PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کیفیت کدوم بیشتره ؟؟

iphone3g
25-04-2009, 13:52
من یه مدت پیش با پیشنهاد یه نفر رفتم یه iPod خریدم به این امید که کیفیت صداش خیلی خوبه ولی بعدا متوجه شدم که اون چیزی که می خواستم نبوده و حتی در حد موبایلم هم نبود...اصلا به این امید رفتم mp3 خریدم که صداش راضیم کنه چون قبلش بیشتر با کامپیوتر و یه کمی هم با موبایل mp3 گوش میدادم.
خلاصه ....جدیدا تصمیم گرفتم Cowon D2 یا Creative Zen X-fi بخرم ولی نمی دونم اگه یه کارت صدای خوب بخرم میتونه جای این دو تا رو بگیره ؟؟؟ چون اصلا قابل حمل بودنش برام مهم نیست و فقط کیفیت صداش برام مهمه اونم بیشتر با هدفون نه اسپیکر.
می خواستم ببینم دوستان در این باره چه نظری دارن و اگه کیفیت صدا با یه کارت صدای خوب بیشتر از اون دوتاست یه کارت صدای خوب (در حد همون چیزی که گفتم و قیمتش هم زیر 150 باشه) معرفی کنن.راستی حتما External باشه چون Laptop دارم.
با تشکر.

iphone3g
28-04-2009, 21:46
بابا عجب بخش بی روحیه این کارتهای جانبی (صدا، مودم، تدوین، کپچر و ...) بعد از چند روز که اومدم هنوز جوابی نیست !!!
اگر چه رفتم Creative X-fi Surrender رو گرفتم .

vioman
28-04-2009, 23:57
من یه مدت پیش با پیشنهاد یه نفر رفتم یه ipod خریدم به این امید که کیفیت صداش خیلی خوبه ولی بعدا متوجه شدم که اون چیزی که می خواستم نبوده و حتی در حد موبایلم هم نبود...اصلا به این امید رفتم mp3 خریدم که صداش راضیم کنه چون قبلش بیشتر با کامپیوتر و یه کمی هم با موبایل mp3 گوش میدادم.
خلاصه ....جدیدا تصمیم گرفتم cowon d2 یا creative zen x-fi بخرم ولی نمی دونم اگه یه کارت صدای خوب بخرم میتونه جای این دو تا رو بگیره ؟؟؟ چون اصلا قابل حمل بودنش برام مهم نیست و فقط کیفیت صداش برام مهمه اونم بیشتر با هدفون نه اسپیکر.
می خواستم ببینم دوستان در این باره چه نظری دارن و اگه کیفیت صدا با یه کارت صدای خوب بیشتر از اون دوتاست یه کارت صدای خوب (در حد همون چیزی که گفتم و قیمتش هم زیر 150 باشه) معرفی کنن.راستی حتما external باشه چون laptop دارم.
با تشکر.

بابا عجب بخش بی روحیه این کارتهای جانبی (صدا، مودم، تدوین، کپچر و ...) بعد از چند روز که اومدم هنوز جوابی نیست !!!
اگر چه رفتم creative x-fi surrender رو گرفتم .

دوست عزیز
در بخش کارتها جانبی 2 تاپیک مهم و فعال در زمینه کارت های صوت حرفه ای و استدیو های خانگی وجود داره که بهترین جا برای عنوان کردن مسائل مربوط هستش.

نظر شما قابل احترامه اما اگر در انتخاب عنوان گفتگو صراحت گفتار بیشتری رو بکار ببرید مطمئنا همچین مشکلی پیش نخواهد اومد.

امیدوارم کارت صوت شما بهترین نغمات رو براتوت به ارمغان بیاره:11:

iphone3g
29-04-2009, 17:06
دوست عزیز
در بخش کارتها جانبی 2 تاپیک مهم و فعال در زمینه کارت های صوت حرفه ای و استدیو های خانگی وجود داره که بهترین جا برای عنوان کردن مسائل مربوط هستش.

نظر شما قابل احترامه اما اگر در انتخاب عنوان گفتگو صراحت گفتار بیشتری رو بکار ببرید مطمئنا همچین مشکلی پیش نخواهد اومد.

امیدوارم کارت صوت شما بهترین نغمات رو براتوت به ارمغان بیاره:11:

درسته حق با شماست باید تو انتخاب عنوان تاپیک دقت بیشتری میکردم (یا اصلا تاپیک نمی زدم) به هر حال ممنونم.
راستی یه اشتباه تو اسم کارت صدایی که نوشتم هست فکر کنم Creative X-fi Surround درستش باشه.