PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپتاپ از كجا بخرم؟ اصفهان ، تهران يا ديجي كالا؟

sunrise07
05-07-2009, 23:12
سلام دوستان ، يكي از دوستام ميخواد لپتاپ بخره ، بچه اصفهان هم هست حالا يه سوال دارم به نظرتون از همون اصفهان بخره يا بره از تهران بخره؟ قيمت ها چقدر تفاوت داره؟
راستي اين سايت ديجي كالا اعتباري بهش هست؟ ميشه ازش خريد كرد؟
ممنون ميشم اگه جواب بديد

REGISTERED USER
05-07-2009, 23:17
به نظرم از شهرتان بخرید که به فروشنده و گارانتی محلی دسترسی داشته باشید

تهران خوبه ولی برای این کاره هاش که توی بازار ریش سفید شدند ... چون بدجوری تیغ می زنند ... باید راهش رو بلد باشی

به هیچ سایت ایرانی اعتماد نکنید ... با فروشگاه ها یا شرکت های گارانتی کننده معتبر کار کنید

oranoos_92
05-07-2009, 23:24
من یه رقیق دارم تو اصفهان هست تضمین میدم جنس خوب بهت بده و در حد قیمت تهران
خواستی بهم پی ام بده تا بهت شمارش را بدم

behnam_n80
05-07-2009, 23:25
سلام دوستان ، يكي از دوستام ميخواد لپتاپ بخره ، بچه اصفهان هم هست حالا يه سوال دارم به نظرتون از همون اصفهان بخره يا بره از تهران بخره؟ قيمت ها چقدر تفاوت داره؟
راستي اين سايت ديجي كالا اعتباري بهش هست؟ ميشه ازش خريد كرد؟
ممنون ميشم اگه جواب بديد

نمایندگی زیگورات تو میر
الماس ایران(قیمت بالا اما گارانتی توپ)
بازار بزرگ طالقانی
نوت بوک شهر تو میر بغل مجتمع پگاه

Sajad2006
05-07-2009, 23:28
دوست عزیز سعی کن چیزای گرون قیمت از سایت ها نخری هیچ اعتمادی بهشون نیست.
از شهرتون یگیر!

alizali
06-07-2009, 00:18
از اینکه نوت بوک شهر رو معرفی کردین ممنون
دوست عزیز خواستی ما در خدمتیم

♠ ♥ ♦ ♣
06-07-2009, 00:32
من از دیجی کالا تا حالا چند تا چیز خریدم!
PSP
Mp4 Player
Samsung F480 Mobile Phone
به نظرم عالیه!!هم اینکه زحمت نداره!
هم اینکه معمولا یه اشانتیون با محصولاش هست!
قیمتشم مطمئنم خیلی مناسبه!
هزینه پست هم نداره!
هر طور صلاح میدونی!
.
.
♥♥♥

soooot
06-07-2009, 04:18
منم تعریف دی جی کالا رو زیاد شنیدم
جالبیش اینجاست که قیمت بعضی از محصولاتش خیلی ارزون تر از جاهای دیگه هست
مثلا 1340 رو دیجی کالا میده حدود 1.500.000 تومن با اشانتیون یه موس ( ننوشته که کیف لپ تاپ هم باهاش میده و یا اینکه ضمانت کجاست یا اصلا ضمانت داره یا نه )
ولی همین 1340 رو زیگورات میده حدود 1.700.000 تومن با اشانتیون یه کیف ( یک سال ضمانت تعویض کلیه قطعات داره )
خب تقریبا از هر جا که بخواید لپ تاپ بگیرید یک ریال هم بهتون تخفیف نمیدن، در همچین وضعیتی 200.000 تومن اختلاف قیمت وسوسه کننده هست!
ولی خب، خرید یه لپ تاپ با خرید یه ام پی تری پلیر خیلی فرق میکنه، ام پی تری پلیر خراب هم که بشه فوقش میندازیش تو سطل آشغال و میری یکی دیگه میخری و اصلا ارزش اینکه بخوای بری دنبال ضمانت و... رو هم نداره، ولی لپ تاپ...
راستی یه چیز جالب از نظر ضمانت، جدیدا از سایت مرجع متخصصین ایران یه ایمیل برام اومده که تبلیغ لپ تاپ هایی با ضمانت مرجع متخصصین ایران رو میکنه، شرایطی برای ضمانت وجود نداره!!! یعنی حتی اگر شما با دینامیت و از روی عمد لپ تاپتون رو منفجر کنید یا با لپ تاپتون دوستتون رو کتک بزنید و بعد لپ تاپتون از وسط به دو نیمه مساوی تقسیم بشه، اون رو با یه لپ تاپ نو براتون عوض میکنن!!!

Pami
06-07-2009, 09:00
با اينكه توصيه به خريد از سايت هاي آنلاين نميكنم ولي سايت ديجيكالا برترين سايت فروش آنلاين معرفي شد ...
حتي الامكان سعي كنيد از محل زندگي خود بخريد ، هم امكان تست كردن داريد هم ميتونيد تخفيف بگيريد و هم اينكه خيالتون هم راحت تر هست .

Pami
06-07-2009, 09:03
راستی یه چیز جالب از نظر ضمانت، جدیدا از سایت مرجع متخصصین ایران یه ایمیل برام اومده که تبلیغ لپ تاپ هایی با ضمانت مرجع متخصصین ایران رو میکنه، شرایطی برای ضمانت وجود نداره!!! یعنی حتی اگر شما با دینامیت و از روی عمد لپ تاپتون رو منفجر کنید یا با لپ تاپتون دوستتون رو کتک بزنید و بعد لپ تاپتون از وسط به دو نیمه مساوی تقسیم بشه، اون رو با یه لپ تاپ نو براتون عوض میکنن!!!

همچين چيزي در ايران بدون بيمه نامه رسمي امكان نداره ... اصلا در دنيا امكان نداره و كسي ديوانه نيست بياد لپ تاپ ضربه ديده رو جزو شرايط گارانتي كنه
يه زماني قرار بود امرتات لپ تاپ هاش رو با بيمه ايران بفروشه كه شامل سقوط از ارتفاع و شكستگي بدنه ميشد كه منتفي شد !! ديدن بخوان بيمه كنن كلي بايد ضرر بدن !

تنها راهي كه ميتونيد خيالتون رو بابت ضربه راحت كنيد اينه كه لپ تاپ به همراه گارانتي بيمه هم بشه .

Sajad2006
06-07-2009, 09:18
همچين چيزي در ايران بدون بيمه نامه رسمي امكان نداره ... اصلا در دنيا امكان نداره و كسي ديوانه نيست بياد لپ تاپ ضربه ديده رو جزو شرايط گارانتي كنه
يه زماني قرار بود امرتات لپ تاپ هاش رو با بيمه ايران بفروشه كه شامل سقوط از ارتفاع و شكستگي بدنه ميشد كه منتفي شد !! ديدن بخوان بيمه كنن كلي بايد ضرر بدن !

تنها راهي كه ميتونيد خيالتون رو بابت ضربه راحت كنيد اينه كه لپ تاپ به همراه گارانتي بيمه هم بشه .
سلام.
من یه شرکتی رو میشناسم یه سری لپتاپ وارد می کنه به بیمه نامه یک سال تعویض الان مارکش یادم نیست ولی اسم بیمش نوین(ماله بانک اقتصاد نوین) و یه روز با لپتاپش کار کردم سرعتش بد نبود خود یارو میگفت رقیب وایو هست البته تو رنج 1 تومن.
گارانتیش خیلی توپ بود تا یه سال اگه از لپتاپ خوشت نمیومد میبردی پس میدادی تازه نوسان برق هم جزو گارانتیش بود.
به قول شما اگه وسط هم نصف میشد یا پولشو میدادند یا یه دونه نوشو!

behnam_n80
06-07-2009, 09:51
از اینکه نوت بوک شهر رو معرفی کردین ممنون
دوست عزیز خواستی ما در خدمتیم

تبلیغ مفتی کردیم دیگه
برا دفا بعد دیگه اینجوری نیسا دو نقطه دی

Pami
06-07-2009, 09:51
احتمالا لپ تاپ هاي Hasee بوده ...
اين برند Hasee تازه وارد و كاملا چيني هست كه يكي از دوستام يه مدلش رو داره انگار گوشي چيني خريدي و هيچ اطلاعاتي زير لپ تاپ نوشته نشده و معلوم نيست مال كجاس و ... .
مجبورن با همچين گارانتي بدن وگرنه كسي اينا رو نميخره كه عزيز من

scapula
06-07-2009, 09:55
سلام
من همون دوست SUNRISE هستم از جوابهایی که دادید خیلی متشکرم .
2تا سوال دیگه
اول از behnam_n80 اینکه بازار بزرگ طالقانی ادرس دقیقش کجاست؟
دوم دی جی کالا ضمانت نامه میده؟

behnam_n80
06-07-2009, 10:13
ببین آدرس دادن تو خیابونه طالقانی کار بس پیچیده هس
اما خیلی تابلو این بازاره
خیابان طالقانی-بازار طالقانی

oranoos_92
06-07-2009, 10:38
طالقانی قیمت هاش را یکم بالا میدن ا- برو طالقانی- همون طور که گفتم اگه مارکی هم پسندیدی بهم بگو زیر قیمت با همون گارانتی میتونم بهت بدم-( تو اصغهان)

Qua
06-07-2009, 11:24
نمایندگی زیگورات تو میر
الماس ایران(قیمت بالا اما گارانتی توپ)
بازار بزرگ طالقانی
نوت بوک شهر تو میر بغل مجتمع پگاه

همون مورد اول از همه بهتره اول مجتمع پگاه سمت راست ورودي من 2 تا لپ تاپ تا الان ازش خريد داشتم قيمت هاش هم خوبه
مورد آخر گارانتي خودشون هست گارانتي كهكشان كه من اين گارانتي شركتي ها رو اصلا قبول ندارم پس فردا خدايي نكرده يه مشكل برات پيش اومد لپ تاپ رو مي گيره مي زاره اونجا 10 روز بعد همينطوري بهت مي ده هيچ كاري هم نمي توني كني زيگورات معتبره

REGISTERED USER
06-07-2009, 19:44
ببین آدرس دادن تو خیابونه طالقانی کار بس پیچیده هس
اما خیلی تابلو این بازاره
خیابان طالقانی-بازار طالقانی

طالقانی اهواز ؟ من بهش می گم منطقه ممنوعه ... بنداز بندازه !

اصفهان هم باید جالب باشه :31:

behnam_n80
06-07-2009, 22:15
طالقانی اهواز ؟ من بهش می گم منطقه ممنوعه ... بنداز بندازه !

اصفهان هم باید جالب باشه :31:

نه بر عکس
کمترین قیمتا مال طالقانیه(من خودم سیستم ماشینم و گوشی از اونجا خریدم کمترین قیمتا تو اصفهان مال اینجاس)

babak_m008
07-07-2009, 11:03
حالا نظر من دقیقا بر عکس دوستمونه مثال میزنم: من 1ماه پیش acre aspire one از تهران خریدم با هارد 160 به قیمت 375هزار تومان با گارانتی سازگار ولی 1هفته قبل از این ماجرا تو طالقانی همین لبتاپ رو قیمت گرفتم گفت 510 با گارانتی متفرقه اونجا بود که مغز من erorr داد حالا به شما توصیه میکنم هیچ کجا مثل شهر خودت نمیشه اگر خواستی تهران بخری بگو آدرس بدم

behnam_n80
07-07-2009, 14:42
منم نوت بوکا نگفتم چون تجربه ندارم(اما ممنون تو تهران خودم می شناسم)

scapula
09-07-2009, 16:44
دست همه تون به خاطره راهنمایی هاتون درد نکنه.
از سبحان رایانه توی مجتمع پگاه یه 1510 (core2 2.5g cach 6m ram 4 vga gs 8400 512m )خریدم با کیف ویک سال گارانتی تیم سرویس 1میلیون و 60 هزار تومان

Xo0oX
09-07-2009, 17:42
دست همه تون به خاطره راهنمایی هاتون درد نکنه.
از سبحان رایانه توی مجتمع پگاه یه 1510 (core2 2.5g cach 6m ram 4 vga gs 8400 512m )خریدم با کیف ویک سال گارانتی تیم سرویس 1میلیون و 60 هزار تومان

خوب خریدی قبل از عید 1.350 بود.:46:

Xo0oX
09-07-2009, 17:44
برو طالقانی یا میر - پگاه.

بهتره بری طالقانی طالقانی مناسب تره.

===========================
اما قیمت بازار رضا تهران خیلی پایین تره ها. اما بهتره تو شهر خودت بخری برا کارانتی و... احت تری!

sanam1
09-07-2009, 19:24
بازار رضا چطوره برای خرید لپتاپ؟اگه اونجا آشنا نداشته باشیم چی،خرید ازش به صلاحه؟

close2u
10-07-2009, 14:45
آقا یه پیشنهاد به شما که از تجربه شخصی خودمه

من دو ماه پیش که داشتم نوت بوک می خریدم همه جا قیمت یک و هفتصد داشتم که یک ریال هم تخفیف نمی دادن

تماس گرفتم با همون شرکت ها و گفتم که من همکار هستم و یک نمونه می خوام ببرم برای مشتری شهرستان

فکر می کنید چه اتفاقی افتاد؟ قیمت ها حداقل صد تومن اومد پایین همونایی که عمرا به مشتری ساده تخفیف بده نبودن

و در نتیجه نوت بوکی رو که زیگورات می داد یک و هفتصد و هفتاد با گارانتی - یک و هفتصد بدون گارانتی -من خریدم از بازار رضا به یک و پونصد و پنجاه با گارانتی که بدون گارانتی می داد یک و پونصد!!!!

یعنی دویست هزار تومان اختلاف قیمت که کم نیست!

sanam1
10-07-2009, 19:26
آقا یه پیشنهاد به شما که از تجربه شخصی خودمه

من دو ماه پیش که داشتم نوت بوک می خریدم همه جا قیمت یک و هفتصد داشتم که یک ریال هم تخفیف نمی دادن

تماس گرفتم با همون شرکت ها و گفتم که من همکار هستم و یک نمونه می خوام ببرم برای مشتری شهرستان

فکر می کنید چه اتفاقی افتاد؟ قیمت ها حداقل صد تومن اومد پایین همونایی که عمرا به مشتری ساده تخفیف بده نبودن

و در نتیجه نوت بوکی رو که زیگورات می داد یک و هفتصد و هفتاد با گارانتی - یک و هفتصد بدون گارانتی -من خریدم از بازار رضا به یک و پونصد و پنجاه با گارانتی که بدون گارانتی می داد یک و پونصد!!!!

یعنی دویست هزار تومان اختلاف قیمت که کم نیست!
اونوقت هرکی بره بگه من همکارم راحت باور میکنن؟!!:18:جالبه!!
بعدش شما خودتون رفتین مغازه یا شرکت تحویل گرفتین؟!!

close2u
10-07-2009, 19:48
والا من خودم قبلا تو بازار بودم و یه کم زبون بازاری رو بلدم شاید روی همین حساب باور کردن اما بعید می دونم گیر به این چیزا بدن چون همه از پشت تلفن با شنیدن این جمله: قیمت همکار واسه شهرستان ، حداقل صد تومن اومدن پایین

من اول از مجله نت یه بیست سی تا شرکت جدا کردم و تک تک زنگ زدم و قیمت گرفتم و وقتی با یکیشون اوکی کردم پا شدم رفتم تهران و خریدمش و تمام

mehrshad taheri
10-07-2009, 19:51
میشه سر زیگورات هم اینجوری شیره مالید!
شما از کجا گرفتی؟
با چه گارانتی؟

close2u
10-07-2009, 20:07
نوچ زیگورات این مدلی سرش کلاه نمیره
هرچند من خودم دیدم درمجتمع تک مشهد که بابا زنگ زد به نمایندگی زیگورات یه طبقه بالاتر و قیمت رو از خود نمایندگی هم 20 تومن کمتر گفت!!!
اما خوب بازم درصد تخفیفشون فکر نمی کنم خیلی زیاد باشه

من این و از بازار رضا اگه اشتباه نکنم تک لپتاپ یا تک نوت بوک یه چیزی تو همین مایه ها خریدم
طبقه همکف انتهای سالن

mehrshad taheri
10-07-2009, 20:23
مشکلی که اینجا هست اینکه 1640 رو مثلا زیگورات بده 1699 بیرون من قیمت گرفتم 1500!
باید ببینی قیمتی که اونجا میداده چقدر بوده!

close2u
10-07-2009, 21:00
نه عزیزم این راهش نیست
شما برو همون کانفیگ رو توی سایت دل سفارش بده ببین چند میفته با اون مقایسه کن
200 دلار اختلاف قیمت با سایت خیلی عالیه مثلا اگه توی سایت دل در اومد 1400 دلار و توی ایران به یک و پونصد یا تهش یک و ششصد پیدا کردی خیلی عالیه چون هزینه پست دی اچ ال و گمرک باهم حداقل 150 تا 200 هزار تومانه

نوت بوکی که من خریدم توی سایت دل 1327 دلار قیمت داشت

mehrshad taheri
10-07-2009, 21:16
منظور منو متوجه نشدی!
زیگورات رو نباید مقایسه بکنی عزیز با بقیه گارانتی ها البته دلیران هم همین قیمت باید بده
ولی گارانتی های دیگه خیلی پایین تر میدن

از زیگورات بخری باز خیالت راحته که 1640 چینی بهت نمیدن لهستانی هست از اون مهم تر ریفر نیست درسته گرون تره ولی خیالت راحت تره

close2u
10-07-2009, 23:48
اشتباه شما همینجاست!

نوت بوک ریفر شده روی کارتونش به وضوح نوشته شده و مشخص میشه

از طرفی شما قبل از باز کردن کارتون ور در حضور فروشنده می تونید سرویس تگ رو در سایت دل وارد کنید و از ریز محصول مطلع بشید
در سایت دل علاوه بر ریز سخت افزار از تاریخ دقیق خرید و در صورت ریفر از تاریخ ریفر و خریدار حتی اطلاع پیدا کنید!

ضمن اینکه دل چین و لهستان و مالزی مطقا تفاوتی ندارن!

همون زیگورات رو من به عنوان یک نماینده خدمات پس از فروش که هیچ به عنوان یک نماینده رسمی فروش هم قبول ندارم این زیگورات فقط یک واسطه دست چندمه که جز بالا بردن هزینه نهایی کاری از دستش بر نمیاد

و منظور من این بوده که قیمت اگر از قیمت اصلی محصول زیر 150 هزار تومان اختلاف داشت حتما به این قیمت و دستگاه شک کنید!!!
قیمت یه کفی داره که از اون پایین تر نمیاد
کفش هم قیمت فروش به همکاره که معمولا بین 100 تا 200 هزار تومان با قیمت بازار اختلاف داره

REGISTERED USER
11-07-2009, 13:49
کی گفته قیمت همکار 100 تا 200 هزار تومن اختلافه ؟

نهایت بین 50 تا 70 تومن هست با گارانتی های معتبر ... اونم اگر خیلی باهاشون کار کنی

لطفا بی خود آمار و ارقام ندید وقتی توی بازار جایی ندارید ...

اونی که تخفیف زیاد میده مطمئن باشید بدون گارانتی داره بهتون لطف میکنه !

mehrshad taheri
11-07-2009, 13:56
همون زیگورات رو من به عنوان یک نماینده خدمات پس از فروش که هیچ به عنوان یک نماینده رسمی فروش هم قبول ندارم این زیگورات فقط یک واسطه دست چندمه که جز بالا بردن هزینه نهایی کاری از دستش بر نمیاد

من که تا حالا از خدماتش استفاده نکردم ولی بچه هایی که خدماتش رو دارن شدیدا راضی هستن هر کسیم میخواد دل بخره یا میگن از زیگورات بخر یا دلیران!:20:

oranoos_92
11-07-2009, 14:59

نهایت بین 50 تا 70 تومن هست با گارانتی های معتبر ... اونم اگر خیلی باهاشون کار کنی

تایید میشه

مثلا خود ایسر 5738 زد را نمایندگی به فروشگاه میده 551 تومان تو بازار ببینید قیمت ها را از 560 هست تا 600

sanam1
12-07-2009, 17:48
شرکت اسپیناس گارانتیش چجوریه؟

close2u
12-07-2009, 20:03

دوست عزیز همونطور که گفتم تجربه شخصیه من بوده و کسی ادعای موجودیت در بازار رو نکرده هرچند هم اگه بکنه انگار جای شما رو تنگ کرده

گارانتی هم قیمتش معلوم و مشخصه!!!

به هر حال من تجربمو گفتم ...خواهی پندگیر خواهی ملال!

oranoos_92
22-07-2009, 21:52
آقایون از طالقانی نخرید که جدیدا بن داز بنداز شده!!!
امروز رفتم یه کانفیگ ایسر 5738 را همه شون 50 تومان بالاتر از سایت سازگار میدادند!!!

بهشون گفتم بابا سایت خود سازگار داره فلان قیمت میده میگند ما از سایت 40 الی 50 بالاتر میدیم!

یه کافیگ دل هم 100 تومان از سایت کیمیا انلاین دیدم بالاتر میدن!

H@mid-Vista
24-07-2009, 17:40
من نظرم اينه كه براي خريد مراحل اين هست:

1-اول روي نت حسابي بگرين
2-تكليف گارانتي و يا بدون اون رو مشخص كنين
3-اگه گارانتي مي خواهين نوع گارانتي را روي نت ببينين
بينين چه كساني مي نالن از اون گارانتي و چرا؟
3-برين بازار و حضوري خريد كنين
به هيچ وجه پستي و غير حضوري خريد نكنين
4-بگرديم و كف قيمت بازار را پيدا كنين
5-از خريد خود به اندازه پولي كه خرج كردين انتظار داشته باشين

p30time
24-08-2009, 04:34
من نظرم اينه كه براي خريد مراحل اين هست:
3-برين بازار و حضوري خريد كنين

اين يكي شديدا تاييد مي شه!!

اينجا رو ببينيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
:5:

REGISTERED USER
24-08-2009, 08:50
-برين بازار و حضوري خريد كنين

البته این مسئله برای آماتورهاست ولی اهالی بازار واقفند راهی بجز خرید پستی با چاپار یا تیپاکس نیست :دی

mehdi_08
24-08-2009, 12:40
من خودم از دیجی یه دور بین دیجیتال گرفتم سریع و راحت دو روزه رسید دستم بدون هیچ عیب نقصی
در ضمن قیمتش هم یه 15 تومنی از بازار کمتر بود البته با گاراتی خود دیجی (که گارانتیش توپه)
در اعتماد داشتن به دیجی که شکی نیست
ولی تو خرید یه دستگاه که بحث 1.500.000 تومن پول میاد وسط بهتره که حضوری خرید کنید تا همون جا از سلامت دستگاه امتحان کردن قسمت های مختلف دستگاه اطمینان بدست بیارید

dastan2
27-08-2009, 20:29
من شرکت فیوچر را به شما معرفی میکنم . خدمات پس از فروش قوی لب تابهای اورجینال سونی و دل

mehdi_08
27-08-2009, 23:27
من شرکت فیوچر را به شما معرفی میکنم . خدمات پس از فروش قوی لب تابهای اورجینال سونی و دل
ولی تا اونجایی که می دونم گارانتی اصلی ایران رهجو ه

p30time
27-08-2009, 23:37
من خودم از دیجی یه دور بین دیجیتال گرفتم سریع و راحت دو روزه رسید دستم بدون هیچ عیب نقصی
در ضمن قیمتش هم یه 15 تومنی از بازار کمتر بود البته با گاراتی خود دیجی (که گارانتیش توپه)
در اعتماد داشتن به دیجی که شکی نیست
ولی تو خرید یه دستگاه که بحث 1.500.000 تومن پول میاد وسط بهتره که حضوری خرید کنید تا همون جا از سلامت دستگاه امتحان کردن قسمت های مختلف دستگاه اطمینان بدست بیارید

خب شانس شما بوده كه درست بوده!! اگر 1 % احتمال بدين كه خراب باشه و اينطوري بشه:

چكار مي كنيد؟

بهتره حضوري بخريد .... به هيچكس و هيچ شركتي ( از جمله ديجي كالا ) هم اعتماد نكنيد :2:

اينجا رو هم بخونيد حتما! در مورد لبتاپ هاي اين شركت مزخرف ( ديجي كالا):

اميدوارم ديگه كسي مثل من به دام اينها نيفته!