PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : iPhone 3GS | تاپيك مباحث و مسائل مربوط به آيفون 3جي اس

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7

key_1
23-10-2009, 16:24
در مورد آیفون چون با همه گوشی ها فرق داره حتما باید EDGE رو خاموش کنید ولی در مورد سایر گوشی ها صحبت هایی که در پست قبل گفتم صادق هستش در ضمن هزینه اینترنت جی پی ار اس کیلوبایتی حساب میشه . اگر 24 ساعت به اینترنت وصل باشید ولی اطلاعات رو و بدل نشه پول نمیفته ولی مصرف باتری زیاد میشه در ضمن برای پایین آوردن مصرف باتری به غیر از EDGE حتما WI-FI رو هم خاموش کنید

به نظرم همین که وصل هست به پول قبض ایرانسل اضافه میکنه
من قبضم 12 تونان بود
2 روزی که گذاشتم تو iphone با 10 تا اس ام اس شد 20 هزار تومان !!!!!!!!
بدون عیچ استفاده از اینترنت
باطریمم نصف روزه بود
اما از زمانی که غیر فعالش کردم باطریم شد 2 روز 1 ریال هم اضافه نشد !:10:

mr_rayan
24-10-2009, 01:32
خب چجوری خاموشش کنیم؟یه برنامه ای؟لینکی،چیزی؟راهنمایی؟

sasan1364
24-10-2009, 22:52
من قبضم 12 تونان بود
2 روزی که گذاشتم تو iphone با 10 تا اس ام اس شد 20 هزار تومان !!!!!!!!
بدون عیچ استفاده از اینترنت
باطریمم نصف روزه بود
اما از زمانی که غیر فعالش کردم باطریم شد 2 روز 1 ریال هم اضافه نشد !:10:
مطمينی !؟ آخه تو تعرفه ها اومده هزینه جی پی ار اس کیلوبایتی 2 ریال . یعنی هر کیلوبایتی که استفاده کنی 2 ریال هزینه میفته . مثل دایل آپ ساعتی که نیست مثلا ساعتی 300 تومن . آخه وقتی اطلاعاتی رد و بدل نمیشه رو چه حساب پول میفته . تو قبظت هزینه اینترنت چقدر زده بود ؟

S@nti@go_s&k
24-10-2009, 23:32

باز 100 رحمت به ایرانسل

من با همراه اول کانکت میشدم

تا کانکت میشد 1000 تومن کم میکرد دیگه استفاده نکردم

ولی واسه مسنجر ایرانسل خوبه 1 ساعت بری شاید 100 تومنم نشه

آخه تو تعرفه ها اومده هزینه جی پی ار اس کیلوبایتی 2 ریال

یه صفحه باز کنه میدونی چند کیلو بایت میشه

در ضمن تعرفه ها همش چرته اینترنت ایران................تعطیل

key_1
25-10-2009, 14:44
مطمينی !؟ آخه تو تعرفه ها اومده هزینه جی پی ار اس کیلوبایتی 2 ریال . یعنی هر کیلوبایتی که استفاده کنی 2 ریال هزینه میفته . مثل دایل آپ ساعتی که نیست مثلا ساعتی 300 تومن . آخه وقتی اطلاعاتی رد و بدل نمیشه رو چه حساب پول میفته . تو قبظت هزینه اینترنت چقدر زده بود ؟

قضیه edge با Gprs باید کلی فرق کنه
هزینش که خیلی فرق می کرد ! چون زمانی که edge رو قطع کردم کلی تاثیر داشت
یه راه برای قطع edge به غیر از اون 2 تا نرم افزار هست
اما فک نکنم تو باطری تاثیر داشته باشه

با مرورگر safari خود گوشیتون به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برید و روی disable EDGE کلیک کنید تا خودش غیر فعالش کنه !
تو seting داخل General یه profile می سازه که اگه بعدا خواستید می تونین حذفش کنین !

:11:

kdlh64
25-10-2009, 15:31
دوستان واسه تغيير sms center ايرانسل توي آيفون بايد چكار كردن؟ آخه چند وقتيه گوشيم sms مي گيره ولي نمي‌فرسته در حالي كه دوستام مشكلي ندارن. شارژم به اندازه كافي دارم! ممنون مي‌شم كمك كنيد :(

sasan1364
25-10-2009, 20:21
edge با gprs تنها در سرعت متفاوت هستند در واقع اپراتور با ارتقا به edge سرعت اینترنت بیشتری را در اختیار کاربران قرار میده . هزینش هم یکیه هیچ فرقی نداره . همون هزینه جی پی ار اس است . نگفتی تو قبظت هزینه اینترنت چقدر بوده ؟

mr_rayan
26-10-2009, 22:39
یه راه برای قطع edge به غیر از اون 2 تا نرم افزار هست
اما فک نکنم تو باطری تاثیر داشته باشه

با مرورگر safari خود گوشیتون به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برید و روی disable EDGE کلیک کنید تا خودش غیر فعالش کنه !
تو seting داخل General یه profile می سازه که اگه بعدا خواستید می تونین حذفش کنین !

من نصبش کردم.مصرف باطریم که تغییر نکرده.اون علامت E هم حذف نشده،تنها فرقی که کرده اینه که دیگه به اینترنت نمیتونم کانکت بشم.
خب اینجوری که نمیشه.یعنی از اینترنت استفاده نکنیم؟؟؟؟؟من میخواستم بیخودی پول قبض نیاد ولی با اینکار که کلا اینترنت تعطیل شد.

nesta1363
26-10-2009, 23:01
سلام بچه ها من یکی از دوستام کالیفرنیا هستش گفتم بهش برام iphone 3gs بیاره میخواستم بدونم اونجا هم unlock داره یا باید اینجا unlock بشه؟

sasan1364
27-10-2009, 21:39
من نصبش کردم.مصرف باطریم که تغییر نکرده.اون علامت E هم حذف نشده،تنها فرقی که کرده اینه که دیگه به اینترنت نمیتونم کانکت بشم.
خب اینجوری که نمیشه.یعنی از اینترنت استفاده نکنیم؟؟؟؟؟من میخواستم بیخودی پول قبض نیاد ولی با اینکار که کلا اینترنت تعطیل شد.
سلام
تو پست فبل گفتم که جریان علامت E چیه ....

mr_rayan
28-10-2009, 01:03
سلام
تو پست فبل گفتم که جریان علامت E چیه ....

خب من مشکل اصلیم اینه که یوقت پول قبض بیخودی واسم نیاد وگرنه با اون علامت مشکلی ندارم.
یه چیز دیگه،چیکار کنیم مصرف باطری بهتر بشه.من یک ساعت و چهل دقیقه فقط میتونم بازی سه بعدی کنم بعدش گوشی خاموش میشه دیگه.خیلی مزخرفه اینجوره که.کسی از دوستان راه حلی نداره که مصرف باطری بهتر بشه؟

ali racer
28-10-2009, 01:14
بچه ها مشکل بلوتوث تری جی اس هنوز حل نشده درسته ؟
یا اینم هک شده و من خبر ندارم ؟

mr_rayan
28-10-2009, 01:27
در حال حاضر که از بلوتوث خبری نیست.
راستی دوستان یه مطلب خیلی جالب امروز نظرم رو جلب کرد،این گوشی دوربینش 3.15 هست در صورتی که عکس میندازه با حجم 1.5 مگابایت.جالب نیست؟
الان شما هر دوربین 3 مگاپیکسلی دیگه ای که نگاه کنی حجم عکساش حدود 300 کیلوبایت هستش.حتی من اون زمانی که n95 هم داشتم حجم عکساش به زور به یک مگابایت میرسید.به نظرتون علت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟
امشب توی پارک با یکی از دوستام که n73 داشت کل کل کردیم سر عکس انداختن.گوشی من با اون نور کم پارک بدون فلش از n73 با فلشبهتر عکس مینداخت.کلییییییییییییییی یی حال کردم.

s-a-l-i-m
29-10-2009, 09:03
خب من مشکل اصلیم اینه که یوقت پول قبض بیخودی واسم نیاد وگرنه با اون علامت مشکلی ندارم.
یه چیز دیگه،چیکار کنیم مصرف باطری بهتر بشه.من یک ساعت و چهل دقیقه فقط میتونم بازی سه بعدی کنم بعدش گوشی خاموش میشه دیگه.خیلی مزخرفه اینجوره که.کسی از دوستان راه حلی نداره که مصرف باطری بهتر بشه؟
من چن جدیدا خیلی کم میام نمی تونم زیاد بهت کمک کنم ولی فقط این رو می تونم بگم که در بعضی از ورژن ها گوشی خیلی مصرف داره مثلا 3.1 میگن از بدترین ورژن ها در مصرف باطری هست....مال من هنوز همون 3.0.1 هست که راحت می تونم تا 3 ساعت بازی کنم...{ البته تا حالا بیشتر از 1 ساعت بازی نکردم چون چشمم می ترکه }:31:

ELVIS PRESLEY
29-10-2009, 09:56
بچه ها مشکل بلوتوث تری جی اس هنوز حل نشده درسته ؟
یا اینم هک شده و من خبر ندارم ؟

به زودي. اون برنامه نويسش گفته داره روي ورژن جديد برنامه كار ميكنه.
ويژگياي جديدش اينه.

قابل استفاده روي ورژن 3.x
قابل استفاده روي همه ي ايفونا و ايپاد ٢ جي.
امكان ارسال فايل بين دو ايفون از طريق وايفاي
سرعت بيشتر انتقال فايل
دسترسي به لايبراري ايپاد و فرستادن اهنگ و ....
و ....

يه جا گفته بود بهم ده هزار دلار پيشنهاد دادن كه برنامه رو به گروه دولوپر بفروشم.

:))

در حال حاضر که از بلوتوث خبری نیست.
راستی دوستان یه مطلب خیلی جالب امروز نظرم رو جلب کرد،این گوشی دوربینش 3.15 هست در صورتی که عکس میندازه با حجم 1.5 مگابایت.جالب نیست؟
الان شما هر دوربین 3 مگاپیکسلی دیگه ای که نگاه کنی حجم عکساش حدود 300 کیلوبایت هستش.حتی من اون زمانی که n95 هم داشتم حجم عکساش به زور به یک مگابایت میرسید.به نظرتون علت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟
امشب توی پارک با یکی از دوستام که n73 داشت کل کل کردیم سر عکس انداختن.گوشی من با اون نور کم پارک بدون فلش از n73 با فلشبهتر عکس مینداخت.کلییییییییییییییی یی حال کردم.

حجم عكس به محيط عكس برداري بستگي داره. هر چي نور دهي در زمان عكس گرفتن بيشتر باشه و صحنه جزييات بيشتر با رنگ بندياي مختلف باشه حجم ميره بالا.

fouad-pes
29-10-2009, 11:18
کسی آخرین قیمت آیفون 3gs رو نداره؟

LeBron
29-10-2009, 16:07
البته این قیمتا زیاد جدید نیست:
اگه اشتباه نکنم
32gig: یک میلیون و 50 تومن
16: 930

GiggleClub
29-10-2009, 21:11
قیمت امروز دفینه:

3GS 16 unlock: 880toman
3GS 32G unlock: 980toman

Farzad162
30-10-2009, 14:26
قیمتا رو به کاهشه؟

mr_rayan
31-10-2009, 00:08
خب این کاملا طبیغیه که قیمت ها رو به کاهش باشه.ولی خوشبختانه و یا بدبختانه افت قیمت این گوشی خیلی کم و به کندی انجام میشه.

Farzad162
31-10-2009, 00:15
درسته ولی آخه یهو شد 880! خودشم آنلاک!
این دفینه چیه؟ سایته یا فروشگاه؟ کجاست؟ مطمئنه؟

ELVIS PRESLEY
31-10-2009, 10:42
همینجور یه دفعه هم میره بالا. بسته به نیاز بازار ه.

مثلا حدودا بیست روز پیش رسیده بود ۱۰۵۰ بع شد ۱۱۵۰ بعد افت کرد و الا رسیده بین ۹۵۰-۱ تومن.

دفینم یه فروشگاه تو طبقه ی شیش علاءدین.
به صورت حرفه ای کار ایفون و htc و کلا گوشیای جدید و بالای ۵۰۰ تومن میکنه.

Farzad162
31-10-2009, 12:47
پس جای مطمئنیه؟
از این invisible Shield هام داره؟
میگم نصبش مگه کاری داره؟ یه جا دیدم 10 تومن واسه نصبش میگیرن!

ELVIS PRESLEY
31-10-2009, 12:55
پس جای مطمئنیه؟
از این invisible Shield هام داره؟
میگم نصبش مگه کاری داره؟ یه جا دیدم 10 تومن واسه نصبش میگیرن!

اره. تضمينش ميكنم.
چند وقت پيش اورده بوديم يه تعداد محدود. الان خبر ندارم باشدش يا نه.

اره بابا. خيلي دنگو فنگ داره. سرو كارت با اب و كف و صابونه. من اصلا پيشنهاد نميكنم. چون بعد از يكي دو ماه زرد ميشه بلند ميشه و فقط ضد خشه. نظر من اينه با همون قيمت يه كيس خوبو قشنگ بگير كه كامل محافظت كنه.

عصري يه چند مدل برات نمونه ميذارم.

Farzad162
31-10-2009, 13:01
آقا دستت درست!
فک کنم بهتر باشه تا قیمتا نرفته بالاتر مام بریم یه آیفون بگیریم!:دی

ELVIS PRESLEY
31-10-2009, 17:09
یه سری کیس هست به این شکل.با طرح ها و رنگ های مختلف.نرمم هست و خط و خش نمیندازه. روی کناره های فلزی دور گوشی که خیلی خط و خش میوفته رو میگیره. و خیلیم نازکه.

قیمتشون بین ۷-۱۰ تومنه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه مدلای خیلی قشنگم داره اینا که مگه تو سایتا گیر بیاری. تو بازار ندیدم.خشک ترن و تک رنگ با طرحهای مختلف.گرونترم هستن.

یه سری قاب هست کریستالی.
تازکه و شیشه ایه و زیبایی ایفونو نمیگیره.بدیش اینه خیلی زود میشکنه و اگه بخوای درش بیاری معمولا خش میندازن

قیمتشونم بین ۵-۷ هزار تومنه.

چون خودم نداشتم عکس متفرقه گذاشتم.
:31:

یه سری هم هست شبیه کیفن و کل گوشی رو پتو پیچ میکنن و قسمت بالاش موقع کار بالا میره.
:2:

تو بازار بسته به کیفیتو ... ش بین ۱۵-۳۰ تومن موجوده.

یه سریم کار شاخ هست که قیمتای بالایی دارن.ولی عوضش کیفیت خیلی بالا و عمر زیادی دارن.

مثل این مدلا که من اولی و دومیشو دارم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:31::31:

panther99
02-11-2009, 00:58
آقا اگه ممكنه جواب من رو بديد ممنون .
يكي از دوستام يه آيفون گرفته ( البته يه كم مورد داره !!! ) و پولش رو هم حساب نكرده .هيچي نداره نه پك نه شارژر ( متوجه كه شديد ؟؟!!!!!!‌)
حالا مونده سيم كارت بندازه يا نه ؟؟؟!!!!
ميخواد يه ايرانسل بگيره بدون ثبت نام و بندازه تو گوشي ميترسه پيگيري بشه ؟؟؟؟
به نظر شما پيگيري ميكنن ؟؟؟؟

dr.vampire
02-11-2009, 01:11
توی ایران بدون جعبه گوشی دزدیه و سریع رد یابی میشه !!!!!
من که میگم نخرید حالا میل خودتونه !!!!

دو نفر رو میشناسم که گوشیشون رو دزدیدن مخابرات رد یابی کرده و گوشی رو پیدا کردن طرف رو هم ...

GiggleClub
02-11-2009, 10:35
آقا اگه ممكنه جواب من رو بديد ممنون .
يكي از دوستام يه آيفون گرفته ( البته يه كم مورد داره !!! ) و پولش رو هم حساب نكرده .هيچي نداره نه پك نه شارژر ( متوجه كه شديد ؟؟!!!!!!‌)
حالا مونده سيم كارت بندازه يا نه ؟؟؟!!!!
ميخواد يه ايرانسل بگيره بدون ثبت نام و بندازه تو گوشي ميترسه پيگيري بشه ؟؟؟؟
به نظر شما پيگيري ميكنن ؟؟؟؟

بله به راحتی پیگیری میکنند
باید بعنوان آیپاد ازش استفاده کنی

Farzad162
02-11-2009, 17:08
سوال!
تو بیشتر بودن بازیای آیفون نسبت به ویندوز موبایل که شک ندارم. از نظر برنامه یه سری میگن زیاده یه سری میگن برنامه های کاربردیش زیاد نیستن!
برنامه هاشو از کجا دانلود میکنین شما؟ + چند تا برنامه جالبشو مثال بزنین!:دی
tnx

mr_rayan
03-11-2009, 20:22
دوستان این گوشی فایل های wmv و avi پشتیبانی نمیکنه؟آخه من هرکاری کردم نشد که بریزم.راهی هست؟میشه کاری کرد؟

M@hdi-B
03-11-2009, 21:10
آسفالت 5 هم ریلیز شد حالشو ببرید.

چه موقعی آیپاد تاچو فروختم:13:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

GiggleClub
04-11-2009, 07:26
دوستان این گوشی فایل های wmv و avi پشتیبانی نمیکنه؟آخه من هرکاری کردم نشد که بریزم.راهی هست؟میشه کاری کرد؟

با آیتونز که راهی نیست و باید تبدیلش کنی به mp4
ولی تو cydia یکی ۲تا برنامه بودن واسه پخش avi که الان اسمشون خاطرم نیست

ELVIS PRESLEY
04-11-2009, 07:50
براي پخش اون فرمتا برنامه ي yxflash رو از سيديا نصب كنيد.
كركش هم تو سورس. زير هست...

repo.beyouriphone.com

GiggleClub
04-11-2009, 18:30
اپل رسما اعلام کرد که تعداد برنامه های appstore از مرز ۱۰۰۰۰۰تا گذشته:

mr_rayan
04-11-2009, 21:32
براي پخش اون فرمتا برنامه ي yxflash رو از سيديا نصب كنيد.
كركش هم تو سورس. زير هست...

repo.beyouriphone.com

آخه اصلا تو آیتونز ریخته نمیشه.من اگه این برنامه رو نصب کنم بازم فایده ای نداره که چون اصلا تو آیتونز ریخته نمیشه.شما خودت امتحان کردی؟؟؟

mr_rayan
04-11-2009, 21:36
با آیتونز که راهی نیست و باید تبدیلش کنی به mp4
ولی تو cydia یکی ۲تا برنامه بودن واسه پخش avi که الان اسمشون خاطرم نیست

تشکر.شما خودت برنامه ای واسه تبدیل سراغ داری معرفی کنی؟اینکار زمان بر نیست؟؟؟

mamad6280
04-11-2009, 22:25
من اون برنامه ای که سینا گفت رو تست کردم یه FLV بهش دادم نتونست بخونه حالا شاید سایزش زیادی بزرگ بود یا ... نمیدونم

اما مبدل که فراوونه که

اینو گوگل کن : FLV to MP4

نه بابا چه زمان بری، تبدیل کن بی دردسر بریز رو آیفون بده بخونه

mr_rayan
06-11-2009, 20:20
دوستان این گوشی بهتلوبزیون وصل نمیشه یا میشه؟من با یه کابل نوکیا امتحان کردم ولی تصویر نمیومد و فقط صدا داشت.به نظرتون باید کابل مخصوص واسش بخریم یا اصلا به تلویزیون وصل نمیشه؟؟

mamad6280
06-11-2009, 23:12
بله داره اصلا تو سایت اپل تو استورش دو نوع کابل تی وی برای فروش داره، هم کامپوزیت و هم کامپوننت

من اون موقع که آیپاد تاچ داشتم که با کابل تی وی به تلویزیون وصل میشدم و خیلی هم کیفیت خوبی داشت

اگه کابل کامپوننت بخری گه چه بهتر

تو تاپیک آیپاد تاچ یه پست در موردش دادم:

mr_rayan
06-11-2009, 23:19
محمد جون دستت درد نکنه خوندم ولی این که خیلی گرونه.چه خبره آخه واسه یه کابل آدم بخواد این همه پول بده.پول یه دی وی دی پلیر باید بدی واسهیه کابل دی وی دی.
باید یه سر برم علاالدین یه دوریبزنم بببینم چی دستگیرم میشه.
ممنون از راهنماییت.

mamad6280
06-11-2009, 23:33
البته من گریفین رو خریده بودم 60 تومن

اما چینیاش هست حتی زیر 10 تومن

قدیما که یه مشکلاتی داشت اون چینیا مثلا بعد 10 ثانیه تصویر میرفت که بعد یه پچ براش اومد ....

خلاصه یه مقدار تو خرید دقت کن که هم به مدل گوشیت بخوره هم کیفیت درست داشته باشه

ولی اون کامپوننت میتونی ازش خروجی نزدیک به کیفیت DVD بگیری اگه اصلش رو گیر بیاری

در ضمن اونا یه شارژر هم دارن که موقع فیلم دیدن میزنی گوشی رو به شارژ تا همزمان شارژم بشه و وسط کار لنگ نمونی، چون کلا خیلی شارژ میخوره وقتی میندازی رو تلویزیون

اينم خودم انداختم:

قشنگ شده،‌نه؟

4870x2
09-11-2009, 13:48
میگم این پیدا میشه تو بازار؟

mr_rayan
09-11-2009, 22:05
این چی هست حالا؟صفحه کلید مجازی؟؟؟

Yi Yi
11-11-2009, 16:38
1. قیمت iphone 3gs چتده تو تهران؟
2. از کجا میشه خریدش؟
3. فرقش با مدل چینی چیه؟
4. از کجا میشه فهمید چینیه یا اصل؟
5. چه جوری و در چه مراکزی میشه هکش کرد؟ ( برای کار با سیم کارت های ایرانی )

IP007
11-11-2009, 16:52
ببخشید سیستم عامل گوشی آیفون به پای ویندوز موبایل میرسه؟

mr_rayan
11-11-2009, 20:12
ببخشید سیستم عامل گوشی آیفون به پای ویندوز موبایل میرسه؟

سیستم عامل مک فوق العاده سریع و راحت و بدون هنگه و مثل ویندوز موبایل سنگین و پردردسر نیست.در مورد برنامه و بازی هم که از شیر مرغ تا جون آدمیزاد واسش گیر میاد.

1. قیمت iphone 3gs چتده تو تهران؟
2. از کجا میشه خریدش؟
3. فرقش با مدل چینی چیه؟
4. از کجا میشه فهمید چینیه یا اصل؟
5. چه جوری و در چه مراکزی میشه هکش کرد؟ ( برای کار با سیم کارت های ایرانی )
1- مدل 16 گیگش رو با 880 میتونی بخری و 32 گیگش رو با 970
2-از پایتخت میتونی بگیری ولی قیمت بیشتر بهت میدن.از علاالدین هم با اون قیمت هایی که گفتم میتونی بخری
3- شما بگو شباهتش با مدل چینی چیه؟؟؟
4- شما اصلا گوشی رو از نزدیک ببینی و دستت بگیری متوجه میشی(اگه قبلا دستت گرفته باشی)اگه هم قبلا دستت نگرفته باشی که بازم بری تو منوش و اینترفیسش رو ببینی متوجه میشی.
5- برای کار با سیم کارت های ایرانی شما اگه آنلاک فکتوری بخری دیگه نیازی به آنلاک کردن نداری و با همه سیم کارت ها کار میکنه.

Yi Yi
11-11-2009, 20:42
1- مدل 16 گیگش رو با 880 میتونی بخری و 32 گیگش رو با 970
چرا اینقدر گرون؟ تو خارج از ایران که 199 دلاره. اینطور نیست؟

mr_rayan
11-11-2009, 23:35
اون 199 دلار مدل قراردادیش هستش یعنی اولا به شما گوشی لاک میدن و نه آنلاک و دوما شما به عنوان پیش قسط 199 دلار میدی و ماهیانه باید یه مبلغی بهشون بدی به عنوان قسط که الان متاسفانه حضور ذهن ندارم که چقدربود.شما اگه آنلاک فکتوری تو خارج از ایران بخوای بخری نهایتا 200 تومن ارزونتر از ایرانه و نه بیشتر.

nesta1363
12-11-2009, 15:38
من دوستم تو کالیفرنیاست گفته اینجا حدودا 200$ گفته خودم دارم و قراره عید واسم بیاره. یعنی اشتباه کرده؟ ضمنا اگه بیاره میتونم اینجا unlock کنمش؟

mr_rayan
13-11-2009, 00:41
آنلاک کردنش که مشکلی نداره.میتونی آنلاک نرم افزاری کنی و ازش استفاده کنی.ولی تا اونجایی که من میدونم همه اون 200 دلاری ها قراردادین.حالا شما بگو بیاره اگه میتونه،چه بهتر.

golabi2
13-11-2009, 10:53
چرا این گوشی اینقدرگرونه؟n97 نوکیا که امکاناتش خیلی از این بیشتره!

shahriar_669
13-11-2009, 20:01
سلام به همه
خیلی خوشحالم که به جمع ایفون دارا پیوستم مال من 32 انلاکه
مشگل اول نداشتن برنامس که بردم 30 تومن رفت تو پاچم

مشگل دوم اینه که به pc وصل نمیشه من چیکار کنم حالم گرفتس
لطفا یه راهنمایی توپ کنین

mamad6280
13-11-2009, 20:10
آیتونز رو نصب کردین؟

mr_rayan
13-11-2009, 22:49
چرا این گوشی اینقدرگرونه؟n97 نوکیا که امکاناتش خیلی از این بیشتره!

n97؟؟؟؟؟؟داداش یه چیزی میگیا.این دیگه ازون جملات باور نکردنی بود.

سلام به همه
خیلی خوشحالم که به جمع ایفون دارا پیوستم مال من 32 انلاکه
مشگل اول نداشتن برنامس که بردم 30 تومن رفت تو پاچم

مشگل دوم اینه که به pc وصل نمیشه من چیکار کنم حالم گرفتس
لطفا یه راهنمایی توپ کنین

داداش من پیشنهاد می کنم شما همه آموزشهای در مورد این گوشی رو مو به مو بخونید تا دیگه نه پول بیخودی پرداخت کنید و نه به مشکلی بر بخورید.

s-a-l-i-m
13-11-2009, 23:05
ول کن داداش حال بحث داریا.........بزار فکر کنند n97 بهتره............
من یک مشکل خیلی بدی دارم و اون اینه که کلا با وایرلس من مشکل داره موبایل........هنوز هم نرفتم جایی تا ببینم با همه جا اینطوریه یا نه...اعصابم خورد شده.....هیچ تمی نمی تونم نصب کنم یا برنامه ای که به cydia مربوط بشه ندارم....فقط یکبار خدا خواست و appcake نصب شد و فقط با اون بعضی از برنامه هایی که نصب می کنم کار می کنند ولی بیشترشون کار نمی کنند مثل winterboard......خلاصه رفته تو مخم...

mamad6280
13-11-2009, 23:24
سلیم وینتربورد میگفتن با فرمویر ۳ کار نمیکنه اما من که دیشب نصب کردم کار کرد یه تم هم نصب کردم مشکلی نداشت

مشکلت با وایرلس چیه دقیقا؟

شبکه رو پیدا میکنه؟

fire159
14-11-2009, 21:25
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی GsmAria ، بنظر می رسد كمپانی موتورولا توانسته با فروش بسیار خوب گوشی Droid بتواند ضررهای مربوط به چند سال گذشته را جبران كند . كارشناسان حتی انتظار فروش بیشتری برای این گوشی دارند. گوشی Droid فقط در هفته اول پس از عرضه توانست رقم فروش خود را به عدد 100 هزار گوشی برساند .
كمپانی Verizon Wireless مسئول فروش و عرضه گوشی Droid می باشد و خبر هایی بگوش می رسد مبنی بر اینكه تعداد 200 هزار گوشی نیز برای فروش در بازار آماده عرضه می باشند .

لازم به ذكر است كه به احتمال بسیار زیاد موتورولا خواهد توانست در سه ماهه چهارم سال 2009 تعداد یك میلیون عدد از گوشی Droid را بفروش برساند و این رقم حتی می تواند به 10 میلیون عدد گوشی در سال 2010 برسد .

كاملا واضح است كه رقابت شدیدی بین گوشی Droid كمپانی موتورولا و گوشی iphone كمپانی Apple در جریان می باشد .

fire159
14-11-2009, 21:41
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی GsmAria ، بنظر می رسد كمپانی موتورولا توانسته با فروش بسیار خوب گوشی Droid بتواند ضررهای مربوط به چند سال گذشته را جبران كند . كارشناسان حتی انتظار فروش بیشتری برای این گوشی دارند. گوشی Droid فقط در هفته اول پس از عرضه توانست رقم فروش خود را به عدد 100 هزار گوشی برساند .
:5:
كمپانی Verizon Wireless مسئول فروش و عرضه گوشی Droid می باشد و خبر هایی بگوش می رسد مبنی بر اینكه تعداد 200 هزار گوشی نیز برای فروش در بازار آماده عرضه می باشند .

لازم به ذكر است كه به احتمال بسیار زیاد موتورولا خواهد توانست در سه ماهه چهارم سال 2009 تعداد یك میلیون عدد از گوشی Droid را بفروش برساند و این رقم حتی می تواند به 10 میلیون عدد گوشی در سال 2010 برسد .

كاملا واضح است كه رقابت شدیدی بین گوشی Droid كمپانی موتورولا و گوشی iphone كمپانی Apple در جریان می باشد .

mr_rayan
14-11-2009, 22:09
داداش فکر کنم جای اینمطلبت تو قسمت اخبار مربوط به گوشی ها بود نه اینجا.

منکه اصلا وایرلس ندارم.نیازی هم بهش ندارم.هروقت یه برنامه کلیدی هم نیاز داشته باشم که بخوام از سیدیا نصب کنم یسر میرم یکی از خدمات کامپیوتری های محلمون که و

shahriar_669
15-11-2009, 01:16
n97؟؟؟؟؟؟داداش یه چیزی میگیا.این دیگه ازون جملات باور نکردنی بود.

داداش من پیشنهاد می کنم شما همه آموزشهای در مورد این گوشی رو مو به مو بخونید تا دیگه نه پول بیخودی پرداخت کنید و نه به مشکلی بر بخورید.
دم همتون گرم دیگه داشتم خود زنی میکردم

خوب این نرم افزار کجاست و اموزشش کجاست؟؟؟؟

mr_rayan
15-11-2009, 23:06
دم همتون گرم دیگه داشتم خود زنی میکردم

خوب این نرم افزار کجاست و اموزشش کجاست؟؟؟؟

نرم افزارش آیتونز رو توی گوگل سرچ کن پیدا میکنی(itunes) ،توی سایت هایی که در مورد آیفون تخصصی کار می کنن آموزشش ها هست.نمیدونم سایت خودمون داره یا نه،ولی میتونی توی گوگل سرچ کنی بهت کلی مطلب میده.

mr_rayan
15-11-2009, 23:09
بچه ها راستی من یه مشکل خیلی بزرگ دارم.اونم اینه که بابرنامه pc suite نمیتونم گوشیمو به کامپیوتر کانکت کنم.همه ورژن هاشم امتحان کردم،یه ارور بد میده،میگه که گوشی شما جیلبریک نیست و باید جیلبریکش کنی.من نمیدونم چه مرگشه،کسی سر در میاره از این موضوع؟؟؟

mamad6280
15-11-2009, 23:30
بچه ها راستی من یه مشکل خیلی بزرگ دارم.اونم اینه که بابرنامه pc suite نمیتونم گوشیمو به کامپیوتر کانکت کنم.همه ورژن هاشم امتحان کردم،یه ارور بد میده،میگه که گوشی شما جیلبریک نیست و باید جیلبریکش کنی.من نمیدونم چه مرگشه،کسی سر در میاره از این موضوع؟؟؟

از تو سیدیا afc2add رو سرچ و نصب کن یه بار ری استارت کن

احتمالا درست میشه

saman65
17-11-2009, 23:28
آیفون من داره عمرش رو میده به شما.البته ال سی دیش:دی
رنگ ال سی دیش به هم ریخته!بعضی جاها jump میکنه : دیی منتظرم کامل داغون شه بفرستمش اپل یکی دیگه واسم بفرستن.امیدوارم واسه کس دیگه این اتفاق نیفته

mh.attari
17-11-2009, 23:30
آیفون من داره عمرش رو میده به شما.البته ال سی دیش:دی
رنگ ال سی دیش به هم ریخته!بعضی جاها jump میکنه : دیی منتظرم کامل داغون شه بفرستمش اپل یکی دیگه واسم بفرستن.امیدوارم واسه کس دیگه این اتفاق نیفته
چی شود که ای طور شود؟

M0H@MAD
17-11-2009, 23:39
سامان چه بلایی سرش آوردی؟

حالا مطمپنی اپل برات عوضش میکنه؟

S@nti@go_s&k
18-11-2009, 00:53
آیفون من داره عمرش رو میده به شما.البته ال سی دیش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رنگ ال سی دیش به هم ریخته!بعضی جاها jump میکنه : دیی منتظرم کامل داغون شه بفرستمش اپل یکی دیگه واسم بفرستن.امیدوارم واسه کس دیگه این اتفاق نیفتهبه سلامتی : دی

برای شادی روحش یه صلوات .........

حالا برو یه امنیا اچدی 16 گیگ بگیر حالشو ببر :دی

saman65
18-11-2009, 13:11
چی شود که ای طور شود؟

نمیدونم
یه ماه پیش از دستم افتاد.ولی این قضیه از یه هفته پیش اتفاق افتاده است:31:

سامان چه بلایی سرش آوردی؟

حالا مطمپنی اپل برات عوضش میکنه؟

وظیفشه:31:گارانتی 2 ساله دارم.اونروز دوستم 3g ش رو اکلی فرستاده بود گفته بود خرابه!میگفت فقط دردسرش 1 ساعت تلفن بود.مفتی یکی دیگه واسش فرستاده بودن.فقط 30$ پول پست داده بود که گوشیه رو بفرسته اپل

به سلامتی : دی

برای شادی روحش یه صلوات .........

حالا برو یه امنیا اچدی 16 گیگ بگیر حالشو ببر :دی

اق اق اق

اق به سامسونگ.اق به سیمبیان:2:
شاید تابستون x10 گرفتم.ولی مگه آدم دلش میاد از مک دل بکنه...

night lord
18-11-2009, 13:25
آقا هیچ جوره نمیشه bluetootth رو مثل گوشیای دیگه فعال کرد؟ یعنی هیچ برنامه ای برای این نیومده؟

من این تبلیقو تو اینترنت دیدم. چیه قزیه؟

بالاخره رویای ارسال و دریافت انواع فایلها بوسیله بلوتوث بر روی ایفون به حقیقت پیوست
هر فایلی که دوست داری به هر گوشی یا هر دستگاه دیگه ای که بلوتوث داره ارسال میشه.
مطمئنم که باورتون نمیشه اما ممکنه
و حتی فوروارد sms و Delivery بر روی گوشی آیفون

برای ایجاد این امکانات بر روی گوشی آیفون با من تماس بگیرید

GiggleClub
18-11-2009, 14:56
جناب night lord این آگهی یه خورده که همچین قدیمیه

فوروارد که خود آیفون داره الان
Delivery هم که برنامش هست باید از Cydia نصب کنی
بلوتوث هم برنامه iBlutooth هست منتها ورژن فعلیش فقط رو آیفونهای 2G, 3G کار میکمه و رو 3GS کار نمیده و باید منتظر ورژن ۳ باشی که بیاد

mh.attari
18-11-2009, 17:00
نمیدونم
یه ماه پیش از دستم افتاد.ولی این قضیه از یه هفته پیش اتفاق افتاده است:31:

وظیفشه:31:گارانتی 2 ساله دارم.اونروز دوستم 3g ش رو اکلی فرستاده بود گفته بود خرابه!میگفت فقط دردسرش 1 ساعت تلفن بود.مفتی یکی دیگه واسش فرستاده بودن.فقط 30$ پول پست داده بود که گوشیه رو بفرسته اپل

اق اق اق

اق به سامسونگ.اق به سیمبیان:2:
شاید تابستون x10 گرفتم.ولی مگه آدم دلش میاد از مک دل بکنه...
اخه یه نمه عجیبه
این دو هفته کار
شک خودت به چی هس؟

saman65
18-11-2009, 19:26
اخه یه نمه عجیبه
این دو هفته کار
شک خودت به چی هس؟

نمیدونم.شاید گوشیم خیس شده:31:

mh.attari
18-11-2009, 19:49
نمیدونم.شاید گوشیم خیس شده:31:
یعنی دو هفته خیس بوده؟
اخه من هنوزم موندم گوشی چی بخرم :31:

mr_rayan
19-11-2009, 00:51
بچه ها من نمیتونم تم رو گوشیم نصب کنم یعنی زمانی که از وینتربورد بعد از انتخاب تم میام بیرون بعد از جندثانیه لودینگ دوباره میبینم همون تم فابریک خودشه.چرا اینجوریه؟شماها رو 3gs تم نصب کردید؟؟؟؟راه حلی سراغ دارید؟؟؟

M0H@MAD
19-11-2009, 09:01
آره من نصب کردم مشکلی نداره

شاید تمهات مشکل داره یه تم دیگه نصب کن

اگه بازم نشد خوب یه بار دیگه وینتربورد رو از اول نصب کن

راه حل دیگه ای به ذهنم نمیرسه

mr_rayan
20-11-2009, 00:48
همه جور تم امتحان کردم،وینتر بورد هم چندبار نصب کردم.منتهی ورژن 1.4 هستش اگه اشتباه نکنم.،محمدجون داداش تو چه ورژنی نصب کردی؟شاید مشکل از ورژنش باشه.

M0H@MAD
20-11-2009, 01:14
همه جور تم امتحان کردم،وینتر بورد هم چندبار نصب کردم.منتهی ورژن 1.4 هستش اگه اشتباه نکنم.،محمدجون داداش تو چه ورژنی نصب کردی؟شاید مشکل از ورژنش باشه.

والا نمیدونم چی بگم :23:

ورژن وینتربورد رو از کجا میشه دید

این اسکرین شات کمکی میکنه؟

این دو تا تم هم که نصب کردم:

نمیدونم چرا آیکون کامپس رو عوض نکرده سازنده تم احتمالا تمش قدیمیه

راستی تم خوشگل چی سراغ دارین؟

hassan_magic2000
20-11-2009, 10:13
سلام دوستان

میدونم اینجا جاش نیست ولی دیگه مجبورم معذرت

3gs که 32 گیگه و آنلاک فکتری هستش داره میگه 800 تومن خوبه ؟؟ میارزه بگیرم ؟

ممنون :11:

fouad-pes
20-11-2009, 14:48
سلام دوستان

میدونم اینجا جاش نیست ولی دیگه مجبورم معذرت

3gs که 32 گیگه و آنلاک فکتری هستش داره میگه 800 تومن خوبه ؟؟ میارزه بگیرم ؟

اگه با این مشخصاته و نو و آنلاک فکتوری هست، حتما" بگیر که مفته!:8:

mr_rayan
20-11-2009, 19:53
داداش من از توی rock ورژنش رو دیدم.نکنه مشکل از تم هامه.یکی از همین تم هاتو میزاری من دانلود کنم تست کنم؟ممنون میشم.
راستی دوستان شنیدید که 3gs جدید ها برای جیلبریک کردن یخورده به مشکل خوردن؟و میگن که این جدیدها به راحتی یا جیلبریک نمیشن یا اصلا نمیشن به هر حال الان قیمت ها اومده پایین،یکی از بچهها میگفت 16 گیگ شده 800 و 32 گیگ شده 880.در کل به نظر من الان موقعی خوبی واسه کسانیه که قصد خرید دارن چون این مشکل تا یکی دو هفته دیگه حل میشه و قیمت ها دوباره میره بالا.

Farzad162
20-11-2009, 23:11
راستی دوستان شنیدید که 3gs جدید ها برای جیلبریک کردن یخورده به مشکل خوردن؟و میگن که این جدیدها به راحتی یا جیلبریک نمیشن یا اصلا نمیشن به هر حال الان قیمت ها اومده پایین،یکی از بچهها میگفت 16 گیگ شده 800 و 32 گیگ شده 880.در کل به نظر من الان موقعی خوبی واسه کسانیه که قصد خرید دارن چون این مشکل تا یکی دو هفته دیگه حل میشه و قیمت ها دوباره میره بالا.
منبع قیمت ها معتبره؟
حالا حتما تا یکی دو هفته حل میشه؟:دی

saman65
21-11-2009, 07:37
محمد جان اسم تم ها رو میگی؟
خوشگلن.مرسی
من از A better Mustang استفاده میکردم.بد نیست

M0H@MAD
21-11-2009, 17:51
داداش من از توی rock ورژنش رو دیدم.نکنه مشکل از تم هامه.یکی از همین تم هاتو میزاری من دانلود کنم تست کنم؟ممنون میشم.

برای دانلود چجوری میشه گذاشت؟

ببین از تو سیدیا باید سرچ کنی و نصبش کنی جزو سورس های دیفالت هم هست فقط اسمایی که این پایین میگم رو سرچ کن البته تم تو سیدیا خیلی زیاده هر کدومو که دوست داری میتونی انتخاب کنی از زیربرگ Section گزینه تم ها رو انتخاب کنی کلی تم میاره

محمد جان اسم تم ها رو میگی؟
خوشگلن.مرسی
من از A better Mustang استفاده میکردم.بد نیست

اسماشون یکیش : Black phoenix ه یکی دیگم Sonic boom retro

راستی من که امروز وینتربورد رو پاک کردم

چون مصرف باتریم خیلی رفته بود بالا

الان که پاکش کردم حس میکنم اوضاع بهتر شده:23:

mr_rayan
22-11-2009, 00:23
والله من خودم احتمالا تو این هفته یسر میرم علاالدین ببینم قضیه از چه قراره.
در مورد حل شدن مشکل هم فکر نکنم مشکل جدی ای باشه که خیلی کار ببره.مطمئنا بروبچه های هکر و دوس داشتنی حلش میکنن.

Farzad162
22-11-2009, 19:18
والله من خودم احتمالا تو این هفته یسر میرم علاالدین ببینم قضیه از چه قراره.
در مورد حل شدن مشکل هم فکر نکنم مشکل جدی ای باشه که خیلی کار ببره.مطمئنا بروبچه های هکر و دوس داشتنی حلش میکنن.
خبرشو سریعا اعلام کن بی زحمت!:دی

panther99
23-11-2009, 01:04
آقا چند تا سوال داشتم ممنون ميشم جواب بديد :
1 : دوستم يه آيفون گرفته كه روشن نميشد . برديم شوك زدن به باطريش بعد روشن شد اما : مشكل اينه كه وقتي تو منوي اصلي يه گزينه اي رو انتخاب ميكنيم اون نرمي و رواني ورود به منو ها رو تو آيفون نداره !!!! انگار گير داره !!!!! ايرادش از چيه ؟؟؟؟
2: تو علا ئالدين كه بردم همه ميگفتن چينيه !!!! در صورتي كه هيچ فرقي از لحاظ اندازه و ظاهر با يه آيفون اصل نداره !!!! ميخوام بدونم از كجا ميشه فهميد اصله يا تقلبي ؟؟/ مگه اصلش هم چيني نيست ؟؟؟؟
ميخوام بدونم ورژن نرم افزار و سخت افزار و ... رو چه جوري ميتونم ببينم تو خود گوشي ؟؟؟؟ آيا امكانش هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن ما گوشي رو زديم به شارژ و بعد از 4 ساعت كامل شارژ شد ولي رو صفحه اينو زده بود warning ! bad connect charged . ) اين از چيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

GiggleClub
23-11-2009, 09:22
۹۰ درصد چینیه!
منظور از چینی از این clone هاست

یه کاری کن گوشی که دستت اومد برو صفحه اصلی دکمه pwer+home رو بگیر همزمان ببین از صفحه اسکرین شات میگیره یانه
احتمالا نگیره
حالا فرضا میگیریم این چینیا پیشرفت کردن و غکس گرفت عکسه رو بذارش اینجا
چون از رو فونت نوشته ها و... راحت میشه فهمید تقلبیه
راستی چند خریده/

s-a-l-i-m
23-11-2009, 17:34
اقا من یک مشکل دارم و اون اینه که عکس های پر حجم مثل 4گیگ و 1.5 گیگ رو اصلا گوشی زوم نمی کنه { یعنی زوم می کنه اما کیفیت عکس رو خوب نشون نمیده } در حالی که 300 کیلو بایتی رو خیلی خوب زوم میکنه.....من این عکس ها رو تو کامپیوتر انقدر زوم می کنم حتی میشه تعداد مو های سرش رو شمرد اما تو ایفون نمیشه....
میشه حلش کرد؟؟؟

GiggleClub
23-11-2009, 18:08
کس های پر حجم مثل 4گیگ و 1.5 گیگ رو اصلا گوشی زوم نمی کنه
:18: :18:

گیگ یا مگ سلیم؟
اگه از آیتونز استفاده میکنی باید بگم خود آیتونز میاد عکس های با رزولوشن بالا رو اتومات از رزلوشنش کم میکنه و درواقع عکسی که سینک میشه اون عکسی که تو کامپیوتر میبینی نیست
راه حلش هم برنامه های 3rd party

panther99
23-11-2009, 18:10
۹۰ درصد چینیه!
منظور از چینی از این clone هاست

یه کاری کن گوشی که دستت اومد برو صفحه اصلی دکمه pwer+home رو بگیر همزمان ببین از صفحه اسکرین شات میگیره یانه
احتمالا نگیره
حالا فرضا میگیریم این چینیا پیشرفت کردن و غکس گرفت عکسه رو بذارش اینجا
چون از رو فونت نوشته ها و... راحت میشه فهمید تقلبیه
راستی چند خریده/
فونتش كه خيلي تعطيله !!!!!!!!!!!!!!!
اين مدل فونت رو بين فونتهاي مايكروسافت هم ديدم شما هم ديديد . يعني اصلا به آيفون نمياد كه همچين فونتي داشته باشه !!!
اما منوها همونن تا جايي كه من اطلاع دارم .
ورژن نرم افزار و سخت افزار رو نميشه تو گوشي ديد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

GiggleClub
23-11-2009, 18:19
این homescreen ه

فونتا و آیکونا مثل اینه؟

mr_rayan
23-11-2009, 22:21
فونتش كه خيلي تعطيله !!!!!!!!!!!!!!!
اين مدل فونت رو بين فونتهاي مايكروسافت هم ديدم شما هم ديديد . يعني اصلا به آيفون نمياد كه همچين فونتي داشته باشه !!!
اما منوها همونن تا جايي كه من اطلاع دارم .
ورژن نرم افزار و سخت افزار رو نميشه تو گوشي ديد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این مسیر رو برو
setting/general/about
تو.ی این قسمت همه اطلاعات اعم از ورژن و سریال نامبر و مدل و فریمور و ...... زده.

panther99
24-11-2009, 01:04
باشه الان كه گوشي در دست نيست !!!!
در مورد فونتها هم نه به هيچ وجه اونطوري نيست !!!! آيكونها هم چند تاش فرق داره !!
ضمن اينكه براي ريست فكتوري هم پسورد ميخواد كه نداريم !!!
داخل هر آيكون كه ميخواد بره اصلا سبك آيفون رو ( به اون نرمي آيفون ) نيست !!!!!!!!!!!!
يعني چينيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟// وقتي روشنش ميكنيم يه صفحه سفيد مياد كه زده مديا تك ( به انگليسي ) موقع روشن شدن هم ميشه يه عكس ازش بذاريد ببينم چه جوريه ؟؟؟؟؟ ممنون ميشم .

mr_rayan
24-11-2009, 02:46
اینطور که شما میگی پس چینیه.
موقع روشن شدن هم یه صفحه سیاه میاد که یه سیب سفید وسطشه.

GiggleClub
24-11-2009, 09:06
وقتي روشنش ميكنيم يه صفحه سفيد مياد كه زده مديا تك ( به انگليسي ) موقع روشن شدن هم ميشه يه عكس ازش بذاريد ببينم چه جوريه ؟؟؟؟؟

چینیه شک نکن :27:

موقع روشن شدن هم همون طور که mr rayan عزیز گفت اینجوریه:

M0H@MAD
24-11-2009, 09:47
من از وقتي وينتربورد رو از رو گوشي پاك كردم اوضاع شارژم خيلي بهتر شده ، طوري كه كاملا ملموسه اين موضوع

كسي ميدونه اين برنامه Boss paper كارش چيه؟ و چطوري بايد اكتيوش كرد؟ ظاهرا يه چيزيه مثل وينتربورد اما من سر در نياوردم

mr_rayan
25-11-2009, 01:09
چی هست این برنامه؟یعنی مربوط به تم؟از کجا باید بگیریم؟سیدیا؟آدرس بده بگیرم یخورده باهاش ور برم شاید فرجی شد.

M0H@MAD
25-11-2009, 07:24
چی هست این برنامه؟یعنی مربوط به تم؟از کجا باید بگیریم؟سیدیا؟آدرس بده بگیرم یخورده باهاش ور برم شاید فرجی شد.
آره بايد از تو سيديا بنصبونيش

راستش خودم يه خورده ديروز بيشتر انگولكش كردم يه چيزايي فهميدم

براي بك گرانده در واقع

تم رو بايد با همون وينتربورد نصب كنين(كه وينتر بورد به دليل شارژ خوري وحشتناك اصلا توصيه نميشه)

ولي با اين ميشه عكس گذاشت بك گراند

امكانات خوبي داره مثلا ميتوني فولدر عكسهايي كه با گوشي ميگيري يا هر فولدر ديگه اي حاوي عكسهات يا گلچينيي از عكسهات به دلخواه خودت رو بهش بدي تا عكس بك گراند رو برات طي بازه هاي زماني كه خودت براش تعريف ميكني عوض كنه

مثلا هر 20 ثانيه يا هر 1 ساعت يا .... برات عكس بك گراند رو عوض كنه

برنامه Webshots رو كه تو PC ديدين همونه

بعد ميشه به جاي عكس رنگ بك گراند رو عوض كرد به جاي مشكي يه رنگ ديگه گذاشت

از نظر شارژ هم تا حالا مشكلي ايجاد نكرده

در كل چه باطري خري داره اين آيفون

اگه بازي گرافيكي سنگين به مدت طولاني نكني حداقل دو روز رو دوم مياره تازه آخراشم براي اينكه تموم شه خيلي مقاومت ميكه تا زنده بمونه :)

در كل از شارژش نسبت به آيپادتاچي كه داشتم خيلي راضيم

masoudboy
25-11-2009, 12:32
يه آيفون 2g كاركرده مي خوام بخرم چند تا سوال داشتم :
sms دادن با آيفون راحته ؟ چون زياد sms ميدم...
مشكل ارسال بلوتوث با نصب برنامه حل ميشه ؟
مشكل فيلم برداري نكردن با برنامه حل ميشه ؟

GiggleClub
25-11-2009, 14:59
sms دادن با آيفون راحته ؟ چون زياد sms ميدم...

به نظر من فقط تو حرکت سخته و در حالت عادی خیلی عالیه و من به کیبورد پلاستیکی حتی ترجیح میدم

مشكل ارسال بلوتوث با نصب برنامه حل ميشه ؟

حل شدنش حل میشه ولی بیشتر جنبه کار راه انداختن داره

مشكل فيلم برداري نكردن با برنامه حل ميشه ؟

یه برنامه هست که کیفیتش خوبه ولی framerate خیلی پایینی میگیره
اینم جنبه کار راه انداختن داره بیشتر

Mojtaba N87
27-11-2009, 15:09
دوستان عزیز خسته نباشید.

من این گوشی رو دیروز قیمت گرفتم آنلاک شده 950 تومن . خوب می ده؟

ELVIS PRESLEY
27-11-2009, 15:56
يحتمل ٣٢ گيگ ديگه؟

اره خوبه.

GiggleClub
27-11-2009, 17:20
من شنیدم 3GS خیلی گرون شده
حقیقت داره؟

اگه قیمت ۲ پست بالایی واسه ۱۶گیگ باشه تایید این موضوعه :13:

Farzad162
27-11-2009, 19:57
چند روزی هست 100 تومن گرون شده که احتمالا به زودی دوباره ارزون شه!:46:

mr_rayan
28-11-2009, 00:51
الان 16 گیگ شده تقریبا 980 و 32 گیگ شده 1070.
اینم بخاطر اینه کو گشی های جدید بعد از جیلبریک کردن هروقت ریبوت می کنی به حالت ریکاوری میره و باید با برنامه blackrain بیاریش بالا و بخاطر همین تو بازار کم شده و کسی وارد نمیکنه.
احتمالا بعد از اومدن یه هک درست و حسابی واسش قیمتش یخورده میاد پایین تر چون دوباره تو بازار زیاد میشه ولی بعید میدونم مثل یه هفته پیش انقدر بکشه پایین.احتمالا یه 80 تا نهایت 100 تومنی ارزونتر میشه.

akhoond
28-11-2009, 10:35
سلام دوستان عزیز

یکی از بچه ها ، انگلستان هست ، می گه می تونه آیفون بیاره ، 440 پوند ، ولی لاک هستش ، می خواستم بدونم این لاک رو می شه کاریش کرد یا نه ؟
نیاره رو دستم بمونه ؟

ممنون می شم راهنمایی کنید
تنکس

Mojtaba N87
28-11-2009, 11:17
يحتمل ٣٢ گيگ ديگه؟

اره خوبه.

آره ، 32 گیگ . مرسی . رفتم تو فکرش :27:

من شنیدم 3GS خیلی گرون شده
حقیقت داره؟

اگه قیمت ۲ پست بالایی واسه ۱۶گیگ باشه تایید این موضوعه :13:

اینجا همین قیمت مونده :46:

سلام دوستان عزیز

یکی از بچه ها ، انگلستان هست ، می گه می تونه آیفون بیاره ، 440 پوند ، ولی لاک هستش ، می خواستم بدونم این لاک رو می شه کاریش کرد یا نه ؟
نیاره رو دستم بمونه ؟

ممنون می شم راهنمایی کنید
تنکس

والا من زیاد وارد نیستم ولی فکر می کنم این فرم ویر جدید 3gs یه خورده مشکل آنلاک داره . مرکز apple مشهد که مثلا یارو اینکارس گفت شانسیه ، بعضیاش راحت آنلاک می شه بعضیاش نمی شه . نمی دونم گفت اونا که نمی شه رو باید ریست کرد و دوباره انقدر امتحان کرد تا بشه.

درست یا غلطش رو نمی دونم

ELVIS PRESLEY
28-11-2009, 11:47
درسته مجتبي جان.
قضيه اينه كه گوشياي هفته ي ٣٠ به بعد مشكل جيلبريك داره.
يعني اينا سخت افزار بخش امنيتيشون ( تو تري جي اس امكان قفل سخت افزاري هم داره) بالاتره و وقتي جيل ميكني يه بار خاموش روشن كني جيلت ميپره و دوباره از اول بايد اينكارو بكني.... در نتيجه ي همينم انلاكشون بگير نگير داره و بايد منتظر برنامه ي جديد باشن

خوشبختانه مال من هفته هاي اوله و بدون مشكل جيل و انلاك....

M0H@MAD
28-11-2009, 14:01
سينا همه چي رو گفت البته فقط هفته 40 به بعده

خوش شانسي من هفته 39 هستم :)

akhoond
28-11-2009, 18:56
از دوستان ممنونم ...
چی پیشنهاد می کنید ؟ بگم بیاره ؟ می شه کاریش کرد ؟
بعد این که درسته که بعد از هر دفعه آپدیت ، لاک می شه دوباره ؟
*** عجب گیر افتادیم ها : دی :دی

mr_rayan
28-11-2009, 23:35
از کجا میشه فهمید هفته چندمه؟؟؟ترغیب شدم ببینم گوشیه من مال چه هفته ایه.

mr_rayan
28-11-2009, 23:41
از دوستان ممنونم ...
چی پیشنهاد می کنید ؟ بگم بیاره ؟ می شه کاریش کرد ؟
بعد این که درسته که بعد از هر دفعه آپدیت ، لاک می شه دوباره ؟
*** عجب گیر افتادیم ها : دی :دی

دوست عزیز کسی که حال داره آپدیت کنه مطمئن باش حالم داره که آنلاک کنه.من در مورد گوشی های لاک اطلاعات کاملی ندارم ولی فکر کنم اگه با فریمور کاستوم آپدیت بشه خودشم آنلاک میشه.

M0H@MAD
29-11-2009, 07:14
از کجا میشه فهمید هفته چندمه؟؟؟ترغیب شدم ببینم گوشیه من مال چه هفته ایه.
عدداي چهارم و پنجم سريال نامبر هفته ساخت هست

ELVIS PRESLEY
29-11-2009, 09:30
مطمعني محمد؟؟؟؟
اخه من اينو زود گرفتم. مال من هفته ٣٥ ه

اصلا مگه اوايل تابستون نبود كه فروشش شروع شد؟
چه جوري تا الان بيشتر از ٤٠ هفته گذشته؟؟؟؟؟ 

M0H@MAD
29-11-2009, 11:10
مطمعني محمد؟؟؟؟
اخه من اينو زود گرفتم. مال من هفته ٣٥ ه

اصلا مگه اوايل تابستون نبود كه فروشش شروع شد؟
چه جوري تا الان بيشتر از ٤٠ هفته گذشته؟؟؟؟؟ 
منظور در حقيقت هفته سال هست

مثلا الان بايد هفته 47 يا 48 باشيم (دقيق نميدونم)

mr_rayan
30-11-2009, 20:23
مال من هفته 41 هستش.:31:
راستی بچه ها یه برنامه هستش که میتونی قفل وایرلس رو بشکونی.یعنی هر کی رو وایرلسش قفل گذاشته میشه شکوندش.کسی لینکی؟آدرسی؟داره؟

M0H@MAD
01-12-2009, 09:38
الان گوشيت جيلبرك كامل شده؟

mr_rayan
01-12-2009, 21:59
الان گوشيت جيلبرك كامل شده؟

محمد جون با منی؟؟؟
اگه با منی که آره من گوشیم همه چیش ردیفه.

M0H@MAD
02-12-2009, 07:42
محمد جون با منی؟؟؟
اگه با منی که آره من گوشیم همه چیش ردیفه.
خوب پس با اين حساب اون فرضيه كه از هفته 40 به بعد همه آيفونا تثرد جيلبرك ميشن نقض ميشه

mr_rayan
02-12-2009, 21:44
خوب پس با اين حساب اون فرضيه كه از هفته 40 به بعد همه آيفونا تثرد جيلبرك ميشن نقض ميشه

از هفته 40 به بعد که فکر نکنم ولی از 2 یا 3 هفته پیش آیفون ها یخورده تو هک مشکل پیدا کردن.

راستی بچه ها من گوشیم توی صفحه بکگراند میس کال رو نشون نمیده.یعنی اگه کسی زنگ زده باشه تو صفحه اسکرین سیور نشون نمیده و فقط وقتی میرم تو منو متوجه میشم.میخوام بدونم مال اونایی هم که ورژن3.1.2 دارن مثلمال منه؟آخه اون موقع که ورژن 3.1 داشتم این مشکل نبود.تنظیمات خاصی داره؟؟؟؟

shahriar_669
04-12-2009, 21:05
سلام
دوستان
اول برنامه Open ssh را از cydia نصب کنید و گوشی رو ریست کنید .
این تو اموزش بود ولی من نفهمیدم چیه
اصلا همچین نرم افزاری برای دانلود نیست
من چکار کنم ؟
مرسی

payamf1
05-12-2009, 16:16
جناب مدیر محترم
لطفا این تاپیک رو منتقل کنید به "آیفون/iPhone"
با تشکر

payamf1
05-12-2009, 16:19
سلام
دوستان
من چکار کنم ؟
مرسی

آدرس دقیق ندارم ولی توی cydia هست.

merikh_merikh
05-12-2009, 19:47
سلام.
دوستان ایفن را میشه از اروپا مثلن سوعد هم اورد؟
ایا از لحاظ قیمتی فرقی داره با ایران؟
مشکلی پیش نمیاد؟

*M!L4D*
05-12-2009, 20:53
سلام.
دوستان ایفن را میشه از اروپا مثلن سوعد هم اورد؟
ایا از لحاظ قیمتی فرقی داره با ایران؟
مشکلی پیش نمیاد؟

اگه منظورتون سوئد هست بعله :دی
فرق که زیاد داره ...
آنلاک میشه دیگه :46:

mr_rayan
05-12-2009, 21:50
سلام
دوستان
من چکار کنم ؟
مرسی

شما برو تو خود سیدیا و سرچ کن اسم این برنامه رو پیدا میکنی.هست مطمئن باش.

merikh_merikh
06-12-2009, 00:47
اگه منظورتون سوئد هست بعله :دی
فرق که زیاد داره ...
آنلاک میشه دیگه :46:
میشه بیشتر توضیح بدین.....
ممنون

Reventon
06-12-2009, 02:30
آقا من یه 3gs دارم 2 ماهه گرفتم از دستم هم نیفتاده فقط یه invisible shield نصبیدم الان پایین گوشی که آرم ce .... اینا هست رو فشار میدم یه چرق چروقی میکنه و بعد فشار اول باز فشار بدم دیگه صدا نمیده تا یه 30 ثانیه ای بگذره میره تو اعصاب این چشه چیزیش شکسته؟

mr_rayan
06-12-2009, 03:08
میشه بیشتر توضیح بدین.....
ممنون

دوست عزیز ببین گوشی های آیفون دو دسته اند.یه دسته که بهشون میگن لاک،یعنی با هر سیم کارتی کار نمیکنن و یه دسته که بهشون میگن آنلاک فکتوری که سفارشی واسه کشورای دیگه زده میشه و با هر سیم کارتی کار میکنن.
حالا شما اگه میخوای خرید کنی بهتر اینه که آنلاک فکتوری بگیری تا هیچ دردسری نداشته باشی.
بعضی ها هم هستند که گوشی لاک نصیبشون میشه یعنی یا بهشون میندازن و یا از اونور با توجه به اطلاعات کم واسشون میفرستن.
اما داشتن گوشی لاک هیچ نگرانی نداره چون میشه از طریق نرم افزار آنلاکش کرد و استفاده کرد ولی شما هر سری که بخوای فریمور گوشیت رو آپدیت کنی و یا بنا به دلایلی دومرتبه بریزی آنتنت میره و باید یبار هم آنلاک نرم افزاری کنی.که البته تمام اینکارا کاری نداره و نهایت بعد از خوندن آموزشهاش نیم ساعت وقتت رو میگیره.
نتیجه گیری کلی اینکه سعی کن که حتما آنلاک فکتوری بگیری ولی،ولی ،ولی اگه هم لاک گیرت اومد نگران نباش چون بازم میشه کاری کرد که قابل استفاده باشه.

آقا من یه 3gs دارم 2 ماهه گرفتم از دستم هم نیفتاده فقط یه invisible shield نصبیدم الان پایین گوشی که آرم ce .... اینا هست رو فشار میدم یه چرق چروقی میکنه و بعد فشار اول باز فشار بدم دیگه صدا نمیده تا یه 30 ثانیه ای بگذره میره تو اعصاب این چشه چیزیش شکسته؟

بعید میدونم شکسته باشه.شاید آشغالی چیزی رفته زیرش گیر کرده.بهرحال برای اینکه خیالت راحت بشه ببر به یه تعمیرکار درست و حسابی که اینکاره باشه نشون بده.

ELVIS PRESLEY
06-12-2009, 08:43

نگران نباش. مال منم دقيقا همين جوري شده. ببين گوشي رو رو به بالا و پايين تكون بده ببين يه صداي تق تق نميده؟
انگار يه پيچش شل شده باشه؟

اين قسمت محل رسيدن برد به شاسي پايينه. احتمالا فيكساتوراش شل شده.
نگران نباش. فقط يه وقت محكم فشارش ندي بشكنه ها !!!!

merikh_merikh
06-12-2009, 09:34
دوست عزیز ببین گوشی های آیفون دو دسته اند.یه دسته که بهشون میگن لاک،یعنی با هر سیم کارتی کار نمیکنن و یه دسته که بهشون میگن آنلاک فکتوری که سفارشی واسه کشورای دیگه زده میشه و با هر سیم کارتی کار میکنن.
حالا شما اگه میخوای خرید کنی بهتر اینه که آنلاک فکتوری بگیری تا هیچ دردسری نداشته باشی.
بعضی ها هم هستند که گوشی لاک نصیبشون میشه یعنی یا بهشون میندازن و یا از اونور با توجه به اطلاعات کم واسشون میفرستن.
اما داشتن گوشی لاک هیچ نگرانی نداره چون میشه از طریق نرم افزار آنلاکش کرد و استفاده کرد ولی شما هر سری که بخوای فریمور گوشیت رو آپدیت کنی و یا بنا به دلایلی دومرتبه بریزی آنتنت میره و باید یبار هم آنلاک نرم افزاری کنی.که البته تمام اینکارا کاری نداره و نهایت بعد از خوندن آموزشهاش نیم ساعت وقتت رو میگیره.
نتیجه گیری کلی اینکه سعی کن که حتما آنلاک فکتوری بگیری ولی،ولی ،ولی اگه هم لاک گیرت اومد نگران نباش چون بازم میشه کاری کرد که قابل استفاده باشه.
.

یعنی در واقع با حدودن 300 تومان میشه گوشی را به صورت لاک گرفت بعد وقتی این جا اومد به آنلاک فکتوری تبدیلش کرد؟
میشه قمیت ها هم بدین.
ممنون

*M!L4D*
06-12-2009, 10:03
آنلاک فکتوری تبدیلش کرد؟
شما که آنلاک فکتوری نمی تونید بکنید ... این مخصوص خود اپل هست !
شما فقط آنلاک نرم افزاری می کنید ..

merikh_merikh
06-12-2009, 11:41
شما که آنلاک فکتوری نمی تونید بکنید ... این مخصوص خود اپل هست !
شما فقط آنلاک نرم افزاری می کنید ..
تشکر دوست عزیز....
دوست عزیز یعنی فقط میتونم از نرم افزار ها استفاده کنم ولی نمیتونم سیم کارت بزارم روش و........

*M!L4D*
06-12-2009, 11:45
تشکر دوست عزیز....
دوست عزیز یعنی فقط میتونم از نرم افزار ها استفاده کنم ولی نمیتونم سیم کارت بزارم روش و........
نه این نرم افزار با اون فرق داره ...
یعنی اینکه با نرم افزار آنلاک میشه :46:

merikh_merikh
06-12-2009, 11:56
نه این نرم افزار با اون فرق داره ...
یعنی اینکه با نرم افزار آنلاک میشه :46:
دوست عزیز من هنوز درست متوجه نشدم
شما اینو بگو که یک ایفنی را که بشه از سوعد اورد و در این جا هم کار بده (منظورم ایفن 3 جی اس 32 گیگ میباشد) چه قدر هزینه میخاد؟

*M!L4D*
06-12-2009, 12:12
دوست عزیز من هنوز درست متوجه نشدم
شما اینو بگو که یک ایفنی را که بشه از سوعد اورد و در این جا هم کار بده (منظورم ایفن 3 جی اس 32 گیگ میباشد) چه قدر هزینه میخاد؟
قیمتشو که دقیق نمی دونم ... سوئد که نیستم !
اگه آنلاک فکتوری باشه که مشکلی نداره
ولی اگه لاک باشه شما باید با نرم افزار آنلاک کنید ... واضح هست !

merikh_merikh
06-12-2009, 12:45
یعنی اگه لاک باشه بازم میشه کاری کرد که سیم کارت بزاری روش و ......؟

Reventon
06-12-2009, 13:04
نگران نباش. مال منم دقيقا همين جوري شده. ببين گوشي رو رو به بالا و پايين تكون بده ببين يه صداي تق تق نميده؟
انگار يه پيچش شل شده باشه؟

اين قسمت محل رسيدن برد به شاسي پايينه. احتمالا فيكساتوراش شل شده.
نگران نباش. فقط يه وقت محكم فشارش ندي بشكنه ها !!!!
آره دوست عزیز بالا پایین میکنم صدا میده! میشه کاریش کرد؟

ELVIS PRESLEY
06-12-2009, 13:32
آره دوست عزیز بالا پایین میکنم صدا میده! میشه کاریش کرد؟

خيلي تو فكرش نرو.
اره. باز بشه درست ميشه.
ممكنم هست به خاطر اين باش كه بد اسمبل شده.
تري جي اس ها خيلي ديدم كه مشكل سر هم كردن داشتن.
مثلا يكي پيچاي پايينش درست سر جاش نرفته يكي ديدم كه توري روي اير فونش كج بود يا يكي بود دكمه ي هومش بالاتر از بدنه بود و ....

حالا اگرم نميتوني باش كنار بياي رو اعصابته ببرش دفتر انجمن يا به اون يوزر قرمز رنگ پيغام بده.

mr_rayan
06-12-2009, 20:44
یعنی اگه لاک باشه بازم میشه کاری کرد که سیم کارت بزاری روش و ......؟
دوست عزیز خدمتتون عرض کردم که میشه استفاده کرد.شما چندتا نرم افزار با استفاده از کامپیوتر باید دانلود کنید و بعد گوشیتون رو با کابل به کامپیوتر وصل کنید و با اجرا کردن نرم افزارهایی که دانلود کردید و طی یه سری مراحل اونو آنلاک نرم افزاری میکنید و اونوقت هر سیم کارتی که توی گوشی بندازید آنتنتون پره.امیدوارم متوجه شده باشید.

Dark Prince
06-12-2009, 20:56
دوستان به نظرتون بین Iphone 3GS و Nokia N900 کدوم از همه نظر بهتره؟
لطفا با ذکر دلایل قانع کننده.
ممنون...

mr_rayan
06-12-2009, 21:11
ممنون...
آخه منظورتون از کدوم نظراست؟؟؟من خودم کلا آیفون رو با هیچ گوشی ای عوض نمیکنم بدلیل راحتی و روونی سرگرم کنندگیش.
در مورد n900 اطلاعات دقیقی ندارم ولی فکر نکنم گوشی ای باشه که توی ایران کاربرد بالایی داشته باشه.بهتره این مورد رو توی قسمت بررسی گوشی ها عنوان کنید تا همه کمک کنند.

payamf1
06-12-2009, 22:12
ممنون...

سوالتون خیلی جالبه! آخه N900 هنوز نیومده که شما داری با 3Gs مقایسه میکنی...
نمیدونم چرا هرمدل گوشی ما دیدیم و ازش تعریف کردیم همه سعی میکنن یه جوری ربطش بدن به مدلهای نوکیا و مقایسه میکنن؟ آخه مگه نوکیا چی داره که این همه روش تعصب دارین... به نظر من که آیفون از هر نظر بهتر و قویتر از هر گوشی در رنج قیمتش هست...

Dark Prince
06-12-2009, 22:58
سوالتون خیلی جالبه! آخه N900 هنوز نیومده که شما داری با 3Gs مقایسه میکنی...
نمیدونم چرا هرمدل گوشی ما دیدیم و ازش تعریف کردیم همه سعی میکنن یه جوری ربطش بدن به مدلهای نوکیا و مقایسه میکنن؟ آخه مگه نوکیا چی داره که این همه روش تعصب دارین... به نظر من که آیفون از هر نظر بهتر و قویتر از هر گوشی در رنج قیمتش هست...
محض اطلاع گوشی اومده و اگه به خودتون زحمت بدین به تاپیک مربوطه گوشی مراجعه کنید متوجه امکانات ـش میشید.
در ضمن لطف کنید جواب خنده دار ندید. آخه تعصب یعنی چی؟ بنظرتون اگه تعصب داشتم میومدم از دوستان راهنمایی میخواستم؟

payamf1
06-12-2009, 23:59
محض اطلاع گوشی اومده و اگه به خودتون زحمت بدین به تاپیک مربوطه گوشی مراجعه کنید متوجه امکانات ـش میشید.
در ضمن لطف کنید جواب خنده دار ندید. آخه تعصب یعنی چی؟ بنظرتون اگه تعصب داشتم میومدم از دوستان راهنمایی میخواستم؟

خوب اگه اومده اگه قیمت و مشخصاتشو بگی لطفی هم به ما کردی...
به هرحال یه بی سوادیرو با سواد میکنی

hajoo
07-12-2009, 19:08
من تازه iphone 3gs گرفتم. چند گیگ بازی و برنامه دانلود کردم ولی نمی تونم نصبش کنم. کلا مشکلات زیادی دارم جیلبرینگ و
cydia و open ssh هم نمی دونم چیه. قضیه چینی چیه؟ به نظر شما از کجا شروع کنم

payamf1
07-12-2009, 23:46
من تازه iphone 3gs گرفتم. چند گیگ بازی و برنامه دانلود کردم ولی نمی تونم نصبش کنم. کلا مشکلات زیادی دارم جیلبرینگ و
cydia و open ssh هم نمی دونم چیه. قضیه چینی چیه؟ به نظر شما از کجا شروع کنم

به نظرم شما باید ابتدا خوب تحقیق میکردین که چی بگیرین بعد 3Gs میگرفتین چون اگه کسی خیلی از مک نمیدونه مطمئنا بعد از مدت کوتاهی از آیفون خسته میشه...
ببین شما اول از همه باید فریمور گوشیتو آپدیت کنی البته فکر کنم در 3Gs فریمور های جدید نصب هست... بعد شما باید متناسب با نوع فریمور اونو جیلبرک کنی و بعد از اینکار میتونی برنامه هاتو نصب کنی...:27:
به نظرم شما باید اول از فریمور و آپدیت شروع میکردی نه دانلود برنامه...
در ضمن بازهم توصیه میکنم آپدیت 3.1.2 رو نصب کنی که نحوه جیلبرک هم خیلی راحته در تاپیک زیر توضیحات لازم داده شده :

hajoo
08-12-2009, 16:37
به نظرم شما باید ابتدا خوب تحقیق میکردین که چی بگیرین بعد 3Gs میگرفتین چون اگه کسی خیلی از مک نمیدونه مطمئنا بعد از مدت کوتاهی از آیفون خسته میشه...
ببین شما اول از همه باید فریمور گوشیتو آپدیت کنی البته فکر کنم در 3Gs فریمور های جدید نصب هست... بعد شما باید متناسب با نوع فریمور اونو جیلبرک کنی و بعد از اینکار میتونی برنامه هاتو نصب کنی...:27:
به نظرم شما باید اول از فریمور و آپدیت شروع میکردی نه دانلود برنامه...
در ضمن بازهم توصیه میکنم آپدیت 3.1.2 رو نصب کنی که نحوه جیلبرک هم خیلی راحته در تاپیک زیر توضیحات لازم داده شده :

ببین دوست من تحقیق کردم گوشیو گرفتم . هر سایتی میرم که درباره نصب برنامه ها توضیح داده یه چیزی نوشته. یکی گفته وایرلس باید داشته باشی یکی گفته با usb میشه و... یکی میگه cydia یکی میگه pc suit نصب کن من بالا خره من نمی دونم چیکار کنم اگه شما لطف کنین سرفصل کارهایی رو که باید بکنم با دلیلش رو بگین ممنون میشم.:10:

Maziar_69
08-12-2009, 17:55
سلام دوستان.
با توجه به اینکه هر سال تابستون یه آیفون جدید معرفی شده امکانش هست که امسال هم همین اتفاق بیفته؟
یعنی اگه من الان 3GS بخرم ضرر نمیکنم؟

hajoo
08-12-2009, 18:14
سلام دوستان.
با توجه به اینکه هر سال تابستون یه آیفون جدید معرفی شده امکانش هست که امسال هم همین اتفاق بیفته؟
یعنی اگه من الان 3GS بخرم ضرر نمیکنم؟

امسال که معرفی شد اگه منظورتون سال آینده است باید بگم که سال بعدش یه آیفون دیگه میاد:31: و همینطور ادامه پیدا می کنه و شما آیفون نمی گیرین.

mr_rayan
08-12-2009, 21:45
ببین دوست من تحقیق کردم گوشیو گرفتم . هر سایتی میرم که درباره نصب برنامه ها توضیح داده یه چیزی نوشته. یکی گفته وایرلس باید داشته باشی یکی گفته با usb میشه و... یکی میگه cydia یکی میگه pc suit نصب کن من بالا خره من نمی دونم چیکار کنم اگه شما لطف کنین سرفصل کارهایی رو که باید بکنم با دلیلش رو بگین ممنون میشم.:10:

اول از همه ببین ورژن گوشیت چیه.البته به نظر من چون تازه گرفتی فریمور گوشیت رو آپدیت نکن چون میگن یخورده مشکل داره واسه هک.
بهرحال شما کل آموزشها رو بخون.چون لازم میشه و قدم قدم جلو برو چون اولش یخورده آدم گیچ میشه ولی زود یاد میگیری.
وایرلس نیازه ولی اگه شما وایرلس نداری مثل خود من باید حتما یبار بری یه کافی نت که داره استفاده کنی چون باید cydia نصب بشه ولی بعدش راحت میتونی کارهات رو با pc suite انجام بدی.
بهرحال شما اول از همه آموزش آیفون از صفر رو بخون.

hajoo
08-12-2009, 22:45
اول از همه ببین ورژن گوشیت چیه.البته به نظر من چون تازه گرفتی فریمور گوشیت رو آپدیت نکن چون میگن یخورده مشکل داره واسه هک.
بهرحال شما کل آموزشها رو بخون.چون لازم میشه و قدم قدم جلو برو چون اولش یخورده آدم گیچ میشه ولی زود یاد میگیری.
وایرلس نیازه ولی اگه شما وایرلس نداری مثل خود من باید حتما یبار بری یه کافی نت که داره استفاده کنی چون باید cydia نصب بشه ولی بعدش راحت میتونی کارهات رو با pc suite انجام بدی.
بهرحال شما اول از همه آموزش آیفون از صفر رو بخون.

ببین دوست عزیز من نمی دونم منظور شما کدوم آموزشه. adsl دارم لپ تاپ هم دارم ولی هر کاری کردم نتونستم شیر کنم که با گوشی اینترنت کار کنم. در ضمن تو دانشگاه هم امتحان کردم به وایرلس متصل میشه ولی نمی شه کار کرد.(تو خونه هم همین مشکل رو دارم) کسی می تونه کمکم کنه؟

M0H@MAD
09-12-2009, 09:06
ديشب بالاخره بعد دو ماه جستجو تركهاي روي گوشيمو ديدم :13:

تركاي خيلي ريز بين پيچ زير و قاب فلزي دورش و بين پيچ و داك شارژر

يه طرف سه تا خط خيلي ريز ، طرف ديگه هم 6 7 تا خط ريز خيلي نزديك هم،به قول خارجيا Hair line cracks

با اين حال انقدر ريزن كه به سختي ديده ميشن، الان دوربين با كيفيت ندارم، ولي بعيد ميدونم از تو عكسا معلوم بشن

اگه همينقد بمونه مشكلي نيست اما اگه زياد شن :41:

به خاطر سفيد بودنش ديده ميشه وگرنه اصلا نميشد ديدشون

تا حالا هم فقط يه بار از رو ميز افتاد رو موكت، غير از اين يه مورد، تصادف ديگه اي براش پيش نيومده بود

يه كيفم براش خريدم كه در آهنربايي داره ، واسه همين استفاده نميكنم،ميترسم رو سيستمهاي مغناطيسيش اثر بذاره، موقع خريد حواسم به اين موضوع نبود

korosh the great
09-12-2009, 13:30
ببخشید من یه ایفون تری جی دارم وقتی برخی از علامت ها را می زنم می زنه نات ساپورتد چی کار کنم فعال شه:41::19::18:

farhooode
09-12-2009, 20:12
این مدل آیفون کیفیت صداش و بلندی صداش تو هنزفری چطوریه؟
بلند هست یانه؟

fire159
10-12-2009, 00:05
DROID يا MILESTONE از طرف روزنامه معتبر تايمز به عنوان برترين گوشي سال 2009 انتخاب شد و اين در حاليه كه نزديكترين رقيبش كه IPHONE 3GS بود در ردهء چهارم قرار گرفت .

Time Magazine Ranks the Moto Droid Ahead of the iPhone 3GS
Time magazine ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) has made the Motorola Droid its number 1 gadget of the year while our beloved iPhone ranked in at number 4 behind the Barnes & Noble Nook e-reader, and the Dyson Air Multiplier. What pushed the Droid to the top of the heap of these gadgets was the combination of its Motorola hardware and Android 2.0 software

Now Android has one: The Droid is a hefty beast, a metal behemoth without the gloss and finish of the iPhone, but you don’t miss it. The Droid’s touchscreen is phenomenally sharp and vivid, it has an actual physical (not great, but good enough) keyboard, and best of all, the Droid is on Verizon’s best-of-breed 3G network. It’s Android’s first credible challenge to the iPhone.”

mr_rayan
10-12-2009, 00:38
این مدل آیفون کیفیت صداش و بلندی صداش تو هنزفری چطوریه؟
بلند هست یانه؟
هنذفری خودش که بیس خوبی نداره ولی بلندی و کیفیتش توی هنذفری خوبه.
اسپیکرش بلندی صداش خوبه و معمولیه ولی کیفیتش عالیه.

tntdownload
10-12-2009, 00:39
سلام دوستان:
کسی می تونه قیمت حال حاضر آیفون 3GS رو بهم بده؟ 16 GB و 32 GB

mr_rayan
10-12-2009, 00:41
شما برو به قسمت آخرین قیمت آیفون

hajoo
10-12-2009, 09:42
سلام دوستان:
کسی می تونه قیمت حال حاضر آیفون 3GS رو بهم بده؟ 16 GB و 32 GB

من یه هفته قبل آیفون 3gs 32 گیگ خریدم 1150000

shahab_f
11-12-2009, 14:13
دوستان اگه بخوام بدونم قیمت آنلاک 16 گیگش تو کانادا چنده از کدوم سایت میتونم ببینم ؟
کسی میدونه طرفای چنده اونجا؟

saman65
11-12-2009, 14:24
به به.تبریک یگم به خاطر جدا شدن بخش آیفون : دی

jokereblis
11-12-2009, 21:35
با سلام
کسی از wikipedia offline استفاده کرده ؟
اگر کسی آخرین لینکشو داره بذاره

masoudboy
12-12-2009, 22:53
بچه ها آيفون 3gs ساخت كدوم كشوره ؟
ساخت آمريكا هم تو بازار داره ؟

mr_rayan
12-12-2009, 23:54
بچه ها آيفون 3gs ساخت كدوم كشوره ؟
ساخت آمريكا هم تو بازار داره ؟
گوشی آیفون فقط مال آمریکا هستش و ساخت کشور دیگه ای نداره.

mh.attari
13-12-2009, 17:13
گوشی آیفون فقط مال آمریکا هستش و ساخت کشور دیگه ای نداره.
ساخت چین هستن عزیزم:11:

mr_rayan
13-12-2009, 21:24
ساخت چین هستن عزیزم:11:

نه عزیز اشتباه نکن،چین فقط اسمبل میکنه.

mh.attari
13-12-2009, 21:34
نه عزیز اشتباه نکن،چین فقط اسمبل میکنه.
مدین usa نزده تا اونجایی که من میدونم :11:

kasra_khan2003
13-12-2009, 23:45
مدین usa نزده تا اونجایی که من میدونم :11:

بدلیل ارزان بودن نیروی کار، در چین مونتاژ میشه، اما طراحیش در کالیفرنیا هست!

متن پشت آیفون:

yazdankhah
16-12-2009, 23:39
سلام

اول بگم که اطلاعات من راجع به برند اپل بسیار کمه پس دوستان لطف کنند و با این دید به سوالاتم پاسخ بدند.
بعدش از دوستان مطلع سوالی که دارم اینه فرق 3G با 3GS چیه؟ و اصولا کدوم بهتره؟

من خودم با این گوشی اصلا کار نکردم و از قابلیتهاش اصلا خبر ندارم اما از دوستان زیادی شنیدم که بسیاری از نرم افزارها روی این گوشی جواب نمیدند و نمیشه از اونها استفاده کرد (چون ما تو ایران هستیم) همچنین شنیدم این گوشی بلوتوثش فقط برای ارسال به هدست هست و نمیشه هیچ فایلی رو ارسال کرد.

خلاصه به نظر شما با توجه به گزینه های دیگه ای که هست این گوشی چه ویژگیهای خوبی داره که یک نفر متقاعد میشه پول بده و بخره.

از لطف و محبت تک تک شما ممنونم

kasra_khan2003
17-12-2009, 01:45
سلام

اول بگم که اطلاعات من راجع به برند اپل بسیار کمه پس دوستان لطف کنند و با این دید به سوالاتم پاسخ بدند.
بعدش از دوستان مطلع سوالی که دارم اینه فرق 3G با 3GS چیه؟ و اصولا کدوم بهتره؟

من خودم با این گوشی اصلا کار نکردم و از قابلیتهاش اصلا خبر ندارم اما از دوستان زیادی شنیدم که بسیاری از نرم افزارها روی این گوشی جواب نمیدند و نمیشه از اونها استفاده کرد (چون ما تو ایران هستیم) همچنین شنیدم این گوشی بلوتوثش فقط برای ارسال به هدست هست و نمیشه هیچ فایلی رو ارسال کرد.

خلاصه به نظر شما با توجه به گزینه های دیگه ای که هست این گوشی چه ویژگیهای خوبی داره که یک نفر متقاعد میشه پول بده و بخره.

از لطف و محبت تک تک شما ممنونم

دوست عزیز! سوال شما رو که تو بخش 3G جواب دادم!!!

فرق 3G با 3GS هم اینه که 3GS دوربینش 3.2 هست اما 3G دوربینش 2 هست! ضمن اینکه S ظرفیت 16 و 32 گیگ داره اما 3G فقط 8 و 16

ضمنا CPU مدل 3GS قوی تر هست و خودش نرم افزار ضبط فیلم داره اما برای 3G باید نصب کنین...

SAEEDSAMSUNG
17-12-2009, 13:48
سلام. این گوشی آیفون 3.2 میلیون دلاری رو تقدیم میکنم به هواداران آیفون

yazdankhah
17-12-2009, 15:18
دوست عزیز! سوال شما رو که تو بخش 3G جواب دادم!!!

فرق 3G با 3GS هم اینه که 3GS دوربینش 3.2 هست اما 3G دوربینش 2 هست! ضمن اینکه S ظرفیت 16 و 32 گیگ داره اما 3G فقط 8 و 16

ضمنا CPU مدل 3GS قوی تر هست و خودش نرم افزار ضبط فیلم داره اما برای 3G باید نصب کنین...

ممنون از محبت شما.
من خودم این چیزها رو از موبایلستان خوندم. اما سوال من چیز دیگه ای هست من پرسیدم با توجه به مبلغ این گوشی ارزش خرید داره یا انتخاب های دیگه ای هست. وقتی کسی خرید به راحتی میتونه باهاش کار کنه یا بایستی از دانش فنی و نرم افزاری برخوردار باشه که بتونه از این گوشی استفاده کنه.

مزایای iphone 3gsنسبت بهiphone 3g

Cpu سریعتری 600mhz و رم دو برابر 256 مگابایتی
پاسخ سریعتر
شبکه ارتباطی سریعتر hsdpa 7.2mpbs
دوربین 3.2 مگاپیکسلی بهمراه فیلمبرداری VGA@30fps و تاچ فوکاس
حالت ماکروی از نزدیکتر از 10 سانتی متر
فضای ذخیره سازی دو برابر (3gs در دو نسخه 16 و 32 گیگابایت به فروش می رسد)
قطب نمای دیجیتال بهمراه جهت یابی نقشه های اتوماتیک در map app
کیفیت صدای بهتر
صدای اسپیکر بلندتر در ازمایش هایمان
عمر بیشتر باطری
نمایشگر Oleophobic که کار با انگشت را راحت تر می سازد
song/album/artist name , پخش تصادفی
کنترل صوتی جدا از اسپیکر که می توان برای شماره گیری یا پخش موزیک بکار رود
بهمراه ساپورت سیستم Nike + jogging
خروجی تلوزیون 480p بجای رزولوشن 480i
خصوصیت Text-to-speech که به نام coice over معروف است
سیستم بزرگنمایی که همچنین در صفحه پذیرش وارد شده

مشکلات اصلی iphone 3gs

فقدان محافظ جدید شبیه به اجدادش
دوربین 3مگاپیکسلی بهمراه خصوصیات محدود برای یک گوشی high-end
هنوز فلش یا امکان سخت افزاری ان برای گوشی وجود ندارد
عمر باطری هنوز کوتاه است
هنوز اسپیکر استریو وجود ندارد
موقعی که ما این ریویو را اماده می کردیم ایفون os 3.0 نسخه تکمیلی خودش را روانه بازار کرده بود .

mr_rayan
17-12-2009, 23:21
ممنون از محبت شما.
من خودم این چیزها رو از موبایلستان خوندم. اما سوال من چیز دیگه ای هست من پرسیدم با توجه به مبلغ این گوشی ارزش خرید داره یا انتخاب های دیگه ای هست. وقتی کسی خرید به راحتی میتونه باهاش کار کنه یا بایستی از دانش فنی و نرم افزاری برخوردار باشه که بتونه از این گوشی استفاده کنه.

.[/COLOR]

دوست عزی باید عرض کنم که با توجه به این مبلغ به نظر من ارزش خرید داره.
در مورد اینکه انتخاب دیگه ای هم هست یا نه که باید بگم گوشی های خفن تو بازار زیاده منتهی باید ببینی چی به کارت میاد.
و اینکه آیا میشه به راحتی باهاش کار کرد که باید بگم این گوشی مثل گوشی های دیگه نیست که وقتی میخری به کامپیوتر وصل کنی و دوتا دونه برنامه و بازی دو سه مگابایتی دانلود کنی بریزی و نصب کنی و همه چیش راحت باشه.
اگر بخوای از این گوشی نهایت استفاده رو ببری باید یه سری کارها در ابتدا(توجه کن میگم در ابتدا)انجام بدی و بعدش این گوشی راحت تر از هر گوشیه دیگه ای میشه.کارای سختی نیست چون خوشبختانه آموزشش هاش هست و مثل آب خوردن میمونه.

nic_chagal
21-12-2009, 00:22
با سلام من یک سوالی داشتم.من می خواستم ه یکی از دوستام بگم برام از آمریکا ایفون بیاره مدل3gs.می خواستم بدونم آیا سیم کارت معمولی بهش می خوره یا حتما باید ایرانسل باشه

kasra_khan2003
21-12-2009, 00:54
با سلام من یک سوالی داشتم.من می خواستم ه یکی از دوستام بگم برام از آمریکا ایفون بیاره مدل3gs.می خواستم بدونم آیا سیم کارت معمولی بهش می خوره یا حتما باید ایرانسل باشه

هر سیم کارتی میخوره! البته اونی که از آمریکا میاد، طوری از نظر نرم افزاری طراحی شده که فقط سیم کارت اپراتور AT&T آمریکا بهش میخوره، اما طی یک عملیات نرم افزاری به اسم unlock کاری میکنیم که هر سیم کارتی، تو هر نقطه ی دنیا، با هر اپراتوری، بهش بخوره!

هرچند، بعضی از گوشی ها که تو یه سری از کشور ها بیرون میاد، اصطلاحا unlock factory هستن، یعنی خود شرکت اپل این امکان رو گذاشته که هر سیم کارتی روش کار کنه!

در نتیجه، همیشه بهتر هست که گوشی آیفونی که میخرید، unlock factory باشه که نیازی به اون آنلاک کردن نباشه!

shahriar_669
23-12-2009, 17:38
سلام به همه

دوستان من پریشب گوشیمو تو قسمت rest ، rest all contact.... کردم ریست شد بعد بالا نیومد یعنی ارم اپل میاد زیرش هم یه لودینگ دایره ای میاد از پریشب هم همونجوری هست(اینقدر میمونه تا شارژ تموم کنه) حالا باید چیکار کنم؟؟؟
ممنون

kasra_khan2003
23-12-2009, 21:54
سلام به همه

دوستان من پریشب گوشیمو تو قسمت rest ، rest all contact.... کردم ریست شد بعد بالا نیومد یعنی ارم اپل میاد زیرش هم یه لودینگ دایره ای میاد از پریشب هم همونجوری هست(اینقدر میمونه تا شارژ تموم کنه) حالا باید چیکار کنم؟؟؟
ممنون

خوب پس الان مشکت اینه که چطور خاموش کنی؟

دکمه ی Home رو سه ثانیه نگه دار و بعد هم دکمه ی پاور رو، بعد از ده ثانیه Home رو رها کن، باید خاموش بشه...

shahriar_669
25-12-2009, 18:40
خوب پس الان مشکت اینه که چطور خاموش کنی؟

دکمه ی Home رو سه ثانیه نگه دار و بعد هم دکمه ی پاور رو، بعد از ده ثانیه Home رو رها کن، باید خاموش بشه...
نه رفیق مشگلم اینه که روشن نمیشه

mr_rayan
25-12-2009, 21:42
تنها راهت اینه که ریستور کنی.

hajoo
30-12-2009, 23:40
سلام . آیفون من (3جی اس) قبلا به اینترنت ایرانسل وصل می شد ولی حالا نمی شه؟ چیکار کنم؟ اون علامت E هم دیگه نیستش

Farzad162
31-12-2009, 00:42
آیفون برنامه ای واسه به اشتراک گذاشتن آهنگ داره؟
مثل این برنامه هایی که واسه pc هست از آیفون یا آیپاد اونا دانلود کنیم!

mr_rayan
31-12-2009, 01:01
سلام . آیفون من (3جی اس) قبلا به اینترنت ایرانسل وصل می شد ولی حالا نمی شه؟ چیکار کنم؟ اون علامت E هم دیگه نیستش
شما احتمالا اینترنت گوشیت رو غیر فعال کردی.این مسیر رو برو setting/general/network و گزینه enable 3g رو on کن.

hajoo
31-12-2009, 11:00
شما احتمالا اینترنت گوشیت رو غیر فعال کردی.این مسیر رو برو setting/general/network و گزینه enable 3g رو on کن.

تری جی فعاله. تو قسمت apn نوشتم mtnirancell ولی بازم درست نشد. همه ی تنظیمات رو ریست کردم باز نشد:13: به نظر شما مشکل چیه؟

Doctor.Freeman
31-12-2009, 18:00
سلام به همه دوستان .
من ميخوام I-Phone 3GS بگيرم به نظر شما :

1 - تو مشهد از كجا بگيرم ؟

2 - از كجا بفهمم آنلاك فكتوري هستش ؟

3 - آنلاك فكتوري بهتره يا نرم افزاري ؟

4 - اگه آنلاك فكتوري باشه واسه نصب بازي و نرم افزار و ... ديگه هيچ Patch يا هك يا آنلاك ديگه اي نداره ؟ ( راحت نصب ميشه ) ؟

5 - بعد اين قضيه كه ميگن واسه آهنگ ريختن بايد يكي - يكي تبديل كني بعد بريزي حل شده يا نه ؟
6 - كلا به نظر شما ها بخرم يا نه ؟
------
اگر هم كسي بتونه ايراد هاشو ذكر كنه واقعا ممنونم .
منتظر جواباتون هستم .

با تشكر .

ELVIS PRESLEY
31-12-2009, 18:16
آیفون برنامه ای واسه به اشتراک گذاشتن آهنگ داره؟
مثل این برنامه هایی که واسه pc هست از آیفون یا آیپاد اونا دانلود کنیم!

اشتراک بین کامپیوتر و گوشی یا بین گوشی و گوشی؟؟؟

یه ذره واضح تر بگو...

ELVIS PRESLEY
31-12-2009, 18:18

باید edge گوشی روشن باشه تا بتونی به اینترنت همراه اول یا ایرانسل دسترسی داشته باشی.
اگه sbsetting داری یا boss pref..یا ....
با اوناگزینه EDGE رو روشن کن حل میشه...

ELVIS PRESLEY
31-12-2009, 18:30
سلام به همه دوستان .
من ميخوام I-Phone 3GS بگيرم به نظر شما :

1 - تو مشهد از كجا بگيرم ؟

2 - از كجا بفهمم آنلاك فكتوري هستش ؟

3 - آنلاك فكتوري بهتره يا نرم افزاري ؟

4 - اگه آنلاك فكتوري باشه واسه نصب بازي و نرم افزار و ... ديگه هيچ Patch يا هك يا آنلاك ديگه اي نداره ؟ ( راحت نصب ميشه ) ؟

5 - بعد اين قضيه كه ميگن واسه آهنگ ريختن بايد يكي - يكي تبديل كني بعد بريزي حل شده يا نه ؟
6 - كلا به نظر شما ها بخرم يا نه ؟
------
اگر هم كسي بتونه ايراد هاشو ذكر كنه واقعا ممنونم .
منتظر جواباتون هستم .

با تشكر .

۱-خبر ندارم.

۲-از رویه یه کدی که رو جعبه هست...الان ۸۰ درصد گوشیای تو بازار انلاک فکتورین.مغازه دارا فهمیدن که انلاک بهتر فروش میره...
مثلا اگه کدش مال کشورایی مثل ایتالیا هنگ کنگ - جمهوری چک و .... بود انلاک فکتورین

۳-انلاک فکتوری

۴-اختیبار داری.مگه کشکه...؟؟؟
این انلاک و غیر انلاک فقط مربوط به انتن دادن سیم کارته.اگه انلاک فکتوری باشی میتونی از همه نوع سیم کارتی استفاده کنی.
اما اگه نباشی فقط از یه سیم کارت مخصوص باید استفاده کنی.و گرنه خودت باید با برنامه قفلشو بشکنی و به اصطلاح انلاک نرم افزاریش کنی ...

۵-با این قضیه برخورد نداشتم.نمیدونم چی میگی...

۶-بستگی به نظر خودت داره.
نظر من اینه اول سایتای مربوط به ایفونو بخون.اطلاعات کسب کن.با ابعاد مختلفش اشنا شو.بعد اگه خوشت اومد اقدام به خرید کن.اگرم نه که هیچی دیگه...
اینجوری وقتی اطلاعات داشته باشی گوشی میاد دستت نمی گرخی و زده نمیشی ازش...

Doctor.Freeman
31-12-2009, 19:14
۱-خبر ندارم.

۲-از رویه یه کدی که رو جعبه هست...الان ۸۰ درصد گوشیای تو بازار انلاک فکتورین.مغازه دارا فهمیدن که انلاک بهتر فروش میره...
مثلا اگه کدش مال کشورایی مثل ایتالیا هنگ کنگ - جمهوری چک و .... بود انلاک فکتورین

۴-اختیبار داری.مگه کشکه...؟؟؟

۵-با این قضیه برخورد نداشتم.نمیدونم چی میگی...

خيلي ممنون فقط اون هايي كه نفهميدم دوباره ميپرسم :

2 - خوب من از كجا دقيق بفهمم . درسته كده رو جعبه بهم ميگه ولي من كه كد هاشو بلد نيستم . اگه اونجا سيم كارت ايراني بذاره كار كنه آنلاك فكتوريه يا نه ؟

4 - حالا تا اينجاش كه درست فهميدم آنلاك چيه - ولي - اگه بخوام چيزي ( بازي - نرم افزار و ... ) نصب كنم خيلي دردسر داره يا نه ؟

5- منظورم اينه كه به راحتي يه فايل MP3 رو از PC ميشه توش Copy & Paste كنم با كابل . يا نه بايد تبديل كنم به فرمت خاصي ؟

خيلي ممنونم . :11:

ELVIS PRESLEY
31-12-2009, 20:03
خيلي ممنون فقط اون هايي كه نفهميدم دوباره ميپرسم :

2 - خوب من از كجا دقيق بفهمم . درسته كده رو جعبه بهم ميگه ولي من كه كد هاشو بلد نيستم . اگه اونجا سيم كارت ايراني بذاره كار كنه آنلاك فكتوريه يا نه ؟

4 - حالا تا اينجاش كه درست فهميدم آنلاك چيه - ولي - اگه بخوام چيزي ( بازي - نرم افزار و ... ) نصب كنم خيلي دردسر داره يا نه ؟

5- منظورم اينه كه به راحتي يه فايل MP3 رو از PC ميشه توش Copy & Paste كنم با كابل . يا نه بايد تبديل كنم به فرمت خاصي ؟

خيلي ممنونم . :11:

یه سری کد هستن.تو صفحات قبل بگردی هست.
اما معروف ترین هاش که تو ایران زیاده ایناس

zp/a
t/a
cz/a
x/a

اره.اگه اکتیو باشه هر سیم کارتی بندازه انتن میاد.
اما نمیشه اطمینان کرد.چون ممکنه مغازه دار با برنامه قفلشو شکسته باشه یا همون انلاک نرمافزاری باشه....

نه.به هیچ وجه سخت نیست...
کاری که برای شکستن قفل گوشی و نفوذ بهش باید انجام بدی اینه.

گوشی رو وصل کنی به کامپیوتر و روی make it rain کلیک کنی...

۳۰ ثانیه بعد گوشی باز میشه.حالا که شما به گوشی نفوذ کردید میتونید کارای مختلفی بکنید.... و ازادی کامل داری.
مثلا اگه گوشیت انلاک فکتوری نباشه میتونی خودت انلاک نرم افزاریش کنی... یا برنامه های غیر قانونی روش نصب کنی و ....
به این فرایند جیلبریک میگن...

البته گفتم بهتره از قبل از خرید با این موارد اشنا باشی....

والا من که الان یه 2300 تایی اهنگ تو گوشیم دارم و با فرمتای مختلف و این موردو نداشتم.
در کل اگه فرمت فایلای مدیات جزو اینا بود که هیچی .نبود یا باید از برنامه های 3rd پارتی استفاده کنی یا باید تبدیلشون کنی....

صفحه ی اول تاپیک و اینجا هم نگاه کنی بد نیست....

farhad_persona
31-12-2009, 20:18
آقا ما با نرم افزار Winscs و از طریق کارت WiFi دی لینک میخوایم گوشی رو وصل کنیم به کامپیوتر که میگه
Connection Error Timed Out
چی کار باید بکنیم؟

Farzad162
31-12-2009, 20:20
اشتراک بین کامپیوتر و گوشی یا بین گوشی و گوشی؟؟؟

یه ذره واضح تر بگو...

بین گوشی و گوشی (یا آیپاد!)

Doctor.Freeman
31-12-2009, 20:20
یه سری کد هستن.تو صفحات قبل بگردی هست.
اما معروف ترین هاش که تو ایران زیاده ایناس

zp/a
t/a
cz/a
x/a

صفحه ی اول تاپیک و اینجا هم نگاه کنی بد نیست....

واقعا از كمكت ممنون همه سوالام بر طرف شد .
اطلاعاتم از آيفون 3G بود نسبت به اين اطلاعات زيادي نداشتم كه حالا OK شد .
--
لينكي رو هم كه دادي دارم ميبينم .
با تشكر . :11:
---
شنبه ميرم واسه خريد :31:

ELVIS PRESLEY
31-12-2009, 20:32
آقا ما با نرم افزار Winscs و از طریق کارت WiFi دی لینک میخوایم گوشی رو وصل کنیم به کامپیوتر که میگه
Connection Error Timed Out
چی کار باید بکنیم؟

ببين شماره ي پورت-نوع كانكشن-و ادرس اي پي-يوزر پسورد و .... درسته يا نه.
در ضمن ببين از تو گوشي كانال ارتباطي يعني ssh روشنه يا نه؟؟؟

راهاي ساده تري هم براي انتقال فايل هست.
استفاده از ifunbox- iphone pc suit-disk aid-cyber dock
كه دوتاي اول برا ويندوزه و بعديا برا مك

ELVIS PRESLEY
31-12-2009, 20:42
بین گوشی و گوشی (یا آیپاد!)

فكر نكنم باشه.
براي بقيه ي فايلا هست ولي موزيك رو بعيد ميدونم....:41:

farhad_persona
01-01-2010, 02:49
ببين شماره ي پورت-نوع كانكشن-و ادرس اي پي-يوزر پسورد و .... درسته يا نه.
در ضمن ببين از تو گوشي كانال ارتباطي يعني ssh روشنه يا نه؟؟؟

راهاي ساده تري هم براي انتقال فايل هست.
استفاده از ifunbox- iphone pc suit-disk aid-cyber dock
كه دوتاي اول برا ويندوزه و بعديا برا مك

دوست عزیز میبخشی سوال مبتدیانه می پرسم ولی از کجا میتونم بفهمم SSH روشن هست یا نه؟
حالا اگر مشکل از ssh و اون ip ها نبود دیگه از کجا میتونه باشه؟

Doctor.Freeman
01-01-2010, 15:11
اين قضيش چيه ؟ :19:
واقعيته ؟ :18:
---
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید---

يعني واقعا I-phone 4g ميخواد بياد ؟

ELVIS PRESLEY
01-01-2010, 19:23
دوست عزیز میبخشی سوال مبتدیانه می پرسم ولی از کجا میتونم بفهمم SSH روشن هست یا نه؟
حالا اگر مشکل از ssh و اون ip ها نبود دیگه از کجا میتونه باشه؟

خواهش میکنم.
شما میخوای از طریق بی سیم کارتو انجام بدی یا با سیم؟؟؟:31:

اگه برنامه ای مثل sbsetting یا boss pref یا ... داری میتونی از اونجا ssh رو روشن کنی.

دیگه موردی نداره به جز اونا.(البته بز بازی هم زیاد در میاره این برنامه.ممکنه بدون دلیل عشقش نکشه کانکت شه....)
نمیدونم چه گیری به این وین اسکیپ دادی....
من که الا یه ۶-۷ ماهی هست دیگه ازش استفاده نمیکنم.

شما از ifun box یا iphone pc suit استفاده کن.هم سرعت انتقال فایلشون بیشتره هم راحتو بی دردسرن...

ELVIS PRESLEY
01-01-2010, 19:26
اين قضيش چيه ؟ :19:
واقعيته ؟ :18:
---
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید---

يعني واقعا I-phone 4g ميخواد بياد ؟

ما که فیلمو ندیدم.
ولی هر چی میبینی بشنو باور نکن.
چون تا لحظه ی معرفی هیچ کدوم از امکاناتش یا قیافش مشخص نمیشه .

در اومدن ایفون جدید که شکی نیست.

سیستم اپل اینجوری که معمولا تو خرداد یا تیر توی یک کنفرانس ایفون جدید رو معرفی میکنه.حالا اینکه چه هست رو خود اپلم نمیدونه....:21:

اینجا رو هم نگاه کن.

hajoo
02-01-2010, 09:58
باید edge گوشی روشن باشه تا بتونی به اینترنت همراه اول یا ایرانسل دسترسی داشته باشی.
اگه sbsetting داری یا boss pref..یا ....
با اوناگزینه EDGE رو روشن کن حل میشه...

sp setting دیگه چیه ؟ اگه برنامه س من رو گوشیم هیچ برنامه ای نصب نیست 3 4 گیگ بازی و برنامه دانلود کردم هنوز نتونستم نصب کنم . من که قبلا برنامه ای چیزی نداشتم که edge رو فعال کنم واز اینترنت استفاده می کردم.
راهی نداره بدون برنامه edge رو روشن کنم؟

Doctor.Freeman
02-01-2010, 13:14
HoooraY ... :19:
بالاخره خريدم . 3GS 16 سفيد . :40:
... فعلا كه تو شارژ اوليه گذاشتم بعدش ببينم چي ميشه . . . :27:
از تمامي دوستام براي كمك كردن متشكرم :11:

ELVIS PRESLEY
02-01-2010, 16:42
sp setting دیگه چیه ؟ اگه برنامه س من رو گوشیم هیچ برنامه ای نصب نیست 3 4 گیگ بازی و برنامه دانلود کردم هنوز نتونستم نصب کنم . من که قبلا برنامه ای چیزی نداشتم که edge رو فعال کنم واز اینترنت استفاده می کردم.
راهی نداره بدون برنامه edge رو روشن کنم؟

ببین از تو ستینگ

جنرال
ریست
ریست نتورک ستینگ

رو بزن.تا تنظیمات شبکه ریست بشه.احتمالا مشکلت حل میشه..

ELVIS PRESLEY
02-01-2010, 16:44
HoooraY ... :19:
بالاخره خريدم . 3GS 16 سفيد . :40:
... فعلا كه تو شارژ اوليه گذاشتم بعدش ببينم چي ميشه . . . :27:
از تمامي دوستام براي كمك كردن متشكرم :11:

یه دفعه جو گیر شدی رفتی خریدی؟؟؟؟؟؟؟؟

نه سوالی از نکات خرید نه چیزی.....:41:

حالا چند؟
انلاکه؟
...

شماره سریال گوشیت و پارت نامبرشو که پشت جعبه زده بذار ببینم...

در ضمن این بچه بازیای شارژ اولیه و .... رو ایفون نداره.
چون سیستم باتریش برخلاف اکثر باتریا که یون لیتیومن - پلیمر یونه لیتیومه... که نه نیاز به سیکل کامل شارژ داره نه شارژ اولیه و نه ....

hajoo
02-01-2010, 19:24
ببین از تو ستینگ

جنرال
ریست
ریست نتورک ستینگ

رو بزن.تا تنظیمات شبکه ریست بشه.احتمالا مشکلت حل میشه..

نمیشه .reset all settings رو هم زدم باز نمیشه.

Doctor.Freeman
03-01-2010, 18:25
یه دفعه جو گیر شدی رفتی خریدی؟؟؟؟؟؟؟؟

نه سوالی از نکات خرید نه چیزی.....:41:

حالا چند؟
انلاکه؟
...

شماره سریال گوشیت و پارت نامبرشو که پشت جعبه زده بذار ببینم...

ببخشید . نه خیلی وقته دارم دربارش میخونم . بابا 1 ماهه تو کف گوشیم حالا که خریدم اینجووری میزنی تو ذوقم . :41::13:
.
945 خریدم آنلاک فکتوری 16 سفید .
العان جعبه دور و برم نیست . ولی :
سریال نامبر :
آخرش NQ
مدل :
آخرش ZP
مدل Firmware :
05.11.07
Version :
3.1.2

----
یه زحمت بکش بهم بدی هاش & خوبی هاشو بگو . منظورم خوده I-Phone نیست منظورم نسبت به Firmware & Version& ... باقی چیزها . . .
خیلی ممنونم . :11:
--
البته حالا حالا حا باهات کار دارم به همین راحتی ها دست از سرت بر نمیدارم . فعلا اینا رو جواب بده تا بعد :31::10:

ELVIS PRESLEY
03-01-2010, 19:45
نمیشه .reset all settings رو هم زدم باز نمیشه.

ای بابا.
اگه مشکل از گوشی بود که باید میومد اینترنت.
مطمعنی خطت مشکلی نداره و اینترنتش کار میکنه؟؟؟
رو گوشیه ی دیگه ای تست کردی؟؟؟

از تو ستینگ

جنرال
نتورک
سلولار دیتا نتورک

ببین جای تنظیمات خالیه یا پره؟؟

ELVIS PRESLEY
03-01-2010, 19:55
ببخشید . نه خیلی وقته دارم دربارش میخونم . بابا 1 ماهه تو کف گوشیم حالا که خریدم اینجووری میزنی تو ذوقم . :41::13:
.
945 خریدم آنلاک فکتوری 16 سفید .
العان جعبه دور و برم نیست . ولی :
سریال نامبر :
آخرش NQ
مدل :
آخرش ZP
مدل Firmware :
05.11.07
Version :
3.1.2

----
یه زحمت بکش بهم بدی هاش & خوبی هاشو بگو . منظورم خوده I-Phone نیست منظورم نسبت به Firmware & Version& ... باقی چیزها . . .
خیلی ممنونم . :11:
--
البته حالا حالا حا باهات کار دارم به همین راحتی ها دست از سرت بر نمیدارم . فعلا اینا رو جواب بده تا بعد :31::10:

ببین رقم چهارم و پنجم سریال نامبرت چنده؟؟؟
اگه بیشتر از ۴۰ بود کارت دراومده...
:41:

انلاک فکتوریه.

از لحاظ نرم افزاری در بالاترین و بهترین ورژنه و مشکلی نداره.

sakura
03-01-2010, 21:03
آقا دو سوال : من هر وقت به عکس iphone نگاه کردم یه صفحه سیاه دیدم که تو منوشه

1-آیا این گوشی مثل htc یا ... home screen نداره که یه والپیپری چیزی نشون بده با یه ساعت آنالوگ ؟؟

2-رو صفحش اصلا نباید فشار بدی ؟ یعنی به محض تماس دست حس میکنه ؟؟؟؟؟ :27:

ELVIS PRESLEY
03-01-2010, 21:32
1-به این منو تو ایفون میگن هوم اسکرین
که با زدن دکمه ی هوم میای به این منو.

اما اون چیزی که مد نظر اسمش هست lock screen
که به صورت پیش فرض این شکلیه و شما والپیپر رو اینجا میبینی.

اما میتونی از تمها یا برنامه های مختلف استفاده کنی که به شکل دلخواهت برسی...
مثل اینا...

یا خیلی چیزیای دیگه که بستگی به سلیقه ی طرف داره.

2-نوع صفحه ی لمسی ایفون از نوع خازنی هست .یعنی فقط یه تماس با پوست باعث میشه فرمان اجرا بشه. و نیاز به فشار نداره .
تو این مورد میشه گفت بهترین حساسیت تاچ رو در بین گوشیا داره و به عنوان یه یکا میشه بقیه گوشیا رو باهاش مقایسه کرد.

Farzad162
04-01-2010, 00:42
آیفون دانلود منیجری داره که Preview داشته باشه؟ یعنی آهنگ و فیلم رو تا هر جاییش دانلود شده باشه نشون بده؟

ELVIS PRESLEY
04-01-2010, 09:30
نیازی به همچین برنامه ای نیست.

شما اگه یه پلاگین دانلود برای سافاری نصب کنید یعنی این

safari DL plugin

فیلمو اهنگایی رو که دانلود میکنید به پوشه ی دانلود میره.میتونید از طریق فایل منیجر یعنی

ifile

به این پوشه برید و فایل دانلود شده یا در حال دانلود یا ناقص دانلود شده رو مشاهده کنید:31:

mojtaba_tanha
04-01-2010, 12:12
قیمت گوشی چنده؟ رنگ سفید با مشکی چقد تفاوت قیمت داره؟

Farzad162
04-01-2010, 13:21
تو سایت phonearena که یه مقایسه ای بین 3GS و HD2 کرده بود از مزیت های HD2 به 3GS برای فیلم دیدن گفته بود که علاوه بر صفحه بزرگش با نصب برنامه CorePlayer میشه هر فرمت تصویری رو دید!
حالا کدوم فرمت هارو با آیفون نمیشه دید که اینجوری گفته؟

قیمت گوشی چنده؟

موافقم! کسی قیمت روز نداره؟ 3GS 16 میخوام!
چرا قیمتش پایین نیومد پس؟ :41:

sakura
04-01-2010, 13:22
به خدا سگه آیفون به htc می ارزه:27:
من گول اسم پاکت پی سی رو خوردم:41: که مثلا باهاش میتونی 100 تا کار کنی و برنامه هاش پیشرفته هست
از حق نگذریم htc از سایر گوشیا بهتره البته به پای iphone :40:نمیرسه

ELVIS PRESLEY
04-01-2010, 17:01
تو سایت phonearena که یه مقایسه ای بین 3GS و HD2 کرده بود از مزیت های HD2 به 3GS برای فیلم دیدن گفته بود که علاوه بر صفحه بزرگش با نصب برنامه CorePlayer میشه هر فرمت تصویری رو دید!

موافقم! کسی قیمت روز نداره؟ 3GS 16 میخوام!
چرا قیمتش پایین نیومد پس؟ :41:

۱۶ گیگ حدود ۹۵۰
۳۲ حدود ۱۵۰

با ۱۰-۲۰ تومن اختلاف قیمت...

تا بعد از عید نمیشه منتظر تغیر چندانی توش بود.
یه دلیل دیگش هم اینه که گوشیای که از هفته ی ۴۰ به این ور تولید شدن قفل تر از بقیه ن:31::31: و وقتی جیلبریکشون کنی با یه خاموش روشن جیلبریکت میپره و .... دردسر.
به خاطر همین قیمتا رفته بالا

ELVIS PRESLEY
04-01-2010, 17:06
به خدا سگه آیفون به htc می ارزه:27:
من گول اسم پاکت پی سی رو خوردم:41: که مثلا باهاش میتونی 100 تا کار کنی و برنامه هاش پیشرفته هست
از حق نگذریم htc از سایر گوشیا بهتره البته به پای iphone :40:نمیرسه

اره.
مهمترین ضعف بقیه ی گوشیا نسبت به ایفون همین سیستم عاملشونه.
حالا که نمیتونن سیستم عاملو درست کنن میخوان با سخت افزار جبران کنن.
شونصد مگا پیکسل دوربینو -صفحه ی ۳۲ اینچو-سی پیویه .....

حالا ممکنه ایفون به صورت پیش فرض نتونه خیلی کارای یه گوشی ساده رو هم انجام بده اما با نصب برنامه میتونه کارایای فوق تصوریم بکنه.

همین دو سه هفته پیش بود که اپل اعلام کرد که تعداد نرمافزار های ایفون که در اپ استور موجوده از مرز 150000 تا هم گذشته....
یعنی تقریبا میشه گفت هر برنامه ای که نیاز داشته باشی میتونی پیدا کنی.

Farzad162
04-01-2010, 20:44
۱۶ گیگ حدود ۹۵۰
۳۲ حدود ۱۵۰

با ۱۰-۲۰ تومن اختلاف قیمت...

تا بعد از عید نمیشه منتظر تغیر چندانی توش بود.
یه دلیل دیگش هم اینه که گوشیای که از هفته ی ۴۰ به این ور تولید شدن قفل تر از بقیه ن:31::31: و وقتی جیلبریکشون کنی با یه خاموش روشن جیلبریکت میپره و .... دردسر.
به خاطر همین قیمتا رفته بالا

عجب کاری کردم وقتی 850 شده بود نگرفتم!:41: گفتم ببینم HD2 چجوریه که یهو 150 تومن گرون شد!
آخه سخت جیلبرک میشه واسه ما سخته به کسی چه؟:13:

...؟:31:

حالا ممکنه ایفون به صورت پیش فرض نتونه خیلی کارای یه گوشی ساده رو هم انجام بده اما با نصب برنامه میتونه کارایای فوق تصوریم بکنه

یه سری ایراد میگیرن به این ولی مهم اینه که اون کارا قابل انجام باشن دیگه! ما که پولی واسه برنامه ها نمیدیم تو pc هم اکثر کارامونو با برنامه هایی که نصب میکنیم انجام میدیم نه با پیشفرض های ویندوز!

hajoo
04-01-2010, 21:06
ای بابا.
اگه مشکل از گوشی بود که باید میومد اینترنت.
مطمعنی خطت مشکلی نداره و اینترنتش کار میکنه؟؟؟
رو گوشیه ی دیگه ای تست کردی؟؟؟

از تو ستینگ

جنرال
نتورک
سلولار دیتا نتورک

ببین جای تنظیمات خالیه یا پره؟؟

درست شد . صبح از خواب پا شدم دیدم gprs فعاله:31: با همین اینترنته گوشی رو جیلبرک کردم و خیلی برنامه از تو cydia نصب کردم.

راستی بسته های افزایشی gprs ایرانسل هم اومده. به درد بخوره.

Doctor.Freeman
04-01-2010, 21:10
ببین رقم چهارم و پنجم سریال نامبرت چنده؟؟؟
اگه بیشتر از ۴۰ بود کارت دراومده...

انلاک فکتوریه.

از لحاظ نرم افزاری در بالاترین و بهترین ورژنه و مشکلی نداره.

یه چیزی بگم :
سریال نامبرم ( رقم چهارو پنج‌ ) 46 بود .
چی میشه ؟
تو رو خدا ... یعنی بد بخت شدم :18::18::18::18:؟
:19:

ELVIS PRESLEY
04-01-2010, 22:35
یه چیزی بگم :
سریال نامبرم ( رقم چهارو پنج‌ ) 46 بود .
چی میشه ؟
تو رو خدا ... یعنی بد بخت شدم :18::18::18::18:؟
:19:

مشكله حادي نيست...
يكم دردسرت بيشتر از مال ماست. چون برنامه ي كهجيلبريك ميكنه نميتونه اينا رو كامل جيل كنه.
تا چند وقت ديگه برنامشم مياد حل ميشه.

فقط نبايد بزاري كه گوشيخاموش بشه يا باتريش خالي شه. چون جيلت ميپره و بايد وصل كني كامبيوتر و دوباره جيل كني ... 

Doctor.Freeman
05-01-2010, 14:43
مشكله حادي نيست...
يكم دردسرت بيشتر از مال ماست. چون برنامه ي كهجيلبريك ميكنه نميتونه اينا رو كامل جيل كنه.
تا چند وقت ديگه برنامشم مياد حل ميشه.

فقط نبايد بزاري كه گوشيخاموش بشه يا باتريش خالي شه. چون جيلت ميپره و بايد وصل كني كامبيوتر و دوباره جيل كني ...

:41: . چه بدبختی داره این آیفون . حالا کی قراره درست بشه . ؟
یه لطفی در حق ما بکن . کلا واسه جیلبریک هر چی لازمه بهم بگو .
خیلی ممنون . :11:

shahriar_669
05-01-2010, 20:47
تنها راهت اینه که ریستور کنی.
ممنون
ولی چطور ریستور کنم

Iman Bala
06-01-2010, 17:23
دوستان خوب سروران امر ...
لطف می کنید در مورد BlueTooth Handes free Apple ایفون توضیحی مرحمت بفرمایید؟
در مورد قیمت این محصول، انواع موجود و آیا به صرفه بودنش اگر مطلبی هست بفرمایید.

Doctor.Freeman
07-01-2010, 19:30
يه سوال :
واسه جيلبريك كردن حتما بايد وايرلس داشته باشيم . نميشه با كابل USB يه كاريش كرد ؟

kasra_khan2003
07-01-2010, 22:12
يه سوال :
واسه جيلبريك كردن حتما بايد وايرلس داشته باشيم . نميشه با كابل USB يه كاريش كرد ؟

ورژن 3.0.1 نیازی به wifi نداره چون با redsn0w جیلبریک میشه، اما ورژن 3.1.2 نیاز به wifi داره، چون باید با اون cydia رو دانلود و نصب کنی.

Doctor.Freeman
08-01-2010, 03:46
ورژن 3.0.1 نیازی به wifi نداره چون با redsn0w جیلبریک میشه، اما ورژن 3.1.2 نیاز به wifi داره، چون باید با اون cydia رو دانلود و نصب کنی.

خوب مال من ورژنش 3.1.2 هستش و Wifi ندارم . چيكار كنم ؟
با اينترنت ايرانسل هم وسطه دانلود Cydia ارور ميده .
راه ديگه اي نيست ؟ :41:

kasra_khan2003
08-01-2010, 16:14
خوب مال من ورژنش 3.1.2 هستش و Wifi ندارم . چيكار كنم ؟
با اينترنت ايرانسل هم وسطه دانلود Cydia ارور ميده .
راه ديگه اي نيست ؟ :41:

والا چی بگم! اگر تو شهرت بگردی، حتما جاهایی هست که wifi رایگان داره، مثل فرودگاه

هرچند میگن cydia رو بصورت دستی هم میشه نصب کرد اما خیلی دردسر داره، همیشه جواب نمیده و من هم تست نکردم.

Doctor.Freeman
08-01-2010, 17:26
والا چی بگم! اگر تو شهرت بگردی، حتما جاهایی هست که wifi رایگان داره، مثل فرودگاه

هرچند میگن cydia رو بصورت دستی هم میشه نصب کرد اما خیلی دردسر داره، همیشه جواب نمیده و من هم تست نکردم.

دست شما درت نكنه . بالاخره مجبور شديم Wlan بخريم . يه Pegatron ( البته العان وصله حوصله ندارم بكنم دوباره وصل كنم اگه اسمشو درست گفته باشم ) خريدم 35 تومن . سرعتش كه عاليه فقط 2 تا مشكل دارم :
1 - وقتي از APP STORE نرم افزار ميخوام Install كنم Error ميده . ميگه : You request Cannot Be Processed . Error Code 1009 .
و
2 - فايلهاي Ipa رو وقتي با i Tunes از PC ميخوام بريزم . Error ميده . آموزش ريختن فايلهاي Ipa تو P30world هست ولي عكس هاش پاك شده نميشه فهميد . اگه بتوني كاره ما رو راه بندازي دعات ميكنم ...
دستت درد نكنه . :11:

و يه سوال :
جيلبريك 3.1.2 وقتي Cydia نصب شد يعني جيل شده ؟

Iman Bala
08-01-2010, 18:12
دوستان خوب سروران امر ...
لطف می کنید در مورد BlueTooth Handes free Apple ایفون توضیحی مرحمت بفرمایید؟
در مورد قیمت این محصول، انواع موجود و آیا به صرفه بودنش اگر مطلبی هست بفرمایید.

یعنی این قدر سئوالم سخت و دور از ذهن بود؟:18:

kasra_khan2003
08-01-2010, 19:33
دست شما درت نكنه . بالاخره مجبور شديم Wlan بخريم . يه Pegatron ( البته العان وصله حوصله ندارم بكنم دوباره وصل كنم اگه اسمشو درست گفته باشم ) خريدم 35 تومن . سرعتش كه عاليه فقط 2 تا مشكل دارم :
1 - وقتي از APP STORE نرم افزار ميخوام Install كنم Error ميده . ميگه : You request Cannot Be Processed . Error Code 1009 .
و
2 - فايلهاي Ipa رو وقتي با i Tunes از PC ميخوام بريزم . Error ميده . آموزش ريختن فايلهاي Ipa تو P30world هست ولي عكس هاش پاك شده نميشه فهميد . اگه بتوني كاره ما رو راه بندازي دعات ميكنم ...
دستت درد نكنه . :11:

و يه سوال :
جيلبريك 3.1.2 وقتي Cydia نصب شد يعني جيل شده ؟

Cydia رو از داخل blackra1n نصب کردی؟ اگه آره که بله تمومه.

الان شما باید دوکار انجام بدید:

1. یه اکانت بسازی که آموزشش هست، دوتا هم هست که یکیش رو خودم گذاشتم

2. یک نرم افزار free از App store نصب کنی! بعد از نصب این نرم افزار میتونید ipa های کرک شده رو نصب کنین.

توجه داشته باشین که زمانی که میخواین با اکانت ساخته شده Login کنین، باید از قیلتر شکن استفاده کنین چون apple نمیزاره کسی با ip ایران برنامه دانلود کنه! کلا اگه میتونید تمام مراحل ساخت اکانت و دانلود نرم افزار فری رو با قیلتر شکن انجام بدین.

یعنی این قدر سئوالم سخت و دور از ذهن بود؟:18:

دوست عزیز من تا حالا هیچ وقت ازش واسه هیچ گوشی ای استفاده نکردم! دوستان هم اگه اطلاع داشته باشن، جواب میدن...

Doctor.Freeman
08-01-2010, 19:41
Cydia رو از داخل blackra1n نصب کردی؟ اگه آره که بله تمومه.

الان شما باید دوکار انجام بدید:

1. یه اکانت بسازی که آموزشش هست، دوتا هم هست که یکیش رو خودم گذاشتم

2. یک نرم افزار free از App store نصب کنی! بعد از نصب این نرم افزار میتونید ipa های کرک شده رو نصب کنین.

توجه داشته باشین که زمانی که میخواین با اکانت ساخته شده Login کنین، باید از قیلتر شکن استفاده کنین چون apple نمیزاره کسی با ip ایران برنامه دانلود کنه! کلا اگه میتونید تمام مراحل ساخت اکانت و دانلود نرم افزار فری رو با قیلتر شکن انجام بدین.

دوست عزیز من تا حالا هیچ وقت ازش واسه هیچ گوشی ای استفاده نکردم! دوستان هم اگه اطلاع داشته باشن، جواب میدن...

من اكانت دارم ولي زمان نصب اروره 1009 ميده . نميدونم يعني چي ؟

kasra_khan2003
09-01-2010, 00:01
من اكانت دارم ولي زمان نصب اروره 1009 ميده . نميدونم يعني چي ؟

نرم افزار free رو نصب کردید؟

مثلا تو app store برنامه ی Battery Status که آیکونش یک باتری قلمی آبی رنگ هست رو دانلود و نصب کنید، نباید هیچ پیغام خطایی بده. من همیشه بعد از restore این برنامه رو دانلود میکنم.

باز تاکید میکنم، از قیلتر شکن استفاده کنید...

Doctor.Freeman
09-01-2010, 00:51
نرم افزار free رو نصب کردید؟

مثلا تو app store برنامه ی Battery Status که آیکونش یک باتری قلمی آبی رنگ هست رو دانلود و نصب کنید، نباید هیچ پیغام خطایی بده. من همیشه بعد از restore این برنامه رو دانلود میکنم.

باز تاکید میکنم، از قیلتر شکن استفاده کنید...

تا اينجاش درست شد . با ----- شكن درست شد . مشكل ديگه اينه كه فايل هاي IPA كه از جايه ديگه دانلود ميكنم Install نميشه و Error ميده همون Error قبلي .

Doctor.Freeman
09-01-2010, 08:48
يه مشكل ديگه ::13:
جديدا E بالاي گوشي كه نميدونم مال EDGE هست يا GPRS اومده به رنگ آبي هر كار كردم نتونستم بردارم . احساس ميكنم از وقتي اون اومده باطري گوشيم بيشتر مصرف ميشه . يه راهنمايي بكنين لطفا ... چه جوري ورش دارم ؟

kasra_khan2003
09-01-2010, 14:29
تا اينجاش درست شد . با ----- شكن درست شد . مشكل ديگه اينه كه فايل هاي IPA كه از جايه ديگه دانلود ميكنم Install نميشه و Error ميده همون Error قبلي .

cydia رو نصب کردین دیگه؟ بعد AppSync For OS 3.1 رو از سورس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نصب کردین؟

مطمئن هستین که درست جیلبریک کردین؟! گوشیتون رو با iFunbox باز کنید، بنویسید مینویسه که جیلبریک شده یا نه. لینک برنامش تو فروم باید باشه، اگه نبود بوگو برات بزارم.

يه مشكل ديگه ::13:
جديدا E بالاي گوشي كه نميدونم مال EDGE هست يا GPRS اومده به رنگ آبي هر كار كردم نتونستم بردارم . احساس ميكنم از وقتي اون اومده باطري گوشيم بيشتر مصرف ميشه . يه راهنمايي بكنين لطفا ... چه جوري ورش دارم ؟

اون برای EDGE هست. همون اینترنت در واقع.

mhshaker71
09-01-2010, 19:22
سلام
می خواستم قیمت این گوشی رو بدونم
ممنون

kasra_khan2003
10-01-2010, 00:23
سلام
می خواستم قیمت این گوشی رو بدونم
ممنون

تاپیک مربوط به قیمت هست:

Doctor.Freeman
10-01-2010, 18:45
میدونم اون E مال Edge هست . چجوری ورش دارم . ؟:19:

kasra_khan2003
11-01-2010, 00:15
میدونم اون E مال Edge هست . چجوری ورش دارم . ؟:19:

نمیدونم! باید جستجو کنم...

اما چرا میخوای برداری؟ فکر نکنم تاثیری رو باتری داشته باشه...

Doctor.Freeman
11-01-2010, 09:35
یه مشکلی پیش اومده :

من از Cydia کلی چیزی دانلود کردم . بعد یه جوریایی احساس میکردم باطری زیاد مصرف میکنه . از یه بنده خدایی پرسیدم گفت یه سری از برنامه هات بازه داره باطری مصرف میکنه . حالا یه سوال :
- آیفون چیزی مثل Task Manager نداره که بدونم چه چیزهایی بازه ببندم ؟
----
ادامه ...
چون من نمیدونستم چیکار کنم گفتم بی خیال نرم افزار ها بشم دوباره دانلود میکنم . زدم Reset All Content & .. (گوشی رو ریست کلی کردم )
حالا یه مشکلی دارم :
- روشنش که میکنم عکس کابل و Itunes میاد میزنم واسه BlackRa1N که جیل بشه .
رو PC پیغام JailBreack رو میده و بعد میگه Waiting For Reboot . رو I Phone هم عکس اون یارو میاد . قبلا به 10 - 15 ثانیه ریست میشه . حالا این یارو عکسش تا 20 دقیقه رو گوشی میمونه بعد باز ریست میکنه دوباره روز ار نو روزی از نو .
در کل گوشیم بالا نمیاد . :41:
...

kasra_khan2003
11-01-2010, 16:43
یه مشکلی پیش اومده :

من از Cydia کلی چیزی دانلود کردم . بعد یه جوریایی احساس میکردم باطری زیاد مصرف میکنه . از یه بنده خدایی پرسیدم گفت یه سری از برنامه هات بازه داره باطری مصرف میکنه . حالا یه سوال :
- آیفون چیزی مثل Task Manager نداره که بدونم چه چیزهایی بازه ببندم ؟
----
ادامه ...
چون من نمیدونستم چیکار کنم گفتم بی خیال نرم افزار ها بشم دوباره دانلود میکنم . زدم Reset All Content & .. (گوشی رو ریست کلی کردم )
حالا یه مشکلی دارم :
- روشنش که میکنم عکس کابل و Itunes میاد میزنم واسه BlackRa1N که جیل بشه .
رو PC پیغام JailBreack رو میده و بعد میگه Waiting For Reboot . رو I Phone هم عکس اون یارو میاد . قبلا به 10 - 15 ثانیه ریست میشه . حالا این یارو عکسش تا 20 دقیقه رو گوشی میمونه بعد باز ریست میکنه دوباره روز ار نو روزی از نو .
در کل گوشیم بالا نمیاد . :41:
...

من یه بار شانسی همچین برنامه ای دانلود کردم، اما تاثیری نداشت چون آفون اجازه نمیده برنامه ای تو پشت زمینه باز باشه! شما 3G رو خاموش کردی؟ و Location Services؟ این دوتا رو مصرف باتری تاثیر دارن

ببین با Restore کردن درست میشه، فایل Restore رو دانلود کردی؟

system1000
11-01-2010, 17:10
سلام.
دوستانی که 3جی اس دارن و 3جی داشتن (چه توقعاتی دارم :18::31:) ، به نظرتون ارزش داره 3جی رو رد کنم و 300 تومن بزارم روش 3 جی اس بگیرم ؟

Doctor.Freeman
11-01-2010, 19:22
سلام.
دوستانی که 3جی اس دارن و 3جی داشتن (چه توقعاتی دارم :18::31:) ، به نظرتون ارزش داره 3جی رو رد کنم و 300 تومن بزارم روش 3 جی اس بگیرم ؟

اگه 3GS نو هست آره 100٪ .
فقط اول خوب در موردش آمار بگیر . خوب یاد بگیر که وقتی خریدی مثل من تو گل گیر نکنی . :11:

Doctor.Freeman
11-01-2010, 19:25
من یه بار شانسی همچین برنامه ای دانلود کردم، اما تاثیری نداشت چون آفون اجازه نمیده برنامه ای تو پشت زمینه باز باشه! شما 3G رو خاموش کردی؟ و Location Services؟ این دوتا رو مصرف باتری تاثیر دارن

ببین با Restore کردن درست میشه، فایل Restore رو دانلود کردی؟

چقد من مزاحم شما میشم .
اون مشکل حل شد . فایل Restore رو دانلود کردم و Restore کردم . گوشی بالا اومد . درسته درسته فقط آنتنم پریده کلا نمیاد . سیم کارتم مشکل نداشت ( 3 تا سیم کارت گذاشتم )‌ همه چی رو چک کردم . آنتنم خالیه .
مشکل از چیه ؟
من گوشی رو به نام Unlock Factory خریدم به نظرت امکانش هست Unlock Factory بپره ؟‌
...
خیلی خیلی ممنونم که انقد کمکم کردی . :11:

kasra_khan2003
11-01-2010, 21:55
چقد من مزاحم شما میشم .
اون مشکل حل شد . فایل Restore رو دانلود کردم و Restore کردم . گوشی بالا اومد . درسته درسته فقط آنتنم پریده کلا نمیاد . سیم کارتم مشکل نداشت ( 3 تا سیم کارت گذاشتم )‌ همه چی رو چک کردم . آنتنم خالیه .
مشکل از چیه ؟
من گوشی رو به نام Unlock Factory خریدم به نظرت امکانش هست Unlock Factory بپره ؟‌
...
خیلی خیلی ممنونم که انقد کمکم کردی . [/B] :11:

نه! نباید بپره، فقط ببین، وقتی restore کردی، آخرش باید به نت وصل باشی! چون iTunes وصل میشه به سرور و گوشیت رو چک میکنه، بعد میگه که آنتن هم برگشت!

اگه بازی دیدی برنگشت، احتمال داره آنلاک فکتوری نباشه ( اما بعید میدونم! )

Farzad162
12-01-2010, 14:07
سلام!
میشه بگین موقع خرید باید چیا رو چک کنم؟
تا حالا با آیفون کار نکردم. برای اینکه بفهمم آنلاک فکتوریه باید ریستور کنم دیگه؟ چجوری؟

Raptor 2009
12-01-2010, 17:46
دیروز به قصد خرید i8910 رفتم علاالدین تو غرفه سامسونگ باهاش کار کردم..ال سی دیش خیلی معرکه بود :-o و خلاصه کلی گشتم اخرش 490 بودش..بعد چشم خورد به hd2 و 4.3 اینچ ال سی دیش بدجور وسوسم کرد :div: بی خیال سامسونگه شدم کل 6 طبقه رو زیر و رو کردم!
نکته جالب این بودش که دیگه مث قدیم طبقه های بالا ارزون نمیدن! و طبقه همکف به نسبت ارزونتر از طبقه های 5 و 6 میدن

مثلا hd 2 با گارانتی پارس کامتل کمترینه کمترین قیمت 745 بود!!! با یاسم همین حدودا! تو طبقه همکف 710 بود ..!
690 ام یه جا میدادن
رفتم تو مغازه اچ دی 2 رو بخرم..یه مردی خریده بود داد باهاش کار کردم نسبت به تمام ppc هایی که تا حالا دیده بودم بهتر بودش ولی مشکل بی نور بودن ال سی دی و ..توش بودش دو دل شدم آخرش خریدمش...نخریدمش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اپلو خریدم ..گفتم هر گوشی ایی بگیرم پشیمون میشم بعده یه مدت..این دبلیو 580 ام نگه میدارم نقصای اینو پوشش بده

الان جیل بریکش کردم اون نقص کالر ایدی و دلیور فعلا حل شده..منتها این فایلای ipa رو نمیدونم چطوری باید نصب کنم
با سیدیا یه سری برنامه و بازی ریختم جالب نیستن خیلی
میخوام یه برنامه مفتی از تو ایتونز دانلود کنم ارور 1009 میده. تو نت سرچ کردم میگه باید --- داشته باشی ..یعنی با u95 و ..نمیشه برنامه مفتی دانلود کرد؟؟

Raptor 2009
12-01-2010, 18:26
من دیشب اکانت ساختم برا برانکس نیویورک..تازه زیپ کودشم درست وارد کردم!

همه اینکارارو میکنم..ارور 1009 رو میده که تو نت سرچیدم میگه ماله آی پیه! آی پی ایرانو میفهمه نمیذاره..با برنامه ایتونز میام دانلود کنم اونم نمیکنه دبه میکنه...ظاهر هیتلر شکن رو آیتونز جواب نمیده! با یو هم زدم با جاپم زدم فایده نکرد.دوستم میگه باید vp*n داشته باشی.چی کنم :div:

راستی..این mp3 ظاهر مشکلش داره حادتر میشه

تو آیتونز یهو سر خود ورداشت تا فیها خالدون هاردم هر آهنگ چرت و پرتیم بود پیدا کرده همرو کرده تو یه لیست میگه بریزم تو گوشیت؟؟؟
نمیخوام بابا
خودم میخوام یه سری آهنگای favorite امو بریزم چیکار باید بکنم! بر خلاف خوده گوشی که انقدر راحته کارکردنش..نمیدونم این ایتونز چرا اینطوریه :D

sakura
12-01-2010, 22:50
من دارم میرم دوبی اگه از اونجا بگیرم چینی بهم نمیدن؟

آیفونی که تو کانادا هست فرقش با آیفونی که تو دوبی هست چیه؟؟؟