PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا نمی تونم با میکروفن و هدفون کار کنم ؟

iammahdi
01-03-2009, 22:38
با سلام ...
چرا میکروفن و هدفون کار نمی کنه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohamad90
02-03-2009, 18:38
سلام دوست عزیز

لا اقل خودت چنتا احتمال بده تا زود تر به جواب برسیم اما چون خودمم چند بار این اتفاق برام افتاده بود ، یه احتمال میدم و اون اینه که :
هدفونت قعطی داره و ظاهراً وصله اما نمی تونی صدا رو بشنوی - راستی تنظیمات صدات رو هم چک کن...:31:

picher_s
02-03-2009, 19:00
اقایون منم این سوال رو چندین بار پرسیدم ولی کسی نجوابید!!!
من همه راه ها رو امتحان کردم!!!
کمک...

iammahdi
02-03-2009, 23:01
سلام دوست عزیز

لا اقل خودت چنتا احتمال بده تا زود تر به جواب برسیم اما چون خودمم چند بار این اتفاق برام افتاده بود ، یه احتمال میدم و اون اینه که :
هدفونت قعطی داره و ظاهراً وصله اما نمی تونی صدا رو بشنوی - راستی تنظیمات صدات رو هم چک کن...:31:

الان که هدفون و میکروفن رو به پشت کیس زدم کار کرد اما وقتی به جلوی کیس می زنم کار نمی کنه اون قسمتی که جلوی کیس گذاشتن تا فیش هدفون یا میکروفن رو توش زد کار نمی کنه ...
چیکار کنم حالا ؟

ashkan 261
08-12-2009, 19:24
برای فعال کردن هدفون در ویندوز ، یا پخش صدا از طریق هدفون ها و هدست ها باید از مسیری که در عکس قرار دادم فعال کنید ، البته کارت صداها متفاوت هستن ، اینم برای مدل ac97 هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeedn70
08-12-2009, 19:28
الان که هدفون و میکروفن رو به پشت کیس زدم کار کرد اما وقتی به جلوی کیس می زنم کار نمی کنه اون قسمتی که جلوی کیس گذاشتن تا فیش هدفون یا میکروفن رو توش زد کار نمی کنه ...
چیکار کنم حالا ؟

خوب دوست عزیز پنل صدای جلوی کیس رو به مادربرد وصل نکردن...

زحمت بکش در کیس رو باز کن و از رویه دفترچه مادربرد... Audio panel رو اتصال بده....

mehranasghari16
01-05-2013, 20:57
سلام
من هم این مشکلو داشتم
کیس رو باز کردم که جلو وصل بود
رفتم از تو سی دی مادر برد کارت صدا رو نصب کردم درست شد :n10: