PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کرک & جایزه

armintirand
22-12-2008, 00:07
دوستان سلام من به کرک علاقه زیادی دارم اما نمیخوام هاشیه هم برمپس بلافاصله میرم سر اصل مطلب :
من یک فلش دار م که توش یک فایل به یک روشی هیدن شده البته شاید هیدن گفتن اشتباه باشه چون وقتی به حجم اشغال شده تو فلش نگاه میکنیم همون چند کیلو بایت که معمولاً توی فلش از حجم خود فلش کم میباشد رو به عنوان حجم اشغال شده نشون میده .
البته این کارو یکی از دوستام عمداً کرده (قضیه کل کل).
حالا خود فایل برای من مهم نیست اما من میخوام روش این کارو بدونم.
---------------------
شرایط مسابقه:
1-دوستان جوابهای خود رو با پیام خصوصی به من ارسال کنند.
2-دوستان سوالها ومواردی که جای ابهام هست رو تو این تاپیک بیان کنند.(تا از موارد تکراری در پیام خصوصی جلوگیری شود)
--------------------
به اولین نفری که این روش رو پیدا کنه یک جایزه نقدی(معادل50هزارتومان) تعلق میگیره:18:وبه اسم اون فرد این روش تو این تاپیک قرار میگیره.
------------------------------
مواردی هم که به عنوان جواب بیان شده اما کارآمد نبوده بدون ذکر اسم فرد بیان کننده به پست اول اضافه میشه تا باز هم از تکرار جلوگیری بشه
1- اوتوران غیر فعال است.
2-با انتخاب گزینه show hiden file ..... وبرداشتن گزینه hide protected.... از folder option هیچ چیزی مشاهده نشد .
3-با محیطهای نرم‌افزارهای دیگر مثل ultra iso به درون فلش نگاه شدباز هیچ فایلی دیده نشد.
4-با ریکاوری کردن فلش هیچ موردی پیدا نشد.
5-این فلش یک فلش معمولی است و قابلیتهای سخت افزاری برای این کار ندارد.
دوستان مواردیکه گفتین انجام دادم اما هیچ کدام نشد .
dir/a
چیزی پیدا نکرد .
با لینوکس هم قبل این که دوست عزیز بفرمایند نگاه کردم چیزی به دست نیاوردم و کاملاً مثل ویندوز بود.
در مورد قضیه فرمت کردن فکر نمیکنم کمکی به کارمون بکنه چون عملاً با این کار ما داریم دوباره به پاک شدن کمک میکنیم.
در مورد نوع فلش یک فلش معمولی هست و کسی که این کارو کرده گفت تو هر فلشی میشه این کارو کرد . اما منم یک مورد اشاره کنم همونطور که قبلاً گفته بودم یک نرم افزاری بود به نامLockngo که در نسخه‌های قبلی NTFS رو ساپورت نمیکرد اما در ورژن جدید ساپورت میکنه همونطور که گفتم این نرم‌افزار سه حالت قفل گذاری روی فلش مموریها داره که حالت سوم یک چیزی تو مایه های این فلش من ایجاد میکنه اما متاسفانه نسخه جدید فول نبود و قسمت سوم کار نمیکرد .
من با خوندن help ورژن قبلی به این نتیجه رسیدم که نحوه پاک کردن نوع سوم به انگلیسیwipe میباشد که این نرم افزار استفاده میکنه حالا باقی کار با شما که این نرم افزار رو کرک میکنید تا ببینیم کارش چه جوری هست یا ...
این موارد افزایش خواهد یافت...
-------------------------------------------
برای اطمینان از اینکه داخل فلش فایل وجد دارد بگم که فرد مورد نظر به من نشون داد که فایل درون فلش وجود دارد سپس ریستارت کرد و با یک user‌دیگه login کرد این بار فایلی وجد نداشت.

armintirand
23-12-2008, 14:11
سلام دوستان دوستان دارم ناامید میشم یعنی تو این انجمن به این بزرگی و با این قدرت هیچ کس حتی حاظر نیست خودشو محک کنه؟

negahefarda
23-12-2008, 14:53
خوب کوچولو !!! یه اثر ویا بهتر بگم : بر چه اساس ممکنه توش فایلی باشه ؟؟؟ شاید هیچ فایلی نباشه :
این که جوبها در تاپک زده نشه ::: یه خورده که نه خیلی اشنباهه !!!! اگه این جوری می خواست باشه : بهتر بود دنبال کرکر های سایت می گشتید و بعد خودتون باهاش در ارتباط بودید !!!! نه این که تاپک عمومی ونصف خصوصی !!!!!

*** با داس dir بگیر .....
*** با winnc 2000 و 2003 درون فلش رو جست و جو کن ....

یا علـی

armintirand
24-12-2008, 01:26
خوب کوچولو !!! یه اثر ویا بهتر بگم : بر چه اساس ممکنه توش فایلی باشه ؟؟؟ شاید هیچ فایلی نباشه :
این که جوبها در تاپک زده نشه ::: یه خورده که نه خیلی اشنباهه !!!! اگه این جوری می خواست باشه : بهتر بود دنبال کرکر های سایت می گشتید و بعد خودتون باهاش در ارتباط بودید !!!! نه این که تاپک عمومی ونصف خصوصی !!!!!

*** با داس dir بگیر .....
*** با winnc 2000 و 2003 درون فلش رو جست و جو کن ....

یا علـی

دوست عزیز من چون سر این کار خودم قرار است جایزه بگیرم خواستم بچه های انجمن هم از این جایزه چیزی نصیبشون بشه به همین خاطر گفتم جوابها با پ خ بیان بشه تا تاپیک پر از جوابهای ناکارآمد نشه و سر انجام هم با نام فرد برنده در این تاپیک قرار بگیره.
در مورد مواردی که اشاره کردید من با ultra iso توی فلش رو نگاه کردم چیزی نبودولی به خاطر گل روی شما هم که شده یک dir میگیرم البته با cmd‌اشکالی که نداره ولی در مورد دوم : ایا منظور شما ویندوز 2000و2003 است
ببخشید که این سوالو میپرسم چون من تو زمینه کرک خیلی نو پا و شاید بشه گفت بی سوادم که شاید این کار سبب خیر شد و منم...
ممنون

negahefarda
24-12-2008, 01:48
دوست عزیز من چون سر این کار خودم قرار است جایزه بگیرم خواستم بچه های انجمن هم از این جایزه چیزی نصیبشون بشه به همین خاطر گفتم جوابها با پ خ بیان بشه تا تاپیک پر از جوابهای ناکارآمد نشه و سر انجام هم با نام فرد برنده در این تاپیک قرار بگیره.
خوب چند به چنده ؟ 50 به 50 ؟؟؟!!
ویندوز !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خیر : برنامه WinNc 2000 Professional

ببخشید که این سوالو میپرسم چون من تو زمینه کرک خیلی نو پا و شاید بشه گفت بی سوادم که شاید این کار سبب خیر شد و منم.
مهم نیست که چقدر بلدی مهم اینه که 50 به 50 میزنیم !!! شوخی کردم مهم اینه کا با هم چیزی رو یاد می گیریم ... سودش خیلی بیستر ....
موفق باشی ....

armintirand
26-12-2008, 17:05
خوب چند به چنده ؟ 50 به 50 ؟؟؟!!
ویندوز !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خیر : برنامه WinNc 2000 Professional

مهم نیست که چقدر بلدی مهم اینه که 50 به 50 میزنیم !!! شوخی کردم مهم اینه کا با هم چیزی رو یاد می گیریم ... سودش خیلی بیستر ....
موفق باشی ....
سلام دوست عزیز همونطورکه گفته بودی یک dir گرفتم الان هم دارم نرم‌افزاری که گفتی رو دانلود میکنم ببینم با اون نتیجه چی میشه این dir:
F:\>dir
Volume in drive F has no label.
Volume Serial Number is F88F-3A32
Directory of F:\
File Not Found
F:\>
همونطور که میبنیدچیزی پیدا نکرده اما نم شک دارم که یک کاری مثل ریکاوری باید باشه اما همونطور که میگم ریکاوری کردم ونشد چون تو سیستم طرف یک برنامه به اسم ears پاک کن نمیدونم درست تایپ کردم یا نه بود و اما در مورد جایزه شما دوست عزیز همین که به من تو این کار کمک میکنید لایق جایزه هستید ولی منم در حد بودجه خودم یک هدیه نقدی ناقابل به شما خواهم داد البته لیاقت شما و اساتید پی سی خیلی بیشتر از اینها است.
ممنون

armintirand
28-12-2008, 21:06
سلام دوست عزیز من با نرم افزار WinNC.Net 4.4 فلش مموری رو چک کردم البته اونی که شما گفتین نیست اما فکر کنم مثل اون قوی باشه تو سایتهای مختلف گفته بودن این از اونی که شما گفتین قویتره .
راستی من تا 50 تومن بودجم میرسه برای جایزه اگه خدا بخواد شاید تا موقع حل شدن مشکلم وضعم بهتر شد بیشترش کردم.
ممنون

armintirand
30-12-2008, 18:34
دوستان چرا همت نمیکنین مثل اینکه این تاپیک رو فراموش کردید
یک نرم افزاری قبلاً دانلود کرده بودم که لینکش یادم نیست ولی اگه به چشمم خورد براتون لینکش رو میذارم یا آپ میکنم اسمش Lockngo_Full است که توی اموزشی که کنارش هست گفته که فقط توی درایوهای fat‌کار میکنه ومن نتونستم باهاش کار کنم ولی مثل اینکه اونم یک کاری تو مایه های این چیزی که سر فلش من اوردن می کرد.

behzadn
30-12-2008, 19:43
ميشه اسم فلشتو بگي منظورم ماركشه ؟ روي سيستمت لينوكس داري؟

A H P
30-12-2008, 20:09
من هستم
رو من حساب كن
پيغامي رو هم كه برات فرستادم جدي بگير مخصوصاً جوابش رو...
+++
آقا بخدا قبلي كه شما جواب رو بگي من با پيغامك خصوصي براشون فرستادم
منظورم لينوكس
ولي شايد درست هم نباشه
دوستان رعايت كنيد قوانين مسابقه رو
ادغام شد

tajrobenik
31-12-2008, 01:24
به نظر مي‌ياد دنباله تايپيك خصوصي هستي.
من كه همين جا جواب مي‌دم.
با cmd
dir/a
رو امتحان كن.
اگه اين نشون نداد با داسه 98 امتحان كن. يا 2000
اگه هيچ كدوم از اينا نشون نداد با پارتيشن بندي فرمتش كن بازم ببين همون حافظه اي كه بوده ... بوده.
چون پارتيشن منيجر همرو پاك مي‌كنه.
.
.
منظورم اينه كه اگه ايناها نشد شايد فايلي وجود نداره.

mobtakeran
31-12-2008, 21:58
Master Voyager 1.26 --> Create new Part

armintirand
01-01-2009, 18:31
دوستان مواردیکه گفتین انجام دادم اما هیچ کدام نشد .
dir/a
چیزی پیدا نکرد .
با لینوکس هم قبل این که دوست عزیز بفرمایند نگاه کردم چیزی به دست نیاوردم و کاملاً مثل ویندوز بود.
در مورد قضیه فرمت کردن فکر نمیکنم کمکی به کارمون بکنه چون عملاً با این کار ما داریم دوباره به پاک شدن کمک میکنیم.
در مورد نوع فلش یک فلش معمولی هست و کسی که این کارو کرده گفت تو هر فلشی میشه این کارو کرد . اما منم یک مورد اشاره کنم همونطور که قبلاً گفته بودم یک نرم افزاری بود به نامLockngo که در نسخه‌های قبلی NTFS رو ساپورت نمیکرد اما در ورژن جدید ساپورت میکنه همونطور که گفتم این نرم‌افزار سه حالت قفل گذاری روی فلش مموریها داره که حالت سوم یک چیزی تو مایه های این فلش من ایجاد میکنه اما متاسفانه نسخه جدید فول نبود و قسمت سوم کار نمیکرد .
من با خوندن help ورژن قبلی به این نتیجه رسیدم که نحوه پاک کردن نوع سوم به انگلیسیwipe میباشد که این نرم افزار استفاده میکنه حالا باقی کار با شما که این نرم افزار رو کرک میکنید تا ببینیم کارش چه جوری هست یا ...
بالاخره شما خودتون استاد هستید .
در مورد دوست عزیزی که زحمت کشیده بودن و قصد دریافت فلش رو داشتن باید بگم چون اینجا من میخوام به شخص برنده جایزه هم تعلق بگیره و همه تو این کار مشارکت داشته باشن و چیز جدیدی یاد بگیریم اگه ناراحت نمیشید همین طوری پیگیر باشید و عذر منرو بابت دادن فلش به شما بپذیرید.
ببخشید پرحرفی کردم.
موارد تست شده جدید به پست اول اضافه شد.
ممنون

armintirand
06-01-2009, 23:38
سلام بازم که دوستان به این تاپیک کم لطف شدن دارم از موفق شدنم نا امید میشم

xenon.mp
11-01-2009, 13:43
ببین چه قدر از فضای فلشت اشغال شده ؟!
اینو بگو من جوابتو می دم :دی

Ghaioom
11-01-2009, 14:02
با Nero یه نگاه بنداز.

armintirand
13-01-2009, 00:38
عزیزان دل لطفاً پستهای قبلی رو بخونید بعد پست بدید اولاً همونطور که گفتم 4کیلو بایت اشغال شده که معمولاً‌تو همه فلشها این مقدار اشغال شده است و مورد دوم که نرو رو فرمودند دوست من این فلش با انواع نرم افزارهای اکسپلورر ویندوز و حتی سیستم عامل لینوکس بررسی شده اما هیچ چیز قابل مشاهده نیست.
دوستان باز هم تاکید میکنم که مطالب قبلی ومخصوصاً پست اول رو مطالعه بکنید
کسی نرم افزاری که من معرفی کرده بودم رو دانلود کرد اگه کسی دان کرده بیاد رد مورد کاربردش بحث کنیم.
ممنون

tajrobenik
13-01-2009, 12:48
خوب باز سلام... احتمال 90 جوابت اينه...
مي‌خوام جوابتو بدم تموم...
هر فلشي يا حتي مبايل دو تا حافظه داره... تاحالا فلش كردن مبايل رو شنيدي... يا حتي ام‌پي‌تري‌پلير
خوب در مورد خوده فلش هم اين صدق مي‌كنه دارا بودن دو تاحافظه...
خوب واسه ديدن اون حافظه‌ي دوم به نماينده‌گيه فلشت يك سري بزن نرم افزارشو بگير نصب كن بعد كركش كن.. يا اگه بتوني از اينترنت پيدا كني و دانلود كني...
تا زه مي‌توني فايلاي سيستمي رو جايگزين كني...
اما اين كه بخواي فايله مخصوصي رو جايگزين كني كار مي‌بره بايد برنامه نويسي بلد باشي و نرم افزار رو تغيير بدي يا فايلاشو تغيير بدي تا به جاي فايلاي سيستمي فايلاي تو رو جايگزين كنه....
ooooooookey

armintirand
13-01-2009, 15:52
خوب باز سلام... احتمال 90 جوابت اينه...
مي‌خوام جوابتو بدم تموم...
هر فلشي يا حتي مبايل دو تا حافظه داره... تاحالا فلش كردن مبايل رو شنيدي... يا حتي ام‌پي‌تري‌پلير
خوب در مورد خوده فلش هم اين صدق مي‌كنه دارا بودن دو تاحافظه...
خوب واسه ديدن اون حافظه‌ي دوم به نماينده‌گيه فلشت يك سري بزن نرم افزارشو بگير نصب كن بعد كركش كن.. يا اگه بتوني از اينترنت پيدا كني و دانلود كني...
تا زه مي‌توني فايلاي سيستمي رو جايگزين كني...
اما اين كه بخواي فايله مخصوصي رو جايگزين كني كار مي‌بره بايد برنامه نويسي بلد باشي و نرم افزار رو تغيير بدي يا فايلاشو تغيير بدي تا به جاي فايلاي سيستمي فايلاي تو رو جايگزين كنه....
ooooooookey

سلام دوست عزیزمن منظور شما رو نفهمیدم میشه واضحتر بگین.
فلش 512مگابایت ونوع اون کینگستون (DT Mini Fun)است و البته همونطور که گفتم به گفته طرف این کار ربطی به نوع فلش مموری نداره.
لطفاً اون برنامه رو که میگید معرفی کنید.
ممنون

orado
13-01-2009, 17:21
سپاسگزارم حتما سر میزنم

xenon.mp
14-01-2009, 00:48
ببین از داس یه باره دیگه برو dir /a و ببین چیزی نشون می ده یا نه ...
اگه نتیجه نگرفتی فرمان زیر رو بزن
Attrib -s -h -a -r *.*
&
Attrib -s -h -r -a
بعد دوباره یه dir /a بگیر !
اگه بازم نتیجه نگرفتی فلش رو فرمت کن و ببین بعد از فرمت او فضای اشغال شده از بین می ره یا نه ...
اگه بازم نشد فلش رو بشکن :D

tajrobenik
14-01-2009, 11:22
سلام دوست عزیزمن منظور شما رو نفهمیدم میشه واضحتر بگین.
فلش 512مگابایت ونوع اون کینگستون (dt mini fun)است و البته همونطور که گفتم به گفته طرف این کار ربطی به نوع فلش مموری نداره.
لطفاً اون برنامه رو که میگید معرفی کنید.
ممنون
خوب من خوده نرم افزار مخصوص فلش رو ندارم اما واسه ام‌پي‌تري پليرخه خودم كه مارشاله دارم... كه يكمم كامل نيست...
.
توضيح بيشتر: برو نمايندگي بگو فلشت خراب شده اونا چيكار مي‌كنن... پيچ و مهره‌هاي فلشتو كه باز نمي‌كنن اول به كامپيوتر وصل مي‌كنن .... خوب وقتي به كامپيوتر وصل مي‌كنن حتما توسط يك نرم افزاري فايلاي سيستمي فلش رو مي‌تونن ببينن تو بايد اون نرم افزار رو گير بياري.... حالا از كجا؟؟؟!! بايد تحقيق كني.

armintirand
14-01-2009, 17:52
دوستان عزیز چرا بدون توجه به حرفهای من پیش میرن .
عزیز من تا جایی که من دونستم فایل پاک شده البته با یک الگوریتمی که ریکاوریه اون به این راحتی نیست(البته این یک احتماله).
در مورد دوست عزیزی که نرم افزار مشاهده فایلهای سیستمی رو پیشنهاد کردند خوب باز جای بررسی داره ولی تو این مورد فکر نمیکنم روش این باشه من همونطور که گفتم wip‌بیشتر احتمال داره اگه دوستان زبانشون خوبه من به زودی یک pdf اپلود میکنم بخونید در مورد نرم افزار lockngo میباشد خودتون بخونید بیشتر متوجه میشید.
لینک دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ممنون

mhm5000
15-01-2009, 11:51
سلام...
جوابتونو دادم!
فقط يه چيزي اونم اينكه شما بايد سيستمت عاري از ويروس باشه!
اگه نشد روش سوم:
با مكينتاش برو!

armintirand
17-01-2009, 22:55
دوستان از نظراتتون ممنونم .ولی لطفاً پست اول سایت رو بخونید بعد نظر بدید. لطفاً به جای کمک اسپم نکنید.
ربطی به ویروس نداره فایل توسط خودمون ایجاد شده در ضمن منو کشمش فرض کردین که حرف اوتوران میزنین من خودم یک پا اوتوران نویسم.
ممنون

tajrobenik
17-01-2009, 23:38
دنباله فايلاي سيستم نمي‌ري اما جواب مي‌خواي...
از يكي كه اين كاره و تو گارنتي يا نمايندگيه فلشه سوال بپرس و نرم افزاره فلشتو بگير.

armintirand
18-01-2009, 19:18
دنباله فايلاي سيستم نمي‌ري اما جواب مي‌خواي...
از يكي كه اين كاره و تو گارنتي يا نمايندگيه فلشه سوال بپرس و نرم افزاره فلشتو بگير.

خوب دوست عزیز مشکل اینه که تو گارانتی آشنا ندارم اصلا من تو تهران نیستم که بخوام به گارانتی برم و اگه دوستان زحمت این کارو بکشن و اگه نتیجه بده من بازم به حساب برنده شدن فرد کمک کننده در مسابقه میذارم.
در ضمن شما که اینقدر شاکی هستی از من فایل pdf رو که لیینک دادم دانلود کردید؟
هیچ به wip فکر کردید؟
ممنون

tajrobenik
19-01-2009, 19:17
در ضمن شما که اینقدر شاکی هستی از من فایل pdf رو که لیینک دادم دانلود کردید؟
هیچ به wip فکر کردید؟
ممنون
من اصلا شاكي نيستم مي‌خوام تعداد پستام زياد بشه...
منم تو تهران نيستم تا اين رو واست پيدا كنم...
اون فايله پيدي‌افتم كه اگه كاربرديه و جوابت تو اونه پس چرا هنوز دنباله جوابي...؟؟؟؟

armintirand
20-01-2009, 01:00
من اصلا شاكي نيستم مي‌خوام تعداد پستام زياد بشه...
منم تو تهران نيستم تا اين رو واست پيدا كنم...
اون فايله پيدي‌افتم كه اگه كاربرديه و جوابت تو اونه پس چرا هنوز دنباله جوابي...؟؟؟؟
دوست عزیز جواب تو اون نیست بلکه اینا همه راههای رسیدن به هدفمون رو برامون هموار میکنه .
ممنون

iphone3g
25-01-2009, 21:44
یادمه یه تاپیک بود توی فروم دوربین دیجیتال و Mp3 به نام رم دوربینم قاط زده گفته بود توی رم دوربینم یه چیزی هست چون یه حجمی رو اشغال کرده ولی من نمی تونم ببینمش برو اونجا یه سر بزن ببین میتونی پیداش کنی شاید به جوابت برسی

armintirand
26-01-2009, 23:06
نه دوست عزیز تو این مورد هیچ حجم اشغال شده ای نیست دیده نمیشود

armintirand
02-02-2009, 01:17
دوستان چرا باز به این تا‍یک کم لطف شدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟