PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تقویم فارسی سال 88 (سالنامه 87)

v_shalchian
08-03-2009, 18:34
سلام
این نسخه آزمایشی تقویم سال 88 به همراه مناسبت ها و تعطیلات می باشد.این نسخه فقط تا آخر اسفند امسال کار می کند و برای تست است.
لطفا آن را دانلود و تست کنید و اگر خطایی دارد به من اطلاع دهید یا در اینجا مطرح کنید تا نهایی شود و چند روز دیگر نسخه کامل آن را به طور رایگان آپلود کنم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این آدرس ایمیل من است : v_shalchian@yahoo.com

با تشکر
وهاب شالچیان

Nabakhshoode
10-03-2009, 20:48
وهاب جان ممنون که هر سال زحمت ساخت تقویم سالانه رو میکشی... خوشبختانه روی گوشی من که رزلوشن کم نظیر ! 160*128 هم داره کار میکنه و امیدوارم نسخه ی نهایی هم مثه همیشه همه رزلوشن هارو ساپورت کنه... و اما تنها موردی که من دیدم و حالا نمیدونم تو گوشی من فقط اینجوریه یا شامل سایر گوشی ها هم میشه این بود که مناسبتها نصفه دیده میشه یعنی مثلا دیده میشه : "ولادت امام" و بقیش میره خط بعدی که خط بعدی هم زیر اون قسمت که منوی پایینی هست ( یعنی Exit , Today , options ) و نتیجتا دیده نمیشه... پارسال فونتی که باهاش مناسبتها رو نوشته بودی ریزتر بود و کل نوشته دیده میشد حتی اگه در دوخط نوشته شده بود لطف میکنی اگه این مورد رو هم تصحیح کنی...
ممنون از زحماتت...

djjamal
11-03-2009, 17:55
واقعا از لطفت ممنون آقا وهاب گل،دستت درست.به این میگن تقویم البته هنوز نرم افزار رو کامل تست نکردم و اگر هم مشکلی بود میگم تا ایشالا رفع بشه.

djjamal
11-03-2009, 17:57
وهاب جان ممنون که هر سال زحمت ساخت تقویم سالانه رو میکشی... خوشبختانه روی گوشی من که رزلوشن کم نظیر ! 160*128 هم داره کار میکنه و امیدوارم نسخه ی نهایی هم مثه همیشه همه رزلوشن هارو ساپورت کنه... و اما تنها موردی که من دیدم و حالا نمیدونم تو گوشی من فقط اینجوریه یا شامل سایر گوشی ها هم میشه این بود که مناسبتها نصفه دیده میشه یعنی مثلا دیده میشه : "ولادت امام" و بقیش میره خط بعدی که خط بعدی هم زیر اون قسمت که منوی پایینی هست ( یعنی Exit , Today , options ) و نتیجتا دیده نمیشه... پارسال فونتی که باهاش مناسبتها رو نوشته بودی ریزتر بود و کل نوشته دیده میشد حتی اگه در دوخط نوشته شده بود لطف میکنی اگه این مورد رو هم تصحیح کنی...
ممنون از زحماتت...

دوست عزیز مشکلی که شما دارید بخاطر روزولوِن گوشیتونه وگرنه تو گوشیهایی مثل k800 و... که سایزشون 2408320 هست و یا k750 که 1768220 هست مشکلی نخواهد بود.

farshad_kazme
11-03-2009, 18:57
آقا جون دستت درد نکنه

Nabakhshoode
12-03-2009, 08:07
دوست عزیز مشکلی که شما دارید بخاطر روزولوِن گوشیتونه وگرنه تو گوشیهایی مثل k800 و... که سایزشون 2408320 هست و یا k750 که 1768220 هست مشکلی نخواهد بود.

حدس میزدم همینطور باشه... به هر حال اگه وهاب جان برای این رزلوشن هم این مورد رو تصحیح کنه خیلی لطف کرده...

banel87
12-03-2009, 11:07
سلام
این نسخه آزمایشی تقویم سال 88 به همراه مناسبت ها و تعطیلات می باشد.این نسخه فقط تا آخر اسفند امسال کار می کند و برای تست است.
لطفا آن را دانلود و تست کنید و اگر خطایی دارد به من اطلاع دهید یا در اینجا مطرح کنید تا نهایی شود و چند روز دیگر نسخه کامل آن را به طور رایگان آپلود کنم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین آدرس ایمیل من است : v_shalchian@yahoo.com

با تشکر
وهاب شالچیان

من که دانلود هم نتونستم بکنم :blush:..نمیدونم چرا با این لینکهای persiangig.com مشکل دارم!؟! :13:

مال من اینجوریه یا بقیه هم همین مشکلو دارن؟

به هر حال ممنون :10:

v_shalchian
14-03-2009, 10:17
نسخه نهایی منتشر شد.
در این آدرس :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amini_bio
18-03-2009, 14:48
ممنون.
عاليه.

v_shalchian
18-03-2009, 17:46
برای گوشیهایی که مناسبتها نصفه دیده می شن باید با کلیدهای 2 و 8 صفحه رو بالا و پایین ببرید.
در ضمن نسخه 1.0.1 هم release کردم که یکی دو تا اشکال کوچک رو توش برطرف کردم.
پس با این حساب روی همه رزولوشن ها کار می کند.

ممنون از همگی که تست کردید و سال نو شما مبارک باشد.

reza58k
18-03-2009, 20:07
حال آدم دیگه از این لینکهای آشغال کارنکن بهم میخوره ... به خدا برنامه نذارین بهتر از اینه که بیاین کلی از برنامه بگید بعد یه لینک مزخرف بزارین که برای رسیدن به فایل دانلود از هفت خوان رستم عبور کنیم و تازه باید از هر خوان که میگذری عضو هم باشی !!!

amini_bio
19-03-2009, 01:43
حال آدم دیگه از این لینکهای آشغال کارنکن بهم میخوره ... به خدا برنامه نذارین بهتر از اینه که بیاین کلی از برنامه بگید بعد یه لینک مزخرف بزارین که برای رسیدن به فایل دانلود از هفت خوان رستم عبور کنیم و تازه باید از هر خوان که میگذری عضو هم باشی !!!

داداش آرومتر.
7 خان کجا بود؟
سایت ایشون را که باز کنید, اولین لینک لینک مستقیم این برنامست.
شما هم برای یه نقشه عالی 2 ثانیه به خودت زحمت بده و یه سر به سایت سازنده برنامه بزن.