PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ويروس كظم غيظ

behnam21
21-03-2009, 23:32
خب سلام به همگي
من نميدونم همچي تايپيكي بوده يا نه . ولي گشتم پيداش نكردم.

خب همونطور كه ميدونين يه ويروس سنگيني اومده به اسم كظم غيظ. مثل اينكه خيلي وقته
فقط انتي ويروس ناد 32 ميتونه اينو پاكش كنه و اصلا تشخيصش ميده . اونم نسخه ي آپديت شدش فقط .
مشكل اينه كه اگه آنتي ويروس اين نباشه يا آپديت نباشه ويروس بياد توي كامپيوتر ديگه به هيچ وجه نميشه پاكش كرد .

اصلا نميشه حتي ناد 32 رو نصبش كرد

ويندوزم عوض كنين فقط صورت مسئله رو عوض پاك كردين ، چون هيچ فرقي نميكنه. اين ويروس از طريق اوتوران فعال ميشه باز

مگه اينكه كل هاردو پاك كنيم

نشانه هاشم يك يا چن تا از اين موارده :

منوي task bar ‌رو حذف ميكنه

تقريبا هيچ آنتي ويروسي رو نميشه نصب كرد .

بعضي از انتي ويروسا ميشن قوز بالا قوز نصب شدن پاك نميشن ديگه .(فكر كنم يكيش پاندا بود)

اگه ويندوزو تازه عوض كرده باشيم و جلدي هم آنتي ويروس نصب كنيم به محض ريستارت كامپيوتر ، ويروس خود به خود آنتي ويروسو از كار ميندازه

يه لاگ اين جديد ميسازه هنگام ورود به ويندوز

صفحه اي اصلي اينترنت اكسپوئر رو خود به خود سايت كظم غيظ ميذاره

توي مسنجر خود به خود تبليغات سايتشو سند تو آل ميكنه

و كلي مصيبت ديگه كه يكي يا چن تاشو همزمان درگير ميكنه

سرعت كامپيوتر وحشتناك ميخوابه . يه فايلو نميشه درست و حسابي پخش كرد. هاردو نابود ميكنه. مصيبت پشت مصيبت فقط براي يه ويروس كم حجم و مزخرف

برايپاك كردنشم نرم افزاراي زيادي اومده ولي مشكل اينه كه اين ويروس مثل اينكه باز دستكاري شده نرم افزارا تشخيصش ميدن اما نميتونن پاكش كنن

به نظر مياد از هر چند كامپيوتر يكي به اين ويروس مبتلائه .شيوعش تا اين حد وحشتناكه .

به هر حال از دوستان تقاضا دارم اطلاعاتي در اين زمينه دارن بدن و مهمتر از همه نرم افزاري رو دارن ارائه بدن .

ضمن اينكه با سرچ كردن چيز دندون گيري گيرتون نمياد مطالب تقريبا همه قديمي ان و جواب نميدن اصلا

picher_s
22-03-2009, 16:19
رفیق بچه ها حتی سورس آنتیش هم تو همین بخش گذاشتن چه برسه به بحث در موردش!!!

arash_misaghi
23-03-2009, 20:15
میشه ادرس تاپیک رو بزارید

behnam21
23-03-2009, 20:42
رفیق مام دنبال همیناییم که میگی . من یه مختصر سرچی کردم قبل از زدن این تایپیک چیزی دستگیرم نشد. شما یه مرحمتی بفرماین آدرسی لینکی چیزی مرقوم بفرمایین ما بریم ببینیم دنیا دست کیه !!!!!!!!

picher_s
24-03-2009, 06:34
رفیق مام دنبال همیناییم که میگی . من یه مختصر سرچی کردم قبل از زدن این تایپیک چیزی دستگیرم نشد. شما یه مرحمتی بفرماین آدرسی لینکی چیزی مرقوم بفرمایین ما بریم ببینیم دنیا دست کیه !!!!!!!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگر هم خواستی (به قوله NoneForce) تو google بنویس picher_s + Kazme Gheyz
موفق و پیروز باشید:31:

آنتی
24-03-2009, 06:48
به نام خدا
سلام دوست عزیز
این ویروس نه تنها جدید نیومده بلکه نسخه های جدید سیمانتک ، نود ؛ آویرا ، کاسپر ،.... شناسایی و پاک میشه
شما کافیه توی قسمت جستجو کلمه kazme gheyzرا سرچ کنید ببینید دوستان چقدر روی این ویروس بحث کرده اند ولی آخرین آ حداقل به 3 ماه پیش میرسد این هم چند تا آدرس:

behnam21
24-03-2009, 16:51
آنتی و پیچر جان تشکر صمیمانه ی منو پذیرا باشید. برم ببینم این ادرسایی که گذاشتین چطوری ان. پیچر جان چشم !!! بش میگم !!!به گوگل سفارشتو میکنم !!آنتی جان مشکل اینه که نسخصه های جدید تا بخوان نصب شن این ویروس زهرشو ریخته. ولی تا جایی که من امتحان کردم و خودمم دیدم این ناد س و دو استاد کله پا کردن اینجور جک و جونورائه !!!من الان فکر کنم بیست باری ویندوزو عوض کردم تا به یه نتیجه هایی رسیدم. هر چند من مبتدی ام ولی تا به حال به همچی چیزی بر نخورده بودم

urc
26-03-2009, 13:00
اگر انتی کظم یا همان کاظم جون را می خواهین بگید تا بگذارم
حدودا دو مگابایت است
100 درصد هم کار می کنه

sheivan6220
30-03-2009, 07:38
خب سلام به همگي
من نميدونم همچي تايپيكي بوده يا نه . ولي گشتم پيداش نكردم.

خب همونطور كه ميدونين يه ويروس سنگيني اومده به اسم كظم غيظ. مثل اينكه خيلي وقته
فقط انتي ويروس ناد 32 ميتونه اينو پاكش كنه و اصلا تشخيصش ميده . اونم نسخه ي آپديت شدش فقط .
مشكل اينه كه اگه آنتي ويروس اين نباشه يا آپديت نباشه ويروس بياد توي كامپيوتر ديگه به هيچ وجه نميشه پاكش كرد .

اصلا نميشه حتي ناد 32 رو نصبش كرد

ويندوزم عوض كنين فقط صورت مسئله رو عوض پاك كردين ، چون هيچ فرقي نميكنه. اين ويروس از طريق اوتوران فعال ميشه باز

مگه اينكه كل هاردو پاك كنيم

نشانه هاشم يك يا چن تا از اين موارده :

منوي task bar ‌رو حذف ميكنه

تقريبا هيچ آنتي ويروسي رو نميشه نصب كرد .

بعضي از انتي ويروسا ميشن قوز بالا قوز نصب شدن پاك نميشن ديگه .(فكر كنم يكيش پاندا بود)

اگه ويندوزو تازه عوض كرده باشيم و جلدي هم آنتي ويروس نصب كنيم به محض ريستارت كامپيوتر ، ويروس خود به خود آنتي ويروسو از كار ميندازه

يه لاگ اين جديد ميسازه هنگام ورود به ويندوز

صفحه اي اصلي اينترنت اكسپوئر رو خود به خود سايت كظم غيظ ميذاره

توي مسنجر خود به خود تبليغات سايتشو سند تو آل ميكنه

و كلي مصيبت ديگه كه يكي يا چن تاشو همزمان درگير ميكنه

سرعت كامپيوتر وحشتناك ميخوابه . يه فايلو نميشه درست و حسابي پخش كرد. هاردو نابود ميكنه. مصيبت پشت مصيبت فقط براي يه ويروس كم حجم و مزخرف

برايپاك كردنشم نرم افزاراي زيادي اومده ولي مشكل اينه كه اين ويروس مثل اينكه باز دستكاري شده نرم افزارا تشخيصش ميدن اما نميتونن پاكش كنن

به نظر مياد از هر چند كامپيوتر يكي به اين ويروس مبتلائه .شيوعش تا اين حد وحشتناكه .

به هر حال از دوستان تقاضا دارم اطلاعاتي در اين زمينه دارن بدن و مهمتر از همه نرم افزاري رو دارن ارائه بدن .

ضمن اينكه با سرچ كردن چيز دندون گيري گيرتون نمياد مطالب تقريبا همه قديمي ان و جواب نميدن اصلا

داخل my computer داخل منوي tools بعد option برين گزينه show hidden رو فعال كنيد بعد دوتا گزينه زير show hidden كه اولش با hidden شروع ميشه رو تيكهاشون رو برداريد.داخل يه درايو بجز c برين ببينيد ويروستون kazmgheyz هست يا Autorun يا.....
اگر ويروسي ديديد ويندوز سيستمتون رو عوض كنيد و بعد از اينكه نصب تموم شد هيچ درايوي رو باز نكنيد و سي دي nero6 رو بزاريد و نصب كنيد.يادتون باشه هيچ درايوي رو باز نكنيد چون اگر درايوي باز كرديد باز ويروس پخش ميشه و باز هم بايد ويندوز رو عوض كنيد بعد برنامهnero رو باز كنيد و گزينه اي كه براي رايت سي دي ديتا هست رو بزنيد بعد برين داخل درايوهاي بجز درايو سي و فايلهاي ناشناخته رو پاك كنيد.اگر پوشه newfolder.exe هم ديديد پاك كنيد.
موفق باشيد

alex winson
04-04-2009, 22:44
سلام
من هرچی چک میکنم لپ تاپم ویروس کظم غیظ نداره ولی با فایر فاکس یا ie اگه بعضی صفحات رو باز کنم و یا بعضی برنامه ها مثه u lt-ra s-ur-f رو باز کنم با این پیغام مواجه میشم که تمام برنامه ها رو میبنده .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بنظر سیستم آلودست و خود سیستم مقاومت میکنه
با آنتی ویروس avg و حتی یه چیز که میگفتن مخصوص کظم غیظه کیلین کردم ولی همونطوریه.
چیکار کنم؟
خواهشا کمک کنید.

sheivan6220
05-04-2009, 10:36
سلام
من هرچی چک میکنم لپ تاپم ویروس کظم غیظ نداره ولی با فایر فاکس یا ie اگه بعضی صفحات رو باز کنم و یا بعضی برنامه ها مثه u lt-ra s-ur-f رو باز کنم با این پیغام مواجه میشم که تمام برنامه ها رو میبنده .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بنظر سیستم آلودست و خود سیستم مقاومت میکنه
با آنتی ویروس avg و حتی یه چیز که میگفتن مخصوص کظم غیظه کیلین کردم ولی همونطوریه.
چیکار کنم؟
خواهشا کمک کنید.

دوست عزيز شما سيستمتون ويروس كظم غيظ داره با همين روشي كه در بالا گفتم ويروسيابي كنيد با برنامه nero6 شما اگر ويروسيابتون هم آپديت شده باشه جواب نميده

sheivan6220
05-04-2009, 10:37
دوست عزيز شما سيستمتون ويروس كظم غيظ داره با همين روشي كه در بالا گفتم ويروسيابي كنيد با برنامه nero6 شما اگر ويروسيابتون هم آپديت شده باشه جواب نميده

داخل page 1 توضيح دادم

alex winson
05-04-2009, 13:30
درسته
چیزی وجود نداره!علاوه بر این نمیخام ویندوز رو عوض کنم. راهی نداره بدون عوض کردن ویندوز؟
اگه برم تو وبلاگش چی میشه؟

saeed774
05-04-2009, 14:02
شما يكبار cache مربوط به IE كه از كنترل پانل و قسمت اينترنت آپشن و cache فايرفاكس كه تو قسمت Tools اونه پاك كن ببين جواب ميده .

alex winson
05-04-2009, 14:06
این کارو کردم تاثیری نداشت

Masоud
05-04-2009, 14:25
سلام عزیز بیا اینم KGH killer :

فقط یه توضیح بدم بعد از کلیک روی شروع سیستم اتوماتیک ری استارت میشه بعد از اینکه ویندوز بالا اومد یکبار Log off کن و به اکانت پیشفرض که معمولا Administrator هست ، برو.
موفق باشی.

sheivan6220
05-04-2009, 18:01
درسته
چیزی وجود نداره!علاوه بر این نمیخام ویندوز رو عوض کنم. راهی نداره بدون عوض کردن ویندوز؟
اگه برم تو وبلاگش چی میشه؟

همه اين كاره 1ساعت بيشتر طول نميكشه دوست عزيز.من كه برا خودم راهي بجز عوض كردن ويندوز نديدم.هميشه هم وقتي فلش ديسك به سيستم وصل ميكنم درايو اونو باز نميكنم.اول با برنامه نرو6 اونو يه چك ميكنم بعد درايو فلش رو باز ميكنم. خيلي راه ساده اي هست.
اگر ميخواي ببيني ويروسهات پاك ميشه يا نه برو داخل run و regedit روبزن.بعد روي my compute كليك كن و ctrl+fرو بزن و داخل اون بنويس khazm. در منو سمت راستت هر چي برات پيدا ميكنه رو پاك كن.بعد توي option برنامه IE در قسمت home page گزينه use blank رو انتخاب كن و بعد ok. چند بار اينترنت اكسپلورر رو باز كن و بعد stop كن اينترنت رو بعد بر گزينه useblank .تا ديگه با باز شدن IE به سايت كظم غيظ نره.ولي اينرو گفتم شايد برا شماجواب بده.اگر ويندوز رو عوض ميكردي با برنامه nero 6 ويروسيابي ميكردي راه صد در صد تضميني هست.

موسی*رایانه
05-04-2009, 23:39
بابا برین تو سایت کمیاب انلاین قسمت ویروس کش ها میتونینی یه گارد محافظ گیر بیارن تا دیگه نه اتوران بگیرن نه کظم غیظ
خیالتون راحت میشه مطمئن باشین