PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ايفون يا ايپادبه همراه يك گوشی ديگه؟؟؟؟

acmilan308
20-06-2009, 16:18
سلام به همه
دوستان ميخواستم نظر شما رو در مورد زير بپرسم؟
من الان يه n79 دارم ايا اون رو بفروشم ويه ايفون بخرم يا اينكه اون رو نيگر دارم ويه ايپاد بگيرم؟؟
ممنون

armin_software
20-06-2009, 16:55
اگر عشق آیفونی بفروش برو یک 1200 با یک آیپاد بزار!
ولی از دوربین+GPS رو از دست می دی!

hasanmotori
20-06-2009, 17:07
به نظر من ان79 و نگه دار و یه آیپاد بخر... ان79 اون چیزایی که آیپاد نداره رو داره مثل دوربین و جی پی اس
اگه بخای ان79 و بفروشی اگه 200 تومن بخرنش باید 600 تومن بزاری رو پولت تا بتونی آیفون بخری ولی الان میتونی با 250 تومن یه آیپاد بخری

اگر عشق آیفونی بفروش برو یک 1200 با یک آیپاد بزار!
ولی از دوربین+GPS رو از دست می دی!

منظور شما واضح نیست!
یعنی شما میگی بره ان79 و بفروشه بعد یه 1200 بخره و یه آیپاد؟

armin_software
20-06-2009, 17:19
دوست عزیز به نظر من صبر کن چون اپل 3g شده 99 دلار! شاید ارزونتر بشه!

hasanmotori
20-06-2009, 17:30
دوست عزیز به نظر من صبر کن چون اپل 3g شده 99 دلار! شاید ارزونتر بشه!

کجا قیمتش شده 99 دلار !؟ :27:
اون قیمت لاکش هست یعنی فقط روی همون اپراتوری کار میکنه که باهاش قرار داد میبندی اون 99 دلار و اول میدی بعد تا مثلاً 2 سال ماهانه پول میدی تا بشه 800 دلار یا میتونی آنلاک فکتوریشو بخری که همون 700 800 دلاره

این یه سایت آمریکایی هست که آیفون 8 گیگو 660 دلار و 16 گیگو 770 دلار میفروشه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

acmilan308
20-06-2009, 18:19
سلام
ممنون از جوابهاي سريع شما.
ميخواستم ببينم ايفون 2g الان نوش گیر مياد؟؟
و ديگه اينكه اگر آیپاد بگیرم تمام امكاناتش از جمله :سی پي يوش و گرافيكش يكيه؟؟ .
ممنون

hasanmotori
20-06-2009, 18:50
سلام
ممنون از جوابهاي سريع شما.
ميخواستم ببينم ايفون 2g الان نوش گیر مياد؟؟
و ديگه اينكه اگر آیپاد بگیرم تمام امكاناتش از جمله :سی پي يوش و گرافيكش يكيه؟؟ .
ممنون

با تولید آیفون 3جی دیگه 2جی تولید نمیشه ولی اگه بگردی شاید پیدا کنی
آره سی پی یو و گرافیکش یکیه

MohandesMCD
20-06-2009, 19:15
واقعا خرید آیپاد هیچ توجیحی نداره.ضمن اینکه وقتی با آیفون(یا آیپاد) کار کنی گوشیت تو ذوقت میخوره
پس بهتره آیفون بخری

hasanmotori
20-06-2009, 19:31
واقعا خرید آیپاد هیچ توجیحی نداره.ضمن اینکه وقتی با آیفون(یا آیپاد) کار کنی گوشیت تو ذوقت میخوره
پس بهتره آیفون بخری

آیپاد 250 تومن + ان79 300 تومن = 550 تومن = اینترفیس و بازیها و برنامه های آیفون + دوربین 5 مگاپیکسلی + فرستنده اف ام + فیلم برداری vga 30 فریم + بلوتوث بدون نیاز یه نرم افزار + gps متوسط + برنامه های جاوا + صدای اسپیکر قوی + قابلیت های تلفنی بهتر + ...
آیفون 800 تومن = اینترفیس و بازیها و برنامه های آیفون + دوربین 2 بدون فوکوس اتوماتیک بدون فلش + gps عالی

حالا به نظر شما خریدن کدوم به صرفه تره ؟
با خرید آیفون به تنهایی فقط یه gps قویتر دارید که عملاً استفاده زیادی نداره و اگه کسی بخاد استفاده کنه gps ان79 کارشو راه میندازه

MohandesMCD
20-06-2009, 23:04
آیپاد 250 تومن + ان79 300 تومن = 550 تومن = اینترفیس و بازیها و برنامه های آیفون + دوربین 5 مگاپیکسلی + فرستنده اف ام + فیلم برداری vga 30 فریم + بلوتوث بدون نیاز یه نرم افزار + gps متوسط + برنامه های جاوا + صدای اسپیکر قوی + قابلیت های تلفنی بهتر + ...
آیفون 800 تومن = اینترفیس و بازیها و برنامه های آیفون + دوربین 2 بدون فوکوس اتوماتیک بدون فلش + gps عالی

حالا به نظر شما خریدن کدوم به صرفه تره ؟
با خرید آیفون به تنهایی فقط یه gps قویتر دارید که عملاً استفاده زیادی نداره و اگه کسی بخاد استفاده کنه gps ان79 کارشو راه میندازه

برنامه های جاوا؟؟؟ شما وقتی با آیپاد کار کنی و برنامه هاشو ببینی بیخیال جاوا و سیمبین میشی
فرستنده اف ام :اگه میخا آهنگ پخش کنی روی ماشینت میتونی بری تبدیل بخری برای آیفون و راحت به ماشین وصل کنی تو پایتخت هم پره
کسی که آیفون میخره قید بلوتوث بازی رو باید بزنه.کاریش نمیشه کرد
من نظرم رو گفتم به هر حال.خودمم آیپاد داشتم بنا به دلایلی فروختم.قول میدم حالت بهم میخوره وقتی آیپاد داشته باشی و با نوکیا کار کنی.کیفیت صفحه تعطیل.صدا تعطیل.اینترفیس تعطیل.
سلیقه ای هست دیگه شما بخای بخری من با چماق که نمیام جلوت رو بگیرم!!!

hasanmotori
20-06-2009, 23:32
برنامه های جاوا؟؟؟ شما وقتی با آیپاد کار کنی و برنامه هاشو ببینی بیخیال جاوا و سیمبین میشی
فرستنده اف ام :اگه میخا آهنگ پخش کنی روی ماشینت میتونی بری تبدیل بخری برای آیفون و راحت به ماشین وصل کنی تو پایتخت هم پره
کسی که آیفون میخره قید بلوتوث بازی رو باید بزنه.کاریش نمیشه کرد
من نظرم رو گفتم به هر حال.خودمم آیپاد داشتم بنا به دلایلی فروختم.قول میدم حالت بهم میخوره وقتی آیپاد داشته باشی و با نوکیا کار کنی.کیفیت صفحه تعطیل.صدا تعطیل.اینترفیس تعطیل.
سلیقه ای هست دیگه شما بخای بخری من با چماق که نمیام جلوت رو بگیرم!!!

درسته برنامه های جاوا در برابر برنامه های آیفون حرفی برای گفتن ندارن ولی بعضی از نرم افزارا مثلاً نرم افزار بانکو از این چیزا جاوا هستن و اگه کسی بهشون نیاز داشته باشه باید چی کار کنه؟
اگه منظور شما از تبدیل نوار مغناطیسیه من خودم دارم ولی ضبط ماشینو خراب میکنن و هر وقتم سوار ماشین یکی دیگه میشم که نوار مغناطیسی نداره دیگه هیچی من الان مجبور شدم برم یه ضبط ورودی دار(aux ) بخرم در حالی که اگه گوشیم فرستنده اف ام داشت نیازی به این کار نبود. یعنی به نظر شما بده که هر جا میری بدون نیاز به هیچ فیش یا تبدیلی بتونی آهنگ پخش کنی؟
الان شاید بلوتوث بازی دیگه مثل قبل خیلی زیاد نباشه ولی یه موقع شما میری یه جایی یکی فیلم میگیره یا عکس بعد شما میخای ازش بگیری باید چی کار کنی؟ وقتی این دوستمون ان79 داره به نظر شما باید بیاد بفروشتش با کلی ضرر بعد اونوقت قید بلوتوثو عکسو فیلمو این چیزا رو بزنه؟
من فکر کنم شما به یه نکته دقت نکردی..این دوستمون خودش ان79 داره

Khashayar King
20-06-2009, 23:51
به نظر من بیخیال ایفون شو !! من خودم ایفون دارم !! 2 تا !! ولی فقط کلاس داره !! اگه میخوای کارایی داشته باشه نه ایفون بگیر

نه ایپد ! برو دنبال htc حد اقلش اینه که مثل من پشیمون نمیشی !! منم اون موقع زود تصمیم گرفتم رفتم ایفون خریدم ولی الان

سخت پشیمونم ! چون بدرد داخل ایران نمیخوره !!

یا ان 79 تو نگه دار هیچی نخر یا برو htc بخر مثلا مدل touch hd که خیلی شبیه ایفون هم هست ! من خودم ایفون 3جی دارم !

از ما گفتن بود ! پشیمون میشی !

درسته برنامه های جاوا در برابر برنامه های آیفون حرفی برای گفتن ندارن ولی بعضی از نرم افزارا مثلاً نرم افزار بانکو از این چیزا جاوا هستن و اگه کسی بهشون نیاز داشته باشه باید چی کار کنه؟
اگه منظور شما از تبدیل نوار مغناطیسیه من خودم دارم ولی ضبط ماشینو خراب میکنن و هر وقتم سوار ماشین یکی دیگه میشم که نوار مغناطیسی نداره دیگه هیچی من الان مجبور شدم برم یه ضبط ورودی دار(aux ) بخرم در حالی که اگه گوشیم فرستنده اف ام داشت نیازی به این کار نبود. یعنی به نظر شما بده که هر جا میری بدون نیاز به هیچ فیش یا تبدیلی بتونی آهنگ پخش کنی؟
الان شاید بلوتوث بازی دیگه مثل قبل خیلی زیاد نباشه ولی یه موقع شما میری یه جایی یکی فیلم میگیره یا عکس بعد شما میخای ازش بگیری باید چی کار کنی؟ وقتی این دوستمون ان79 داره به نظر شما باید بیاد بفروشتش با کلی ضرر بعد اونوقت قید بلوتوثو عکسو فیلمو این چیزا رو بزنه؟
من فکر کنم شما به یه نکته دقت نکردی..این دوستمون خودش ان79 داره
حرفش حقه! من بهت گفتم ولی

نظر با خودته

با تشکر ، خشایار

acmilan308
21-06-2009, 00:01
سلام
واقعا از همه شما ممنونم درست تو همينجا خودم گير افتادم...
از يه طرف اگرآیپاد بگیرم هميشه بايد هردوشو با هم اينور و اونور ببرم..
از طرف ديگه اگر ايفون بگيرم بايد قيد چیزاي ديگرو بزنم مثل همين فرستنده ي اف ام...
در هر صورت از اينكه لطف كردين و وقت گذاشتين خيلي ممنونم

ninja3000sh
21-06-2009, 00:01
به نظر من شما با دو تا سیستم عامل کار کنین بهتره تا یک سیستم عامل.
شما با خرج کردن پول کمتر میتونین هم n79 رو داشته باشین و هم صاحب یک آیپاد تاچ شوید.
میشه گفت 95 درصد برنامه های آیفون به آیپاد تاچ هم میخوره میمونه اون 5 درصد که مربوط میشه به dial و sms.
از نظر cpu و ... هم کلا شبیه هم هستند حتی آیپاد تاچ کمی نازکتر از آیفون هست و حملش بسیار راحته یعنی شما میتونی هم n79 و هم آیپاد تاچ رو تو یه جیب شلوارت بزاری.
آیفون بازار دست دوم خوبی نداره و موقع فروشش با توجه به اون قیمتی که میخری نباید انتظار داشته باشی که اندازه همون قیمت هم بفروشی.بنابراین ممکنه بعد از فروش n79 پشیمون بشی و بگی کاش همون n79 رو داشتم با یه دونه آیپاد و با هر دو تا هم کار میکردم.
به نظر من شما همون آیپاد تاچ رو بگیر و n79 رو هم نگه دار.
موفق باشی.

acmilan308
21-06-2009, 00:23
خشايار جان منم به احتمال 80% به نظر دوستمون حسن جان(اگر درست بگم) و (ninja3000sh ) عزيزعمل كنم
چون هم از لحظ اقتصادي به صرفه تره هم امكانات زيادي رو با هم دارم
ممنون از همه

Khashayar King
21-06-2009, 09:11
خشايار جان منم به احتمال 80% به نظر دوستمون حسن جان(اگر درست بگم) و (ninja3000sh ) عزيزعمل كنم
چون هم از لحظ اقتصادي به صرفه تره هم امكانات زيادي رو با هم دارم
ممنون از همه
بله منم باهاشون . موافقم امید وارم موفق باشی !

به امید دیدار ..........

با تشکر ،خشایار

MohandesMCD
21-06-2009, 10:31
اگه میخای همه چیزو رو یه گوشی داشته باشی باید بری با سامسونگ فکر کنی.الته سامسونگ هم بازیهاش به پای آیفون نمیرسه

peter-se
21-06-2009, 11:15
شما شک نکن تو نگهداشتن گوشیت و خرید ایپاد بنده این مژده رو هم به شما بدم که در ورژن2gایپاد بلوتوث هم وجود دارد که در فریم ویر3.0 فعال شده(چند روزه) قیمت8گیگ ان250تومن و16گیگ ان300 تومن که من پیشنهاد خرید16گیگ ان رو میکنم در ضمن همان طور که دوستان اشاره کردن ایپاد کاملا نازک وسبک است و شما از بابت حمل دو دستگاه در یک زمان نگران نباشد
ببینید فرق ایپاد و ایفون یه دوربین زپرتی و فون بود هست که فون بودنش هم دردسره مخصوصا که خیلی کم شارژ نگه میداره بخواطر فون بودن و شما بخواطر این مزخرفات کلی پول الکی باید بدین