ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست لينك دانلود نرم افزار تغيير صدا به صورت فول

baba barghi
22-01-2006, 16:39
سلام دوستان
من برنامه اي غير از Av Voice مي خوام كه فول باشه و حجمش كم باشه و يه تغيير صداي ساده رو انجام بده در ضمن كار باهاش آسون باشه توجه كنيد گفتم نسخه ي فول

ممنون
باي

Ali
22-01-2006, 17:35
لینک دانلود همراه با کیجن AV Voice Changer Software Diamond v4.0.51 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

baba barghi
22-01-2006, 18:05
سلام دوستان
من برنامه اي غير از Av Voice مي خوام كه فول باشه
ممنون
باي
سلام مدير سايت جان
من گفتم غير از اين برنامه
اين برنامه بايد به صورت فول باشه حتي اگر سريال رو داشته باشيم كه اين برنامه رو خودم دارم و بي فايده هست چون فول نيست

ممنون
باي

Ali
22-01-2006, 21:04
عذر می خوام دوست عزیز . متوجه "غیر از" شما نشدم . :happy:
نرم افزار VoiceMask Pro که در سایت معرفی شده نیز چنین امکانی را به شما می دهد تا صدای خود را تغییر دهید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این نرم افزار نباید مشکل زیادی با کرک شدن داشته باشه و با کرک های موجود کرک میشه .

baba barghi
22-01-2006, 22:49
سلام علي جون
مشكل سر كرك و سريال نيست من خودم سريال اون Av Voice Changer رو دارم ولي چه فايده و بايد فول باشه حالا اون برنامه اي كه مي گي فول هست يا الكي دانلود كنم؟؟؟

ممنون
باي

Ali
22-01-2006, 23:45
دوست من من یادم نمیاد هیچ شرکت نرم افزاری , نرم افزار Shareware خودشو به صورت فول برای دانلود بذاره .
این لینک موجود در این صفحه لینک سایت سازنده هستش و باید کرکش رو پیدا کنی که البته در همون صفحه ی معرفی نرم افزار در سایت معرفی شده . پس شما اگه علاقه دارین زحمت دانلودشو بکشین ;)
با تشکر

baba barghi
22-01-2006, 23:51
سلام علي جون
چرا عصباني مي شيد
من مي خوام قبل از دانلود مطمئن بشم به دردم مي خوره يا نه؟؟؟
چون تجربه به من ثابت كرده كه مثل همين Av Voice Changer كه نزديك 15 مگ بود دانلود كردم الان هم افتاده كنار هارد كامپيوتر و بدون كاربرد با اينكه سريالش رو دارم ولي نسخه ي فول بايد باشه حتما در ضمن آره من ديدم كه نسخه ي فول بعضي برنامه ها هست

ممنون
باي

Ali
22-01-2006, 23:58
خدمت شما لینکهای دانلود کامل نرم افزار VoiceMask Pro 1.2 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
امیدوارم جواب بده :)

baba barghi
23-01-2006, 11:02
سلام علي جون
ممنون از لطفت ولي اين Pro كه آخر اسم اين برنامه هست يعني چه؟؟؟منظورش اين نيست كه اين برنامه فول نيست؟؟؟؟
در ضمن لينك نات اويلبل مي زنه

ممنون
باي

Ali
23-01-2006, 11:42
لینکها سالمن اگه یک بار حواب نداد یه ار دیگه تست کن .

ممنون از لطفت ولي اين Pro كه آخر اسم اين برنامه هست يعني چه؟؟؟منظورش اين نيست كه اين برنامه فول نيست؟؟؟؟
:sad: Pro چه ربطه به فول نبودن داره ولی زاده ی عزیز .
Pro مخفف Professional هست یعنی نسخه ی حرفه ای .

baba barghi
23-01-2006, 12:41
سلام علي جون
دانلود كردم
حالا يه آموزشي مي ديد كه چه كار كنم؟؟؟

ممنون
باي

Ali
23-01-2006, 14:44
متاسفانه من با این نرم افزار کار نکردم و نمی تونم آموزشی ازش ارئه کنم .

baba barghi
23-01-2006, 15:28
سلام علي جون
واي كه بد بخت شدم من با اين اينترنت له نشستم سه ساعت دانلود كردم و خيالم راحت بود كه فول هست و كار مي ده حالا مي گيد بلد نيستم باهاش كار كنم؟؟؟من از همين مي ترسيدم كه بعد از دانلود برنامه به كارم نياد

ممنون
باي

Mehdi_Best
24-01-2006, 11:33
ولي زاده جان سلام
من واقعا از اين نوع پستهاي شما تعجب مي كنم (هر چند بعد از اين همه پستي كه داده اي به پستهات عادت كرده ام).
علي آقاي گل كه يكي از ادمين هاي سايت هستند و فرصت زيادي ندارند لينك نسخه فول را گذاشته اند و به طور كامل جواب سؤالات شما را داده اند اما باز هم پستهاي عجيب و غريب داده ايد.
هر چه به خودم فشار آوردم كه اين پست را ندهم نشد!
شما اصلا مي داني نسخه فول چيه؟ نسخه پرو چيه؟ آخه پرو به فول چه ربطي داره. در ضمن از آن بدتر اينكه فول بودن برنامه چه ربطي به اينكه علي جان آموزشي براي اين برنامه ندارند داره؟
شما اصلا حاضر نيستي يه كم به خودت زحمت بدي. همه چيز كه حاضر و آماده پيدا نمي شه.
علي عزيز در صفحه قبل لينك av voice changer را داده و شما گفته اي كه اين نسخه فول نيست. در حالي كه اگر دانلود كرده بودي مي ديدي كه داخلش يك فايل هست كه نسخه تريال را به فول تبديل مي كند. من تعجب مي كنم كه شما گفته اي قبلا دانلود كرده اي و 15 مگ بوده ولي فول نبوده در حالي كه دقيقا همين لينك 15 مگي هماني است كه داخلش هم خود برنامه هم فايل تبديل كننده به نسخه فول موجود است.

در مورد برنامه دوم كه علي جان لينك داده اند: شما گفته بودي به غير از av voice changer يك برنامه تبديل صدا كه فول باشد را مي خواهي. خب علي عزيز لينك دادند اما در مورد آموزشش كه تضميني نداده اند و شما هم كه از قبل نگفته بودي نسخه فول را مشروط بر اين مي خواهي كه آموزشش هم همراهش باشد كه حالا اينطور طلبكارانه پست داده اي.

اميدوارم از اين پست من ناراحت نشده باشي. چون من فقط حقيقت را بيان كردم و حقيقت هميشه تلخ است.
به نظر من بهتره به پستهاي قبلي خود هم نگاهي بيندازي و كمي فكر كني كه آيا اينطور پست دادن صحيح است يا نه؟

baba barghi
24-01-2006, 14:44
سلام مهدي جان
ايندفعه حقيقت شيرين بود و من قبول دارم ولي من اول از همه كه دانلودش كردم هر چي كردم نشد براي همين گفتم آموزش هم بزاريد بي زحمت باور كنيد من اين قدر پررو نيستم كه طلبكار باشم اين تخصير اين زبان نوشتاري هست باور كنيد من با لحن طلبكاري درخواست آموزش ندادم ولي چه جوري بگم اين طرز نوشتار اين جور به شما نشون داده به هر حال هم از شما و هم از علي جان معذرت مي خوام
در ضمن مهدي جان من نسخه ي Av Voice Changer ver4.0.54 رو دارم و هيچ چيز باهاش نبود اگر لينك دانلود همون كه مي گي نسخه ي پرو رو به فول تبديل مي كنه رو بزاريد اينجا ممنون مي شم
نكته اي كه فراموش كردم بگم اين هست كه شما جاي استاد من هستيد و من سر ناخن انگشت كوچيكه ي شما هم نيستم

ممنون
باي

Mehdi_Best
24-01-2006, 15:40
ولي زاده جان سلام
قبل از هر چيز بايد بگم كه شما خيلي لطف داري و شرمنده مي كني. من هم يكي مثل شما هستم.
در مورد لينك نسخه فول av voice changer هم در انجمن كرك و سريال در يك تاپيك كه مخصوص اين برنامه است و حدود 5-6 صفحه ادامه يافته لينك نسخه فول هست. 15 مگ هست. اگه پيدا نكردي بگو كه لينكش رو بدم.

baba barghi
24-01-2006, 16:43
سلام مهدي جان
همون طور كه گفتم اينترنت من له هست و نمي تونم دوباره 15 مگ رو دانلود كنم براي همين اون برنامه اي كه پرو رو به فول تبديل مي كنه رو بديد ممنون مي شم راستي من سريال برنامه رو هم كه دارم وارد مي كنم جواب مي ده ولي مي گه براي تغيير صدا بايد نسخه ي فول رو بگيري در ضمن رمز عبور رو از طريق رد و بدل كردن ايميل به دست آوردم و كار كرد ولي تا فول نباشه فايده نداره

ممنون
باي

Mehdi_Best
25-01-2006, 19:36
ولي زاده جان سلام
اون فايل تبديل تريال به فول حدود 8 مگابايته. در ضمن براي نسخه 51 است. ولي شما كه مي گي 54 رو داري. پس فكر نمي كنم روي آن كار كند. مي ترسم اين رو دانلود كني و روي آن كار نكند بعد بگي سه ساعت دانلودش كردي و كار نكرده! ;)

baba barghi
25-01-2006, 21:38
سلام مهدي جان
اگر مال نسخه ي 54 هم بود با اين حجم دانلودش نمي كردم خب مي رفتم يه برنامه ي ديگه به صورت فول دانلود مي كردم حالا شما غير از اين برنامه چه چيزي رو پيشنهاد مي كنيد كه كار بده

ممنون
باي

Mehdi_Best
26-01-2006, 09:17
ولي زاده جان سلام
مي شه به من بگي شما مشكل اصليت چيه؟ من كه گيج شدم!!!
شما در يكي از پستهاي قبلي در مورد برنامه اي كه علي جان معرفي كردند نوشتيد:

سلام علي جون
واي كه بد بخت شدم من با اين اينترنت له نشستم سه ساعت دانلود كردم

اگر واقعا شما سه ساعت نشستي و دانلود كردي پس از همون استفاده كن ديگه چرا دنبال يك برنامه ديگه مي گردي؟

baba barghi
26-01-2006, 09:40
سلام مهدي جان
الان يك جمع بندي مي كنم
دوست عزيز من اون فايل 15 مگي رو دانلود كردم و يك فايل براي نصب بود همين و برنامه ي تبديل تريل به فول توش نبود و نسخه ي 45 بود اگر قرار باشه اين 8 مگ رو دانلود كنم به جاي اين 8 مگ يك برنامه ي ديگه كه كارش همين باشه و فول باشه بي زحمت معرفي كنيد
حالا متوجه شديد؟؟؟

ممنون
باي

Mehdi_Best
26-01-2006, 16:59
ولي زاده جان سلام
1 - در صفحه قبل همين تاپيك علي عزيز يك برنامه را معرفي كرده اند كه نسخه فول است و حجمش هم حدود 2 مگ است.
2 - در مورد فايل 15 مگي كه مي فرماييد بايد بگم كه برنامه av voice changer را خود من دانلود كرده ام. يك فايل ستاپ و يك فايل تبديل به فول جمعا 15 مگ است. شايد شما يك چيزه ديگر را دانلود كرده ايد؟

baba barghi
26-01-2006, 17:59
سلام مهدي جان
حجم اون Voice Mask Pro اولا حدود 5 مگ بود كه قبلا دانلود كردم ولي بلد نيستم باهاش كار كنم شما بلدي؟؟؟
در مورد Av Voice Changer بايد بگم كه من حجم 15 مگي رو از همين سايت دانلود كردم ولي چيزي توش نبود غير از فايل ستاپ اين رو بي خيال شيد كه اعصابش رو ندارم

ممنون
باي

Mehdi_Best
28-01-2006, 09:45
ولي زاده جان سلام
اين آخرين پستي است كه من در اين تاپيك مي دهم. برنامه اي كه علي جان لينك داده اند، فقط 2.4 مگابايت است. من خودم دانلود كردم.
در مورد برنامه av voice changer هم بايد بگم كه لينك نسخه 51 كه به همراه تبديل كننده نسخه تريال به فول هست را در انجمن كرك و سريال لينك داده ايم. كلا 15 مگابايت است. اگر واقعا برنامه خوب در اين مورد مي خواهي مجبوري كه دانلودش كني. حالا ديگه خود داني.
فكر نمي كنم ديگر نيازي به توضيح اضافي باشه.

baba barghi
28-01-2006, 11:21
سلام مهدي جان
باشه دانلودش كردم خيلي دير جواب دادي من قبلي كه شما بگيد دانلودش كردم و كار باهاش نكردم فعلا

ممنون
باي