PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من cs4 extended دارم آیا راهی هست که به me تبدیل بشه که بتونم فارسی نویسی کنم در فتوشاپ ؟؟؟

MESHKIPOSH
27-06-2009, 15:01
من cs4 extended دانلود کردم و نصب کردم اما حالا متوجه شدم که در نسخه me میشه مستقیما فارسی نوشت ، راهی داره که با دانلود یک سری فایل کم حجم یا .... تبدیل به me بشه که بتونم فارسی نویسی کنم ؟

MESHKIPOSH
27-06-2009, 17:10
کسی راهنمایی نمیکنه؟

avecina.ir
27-06-2009, 17:23
سلامم..
من cs4 extended دانلود کردم و نصب کردم اما حالا متوجه شدم که در نسخه me میشه مستقیما فارسی نوشت ، راهی داره که با دانلود یک سری فایل کم حجم یا .... تبدیل به me بشه که بتونم فارسی نویسی کنم ؟
نه عزیز دل مثل اینه که بخوای ویندوز XP Home Edition را به XP Professional تبدیل کنی که نشدنیه..
راهش اینه یدونه هزاری تانخورده از جیبت دربیاری یه CD نسخه ی Middle Eastern را تهیه کنی.. قیمتش خارج از ایران بالای یک و نیم میلیون تومنه و فرنگیها توی خواب شبشون آرزو میکنن این را داشته باشن.. لینک دانلودش هم که همه جا هستش:46:

MESHKIPOSH
27-06-2009, 17:58
سلامم..
نه عزیز دل مثل اینه که بخوای ویندوز XP Home Edition را به XP Professional تبدیل کنی که نشدنیه..
راهش اینه یدونه هزاری تانخورده از جیبت دربیاری یه CD نسخه ی Middle Eastern را تهیه کنی.. قیمتش خارج از ایران بالای یک و نیم میلیون تومنه و فرنگیها توی خواب شبشون آرزو میکنن این را داشته باشن.. لینک دانلودش هم که همه جا هستش:46:
ok مرسی ، مجبورم دوباره دانلود کنم:13:

sophitia
27-06-2009, 20:44
یه راهی هستش
اونم اینکه یه PSD داشته باشی که توش فارسی نوشته شده باشه ، شما با تغییر آن نوشته میتونی هر چقدر که دلت بخواهد فارسی بنویسی
متون تایپ شده قبلی را پاک کن و متن خود را به زبان فارسی تایپ کن . تنها دقت کنید که زبان ویندوز بر روی فارسی تنظیم شده باشد.

avecina.ir
27-06-2009, 21:02
سلامم..
یه راهی هستش
اونم اینکه یه PSD داشته باشی که توش فارسی نوشته شده باشه ، شما با تغییر آن نوشته میتونی هر چقدر که دلت بخواهد فارسی بنویسی
متون تایپ شده قبلی را پاک کن و متن خود را به زبان فارسی تایپ کن . تنها دقت کنید که زبان ویندوز بر روی فارسی تنظیم شده باشد.
واسه فارسی نوشتن توی فوتوشاپ معمولی روشهای مختلفی هستش..
ولی ایشون چیز دیگه ای پرسیده بود..>>تبدیل فوتوشاپ معمولی به Middle Eastern

Hitman-Group
27-06-2009, 22:02
از برنامه های فارسی نویس هم میتونی استفاده کنی!!!!!!!!!!!!!!

sophitia
28-06-2009, 23:21
سلامم..
واسه فارسی نوشتن توی فوتوشاپ معمولی روشهای مختلفی هستش..
ولی ایشون چیز دیگه ای پرسیده بود..>>تبدیل فوتوشاپ معمولی به Middle Eastern

دوست عزیز فتوشاپ CS4 همون طور که گفتم این قابلیت را دارد که تنها با یک فایل PSD که توش فارسی نوشته شده باشه به نسخه Middle Eastern تبدیل بشه
یه امتحانی بکنید خودتون متوجه میشید

avecina.ir
28-06-2009, 23:54
سلامم..
دوست عزیز فتوشاپ CS4 همون طور که گفتم این قابلیت را دارد که تنها با یک فایل PSD که توش فارسی نوشته شده باشه به نسخه Middle Eastern تبدیل بشه
یه امتحانی بکنید خودتون متوجه میشیدببین دوست جان.. برو داخل همون فوتوشاپیت که میگی تبدیلش کردی به نسخه ی ME .. از منوی Help روی About Photoshop کلیک کن تا تصویری مثل عکس زیر بیاد و یه شات ازش بگیر بذار اینجا.. اگه مثل عکس زیر بودش اونوقت یعنی ME هستش.. به احتمال 99.99 درصد میگم اشتباه میکنی و اینی که گفتی فقط یه ترفند فارسی نویسی تووی فوتوشاپه.. نه اینکه تبدیلش کرده باشی به نسخه ی ME ..
حالا..>>>>
فوتوشاپت را پاک کن و دوباره از فایل اصلیش نصبش کن.. حالا همون مسیری که گفتم را برو و نگاه کن ببین ننوشته باشه Middle Eastern.. یه شات بگیر و save کن..
حالا همون روشی که خودت گفتی واسه تبدیل به ME را اجرا کن و دوباره به اوون مسیر برو و یه شات دیگه بگیر ببینم چطور ممکنه با وارد کردن یه PSD به نسخه ی ME تبدیل شده باشه.. هر دو شاتی که گرفتی بذار اینجا تا صحت صحبت شما را با چشممون ببینیم..
>>>>

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sophitia
29-06-2009, 09:56
عزیز دلم منظور منم ترفند بود نه اینکه بتونیم نسخه عوض کنیم
اون دوست عزیزی که میخواست فارسی بنویسه تنها از این طریق میشد

avecina.ir
29-06-2009, 10:10
عزیز دلم منظور منم ترفند بود نه اینکه بتونیم نسخه عوض کنیم
اون دوست عزیزی که میخواست فارسی بنویسه تنها از این طریق میشد
دوست جان پستهای قبلی را با دقت نگاه نکردی.. بنده خودم تووی پست 6 همین را گفتم ولی شما اومدی در پاسخ گفتی>>

که بنده بازم گفتم محاله..
خواهشن درخواست اوون دوستمون را در پست اول درست نگاه کنین بعد راهکار بدین:13:.. ایشون میخواست فوتوشاپش را به ME تبدیل کنه..
..

iranian_genius
01-07-2009, 12:09
دوستان مباحث مربوط به فارسی نویسی رو فقط توی این تاپیک مطرح کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید