PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قطع شدن تماس بعد از 3 4 دقیقه با همراه اول

vahid_civil
18-05-2009, 01:24
سلام
من وقتی دارم مکالمه انجام میدم بعد از چند دقیقه مثلا 3 دقیقه و 30 ثانیه یا همین حدود ارتباطم قطع میشه و منجر به اعصاب خوردی من و طرف مقابل میشه !

مخابرات هم رفتم ولی بهم گفت مشکل از گوشیتونه ! ولی تست اصولی و فنی نکرد !
منم رفتم گوشیمو عوض کردم ولی بازم همونجوریه ! باعث شدن الکی پول گوشی بدم !

سیم کارتم قبلا ir-tci بود . که زدن سوزوندنش و الکی هم 7 تومن پول زور گرفتن که امیدوارم حرومشون بشه و از گلوشون پایین نره . از وقتی سیم کارتم شد it-mci این مشکلات مسخره پیش اومده . یعنی یه مدت بعدش .

حالا من باید چیکار کنم ؟ بزنم سیم کارتم رو بسوزونم و 5 یا 7 تومن دیگه بریزم تو حلقشون ؟
یا چی ؟

Mokafating
18-05-2009, 01:42
منم همین مشکل رو دارم :44: دقیقا بعد از 4:35 ثانیه ارتباطم قطع میشه :angry: چیکار کنم ؟

Hadi King
19-05-2009, 02:09
قطع موقت موبایل های منطقه 7 بعلت بروز رسانی MCI

سید حسن رضوی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حسن-رضوی.htm) گفت: تلفنهای همراه منطقه 7 به دلیل به روز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به-روز.htm) شدن تجهیزات ارتباطات سیار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تجهیزات-ارتباطات-سیار.htm) تا دو ساعت آینده قطع خواهد بود .
معاون فنی و مهندسی ارتباطات سیار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مهندسی-ارتباطات-سیار.htm) در گفتگو با مهر در خصوص قطع تلفنهای همراه در منطقه 7 تهران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تهران.htm) گفت : دو " وی اس دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]وی-اس-دی.htm)" به منظور افزایش ظرفیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]افزایش-ظرفیت.htm) تغییراتی در سیستمهای تلفن همراه در حال به روز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به-روز.htm) شدن تجهیزات است .
سید حسن رضوی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حسن-رضوی.htm) اضافه کرد : به منظور به روز کردن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به-روز-کردن.htm) تجهیزات ارتباطات تلفن سیار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تجهیزات-ارتباطات-تلفن-سیار.htm) در این منطقه، تلفنهای همراه تا یکی دو ساعت آینده قطع خواهد بود .
وی با بیان این که به روز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به-روز.htm) شدن تجهیزات ارتباطات سیار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تجهیزات-ارتباطات-سیار.htm) منطقه به منطقه انجام خواهد شد، تصریح کرد : به روز کردن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به-روز-کردن.htm) تجهیزات ارتباطات سیار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تجهیزات-ارتباطات-سیار.htm) از امروز آغاز شده است .
معاون فنی و مهندسی ارتباطات سیار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مهندسی-ارتباطات-سیار.htm) خاطرنشان کرد : البته این اقدامات در ایام تعطیلات نوروز به دلیل ترافیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ترافیک.htm) ارتباطات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ارتباطات.htm) و حجم بالای آن، انجام نخواهد شد و پس از ایام تعطیلات نوروز مجددا تجهیزات مناطقی که به روز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به-روز.htm) نشده اند، به روز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به-روز.htm) خواهد شد .

قهرمان سهرابی" روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ایرنا.htm)، افزود: به علت قطع بخشی از کابل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کابل.htm) "فیبرنوری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فیبرنوری.htm)"، هم اکنون برقراری هر گونه ارتباط با تلفن های همراه اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]همراه-اول.htm) میسر نمی باشد.
وی به علت قطع کابل فیبر نوری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کابل-فیبر-نوری.htm) اشاره نکرد اما افزود: در حال حاضر کارشناسان فنی مخابرات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کارشناسان-فنی-مخابرات.htm) مشغول تعمیر کابل فیبر نوری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کابل-فیبر-نوری.htm) هستند.
سهرابی اضافه کرد: علاوه بر قطع تلفن های همراه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]همراه.htm)،برقراری ارتباط بین شهری از طریق تلفن های ثابت که به فیبر نوری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فیبر-نوری.htm) متصل هستند نیز با مشکل مواجه است.
وی برقرای ارتباط مجدد تلفن های همراه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]همراه.htm) را غیر قابل پیش بینی دانست و ابراز امیدواری کرد، مشکل بوجود آمده تا عصر امروز رفع گردد.

ارتباط تلفن همراه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]همراه.htm) دراستان کهگیلویه و بویراحمد،بیش از ‪ 20‬ساعت قطع شد .
این قطعی ارتباط ازساعت ‪ 11‬صبح روز یکشنبه تا ساعت ‪ 9‬صبح روز دوشنبه رخ داد .
مدیر عامل شرکت مخابرات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]عامل-شرکت-مخابرات.htm) کهگیلویه و بویراحمد گفت:قطع ارتباط تلفن های همراه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]همراه.htm) در نتیجه یخ زدگی و وجود برف بیش از اندازه روی فیبرنوری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فیبرنوری.htm) در جاده شیراز- یاسوج بوقوع پیوست .
مهندس هومان محمودی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]محمودی.htm) سه شنبه درگفت و گو با ایرنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ایرنا.htm)، افزود:نیروهای فنی این شرکت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شرکت.htm) همه تلاش خود را صرف برطرف کردن این مشکل و برقراری ارتباط کردند .
مشکل تو همه شهرستان ها هســـت :41:
موفق باشید!:40:

احمد ترابی
19-05-2009, 14:58
من احتمال میدم مشکل توی خط دهی هستش
تماس شما بین شهریه یا داخل شهری؟

vahid_civil
20-05-2009, 00:31
من احتمال میدم مشکل توی خط دهی هستش
تماس شما بین شهریه یا داخل شهری؟

داخل شهری هست. الان هم چندین ماه هست که من این مشکل رو دارم:41:

Hadi King
20-05-2009, 01:05
داخل شهری هست. الان هم چندین ماه هست که من این مشکل رو دارم:41:
شما اگه هنوزم همین مشکل رو دارین برین مخابرات دلیلشو بپرسین چون مال منم MCI هستش ولی اینجوری نیســت مال دو سه تا از رفیقام هم درســـته :20:
چه جوری سیم کارت شما اینجوریــــه :41:

vahid_civil
20-05-2009, 01:17
شما اگه هنوزم همین مشکل رو دارین برین مخابرات دلیلشو بپرسین چون مال منم MCI هستش ولی اینجوری نیســت مال دو سه تا از رفیقام هم درســـته :20:
چه جوری سیم کارت شما اینجوریــــه :41:

مخابرات هم رفتم ولی حاضر به پذیرفتن اینکه سیم کارتشون مشکل داره نشدن
گفتن گوشیت مشکل داره.
گوشی جدید خریدم بازم همون مشکل سر جاش بود.
نمیدونم

Hadi King
20-05-2009, 01:39
مخابرات هم رفتم ولی حاضر به پذیرفتن اینکه سیم کارتشون مشکل داره نشدن
گفتن گوشیت مشکل داره.
گوشی جدید خریدم بازم همون مشکل سر جاش بود.
نمیدونم
برو مخابرات ول کن نشو اینجوری که نشـــد بهشون بگو از موقعی که TCI رو سوزوندین و MCI کردین این مشکل بهم به وجود اومـــده :5:
اگه قبول نکردن سیمکارتت رو بده بهش با گوشی خودش یا همکاراش امتحان کنـــه :13:

iman_s
21-05-2009, 13:22
سیم کارتم قبلا ir-tci بود . که زدن سوزوندنش و الکی هم 7 تومن پول زور گرفتن که امیدوارم حرومشون بشه و از گلوشون پایین نره
خوب چرا دادي؟مگه نگفتن رايگانه.
يك دفتر دولتي ميرفتي نه تنها پول نميگرفتند بلكه منت هم سرشون ميزاشتي