PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیگه مادر برد asus نخرین

mayssamhallaj
13-04-2009, 11:49
سلام من یه بلایی سرم اومد که چون نمیخوامن برای شما تکرار بشه توجهتون رو به این لینک جلب میکنم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
هر چی هم میخرین گارانتی دیجیتال نباشه چون اصلا تست مناسبی نکردن مادر بردمو و فقط یکی دو بار روشن کردن خاموش در حالی که ایراد مادر برد من رندوم بود تازه بعد از کلی گیر دادن گفتن سیستمتو بیار وقتی بردن میگم ما سیستم رو روشن خاموش میکنیم دو سه بار اگه مادر برد اشکلی نداشت 15 تومن میگیریم !
نتیجه اخلاقی ایسوس نخرین اگر میخرین گرانتی دیجیتال نخرین
کلا سری p5q مشکل زیاد داره شانسی بعضی هاش خوب در میاد ولی مشکل زیاده البته سری های قبلیش هم همچین گلی به سرمون نزده بود
علتی که میگم نخرین این هست که حداقل اگر ایرادش یه جوری باشه که کلا سیستم همیشه مشکل داشته باشه ناچارن عوض کنن ولی تو این مدل تا حالا من چند نفر این خودم دیدم همین مشکل رو دارن حتی اون روزی که رفته بودم بدم برای گارانتی p5qc اورده بود همین مشکل رو داشت به رم کارت گرافیک هم ربطی نداره به بایوس هم ربطی نداره چون من همه چیزو برای مادر برد دوزاری عوض کردم

ehsankalak
13-04-2009, 12:41
من از دست گارانتي ديجيتال خيلي کشيدم !! البته اوايل خوب بود ( ولي اولاش بود ديگه :27:) من يه مين بردم ( البته دوميش بود که ميبردم اوليشو که از جيب دادم کليم پيش رفيقم ضايع شدم چون سيستمشو من براش بسته بودم !) يکي از مشکلاش ديفالت شدن بايوس بعد از هر ريستارت بود بعد سه روز گفتن هيچ مشکلي نداره !!:18: منم گير دادم گفتم ميخوام تست حضوري از مين بگيرين!! يه خانومي که با ادعا به يکي از مراجعين گفته بود : آقا من 4 سال سابقه دارم مادربردو وصل کرد و روشنش کرد و با يه قيافه حق به جانب گفت : مشکل اين کجاست ؟ منم گفتم مشکل اولشو داريد ميبينيد ( F1 - F2 ميخواست ) اونم خيلي خوشحال گفت خوب شما هردفعه يه اف 2 بزن برو تو ويندوز!!:18: منم نميدونستم بخندم يا بزنم تو گوشش!!:27: با يه لحني بهش فهموندم که بچه برو به بزرگترت بگو بياد!! اونم رفت به مهندسشون گفت اومد !! طرفم با خوشحالي گفت اين مشکل براي باتري بايوسه الان ميام ( نذاشت من حرف بزنم!) رفت يه باتري نو آورد و تست کرد ديد نه !! گير داد به ورژن بايوس گفت اين ورژنش زيادي بالاست با اين مين و cpu شما سازگار نيست!!:18: ( اون راست ميگفت کمپاني ايسوس الکي ورژن جديد بايوس براي مين بردش داده بيرون :27: )
رفت يه چيپ بايوس آورد و جابجاش کرد ( بماند که خودشو کشت تا چيپ ستو با آچار !! درآورد من با چاقو تميزتر از اون در مياوردم!!:27: ) سيستمو روشن کرد و گفت بفرماييد ديگه ارور نميده منم گفتم حالا شما يه هارد وصل کن !! هاردو که وصل کرد سيستم قفل کرد !! اونم ضايع شده بود اساسي! منم بهش گفتم ديديد قطعه ملتو يلخي تست ميکنيد !! آخرشم مجبور شدن مادربردو عوضش کنن !!

نتيجه گيري :
جواب هاي گارانتي ديجيتال درقبال قطعاتي که براي گارانتي ميره اونجا :
مادربرد : باتري بايوسش تموم شده - با آپگريد بايوس مشکلش حل شد - بايد بايوسش دانگريد بشه!!:18:
هارد : با آپگريد firmware مشکل حل شد! - با دانگريد firmware مشکل حل شد ! - بدسکتور گيري شد!
و ....
مدل تست کردن قطعه : مثلا مادربرد : پاور بهش وصل ميکنن اگه روشن شد و صفحه اومد حله مشکل نداره :27: ديباگر هم يه وسيله تست تزيينيه!!:31:
درکل يه مشت بيسواد ريختن اونجا که نه برخورد مودبانه اي دارن نه ... !! توصيه من به دوستان : جنسي که ديديد گارانتيش ديجيتال هست نخريد چون اولا خيلي کيفيتش پايين اومده ثانيا اگه به مشکل بر بخورين ( که احتمالا ميخورين ! ) موقع رفتن گارانتي خيلي اذيتتون ميکنن !!

mayssamhallaj
13-04-2009, 13:39
من از دست گارانتي ديجيتال خيلي کشيدم !! البته اوايل خوب بود ( ولي اولاش بود ديگه :27:) من يه مين بردم ( البته دوميش بود که ميبردم اوليشو که از جيب دادم کليم پيش رفيقم ضايع شدم چون سيستمشو من براش بسته بودم !) يکي از مشکلاش ديفالت شدن بايوس بعد از هر ريستارت بود بعد سه روز گفتن هيچ مشکلي نداره !!:18: منم گير دادم گفتم ميخوام تست حضوري از مين بگيرين!! يه خانومي که با ادعا به يکي از مراجعين گفته بود : آقا من 4 سال سابقه دارم مادربردو وصل کرد و روشنش کرد و با يه قيافه حق به جانب گفت : مشکل اين کجاست ؟ منم گفتم مشکل اولشو داريد ميبينيد ( f1 - f2 ميخواست ) اونم خيلي خوشحال گفت خوب شما هردفعه يه اف 2 بزن برو تو ويندوز!!:18: منم نميدونستم بخندم يا بزنم تو گوشش!!:27: با يه لحني بهش فهموندم که بچه برو به بزرگترت بگو بياد!! اونم رفت به مهندسشون گفت اومد !! طرفم با خوشحالي گفت اين مشکل براي باتري بايوسه الان ميام ( نذاشت من حرف بزنم!) رفت يه باتري نو آورد و تست کرد ديد نه !! گير داد به ورژن بايوس گفت اين ورژنش زيادي بالاست با اين مين و cpu شما سازگار نيست!!:18: ( اون راست ميگفت کمپاني ايسوس الکي ورژن جديد بايوس براي مين بردش داده بيرون :27: )
رفت يه چيپ بايوس آورد و جابجاش کرد ( بماند که خودشو کشت تا چيپ ستو با آچار !! درآورد من با چاقو تميزتر از اون در مياوردم!!:27: ) سيستمو روشن کرد و گفت بفرماييد ديگه ارور نميده منم گفتم حالا شما يه هارد وصل کن !! هاردو که وصل کرد سيستم قفل کرد !! اونم ضايع شده بود اساسي! منم بهش گفتم ديديد قطعه ملتو يلخي تست ميکنيد !! آخرشم مجبور شدن مادربردو عوضش کنن !!

نتيجه گيري :
جواب هاي گارانتي ديجيتال درقبال قطعاتي که براي گارانتي ميره اونجا :
مادربرد : باتري بايوسش تموم شده - با آپگريد بايوس مشکلش حل شد - بايد بايوسش دانگريد بشه!!:18:
هارد : با آپگريد firmware مشکل حل شد! - با دانگريد firmware مشکل حل شد ! - بدسکتور گيري شد!
و ....
مدل تست کردن قطعه : مثلا مادربرد : پاور بهش وصل ميکنن اگه روشن شد و صفحه اومد حله مشکل نداره :27: ديباگر هم يه وسيله تست تزيينيه!!:31:
درکل يه مشت بيسواد ريختن اونجا که نه برخورد مودبانه اي دارن نه ... !! توصيه من به دوستان : جنسي که ديديد گارانتيش ديجيتال هست نخريد چون اولا خيلي کيفيتش پايين اومده ثانيا اگه به مشکل بر بخورين ( که احتمالا ميخورين ! ) موقع رفتن گارانتي خيلي اذيتتون ميکنن !!
کاش مال منم عوض میکردن چه فاید مادر برد رو 140 خریدم شده 120 تومن حالا که خرابه 50 تومنم نمیخرن

avecina.ir
13-04-2009, 13:45
سلامم..

آقا ما بایوس رو هم آپدیت کردیم بازم همون مشکلات رو داره با قطعات مختلف تست زدم فقط سی پی یو شو عوض نکردم بعید میدونم از سی پی یو باشه واقعا مادر برد سری p5q ایسوس asus بد ترین مادربردی هس که تا به حال من دیدم نخرین تو رو به جون هر کی میپرستینقديمتر بارها و بارها توي همين انجمن گفتم ايسوس جنس تعريفي نيستش كه هي توي مشاوره ي خريد و فروش پيشنهادش ميكنين.... هي ميان ميگن نه بابا از رنج فلان به پايينش خيلي خوب نيستش وگرنه خيلي خوبه و اله و بله......يا آمار برگشتي مادربوردها را ميارن ميذارن ملاك و ميگن گيگا دزده و خرج كارمنداش بالايه و....
حالا تحويل بگيرن سينه چاكهاي ايسوس
يكي هم كه تازگيا p6 هم خريده بود تاپيك زده بود و شاكي شده بود

Benygh
13-04-2009, 13:48
من تقریبا دو سال پیش یک مادربورد P5k Deluxe خریدم و الان باهاش به مشکل بر خوردم فرستادم گارانتی ... منشی خواست بپیچینونه ... ولی با کمی سر و صدا درست شد و قبول کردند !
مسلما اونا هم باید طوری رفتار کنند که همه تعمیری ها سره اونا خراب نشه دیگه ! :دی

mayssamhallaj
13-04-2009, 13:53
من الان میخوام برای پردازنده q6600 اینتلم به جای این ا ش غ ا ل asus مادر برد بخرم چی بخرم با چیپست p45 پیشنهاد بده حدود دویست تومن یا کمتر به خاطر این p5q مزخرف رم کرس ای نازنینم رو دادم csx گرفتم
در ضمن من اصلا از قبل هم طرف دارش نبودم منتها پروژه داشتم ناچا شدم سریع برم یه سیتسم دیگه بخرم برا رندر انقدر عجله داشتم تا یه بنده خدایی گفت خوبه ما هم رفتیم خریدم نظرم خودم giga ep45 ds3 تو چی میگی

mayssamhallaj
13-04-2009, 13:56
من تقریبا دو سال پیش یک مادربورد p5k deluxe خریدم و الان باهاش به مشکل بر خوردم فرستادم گارانتی ... منشی خواست بپیچینونه ... ولی با کمی سر و صدا درست شد و قبول کردند !
مسلما اونا هم باید طوری رفتار کنند که همه تعمیری ها سره اونا خراب نشه دیگه ! :دی
وقتی مادر بردی میاد و با قیمت بالا تر به ما میدن وظیقه دارن عوض کنن یا تعمیرمیگم این اشکالا که سیستم داره که لینکشو دادم بعیده از سی پی یو باشه مگه نه اخه با سی پی یو رندر شش هفت روزه گرفتم مشکلی نداشت ؟

ehsankalak
13-04-2009, 15:41
شما وقتي گارانتيم ميبري اين مشکل پيش مياد ؟ واضحتر بگم جلوي چشمت تستش کردن ؟ با يه پاور ديگه سيستمتو تست کردي ؟

mayssamhallaj
13-04-2009, 16:19
شما وقتي گارانتيم ميبري اين مشکل پيش مياد ؟ واضحتر بگم جلوي چشمت تستش کردن ؟ با يه پاور ديگه سيستمتو تست کردي ؟
من دو تا سیستم دارم با پاور کرات گرافیک و رم اون یکی سستمم هم این سستم رو چک کردم همین مشکل رو داره بایس رو هم آپدیت کردم جلو چشم تست نکرد هی منت میزاره میگه ما صد تا سستم دیگه باید چک کنیم وقت نداریم از این حرفها

ehsankalak
13-04-2009, 17:32
من دو تا سیستم دارم با پاور کرات گرافیک و رم اون یکی سستمم هم این سستم رو چک کردم همین مشکل رو داره بایس رو هم آپدیت کردم جلو چشم تست نکرد هی منت میزاره میگه ما صد تا سستم دیگه باید چک کنیم وقت نداریم از این حرفها

منت گذاشتن نداره که حق شماست که درصورت رفع نشدن مشکلتون تست حضوري بکنن !! نا سلامتي هزينه گارانتي رو قطعت اومده براي همين موقع ها وگرنه مطمئن باش قيمت واقعيش خيلي پايين تر از اين حرفاست !! يکم پافشاري بکني و جدي باشي مجبور ميشن که انجام بدن!! احتمال خيلي زيادم مشکل از مادربردت هست!! اگرم اونجا مشکلت حل نشد مستقيم برو قسمت فني اونجا بده برات تستش کنه! ( وارد که ميشي انتهاي راهرو از اطلاعاتش بپرسي بهت ميگه! ) همشون يه مشت جونورن!:2:

mayssamhallaj
13-04-2009, 20:19
منت گذاشتن نداره که حق شماست که درصورت رفع نشدن مشکلتون تست حضوري بکنن !! نا سلامتي هزينه گارانتي رو قطعت اومده براي همين موقع ها وگرنه مطمئن باش قيمت واقعيش خيلي پايين تر از اين حرفاست !! يکم پافشاري بکني و جدي باشي مجبور ميشن که انجام بدن!! احتمال خيلي زيادم مشکل از مادربردت هست!! اگرم اونجا مشکلت حل نشد مستقيم برو قسمت فني اونجا بده برات تستش کنه! ( وارد که ميشي انتهاي راهرو از اطلاعاتش بپرسي بهت ميگه! ) همشون يه مشت جونورن!:2:

اخه میدونی بدیش چیه یکم که با تنظیمات بایوس رم اینا رم ور میری تا مدتی درسته بدش ییهو اون مشکلات رو داره وقتی خیلی گیر دادم تست حضوری خواسم گفت سیستمتو بیار وقتی آوردم کسم رو گرفت گفت 15000 تومن میگیرم اگه مشکلی گیر نیارم چون قطعاتت که گارنتی ما نیس من دیدم همچین آدم هایی مه از 15000 هزار تومن نمیگزره کارت گرافیک 400تومنیم پیشش بمونه با کلی دیتا روی هاردم که خودش هم قیمت سیستمه تا حالا سر همین رفت امد آژانس یکی دو مرتبه ا که چند نفر ادهعا کردن مشکلش رو خل میتون بکنن حدود 40 تومن خرج کردم که سی تومنش کرایه آزانس بود! حالا تو حساب کن من خودم 140 خریدم الان 120 هست اگر از روز اول میدونس مادربرده اینو میفروختم یه دونه دیگه میخریدم:2:
البته این موضوعی که اینجا گفتم که این ایسوس رو نخرین دیگه بهش ایمان دارم

ehsankalak
13-04-2009, 20:45
آخه اين ديگه چه صيغه ايه ؟ ( کيستو بيار ) داري ميگي همه قطعات به غير از cpu رو عوض کردي و نتيجه نداشته خوب پس بهتره فقط از مادربردت يه تست حضوري بگيري ( که اينکارم موظفن انجام بدن!! ) اينجوري ديگه نيازي نيست کيستم بار کني ببري يا پول زور بدي!

Mahdi_Moosavi
13-04-2009, 21:16
قفل شد ... !