PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Acer 4710 چه طوره ؟؟؟

mohrd
15-02-2009, 15:27
سلام.
می خواستم بدونم acer 4710-4A1 G08Mi چطوره ؟؟ خوبه ؟؟ کارکردش خوبه ؟؟؟ چه برنامه هایی رو جواب میده ؟؟ آیا نرم افزار هایی مثل auto cad روش اجرا میشه ؟؟؟ لوازم جانبی داره ؟؟
فعلا همینا ...
ممنون ... :31:

Pami
18-02-2009, 00:15
کاش مشخصاتش رو هم میزاشتی راحت تر جواب میدادم بهت ، اما چیزی که من در آوردم اینه که دستگاه بسیار معمولی و ساده ای هست و برای استفاده خونگی و اینترنت و گاهی هم اداری استفاده میشه و اما اگه کامل میخوای بدونی مشخصات مورد نظر خودت رو بزار بهت بگم ، یا اگه احتیاج به راهنمایی برای خرید داری رنج قیمت رو بگو بهت مدل معرفی کنم کاربردت رو هم کامل بگو ...

mohrd
18-02-2009, 18:08
کاش مشخصاتش رو هم میزاشتی راحت تر جواب میدادم بهت ، اما چیزی که من در آوردم اینه که دستگاه بسیار معمولی و ساده ای هست و برای استفاده خونگی و اینترنت و گاهی هم اداری استفاده میشه و اما اگه کامل میخوای بدونی مشخصات مورد نظر خودت رو بزار بهت بگم ، یا اگه احتیاج به راهنمایی برای خرید داری رنج قیمت رو بگو بهت مدل معرفی کنم کاربردت رو هم کامل بگو ...
در اصل من یک acer 4710-4A1 G08Mi دارم ... حالا می خوام بدونم بهتره نگهش دارم یا بفروشمش ؟؟ البته به جز امکانات معمولی ، اگر از autocad و photoshop هم پشتیبانی کنه خوبه .. :46:
در ضمن می خوام بدونم قیمت این مدل ، در صورتی که فقط پلمپش باز شده باشه ( و هاردش دست نخورده باشه ) چنده ...