PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد نوشابه انرژی زا

linuxboy
28-12-2008, 13:04
سلام
من یک تست ورزشی دارم و تا حالا نوشابه انرژی زا نخوردم می خواستم بپرسم چند ساعت قبل از تست بخورم؟ برای من که تا حالا نخوردم حالم را بد می کنه یا نه؟ آیا اثری در تست من میزاره یعنی مفید واقع میشه تا موفق بشم تو تست؟یا باید مستمر بخورم تا من را بسازه؟
یا علی

kiarash3500
29-12-2008, 00:56
ببین
ما مسابقات شنا داشتیم به ما میگفتن یه ساعت قبلش بخورین
اما من تاثیر زیادی ندیدم
ضمنا استفاده مستمرش عوارض بدی داره...

linuxboy
29-12-2008, 01:00
دستت دردنکنه
نه من فقط برای همین تست می خوام
سرگیجه که نمیاره کارم را بدتر کنه تا حالا هم نخوردم میترسم بهم نسازه تو تست بدتر بشم
حالا اگر کار نکرد نکنه ولی حالم را بدتر نکنه

hv2
29-12-2008, 12:53
این نوشابه مقدار زیادی ویتامین های خانواده ی B داره و یه مقداری امینو اسید و کالریه بالا چیزه خاصی نیست
برای بالا بردن عملکرد شما نیاز به یک fast metaboliser داری

linuxboy
29-12-2008, 15:59
ممنون از کجا تهیه کنم و اسم کاملش چیست

hv2
30-12-2008, 22:47
بنظر من وارد اینی نشین بهتره چون عوارض زیادی داره با این حال اگه بخوای بهت میگم

kiarash3500
02-01-2009, 01:19
این نوشابه مقدار زیادی ویتامین های خانواده ی b داره و یه مقداری امینو اسید و کالریه بالا چیزه خاصی نیست
برای بالا بردن عملکرد شما نیاز به یک fast metaboliser داری
چرا کودکان نباید بخورن؟

hv2
14-01-2009, 21:34
چون غلظت بالای امینو اسیدها و خصوصا کراتینین منع مصرف در زنان باردار و کودکان داره

kami85
16-01-2009, 17:39
اين نوشابه ها تو تمام سوپر ماركتها هست. اثرش سريع است . سعي كن خارجي اون (رد بول يا يومباو...) را مصرف كني.
مصرف زيادبراي كليه ها و كبد خطر ناك هست. امكان سوزش خفيف مجاري هم در هنگام ادرار هست.

شرافت
30-01-2009, 17:03
با سلام
باید به شما دوست عزیز بگویم که نوشابه انرژی زا در واقع یک نوشابه محرک است که با تحریک سیستم عصبی باعث می شود فرد احساس انرژی کند ولی در واقع انرژی را افزایش نمی دهد و این به دلیل وجود مقادیر زیادی کافئین و تئوبرمین و... در آن است به شما توصیه می کنم از نوشابه های ورزشی هیپوتونیک استفاده کنید.

Raptor 2009
30-01-2009, 17:48
یکی از دوستان از دانمارک اومده بود میگفت این نوشابه ها بکل ممنوع شده تو اروپا.قند موجود تو این نوشابه ها خیلی سریع در خون جذب میشه و اگه ورزش سنگین بعد از اون نداشته باشید جز ضرر هیچی نداره.واسه دوره رفتن تو بدنسازی گاهی اوقات خودم برای حرکات سنگین استفاده میکردم.

ALIAK28
31-01-2009, 06:19
یکی از دوستان از دانمارک اومده بود میگفت این نوشابه ها بکل ممنوع شده تو اروپا.قند موجود تو این نوشابه ها خیلی سریع در خون جذب میشه و اگه ورزش سنگین بعد از اون نداشته باشید جز ضرر هیچی نداره.واسه دوره رفتن تو بدنسازی گاهی اوقات خودم برای حرکات سنگین استفاده میکردم.

کاملا موافقم..
مصرف نوشابه های انرژی زا _ که در واقع محصولاتی صرفا تجاری و برای پر کردن جیب برخی هاست_ در هیچ رده سنی توصیه نمیشه ...
سعی کنید تا حد ممکن از این طور محصولات که اسمشون تو دهن پر کن و تبلیغاتی هست به شدت پرهیز کنید....
بهترین راه رسیدن هر نوع ماده غذایی به بدن انسان ، مصرف غذا های طبیعی و متنوع هست...
بازم تاکید می کنم که مصرف هر نوع دارو یا نوشابه به اصطلاح انرژِی زا می تونه عواقب کوتاه و یا بلند مدت غیر قابل جبران داشته باشه.....
پاینده باشید.

hv2
31-01-2009, 14:53
جناب aliakشما از محتوییاتش چی میدونیکه همین جوری از خودت حرف میبافی اگه یادت باشه مصرف کنندش میخواد ورزش کنه
و ثانیا اگه مزیتی نداشته در سطح وسیع تولید نمیشد
ثالثا فک کنم همه ی فراورده های دارویی از نظر شما واسه ی جیب پر کردنه
اگه ممکنه عوارض بلند مدتشو بکو و اینکه بخاطره چه موادی این عوارضو میده؟
همگی منتظر جوابتیم

Raptor 2009
31-01-2009, 18:53
جناب aliakشما از محتوییاتش چی میدونیکه همین جوری از خودت حرف میبافی اگه یادت باشه مصرف کنندش میخواد ورزش کنه
و ثانیا اگه مزیتی نداشته در سطح وسیع تولید نمیشد
ثالثا فک کنم همه ی فراورده های دارویی از نظر شما واسه ی جیب پر کردنه
اگه ممکنه عوارض بلند مدتشو بکو و اینکه بخاطره چه موادی این عوارضو میده؟
همگی منتظر جوابتیم

دوست عزیز عرض کردم که تو اروپا بکل ممنوع شده.هدف بازارشون الان کشورای جهان سوم و در حال توسعه اس.
قطعا دلیل محکمی برای ممنوع شدنش وجود داره

hv2
31-01-2009, 23:23
رفرانس حرفت چیه
همینجوری میگی ممنوعه؟این که نشد حرف