ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فايل هاي fbx.*

msaeedd
10-12-2008, 10:23
سلام
من ميخوام در 3DMax فايلي با پسوند fbx خروجي بگيرم و وارد برنامه ي LynX3DViewerLite بكنم
وقتي مي خوام اين كارو بكنم فقط فايل هايي وارد اين برنامه ميشن كه فقط حداكثر يه تكسچر ميتونه داشته باشه و اگر در 3DMax دوربين ، Bump و . . . رو بهش بدم و بخوام وارد اون برنامه اي كه گفتم بكنم وقتي وارد اون برنامه مي كنمش برنامه بسته ميشه
لطفا بگيد اين مشكل رو چطوري حل كنم؟

msaeedd
11-12-2008, 09:47
كسي نيست كمكم كنه ؟
چون خيلي حياتي هستش

hadi665
11-12-2008, 13:44
سلام

من فکر میکنم مشکل از نرم افزار مقصد هست
که فایلو نمیتونه درست لود کنه

شما هر آبجکت با یک تکچر رو جدا fbx کنید و ببرید توی اون برنامه و اونجا با هم مچشون کنید

msaeedd
11-12-2008, 14:36
اين نرم افزاري كه ميگم براي ساخت بازي هستش و آبجكت هايي كه توي 3D ميسازيم رو به آبجكتهاي مورد استفاده در برنامه نويسي تبديل ميكنه
شما هيچ نرم افزاري رو بجز ايني كه من گفتم ميشناسيد كه بشه باهاش اين كارو انجام داد و ورودي اون فايل هاي *.fbx و خروجيش فايل هاي *.c و *.xml باشه ؟

msaeedd
12-12-2008, 14:25
پس چرا هيچ كس نرم افزاري رو معرفي نمي كنه؟

hadi665
12-12-2008, 18:56
اين نرم افزاري كه ميگم براي ساخت بازي هستش و آبجكت هايي كه توي 3D ميسازيم رو به آبجكتهاي مورد استفاده در برنامه نويسي تبديل ميكنه
شما هيچ نرم افزاري رو بجز ايني كه من گفتم ميشناسيد كه بشه باهاش اين كارو انجام داد و ورودي اون فايل هاي *.fbx و خروجيش فايل هاي *.c و *.xml باشه ؟

مگه خوده مکس xml خروجی نمیده ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من الآن مکس نصب ندارم ، یه نگاهی بنداز ببین توی اگسپورت مکس خروجی xml نداره !!!

msaeedd
14-12-2008, 11:00
حالا xml رو از خود مكس خروجي بگيريم
C.* رو چيكار كنم؟

hadi665
14-12-2008, 22:45
خوب اگه فایل ورودی موتور بازیت *.c هست باید دنبال پلاگین مربوط به موتور بازیت باشی تا بتونی توی مکس نصبش کنی
معمولا هر موتور بازی برای سازگاری با نرم افزار های گرافیکی یه سری پلاگین هایی هم منتشر میکنه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]