PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشتباه فاحش خودم!!!

curious
13-02-2006, 08:41
با سلام و خسته نباشيد به همه عزيزان
مشكل عجيبي برام پيش اومده! تازه براي سيستمم از طريق user accounts پسورد گذاشتم و براي امتحان آن چند بار switch user كردم و لي بعد log off كردم و تازه مشكل بروز كرد!!؟
اصلاً با رمز مربوطه وارد نميشه! رمز كلمه اي بسيار روان است كه فاصله اي در آن گنجانده شده است. با فاصله و زماني بي فاصله و گاهي با روشن كردن caps lock خلاصه در هر حالت ممكن امتحان كردم و چندين بار هم به اين دليل مجبور به reset شدم و نشد كه نشد! تنها راهي كه به نظرم رسيد اين بود كه از windows 98 كه آن هم در سيستم نصب شده كمك بگيرم ولي نميدانم در درايو حاوي windows XP كجا وارد شوم و آن رمزها را پاك كنم.
ديگه نميدونم چيكار كنم! خواهش مي كنم كمكم كنيد و به راههايي غير از نصب مجدد اشاره كنيد چون به دلايلي نصب نبايد انجام بشه. تنها جايي كه به نظرم رسيد كمك خواستن از بچه هاي p30world بود.
(يك كار بسيار مهم دارم كه بايد هر چه زودتر اين سيستم با تمام مطالبش دوباره باز بشه!)
ازتون ممنون ميشم اگه كمكم كنيد.
با آرزوي بهروزي.

reza12100
13-02-2006, 09:39
در این مورد زیاد تو فروم بحث شده کافی بود یک سرچ میکردی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2

30naa
13-02-2006, 16:36
دوست من راحت ترین راه شما اینه که از طریق اکانت Administrator وارد بشی
دو بار CTRL+ALT+DEL رو بزن و اون موقع اینو تایپ کن
بدون پسورد وارد سیستمت شو و پسوردی رو که گزاشتی پاک کن
با تشکر
سینا

Moh3en_DDD
13-02-2006, 18:25
دوست من راحت ترین راه شما اینه که از طریق اکانت Administrator وارد بشی
دو بار CTRL+ALT+DEL رو بزن و اون موقع اینو تایپ کن
بدون پسورد وارد سیستمت شو و پسوردی رو که گزاشتی پاک کن
با تشکر
سینا

از كجا معلوم كه براي Administrator رمز نگذاشته باشد . . . /؟!

hesam
14-02-2006, 02:09
از كجا معلوم كه براي Administrator رمز نگذاشته باشد . . . /؟!
شاید ولی معمولآ افراد عادی این رو نمی زارن یا اصلآ نمی دانند کجا بزارن

curious
14-02-2006, 08:21
از همتون ممنونم ولي براي Administrator هم رمز گذاشتم! و براي امنيت اكانت مهمان را هم غير فعال كردم!!
بنابراين اين راهها جواب نميده .من اصلاً نمي تونم وارد سيستم بشم، چه برسه به انجام بقيه مراحل!

reza12100
14-02-2006, 11:21
این راه 100% جواب میده
به نقل از فروم فالس
-يه ديسكت بوت تهيه كنيد
2-كپي گرفتن از فايل SAM
3-paste كردن فايل SAM
خوب اين همش همه كاري بود كه بايد ميكرديد حالا بريم سراغ توضيحات:
فايل SAMچيست؟اسم كامل اين فايل security account maneger هست و همونطور كه از معنيش پيداست وظيفه مديزيت امنيت را دارد و پسورد xp هم در اين فايل ذخيره ميشود حالا ما با يه كلك كوچيك سر windows رو گول ميماليم بدين ترتيب:
روش كار:
ابتدا از فايل sam يه ويندوز xp ديگه كه هم پسوردشو ميدونيد و هم يوزر اونو كپي بگيريد البته ميتونيد پسورد ويندوز خودتونو برداريد يعني وقتي ويندوز بالا مياد ازتون پسورد نخواد اينجوري كارتون راحت تر هم ميشه بعد از فايل sam ويندوز خودتون كپي بگيريد البنه ويندوز نميزاره از اين فايل كپي بگيريد بايد توسط يه ديسكت بوت از اين فايل كپي بگيريد و فايل sam رو روي ديسكت بوتي كه داريد كپي كنيد واين فايل رو ميتونيد از اين محل در ويندوز كپي بگيريد root win xp\system32\config\sam منظور از root همون درايو ويندوز xp هستش.
خوب حالا ما يه ديسكت بوت به همراه يه فايل sam تهيه كرديم كه بهتر هميشه اينو داشته باشيم حالا دوباره تنها كاري كه بايد بكنيم اينه كه اين فايل sam رو به جاي اون فايل sam كه ما پسوردشو نميدونيم كپي كنيم كه اين كار رو هم بايد بوسيله ديسكت بوت انجام بديم دقيقا به همون آدرس قبلي.........
حالا تصورشو بكنيد كه شما روي ويندوز خودتون پسورد نذاشتيد و از فايل sam ويندوزتون يه كپي در ديسكت بوت تهيه كرديد حالا شما توسط اين ديسكت نابودگر ميتونيد وارد هر سيستمي بشيد البته بدون اينكه از شما پسوردي خواسته بشه ........

من فایل sam را که مربوط به ویندوز خودم میشه تو لینک زیر برای شما اپلود کردم که البته ویندوز من پسورد نداره
روش فوق برای زمانیه که شما یک ویندوز روی سیستمت نصبه ولی اگر ویندو 98 داری میتونی فایلsam را مستقیم در دایرکتوری مربوطه کپی پیست کن و بعد را حت وارد winxp بشی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

curious
15-02-2006, 08:40
رضا جون واقعاً ازت ممنونم. ميرم انجامش ميدم، اگر به اشكالي برخوردم ،لطف كن و باز هم منو راهنمايي كن.
با آرزوي سلامتي و بهروزي.

curious
16-02-2006, 09:44
با عرض پوزش.
يه اشتباهي رخ داد كه در ادامه اصلاح ميكنم.

curious
16-02-2006, 09:45
"روش فوق برای زمانیه که شما یک ویندوز روی سیستمت نصبه ولی اگر ویندو 98 داری میتونی فایلsam را مستقیم در دایرکتوری مربوطه کپی پیست کن و بعد را حت وارد winxp بشی "
آقا رضا به كمكتون نياز دارم:
از طريق windows98 وارد سيستم شدم و در همان آدرس ياد شده فايل SAm را پيدا نموده و ازش كپي گرفتم و در همان جا پيست كردم!!!
Reset كردم و زماني كه ميخواستم از طريق دادن پسورد وارد بشم، در كمال تعجب وارد يك Account Limited شدم كه البته قبلاً خودم آنرا ايجاد كرده و پسورد داده بودم.با اين اتفاقات عجيب، هنوز Admin قابل دسترسي نيست و كماكان مشكل پا برجا.
مطمئناً يه جاي كار رو اشتباهي انجام دادم و ديگه نميدونم...
آرزومند آرزوهايتان.

'POP'
16-02-2006, 11:46
آقا شما ببين به هيچ ترفندي نميتوني(با كمك راهنمايي هاي بالا) از طريق Safe Mode وارد ويندوز بشي؟
اگر تونستي وارد بشي بقيه اش رو بعدا ميگم .
;)

reza12100
16-02-2006, 12:00
"روش فوق برای زمانیه که شما یک ویندوز روی سیستمت نصبه ولی اگر ویندو 98 داری میتونی فایلsam را مستقیم در دایرکتوری مربوطه کپی پیست کن و بعد را حت وارد winxp بشی "
آقا رضا به كمكتون نياز دارم:
از طريق windows98 وارد سيستم شدم و در همان آدرس ياد شده فايل SAm را پيدا نموده و ازش كپي گرفتم و در همان جا پيست كردم!!!
Reset كردم و زماني كه ميخواستم از طريق دادن پسورد وارد بشم، در كمال تعجب وارد يك Account Limited شدم كه البته قبلاً خودم آنرا ايجاد كرده و پسورد داده بودم.با اين اتفاقات عجيب، هنوز Admin قابل دسترسي نيست و كماكان مشكل پا برجا.
مطمئناً يه جاي كار رو اشتباهي انجام دادم و ديگه نميدونم...
آرزومند آرزوهايتان.
curious جان
شما دقیقا ن چه کاری را انجام دادی؟!!!!
همون فایلی که من اپلود کردم و لینک دادم را باید دانلود کنی و بعد ان را داخل دایرکتوری داده شده کپی پیست کردی
نه اینکه فایل sam خودت را کپی و پیست کنی!این کار که فایده نداره!

curious
18-02-2006, 09:23
از اينكه دوباره مزاحمتون شدم،معذرت ميخوام، ولي هنگاميكه ميخواستم از Rapidshare دانلود كنم (با وجود اينكه دانلود منيجر را هم غير فعال كرده بودم) امامراحل دانلود مثل هميشه نبود پس از انتخاب free صفحه اي باز ميشد كه تايمر نداشت و اين هم پيغامش
You have requested the file SAM.zip (6367 Bytes). This file has been downloaded 1 times already.
IMPORTANT: Download-accelerators are only supported with a PREMIUM-Account!

RapidShare offers two different download-networks for you. Either choose network "Alpha" or network "Omega".
Just use the one, which is faster for you.

Download SAM.zip from Net-Mirror "Alpha": dl25CG.rapidshare.de (4207 of 10000 MBit/s in use)
Download SAM.zip from Net-Mirror "Omega": dl25L3.rapidshare.de (3648 of 10000 MBit/s in use)
كه بالطبع نتونستم دانلود كنم!
راستي ميشه درباره چگونگي درست كردن ديسكت بوت برام بگين؟(از يك سيستم بدون پسورد مي خواستم فايل SAM را كپي بگيرم ولي نميشد و...)
من فقط در زمينه اي خاص از كامپيوتر و اينترنت كار مي كنم و بدين ترتيب در اين زمينه ها كاملاً مبتدي هستم. لطفاً باز هم كمكم كنيد!
با آرزوي موفقيت.
پيروز باشيد.

reza12100
18-02-2006, 10:27
curious در مورد رپیدشیر وقتی دکمه free را زدی و وارد صفحه بعدی شدی یک کادر وجود داره که کنارش سه تا کارکتر از عدد و حروف نوشته شده
ان 3 کارکتر را باید وارد کادر کنید (عین 3 تا کارکتر باید وارد بشه یعنی اگر حرفی بزگ نوشته شده مثل M باید شما هم M زا وارد کنید نه m) سپس بروی دکمه download کلیک کرده و ان فایل برای شما دانلود میشود
اما احتیاجی نیست دانلود منجیر خود را غیر فعال کنید و اگر فعال باشه خود رپید شیر با همین دانلود منجیر برای شما دانلود میکند
در مورد رپیدشیر اگر مشکلی بود همینجا مطرح کنید
در ضمن اموزش از رپیدشیر تو فروم مجود است

شما فایل sam را از طریق دانلود خود windows xp نمیتونی کپی کنی وباید از طریق یک ویندوز دیگه کپی کی یا از طریق محیط داس و با یک cd or flopy bootable

برای تهیه disk boot تو ویندوز 98 به طریق زیر عمل میکنی
contorol panle----->Add/Remove Programs----->click on the Startup Disk tab and click on Create Disk
از سایت زیر هم میتونی فایل مورد نظر برای disk bootable را دانلود کرده بعد از unrar کردن فایل مرو نظر ان را داخل یک دیسک فرمت شده میریزی

Captain Nemo
19-02-2006, 01:48
یه پیشنهاد: ممکنه موقع وارد کردن پسورد زبان کیبورد فارسی بوده یه تست بکن ببین اگه زبان رو فارسی کنی میتونی وارد شی یا نه!

Falcon9901
19-02-2006, 02:41
برای هک پسورد ویندوز این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فایلPdf روبخون :cool:

curious
20-02-2006, 08:39
باز هم يك مشكل ديگه!!!
طبق راهنمايي شما فايل را از Rapidshare دانلود كردم و هم خود فايل زيپ شده و هم از طريق winrar اونو را از زيپ درآوردم و همشون رو در درايو حاوي windows XP در همان مسير ياد شده،Paste كردم وپس از Restart كردن اين پيغام ظاهر شد:

lsass.exe-System Error
Security Accounts Maneger initialization failed because of the following erorr : A device attached to the system is not function. Error Status : 0xc0000001.Please click ok to shut down this system and reboot into safe mode,check the event log for more detailed information.

چندين بار ok كردم و چند بار هم close ،ولي نهايتاً restart شد ودوباره برگشتم سر خونه اول!؟
حالا فقط windows98 برام باقي مونده و ديگه همون Limited Account در XP هم نمياد!!!(بالطبع در هنگام كپي كردن توي درايو XP پيغام Replace مي اومد و بايد ok ميشد بنابراين تنظيمات گذشته احتمالاً حذف شده.)
منتظر راهنماييهاي بعديتون ام.

IVAN
20-02-2006, 08:56
با سلام نيازي نبود اين همه پست داده بشه
اينو بگيريد بدون هيچ گونه اطلاعاتي ميتونيد راحت كارتون رو انجام بديد
به کمک اين برنامه مي توانيد پسورد جديدي بدون نياز به پسورد قبلي براي کاربر خود تعيين کنيد. اين برنامه را بر روي سي دي و يا فلش درايو رايت کنيد، کامپيوتر را ري استارت کرده و سي دي را وارد کنيد. کامپيوتر از روي سي دي بوت خواهد کرد، اين برنامه از لينوکس گرفته شده و هر نوع پارتيشن را ميشناسد (ntfs/fat32). بعد از بوت شدن کامپيوتر، شما پسور جديد را وارد مي کنيد. اين برنامه بر روي ويندوز هاي Xp و 2000 کار مي کند.

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) كنيد با حجم حدودا3 مگابايت
موفق باشيد