PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به شرکت digikala برای خرید میشه اعتماد کرد؟

fire_gun
13-06-2009, 11:25
:21:به شرکت digikala برای خرید میشه اعتماد کرد؟:27:
:40:لطفا پاسخ دهید؟

4870x2
13-06-2009, 11:31
اره ولي خيلي گرون مي ده
شما از اين سايت بگير امتحان شده هستش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Vallio
17-06-2009, 11:22
گوشی شاپ زیاد ارزون میده !
من میخام گوشی ازش بگیرم ؟ یکم بهش شک کردم !؟
چی کار کنم ؟ ...

M o h a m m a d
17-06-2009, 19:31
شما خودت از گوشی شاپ خرید کــردی ؟
مطمئنه 100% ؟؟

S@nti@go_s&k
17-06-2009, 20:50
سلام

از چه نظر مطمین باشه منظورت اینه که گوشی تحویل داده میشه بهت

بله مطمینه

Vallio
17-06-2009, 21:37
نه سروش جان اینکه قیمت هاش حتی کمتر از قیمت نمایندگی هستش !
مثلا قیمت Samsung M3510 Beat b رو با گوشی شاپ مقایسه کن ...

ninja3000sh
17-06-2009, 22:19
گوشی شاپ چون دفتر مرکزیش تو خیابان جمهوری هست و طرفهای علاءالدین بنابراین اکثر قیمت گوشی هاش ممکنه 20 یا 30 تومن از خود علاء الدین گرونتر باشه.که هزینه ارسال و پیک موتوری هم به عهده خود مشتری هستش.
من به دفتر گوشی شاپ تو تهران رفته ام شاید فکر کنید که اندازه یه فروشگاهه ولی اونطوریها هم نیست در اصل یه مغازه 40 یا 50 متر مربعی هست .و وقتی درخواست گوشی هم میکنید ممکنه برن و از علاءالدین براتون بخرن .
در کل به نظر من بروز ترین و مطمئن ترین سایت موبایل اول گوشی شاپ و بعدش دیجی کالا هستش.

p30time
24-08-2009, 04:24
سلام

چون معمولا اين تاپيك در اوايل نتايج گوگل ــه، من اينو اينجا ميذارم، تا براي دوستان ديگه هم راهنما بشه:

================================================
منبع: كپي شده از سايت "پرشين تولز"

با سلام خدمت دوستان عزيز

حتما همه شما شركت معتبر!! ديجي كالا رو مي شناسيد.

شايد خيلي ها خريد كرده باشيد، ولي من ميخوام ماجراي خريد خودم رو بگم كه كسايي كه قصد خريد دارن، شايد بدردشون بخوره ....

===================

من يك هارد اكسترنال 1 ترابايت به قيمت 120 تومن [/URL]از اين شركت خريداري كردم:

من شهرستان هستم. و بعد از 2 روز هارد برام رسيد. به محض اينكه بازش كردم و وصلش كردم، فهميدم خرابه و اصلا كار نمي كنه ( البته خب شانس من بوده ديگه! ) ....

وقتي به شركت زنگ زدم، گفتن كه بفرستين براي ما تا ما براتون بفرستيم به گارانتي ( سازگار ). من هم 5 تومن پول پست دادم و فرستادم.
بعد از 2 هفته كه تقريبا هر روز با شركتشون تماس مي گرفتم(اينقدر كه الان نصف شركت منو به فاميلي ام ميشناسن :D ) ، بلاخره هارد ديروز به دستم رسيد ( من 15 مرداد سفارش داده بود!! ). وقتي با خوشحالي تمام بازش كردم و وصلش كردم، ديدم دوباره خرابه :blink: :blink:
ضمنا يادم رفت بگم! 5 تومن ديگه هم وقتي هارد رسيد به دستم، دادم به پست! يعني تا اينجا 10 تومن پول پست.

===================

ديگه سرتون رو درد نيارم! طي تماس هاي بيشماري كه با Digikala و گارانتي سازگار داشتم، فهميدم كه شركت ديجي كالا لطف كرده و يك هارد 500 رو فرستاده به گارانتي سازگار ( طبق صحبت كسي كه در گارانتي هارد رو تست كرده (آقاي كوشككي) ) و هارد من رو بدون اينكه بهش دست بزنن، باز فرستادن براي خودم.
يك روز قبل وقتي با آقاي نامدار ( فكر كنم مدير فني سايت باشن ) صحبت كردم، قرار بر اين شد كه ايندفعه كه ميخوام هارد رو بفرستم :blink: ، پول پست يك طرف رو ديجي كالا تقبل كنه! روز دوم ( امروز ) كه زنگ زدم، ايشون گفتن نه!! همه اش رو بايد خودتون تقبل كنيد ..... گفتم چرا؟ .... گفتن چون شما داريد ما رو متهم مي كنيد :blink:
جالبه! ايشون گفتن يكبار ما اين لطف رو بهتون كرديم ( كدوم لطف؟ همه پولش رو خودم دادم، آخرش هم گند زديد رفته پي كارش! ) و دوباره اين لطف رو در حق تون انجام نمي ديم ( كه اگر همون اول اينو مي گفتيد، من خودم مي فرستادم گارانتي و اينقدر دردسر درست نمي شد! )

خلاصه اينكه پس از كلي صحبت هاي ضد و نقيض، من فهميدم كه اينا هارد رو اشتباه فرستادن و دوباره بايد 10 تومن ديگه پول پست پياده بشم :hmm: :hmm:

اما نكته اينجاست: 120 تومن پول هارد ( كه وقتي با يكي از اقوام كه تازه هارد خريده بود صحبت كردم، فهميدم كه قيمت اصلي اش، 110 تومن هست!! ) + 10 تومن پول پست اول = 130 تومن + 10 تومن پول پست دوم = 140 تومن :blink::blink:

يعني براي يك هارد 110 تومني، من بايد 140 تومن پياده ميشدم!! :o

فعلا هم هارد رو گذاشتم تو خونه، ببينم مي تونم كار ديگه اي بكنم، يا اينكه بايد دوباره 10 تومن خرج پست كنم و 2 هفته ديگه صبر كنم!!!

===================

يك نكته ديگه هم كه از ديجي كالا فهميدم، اينكه قيمت تمام گوشي هاش، حداقل 10 تومن بيشتر از قيمت بازاره! (احتمالا بقيه كالاهاش هم همينطوره! ) اينا پول پست نمي گيرن، ولي دوبله ي پول پست رو مي كشن روي قيمت جنس!
البته به نظر من اگر تهراني ها از اين شركت خريد كنن، خيلي خيلي ببخشيد، ولي حماقته! چون با قيمت خيلي پايين تر مي تونن گير بيارن ( 20 تومن زيرقيمت ديجي كالا يا حتي بيشتر در بعضي اجناس! )
روي صحبت من، بيشتر با شهرستاني هاي عزيزه.

ضمنا اگر هركدوم از مسئولان اين شركت اين متن رو مي بينن، بدونن كه به هيچ وجه من راضي نيستم! مي دونم كه اينجور پولها تو گلوتون گير مي كنه ....

درسته كه مبلغي كه از دست دادم، نسبتا چشمگيره! ولي بيشتر از اون مبلغ، دلم براي وقتي كه هدر رفت و براي اعصاب خوردي هاي اين ماجرا مي سوزه!
=============================

ببخشيد طولاني شد! من اينو در فروم هاي ديگه هم ارسال خواهم كرد! چون حق من خورده شده و دوست ندارم حق كس ديگه اي خورده بشه.

اگر كسي سوالي، پيشنهادي، انتقادي داره، اينجا بگه! ممنون مي شم.

اگر هم حال نداشتيد متن رو بخونيد، بگيد تا خلاصه اش رو بنويسم :D

با تشكر از دوستان عزيز

اين هم براي اينكه راحت سرچ بشه:

اعتماد , ديجي كالا , digikala , آيا ميشه به ديجي كالا اعتماد كرد؟ , اعتماد به digikala , خريد از ديجي كالا

safarchi
24-08-2009, 11:58
دوست عزیز مطمئن باش کالا بدستت میرسه ولی حالا شانس این آقا این طوری بوده چون ما یه لپ تاپ سفارش داده بودیم برام اومد تازه با یه کول دیسک 2گیگی
درمورد قیمت هاشم توجه داشته باشین که این شرکت گارنتی اصلی رو میده برای همین فکر میکنید با بازار اختلاف داره در صورتی که اگه نگاه کنید با گارانتی اصلی ممکنه 1تومن تفاوت داشته باشه
:8::8:

Ssarshar
24-08-2009, 13:02
منم يه گوشي و يه دوربين هنديكم از ديجيكالا سفارش دادم آورد و سالم بود ! در ضمن من تهرانم

Shahin_Turk
24-08-2009, 13:09
:21:به شرکت digikala برای خرید میشه اعتماد کرد؟:27:
:40:لطفا پاسخ دهید؟
تو ايران نميشه به يک شرکتي 100% اعتماد کرد.
هنگام چنين خريدهايي بايد به خدا توکل داشته باشي که سرت کلاه نره!
50 -50 هست يا مياد به دستت ميره و يا ....

pulp_152
24-08-2009, 14:00
قبلا یکی از دوستان همینجا چنینی سوالی رو پرسیدند و اخرشم با شک و تردید گوشی رو گرفتن ..

فقط میتونم بگم سری قبلی بدستش رسید و راضی هم بود ..

البته صحبت دوستمون در پست های قبل رو هم مد نظر بگیرید ..

p30time
24-08-2009, 14:12
منم يه گوشي و يه دوربين هنديكم از ديجيكالا سفارش دادم آورد و سالم بود ! در ضمن من تهرانم

خب آره! تهران راحته .... اگه حقتو بخورن، ميره شركتشون رو روي سرشون خراب مي كني :31:

ولي شهرستان ها نمي شه! كلا به نظر من تاجايي كه مي شه، حضوري بايد خريد كرد ... حتي اگر لازم باشه 7 ، 8 تومن هم بيشتر بدي، باز همه حضوري بهتره ....

:10:

ninja3000sh
24-08-2009, 14:55
هارد اکسترنال در کل یه دستگاه حساسی هستش و اگه خراب در بیاد خودش گارانتی داره که میتونید مستقیم به گارانتی مراجعه کنید.
اصلا شما اگه هارد رو از مغازه هم تو تهران بگیرین اونا پکش رو باز نمیکنند تا تستش کنند.(من که تا بحال چنین چیزی ندیده ام بخصوص در مورد هارد اکسترنال تا بحال من سه تا هارد اکسترنال خریده ام از مجتمع کامپیوتری پایتخت ولی تو مغازه باز نکرده اند تا تستش کنند چون همشون گارانتی دارند و از اون سه تاش همشون هم صحیح و سالم در اومده.)میگند تست کنید اگه خراب بود بیارین گارانتی براتون عوض میکنه.البته نباید ضربه های شدید بهش بخوره چون معلوم میشه.احتمال داره از 100 تا یکیش خراب باشه یا مشکل داشته باشه که اون یکیش هم به خدمت شما رسیده.:31:
در مورد موبایل هم قضیه همینطوره:
اگه شما موبایل رو با گارانتی اصلی از گوشی شاپ یا دیجی کالا بگیرین اونا به هیچ وجه باز نمیکنند و تستش نمیکنند.و خود شما باید بازش کنی و تستش کنی و ممکنه باز هم ایراد داشته باشه که اونوقت شما باید مستقیم برین یقه شرکتی که گوشی رو گارانتی کرده رو بگیرین.پس اونا گوشی گارانتی دار رو آکبند میفرستند.
ولی اگه گوشی رو چه از گوشی شاپ و چه از دیجی کالا بدون گارانتی بگیرین اونا گوشی رو تست میکنند.
تستش هم اینجوری که داخلش سیم کارت میندازند و باهاش 5 یا 10 دقیقه ور میرند و با دکمه هاش هم ور میرند ببینند مشکلی داره یا نه.اگه مشکلی نداشت براتون میفرستند.
البته بعد از اینکه گوشی اومد در خونتون شما تا 24 ساعت مهلت تست دارین که در عرض 24 ساعت اگه گوشی خراب شد و یا ادا در اورد میتونید به خود شرکت گزارش بدین.
لوازم برقی کلا حساسه و جنس ژاپنی و چینی و کره مریخی:31: نمیشناسه و احتمال خراب بودنش شانسیه.
ولی در کل دیجی کالا و گوشی شاپ بهترین و بروز ترین سایتها برای خرید موبایل و دیگر وسایل الکترکی هستند.بخصوص برای شهرستانیها.

p30time
24-08-2009, 15:23
هارد اکسترنال در کل یه دستگاه حساسی هستش و اگه خراب در بیاد خودش گارانتی داره که میتونید مستقیم به گارانتی مراجعه کنید.
اصلا شما اگه هارد رو از مغازه هم تو تهران بگیرین اونا پکش رو باز نمیکنند تا تستش کنند.(من که تا بحال چنین چیزی ندیده ام بخصوص در مورد هارد اکسترنال تا بحال من سه تا هارد اکسترنال خریده ام از مجتمع کامپیوتری پایتخت ولی تو مغازه باز نکرده اند تا تستش کنند چون همشون گارانتی دارند و از اون سه تاش همشون هم صحیح و سالم در اومده.)میگند تست کنید اگه خراب بود بیارین گارانتی براتون عوض میکنه.البته نباید ضربه های شدید بهش بخوره چون معلوم میشه.احتمال داره از 100 تا یکیش خراب باشه یا مشکل داشته باشه که اون یکیش هم به خدمت شما رسیده.:31:
در مورد موبایل هم قضیه همینطوره:
اگه شما موبایل رو با گارانتی اصلی از گوشی شاپ یا دیجی کالا بگیرین اونا به هیچ وجه باز نمیکنند و تستش نمیکنند.و خود شما باید بازش کنی و تستش کنی و ممکنه باز هم ایراد داشته باشه که اونوقت شما باید مستقیم برین یقه شرکتی که گوشی رو گارانتی کرده رو بگیرین.پس اونا گوشی گارانتی دار رو آکبند میفرستند.
ولی اگه گوشی رو چه از گوشی شاپ و چه از دیجی کالا بدون گارانتی بگیرین اونا گوشی رو تست میکنند.
تستش هم اینجوری که داخلش سیم کارت میندازند و باهاش 5 یا 10 دقیقه ور میرند و با دکمه هاش هم ور میرند ببینند مشکلی داره یا نه.اگه مشکلی نداشت براتون میفرستند.
البته بعد از اینکه گوشی اومد در خونتون شما تا 24 ساعت مهلت تست دارین که در عرض 24 ساعت اگه گوشی خراب شد و یا ادا در اورد میتونید به خود شرکت گزارش بدین.
لوازم برقی کلا حساسه و جنس ژاپنی و چینی و کره مریخی:31: نمیشناسه و احتمال خراب بودنش شانسیه.
ولی در کل دیجی کالا و گوشی شاپ بهترین و بروز ترین سایتها برای خرید موبایل و دیگر وسایل الکترکی هستند.بخصوص برای شهرستانیها.

حرفهاي شما درسته كاملا! ولي مشكل اينجاست كه گفتن بفرستين به ديجي كالا ( لطف كردن! ) و بعد يك هارد ديگه رو فرستادن گارانتي :18: الان هم ميگن ديگه اين لطف رو براتون نمي كنيم :13:

بايد اينطور شركتها كه مثلا فكر مي كنن معتبر هستن، مشتري مدار باشن و حتي با ضرر كار مردم رو راه بندازن! نه اينكه سنگ بندازن جلوي پاشون :41:

ضمنا! اينا مي گن از گارانتي كه اومده، ما تست كرديم، سالم بوده :18: يكي نيست بگه اگر به شما ربطي نداره، اصلا چرا تست كردين؟ :13:

فكر نمي كردم اين شركت با اين همه ادعا، به خاطر 120 تومن اينقدر مشكل درست كنه!!1 :2: :2:

rozysara
24-08-2009, 15:26
به نظر منم از گوشی شاپ بگیر هم ارزونتره هم بروز تره من خودم که گوشی مو از اونجا گرفتم ZN5 بیرون بدون گارانتی 285 بود من از گوشی شاپ با گارانتی گرفتم 288 تومن البته با هزینه پست 2 روزه هم تحویل دادن

ninja3000sh
24-08-2009, 15:32
حرفهاي شما درسته كاملا! ولي مشكل اينجاست كه گفتن بفرستين به ديجي كالا ( لطف كردن! ) و بعد يك هارد ديگه رو فرستادن گارانتي :18: الان هم ميگن ديگه اين لطف رو براتون نمي كنيم :13:

بايد اينطور شركتها كه مثلا فكر مي كنن معتبر هستن، مشتري مدار باشن و حتي با ضرر كار مردم رو راه بندازن! نه اينكه سنگ بندازن جلوي پاشون :41:

ضمنا! اينا مي گن از گارانتي كه اومده، ما تست كرديم، سالم بوده :18: يكي نيست بگه اگر به شما ربطي نداره، اصلا چرا تست كردين؟ :13:

فكر نمي كردم اين شركت با اين همه ادعا، به خاطر 120 تومن اينقدر مشكل درست كنه!!1 :2: :2:
اصلا اینا گوشی یا جنسهای گارانتی دارو تست نمیکنن.من نمیدونم به شما چطوری این حرفو زدن.:13:
من خودم یه زمانی از گوشی شاپ گوشی گارانتی دار گرفته بودم و همونجوری با برچسب شرکت گارانتی کننده فرستاده اند حتی به خودشون هم زنگ زدم و گفتند ما جنس گارانتی دارو تست نمیکنیم.
به هر حال از شرکتهای ایرانی نباید مثل شرکتهای خارجی انتظار بالا باشه.

p30time
24-08-2009, 15:58
اصلا اینا گوشی یا جنسهای گارانتی دارو تست نمیکنن.من نمیدونم به شما چطوری این حرفو زدن.:13:
من خودم یه زمانی از گوشی شاپ گوشی گارانتی دار گرفته بودم و همونجوری با برچسب شرکت گارانتی کننده فرستاده اند حتی به خودشون هم زنگ زدم و گفتند ما جنس گارانتی دارو تست نمیکنیم.
به هر حال از شرکتهای ایرانی نباید مثل شرکتهای خارجی انتظار بالا باشه.

مشكلي همينجاست ديگه! فقط مي خواستن بگن كه ما جنس سالم تحويل داديم و دست تو خراب شده!! :13:

به تمام دوستان توصيه مي كنم، اكيدا!! كه غير حضوري خريد نكنن! الان 3 هفته است كه اعصاب من حسابي خورد شده!! از يك طرف هم خانواده روي من فشار ميارن و مي گن كه " ما كه گفتيم اينترنتي نخر اين چيزها رو! " !

الان وقت و اعصابي كه از ما هدر رفته، خيلي بيشتر از پوليه كه براي هارد دادم.

ضمنا يادم رفت اين قسمت رو جواب بدم:

نقل قول از دوستمون:

احتمال داره از 100 تا یکیش خراب باشه یا مشکل داشته باشه که اون یکیش هم به خدمت شما رسیده.

خب من هم قبول دارم! دفعه اول بدون هيچگونه ناراحتي و اعتراض، 10 تومن پول پست دادم (رفت و برگشت) و هارد فرستادم تهران .... ولي خداييش ديگه براي دفعه دوم خيلي برام زور داره! نمي تونم دوباره 10 تومن ديگه بدم و هارد رو بفرستم و 2 تا 3 هفته هم الاف بشم، تازه!! باز هم هيچ تضميني نيست كه درست بهم برگردونن!

خداييش شما به من حق نمي دين؟
======================================

اين هم براي اينكه راحت سرچ بشه:

اعتماد , ديجي كالا , digikala , آيا ميشه به ديجي كالا اعتماد كرد؟ , اعتماد به digikala , خريد از ديجي كالا

Royce
25-08-2009, 20:33
من که 100 سال حاضر نمیشم گوشی موبایلمو اینترنتی بخرم.
اگه کوچکترین مشکلی داشت یقه ی کیو میخواید بگیرید؟

p30time
26-08-2009, 00:31
اين هم يك مورد ديگه: