسكيل ها هادي بهتر ميتونه راهنمايي كنه !
تا اونجايي كه من ميدونم براي اينكه تانك hp بالا بشي بايد روي vit زياد كار كني و اگه ديمج زن ميخواي بشي بايد روي str كار كني .
در هر دو حالت در مقابل boss هاي مجيك بربرين خوب كار نميكنه . در كلاس كلاس خيلي خوبيه و هميشه بهش نياز دارن .

راستي سعي كن از همين شروع كار هر چي متريال ميده نگه داري وگرنه تو لول هاي بالاتر نميتوني فارم كني و كلي بايد هزينه كني كه همونايي رو كه مينداختي دور بخري !! :27:

ایول!!! آقا هادی بالاخره موفق شد دانلود کنه. من تا صفحه 51 خوندم هنوز درگیر بودن ایشون. ما هم یه جورایی حالمون گرفته بود.
خب اگه HP زیاد داشته باشی ولی Damageت خوب نباشه چه فایده ای داره؟
من آیتم از یکی کش نرم دور نمیندازم.
راستی یه چیزایی رو زمین هست مثل گل و ... اونارو چه جوری میتونم بردارم؟ به چه درد میخوره؟
این GENE چیه؟

ببخشید سوالا زیاد شد.

C0OPeR
19-01-2010, 12:58
ایول!!! آقا هادی بالاخره موفق شد دانلود کنه. من تا صفحه 51 خوندم هنوز درگیر بودن ایشون. ما هم یه جورایی حالمون گرفته بود.
راستی یه چیزایی رو زمین هست مثل گل و ... اونارو چه جوری میتونم بردارم؟ به چه درد میخوره؟
این GENE چیه؟

ببخشید سوالا زیاد شد.

خوبه . تاپيك رو بخوني خيلي چيزا دستگيرت ميشه .
ببين تو همه بازي هاي اين شكلي تانك ها دميج كمي ميزن ولي يه سري اسكيل دارن كه aggro رو نگه داره .
گلها و سنگ هاي معدني رو حتما جمع كن كه خريدار خفن دارن بعد خودتم خيلي نياز به اينها داري !
براي جمع كردن اونها بايد يه pickaxe داشته باشي كه فكر كنم از merchant بايد بخري .

Genie رو هم تو همين تاپيك توضيح دادن بچه ها . سرچ كني پيدا ميشه .

A.Fire
19-01-2010, 17:35
ببين تو همه بازي هاي اين شكلي تانك ها دميج كمي ميزن ولي يه سري اسكيل دارن كه aggro رو نگه داره .

دقیقا متوجه نشدم. چیکار میکنه تانک؟

والا من که چیزی نفهمیدم از توضیحات Genie. فقط فهمیدم اسکیلش شانسیه ممکنه Str در بیاد ممکنه Vit. خب واسه Barb کدوم بهتره؟ اگه اون نشد چی؟

hadi_gamer
19-01-2010, 19:16
این GENE چیه؟

ببخشید سوالا زیاد شد.

سلام.ممنون از ابراز هم دردی.لطف داری:31:
در مورد بربرین فقط روی vit کارکن و str رو تا حدی زیاد کن که بتونی سلاح مورد نیاز لولت رو بگیری.
مثل اینکه تا حالا mmorpg بازی نکردی که نمیدونی کار تانک چیه.
تانک باید جون زیاد و دفاع زیادی داشته باشیه تا زیر باس ها و موب های مختلف تو پارتی ها دووم بیاره برای همین باید vit خیلی زیادی داشته باشی.اگر هم میخوای دمیج بزنی دیگه نباید barbarian برداری چون این کلاس مخصوص تانک هستش و اسکیل ها و جادوهای اون به درد تانک کردن میخوره.
اگه دوست داری دمیج بزنی blademaster یا archer یا mage بردار.که اونا بیلد اسکیلاش فرق میکنه.

A.Fire
20-01-2010, 01:21
حذف شه لطفا

A.Fire
20-01-2010, 09:48
دبگه بیخیاله Race. رفتم تو فروم صحبت کردم به این نتیجه رسیدم BM بهتره. فقط یه یارو اومد کمکم کرد کوئست بگیرمو از این حرفا خلاصه خیلی حال داد بعد دعوتم کرد به Guildeش که فعلا پیچوندمش. چیکار کنم برم؟
راستی من میخوام از Double axe استفاده کنم(ایشالا در آینده) بیلد 3str/1dex/1vit هر لول خوبه؟
یه راهنمایی هم بی زحمت رو کوئست ها بکنید. من نمیدونم کدومشونو بگیرم. اگه الان کوئست های Blacksmith رو بگیرم بعدا حتما باید شغلمم همین باشه؟
ممنون

hadi_gamer
20-01-2010, 20:16
دبگه بیخیاله Race. رفتم تو فروم صحبت کردم به این نتیجه رسیدم BM بهتره. فقط یه یارو اومد کمکم کرد کوئست بگیرمو از این حرفا خلاصه خیلی حال داد بعد دعوتم کرد به Guildeش که فعلا پیچوندمش. چیکار کنم برم؟
راستی من میخوام از Double axe استفاده کنم(ایشالا در آینده) بیلد 3str/1dex/1vit هر لول خوبه؟
یه راهنمایی هم بی زحمت رو کوئست ها بکنید. من نمیدونم کدومشونو بگیرم. اگه الان کوئست های Blacksmith رو بگیرم بعدا حتما باید شغلمم همین باشه؟
ممنون

در مورد بیلد BM اطلاع زیادی ندارم بهترین راه همونه که تو فروم بازی بپرسی.
در مورد شغلها هم شما همه شغلها رو میتونی با هم داشته باشی.ولی اگه رو یکی دو تا تمرکز کنی بهتره.

A.Fire
21-01-2010, 04:13
من امروز کلی متریال جمع کردم. کسی اینجا میتونه اسلحه یا آرمور بسازه باهاش؟:20: من واقعا یه Double axe توپ لازم دارم.
در ضمن من Etherlandم. اگه اون نزدیکا کسی هست بیاین یه کمکی به لول آپ ما کنید. صواب داره.:20:

C0OPeR
21-01-2010, 11:32
هم هادي ميتونه هم من .
apoth (داروسازي) و BS و tailor ام 5 ه . ولي بايد آپديت ها رو دانلود كنم تا بتونم بيام تو بازي :دي

A.Fire
21-01-2010, 11:58
من خیلی سخت وارد فروم میشم. هر موقع هم پست میدم تو صفحه نمیبینمش مجبورم دوباره بنویسم. بعد که پست میکنم دوتا میشه.
این پست هم حذف شه لطفا

A.Fire
21-01-2010, 12:05
هم هادي ميتونه هم من .
apoth (داروسازي) و BS و tailor ام 5 ه . ولي بايد آپديت ها رو دانلود كنم تا بتونم بيام تو بازي :دي

پس بیزحمت بگو چه متریال هایی لازم داری که اگه کمو کسری دارم جور کنم.
این Inventory هم واقعا رو اعصابمه. هر 20 دقیقه باید برم یه جایی آیتم هامو بفروشم:13: واسه من که لول 9م راهی هست بتونم بزرگش کنم؟

C0OPeR
21-01-2010, 13:18
هم هادي ميتونه هم من .

A.Fire
22-01-2010, 18:37
هم هادي ميتونه هم من .

این Inventory هم واقعا رو اعصابمه. هر 20 دقیقه باید برم یه جایی آیتم هامو بفروشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واسه من که لول 9م راهی هست بتونم بزرگش کنم؟

چرا دوباره همون جوابو دادی؟:31:
شما ها اسمتونو به من P.M کنید من Addتون میکنم.

C0OPeR
22-01-2010, 19:12
این Inventory هم واقعا رو اعصابمه. هر 20 دقیقه باید برم یه جایی آیتم هامو بفروشم:13: واسه من که لول 9م راهی هست بتونم بزرگش کنم؟
یه کوئست هستش که باید یه سری آیتم دراگون کوئست بدی تا 8 اسلات به اینونتوری اضافه کنه .
کوئست رو باید از بانکر بگیری . دو مرحله ای هر مرحله 8 اسلات اضافه میشه .

چرا دوباره همون جوابو دادی؟:31:
شما ها اسمتونو به من P.M کنید من Addتون میکنم.

شرمنده فروم مشکل داشت هی قطع و وصل میشد !!
من و هادی 3-4 ماهی میشه که بازی نمیکنیم . بدلیل مشغله کاری :20:
حیف اون کلریک و آرچری که من و هادی ساختیم . سالاری بودن واسه خودشون :27:
عکساشون هستش تو صفحات قبل برو ببین حالشو ببر :31:

A.Fire
22-01-2010, 23:33
یه کوئست هستش که باید یه سری آیتم دراگون کوئست بدی تا 8 اسلات به اینونتوری اضافه کنه .
کوئست رو باید از بانکر بگیری . دو مرحله ای هر مرحله 8 اسلات اضافه میشه .

کوئست نگو بلا بگو. Mob هایی که آیتم هاشو دراپ میکنن کمترینشون لول 25ه. که تازه هر کدوم حدود 7% امکان دراپ دارن. من گفتم برای لول 9.

شرمنده فروم مشکل داشت هی قطع و وصل میشد !!
من و هادی 3-4 ماهی میشه که بازی نمیکنیم . بدلیل مشغله کاری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حیف اون کلریک و آرچری که من و هادی ساختیم . سالاری بودن واسه خودشون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عکساشون هستش تو صفحات قبل برو ببین حالشو ببر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دشمنت شرمنده.
آره عکسارو دیدم. اینهمه پیشرفت کردین اونوقت دیگه بازی نمیکنین؟
پس اون مونت هاتونو بیارین بدین به من. حیفه دارن خاک میخورن.:31:

C0OPeR
22-01-2010, 23:39
تا لول 30 که یه هفته ای میشه رفت !
فقط بازم میگم هر چی گیر میاری یا بذار auction house یا اینکه نگه دار .
تا زحمت نکشی قدر چیزی رو نمیدونی . حالا یکم زحمت بکش برای در آوردن پول مونت بعد میفهمی من و هادی چه سختی هایی رو کشیدیم تا ارزونترین مونت بازی رو بخریم ولی کلی حال کردیم با این خرس هادی خیلی باحال بود خدایی :27:

hadi_gamer
23-01-2010, 00:06
آره نمیدونی من چی کشیدم برای خریدن این خرس.بعدش هم که همش با خرس میرفتم مسافرکشی(متریال جمع میکردم lol ) تا چندرغاز پول در بیارم.ولی با همین فروش متریال تونستم ست لباس بخرم. خیلی حال داد.

A.Fire
23-01-2010, 01:51
فقط بازم میگم هر چی گیر میاری یا بذار auction house یا اینکه نگه دار .

Auction House دیگه چیه؟ من فقد تو بانک بلدم قایم کنم:31:
اگه یه توضیحی بدین کدوم شغل به درد بخور تره و کلا چه آیتمهایی رو باید نگه دارم خیلی ممنون میشم:20:

C0OPeR
23-01-2010, 01:57
یه جایی که میتونی آیتم رو بذاری برای فروش و ملت میان میخرن و بلعکس . برو ببین چیا گرونه همونو جمع کن بذار برای فروش .
فردا یه چندتا آیتم میگم اونا رو نگه دار الان اسمشون دقیقا خاطرم نیستش .

A.Fire
23-01-2010, 04:57
یه جایی که میتونی آیتم رو بذاری برای فروش و ملت میان میخرن و بلعکس . برو ببین چیا گرونه همونو جمع کن بذار برای فروش .

من فکر کردم میتونی کلک رشتی بزنی مثل بانک ازش استفاده کنی. بعد که 1000 تا Coin از دست دادم تازه فهمیدم مثل سگ Fee میگیره از آدم:13:

مر30 منتظرم:20:
اگه میشه یه راهنمایی هم بکن کدوم شغل هم بدرد بخوره هم پول در میاد ازش.:20:

HoJJaT_07
23-01-2010, 15:09
تقریبا با wow برابری میکنه :دی من به خاطر همون ازدواجش میام:دی

میگم تورن نداره ؟ من گاو میخوام :19:

احتمالا یه دروید وردارم (نمیدونم اینجا اسمش چیه همونی که قدرت حیواناتو داره) نشد هیل ورمیدارم :دی

Talent و اینجور چیزا داره ؟ مثلا کلاسی مثل دروید توی wow هم Melee داره هم Ranged ...

A.Fire
25-01-2010, 00:42
اینم یکی از GF های داداشتون:31:(لول 33:5:)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکی نیست بگه بذار لولت دو رقمی شه بعد:27:

C0OPeR
25-01-2010, 01:19
مبارکه به پای هم پیر شین :27:

A.Fire
25-01-2010, 02:19
مبارکه به پای هم پیر شین :27:
گفتم GF. قضیه جدی نیست که. 5-4 تا دیگه هم دارم:46:

من هنوز بازی نکردم منتظرم.

C0OPeR
25-01-2010, 08:20
گفتم GF. قضیه جدی نیست که. 5-4 تا دیگه هم دارم:46:

من هنوز بازی نکردم منتظرم.

بله ملطفتم ما هم از اينكارا ميكرديم اسنادشم موجوده :27:
هادي كه هر روز با 6-7 نفر ميپريد (مخ زني در حد تيم ملي) يهو ميديدي يكي با يه دختر تو بغلش از رو سرت رد ميشه :27::31:

شرمنده آيتم ها به كل يادم رفت بگم .
1- همه Glue ها
2- همه oil ها
3- همه thread ها
4- همه چوب ها
هر كدوم 4 نوع دارن .
اينا از همه مهمترن بقيه متريال ها رو ميشه با نيم ساعت يه ساعت فارم جمع كرد .

A.Fire
25-01-2010, 09:38
بله ملطفتم ما هم از اينكارا ميكرديم اسنادشم موجوده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کنایه تابلو نزن که میبرنت ک ره ی زک:31:

هادي كه هر روز با 6-7 نفر ميپريد (مخ زني در حد تيم ملي) يهو ميديدي يكي با يه دختر تو بغلش از رو سرت رد ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا کجا میبردنشون ایشون؟ مکان میشناشین جایی؟:21:

شرمنده آيتم ها به كل يادم رفت بگم .
1- همه Glue ها
2- همه oil ها
3- همه thread ها
4- همه چوب ها
هر كدوم 4 نوع دارن .
اينا از همه مهمترن بقيه متريال ها رو ميشه با نيم ساعت يه ساعت فارم جمع كرد .
دستت سلامت:10:
اگه ممکنه یه راهنمایی هم بکن کدوم شغلو بردارم. هم میخوام به دردم بخوره هم پول ساز باشه.(ااا!!! دیگه چی؟:31:)

C0OPeR
25-01-2010, 10:17
BM ورداشتي ؟ (عكست معلومه ديگه :دي)
ببين بهترين شغل واسه BM همين Black Smith هستش . واسه خودت ميتوني سلاح بسازي كنارشم تيلور كار كني خوبه :46:

Alex merccer
25-01-2010, 18:48
سلام به همه بروبکس
من میخوام بازی رو شروع کنم اما خیلی وقت بازی ندارم
حالا یک سوال:حدودا چقدر طول می کشه قوی بشم و این که کسی اکانت بی استفاده(که البته یکم با هاش کار شده باشه مرد هم باشه کلاسش هم ترجیحا میج باشه(همون جادوگر خودمون)(چقدر شرایطش سخت شد:18: فکر کنم از آخر خودم مجبور شم از اول بازی کنم)) نداره؟:19::19::6::6::47:

hadi_gamer
25-01-2010, 19:25
یعنی چی قوی بشی؟ شما تو هر لولی که باشی میتونی از بازی لذت ببری و با هم لول های خودت پارتی بذاری و بری دانگئون و ...
ولی معمولا از لول 40 به بعد بازی قشنگ میشه.تا لول 40 هم خیلی طول بکشه یه هفته است.

A.Fire
26-01-2010, 08:06
سلام به همه بروبکس
من میخوام بازی رو شروع کنم اما خیلی وقت بازی ندارم
حالا یک سوال:حدودا چقدر طول می کشه قوی بشم و این که کسی اکانت بی استفاده(که البته یکم با هاش کار شده باشه مرد هم باشه کلاسش هم ترجیحا میج باشه(همون جادوگر خودمون)(چقدر شرایطش سخت شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فکر کنم از آخر خودم مجبور شم از اول بازی کنم)) نداره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما بازی رو شروع کن ما همه تا جایی که بتونم راهنماییت میکنیم. میتونی صفحه های قبل هم بخونی اطلاعات مفیدی داره. شما همون وقت کمتو بذاری رو یه کاراکتر آکبند لذتش بیشتره:20:

BM ورداشتي ؟ (عكست معلومه ديگه :دي)
ببين بهترين شغل واسه BM همين Black Smith هستش . واسه خودت ميتوني سلاح بسازي كنارشم تيلور كار كني خوبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مر30.:20: الان بکوب میرم Blacksmith میگیرم روش کار میکنم.

راستی تو این آیتمها کدومش به درد نخوره؟ حجم Inventoryم خیلی کمه میخوام یه سری هارو وقتی میگیرم بندازم دور کلا.

C0OPeR
26-01-2010, 11:36

قرمزا رو بفروش یقسه رو نگه دار و آیتم بساز . گل ها رو هم میتونی با قیمت خوب بفروش مخصوصا nectar و silvia root .

A.Fire
26-01-2010, 11:54

قرمزا رو بفروش یقسه رو نگه دار و آیتم بساز . گل ها رو هم میتونی با قیمت خوب بفروش مخصوصا nectar و silvia root .

شما همرو قرمز کردی که:31:شمشیر، آرمور، Health potion، اون گل سمت چپ بالاییه Exp میده 50000. اون fur سمت چپ بالای Safe هم که مال دراگون کوئسته. اینارو بفروشم همرو؟

Mr-HmH
26-01-2010, 14:33
این بازی با دیال آپ چجوری بالا میاد ؟

C0OPeR
26-01-2010, 17:50
آرمر هایی که از مب ها دراپ میشه 90% بدرد نمیخوره آیتمی که خودت میسازی به مراتب بهتره .
اون آیتمه که exp میده رو استفاده کن . فکر کردم متریاله ! وقتت رو صرف دراگون کوئست نکن اصلا ارزش نداره مگه این که جزو culti باشه .

HoJJaT_07
26-01-2010, 22:37
آقا یک سوال دیگه

بازی تا لول چنده ؟

ورد که تا لول 80 هست و به زودی 85

بعد یه سوال دیگه ... سرور اصلی ریت هاش چنده ؟ 1x اون که خیلی سخته لول آپ چیکار کنیم :دی

C0OPeR
27-01-2010, 00:34
تا اونجایی که یادمه 100 لول بود !
حجت جان این بازی فکر نکنم سرور unofficial هم داشته باشه ! سرور های رسمی بازی هم همه چیزش x1 هستش .
لول آپش از 70 به بعد سخت میشه . شاید بتونی تو دو ماه بازی به 70 برسی ولی از 70 تا 100 فکر کنم چند ماهی طول بکشه .
بازی فوق العاده قشنگیه من از وقتی wotlk به دستم نرسید رفتم سراغ این (البته قابل مقایسه با wow نیستش مخصوصا تو pvp که اصلا حرفی برای گفتن نداره ) ولی در کل میتونم بگم بازی خیلی جذاب و دوست داشتنی هستش با گرافیک فوق العاده .

A.Fire
27-01-2010, 02:45
جاتون خالی مخ یه لول 70و زدم و .....:31: ولی عجب کاراکتر توپی داشت دختره.:18:

آرمر هایی که از مب ها دراپ میشه 90% بدرد نمیخوره آیتمی که خودت میسازی به مراتب بهتره .
اون آیتمه که exp میده رو استفاده کن . فکر کردم متریاله ! وقتت رو صرف دراگون کوئست نکن اصلا ارزش نداره مگه این که جزو culti باشه .
من اون آیتم های دراگون کوئستو برای کوئست Inventory لازم دارم. ولی در هر صورت ممنون.:20:Culti چیه؟
راستی گفتی آیتم ها رو خوب بفروشم(مثل Nectar و ...) یعنی بزارم تو AC یا به NPC بفروشم؟

Alex merccer
28-01-2010, 20:12
سلام
من امروز بازیو شروع کردم کلاسم رو هم wizard برداشتم اگه کسی تونست یک آموزش واسه کلاس من بزاره
یک چیزه دیگه:این بازیش صدا نداره؟:13::13:

A.Fire
29-01-2010, 05:55
یک چیزه دیگه:این بازیش صدا نداره؟

چرا ولی Volume نداره اولش. باید بری تو تنظیمات درستش کنی.

چرا سوت و کور شده تاپیک؟ کجایین اساتید؟

Shahroozs2
29-01-2010, 12:32
سلام
میخواستم بدونم این فرشته ای که پهلوی هیرو پرواز میکه به چه درد می خوره؟

A.Fire
30-01-2010, 02:28
سلام
میخواستم بدونم این فرشته ای که پهلوی هیرو پرواز میکه به چه درد می خوره؟
اون واسه اینه که هیرو سینه پهلو نکنه:31:
اسمش Genie. یه سری لول میتونی براش بگیری که کمکت کنه تو جنگ، هیل کردن و .... .

A.Fire
31-01-2010, 10:45
آقا به جز Decompose راه دیگه ای نیست که Stamina جینی رو زیاد کنی؟ من هر دفعه کلی متریال صرف میکنم 400 تا Stamina میگیرم:41:

C0OPeR
31-01-2010, 10:57
با متريال هاي ارزون يه سري آيتم دو ستاره لول 10-15 بساز . هر كدوم از اين آيتم ها بهت حدود 400 تا سنگ ميدن .

Shahroozs2
31-01-2010, 16:07
برای ساخن اسلحه به چه چیزایی نیازه؟
وقتی وسایل مورد نیاز را گرفتم و میرم پهلوی blacksmith باید روی کدوم گزینه بزنم تا اسلحه را بسازه؟
ممنون

Shahroozs2
31-01-2010, 16:08
وقتی وسایل مورد نیاز را گرفتم و میرم پهلوی blacksmith باید روی کدوم گزینه بزنم تا اسلحه را بسازه؟
ممنون

A.Fire
31-01-2010, 21:08
با متريال هاي ارزون يه سري آيتم دو ستاره لول 10-15 بساز . هر كدوم از اين آيتم ها بهت حدود 400 تا سنگ ميدن
اینطوری که خیلی خفن میشه:20:
چه جوری 2 ستاره بسازم؟ من هنوز لول 1 ام.
متریال ارزون کدومارو میگین؟ مگه میتونم خودم متریال انتخاب کنم؟
ببخشید هی سوال تو سوال میشه:31:

C0OPeR
31-01-2010, 22:19
ممنون
شما اول باید دانش لول 1 بلک اسمیت رو داشته باشین .

اینطوری که خیلی خفن میشه:20:
چه جوری 2 ستاره بسازم؟ من هنوز لول 1 ام.
متریال ارزون کدومارو میگین؟ مگه میتونم خودم متریال انتخاب کنم؟
ببخشید هی سوال تو سوال میشه:31:
فرقی نداره لول چند باشی . هر آیتم سه حالت داره - 1 ستاره 2 ستاره و 3 ستاره . هر کدوم رو که بسازی بسته به ستاره هاش قابلیت های خفنتری هم دارن و وقتی decompose میکنی آیتم بهتر و بیشتری هم میدن . این ستاره ها هم رندومه ولی هر چی لول اون کارت بیشتر باشه احتمالش هم بیشتره . مثلا من با بلک اسمیت 5 هر چی آیتم لول 15 میساختم 2 ستاره در میومد .

متریال ارزون = متریالی که راحت گیر بیاد

A.Fire
31-01-2010, 22:57
حذف کنید لطفا

Shahroozs2
01-02-2010, 08:47
شما اول باید دانش لول 1 بلک اسمیت رو داشته باشین .
لول 1 را دارم

A.Fire
01-02-2010, 09:01
لول 1 را دارم

حال به سوی Blacksmith عاظم شو و گزینه ی Manufacture Weapons را انتخاب کن.

kh234
03-02-2010, 01:40
سلام
من امروز بازیو شروع کردم کلاسم رو هم wizard برداشتم اگه کسی تونست یک آموزش واسه کلاس من بزاره
یک چیزه دیگه:این بازیش صدا نداره؟:13::13:
سلام
منم wizard هستم.
یک مدت اینجا سون و کور بود منم نمیومدم.
اگه میتونی بیا heavens tear منم اونجا هستم قیمتاش هم خیلی بهتر از سرور های دیگس.جمعیتش هم نسبتا بیشتره.
در مورد wizard یکی بحث build هست که یا Pure میری یا light یا hybrid توی pure فقط به اندازه ای که بتونی زره بپوشی strength رو ببر بالا بقیه رو magic در مورد light هم تا حدی که بتونی light armor بپوشی dex و strength رو ببر بالا و بقیه رو magic در مورد hybrid به جای dex روی vitality پوینت میذاری که جون رو بالا می بره.
در مورد skill ها سه تا skill اصلی یعنی gush ,stone rain و pyrogram رو هرچه سریعتر به 10 برسون.همینطور morning dew که مال heal کردن هست خیلی مهمه.بقیه skill ها رو یک مقدار که لولت بالا رفت upgrade کن.
در مورد genie هم یک skill هست که برای wizard خیلی مهمه.اسمش فکر کنم Second Wind هست که برای heal کردن بکار میره.
تا اینجا برای لولهای پایین کفایت میکنه.

kh234
03-02-2010, 01:51
راستی می دونستین bh سه بار در روز شده.
اینجوری 370k در روز از bh گیر میاد ولی یکم وقتگیر شده.
نکته جالب اینکه تو این چند هفته ای که از اومدن expansion گذشته یک عده assasin و psychic لول 70 به بالا هم پیدا شدن.یارو در عرض دو هفته رسیده بود لول 70 بعدا فهمیدیم که از این scroll ها میخریدن.یک مدت محدودی این اسکرولها تو فروشگاه به فروش می رفت و اینا هم یک تعدادزیادی از اونا رو خریدن.

A.Fire
08-02-2010, 06:21
تاپیک که داره تعطیل میشه پس. بیایید و سوال بپرسید ملت.
حالا خودم یه دونه میپرسم. چه Point هایی برای Genieم اضافه کنم؟ BM هستم لول 20 از Dreamweaver.

kh234
08-02-2010, 14:52
تاپیک که داره تعطیل میشه پس. بیایید و سوال بپرسید ملت.
حالا خودم یه دونه میپرسم. چه Point هایی برای Genieم اضافه کنم؟ BM هستم لول 20 از Dreamweaver.

چند تا skill مفید هست.
یکی extreme poison هست که damage رو افزایش میده.یک هم frenzy که همون اثر رو داره
wind shield سرعت حمله رو زیاد و damage دریافتی رو کم می کنه.
relentles courage سرعت حمله و حرکت رو افزایش میده.
second wind هم برای heal کردن بکار میره.
البته بعضی از skill ها توی لولهای بالا بیشتر تاثیر خودشون رو نشون میدن.
ممکنه بعضی از skill ها اسمشون عوض شده باشه.

A.Fire
09-02-2010, 03:45
چند تا skill مفید هست.
یکی extreme poison هست که damage رو افزایش میده.یک هم frenzy که همون اثر رو داره
wind shield سرعت حمله رو زیاد و damage دریافتی رو کم می کنه.
relentles courage سرعت حمله و حرکت رو افزایش میده.
second wind هم برای heal کردن بکار میره.
البته بعضی از skill ها توی لولهای بالا بیشتر تاثیر خودشون رو نشون میدن.
ممکنه بعضی از skill ها اسمشون عوض شده باشه.

دست شما درد نکنه ولی منظور من بیلد Genie بود.

kh234
09-02-2010, 11:30
دست شما درد نکنه ولی منظور من بیلد Genie بود.

خوب point ها رو باید جوری اضافه کنید که بااین skill ها متناسب باشه.
مثلا اگه extreme poison میگیرید اینجا افزایش زمان تاثیر skill مهمه پس باید point ها رو روی dexterity بگذارید.
یا مثلا گه second wind رو انتخاب میکنید باید روی strength بیشتر point بگذارید تا قدرت heal بیشتر بشه.
این skill هایی که گفتم بیشتر افزایش زمان تاثیرشون مهمه پس point ها رو بگذارید روی dex بعد که به 40 رسید.بقیه point ها رو بگذارید روی strength که قدرتشون هم افزایش پیدا کنه.

A.Fire
10-02-2010, 04:40
خوب point ها رو باید جوری اضافه کنید که بااین skill ها متناسب باشه.
مثلا اگه extreme poison میگیرید اینجا افزایش زمان تاثیر skill مهمه پس باید point ها رو روی dexterity بگذارید.
یا مثلا گه second wind رو انتخاب میکنید باید روی strength بیشتر point بگذارید تا قدرت heal بیشتر بشه.
این skill هایی که گفتم بیشتر افزایش زمان تاثیرشون مهمه پس point ها رو بگذارید روی dex بعد که به 40 رسید.بقیه point ها رو بگذارید روی strength که قدرتشون هم افزایش پیدا کنه.

البته من هنوز Stamina درست و حسابی ندارم. 10 بار باید Decompose کنم تا تازه یه ذره اضافه شه:13:
راستی 2 روز پیش رفتم FB19 رو با کمک یکی تموم کردم ولی نه EXP گرفتم نه آیتم. بعدم رفتم با کمک یکی دیگه Gate to the dark land رو رود کردم بعد که یارو رفت فهمیدم یه موجود دیگه رو هم باید تو Cave میکشتم. خلاصه کلی ضد حال خوردم تو این چند روز.

kh234
10-02-2010, 16:08
راستی 2 روز پیش رفتم FB19 رو با کمک یکی تموم کردم ولی نه EXP گرفتم نه آیتم. بعدم رفتم با کمک یکی دیگه Gate to the dark land رو رود کردم بعد که یارو رفت فهمیدم یه موجود دیگه رو هم باید تو Cave میکشتم. خلاصه کلی ضد حال خوردم تو این چند روز.
اون رو اولا باید tab مربوطه رو داشته باشی(همون call to duty token) و دوما باید dungeon صحیح رو بری چون fb19 برای هر نژاد یک جایی هست.بقیه fb ها برای همه نژادها یکسان هست.اونجا فکر کنم اول 5 تا mob رو باید بکشی بعد هم که boss.
میگم اگه میتونی بیا سرور heavens tear من کمک میکنم یک روزه برسی لول 20.بعد هم هر وقت خواستی کمکت میکنم.
می تونی یک کاراکتر ازمایشی توی heavens tear بسازی اون کاراکتر dream weaver رو هم حفظ کن.بعد هر کدوم رو که خواستی.باهاش ادامه بده.
اینجا قیمتهاشم خیلی بهتره.

gap
11-02-2010, 00:17
سلام دوستان،من الان لول 10 هستم،چند تا سوال داشتم:
وقتی لول 9 شدم،برام چندتا skill باز شد.(من assassian هستم)
وقتی میرم پیش assassian master و روی اون اسکیل ها برای یادگیریشون میزنم،کار نمیکنه و یه چیزی تو مایه هایه: spiritual adept میگه،چیکار کنم؟
_
من یه gf توش پیدا کردم،ایشون لطف کردنو به ما یه 2 تا شمشیر خفن که خودشون درست کردن دادن،(از اونایی که دورش رنگیه!(یه هاله ای هست(تقریبا جادوییه: دی ))) حالا خودمم علاقه مند شدم مثل اون بسازم،چجوری اینکارو بکنم؟

A.Fire
11-02-2010, 01:10
میگم اگه میتونی بیا سرور heavens tear من کمک میکنم یک روزه برسی لول 20.بعد هم هر وقت خواستی کمکت میکنم.
می تونی یک کاراکتر ازمایشی توی heavens tear بسازی اون کاراکتر dream weaver رو هم حفظ کن.بعد هر کدوم رو که خواستی.باهاش ادامه بده.
اینجا قیمتهاشم خیلی بهتره.
مگه 1 روزه میشه لول 20 شد؟ من که انقدر آیتم و اسلحه خفن شانسی گیرم اومده و انقدر پول جمع کردم که واقعا دلم نمیاد بیخیالش بشم. ولی هر موقع تونستم یه دونه آزمایشی میسازم(اگه بدونی چه قدر درس ریخته رو سرم:41:)

سلام دوستان،من الان لول 10 هستم،چند تا سوال داشتم:
وقتی لول 9 شدم،برام چندتا skill باز شد.(من assassian هستم)
وقتی میرم پیش assassian master و روی اون اسکیل ها برای یادگیریشون میزنم،کار نمیکنه و یه چیزی تو مایه هایه: spiritual adept میگه،چیکار کنم؟
شما اگه Character Screen رو باز کنی یه جا نوشته Cultivation که باید به Spiritual Adept برسه تا بتونی Skill رو بگیری.

gap
11-02-2010, 01:48
شما اگه Character Screen رو باز کنی یه جا نوشته Cultivation که باید به Spiritual Adept برسه تا بتونی Skill رو بگیری.
ممنونم،خب چجوری این Spirit رو بالا ببرم؟
__
تو heavens tear از دوستان کسی هست؟؟؟

A.Fire
11-02-2010, 03:48
__

من خودمم درست نمیدونم:31:
بله جناب kh234 در Heavens tear هستن.

gap
11-02-2010, 09:08
من خودمم درست نمیدونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله جناب kh234 در Heavens tear هستن.
بــــــــــــله!
خب عزیز،نمیدونی چجوری میتونم آهنگر بشم؟

A.Fire
11-02-2010, 09:37
خب عزیز،نمیدونی چجوری میتونم آهنگر بشم؟
باید بری با Elder صحبت کنی و از قسمت Manufacturing skill گزینه Blacksmith رو انتخاب کنی. بعد اگه خواستی چیزی بسازی برو پیش Blacksmith و Manufacturing Weapon رو انتخاب کن.

Shahroozs2
11-02-2010, 11:37
سلام
یه سوال داشتم ایا این بازی مثل WOW باس داره برای زدن؟

kh234
11-02-2010, 11:44
__

برای بالا بردن spirirual cultivation باید یک سری ماموریتها رو انجام بدین که تو لیست quest ها اگه نگاه کنید با رنگ نارنجی مشخص شده.تو اسمش هم کلمه spiritual هست.
من توی heavens tear 2 دو تا ID دارم یکی Ajabshir هست یکی Ajabshirkhan .اون اولی بیشتر online هست.معمولا بعد از ظهرها online میشم.

در مورد ساخت اسلحه رنگی یک سری سلاح با هاله ابی رنگ هست که اونها 3 ستاره هستند و ایتمهایی که میسازید شانسی ممکنه 3 ستاره در بیاد ، البته احتمالش کمه.یک سری هم هستند که دور دستش هاله داره.
اگر اسلحه تون 2 تا socket داشته باشه و دو تا gem لول 5 به بالا بهش وصل کنید،یک هاله دور دستش ایجاد میشه.

kh234
11-02-2010, 11:51
سلام
بله boss زیاد داره.یک سری برای ماموریتها هست.مثل همون spiritual یا ماموریتهای دیگه.یک سری مربوط به fb و bh هست که bh یک ماموریت گروهی هست که از لول 40 به بعد می تونید بگیرید و exp زیادی هم از اون بدست میاد.
public quest هم boss های قوی داره که معمولا 10-20 نفری باید کشتشون.
یک سری boss هم در twilight temple هستن که این twilight temple ایتمهایی میده که برای ساخت اسلحه و زره های با کیفیت بالا استفاده میشه.
یک سری boss هم هستند که میشه برای بدست اوردن ایتمها اونا رو کشت که اینها از همه اون boss های دیگه قوی ترند.

hadi_gamer
11-02-2010, 13:24
سلام
تا دلت بخواد باس و دانگئون و ایونت داره.

gap
11-02-2010, 16:08
دوستان،به من گفته که 10 تاBadge of dexterity جمع کنم،از کجا بیارم؟؟!badge که میشه مدال فکر کنم،ولی نمیدونم منظور کلیش چیه؟
(من تو City of raging tides هستم)-اصلا این badge of dexterity چی هست؟؟
-از کجا میتونم grease پیدا کنم؟

HoJJaT_07
11-02-2010, 20:27
باتل گراند و ارنا چی ؟

بعد ست داره ؟ مثلا PVP و PVE ست جمع میکنی ؟

مثل S7 و T9

kh234
11-02-2010, 21:10
باتل گراند و ارنا چی ؟

بعد ست داره ؟ مثلا PVP و PVE ست جمع میکنی ؟

مثل S7 و T9
arena که کار نمیکنه.ظاهرا فقط چند هفته اول که بازی راه افتاده بود،کار می کرد.
battle ground هم جاییکه که در اون territory wars انجام میشه.توی territory wars 2 تا گیلد برای گرفتن یک ناحیه باهم می جنگن.البته معمولا از لول 70-80 به بعد می تونید عضو گیلدهایی بشیدکه در این جنگها شرکت می کنند.هر گیلد هم یک ساختمون مرکزی داره که طرف مقابل باید اونو در 3 ساعت نابود کنه.اگر هیچ یک از ساختمونها نابود نشه مدافع پیروز میشه.برای هرterritory هم که یک گیلد نگه میداره،هفتگی مقاری پول به حسابش واریز میشه.
ست و این چیزها هم نداره.
اگه دنبال ست هستید.twilight temple از این ست ها داره.که البته از لول 60 به بعد می تونید واردش بشید.
تو لولهای بالاتر هم frost covered city که ایتمهای قویتری میده.البته از mold ها هم که توی همه dungeon ها میفته میشه ایتمهای قوی ساخت.

kh234
11-02-2010, 21:22
دوستان،به من گفته که 10 تاBadge of dexterity جمع کنم،از کجا بیارم؟؟!badge که میشه مدال فکر کنم،ولی نمیدونم منظور کلیش چیه؟
(من تو City of raging tides هستم)-اصلا این badge of dexterity چی هست؟؟
-از کجا میتونم grease پیدا کنم؟
این badge رو از cube of fate یا city of abominations میشه بدست اورد که البته در لولهای بالا میتونید اونها رو بدست بیارید.شاید 80 به بالا.یک نفر توی archosaur هست که 10 تا از اینارو براش ببری بهت جایزه میده.البته من تا حالا امتحان نکردم ببینم جایزش چیه.
تا حالا 2 تا badgeof speed گرفتم که از مسابقه ای که هر شب ساعت 12 برگزار میشه، میتونیم اونو بست بیاریم.فقط کافیه در مسابقه شرکت کنیم.برای شرکت هم باید بریم پیش adventure assistant که در شهر های اصلی هست.
در مورد grease می تونید از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ایتم مورد نظر رو سرچ کنید و ببینید چه موجوداتی اون رو drop میکنند.

gap
11-02-2010, 21:42
این badge رو از cube of fate یا city of abominations میشه بدست اورد که البته در لولهای بالا میتونید اونها رو بدست بیارید.شاید 80 به بالا.یک نفر توی archosaur هست که 10 تا از اینارو براش ببری بهت جایزه میده.البته من تا حالا امتحان نکردم ببینم جایزش چیه.
تا حالا 2 تا badgeof speed گرفتم که از مسابقه ای که هر شب ساعت 12 برگزار میشه، میتونیم اونو بست بیاریم.فقط کافیه در مسابقه شرکت کنیم.برای شرکت هم باید بریم پیش adventure assistant که در شهر های اصلی هست.
در مورد grease می تونید از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ایتم مورد نظر رو سرچ کنید و ببینید چه موجوداتی اون رو drop میکنند.
ممون،این مسابفه که میگی،سخته؟؟؟؟!: دی

hadi_gamer
11-02-2010, 21:55
آره دیگه ست داره.
مثل ست TT که لول 60 به بعد میتونی بپوشی یا frost cover که قویترین ست هست.

kh234
11-02-2010, 23:06
ممون،این مسابفه که میگی،سخته؟؟؟؟!: دی
نه فقط باید 3 دور ،یک مسیر رو دور بزنی.
راستی ID ت چیه؟

A.Fire
12-02-2010, 02:52
بالاخره آقا هادی هم تشریف اوردن:31:

از کجا میتونم grease پیدا کنم؟
اینو تو Database نمیتونی پیدا کنی. از Krismon boa دراپ میشه.

gap
12-02-2010, 15:22
نه فقط باید 3 دور ،یک مسیر رو دور بزنی.
راستی ID ت چیه؟
ممنون،
id: esm
یه سوال داشتم دوستان،یکی از دوستان من از دو شب پیش که باهاش تو بازی چتیدم، تا حالا 2 بار آنلاین شده تو این دوبار،هر وقت بهش pm میدادم،جواب نمیداد،(فکر کردم شاید باهام قهر کرده)
جالبه که لول و مکانش هم همیشه ثابته(با توجه به اینکه خیلی سریع لول آپ میکرده)،میخواستم ببینم راهی نیست تا فهمید ایشون واقعا آنلاین هستند یا نه؟؟
میدونم جاش اینجا نبود،اما فکر کردم شما بتونید کمکم کنین!
در ضمن، west district کجاست؟؟!فکر کنم منظورش قسمت غربی هست،ولی نمیدونم کدوم منطقه،راهی نیست که بفهمیم مثلا یوزر x الان کجاست؟

hadi_gamer
12-02-2010, 17:39
ممنون،
id: esm
یه سوال داشتم دوستان،یکی از دوستان من از دو شب پیش که باهاش تو بازی چتیدم، تا حالا 2 بار آنلاین شده تو این دوبار،هر وقت بهش pm میدادم،جواب نمیداد،(فکر کردم شاید باهام قهر کرده)
جالبه که لول و مکانش هم همیشه ثابته(با توجه به اینکه خیلی سریع لول آپ میکرده)،میخواستم ببینم راهی نیست تا فهمید ایشون واقعا آنلاین هستند یا نه؟؟
میدونم جاش اینجا نبود،اما فکر کردم شما بتونید کمکم کنین!
در ضمن، west district کجاست؟؟!فکر کنم منظورش قسمت غربی هست،ولی نمیدونم کدوم منطقه،راهی نیست که بفهمیم مثلا یوزر x الان کجاست؟
خوب آنلاین بودن که آنلاینه ولی ممکنه پشت کامپیوتر نباشه مثلا مغازه زده و خودش رفته.پس نمیتونه به شما جواب بده.
منطقه غربی archosaur رو میگن west arch فکر کنم همونجا باشه.
اگه تو پارتی باشید میتونی مکانش رو ببینی وگرنه راهی نداره.

gap
12-02-2010, 18:36
خوب آنلاین بودن که آنلاینه ولی ممکنه پشت کامپیوتر نباشه مثلا مغازه زده و خودش رفته.پس نمیتونه به شما جواب بده.
منطقه غربی archosaur رو میگن west arch فکر کنم همونجا باشه.
اگه تو پارتی باشید میتونی مکانش رو ببینی وگرنه راهی نداره.
ممنونم،ولی آخه حدود 2 روز هست که همین وضعیت رو داره،(گاهی آفلاین میشه)،یعنی الان حدود 2-3 دقیقه هست که آنلاین شده،ولی هنوز لول 20 هست و هنوز همون منطقه هستش...به هر کی هم که میگم add بکنش،میگه جواب نمیده!
نه،اسم این منطقه West Arch نیست،West district هست!

A.Fire
13-02-2010, 05:36
آره برای منم خیلی پیش اومده ولی هنوز نفهمیدم قضیه چیه. فکر کنم بعضی ها فقط Minimize میکنن بازیرو میرن دنبال زندگیشون.

Shahroozs2
13-02-2010, 12:48
دوستانی که این بازی و wow را بازی کردند کدومشو بیشتر می پسندند؟

hadi_gamer
13-02-2010, 13:06
دوستانی که این بازی و wow را بازی کردند کدومشو بیشتر می پسندند؟
خوب مسلما اگه wow رو تو بلیزارد و سرور اصلی بازی کنی هیچ بازی ای به پاش نمیرسه ولی سرورهای فری wow مفت نمی ارزه و ارزش وقت گذاشتن نداره و این بازی خیلی بهتر از سرورهای فری wow هست.

Shahroozs2
13-02-2010, 13:16
یه سوال داشتم
spell ها را باید از کجا گرفت و وقتی گرفتم چه جوری باید تو action bar بذازم؟

A.Fire
13-02-2010, 21:38
یه سوال داشتم
spell ها را باید از کجا گرفت و وقتی گرفتم چه جوری باید تو action bar بذازم؟
باید بری پیش Trainer مخصوص کلاس خودت. اگه تو Mini-map تو این منو وارد شی:

میتونی اسمشو پیدا کنی. بعد دو بار کلیک کن روش میبرتت پیشش.(البته باید نزدیک یه شهر مثل Archosaur یا Etherblade باشی چون معمولا همه جا Trainer نداره)
بعد که Skill رو گرفتی، R رو بزن منوی Skill هات باز میشه و میتونی drag کنی تو Action Bar.

gap
13-02-2010, 23:58
یه سوال،چجوری ازدواج کنم؟ دی:(بالا لول 20 هستم)

C0OPeR
14-02-2010, 00:39
یه سوال،چجوری ازدواج کنم؟ دی:(بالا لول 20 هستم)
مخارج زندگی سنگینه از عهدش بر نمیای . همون دختر بازی کنی بهتره :27:

A.Fire
14-02-2010, 03:42
اینم داداشتون در حال Boss زنی.:31:
اینجا یه دور همه مردن من موندم و یه Healer که اونم از اون گیجا بود. خلاصه به بدبختی فراریش دادم بعد دوباره برگشتیم بقیه رو زنده کردیم و دفعه دوم یارو رو کشتیمش.

Shahroozs2
14-02-2010, 07:59
اینجا یه دور همه مردن من موندم و یه Healer که اونم از اون گیجا بود. خلاصه به بدبختی فراریش دادم بعد دوباره برگشتیم بقیه رو زنده کردیم و دفعه دوم یارو رو کشتیمش.

شما لول چندی؟ تو چه سروری هستید؟ اسم هیروتونم بگید تا اگه دیدمتون یا سوالی داشتم ازتون بپرسم.

A.Fire
14-02-2010, 08:31
شما لول چندی؟ تو چه سروری هستید؟ اسم هیروتونم بگید تا اگه دیدمتون یا سوالی داشتم ازتون بپرسم.
من لول 23 ام. سرور Dreamweaver.

gap
14-02-2010, 08:31
یکی به من بگه چجوری ازدواج کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!:دی
مثل اینکه گلد نیاز دارم،درسته؟
خب اونطرف مقایل هم باید گلد داشته باشه؟

A.Fire
14-02-2010, 10:05
شرایط ازدواج:

1 - یک کاراکتر مرد باشه یکی دیگه زن.
2 - هر دو بالای لول 20 باشن.
3 - مرد باید Bridegroom pack و زن باید Bride pack (که باید از Boutique بخری) رو باز کنه و وقتی بازشون میکنی باید حداقل 5 تا جای خالی تو Inventory داشته باشی.
4 - باید باهم تو یک Squad باشین.(فقط خودتون دوتا. هیچکی دیگه نباید باشه)
5 - روی Eldest Matchmaker کلیک میکنی(655 522). از قسمت Matrimony , Quest Related رو انتخاب میکنی که مرد باید Stamp of Eternity و زن باید Silk of Eternity رو تحویل بده.(که توی Associated Marriage Packs این آیتم ها موجودن)
6 - آیتم هارو که گیر اوردین، لیدر Squad باید بره پیش Eldest Matchmaker و گزینه I Do رو انتخاب کنه.

hadi_gamer
14-02-2010, 12:29
وای چه رمانتیک :31:

Shahroozs2
14-02-2010, 12:40
بچه ها تاپیک داره جون میگیره:31:

hosein67
14-02-2010, 14:57
سلام میخواستم بدونم با سرعت 128 میشه بازی کرد؟ بعدش باید هر روز انلاین بشه ادم یا نه؟ اگه ادم 1 ساعت بازی کنه چقدر از ترافیک ادم میره؟

gap
14-02-2010, 15:58
سلام میخواستم بدونم با سرعت 128 میشه بازی کرد؟ بعدش باید هر روز انلاین بشه ادم یا نه؟ اگه ادم 1 ساعت بازی کنه چقدر از ترافیک ادم میره؟
آره میشه،الان من 128 دارم(شاتل)باور کن اندازه 2 مگ صبا می ارزه.....گاهی وقتا سرعت منو یکی از دوستام که 2 مگ شاتل داره هم برابر هست(البته فعلا شاتل سرعتش خوبه،از چند وقت دیگه معلوم چطور باشه،چون میگه که فعلا پرتامون خالیه و مثلا 512 با 128 فرقی نداره)

C0OPeR
14-02-2010, 16:46
هادی اینهمه پول خرس دادی ! منم پول لباس دادم میرفتیم یه زن میگرفتیم آرزو به دل از دنیا نریم :دی

kh234
14-02-2010, 18:13
ترافیک حدود 3mb در ساعت یک مقدار اینور ،اونور مصرف میشه.بستگی به کارهایی هم که انجام می دی داره.

kh234
14-02-2010, 18:16

ترسیدی شناسایی بشید که روی اسمها رو سفید کردی؟

hadi_gamer
14-02-2010, 20:05
آره میشه،الان من 128 دارم(شاتل)باور کن اندازه 2 مگ صبا می ارزه.....گاهی وقتا سرعت منو یکی از دوستام که 2 مگ شاتل داره هم برابر هست(البته فعلا شاتل سرعتش خوبه،از چند وقت دیگه معلوم چطور باشه،چون میگه که فعلا پرتامون خالیه و مثلا 512 با 128 فرقی نداره)
حتما خود شما بهتر از من میدونی که برای بازی آنلاین سرعت تاثیری نداره و تنها چیزی که مهمه پینگه.پینگ هم به سرعت ربطی نداره.
من خودم 64 شاتل دارم با 64 بازی میکنم و تا حالا کلی بازی تو این سبک انجام دادم و تو هیچکدوم به مشکل نخوردم چون پینگ پایینی دارم.
هر کی میخواد ببینه اینترنتش برای بازی آنلاین مناسبه یا نه توی داس 4.2.2.4 رو پینگ کنید اگه زیر 300 بود خوبه.

---------- Post added at 08:05 PM ---------- Previous post was at 08:01 PM ----------

هادی اینهمه پول خرس دادی ! منم پول لباس دادم میرفتیم یه زن میگرفتیم آرزو به دل از دنیا نریم :دی
منم آخراش ست لباس خریدم یادته که...
من که نیازی به زن نداشتم چون همینجوری دخترا دور و برم ریخته بودن.:31::5:
الان لیست دوستام رو ازش عکس بگیرم کف میکنی.از لول 1 تا لول 100 توش بود.
یادته از شانس من همه فنچ در میومدن همه 17-18 ساله.علیرضا هم میگفت دهنتو سرویس بیا با هم عوض کنیم چون اون همش بالای 20 سال مخ میزد:31:

C0OPeR
14-02-2010, 20:17
من هر دفعه بالا سرمو نگاه میکردم میدیدم یکی بغلش یه دختره داره رد میشه داد میزنه علی من این بالام :27:
علیرضا هم که هر کی رو میدید مبگفت من ایرانیم طرف سریع مونتشو میزد در میرفت :21:
منم که مثل اسکل ها هر کی به تورم میخرد ازم سوء استفاده میکرد واسه لول آپ و ... آخرشم یه kiss میداد و منم که انگار به خر تی تاپ داده باشی خوشحال میشدم :دی
نامردا سایت های آپلود رو فی+-ل*/تر کردن عکسامون تو تاپیک لود نمیشه :41:

hadi_gamer
14-02-2010, 20:54
گفتم یه سری عکس بذارم تا بچه ها استفاده کنن.:31:

این اولین دوست دخترم تو بازی بود.هنوز لول پایین بودیم.بعد ها دیگه باهاش حال نکردم ولش کردم هی پی ام میداد منم جواب ندادم:31:
اینجا من و علی دوتایی رفتیم TT و داریم باس میزنیم.:5:

اینا هم محافظای من تو دانگئون بودن.مثل charlies angels .عکس باحالی شده.قبلا هم گذاشته بودم.

اینم عکس آخرین دوست دخترم.خیلی باحال بود یادش به خیر.23 سالش بود.آمریکایی بود.

---------- Post added at 08:54 PM ---------- Previous post was at 08:50 PM ----------

منم که مثل اسکل ها هر کی به تورم میخرد ازم سوء استفاده میکرد واسه لول آپ و ... آخرشم یه kiss میداد و منم که انگار به خر تی تاپ داده باشی خوشحال میشدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته علی هم شکسته نفسی میکنه.اینطوریام نبود.دیگه من که خبر دارم.:46:

A.Fire
14-02-2010, 20:58
گفتم یه سری عکس بذارم تا بچه ها استفاده کنن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بزنم به تخته وضعت خیلی توپ بوده ها. شانس اوردی بچه دار نشدی:46:

وای چه رمانتیک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این کجاش رمانتیکه؟ همه وقت و زندگی و پولتو بزاری بری Quest ازدواج رد کنی و Pack بخری. خب میری لول آپ میکنی یه مونت هم میخری بسات دلالی راه میندازی، دختر بازیتم میکنی.
ولی نمیدونم دیروز چه خبر بود که هر 2 دقیقه یکی ازدواج میکرد. همه Chat Window من شده بود پیغام تبریک. فکر کنم برنامه ریزی کرده بودن تو تعطیلی های 22 بهمن عروسی کنن:27:

Shahroozs2
14-02-2010, 21:12
-چه جوری میشه kiss کرد؟
ایا این بازی مثل wow دو گروه (hord,alliances) داره یا نه؟

C0OPeR
14-02-2010, 21:13
دمت گرم هادی چه خاطراتی رو زنده کردی :دی
مخصوصا اون drumer که تانک رو دو ضرب میکنه ولی ما دو نفری زدیمش :27:

به شخصه از بین عکسهایی که گرفتم این رو خیلی دوست دارم :10:

I3 E L O \/ E D
14-02-2010, 22:05
به به! سلام علیکم و رحمت ا... و برکاته! صلوات!
به یاد روزهای جوانی اومدیم یه سری به تاپیک دوران جاهلیت بزنیم که با چیزهای جالبی روبرو شدیم!

یادته از شانس من همه فنچ در میومدن همه 17-18 ساله.علیرضا هم میگفت دهنتو سرویس بیا با هم عوض کنیم چون اون همش بالای 20 سال مخ میزد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بنده کاملا تایید میکنم! این عنصر ضد نفوذی (هادی) همش میومد هم سن و سالای ما رو درو میکرد میبرد! ما ام میرفتیم مخ یکی رو میزدیم که پاشو وا میکرد دیگه کار حضرت فیل بود ما رو پیدا کنه : دی
تازه این خوب خوباش بود! مخ یکی رو زدیم گفت یه دیقه وایسا الان برمیگردم, برگشت گفتم چی شد؟ گفت رفتم به بچم شیر بدم!
هرچی م*یلف بود میفتاد به ما!من همین یه هفته پیش 19 سالم شد بابا! : دی

علیرضا هم که هر کی رو میدید مبگفت من ایرانیم طرف سریع مونتشو میزد در میرفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تکذیب میکنم! مثل اینکه یادت رفته به من میگفتی تو بالاخره بازی میکنی یا مخ میزنی؟ البته هادی خوب یادشه که کی قد و وزن اینو اونو بهش میداد. : دی مگه نه؟ :21:
کلا این گفتن اینکه من ایرانیم فرصتی بود تا اون کنجکاو میشه راجع به ایران سوال بپرسه شما یه وقت اضافه میگرفتی برای مخ زدن... ولی کلا هیچی سوف آمریکن نمیشه! مکزیکیای جیگر... یادش به خیر! خیلی اخلاقای ردیفی داشتن : دی
میگم امروز روز ولنتاین اونجا چه خبر بود؟ من که تو دنیای واقعیش بهم یه شارژ دو تومنی دادن یه ساعتم بهم خندیدن باشد که شما جوانان ایران اسلامی در دنیای مجازی موفق بوده باشید!

I3 E L O \/ E D
14-02-2010, 22:12
راستی اگه یادتون باشه من بربرین بودم و خلاصه وقتی یه کسی رو میدیدم میگفتم میخوای با سرعت برسی هرجا که میخوای ؟ در خدمتم! بعدشم وقتی میومد بالا به قول لیدی گاگا :
I won't tell you that I love you, kiss or hug you
'cause I'm bluffin' with my muffin
I'm not lying, I'm just stunnin' with my love-glue-gunning
خلاصه تا اونو برسونم به مقصد دیگه مخش تیلیت بود : دی
راستی الان شماها لول چندید؟

C0OPeR
14-02-2010, 22:43
به به حاج علیرضا !! چطوری ؟ :دی
آخر این ویدئوهای خواهر بسیجی , خانم کبری گاگا رو به ما ندادیا ! ولی یکی دوتاشو پیدا کردم :27:

تازه این خوب خوباش بود! مخ یکی رو زدیم گفت یه دیقه وایسا الان برمیگردم, برگشت گفتم چی شد؟ گفت رفتم به بچم شیر بدم!
یکی بود تو گیلد ما همش تو راه خونه و مدرسه بود که یکی یکی بچه هاشو بیاره ! هادی در جریانه :27:
شما ها تجربه ندارین ! خدا نکنه گیر دختر بچه 10 ساله بیفتی :19::19: دهنمو سرویس کرده بود :دی

hosein67
14-02-2010, 23:54
یه سوال دیگه حجم فایل بازی چقدره؟ چقدر باید انلاین باشی؟ میشه چند روز انلاین نشد؟ یا اگه انلاین نشی بیای شاید کشته باشنت

A.Fire
15-02-2010, 00:09
یه سوال دیگه حجم فایل بازی چقدره؟ چقدر باید انلاین باشی؟ میشه چند روز انلاین نشد؟ یا اگه انلاین نشی بیای شاید کشته باشنت
حجم حدود 1 گیگه. هر چه قدر وقت داشته باشی میتونی بازی کنی و وقتی آفلاینی هم کسی نمیبینتت که بهت حمله کنه.

A.Fire
15-02-2010, 01:26
این جا اگه کسی بازی میکنه تو Dreamweaver اسم Faction تون رو بگین ما هم عضو شیم. 6-5 نفر منو دعوت کردن نمیدونم کدوم قوی تره گیج شدم.

kh234
15-02-2010, 02:02
حجمش الان 3.6 gb شده.

kh234
15-02-2010, 02:10
ما توی faction مون یکی هست که دو تا بچه دانشگاهی داره.میگه بچه ها ش به بازی معتادش کردن.الان سه تا کاراکتر 70+ داره.گاهی دو تا کاراکترشو با هم از دو تا کامپیوتر مختلف بازی میکنه.
بعد یک روز رفته بودیم bh دیدم یکی سلام کرد. گفتم شما ؟ گفت من دوست پسر دختر فلانی هستم.
بعدا فهمیدم اینا تو خونشون پنج نفر بازی می کنن.گاهی هم میشینن بغل هم بازی می کنن.
لیدر های faction هم یک زن و شوهر هستند.کلا ادم عیالوار زیاد هست تو این بازی.نکته جالب اینکه تعداد کاراکترهای زن با مردتقریبا برابر هست.

A.Fire
15-02-2010, 04:01
حجمش الان 3.6 gb شده.
یعنی تو این 1 ماه 2.6 گیگ اضافه شد؟

ما توی faction مون یکی هست که دو تا بچه دانشگاهی داره.میگه بچه ها ش به بازی معتادش کردن.الان سه تا کاراکتر 70+ داره.گاهی دو تا کاراکترشو با هم از دو تا کامپیوتر مختلف بازی میکنه.
بعد یک روز رفته بودیم bh دیدم یکی سلام کرد. گفتم شما ؟ گفت من دوست پسر دختر فلانی هستم.
بعدا فهمیدم اینا تو خونشون پنج نفر بازی می کنن.گاهی هم میشینن بغل هم بازی می کنن.
لیدر های faction هم یک زن و شوهر هستند.کلا ادم عیالوار زیاد هست تو این بازی.نکته جالب اینکه تعداد کاراکترهای زن با مردتقریبا برابر هست.
پس هر موقع دیدی کسی اضافه شد به Faction بدون یکودومشون بچه دار شده.

kh234
15-02-2010, 11:19
یعنی تو این 1 ماه 2.6 گیگ اضافه شد؟

اولش که 2.5 gb بود.بعد با expansion و یک سری update شد3.6 gb .

hosein67
15-02-2010, 16:57
من میخوام دانلود بکنم اما فکر کنم خیلی طول بکشه چون شب باید بزارم دانلود بشه ترافیک رایگان باشه بعد دانلود بچه ها بگن توی کدوم ورلد بیام به احتمال زیادblademaster بر می دارم

kh234
15-02-2010, 18:31
من میخوام دانلود بکنم اما فکر کنم خیلی طول بکشه چون شب باید بزارم دانلود بشه ترافیک رایگان باشه بعد دانلود بچه ها بگن توی کدوم ورلد بیام به احتمال زیادblademaster بر می دارم
پیشنهاد میکنم حتما اون تورنتی که توی خود سایت هست دانلود کنید.
دانلود مستقیم یا دانلود از جاهای دیگه احتمال خراب شدن فایل رو افزایش میده.

C0OPeR
15-02-2010, 18:42
هنوز کسی Veno ور نداشته ؟!!
من بعد از اون کلریک یه veno لول 35-40 هم ساختم . فوق العادست از هر نظر . هر کاری که فکرشو بکنید میتونید solo انجام بدید .
اگر هم مایه دار باشین که میتونین Herc بخرین و مثل چیز لول آپ کنید و تنهایی boss بزنین یا دم به دقیقه TT برین .

A.Fire
15-02-2010, 21:18
اولش که 2.5 gb بود.بعد با expansion و یک سری update شد3.6 gb .
شما Update هارو هم حساب کردی. من یادمه فایل اصلیشو 1 گیگ دانلود کردم بعد Update ها از خود بازی نصب شد.

هنوز کسی Veno ور نداشته ؟!!
من بعد از اون کلریک یه veno لول 35-40 هم ساختم . فوق العادست از هر نظر . هر کاری که فکرشو بکنید میتونید solo انجام بدید .
اگر هم مایه دار باشین که میتونین Herc بخرین و مثل چیز لول آپ کنید و تنهایی boss بزنین یا دم به دقیقه TT برین
آقا شما اگه تو Dreamweaver هستی بیا یه کمکی هم به ما بکن. من هنوز نمیدونم کدوم Faction برم.

C0OPeR
15-02-2010, 21:47
من و هادی آخر تابستون به دلیل مشغله کاری دیگه نتونستیم بازی کنیم وگرنه تا الان یه کاراکتر لول 100 داشتیم :41:
چندتا دوست درست حسابی پیدا کنی بهتر از faction برات کار میکنن .
اسم faction که توش بودیم الان یادم نیستش ولی فکر کنم هادی یادش مونده باشه در کل خیلی بچه های باحال و دوست داشتنی بودن.

I3 E L O \/ E D
15-02-2010, 22:13
من اولا قصدم ونو بود ولی چون بیلد درست حسابی برا پت و خودش نبود بیخیال شدم!
حالا این هیچی یه عالمه هم اسکیل داشت که زرت و زورت باید میزدی...

C0OPeR
15-02-2010, 22:59
اسکیل خاصی نداره که !
من که فقط تارگت انتخاب میکردم و دکمه Ctrl+1 رو میزدم خود پت میکشت . هر چند وقت یه بار هم هیل میکردمش همین .

I3 E L O \/ E D
15-02-2010, 23:06
بیلدت 9 مج 1 استر مگه نبود؟
یه روز بر میگردم یه کاراکتر به افتخار لیدی میسازم اسمشم به اون ربط میدم : دی
She can show u her poker face! :21:

C0OPeR
15-02-2010, 23:27
نه نبود !
2 تا vit - یدونه str بقیه هم mag

با اینکه خیلی از بازیش خوشم میاد و واقعا دوسش دارم ولی اگه یه زمانی وقت داشته باشم برمیگردم دوباره wow بازی میکنم !
اونایی هم که از wow خسته شدون همین بازی رو پیشنهاد میکنم . عاشقش میشین :27:

hadi_gamer
15-02-2010, 23:38
برید تو گیلد placid ما اون تو هستیم.
من فعلا دارم shaiya بازی میکنم.البته زیاد وقت نمیکنم ولی روزی 1 ساعت اگه بتونم اونو بازی میکنم.
این رو هم هنوز اون پچ 800 مگی رو نگرفتم.اگه حسش باشه اون پچ رو بگیرم به اینم سر میزنم.فعلا با سرعت 64 حس دانلود نیست.

hosein67
16-02-2010, 10:26
من تورنتشو یکم دانلود کردم سرعتش پایینه به نظرتون بهتر نیست اون یکیو دانلود کنم امکان داره خراب بشه بعد دانلود؟

C0OPeR
16-02-2010, 10:51
نه لینک مستقیم رو دانلود کن هیچ مشکلی هم نداره :46:

A.Fire
16-02-2010, 11:17
برید تو گیلد placid ما اون تو هستیم.
حالا چه جوری پیداش کنم؟:31:

من فعلا دارم shaiya بازی میکنم.البته زیاد وقت نمیکنم ولی روزی 1 ساعت اگه بتونم اونو بازی میکنم.
این رو هم هنوز اون پچ 800 مگی رو نگرفتم.اگه حسش باشه اون پچ رو بگیرم به اینم سر میزنم.فعلا با سرعت 64 حس دانلود نیس
بیا Update هارو دانلود کن همینو بازی کن برادر. آخه حیف نیست PWI رو گذاشتی میری Shaiya بازی میکنی؟ البته این نظر منه چون با Shaiya زیاد حال نکردم.

من تورنتشو یکم دانلود کردم سرعتش پایینه به نظرتون بهتر نیست اون یکیو دانلود کنم امکان داره خراب بشه بعد دانلود؟
یعنی واقعا انقدر سخته دانلود کردنش؟ من عجب شانسی اوردم مشکلی پیش نیومد.

kh234
16-02-2010, 11:34
من توی فروم بازی زیاد دیدم از خراب بودن فایلهای بازی شکایت می کردن.ولی اگه محدودیت حجمی نداری می تونی اونا رو هم امتحان کنی.در مورد اپدیت همبهتره بگذاری خود client بازی اپدیت کنه.

ay khodaa
16-02-2010, 15:19
salam man chetor beram too bazi

A.Fire
17-02-2010, 08:14
salam man chetor beram too bazi
میشه دقیق تر بگی مشکلت کجاست؟
راستی اسمت خیلی باحاله:27:

A.Fire
18-02-2010, 07:59
راستی آقا هادی به نظر شما من برم تو این Placid؟ مثل اینکه خیلی خانوادگیه.

hadi_gamer
18-02-2010, 18:00
یعنی چی خانوادگیه؟
معلوم هم نیست سریع قبولت کنن.اول باید باهات مصاحبه کنن.

einollahia
18-02-2010, 19:54
سلام

من بازی رو دان کردم و بعد از آپدیت نصبش کردم ولی الآن 4 ساعت منتظرم لوگین کنه ولی هنوز نکرده.

firewall رو هم چک کردم.

C0OPeR
18-02-2010, 20:16
اکانت ساختی ؟ :دی

einollahia
18-02-2010, 20:21
آره ساختم

زمینم رو dreamweaver انتخاب می کنم بعد یوزر و پس رو می زنم و بعد پیغام می ده که داره logging میکنه

ولی تموم نمیشه

در کل برای ورود اولیه چقدر طول میکشه؟

من شنیدم طول می کشه ولی فکر نکنم انقدر.

C0OPeR
18-02-2010, 20:27
سریع لاگین میشه ! حداکثر 40 ثانیه ...
سرور های دیگه رو امتحان کن شاید الان dreamweaver مشکل داشته باشه .

einollahia
18-02-2010, 20:47
اول 40 ثانیه رو نشون میده

بعد 1 ثانیه که می گذره می نویسه.

logging intothe game.please wait

حتی اگه username و password اشتباه هم بدیم همینجور میشه و این پیغام رو میده.

C0OPeR
18-02-2010, 21:00
logging intothe game.please wait
خب بعد از این قسمت باید وارد صفحه کاراکتر ها شی ! پس لاگین میشه .
تنظیمات بازی رو چک کن شاید درست شه .
نگفتی سرور های دیگه هم همینطوریه ؟

einollahia
18-02-2010, 21:04
رو همه سرور ها همینجوریه