PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : * هک شدن صدها سایت اسرائیلی *

mobin
02-01-2009, 17:44
همكاران سيستم - به گزارش DarkReading ساعاتي پس از حمله اسرائيل به نوار غزه، يک جنگ سايبري عليه وب‌سايت‌هاي اسرائيلي به راه افتاده است که طي آن بيش از سيصد سايت رژيم صهيونيستي هک و deface شده است.

وي گفته است: در شرايط فعلي، هکرهايي که به پشتيباني از غزه برخاسته‌اند، صريحاً هم اسرائيل و هم ايالات‌متحده را مقصر مي‌دانند. اين بدان معناست که در حال حاضر، وب‌مسترهاي آمريکايي بايد هوشيار و گوش به زنگ باشند.

Gary Warner مدير تحقيقات computer forensics در دانشگاه آلاباما بيرمنگام و نيز مدير Anti-Phishing Working Group در سايت خود، ضمن اعلام اين موضوع و با اشاره به اينکه نفوذگران انديشه‌هاي ضداسرائيلي و ضدآمريکايي دارند، گفت که احتمالاً سايت‌هاي آمريکايي نيز در معرض حملات مشابه قرار خواهند گرفت.

Gary Warner در بخش ديگري از سخنانش گفته است: ما به محض شروع بمباران غزه توسط اسرائيل، شواهدي مبني بر يک پاسخ اينترنتي مشاهده نموديم.به دنبال آن بيش از سيصد وب‌سايت اسرائيلي deface شد و در آنها پيام‌هاي ضداسرائيلي و ضدآمريکايي درج گرديد.
وي اين اقدامات را نوعي جنگ تبليغاتي خوانده و به وب‌مسترها توصيه کرده است که هر روز محتويات سايت خود را به منظور مقابله با نفوذهاي احتمالي بررسي کنند. توصيه ديگر Gary Warner به اين گروه، استفاده از passwordهاي قوي و FTP ايمن است.

به گزارش DarkReading اين نوع جنگ تبليغاتي چيز جديدي نيست. در سال 2001 نيز هکرهاي چيني به ده‌ها هزار سايت آمريکايي يورش بردند.

Suko
02-01-2009, 17:46
البته در مقابل اون ها هم اقداماتی انجام شده ! من خودم شاهد چند تاش بودم که بر علیه ایران و اح.مدی.نژاد هم شعارهایی گزاشته بودن !

franch
03-01-2009, 00:13
كار بسيار جالبيه. ولي بعيده كه كار فلسطينيها باشه.

Retired User
04-01-2009, 09:22
كار بسيار جالبيه. ولي بعيده كه كار فلسطينيها باشه.

ايرانيا قبلا با افتخار يه همچين كاري كردن
اين دفعه هم احتمالا كار ايرانياست

elendil
04-01-2009, 11:33
یک سری از اینا با بچه های آشیانه هستش ولی به دلیل اینکه zone-h چند روزه سرویس ثبت دیفیسش مشکل داره هنوز نتونستن ثبت کنن

franch
04-01-2009, 14:36
شرکت اسرائيلي Applicure Technologies از افزايش چشمگير تلاش‌ها براي هک کردن سايت‌هاي اسرائيلي و حمله به وزارت دفاع اين کشور خبر داد. اين يورش‌هاي ديجيتالي پس از حمله ارتش اسرائيل به غزه صورت گرفته است.

David Allouch موسس و مدير ارشد تکنولوژي Applicure در گفتگو با Globes، درباره عاملان اين حملات گفت: بر خلاف جنگ دوم لبنان در سال 2006، اکثر حملات هکري از مراکش سرچشمه مي‌گيرد.

Allouch در بخش ديگري از سخنانش مدعي شد که هدف هکرها اين است که هرچه بيشتر سايت‌هاي اسرائيلي را هک کنند و در اين روند، به عملکرد آن سايت‌ها کاري ندارند؛ به عنوان مثال به سايت‌هاي Mazda Israel و Cargo Airlines نيز حمله شده است.

به گزارش ITExaminer جنگ سايبري و تهديدات برخاسته از آن، کشورهاي بسياري را در معرض خطر قرار داده است. در گزارش قبلي اين سايت اشاره شد که هکرهاي روسي حملات بدافزاري سنگيني عليه مرکز فرماندهي نيروهاي آمريکا در خاورميانه و آسياي مرکزي موسوم به CENTCOM به راه انداخته‌اند.

در اين حملات، هکرها از بدافزاري به نام Agent.bz استفاده کرده‌اند که از طريق اتصال flash به يک رايانه آلوده منتشر مي‌گردد.

هکرهاي روسي همچنين حمله به تعدادي از سايت‌ها و سرورهاي متعلق به گرجستان را نيز در پرونده خود دارند. حمله به سايت وزارت امور خارجه گرجستان که در جريان آن در صفحه اول سايت عکسي قرار داده شد که رئيس جمهور گرجستان را در کسوت يک نازي معرفي مي‌کرد، از آن جمله است.

s2010
04-01-2009, 14:46
خوش به سعادتشان ای کاش من هم هک سایت بلد بودم حالشون روجامی آوردم

elendil
04-01-2009, 15:41
خوش به سعادتشان ای کاش من هم هک سایت بلد بودم حالشون روجامی آوردم

دوست عزیز به غیر چند دسته این سایت ها اکثرا با sql injection هک میشن که دانش بالایی نمیخواد پس نا امید نباش برای یادگیری این علم ( هر چند بعضی مباحثش واقعا طاقت فرساس )

ir-dgm
05-01-2009, 14:17
اکثر این کار ها توسط بچه های گروه آشیانه امجام میشه...
ولی انصافا اگه این گروه نبود ایران در زمینه هک خیلی عقب افتاده بود....
یکی از کار های اشتباه فـــیلترینگ این هست که فروم این سایت را فـــلتر کرده برای من الان یک سال هست که فــــیلتر هست...

elendil
05-01-2009, 14:57
اکثر این کار ها توسط بچه های گروه آشیانه امجام میشه... ولی انصافا اگه این گروه نبود ایران در زمینه هک خیلی عقب افتاده بود.... یکی از کار های اشتباه فـــیلترینگ این هست که فروم این سایت را فـــلتر کرده برای من الان یک سال هست که فــــیلتر هست...

فرومش در سال 87 دوبار هر بار هم به مدت یک ماه و چند روز ----- شد و بعد با هماهنگی به طور کامل آزاد شد

البته نه اینکه همش کار آشیانه باشه از گروه های دیگه هم شرکت میکنن ولی عمده اش کار آشیانه هست

Bill Gates
05-01-2009, 15:28
من یه کتاب 150 صفجه ای از آموزش 0 تا 100 sql injection دارم خیلی چیزه جالبیه

آشیانه جزء 15 تای هکر های دنیا هستند خیلی زیاده ها :31:

elendil
05-01-2009, 15:35
من یه کتاب 150 صفجه ای از آموزش 0 تا 100 sql injection دارم خیلی چیزه جالبیه آشیانه جزء 15 تای هکر های دنیا هستند خیلی زیاده ها

یه زمانی 5ام بودن اونم به خاطر زدن دامنه های gov که واقعا ارزش بالایی دارن قبلا هم خود گروه اصلی روی سایت های اسرائیلی عملیات داشتن به احتمال زیاد بعد از اینکه اعضای آشیانه توی این مدت یک سری سایت اسرائیلی رو زدن خود گروه اصلی دوباره یه Deface اساسی رو برای اسرائیلی ها به ارمغان میاره :D:D:D

اس کیو ال اینجکشن هم مقاله و ای بوک آموزشی زیاد داره اکثرا هم مثل هم هستن

Oracle_Eldorado
06-01-2009, 02:28
به گزارش DarkReading ساعاتي پس از حمله اسرائيل به نوار غزه، يک جنگ سايبري عليه وب‌سايت‌هاي اسرائيلي به راه افتاده است که طي آن بيش از سيصد سايت رژيم صهيونيستي هک و deface شده است.

مدير تحقيقات computer forensics در دانشگاه آلاباما بيرمنگام و نيز مدير Anti-Phishing Working Group در سايت خود، ضمن اعلام اين موضوع و با اشاره به اينکه نفوذگران انديشه‌هاي ضداسرائيلي و ضدآمريکايي دارند، گفت که احتمالاً سايت‌هاي آمريکايي نيز در معرض حملات مشابه قرار خواهند گرفت.

وي گفته است: در شرايط فعلي، هکرهايي که به پشتيباني از غزه برخاسته‌اند، صريحاً هم اسرائيل و هم ايالات‌متحده را مقصر مي‌دانند. اين بدان معناست که در حال حاضر، وب‌مسترهاي آمريکايي بايد هوشيار و گوش به زنگ باشند.

Gary Warner در بخش ديگري از سخنانش گفته است: ما به محض شروع بمباران غزه توسط اسرائيل، شواهدي مبني بر يک پاسخ اينترنتي مشاهده نموديم.به دنبال آن بيش از سيصد وب‌سايت اسرائيلي deface شد و در آنها پيام‌هاي ضداسرائيلي و ضدآمريکايي درج گرديد.

وي اين اقدامات را نوعي جنگ تبليغاتي خوانده و به وب‌مسترها توصيه کرده است که هر روز محتويات سايت خود را به منظور مقابله با نفوذهاي احتمالي بررسي کنند. توصيه ديگر Gary Warner به اين گروه، استفاده از passwordهاي قوي و FTP ايمن است.

به گزارش DarkReading اين نوع جنگ تبليغاتي چيز جديدي نيست. در سال 2001 نيز هکرهاي چيني به ده‌ها هزار سايت آمريکايي يورش بردند.

mohsentanha
06-01-2009, 12:37
اوراکل این که تکراریه اول پست همینه

Luxe
10-01-2009, 20:29
خوب دوستان اینم مد نظر بگیرید جدیده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Luxe
10-01-2009, 20:39
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

roohi_rsh
11-01-2009, 13:10
باریکلا به همشون دمه همشون گرم واقعا بچه های باحالین

ir-dgm
11-01-2009, 13:52
دوستان اینم لینک خبر های جدید

هك زنجيره اي سايتهاي رژيم صهيونيستي كه از روز چهارشنبه با هك 100 سايت اين رژيم توسط گروه امنيتي آشيانه آغاز شده بود با هك 400 سايت ديگر اين رژيم ادامه يافت.
در ميان سايتهاي هك شده سايت وزير جنگ فعلي رژيم صهيونيستي، ايهود باراك نيز ديده مي شود.
اين اقدام كه در راستاي محكوم كردن جنايات رژيم صهيونيستي در غزه و كشتار بي رحمانه مردم مظلوم و بي دفاع فلسطين صورت گرفته ضعف و عجز رژيم صهيونيستي در فضاي مجازي را به همگان ثابت كرده است.

Libra
11-01-2009, 15:50
چه عجب بابا

البته سایت های رسمی و ( Officical ) زیاد مهم نیستن ؛ یه بیوگرافی و چند تا عکس بیشتر نیستن ، امنیت پایینی هم دارن معمولا

اما خب بازم از هیچی بهتره ؛ حد اقل اینه که راسته و مثل اون قبلی ها ( سایت موساد و ... ) الکی نیست

.

ویرایش شد

آقا من یکی دیگه بد بین شدم ؛ گمونم یک عده دوست دارن الکی بگن ما فلان میکنیم و ما بیسار میکنیم

همین الان این سایت رو زدم ؛ یه راست اومد بالا ، با یه مرورگر هم چک کردم

فقط مشکل این بود که اون لینکی که دوستان دادن ، لینک اصلی نیست

لینک اصلی سایت کاریای ایهود باراک اینه :

اما اون لینکی که میگن هک شده اینه :

لینک اصلی سایت کاری ایهود باراک بر اساس ویکی پدیا و گوگل :

این هم عکسی که همین الان گرفتم از صفحه اول سایت :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خدایی ما ایرانی ها هم نوبریم ..... خودتون قضاوت کنید ...

ir-dgm
11-01-2009, 16:06
دوست عزیز هک شدن سایت موساد راست اگه خواستی خبرو بدم
واما درباره سایت باراک:
گروه آشیانه هیچ وقت صفحه اصلی سایت رو هک نمی کنه......اینو خوب یادت باشه.
اونا سایت یاهو را هم هک کرده بودن صفحه اولشو دست نزدن.....
اونا به فولدر های سایت حمله میکنند یا یک صفحه با نام ash.htm روی سرور آپلود میکنند.

Libra
11-01-2009, 16:20
وست عزیز هک شدن سایت موساد راست اگه خواستی خبرو بدم
واما درباره سایت باراک:
گروه آشیانه هیچ وقت صفحه اصلی سایت رو هک نمی کنه......اینو خوب یادت باشه.
اونا سایت یاهو را هم هک کرده بودن صفحه اولشو دست نزدن.....
اونا به فولدر های سایت حمله میکنند یا یک صفحه با نام ash.htm روی سرور آپلود میکنند.

مرسی ، خبر رو در اون تاپیک دیگه دنبال کردم و دیدم ، سایت رو هم باز کردم و دیدم که سایت موساد هم که شما و بقیه گفتین هک شده ، با فیل.تر شکن مثل جت باز شد ...

بعد هم ، همه دنیا داره از صفحه اصلی وارد سایت میشه حالا آشیانه به قول خودش بره همه فولدر های جهان رو هم هک کنه ؛ به خیال خودش ... ، این چیزی هم که الان جلوی من بازه ، وبسایت ایهود باراک هست که هک نشده و باز میشه و کار میکنه ، همین و بس

من از هک چیزی نمیدونم ، اما چطور ممکنه هکری بخواد کاری انجام بده و صفحه اول سایت سالم و بی عیب بمونه ؟

این آشیانه ملت رو مسخره کرده ؛ همین

( باقی صحبت ها تا زمانی که شب بر میگردم ) البته حرفی نمونده و همه خودشون چشم دارن و فکر میکنن و میفهمن ، من دامنه و آدرس سایت اصلی رو دادم تا دوستان خودشون ببینن و قضاوت کنن

ما با الکی گنده کردن خودمن بزرگ نمیشیم دوست من ...

franch
11-01-2009, 16:28
به گزارش scmagazineuk.com در جريان برگزاري کنفرانس Macworld 2009، هنگامي که فيل شيلر (Phil Schiller) نايب رئيس بازرگاني شرکت اپل مشغول سخنراني بود، هکرها با دست کاري کردن يک web feed، پيامي منتشر کردند که در آن ادعا شده بود استيو جابز فوت کرده است!

چند لحظه بعد، پيام ديگري ظاهر شد به اين مضمون: «مطلب مربوط به استيو جابز تکذيب مي‌شود... ما نمي‌دانيم چگونه feed ما دستکاري شده است. استيو فوت نکرده است.»

بر اساس اين گزارش چند لحظه بعد هم پيغام ديگري منتشر شد که مي‌گفت: «اوه! صبر کنيد. متاسفيم. استيو مرده است. ما تسليت مي‌گوييم.»

به گزارش scmagazineuk.com اکنون مشخص شده است که هکرها با سايت مشهور 4Chan ارتباط داشته‌اند. هک کردن سايت کليساي ساينتولوژي و رخنه به ايميل سارا پيلين معاون مک‌کري نامزد شکست‌خورده انتخابات رياست جمهوري آمريکا، در پرونده 4Chan ديده مي‌شود.

در سايت Macrumors.com آمده است که با هک شدن MacRumorsLive keynote، تصاوير و متن نامناسبي بر آن قرار گرفته است. اين سايت ضمن عذرخواهي از اين پيشامد، گفته است که در حال حاضر مشغول اصلاح اين سرويس هستند.

کنفرانس Macworld 2009 امسال از پنجم تا نهم ژانويه در سان‌فرانسيسکو برگزار شد. Apple در 16 دسامبر 2008 اعلام کرد که Macworld 2009 آخرين سري برگزاري اين همايش خواهد بود.

ir-dgm
11-01-2009, 16:32
من از هک چیزی نمیدونم ، اما چطور ممکنه هکری بخواد کاری انجام بده و صفحه اول سایت سالم و بی عیب بمونه ؟
قبول دارین از هک هیچی نمیدونید.
خوب وقتی صفحه اول یک سایت رو هک کنند صاحب سایت سرع متوجه میشه و عوض میکنه.درسته.
خوب اینا میان توی صفحه های دیگه یا همون ASH.htm استفاده میکنند تا صاحب سایت دیر متوجه بشه و عوض نکنه با این کارشون دارن:

این آشیانه ملت رو مسخره کرده ؛ همین

درسته؟؟
سایت zone-h.org ، سایتی نیست که بشه دورش زد یا الکی چیز بارش کرد....
و اما اگه الکی بود چرا هنوز هست.....

ir-dgm
11-01-2009, 16:36
Libra جان
قبول دارین این آدرس سایت باراک است؟؟

حالا قبول دارین این یک پوشه ی آپلود شده در این سایت هست:

اگه قبول دارین پس دیگه نگین گروه آشبانه هیچی بارش نیست....
اگه اشتباه نکنم معنی اون پوشه بشه جنگ

ir-dgm
11-01-2009, 16:37
به گزارش scmagazineuk.com در جريان برگزاري کنفرانس Macworld 2009، هنگامي که فيل شيلر (Phil Schiller) نايب رئيس بازرگاني شرکت اپل مشغول سخنراني بود، هکرها با دست کاري کردن يک web feed، پيامي منتشر کردند که در آن ادعا شده بود استيو جابز فوت کرده است!

چند لحظه بعد، پيام ديگري ظاهر شد به اين مضمون: «مطلب مربوط به استيو جابز تکذيب مي‌شود... ما نمي‌دانيم چگونه feed ما دستکاري شده است. استيو فوت نکرده است.»

بر اساس اين گزارش چند لحظه بعد هم پيغام ديگري منتشر شد که مي‌گفت: «اوه! صبر کنيد. متاسفيم. استيو مرده است. ما تسليت مي‌گوييم.»

به گزارش scmagazineuk.com اکنون مشخص شده است که هکرها با سايت مشهور 4Chan ارتباط داشته‌اند. هک کردن سايت کليساي ساينتولوژي و رخنه به ايميل سارا پيلين معاون مک‌کري نامزد شکست‌خورده انتخابات رياست جمهوري آمريکا، در پرونده 4Chan ديده مي‌شود.

در سايت Macrumors.com آمده است که با هک شدن MacRumorsLive keynote، تصاوير و متن نامناسبي بر آن قرار گرفته است. اين سايت ضمن عذرخواهي از اين پيشامد، گفته است که در حال حاضر مشغول اصلاح اين سرويس هستند.

کنفرانس Macworld 2009 امسال از پنجم تا نهم ژانويه در سان‌فرانسيسکو برگزار شد. Apple در 16 دسامبر 2008 اعلام کرد که Macworld 2009 آخرين سري برگزاري اين همايش خواهد بود.
franch جان میشه عنوان تاپیک را مشاهده کنید؟؟؟

elendil
11-01-2009, 16:49
مسئله اینجا این نیست که مردم ببینن مسئله اینه که توی سایت های مهمی مثه Zone-h ثبت میشه و صاحب سایت هم میفهمه که سایتش از نظر امنیتی تضمین نیست

elendil
11-01-2009, 16:54
اگه یه گروه مثه آشیانه چیزی بارش نبود هیچ وقت نمیتونست توی zone-h رنک 5 رو بگیره پس قضاوت از روی غیب نکنید که هیچی بارش نیست

Libra
11-01-2009, 20:58
اگه قبول دارین پس دیگه نگین گروه آشبانه هیچی بارش نیست....

من همچین حرفی نزدم

اولین باری هم که با آشیانه آشنا شدم حدود 5 سال پیش بود ( چند ماه پس و پیش ) پس خیلی خوب میشناسمشون و حتی اون زمان گروه امنیتی نبود و گروه هک بود ( بعد شد گروه امنیتی و مسئولیت امن کردن خیلی از سایت های دولتی رو بعهده گرفت )

گفتم این گروه ما رو مسخره کرده ( یا شاید یه عده دیگه ما رو مسخره کردن )

با مقوله هک هم تا حدی که کسی نتونه سرم کلاه بزاره و دیفیس ( البته چه عرض کنم ) رو با چیزای دیگه قاطی نکنم میدونم

این گروه اگه منظوری داشته ( دفاع از غزه یا هر چی ) باید به ایندکس ها حمله کنه ؛ نه اینکه پوشه جدید یا هر چیز دیگه ای

این کارش رو هم اگه خودش اعلام نمیکرد هیچ کس توی دنیا متوجه نمیشد

همه دنیا لینک آدرس رو میشناسه ، نه لینک پوشه ای که این آقایون برای خودشون ساختن ؛ یعنی حتی اگه کل سایت های دنیا رو هم هک کنه به این شیوه ؛ آب از آب تکون نمیخوره

مسئله اینجا این نیست که مردم ببینن مسئله اینه که توی سایت های مهمی مثه zone-h ثبت میشه و صاحب سایت هم میفهمه که سایتش از نظر امنیتی تضمین نیست

البته اینو معمولا گروه های هک میگن واسه سایتهایی که روتین هک میکنن ، اما در این جور موارد و جنگ الکترونیک ، هدف چیز دیگه است ، نیست ؟؟

.

در ضمن

اگه اشتباه نکنم معنی اون پوشه بشه جنگ

نخیر

Var معنی جنگ نمیده

War یعنی جنگ

mdh7#
31-03-2009, 08:20
سلام توی تایپیک قبلیم به نظر میرسد یه سری از دوستان با موضوع مطرح شده زیاد موافق به نظر نمیرسدند چقدر خوب میشد ما ادما واقع بینانه تر به موضوعات اطرافمون نگاه کنیم البته جدا از کشمکش های سیاسی چون اصلا جالب نیست ودر حین حال تعصب ناشی از اون قدرت تصمیم گیری رو از ادم میگیره.البته نظر هر کسی محترمه.ولی با این حال دیدم بهتره ادامه ی مطلب قبلی این مطلب رو هم ضمیمه کنم شاید بهتر باشه صدها سايت اسرائيلي هك شد ساعاتي پس از حمله اسرائيل به نوار غزه، يك جنگ سايبري عليه وب‌سايت‌هاي اسرائيلي به راه افتاده است كه طي آن بيش از 300 سايت رژيم صهيونيستي هك و deface شده است.به گزارش فارس و به نقل از منابع اينترنتي، DarkReading گزارش داد: Gary Warner مدير تحقيقات computer forensics در دانشگاه آلاباما بيرمنگام و نيز مدير Anti-Phishing Working Group در سايت خود، ضمن اعلام اين موضوع و با اشاره به اينكه نفوذگران انديشه‌هاي ضداسرائيلي و ضدآمريكايي دارند، گفت كه احتمالاً سايت‌هاي آمريكايي نيز در معرض حملات مشابه قرار خواهند گرفت. وي گفته است: در شرايط فعلي، هكرهايي كه به پشتيباني از غزه برخاسته‌اند، صريحاً هم اسرائيل و هم ايالات‌متحده را مقصر مي‌دانند. اين بدان معناست كه در حال حاضر، وب‌مسترهاي آمريكايي بايد هوشيار و گوش به زنگ باشند. Gary Warner در بخش ديگري از سخنانش گفته است: ما به محض شروع بمباران غزه توسط اسرائيل، شواهدي مبني بر يك پاسخ اينترنتي مشاهده نموديم.به دنبال آن بيش از سيصد وب‌سايت اسرائيلي deface شد و در آنها پيام‌هاي ضداسرائيلي و ضدآمريكايي درج گرديد. «يديعوت آحارونوت» توسط مقاومت هك شد گروه‌هاي مقاومت توانستند پايگاه اينترنتي يديعوت آحارونوت پرتيراژترين روزنامه صهيونيستي را هك كرده و تصاويري از جنايت‌هاي تازه رژيم صهيونيستي در غزه و جنايات آمريكا در عراق را به جاي آن منتشر كنند. به گزارش خبرنگار سرويس فضاي مجازي خبرگزاري فارس، گروه هكرهاي مسلمان همچنين تصاويري از يهوديان متدين را كه در تظاهرات ضد صهيونيستي در كشورهاي اروپائي مشاركت داشتند را منتشر كردند. بنابر همين گزارش،هكرهاي مسلمان همچنين در صفحه اول اين سايت نوشتند كه اسرائيل يك غده سرطاني است كه بايستي از جهان محو شود و تنها راه تحقق صلح و آرامش براي تمامي ملتهاي فلسطين، يهوديان، مسيحيان و مسلمانان جهان، از بين رفتن اين غده سرطاني است. هكرهاي مسلمان در پايگاه اينترنتي يديعوت آحارونوت نوشتند: « حقيقت تلخ است...تاريخ باز مي گردد...به ناچار جنايتكاران به جهنم مي روند». معاريو و بانك ديسكونت رژيم صهيونيستي هك شد پايگاه مجازي روزنامه صهيونيستي معاريو و بانك ديسكونت رژيم صهيونيستي هك شدبه گزارش خبرنگار سرويس فضاي مجازي خبرگزاري فارس، پس از هك شدن پايگاه اينترنتي يديعوت آحارونوت پرتيراژترين روزنامه صهيونيستي توسط گروه‌هاي مقاومت، وبگاه روزنامه صهيونيستي معاريو و بانك ديسكونت رژيم صهيونيستي نيز هك شدند. بر پايه اين خبر در صفحه اصلي هك شده ، تصاوير جنايت رژيم صهيونيستي در نوار غزه منتشر شده است . پيش از اين صدها سايت اسراييلي از سوي جهادگران مجازي هك شده بود.