PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : iPhone 3GS | تاپيك مباحث و مسائل مربوط به آيفون 3جي اس

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7

ehsan984
13-05-2010, 09:17
من رفتم تو این آدرسsetting>general>netwok>reset network
حالا رفته تو recovery.
لطفا بگید اول چی کار کنم که از recoveryدر بیاد و اینکه mac adress کجا هست.
مرسی.

mh.attari
13-05-2010, 09:59
همون طوری که اشاره شد اینجا جاش نیست ولی صحبت شد بزارید منم یه توضیحی بدم .

این مقاله برای بهمن ماه 88 هست که توسط حمید بخششی که تو همین فروم کاربرفعال انجمن لپ تاپ هست نوشته و گردآوری شده است .

خب دیگه . نمیشه دلیل این سیاست های استیو رو فهمید .

دوستان بالاخره این جیل جدید جواب میده ؟؟

کسی امتحان کرده ؟؟

ممنونم از توضیحاتتون ولی بخشیش اشتباه هست که من اصلاح میکنم
این مقاله اخرین سری مقالات مک هست م کار فروردین 89 هست و تکمیل شدش هم هست
مدیریت این سایت حمید خان هستند و بله در اینجا هم فعالیت دارند
موفق باشید:11:

siavash_1147
13-05-2010, 16:04
من تازه آی فون گرفتم
ورژن 3.1.3
مدل : MC132TA/A
اون طور که شنیدم نمیشه رو این ورژن برنامه ریخت
درسته؟

خودم با Itunes که برنامه میریزم مینویسه برنامه نمیتونه در آیفون اینستال بشه چون که :

because an unknown error acuurred (0xE8008001

چه کنم?

payamf1
13-05-2010, 18:13
حالا رفته تو recovery.
مرسی.

دلیل اینی که رفته توی recovery نمیدونم چیه واقعا
ولی اگر میخوای از این وضعیت دربیایی من راه های زیر رو پیشنهاد میکنم (البته اگر منظورت از recovery همون عکس آیتونز و کابل که روی صفحه میاد باشه) : اگر انلاک فکتوری هستی ببین میشه اکتیو کنی از آیتونز و اگر هم این راه جواب نداد با فریمور جدیدی ریستور کن البته قبلش بگو فریمورت چنده؟؟؟

payamf1
13-05-2010, 18:27
آهان الان دیدم که فریمور 3.1.2 هستی
شما فریمور 3.1.3 رو دانلود کن از تاپیک زیر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد جیل کن با spirit
به نظر من که بهترین راهش اینه

---------- Post added at 07:27 PM ---------- Previous post was at 07:27 PM ----------

آهان الان دیدم که فریمور 3.1.2 هستی
شما فریمور 3.1.3 رو دانلود کن از تاپیک زیر :

بعد جیل کن با spirit
به نظر من که بهترین راهش اینه

Mehrdad092000
14-05-2010, 05:04
حالا رفته تو recovery.
مرسی.
شما اگه میخوای از اون حالت عکس کابل با ایتونز در بیای این برنامرو دانلود کن

بعد گوشیتو به کابل وصل کن بعد برنامرو اجرا کن بعد Make it ra1n را بزن یکم وایسا گوشید میاد بالا

flasher_for_nokia
14-05-2010, 15:51
در صورت نیاز به باز کردن اکانت آیتونز و گفت کارت با من تماس بگیرین

doctor_apachi2
14-05-2010, 21:11
سلام. ببخشيد دوست من يه 3GS داره كه مدت كمي هست خريده هيچ كدوممون هم هنوز تخصصي درش نداريم. ميخواستم ببينم اين مشكلي كه ما داريم يه چيز طبيعيه؟ : موقعي كه يه نفر كه اسمش توي phonebook هست تماس ميگيره شماره ش روي گوشي ميفته و به اسم نميفته! ميخواستم ببينم ما بايد بشينيم تمام شماره ها رو از اول با 0098 اول شماره سيو كنيم تا موقع تماس اسم طرف روي گوشي بيفته؟ يا راه ديگه اي هم داره؟ كلا لصف كنيد يه توضيحي واسه اين مشكل بدين. ممنونم

mr_rayan
14-05-2010, 23:31
سلام. ببخشيد دوست من يه 3GS داره كه مدت كمي هست خريده هيچ كدوممون هم هنوز تخصصي درش نداريم. ميخواستم ببينم اين مشكلي كه ما داريم يه چيز طبيعيه؟ : موقعي كه يه نفر كه اسمش توي phonebook هست تماس ميگيره شماره ش روي گوشي ميفته و به اسم نميفته! ميخواستم ببينم ما بايد بشينيم تمام شماره ها رو از اول با 0098 اول شماره سيو كنيم تا موقع تماس اسم طرف روي گوشي بيفته؟ يا راه ديگه اي هم داره؟ كلا لصف كنيد يه توضيحي واسه اين مشكل بدين. ممنونم
این مشکل کاملا طبیعیه.شما بایستی برنامه Caller ID Fix رو از توی cydia نصب کنید و سپس مشکلتون کاملا حل میشه.

koroshfe
16-05-2010, 14:16
سلام دوستان من در گم کردن گوشی تبهر خاصی دارم!
حالا که آیفون گرفتم نمی خوام این طوری بشه!
راهی هست!؟؟؟!!!(برای مثال ردیابی جی پی اسی چیزی نیست؟)

SIMON137
16-05-2010, 14:29
سلام دوستان من در گم کردن گوشی تبهر خاصی دارم!
حالا که آیفون گرفتم نمی خوام این طوری بشه!
راهی هست!؟؟؟!!!(برای مثال ردیابی جی پی اسی چیزی نیست؟)

مبارکه
جدید گرفتی ؟ مشخصاتش چیه ؟ چند گرفتی ؟ از کجا گرفتی و .... :دی
می تونید از امکانات mobile me استفاده کنید ، خوراک شماست ، فکر کنم خیلی به دردتون بخوره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مخصوصا این یکیش :

Find My iPhone

و اما کارجالب اپل این قسمت هست چون شاید خیلی از سرور ها امکانت بالا رو بده اما این امکان واقعا منو قافل گیر کرد

اگر شما تنظیمات Mobile me رو روی گوشی انجام بدید و اجازه پیدا شدن ایفون رو بدید به راحتی از روی کامپیوتر می تونید ایفون خودتون رو ردیابی کنید
وارد قسمت مربوطه از کامپیوتر شده و کامیپوتر شروع به گشتن ایفون شما تو جهان می کنه
و بعد از چند لحظه ایفون رو مانند شکل زیر پیدا می کنه(البته ایفون من 2G هست پس مکان دقیقم رو نمی گه)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این پیدا کردن و کارای زیر نیاز به اینترنت وایرلس نداره

اما همه چیز به این مورد ختم نمی شه
عکس بالا رو ببیند
3 تا گزینه هست:

گزینه اولی به راحتی رو ایفون خود massage بفرستید و..
گزینه دومی به روی گوشی شما یه پسورد می فرسته و بلافاصله ایفون شما قفل می شه و ازتون پسورد می خواد(واقعا امکان جالبی هست)
گزینه ی سوم می تونید تمام اطلاعات ایفون خود را از پشت کامیپوتر پاک کنی در زمان دزدیده شدن ایفون یا ایپاد

به نقل از Mostajab عزیز ، در موبایلستان

koroshfe
17-05-2010, 18:42
مبارکه
جدید گرفتی ؟ مشخصاتش چیه ؟ چند گرفتی ؟ از کجا گرفتی و .... :دی
می تونید از امکانات mobile me استفاده کنید ، خوراک شماست ، فکر کنم خیلی به دردتون بخوره

مخصوصا این یکیش :

به نقل از Mostajab عزیز ، در موبایلستان

ببخشید دوست عزیز قطعا این امکان سالیانه یه مبلغی می خواد؟
شما اطلاعی دارید؟
منظور من این نبود!
البته دستتون درد نکنه من با این یه آشنایی داشتم!
منظورم یه چیز رایگانه که اگه چیزی وجود نداشت مبلغ سالیانش چقده؟
ممنون از همه ی دوستان!

SIMON137
17-05-2010, 21:37
ببخشید دوست عزیز قطعا این امکان سالیانه یه مبلغی می خواد؟
شما اطلاعی دارید؟
منظور من این نبود!
البته دستتون درد نکنه من با این یه آشنایی داشتم!
منظورم یه چیز رایگانه که اگه چیزی وجود نداشت مبلغ سالیانش چقده؟
ممنون از همه ی دوستان!
مبلغش ، 60 روزه ، 19 هزار تومان هست

itman
18-05-2010, 14:13
سلام.مرسی از راهنمایی های خوبتون.
1سوال وقتی iphone3GS unlock shod
خاموش بشه فقط jailbreaking از بین میره یا unlock هم همراهش از بین میره؟

Sign Marker
18-05-2010, 15:55
سلام ...
شايد سؤالم تکراری باشه ، ممنون ميشم راهنمايم کنين
راستش من ميخوام بيام تهران ايفون بگيرم .چون اينجا قيمتش حداقل 100 تومان با تهران فرق ميکنه.
چون يه سری دوستان گفتن ممکنه گوشی لاکو بجای آنلاک بفروشن ، ميخواسم ببينم دقيقاً بايد به چه چيزايی توجه کنم ؟دقيقاً چيو تست کنم ؟ کلاً سرم کلاه نره !
اگه لطف کنين آدرس يه جا معتبر هم بگين که ديگه همه کاراشو هم بکنه خيلی خوب ميشه

خيلی خيلی ممنون

koroshfe
18-05-2010, 16:22
مبلغش ، 60 روزه ، 19 هزار تومان هست
زیاد نیست ولی فکر کنم و حواسم رو جمع کنم و مواظب باشم تا گم نشه بصرفه تره!:31:
من 300 تومن از چین گرفتم!آیفون تری جی اس درجه یک چین البته مال همه چینیه دیگه!
بعد راستی اگه تری جی اسنبود چرا اومد تو این تاپیک؟ها؟

SIMON137
18-05-2010, 18:32
زیاد نیست ولی فکر کنم و حواسم رو جمع کنم و مواظب باشم تا گم نشه بصرفه تره!:31:
من 300 تومن از چین گرفتم!آیفون تری جی اس درجه یک چین البته مال همه چینیه دیگه!
از خود چین شخصا خریدید ؟ مشخصات گوشی تون کامل چیه ؟

متوجه نشدم

سلام ...
شايد سؤالم تکراری باشه ، ممنون ميشم راهنمايم کنين
راستش من ميخوام بيام تهران ايفون بگيرم .چون اينجا قيمتش حداقل 100 تومان با تهران فرق ميکنه.
چون يه سری دوستان گفتن ممکنه گوشی لاکو بجای آنلاک بفروشن ، ميخواسم ببينم دقيقاً بايد به چه چيزايی توجه کنم ؟دقيقاً چيو تست کنم ؟ کلاً سرم کلاه نره !
اگه لطف کنين آدرس يه جا معتبر هم بگين که ديگه همه کاراشو هم بکنه خيلی خوب ميشه

خيلی خيلی ممنون

شما فقط تست کن آنلاک فکتوری باشه ، بقیشه دیگه مهم نیست ، قدیما یک مشکل بوت لودر بود و جیل نشدن 3.1.3 و تولید هفته چهل به بعد که گویا حل شده

Mojtaba-MCI
19-05-2010, 06:19
بچه ها یه سوال ، میدونید که توو قسمت جنرال ، یوسج و زیر عنوان cellular network data یه سری عدد و رقم روبروی دو مورد sent و received به کیلوبایت مبنی به استفاده از اینترنت مینویسه...
حالا سوال اینجاست ، من با اینکه از اینترنت گوشی استفاده نمیکنم ولی هرچندوقت یه بار که میرم این قسمت میبینم برای دو مورد sent و received چندکیلوبایتی رو کنتر زده.
به نظرتون مشکل کجاست؟!اصلا میشه اسمشو مشکل گذاشت؟!گوشی های شما هم اینطورین؟!

kasra_khan2003
19-05-2010, 06:24
بچه ها یه سوال ، میدونید که توو قسمت جنرال ، یوسج و زیر عنوان cellular network data یه سری عدد و رقم روبروی دو مورد sent و received به کیلوبایت مبنی به استفاده از اینترنت مینویسه...
حالا سوال اینجاست ، من با اینکه از اینترنت گوشی استفاده نمیکنم ولی هرچندوقت یه بار که میرم این قسمت میبینم برای دو مورد sent و received چندکیلوبایتی رو کنتر زده.
به نظرتون مشکل کجاست؟!اصلا میشه اسمشو مشکل گذاشت؟!گوشی های شما هم اینطورین؟!

سلام مجتبی جان، پیشاپیش خرید داوید ویا و فابرگاس رو تبریک میگم:دی

نه مشکلی نیست، شما احتمالا یه جایی از این امکان استفاده میکنی اما حواست نیست! حالا چند کیلوبایت که جایی نمیره... :46:

Mojtaba-MCI
19-05-2010, 06:42
سلام مجتبی جان، پیشاپیش خرید داوید ویا و فابرگاس رو تبریک میگم:دی
منم پیشاپیش اومدن مورینیو رو تبریک میگم:دی ، معلوم نیس وقتی بیاد چه تحولاتی میده...

نه مشکلی نیست، شما احتمالا یه جایی از این امکان استفاده میکنی اما حواست نیست! حالا چند کیلوبایت که جایی نمیره... :46:
آخه مسئله اینه که هرچند دقیقه چند کیلوبایت میره بالا ، مثلا از یه صبح تا شب یه چیزی بیشتر از 150 ، 200 کیلوبایت میره توو sent و received!
چه برنامه هایی میتونن همچین اثری داشته باشن؟!
من خودم برنامه هایی مثل stocks و whether رو از کار انداختم ، یعنی به صورت پیش فرض اسم همه ی سهام های بازار بورس که توو گوشی بودن رو از لیست پاک کردم + اسم شهرها برای پیش بینی هوا!
دیگه چه برنامه ای میتونه باشه؟!

payamf1
20-05-2010, 09:15
منم پیشاپیش اومدن مورینیو رو تبریک میگم:دی ، معلوم نیس وقتی بیاد چه تحولاتی میده...

آخه مسئله اینه که هرچند دقیقه چند کیلوبایت میره بالا ، مثلا از یه صبح تا شب یه چیزی بیشتر از 150 ، 200 کیلوبایت میره توو sent و received!
من خودم برنامه هایی مثل stocks و whether رو از کار انداختم ، یعنی به صورت پیش فرض اسم همه ی سهام های بازار بورس که توو گوشی بودن رو از لیست پاک کردم + اسم شهرها برای پیش بینی هوا!
شما بهتره GPRS گوشیتون رو غیر فعال کنید تا بی خودی هزینه هاتون نره بالا هروقت هم کار داشتید میتونید غیر فعال کنید.

به تاپیک زیر بروید :

بهتره قبل از طرح سوال کمی توی انجمن جستجو کنید تا جواب بیشتر سوالاتتون رو پیدا کنید

---------- Post added at 10:15 AM ---------- Previous post was at 10:15 AM ----------

شما بهتره GPRS گوشیتون رو غیر فعال کنید تا بی خودی هزینه هاتون نره بالا هروقت هم کار داشتید میتونید غیر فعال کنید.

به تاپیک زیر بروید :

بهتره قبل از طرح سوال کمی توی انجمن جستجو کنید تا جواب بیشتر سوالاتتون رو پیدا کنید

itman
20-05-2010, 12:58
thanks moshkel hal shode dge 3GS am khamush mishe bedune inke jailesh bepare..

shahriar_669
25-05-2010, 19:42
سلام دوستان من دو تا سوال داشتم
1- تو صفحه اول شما گفتید که delivery report حل شده در صورتی که ماله من اصلا همچین گزینه ای نداره چرا؟؟؟؟؟
2- وقتی itunes رو دوباره نصب میکنم یا ویندوز عوض میکنم ، و میخوام دوباره تو گوشیم اطلاعات بریزم هرچی قبلا بوده رو پاک میکنه بعد میریزه حالا چی کار کنم که پاک نکنه؟
ممنون

Mehrdad092000
25-05-2010, 22:25
سلام دوستان من دو تا سوال داشتم
1- تو صفحه اول شما گفتید که delivery report حل شده در صورتی که ماله من اصلا همچین گزینه ای نداره چرا؟؟؟؟؟
2- وقتی itunes رو دوباره نصب میکنم یا ویندوز عوض میکنم ، و میخوام دوباره تو گوشیم اطلاعات بریزم هرچی قبلا بوده رو پاک میکنه بعد میریزه حالا چی کار کنم که پاک نکنه؟
ممنون
itunes بازي و موزيك هارو ازش بكاپ ميگيريه
شما وقتي winعوض ميكني اونا پاك ميشن
شما بايد اونارو سره جاشون كپي كني
بازي و برنامه ها در اين مسير
C:\Documents and Settings\your pc name\My Documents\My Music\iTunes\iTunes Media\Mobile Applications

shahriar_669
25-05-2010, 23:05
itunes بازي و موزيك هارو ازش بكاپ ميگيريه
شما وقتي winعوض ميكني اونا پاك ميشن
شما بايد اونارو سره جاشون كپي كني
بازي و برنامه ها در اين مسير
C:\Documents and Settings\your pc name\My Documents\My Music\iTunes\iTunes Media\Mobile Applications
ممنون
نظرت در مورد سوال اولم چیه؟!!!

mr_rayan
25-05-2010, 23:47
ممنون
نظرت در مورد سوال اولم چیه؟!!!
باید از توی cydia برنامه Delivery نصب کنید سپس توی تنظیمات میسجتون این گزینه ظاهر میشه که میتونید فعال یا غیر فعال کنید و حتی حالت Delivery تعیین کنید که بصورت هشدار به شما بگه و یا به صورت پیام.

Mojtaba-MCI
26-05-2010, 08:21
حجم این برنامه ی delivery چقدره؟!
چون من یه مدته adsl رو قطعش کردم ، میخواستم بدونم حجمش چقدره که اگه کم بود با اینترنت سیم کارت بگیرمش...ممنون!

ase_pase
26-05-2010, 08:45
حجمش خیلی نیست
حدود 690 کیلوبایت هست.
به همه iphone داران عزیر که ایرانسل هم دارن ، پیشنهدا میکنم یک بسته GPRS بخرن و به راحتی از اینترنت با هزینه کم لذت ببرن.

Re Z a
26-05-2010, 17:32
دوستان خسته نباشید . یه مشکل داشتم

برای تنظیمات MMS Irancell من طبق جدول MMS ایرانسل پیش رفتم و توی قسمت تکست مسج Subject و علامت دوربین اومده
( اما وقتی می خوام MMS ارسال کنم ارسال نمیشه )
از فعال بودن MMS سیم کارتم اطمینان دارم. و با گوشی قبلیم ارسال میشد )

ase_pase
26-05-2010, 19:57
سلام

من هم همین مشکل رو دارم ، MMS گوشیم فعال هست اما وقتی که دکمه ارسال رو میزنم ، ارسال انجام نمیشه و failed میشه .

Mojtaba-MCI
29-05-2010, 07:15
باید از توی cydia برنامه Delivery نصب کنید سپس توی تنظیمات میسجتون این گزینه ظاهر میشه که میتونید فعال یا غیر فعال کنید و حتی حالت Delivery تعیین کنید که بصورت هشدار به شما بگه و یا به صورت پیام.
من اسم این برنامه رو توو سیدیا سرچ میکنم ولی چیزی پیدا نمیکنه!
اسمش همینه؟!منظورم اینه همین delivery هست یا اسم دیگه ای داره؟!

ase_pase
29-05-2010, 10:55
با این اسم سرچ کن
iphonedelivery
این دوتا سورس دارنش :
iphonedeliver.advinux.fr/cydia
apt.iguides.ru

Mojtaba-MCI
29-05-2010, 20:12
با این اسم سرچ کن
iphonedelivery
این دوتا سورس دارنش :
apt.iguides.ru
متاسفانه به همچین اسمی هم وجود نداره...
هم iphonedelivery رو سرچ کردم هم iphone delivery!
هیچ کدوم نبودن...

ase_pase
30-05-2010, 00:25
شما اون دوتا سورس رو اضافه کردین ؟
البته سورس اولی iphonedelivery.advinux.fr/cydia هست.

اگه پیدا نمیکنین یا سورس رو اد نشده و یا گوشیتون نمیتونه به سورس ها کلا cydia وصل شه.
اینم یک عکس که الان گرفتم:

Mojtaba-MCI
30-05-2010, 08:26
با این اسم سرچ کن
iphonedelivery
این دوتا سورس دارنش :
apt.iguides.ru
دوست من سورس اول اصلا وجود نداره ، اصلا پیدا نمیشه.
سورس دوم هم با اینکه از "و ی - پ ی - ا ن" استفاده کردم بازم آخرش ارور forbiden داد...

kasra_khan2003
30-05-2010, 08:43
دوست من سورس اول اصلا وجود نداره ، اصلا پیدا نمیشه.
سورس دوم هم با اینکه از "و ی - پ ی - ا ن" استفاده کردم بازم آخرش ارور forbiden داد...

مجتبی جان باید باشه! منم این سورس رو اد دارم. فکر کنم 1 ماه پیش که دوباره restore کردم، اضافه کردم.

Mojtaba-MCI
30-05-2010, 09:04
مجتبی جان باید باشه! منم این سورس رو اد دارم. فکر کنم 1 ماه پیش که دوباره restore کردم، اضافه کردم.

کسری جون خودت میدونی یه سورس همیشگی نیس...بعضیا هم هستن که دیگه بعد یه مدت اد نمیشن:41:!
خودت میگی 1 ماه پیش!الان یه تست کنی متوجه منظورم میشی.

payamf1
30-05-2010, 09:34
سلام دوستان گل یه مدتی نبودم :دی
آقا مجتبی گل چرا اینقدر خودتو زجر میدی؟ بدون هیچ دردسری سورس انجمن تخصصی آیفون رو اد کن و برنامه Delivery رو نصب کن...

---------- Post added at 10:34 AM ---------- Previous post was at 10:34 AM ----------

آقا مجتبی گل چرا اینقدر خودتو زجر میدی؟ بدون هیچ دردسری سورس انجمن تخصصی آیفون رو اد کن و برنامه Delivery رو نصب کن...

Mojtaba-MCI
30-05-2010, 16:16

---------- Post added at 10:34 AM ---------- Previous post was at 10:34 AM ----------

سلام پیام جان ، آدرس این سورس رو لطف میکنی؟!

payamf1
30-05-2010, 18:56
سلام پیام جان ، آدرس این سورس رو لطف میکنی؟!
توی سایت ثبت نام کن بعدا توی پایین صفحه اصلی توی قسمت اضافه کردن سورس سایت نوشته که باید چه آدرسی رو اضافه کنی یه کادر کوچیک بغل همون قسمتی که بهترین نویسندگان روز و افراد آنلاین رو نشون

Mojtaba-MCI
30-05-2010, 20:43
توی سایت ثبت نام کن بعدا توی پایین صفحه اصلی توی قسمت اضافه کردن سورس سایت نوشته که باید چه آدرسی رو اضافه کنی یه کادر کوچیک بغل همون قسمتی که بهترین نویسندگان روز و افراد آنلاین رو نشون
الان متوجه منظورت شدم ، اونجا رو قبلا ثبت نام کردم!
حالا از شانس من سایت باز نمیشه...
همش این ارور رو میده :

Bandwidth Limit Exceeded

====================
ویرایش : اد شد!
بالاخره اد کردمش...از همگی ممنون.

kasra_khan2003
31-05-2010, 09:39
کسری جون خودت میدونی یه سورس همیشگی نیس...بعضیا هم هستن که دیگه بعد یه مدت اد نمیشن:41:!
خودت میگی 1 ماه پیش!الان یه تست کنی متوجه منظورم میشی.

جدی؟! اگه اینطور باشه که خیلی بده! چون ورژن این بهتر از مال هر سایت دیگه هست...

دیگه گوشیم رو ریستور نمیکنم:دی

ase_pase
01-06-2010, 12:00
آخ درد دل منو گفتین .
من هر کاری میکنم نمیتونم این سورس i-phone و یا i-home رو اضافه کنم.
ثبت نام هم کردم توی سایتشون ولی...........
کسی میدونه چیکار میشه کرد ؟ گوشیم همش میگه سورسش نیست

راستی آقا مجتبی من سورس iphonedelivery رو 3 یا 4 روز پیش اضافه کردم و برنامه دلیوری رو ریختم.

mr_rayan
01-06-2010, 23:54
سورس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو اگه اد نکردید اد کنید بد نیست.
سورس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو درست اد کنید مشکلی نداره.من یبار دیگه امتحان کردم.
بجای نقطه چینi-phone نقطه ir

ramin_nersis
04-06-2010, 17:03
با سلام و خسته نباشید,
کسی می تونه به من بگه که گوشی آیفون توسط چه کسی ساخته شده آیا توسط شخص خاصی ساخته شده؟ آخه تو یکی از سایتهای خارجی برای این که بتونم عضو بشم باید به این سوال پاسخ درست بدم, ممنون میشم اگه به سوالم جواب بدین......... یا علی.......

mohsenfhm
05-06-2010, 08:28
با سلام و خسته نباشید,
کسی می تونه به من بگه که گوشی آیفون توسط چه کسی ساخته شده آیا توسط شخص خاصی ساخته شده؟ آخه تو یکی از سایتهای خارجی برای این که بتونم عضو بشم باید به این سوال پاسخ درست بدم, ممنون میشم اگه به سوالم جواب بدین......... یا علی.......

ببین دوست عزیز گوشی آیفون توسط شخص طراحی و ساخته نشد بلکه توسط یک تیم متخصص ساخته شده .

البته همه سازنده ی تمام محصولات اپل رو استیو جابز میدونن :31: امتحان کن احتمالا همینه ( استیو جابز )

Hamiti
05-06-2010, 15:34
بچه ها یکی در مورد بلوتوث 3Gs بهم توضیح میده!؟
درسته که نمیشه فایل نه فرستاد و نه دریافت کرد! بعد اگه اینطوره دیگه چرا بلوتوث گذاشتن!؟

mohsenfhm
05-06-2010, 17:19
بچه ها یکی در مورد بلوتوث 3Gs بهم توضیح میده!؟
درسته که نمیشه فایل نه فرستاد و نه دریافت کرد! بعد اگه اینطوره دیگه چرا بلوتوث گذاشتن!؟

درسته . بلوتوث رو برای هندزفری گذاشتن . با نصب یک برنامه ساده مشکل بلوتوث هم حل میشه و براحتی هم ارسال می کنید و هم دریافت :20:

gt333
05-06-2010, 23:57
این جدیده کی معرفی میشه ؟؟ به نظرتون قیمتا می آد پایین ؟؟ من قصد خرید دارم صبر کردم جدیده معرفی بشه قیمتها بیاد پایین بخرم
:31:
3gs فکر کنم 170 بشه :31:
دوستان نظراشونو بگن.

ase_pase
06-06-2010, 00:30
فکر نکنم که دیگه انقدر سقوط قیمت داشته باشه.
البته اگه منظورت آنلاک هست.
لاکش ولی فکر کنم تا زیر 240-250 دلار بشه.

mohsenfhm
06-06-2010, 11:18
این جدیده کی معرفی میشه ؟؟ به نظرتون قیمتا می آد پایین ؟؟ من قصد خرید دارم صبر کردم جدیده معرفی بشه قیمتها بیاد پایین بخرم
:31:
3gs فکر کنم 170 بشه :31:
دوستان نظراشونو بگن.

فردا شب معرفی میشه . قیمت ها هم ارزون نمیشه .

ماه پیش سری جدید لپ تاپهای اپل اومد تو ایران عوض اینکه قیمت های قدیمی کم بشه بدتر بالا رفت :27:

Microsoft24
06-06-2010, 20:35
فردا شب معرفی میشه . قیمت ها هم ارزون نمیشه .

ماه پیش سری جدید لپ تاپهای اپل اومد تو ایران عوض اینکه قیمت های قدیمی کم بشه بدتر بالا رفت :27:

من که یک هفته دارم لحظه شماری میکنم! تا WWDC 10 !

البته این کنفرانس ، از ۷ تا ۱۱ ژوئن ه ، که میشه ۵ روز!

و لی مطمئنم استیو اول آيفون جدید رو معرفی میکنه!

itman
11-06-2010, 17:26
agha delivery baraye message ke dar setting hast ejra nemishe?

omidkk
11-06-2010, 23:45
برادرم می خواد بره چیم می خواستم بدونم می صرفه برام از اونجا برام بیاره ؟ و تقریبا قیمتش چند میشه؟

SevenHaft
15-06-2010, 15:05
سلام به همگی.
میگم این گوشی آیفون قابش زود خط و خش میگیره چون الان دیدم قاب گوشیم چندتایی خط و خش داره ، حالا گوشی من اینطوریه یا برای شماها هم خط و خش گرفته؟
با سپاس.

mohsenfhm
15-06-2010, 17:03
سلام به همگی.
میگم این گوشی آیفون قابش زود خط و خش میگیره چون الان دیدم قاب گوشیم چندتایی خط و خش داره ، حالا گوشی من اینطوریه یا برای شماها هم خط و خش گرفته؟
با سپاس.

بله در مدلهای قبلی این مشکل وجود داشته و ظاهرا در آیفون 4 مشکل حل شده :31:

payamf1
16-06-2010, 10:03
سلام به همگی.
با سپاس.

شدید خش میفته اگه مال منو ببینی که دیگه برق از سرت میپره :31:چندتایی خط و خش که مهم نیس :20:

mr_rayan
17-06-2010, 00:19
گوشی من بیچاره با اینکه کلی مواظب بودم خط و خش که افتاده هیچ،ترک هم خورده:41:

mohsenfhm
17-06-2010, 10:29
گوشی من بیچاره با اینکه کلی مواظب بودم خط و خش که افتاده هیچ،ترک هم خورده:41:

وقت تعويضش رسيده . به آيفون 4 فكر كنيد :46:

payamf1
17-06-2010, 14:46
مال منم ترک خورده ولی خوشبختانه خیلی معلوم نیست.

وقت تعويضش رسيده . به آيفون 4 فكر كنيد

ای بابا ول کن محسن جان... میخای بازم خرج رو دستمون بزاری؟ نشد دیگه داری جنگ نرم راه میندازی بچه ها رو وسوسه کنی همه برن یه تریلی آیفون 4 بگیرن :دی :دی

Mojtaba-MCI
17-06-2010, 18:52
من خودمم دلم میخواست 4g بگیرم ولی مطمئنم تا به ایران برسه قیمت پایه ش حداقل 1.5 میلیونه...
به نظرم حداقل باید 6 ماهی صبر کرد تا قیمت کاملا کاذبش بیوفته.
البته فک نکنم خودم حالا حالا بگیرم ، بی پولیه دیگه:دی!

payamf1
17-06-2010, 19:33
من خودمم دلم میخواست 4g بگیرم ولی مطمئنم تا به ایران برسه قیمت پایه ش حداقل 1.5 میلیونه...
به نظرم حداقل باید 6 ماهی صبر کرد تا قیمت کاملا کاذبش بیوفته.
البته فک نکنم خودم حالا حالا بگیرم ، بی پولیه دیگه:دی!
6 ماه که نه شاید حدودا 3 ماه قیمتش منطقی بشه

Mojtaba-MCI
17-06-2010, 20:10
اتفاقا به نظر من 6 ماه کم هم هست!
مگه نبود همین 3 جی اس؟!
بعد از این همه مدت حدودا 200 تومن افت کرده ، فقط 200 تومن که تازه همونم خیلی جاها گرون تر میدن!
این 6 ماهی که میگم منظورم توو ایرانه که هرکس به هر قیمتی بخواد میفروشه...

behnam_n80
20-06-2010, 14:42
دوستان به نظر شما 3gs از چین خریدن عاقلانس؟قیمتش کسی میدونه چقدر فرق داره؟

MaFia
20-06-2010, 20:03

تو چین آیفون یه سری محدودیت داره از وای فای تا ...
اصلا طرفش نرو

maz18
25-06-2010, 08:42
شنیدین که میگن lcd آیفون 4 مشکل داره و لکه های زردرنگ روش بوجود میاد ؟

mohsenfhm
25-06-2010, 08:53
شنیدین که میگن lcd آیفون 4 مشکل داره و لکه های زردرنگ روش بوجود میاد ؟

تو تايپيك خود آيفون 4 مطرح كنيد .

F.A7
25-06-2010, 14:50
سلام.
اگه من iphone 3gs رو از ایتالیا یا اسپانیا بخرم , توی ایران میشه استفاده کرد؟
یعنی سیمکارت ایران میخوره؟
ممنون :)

steve_jobs47
25-06-2010, 18:02
دوستان یه 3gs کاملا تمیز گیر آوردم.... حدود 500 میفروشه ...میارزه؟؟؟ قیمت بازار چنده؟

Mehrdad092000
25-06-2010, 19:15
سلام.
اگه من iphone 3gs رو از ایتالیا یا اسپانیا بخرم , توی ایران میشه استفاده کرد؟
یعنی سیمکارت ایران میخوره؟
ممنون :)
اگه آنلاک باشه میتونید تو ایرانم استفاده کنید یعنی آنتن میده
ولی الان دیگه ایفون 3gs جدید ها که 8 گیگ هستن رو با فریمور 4 عرضه میکنن فعلا نمیشه این فریمور را تو iphon 3gs جیل کرد

---------- Post added at 08:15 PM ---------- Previous post was at 08:11 PM ----------

دوستان یه 3gs کاملا تمیز گیر آوردم.... حدود 500 میفروشه ...میارزه؟؟؟ قیمت بازار چنده؟
اگه 32 گیگ باشه می ارزه
قیمتش نزدیکای 780 و 880 اینا میشه

payamf1
26-06-2010, 08:28
چجور تمیزیه که 500 میده... حتما لاکه

---------- Post added at 09:28 AM ---------- Previous post was at 09:28 AM ----------

steve_jobs47
26-06-2010, 11:00

---------- Post added at 09:28 AM ---------- Previous post was at 09:28 AM ----------

سلام پيام جان ... گوشيش سياهه كه فكر كنم مدل 16 گيگ باشه!! درسته؟؟؟

توي بازار 3GS دست دوم چنده؟؟؟

mohsenfhm
26-06-2010, 11:08
سلام پيام جان ... گوشيش سياهه كه فكر كنم مدل 16 گيگ باشه!! درسته؟؟؟

توي بازار 3GS دست دوم چنده؟؟؟

با اجازه ي پيام جان :11:

سياه بودن دليل بر 16 گيگ بودن نيست . هر دو رنگ داراي 2 ظرفيت 16 و 32 هستند . اگر 32 باشه و تميز هم باشه تا 650 هم خوبه :18: اگر 16 هم باشه تا 550 :13:

payamf1
26-06-2010, 11:36
ممنون از توضیحاتت محسن جان :11:

من که میگم بخرش... البته با ضمانت 2 3 روزه خوب تست کن اگر آنلاک بود و قیافه گوشی هم خوب و به درد بخور بود.

mro229
27-06-2010, 16:00
سلام.
من تو چین زندگی می کنم و 3Gs 32GB دارم... 3 مدل و بعضا می گن 4 مدل هست... 1- آمریکایی لاک شده... 2- اصل تولید و نمایندگی چین.. 3- اصل هنگ کنگی... و امروز شنیدم مدل کره ای هم هست که جی اس ام هست نه ماهواره ای.... البته از این چینی ها هیچی بعید نیست...
مدل امریکایی که مشخصه... مدل چینی تنها مشکلش وای فای هست... می مونه مدل هنگ کنگی که هم وای فای داره و هم آنلاک فکتوری هست...
من که راضی هستم.. تنها مشکلی که دارم با باطریش هست که حد اکثر یک روز و نصفی با حداقل کارکرد هست.. اگر کار کنم یک روز بیشتر جواب نمی ده...
نمی دونم مشکل گوشی منه یا همه آیفون ها به غیر از آیفون 4 اینطورین؟
راستی قیمت آیفون 3Gs 32 GB هنگ کنگی هم 5600 یوان معادل 820,000 دلار هست که گرون تر از بقیه مدل هاست...
در ضمن حتما می دونید که همه آیفون ها توی چین تولید می شه...
موفق باشید...

Mah12
27-06-2010, 21:26
راستی قیمت آیفون 3Gs 32 GB هنگ کنگی هم 5600 یوان معادل 820,000 دلار هست که گرون تر از بقیه مدل هاست...

چند دلار؟ :18:
منظورتون 820 دلاره؟ یا 820 هزار تومن...

ممنون

arya shad
28-06-2010, 10:24
komaaaaaaaaaaaaaaaaaak iphonamo baram az khareg kado avordan vaghti unlock kardamo bad barname rikhtam alan khamosh shode o blackra1n am roshan nemikone paytakhatam ke mibaram kasy dorost nemikone
chi kar konam

joe_satriani
28-06-2010, 12:38
منظور دوستمون همون 820 هزار تومن بوده كه خط رو خط شده و دلار نوشتن :31:

mro229
05-07-2010, 08:37
منظور از مقصود مفهومه... :31:
اول خواستم به تومن بنویسم بعد دیدم الان نمی دونم دلار چند تومنه گفتم به همون دلار بنویسم...
با 820 هزار دلار که می شه کارخونش رو خرید... :دی

scope82
06-07-2010, 10:06
سلام
من میخام آی فون 3جی اس بگیرم
لطفا در موارد زیر راهنماییم کنید
1-قیمت روز این گوشی در تمام ظرفیت ها (8+16+32)؟
2-تو جعبش چه چیزایی باید موجود باشه؟
3-آنلاک با آنلاک فکتوری چه فرقی داره؟
4-اصل بودنش رو چطور متوجه بشم؟
5-صداش در حد چه گوشی ایه!؟
6-راهی هست که برنامه های جاوا روش نصب بشه؟
7-ممنون از توجهتون؟؟

fouad-pes
09-07-2010, 17:30
سلام
من میخام آی فون 3جی اس بگیرم
لطفا در موارد زیر راهنماییم کنید
1-قیمت روز این گوشی در تمام ظرفیت ها (8+16+32)؟
2-تو جعبش چه چیزایی باید موجود باشه؟
3-آنلاک با آنلاک فکتوری چه فرقی داره؟
4-اصل بودنش رو چطور متوجه بشم؟
5-صداش در حد چه گوشی ایه!؟
6-راهی هست که برنامه های جاوا روش نصب بشه؟
7-ممنون از توجهتون؟؟

1- قیمت 32 گیگ 860، 16گیگ 750، 8 گیگ هم دقیقا نمیدونم ولی باید بین 650 تا 700 باشه
2- شارژر + یک جفت هدفون + کابل USB + چند برچسب Apple + خود آیفون!
3- از نظر ظاهری هیچ فرقی نداره ولی آیفون لاک شده سیمکارت های ایران رو قبول نمیکنه و باید به اصطلاح قفلش رو نرم افزاری با کنیم تا سیم کارت ایران رو شناسایی کنه. اما آنلاک فکتوی برای کشورهایی هست که قرادادی نیستن و میتونیم از هر سیم کارتی استفاده کنیم و دردسر آنلاک کردن رو نداره.
4- شما از جای معتبر خرید کن خیالت راحت باشه. دوستان میان راهنمایی می کنن.
5- صداش رو من به شخصه نشنیدم اما تعریف زیاد شنیدم:31:
6-من تا حالا ندیدم. اما آیفون اینقدر برنامه داره که اصلا محل جاوا هم نذاری. اپلیکیشن های آیفون کجا و جاوا کجا!!!
7- قربان شما:46:

scope82
11-07-2010, 08:28
1- قیمت 32 گیگ 860، 16گیگ 750، 8 گیگ هم دقیقا نمیدونم ولی باید بین 650 تا 700 باشه
2- شارژر + یک جفت هدفون + کابل USB + چند برچسب Apple + خود آیفون!
3- از نظر ظاهری هیچ فرقی نداره ولی آیفون لاک شده سیمکارت های ایران رو قبول نمیکنه و باید به اصطلاح قفلش رو نرم افزاری با کنیم تا سیم کارت ایران رو شناسایی کنه. اما آنلاک فکتوی برای کشورهایی هست که قرادادی نیستن و میتونیم از هر سیم کارتی استفاده کنیم و دردسر آنلاک کردن رو نداره.
4- شما از جای معتبر خرید کن خیالت راحت باشه. دوستان میان راهنمایی می کنن.
5- صداش رو من به شخصه نشنیدم اما تعریف زیاد شنیدم:31:
6-من تا حالا ندیدم. اما آیفون اینقدر برنامه داره که اصلا محل جاوا هم نذاری. اپلیکیشن های آیفون کجا و جاوا کجا!!!
7- قربان شما:46:
ممنون از توجهتون دوست عزیز

webcopernic
19-07-2010, 11:06
دوستان آیا مدل آنلاک هم مشکل بلوتوث دارد؟

Mehrdad092000
19-07-2010, 12:05
دوستان آیا مدل آنلاک هم مشکل بلوتوث دارد؟
منظورتون از مشکل بلوتوث فایل نفرستادن به گوشیایه دیگس؟
اگه منظورتون این باشه مدل آنلاک یا لوک هیچ ربطی نداره - این سیاست اپل که فایل نتونی بفرستس یه جورایی تو مایه های کپی رایت اما این مشکلو میشه با ریختن یه برنامه حل کرد
لاک و انلاک به سیمکارت ربط داره که آنلاک همه سیمکارت را پشتیبانی میکنه
اما لوک فقط با سیمکارت های AT&t یا tmobile و شرکت های طرف قرارداد با اپل کار میکنه

Re Z a
19-07-2010, 16:29
من نمیدونم چرا تاریخ گوشیم همش یه روز می ره جلو . و تقویم فارسی نصب کردم برای اینکه دقیق نشون بده باید تاریخ قمری گوشی 1 روز به عقب برگردونم .

Mehrdad092000
19-07-2010, 18:15
من نمیدونم چرا تاریخ گوشیم همش یه روز می ره جلو . و تقویم فارسی نصب کردم برای اینکه دقیق نشون بده باید تاریخ قمری گوشی 1 روز به عقب برگردونم .
یعنی چجوری؟شما باید تاریخ میلادیتون دقیق باشه تا برنامه بتونه تاریخ ایرانیو بهتون بگه
تو کامپیوترتونم تاریخ باید درست باشه

yas_6969
19-07-2010, 19:02

این مشکل وقتی پیش میاد که به آیتونز وصل میکنی گوشی و تاریخ گوشی میره جلو منم این مشکل داشتم ولی وقتی آیتونز و آپدیت کردم درست شد.

Doctor.Freeman
20-07-2010, 12:49
با سلام .
من یه کمکی از بچه های حرفه ای میخواستم بگیرم ...
قضیه اینجوریه :
من آیفون 3GS دارم - 16G
مشخصات :
Frimware : 3.1.2 (7D11
Modem Frimware : 05.12.01
Serial Number : 88946VUJ3NQ
خوب حالا سوالم چیه ؟
میخوام ببینم میتونم به فریم ور 4 آپدیت کنم البته فریم ور 4 با جیل بریک . منظورم از شدن و نشدن اینه که صلاحه من این کارو بکنم یا اگه نکنم بهتره .
خوب اگه میشه بگین از همین العان چه چیزهایی لازم دارم و اگرم نکنم بهتره دلیلشو بگین .
دقت کنین فریم ور 4 با جیل بریک ( -- ) = قابلیت ریختن فایل های کرک ...
از تمامی دوستان برای همکاری پیشاپیش ممنونم :11:

yas_6969
20-07-2010, 14:11
با سلام .
من یه کمکی از بچه های حرفه ای میخواستم بگیرم ...
قضیه اینجوریه :
من آیفون 3GS دارم - 16G
مشخصات :
Frimware : 3.1.2 (7D11
Modem Frimware : 05.12.01
Serial Number : 88946VUJ3NQ
خوب حالا سوالم چیه ؟
میخوام ببینم میتونم به فریم ور 4 آپدیت کنم البته فریم ور 4 با جیل بریک . منظورم از شدن و نشدن اینه که صلاحه من این کارو بکنم یا اگه نکنم بهتره .
خوب اگه میشه بگین از همین العان چه چیزهایی لازم دارم و اگرم نکنم بهتره دلیلشو بگین .
دقت کنین فریم ور 4 با جیل بریک ( -- ) = قابلیت ریختن فایل های کرک ...
از تمامی دوستان برای همکاری پیشاپیش ممنونم :11:

سلام
دوست عزیز گوشی شما بعد از هفته 40 هست بوت رام جدید و جیلیبریک برای این نوع گوشی فقط با داشتن shsh فریمور 3.1.2 میشه و شما هم الان رو این فریمور هستید و مشکل ندارید ولی مشکلی که هست این جیلیبریک برای بوت رام جدید با خاموش شدن گوشی نیاز به کامپیوتر هست برای دوباره روشن شدن.
اگر نظر من و میخوای صبر کن تا جیلیبریک نهایی که 5 آگوست میاد شایدم زودتر بیاد.
من از سریال گوشیت گفتم بوت رام جدید هستی ولی باز خواستی مطمئن بشی از این برنامه کمک بگیر:

scope82
23-07-2010, 20:47
سلام بالاخره یه 3جی اس گرفتم (سفید) 32 گیگ
خیلی باحاله
فقط الآن چند تا مشکل دارم:
1 - بهترین نرم افزار برای نصب نرم افزار تو آیفون چیه؟ من پی سی سوئیت و آی تونز 9 رو نصب کردم و گوشی رو با نرم افزار Spirit جیلبریک کردم و سدیا تو گوشیم نصب شد حالا میخام بدونم چطوری میشه تو گوشی نرم افزار ریخت (من نمیخام از اینترنت گوشی استفاده کنم و وایر لس هم ندارم )
2 - بهترین نرم افزار واسه رفع اشکال بلوتوثش چیه؟
3- شما اون برچسبا رو چکار کردین( اونایی که تو جعبست )! ااصلا به چه دردی میخورن؟؟
4 -چطوری میشه آیکون بلوتوث رو آورد تو دسکتاپ؟
5 - ممنون !!
6 - گوشی ساخت چینه یا آمریکا؟

yas_6969
23-07-2010, 23:11
سلام بالاخره یه 3جی اس گرفتم (سفید) 32 گیگ
خیلی باحاله
فقط الآن چند تا مشکل دارم:
1 - بهترین نرم افزار برای نصب نرم افزار تو آیفون چیه؟ من پی سی سوئیت و آی تونز 9 رو نصب کردم و گوشی رو با نرم افزار Spirit جیلبریک کردم و سدیا تو گوشیم نصب شد حالا میخام بدونم چطوری میشه تو گوشی نرم افزار ریخت (من نمیخام از اینترنت گوشی استفاده کنم و وایر لس هم ندارم )
2 - بهترین نرم افزار واسه رفع اشکال بلوتوثش چیه؟
3- شما اون برچسبا رو چکار کردین( اونایی که تو جعبست )! ااصلا به چه دردی میخورن؟؟
4 -چطوری میشه آیکون بلوتوث رو آورد تو دسکتاپ؟
5 - ممنون !!
6 - گوشی ساخت چینه یا آمریکا؟

مبارک باشه بهترین انتخاب و کردی برای خرید گوشی.

1-آیتونز بهترین نرم افزار برای این کاره نرم افزارهای دیگه برای گوشی مشکل ساز میشه گاهی.ولی گاهی اوقات کارت به پی سی سوییت برای نصب نرم افزار گیر میکنه.
برای نصب نرم افزار با پسوند ipa از آیتونز چون وایرلس نداری از تاپیک زیر کمک بگیر مشکلت حل میشه:

شما os 3.0 هستید و فقط Appsync نصب کن مشکلت حل میشه.

2-بهترین نرم افزار Ibluenova هست برای بلوتوث این فایل deb که میتونی با پی سی سوییت نصب بکنیش:

3-از اون برچسب ها اطلاعاتی ندارم چون من گوشی و نو نخریدم.

4-شما اون برنامه ای که گفتم و نصب بکنی میاد تو صفحه اصلی آیکونش.

5-خواهش میکنم.

6-گوشی طراحی و قطعاتش برای کالیفرنیا امریکا هست و در چین اسمبل و ساخته میشه.:40:

باز هم کمکی خواستی مطرح کن.

mr_rayan
23-07-2010, 23:46
در تکمیل حرفای دوست عزیزمون یاس برای پاسخ به scape عرض کنم که اون بر چسب ها فقط جنبه تبلیغاتی داره و یجورایی شرکت اپل خواسته با استفاده شما از اون برچسب ها یجورایی همیشه لوگوی شرکتش جلوی چشاتون باشه.

hosein63
24-07-2010, 00:41
به درود به همه دوستان گرامی بنده قصد خرید 3gs 32 گیگ دارم البته اول به فکر آیفون 4 بودم که با توجه به قیمت بالا و مشکل سیم کارت از خرید آن منصرف شدم و با توجه با اینکه تا الان با آیفون کار نکردم چند سوال دارم که از دوستان خواهش می کنم بنده را راهنمایی کنند .
1. آیا اگر من الان 3gs بخرم تا دو سال آینده که اپل مدلهای جدیدتر غرضه میکند گوشی من از لحاظ نرم افزاری ساپورت می شود؟
2. نرم افزارها و بازی ها روی همه مدلهای اپل قابل نصب هست؟یعنی ممکن هست الان برنامه ای روی آیفون 4 نصب شود که روی 3gs نشود؟
3.عمر مفید باطری 3gs چقدر هست منظور مدت زمان شارژ نیست اینکه تا چند سال باطری عمر مفید دارد؟

---------- Post added at 01:41 AM ---------- Previous post was at 01:40 AM ----------

به درود به همه دوستان گرامی بنده قصد خرید 3gs 32 گیگ دارم البته اول به فکر آیفون 4 بودم که با توجه به قیمت بالا و مشکل سیم کارت از خرید آن منصرف شدم و با توجه با اینکه تا الان با آیفون کار نکردم چند سوال دارم که از دوستان خواهش می کنم بنده را راهنمایی کنند .
1. آیا اگر من الان 3gs بخرم تا دو سال آینده که اپل مدلهای جدیدتر غرضه میکند گوشی من از لحاظ نرم افزاری ساپورت می شود؟
2. نرم افزارها و بازی ها روی همه مدلهای اپل قابل نصب هست؟یعنی ممکن هست الان برنامه ای روی آیفون 4 نصب شود که روی 3gs نشود؟
3.عمر مفید باطری 3gs چقدر هست منظور مدت زمان شارژ نیست اینکه تا چند سال باطری عمر مفید دارد؟

kiansat
24-07-2010, 08:58
ممنون از راهنمایی شما :20:

webcopernic
24-07-2010, 09:50
دوستان سلام
من قصد خرید Iphone 4 داشتم ولی بعد از مشکلات پیش آمده برای این گوشی تصمیم گرفتم که 3GS بگیرم ، هرچند کمی بین این گوشی و سامسونگ Galaxy S شک دارم. با توجه به اینکه تا حالا تجربه کار با Ipjone نداشتم چند سوال برام پیش آمده:

1- آیا 3GS را میشه به ورژن 4.0.1 ios آپگرید کرد به سادگی؟ منظورم ورژن اریجینال است بوسیله Wi-fi

Jail Break -2یعنی چی و چرا باید گوشی های Iphone را Jail break کرد؟ آیا این عمل به سادگی توسط خود فرد قابل انجام است و به دستگاه صدمه نمیزنه؟

3- آیا برای ورژن 4.0.1 هم Jail Break آمده؟

4- و در پایان آیا بوسیله مرورگر Safari یا Opera در Iphone میتوان همه نوع فایل مانند exe یا avi از اینترنت دانلود کرد؟ اگر خیر، چه راهی برای این مورد وجود دارد؟

با سپاس

scope82
24-07-2010, 11:27
yas_6969 ممنون از راهنماییت
تو اون آدرسی که دادی همه لینک ها فیلترن و متاسفانه نمیتون دان کنم حتی با قیلفر فکن هم امتحان کردم نشد
میشه تو فور شیرد آپش کنی

تو پست آخر اون تایپیک آقای tazphoenix فرمودند که afc2add هم باید نصب بشه ، یکم توضیح میدید؟

اینم یه عکس از کابوسی که با آیتونز دارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e.jpg

yas_6969
24-07-2010, 21:42

---------- Post added at 01:41 AM ---------- Previous post was at 01:40 AM ----------

1-شما نمیتونی پیش بینی کنی تکنولوژی چطور پیشرفت میکنه ولی اگه با این روال بره جلو بله ساپورت میشه.

2-بله همه نرم افزارها روی تمام مدل ها نصب میشه به جز نرم افزار هایی که مرتبت با سخت افزار میشه یعنی به عنوان مثال آیفون 2G قابلیت GPS و نداره پس بنابراین برنامه هایی که برای GPS هست روی اون کار نمیکنه.

3-والا زمانی برای اون نزاشتن که چند سال بسته به نوع استفاده از باطری هستش ولی بدون که به این زودی ها خراب نمیشه.

yas_6969
24-07-2010, 22:09
دوستان سلام
من قصد خرید Iphone 4 داشتم ولی بعد از مشکلات پیش آمده برای این گوشی تصمیم گرفتم که 3GS بگیرم ، هرچند کمی بین این گوشی و سامسونگ Galaxy S شک دارم. با توجه به اینکه تا حالا تجربه کار با Ipjone نداشتم چند سوال برام پیش آمده:

1- آیا 3GS را میشه به ورژن 4.0.1 ios آپگرید کرد به سادگی؟ منظورم ورژن اریجینال است بوسیله Wi-fi

Jail Break -2یعنی چی و چرا باید گوشی های Iphone را Jail break کرد؟ آیا این عمل به سادگی توسط خود فرد قابل انجام است و به دستگاه صدمه نمیزنه؟

3- آیا برای ورژن 4.0.1 هم Jail Break آمده؟

4- و در پایان آیا بوسیله مرورگر Safari یا Opera در Iphone میتوان همه نوع فایل مانند exe یا avi از اینترنت دانلود کرد؟ اگر خیر، چه راهی برای این مورد وجود دارد؟

با سپاس

1-بله به سادگی میشه این کار و کرد ولی از طریق wifi نمیشه من تا حالا نشنیدم اصلا یا به طور مستقیم میتونی از آیتونز آپدیت کنی یا فایل آپدیت و دانلود کنی و بعد با آیتونز آپدیت کنی.

2-جیلیبریک از لحاظ لغوی به معنی رهایی از قفس هستش و ما چرا این کار و میکنیم برای اینکه بتونیم از قایلیت هایی مثل نصب نرم افزارهای کرک شده به طور رایگان استفاده کنیم یا گوشی های لاک را آنلاک کنیم با هر سیم کارتی کار بکنه و خیلی قابلیت های دیگه.
بله تو نسخه های کامل و اصلی این کار به سادگی انجام میشه.نمیشه گفت صدمه ولی یه مقداری گوشی و کند میکنه و امکان داره رو شارژ باطری هم تاثیر بزاره.

3-برای 3G بله اومده ولی برای 3GS خیر هنوز راه کامل و درستی نیومده.

4-بله با سافاری میشه و باید از سدیا نرم افزار سافاری دانلود منیجر و نصبش کنی.

yas_6969
24-07-2010, 23:06
yas_6969 ممنون از راهنماییت
تو اون آدرسی که دادی همه لینک ها فیلترن و متاسفانه نمیتون دان کنم حتی با قیلفر فکن هم امتحان کردم نشد
میشه تو فور شیرد آپش کنی

تو پست آخر اون تایپیک آقای tazphoenix فرمودند که afc2add هم باید نصب بشه ، یکم توضیح میدید؟

اینم یه عکس از کابوسی که با آیتونز دارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e.jpg

اين هم لينک هاي ديگه فقط کافي بود يه 1 قبلش بزاري:

اون برنامه براي اينه که شما بتونيد از پي سي سوييت و ifunbox استفاده کنيد نميدونم براي اين برنامه لازمه يا نه

اون برنامه Appsync چون نصب نکردي اين ارور رو ميبيني

scope82
25-07-2010, 08:36
اين هم لينک هاي ديگه فقط کافي بود يه 1 قبلش بزاري:

اون برنامه براي اينه که شما بتونيد از پي سي سوييت و ifunbox استفاده کنيد نميدونم براي اين برنامه لازمه يا نه

اون برنامه Appsync چون نصب نکردي اين ارور رو ميبيني

دستت درد نکنه داداش
ولی این لینک هم جواب نمیده
یعنی لینکهای داخل مولتی آپلود جواب نمیدن
شاید پیش خودت بگی این دیگه چه .... ولی به خدا منم تازه با این سایتا مشکل پیدا کردم و قبلا ایجوری نبود
تازگیا از راپید هم نمیتونم دانلود کنم
اگه آی فان باکس جدید رو هم داری بذار . ممنون میشم

yas_6969
25-07-2010, 12:15
دستت درد نکنه داداش
ولی این لینک هم جواب نمیده
یعنی لینکهای داخل مولتی آپلود جواب نمیدن
شاید پیش خودت بگی این دیگه چه .... ولی به خدا منم تازه با این سایتا مشکل پیدا کردم و قبلا ایجوری نبود
تازگیا از راپید هم نمیتونم دانلود کنم
اگه آی فان باکس جدید رو هم داری بذار . ممنون میشم

بفرما:

Usb Patch For 3.0 3.0.x and 3.1 3.1.x

iFunBox

scope82
25-07-2010, 12:59
دستت درد نکنه
آلآن Usb Patch For 3.0 3.0.x and 3.1 3.1.x_3 رو اجرا کردم در حالی که گوشی به pc وصله و برنامه خودبه خود از کار می افته
ویندوز 7 دارم و ورژن گوشیم هم 3.1
درضمن پی سی سوئیت رو exit کردم

webcopernic
25-07-2010, 13:56
1-

4-بله با سافاری میشه و باید از سدیا نرم افزار سافاری دانلود منیجر و نصبش کنی.

میشه لطفا بیشتر توضیح بدین؟ من با safari نتونستم. میگه که شما نمی توانید این فایل را دانلود کنید! ( جائی بودیم که wi fi داشت و م خواستیم مثلا برنامه winzip را دانلود کنیم)

با تشکر

yas_6969
25-07-2010, 14:24
دستت درد نکنه
آلآن Usb Patch For 3.0 3.0.x and 3.1 3.1.x_3 رو اجرا کردم در حالی که گوشی به pc وصله و برنامه خودبه خود از کار می افته
ویندوز 7 دارم و ورژن گوشیم هم 3.1
درضمن پی سی سوئیت رو exit کردم

خوب درسته میاد بیرون خودش
الات تونستی برنامه نصب کنی؟

yas_6969
25-07-2010, 14:37
میشه لطفا بیشتر توضیح بدین؟ من با safari نتونستم. میگه که شما نمی توانید این فایل را دانلود کنید! ( جائی بودیم که wi fi داشت و م خواستیم مثلا برنامه winzip را دانلود کنیم)

با تشکر

وارد برنامه cydia بشو و نرم افزار safari download maneger رو نصب کن بعد راحت دانلود کن

webcopernic
25-07-2010, 14:40
وارد برنامه cydia بشو و نرم افزار safari download maneger رو نصب کن بعد راحت دانلود کن

یعنی منظور شما این است که با safari بصورت تنها نمیشه هر نوع فایلی دانلود کرد؟

yas_6969
25-07-2010, 15:08
سافاری خودش این قابلیت و نداره که دانلود کنی باهاش باید برنامه سافاری دانلود منیجر و نصب کنی تا سافاری این قابلیت و پیدا کنه

scope82
25-07-2010, 16:16
خوب درسته میاد بیرون خودش
الات تونستی برنامه نصب کنی؟

نه متاسفانه
تا گوشی رو وصل میکنم قطع میشه
دقیقا اینجا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 58.jpg

یعنی امکان داره که ویندوزم مشکل داشته باشه؟

yas_6969
25-07-2010, 16:42
شما باید اول گوشی وصل بکنی بعد این برنامه و اجرا کنی

من نمیدونم با ویندوز سون سازگار یا نه

scope82
25-07-2010, 17:31
این کار رو هم کردم ولی نشد :-(
ورژن سیستم عامل 3.1.3(7E18)
اینم از ارور

F l o w e r
25-07-2010, 18:44
سلام.منم آیفون تری جی اس دارم...این گوشی مارک نداره؟چطوری چند تا عکس و آهنگ رو مارک کنم واسه یکی بفرستم؟

yas_6969
25-07-2010, 21:37
این کار رو هم کردم ولی نشد :-(
ورژن سیستم عامل 3.1.3(7E18)
اینم از ارور

این ارور یعنی این برنامه با ویندوز سون سازگار نیست رو یه سیستم دیگه که اکس پی داره امتحان کن

yas_6969
25-07-2010, 21:53
سلام.منم آیفون تری جی اس دارم...این گوشی مارک نداره؟چطوری چند تا عکس و آهنگ رو مارک کنم واسه یکی بفرستم؟

نخیر دوست من مارک نداره این گوشی و وقتی کسی میگیره نباید فکر بلوتوث بازی باشه دیگه

Cris9 ripper
26-07-2010, 17:15
یه سوال
ایپادی که توی ایفونه چه فرمت هایی رو پخش میکنه؟
ممنون

s-a-l-i-m
27-07-2010, 10:12
اگر ورژن دستگاهت قدیمیه برنامه ای هست برای بلوتوث که راش بندازی اما اگر ورژن جدید هست هنوز این برنامه براش نیومده و اینکه اگر بیاد این برنامه برای ورژن جدید چیزی به نام mark all یا mark فکر نکنم توش بزارن چون تو ورژن قدیمیش که نبود ولی کلا کسی که ایفون می خره نباید به فکر بلوتوث باشه

یه سوال
ایپادی که توی ایفونه چه فرمت هایی رو پخش میکنه؟
ممنون

mp3 که باید با برنامه این رو سینک کنی ...

gt333
27-07-2010, 17:21
3GS آنلاک فکتوری دارم.میخوام بدونم الان 4 هست روش.آپگرید کنم ؟؟؟ جلبریک برای ورژن بالاتر می آد یا برای 4.0؟؟؟؟؟

s-a-l-i-m
27-07-2010, 20:19
3GS آنلاک فکتوری دارم.میخوام بدونم الان 4 هست روش.آپگرید کنم ؟؟؟ جلبریک برای ورژن بالاتر می آد یا برای 4.0؟؟؟؟؟

فعلا صبر بهترین چیز هست...امکان زیاد برای ورژن 4 میادش...فایل shsh ورژن قبلیت رو داری؟؟؟ { اگر خواستی برگردی به ورژن قبلی گفتم }

gt333
27-07-2010, 21:27
فعلا صبر بهترین چیز هست...امکان زیاد برای ورژن 4 میادش...فایل shsh ورژن قبلیت رو داری؟؟؟ { اگر خواستی برگردی به ورژن قبلی گفتم }

من الان ورژن 4.0 هستم. shsh ورژن قبلی رو که ندارم. الانم shsh ورژن 4 ندارم. به نظرتون بگیرم ؟ میشه یه موزش بزارید. مرسی

amamiamiamir
27-07-2010, 22:15
من الان ورژن 4.0 هستم. shsh ورژن قبلی رو که ندارم. الانم shsh ورژن 4 ندارم. به نظرتون بگیرم ؟ میشه یه موزش بزارید. مرسی

از اونجایی که shsh رو نداری من بهت پیشنهاد میکنم رو همون بمونی
4 با 4.0.1 فرقی نداره

Mehrdad092000
28-07-2010, 02:57
شما برید اینجا بگیریدش

siamak_r60
29-07-2010, 23:50
سلام دوستان
یه سوال داشتم ازتون
موقع رانندگی با این کیبورد مجازی 3gs میتونید اس ام اس بدید؟
یه برنامه نیست که کیبورد رو بصورت همون 10 تا شماره بیاره ( یعنی کیبورد موبایل رو شبیه سازی کنه)؟

skystar
30-07-2010, 13:22
سلام
من 3gs دارم انلاک فکتوری هم هست چطوری .با چه برنامه ای جیلبریک کنم؟ ورژن هم 4 هستش

hamed999
30-07-2010, 15:34
سلام دوستان یه دوتا سوال داشتم
اولی اینکه پول ما که به آک آیفون تری جی اس نمیرسه میخواستم بدونم کارکرده تمیز این گوشی هم 16 هم 32 چند هست ؟( میشه 480 خرید 16 رو)

سوال بدی مثلا گوشی مثل دیزار وقتی روت یا همون -- میشه تو رام های کوک شده واسش فیلم برداری hd میزارن (چون سخت افزارشو داره)حالا میخواستم بپورسم که واسه تری جی اس فریمور کوک شده یا همون کاستوم اومده که فیلمبرداری اون رو از vga ارتقا بده اخه این گوشی از نظر سخت افزار از همه نظر از i8910 سامسونگ که hd فیلم میگیره برتره؟ و جیل یا همون -- هم شده؟

hamidrezaaaaa
30-07-2010, 16:23
سلام دوستان.به خدا چند ماه پي اين 3gs ام.خواهشا كامل جواب بدين
1آيا 3.1.3 جيلبريك ميشه؟
2:اگه سال توليدش 2010 باشه چي؟همون 3.1.3 منظورمه
3:گوشي كه انلاك فكتوري باشه جيلبريك هم شده باشه ميتوني باهاش از app store نرم افزار پولي دانلود كرد
4: 3.1.2 توليد 2009 تو بازار گير مياد؟
5: به نظرتون چه فريموري وچه سال توليدي بگيرم كه مشكل جيلبريك ويا مشكلاي ديگه نداشته باشه لطفا اين بند با توضيح باشه
6:و در نهايت اگه گوشيم انلاك باشه وجيلبريك هم شده باشه دگه مشكل وصل به پي سي در صورت خاموشي دستگاه نيست.دستتونو ميبوسم اگه كامل جواب بدينو منو كمك كنيد.اگه چيز ديگه اي هم هست كه بايد واسه خريد بدونم ممنون ميشم بگيد:(:(:([/[/QUOTE]

omidkk
30-07-2010, 18:29
سلام دوستان یه دوتا سوال داشتم
اولی اینکه پول ما که به آک آیفون تری جی اس نمیرسه میخواستم بدونم کارکرده تمیز این گوشی هم 16 هم 32 چند هست ؟( میشه 480 خرید 16 رو)

سوال بدی مثلا گوشی مثل دیزار وقتی روت یا همون -- میشه تو رام های کوک شده واسش فیلم برداری hd میزارن (چون سخت افزارشو داره)حالا میخواستم بپورسم که واسه تری جی اس فریمور کوک شده یا همون کاستوم اومده که فیلمبرداری اون رو از vga ارتقا بده اخه این گوشی از نظر سخت افزار از همه نظر از i8910 سامسونگ که hd فیلم میگیره برتره؟ و جیل یا همون -- هم شده؟

1- به این پول میتونی 3جی بگیری 3جی اس دست دوم هم نمیدن دست دوم 16 گیگ دور و بر 550 تا 600 تومنه
2-نه سنسورش ضعیف تره
3- اگه برات فیلمبرداری مهمه سامسونگ ویو بگیر ولی اگه مهم نیست اصلا به خرید آیفون شک نکن.

---------- Post added at 07:27 PM ---------- Previous post was at 07:27 PM ----------

سلام
من 3gs دارم انلاک فکتوری هم هست چطوری .با چه برنامه ای جیلبریک کنم؟ ورژن هم 4 هستش

اگه بوت رام قدیم باشه میشه جیلبریک کرد ولی اگه جدید باشه فعلا باید صبر کنید.

---------- Post added at 07:29 PM ---------- Previous post was at 07:27 PM ----------

سلام دوستان
یه سوال داشتم ازتون
یه برنامه نیست که کیبورد رو بصورت همون 10 تا شماره بیاره ( یعنی کیبورد موبایل رو شبیه سازی کنه)؟

کیبورد آیفون عالیه و سرعت کیبورد هیچ گوشی دیگه بهش نمیرسه واسه انگشتات فضای کافی هست برو بخرش و شک نکن از همه نظر عالیه.

behnam 207
31-07-2010, 17:17
سلام به همه
یکی منو راهنمای کنه، 3.1.3 3gs 16 دارم دو هفته پیش گرفتم.نه میشه زنگ گوشیو عوض کرد نه زنگ اس ام س، از سیدیا هم برنام می گیرم معلوم نیست کجا میر...
ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه

zable
31-07-2010, 19:46
سلام Behnam جان
واسه تعویض زنگ گوشی چیزی تو گوشی در نظر گرفته نشده این کارا رو میتونی با برنامه iPhone PC Suite انجام بدی
فقط لازمش اینه که گوشیت درست Jailbreak شده باشه همین
با این برنامه همه کار میشه کرد واقعاً عالیه

ehsan984
31-07-2010, 19:47
سلام.
من الان میتونم جلبرک spiritرو انجام بدم که مشکل خاموش شدن حل بشه؟shsh نگرفتم.

yas_6969
31-07-2010, 22:39
سلام

لطف کن اول ببین بوت رام قدیم یا جدید؟؟

اگه صبر کنی تا چند روز آینده جلیبریک کامل و نهایی هم میاد

yas_6969
31-07-2010, 22:49
سلام دوستان.به خدا چند ماه پي اين 3gs ام.خواهشا كامل جواب بدين
1آيا 3.1.3 جيلبريك ميشه؟
2:اگه سال توليدش 2010 باشه چي؟همون 3.1.3 منظورمه
3:گوشي كه انلاك فكتوري باشه جيلبريك هم شده باشه ميتوني باهاش از app store نرم افزار پولي دانلود كرد
4: 3.1.2 توليد 2009 تو بازار گير مياد؟
5: به نظرتون چه فريموري وچه سال توليدي بگيرم كه مشكل جيلبريك ويا مشكلاي ديگه نداشته باشه لطفا اين بند با توضيح باشه
6:و در نهايت اگه گوشيم انلاك باشه وجيلبريك هم شده باشه دگه مشكل وصل به پي سي در صورت خاموشي دستگاه نيست.دستتونو ميبوسم اگه كامل جواب بدينو منو كمك كنيد.اگه چيز ديگه اي هم هست كه بايد واسه خريد بدونم ممنون ميشم بگيد:(:(:([/[/QUOTE]

1-بله به راحتی جیلیبریک میشه.

2-توی فریمور 3.1.3 هیچ تفاوتی نداره.

3-بله هیچ ارتباطی با جیلیبریک نداره فقط شما باید اگر ایران هستید برای دانلود نرم افزار از قیلتر شکن استفاده کنید.

4-نو که نه گیر نمیاد ولی دست دوم چرا باید بگردی

5-ببینید الان گوشی های بوت رام جدید یعنی هفته چهل به بعد روی فریمور 4.0 خیلی سخت جیلیبریک میشه ولی فریمورهای دیگه نه ولی تا چند روز آینده جیلیبریک نهایی comex برای تمام فریمور ها و بوت رام ها میاد پس فرقی نمیکنه چی بگیری.

6-این هم خیر هیچ مشکلی پیش نمیاد.

yas_6969
31-07-2010, 23:07
سلام دوستان
یه سوال داشتم ازتون

من هم همینطور موقع رانندگی سختمه اس بدم با کیبوردش و تو حالت معمولی عالیه
من میگردم حتما پیدا کردم معرفی میکنم.

arash s.b
31-07-2010, 23:16
من هم همینطور موقع رانندگی سختمه اس بدم با کیبوردش و تو حالت معمولی عالیه
من میگردم حتما پیدا کردم معرفی میکنم.

دوستان موقع رانندگی از انجام کارهای خطر آفرین بپرهیزید.:41:

hamidrezaaaaa
01-08-2010, 17:23
]سلام دوستان.
واسه ريستور كردن حتما بايد به وب وصل باشي؟اگه جواب ارس خب من چجوري موقع خريد ريستور كنم ببيينم انلاكه يا نه؟اگه دكمه هاي هوم و پاورو با هم بگيري نميشه؟اگه ميشه لطف كنيد زود جواب بدين

hamidrezaaaaa
01-08-2010, 18:21
سلام بچه ها.
1:از كجا باد بفهمم گوشي بوت رام جديده يا قديم؟
2:واسه ريستور كردن حتما بايد به وب وصل باشي؟اگه جواب ارس خب من چجوري موقع خريد ريستور كنم ببيينم انلاكه يا نه؟اگه دكمه هاي هوم و پاورو با هم بگيري نميشه؟اگه ميشه لطف كنيد توضيح بدين

aliani
05-08-2010, 13:56
سلام

من آیفونم ورژن 3.1.2 هست و جیلبریک شده و کلیم برنامه و بازی روش هست میخوام بوسیله برنامه iPhone PC Suite روش برنامه و بازی بریزم جوری که برنامه و فایل هایی که هست و پاک نکنه ممنون میشم راهنماییم کنید چه ورژنی از iPhone PC Suite رو دانلود کنم ؟ و اینکه به نظرتون آپدیتش کنم به ورژن 4 یا اینکه همینجوری باشه مشکلی پیش نمیاد ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

yas_6969
05-08-2010, 14:20
سلام بچه ها.
1:از كجا باد بفهمم گوشي بوت رام جديده يا قديم؟
2:واسه ريستور كردن حتما بايد به وب وصل باشي؟اگه جواب ارس خب من چجوري موقع خريد ريستور كنم ببيينم انلاكه يا نه؟اگه دكمه هاي هوم و پاورو با هم بگيري نميشه؟اگه ميشه لطف كنيد توضيح بدين

1-با این برنامه میشه فهمید:

و

2-نخیر به اینترنت نیازی نیست این تاپیک کمکت میکنه:

dragon2410
05-08-2010, 16:37
سلام
نمی دونم این سوال رو کدوم تایپیک بپرسم چون لازه عضو شدم
من 3gs 32gb دارم و میخام یه ipad یا iphone4 بخرم
کمکم کنید البته در هر صورت 3gs رو نمیفروشم چون زیادی ضرر میکنم
راستی یه n97 هم دارم
حالا چه کنم؟

siamak_r60
05-08-2010, 16:52
دوستان یه برنامه که باهاش بشه Facebook رو چک کرد و فیلتر اثر نداشته باشه چیه که تو Cydia هم باشه
ممنون

yas_6969
05-08-2010, 19:08
سلام
نمی دونم این سوال رو کدوم تایپیک بپرسم چون لازه عضو شدم
من 3gs 32gb دارم و میخام یه ipad یا iphone4 بخرم
کمکم کنید البته در هر صورت 3gs رو نمیفروشم چون زیادی ضرر میکنم
راستی یه n97 هم دارم
حالا چه کنم؟

شما اول ببین کارت چیه یعنی میخوای چیکار کنی باهاش بعد میخوای همیشه همراهت باشه یا نه چون ipad خیلی بزرگتر از iphone 4 و حملش سخته شما خودت باید انتخاب کنی ولی از لحاظ سرعت دوتاشون هم عالیه

yas_6969
05-08-2010, 19:22
دوستان یه برنامه که باهاش بشه Facebook رو چک کرد و فیلتر اثر نداشته باشه چیه که تو Cydia هم باشه
ممنون

تو cydia نمیدونم ولی برنامه opera باهاش میتونی بری تو facebook و فیلتر اثر نداره البته زیاد جالب باز نمیکنه صفحه و

joe_satriani
05-08-2010, 19:54
ممنون

با سلام
آره منم از اپرا استفاده ميكنم و خيلي هم راحت هست

behnam 207
06-08-2010, 14:45
سلام بچه ها ، آیفون من 3.1.3 ارزش داره به ورژن 4 تبدیل کنم!؟
ورژن 4 امکاناتش چی هست؟؟
ممنون اگه کسی جواب بده.

behnam 207
06-08-2010, 14:53
راستی برنامه ای هست که بشه باهاش شکلک فرستاد تو اس ام اس!؟

yas_6969
06-08-2010, 14:55
سلام بچه ها ، آیفون من 3.1.3 ارزش داره به ورژن 4 تبدیل کنم!؟
ورژن 4 امکاناتش چی هست؟؟
ممنون اگه کسی جواب بده.

3G داری یا 3GS؟؟ اگه الان راضی هستی ازش به نظرم صبر کن تا نرم افزارهاش کامل بشه اگه مهم برات نرم افزارها مثلا تو 4 بلوتوث هنوز کار نمیکنه

---------- Post added at 03:55 PM ---------- Previous post was at 03:54 PM ----------

راستی برنامه ای هست که بشه باهاش شکلک فرستاد تو اس ام اس!؟

بله نرم افزار biteSMS که در cydia هستش این امکان و میده.

behnam 207
06-08-2010, 15:48
3gs دارم. فرق می کنه مگه؟؟؟؟

siamak_r60
06-08-2010, 16:21
دوستان ممنون از راهنمایی هاتون
یه سوال دیگه هم داشتم اینکه به جز نرم افزار itunes چه برنامه دیگه هست که بشه از کامپیوتر فایل ریخت تو گوشی
من واسه Offlinemap نقشه دانلود کردم موندم چطوری انتقال بدم تو گوشیم که بعد از اون بتونم تو مسیرش قرار بدم
ممنون

Mojtaba-MCI
06-08-2010, 16:26
3gs دارم. فرق می کنه مگه؟؟؟؟
بله ، تا جاییکه میدونم 3جی اسه که میتونه iOS4 رو کاملا روو خودش داشته باشه...

payamf1
06-08-2010, 18:56
دوستان ممنون از راهنمایی هاتون
یه سوال دیگه هم داشتم اینکه به جز نرم افزار itunes چه برنامه دیگه هست که بشه از کامپیوتر فایل ریخت تو گوشی
من واسه Offlinemap نقشه دانلود کردم موندم چطوری انتقال بدم تو گوشیم که بعد از اون بتونم تو مسیرش قرار بدم
ممنون

غیر از آیتونز میتونی از iPhone PC Suite ، iFun Box ، iPhone Explorer ، Touch Copy و... استفاده کنی

pedramakaay
07-08-2010, 08:59
دوستان سلام...

با توجه به اومدن iphone 4 آيا خريد iphone3gs به صرفه هست؟

تفاوت اين دو تا تو چه چيزايي هست؟ (از لحاظ قيمت و دوربين و صفحه نمايش و ....)

آيا ممكنه بعدا apple كاري كنه كه بازي ها و برنامه ها و ... در انحصار iphone4 باشه و iphone 3gs از دور خارج بشه؟

الان خريد كدوم به صرفه تره؟

shahramcat
07-08-2010, 13:16
سلام

یک سوالی داشتم در مورد اینکه :

میخام به یکی از دوستان بگم از امریکا برام 3GS بفرسته با قیمت 100 دلار خودشون که lock هست ... حالا میشه اینجا انلاکش کرد ؟

هزینش چقدره ؟ کلا کسی برام بفرسته مشکلی نداره ؟

ممنون

yas_6969
07-08-2010, 14:28
دوستان سلام...

با توجه به اومدن iphone 4 آيا خريد iphone3gs به صرفه هست؟

تفاوت اين دو تا تو چه چيزايي هست؟ (از لحاظ قيمت و دوربين و صفحه نمايش و ....)

آيا ممكنه بعدا apple كاري كنه كه بازي ها و برنامه ها و ... در انحصار iphone4 باشه و iphone 3gs از دور خارج بشه؟

الان خريد كدوم به صرفه تره؟

از لحاظ قیمت حدود 600 هزار اختلاف داره و دوربین صفحه نمایش آیفون 4 خیلی بالاتر از 3GS یعنی این تفاوت احساس میکنی واقعا
نه اینجوری نمیشه نهایتش اینجوری که مثل 2G دیگه فریمور براش ارائه نشه که برای 3GS این اتفاق حالا حالاها نمیوفته چون 3G هنوز هستش.
الان 3GS خریدن خیلی به صرفه تر هست.

shahramcat
07-08-2010, 23:10
سلام

یک سوالی داشتم در مورد اینکه :

میخام به یکی از دوستان بگم از امریکا برام 3GS بفرسته با قیمت 100 دلار خودشون که lock هست ... حالا میشه اینجا انلاکش کرد ؟

هزینش چقدره ؟ کلا کسی برام بفرسته مشکلی نداره ؟

ممنون

آقا لطفا یکی از دوستان هم به من کمک کنه ... ممنون

salman24h
08-08-2010, 12:51
سلام به همه
دیروز گوشیم رو از 3.1.3 به 4.0.1 آپگرید کردم و بعد هم جیلبریک
الان که میخوام برنامه Caller fix ID رو نصب کنم، از سایدیا توی هیچ سورسی نمیتونم این برنامه رو پیدا کنم
میخواستم سوال کنم ببینم آیا دوستان راه حلی واسه من دارند؟
ممنون

pedramakaay
08-08-2010, 13:04
از لحاظ قیمت حدود 600 هزار اختلاف داره و دوربین صفحه نمایش آیفون 4 خیلی بالاتر از 3GS یعنی این تفاوت احساس میکنی واقعا
نه اینجوری نمیشه نهایتش اینجوری که مثل 2G دیگه فریمور براش ارائه نشه که برای 3GS این اتفاق حالا حالاها نمیوفته چون 3G هنوز هستش.
الان 3GS خریدن خیلی به صرفه تر هست.

خيلي ممنون از راهنمايي شما...:11:

من مي خوام بگم يه فاميلمون تو آمريكا برام از لينك زير بخره و بفرسته:

قيمتش فقط 100 دلاره....مشكلي كه نداره؟ اينجا آنلاك مي كنن ديگه؟

Mojtaba-MCI
08-08-2010, 16:48
خيلي ممنون از راهنمايي شما...:11:

من مي خوام بگم يه فاميلمون تو آمريكا برام از لينك زير بخره و بفرسته:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدقيمتش فقط 100 دلاره....مشكلي كه نداره؟ اينجا آنلاك مي كنن ديگه؟
اگه تصمیمتو گرفتی که هیچ ، اگرم عجله نداری به نظر من خیلی به صرفه تره که صبر کنی قیمت 4 بیاد پایین بگیریش!
چرا؟!
چون بالاخره تصمیم میگیری 4 رو تجربه کنی و اونوقت خیلی ضرر میکنی...

behnam 207
09-08-2010, 08:10
سلام، 2 تا سوال دارم یکی اینکه میشه از ituens آهنگ دانلود کرد بدون پول دادن؟؟؟ دوم اینکه برنامه های سیدیا رو میشه با pc هم دانلود کرد؟؟؟
ممنون میشم اگه کسی جواب بده

yas_6969
09-08-2010, 17:05
سلام، 2 تا سوال دارم یکی اینکه میشه از ituens آهنگ دانلود کرد بدون پول دادن؟؟؟ دوم اینکه برنامه های سیدیا رو میشه با pc هم دانلود کرد؟؟؟
ممنون میشم اگه کسی جواب بده

اکثر آهنگ هاش پولی هست تا جایی که میدونم

بله میشه با برنامه iphone pc suite

Mojtaba-MCI
09-08-2010, 20:29
بچه ها یه مشکل برای من پیش اومده!
گوشیو به ورژن 4 آپ کردم ، سورس های مورد نظرم رو اد کردم.همه ی نرم افزارایی که میخواستم هم اضافه شد.
تنها چیزی که باقی موند برنامه ی Caller Id Fix هست که نمیدونم چرا توو سورس های قبلی پیدا نمیشه!
میشه یه سورس معرفی کنید تا از اونجا بگیرمش؟!

yas_6969
09-08-2010, 21:25
گوشیو به ورژن 4 آپ کردم ، سورس های مورد نظرم رو اد کردم.همه ی نرم افزارایی که میخواستم هم اضافه شد.
تنها چیزی که باقی موند برنامه ی Caller Id Fix هست که نمیدونم چرا توو سورس های قبلی پیدا نمیشه!

این سورسی که من میدونم باید اول عضو سایت باشی تا بتونی استفاده کنیبرنامه مورد نظر شما هم داره

Mojtaba-MCI
10-08-2010, 08:35
این سورسی که من میدونم باید اول عضو سایت باشی تا بتونی استفاده کنیبرنامه مورد نظر شما هم داره

آره ، امروز صبح درستش کردم.قبلا اونجا عضو بودم ولی نمیدونستم سورس هم داره.
به هرحال ممنون!

scope82
10-08-2010, 09:28
سلام
میشه نقشه ی گوشی رو واسم بذارین؟ (میخام بدونم چند تا اسپیکر داره؟) ( واسه من یه دونش کار نمیکنه)

yas_6969
10-08-2010, 14:54
سلام
میشه نقشه ی گوشی رو واسم بذارین؟ (میخام بدونم چند تا اسپیکر داره؟) ( واسه من یه دونش کار نمیکنه)

درسته یدونه اسپیکر اون یکی میکرفون هست

fmps
10-08-2010, 21:08
سلام دوستان
من تو زمینه آیفون خیلی آماتور هستم ولی کم کم یاد میگیرم و میخوام به دونه 3gs بخرم
1-به نظرتون 16 بگیرم یا 32؟16 کافیه یا بعدا جا کم میاریم؟
2-الان آخرین ورژنش تو بازار چنده؟من چی باید بگیرم مه مشکلی با جیلبریک نداشته باشم؟
و لطفا هر توضیح دیگه ای لازمه بدین
مرسی

joe_satriani
10-08-2010, 22:20
سلام دوستان
من تو زمینه آیفون خیلی آماتور هستم ولی کم کم یاد میگیرم و میخوام به دونه 3gs بخرم
1-به نظرتون 16 بگیرم یا 32؟16 کافیه یا بعدا جا کم میاریم؟
2-الان آخرین ورژنش تو بازار چنده؟من چی باید بگیرم مه مشکلی با جیلبریک نداشته باشم؟
مرسی

با سلام
1- هميشه حافظه ي گوشي يه چيز سليقه اي هست
اگه هم ميتونيد 70-80 تومن اضافه تر بذاريد بالاي پولتون ، پس پيشنهاد ميشه همون 32 رو بگير
كه اگه الان واست زياد هم باشه، واسه بعدت كم نباشه ديگه
هرچند بازم 32 گيگ هم كمه با اين حجم اطلاعات اما از هيچي بهتره

2- آخرين ورژن آيفون، آيفون 4 هست كه به شدت گرون هست
1 ميليون و 500 اينا هست
اما 3Gs قيمت مناسبتري داره
شما اگه 3Gs رو بگيري ميتوني به ورژن چهار سيستم عامل مك دست پيدا كني و نصب كني روي آيفونت و بعد به راحتي جيلبريك كنيش
و هر نرم افزاري كه خواستي روش نصب كني

موفق باشيد.

Mojtaba-MCI
11-08-2010, 08:40
مرسی
راستش نمیدونم آخرین ورژنی که توو بازارای ایران هست چنده ولی آخرین ورژنی که ارائه شده 4.0.1 هست.
خب حتما با آخرین ورژن پیدا میکنی ، من خودم وقتی که میخواستم بگیرم 3.1.2 بود که اون موقع آخریش بود.
چقدر آخر آخر گفتم:دی!
مهم نیس ، اگرم به فرض ورژنش قدیمی تر بود خیلی راحت میتونی آپدیتش کنی و از اون راحت تر جیلبریکش هست!

Mehrdad092000
11-08-2010, 09:09
راستش نمیدونم آخرین ورژنی که توو بازارای ایران هست چنده ولی آخرین ورژنی که ارائه شده 4.0.1 هست.
خب حتما با آخرین ورژن پیدا میکنی ، من خودم وقتی که میخواستم بگیرم 3.1.2 بود که اون موقع آخریش بود.
چقدر آخر آخر گفتم:دی!
مهم نیس ، اگرم به فرض ورژنش قدیمی تر بود خیلی راحت میتونی آپدیتش کنی و از اون راحت تر جیلبریکش هست!
3gs هایی که هست الان همشون ورژن 3.1.3 هستن
به صورت اورجینال 4 ندارن مگه اینکه 8 گیگ باشن

scope82
11-08-2010, 09:42
سلام
1-چطور میتونم به ورژن 4 تبدیلش کنم؟
2- تمام نرم افزارام پاک میشن؟
3-به نظر شما 4 بهتره؟
4 - اگه اپدیتش کنم بازم آنلاک فکتوری میمونه یانه؟
5 - ممنون؟

Mojtaba-MCI
11-08-2010, 09:42
3gs هایی که هست الان همشون ورژن 3.1.3 هستن
به صورت اورجینال 4 ندارن مگه اینکه 8 گیگ باشن
واقعا؟!
پس حتما باید آپدیت شن...

salman24h
11-08-2010, 10:03

منم دقیقا همین مشکل رو دارم

من توی این سایت عضو نیستم. میشه یه سورسی به من معرفی کنید که احتیاج به عضویت نداشه باشه؟
ممنونم

سلام
1-چطور میتونم به ورژن 4 تبدیلش کنم؟
2- تمام نرم افزارام پاک میشن؟
3-به نظر شما 4 بهتره؟
4 - اگه اپدیتش کنم بازم آنلاک فکتوری میمونه یانه؟
5 - ممنون؟

سلام
1- گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنی، آیتیونز رو اجرا میکنی. به اینترنت وصل میشی و خیلی راحت فریمور گوشی رو 4.0.1 میکنی. حجمش هم 378 مگابایت هست.
2- نرم افزارهای مجانی که از App store گرفتی نمیپرن اما همه ی کرک شده ها پاک میشن
3- الان که جیلبریک واسه 4 هم اومده به نظرم دیگه دلیلی واسه نگه داشتن 3.1.3 نیست. البته چندتا برنامه (مثه بلوتوث و دلیوری اس ام اس و caller fix id و...) هست که هنوز واسه ورژن 4 نیومده. اما در کل من 4 رو به 3 ترجیح میدم. تازه، شارژ باتری هم با 4 خیلی بیشتره
4- اگه گوشیتون آنلاک فکتوری باشه بله، همیشه آنلاک میمونه.

راستی شما گوشیتون مدلش چیه؟ اگه 3Gs هستی به 4 آپگرید کن. من شنیده م که 3G ها سرعتشون با iOS 4 خیلی پایین میاد

scope82
11-08-2010, 11:03
سلام
1- گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنی، آیتیونز رو اجرا میکنی. به اینترنت وصل میشی و خیلی راحت فریمور گوشی رو 4.0.1 میکنی. حجمش هم 378 مگابایت هست.
2- نرم افزارهای مجانی که از App store گرفتی نمیپرن اما همه ی کرک شده ها پاک میشن
3- الان که جیلبریک واسه 4 هم اومده به نظرم دیگه دلیلی واسه نگه داشتن 3.1.3 نیست. البته چندتا برنامه (مثه بلوتوث و دلیوری اس ام اس و caller fix id و...) هست که هنوز واسه ورژن 4 نیومده. اما در کل من 4 رو به 3 ترجیح میدم. تازه، شارژ باتری هم با 4 خیلی بیشتره
4- اگه گوشیتون آنلاک فکتوری باشه بله، همیشه آنلاک میمونه.

راستی شما گوشیتون مدلش چیه؟ اگه 3Gs هستی به 4 آپگرید کن. من شنیده م که 3G ها سرعتشون با iOS 4 خیلی پایین میاد

واسه من 3Gs هستش
از کجا بفهمم آنلاکه یا آنلاک فکتوری؟

yas_6969
11-08-2010, 12:08
واسه من 3Gs هستش
از کجا بفهمم آنلاکه یا آنلاک فکتوری؟

از اینجا کمک بگیر

Mojtaba-MCI
11-08-2010, 17:21
منم دقیقا همین مشکل رو دارم
من توی این سایت عضو نیستم. میشه یه سورسی به من معرفی کنید که احتیاج به عضویت نداشه باشه؟
ممنونم
ببین باید توو فروم آیفون عضو شی ، اونجا خودش سورس مخصوص خودشو داره.
سورسش واسه هرکس شخصیه ، بنا به اسم و پسورد کاربر.
اول عضو شو بعد سورسشو اد کن.
آدرس : آیفون دات آی آر(نمیدونم چرا سایت اسم لاتینشو فیلتر میکنه).

با اجازه من یکم اصلاح میکنم...
1 - یا میتونی از همین راه استفاده کنی یا میتونی از این لینک دانلود کنی رو سیستمت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین صفحه یه قسمت داره با این توضیح :

Download iOS 4.0.1 via direct links here: که البته باید حواست باشه و 4.0.1 رو دان کنی...
==============================
2 - اگه میخوای نرم افزارا و اطلاعات شخصی قبلیت نپره تا دوباره بخوای بریزیشون توو گوشی قبل از هرکاری آیتونز 9.2.1 رو دان میکنی رو سیستمت...
در واقع آیتونز قبلی خودتو آپ میکنی ، بعد یه بار گوشیتو باهاش سینک میکنی و بعد وقتی کارایی که توو شماره ی 1 گفتم رو انجام دادی اون موقع همه چیز آماده س!
وقتی گوشیت وصله کلید شیفت رو نگه دار و روو گزینه ی update کلیک کن.
این کار باعث میشه که فایل آپدیت مورد نظرت رو از کامپیوتر سرچ و انتخاب کنی...
حالا گوشیت شروع میکنه به آپدیت.
البته یادت باشه قبل از اینکه روو آپدیت بزنی باید کامپیوترت به اینترنت وصل باشه!
خب تا اینجا حدودا 10 دقیقه طول میکشه تا آپدیت انجام بشه.
اینجوری نرم افزارایی که از قبل نصب کردی و فایلهای شخصیت سرجاشون میمونن فقط Cydia از گوشیت پاک میشه که باید دوباره گوشی رو جیلبریک کنی که این قسمت از همه راحت تره!
میری این سایت : JailBreakMe.com
گوشی رو جیل میکنی و برای اینکه برنامه های نصب شده ت با این ورژن همخونی داشته باشن میری از Cydia این برنامه رو دان میکنی :
App Sync 4x
به همین راحتی...
3 - درسته نیازی به نگه داشتن 3.1.3 نیست ولی این برنامه هایی که شما گفتی(به جز بلوتوث)رو من توو ورژن 4 خیلی راحت استفاده میکنم ، منظورم Caller ID Fix و اس ام اس دلیوریه!
با تشکر از دوست خوبم Elvis Presley که همه ی اینا رو برام توضیح داد...
ایشاالله بدرد شما هم بخوره.
فقط اگه جایی رو نگفتم یا ناقص گفتم دوستان اصلاح کنن.

ehsan984
11-08-2010, 19:41
سلام.
کمک،گوشیم تو حالت recoveryهست.
blackra1n هم رو کامپیوترم بالا نمیاد

اوج بلند
11-08-2010, 20:03
سلام . دوستان من یه آیفون چینی گرفتم اصلا اونطوری که پشت سرش حرف میزنن نیست خیلی ماهه فقط چند تا مشکل داره که راهنمایی میخوام در موردش .
اول اینکه وقتی به کامپیوتر وصلش میکنم بالون ظاهر میشه که توش نوشته یو اس بی دیوایس اما قادر به شناسایی نوع سخت افزار نیست یعنی درایور میخواد .
بعد اینکه نمیتونم باهاش برم اینترنت مینویسه کانکشن ارور . کسی ازینا خریده ؟

yas_6969
11-08-2010, 20:23
سلام.
کمک،گوشیم تو حالت recoveryهست.
blackra1n هم رو کامپیوترم بالا نمیاد

ورژن گوشیت چیه؟لاک یا آنلاک؟

بالا نمیاد یعنی اجرا نمیشه یا نمیتونه گوشی و از ریکاوری در بیاره؟

ehsan984
12-08-2010, 08:07
ورژن3.1.2 آنلاک.

عکس اون کابل میاد.

jail شده،نباید خاموش بشه.

الانم با blackra1nبالا نمیاد.

jokereblis
12-08-2010, 13:31
با سلام
دوستام من چند تا راهنمایی برای خرید آیفون 3gs احتیاج دارم
اول اینکه الان سفیدش تو بازار هست؟
قیمتش ؟
از کجا متوجه بشم که آنلاکه (موقع خرید ) میشه به فروشنده اعتماد کرد ؟
برای خرید علایدین برم یا بازار موبایل ایران ؟
کلا قبل از خرید به چه نکاتی باید توجه کرد؟؟

amiramiri
12-08-2010, 13:44
سلام
الان به نظر شما من 4 بخرم یا 3gs پولشو میتونم جور کنم ولی آیا میرزه؟

webcopernic
12-08-2010, 14:27
دوستان سلام. من تا حالا iphone نداشتم و میخام که iphone4 یک بخرم. راستش من از اینترنت زیاد دانلود میکنم. مثلا از rapidshare. حالا میخواستم ببینم که آیا با راهی هاست که بتونم هر نوعfile رو از طریق wi-fi دانلود کنم؟ با تشکر

yas_6969
12-08-2010, 14:45
ورژن3.1.2 آنلاک.

عکس اون کابل میاد.

jail شده،نباید خاموش بشه.

الانم با blackra1nبالا نمیاد.

از این دو برنامه کمک بگیر:

yas_6969
12-08-2010, 14:56
سلام
الان به نظر شما من 4 بخرم یا 3gs پولشو میتونم جور کنم ولی آیا میرزه؟

قیمت 4 الان اصلا منطقی نیست صبر کن قیمتش بهتر بشه بعد بگیر اگه هم که عجله داری همون 3GS بگیر خوبه

siamak_r60
14-08-2010, 04:09
دوستان یه راهنمایی میخوام
چند روزی میشه یه 3gs خریدم ولی باطریش اشکمو درآورده درصد کم شدنشو همینطور میبنم
نهایت نهایت 12 ساعت باطریش دووم داره البته زیاد اس ام اس میزنما
نور صفحه کم 3g خاموش
ایا طبیعیه؟ وایرلس دایم روشن باشه چقدر فرق میکنه؟
ممنون

s-a-l-i-m
14-08-2010, 11:02
بله که تأثیر داره....وایرلس رو خاموش کن...اگر اینترنت خط گوشیت هم وصل هست خاموشش کن...
برا من وقتی که وصل باشه 8 ساعته شارژ پر رو خالی می کنه بخصوص جایی که انتن کم باشه..

nathan mckane
14-08-2010, 13:24
میبخشید ممکنه یه خورده بی ربط باشه سوال :

میخواستم بدونم ایا تنها تفاوت ایفون 3جی اس و مدل ایپادش قابلیت ارتباطیش هست؟

مرسی

Mehrdad092000
14-08-2010, 16:03
میبخشید ممکنه یه خورده بی ربط باشه سوال :

میخواستم بدونم ایا تنها تفاوت ایفون 3جی اس و مدل ایپادش قابلیت ارتباطیش هست؟

مرسی
نه
1.قابلیت ارتباطیش(تماسgprs.3g
2.دارای gps
3.دوربین
اینارو من میدونم

Mojtaba-MCI
14-08-2010, 18:22
نه
1.قابلیت ارتباطیش(تماسgprs.3g
2.دارای gps
3.دوربین
اینارو من میدونم
+ دو برابر سریع تر بودنش.

Mehrdad092000
14-08-2010, 20:30
+ دو برابر سریع تر بودنش.
ایفون سریعتره؟

Mojtaba-MCI
15-08-2010, 07:17
من سوال رو درست نخوندم.
فک کردم دوستمون تفاوت 3جی اس نسبت به 3 جی رو پرسیده.نسبت به مدل آیپاد رو نمیدونم.
از این موضوع بگذریم یه خبری خوندم گفتم اینجا هم بزارم :

====================
هشدار آلمان به اپل درباره مشکلات امنیتی

گروه خبری GSM:دولتآلمان درباره مشکلات امنیتی دستگاه‌های آی‌فون، آی‌پد و آی‌پاد شکل رسمی به اپلهشدار داد.

به گزارشموبنا به نقل از سلولارنیوز، اداره فدرال امنیت اطلاعات آلمان که چندیننسخه از آی‌فون، آی‌پد و آی‌پاد را مورد آزمایش داده به اپل اعلام کرد سیستم‌عامل iOS دارای دو نقطه ضعف امنیتی است.

بر اساس این گزارش، باز کردن یک وب‌سایت یایک فایل PDF این امکان را برای هکرها فراهم می‌کند تا به رمز عبور، برنامه، تصاویر،پیام، ایمیل و حتی لیست تماس‌ها دسترسی پیدا کنند.

بر این اساس آژانس دولت آلمانبه کاربران اعلام کرده تا زمانی که اپل نرم‌افزار به روزی را برای این دستگاه‌هایارایه نکرده فایل‌های PDF بر روی دستگاه‌شان باز نکنند.
این آژانس اعلام کردههنوز مشخص نیست که نسخه قدیمی‌تر سیستم‌عامل آی‌فون از این آسیب‌پذیری مصونباشد.
====================

البته میدونم همین حفره باعث شد که بشه این ورژن رو جیل کرد ولی دسترسی هکرها به اطلاعات شخصی چیزی نیست که بشه راحت ازش گذشت...
شما چقدر اینو تایید میکنید؟!

Stream
15-08-2010, 14:07
توی iOS 4.0.2 که این باگ ها برطرف شد... الان دیگه مشکلی وجود نداره و البته Jailbreakme هم دیگه کار نمی کنه.

Mojtaba-MCI
15-08-2010, 16:00
آره میدونم ولی خیلیا هستن که الان از 4.0.1 استفاده میکنن...
یعنی همه این مشکلو دارن؟!
آخه آپدیت جدید بدون جیل چه فایده ای داره؟!

Mehrdad092000
15-08-2010, 17:26
من سوال رو درست نخوندم.
فک کردم دوستمون تفاوت 3جی اس نسبت به 3 جی رو پرسیده.نسبت به مدل آیپاد رو نمیدونم.

نه نسبت به ipod 3g گفتن
که ipod 3g سریعتره از iphone 3gs هستش

Vahid579
16-08-2010, 14:57
آقا این Jailbreakme چیه ؟ آخه همه ایفون دارا داربارش حرف میزنن :20:
ایا میشه با ایفون با گوشی های دیگه بلوتوث کرد ؟؟؟ اهنگ فیلم
یک سوال دیگه این ایفون 3gs رو میشه به سیستم عامل os4 تبدیل کرد ؟؟؟

mohsenfhm
16-08-2010, 15:34
یک روش برای نصب نرم افزار روی آیفون

توسط برنامه های جانبی بله :13:

بله :11:

yas_6969
16-08-2010, 15:38

در معنای لغوی به معنی رهایی از قفس و با این عمل شما میتونید برنامه هایی که مورد تایید اپل نیستند و نصب کنید این عمل تو همه ی گوشی ها هست تقریبا تو نوکیا میگن گوشی باید -- بشه تو آندروئید میگن گوشی باید روت بشه."البته این کلمه ای که شما نوشتید اسم آخرین روش جیلیبریک می باشد."
بله میشه فقط باید برنامه مربوط نصب بشه
بله و همچنین جیلیبریک هم میشه.

zzzzesht
17-08-2010, 08:59
دوستان کسی دلیل افزایش قیمت آیفون رو میدونه؟ الان چنده؟ iPhone 3GS 32G White

siamak_r60
18-08-2010, 09:23
دوستان ببخشید این سوال رو اینجا میپرسم چطوری میشه با گوشی از فیلتر رد شد و از appstore برنامه دانلود کرد
همش error مربوط به فیلترینگ میده

arash s.b
18-08-2010, 10:26
دوستان ببخشید این سوال رو اینجا میپرسم چطوری میشه با گوشی از فیلتر رد شد و از appstore برنامه دانلود کرد
همش error مربوط به فیلترینگ میده

فقط v-p-n
البته در pc از هیلتر شکن هم می شود استفاده کرد.

siamak_r60
18-08-2010, 11:06
فقط v-p-n
البته در pc از هیلتر شکن هم می شود استفاده کرد.

آخه کار با v-p-n رو بلد نیستم
میشه راهنمایی کنید ممنون

Behnam_A
20-08-2010, 18:38
سلام
کسی میدونه چجوری میشه ایفون رو کالیبره کرد ایفونه من شتابسنجش 6 درجه انحراف داره

yazdankhah
24-08-2010, 07:54
سلام دوستان
من جدیدا به جمع ایفون دارها پیوستم و 2 تا سوال داشتم. چطور میشه تماس ها رو از یه گوشی نوکیا N97 به ایفون منتقل کرد؟
سوال دومم اینه آیا راهی داره تو کامپیوتر فایل با فرمت تکست یا هر فرمت دیگه ای اماده کرد و بعد بعنوان Note به ایفون افزود؟
با تشکر

Mojtaba-MCI
24-08-2010, 08:10
سلام
کسی میدونه چجوری میشه ایفون رو کالیبره کرد ایفونه من شتابسنجش 6 درجه انحراف داره
شما از کجا متوجه شدی شتابسنج انحراف داره؟!
6 درجه ش رو چجوری پیدا کردی؟!

mehrdad_joon
26-08-2010, 14:42
سلام
میخواستم بدونم چطور میتونم رو آیفونم note یا فایل WorD بریزم؟!؟!

mojtaba_14
03-09-2010, 10:05
سلام،منم نتونستم صبر کنم که iphone4 ارزون بشه رفتم 3gs خریدم،
تقریباً با تمام آموزشایی که دوستان اینجا گذاشتن کارامو راه انداختم؛فقط یه چند تایی سوال دارم:
1-من تمام کنتاک هامو مرتب کردم و می خوام ازش بک آپ بگیرم،چطوری اینکارو بکنم؟
2-چطور address book gmail رو وارد گوشیم بکنم؟
3- اگه یه برنامه با cydia نصب بشه چطور می شه حذفش کرد؟وقتی می رم رو حالت حذف برنامه ها تو گوشیم روش علامت ضربدر نمیاد،و با آیتونز هم که وصل میکنم نمی شه پاکش کرد.
4-من کنتاکتامو با f a c e b oo k سینک کردم،ولی کنتاکتایی که اینجوری واسشون عکس اومده وقتی بهم زنک می زنن عکسشون مثل موقعی که دستی واسشون عکس گذاشتم فول اسکرین نمی شن،فقط یه گوشه یه عکس کوچیک میاد،راه حلی نیست که بشه کاری کرد این عکسا عادی دیده بشن؟
(ورژنم الان 4.0.1 هستش)

ولی خداییش عجب چیزیه!تا حالا از یه وسیله الکترونیکی اینقدر لذت نبرده بودم!134 تا برنامه روش نصب کردم،1200 تا آهنگ روش ریختم،گوشی آخ نگفت!مثل بنز کار می کنه!!!
من قبل از اینکه بخرم کلی چیز میز از اینترنت گرفتم که همشون بد می گفتن و ایراد می گرفتن!حالا می فهمم که 99.999% الکیه!

yas_6969
03-09-2010, 15:34
سلام،منم نتونستم صبر کنم که iphone4 ارزون بشه رفتم 3gs خریدم،
تقریباً با تمام آموزشایی که دوستان اینجا گذاشتن کارامو راه انداختم؛فقط یه چند تایی سوال دارم:
1-من تمام کنتاک هامو مرتب کردم و می خوام ازش بک آپ بگیرم،چطوری اینکارو بکنم؟
2-چطور address book gmail رو وارد گوشیم بکنم؟
3- اگه یه برنامه با cydia نصب بشه چطور می شه حذفش کرد؟وقتی می رم رو حالت حذف برنامه ها تو گوشیم روش علامت ضربدر نمیاد،و با آیتونز هم که وصل میکنم نمی شه پاکش کرد.
4-من کنتاکتامو با f a c e b oo k سینک کردم،ولی کنتاکتایی که اینجوری واسشون عکس اومده وقتی بهم زنک می زنن عکسشون مثل موقعی که دستی واسشون عکس گذاشتم فول اسکرین نمی شن،فقط یه گوشه یه عکس کوچیک میاد،راه حلی نیست که بشه کاری کرد این عکسا عادی دیده بشن؟
(ورژنم الان 4.0.1 هستش)

ولی خداییش عجب چیزیه!تا حالا از یه وسیله الکترونیکی اینقدر لذت نبرده بودم!134 تا برنامه روش نصب کردم،1200 تا آهنگ روش ریختم،گوشی آخ نگفت!مثل بنز کار می کنه!!!
من قبل از اینکه بخرم کلی چیز میز از اینترنت گرفتم که همشون بد می گفتن و ایراد می گرفتن!حالا می فهمم که 99.999% الکیه!

1-شما وقتی به آیتونز وصل میکنی و بک آپ میگیره از کانتکت ها هم بک آپ میگیره.

2-وقتی گوشی و به آیتونز وصل میکنی و روی اسم گوشی میزنی سمت راست بالا روی info بزن پایین واست یکسری گزینه میاد روی Sync Contacts With بزن و از لیست جلوش google contacts رو انتخاب کن و Sync کن.

3-از خود cydia باید حذف بکنی داخل cydia میشی برنامه مورد نظر و پیدا میکنی و همون مراحل نصب و میری آخرش که میزنی دو تا گزینه میده که شما remove رو میزنی یا اینکه اگه برنامه و پیدا نکردی میری قسمت Paksge تمام برنامه های نصب شده اونجا هست

4-در این مورد اطلاعی ندارم.

mojtaba_14
04-09-2010, 08:13
ممنون،اونجا رو دیدم واسه کنتاکتا،ولی می خواستم بدونم که وقتی با اکانت گوگل سینک می شه ،مثه بقیه چیزای آیتونز،اطلاعات گوشی رو بر میداره و اطلاعات خودشو وارد می کنه؟
یعنی کنتاکتام پاک نمی شن؟

m_f_sh_85
04-09-2010, 08:55
سلام كسي از دوستان ميدونه اين فضايي كه در itunes به other اختصاص داده ميشه دقيقا چيه چون هر دفعه كه گوشي رو وصل مي كنم حجمش متغيره البته قسمتيش مربوط مي شه به اطلاعاتي كه با itunes نميريزيم.و يه سوال ديگه اينكه نميشه يه جوري برنامه خاصي كه تو يه گوشي نصبه(بدون داشتن سورس) رو به يه گوشي ديگه منتقل كرد.با تشكر

yas_6969
04-09-2010, 10:53
ممنون،اونجا رو دیدم واسه کنتاکتا،ولی می خواستم بدونم که وقتی با اکانت گوگل سینک می شه ،مثه بقیه چیزای آیتونز،اطلاعات گوشی رو بر میداره و اطلاعات خودشو وارد می کنه؟
یعنی کنتاکتام پاک نمی شن؟

متاستفانه من امتحان نکردم نمیدونم نتیجه چی میشه،ولی بدون اگه قرار باشه چیزی پاک کنه یا جایگزین پیغام میده قبلش.

yas_6969
04-09-2010, 13:24
سلام كسي از دوستان ميدونه اين فضايي كه در itunes به other اختصاص داده ميشه دقيقا چيه چون هر دفعه كه گوشي رو وصل مي كنم حجمش متغيره البته قسمتيش مربوط مي شه به اطلاعاتي كه با itunes نميريزيم.و يه سوال ديگه اينكه نميشه يه جوري برنامه خاصي كه تو يه گوشي نصبه(بدون داشتن سورس) رو به يه گوشي ديگه منتقل كرد.با تشكر

other برنامه هایی که با سیدیا نصب میکنی و در کل همون طور که خودتون گفتید هرچیزی که مربوط به آیتونز نمیشه به عنوان مثال شما وقتی نقشه شهری و میریزی تو گوشی میری تو قسمت other
فکر نکنم بشه چنین کاری کرد برنامه ای که نصب هست به گوشی دیگه منتقل کرد نمیشه.

farshid_25
04-09-2010, 20:48
سلام دوستان كسی خبر نداره‌ قیمت iphone 3gs 16 Gb در ایران ؟ لطفا
مرسی:41:

joe_satriani
04-09-2010, 21:15
سلام دوستان كسی خبر نداره‌ قیمت iphone 3gs 16 Gb در ایران ؟ لطفا
مرسی:41:

با سلام
دوست عزيزم اينجا مطرح كنيد و در صفحات قبل هم ميتونيد قيمت رو ببينيد

آخرین قیمت آیفون

موفق باشيد.

m_f_sh_85
05-09-2010, 08:17
با سلام من با ifunbox كه با گوشي خودم كار مي كنم تمامي پوشه هاي سيستم و همچنين ringtone ها و app ها رو نشون ميده ولي گوشي دوستم رو كه وصل كردم پوشه مهم كه var باشه و خيلي پوشه هاي ديگه رو نشون نميده حتي ringtone و app ها رو.گوشي جيلبريك هم شده كسي از دوستان مي دونه مشكل از كجاست آخه مي خواستم نقشه هاي xgps رو كپي كنم كه پوشه ها رو نشون نداد.با تشكر

yas_6969
05-09-2010, 09:44
با سلام من با ifunbox كه با گوشي خودم كار مي كنم تمامي پوشه هاي سيستم و همچنين ringtone ها و app ها رو نشون ميده ولي گوشي دوستم رو كه وصل كردم پوشه مهم كه var باشه و خيلي پوشه هاي ديگه رو نشون نميده حتي ringtone و app ها رو.گوشي جيلبريك هم شده كسي از دوستان مي دونه مشكل از كجاست آخه مي خواستم نقشه هاي xgps رو كپي كنم كه پوشه ها رو نشون نداد.با تشكر

احتمال زیاد ورژن گوشی دوست شما 3 باشه و شما برای اینکه گوشی شما شناخته بشه باید برنامه afc2dd رو از سدیا نصب بکنید.همین

m_f_sh_85
05-09-2010, 11:46
آقا yas ممنون از راهنماييت afc2add تو گوشي خودم نصبه ولي تو يكي رفيقم نبود آخه فكر مي كردم اينا پيش فرض نصب ميشه.صد در صد مشكل از همينه بهر حال از راهنماييت ممنون.

behnam 207
05-09-2010, 16:05
سلام. برنامه iphone delivery نصب می کنم اس ام اس هام 2 ساعت بعد می رسه. چرا این توری میشه؟3gs 3.1.3

joe_satriani
05-09-2010, 19:24
سلام. برنامه iphone delivery نصب می کنم اس ام اس هام 2 ساعت بعد می رسه. چرا این توری میشه؟3gs 3.1.3

با سلام
خوب اين مشكل بيشتر به نظر ميرسه از اپراتورتون باشه تا سورس برنامه

موفق باشيد.

m_f_sh_85
07-09-2010, 11:59
سلام من safari download manager رو نصب كردم ولي هر وقت safari رو باز مي كنم حالتي كه قفل كرده باشه هست حتما بايد يه بار tab مربوط به دانلود رو باز كني و done رو بزني تا از حالت قفل بياد بيرون.ورژن گوشي هم 3.1.3 هست به نظر دوستان اي مشكل راه حلي داره؟

behnam 207
07-09-2010, 13:09
سلام
چطوری میشه مسیج سنتر تغییر داد؟؟؟
برنامه جاوا چطور ی اجرا می کنم؟
خیلی ممنون.

choory
07-09-2010, 13:20
سلامو دستان.

نمیدونم این مشکلی که دارم به این تاپیک مربوط میشه یا نه.

یکی از دوستان یک آیفون 3gs با فریمور 4.0.1 بهم داده که براش برنامه بریزم.

اول جیلبریک کردم و cydia هم نصب شد.سپس appSync for os 4.0 را هم نصب کردم.برنامه itunes 10 را هم بر روی سیستم نصب کردم.یک برنامه رایگان هم دانلود کردم و طبق آموزش ها خواستم بریزم روی گوشی اما برنامه نصب نمیشه و یک ارور میده( داخل اسکرین شات که در sp گذاشتم پیدا هست) لطفا راهنماییم کنید باید چیکارکنم که این ارور نیاد.قبلا که ورژنش دستگاهش 3 بود راحت براش برنامه میریختم.

saman65
07-09-2010, 17:28
سلام دوستان
من تازه گوشیم رو جیل کردم.3.1.3 هم هستش.وقتی میخوام برنامه های کرک شده رو از تو آیتونز نصب کنم این ارور رو میده.آیتونز 9.2 داشتم پاکش کردم 8.2 نصب کردم.ولی بازم همون ارور رو میده

yas_6969
07-09-2010, 19:42
به دلیل حجم عکس ها من نقل قول نمیکنم:

دوست خوبم choory این ارور مربوط به بک آپ گرفتن آیتونز از آیفون شما هست من پیشنهاد میدم یک بار آیتونز و کامل پاک کنید و دوباره بریزی.اگه هم نشد روی یه سیستم دیگه امتحان کن.

و شما saman65 این ارور هم مربوط به اون برنامه ایی که داری نصب میکنی میشه اگه شما برنامه AppSync For OS 3.x نصب کردی پس مشکل از برنامه ای که داری نصب میکنی یا فایلش مشکل داره یا کرک درست نشده.

yas_6969
07-09-2010, 23:19
سلام
چطوری میشه مسیج سنتر تغییر داد؟؟؟
برنامه جاوا چطور ی اجرا می کنم؟
خیلی ممنون.

این که میگم برای همراه اول من رو ایرانسل امتحان نکردم.
برای دیدن سنتر نامبری که روی گوشی هست کد زیر:

و برای تغییر اون:
بجای x ها 500 و 501 یا 502 قرار بدید

آیفون برنامه جاوا اجرا نمیکنه.

saman65
08-09-2010, 03:02
و شما saman65 این ارور هم مربوط به اون برنامه ایی که داری نصب میکنی میشه اگه شما برنامه AppSync For OS 3.x نصب کردی پس مشکل از برنامه ای که داری نصب میکنی یا فایلش مشکل داره یا کرک درست نشده.

ممنون
راستش قبلا من همین برنامه ها رو نصب میکردم و مشکلی نداشت
این برنامه ای که گفتی تو Cydia هست یا App Store?

yas_6969
08-09-2010, 04:30
ممنون
راستش قبلا من همین برنامه ها رو نصب میکردم و مشکلی نداشت
این برنامه ای که گفتی تو Cydia هست یا App Store?

توی cydia هست پس همون مشکلت اون برنامه و نصب نکردی باید حتما باشه لینک زیر هم برنامه ای که بدون نیاز به wifi و cydia میتونی نصبش کنی.

choory
08-09-2010, 15:11
سلام دوستان من به مشکلی بر خوردم ممنون میشم کمکم کنید تا رفع بشه.
من برنامه pcsuite_for_iphone_v2_9_25_168new را نصب کردم و ایفون را بهش وصل کردم حالا که خاموش روشنش کردم روی آرم اپل گیر میکنه و اون لودینگ هی میچرخه و اتفاقی نمی افته.چه شکلی میتونم این مشکل را حل کنم؟دستگاه هم 3gs هست با فریمور 4.0.1

---------------
ویرایش:
---------------

ریستور کردم درست شد.

-------------------------------------------

به دلیل حجم عکس ها من نقل قول نمیکنم:

دوست خوبم choory این ارور مربوط به بک آپ گرفتن آیتونز از آیفون شما هست من پیشنهاد میدم یک بار آیتونز و کامل پاک کنید و دوباره بریزی.اگه هم نشد روی یه سیستم دیگه امتحان کن.

ممنون بابت راهنمایی.

من یک باز آیتونز را پاک کردم و دوباره نصب کردم فایده ای نداشت و باز همان ارور را میداد.دسترسی به سیستم دیگه ای هم نداشتم که امتحان کنم.

اما امروز با یک مشکل روبرو شدم (همین مشکلی که بالای این پست گفتم) مجبور شدم ریستور کنم.الان تست کردم دیدم آیتونز اون پیغام را دیگه نمیده و مشکلی نداره.

a.z.p.z
08-09-2010, 17:32
وقتی رو یه اهنگ راست کلیک میکنید گزینه consolidate files رو میبینید !؟؟؟؟ تو ایتونز !
اون کارش چیه ؟ ... میگه اهنگ هارو به itunes media folder میبره ولی منظور کجاست ؟
ممنون میشم یکی بگه !!!

mro229
13-09-2010, 15:04
سلام...
دوستان برنامه سایدا رو روی گوشی آنلاک فکتوری چطوری می شه نصب کرد؟ قبلش برنامه ی خاصی می خواد؟ برای ورژن 4.0.2 هم امکان نصب وجود داره؟
اگر ممکن هست لینک برنامه رو هم بذارید... ممنون.

Mojtaba-MCI
13-09-2010, 20:22
سوال!
الان قیمت یه آیفون 3جی اس تر و تمیز 16 گیگ چنده!
یا بهتر بگم ، در بهترین حالت چند میشه فروختش؟!
ممنون!

yas_6969
13-09-2010, 20:44
سلام...
دوستان برنامه سایدا رو روی گوشی آنلاک فکتوری چطوری می شه نصب کرد؟ قبلش برنامه ی خاصی می خواد؟ برای ورژن 4.0.2 هم امکان نصب وجود داره؟
اگر ممکن هست لینک برنامه رو هم بذارید... ممنون.

ورژن 4.0.2 جیلیبریک نمیشه و سیدیا نصب نمیشه روش.

behnam 207
14-09-2010, 11:57
سلام.
توی برنامه ipod وقتی چند تا آهنگ بهشون ستاره میدی، چطوری میشه فقط آهنگهای که ستاره دارو play کرد؟؟

m_f_sh_85
17-09-2010, 08:46
سلام گوشيم نمي دونم چيكار شده اصلا بالا نمياد آرم اپل مياد بعد خاموش مي شه حالا مي خوام به ورژن 3.1.3 restore كنم(ورژن قبليش هم همين بوده) يا ارور 3014 ميده يا 3194 فايل hosts رو هم ويرايش كردم جواب نداد shsh هم ندارم لطفا اگه كسي راهي بلده راهنمايي كنه ممنون.

m_f_sh_85
18-09-2010, 21:27
سلام گوشيم نمي دونم چيكار شده اصلا بالا نمياد آرم اپل مياد بعد خاموش مي شه حالا مي خوام به ورژن 3.1.3 restore كنم(ورژن قبليش هم همين بوده) يا ارور 3014 ميده يا 3194 فايل hosts رو هم ويرايش كردم جواب نداد shsh هم ندارم لطفا اگه كسي راهي بلده راهنمايي كنه ممنون.

آقا كسي نيست؟ من اومدم به ورژن 4.1 upgrade كنم error 9 ميده دوستان اگه كسي بلده لطفا راهنمايي كنه

Mehrdad092000
19-09-2010, 13:13
آقا كسي نيست؟ من اومدم به ورژن 4.1 upgrade كنم error 9 ميده دوستان اگه كسي بلده لطفا راهنمايي كنه
مدل ipod چیه؟
اگه فریمور درست دانلود کرده باشی و ituens10 باشه نباید مشکلی داشته باشه
در ضمن چک کن موقع رستور به اینترنت وصل باشی

m_f_sh_85
20-09-2010, 10:04
مدل ipod چیه؟
اگه فریمور درست دانلود کرده باشی و ituens10 باشه نباید مشکلی داشته باشه
در ضمن چک کن موقع رستور به اینترنت وصل باشی

ipod نيست آيفون 3gs هست.در ضمن بعد از كلي بدبختي كشيدن فهميدم گوشي لاك بهم انداختن واحتمال قوي اين error 9 مربوط به سيم كارتهاي غير اكتيو مي شه.دوستاني كه اطلاعاتشون خوبه كاش يه تايپيك جديد با عنوان تمام error هاي آيفون و رفع اون باز مي كردند چون واقعا ضروريه.با تشكر

Mehrdad092000
20-09-2010, 15:25
ipod نيست آيفون 3gs هست.در ضمن بعد از كلي بدبختي كشيدن فهميدم گوشي لاك بهم انداختن واحتمال قوي اين error 9 مربوط به سيم كارتهاي غير اكتيو مي شه.دوستاني كه اطلاعاتشون خوبه كاش يه تايپيك جديد با عنوان تمام error هاي آيفون و رفع اون باز مي كردند چون واقعا ضروريه.با تشكر
شرمنده همرمان تو تاپیک ipod بودم اشتباه نوشتم ipod
اخه واسه رستور به 4.1 اگرم لوک باشه که نباید گیر بده
شما ایتونزت 10 هست؟ فریمورو کامل دانلود کردی؟
وقتی ارور میده یه گزینه ی more داره اونو بزن خودش میتونه به سایت اپل ببرتت بگه ارور از چیه

yas_6969
20-09-2010, 17:10

این جوابی بود که برای این ارور دادند:

اگه موقع ریستور این ارور رو دریافت کردید گوشی را یکبار ریبوت کنید و دوباره وصل کنید،از ورودی usb دیگه استفاده کنید.گوشی را به dfu ببرید.در کل یک بار اتصال رو قطع کنید و دوباره وصل کنید باید درست بشه

salar_linux
21-09-2010, 03:10
سلام بچه ها
تورو خدا کمکم کنین
من یه برنامه به اسم note pad روی iphone 3gs 4.0.1
نصب کردم و کلی متن توش نوشتم که پاک شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ایا برنامه ای هست که بتونه ریکاوری کنه؟
اگه اشتباه نکنم فایلها میره توی raw file system !!!!!!!!! که با i-funbox میشه دیدیش
التماستون می کنم اگه می دونید کمکم کنید
تمام کار و زندگیم تو اون برنامه و متن بود:41::41::13:

yas_6969
21-09-2010, 11:41
سلام بچه ها
تورو خدا کمکم کنین
من یه برنامه به اسم note pad روی iphone 3gs 4.0.1
نصب کردم و کلی متن توش نوشتم که پاک شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ایا برنامه ای هست که بتونه ریکاوری کنه؟
اگه اشتباه نکنم فایلها میره توی raw file system !!!!!!!!! که با i-funbox میشه دیدیش
التماستون می کنم اگه می دونید کمکم کنید
تمام کار و زندگیم تو اون برنامه و متن بود:41::41::13:
اگه پاک شده من بعید میدونم برگرده بک آپ نداشته باشی

metallica is me
21-09-2010, 18:15
سلام دوستان الان آیفون 3gs قیمتش چنده؟؟؟ الان فقط 8 گیگ هست و آیا با فریم وری که روشه میشه جیلبرک کرد؟؟؟اگه قیمت 4 هم دارید بگید مممنون

Mojtaba-MCI
21-09-2010, 21:26
سلام دوستان الان آیفون 3gs قیمتش چنده؟؟؟ الان فقط 8 گیگ هست و آیا با فریم وری که روشه میشه جیلبرک کرد؟؟؟اگه قیمت 4 هم دارید بگید مممنون
قیمتش حدود 700 ، 800 هست.16 و 32 گیگ.
8 رو نمیدونم ولی 16 و 32 هست!
بله میشه تا جاییکه میدونم.الان آخرین جیلی که اومده واسه 4.0.1 فک کنم.
قیمت 32 گیگ 4 هم حدودای 1 و 200.

$*BEHNAM*$
01-10-2010, 19:56
سلام

من میخواستم گوشیم رو عوض کنم و یکی از 2تا گوشی 3gs یا سامسونگ i9000 رو بگیرم . ولی موندم کدومش رو بخرم . بیشتر دلم میخواد آیفون بخرم چون خوشگل تر و با کلاس تره :دی . ولی یه مشکل دارم ، اونم دوربینشه !!! سامسونگ دوربینش 5 ـه .

من از دوربین زیاد استفاده میکنم ولی از منظره ها عکاسی نمیکنم ، من از دوربین برای عکس برداری از جزوه های دانشگاه استفاده میکنم :دی .

یه در خواست داشتم . میخواستم ببینم کیفیت عکس 3gs چطوره ؟ اگه ممکنه یه نفر یه عکس از صفحه یه روزنامه یا مجله یا یه دست نوشته (این باشه بهتره ) توی اندازه A4 بگیره بهم بفرسته .

mr_rayan
01-10-2010, 20:54
سلام

من میخواستم گوشیم رو عوض کنم و یکی از 2تا گوشی 3gs یا سامسونگ i9000 رو بگیرم . ولی موندم کدومش رو بخرم . بیشتر دلم میخواد آیفون بخرم چون خوشگل تر و با کلاس تره :دی . ولی یه مشکل دارم ، اونم دوربینشه !!! سامسونگ دوربینش 5 ـه .

من از دوربین زیاد استفاده میکنم ولی از منظره ها عکاسی نمیکنم ، من از دوربین برای عکس برداری از جزوه های دانشگاه استفاده میکنم :دی .

یه در خواست داشتم . میخواستم ببینم کیفیت عکس 3gs چطوره ؟ اگه ممکنه یه نفر یه عکس از صفحه یه روزنامه یا مجله یا یه دست نوشته (این باشه بهتره ) توی اندازه A4 بگیره بهم بفرسته .
دوربین گوشی 3gs بسیار عکس های راضی کننده ای می گیره.نمی گم مثل دوربین 5 می گیره ولی در حد و اندازه خودش عالیه.در مورد عکس از جزوه و کاغذ هم بخاطر حالت focus دستی کار باهاش خیلی راحت هست.

$*BEHNAM*$
02-10-2010, 19:11
میتونی یه عکس برام آپلود کنی ؟

m_f_sh_85
03-10-2010, 09:01
خيالت راحت باشه از دوربينش.با نرم افزار 5 megapixel camera عكساش از خيلي از گوشي هاي 5 مگاپيكسلي بهتر ميشه (لااقل تجربه شخصي من اينو ميگه).

IMAN SD
04-10-2010, 16:09
سلام دوستان
داداشم 3gs داره.ميگه خود به خود آنتن گوشيش مي پره و سيم كارت رو ديگه نميشناسه!
دليلش چيه؟
آيا با آپديت مشكلش حل ميشه؟

Gita
04-10-2010, 16:54
میتونی یه عکس برام آپلود کنی ؟

عکس از کتاب سایزش A4
ولی عکس دستنویس از دفتر معمولی گرفته شده.

payamf1
04-10-2010, 19:53
عکس از کتاب سایزش A4
اگه وقت کنم با آیفون 4 یه عکس از جزوه مثل همینی که شما گذاشتی میگیرم میذارم. تفاوت رو واقعا میتونین احساس کنین. :11:

آیفون 4 واقعا حرف نداره دوربینش

Mehrdad092000
04-10-2010, 20:55
عکس از کتاب سایزش A4
شما هم به این شیوه تقلب میکنید :31:

Mojtaba-MCI
05-10-2010, 19:33
سلام

من میخواستم گوشیم رو عوض کنم و یکی از 2تا گوشی 3gs یا سامسونگ i9000 رو بگیرم . ولی موندم کدومش رو بخرم . بیشتر دلم میخواد آیفون بخرم چون خوشگل تر و با کلاس تره :دی .
من یه پیشنهاد کوچیک دارم ، بین این دوتا هیچ کدوم رو نگیرید!
فقط و فقط به فکر آیفون 4 باشید البته اگه! فکر عوض کردن گوشی رو دارید...
سامسونگ برند بدی نیس(هم سامسونگ داشتم ، هم سونی اریکسون هم نوکیا)ولی به نظر من آیفون حداقل یه سطح بالاتر از اونه.اینی که میگم تجربه ی خودمه!منظور اینه که دیگه به هیچ وجه حاضر نیستم از آیفون برگردم و برم دنبال برندهای دیگه!
خلاصه خواستم بگم من سامسونگ رو نمیپسندم ، اونجا هم که میگم آیفون 4 بگیرید به خاطر امکانات سخت افزاریه بهتر و ظاهر خیلی جذاب تریه که نسبت به 3 جی اس داره.
مشکل دوربین رو هم به کلی حل کرده...البته دوربین 3جی اس مشکلی نداره فقط کیفیت عکسبرداری 4 بهتر و بالاتره!

$*BEHNAM*$
05-10-2010, 23:39
من یه پیشنهاد کوچیک دارم ، بین این دوتا هیچ کدوم رو نگیرید!
فقط و فقط به فکر آیفون 4 باشید البته اگه! فکر عوض کردن گوشی رو دارید...
سامسونگ برند بدی نیس(هم سامسونگ داشتم ، هم سونی اریکسون هم نوکیا)ولی به نظر من آیفون حداقل یه سطح بالاتر از اونه.اینی که میگم تجربه ی خودمه!منظور اینه که دیگه به هیچ وجه حاضر نیستم از آیفون برگردم و برم دنبال برندهای دیگه!
خلاصه خواستم بگم من سامسونگ رو نمیپسندم ، اونجا هم که میگم آیفون 4 بگیرید به خاطر امکانات سخت افزاریه بهتر و ظاهر خیلی جذاب تریه که نسبت به 3 جی اس داره.
مشکل دوربین رو هم به کلی حل کرده...البته دوربین 3جی اس مشکلی نداره فقط کیفیت عکسبرداری 4 بهتر و بالاتره! شما بگو کی از آیفون 4 بدش میاد ؟؟؟!!

منم دلم میخواد 4 بگیرم ولی فقط با قیمتش مشکل دارم :دی

قیمت 3gs اونور آب چند دلاره ؟ 4 چطور ؟ اگه ارزون تر از اینجا باشه ارزش داره بیارم ؟ (32 و 16)

Mojtaba-MCI
06-10-2010, 09:05
شما بگو کی از آیفون 4 بدش میاد ؟؟؟!!

منم دلم میخواد 4 بگیرم ولی فقط با قیمتش مشکل دارم :دی
خب من همینجا یه نکته اضافه کنم ، درسته آیفون 4 اینجا قیمت خیلی بالایی داره ولی 3GS هم دست کمی نداره!
اینجا یه لیست مختصر از حدود قیمت آیفون 3GS و 4 تهیه کردم :
آیفون 3GS ورژن 32 گیگ : 988000 تومن به نقل از DigiKala
16 گیگ موجود نداشت.

آیفون 4 ورژن 32 گیگ : 1160000 تومن!
16 گیگ موجود نداشت.
خب تا اینجا که خیلی فرق آنچنانی با هم ندارن!
===============
3GS ورژن 32 گیگ : 930000 تومن به نقل از GooshiShop
16 گیگ : 830000 تومن.

آیفون 4 ورژن 32 گیگ : 11500000 تومن.
16 گیگ : 11000000 تومن.
===============
این همه قیمت گفتم که بگم شمایی که میخوای 800 ، 900 تومن بابت 3GS پول بدی یکم بیشتر بده 4 بگیر که بعدا پشیمون نشی و با کلی ضرر 4 بگیری...

قیمت 3gs اونور آب چند دلاره ؟ 4 چطور ؟ اگه ارزون تر از اینجا باشه ارزش داره بیارم ؟ (32 و 16)
حتما ارزون تره ، من قبلا هم گفته بودم قیمت آیفون اینجا قانون و قاعده نداره و هرکس هرچقدر که بخواد میفروشه.
هستن دوستانی که اطلاع از قیمت کشورهای دیگه دارن.خیلی راجع به این موضوع بحث شده.